Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mamik!

Súlytéma: Azt hiszem, most kezdem átélni a "Nicsak, ki beszél" effektust, ugyanis egyik pillanatról a másikra halálos éhség tör rám és fütyül az elrágcsált korpovitra is, Tarhonya igazi KAJÁT követel. Tisztára mint egy kész pasi. Kép Próbáltam 1-2 pogácsával kicselezni, de annyira ravasz, simán észreveszi, hogy ebben nincs semmi tápláló és követel tovább... Kép

Amúgy eddig én még nem híztam semmit (kopp-kopp), igaz, nem éppen versenysúllyal szálltam ringbe. (168 cm, 65 kg) De gondolom, ami késik, nem múlik.

Kari: Képzeld, van, hogy még megfeletkezem Tarhonyáról, de egyszercsak bevillan, hogy "atyaég, hiszen nekem egy IGAZI baba van a pocakomban"... és akkor annyira örülök újra és újra... Kép

A tanulók/ vizsgázók előtt le a kalappal! Mi próbálkoztunk akkor is, amikor még tanultam, de annyira nyomasztottak a vizsgák (=paráztam, mint a gép), hogy akkor pl. egyáltalán nem sikerült bepocakosodnom.

Még mindig nem jutottam babazenéhez, ezért most George Michaelt és Elton John-t hallgatok. Remélem, nem kattan be a gyerek ettől a két "hölgyikétől" Kép

Üdv,
T.
tarhonyanya
 
 


Sziaszok Csajszik!

Köszi a megnyugtatást.

Én magán dokihoz járok Bp.-en ezért elég kemény pénzt fizetünk érte. 7E ft egy vizsgálat, ebben van még egy UH -os kép + teljes UH-os videofelvétel a vizsgálatról. A barátnöm szült nála, ö azt mondta, hogy általában 10×-ét kéri a szülésért.

A ruha témához csak annyit, hogy én kaptam kölcsönbe egy pár nadrágot, de mivel az eredeti foglalkozásom nöi ruhakészítö, így most csak a szabásmintákat kergetem. Majd megvarrom magam.

Puszika mindenkinek
Annamari

KépKép
pannamari
 
 


Sziasztok!Csak azért vagyok kíváncsi a súlyfelszedésre hogy stresszeljem magam(nálam ez mindig probléma)A 17.hétig 4 kg jött rám,de az utóbbi héten hírtelen +2.Lehet hogy a bejglitől van,bár annyit nem ettem.Egyenlőre nem értem teljesen mi zaljik a testemmel,de gondolom az első terhességnél ez nem csoda.?!
Láttátok milyen szépen esik a hó!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 

 
 

Sziasztok!
Lehet hogy meglepődtök a kérdésemen,de mivel új vagyok itt a társalgón,ez lehet hogy felment.Mit jelentenek a számok amiket az üzenetek végére írtok? 19+0 17+2 ??gondolom a hetek száma..??

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Szia Szszkinga!

Az első a hetek a második pedig a napok száma.
Én ma vagyok pont 19 hetes, így 19+0

Üdv: Clair
clair
 
 


Sziasztok!
Azért van ám még émelygés, csak csendben vagyokKép
10-et töltöttem be ezért még biztos eltart egy ideig, de ti sem hittétek volna, hogy vége leszKép
Félidősen azért már hízni fogtok, semmi para!!!!!!!!
Szép napot!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok,

pénteken volt egy műsor a National Geographicon, élet az anyaméhen belül címmel. Teljesen véletlenül akadtam rá. Előtte is valami hasonló műsor volt, arról lemaradtam. Na, ebben az adásban az volt, hogy a baba igaz már kb. a 13.héttől hall, de csak az anya bélmozgását Kép Kb. a 26.héttől (nem biztos, elfelejtettem, bocsi) hallja a külső "zajokat" is.

Amica, az émelygés tényleg elmúlik, remélem nálad sem tart sokáig Kép


Én is a doki magánrendelésére járok, mindig van UH, és mindig ad egy-két képet is. Szülésre nem kér, mindenki amennyit gondol...
A fiammal ennek ellenére az ügyeletes doki császározott. Jan.17-re voltam kiírva, és ki is kérdeztem jó előre, hogy ugye nem meg síelni, stb... Hát mikor oda került a sor 41 fokos lázzal betegeskedett otthon. Ez az én formám. Most is mondta, hogy még nem megy május végén nyaralni Kép
Egyébként az ügyeletes dokival is teljes mértékben meg voltam elégedve, nagyon rendes volt, később ő nézett rám, ő rendelte a gyógyszereket, mert magas volt még szülés után is a vérnyomásom.

Kinga, üdv közöttünk. Merre laksz, hogy ott esik a hó? Itt Bp-en nem esik.
Délelőtt bementem a városba még pár apróságot elintézni. Én hülye autóval mentem. Minden be van állva, akkora a dugó. Így szegény gyermekemet egy órával később tettem le, mint szoktam, viszont két másodperc alatt elaludt.Kép

szép napot,
Doren
17+4

Kép
Kép
doren
 
 


Szia Amica!

Nyugi, tényleg el fog múlni!! Én sem hittem, és csak sóvárogva néztem az idősebbeket, akiknek már elmúlt. Aztán a 14. hét körül enyhült, és azóta csak este jön elő, ha aznap sokat dolgoztam. de legalábbis úgy csináltam... Kép

Doren:
Azt a filmet mi is láttuk, akkor voltam kb. 6 hetes és annyira örültem, hogy pont elcsíptem! Mondtak új dolgokat is, de ami tetszett, hogy azt is mutatták, hogy mikor hogy néz ki a baba.
Többieknek is ajánlanám, ha tudnám, hogy mi a címe. Kép

Pannamari:
Az orvosod tarifái, de főleg a szülésé még pesti viszonylatban is brutálisak. Ezért a pénzért illene meg is szülnie helyetted. Minimum. Kép

Üdv,
T. 17+0
tarhonyanya
 
 


Mamik!
December 25.-én 19 órától megint lesz Az élet az anyaméhben c. dokumentum film a National Geographicon.
Minden vasárnap este 21 óra körül pedig a Szülőszoba c. dokumentum film van a Club TV.-n amit este Írisz Tv-nek hívnak.
Esténként még nekem is hányingerem van illetve én egyáltalán nem vagyok kívánós egyenlőre.
15+1

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, már sül a beiglim! Kép Megcsináltam, amíg a kisfiam alukált... Korábban meg már csináltam 3 féle aprósütit, úgyhogy most elégedett vagyok magammal Kép Már csak a zserbó van hátra, meg szeretném még csinálni azt is ma délután, vagy este.

De ami még ennél is szebb: reggel felhívtam a kórházat, és megvan az afp eredményem: tökéletes! Pont a két szélső érték számtani közepe! Kép Ideális! Holnap be is megyek érte, hogy 2-án már nálam legyen a lelet az uh-hoz.

Ajándékcsomagolás van még hátra elég sok, mert ugyan már végeztem kb. a felével, de így is hátra van még legalább 10 embernyi ajándék... Elég fárasztó, de azért én ezt is szeretem.

Nyanyuska! Nagyon drukkolok, hogy bekerülj a táblicskuba! Kép

Kinga! Üdv köztünk! Én eddig 3-4 kg-ot híztam, 61-ről indultam és ehhez vagyok 176 cm magas. Szerintem ne foglalkozzatok annyit a súllyal! Végülis egyszer vagyunk terhesek.... (Vagy nem... Kép)

Meghívott a munkahelyem holnapra céges karácsonyi vacsira. Jó, mi? Még nem felejtettek el ezexerint... Én meg "hálából" holnap elújságolom nekik hármaskát! Kép Képzelem, hogy fgnak neki örülni! (Főnököm alig várta már, hogy visszamenjek...)

Na megyek, megnézem, hogy kisült-e már a kalácsom... Kép

Hello (17+1)
hello
 
 


Sziasztok!Szegeden lakom,itt esett a hó szinte egész délelőtt,de sajna el is olvadt szinte azonnal!Köszi a titokzatos számokhoz a megfejtést.Ez alapján én ma vagyok 18+5.HÚ hogy rohan az idő!!
Én már 2 adag bejglit megsütöttem.Az interneten találtam szuper receptet.Nem lett száraz,mert a tésztára kentem egy kis baracklekvárt.Isteni lett.Férjem egyszerre megevett 1 egész rúddal-ezért sütöttem újat.
Mi anyós-pajtásnál karácsonyozunk ezért szerencsére(valószínűleg egy darabig utoljára)mindent elémtesznek 4 napon keresztül..

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!
Jé, még egy szegedi, de jó! Kép Kinga, van egy táblázatunk, ha szeretnél belekerülni légyszi írd meg az alábbiakat (korod, város, hol szülsz, hanyadik baba, mikorra vagy kiírva). Egyébként súlyban minden normális, de azért vigyázz a szénhidrátokkal. Nekem pl. magas a terheléses vércukrom (eredetileg ez a vizsgálat csak a huszonvalahanyadik héten esedékes), erre szedek gyógyszert, így gyakorlatilag mindent ehetek, szénhidrátot mértékkel.
Ha van dokid, talán nem ártana megbeszélned vele, mert sose lehet tudni... A terhességi diabétesz egyik átka, hogy akkor csak ránézel a kajára és rádmegy pár pluszkiló. Kép
Én az Élet az anyaméhben felvettem anno videokazira, igaz, azóta sem néztem még meg...de megvan!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Kép
szgoron
 
 


Végre sikerült regisztrálni magam,most már itt vagyok veletek!

Kép
szgoron
 
 


Mindannyiótoknak kívánok boldog karácsonyi ünnepeket!

VerusKép
12+2

Kép
verus
 
 


Sziasztok!
Hello, holnap délután engem is várnak a gyerekekkel karácsonyozni a munkahelyemre, én is bejelentem!!!!!!!!!!!!!

Tarhonya, próbálok kitartani.
Holnap még dokihoz próbálok eljutni, remélem most sikerülKép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Én most 19+5 hetes vagyok 14.-én volt a genetikai uh!Kislány lesz a babó!Sajna az AFP-m nem lett jó!kétszer is levették,a mom:0.65 és0.63 állítólag ez nézik!A normál 0.67-1.00-ig!most mehetek a Genetikai laborba 27.-én!Azért kicsit bennem van a para,mivan ha!Én a Nyírő Gy.fogok szűlni!Amúgy már vagy egy hete követem az eseményeiteket!BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES KISMAMÁNAK!!
Puszi: Szilvi
Ui:jó pocakosodást!!!!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok,
AFP ügyben: nekem sem lett jó (0,7) a ásik mom pedig emelkedett (1,6)....szóval engem is elküldtek genetikai tanácsadásra....ott megnyugtattak, de azért holnap lesz még egy extra uh.....drukkoljatok!
Pedig előre megfogadtam, hogy nem fogom magam stresszelni ha rossz lesz az afp....és tessék, most mégis...!!!
acer
acer
 
 


Hát igen,igazábol nem is értem,ha maga a dokik mondják az,hogy nem ad pontos választ ez a vévétel!Akkor minek.Jó is meg nem is!Máshol csak a nyaki redőt nézik!Azért drukkolok,hogy ne legyen semmi,de mi van ha én vagyok az az 1%!Pedig nagyon izgága ez a kis csajszi!
Acer:Remélem neked sem lesz semmi gáz!Drukk az uh-hoz!Minenkinek jó éjszakát!
Ja,az a dok.film Élet az anyaméhben,tényleg nagyon jó, én is felvettem!Jó hosszú!pusza

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok,

Katus, köszi az infot, én mégegyszer megnézem, nagyon érdekes volt.

Gratulálok mindenkinek, aki süti a karácsonyi sütiket. Nekem nagy segítség, hogy apukám megsüti a beiglit, és a mézes sütit. Isteni.

Voltunk ma uh-n. És képzeljétek, megvan az AFP leletem is, egy hét alatt már a dokinál volt. Nekem szerencsére a labor is meg az AFP is OK! Bár őszintén megmondom, a doki szinte rá sem nézett az AFP-s papírra, én kérdeztem meg, hogy és jó az eredmény? Látszott, hogy nem tulajdonít neki nagy jelentőséget. Lehet,azért, mert jó volt, de mondtam neki, hogy ezzel idegesítik a kismamákat...

Na, és most megpróbálok feltenni képeket a fiamról és a lányomról Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok Lányok!

Súly téma: hétfőn voltam védőnéninél +1 kg-nál tartok. Ennek nagyon örültem, mert nem vagyok sovány, de legalább még nem híztam nagyon. Majd eljön az is. KépSzerencsére keveset bírok enni (még!), a nehéz ételeket sem kívánom. Azért néha rámjön a kívánósság, most éppen a mandarinra vagyok rákattanva. Kép

Doki-pénz: én magánba járok a dokihoz, van 3-4D-s ultrahang is. Persze pénzbe kerül (vizsgálat 6000 Ft, UH még több), de a legtöbb egészségpénztárral szerződve vannak, így a párom egészségpénztára visszautalja majd a pénzt. Egészségptáros esetben még 10% kedvezmény is jár. Egyébként 40 eFt-ért vállalja a szülést (zsebbe), ezért már a szülés előtti 1 hónapban állandóan készenlétben áll és eldob minden egyéb munkát, ha szülnöm kell. Kép Ja és egyébként bármikor hívhatom telefonon, ha gond lenne.

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS ÚJ ÉVET kívánok minden kismaminak.

Betti
15+6

Betti
betti73
 
 


Sziasztok Lányok!

Doren,
Nagyon édes a kisfiad és a leendő babótok is:-)

Acer,Szgoron és a többiek akik még izgulnak az AFP miatt. Kitartást és biztosan minden rendben lesz. Különben is az UH a legmegbízhatóbb állítólag és nem a vér eredmény!
Januárra mindegyikünk túl lesz az egészen és felszabadult kismamákká válhatunk végre!:-)

Mindenkinek Meghitt, Békés Karácsonyt kívánok és családotoknak is! Pocaklakók meg növekedjenek szépen!:-)
Kari
(17+3)
kari
 
 


Hahó Kedves Mamik!

Acer, Szgoron:
Ne izguljatok, én már helyettetek is, sőt, a világ összek kismamija helyett szétizgulom magam!

Doren:
Annyira helyes kiskrapekod van! A Hugi is szépen nő, látszik, hogy tele van a pocija! Kép

Ann, Esztianyó:
Hová tűntetek? Vagy csak a szokásos sütés-főzés-takarítás projekt fut?

Képzeljétek, Tarhonya tud ülni!!! Kép
Reggel óta a hólyagomon csücsül és köszöni, egyáltalán nem akar odébbállni, úgyhogy ma törzsvendégnek számítok a slozin. Kép

Üdv,
T. 17+1
tarhonyanya
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam dokinál, hagyományos vizsgálaton. Kicsit megrémísztett, mert azt mondta, hogy nem tapint terhességet, de lehet hogy csak azért, mert korán mentem. Ma reggel pedig voltam ultrahangon, ahol már rögtön látták a babát. 8,1 mm, és vert a szíve!!! Ki is hangosította a doki, hallottam ahogy dobog!!! Hihetetlen volt. :-O

Kép
Kép
banya1
 
 


Csak egy szóra, h Tarhonyaus is megnyugodjon Kép - hát én tutira rohanok, m időkibővítőt azt nem kaptam sajna... ha karira kapok, az már késő Kép
a konyhában épp felfordulás van, szerelik a mosogatógépt, de az új konyhabútornak még egy töredéke van meg a régit mg a mosogatógép miatt ki kellett iktatni (mármint jó részét), így dobozokban lakunk a konyhában KépKépKép
2. pont takarítani kellene... még a nagyszoba + konyha - utóbbi vicces... no meg főzni... konyháb kívül még nem próbáltam
3. pont a kreatív ajándékok jó része még hátra van, sajna a bonyolultat hagytam a végére (üvegfestés)... ííííí. + még olyan is van, amit Hamma nem láthat=csak este csinálhatom
4. ajándékcsomagolás
5. mézeskalács sütés
6. bevásárlás (ez már csak minimális)
Ha vki ezek után megkérdezi, h akkor mit csináltam eddig, ha még semmi sincs kész, leütöm!!! KépKépKép

Ma voltam a laboreredményemért - minden okés (AFP még nincs meg persze), sztem a vassal nem bírom ki a végéig, így majd pótolni kell, m 13, Hammával a 30. hét körül volt ennyi, vele 17ről indultam. nem csodálkozom, terhesség, 2 év szopi, terhesség... és még vasilag most jön a java...

Szóval mindenki készülődjön ügyesen, ne izguljon, én már megmondtam, h minden baba tökjól van bent, úgyhogy kész, meg van mondva Kép
Megyek, m ...ld.fenti pontok.
Ann

Ui: azért olvasok suttyomban Kép
annann
 
 


Kitartást Ann!!!!!!!!!
De legalább segít majd a "robot", én most gondoltam csak bele, hogy nem lesz semmi mosogatni, főzni, vasalni, takarítani három gyerek plusz magunkraKép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Kedves Nyári Kismamák!

Lassan lehúzom a rolót, ugyanis 2 egész nap szabit sikerült még kivennem az ünnepekre. (van még 16)
Otthon még nem raktuk össze a gépem (átestem a Nagy Kiköltözésen (Bp-> Tárnok)), így nem hiszem, hogy karácsony végéig gépközelben leszek.
Tehát: Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok, simogassátok sokat a kis Pocaklakókat, és vigyázzatok a beiglimérgezéssel! Kép
Akiknél már van csemete: kattogtassatok sűrűn a fényképezővel!!

Sziasztok!
Tarhonyanya
tarhonyanya
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy mindenki megvan.
Banya, azért elég gáz, hogy nem tudták megállapítani hagyományosan, hogy terhes vagy, amikor már legalább 7-8 hetes lehetsz...
Mondjuk nekem azzal kezdte anno a doki, hogy menjek UH-ra, így nem estem át ilyen "megpróbáltatáson".
Ma voltam turkálóba, túrtam négy babaruhát, és egy nagyobb gyerekre való vastag téli dzsekit, de muszáj volt megvennem. És találtam jó melltartót, valamint egy olyan gatyót (itthonra), ami egy ideig még jó lesz a pocakomra.
Na ennyi. Már várom a holnapot, megyünk UH-ra!! Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok csajok!
Exdeus:akkor drukk az UH-miatt!Minden ok lesz!
tökre örülök,hogy megtaláltam ezt a topikot!
Tényleg igaz,egyre erősebben rugizik ez a kis csajszi!Mi lesz késöbb??Nálam még mindig nem tudni,hogy pontosan hány hetes vagyok,pontosabban hetes+napos!Pedig pontosan tudom mikor volt meg utoljára(aug.4)A doki szerint késöbb következett be a megtermékenyülés!Így valamit silabizáltak és lett május 18.-a a szülés v.ideje!Kb19+6 lehetek!Nem tudom!
Nektek egyböl tudták???
Ma voltam az IKEÁBAN!Képzeljétek láttam olyan kis lámpát amit a kiságy fölé szoktak rakni!Nem birtam ellenállni vettem is!Csak 1500.-!Van csillag,virág,katica,hold!Én holdat vettem!Tudom kutyát sem érdekli!Szerintem aranyosak!Nézzétek meg!
Na jó takarítgatást,főzést,sütést!
PUSZA:Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Szgoron, nem igaz, h a kutyát sem érdekli - ekünk is hold van, de még Hammának vettük. Kép

Exdeus, irigy vagyok ám, h karácsonyra még láthatjátok Õt!!! Énis úúúgy szeretném!
Ma mondjuk sokat kommunikált, rugcsizott ezerrel és akkorákat, hogy csak lestem. Kép Nekem az volt nagyon jó érzés, amikor már nagy volt és fordult megfelé és a hullámpukli ment végig a pocakomon. Kép

Kicsit már haladtam. 6. pont kilőve, 5. részletekben... mézeskalácsot mindjárt bekeverem... talán lesz belőlem vmiKép

Akik már nem jönnek karácsonyig, azokak boldog ünnepet!
Ann
annann
 
 


Sziasztok !

Már megint le maradatam igazán nem tudom mit csinálok idönként napokig. Ahogy Ann irta idpő kibővítő kellene. Nem tudom a Levivel nem voltam ilyen fáradt, pedig jó a labor plusz ma voltunk 12. hetes UH hál istenenk minden jó. A nyaki redő olyan vékony hogy még mérni sem tudták igazán, így azt mondta a doki valószínűleg nem kell magzatviz vizsgálat volt valakinek, előző babáavl? Na én ettől parázok inkább nem az AFP-től, legalább is még . Mi csak január közepén megyünk.

Súllyal kapcsolatosan azt tudom mondani, hogy az első terhességem alatt 18 kilót híztam (na állandóan ettem ). Most 1,5 kiló most is éhes vagyok állandóan de új belgyogyászunk van és bejött a tanács mint a gyerek ötször de keveset és fehér kenyér helyett telejes kiörlésüt eszem ezzel haamrabb jól lakom. De hát kinek mi esik jól. Én is csináltam a pogácsa hadműveletet csak 2 db aztán még éhesebb lettem ígyx sikerült a 18 kiló.

Na nálam kész a káposzta (bár ez két ünnep közé lesz) süti is. Igaz én olyat kevertem amit nem kell sütni.

Na már megint hosszú lett.
Jó éjszakát és jó munkát aki még ügyeskedik ( én megyek vasalni)
cila
 
 


Sziasztok!
Láttam, mocorgott, szépen megnőtt, 38mm!Kép
Szép álmokat!
10+1

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Nos, én is kívánok mindenkinek aki utazik KELLEMES KARÁCSONYT!Pihenjetek sokat,és a kilokkal nem kell foglalkozni!Sok puszi!mindjárt vége a barbárok köztnek és jön a Micsoda nő!Az jó!Jó éjszakát!!
Hogyan csinálok mosoly fejeket?????
Kátszik nagyon értek a géphez!
Képet is raknék fel,ha tudnám hogy kell!
Na jó!
Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

Sajnos búcsúzni jöttem. Meghalt a babám, tegnap volt a műszeres befejezés. Kép
Mindenkinek további probléma mentes pocakosodást, kívánok.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok!
Majcsi, nagyon sajnálom. Kép Remélem, hamarosan ismét próbálkoztok, és jöhet a bébi...

Szilvi, mosolyfej készítése: kettőspont és egy záró zárójel. A szomorú ue. csak kezdő zárójel kell a végére.
Képet a melléklet feltöltése gombra kattintva tudsz ide feltenni a gépedről, csak arra kell ügyelni, hogy a max. mérete 600*600 képpont lehet!

Ma megyünk vásárolni. Karácsony előtt talán ez lesz az utolsó nagyobb. Végre itthon van a férjem, van kocsi, megyünk! Kép Már van egy kicsi listám...
Vasárnapra tejszínes-gombás pipimellcsíkokat akarok csinálni, ehhez is kell az tejszín meg gomba...többek között.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szia Majcsi!

Borzasztóan sajnálom ami veletek történt.
Vigyázz magadra.

Clair
clair
 
 


Jaj Majcsi, már úgy vártalak, egy nap volt köztünk.
Kívánom, hogy az újévben egészséges babátok legyen és ne várasson sokat magára!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kedves Mindnyájatok! Boldog karácsonyt kívánunk mi is sok szeretettel és áldott új esztendőt egészségben és sok örömben!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Majcsi! Nagyon sajnálom. És éppen most... Kép

Kívánom, hogy mielőbb babázhass Te is!

Hello
hello
 
 


Sziasztok,

Majcsi, én is nagyon sajnálom. Tudom, hogy ez neked most nem nagy segítség, de valaki korábban már írta, hogy minden történik valamiért. Lehet, hogy ez a babóca nem volt egészséges, de mindig van remény. Kitartást kívánok.

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


SziasztoK4
Majcsi én is nagyon sajnálom sok erőt és kitartást kívánok!
Végre kéeszen vagyok a süti sütésekkel teljesen elfáradtam hulla vagyok....
Olyan jó lenne ha esne kicsit a hó és fehér karácsonyunk lenneKép
Ha addig már nem jönnék Boldog Karácsonyt Kvánok Mindenkinek!!!!!!!
Kriszti 14+0
babszem27
 
 


Sziasztok!
Jövök a jó hírrel, hogy az is legyen mára!
Voltunk UH-n, babóca egészségesnek látszik, egyelőre kisfiúnak nézte a dokibácsi.
Magassága 10,78 cm, súlya 211 gramm. Ennek alapján 18+3-nak becsülte a gép, viszont 16+4 vagyok, de így is úgy is jún. eleje (4. vagy 5. a szülés időpontja). A fene se érti ezeket a masinákat! Kép
A fejét vakarta, a lábával kapálózott, halottuk dobogni a szívét! Három képet kaptunk, egyet ideteszek, a DVD-t szerdától vehetjük át.
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,
Csak boldog ünnepeket szeretem volna kívánni, és nem , nagyon nem akartam rossz híreket olvasni!!!
Majcsi, annyira sajnálom! Kép Kívánok Nektek sok erőt és kitartást, hidd el, hamarosan körül leszel véve egészséges csöppségekkel Kép
Magunknak - topiclakóknak - pedig azt kívánom, hogy a táblázatunk a jövőben csak növekedjen, soha de soha ne kelljen elbúcsúznunk senkitől!!!

Békés, boldog ünnepeket kívánunk mindannyiótoknak és családotoknak!
Ann
annann
 
 


Sziasztok!
Majcsi én is nagyon sajnálom!Kitartás!
Exdeus:nagyon aranyos a babókád!Még ez nem a nagy genetika volt,ugye?Nekem ott már profilos képet adtak!
Már nekünk fő a töltött kápi!De jó lesz!
Képna majd most meglátjuk sikerül e a mosoly!!
Még egy kis segítséget szeretnék:Képet hogyan rakok fel??
ha tudnám megmutatnám én is a kis babót!
Sok puszi:Szilvi
Ekőre is köszönöm!

Kép
szgoron
 
 


Jaj,most nézem Exdeus leírtad nekem a képfelrakást is!Bocsi,elnéztem!Köszönöm!Én mondjuk nagyon nem értek a géphez,mert nem nagyon köt le!A párom majd segít!Sikerült a fejecske!
Már kezd fájni a derekam!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!
Majcsi! Én is nagyon sajnálom! Nem szabad feladni. Ha már egyszer sikerült, sikerülni fog megint.
Hát eléggé el voltam havazva. Azért annyi időm volt, hogy olvassalak titeket. Már minden ajándék be van csomagolva. Sütöttem zserbót meg mézeset a kolleganőimnek. Életemben először. A zserbó még elmegy, úgysem tudják, hogy milyennek kellene lennie. A mézest be sem vittem, mert nem lett jó. Tudom, hogy ez nem konyha topik, de ha valakinek lenne tuti receptje, megköszönném. Még mindig fáradt vagyok és az is nyomaszt, hogy nagyon sötét van. Csak pár órára süt ki a nap.
Már én is várom, hogy mehessek UH-ra és láthassam Babócát. Néha elbizonytalanodok, hogy ott van-e egyáltalán. Aztán rámjön a rosszulllét és tudom, hogy igen.

Békés karácsonyt kívánok mindenkinek!
Esztianyó
Kép

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
esztianyo
 
 


Szilvi, nem ez nem nagy genetika volt, ez csak úgy volt. Mivel nem került sokba, és a férjem most látta először babócát, megérte! Van 3D-s képem is kettő (kep.tar.hu/exdeus), csak az a baj, hogy állandóan takarta a pofiját a drága! Kép
Eszti, de nálad vannak rosszullétek. Nálam még az se, szóval alig várom, hogy lássam, hogy ott van-e, jól van-e, stb.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


MINDENKINEK KÍVÁNOK NAGYON KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!!!!!
ANDI

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Boldog, békés Karácsonyt kívánok minden kedves nyári babavárónak! Kép

Hello
hello
 
 


Sziasztok!
Nagyon boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Puszi, acer
acer
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: