Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Marica!Tök jó ez a táblázat.Nekem első baba, és Tuti Gyulán szülök.Mivel már tudjuk,hogy fiú csak fiú neveken kell gondolkodni, de még nem jutottunk dűlőre ez ügyben. Nekem az Olivér tetszik.
Saxi!Köszi jól vagyok, most nem érzem hogy fájna a hasam, csak remélhetem, hogy minden rendben.
Az én picurom mindig kitol velem.Mikor kiabálok Páromnak,hogy gyere rúg a baba, mire odaér nem csinálja. Miért van ez????????????Egy csomószor mozgolódik, de mikor odakoncentrálunk nem teszi.
Már akartam kérdezni Tőletek, hogy Ti hogy tudjátok mikor estetek teherbe?Pont félidőbe?A dokik számítása szerint én ahogy elmúlt a havi vérzésem utána rögtön.Hamarabb, mint félidő.Olyat is hallottam, hogy valaki a ciklusa utolsó napjaiban termékenyült meg, de az létezik, hogy pár napra rá meg megjött a vérzése?Hogy van ez?
Pusz Nektek!
smille
 
 


Szerintem amik a tankönyvekben és egyéb könyvekben vannak, mind csak viszonyítási alap. Nem hiszem, hogy lenne olyan kismama, akinek pont ezek a számok lennének minden adatnál a 13. hétben. Sőt, szinte minden könyvben más adatot állapítanak meg az adott hétre. Szerintem csak akkor van baj, hogyha nagyon nagy az eltérés, akkor meg gondolom a doki szól. Úgyhogy én egyenlőre nem aggódok.
Higyjétek el, rendben fejlődik, mostmár csak növekszikKép

Üdv. Cicmerák
cicmerák
 
 


köszi lányok!
megnyugodtam! az afp-re mennyivel előbb kell időpontot kérni?? tudjátok?
kösszzzíí megint!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 

 
 

Szia Monik
Megkérhetnélek rá, hogy írd le a 17. heti értékeket is, én hétfőn voltam U.H-on ( 4d) ,ezért érdekelne. 150% hogy FIÚ!!!
Köszi,
Claudia
claudia
 
 


Cicmerák

Véletlenül sem úgy értettem, hogy ezek pontos adatok, és persze, hogy nem kell aggódni. Csak azt hittem segíthetek ilyen hozzávetőleges adatokkal.

Bagzerka
nekem már a múlt héten, a 11.héten, az UH után mondta a doki, hogy augusztus 31.-én 9órára vár az AFP és hepatitisz vérvételre. De szerintem ez mindenhol máshogy működik.

Móni
Monik
 


Szia Smille!Nagyon örülök,hogy jobban vagy,meglátod minden rendben lesz.Én biztos,hogy szorítok neked.A babamozgás nálunk is így működött,de mondtam a páromnak,hogy sokat beszéljen hozzá,és egy idő után már reagált a hangjára.Nagyon örült mikor érezte a ficánkolást.

Minden jót neked,üdv,Saxi.
saxi
 
 


Marica: itt vagyok,csak itt rajtad kívül nem ismerek senkitKép. Azért szoktam olvasgatniKép
Az Elevitet nem szedem minden nap, és akkor is hányok ha nem szedem be. Már próbáltam, de nincs összefüggés. Állandóan hányingerem van, a nap minden percébenKép Annyira utálom! A szagokról nem is beszélve. Már alig főzök, mert elkezdek öklődniKép Semmi deo, parfüm,fogatmosni sem nagyon birok, mert attól is öklődömKépKép Nem hittem volna, hogy képes vagyok ilyen pocsékul lenniKép Bogival nem volt ennyire vészes a helyzet!
Remélem mások jobban viselik a babavárást.
Szép napot mindenkinek!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Szia kedves szobatársnőm!(Rékacs)Kép

Na, végre hogy felőled is lehet hallani. Már gondolkoztam azon, hogy írok neked egy SMS, hogy nincs-e valami probléma de nem akartam megzavarni a nyaralásodat. Milyen volt a táncitábor?
De jó, hogy voltál már a 18. uh-on. Én már annyira várom. 13.-án megyünk. Nem tudod, hogy már megjavították már a jobbik UH-os gépet? Mert múlt hét hétfőn voltam AFP (jóKép) és akkor azt mondta a dokim asszisztense, hogy inkább kérjünk időpontot az UH-ra, hogy ne kelljen várni olyan sokat, mert már akkor 2 hete rossz volt a gép és nincs hozzá alkatrész, csak hetek múlva.
Képzeld megyünk a Praxisba 27.-énKép Spóroltam egy 1000.- Ft-ot, a babaneten jelentkeztem be. Kiváncsi vagyok én is már nagyon, hogy picike milyen nemű? Sokan kérdezik, hogy mit érzek, hogy milyen lesz, de én nem tudom megmondani. Te érezted? A két Uh között 2 hét fog eltelni, dirrekt nem fogjuk megmondani, hogy ha esetleg a Shöpfibe mondanak valamit, hogy ugyan azt a nemet monják-e ott is. Apa most teljessen be van zsongva, hogy fiú legyen és már Petikézi a hasamat is, de kérdeztem tőle, hogy ha lány lesz akkor már nem is jó? erre azt mondta, hogy azt is nagyon fogja imádni és addig megyünk amíg fiú nem lesz. A te Apusodnak nem voltak ilyen kivánságai?

Mi jól vagyunk, vagyis remélem... Mert én még mindig nem érzem, hogy mocorogna. Pedig biztos voltam benne, hogy a 16. héten ő volt, de azóta semmi jele. Már olyan jó lenne ha én is érezném már, mert egy kicsit idegesít, hogy nem tudom hogy mi van vele. Mindenféle rém álmaim vannak néha.
Egyébként már én is dicsekedhetek a pocimmal, pláne a legtöbbször feszülősben vagyok és úgy tetszik. De képzeld, hogy hogy jártam most már egy párszor amikor épp nem voltam autóval. Mentem hazafelé villamossal és nem adják át ám a helyet! Nézik-nézik a hasam és amikor tudatosul bennük, hogy hoppá ez kismama, akkor egyből nyakbénulást kapnak és csak az ablakon bámulnak. De volt olyan hogy, pont felálltak leszállni én meg majd leülök és majdnem elgáncsolt, hogy ő üljön és utána büszkén nézett rám, hogy ő milyen ügyes.
Nekem van farokbajom!!! De eddig nem mertem írni, mert azt hittem , hogy ilyen problémám csak nekem van. A farokcsontom melletti izom annyira be van durranva, hogy szinte feküdni is alig tudok. De te ez annyira fáj! Néha már alig tudok lépcsőzni is, mert ügye mi is a tetőtérben lakunk. (Látod még ebben is eggyezünkKép ) Valószínő egyébként, hogy én is sokat ülök azért van. Gondolkodtam már rajta, hogy valamivel kezelni kéne, de fogalmam sem volt, hogy mivel. Ez az árnika jó?

Atyám, már megint mennyit pofáztam(írtam). De nagyon örülök hogy megjöttél.

Puszi: Márti(17+6)
hajdum
 
 


Szia Enikő!

Nekem is még mindig megvan az öklendezés, de már csak fogmosásnál. A reggeli a legrosszabb mert akkor még üres a gyomrom. A barátnőm szerint (ő is így járt, de neki nem csak öklődés volt, hanem mindent bele) majd akkor amikor már érezzük a babát rendesen akkor pillanatok alatt elmúlik.
Kitartás!!!

Pusz: Márti
hajdum
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen írtam, de azért próbálom követni az eseményeket igen aktív kétéves kisfiam mellett.
Most lett kész az AFP eredmény és azt mondták hogy nagyon alacsony az alsó határt súrolja. Járt valaki hasonló cipőben? Holnap este megyek UH-ra, de most valahogy soknak tűnik ez az egy nap is.

Timi(18)
fabrika
 
 


Monik, nem volt szándékomban megsérteni, ha megtörtént bocs, ezután is szívesen venném a heti adatokatKép
Üdv. Cicmerák

Mi az AFP határai? És a súly is számít, úgy hallottam. Igaz? És mi van, ha kissebb, meg ha nagyobb az érték. Annyi mindent olvastam már, hogy összezavarodokKép
cicmerák
 
 


Cicmerák!
A normális AFP érték 0,7-2,5 között van.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Timi!
Igen én is alsóhatár AFP voltam, genetikai vizsgálatra kellett mennem, a Bakáts térre.
A genetikus osztott szorzott és azt mondta nem kell olyan komolyan venni, nem olyan rossz az eredmény. Sajnos a méretek szerint mindig más hétben járok, szóval ki tudja jókor lett-e egyáltalán levéve a minta.
A további vizsgálatot nem javasolata a genetikus, sajna annak 1:100 vetélés az eredménye, jóval rosszabb esélyek mint a down korra van. Ha menned kell genetikára a Bakátsba akkor kb 1ó val előbb menj, millióan vannak, amikor én voltam 1/2 ó előbb értem oda s a rendelés hivatalos vége után 1ó val jöttem el.
Különben nagyon aranyosak, csak sok protekciós volt pechemmre...
AFP statisztikai adat, nem szabad túl értékelni.
Én tegnap voltam uh-on most nagyon jó, ilyenkor egy picit megnyugszom.
Már érzed amikor mocorog?

Márti (24+5)
márti05
 
 


Szia Márti!

Köszi az infót,holnap este minden kiderül, mert az UH után döntenek hogyan tovább. Remélem megnyugtatnak, tudom mennyire érzékeny és bizonytalan az AFP eredmény. Az rémített meg hogy felmerült a lehetősége annak hogy babóval gond lehet.

Ezek szerint nálatok minden rendben volt az uh-on.
Kistesó amint betöltöttem a 15. hetet elkezdett rugdosni, nehezményezte a biztonsági övet. Az utóbbi kéthétben apának külön műsort rendezett, ficánkolt, úszkált(de Ő már a második baba aki a pocakomban lakik).

Timi (18)
fabrika
 
 


Szaisztok!

Márti ment mail! Az árnika kérém nem tudom, hoyg jó-e de ártani nem árt. Én 12-én megyek dokihoz és majd panszkodok nek, aztán beszámolok.
Szerintem a jó gépnél voltunk mi, bár nincs viszonyítási alapom, de nagyon jó lett a felvétel!

A 18. heti UH-s adataim, csak összehasonlításul, ha valaki pont itt jár:
bpd:40 mm
ofd:53 mm
ac: 129 mm
fl: 26 mm

AFP: 1.7 MOM
bHCG: 3.1 MOM

Ezen a két utobbin, mármint az arányukon volt aggódás. De mi mondtuk, hogy szerintünk minden oke és hagyjanak minket békén. Hát igy lett.

Sziasztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Rékacs!
Nem jött át a mail! Lehet, hogy rossz a gépem? Már megint elkerüljük egymást? Te 12.-én, én 13.-án megyek a kórházba. Na ilyet!!!
A jó gép a WC melletti vizsgálóban van. Ott voltál?

Na, csók. Próbálok valamit kütyüzni a gépen, hogy kapjak mailt.

Márti
hajdum
 
 


Rékacs
Megcsináltam a gépem! Elküldenéd még 1x a leveled?

Pusz: Márti
hajdum
 
 


Timi!
Nekem a korom miatt (most töltöttem a 35-öt) pedzegették a genetikai vizsgálatot, de nem eröltette senki. Elmentem a tanácsadóba, ahol egy 1:1123 arányszámu kockázatot hozott ki a gép. Ez miatt nem vállaltam az 1 % vetélési kockázatu vizsgálatot.
A nyaki redö a mérvadóbb a betegséget illetöen. Nekem szerencsére azzal nem volt gond (1,9 mm), de az alacsony AFP-m egy kicsit megijesztett. (0,56 és a másik 18) A tanácsadáson a doki azt mondta, hogy ez mind a kettö még határértéken belüli. (Nálunk 0,5-2,5 ig jó), a másik érték meg csak 10 alatt zürös. A dokim sem aggódott ezen, azt mondta, hogy a nyaki redö ha rendben volt, akkor ez az érték nem problémás. A 20 hetes genetikai uh.-n is rákérdeztem a dokinál, hogy van-e valami problémára utaló jel, de azt mondta semmi! Próbálok nem idegeskedni és nem azon rágódni, hogy egészséges-e a babánk! Reméljük minden rendben lesz!!! Persze csak akkor nyugszom meg igazán, ha épen, egészségesen megszületik.
Remélem a beszámolóm inkább megnyugtat, mint megrémiszt, biztos Nálatok is minden rendben lesz! Kép
Marica
marica69
 
 


Timi!
Szerintem se aggódj az AFP eredmény miatt. Amikor a kislányommal voltam kismama 0,7 volt az AFP-nk, ami ugye elég alacsony, de a doki se problémázott rajta, én se. De tényleg nincs semmi probléma, hála Istennek egészséges, mint a makk. Mostani terhességemnél 2,2. A saját orvosomon kívül még egy doki megnézett UH-al, mindketten azt mondták, hogy nincs semmi probléma. Hát remélem, hogy tényleg nem lesz semmi probléma. Én a második terhességemnél véreztem, majd utánna sokáig vérömlenyt láttak UH-on, állítólag ez is növelheti az AFP eredményét. És azt is hallottam, hogy alacsony AFP lányra, magas AFP fiúra utalhat. Nálunk ez beigazolódni látszik.

Csilla
spectro
 
 


Szia Rékacs!

Most már tuti, hogy jó a gépem! A rendszergazdák nyomkodtak el rajta valamit! Elküldöd a leveledet, hogy el olvassam? Küldtem én is neked, de most meg a tiédet dobta vissza, hogy megtelt.

Várom! Márti
hajdum
 
 


Claudia
Bocsi, tegnap elfelejtettem.

CRL: nincs adat
BPD: 39mm
OFD: 51mm
HC: 130mm
FL: 28mm
HUM: 28mm

Móni
Monik
 


Márti, Cicmerák, Smille,

Nekem is mindig kavarás van/volt a dátum körül, és a dokik azt mondják, hogy a 6-8 hetes UH a mérvadó, akkor még nagyon biztosan lehet meghatározni az időt. Nekem is most a 13 hetesen pár napot odébbcsúszott, de az AFP-re a 6 hetesen kitalált időpont alapján adott a doki dátumot, azt mondta, ne törődjek vele.
A fogamzás tudtommal úgy van, hogy 28 napos ciklusnál van félidőben a peteérés, és amennyivel hosszabb-rövidebb, annyival hamarabb vagy később. Magyarul a menzesz ELŐTT 14 nappal. Csak ugye ami kimarad, ahhoz már nem lehet viszonyítani, csak a szokásoshoz. A peteéréshez képest pár nap difi lehet a fogamzással, pl. ha később kerül be a sperma, és még ott van a petesejt. És még van rendkívüli peteérés is, akár menzesz közben is lehet, pl. lelki okokból meg Isten tudja, miért. Huh.Kép

Timi,

nekem is 0,7 volt a fiammal. Abban a kórházban nem izgatta őket, kicsit jobban megnézték UH-val, volt saját genetikusuk. Ahol szültem (közben kórházat váltottam), csodálkozott a doki, miért nem küldtek el a Schöfibe genetikára, náluk 0,8 az alsó határ. De nem volt semmi gond, bár kicsit paráztam miatta.
Különben a magasabb AFP-vel lányom lett, az alacsonnyal fiú, úgyhogy erről ennyit.Kép

Vica
mvica
 
 


Hahó lányok!
Hajdum!!!

Az én párom vágya, szintén egy kisfiú...
Egy kicsit én is félek, h mi van ha lány, mármint
biztos nagyon fogja szeretni, ez nem kétséges, de ha fiú lehet, h még büszkébb lenne...és azt úgy szeretném...szóval én is nagyon nagyon nagyon fiút szeretnék!

Sajnos kaptam valami gombafertőzést,azt most kezelgetnem kell...nem akarom, h bármi baja legyen a kicsinek!!!Úgy félek!!21hétben vagyok,ilyenkor elveszíteni a babát, az már nagyonnagyon rossz lelkileg is testileg is!!Kép

Milliópusz, eszti

Tényleg, nektek látszik már a hasatok?nekem egyáltalán nem!!KépKép
esztyx
 
 


Móni!

Köszi az adatokat, majdnem egyformák az enyémmel.

Claudia
claudia
 
 


Sziasztok!
Eszti!
Nekem már látszott a pocim 21 hetesen, akkor kezdett el beindulni s azóta csak nő, csak nő, napról napra egyre jobban.
De ez egyén függő van akinak korábban van akinek később kezd el látszani a baba, s amig kicsi a poci addig bizonyos dolgok sokkal könnyebben mennek, felülés, gugolás, ..., de az tény nagyon jó, hogy már látszik és észrreveszik az utcán is az emberek és olyan büszke vagyok rá.
Nálunk pont fordítva van kislányt szeretne nagyon az apóca.
Mivel ők a meghatározóak a baba nemét illetően ezért már elég korán tudatosítottam ezt vele, szóval övé a felelősség miatta. Kijelentette kerek perec ő kislányt csinált, tudja. Szerencsére úgylátszik az uh igazolja az állítását, picilányunk lesz. Biztos a fiúnak is nagyon örült volna, de így felhőtlen a boldogsága.
S már csak a remény van ne a végén derüljön ki, hogy mégis fiú a pici.

B. Márti
márti05
 
 


sziasztok!!
ma voltam a nőgyógyászomnál, mindent rendben talált, szerencsére! kértem afp-re beutalót, mire kisült, hogy 16.-18.-a között kéne mennem, de én valahogy későbbre számoltam a dolgot és utazást szerveztem (titokban-párom szülinapjára)- így aznap hajnalban, 19-én, amikor hazaérünk prágából, közvetlen mehetek is vérvételre.....na mindegy! ez legyen a legnagyobb bajunk!
has dologban, háááát, én most kezdem vasárnap a 15. hetet, és már látszogat a hasam...... most, hogy olvasom a 21.hetesek írásait, kicsit elgondolkodtam az óriásbébi dolgon... normális ez?? a méreteit nemrég ide le is írtam, aszerint minden ok, de nekem már látszik is picit!
szerintetek????
bagzer

bubborka, ildi, és a többi 14.-15. hetes, ti mikor mentek afp-re? különben minden ok nálatok??

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok
Bocs, hogy ismeretlenül belekotyogok, csak szeretném Estyx-et megnyugtatni egy kicsit
Én is kaptam gombát kb. 18 hetesen, és én is féltem, hogy mi lesz. másnap mentem dokihoz, de addig is kenegettem Canestennel, és hát mivel a doki is megállapította, hogy gomba (nem baci) Canesten kúpot kaptam rá (rögtön két adagot, ha máskor is előjönne). És persze azóta olvastam, hallottam, h nagyon-nagyon gyakori terhesség alatt a gomba, merthogy érzékenyebb a hüvelyflóra, könnyebben elkapunk bármit. Nekem egyébkét az egész tartott majd egy hétig, de azóta nem jött elő, szerencsére (kopppppkopp), ja és fogalmam sincs, hol szereztem...
Remélem, kicsit meg tudtalak nyugtatni. Dokihoz mindenképpen menjél el (bár már bizti voltál is), de ne aggódj túlságosan!

bringa (25 hetes)
bringa
 
 


Halihó Mindenkinek!

Voltam uh-on, a doktornő kb. 30 percig nézegette pocaklakót, majd megnyugtatott hogy a látottak alapján minden oké odabent.
Közben kiderült hogy a vészesen alacsony AFP-m értéke MOM: 0,8!?
Ez azért érdekes mert a kisfiammal is pont 0,8 volt, akkor senki nem ijeszgetett, mondván ha az uh mindent rendben talál nincs baj .
18 heti biometriai adataink:
BPD:38mm, OFD:57mm, HC:155mm, FL:29mm, súly: 210g

Bagzer!
Nekem is kb.a 15 hét óta látszik a pocakom, jelenleg már jól látható hogy babát várok (nanem pasiknak), pedig még 18 hetesek vagyunk. Igaz második baba, az elsőnél kb. 20 hetesen kezdtem pocakosodni, de ez nagyon alkatfüggő.

Timi
fabrika
 
 


Sziasztok!
En csut.-on voltam AFP-n, meg meg egy csomo egyeb vervizsgalaton, ami ugy elfelejtodott eddig... En nem felek az eredmenytol, de alig varom az UH-t vegre megint. Kép A parom meg nem latta a babat, mert ugy alakult, hogy nem tudott ott lenni a 11 hetes UH-n, es mar o is nagyon varja. Azert is nagyon erdekel, mert ugyan elso baba, meg a 16. hetben jarunk, de nekem mar nagyon egyertelmuen latszik a pocakom (lehet, hogy esetleg egy kiselefantot hordok a szivem alatt Kép ) es kb. 1 het alatt "kinottem" a ruhaimat, illetve nem tudom oket viselni, mert ugyan ossze tudom oket gombolni, de kellemetlenul nyomjak a pocakomat... Szoval kenytelen voltam beruhazni egy nyari nacit, meg par felsot, hogy kihuzzam szeptemberig, mert majd akkor szeretnek igazabol nehany oszi/teli darabot vasarolni. Egyebkent olcson megusztam, emlekeztem, hogy a Cora-ban lattam kismama cuccokat, es tenyleg volt is, epp leertekelve minden, igy kerek 1000 HUF-ert szereztem egy lenvaszon gatyot, ugy 2000 korul voltak felsok is. Aki nem akar erre tul sokat kolteni, annak sztem erdemes megnezni a ruhakat itt is, nem tul nagy a valasztek, meg keresni kell a mereteket is, de cserebe elfogadhato az ara...
Udv: dorye (16+2) es a kiselefantja
dory
 
 


Amit meg elfelejtettem: en szedek egy gyogyszert az autoimmun betegsegem miatt, ami hajlamosit meg inkabb a gombas fertozesekre. Ennek kikuszobolese vegett a dokim irt fel egy kikeveros kupot, amibol heti 1-2-t kell hasznalnom, ha meg esetleg ennek ellenere is folyas/viszketes lenne, akkor meg folyamatosan lehet hasznalni Canesten kremmel. Szoval nem a gomba a gaz, hanem az elhanyagolt fertozes...
dory
 
 


nekem is volt gombás fertőzésem, még a legelején, úgy 11. hét körül, én is canesten kúpot kaptam rá, és el is múlt. azóta semmi-koppkopp......
dory!
köszi a cora-s tippet, megnézem, én is has-onló helyzetben vagyok a ruháimmal...
ti hova jártok uh-ra? nekem a baross u.ban egyedül kellett bemennem mert nincs jól megoldva az elkülönítés Kép, minketten jól elkenődtünk, ezért is mentünk ela praxisba egy vagyonért, de megérte!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


SEÍÍÍÍTSÉÉG, FRONTHATÁS!!!!!!!!!!!!!!
van köztetek olyan, aki átérzi helyzetem? ma is valami front van, és felrobban a fejem, épp most hánytam....
mit tegyek? eddig, ha vészes volt a helyzet, bedobtam egy saridont, de most????

bármilyen gyógymód érdekelne, ha tudtok, kérem írjátok meg!
köszi,
bagzer-meg a feje

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Szisztok!!!Ildi vagyok Horvatorszagbol irok,ha haza megyunk,utanatok olvasok,hogy mi ujsag van.Mi jol vagyunk,szuper minden,jo meleg van,mar 15hetes vagyok,varom,hogy mehessek mar 3d-s ultrahangra,fogok is,csak erjek haza!!De biztosan minden rendben van oda bent!Sok puszit kuldok mindenkinek!!!!Jovo heten mar irok rendesen!!!
ildi10
 
 


AFP-re a hazamenetelunk utan 13-an megyek!!!
ildi10
 
 


????Ti nem féltek a késői vetéléstől, magzatelhalástól,betegségektől, halva születéstől???
engem nagyon gyötörnek ezek a félelmek...
persze nem úgy,hogy ártson a babának,!!!!
de én személy szerint nagyon félek, nem
akarom elveszíteni, vagy, hogy bármi baja legyen!
jajajj!!!egy egészséges szép kis babyt szeretnék!!
millió pusz, eszti
esztyx
 
 


Sziasztok!
Bagzerka: en is fejfajos vagyok. Az orvosom azt mondta, hogy a magnezium javit az ergorcsokon, es jo a terhessegnek (mehosszehuzodasok enyhitese). Ebbol a pezsgotablettat ajanlotta, abbol akar napi 2 db-ot is be lehet venni, es nem hizlal, mint a Magne+B6 (olcsobb is). Ezen kivul, ha minden kotel szakad (nalam sajnos olykor szokott) es erzed, hogy ez mar a migren kezdete (en ilyenkor sotetre vagyom, szedulok, emelygek, stb.), akkor a Quarelin kb. fel ora alatt segit. Azt mondta a dokim, hogy lehetoleg minel ritkabban, de ha muszaj, akkor muszaj...
Udv: dorye (16+3)
dory
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki jól van
Én pénteken volam AFP de csak két hét múlva lesz meg az eredmény sajnos, de elmentem a praxisba 4D UH-ra, azt mondták minden rendben a baba kora 16+6 és hogy fiú. CD-re nem irtak képeket mert csak a hátát és a fenekét mutatta, a fényképekért is közleharcot vivott az orvossal, de sikerült csinálni.
Majd felrakom a képet ha beszkeneltem.

BPD 3,98 cm
AC 11,26 cm
OFD 4,61 cm
HC 13,53 cm
HUM 2,05 cm

A hasam még mindig fájdogál de az orvos azt mondta, hogy minden rendben. Ha sűrűsödne akkor kiírnak táppénzre hogy sokat pihizzek.

Puszi mindenkinek.
Andi
17+4

Andi
andrea79
 
 


Szia Andi!

Én is múlt héten voltam a praxisba, 16+6 nekem is, és szintén kisfiú!
Nekem sikerült képet csinálni, a méretei :
BPD: 4,04
AC:11.73
OFD: 4.57
HC:13.55
HUM:2.26
Majdnem egyforma a babánk!
Felteszek képet, de ezt a telefonommal fotóztam, kicsit rossz minőségű, de nem tudok scennelni.
ClaudiaKép
claudia
 
 


fekete-fehérben.Kép
Az én kicsi fiam!!! ( ROLIKA )
claudia
 
 


Sziasztok!
Alig jutok gépközelbe, de azért próbálok lépést tartani veletekKép
Bagzer: én ha nagyon fáj Algopirint veszek be, azt mondta a dokim, hogy mértékkel lehet. Amúgy meg általában én is hányok és csak az alvás ami igazán segít! Jobbulást!
bubborka
 
 


Sziasztok!Kép
Rég jártam erre.Sys,Anettka még a Balcsin vagytok?Mi ujság veletek?Pusz,Dia 21+6

Kép
Kép
lldicsi
 
 


köszi a fejfájós tippeket, én próbálom kibírni gyógyszer helyett, de a magnéziumot megpróbálom majd! ma utazunk prágába, haza 19.-én reggel, egyenest az afp.re, remek!! úgyhogy egy darabig nem leszek!
minden jót nektek!!
bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Claudia!NAgyonnagyon édes a kisfiad képe!!Kép
ténylegKép, az enyém olyan kis morcos fejet vágott az uh-on...remélem azért jókedvű baba leszKép
Nem válaszoltatok a késői vetélés-problémákkal kapcsolatosan..ezek szerint én vagyok egyedül aki fél, hogy még baja eshet a babymnek..????
Kéne tartani egy topictalálkozót...!Szeptember eleje, vagy vége, vagy augusztus vége, vagy valamikor!!Kép??????????????????????????????
Biztos jól jönne, ha már meglesznek a babyk, hogy a mamák ismerik egymást, és mehetnénk együtt sétálni velük a szigetre, vagy a ligetbe, vagy ilyesmi...pont a múltkor láttam a mszigeten vagy tíz kismamát, akik együtt menetek sétálni a babákkal!Képkiderült,hogy babanetesekKépKép
esztyx
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tűntem el, csak nyaraltam, meg dolgoztam sokat, és nem voltam netközelben...
De most itt vagyok. Közben egyre valószínűbb a dolog, hogy kislányunk lesz. Kép
Jövő héten megyek a 3D-s ultrahangra a praxisba.
Valaki meg tudja nekem mondani, hogyan kell érvényesíteni az 1000 Ft-os kedvezményt, ha beregisztráltam itt a babanet oldalán? A kód megvan...azt csak ott be lekk mondani?vagy hogyan?
Egyébként pici lányunk nagyot nőtt, mióta nem írogattam...már 0,5 kg-os, és kb 29 cm(a fejétől a talpáig), és rengeteget mozgolódik.Néha éjszaka is arra ébredek, hogy ficánkol! Kép
Ha lesz 3D-s képem, majd felteszem.
Addig is sziasztok, és várom a választ, aki tudja, mondja el, hogy van a kedvezmény...kösziKép
Babóca (22+0)
babóca
 
 


Sziasztok!
Esztyx!
Én is minden nap parázok,hogy ne legyen semmi baja a picurnak.Amióta rugdos,azóta jobb egy kicsit.De az elején hetente mondtam a dokimnak,hogy nézzük meg minden rendben van-e.Nem vagy egyedül ezzel a problémával.KépMennyi idős vagy?Nekem 17,5 hétnél mozdult meg.
Babóca!
Látom kb ugyan akkor szülünk.KépMi egy héttel később 23.-án megyünk a praxisba.Amikor ott fizetsz akkor mondod a kódodatt és 1000ft-tal kevesebbet kérnek.Tehát 7000ft fizetsz.Én is teszek majd fel picurról képet.KépKiváncsi vagyok ki lakik a hasamban,mert 20 hetesen azt mondták,hogy kisfiú.A taliban én is benne vagyok.Puszi,Dia 22+0

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Most voltam a nucha szűrésen. Pont ma töltöm a 13. Adatok:
CRL: 64 mm
BPD:20/25 mm
Nucha: 1. 3 mm
Humerus: 7, 5 mm
Femur: 8, 1 mm
Szívverés: 156/ min
Minden egyéb adat normál )))

Február 19-re írtak ki.

Teljesen megnyugodtam Kép
Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok Lanyok!
En egy kis "betolakodo" vagyok, de olyan szimpatikusak vagytok, hogy gondoltam csatlakoznek!
Most voltam hetfon AFP-n az elso babucimmal, penteken lesz eredmeny es egy kicsit izgulok! Van valaki kozuletek aki januar vege fele szul a Kutvolgyiben?

Eszi
eszi
 
 


Szia Eszi!
Üdv közöttünk.Kátya jan.26.-án szül ott.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Eszi, szerintem nézz át a kútvölgyis anyukák topikba is! Kép
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Ja, most látom, hogy már átnéztél. Kép
Bocs.

Kép

Kép
liv
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: