Új privát üzeneted érkezett!

Cat,
A pelenkázó nagyon jó és egyszerű, csak a forrasztásai nem bírják, ha mindig rákönyökölök peluscsere közben. Mire rájöttünk már szétszedtük. Azt hiszem, ugyan arról beszélünk. Kapható a Brendonban és a Tescoban is.
Anyósommal nagyon egyszerű, ha kell felügyelet, egy órán belül itt van. Ha nem hívjuk, nem jön. Ha meglátogatjuk, nagyon örül, mindig főz és csomagol több napra. Ha nem is érti Natival kapcsolatos dilijeimet, mint pl nem tömjük csokival és sütivel a gyereket, nem teszi. Ezt anyukámnak mondhatom, falra hányt borsó. Nem kritizál, mindig jókedvű. Amikor felújítás volt, egy hétig nála laktunk, napközben ő vigyázott Natira. Nem is kellett előre szólni és még ő mondta, hogy maradhatnánk. Persze együtt nem laknék vele, akkor már lennének konfliktusok, de így, heti 1-2 alkalomra tökéletes. Még soha nem mondta, hogy fáradt lenne vagy nem ér rá, amikor Natira kellett vigyázni. Ez fontos, mivel én tanítok, és ha Robi nem ér rá, ő vigyáz pötyire.

Timocska,
Én már úgy nézek ki, mint 4-5 hónapos terhesen. A legtöbb naci szűk, annak ellenére, hogy mind olyan, hogy majd leesik rólam. Lassan előáshatom a hálóingeimet (úúútálom őket) mert a pizsinaciban már nem olyan jó aludni a gumi miatt.
lorca
 
 


Jó reggelt!
Már megint ilyen korán...

Ayse: de rendes vagy. Abszolút nem baj, hogy "belekotyogtál",sőőőt... Köszönöm szépen a hasznos információt, tippeket, mindent. Írtam már, de akkor most még egyszer: nagyon jól esik, hogy ennyi segítséget kapok. És tök nagyon aranyos vagy, hogy leírtad a tapasztalati fontosságokat, köszi-köszi-köszi :)

Lorca: lehet egy hülye kérdésem? Nyuszis pelenkázó nincs? :oops: Az az egyik kedvenc állatom. A másik a hörcsög. De abból biztos nincs. Na mind1.

Tök jó fej anyósod. Igen, ezzel én is így vagyok, hogy a ritkán találkozás miatt nincs vele gondom, csak az, amit írtam, lehet, hogy nem direkt, de azért meg tud ám bántani. Viszont ha vele laknánk, tutesz, hogy sokkat több probléma lenne. Kíváncsi leszek rá vasárnap...

Timi: elmondtam anyunak. Először el sem akarta hinni. De nem tudtam, hogyan csináljam, hogy kezdjek neki, úgyhogy vettem egy tesztet, megcsináltam és a kezébe nyomtam. :roll: Kicsit olyan ez, mint ahogy Vikónak kellett vna elmondanom, de ez mind1. Szal a leendő nagymami nagyon örült, velem sírt. (Mert hogy az újabb teszt láttán rám is rám jött... :oops:) Tök jó érzés volt, teljesen igazad volt. Azt mondta, titok marad, majd meglepődik ő is.
Köszi még egyszer.

Csajok: nálatok van vmi háziállat a házban? A macskával tényleg vigyázni kell terhesség alatt? Minden félét hall az ember, utána meg olyan képeket látok, amikor egy macsek egy 38 hetes pocakon fexik...

Annyira émelyegtem ébredésnél, hogy azt hittem, sírok. Már vagy egy órája vagyok fent, ebből felet a WC kagyló felett töltöttem, de semmi. Pedig most először azt mondom, lehet, úgy jobb lett vna. :cry:

KépKép
catrine
 
 


Szia Catrine!

Most írok ide először.22 hetes kismama vagyok.Nekem bevált a reggeli émelygés ellen a keksz. Mindig az ágyam mellett volt,és ahogy kinyitottam a szemem,fekve eszegettem.Így a reggeleim elviselhetőbbé váltak, bár sokszor visszatért a hányinger napközben is. Remélem Te megúszod a reggelekkel.Volt amikor már sírtam,annyira elegem volt.Akkor szűnt meg, amikor megmozdult a kisbaba.

A cicákról annyit,hogy igen,vigyázni kell velük,de igazából az a legjobb ha nem érintkezel háziállatokkal.Ők terjesztik a Toxoplazmózis betegséget.Sok kismama átesik rajta mire terhes lesz.Az a jó. Ha terhesség alatt esel át rajta (észrevétlenül) ,a babánál okozhat gondot.(pl.:agykamratágulat).Többször ellenőrzik vérvétellel a várandósság alatt.Én még nem estem át rajta eddigi életemben,ezért nagy ívben kerülök minden állatot.Biztos ami biztos.Ha valaki terhesen esik át rajta,adnak gyógyszert rá,amivel védik a babát.Én ezeket olvastam erről.

Szia!ALEXA.
alexa2006
 
 

 
 

Jóreggelt! :)
Én is már régóta fenn vagyok! :(

Cat!
Szerintem is jobb így, hogy anyukád előbb tudja, mint a rokonság! :)
Sajnálom az émelygést, igyál valami hideget vagy egyél kekszet! És ne kellj fel az ágyból úgy, hogy egy-két szem kekszet a szádba ne tömtél volna! :wink: (mondom én, akinek semmi baja nincs! :)
Háziállat: nekünk van egy papagájunk (sajnos), megkérdeztük a dokit, azt mondta, hogy semmi bajt nem okoz, legfeljebb ne puszilgassam (amit úgyse tennék a világ összes kincséért sem)!

Lorca!
Tényleg köszi a hasznos infokat, az első babás kismamák gyakran képesek "elszállni" és csupa olyan dolgokra gondolni, amik másod vagy harmadrendűek. Ekkor jönnek a kétgyerekes mamik és jól helyretesznek bennünket! Továbbra is szivesen fogadok én is minden hasznos infot! :)
Natiról nem mutatsz képet?
Ja, és most hol tartasz? A tábla miatt kérdem!

Most épp reggelizek (sajtos kenyeret) és 3 az egyben kávét szürcsölgetek! Mivel nagyon alacsony a vérnyomim, a védőnő előírt napi egy kávét!
Tegnap "elküldtem" a párom a Szigetre, úgyhogy szalma voltam. Jól esett kicsit egyedül lenni, de nagyon nyugtalanul aludtam mindaddig, míg haza nem jött! Utána jó volt! :)
Na, nem fecsegek többet!

Sági! Mia! Niki!
Hol vagytok?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Cat!
Nem szúrod be az aláírásodhoz az albumunk linkjét és akkor mindig meg lehetne nézegetni? Rossz visszalapozni, hogy hol is van? :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szia Alexa!

Én a babapiskótára jobban bukom, mint a kekszre, de azt hiszem, ez a mai dolog rávett arra, hogy mostmár tényleg ott legyen az ágy mellett pár darab. Mondjuk baj velem az is, hogy ébredés után kb. 20 percig semmit nem tudok enni. Max majd tovább pihizek. 8)

Cicák: jézus mária, ennyire veszélyes? Persze ahogy írtam, hallottam ezt-azt, de utána meg olyat látni, hogy ott fexik egy nagy pocis kismama hasán... :shock: Hát elég durva volt, mit ne mondjak. Én sem estem még át ezen a betegségen, nem is szeretnék terhesség alatt (sem). Kerülön őket, bár itt nincs túl sok, inkább csak kutya, abból mindjárt 3 is a lépcsőházban.
Csak azért jérdeztem, mert a mamáméknál van egy édespofa cicus, akit eddig mindig nyúztam, de azt hiszem, 7 hónapra most elfelejtem.

Tudjátok már a baba nemét? Vagy azt még nem? Mikor mozdult meg?

Köszi, hogy írtál, aranyos vagy, hogy segítettél. Látom, a téliekhez szoktál irkálni, jó pocisodást neked! (Irigy vagyok a 22. hetedre és a babamozgásra. :D)

Timi: feltűnt, hogy nem írtad még, hogy rosszul vagy. Teee mázlista. Jó neked. Ne is legyél carul!

Én szülés után szeretnék egy nyuszit vagy hörit, persze nem a babaszobába, és majd egy jó darabig próbálom távoltartani Babuccótól, ha meg majd akkora lesz, hogy feléri, akkor egy simi azért megengedhető lesz. ;)

Mi a baj a papgájjal? Hangoskodik? Télleg, tud beszélni??? :lol: Hát meg tudlak érteni, én sem puszilnám meg. Azt írod, hogy sajnos - a párod akarta? Én is mondtam kb. 3-4 hónapja Vikónak, hogy szeretnék vmi állatot, mire ő: vegyünk papagájt. Na azóta sem hoztam fel a témát.

Okés, beteszem a linket, fél pillanat...

Lányok: még 1 kérdés. Sztetek mikor kezdődik el az a buborékoló érzés, ami igazából még nem a mozgás? Csak ilyen buborék... Na szóval tudjátok, hogy miről beszélek.

Beteszem a linket, aztán cantit váltok, mert ez már napok óta szúrja a szememet. Megpróbálok már megállapodni egynél.

KépKép
catrine
 
 


Jah, Timi: Miáék költöznek, azért van ritkábban asszem.

Sági és LukácsNiki viszont tényleg nagyon eltűnt az utóbbi időben. :(

KépKép
catrine
 
 


Teljes aláíráscserém megtörtént. :lol: Ott a link is. ;)

Statisztika hozzá: 720-an tekintették meg eddig!!!

KépKép
catrine
 
 


Cat!
Köszi, hogy beraktad a linket! :) Ja, majd javítsd át Topiclakókra! :)
Én megfogadtam, amíg lakásban és nem kertes házban lakunk, semmilyen háziállatunk nem lesz. Hiába tartjuk tisztán a madarat, bódös, hangos, zajos a papagáj, szinte naponta kell porszívózni, mert folyton kiszórja a szemetet a kalitkájából! UTÁLOM!!! Ja, öröklött papagáj, nem azért van nálunk, mert hűde szerettünk volna egyet! Mivel én családi házban nőttem fel, nagyon nehéz megszokni, hogy egy fedél felett élj egy állattal! Mert otton más, hogy a kertben szaladozik eyg macska vagy egy csirke! Na, mindegy, csak felbosszantom magam! :evil:
Buborékos érzés, fogalmam sincs mikortól van, gondolom azért még később! :wink: Nekem két kolléganőm is szült nemrégiben, mindketten a 17.hét környékén érezték a kaparászást és babamozgást. De szerintem ez mindenkinél változó. Aki vékony, annál lehet korábban, aki kicsit "vastagabb", annál később!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi: igen, már észleltem a hibát, ki is lett javulátva. És nincs mit. ;)

Uhh, sajnálom a papgájosdit, pláne, ha ennyire utálod. Szülés után is nálatok lesz? Akkor már lehetne érvelni azzal, hogy hátha felkeltni a babócát, mérpedig egy bébinek, pláne egy újszülöttnek nyugira van szüksége. ;) Kihez tudnátok még elhelyezni?

Hát a 17. hét még messzebb van. De sebaj, vmi csak történik még addig is, talán vkinél végre kicsit megdudorodik a poci, v. ilyesmi. Reméljük. Te meg már mindjárt a 9. hétbe lépsz. :shock: Basszus, tényleg repül az idő. Pedig olyan lassúnak tűnik, de így ránézni a vonalzókra és megállapítani a terhességi kort... Még ez a pár hét is soknak tűnik. ;)

KépKép
catrine
 
 


Catrine!

Bocsánat ha nagyon megijesztettelek,de ezeket hallottam,olvastam.A mi lépcsőházunkban is van cica és kutyus is,és amíg nem tudtam hogy terhes vagyok,megsimogattam Őket. Szerencsére eddig megúsztam!

A nagymamám pár hete vett kutyát. Szegénykém nem hallott a veszélyekről.és már bánja,hogy nem várt a kutyussal jövő tavaszig.

A babamozgást a 16-20.hét között szokták megérezni. Nekem a 17. héten lett gyanús.Nem éreztem buborékolást,hanem nagyon apró rúgásokat, és azt is csak a hátamon fekve.1 hétig bizonytalan voltam,de aztán erősödtek ezek a mozgások.Mostmár nagyon virgonckodik!Sok először terhes kismama csak a 20.héten veszi észre,mert olyan mint a bélmozgás.
Majd meglátod csodálatos!!
Azt bírom nagyon,hogy ha éjjel átfordulok a másik oldalamra,Ő is helyezkedik velem együtt.

Sajnos még nem mutatta meg,hogy kisfiú vagy kislány,szégyenlős volt!Talán a 28. heti UH-on.Egyébként mindegy,csak kíváncsiak vagyunk.
alexa2006
 
 


Alexa: nem ijesztettél rám. ;) Tudtam, hogy nem jó, csak ez örök kérdés, ezért kíváncsi voltam rá, hogy ki mit hallott.

Neked első babád lesz? Tök jó érzés lehet, a csajokat folyton azzal fárasztom, hogy már mennyire várom, stb. Édes lehet, ahgy veled helyezkedik éjjelente. Mennyit nőtt a pocakod?

Nekünk is mindegy a neme, csak a kíváncsiság nem hagy nyugodni. Én úgy érzem, hogy fiam lesz, de majd meglátjuk. Ez csak amolyan megérzés.

KépKép
catrine
 
 


Cat!
Én is úgy érzem, hogy kisfiú lakik a pocimban! :) Én szívem szerint a kislányhoz húznék, de teljesen mindegy, első baba révén! :D Persze a párom megmondta, hogy ő csak fiút tud csinálni! :lol: :oops:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi: ez a csak kisfiút tud csinálni szöveg naggyon jó. :lol: Én is mondtam apának, hogy kisfiút érzek (had örüljön, úgyis car napja volt, gondoltam, megosztom vele), mire kb. ilyen szemekkel nézett rám: "mintha nem lenne egyértelmű, hogy az első gyerekem fiú lesz". De azért örült ám. :)

Próbáltam a vonalzót is úgy kreálni, hogy Babuccó fiú, de nem annyira sikerült. :oops: De a kék maci jól van rajta ;)

KépKép
catrine
 
 


Cat!

Én is fiút érzek!Kíváncsi vagyok bejön-e.Első baba lesz. 20 hónapot vártunk rá.Már kezdtünk idegeskedni,de sikerült!
Szépen gömbölyödik a pocak.Kb. a 10. héttől hordok kismamanadrágot,de előtte is ki kellett gombolkozni.
Vékony vagyok, 47 kg-ról indultam,eddig 6kg jött fel.Olyan furcsa, hogy mindig egyre többet mutat a mérleg,sosem tudtam hízni.
Csak terhesnek kell lennem,és meg is van oldva!
alexa2006
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocs,hogy eltűntem,de rengeteg elintézni valóm volt és még maradt is.Jó sokat írtatok,nagyjából utána olvastam.Örülök,hogy mindenki jól van.
Az én bejelentésem a férjemnek elég egyszerű volt.Az leszámítva,hogy a doki azt mondta nem vagyok terhes,de csináljak majd később is egy tesztet.És lám lám a teszt pozitív lett! :D
Hát alig fértem a bőrömbe és alig vártam,hogy Szabolcs-a férj-meérkezzen.Belépett és én fülig érő szájjal,könnyes szemekkel csak annyit mondtam neki,hogy "szia apuci"!El sem tudom mondani mekkora volt az öröm!!! :D :D :D
Nekünk sincs állat a lakásban,de én is csak egy kertes házban tudok elképzelni mondjuk egy-két kutyát!!!
Nevek:Péter és Anna.Aztán ez még szerintem változni fog addig! :lol:
Vendég
 


Alexa: én is kíváncsi vagyok, hogy bejön-e a megérzésem. Akkor eddig, mindenki, aki nyilatkozott (Timi, Alexa, én) 3-ból 3, mindannyian fiút érzünk. Többiek?

Szintén 47kg vagyok. És még mindig. :? Te 7 hetesen híztál már vmennyit? Pont tegnap írtam, hogy van egy 3 számmal nagyobb farmerem, mint amit hordok, ugyanolyan bő rám, mint amilyen terhesség előtt volt. Hát ez van. Legalább jó lesz későbbre is. :idea:

Ági: örülök, hogy végre megvagy. Édes lehetett a bejelentés, a következőre már én is kitalálok valamit, de Babuccónál együtt teszteltünk Vikóval.

Annyit írjátok az Anna nevet, hogy már tetszik. De most jelenleg az Inez tetszik a legjobban, meg a Luca. Tehát ha így haladok, Katica lesz a lányom neve, ha Babuccó kislány lesz. :D

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok!

A hétre most utoljára, mert megyünk haza a szüleimhez hétvégére és még a tatyót is össze kell pakolnom.

Háziállat: Nekem egy teknőcöm van, immáron 14 éve. Szerencsére nem egy babusgatni való állat, így nem hiszem, hogy bármit elkapnék tőle.

Hát mi igazából most úgy gondoljuk, hogy csak a szülésnél szeretnénk megtudni a baba nemét, de ez lehet, hogy addig változik. Amúgy én kislányt érzek, pedig mindketten fiút szeretnénk elsőre.

Ma iszonyatos hányingerem van, semmit nem bírok megenni, remélem elmúlik hamar.


Lányok, Jó hétvégét nektek, hétfőn jövök!!

Móni

Kép
móni23
 
 


A pánik elkerülése végett:

Toxoplasmosis:

Ez egy egysejtű parazita, ami nyers húsok és az ilyen ételt fogyasztó állatok ürülékén keresztül terjed. Tévhit, hogy a macska a legveszélyesebb terjesztője, el lehet kapni kertészkedéstől, nyers vagy nem eléggé átfőzött hús (szusi, tatárbeefsteak) evésétől is, de akkor is ha az ember egyszerűen nem mos kezet eléggé alaposan nyers hús vágása után. A legtöbb olyan ember, akinek vannak háziállatai vagy kertje átesik rajta anélkül hogy észrevenné, mivel enyhe nátha tüneteket okoz egészséges felnőtt emberben. A magzatban tud nagy kárt okozni, ha az anyának nincs már immunitása ellene, de ez sem törvényszerű, mert a legtöbb fertőzött magzat teljesen egészségesen születik. Olyan ritka, hogy a legtöbb orvos nem is szűr ellene. Ha véletlenül mégis születésnél kiderülne, hogy toxoplasmosis fertőzés érte a babát, még mindig lehet gyógyszerrel kezelni, bár minél korábban a terhesség alatt történt, annál nagyobb kárt tud okozni.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Cat:

Ha elmész a Minimanóba (Nagy Lajos Király újta 112), ott van kismillióféle pelenkázó! Mármint szivacs, azt hiszem erre gondoltál. Még lehet hogy nyuszis is van. :)

A baba külső nemi szervei kb 16 hetes korban alakulnak ki, ezelőtt csak genetikai vizsgálattal lehetne kimutatni a nemét. VIszont 16 hetes korban még olyan pici, hogy egy csomó ultrahang nem elég nagy felbontású ahhoz, hogy kimutassa, fiú-e vagy lány. Szerintem reálisan olyan 20. táján számíts rá, hogy megtudod, és akkor is csak ha együtműködik és megmutatja magát! :)


Magzatmozgás:

Nekem dettó ugyanolyan érzés volt, mint amikor egy ideg megrándul, vagy mikor bélgázaim vannak (már bocsi), csak annyi a különbség, hogy a "jó" helyen. Ezek az első mozgások. Egy idő után már akkorát tud rúgni, hogy mozdul vele a hasfalad is, tehát jól látszik kívülről is. :)


Kilók:

Az nagyon-nagyon jó ha nem híztok az első trimeszter alatt, el ne keseredjetek! A legtöbb súlyt az ember általában a második és harmadik trimeszter alatt szedi össze, és a harmadikban szinte megállíthatatlanok a kilók! A harmadik alatt a baba szinte csak növöget, addigra már mindene "kész" van. Én minimum 16 kg-t híztam Zsuzsával (azért minimum mert a végén már nem mertem mérlegre állni), és 10 kg felesleggel kezdtem. A súly nagy része 4-6 hét alatt lement a szülés után, hála a szopinak. Mire teherbe estem, visszatértem az eredeti súlyomra, de sajnos az alá nem akart menni a mérleg, pedig hogy reménykedtem, hogy majd megszabadulok a felesleges tíztől! Úgyhogy most ugyanonnan kezdem, mint legutóbb.


Hányinger ellen:

Amit Alexa írt, az nekem is bevált! Akkor émelygek, ha üres a gyomrom, nem szabad több mint 2-3 órát várni éhgyomorra míg elkezdődik az émelygés. Bármilyen semleges rágcsálnivaló megteszi, nem kell pont keksz ha azt nem szereted. Lehet ropi vagy kétszersült vagy bármi. Csodákat tesz az émelygés ellen

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Cat: az első 3 hónapban nem híztam semmit,aztán szép lassan beindultam.Mostanában gyorsan jönnek a kilók. Attól nem félek,hogy elhízom.Csak a pocak nő, a karjaim és a lábaim ugyanolyan vékonyak,mint voltak.

Nekünk tetszik a Virág, Enikő, Szabolcs, Balázs.

Móninak jó utat, és kellemes hétvégét!

Teknőc a szüleimnél is van,de nem nyúlok hozzá.Szgény állatok,úgy bánok velük,mintha leprások lennének, dehát a baba az első!!! :D
alexa2006
 
 


Jöttem elköszönni,mert mi is utazunk haza a szülőkhöz.
Mindenkinek jó hétvégét!!! :D

Móni
Jó utat,jó hétvégét!

Sziasztok
Vendég
 


Bocsánat, de semmire nincs erőm reagálni. Köszi, hogy írtatok, majd hétfőn újra elolvasok mindent és írok is, de most olyan hányinger gyötör, hogy az előbb még a szemem is könnyes lett. :cry:

Holnap megyünk Bodmérra, telket, falut nézni, vasárnap pedig jön a nagy bejelentés, drukkoljatok légyszi mindkettőhöz, jól jönne, ha mindkét dolog terv szerint menne.

Kellemes, nyugis, rosszullét mentes hétvégét mindenkinek, anyukázósoknak jó utat!

Pusza

KépKép
catrine
 
 


Cat,
Nálunk volt macska, sajna a nyaralás rosszul sült el számára, elütötte az autó. Nődoki küld vizsgálatra, ha kéred. Meg tudják állapítani, hogy átestél-e rajta. Olyan rubeola módszerrel nagyon káros az első trimeszterben, de ha volt már, akkor védve vagy. Én is csak a vérvizsgálatból tudom, hogy nekem volt. Emellett vannak még madaraink, halaink és egy teknőc.
Nem tudom, hogy van-e nyuszisban:)

Megpróbáltam küldeni egy képet , de visszadobta a rendszer. majd még próbálkozok.

Timocska,
Július 28án volt az uh, akkor 13 mm volt a baba és azt mondta a doki, hogy 7-8 hetes terhesnek felel meg.

Ha a papagáj nagyon szórja a kaját, felejtsd el az önetetőt és tegyed a kajáját középre a kalitkába. Ha nem elég magas a pereme, akkor egy kis plexit rakhatsz körbe az aljára, akkor még kevésbé szórják. Le szoktad takarni éjszakára? Úgy később kezdenek ordibálni.

Nagy állatbarát vagyok, de gyerek mellett nagyon nehéz. Egyszerűen az érzelmi tartalékok le vannak merülve, babával szerintem nagyon nagy teher tud lenni, mivel tényleg csak takarítani kell őket, a társaságukra már semmi szükség.
lorca
 
 


Sziasztok!

Bekapcsolódom hozzátok, mivel ha minden jól alakul, márciusban Mózes fiamnak kistesója születik. Kissé másképp állok Kismaszathoz, mint annak idején a bátyushoz, ugyanakkor nagyon izgatott vagyok.

Kíváncsi vagyok, hogy hugi vagy öcsi érkezik, Mózinak a születése pillanatáig sikerült féltve őrzött titkát, miszerint nem Rozi, az uh-k elől eltitkolni :)

Életem legszebb élménye volt a szülésünk Mózival, igazi csapatmunka apával, dokibácsival, szülésznővel, mindenkinek hasonlót kívánok!

MIndenkinek könnyű babavárást kívánok, Pocaklakók hajrá, fejlődni :)

üdv:zsófi
papzso
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok :wink:
Nekem márc. elején érkezik a legújabb családtag :wink: a két tesója mellé, akik 7 és fél, ill. 2 és fél évesek.
Azért sikerült úgy összehozni a csemetéinket, hogy mind a 3 halak lesz :D
mindenkinek szép napot kívánok:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt, ma végre kicsit később jelentkezem!

Először is: Zsófi, üdv itt; Gabi, szia, itt én köszöntelek téged. ;) Remélem, jól fogjátok érezni magatokat köztünk, jó pocakosodást kívánok nektek.

Megígértem, hogy ma reagálok, akkor ezzel kezdem, a végén meg majd leírom, hogyan alakult a hétvégénk. Van ám mit mesélnem, csak győzzetek olvasni majd.

Móni: mi lett a hányingereddel? Elmúlt? Én is sz@rul vtam, ha ez megnyugtat egy kicsit. De sikerült aludnom fél órát, utána jobb lett. Aztán meg pakolásztam, meg minden fincsi dolgot csináltam, amit lehet, nem kellett vna, ha egyszer nem vtam jól, úgyhogy hála istennek estére rókarudi megént megtalált, de csak játszott velem a kis szemét. Produksön megint semmi. - Nem mintha bánnám, de már nagyon utálom.

Róki: most azért megnyugtattál ám, hogy nem baj az, ha nem hízok az első trimben. Néha olyan hüle dolgokon tudok beparázni. És sztem amióta tudom, hogy babás vagyok, azóta még sokkal inkább ijedezős vagyok...

A genetikai vizsgálatról azt hallottam, hogy kicsit veszélyes, és csak akkor csinálják, ha nagyon muszáj, tehát pl. az orvosok úgy ítélik, hogy az anyuka már nem a legfiatalabb, stb.. Ez tényleg így van, vagy az nem a genetikai, hanem vmi más?

Alexa: szépek a választott nevek. A Balázs nekem is tetszik. Meg most tudod mire kattantam rá nagyon? A Martinra. Megtaláltam a fiú utónév könyvemet is (egy bútorkatalógusban volt :oops: ), úgyhogy most nézegetem ezerrel azt is, hogy legyen vmi elképzelésem a fiú nevekről is.

Ági: ti hová utaztatok? Jól telt a hétvégétek? Móni, ezt tőled is kérdezem. :)

Lorca: szegény cicus. Akkor neki tényleg nem sikerült túl jól a nyaralás. Milyen madaraitok vannak? És milyen a teknőc? Szárazföldi, ékszer...? Utóbbi nekem is volt, először egy. Azt hittük, azért nem bírta szegénykém, mert az egyedülléttől depis lett. Utána vettünk kettőt, kb. 3 hétig vtak csak meg. :cry: Sztem nem jó a víz. Pedig egy idő után volt vízlágyítónk is (a boltban mondták), de úgy látszik, már késő volt.

A képet megpróbálhatod elküldeni priviben is, úgy biztos átjön. Szokott ilyen vicceket csinálni a mélem, de az is lehet, hogy csak elnyomtál egy betűt, nem? Örülök, ha próbálkozol tovább, várom nagyon a képet.

Gabi, Zsófi: ha az aláírásomban a "2007. tavaszi babák" linkre kattintotok, találtok egy albumot, ahol a mi képeink vannak. Úgy terveztük, hogy első körben felpakoljuk ezeket, aztán ha majd lesz vmi látható is, akkor pocis képet is, ha pedig majd oda jutunk, képet a bébikről. Örülnék, ha küldenétek képet, feltennélek titeket is. Vagy e-mailbe várom: catrine@vipmail.hu , v. pü-ben, de ha gondoljátok, ide is tehetitek, lényeg, hogy vhogy eljuttassátok nekem. :)

Ezen kívül van egy táblázatunk is, ezt Timi szokta frissíteni, ha kell, asszem hét eleje környékén. (Ugye? Pont egy hete volt fent, mert akkor voltam 7 hetes, ma meg 8 vagyok.)

Örülök, hogy egyre többen leszünk.

Most megyek konyházni, iszom egy kis tejet, aztán leírom a hétvégénket is. Bocsi, de ide már nem, mert akkor az már marha hosszú lesz. És így is ne hari, hogy ilyen hosszúra nyúltam. Mindjárt jövök.

KépKép
catrine
 
 


Bocsi, kicsit fáradt vagyok még, nem 2007. tavaszi babák van az aláírásomban, hanem "Topiclakók képei". Gabi, Zsófi, arra kell rákattolni.

(A 2007-es cuccost már annyiszor írtam le, hogy az van meg bennem. :D)

KépKép
catrine
 
 


Na szal...

Szomaton felekltünk, én konkrétan fél 6-kor. Tök jó. Nem is tudtam visszaaludni. Megreggeliztem, most nem joghurtot, hanem zabpelyhet tejjel. Vártam, hogy apa felkeljen, mert arról volt szó, hogy minél hamarabb indulunk, mivel még délután vásárolni is kellett, és persze előkészülni a vasárnapra. Aztán apa végre fél 7-kor (ébresztő órára) felkelt. Kicsit komás volt, én jó asszonka módjára kávéval vártam. :) Utána elkészültünk, és fél 8-kor végre el is indultunk.

Nem volt nagy forgalom, pedig arra számítottunk, 40 perc alatt lent voltunk. A falu előtt megáltunk és besétáltunk. Bal oldalon semmi üres hely nincs, jobbon a fasor után már egy csomó szabad telek van. Először azt vettük célba. Megnézegettük őket, de nem vtak az igaziak. Ami Vikónak tetszett, az vmi miatt nekem nem, ami pedig nekem tetszett, az neki nem. És hát olyan helyre akarunk költözni, ami mindkettőnket, sőt, mindhármunknak jó, de Babuccó még nem tudott nyilatkozni. :) Mentünk tovább.

Elkanyarodtunk egy másik utcába, ott egy fiatal csajszi a kerten ügyködött. (Csaj kb. 25-27 éves, babája a babakocsiban aludt, Cat nagyon irigy volt.) Gyorsan megérdeklődtük a bolt témát: van! Klassz. Mentünk tovább, abban az utcában volt még egy üres telek. Áltunk előtte egy darabig, aztán úgy döntöttünk, hogy közelebbről is szemügyre vesszük. Felmentünk, nézegettünk. Mértileg okés, panoráma szép, minden klassz. Kijött a szomszéd, ő is kedves, fiatal csajszi. Ő is babás, de rajta már látszik, sztem a 25. hét környékén lehet, v. ilyesmi. Érdeklődtünk, mert aoának és nekem is tetszett a telek. És milyen mázlink volt, na milyen? Nagyban beszélgettünk a lányzóval, amikot jött a telek-tulaj, hogy kitegye a szép tábláját: "A TELEK ELADÓ! Érdeklődni az 'xy'-os telefonszámon! Irányár: 5.5 millió forin!". Hát mondtuk neki, hogy nincs szükség a táblára, a telek velszeg meg van véve, csak még egyszer szeretnénk körbemenni a falun. Jajj, csajok, annyira örülök!!! Lehet ekkora mázlink? Nagyon boldog vagyok. :) Vikó ma intézi az építészeket, állítólag a munkahelyén segítenek, én nem tom. De mindegy is vhogy nem érdekel, csak jól csinálják a munkát.

Vasárnap:

Meglepő módon korán keltem, amikor Vikó 10 körül kikászálódott az ágyból én már javában főztem. Hányinger nélkül. (- :o Végre.) Délre vártuk a rokonokat. Jöttek is. Ebéd, közben kis dumcsi - elmondtuk az egyik hírt, az építkezést. Mindenki örült, tesóm természetesen fel is ajánlotta, hogy ha kell vmi, szívesen jön bútort nézni. Mondtam, hogy akkor, ha tényleg kell, persze, hogy viszem, de mégis ott vagyunk egy lakásban, ami be van rendezve.

Ebéd után apa bement vendégeinkkel a nappaliba, beszélgettek. Mivel anyut és anyóst kivéve mindenki fociőrült (nővérem és én is, de én nem vtam bent), erről ment a csevej. Én közben pezsgőt töltöttem, persze rafinált csajszi módjára magamnak csak kölyökpezsit. Mindenki ki a konyhába, mi az asztal végén, többiek körülötte. Vikó jelentette be végül. Mindenki sírt, a pezsgőből az első 20 percben semmi nem fogyott, mindenki gratulált, hasznos tanácsokkal láttak el, kaptunk sok puszit, stb.. Aztán végül ittunk is rá. ;)

Hát, ez volt a mi kis hétvégénk. (A lakást is sikerült eladni, de azt még a mút héten, csak nem volt fix, nem mertem írni.) - Lehet, hogy az embernek csak egyszer az életben van ekkora mázlija, viszont én most nagyon örülök neki, hogy sikerült. Nagyon boldog vagyok.

Pusza mindenkinek.

KépKép
catrine
 
 


Helyesírási hibákér bocska. :oops:

Még annyi a vasárnaphoz, hogy az unokatesóm sajna nem tudott eljönni, vmi közbe jött neki. :( Úgyhogy neki telón keresztül mondtam el, tök örült.

Na most bedugulok, megint kezdek sok lenni. Nehogy megunjatok. :lol:

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok! :)
Remélem mindenki jól van!
Először is: Zsófi, Gabi, üdv közöttünk, halljunk néhány szót rólatok! :) Ha a táblázatba (amit mindjárt felteszek) szeretnétek belekerülni, írjátok meg az adataitokat! :)

Cat!
Nagyon szoros programú hétvégéd volt, de úgy látom eredményes is! Ennyi mindent egyszerre: baba, telek, lakáseladás! :D Nagyon jó, hogy így sikerült minden! :) A rosszulléteket meg sajnálom... :(

Én hétvégén lagziban voltam, hajnal fél 2-ig bírtam! Még táncoltam is! :) Sőőőt, ittam bor is, igaz, csak 1 pohárkával! :) Vasárnap meg a kiadni való lakásunkat takarítottuk, úgyhogy ma úgy ébredtem, hogy teljes a K.O! :D És természetesen most romlott el a kávéfőző, úgyhogy még kávét sem ihatok! :cry:

Remélem még tudok jönni!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi: basszus, hülye kávégép. :evil: Ugye, hogy mundig minden akkor krepál be, amikor nem kéne? Franc essen bele. Autómata nincs?

Akkor bizti jó volt a lagzi, ha ilyen sokáig bírtad. Szupper. :) Bor? Hmmm... Fini is az. Neked is jó kis hétvégéd volt, nagy bulizás után lakástakarítás, nem csodálom, hogy K.O. vagy, én is az lennék. Meg kicsit talán vagyok is.

A táblába a frissítésnél majd írd bele légyszi, hogy Babuccót 2006. március 26-ra várom. Nem tom, miért csak azt írtam, hogy márc. vége. :?

Csajok: ti mikor mentek a kövi UH-ra? ->
Timi: akkor ilyen oszlopt nem teszünk bele, hogy nyomon lehessen követni, ahogy gondoltad is?

10 perc múlva tényleg elmegyek, mert le kell menni a boltba, ezen kívül du. jön az egyik barátnőm, kell neki vmi könyv. Úgyhogy kicsit takarítok is, a tegnap "buli" után van még egy kis pakolászni való. Tényleg csak kicsi.

Mia: jelentkezz! Mi van a költözéssel? Bár gyanítom, azért nem vagy. Minden okés?

Kami: te hol vagy? Bocsi, lehet, hogy írtad, hogy mész vhova, és akkor biztos el is olvastam, de ha így van, már nem emléxem. :oops:

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok!
Köszönöm , hogy ilyen kedvesen fogadtok :wink:
Mit írjak magamról. 29 éves vagyok, 9 éve vagyunk házasok a párommal :D
a gyerekeket írtam, jelenleg a kicsivel vagyok Gyes.-en, de jobb is, az állandó émelygéssel nem lenne valami jó dolgozni :(

Catrine képet majd küldök :wink:

Timocska, szeretnék bekerülni a táblába, köszönöm a lehetőséget.
Adataim:
Kis-plutó (Gabi)
próbálkozás kezdete 2006. ápr.
terhességi kor:10+5
utolsó mensi máj. 31.
kor:29 év
harmadik baba
2006.07.31.-én CRL:18mm
Szülés várható ideje, szerintem márc. 7
Szülés helye:Margit Kórház Pásztó

egyenlőre akkor ennyi:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Cat!
Beteszem az új oszlopot.
Mindenki írja meg légyszi, hogy mikor kell menni a következő vizsgálatra! Jó? :)
Ja, már megjavult a kávégép, most öntöm magamba vénásan a kávét! :D
Kami!
Tényleg hol vagy? Miért nem jössz? Remélem jól vagytok!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Zsófi, Gabi,
Üdv köztünk!

Cat,
Eseménydús hétvégétek volt, és gratulálok a telekhez. Végül hogy döntöttetek milyen házatok lesz?
Biztosan nagy volt az öröm, amikor elmondtátok a hírt. Már nálunk is elég sokan tudják.
A hányingerek egyre rosszabbak, tegnap már egész nap kínoztak este olyan rosszul voltam, hogy vagy fél órát térdeltem a wc előtt, de persze sikertelenül. Pedig már úgy vagyok vele, lehet hogy jobb lenne, ha lenne eredménye is a dolognak, akkor talán megkönnyebbülnék.

Timi,
Biztosan jó lehetett a buli, ha eddig bírtad :)
Itthon nálunk is neki kéne állnom egy nagytakarításnak, ugyanis felújították az utcát a ház előtt és olyan fekete por jött be, hogy a fehér bútoraink már majdnem feketék. Csak múlna el ez a fránya hányinger.

Nekünk nem sikerült a horgászat. Pénteken délután még egy kicsit tudtunk horgászni, aztán leszakadt az eső, sajnos. Szombat este egy nagyon kedves ismerősünknek volt az 50. születésnapja, hát mondanom sem kell, hogy grill partyt tervezetek, dehát szakadt az eső, így sajnos beszorultunk a lakásba. Azért nem sikerült rosszul a buli.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Sajnálom, hogy rosszul vagy, hogy kínoznak a hányingerek! :( Próbálj meg gyömbéres teát vagy üdítőt inni, állítólag nagyon jó. Vagy sokan a kólára esküsznek!
Az eső ellenére azért biztos jó volt a buli. Nem is mindig az idő vagy a hely számít, hanem inkább a társaság! :)

Hál Istennek az esküvőn nem esett, viszont előtte a pár nem tudott szabadtéri képeket csinálni, mert esett és sáros volt minden! :(

Lányok, annyi vasalnivalóm van, hogy kiesik a szekrényből! :( :oops: Úgy nem szeretek vasalni! :( Meg este 6-kor, mikor hazaérek, már nincs kedvem... :(

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Gabi: sajnálom, hogy gyakran vagy rosszul. Nekem kb. egy hete van így abszolút folyamatosan, ugyanabban az időben kelek, ugyanazzal az érzésel - émelygek, de nagyon. Sz@r. Kitartás.

Nagyon várom a képet. Lehet olyan is, ahol a pároddal vagy, v. vmelyik gyerkőccel, v. mindkettővel, v. esetleg olyan, ahol a párod + gyerkők vannak, v. ahol egyedül vagy, v. bármi. :)

Móni: ha visszakeresel picit, teljesen ugyanezt írtam vmelyik nap, mint te most. Fél órát gubbasztottam a klotyó felett, de nem lett semmi. Ráadásul én is úgy éreztem, hogy éehet, jobb lenne, ha kijönne, ami ki akar. Tök jó, totál ugyanaz. :D Csak ne a rosszulléttel kapcsolatos lenne...

Timi: jézusom, 6-ra érsz haza? :( Szegénykém. Messze dolgozol, v. ilyen sokat? És tényleg, hánytól?

Én is úgy vagyok, hogy a társaság számít mindig. Mi is akartunk vmikor grillpartyzni, apa legjobb barátjánál lett vna, de az idő nem úgy alakult, úgyhogy bementünk, DVD-ztünk, dumálgattunk, ilyenek. Tök jó volt.

Megyek ebédelni. Csináltam magamnak tojásrántottát. Ti azzal hogy agytok? Nekem most rám jött, hogy kívánom. De most meg csak ezt. Szombaton megint egész nap csak kefírt, joghurtot és babapiskótát ettem. Szupi. :(

KépKép
catrine
 
 


Üdv az újonnan érkezőknek!

Cat,
A madarak Japán sirálykák, ami egy pintyféle (csendes) és reggel még négyen voltak. Álandóan tojásokat rakosgatnak, úgyhogy attól tartok, megint lesznek kicsik. Nálunk minden állat jól érzi magát és szaporodik mint az őrült. A teki egy lágyhéju ázsiai fajta. Nemigazán lőttem be. Állítólag egy kényes fajta, de simán elvan minden extra nélkül. Ha újra megpróbálnád, megpróbálhatok segíteni, hogy éljék túl:)

Timocska,
A vasalnivaló nálunk elég egyszerűen megy. Nem veszek vasalni való dolgokat. Apuci pólóit néha kivasalom, de amióta ismét bepocakosodtam, szépen kihuzigálom őket és úgy akasztom fel. Csak gazdaságosan az energiákkal.

Rosszullét:
Nekem délután főleg este szokott előjönni. Addig nem vagyok éhes, úgyhogy nincs gond. Azután kezdődik a dilemma. Ha eleget eszem, tuti rosszul vagyok, ha nem, akkor csak kicsit vagyok rosszul de másra sem tudok gondolni, mint a kajára. Próbálom fegyelmezni magam és nem teletömni a pocit egy fél adag kajával, mert az úgyis visszaköszön, hanem madáradagokban elfogyasztani. Van elég gyakorlatom, most jobban viselem, mint az előzőnél. Ott a kilenc hónap majd végig émelygéssel és hányással telt. Ha meg nem akarok egész éjjel a wc körül körözni, akkor egy kicsit inkább meggyorsítom a dolgokat. Akkor legalább másnap estig kb végeztem az émelygéssel és kevésbé vagyok rosszul.
A legrosszabb, amikor a fogkefétől is hányingerem van.

Főzés: Ti nem vagytok úgy, hogy csak a frissen készített kaja esik jól? Hiába van 10féle kaja a hűtőben, egy sajtos tészta is jobban esik, ha frissen főzöm.

Valahonnan sikerült egy jó kis náthát is összeszednem. Bleee. Pont ilyenkor kell az ilyen az embernek.
lorca
 
 


Lorca!
Nekem szinte csak a sajtkrémes szendvics esik jól. Hiába főzök, egy falat sem megy le a torkomon. Tiszta ciki, de szombaton a lagziban 1 db héjjában főtt krumplit tudtam megenni. Pedig voltak jobbnál jobb falatok, a sok sütiről ne is beszéljünk! :( Na, nem baj, lesz ez még ígyse! :D
Sajnos nem tehetem meg, hogy olyan dolgokat veszek csak, amit nem kell vasalni. Apa minden nap ingben és nyakkendőben jár dolgozni, úgyhogy innentől kezdve mindegy. Amit lehet, én is szelektálok, de nagyon sok marad így is. :(
Sajnálom a náthád, vigyázz magadra!
Mikor mész legközelebb dokihoz?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Lorca: úúú basszus, sajnálom, hogy elkapott ez a fránya nátha. Jobbulást. Nati jól van?

Hát, ha majd újra szeretnék tekiket, mindenképp szavadon foglak. ;) De egy jó darabig még nem tudnék teknőst tartani, nagyon szerettem őket. Már az első után is furcsa volt a második kettő...

Nem csinálsz vonalzókat? Úgy tábla nélkül is tudnánk, hogy hol tartasz, és legalább Nati korával is pontosan tisztában lennénk. ;)

Sajtkrémes, vajkrémes kenyér nálam is megy. Meg a trapistasajt is. Nyamm. Az nagyon.
Vikónak a lecsó a kedvence, de hogy azt egy jó darabig nem fogok csinálni neki, az fix. Paprika? Paradicsom? Brrr...

Kami :?: Ez nem rád vall. Nincs semmi gáz, minden okés, ugye?

Csajok: nem tudja vki, hogy LukácsNiki hova lett? 1000 éve nem írt már. Bigsis, Ági?
Hol vagytok, Lányok?

KépKép
catrine
 
 


Szomoruan jelentem: veget ert a szabim es megint dolgoznom kell! :roll: Bruhuuuuuu!!!

Azert tuntem el, mert leugrottunk apuci anyukajat megnezni otthon. En vezettem oda is, vissza is, jau volt!!! Rakattantam a 24 cimu sorozatra, nemtom ismeritek-e, de az utobbi par iccaka mar Jack Bauer csapatanak tagja voltam es rendkivul elveztem :)

En legkozelebb csutortokon megyek UH-ra, remelem az en babam is ugralni fog meg bukfencezni meg fogocskazni, mint ahogy Tontie is... Csak mar latnam, hogy minden OK vele!!!!

Hu, mindenkivel jo sok dolog tortent - en csak DVD-ztem egesz hetvegen, meg vezetgettem, osszesen vagy 120 km-t...

Cat, kuldok hamarosan fotot!

Puszi mindenkinek,
Kam
kami
 
 


Kami: várni fogom a képet. Illetve már várom is. :)

Örülök, hogy előkerültél, és hogy minden okés. Uhh, sajnálom a melót. Hamarosan már én is megyek, igazából kicsit várom is, de ha majd megint benne leszek, már nem ezt fogom mondani, az tuti biztos...

Tök klassz, hogy vezettél. Énisénis. Majd... Az a tervem, hogy majd amikor Babuccó után visszamegyek dolgozni, akkor már szeretnék jogsis lenni. Úgy amúgy is minden sokkal könnyebb lenne, és nem is kéne más munkahely után néznem, ami azért nem hátrány.

Annyira izgulok, ha minden a terv szerint halad, pontosan egy év múlva, a második évfordulónkon kezdünk el építkezni. Szuper lenne, ha sikerülne.

Na én mára elköszönök, majd holnap reggel jövök. Vikó most jött meg, megyünk vásárolni, mert az igaz, hogy szombaton voltunk, de akkor vasrnap minden el is fogyott. Szal van mit venni, hurrá. Én meg megint pocsékul vagyok. De már le se írom, csak azt, amikor minden ok, tudjátok ti már, hogy hogy érzem magam kb. folyton. :(

KépKép
catrine
 
 


Na, a rosszullét hallatszik belőlem.

Egy év múlva már szeretném, ha kész lenne a ház. Tehát pontosan egy hét múlva indul az építkezés remélhetőleg.

Tényleg leléptem.

KépKép
catrine
 
 


Timocska,
Ing naponta? Rosszul hangzik. Szerencsére Robi izlése amolyan farmer vagy akármi és munka közben egyen póló és nem vasalandó cucc:)
A héten megyek védőnénihez a Péterfybe, vszínűleg szerdán, de még alkulhat a helyzet.
A náthában a legjobb, hogy köhögök tőle. Ami nálam amúgy is képes felkavarni a pocit. Dupla öröm. Ma alig bírtam végig az esti szopit, annyira émelyegtem. Szerencsére Nat nem sokáig húzta, most is nagyban durmol.

Cat,
Picivel még várok a 12 hetes uh-ig. Addig meg Natit sem teszem fel. Nagyon gazdaságosan kell bánnom a számítógép idővel.

Nat mai produkciója, hogy elkezdte a macikat itatni a csőrös poharából. Kicsit meglepett. Sajna nem zárt jól, úgyhogy az összes macink elázott, mire feleszméltem.:)
lorca
 
 


Jó reggelt!
Szórakozik a Bbnet, nem küldte el amit írtam :(

Timocska
Én jövő hét csüt.-ön megyek legközelebb dokihoz, 12 hetes hüvelyi Uh.-ra dátum szerint aug.24.
Vasalás nekem is van mindíg mit, de hát mi anyósommal együtt 5-en vagyunk, és így azért termelünk is rendesen.
Mondjuk én szeretek vasalni, de abban a nagy kánukulában ami pár hete volt nem melegítettem még plusszban a szobát, akkor nagyon összegyült :roll:

Cat ide teszek képet
Kép
a párommal
Kép
a gyerekekkel

Lorca
vannak ezeknek a gyerkeknek ötleteik. :wink:
Neked mennyi idős a kislányod? Terhességet és a szopit, hogy tudod összeegyeztetni, Pocid nem fáj tőle?

Mindenkinek szép napot:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Cat most nézem, hogy elfelejtettem nagyítani a képet, majd küldöm nagyobba, de most mennem kell, mert a keksz kevésnek bizonyul :wink: valami tartalmasabb után kell néznem :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Most keltem. :) Végre. 11-kor mentem aludni, és sikerült eddig húzni a lóbőrt. Most kipihentnek érzem magam, és végre nem annyira émelyegve ébredtem. Azt nem mondom, hogy semmi nem volt, de határozottan jobb, mint eddig.

Lorca: okés, megértem. ;) Akkor majd várjuk a vonalzókat a Pocilakó 12. hete után.

Sajnálom, hogy nem vagy jól. Hülye nátha... Nat édes lehetett, ahogy a maciknak adagolja az innivalót. Kimostátok őket, v. mi lett velük?

Gabi: felteszem a gyerkőcös képedet. Aranyosak vagytok. :) Köszi, hogy betetted őket, majd várom nagyobb méretben a másik fotót is.

Vasalás: utálom. Csatlakozom Timihez, legtöbbször Vikó is ingben jár melózni. Van, amikor vmi jobb kinézetű pólot vesz fel, most a hideg időben pl. ezt csinálja, meg rá egy pulcsi, úgyhogy legalább ennyivel kevesebb. Ezért (is) jó, hogy tavasszal szülünk, legalább nem kell a kánikulában nagy pocakkal vasalni. Valszeg estére hagytam volna akkor...

Lányok: tegnap este eszembe jutott egy kérdés, amit szívem szerint le is írtam volna, de a gép már ki volt kapcsolva, apa pedig aludt, nem akartam keresztülvágtatni a szobán, hogy fél percre ide tudjak jönni. Szóval...
A gerincferdülés örökölhető?? Help me pls...

Szép napot nektek! (Ti nem fáztok?)

KépKép
catrine
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Üdv köztünk minden újnak!!! :D :D :D :D :D
Lányok,olyan pocsékul érzem magam napok óta.Nem bírok lenyelni semmit,már éhezem. :cry:
Megyek ma kardiologiara,van egy kis szívbajom és a nődoki kér egy uh-t,de most csak a beutalót kell vinni és adnak majd egy időpontot. :cry:

Cat
Szerintem a gerincferdülés nem örökölhető.Ez a rossz tartástól alakulhat ki.Szerintem.
Vendég
 


Ági: jaaaj, sajnálom, hogy ennyire sz@rul vagy. :cry: :cry: És a szív-bajokat is. :( Mi a gond, ha nem vagyok túl tolakodó?

Örülök, ha ez a véleményed a gerincferdülésről, csak azért félek, mert nélam is csak pár éve állapítottak meg. Nem is vészes, nem vagyok görbe, v. ilyesmi, csak soha nem volt olyan, hogy sulis koromban a táskát az egyik vállamra vágtam, v. ilyesmi. És a tartásom is jó volt, anyuék midnig dícsértek. Na mindegy, biztos mostanában baltáztam el vmit.
Babuccóra nagyon oda fogok figyelni, nem szeretném, hogy neki legyen. Nagyon nem.

Gabi: feltettelek az albumba.

Kami, Lorca, Zsófi: tőletek még várom a képeket.
Tontica, LNiki: tőletek is, de ti kezdetnek jelentkezzetek. Hová tűntetek, minden okés?
Kori: ha olvasol minket még mostanában, és küldesz képet, téged is szívesen kiteszlek, de ahogy látom, a téliekhez írsz inkább. :)

KépKép
catrine
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: