Új privát üzeneted érkezett!

Inerke, Hannablanka, mi is nagyon drukkolunk értetek!!!

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!

Hannablanka!
Remélem, már megnyugodtál, várjuk a jó híreket!

Bacilivi!
Hát a hiszti ugye sokféleképpen megnyilvánulhat, nálunk nem az a tipikus "levágom magam a földre" típusú volt, hanem az én drágaságom nem vett levegőt egész egyszerűen! :shock: Namármost ezzel ugye általában mindent elért, mert hát hiába mondták nekem, hogy előbb-utóbb vesz levegőt, sokszor az eszméletét is elvesztette pár másodpercre. Mondjuk ezt már csecsemőkorában is csinálta, amikor valami frusztáció érte, csak hát a dackorszakban ezt tökélyre fejlesztette! szerencsére fél éve ezt kinőttük, most már csak üvöltések vannak, de azt egyszerűen rá kell hagyni, és kész. És nem számít, hogy sok ember előtt csinálja, vagy csak neked, mindig következetesnek kell lenni, nem lehet neki csak azért engedni, mert mások is látják, és mit szólnak! Előbb-utóbb rájön, hogy nem ér el vele semmit, és nem csinálja.
Sok szakkönyvet elolvastam ezzel kapcsolatban, de mindegyik ezt írta. Nálunk azért volt nehezebb, mert ugye ezt a különös és félelmetes formáját produkálta, de ez azért ritka!
Remélem segítettem valamennyit!

Most mennem kell, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Inerke,Hannablanka!
Ne aggódjatok,minden rendben lesz4 Szerintem én sem tudtam volna kérdések nélkül hagyni a dokimat.Sok esetben ez a mondok is valamit meg nem is bizonytalanság még rosszabb!
Jevi!
Nem irigyellek! Nem semmi amit a lánykád produkál! :shock: Persze ők ezt nem direkt csinálják,meg hát bizonyára ez azért neki is rossz meg félelmetes,de hihetetlen miket tudnak!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

Végül 405 kép készült a nyaralásról,amit ma rá is mentettem a gépre! :D Íme néhány.

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


És még 3!

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

HAnnablanka! Nagyon szorítok, hogy minden ok legyen!

Patrícia! Naggyon vékony vagy!!! Márk szeretett homokozni? Olaszban Roli egész nap csak homokozott a parton. Hozzá sem kellett szólni, úgy elvolt.

Mi megvagyunk! Rolkó verekedős lett, de nagyon. Rászólok, de legközelebb csinálja tovább. Már felemelt kézzel közelít a gyerekekhez. Pedig mindig is gyerektársaságban volt. Olyan égő, ha egy pillanatra nem figyelek, tuti eltángál valakit.

Kép
szly27
 
 


Patrícia: ezek után várhatjátok, hogy teszek fényképet magamról - persze nem én vagyok kövér, csak Levente szereti nagy puha zsírpárnákkal körülvenni magát :lol: :lol: :lol:

Azért irígy-irígy a nyaralás miatt... 8)

Levente egyre jobban rugdos - főleg lefelé... úgy emlékszem Csenge megkímélt a lenti rugásoktól. Hiába, ez a kisfiú mindenben más :D

Kép
Kép
deako
 
 


hát csajok!
Eddig az volt a gond,hogy nem töltök fel képet,most meg az a baj,hogy igen? :D :lol: :lol: :lol:
Azért töltsetek fel ti is!
Nekem Pocakmanci főleg bal oldalon rugdos fent!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a sok-sok drukkot!

Sajna a mai nap sem lett jobb semmi, még mindig várakozó állásponton vagyunk. Elmentem ugyan a genetikára, ahol azt mondták, hogy igazából most már nem tudnak semmit sem csinálni, ha bármi baj van is! Annyit viszont megtesznek, hogy megnézik a hormonszintet, meg valami fehérjeszintet a véremben, és az alapján okosabbak leszünk. De azért ne aggódjak!
Igazából uh-t sem csináltak, azt talán majd csütörtökön, ha meglesz az eredmény.

Csilla
Az AFP-m 0,8-as lett, ami az alsó határ. Akkor nem küldött el a dokim genetikai uh-ra, mert az AFP utáni uh nem mutatott semmi rendellenességet. Tudod, viszont ott volt az az ominózus eset azzal a papolós dokival, aki leszidott, hogy miért nem vettek tőlem magzatvizet... aztán meg 2 perc alatt megnézte Levit!
Ezután küldött el a dokim a 4 D-s uh-ra, ahol minden rendben volt!

ÉN ÚGY GONDOLOM, HOGY NINCS SEMMI BAJA, HISZEN MÁR ELŐBB KIDERÜLT VOLNA! Próbálok pozitívan hozzáállni!

Patrícia

Megértem Deakot! Én most irigy vagyok!!!! :wink:
Talán ha leírom a képletet:
2 PATRÍCIA = 1 NOÉMI (azaz én)
És tovább irigykedem: itt is szép idő volt, ki tudtad volna használni jól, lehetett kirándulni, és mindenféle szabadidős tevékenységet űzni!
Te mázlista, homokos tengerpart... hmmmm!!!!!!!!


Deako
Az éln Levim is lefelé rugdos, a hüvely felé, és jobb oldalra! Bence balos volt!

Éhség
Néha rámtör a farkaséhség, főleg esténként, ha Bence már elaludt. És ilyenkor nekiállok valamit nassolni! CSoki, gyümölcs, ... a végén gurulni fogok!

Bencétől ma megkérdezték, hogy hogy fogják hívni a kistesóját, és kimondta tisztán: LEVENTE, eddig mindig LEMENTE-t mondott!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Noémi, szerintem ha a 4d uh-n mindent rendben talált, az sokkal jobb felbontású, biztos rendben is van a bébi! De azért tovább is szorítunk, hogy papírod is legyen róla meg az uh-ra is!
Az én kis babóm is lefelé jobbra rugdos, bár Toncsi is így csinálta.

Ma fogorvosnál voltam :? , de már csak 1x kell mennem :D .
Toncsinak kész lett a szemüvege, ma egész nap nem akarta felvenni :? , bár így nem törik :wink: .
Szerencsére már nem is köhög. Holnap már mehetünk gyerekek közé.

Patrícia, szuper lehetett! De hová dugtad a pocidat :shock: :wink: ? Na jó, az utolsón megtaláltam.

Évi, ez tényleg elég ijesztően hangzik, de akkor már leszokott róla.

Asszem megyek aludni, jó éjt!
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Hannablanka! Nem mondta a doki, hogy mire gyanakszik, vagy miért kellenek ezek a vizsgálatok? Ha a 4D-n mindent rendben találtak, biztos nincs semmi baja a babának!

Inerke merre vagy? Nincs még eredmény?


Az én babám össze vissza rugdos. Van hogy lefele, ha egyik oldalra fekszem akkor azt az oldalamat akarja kirúgni, ha a másikra akkor a másikat. Szokott egészen fent is rugni, ott, ahol szerintem még a méhemnek sem kéne lennie. Soha nem tudom besaccolni, hogy hogy fekhet, mert ahogy azt gondolom, hogy fejjel lefelé, nem sokkal utána meg lent rug akkorát, hogy az tuti nem a keze.
Roli mindig egy testhelyzetben volt és mindig ugyanott rugdosott, ahogy nektek.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Sly!
Azért nekem is össze-vissza rugdos,sőt olyan is van,hogy egyszerre mindkét oldalon érzem (bár az egyiknek a kezének kell lenni) :lol: Ja,és a másik:
Én pl. sosem tudom,hogy milyen testrészét dugja ki a pocaklakó.Más meg olyanokat mond,hogy csikizi a talpát,meg a kis könyökét odadugta...vagy a kis bokáját. És ők ezt honnan tudják????? :shock: Vagy én vagyok béna???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok!
nincs eredmény a vérvételről még mindig. és megsürgetni sem lehet, már 3. hete várunk rá!
A hétfői ultrahangon további romlást nem láttak, az egyik agykamrája továbbra is 13mm, de legalább nem nőtt. ennek is örülünk.

Gondolom a kis feje növekedésével az agykamrái is nőnek (bárezt csak én gondolom, nem tudom),és abban reménykedem, ha ez így van, akkor a többi kamrája hozzánő a hónapok alatt, és minden rendben lesz.
mindenesetre nem mondták, h menjek vissza többször.
18-án megyünk a következő rendes terhesgonsozásra, ott majd megint megmérik.
addigra megjön a torch véreredmény is talán, remélem ,h minden rendben lesz azzal is.

Ma voltunk a terheléses vérvételen, amikor tejek kellett inni otthon, meg zsemlét enni, és 1 óra múlva vették le a vért.

már ekkorák vagyunk:
Kép
inerke
 
 


babamozgás:
a mi babánk január 18 óta rugdos úgy, h akkortól vagyok biztos benne, h ő csinálja, nem a gyomrom v. a beleim v. ilyesmi.

2 hete pedig az apukája is érzi, és már a hasamon is látszik, ha akciózik. :-)

én abból gondolom ,h mikor tompább nagyon felületű mozgást érzek, akkor gondolom, h a háta v a feneke v a feje ért hozzá a méhem oldalához, ha meg kicsi felületen erősebbet rúg, akkor gondolom, h valamelyik végtagjával kapálózik.

minden nap rugkapál, főleg, ha fekszem v ülök, akkor jobban érezni. Ja és ha eszünk ,azt nagyon szereti :-)

nagyon jó érzés! ez a lényeg!
inerke
 
 


Sziasztok!

Patrícia!
Én nagyon örülök a képeknek, és még tehetsz fel nyugodtan, hadd irigykedjünk! :) Azért a testalkatod is nagyon irigylésre méltó, véletlenül nem manöken vagy, mert akkor értem! :D

Hannablanka!
A 4D-en szerintem is kiderült volna, ne izgulj, minden rendben lesz!

Inerke!
Neked is szorítunk továbbra is, te se híztál sokat, aranyos kis pocid van! :)

Én is mindenfelé érzek mozgásokat, az már most biztos, hogy sokkal mozgékonyabb, mint a kislányom, és a rúgásai is erőteljesebbek! :? :)

Mennem kell az oviba, üdv:Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Végre magához tért a net! Nem tudom mi volt vele. Pedig nálunk még eddig mindig volt.

Tegnap meghirdettem a helyi Szuperinfóban Roli babakocsiját. Remélem hamar sikerül eladni! Holnap fog megjelenni.

Nekem is sokkal többet mozog ez a baba, mint anno Roli.

Inerke! Te sem híztál sokat úgy látom! Csini a pocakod! Látom neked lightos terheléses vizsgálatod volt. Sajna én nem úszom meg a cukros lötyit. Pénteken megyek.

Nekem már kb a 18-19. héttől látszik szabad szemmel is, ahogy mocorog a pici. Olyanokat csinál! Már gondoltam, hgoy felveszem videokamerára.

Jövő héten szerdán megyünk 4 D-re! Már annyira várom!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam tegnap egész este feljönni a babanetre! :evil: Vagy Sly,te úgy gondoltad,hogy nálatok otthon nem volt net?Az is bosszantó!
Cukorterhelésből nekem is a "light-osabb" jut,majd jövő héten!Bár én a tejet sem szeretem,de hiába alkudoztam,hogy megspékelném kis kakaóval,nem engedtek a kérésemnek! :D
Jevi! köszi,aranyos vagy!Még teszek fel majd képet,mondd mire vagy kiváncsi.És nem vagyok manöken! :lol: Á,dehogy!Lassan hízásban ott vagyok,mint anno Márkkal,és még majd 4 hónap hátra van.A baj az,hogy az édesség iránti vágyamat nem tudom kordában tartani,és iszonyatos mennyiséget zabálok fel,ráadásul késő este is! :oops:
Inerke!
Így kell ám hozzáállni! Minden rendben lesz!
Pocakmanci nekem is sokkal aktívabb mint anno Márk!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patr.! Meg sem látszik rajtad a sok édesség. Várjuk a képeket, azokat, amik a kedvenceid.

Hannablanka! Mi újság? Merre vagy?

Ma hiper sebességgel felraktam a kaját, beraktam a mosogatógépet, felsöpörtem, felmostam a konyhát. A feltörlésre lélekben készülnöm kell, mert valahogy nem esik jól.
Ma még hajat kell mosnom, amit szintén utálok. De legalább a nap süt.

Holnap is iszonyú napom lesz. Reggel 7-re már a kórházban kell lennem. Terheléses cukrot néznek. Két órát ott leszek, utána irány temetés, ami egy óra autóút. Ott egy óra ücsörgés a kocsiban, mert én csak sofőr vagyok. Utána vissza. Közben valamikor eszek valamit.
Még az sincs meg, ki viggyáz majd Rolira. Mert mindenki csak lehet, hogy ráér.

Kép
szly27
 
 


Inerke: örülök, hogy pozitív a hozzáállásod így kell ezt csinálni, csatlakozom az előttem szólóhoz! Minden rendben lesz.
Tegnap én is elmentem uh-ra, mert alig éreztem mozgász és 2 napja fájt a hasam. LEVENTE szerencsére jól van, az egyik veséje kicsit tágabb, de ez FIÚKnál álltalában normális azt mondta a nőci.
Nagyon édeibédi. Teszek fel képet róla.
A lényeg, hogy nálatok is minden rendben, csak mindig paráztatnak füölöslegesen!!! :evil:

Patricia: persze, hogy tegyél fel még képeket, ha van amit szívesen megosztanál velünk. Csak az irigység szól belőlünk, akik nem ilyen szerencsések mint te alkatilag! Nagyon szépek vagytok és örülök, hogy minden jól sikerült és jól éreztétek magatokat!!!
Nagyon szép pocid van!!!

Szly: a tesz-vesz-en nem próbálod meg eladni a kocsit?
Látom te is a szörnyebbik cukorterhelést kaptad. :x
Kitartást holnapra.
Ne aggódj, a legtöbb gyerek ilyen, Olivér is szeret verekedni és nem tudom, hogyan szoktassam le róla. :roll:


Amióta voltam uh-n Levente ismét aktív. :lol: :lol:

Teszek fel Levente képe után Olivérről egy 4d-s képet és 2 mostanit is. Leventéről nem lesz 4d-s kép, hacsak a kismama bababörzéjén nem nyerek.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Mellényúltam a képek lemaradtak!!! :?

Kép Kép Kép Kép Kis parasztgyerek :o))))))

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Haláli ez a kép! Márk is szeret furulyázni! :lol: Meg az uh-os is nagyon éd,az a gondolkodó pofi!
Szerintetek van olyan hogy a gyerek megérzi,hogy oltásra megyünk? Már csak azért,mert mostanság a napi alvásunk 2x1-1,5 óra,most meg 10-től alszk a manó! De 3-ig úgysem fog,és addig lehet vinni! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Titi! Édesek a gyerekek! Látom Olivérre hatott a höcögtető (nálatok talán ringatónak hívják). Roli is előkapta az én furulyámat. De mostanában már unja. Nem ül meg, meg már a hangszerek sem érdeklik annyira. Nekem viszont marha fárasztó. Cibálni, mert nem akar maradni, a játékoknál is dobálni kell a gyerekeket, meg hajlongani, guggolni. Azt hiszem lejárjuk a bérleten lévő két alkalmunkat és kész. Nem megyünk többet.

Patr.! 3 előtt tuti felébred! Ha nem meg felkelted! Bár ha én felkeltem Rolit, kb 1 órán keresztül tiszta nyűgös, mindenen sír. Elesik meg ilyenek.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Olyan isteni gombapörköltet csináltam nokedlivel :roll: . Este meg megyünk az egri pláza megnyitóra, fogadás meg ilyenek.
Tegnap este anya-napon voltam, éjfélre értem haza :oops: . Pénteken meg bulizni megyünk, szombaton miskolci szülinapi ajándék-vadászat. Már ebbe belefáradtam, hogy leírtam :wink: .

Most szundi van, mennem kéne hajat mosni :? . De olyan hosszú, tuti levágatom, apa akármit is szól 8) .

Szly, én is el akarom vinni Toncsit Hangicsálóra :lol: esetleg Mazsola Muzsikára. Majd amelyik időben jobb lesz.

Patrícia, hová mész cukorvizsgálatra? Itt Egerben lehet a tejes-zsömlés verziót választani :shock: :D ? Én is azt szeretném!!!

Tegyél csak még képeket, hagy csorgassuk a nyálunkat a homokos tengerpart és egyebek láttán!

Ti beadatjátok a bárányhimlő elleni oltást? Most azon gondolkodom.

Titanilla, örülök, hogy minden rendben a babóval és megnyugodtál Te is. Nagyon jók a képek!

Hannablanka, remélem a mai uh jól alakult? Eredmények vannak? Mi volt a dokinál?

Inerke, szép poci, tényleg nem nagy. Én mindig azt hiszem, hogy kicsi a hasam, aztán valahol meglátom és csak hüledezek 8) .
Szerintem is hozzánő a buksija, de gondolom, már Te is tűkön ülsz az eredmények miatt.

Inkább még leheveredek egy kis pihire, a hajmosás megvár :wink: .
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla: az én dokim azt mondta a bárányhimlő elleni oltásra, hogy nincs garancia, hogy nem kapja el és a bárányhimlőre amúgy vannak nagyon hatásos homeopátiás szerek amellyek megkönnyítik és felgyorsítják a lefolyását. Érdemes utánnanézni. Ami még fontos lehet minnél fiatalabban kapja meg a bárányhimlőt annál könnyebben vészeli át. A párom unokatesójáéknál a 3 gyerek egyszerre volt és a legkisebb 5 hónapos volt alig érezte meg az egészet és hamar le is ment nála.
Remélem segítettem kicsit.
Olivér az utobbi időben 2x is talizott bárányhimlős gyerköccel, de egyszer sem kapta meg.

Patricia: Olivér miután megszületett többször is így tartotta a kezét. Ha megtalálom az egyik képet fel is teszem.

Kép Olivér 1-2 hónapos Kép Olivér a kórházban cicizik

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csillala!
Én nem adatom be Rolinak a bárányhimlő ellen a szurit. Főleg azért nem, mert nem egész életére véd, hanem kb. 20 évre. Utána simán elkaphatja és ugye felnőttként sokkal rosszabb. Kislánynak meg azért sem adnám be, mert védi 20 évig és mire ő is terhes lesz, addigra szűnik meg a védelem. Első három hónapban meg igen veszélyes. Akkor kapja el inkább gyerekként és legyen túl rajta.

Olivér nagyon kisfiús volt már újszülött korában. Nagyon édes. Biztos Levi nagyon fog rá hasonlítani.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Ma voltam az eredményért, Levi egészséges, fogalma sincs a genetikusnak, hogy miért kellett elmennem! Azért ezt az 6 napot nem kívánom senkinek!!! Viszont megtudtam, hogy egy átlagos 33 éves nőnél (helyesebben a kicsinél) a kromoszóma-rendellenesség esélye 1:575-höz, míg nálam a laborok után ez lecsökkent 1:1588-hozra! :D :D :D KÖSZI A DRUKKOLÁST!
ÉS AKKOR MOSTMÁR 100%-KAL MINDENKI INERKÉÉRT SZURKOLJON!!!!
Nagyon sok aranyos kismamával találkoztam ott, és hívtam őket, hogy csatlakozzanak hozzánk! Remélem, hogy JÖNNEK, JÖTTÖK!!!

Inerke, Patrícia - TERHELÉSES VÉRCUKOR
Mázlisták! Én imádom a tejet, meg a zsömlét, de a Péterfyben sajna a szőlőcukrosat csinálják. Én a jövő héten megyek, csak előtte még a beutálóért el kell mennem a terhesrendelőbe!
Viszont rájöttem, hogy ha már előző este bekeverjük a cukorlötyit sok citromlével, egy egész kellemes ízű limonádét kapunk. (Na jó, elég tömény!) Bencénél még csak a citromot tudtam, így tiszta darabos lett a lötyi. Levinél is voltam már a 9. héten. Tudjátok, én Bencével cukorbeteg voltam, ami már a 8. héten kiderült, ezért mentem Maszatkával is korán!


Titi
Nagyon jók a képek! Bence is szeret furulyázni, főleg úgy, ha megtámasztja a falnál! Érdekes a módszere. Zongorázni is imád, és énekelni is! Szokta énekelni: juku-juku lábak, suku-suku árnyak! Aki nem értené: Fürge róka lábak, surranó kis árnyak! Erre kelünk mostanában reggelente!
Másnak persze (egyszerű gyerekdaloknak) a szövegét is tudja!

Szly

Mi is jártunk zenebölcsibe, és bevallom őszintén, miattam hagytuk abba. Már nem tudtam babakocsival cipelni Levi miatt, metrózni kell, és nem bírtam vele az utat. Helyesebben odafelé már annyira elfáradt a hegynek fel-től, meg a lépcsőzéstől, hogy elég nyüszi lett, főleg visszafelé! Úgyhogy bár nagyon muzikális Bence, de nem bírtam elvinni! A másik: egy csomó játéknál emelni kellett, azt meg nme lehetett. (Hát 16 kg, az 16 kg!) Meg 100 cm, ezt azért hozzáteszem!

Csilla
Én sem adattam be Bencének a szurit! A doktornőm azt mondja, hogy igazából most azért van ez a nagy kampány, mert el kell adni a vakcinákat, és ezért rémisztgetik az anyukákat. A másik meg mellette tényleg elkaphatja, és állítólag így viszont hosszadalmasabb, és mellékhatása is több lehet.

Puszi: Noémi

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Lányok!
Akinek rejtettebb a neve, légyszi, mondja, írja meg a keresztnevét!

HANNABLANKA = NOÉMI

Ezt úgy kaptam, hogy a 2. nevem Hanna. A barátnőm pedig szereplő gyerekeket kísért a Veled, Uram! című rockoperára, és az ott szereplő Szabó Márton nevezetű (Akkor 12 éves, ma már felnőtt) úriember amikor meghallotta, hogy Hanna, megkérdezte, hogy miért nem Blanka inkább. Aztán kimondta, hogy HANNABLANKA! :D :D :D

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Hannablanka: Olivér is szeret zongorázni is, már egész korán kezdte úgy 1 éves korában. Azóta egész jól nyomkodja a billentyűt. Kíváncsi leszek milyen hangszeren fog majd játszani.
Nagyon aranyos Bence furulyázási szokása! :D :lol: :D :lol: :D
Édes lehet éneklés közben!!! :D :D :D
Jó nagy gyerkőc Bence!!! :shock:

Szly: Nagyon bizom benne, hogy Levente hasonlítani fog Olivérre. Köszi a dícséreteket!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Na csajok,tegnap is hoztam a formámat,elvittem tök oltásra,2 és 3 között.Persze 1 és 2 között van tanácsadás! :shock: És mikor megkérdeztem mióta,mosolyogva közölték vagy 15 éve!Persze azt s hozzátette a dokinéni,hogy 18 hónapig mindig időben jöttem!Úgy látszik nálam ezt hozza ki a terhesség! :oops:
Mindenesetre nagyon rendes volt a doknéni,megszúrta a fiamat! :) Ő sírt mikor lefektettem,de amint felülhetett már jó volt a kedve.Időközben visszaért a védőnénnk is,aki lemérte Manó,12,15 kg és 86 cm!! 3 hónap alatt 6 cm-t nőtt!!!Ezért lett mostanság minden gatyája bokavillantós!
Hannablanka!
Örülünk,hogy minden rendben,bár gondoltuk is,reméltük is,most már megnyugodhatsz! :) A drukk Inerkének megy!
Csilla!
Egerben csinálják a terhelést,de választani sajna nem lehet,anyu egyik barátnője fogja csinálni!
Mennem kell,úgy hallom kezd ébredezn a fiam! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na csajok,tegnap is hoztam a formámat,elvittem tök oltásra,2 és 3 között.Persze 1 és 2 között van tanácsadás! :shock: És mikor megkérdeztem mióta,mosolyogva közölték vagy 15 éve!Persze azt s hozzátette a dokinéni,hogy 18 hónapig mindig időben jöttem!Úgy látszik nálam ezt hozza ki a terhesség! :oops:
Mindenesetre nagyon rendes volt a doknéni,megszúrta a fiamat! :) Ő sírt mikor lefektettem,de amint felülhetett már jó volt a kedve.Időközben visszaért a védőnénnk is,aki lemérte Manó,12,15 kg és 86 cm!! 3 hónap alatt 6 cm-t nőtt!!!Ezért lett mostanság minden gatyája bokavillantós!
Hannablanka!
Örülünk,hogy minden rendben,bár gondoltuk is,reméltük is,most már megnyugodhatsz! :) A drukk Inerkének megy!
Csilla!
Egerben csinálják a terhelést,de választani sajna nem lehet,anyu egyik barátnője fogja csinálni!
Mennem kell,úgy hallom kezd ébredezn a fiam! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Vakláma,alszik a bogyókám! :)
Oltás!
Az én doktornőm azt mondja,így is elég kötelező oltást kapnak a gyerkőcök,minek őket kínozni?! Meg én úgy emlékszem a mi időnkben direkt "összeengedtek" azokkal akik bárányhimlősök voltak,hogy mi is elkapjuk! :roll:
Titi!
Ez a gyerkőc!!!Tünemény,ahogy támasztja a kis buksit!
Csilla!
Jó sűrű program elé néztek! Milyen volt a fogadás? És mentek a mai megnyitóra?Vagy már ott is vagytok? Én nagyon kiváncsi vagyok a plázára,jövő héten benézek,ha otthon leszek.A C&a-t nagyon szeretem,babának is saját részre is lehet jó áron venni dolgokat! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok!

hajrá a terheléses vérvételekhez mnidenkinek. Vigasz gyanánt elmesélem, h nekem tavaly még a baba előtt csináltak cukorivósat - egy téves eredmény miatt!

akkori eredmények:
éhgyomri: 3,2,
cukor után 1 órával 4,
majd mégegy óra múlva 3,5.
Szóval azt mondták, h nem hiszik el, h megittam azt a löttyöt. Pedig ott ittam megelőttük az utolsó cseppig!
:-)


kicsi a világ! A párom grafikus- dekoratőr, stb..... és tegnap ő is lent volt Egerben a plázában egy kirakatot dekorált.

nagyon kellemes hétvégét mindenkinek!!!!!
inerke
 
 


sziasztok. Bocsi hogybeszolok, de fontos.
Az én kislányomnak van egy enyhébb ekcémája és már 15 honaposanmegkapta a bárányhimlő elleni oltást. Pár hete enek ellenére ö is bárányhimlős lett, le a betegség lefolyása sokkal gyengébb volt, mit a többi 9 kisgyereknél az ovis csoportjukban. 16-17 pöttyel és láz nélkül megusztuk. A vakarozások elkerülésére fenistil csepet kellett adnineki amíg a viszketés tartott. 5-6 nap alatt lepotyogtak a pici kispötyök. Egyáltalán nem voltak olyan rondák mint a többi kisgyereken. És az én lányomon jött ki legelöször a csoportban, állítólag neki elég jó az imunrendszere, ezért reagált gyorsan. Szoval mindenki gondolja át az oltást.

Kép
Kép
zslebi
 
 


Sziasztok!

Ahoz képest, hogy milyen rossznak gondoltam a mai napot, elég jól sült el. Jó nem pihentem semmit, de majd holnap bepótolom.
Szerencsére jó lett a terheléses eredményem. Éhgyomri 4.4, kétórás: 5.8. Ennek azért is örülök különösen, mert Rolival kétszer is 8.1 lett a kétórás, ami már túl van a megengedett határon. Így szerencsére most nem kell megismételni és diétázni. Hát tényleg nincs egyforma terhesség. A vasam például most magas. Még ilyet sem hallottam. Itt mindenki vasat szed, meg egyebeket. Hát nekem nem kell az tuti.

A másik jó dolog, hogy 30000-ért eladtam Roli babakocsiját. Ma jelent meg először az újságban és már el is vitték. Én meg kifizettem előre 4 heti hirdetést Shocked Mindegy, a lényeg hogy elment, lehet nézegetni az újat.

Kép
szly27
 
 


Szly
Ügyi vagy, hogy eladtad a kocsit! Ahhoz képest, mi baromi olcsón vettük Bence kocsiját 2005. októberében, 24.000 Ft-ért. Bébé-Go, és keményen 9 hónapig használtuk. Úgyhogy Levikénk egy tök jó állapotban lévő kocsit örökölt!
Akkor még van nálam is remény, Bencével én is cukros lettem, de már a 9. héttől. Levinél az első normális, és most lesz a 2. (Lehet, hogy írtam, mintha rémlene. Baromi feledékeny vagyok!!! :oops: :oops: :oops: )

Ha van kedvetek, nézzétek meg a játszónkat itt, a Babaneten! Életmód-Játszótér a VII. kerület Kazinczy-Király utca sarkán! Itt szokott a nagyobbik Maszatkám játszani!

Zslebi
Akkor szerencsés vagy! A barátnőm kislánya sajna rosszabbul járt az oltás után. Az igaz, hogy kevés pötty jött ki rajta (ő is elkapta a bölcsiben), és gyorsan el is múlt, de: 1 év múlva (az oviban) visszakapta, és kórház lett a vége. Mint megtudta: minél több a pötty, annál jobban védekezik a szervezet! Azért köszi, hogy leírtad a Ti eseteteket is! Hová szoktál írogatni? Ha van kedved, jöhetsz ide is! :D :D :D

Holnap megyünk Hevesre, úgyhogy csak hétfőn jövök! (És persze ismét sz-----r idő lesz!)
Jó hétvégét mindenkinek!

Noémi +

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a barátoktól, kaptunk egy halom virágot így Nőnapra. Nem is gondoltam, de jól esett!

Patrícia, nagyon barátkozós típus vagyok, szívesen barátkoznék Anyukád barátnőjével :lol: . Bár végül is nem olyan vészes ez a terheléses vizsg, ki lehet bírni :? .

Csak az ünnepi megnyitón és a fogadáson voltunk a Plázában, de mivel nagyi csak 6-tól ért rá, mi is csak akkor mentünk. Pedig azt mondták, hogy a kedvezményes nyitó árból is adtak kedvezményeket a VIP vendégeknek :shock: :? , no erről csúnyán lemaradtunk :oops: .

Fú, nekem már olyan nagy a hasam, nektek is?

Most már végképp tanácstalan vagyok bárányhimlő oltás ügyében :roll: .

Most már megyek aludni, mert holnap ajándék-vadászat!

Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Noémi!

Mi a Roli kocsiját 2006 júniusában vettük 52000 Ft-ért. Tényleg semmi baja nem volt még most sem, csak annyi, hogy mióta megvettük félrement. Most 61000 egy ilyen kocsi.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Bocsi a "betolakodásért" , de talán valakit érdekel...

ELADÓ!

Egyedi készítésű fa bölcső. Teljesen új állapotban.Kislányunk 1x feküdt benne. Elég nagy mozgás-, ill helyigénye volt már újszülöttként is és nem érezte jól magát benne :cry:

Hozzá 1 db 5x36x86,5 cm szivacs matrac, levehető huzattal.

Kép Fixálható.Kép Kép Kép


Méretei:
magasság: 86 cm
szélesség: 81 cm
hossz: 112 cm
fekvőfelület: 36 cm x 86,5 cm
mélység: 38 cm


irányár: 30000 Ft

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Hello csajok!
Végre jóidő!Nálunk 7 ágra süt a nap,és még a levegő is langyos!Márkikám most aludtz el,én kakaós csigát készítek,ami épp kel,így gondoltam feldoblak titeket egy kis képo-dömpnggel!
Sly!
Amúgy múltkor kérdezted,én meg nem is válaszoltam,de Törpe is imádott homokozni,és este még a homokozókészletével fürdőt!! :)
1.kép: Akinek nem jut hely a repülőn!! :D
Kép

2.Kisdöbrögi homokozik!
Kép

3.Szerintetek is kinőtte a kocsit??? :shock:
Kép

4.Végül egy kép Ko Larn-ról! (szigettúrán voltunk)

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hmmm...
Alutz= aludt
képó= kép
fürdőt= fürdött
:oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!
Azt hittem, majd hétvégén behozom magam, de képtelen voltam rá. Tegnap is dolgoztam, délután itthoni rendrakás, meg végre gyerekeztem nagyobbat, mert hétköznap csak este találkozunk, amikorra már mindketten fáradtak, nyűgösek vagyunk. Mivel a meló miatt ismét korán keltem, estére szintén rongy voltam. Ma reggel olyan jó volt sokáig (fél 8) aludni! Ez olyan fura, hogy most a fél 8 az sokáig-ot jelent, régebben meg korán-t jelentett volna. De ez van. Pár hónapot csak kibírok. Szóval ma meg folytattam a rendrakást, meg átrendeztem a polcaimat itthon (kerestem valamit, és ez lett a vége :) ). Meg közben persze mosás, játszás, főzés, miegyéb. A délutáni alvás után meg lementünk a barátainkhoz egy "szezonnyitó" :) sütögetésre. Jajj ,de jó, hogy kezdődik újra a tavasz, ilyenkor majdnem minden második hétvégén sütés-főzést rendezünk itt néhány házzal arrébb. Van itt egy kis sütésre kialakított hely. Ilyenkor mindig rendet teszünk, elsöprögetünk mindent (Valami idióta társaság kismillió üveget tört szét ott a beton ülőkéken, meg a környékén :evil: ), összeszedjük a szemetet. Igazából csak a mi társaságunk jár ide sütni (mások csak huligánkodni :? ), így kicsit olyan, mintha a sajátunk lenne. Jót sütötünk, nevettük, ETTÜNK. Makival fát gyújtöttünk, fociztunk. Nagyon jó volt. Jól el is fáradtunk mindketten. Tehát ma sem volt időm visszaolvasni.
És olyan rossz így, hogy nem tudok senkiről semmit. Fogalmam sincs, mit írhatnék így nektek... :roll:

Minden esetre mi jól vagyunk. Makinak csúnya, nehezen gyógyuló tüszős amndulagyulladása volt. Még köhög, de már sokkal kevesebbet, és hallatszik, hogy már felszakadt neki. Szerintem a köhögés még egy kis ideig elkíséri majd. Amúgy a mandulája is szépen meggyógyult, alig-alig folyik már az orra. Tehát dokinéni is kiírta, holnaptól újra bölcsi. Kíváncsi leszek, eléggé mamához szokott, meg az itthon léthez. Szegény majd két hétig itthon volt, és alig mozoghatott, mert a legkisebb mozgástól is köhögőrohamot kapott. Amikor meg nem bírta abbahagyni, hányás lett a vége, mert felkavarodott a gyomra szégénynek. Most meg lementünk végre, és olyan nehezen oldódott, tök muja (mulya?) volt. Még a másik mamához is felugrottunk a bepácolt husiért, ami a sütéshez kell, és ott is olyan visszafogott volt. Állt az előszobában, és a köszönésen kívűl meg se mukkant. Mondtam, hogy egyen palacsintát (előtte végig azt emlegette, hogy azt kér, és mamánál meg pont volt), de az sem kellett, csak menjünk már focizni. Fogta a nagy labdáját a hóna alatt, és várta, hogy induljunk. Olyan furcsa volt. Ha nem otthon van, azonnal ezerrel visszavesz. Remélem, a bölcsiben nem lesz gond ezért. Ha már ilyen szépen beszkott, ne most kezdjük el... Mondjuk emlegette pénteken is. Azzal fogadott, hogy "Szia anya! Voltam bölcsibeee." Én meg azt hittem, benéztek anyumék oda, hogy szóljanak, hétfőn jövünk. De azt mondja anyu, hogy a környékén sem jártak. A kis kamus! Mármint maki, és nem anyu. :) De szombaton apját is így fogadta. Kiszaladt elé a folyosóra, majd a Szia apu! felkiáltás után rögtön azt mondta, hogy volt bölcsiben. Lehet, hogy hiányzik neki? Ha kérdezzük, hogy hiányzik-e, meg akar-e menni, mindig igent mond. Mondtam, hogy holnap mehet, és örült is neki. Majd meglátjuk, mi lesz holnap.

Pocakomra anyósom azt mondta, hogy hú, de nagyot nőtt. Háát, én nem látom. Nekem még mindig az a parám van, hogy kicsi a korához képest. Meg ahhoz képest, hogy Kendével mekkora volt. Tudom, hogy nem szabad hasonlítgatni, de akkor is. Közben meg úgy érzem, hogy mégis nőtt. Hiszen az egyik kedvenc melegítőmet ma nem bírtam összepattentolni a hasamon sehogy sem. Meg úgy érzem, hogy már nem csak oldalra terebélyesedik (ha már előre nem), de felfelé is kezdi nyomni a bordáimat. Néha már kényelmetlen, mert én képes vagyok elhagyni magam, és görnyedve ülni. Na, ez most jó tartásgyakorlat lesz, mert ha ebben a megszokott pózban ülök, a bordáim nyomorognak a pocakomtól. Szóval muszáj kihúznom magam. :)
A dokit egy ideje akarom hívni telefonon, a pocakméretem mistt, de még mindig nem hívtam. Félek, hogy hülyének néz, ha közlöm a telefonba, hogy "Jónapot Doktornő! Azért hívom, mert szerintem pici a hasam." És amikor a bordáim nem férnek el magamtól, akkor azt gondolom, hogy tiszta gyagyás vagyok, hiszen nő rendesen, különben nem érezném ezt, és ráadásul rámjött volna a melegítőm is. :roll: De közben meg a másik oldal is előjön néha. Így most maga sem tudom, mi lenne a jó. Hívni, vagy nem hívni. Tényleg sokszor ha olyan ruhában vagyok, ami nem feszülős, hanem kicsit bővebb, nem látsik, hogy kismama vagyok, csak mintha simán el lennék hízva. Idősebbek között látni hasonlót, hogy a lába vékony,a felsőteste meg mint egy hórdó. Persze ezek vesznek fel paszos pamutgatyát :shock: :? , és szörnyen néznek ki ebben a hacukában. Na, mindegy, néha én is ilyen torzónak érzem magam.

Na, aki ezt az összevisszaságot elolvasta, az most tuti kettyósnak hisz (ezen nem is csodálkozom). Ha nem én írtam volna, és csak olvasó lennék, én is megijednék, és azonnal agydokit küldenék magamra. :):)

Tényleg ma nem voltam jó fogalmazós formában, bocsi.

Megjelenek egy eltűnés után, és idiótaságokat hordok itt össze nektek. :)
Megyek is, úgyis kiírtam most mindent magamból. :)

Nem ígérek semmit, majd megpróbálok olvasni, vagy csak előbb írni.

Addig is vigyázzatok magatokra!
Sziasztok!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa! Jó hogy írtál és tudunk rólad valamit! Jó régen jártál már erre! Ne agódj a hasméret miatt, ha a baba szépen nő akkor örülj neki, hogy nem hízol sokat. Remélem Kende teljesen rendbejött. Nálunk is volt, hogy Roli anniyra köhögött, hogy hányt tőle!

Patr.! Rolinak is van pont ilyen képe a homokban. Állandóan lapát meg vödör volt a kezében! Nagyon szép helyen voltatok!

Titi!? Merre vagy?

Ma végre jó idő van! Lehet menni sétálni!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
újra hétfő.... már csak 3 hetet dolgozom. már keresem az utódomat a melóhelyre...

pénteken megkaptuk a torch véreredményt a laborból végre, 3 hét várakozás után. Eszerint nincs semmilyen fertőzésünk, mely indokolhatná a babánk kamratágulatát. Szóval nem kell gyógyszerezni minket.
konklúzió: várunk, h mi lesz. Ezek után minden terhesgondozásra úgy megyünk, h azzal kezdjük, h mekkora a fejében a tágulat.
:-(

a dühítő az, h a lelet elkészültének dátuma 02.29. Kérdem én, miért tartott 7 napig, mire átküldték a 4kerből a 13kerbe, h végre megkaphassuk.

tervezzük, h elmegyünk 4D uh-ra, hogy anyukám feljön hozzánk, és ő is láthassa a porontyot végre. jó hely a 4D genesis? volt már ott valaki?
inerke
 
 


Inerke! Tök jó, hogy nincs semmilyen fertőzésed! Én nem voltam a 4D GEnesisben, de nagyon jókat hallottam róla.

Teszek fel egy homokozós képet Roliról!

Kép

Kép
szly27
 
 


Inerke: Mindenki nagyon dícséri a 4D genesis-t!!! Örülök, hogy minden rendben. Téged is csak paráztatnak fölöslegesen!!! :evil:

Szly: köszi a hiányolást. Minden rendben, csak a hétvégén nem voltunk itthon.

Szilpa: örülök, hogy újra itt vagyés minden rendben veletek. Olivér is volt, hogy sokat hiányzott a bölcsiből és nem volt gond amikor újra ment. Nagyon szeret bölcsibe járni. Meddig dolgozol és mit?

Patricia: csak nem az ülések között a földön alut a gépen?
Nagyon édes a kis lurkó. Olivér is már nagyon kilóg a kocsijából, ha véletlenül benne lszik.

Csilla: nekem olyan nagy a hasam, ha megtudják, hogy hány hetes vagyok egyből megképrezik, hogy ikreket várok e.

Ma megvettem Olivérnek a nagyobb méretű motort. A nyuszi fogja hozni neki, a kistesó pedig majd nyáron a biciklit.
A turkálóban is voltam, otthagytam 5000 ft-ot. Olivérnek pár pólót vettem a többit Leventének. Rájöttem, hogy hiába fiú mind a kettő Olivér januárban született, így Leventének is kell ruhákat vennem.

Mág mindig fájdogál a hasam és ha pisilegk elég kellemetlen. A múlthéten voltam vizeletvizsgálaton és negatív lett. Nincs tippetek mi leghet és mit kéne rá szednem? A dokim tanácstalan volt.
Amúgy Levente spkat rúgkapál vele nincs baj szerencsére.

Olivérnek szombeton megvettük a "nagyfiús" ágyat. Nagyon szeret benne aludni.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Szilpa, jó hogy írtál. Gyakrabban is írhatnál, hogy tudjuk, minden rendben Veletek! Egy pocis kép?

Inerke, ez jó hír, hogy minden rendben, már csak akkor azért szorítunk, hogy beérje a buksi a tágulatot. Milyen gyakran kell nézetni?

Titanilla, tennél fel képet az új ágyikóról! Nekünk is már meg kellene venni, nehogy azt higgye, hogy a kistesó túrta ki :wink: . Barátnőméknél azóta jobban és többet alszik a gyerkőc. Megírnád, hogy mennyiért vettétek és milyen? Köszi :roll:

Én is megvettem az első bodyt a csemetének, de nem jó érzés :shock: :? . Remélem a holnapi uh talán megnyugtat, bár fogalmam sincs mitől vagyok nyugtalan. Olyan előre a medve bőrére hangulatom van :shock:

Holnap megyek megint fogorvoshoz (remélem egyelőre utoljára 8) ), utána meg elmegyek uh-ra is. Méhlepény ügyében. Bízom benne, hogy jó helyen van.

Ma egész nap úgy feszült a hasam, mintha szét akarna szakadni a bőröm :shock: . Be is kentem, de úgy fáj :? .

Cukik ezek a homokozós képek! Nekünk sajna, nincs tengerpartos homokozós :wink: csak itthoni.
Kép
A szeme sem áll jól 8) .

Már megint késő van, jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Kép Ezt az ágyat vettük neki, a kék sátor nélkül. A matraccal és ágyráccsal együtt 26090 ft-ba került. Ezt az ikea honlapjáról mentettem le. Ez volt a legolcsobb ami megfelelt nekünk.
Van ennél olcsobb és egyszerübb is, de az már nagyon gagyi volt.
Mi is ezért vettük meg Olivérnek már most.

Nagyon édik a babucik!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


sziasztok!
köszi mindenkinek. A havi rendes terhesgondozáson majd mindig megnézik a kis fejét, mást nem tehetnek.

Ahogy nézem a vonalzómat ijedezek, h hogy fogynak a hátralévő napok.....

lassan a babakocsi témába kell beelmélyedjek alaposan.
Használtat szeretnék, de 5 funkciósat,:
-bolygósítható kerekűt,
-nem túl fiúsat,
- mózessel (hosszúval)
-átfordíthatósat
- teljesen vízszintesre dönthetős sprotkocsi résszel
-kocsiba köthető hordozóval
-egyéb kiegészítőkkel együtt (lábzsák, táska, esővédő...)
-összecsukhatót

sokat akarok :-) ?

70e alatt még nem találtam iylet a neten még használtan sem.
inerke
 
 


ja és sikerült bejelentkeznem 4D-re, jövő szombatra.
Igazából mostanában annyiszor voltunk uh-on (3d), hogy nem is az élményért megyünk. Meg olyan rossz érzés volt, h minden uh-ra csak a bajok miatt mentünk...
Hanem anyu még nem látta, és felutazik hozzánk, h eljöjjön velünk.
inerke
 
 


és még valami!
a cukrom 5.5 lett 1 órával a tej+zsemle után.
szóval elmegy.
inerke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: