Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok Pocakosok!
Nicika,Anita! a barnázgatás miatt kell progeszteront szednetek?ha nincs rendbe a szintje a szervezet ezzel jelez vagy a vérvizsgálaton derült ki?

Nicika! ma az orvos azt mondta 11 hetesek vagyunk!
Nem tudom hogy van az hogy valaki pontosan tudja a megtermékenyítés időpontját(nem a mesterséges megtermékenyítésről beszélek).az orvos is azt kérdezte lehet-e ekkor és ekkor.mivel gyereket akartunk rajta voltunk a projekten!

Most voltam laborba megkaptam a beutalókat is. Láttam a kis drágáimat mozgott a kis kezük lábuk,csak sajna ez az uh gép nem túl jó felbontású. De kedden megyek a Szabolcs utcába genetikai uh-ra azon biztos minden apró részletet látni fogok! Jár valaki a Szabolcsba?
tunka
 
 


Én is olyan hülye vagyok hogy minden rémtörténetet elolvasok az interneten is.remélve hogy tanulok belőlük vagy jobban tudom mire kell odafigyelni,és utána az ismerősünk 2 hónapos babája jut az eszemba és elszáll minden rossz gondolatom.


POZITÍV GONDOLATOK ÉS SOK SZERETET A POCAKLAKÓKNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tunka
 
 


Sziazstok...
még le vagyok maradva az olvasásban, de egy kérdés femerült bennem: szerintetek nagy gond, ha nme kerülök 12 hetesen UH közelébe? Mert jövő héten megyek csak dokihoz, és valszeg 15-én hétfőn (aznap 14.hetes leszek) kerülök UH-ra...
És még egy kérdés: a 12. hetet a menzi-től számolják, vagy a baba korától????

Előre is köszi a válaszokat...

Titati
titati
 
 

 
 

Mariann, átérzem, én is hasonló cipőben vagyok. Egy ideig kicsit rosszul éreztem magam, hogy később jövök, hamarabb megyek. Aztán úgy voltam vele, hogy mégiscsak a babám egészsége a legfontosabb, úgyhogy mostanra már nem érdekel. Mivel már tudják itt, hogy babát várok, ez némi védettséget jelent, úgyhogy érezhetően nincs akkora nyomás rajtam (multikörnyezet).

Tunka, szerintem a dokik is mindig az utolsó menzesztől számolják a heteket, az a legutolsó támpont nekik is, meg talán nekünk is. Speciel nekem fogalmam sincs, mikor foganhatott a baba. Mivel nekem peteéréskor mindig feszült a mellem, ezért nagyjából tudom csak belőni, hogy legutoljára mikor kezdett fájni, és gondolom akörül lehetett...Kép
Vendég
 


Próba! 2005.07.24.

uhKép
tunka
 
 


Próbáltam azt a két képet feltenni amin látszódik a fejük, kezük, lábuk de nem tudtam lekicsinyíteni.

Ezen látszik viszont hogy ketten vannak!Ez hasi uh-val készült 2005.07-24.
tunka
 
 


Sziasztok!
Titati
Szerintem az utsó mensitől számolják. Gondolom a tarkóredő mérés miatt kérdezed. Nemrég olvastam itt a neten, hogy a 10. és a 14. hét között mérik. Csak még annyit hozzátettek, hogy a 12. héten az ideális. Nekem sem a 12. héten volt, hanem 10+2-nél. Mire megyek a köv. uh-ra addigra meg már 13+2 leszek. Gondolom akkor is ránéz majd.

LÁnyok!
Este aki teheti nézze meg a National Geographic-on az Élet az anyaméhben c. ismeretterjesző filmet. 2 órás és nyomonköveti a dolgokat egészen a fogantatástól a születésig. Én már láttam és nagggggyon jó. Ma lesz 9-kor. Ettől bizti elszállnak majd a negatív gondolatok. Kép

Tunka
Én napra pontosan tudom mikor készült a babó, hogy mikor fogant meg az meg már megint más kérdés. Nekem össze visszák a ciklusaim. Tehát, hogy mikor volt peteérés azt nem tudom, dehát nyilván az utána következő 1-2 napban. De van olyan aki érzi mikor van nála pé. és ehhez képest elég jól be lehet lőni.

Negatív gondolatok: az első terhességemnél még nem volt internetünk, tehát elkerültek ezek a dolgok. Akkor fel sem merült bennem az, hogy a babának esetleg baja is lehet, persze vigyáztam magunkra. De annyira természetesnek tűnt, hogy a leleteim rendben vannak, egészségesen meg fog születni és kész. Kismama újság helyett Baba magazint vettem, abban nincsenek horror történetek. Akkor még dolgoztam is, nem volt időm se parázni.
A második babánál már volt netünk elejétől kezdve, ráadásul nem is dolgoztam. Na akkor már olvastam mindenfélét. Elkezdtem parázni. Próbáltam nyugtatni magam. A leleteim ott is jók voltak az afp kivételével. Hát ott átéltem egy két húzós napot. De miután kiderült, hogy vaklárma volt utána már kerültem a rémtörténeteket.
Most a 3.-nál szintén nem olvasok el ilyesmit. Van ettől függetlenül is elég rémség a közvetlen környezetemben sajna.
Szóval kerüljétek ezeket a dolgokat. Csak pozitívan!!!

Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Tunka
nagyon jó a kép. Tök jól látszik, hogy ketten vannak.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!

Nicika,még nem döntöttem el, hogy hol fogok szülni, írj kérlek a tapasztalataidról, hogy milyennek találod a soproniakat!
Ja egyébként nyugodj meg, a baba tényleg jelezne, ha valami lenne, én is így aggódok, mint Te, holnap megyek UH-ra.

Tunka nagyon tetszik a kép.
márti26
 
 


Sziasztok!

Tunka:Tényleg nagyon jó a kép!

Én hétfőn megyek a következő UH-ra, és elvben akkor leszek 11+1 napos. Akkor fogják nézni a tarkóredőt. Rá is kérdeztem az orvosnál, hogy azt nem kellene-e pontosan a 12. héten csinálni, de megnyugtatott, hogy ők látni fogják, amit kell.

A fogantatás percét én megéreztem, mert olyan érdekesen tombolt a hasam, amit még soha nem csinált előtte. (különben sem voltak görcseim soha) De én, balga, akkor azt hittem, hogy az egyik vizsgám miatt van, ezért nem is jegyeztem meg, hogy mikor történt. Hát mint kiderült, nem a vizsga okozta.

Kérdés: a környezetetekben kinek árultátok már el, hogy babát vártok? Én még csak a szűk családnak szóltam, illetve a főnökömnek, de mát alig bírok magammal, hogy ne kürtöljem világgá az örömöm.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Mit gondoltok, meddig lehet sportolni? eddig rendszeresen futottam, az orvosom szerint nem kell abbahagyi, csak a tempót kell csökkenteni.

A szaunázásra is azt mondta, hogy lehet, csak módjával. Nektek is hasonlókat mondtak?
márti26
 
 


Mariannka,

mi már a családon kívül a barátoknak is elmondtuk, innentől kezdve pedig gyakorlatilag már mindenki tudja. Kép
Tunka, jó a kép!!! Kép
Vendég
 


Márti, abszolút így van, bár én azt olvastam (gondolom erről is mindenkinek más a véleménye, csakhogy ebben sem legyünk biztosak...) a szaunázásról, hogy a meleg nem tesz jót a babának. A meleg fürdőt sem javasolják.
Vendég
 


Mariannka!

Most vagyok 12+1 napos. A családon kívűl másoknak csak most a hétvégén kezdtük el mondogatni, hát nagyon jó érzés...
márti26
 
 


Mariannka!
Mi a családnak és pár ismerősnek mondtuk el a legjobb barátnőim még nem tudják mert nem tudtunk találkozni és csak személyesen akarom elmondani.Mondtam mindenkinek hogy nem vehetnek semmit mert még nem szeretném. Mi is max nézegetni fogjuk az édes holmikat egy jó ideig.nekem le kell cserélnem a kocsimat mert elég pici és hát 2 babónak kell majd a hely főleg az ikerkocsinak!
Már a szobát is tervezzük de szigorúan csak fejben mivel a mi szobánkba lesznek!


Nicika! bekukkantottam a 2005/2006 téli babákhoz és a táblába a képeknél rádleltem ill.a tesztedre!
tunka
 
 


Eszztipeszti mikorra vagy kiírva?
márti26
 
 


Nicika! be tudod tenni ezt a képet a táblába?
tunka
 
 


Márti, én február 23-ra. Ma vagyok 11 hetes.
Vendég
 


Esztipeszti, gondolom Neked sem látszik még semmi.....hogy álltok a kilókkal?
márti26
 
 


Hát akkor már "csak" két hetet kell várnom, hogy mindenkivel megosszam az örömöm.

Én már játszom a tűzzel, nézegettem ezt-azt a neten. Elképesztő sok mindent be kell majd szereznünk, mert első baba lévén semmink sincs. És előttünk a lakásfelújítás...

Kérdés a tapasztaltabbakhoz: Kb. mikor szereztétek be a babaholmikat, kocsit, bútort, stb. Mit érdemes nézni/venni és hol? És ez kb. mekkora anyagi terhet jelentett?

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Nekem kb. egy hete most már tényleg láthatóan megnőtt (egy picit) a pocim. Addig is estére mindig nagyobb lett, de a reggeli wc után lement. Most már nem megy le, és a párom is mondja, hogy látszik. Én is érzem, hogy nőtt, és nagyon jó érzés.
Kilók? Próbálom egyelőre kordában tartani, most a havi egy kiló+ engedélyezett. Szóval figyelek a cukor+kenyér kombinációval, és kerülöm a nassokat. Nem könnyű....Kép
Vendég
 


Nekem nem látszik semmi, néha azon gondolkodom, hogy hol van a baba.
márti26
 
 


Ez szerintem alkat kérdése is. Valakinek nagy pocija lesz, valakinek kisebb...Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Munka: védőnőhöz is és dokihoz is kell mennem egy héten belül, persze minden munkaidőben van. Szerencsémre a főnököm nagyon jó fej volt, és simán elengedett. :-) Így tiszta a lelkiismeretem, mert a vizsgálatokra eljutok, tudok figyelni magamra, és a munkahelyen is korrekt lehetek. Ez most megnyugtatott egy kicsit.

Edzés/kaja/kilók: gyerekkorom óta jelentős túlsúllyal küzdök egy komoly szteroidos kezelés miatt, így kb. +20kgmal indulok neki, ami önmagában nagyon sok. Eddig összesen 1kg-ot szedtem fel, de nem tudom,hogy hova, mert jók a ruháim. A pocim nekem is kezd növögetni.
Az orvos azt mondta, hogy a korábbi edzést (cardio fitness és úszás) folytathatom, viszont nem járhatok olyan edzésre, ahol ugrálni kell. A kajálásban nekem sok segített a Schobert Norbi féle kódolás, ezért most is annak megfelelően szeretnék enni. Kerülöm a szénhidrátokat (főleg az édességet és kenyeret), viszont sok húst, halat, zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket eszek.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Márti
A dokidnak igaza van: ha korábban is sportoltál, folytathatod, csak óvatosan. És ha érzed, hogy fáradsz, akkor inkább lassíts, hagyd abba.
Kilók: én 5 kilót fogytam a 9. hétig, most már 1 visszajött. (mondom ezt egy óriási adag rántott tök mellöl :-) )

Mariannka
Babakocsit az utolsó hónapban vettük, ruhákat már 16 hetesen veszegettem turkálókban...nem tudtam ott hagyni őket... de igazi vásárlást csak az utolsó harmadban kezdtük.
Most a másodiknak már fogantatás előtt megvettük az utazóágyát, meg az autósülés hordozót, mert nagyon olcsó volt... és 10 hetesen a babakocsit is (használt, és most nagyon jó áron hozzájutottunk). Kicsit bonyolult vagyok, mert 2. házasság, és egy pár dolog az ex családjától volt akkor kölcsön, a babakocsi, meg nem volt vízszintesbe dönthető, ezért kellett ezeket még megvenni a kistesónak.

szisz2
igen tarkóredő miatt... de a dokim biztos tudja mit csinál... megbízom benne teljesen...
titati
 
 


Én hadilábon állok a kilókkal, mert (nehézcsontú lévén :-))))) +15 kiló felesleg volt induláskor rajtam, és már úgy 1-1,5 kilót felszedtem.

Egyébként nem tudom miért ilyen nagy a hasam, hiszen még csak 8+4 vagyok.

Nekünk abból a szempontból van szerencsénk, hogy a barátnőmtől (neki van egy 1,2 éves kisfia) megörököltünk néhány bútort, egy csomó ruhát (amit még nem akarok elhozni), babakocsit, fürdetőkádat, mellszívót, egy csomó olyan dolgot, ami elég drága, ha újjonan szerzed be. Én nem szégyenlem, hogy használt dolgaink lesznek, erre a "kis " időre. A babának elsősorban nem a legújabb divat szerinti legdrágább babakocsi, pelenkázó, fürdető a fontos, hanem MI a SZÜLEI, a SZERETETÜNK, a GONDOSKODÁS. Legalábbis én így gondolom. Pénzt - amit a babára egyéb területen költhetünk - és a stresszt is megspóroljuk.

Aki megteheti az meg is veszi a legdrágább holmikat - de szerintem nem ez a fontos. Utána meg azon rágódik, hogy árában el tudja adni, hogy ne sokat "bukjon" rajta.
csirippiri
 
 


titati
 
 


Mariannka!

Ha ennyire figyelsz az evésre, akkor nem szedsz fel annyi kilót, szerintem a lényeg a mozgás. Heti 2-3 alkalommal 30-40 perc mozgás az már hatásos, de nem szabad megerőltetni magad. Én 3 naponként fél órát futok, és még mindig nagyon jó érzés utána. Szerintem ami nekem jó, a babámnak is jó.
márti26
 
 


Csirippirri
szerintem teljesen igazad van! A használt, esetleg olcsóbb dolgokban ugyanúgy felnő...

Nekem mondjuk az a legnagyobb bánatom, hogy már mindenünk megvan a lányom után, és akkor miben fogom kiélni a vásárlókedvem :-) Olyan édes dolgokat lehet kapni...
Az Auchanban mindig vannak babaruhák akcióban, most pl body volt 250-ért, rugi meg 400-ért... szerintem elég pofásak is voltak köztük...

Doki sorrend:
engem nődoki utalta be "mindenhova". Vérvétel, vizelet 10 héten, aztán eredménnyel védőnőhöz, kiskönyvvel visza a dokihoz, beutalt EKG-ra, azzal az eredményyel meg a körzetit kellett feljeresni, hogy nincs belgyógyászati probléma. És valamikor fogászatra is kell menni...de azért még nem szólt. Igaz már a terhesség előtt rendbe rakattam a fogaimat...
titati
 
 


Mariannka
Én is a Norbi féle kódos lista alapján eszem. Még nem híztam semmit. Ma vagyok 11+2. Igaz nem fogytam mint terhesség előtt, de ezt annak tudom be, hogy most egy kicsit lazábbra vettem a dolgot. De most az a lényeg, hogy ha nem muszály akkor ne hízzak 20 kg-ot mint az előzőeknél.

Nemsokára indulok a védőnőhöz, mondanom sem kell, hogy mindenféle lelet nélkül Kép
Lesz kiskönyvem, és így mégegy hely ahova el kell járni havonta, és szinte potyára. Miután a dokimhoz így is úgy is 4 hetente megyek, így fölöslegesnek tartom még ezt is. A vérnyomásomat meg a súlyomat a doki is megméri szóval..... Na mind1.

Nekünk szerencsére nem kell semmit venni a babának, ez a 3. gyereknél az előny (mondjuk egy utazóágyba befektetünk még azért), persze nem jelenti azt, hogy ha meglátok majd valami nagyon édi-bédit akkor nem fogom megvenni neki. Aztán meg persze, ha kiderül majd a neme és esetleg nem fiú, akkor persze mindenképpen fog kapni néhány rózsaszín dolgot, de ha fiú akkor meg adott minden. Kép De szerintem még kapni is fogunk egy csomó cuccot, a sógoroméknál most 5 és fél hónapos a kiscsajszi, tehát bizti van egy csomó felesleges dolguk már.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szisz!
A védőnőhöz nem KELL járni!!! Én pl már meg is beszéltem vele, hogy elmegyek még 1x hozzá az AFP eredményért, és annyi....
Ha a dokiddal mindent meg tudsz beszélni, akkor minek 2 helyre járni...
titati
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg a dokitól, jó sokat írtatok, még nem sikerült visszaolvasnom.
Szóval minden rendben: egy baba van 3 cm, a másik felszívódott.
Amikor megláttam, hogy mekkora majdnem elsirtam magam és ahogy lubickolt.....

Nicika, ez plusz egy érv.

Ne feledjétek: 9-kor national geographic.
platipus
 
 


SziasztokKép

Mi a fiamnak annak idején szinte semmit sem vettünk előre, babonaságból meg elég szarul álltunk anyagilag. Hatalmas segitséget kaptunk egy barátnőmtől, szinte mindennel meglepett minket, ami az unokaöcséről használhatónak megmaradt, ruhák, kiságy, hordozó, babakocsi.
Én csak a nagyon vége felél vettem egy két apróságot még: textil pelust, cumit, takarót.
A mellszivót is bent a korházban szerváltam, mert ugye nem volt biztos hogy öröklöm anyum tejcsárdaságát Kép

Szerintem érdemes az ismerősők között szétnézni, hogy kinél mi lelhető fel, és mit tudnak kölcsönadni. Egy tuti: a gyerek kisruháit az első hathónapban képtelenség elhordani, igy szinte meg se látszanak rajta hogy nem most bontotta ki az ember a csomagolásából.

Kilóknál én sajna nem vagyok mérvadó, elég tetemes túlsullyal rendelkezem, de már elindult a fogyi szépen lefelé, az első babónál 23 kilo minusszal mentem szülni, remélem most is simán lemegy enni, mert sajnos a szopi alatt szépen vissza is kuszott amit leadtamKép

PlatipusKép megkérdezhetem ki a dokid?Kép

Valakinek várható amniócentézis vizsgálat?

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Olyan kár, hogy én nem tudom megnézni... nincs kábel.

Én is hallottam már erről filmről, igazán érdemes (lenne) megnézni.

Gratulálok a bébikédhez Platipus!
csirippiri
 
 


Én múlt héten szombaton már megnéztem ezt a két filmet (az elsőnek csak a végét), és tényleg nagyon érdekes! Egészen más szemmel nézem most az ilyen filmeket, mint amikor még nem vártam babát. Kép
Platipus gratula a babádhoz!!
Vendég
 


Mariannka! A Gyermek születik című könyvet én is megvettem és tényleg csodaszép! Csak nagyon drága volt!

Tunka! Nekem a barnázás miatt kell szedni. Bár az orvos csak valószínűsíti hogy progeszteronhiány okozta! A vérvizsgálat eredményeit még nem is tudom. Holnap fogja megmondani a doki! Nagyon jól sikerült az az UH kép, már be is tettem a táblába!

Titati! A 12 hetet a menzitől számolják!

Márti! Akkor most nem értem ám! Soproni vagy de nem Sopronba járssz a terhesgondozóba? Akiről nagyon jókat hallani az az én dokim Dr. Kharazma Farshid, illetve a Berkest is jónak mondják. Nekem ő csinálta az utólsó UH-ot és nagyon aranyos volt! Megnyugtatott és minden kérdésemre válaszolt! Én holnap megyek a gondozóba 1 órára! Te holnap mész a 12 hetes UH-ra?

Nekem meg van DVD-re véve a National Geografic műsor! Csodaszépek a felvételek!

KépKép
nicika
 
 


Platipus! Te mennyi idős terhes vagy? Amúgy gratula a picúrhoz!

KépKép
nicika
 
 


Nicika
Akkor én (menzi szerint) 16. héten jutok csak a redővizsgálatra?! :-( Na mindegy, nem parázok. egy hete azt érzem, hogy semmi rossz nem történhet :-) Szoval No para :-))
(most akkor 14 hetes vagyok, a baba meg 12)
titati
 
 


Köszönöm, aranyosak vagytok. Most nagyon boldog vagyok ezután a rémes 3 nap után.
Én 9+3 vagyok, de úgy jobban hangzik, hogy most vagyok a 10. hétben.
Ágiboszi, Dr Ácshoz járok.
platipus
 
 


Azt hallottam hogy a National-on volt ikrekről szóló műsor is nem tudja valaki azt mikor ismételik!

A párom keresztfia(12 éves) is végignézte ezt a műsort és tegnap folyamatosan arról beszélt hogy mi mikor felylődik ki és mit lát odabent aa baba.már alig várom hogy én is láthassam!este gondolok majd mindenkire!

Platipus! Gratula a babához én nekem is az egyik 31mm a másik 27. Mikorra vagy kiírva?

Nicika! köszi hogy ilyen gyors vagy!még odébb írtam hogy láttam a terhességi teszted a 2005/2006 téli babák képei között!
tunka
 
 


Jaj, ma teljesen meg vagyok hülyülve, mert már az előbb akartam gratulálni, de akkor most.

Tunka, gratulálok a babócákhoz, gyönyörű kép. Bár meg kell mondjam én nem látom a két babát pedig percekig néztem. Biztos én vagyok a béna.
Van egy ikres műsor (most, hogy szigorú fekvésen vagyok profi vagyok a műsorokban), szóval van egy ikres műsor a spektrumon. Nem erre gondolsz?
Március 6-ra vagyok kiírva.
platipus
 
 


Az egyik üzenetem eltűnt, de hova?
Ma teljesen szét vagyok esve.
Tunka, gratulálok a babócákhoz, gyönyörű kép. Bár meg kell mondjam, hogy én nem látom a két babát, olyan béna vagyok, pedig percekig néztem.
Az én dátumom március 6.
A spektrumon van egy ikres műsor a címe: Ikrek: öröm és küzdelem. Láttam pár részt, hát szegény mamák, az első pár hónapban inkább küzdelem. Tunka most pihenj, mert ha meglesznek a picik lesz dolgod bőven. De úgy gondolom édes küzdelem ez.

Már az előbb is írni akartam, hogy a duphastont (jól írtam?) szigorúan a 12. hétig szedni kell (mármint aki korábban szedte) és folyamatosan csökkentve kell abbahagyni. Pont ma mondta a doki. Ez legalább összecseng Nicika infójával is. Végre valami, amiben egyetértenek az orvosok.
platipus
 
 


Platipus!
Szerintem erre gondolok! ott is a magzatokat mutatják?Nem tudod mikor lesz megint vagy sorozat?az uh képen a középső választóvonal(pontosan nem tudom mi) mellett 2 oldalon alul van a két kis fefér folt:de mivel ez csak hasi uh nem olyan látványos mint a hüvelyi.
tunka
 
 


Plapitus! az előbb írtam de elszállt! Szerintem arról beszéltek nem tudod mikor ismétlik?

a hüvelyi uh-n jobban látszódnak de ez hasi volt bár ezen meg látszanak egymás mellett! a középső vonal mellett alul mind 2 oldalon a kis fehér foltok!
tunka
 
 


Tunka, ez egy sorozat! Érdemes megnézni, fantasztikus, és erőt lehet belőle meríteni! Kép Én láttam pár részt, és hát előre le a kalappal az ikres anyukák előtt!!! Kép
Vendég
 


Tunka, ez a spekrumos sorozat nem a magzatokról szól, hanem a mamák nehézségeiről és örömeiről a várandósság alatt, illetve a babák megszületése után. Pl. hányszor kel fel, mennyit esznek, mi mindent kell csinálni, kinek hogyan változott meg az élete az ikrek után meg ilyesmi.
Szerintem te olyasmire gondolsz, ahol méhen belül mutatják a magzatokat, nem?
platipus
 
 


Na megjöttem a védőnőtől. Van már kiskönyvem. Igaz ez az időjárás nagyon kiborított, mire odaértem főttem a saját levemben. Ez a meleg pára elég elviselhetetlen.
Titati
Nem tudom hol laksz, de költözök a ti kerületetekbe, nekem bizony havonta kell menni védőnőhöz. Az előző kettőnél is így volt, ezért sejtettem, hogy most sem lesz másképp. Hát ez van.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!

Titati: ez jól hangzik. mármint a védőnős dolog. Igazából tartok a dologtól, mert szeptember 1-től új védőnőnk lesz, és hát van olyan dolog, amiben harcra készülök. Na, mindegy, ez van Kép

Kilók: én is, mint Ágiboszi, tetemes súlyfelesleggel vágok neki a dologgal, de én eddig mindkét terheségemmel fogytam a szülésnél, pedig semmilyen diétát meg semmit nem tartottam a terhesség alatt.

Ruhák: én a 27. hét előtt nem vettem semmit. Ez babona. Ezt most is be fogom tartani, de utána rohamos vásárlásba kezdek. Babakocsink van, de a kiságyat Zsoma szétrázta, az kell új, meg hát ruhák is jócskán, mert Hármaska márciusi, a fiúk meg aug. vége, szept. közepe. Múltkor gondolkoztam azon, hogy vannak édes napozóink 80-asan méretben, milyen viccesen lógnának azok egy 3 hónapos gyereken Kép Persze, hosszútávon sok ruhát fogok tudni használni, főleg a drágábbakat, mint például az overálok. Az lényegében teljes méretskálánk van 3 éves korig.

Na, megyek, mert fürdetés jön Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Hogy bírtátok az éjszakai vihart? Én szúrtam, keményedtem, és görcsöltem :-( Az jutott eszembe, milyen jó, hogy nem utolsó idős vagyok, mert akkor mehettünk volna szülni.... Ja, és persze alig aludtam, és most hulla vagyok :-(

szisz: 13. kerületbe vagyok bejelentve, ott védőnőztem...

Lányok! Miért van az, hogy este olyan ehetnékenm van, hogy többet eszek, mint egész nap összesen? Mostanában a libazsíros kenyér hagymával a sláger, és szigorúan este 8 után :-))
titati
 
 


Sziasztok!
Fellélegezhetünk, megjött a hűvös...na de hogy ennyire? Itt 19 fok van...a 38 után kicsit sokkoló, tegnap este meg is éreztem, olyan fáradtnak éreztem magam, mintha egy maratont futottam volna le.

Néztétek az Élet az anyaméhben? Szerintem fantasztikus volt. Jó volt nézni, ahogy mutatták, hogy a 11 hetes baba már hogy úszkál odabent. Elképzeltük a párommal, amint a mi kisbabánk is bent ficánkol...Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: