Új privát üzeneted érkezett!

Cat
Nincs nagy bajom,egy kicsit rosszul zárnak a szívbillentyűim.Komolyan hangzik,de nem olyan nagy a baj.
Tontica most itt van Magyarorságon,írta,hogy majd ha újra otthon lesz akkor tud jelentkezni.
Ma megyek a nődokihoz is.Igaz csak a magánrendelőbe-fizetni-és este mondja meg mikor menjek uh-ra.Már alig várom.
Ja,Cat!Gratulálok a sok jó,szerencsés dologhoz:telek,építkezés,bejelentés..Nagyon ügyesek vagytok!!! :D
Vendég
 


Cat
Nincs nagy bajom,egy kicsit rosszul zárnak a szívbillentyűim.Komolyan hangzik,de nem olyan nagy a baj.
Tontica most itt van Magyarorságon,írta,hogy majd ha újra otthon lesz akkor tud jelentkezni.
Ma megyek a nődokihoz is.Igaz csak a magánrendelőbe-fizetni-és este mondja meg mikor menjek uh-ra.Már alig várom.
Ja,Cat!Gratulálok a sok jó,szerencsés dologhoz:telek,építkezés,bejelentés..Nagyon ügyesek vagytok!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Csak most engedett be ez a fránya net! :evil:

Kami!
De jó, hogy jelentkeztél, kicsit aggódtunk miattad! Remélem jól vagy! :)

Gabi!
Nagyon aranyosak a gyerekeid! Amúgy hogy érzed magad?

Cat!
A gerincferdülés nem örökölhető, max. a helytelen testtartásra való hajlam.

Sági!
Együttérzek veled kajaügyileg, nekem sem sokminden megy le a torkomon. Próbáld ki a sajtkrémes (Philadelphia a legjobb) kenyeret. Nekem ez az egyetlen, ami bejön! :(

Lányok, egyre hullább leszek... tegnap (tiszta ciki) már 3/4 9-kor aludtam és reggel 6-kor úgy ébredtem, mint akit fejbevertek! Mi lesz így velem később! Most is el tudnék aludni az íróasztal fölött! :( Olyan jó lenne kicsit otthonmaradni, de nem tudok! :(

Timi
Kép Kép
timocska
 
 

 
 

Szia Timo!
Együttérzek a fáradtsággl kapcsolatban.Én még dolgozni sem járok,de már olyan 11 körül úgy érzem,hogy végem van és állva elalszom... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Reggel voltam vérvételen és EKG-n. Végre ezeket letudtam, még holnap megyek a védőnőhöz, aztán vissza aházidokihoz, mert azt mondta, hogy valamit be kell pecsételnie a könyvecskébe. Uh-ra majd csak szeptember 6-án megyek.

Timi,
Sajnálom, hogy ilyen fáradt vagy, ha lehetne mostanában én is sokkal többet tudnék aludni. Vasalni én sem szeretek, de egyszerűen nem bírom, ha gyűrött egy ruha, én szinte mindent vasalok.

Sági,
Én sem bírok szinte semmit megenni mostanában. Napi 3 szelet vajaskenyeret bírok magambaerőltetni és még inni sem kívánok, pedig azt muszáj lenne.

Cat,
Jövő héten már építkeztek? Vannak már tervek?

Gabi,
Aranyosak a gyerekeid, és ti is szépek vagytok a pároddal.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Tök jó, hogy már ezeken is túlvagy!
Nekem még vissza kell mennem a háziorvoshoz és fogászatra is illene menni. Én 2 hét múlva megyek újra dokihoz és uh-ra!

Többiek!
Tessék már jönni! :(

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Pluto,
Nat 15 hós lesz. A macikkal nem volt gond, csak vizet ittak:)
Szopi nem okoz problémát, csak az, hogy mondjuk hajnali 1kor kér majd 3kor, 5kor... Simán jól türném, csak most még van a nátha is és mini. Egy kicsit sok.

Cat,
Szerintem se lehet örökölni a gerincferdülést. Csak a rossz szokásokat, mint pl keresztbe tett lábbal ülést, lustaságot, rossz tartást, sporthiányt. Én mindezekkel rendelkezem, úgyhogy ferde a gerincem oldalra és s alakban is. Natit majd járatom balettozni. Még nem sok görbe táncost láttam.

Kaja: Én tök éhes vagyok. ha a tegnapi kaját számolom, ami bennem is maradt, az két vajaszsemle.

Újabb jó oldalát fedeztem fel annak, hogy miért is jó két gyerek. Pont a reggeli-ebédet raktam vissza a wc-be, amikor egy 80cmes valaki próbált átnyomakodni a lábaim között, hogy anya mit is csinál olyan lelkesen. (Nem zárhatom be az ajtót, mert pillanatok alatt kitör a parasztgyalázat, ha meghallja az ajtócsukódást.)
lorca
 
 


timocska: ugyan így voltam én is az első hetekben. Majd le fordultam a székről melóban, alig vártam, hogy hazaérjek, délután aludtam 1-2 órát, ami azt jelenti, hogy 7 körül keltem fel, és kilenckor újra ágyba bújtam, reggel fél hétkor keltem, mint akit agyonvertek. Semmit nem csináltam otthon, csak aludtam. Azt hittem belehalok, de viszonylag hamar elmult, most már csak hétvégén alszom délután, hétköznap csak néha-néha.
lorca: vicces lehetett a reggeli jelenet, amikor a lányom kicsi volt wc-ni is csak nyitott ajtónál lehetett... én nagyon szégyenlős vagyok, de a végén már egészen megszoktam :oops:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Köszi a válaszokat mindenkinek, megnyugtattatok.

Ági: köszi a gratulációt, kedves vagy. Remélem is nagyon, hogy nincs veled semmi komoly baj. Tényleg elég keménynek hangzik így a dolog.

Jah, értem, köszi a felvilágosítást Tonticával kapcsolatban. Akkor legalább már azt tudom, hogy ő miért nem ír.

Timi: jaj, ne hülyéskedj, egyltalán nem ciki, ha korán mész aludni. Ha ne beszélgettünk vna tegnap apával, én is hamarabb mentem vna aludni. De dumáltunk egy csomót, tök jó volt. :) Beszélgettünk Babuccóról, a házról, kettőnkről... mindenről. Tök jól éreztem magam. Ilyenkor mindig rájövök, hogy vagy 1000x jobban szeretem annál, mint ahogy gondoltam.

És ha leaglább majd egy picit is jobban érzed magad akkor, ha korábban fexel le, már tök jó. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy most ilyen "unkipihentnek" érzed magad.

Móni: klassz, hogy megvagy az EKG-val és vérvétellel. A 3 szelet kenyérnél többen én sem szoktam enni. Illetve általában még plusz egy pohár kefír. A tejet sem kívánod? Én inni csak azt tudok, már a víz sem jó.

Hááát, nagyon szeretnénk építkezni hétfőtől, igen. De aztán, hogy ebből lesz-e valami, az még az e hét zenéje. Ha érted, mire gondolok. Vikó kollégái segítenek neki intézni. Tervek fejben vannak, tegnap meg lett beszélve, ma pedig papírra, illetve monitorra fogjuk festeni őket. Ha majd hazaért a melóból, nekiállunk. Úgy esünk neki, hogy lehet, hogy éjfélig szenvedünk vele, de nem baj. :)

Lorca: tök jó fej kiscsajod van. És mi lett az eredménye, hogy bement hozzád? Mit mondtál neki, mit csinál anya?

KépKép
catrine
 
 


Na hali!Mejöttem a kardiologiáról.Nagyon rendesek voltak.Csináltak egy EKG-t és csütörtökön kell visszamenni uh-ra.
Tényleg Cat,hogy tudtok ilyen gyorsan elkezdeni építkezni?!Ahhoz nem hivatalos tervek kellenek,kemény pénzért?Nem tudom csak kérdezem! :roll: Ne így legyen,azt kívánom,hogy már hétfőn megtegyék az első lépéseket a telketeken!!!
Vendég
 


Sziasztok.

Nagyon lusta vagyok. Timohoz hasonloan en is tudnek az asztalon aludni... Raadasul tokre faj a bal labfejem valamiert. Neha szokott - de most olyan rossz :( Veszek ra ma valami husito kremet es otthon kenegetem. Nincs pedig bedagadva, kiviulrol nem latszik rajta semmi - csak raallni tudok igen nehezen es santikalva haladok elore :( Biceboca Kami vagyok :(

Most felrehivott a fonokasszony es beszelgettunk egy kicsit. Kerdezete, hogy biztos hogy nem jovok decembertol. Mondtam neki, hogy legyen ez a worst case scenario - legfeljebb megis jovok decemberben is. Mondta, hogy nagyon sajnalja, hogy eljovok, mert mint munkaero stabil es megbizhato vagyok, amit en csinalok, az meg van csinalva es neki ez mint fonoknek fontos :( Mondtam, hogy nekem is fog hianyozni a porges - most majd valami mastol fogok naponta elszedulni, de ez a fajta stressz azert hianyozni fog. Mondta, hogy var vissza. Ezt azert jo tudni!

Eves: en mostanaban birok enni. Holnap megyunk ceges vacsizni es mar elore tudom, hogy szeretnek cipos levest enni :)
kami
 
 


Ági: de. Azok kellenek sajna. Azért mondtam, hogy ez még a hét zenéje. Kicsit ott legbelül bízom benne, hogy sikerül elintézni ennyire rövid idő alatt, bár nem tartom valószínűnek. Sajna.
De megbeszéltük tegnap este, hogy akkor, ha nem sikerül, hétfő este lemegyünk és (ne nézzetek hülyének :) :roll:) krétával megrajzoljuk az alapot. Valahogy ünnepelni szeretnénk, ez jutott eszünkbe. Aztán meg majd csak jön rá maga a ház alapja is...

Tök jó, hogy rendesek voltak a kardiológián, és az is, hogy csütörtökön mész UH-ra.

Kami: szegénykém, jobbulást. :( Nagyon jófej főnököd van. Én is ilyesmi beszélgetésre számítok majd, de ha törik, ha szakad, januárban abbahagyom. Remélem, fenttartja nekem a helyet. Örülnék.

Gabi: olyan sz@r kedvem lett. Olvastad, hogy Bobek elvesztette a babát? :cry: (Bocsi, Csajok.)

KépKép
catrine
 
 


Catrine, most már olvastam :cry:
Látom sikerült azonosítanod :wink: én is képben voltam ám :D

Aluszékony én is lennék, csakhát nincs rá időm. Két gyerek mellett, az nagy luxus lenne, de milyen jó is lenne :roll:

Azt hittem én vagyok csak így az ivással, hogy semmi nem esik jól, és nem is ízlik :( A párom morgott is emiatt, hogy de a baba miatt muszály inni.
Az evés annyira nem gáz, csak hát győzködni kell néha a kaját, hogy bennt maradjon :oops:
Viszont a sült hús nem megy, persze rögtön kontrázott anyósom, hogy milyen válogatós lesz ez a gyerek is :x (mint a kicsi fia)

Köszönöm a dicséretet a gyerekekre, büszke is vagyok ám rájuk, két kis ördögfióka :lol:

Fogászatra én addig nem is merek menni, amíg ilyen rosszul vagyok, néha fogmosáskor is pihentetni kell, belegondolni is r
ossz, hogy most turkáljanak a számban :x

Na, megyek mert a kisherceg felült az ölembe és így nehéz írni.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: ha ez megnyugtatja anyósodat, nyugodtan mondd meg neki, hogy fórumozol, és ugyanazt tapasztalod: egy csomóan vagyunk, akik nem tudjuk megenni a húst. Ettől még nem lesz válogatós, a 2. trimben sztem arról fogunk beszélni, hogy ki hány fogásos ebédet főzött - amire most gondolni is brrr...

Ivásnál nekem az a baj, hogy teljesen úgy érzem, hogy rossz a szám íze, mint betegségek alkalmával. Egyedül a tejet tudom meginni. Meg most du. megkívántam a grapefruit levet, le is robogtam a boltba, vettem, de mire felértem, már csak 2 kortynyit akartam belőle inni. Majd jó lesz apának, vagy ha esetleg megint megkívánom, iszom belőle.

Fogmosás: hajajj-hajajj... No de muszáj. Én már azon is gondolkodtam, hogy veszek gyerekfogkrémet, de lehet, hogy ugyanolyan lenne, vagy csak rosszabb. Esténként még höm-höm, úgy ahogy, de elviselem, de reggel... Akkor már nem olyan kóser a dolog.

Persze, én is képben voltam már az eleje óta. :) Örülök, hogy te is. Olyan szemét dolgok ezek, ami történt... Na de ne beszéljünk erről.

Most megyek egy kicsit pakolászni, leginkább itt, az asztal körül, ergo még lesek ám, hátha írtok vmit, amíg vagyok. Aztán lassan jön apa, kezdjük a tervet. Majd gondoljatok ránk este is. Ha lesz vmi holnapig, küldök mindenkinek pü-t a tervvel együtt.

További szép napot/estét!

KépKép
catrine
 
 


Helló Lányok!
Végre történt velem valami említésreméltó: voltam 12. heti UH-n! Bár nem tartom túl jó felbontásúnak a készüléket, de a körvonalak nagyon jól látszottak és láttam, ahogy a kis kezével a fejéhez nyúlt, meg persze a dobogó szivecskéjét... Olyan hihetetlen!
(Én sem híztam még a mérleg szerint, bár formára már kicsit átrendeződtem, pedig a mindig a teknőchas volt a cél) Szóval mivel különösebb jele nincs a bébikének, mármár megint elkezdtem kételkedni, hogy ott van-e egyáltalán) Persze ott virul. :lol:

Úgy sajnálom, hogy rosszul vagytok (én ebben is mázlista voltam eddig, sőt, rókakomával már vagy 20 éve nem találkoztam) de talán már nektek is csak 3-4 kellemetlen hét van hátra....


Rokica,
te is ma voltam UH-n, ugye? Minden okés? Mit láttál?

Ági,
remélem, a szívednek nem okoz extra megerőltetést a babika ill. okosan betartod a kardiológus előírásait! Majd lsz te is meséld el a csüt-i UH!

Lorca,
gerincferülés sajnos nálam is van (szintén minden lehetséges irányban), szóval fel vagyok készülve az extra deréktáji fájdalmakra, de ez még mindig nem nagy áldozat :)

Cat,
ti tényleg nem teketóriáztok! Ügyesek voltatok régi és új lakás ügyben is, további jó szervezkedést!

Üdv Gabinak és Zsófinak (remélem, ti lépést tudtok tartani a a topic fenegyerekeivel, Catrine-nel és Timocskával :lol: )

Holnap megyek egy másik dokihoz, majd megírom....

jó éjt a koránfekvőknek és pár óra múlva a többieknek is.
Kata
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Bigsis!

Jól emlékszel, mi is ma voltunk UH-n. Minden rendben van a babával, nagy élmény volt látni. Azon már csak röhögni tudtam, hogy a doki fél kezével nyomta belém a hüvelyi UH-t, a másikkal telefonált, a harmadikkal méregette az értékeket. :P

Lányok, nekem szükségem lenne egy kis pozitív energiára, mert nagyon sok rossz dolog történt a családommal mostanában. A páromat meg kellett műteni, a nagynénémet úgyszintén, de ő halálos beteg és nem lehet megmenteni. Leesett a vakolat, betört az ablak, a laptop (több száz Zsuzsa képpel) elromlott. Zsuzsának jön a foga, éjjel óránként-kétóránként ébred. Amúgy is előhalott fáradt vagyok a terhesség miatt, de most komolyan szédelgek a kimerültségtől, nagyon nehezen bírom. És szeretném ha jobbra fordulnának a dolgok, mert most nagyon rossz.

Bocs, hogy ez ilyen panaszkodós lett. Legközelebb majd valami pozitívumot...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Meg mindig Erdelyben vagyunk, ezert nem jelentkezem. Most is csak egy gyors eletjel erejeig.
Elvileg mar csutortokon otthon leszunk, es egy-ket nap es utolerem magam olvasassal, es jovok.
Velunk minden rendben, penteken veszik veremet az AFP-hez.
Remelem mindenkivel minden rendben van.
Hianyoztok am!

pusz

KépKép

KépKép
lukacsniki
 
 


Cat,
Nem szeretnék beleszólni, de nem hiszem, hogy ez ilyen gyorsan menni fog. Először is egy építésszel meg kell rajzoltatni a terveket (hogy ez mennyi idő, az az építésztől függ), aztán ezt be kell adni az önkormányzat műszaki osztályára engedélyezési eljárásra. Az előadónak 60 napja van (amely egyszer 30 nappal hosszabítható), hogy kiadja az engedélyt. Ha engedély nélkül kezdetek építkezni, akkor elég borsos büntetésre számíthattok és még fenmaradási engedélyt is kell kérnetek az épületre. Szóval csak nagyon óvatos azzal az építkezés kezdéssel.

Bocsi, hogy másnak most nem írok, de leragadnak a szemeim, majd holnap jövök!

Móni

Kép
móni23
 
 


Jó reggelt!
Cat
tegnap a gerincferdülésre elfelejtettem reagálni. Nekem középiskolába vették észre, + volt valami más is a gerincemmel, amire gyógyszeres kezelést kaptam. Évekig jártam gyógytornára :( ott mondták, hogy számítsak arra, hogy terhesen sokat fog fájni a derekam. Na én mind a két gyereket időre szültem, jó nagy pocim volt, de, hogy lekopogjam (kop, kop, kop) sose fájt a derekam. Szülés után egy kicsit, de akkor meg nem a súlytól, hanem gondolom meghúztam .
Ja, és ez nem örökölhető.
anyósomnak nagyon szép tartása van, a gyerekeknek is ilyen , ill. Adri már kezdi elengedni magát :( Őt én néptáncra adtam be, imádja és ott is kell a szép tartás, remélem bejön :wink: Nálunk várhatóan szép magasak lesznek a gyerekek, és ahol jó lenne a szép tartás, főleg a kislánynál.
Mi elég magasak vagyunk, én 174 cm, a párom 204cm.

Úgy néz ki sikerült valami nyavaját összeszednünk :( A kicsinek már tegnapelőtt volt kb. 4 kiütése, tegnap jól felöltöztettem, hogy ha esetleg bárányhimlő akkor jöjjön ki. Na, semmi. Tegnap ment a hasa :(
Na, én éjszaka arra ébredtem nagyon fáj a hasam remélem nem a terhesség :( és most a szemem vacakol, majd főzök rá kamillát.

Rókica remélem mielőbb végetér ez a pech-sorozat, és ki is tudod pihenni magadat. Bírom az ilyen orvosokat :(

Bigsister kockahas, majd most egy kis időre kikerekedik :wink: viszont vékony hasfal előnye, korábban érzet majd a magzatmozgást :wink: és az olyan jó :wink:

Mindenkinek szép napot:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Bigsis!
Gratula a babócához, majd írd meg a méretét, hogy a táblicskuba be tudjam írni! :) Képet kaptál? Már én is nagyon kiváncsi vagyok az enyémre, 2 hét múlva megyek! Köszi a megtisztelő "fenegyerek" jelzőt! : :D :wink:

Niki!
Jó, hogy írtál pár sort, legalább tudjuk hogy minden oké! :)

Gabi!
Sajnálom, hogy összeszedtetek valami nyavalyát, remélem semmi komoly nem lesz. Ha tudsz, pihengess!

Róki!
Add át Zsuzsát pár órára, szívesen elvállalom! :D
Na, komolyra fordítva a szót, biztos nagyon nehéz lehet neked. Tapasztalatból tudom, január és április közt velünk annyi rossz történt, mint másokkal évek alatt (2 haláleset, apukámról kiderült, hogy daganata van, összetörték az autónkat stb.) Nagyon magam alatt voltam, folyton sírtam, azt hittem sosem lesz vége a hullámvölgynek. Aztán úgy néz ki, most már felfelé megyünk! Neked nagyon-nagyon sok erőt, kitartást kívánok, erősnek kell lenned a férjed és a gyerekek miatt is! Most neked kell helyt állnod! Tudom, hogy nem könnyű, de csak az lebegjen a szemed előtt, hogy annyit megy a kerék lefelé, mint amennyit felfelé! Hidd el, hogy a sok rossz után jönnek sorban a jó dolgok! Úgyhogy fel a fejjel!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szép reggelt!

Bigsis: én is köszönöm a "fenegyerek" jelzőt. :) Ari vagy.
Köszi, szervezkedünk is tovább, megpróbáljuk gőzerővel csinálni.

Róki: nagyos sajnálom, hogy ilyen gondok érnek benneteket, remélem, hamarosan vége. Csak azt tudom mondani, amit Timi is, kitartás és fel a fejjel, mert a családnak szüksége van rád!

Niki: örülök, hogy írtál, már nagyon hiányolunk. Várunk nagyon csütörtökön, v. amikor tusz jönni. Örülök, hogy rendben vagytok.

Móni: jaj, ne viccelj. Nyugodtan "beleszólhatsz", csak segítesz. Valahogy éreztem azért én, hogy nem lesz ennyire egyszerű menet, de úgy szerettem volna... Mindegy, apa tisztában van vele, hogy mit mikor, hogyan, úgyhogy ilyen szempontól nincs is baj, csak én vagyok a naív. :roll: Elkezdtük csinálgatni este az elképzelésünket, hát sokra nem jutottunk, de azért haladunk a rajzzal. Mármint csak azzal, amit mi csinálunk.

Gabi: most azért megnyugodtam. Azt nekem is mondta a doki is, meg anyu is, hogy azzal számolnom kell, hogy nagyon fog fájni a derekam terhesség alatt. Hát majd meglátjuk, remélem, nem lesz vészes.

Jaj, nagyon sajnálom, hogy nem vagytok jól. Jobbulást neked is, és a kicsinek is. Szegényke. Mi a fene lehet ez?

Timi: te meg mé' nem szólsz rám? Én kérdezem, hogy nem csináljuk-e meg a táblázatba az új oszlopot, erre lazán elfelejtem írni, hogy mikor megyek UH-ra. Jövő hét szerda. Tökre nagyon várom.

Sajnálom, hogy veletek is ennyi rossz dolog történt, de annak nagyon örülök, hogy most rendeződi látszanak a dolgok. Remélem, így megy tovább is!

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok!

Rokica
Nagyon sajnálom,hogy ennyi rossz dolog ér mostanában benneteket!Remélem hamar rendeződik minden és jönnek a jó dolgok sorra!!!Kitartás és ne csüggedj!Remélem a férjed műtétje simán ment és jól sikerült.Jobbulást neki!
Gabi
Remélem nem komoly amit összeszedtetek!Vigyázz magadra és a gyerkőcökre,pihengessetek és gyógyuljatok!!! :D
Bigsis
Gratula a jó eredményekhez! :D

Tegna este voltam a nődokinál is.Megvizsgált,tapintásra mindent rendben talált,nőtt a méhem és medícsért,hogy még nem híztam. Ami késik az nem múlik. :lol: Hétfőn reggel 9-re megyek uh-ra.Már alig várom,viszek videokazit is!!Húúú de izgi lesz!! :lol:
Mondtam a dokinak a genetikai vizsgálatot.Támogatott benne,azt mondta az legalább neki is egy plussz informácio.Ennek azért örültem.
A félreértések elkerülése végett a csütörtöki uh az a szivemről fog készülni. :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Rókica,
Sajnálom, hogy ennyi rossz dolgot kell most megélnetek. Én sem tudok jobbat írni, mint a lányok előttem. Kitartás!

Cat,
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen házat álmodtatok meg magatoknak. Ha már lesz valamilyen rajzotok megmutatnád nekünk?

Gabi,
Nagyon sajnálom, hogy rosszul vagytok. Remélem semmi komoly és gyorsan túl lesztek rajta.

Niki,
Már nagyon hiányolunk. Úgy látszik elkerülte a figyelmemet, hogy elutaztok.

Bigsis,
Örülök, hogy minden rendben a babóval, képet nem teszel fel róla?

Móni

Kép
móni23
 
 


Timocska
Te szoktad csinálni a RR kismamatornát?Én is megvettem mert már elvonási tüneteim voltak,tegnap megcsináltam és mára iomlázam lett.nekem tetszik,de tegnap azt olvastam róla,hogy nem ajánlják mert túl erős.Szerintem pont jó,sőt egy idő után még kevés is lesz.Szerinted?
Vendég
 


Ági!
Én is csináltam tegnap este. Szerintem is jó, bár nem tudok minden gyakorlatot végig csinálni (pl. 220 lábemelgetés), de amikor már nem esik jól, abbahagyom. Minden gyakorlatból csinálok eleget szerintem. Én a nemszeretektornázni kategóriába tartozom, de gondoltam, ennyit megtehetek magunkért. Izomláz nincs! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok.

En holnap reggel 9-re megyek UH-ra es nagyondenagyon izgulok. Ugy szeretnem, ha Zsebibaba is mocorogna, mikozben nezzuk az UH-n! Aki mar volt, pls mondja el: milyen vizsgalatra lehet szamitani? OK, huvelyi UH - de mit neznek, hogy nezik, meddig tart - ilyesmik. Mire keszuljek lelkileg? Tok kivancsi vagyok!

Csajok, annyira nincs kedvem dolgozni. Szinte csak vegetalok itt bent - mindent elrontok, most pl egy masik cikkre kuldtem el az igenyt a gyarnak, mint amit kert - jol is neztem volna ki, ha ezt gyartjak le a tenyleges igeny helyett, meg szerencse, hogy szolt a gyar, hogy heeeey, Kamiiiii, ebresztoooooo!!! Legszivesebben otthon lennek es olvasnek vagy nemtom... aludnek... itt most nem talalom a helyem.

Roki, figyi ide: nekem az 1993 aprilistol 94 februarjaig tarto idoszak maga volt a pokol. Az egesz idoszak. Kezdve attol, hogy elkoltoztem a ferjemtol aprilisban, at munkahelyi gondokon-munkakeresesen egeszen februarig, amikor is megkaptam a mostani munkamat. Kokemeny megelhetesi gondjaim voltak, laviroztam egyik naprol a masikra eltem, tok egyedul - de talpraalltam, es most SOKKAL jobb. En azota hiszek abban, hogy minden rossz azert tortenik, hogy a) az ember a kicsi jot (a termeszetest) is megtanulja ertekelni, b) hogy valami sokkal jobb tortenjen utana. Szoval tuti nektek is jobbra fordul es idovel mar csak tavoli emlek lesz az egesz, viszont kozben megerosodsz.

Tegnap irtam, hogy megyunk ma este ceges vacsira - hat mar nem kivanom a cipos levest egyaltalan. Most inkabb parolt kaposztat kivanok tepsis krumplival! :) Hust nem igazan, a valtozatossag kedveert... Tegnap en is vettem Philadelphia szenyakremet meg kiflit, Timo javaslatara, es hat nyami.

Most megyek vissza a munkamhoz es probalom a minimalisra redukalni a katasztrofak szamat, amit okozhatok...
kami
 
 


Ági: jahh, bocsi. Azt hittem, baba-UH-ra mész. De akkor meg nagyon fogok drukkolni neked holnap. Hányra mész?

Tök jó, hogy a nődoki dícsérgetett. Én sem híztam még semmit, de úgy látom, hogy talán valami más formát vett fel a hasam. :shock: Vagy csak "beképzelem" magamnak?

Móni: persze, megmutatom majd. Ha tegnap este befejeztük volna, akkor már ma reggel szétküldtem volna a pü-ket, benne a tervünkkel. :) (Nem tudom, miért, de ezt csak priviben szeretném majd elküldeni mindenkinek, aki kéri...)

Basszus, most meg kell néznem vmit, és remélem, h nem az, amire gondolok. :twisted: Mindjárt jövök vissza. (Nem Babuccóval, és nem velem kapcsolatos.)

KépKép
catrine
 
 


Cat
Nagyon titokzatos vagy,remélem nincs baj.
Holnap 11.3o-ra megyek a Honvéd kórházba.
Vendég
 


Sági
a szíved miatt szeretnéd a genetikai vizsgálatot?
Én is fogok menni majd az afp eredménnyel, ezt ügyesen leszögezte a dokim :( Nem baj, ott olyan alaposak, viszont most magzatvízvételt nem szeretnék csináltatni.

RR kismamatornájáról sok jót hallotam, de én nem tornázom, nincs rá energiám :oops: Viszont terhestornára szeretnék majd eljutni, remélem sikerülni is fog. :wink:

Főzni kéne a leves mellé valamit, azt már feltettem, de fogalmam sincs róla, hogy mi legyen az :roll:
valakinek valami jó tipp, ami gyorsan készen van :oops: és illik a bableves mellé :?: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kami!
Nekem sincs kedvem dolgozni, hasonlóképp hozzád csak vegetálok! És ma reggel én is egy csomó dolgot elszúrtam (pl.főztem kávét de abba a pohárba sikerült belefőznöm, amibe valójában öblít a gép és benne volt a mosogatólé)! :D
Cat!
Remélem semmi komoly!
Már nagyon éhes vagyok, pedig csak 11 óra van. És hol van még az ebédidő!!! :roll:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Üdv Mindenkinek!
Meglepve olvasom, hogy milyen sokan nem tudnak enni! Hááát ééén.... :D
Kami
Igazából csak a babát nézik. Az hogy meddig? Pár perc. Megnézheted, ahogy dobog a szíve, ahogy mocorog... ilyesmik. Érdekes.
Nem tudom, hogy hova mész. Az én orvosomhoz ha viszek üres videokazettát (talán már DVD-t is vihetek) akkor felveszi a benti eseményeket. Sajnos ezt előre nem tudtam, de legközelebb készülök.
elmo
 
 


Gabi
A genetikai vizsgálatot csak az én megnyugvásomra szeretném.A szívbajom az nem komoly és remélem nem örökli a babóca,igaz még évekkel ezelőtt azt mondta a kardiologus,hogy ez nagyon gyakori betegség csak az elején még nem okoz tünetet.
Én 22-én megyek a genetikai vizsgálathoz szükséges vérvételre,ebből lesz majd még egy valamikor a 16.hét környékén+ az uh és ebből kalkulálnak.Remélem jól!
Bableves...nyaminyami!Én szinte mindig palacsintát sütök mellé,az úgy bejött nálunk.
Kami
Az Uzsokiban csinálja az orvosod az uh-t vagy a magánrendelőben?A kórházban biztos,hogy feltudják neked venni a babát.Én pont tegnap kérdeztem,hogy vihetek e kazit mert a férjem nem tud jönni,a válasz az volt,hogy természetesen!Szerintem vigyél te is!!!
Eldugulok egy kicst.
Ja,üdv Elmo!Csatlakozol hozzánk?
Vendég
 


Igen, szívesen.
Az elöbb elfelejtettem aláírni.... bocsi. :oops:
Andi
elmo
 
 


Sági én is gondolkodtam a palacsintán, de most nem akarok álldogálni a gáz mellett.
Végül csirkepaprikást csinálok, remélem holnapra is marad és akkor holnap nem kell főznöm. :wink: de szerintem ez csak álom, mert estére jönnek sógornőmék :( , na, mindegy.
egyébként hová mégy majd genetikai vizsgálatra?
Én az 1.sz Nőibe.

Timocska, Kami nekem sincs ma semmihez kedvem :cry: Olyan szép idő van jó lenne kimenni a kertbe, de most inkább nem merek, nehogy jobban fájjon utána a hasam.

Én is éhes vagyok, de meg nem mondanám mit ennék szívesen, a kaja meg még sokára lesz kész.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Ági!
A bableves mellé én is palacsintát csinálok mindig! :D
Most nagyon ennék egy kis káposztás tésztát! :roll:
Neked ki az orvosod? Ha gondolod priviben is megírhatod, ha ide nem szertnéd!

Úgy érzem kezd alábbhagyni a cicifeszülésem... :) Persze, még érzékeny, de nem annyira, mint 1-2 hete volt!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Elmo, aszongyak ez a nyaki redo tobb mint par perc. Most akkor ez egy sima par perces UH, vagy mi?

Sagi, Uzsokiba megyek, ott csinaljak az UH-t es tervezek vinni videokazit, nana. DVD jobb lenne, azt nem tudjak meg megoldani?
kami
 
 


Elmo!
Mondasz magadról pár szót? Csinálsz vonalzót?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Kami
Abból nincs baj ha bekészítessz gy dvd-t is a táskádba! :lol: Csak aztán várom az infot,hogy lehet e mert akkor én is azt viszek.
Gabi
Én a XIV.ker-ben a Bolgárkerék utcába megyek erre a vizsgálatra.Ez a Czeizel féle kis csapat.
Timo
Az én dokim Hábermayer László.Fiatal,még ambíciozus doki.Több ismerősöm szült már nála,ebből az egyik elég problémás eset...
Húúú,káposztástésztat...cukorral...Jajj mi van velem,tegnap még semmit ma meg már mindent! :roll:
Nem tudom mi van ma velem.Tiszta aktív vagyok.Főzök,mosok,már takarítottam és még vasalni is fogok na és folyamatosan itt vagyok????!!! :lol: :shock: :roll:
Vendég
 


Igen Elmo írj magadról!!!
Vendég
 


Sagi, nincs kedved egy kicsit segiteni? Csinalhatnal PO-kat :) Vagy hozhatnal nekem par dolgot a boltbol :) En majd' elalszom... OK, viszek kazit is meg DVD-t is oszt majd kiderul, melyiket tudjak hasznalni... megirom...

Kepzeljetek, kiderult, hogy van a cegnel futopad. Ez valami uj, a Vitalitas program jegyeben... lehet hogy el-elmegyek majd neha "setalni". Munka utan. Vagy mittudomen. Alatta :)
kami
 
 


Nekem ez egy sima pár perces UH volt. A doki megmérte a fejet, a teljes hosszt és a nyaki redőt és persze nézegettük ahogy ficánkol. Elmondta, hogy mi-micsoda. Ennyi. Nem volt több 2-3 percnél.

Magamról: 30 éves vagyok, első baba lesz, ha minden jól megy akkor febr. 28-án. Azaz a 13 hét tájékán vagyok. Majdhogynem bármit-bármikor képes vagyok enni :lol: , ezért is lepődtem meg, hogy sokan alig tudnak valamit magukba tuszkolni. A mérleg még nálam is a kezdeti súlyt mutatja ennek ellenére. Mondjuk ez köszönhető annak is, hogy szeretek mozogni. (görkori, bicikli)
elmo
 
 


Elmo, engem feb 27-re irtak ki :) Szerencsere nem szokoev 2007 ugyhogy nem 4 evenkent lesz a babainknak szulinapja (ha netan kis csuszassal szuletnenek :)
kami
 
 


Kami! én ezt sajnálom! :?
Felnőtt korban ez jó poén lenne, gyerekként meg úgy is ünnepelné az ember. :lol:
elmo
 
 


Ja, megkerdezik a 20 eves(nek megfelelo) gyerekedet, hogy hany eves, es az a valasza, hogy 5 :)
kami
 
 


Elmo: üdv itt. Köszi a bemutatkozást. Nem csinálsz vonalzót? (Nyugodtan számíts rá, hogy Timi és én nem fogunk békénhagyni, amíg nem lesz. :lol: Vicceltem...)

Hát, Csajok: a frász jött rám. A fölöttünklakó kb. 1, 1.5 hónapja eláztatta a WC-nket. Most megint azt hittem, hogy ez van, de nem. Olyan hangokat hallottam. De "csak" csöpög a tartály. Pöpec. :? Riasztottam apát, mondtam neki, hogy majd meg kell nézni, és úgy készüljön, hogy lehet, hogy du. megyünk venni újat. Egyrészt mi is itt vagyunk még jódarabig, másrészt csak nem hagyom így az új lakónak. Ez kb. mennyibe kerül? Gondolom, nem nagy cucc. Vagy igen?

KépKép
catrine
 
 


Kami: köszi a képet, feltettelek az albumba. :)

Lányok: mi lehet Miával? Sztetek is a költözés miatt van kevesebbet? Írtam neki egy mailt, majd tudósítok, ha vszol.

KépKép
catrine
 
 


Kimentem a boltba videokaziert. Meg vettem babakifogot is vagy mit, amibe furdes utan teszi az ember lanya a gyereket... Ez a 4. darab, amit Zsebibabanak vettem... van eddig egy kis body, egy furdojatek, egy ragoka meg ez. Minden heten kap valamit :)
kami
 
 


Cat,
Szerencsére nem kell magyarázkodni neki. Minden érdekes, amit anya csinál és egyébként sem voltam túl magyarázkodós állapotban.

Bigsis,
Nekem talán a gerincem az egyetlen ami nem okozott gondot. Se kihordásnál, se szülésnél. Lehet, hogy túl van játszva ez a dolog, nem az a gond, hogy ferde, hanem az, hogy állunk. Azzal meg amúgy sem lehet mit kezdeni:)

Rokica,
Sajnálom, hogy nem alakulnak jól a dolgaid. Nem tudod valakire rábízni Zsuzsát? Nagyi, barát, babysitter? Most, hogy beteg vagyok, Robié a délelőtt és így sokkal könnyebb. Most alszik, kb 2-3ig, utána csak kibírjuk 9ig. Én olyenkor nyalogatom sebeim, utána ismét amolyan jó vagyok érzés kerít hatalmába és mehet a buli.

Kami,
Nekem még soha nem volt pár (max) percesnél hosszabb uh-m. Olyankor mindig ledaráltak valami szöveget, kezembenyomtak egy papírt és nyomás. A nődoki viszont szépen elmagyarázta mit jelent az a félmillió adat, ami a papíron van.

Ma voltam a kórházas védőnéninél és egy csomó beutalót adott. Pl szemészet. Natival csak a szülőszobán kérdezte meg az idióta ügyeletes doki, hogy van-e a szememmel vmi gond. 2-3 perces fájások én pedig szemüveges vagyok. Elég hülyén nézhettem rá. Ti kaptatok ilyent?
lorca
 
 


Kami!
Ha túlleszek a 12 hetes uh-n én is veszek valamit Babácskának! :)
Lorca!
Tőlem a védőnő kérdezte, hogy szemüvegem van-e, mert ha van, mindenképp menjek el ellenőrzésre olyan félidő táján. De beutalót nem adott.
Cat!
Egy wc tartály kb pár ezer forint, nem sok.

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Ez a szemüveg dolog nekem új.Tőlem senki nem kérdezte,senki nem mondott róla semmit és én szemüveges vagyok.Igaz csak másfeleset hordok.Kérjek beutalót én is?Azt hiszem igen,végülis mit veszíthetek?!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: