Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Titati, én is a XIII. kerületbe vagyok bejelentve, én is ott voltam védőnőnél. Kép
Vendég
 


Sziasztok! Én jól bírtam a vihart, igaz összes-összerázkódtam, amikor a villám lecsapott, a szomszéd utcában ki is gyulladt egy ház.

Leginkább nekem is az a bajom, hogy az éjjel sokat fent voltam, és keveset aludtam. Én is el tudnám viselni, ha hazamehetnék aludni.


Én is éjszaka - amikor már úgy 1,5 órát fenn voltam - megéheztem. Ittam egy pohár gyümölcslevlet és elmentem aludni, nehogy jobban megéhezzek.
Titati, lehet, hogy egész nap nem viszel be elég kalóriát, vagy sokat mozogsz és ledolgozod,emiatt és a gyors anyagcsere miatt megéhezel.
csirippiri
 
 


Sziasztok!

Nekem az éjszaka remek volt, de az ilyen tipusú frontokról mindig Zsoma jut eszembe, neki egy ilyennél sikerült megszületnie (szombaton még 40 fok, vasárnap márcsak 20 volt). Most szerencsére egyáltalán nem hatott rám. Nagyon jót aludtam Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Esztipeszti :-)
Én Dankó Évánál voltam. Nagyon kedves fiatal lány...mondjuk védőnőnek tapasztatabb nőt képzeltem.
Én nem láttam a "filmet", mert kiderült, hogy a National már a családi csomagban van...de a szomszéddal felvetettem videóra, és ma megkapom :-) Kíváncsi vagyok.

Csirippiri
a gyors anyagcserének csak örülnék :-))) Ja, és egész nap ülök... de tény, elfáradok mire hazaérek. És összességében így is talán kevesebbet eszem, mint terhesség előtt. Régen sokat nasiztam, most ez nincs, csak puszta evés.
titati
 
 


Sziasztok!

Tegnap este olyan fáradt voltam, hogy a filmnek is csak az első felét tudtam megnézni. A többit felvettük videora, majd ma este megnézem.

A vihar éjjel egyáltalán nem zavart, sőt, élveztem, ahogy a hűvösebb levegő átjárja a szobát. Ma reggel viszont szúrt egy kicsit a pocim, meg is ijedtem tőle kellően, mert korábban ilyen még nem volt.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

Fantasztikus volt a film.
Nekem ettől az időtől a fejem fáj, próbálom elviselni és nem gyógyszert bevenni. De ha így megy tovább.... akkor most aszpirin vagy algopiryn?
Ma megyünk nyaralni (telelni), még délelőtt vagyok, aztán eltünök.

Milyen érdekes az emberi psziché! Eddig barnáztam, tegnap voltam UH-n, minden rendben. Teljesen megnyugodtam és a barna is elmúlt, pedig a hüvelyi UH-val azért megpiszkáltak. Lehet, hogy csak véletlen, de lehet a pozitívabb gondolkodás is.

Amíg távol vagyok mindenki vigyázzon magára és növessze a pocaklakót (lakókat) és semmi negatív gondolat.
Üdv Mindenkinek!
platipus
 
 


Titati, én Molnár Juditnál, ő is egy fiatal nő. Kedves volt, és együttműködő, nagyon mást nem kívánok tőle, úgyis az orvosom a lényeg!
Ott is laktok a XIII-ban?

Az éjjeli éhség nálam is megvan, ma éjszaka például a tejberizst kívántam meg nagyon...de tartom magam, mert a végén rászokom az éjjeli kajálásra, és nézhetem az előirányzott havi 1+ kilót...Kép
Vendég
 


Platipus te is vigyázz nagyon magatokra, és jó pihenést! Külföld, vagy belföld?
Vendég
 


Na, elszállt az előző... szóval

Esztipeszti
Már nem ott lakunk, de a bejelentést ott hagytuk anyósnál az ovi, suli, gyerekorvos, nődoki miatt. Jobb így. Most a IV-ben lakunk.
titati
 
 


Titati
én is a IV.-ben lakom. Akkor szomszédok vagyunk Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szia szomszéd (Szisz) :-) Mi Attila u., lakópark...
titati
 
 


Mi az Erzsébet u-ban (a Tél u-nál) Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok! Ma megyek az orvosomhoz! Kiváncsi vagyok a leleteimre, meg hogy nem-e vagyok toxémiás, ugyanis 4 kismacskám van!

KépKép
nicika
 
 


Szia Nicika! A toxémia a magas vérnyomásra vonatkozik, a macskától más nyavaját lehet elkapni.(toxoplazmózis)

Majd írj, hogy mi volt a dokinál, nagyon érdekel!!!!
csirippiri
 
 


Nicika! Én februárba csináltattam toxoplasma vizsgálatot azon az volt hogy ismétlés javaswolt, most azt is megnézik a tegnapi vérvételből remélem nincs semmi bajom.nekünk nincs is macskánk!!

Mi is elkezdtük nézni a z Élet az anyaméhben-t , aq párom nem hitte el de minden fél órában pisilni jártam aztán meg elaludtam úgy a 13 hét eseményeinél!De addig nagyon tetszett csodálatos dolog!
tunka
 
 


Én a 16. hétnél aludtam el. Kép De ismétlik egy hét múlva, igaz felvettem videóra, délután lehet, hogy megnézem a maradékot.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Bocsi Csirippiri tényleg elírtam a toxoplazmózist toxémiának!

KépKép
nicika
 
 


Még gyorsan bekukkantottam. Én elaludtam pedig érdekes és már másodszor, úgyhogy most felvettem.

Nekem nem is néztek toxoplazmózist, ez most baj? Viszont mértek nyaki redőt, ami határérték alatti lett, de szerintem elég magas. Nem volt ez még korai?
Én I. kerületi vagyok, lakik itt valaki?
platipus
 
 


Ugyan már...

Ma ultrahang is lesz?
Nagyon részletes beszámolót várunk ám!!
:-)))
csirippiri
 
 


Platipus
Nyaki redőt 10-14 hét között néznek. Nekem sem néznek toxoplazmózist, de nincs is macskám. Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Toxoplazmózis alapból nem nagyon néznek, csak akkor ha te kifejezetten kéred! Én kértem és minden további nélkül meg is csinálták.
Azt hiszem UH nem lesz, mert a 12 hetest máshol csinálják, egy jobb felbontású UH-gal. Bár azért lehet hogy megemlítem neki hogy nagyon aggódom és azért kukkantsa meg a babámat!
Igérem ha hazaértem akkor beszámolok hogy mi volt. Remélem csak jó híreim lesznek!

KépKép
nicika
 
 


Mi is ebben bízunk!!
csirippiri
 
 


Kezdetben is túlsúllyal küzdő kismamák figyelem!

MOst olvastam a neten, hogy az almaecet ( 1 kávéskanál 1 dl vízben feloldva ) étkezés előtt elfogyasztva segíti az anyagcserét, és különösebb diéta nélkül havi 2-3 kilogramm fogyást eredményez!
Azoknak, akiknek túlteng a gyomorsava (vagy nem bírja az íze miatt meginni), azoknak az almaecet-kapszulát (Bano) ajánlják! Ma este kezdem a kúrát... MIt szóltok?
csirippiri
 
 


Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy reggel és este kell inni, este lefekvés előtt ezzel kell befejezni a napot.
csirippiri
 
 


Én is megnéztem a filmet, csodálatos voltKép Köszönöm az infót,hogy szóltatok,hogy lesz ez a film!

A vihar és a hidegfront engem nagyon megzavart! Éjszaka borzasztóan feszült a hasam, most meg tiszta mosott kaki vagyok. Baromira fáj a fejem, és gyengének érzem magamKép

Tunka! Nekem is a barnázásra írta fel a doki a progreszteront! Bár igazán nem tudta még akkor megmondani,honnan ered, mert babóval és környezetével minden ok volt, és össz-vissz pár pecsétről volt szó. Azt mondta, a terhesség erősítéséhez adja.

Nicika! Beszéltem a dokival, ma megyek vissza hozzá,mert ír fel még gyógyszert! Most akarom megbeszélni vele, h átmennék hozzá.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Csirippiri: én tuti nem fogok terhesen semmilyen kúrát nem fogok csinálni. Nem ez az idő a fogyókúrára, mint ahogy szerintem a szoptatás sem.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ja, még valami! Már mindenkinek van kiskönyve + védőnője? Nekem még mindig semmi. Ma azért megkérdem az "új dokit", hogy nála ez hogy működik. A másik mindenképpen meg akarta várni a 12 hetetKép MÁr én is úgy szeretném, ha lenne kiskönyvem, mint egy igazi kismamánakKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita: én még dokinál sem voltam, úgyhogy nincs kiskönyvem Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Csirippiri, én úgy hallottam, hogy ez az almaecetes dolog azért is nem jó, mert a gyomor falát alaposan szétmarja, és felborítja az emésztési folyamatokat.
Szerintem se most fogyókúrázz...
Vendég
 


Nekem már 6 hetes terhes korom óta van kiskönyvem! Meg védőnöm is az óta van! Nagyon aranyos csaj! Tegeződünk is!
Ami az éjszakát illeti én átaludtam, pociproblémáim meg nincsenek! Képzeljétek tegnap szült egyik munkatársam, első baba, és 2 óra alatt megvolt neki az első fájástól a kibújásig számítva! Nagyon durva, és nagyon irigylem! Én is ilyen szülésre vágyom!

KépKép
nicika
 
 


Ez nem fogyókúra! Emelett azt eszem, amit megkívánok, csak az emésztést és az anyagcserét segíti és teljesen természetes.
csirippiri
 
 


Csirippiri: ha havi 2-3kg-t fogysz, akkor fogyókúra. Szerintem. Ha valami gondod van, és amiatt diétázni kell (pl terhességi cukor), az más, azt muszáj. Ja, és az arzén is teljesen természetes.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


És a kapszula?

Az nem "savas". Azt biztosan lehet szedni nem?
csirippiri
 
 


Csirippiri: szerintem nem a terhesség szól a fogyásról. Ésszel, odafigyelve kell enni és ennyi.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hú de felpörögtetek!
Szerintem sem jó ötlet a fogyókúra, inkább oda kell figyelni. Egyébként amit megeszel és megiszol az eljut a babához is. Tudod tegnap volt a filmben, a magzatvíznek is lesz íze. Nem tudom jó-e az almaecet a babának és az "emésztésének"???!!!
platipus
 
 


Csirippiri nem tudom hány kiló lehetsz, de szerintem sem szabad fogynod a terhesség alatt. Teljesen mindegy hogy mi a módszer! Nekem is van súlyfeleslegem bevallom. 54 kiló voltam 2 éve, most meg 63kg vagyok. Még nincs rajtam plusz kiló mióta terhes vagyok, sőt ma a mérleg mutatója még a 62 és felet sem haladta meg, pedig este 9 körül jól teleettem magam! Szóval magam sem értem! De nekem jó így!

KépKép
nicika
 
 


Jó, rendben feladom. Lehet, hogy igazatok van, és nem szabad semmi olyat szedni, amit nem az orvos ír elő.
csirippiri
 
 


Nicika: én jóval többről indulok, mint te, de teljesen egyetértek.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Csirippiri: majd szülés, szoptatás után próbáld ki az almaecetet, de ne most. Most figyelj oda, hogy kevés felesleges cukrot, szénhidrátot vigyél be, és ennyi.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Pedig én is kövérnek tartom magam. Ráadásul nekem a felesleg nagy része a pocakomon van, meg a combomon! Most a poci nem zavar, de az írtó zavaró ha a combom összér...

KépKép
nicika
 
 


Két napja megettem egy zacskó gumicukrot! És olyan fini volt! Nyami! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika: én 3 számjegyű súlyról indulokKép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nicika!
lehet hogy kedden amikor megyek a genetikai uh.ra ott nekem is nézik a nyakiredőt? az orvos mondta hogy azt nem ő csinálja.a papíron az van grav.11.ez azt jelenti hogy 11 hetes.mondta hogy csütörtökön menyjek de akkor utazunk úgyhogy kedden lesz és ha picik akkor megismételjük 1 hét múlva!

Fogyókúra!
Nem okoskodásnak mondom csak leírom, én hogy csináltam:
januárban amikor elhatároztuk babát szeretnénk elkezdtünk egészségesen étkezni edzeni.nem ettünk kenyeret lisztet cukrot.ezeket egészséges dolgokkal helyettesítettük.61 kg voltam most 56 kg-val kezdek neki a pocakosodásnak.
Szerintem is ahogy a többiek mondták ne most fogyózzatok .
tunka
 
 


Tyű Cory! Nem is gondoltam volna! Na meg pl. Csirippirit is tök vékonynak képzeltem! Kép

KépKép
nicika
 
 


Ma jót nevettem! Tudjátok mit hozott a postás nekem? Sikosító gél mintát! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika, ez nem gyenge!!! Kép Aranyos sztori.
Nem tudom, engem hány kilósnak képzelsz, múlt héten a védőnőnél 64 voltam. Egy éve én is 5-össel kezdődő voltam...
Én tudom, hogy nekem az édességeket kell hanyagolnom (anyuéktól és anyóséktól is iszonyú fincsi házisütik érkeznek mindig...), meg a tésztákat. Párommal nagy tésztaevők vagyunk, dehát most azért vissza kell fogni. Oda a fincsi pennelakoma...Kép
Tunka, te csináltad jól! Ezt egyébként én is így akartam, csak a picúr azonnal jött, így nem volt időm az előzetes karbantartásra...Kép
Vendég
 


Akkor Eszti majdnem azonos kilók vagyunk. Na de majd úgyis behozlak! Kép Én annyira nem vagyok sütis, de pl. a gumicukor az a gyengém! Meg a fagyi. Meg a Nutella! Meg a mogyorós csokik! Nyami! Ja és ne feledkezzünk meg a tésztákról sem, mert én is imádom, főleg a sajtszószos tésztát!

KépKép
nicika
 
 


Lányok!
lehet hogy hülyeséget kérdezek de ti milyen pózban alszotok.Én mióta tudok a babáinkról nem fekszem hason pedig régen mindíg úgy aludtam.Vagy egyátalán nem árt nekik! most olvastam hogy az nem jó ha háton fekszünk mert ott fontos erek futnak és a megnagyobbodott méh elnyomja és az nem jó a piciknek. Így most az oldalamon alszom!
tunka
 
 


Tunka: én úgy fekszem, ahogy kényelmes Kép Most még időnként hasra fordulok, aztán, ha előrébb halad a terhesség, már úgysem tudok majd. És nekem a finisben háton fekvés jött be anno.
De én leginkább oldaltfekvős vagyok.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tegnap megvettem a POCAKOSNAPLÓ c. könyvet még nem írtam bele semmit megvárom hogy a keddi uh szerint hány hetes vagyok és utána vezetni fogom beleragasztom az uh képeket! Bár ikrekre nem gondoltak met csak 1 rublikát hagytak az uh képnek nekem meg 1 uh alkalmával készült 5 db.
tunka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: