Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a skarlátos infokat. Gabónál tegnap telt le az 5. nap és semmi jele a betegségnek. Remélem megússzuk.

Timi: nagyon boldog névnapot!
Drukkolok ezerrel, hogy minden rendbe menjen.

Julcsi: átjött a pü.
Én is arra gondoltam kihívom ma a dokit, de ma nem fáj a torkom és a Szandinak is javul a popsija. De ha felébredt azért megmérem a lázát, mert tegnap volt egy kis hőemelkedése.

Szandi is tanul egy új szót: a Pamacsnak kiabál, hogy PA. De néha olyan hangosan és váratlanul, hogy a frászt kapom.
Ma reggel megint teljesen tisztán mondta a cicának, hogy GYERE IDE.
Olyan furcsa, vannak dolgok mint a pá-pázás amit már gyönyörűen csinált és most napok óta semmi.
A ti manóitaknál is van ilyen?

Megyek, mert felébredt a Szandi.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Timi!!!!Szorítok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi:nálunk Zsombi is már régen tud integetni, de csak akkor csinálja mikor kedve van!!!! :shock: Van mikor kérjük tőle és semmi és van mikor csak meghallja, hogy SZIA fogalma sincs, hogy kinek de vadul integet!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Hívott a Timi, sajnos még nem kerültek sorra, majd csak 11 óra körül!!!! :? Hanna baba nagyon nyűgös, kapja az infúziót, a nyugtató hatása múlóban, éhes(nem ehetett ugyebár) és álmos is a drága, keservesen sírdogált, hallottam a telefonban!!!! :( :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most mentek be a műtőbe!!!!! :roll:
Szorítsatok!!!!Kb még negyed óra mire elkezdik(altatás)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hú, én nagyon szorítok nekik!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Mennek a drukkok!!!!!!
Nagyon szorítok kicsi Hanna baba!
Komolyan, már a bőgés kerülget!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én is mellettetek vagyok, Timi! :) (Engem nemcsak kerülget a bőgés, én már teszem is.)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Vajon, már le is járt a műtét? Látom, Márti már egy órája írt! Nagyon remélem, hoyg minden rendben zajlott!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jaj, remélem mindjárt hív a Timi. Szegény kicsi lány!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Timi!

Boldog névnapot kivánok!!!!! Kép


Remélem már túl is vagytok a műtéten,és minden jól sikerült!!!!!!

Már én is nagyon várom Márti jelentkezését.
bibolya
 
 


Na mi van már????

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Én is frissítek, és frissítek....

Nagyon várom már a jó híreket.

Andi
Kép
zsandi
 
 


12 előtt hívott még a Timi, hogy akkor vitték be a műtőbe, ő kijött, a műtősnő azt mondta, hogy 40-45 perc!!!!!!
Már tűkön ülök én is!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hülye vagyok az altató orvos mondta ezt!!!!

Most hívott, kész van a drága, nagyon sok trutyit pucoltak ki a kis fülcsijéből, felébresztgették, kapott algopyrint és most alszik megint, az intenzíven van....végre vége!!!!
:roll: Üzeni a Timi, hogy köszöni a szorítást és puszil mindenkit.
Majd még később felhívom, hogy mi a helyzet!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


na végre!!!

Nagyon örülök a jó hírnek.Most már csak pihizzen Hanna,hogy holnap tuti haza engedjék.
bibolya
 
 


Mártikám-miért vagy hülye?

Megosztod velünk?
bibolya
 
 


Köszi Márti a tájékoztatást!

Örülök, hogy túl vannak rajta, remélem ezzel véget érnek a szörnyűségek! Gyors felépülést kívánok a kismanónak! Puszi nekik!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Mártikám, köszi az infót.
Én is millió puszit küldök nekik és nagyon gyors gyógyulást kívánok. Szegény kicsi tündér. Remélem most már elfelejtik a fülfájást örökre.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ibolya:azért többek között :lol: :lol: :lol: , mert azt írtam, hogy a műtősnő mondta a 40-45 percet, de neeeeeem, hanem az altatóorvos!!!!! :roll: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most már értem,de nem vagy ezért hülye!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Te voltál a hírhozó és természetes,hogy gyorsan akartál irni nekünk és összekeverted hogy ki mit mondott.
Az a lényeg,hogy tul vannak rajta,és köszi neked hogy ilyen gyorsan informáltál mindet is.
bibolya
 
 


Márti, mondd meg a Timinek, hogy nagyon pusziljuk őt is és Hannát is. Vajon miért "csak" algopyrint kapott Hanna? Vagy ez a legjobb gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító?

KépKép
kgiulia
 
 


Marti!!

Koszi az infokat!!!
Akkor szerencsere mostmar minden rendben!!!! :D Remelem hamarosan az egesz csalad elfelejti ezeket a szornyuseges heteket!!! :cry: Timi benn alszik Vele a korhazban?Sok -sok puszi Nekik es Timinek Boldog Nevnapot mostmar remelhetoleg nagy-nagy megkonnyebbulessel!!!! :D
rillisz
 
 


Én is itt vagyok ám, és drukkoltam/drukkolok, csak a vállamon tartom a céget míg főnököm a fapapucsosok földjén nyaralgat.

Úgyhogy Timi boldog névnapot és kitartást, reméljük a műtét végleg megoldotta a problémát.
Vendég
 


Beszéltem a Timivel nemrég, még mindíg alszik a drága, de sajna estére haza kell mennie a Zsoltikához meg a Rebihet, mert a Bandi csak a későbbi busszal tud lemenni ami fél 10-re ér le, tehát addig a Timinek a gyerekekkel kell lennie és a Hannát bent hagyni!!!!Remélem akkor már aludni fog a drága, de nagyon sanszos, mivel eddig aludt, hogy akkor lesz ébren!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nagyon örülök, hogy lejárt a műtét, remélem, hogy most már hamarosan felépül a kis drága, és búcsút mond a fülgyulladásnak örökre! :)
Márti, nagyon köszönjük a tudósításaidat!:)
Hátha mégsem lesz gond ma este, amíg Timi is visszaér. VAgy ma már nem mehet akkor vissza Hannához?

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


18 után hívtam a Timit, 16 után felébredt a Hanna, nyűgös volt kicsit. tápi evés közben fájlalta a fülét, de aztán szépen elmászkált a kórteremben és felfedezte azt.Nem akart még darabos kaját adni neki, de pont a beszélgetés vége felé megtalálta a kiscsaj a kiflit :lol: , szóval az étvágya megjött!!!!
Visszamegy majd a Timi a kórházba, amint a Bandi hazaér.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Itt látható apa mai ténykedése, csak 2 kép van és kb. pont olyan mint a múltkoriak :lol: . de alit érdekel nézze meg:
http://www.tuzoltosagbp.hu/reszlet.php? ... abla=hirek

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Lányok nagyon köszönöm,hogy mellettem vagytok lelkileg!Biztos ez is segített,hogy minden simán menjen.
Most itthon vagyok,mert anyukám nem tudott tovább maradni :shock:,Hannát benn hagytam,remélem elalszik.Apa kb.10-re ér Veszprémbe,még Pesten van.Akkor visszamegyek érte,és utána vissza Hannához,apa meg haza a gyerekekhez!

Márti írta,hogy mi volt a baj!Nagyon köszönöm neki a tudosítást!Reggel majd hívom talán akkor még ide tud ülni is ír pár sort rólunk.
Remélem most már minden rendben lesz.Jól kialudta magát,úgyhogy jól ébredt.Kicsi nyüszi volt.
Most beszéltem a kórházzal,nem nyügös nem sír talán elalszik!

Majd holnap jelentkezem ha itthon leszünk!(de Mártit hívom majd)
A többieket is hívnám de nem tudom a számotokat!

Mégegyszer köszönöm a drukkokat!Tényleg nagyon meghatódtam!

Puszi

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Márti, örülök a jó híreknek! :) Remélem, holnapra már sokkal jobban lesz Hannababa és akkor valóban hazamehetnek! :)

Megnéztem a képeket, és Roland ismét jól nézett ki zászlós státuszában! :)

Én nagyon szarul vagyok. Nemrég hánytam egyet, az előbb meg ment a hasam. Bocs', hoyg ilyesmiket írok, de ez van. És nem hinném, hoyg terhességi dolog legyen. sietek....

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Timi, jaj, de örülök, hogy jelentkeztél! Meglátod, most már minden rendben lesz! Sk-sok puszit küldünk Hannának! És várjuk a holnapi hírtolmácsolást is Mártitól! :)

Bocs', hogy az előbb oylan hirtelen abbahagytam, szerencsére nem magam miatt kellett sietnem, csak a gép miatt. Kikapcsolt... :evil: :evil: :evil: Talán a mienknek sem ártana egy alapos kitakarítás! :roll: :roll: :roll:

Szóval, émelygéssel kezdődött az egész, amikor már lefeküdtem. Képzeljétek, negyed 9-kor ágyba bújtam. :oops: :oops: :oops: De nem sokáig maradhattam, mert egyből rámtört a rosszullét. Azt hittem kezdődik... De amikor pár perc után éreztem a hascsikarást is, tudtam, hoyg ez most nem terhességi rosszullét. Remélem, nem nyaltam be valamit, mert az nem lenne jó! :( Már most az elején. :roll:

NA, megyek, megpróbálok lefeküdni. Különben Kriszta ma tiszta zizi volt, mert sikerült félórát aludnia délután/ egész nap. Este fél 8-kor meg már kidőlt! Aztán kíváncsi vagyok, reggel hánykor kukorékol. :roll: :roll: :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


A névnapi köszöntéseket is köszönöm.
Árpi neked külön köszi,hogy benéztél és te is szorítottál nekünk!

Julcsikám,:lol:
műtét után a legjobb fájdalomcsillapító az Algopyrin.Nagyon szépen aludt a műtét után,biztos nem voltak fájdalmai.

Tényleg olyan jó,hogy itt vagytok nekem!

Apa most hívott,hogy elérte a 8 órási buszt,remélem 10re Veszprémben van.

Ja még annyit,hogy a műtét 45 perc volt.Csak míg elaltatták rendesen-már kapott egy kis altatót az osztályon is,tehát azt a 3/4 órát mire elkezdődött a műtét már alva töltötte-meg az izolálás,steril körülmények biztosítása,az egy kis időbe telt.12 előtt kezdték és 3/4 1re már kész voltak.Aztán az ébresztés,ilyenkor még 1/4 órát benn maradnak a műtőben-kéznél legyen minden gép,gyógyszerek,ha gáz lenne.Ezért tűnik hosszú időnek a bent lét.Mert ha azt vesszük 1/4 12-13 óráig benn voltunk.
De nagyon jól esett hogy aggódtatok értünk.Nagyon remélem most már minden rendben lesz!

Puszi
timiban
 
 


Timi!

Nagyon-nagyon örülök a jó híreknek, így már sokkal nagyobb örömmel kívánok neked nagyon boldog névnapot!
Szuper, hogy túl vagytok rajta, és a kedve is jó Hannának. Csak megnyugtatásként mondom, hogy én egy fülműtéten 14 évesen estem át, és utána semmilyen fájdalmam nem volt, a legnagyobb gondom a fejemen levő kötés volt, na meg az, hogy lenyírbálták a hajamat. Nekem kapcsozták, és marhára féltem a kiszedésétől, de semmit nem éreztem belőle, még csak kellemetlen sem volt. Szívből remélem, hogy Hanna is túl van már a megpróbáltatásokon, és neki sem fog már semmi fájni. Sok-sok puszit küldök nektek!

Editékkel való találkozásunk végülis a mai napra halasztódott, és nagyon jól sikerült. Nagyon kedves, aranyos emberek, nagyon jól éreztem magam velük. Virág baba kis tünemény, igazi csaj, egy csomót dumál, folyton mosolyog, és nagyon édi, amikor egy produkciója utáni dícséretkor elszégyenli magát. Kis tűzről pattant, nem volt megszeppenve, vagy ilyesmi, feltérképezte a terepet, a játékokat. Ja, és eszméletlen sok foga van!!! :roll:
Barni is haláli, őt minden érdekli, ami állatos. A játékok, a könyvek, jöhet bármi. Nagyon jól elvegyült a gyerekseregben, ő is talált magának elfoglaltságot. A dumája is szédületes!
Képeket mi sajna nem tudtunk csinálni ugye, Editéknél talán majd lesz egy-kettő.

Márti!
Neked holnapra sok-sok erőt és kitartást kívánok!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na szép jó estét!!!!

Timi:de jó, hogy jelentkeztél!!!! :lol: Hívj nyugodtan, mi kb.11-12 körül indulunk, azt hiszem!!!

Zsandi:örülök, hogy jó volt a babatalitok!!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem lesz 1-2 kép róla!!!!

Edithkém:pihizzél drágám, remélem csak valami kis gyomorrontás és kész!!!! :roll:

Zsandi:köszönöm aranyos vagy, anyám még beszélni akar velünk utána, szóval lesz hacacáré!!!!! :roll: :evil: :shock:
Még szerencse, hogy jön a Roland, sikerült elcserélnie a szolgálatot, így most nekünk van hosszú hétvégénk, csak hétfőn megy legközelebb dolgozni!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hívott a Timi, jó volt az éjszakájuk, este mikor ő nem volt akkor is jól elvolt a csajszi, mikor 22 körül visszaért , már aludt a drága.Egy beteg baba sírása néha felébresztette, de visszaszundizott!!!!
fél 5kor hőmérőzték, vérnyomásmérés,minden rendben van és tápival még aludt fél 7ig, most épp egy kisszéket tologatott és puffasztott kukoricát="kukit" majszolt :lol: , szóval úgy néz ki ma mehetnek haza!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Márti, én is remélem, hogy egy egyszerű gyomorrontás csak. Most jól vagyok, bár az este még hosszabb ideig gyengélkedtem.
Kár, hogy ezt a jó hosszú hétvégét temetéssel kezditek. Én is kívánok neked sok lelkierőt és kitartást a mai naphoz. Anyádnak a szövegét meg, pont ma, ne vedd a szívedre! :roll:

Andi, örülök, hogy taliztatok Editékkel, biztos nagyon jól telt! :) Remélem is, hoyg lesz néhány fotó! :)

Timi, ezután is mindig melletted leszünk, illetve amellett, akinek éppen szüksége van rá. Ezért vagyunk, nem? :)

Szép napot mindenkinek! :) Itt olyan gyönyörűen süt a nap, hogy lehet, nemsokára már sétálunk egyet! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


NA, hál'istennek, akkor minden rendben Hannával! :) Elmondhatatlanul örülök ennek! :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Julcsi most hívott, hogy írjam be, mert ő nincs otthon, hogy Timi telefonált: délben hazaengedik Hannát, minden rendben van.

Ennyit tudok egyelőre.
Vendég
 


Dejódejódejódejó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kívánni sem lehetett volna jobbat! Szuper hírek! Örülök nagyon!

Mi is hosszú hétvégézünk, apa tegnap is meg ma is itthon van, na meg a hétvége. Flórián nap van, valami banzáj van a helyi tűzoltóságon is, így most itthon tanul.

Edith!
Örülök, hogy jobban vagy, remélem túl is vagy rajta és tényleg csak gyomorrontás volt.

Na, megyek, megpróbálom valahogy lenyomni a gyerekeket - bár 9-kor keltek, nem biztos, hogy menni fog. Jó lenne, én is eldőlnék kicsit, Marci éjjel megint 3 órás produkciót nyomott, nem aludtunk sokat. Délután meg megyünk tekeregni, telket nézünk - állítólag 1 Ft-ért hirdetik, valamilyen kampányfogás keretében -, bár nekem nem nagyon tetszik, de azért megnézzük.

Andi
Kép
zsandi
 
 


A manók őrületes lopott zsemle zabálásban vannak, úgyhogy alvás elhalasztva, addig gondoltam elújságolom, hogy tegnap délután megértünk a törpék életének első bolti hisztijét. Bementünk a DM-be, Marci maradt a babakocsiban, Flórát a bevásárlókocsira ültettem, az ő kocsiját a bejáratnál hagytuk. Marci rögtön kifigyelte, hogy DM-ben vagyunk, azon a helyen, ahol olyan frankón lehet száguldozni a kis, színes, gyerekeknek készült bevásárlókocsival. Így máris kezdődött a nyivákolás, hogy ő azzal szeretne jönni. Apa kivette a babakocsiból, kapott egy tili-tolit, és már robogott is. Amikor félúton elkaptam, mert kb. 50 km/órás sebességgel haladt a polcok irányába, akkor visszafordult, hogy neki másik kell. Ott még hagytam neki kiválasztani a legbelsőt :shock: , de mindig másik kellett. Aztán meguntuk, és visszakerült a babakocsiba. Azt az üvöltést öröm volt hallani. Szerencsére nem akadtam ki nagyon, csak röhögni támadt kedvem. Azért kicsit leizzadtam, mire végeztünk a vásárlással.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Jajj de örülök, hogy Hannával minden rendben. Talán már otthon is vannak, nem?
Kicsi drága, remélem most már meggyógyul végre!

Márti, nagyon örülök, hogy Roland otthon tudott maradni ma. Legalább van lelki támaszod. Anyukáddal való dumcsihoz meg sok-sok erőt kívánok. Ügyes legyél. (Bár már csak akkor olvasod ezt, ha hazaértetek)

Andi, az első hiszti a boltban? Nem semmi. Mi még csak az utcán adtuk elő, de már a víz is kiver, hogy mi lesz amikor ugyanezt a boltban csinálja.
Zsömlét esznek a manók? Azért ez haladás, a darabos kaja irányába.

Edith, jól vagy már? Remélem.

Évi, merre jársz?

Ibolya, jobb egy kicsit a lelked? Sikerült megbeszélned az érintettekkel a problémát?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!

ITTHON VAGYUNK!!!!!!!!!MINDEN RENDBEN!!!!!!!!
KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER NEKTEK A DRUKKOLÁST!

Délre kész volt a zárónk,de Hanna még aludt.De megérezte,hogy mehetünk így nem sokra rá megébredt!
1 óra után értünk haza.Ebédeltünk,most leraktam aludni,mert azért még fáradt szegénykém.De az előbb még rendezkedett a kiságyban,most csend lett.

Nagyon örülök,hogy minden rendben zajlott.Holnap de.megyünk kontrollra.Ma átkötötték,szép a sebe,egy kis savós váladék ürül a sebből kivezetett drainen,de az nem baj,a sebtisztuláshoz tartozik!

Pussz mindenkinek!

Timi
timiban
 
 


Hú, de nagy a csend!

Timi!
Hogy telt a délutánotok? Remélem azóta is jókedvű a kismanód! Majd mesélj, hogy mi volt a kontrollon.

Márti!
Remélem rendben ment minden, és túl vagytok rajta. :(

Többiek?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti!

Nagyon sajnálom, hogy pont így alakult ez a mai nap, de azért szeretnék Neked nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánni! Remélem az elkövetkezendők már tényleg csak csupa-csupa boldogságot hoznak!

Kép

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!
Egész nap nem volt netem. Persze megvártam Árpit míg hazaér, így csak estére lett megcsinálva. Valamit elállítottak a T-com-nál. Még jó, hogy vannak kapcsolataink. Ha nem lennének valószínű egy hét lett volna mire azt az egy picike hibát kijavítják...

Timi, örülök, hogy hívtál! Még azt akartam mondani a telefonba, hogy ha BÁRMIKOR szükségét érzed, nyugodtan hívhatsz engem is. Még éjjel is, ha úgy jön ki a lépés. Mindig be vagyok kapcsolva, csak néha otthon szoktam hagynia telcsit. Vagy valamelyik másik táskában. :oops: De azért hívhatsz, mert visszahívlak. Várom a holnapi élménybeszámolót, hogy mi volt a kontrollon és hogy hogy viselte az otthoni éjszakát.

Edith, hogy vagy? Megy még a hasad? Nekem a terhességem elején az is ment és a rókakoma is sokat volt nálam. Na meg étvágyam sem volt... na szóval mindegy a lényeg az, hogy hogy vagy?

Andi, a gyerekeidnek már lopniuk kell a zsemlét is? Hát milyen anya vagy te??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok az első boltihiszti túléléséhez. Ügyes vagy. Én már előre parázok tőle...

Barbi, még az oldal tetején kérdezted: Szerintem a költözési kavarodást mostanra kiheverték. Egyre kevésbé ijedeznek meg a dolgoktól, gondolom, mert már ismerősek nekik az itteni hangok. Igaz, hogy minden "fura" (tehát a panelban oly kedves szomszéd Wc-je, szomszéd köhögése, porszívója) hangot becézünk... :lol:

Editék mikor jönnek haza? Kíváncsi vagyok, mit mesélnek, hogy érezték magukat. Habár tuti jól, csak jó lesz olvasni az élményeiket.

Márti,

Kép


(Én még soha nem találtam olyan aranyos képeket mint ti, úgyhogy remélem ezt még más nem rakta fel. Ezt is csak nagy nehezen találtam meg.)

KépKép
kgiulia
 
 


Na, végre előkerültem én is, a kiskorú már alszik és végre vacsizni is sikerült.
Mostanában napi 1 órát bír aludni és folyamatosan a nyomában kell lennem. Olyan szinten lefáradok estére, hogy hálni jár belém a lélek.

De azért én is:

Drága Márti,
kicsi szívünk kicsi szánk, nagyon boldog születésnapot kíván!


Jövőre neked csapunk egy jó nagy bulit!

Timikém, nagyon örülök, hogy már otthon is vagytok és minden rendben. Mikor derülhet ki, hogy tényleg hatásos volt-e a műtét?

Csajok, milyen idő lesz hétvégén? Én esőt hallottam. Akkor mi lesz a bulival?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!
Kifigyeltem valahol Ádám haláli sapiját! Kérek képeeeet!!!!! Nagyon aranyos! :wink:

Julcsi!
Ja-ja, nálunk állandó program a zsemlelopás. Bár, addig jó, amíg nem mi lopjuk, hanem a gyerekek, és ők is csak itthon. :lol: De néha nincs szívem elvenni tőlük, annyira boldogok vele, és annyira eszik... :roll: Ma is a kukában landolt a két megrágott példány, mert el ugyan nem fogyott, de eléggé használhatatlan lett. :)

Boltihisztit könnyebb volt úgy túlélni, hogy apa is ott volt. :oops: Egyedül lehet nem mulattam volna annyira.

Mesélj a csajokról, miket csinálnak már?

Na, most már tényleg lépek, mert itt fogok elaludni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Draga Marti!!!!!!!!!!!!! :D

ISTEN ELTESSEN NAGYON SOKAIG,SZERETETBEN,BOLDOGSAGBAN SAJAT ES MINDANNYIUNK OROMERE!!!!!!!!!!
ES KOSZONJUK HOGY VAGY NEKUNK!!!!!!
MILLIO PUSZI:Iza es Denes
rillisz
 
 


Köszönöm szépen :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?