Új privát üzeneted érkezett!

Réka,
sajnálom, hogy nem tudtatok jönni, a hangod rémes, szegénykém! :(
Jobbulást!!!

Talira kicsit korán odaértünk, szerencsére az IKEA előtt szuper park van, és meleg is volt, így elmúlattuk az időt 10-ig 8)
Kép Kép Kép

Joli, a labdaszedő
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli, minden kívánságod ilyen hamar teljesüljön. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Anita
Szegény Rebus, kitartás, majd csak kijön az a fog most már. Fűtést sajnálom, meg a bojlert is, a szerelők már csak ilyenek.

Joli
Máté nem sír, ha a mamáékkal marad, megszokta őket, az meg természetes neki, hogy én jövök, megyek, futkosok, amikor ő a mamáékkal játszik.

Köszönjük a talis képeket, nagyon jók, gyerekek édig, Joli pedig nagyon csinos. Joli, hihetetlen, hogy neked már van egy 16 éves fiad!

Fiam nagyon nyügi, egész nap nyüsszög, 3/4 órát aludt délelőtt, mert egy hülye telefon felkeltette, pedig nem szokta felkelteni, biztos nem aludt túl mélyen, éjszaka is elég pocsékul aludt. Lehet, hogy neki is a foga, hátul az egyik rágó nagyon meg van duzzadva. Betettem az ágyába egy kicsit pihenni, lehet, hogy el is alszik, de legalább pihen egy kicsit, messze van még az este.

Most végeztem a takarítással, ilyenkor jövök rá, hogy milyen nagy ez a lakás.

Jó hétvégét!!!
kittina30
 
 

 
 

Igen, Joli tényleg nagyon jól néz ki! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Délután olvastam vissza, de mire írhattam volna, mennünk kellett az orvoshoz Rolival. Szegénykém köhög és így nem akartam oviba vinni, nehogy ráragasszon a többire valamit.

Tegnap volt ugye Roli első szereplése az oviban. Nem indult túl jól a dolog, mert néhány fénykép után sírt, hogy oda akar hozzánk jönni és nem marad a társaival és az óvónénikkel .Elég nehezen sikerült megvígasztalni és rávenni, hogy a versre azért menjen vissza a többiekhez. végül is elmondta a verset. Nagyon aranyosak voltak. Apa ott termett a videókamerával, sikeresen fel is vette. Majd mindjárt töltök át képeket, videót sajna nem tudom, mert a videókamerát nem tudom összekötni a szgéppel.

Szupik a talis képek, bár párat biztos nem látok, nem tudom miért.

Kép
szly27
 
 


Kép Még a csoporttal

Kép Kép Finom kenyérlángost sütöttek

Kép

Kép Jázmin agyagozott

Kép

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
hú,de szuper képek!!!! :lol:
joli!
hihetetlen Csanádnak milyen sűrű haja van,ő is hatalmasat nőtt :roll: édesek Nórival.jó volt az ebéd is? :wink:

szly!
de édesek!a 2.képen épp kitörik Roli mellett a gyerek nyakát? :lol: tuti jó kis nap lehetett.

Sajnos Dorkónál felerősödött a köhögés,ma már 2x hányt tőle este,pedíg ma nem is itta meg az acc-t :( gondolom,h már kifele jön,mert nálam is így szokott lenni,h először takony,aztán lemegy és hányásos köhögés,aztán ha kitisztult vége.annyira édes mikor kijön belőle,csak áll és csodálkozik. :lol: meg magyaráz nekünk.tegnap nagyon sírt,mert megijedtem,felkaptam és a fürdőbe rohantam vel.gondolom maga a történés sem esett neki vmi jól és még meg is ijedt,h rossz,amit csinál,de aztán elpoénkodtuk,így ma már csak magyarázta nekem,h hova pakolta ki :roll:
bocsi mindenkitől,ha gusztustalan voltam :oops:

ja,gabi!
nem azért ijedtem meg,hanem mert ő is megijedt ésé csak kikerekedett szemmel nézett.azt láttam,h nem fulladozik igazán,de ha a reflux ilyen,hát én betojnék! :roll:

na megyek,nincs holnapra reggeli pékárunk,összekeverek vmit.keresek vmi zsemle recit.

Kép
berni1
 
 


Mostanáig visszaolvastam, úgyhogy csak röviden irok.

Szintus! A babakocsi-összekötőröl:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/Bro ... +LionHeart

ha nem sikerül, akkor ird be a google-ba, hogy "babakocsi ikerkapocs"és úgy biztos találsz.

Nekem is volt olyan vizes-folyásom, de hála Istennek nem magzatviz volt, remélem neked sem az. És gratulálok a kislányhoz!!!! Mit szóltál? És az urad?

Piros-popósoknak gyógyulást :) . Nálunk nincs piros popó, de fogak is megálltak 5-nél...

Ártemisz ma délután kicsit belázasodott, de fogalmam sincs, hogy mitől, talán az oltástól, bár azt már másfél hete kapta.. Kapott lázcsillapitót, de kedve jó volt, lement estére, most alszik, remélem ennyi volt...(még soha nem volt lázas..)

Ártemisz nagyszülőkkel minden további nélkül elvan, egyáltalán nem sir utánam, még integet is, hogy "pápá", amikor elmegyek.

A tegnapi éjszaka tök jó volt, Niki 2x ébredt, szopizott és visszaaludt. Remélem a mai is ilyen lesz.
Én bevallom még nem is hallottam erről a G. Waterről, amit irtok...Az micsoda? És tényleg használt nektek? Én kicsit idegenkedem attól, hogy bármit is adjak neki...de ha nagyon rossz lesz a helyzet, akkor lehet, hogy kipróbálom, ha van valami jó.

Berni! Én annyira megértelek! Szerencsére nekünk van aki vigyázzon, és amikor már Ártemisz nagyobb lett, és nem szopizott éjszaka stb. akkor azért volt módunk eljárkálni, meg nekem is, hogy jártam tavaly heti 3x délelőtt a tanfolyamra, stb. És olyan jól esett kicsit "kiszakadni" és egyedül csinálni valamit. Most persze megint "kötve" vagyok Nikihez a szopi miatt, de tudom, hogy ez csak pár hónap, most nem is hiányzik annyira, de szerintem az ünnepekre már talán átalussza majd az éjszakát és akkor megint ki tudunk mozdulni. Én ilyen önző vagyok lányok, lehet, hogy nem elég "ősanya" gondolkodás, de szerintem kell egy kis "kikapcsolódás" is a gyerekekből néha...

Szly! Olyan édes Roli, jó lehetett ez a buli!

Joli, Gabi! Taliért továbbra is irigykedek! (Mert az IKEÁt is imádom...)

Na megyek pihizni, ki tudja mit hoz az éjszaka...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Adri, úja vonalzód, vagy csak most bámultam rá? Artemisz nagyon aranyosan kacag rajta:) További ilyen éjszakát kívánok neked! Az oltástól lehetett lázas a kicsi lány, 10 napra ígérgetik.

Berni, látod, nem is a te szigorúságod+hiszti miatt hányt Dorkó! Gyógyulást neki! Sajnálom, hogy veled nem tudtunk talizni! Finom és olcsó volt a kaja, hoztam haza a nagyfiúknak is, így megspóroltam a főzést:oops:

Szly, a képek alapján nagyon jó buli volt! Roli olyan öntudatosan néz a fényképezőgépbe! :) Jó, hogy el tudsz szabadulni a suliból, ha ilyen program van az oviban. Az óvodának is gratula, hogy ilyet szervez! Rolinak is gyógypuszik!

Kriszti,Máténak nyugodtabb éjszakát kívánok A bókot köszi szépen, de szerintem csak jó volt a fotós, no meg az előnytelen képeket nem tette fel! :)

Gabi, kösz mindent!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Sly!
A fényképezővel kellett volna felvenni a verset is,akkor láthattuk volna! :) A képek cukik,de sajna Jázmin nem tölr be.Roli meg nagyon vagány abban az ingben! 8)

Joli!
Gabi is ott volt a talin? :lol: Valakit meg kellett volna kérni,hogy csináljon közös fotót! Amúgy amiket feltett Gabi nagyon szépek, ahogy a gyerkőcök is! Biztos jól elvoltatok! Joli te pedig nagyon csini vagy,és fiatalos!!!!!! :wink:Csanádnak me gjól megnőtt a haja! :shock: Ja,és az első képen olyan, mintha Nórinak lenne vagy 35-ös lába! :lol: :lol:

Mi tegnap elmentünk dokihoz Mirával. Azt már nem is írom,hogy természetesen nem volt rendelés,de mivel egészséges tanácsadás volt, (és a dokinéni is Egerből jött :wink: ),így megnézte Mircsit. Székletmintát kell küldenünk az Ántsz-nek,mert kicsit piros a torka,és lehet,hogy valami vírusból kifolyólag megy a hasa.Kaptunk még hasmenés ellen gyógyszert,meg szednie kell Normaflort. Délután meg Márkkal voltunk a dokinéninél,mert ő oltást kapott. Nem is tudom,hogy írtam-e már,de a dokink elintézte a polg.hivatallal karöltve,hogy a 2-5 év közötti gyerkőcök ingyen kapják meg a Pneumococcus elleni oltást!Márk azért annyira nem örült ennek! :?

Viszont ma egy hang nélkül ment el itthonról az oviba. Egy hang nélkül magától ment be a csoportszobába,és azt mondta hétfőn megint megy!!! :D Végre! Bár ma is panaszkodott az óvónéniknek,mert nem volt szalonna a rakott krumpliban... :lol:

Mi ma csajos napot tartottunk!!!! 8) 8) 8) 8) Ezen a hétvégén vannak a Glamour-napok.Ha esetleg nem tudjátok sok-sok üzletben lehet a Glamour-kuponokkal 10-50%-kal kedvezőbben vásárolni.A barátnőm férje vitt be minket Szombathelyre,és otthagyott!!! :D A kislányukkal jött a b.nőm,meg mi kettenn...nem sürgetett senki,odamentünk ahova akartunk,addig nézelődtünk ameddig akartunk,és vonattal jöttünk vissza! 8) Végre Mira is kapott cipőt,Assot,8e Ft-ért! :? De nagyon szép! Meg én is kicsit feltöltődtem!!!
Még holnap -holnapután tart,és csak 1 Glamour magazin kell hozzá!!! :wink: Berni, (és többiek is) kalandra fel!!!!Ez egy igazán csajos nap lehetne!!!! 8)

Rebusnak gyors fogzást!!!Az időjáráshoz meg kitartást!Nálunk tegnap nyár volt,ma tavasz,holnap ősz...pár nap múlva meg tél lesz sajna :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Adri!
Örülök,hogy jobb volt az éjszakád,remélem ennél már csak mégjobb lehet!!! Én teljesen megértelek a "gyerekmentes kikapcsolódással " kapcsolatban. Sőt,én Bernit is megértem,és csak azt kérdeztem tőle,hogy van-e valami gond a férjével,mert lehet kicsit félreértettem az írásait,mert nekem inkább úgy jött le,hogy a párjától akar megszabadulni,nem Dorkótól! :lol:

Amúgy a bulgáriai nyaraláshoz kaptunk egy kupont,bár ezt már szerintem írtam. Szóval egy hétvégét tölthetünk el vele a 4 megadott szálloda egyikében. A másik 2 párral (akikkel együtt utaztunk) együtt tervezzük menni,és ha összejön gyerkőcök nélkül. 8)

Berni!
Sajnálom,hogy Dorkó pont egy ilyen dolgott örökölt tőled,mint a köhögés-hányás! :? Gyógyulást neki is!

Kriszti!
Azért neked (is) óriási szerencséd van a nagyszülőkkel,meg hogy Máté ilyen jól elvan velük6 náluk!! Nekünk is szuper lenne egy nagyszülő HELYBEN!!!!!!

Évi vajon merre csavaroghat???

Ja,lehet én vagyok nagyon lemaradva,de ez a babakocsi összekötő cucc majdnem 8e Ft-ért szerintem felháborító!!!!!!!Szintus szerintem csináltass egyet a pároddal!!! :wink: Ő mit szól,hogy 2 lányos apuka lesz???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Bocsi csajok,hogy így szétszedem a hsz-eket,de egyrészt nagyon pipa tudok lenni,ha elszállt,másrészt folyamatosan olvasok vissza,még az előző oldalról is,és megpróbáltam reagálni. Ráadásul annyi mondanivalóm lenne,amiket nem akarok egyben rátok zúdítani!
A helyesírási ill. gépelési hibákat nézzétek el nekem...a suliban mindig 5-ös voltam nyelvtanból,így írjuk a fáradtságom rovására,jó? :oops:

Apatéma.Az én férjem nem pelenkáz,és nem gagyog,nem mondókázik,meg énekelget,viszont nincs olyan alkalom,hogy legalább az egyik gyereket ne vinné magával,ha elmegy ide-oda. Ha csak helyben megy,felteszi valamelyiket a bringaülésbe,de minden további nélkül bemegy 2 picivel Szombathelyre,ügyet intéz,bevásárol! 8)

Cumi!
Azúta vettem egyet Mirának,de már az sincs meg... :oops: Viszont tegnap találtam egy másikat,egész nap meg is volt,de mire le kellett tennem aludni,természetesen elnyelte a föld,így ma is anélkül aludt el.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabus!
egye jól emlékszem,hogy te szereted az összehasonlítós képeket! :idea:
Akkor ennek most remélem örülsz! :lol: A bilis csúcsszuper,úgy mint nagylányod!!!!! :D

Kép Kép

Réka!
Javult már a hangod???

Valaki írja má' le mi volt a Szülifeliben,mert lemaradtam! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat,
de bolond vagy! :lol: :lol: :lol:

Nagyon klassz, hogy Márk kezd megbarátkozni az ovival. Csak így tovább.
Egyébként sztem Livivel nagyon jó haverok lennének, hasonló természetű gyerekek, ezt már régebben akartam írni.

Adri,
a gripe watert mi is próbáltuk, még Livinél, de neki sajna nem használt. Ha jól emlékszem, teljesen íztelen, átlátszó, üveges lötyi. Adható már ilyen piciknek is, amiatt ne izgulj.
Nekünk hasfájásra az infacol vált be jobban, az is olyan, amit már pár napos babának is lehet adni.

Szly,
nagyon aranyosak képek, és sztem Roli tökéletesen hozta, amit kellett egy első szereplésnél. Kis megszeppenés, aztán újra felbátorodott és elmondta a versét. Itt most nincs tapsolós ikon, de képzelj egyet ide. :)

Joli,
szívesen, de mi az a minden? :wink: :)
Inkább én köszi a potya kapuccsínót. :)

Berni,
nem mindegyik refluxos babánál van ilyen, nálunk volt, mindkettőnek, ezért is nem mertem éjjelre sem magukra hagyni őket. Ha vízszintesben éri ez a hányó izé könnyen meg is fulladhat. Na, hagyjuk is, rég volt, elmúlt. :roll:

Jobbulást Dorkónak!

Rolinak is!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jo reggelt!

Nagyon szupik a talis kepek. A gyerkocok nagyot nottek. :D
Es Joli, jo par evet letagathatnal. :D

Adri! Remelhetoleg most mar minden ejszaka ilyen jo lesz. Ezektol a gorcsoldoktol annyira nem kell szerintem felni. De persze az a jobbik eset, ha egyaltalan nem kall adni,

Sly! Nagyon ugyes volt Roli, hogy elmondta a verset. Kis aranyos lehetett, ahogy megszeppen, de aztan csak batran kiallt verselni. :D
Jazminnak hogy tetszett az agyagozas?
Mindig olyan jot mulatok Jazmin hajan, annyira edes igy. Sajna Rebusnak nem lehet igy megcsinalni, mert tul rovid a haja.

Pat! Akkor feludultel, feltoltodtel, johet a munka! :lol:
Jot rohogtem az osszehasonlitos kepen. :lol:
Szerintem van egy cumiszorny a hazban. Amugy lehet mar teljesen feleslegesen veszegeted a cumikat, nem ugy nez ki, mintha Mira meg annyira igenyelne. :D

Berni! Gyors gyogyulast Dorkonak! Latod latod, nem a hiszti volt a ludas a hanyasban.
Nalunk VAN FUTES! Es MELEGVIZ IS! A bojlerrol ment mind a ketto, szoval mikor az bemondta az unalmast fagyoskodhattunk.
Mar reggelre viszont meleg lakasra ebredtunk.
Olyan jo!

Na, megyek kavezni.

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Már megint lusta dög voltam, de sikerült visszaolvasnom.
Sajnálom, hogy ragályos lett a piros popsi, remélem már a többiek is jobban vannak. Nekünk szerencsére már másnapra sokkal szebb lett és azóta is javulgat, nem sírt miatta. Én Sudot és Neogranormont kentem rá. Remélem az első és utolsó eset volt, mert szegényt nagyon sajnáltam annyira fájt neki, hogy remegett.
Apás pelenkázás nálunk rendkívül ritka, az első kb 10 hónaposan volt. Kizárólag akkor cserél ha én nem vagyok és halaszthatatlan, egyébként megvár.
mivel ugye nekem sincs aki vigyázzon Áminra, így én sem tudok eljárni sehová, bár nekem inkább egy barátnős pletyó valahol nyugisan jobban esne, mint egy esti kirucc. Bár időnként meglátogatnak a barátnőim akár egyszerre is, de az nem olyan, mintha csak mi lennénk.
Hou nem igazán tolerálja/ná ha eljárnék esténként valahová akárcsak néha-néha is. Sajna erre azt mondja, hogy minek kellett akkor gyerek.
Az elmúlt 2-3 hónapban nagy ritkán elvitte magával délelőtt a piacra (gyakran kijár a többiekhez), de pl ma is itthon hagyta mert szerinte hideg van. Hát ez nekem nem sok magányt jelent max 2 órára vitte el. Na meg néha leviszi "sétálni" ilyenkor ölben kb 20-30 perc. Hát ez sem egy nagy segítség.
Na meg ha én elmegyek bevásárolni vagy ügyintézni kell akkor itthon marad vele. Bár nagyon szereti, de amint lehet lepasszolja nekem.

Jók a feltöltött képek és hogy időnként egyesek tudnak talizni. Tök jó!
:lol:

Kép
havacska
 
 


Az összehasonlítós képek nekem is bejönnek!!!!

Nálunk még mindig nincs fűtés, de legalább edződünk.

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Mariann, örülök,hogy rendben a popsi!

Ancsa, a fűtésnek is !:)

Gabi, köszönöm a bókot, a képeket ide, az e-mailemre, a felvigyázást Csanádra, míg sorban álltam...és azt, hogy jó barát vagy! :P

Pat, nem valahol Budapest közelében lesz az a szálloda véletlenül? Nagyon megismernélek már személyesen is :) Márknak gratuálok az ovi elfogadásához! A piroskák hiába egyformák, Márk férfiasan áll, Mira csajosan :)

Szülifeli? nekem sem írta le senki a múltkori epizódot! :twisted: És a neten sem találom, pedig a múlt évadról még voltak leírások.
Susan magánsuliba akarja íratni a fiát, de nem jut rá pénz, Mike se tud adni. Pedig Catherine-nak igazgyöngy nyakláncot vett. Susan el akarja lopni, hogy majd abból fizeti a sulit, de Catherine rajtakapja és ő is szemétségnek tartja a dolgot, együtt várják meg Mike-t, aki bevallja, hogy hamisítvány. Susan kikönyörög az igazgatótól egy rajzasszisztensi állást, mert alkalmazottak gyerekeinek fele a tandíj.
Gabit a férje meghívja egy jó étterembe az évfordulójuk megünneplésére, mert bejött neki az üzlet, van pénze. Gabi bele akar fogyni a régi ruhájába, kikönyörgi Edie-től, hogy ajánlja be az edzőjéhez. Nagyon kemény, katonás edzés van, Gabi ki akar szállni, aztán mégse...és belefér a ruhájába.
Tom el kellett adja a veterán autóját, nem megy a pizzéria. Bree 20.000 dollárt akar ajándékozni Lynette-nek, de ő csak 15% részesedés fejében fogadja el. Bree beleszól a pizzasütésbe, ezért Lynette gazdag önzőnek tartja. Az ügyvéd(a meleg szomszéd) megtudja, hogy Dave vallott Porterre a tűznél és elmondják Tomnak, aki ezért kétszer is jól behúz Dave-nek.
Dave meglepő érzékenységgel beszél Edie-nek a házzasságról.
Talán ennyi, ha valamit kifelejtettem, valaki javítson ki :)

Szar a hangulatom, mert kiderült, hogy nem kellek a volt munkahelyemen se egy órára, se többre, nem tudnak fizetni :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


el..né írta:Gabit a férje meghívja egy jó étterembe az évfordulójuk megünneplésére, mert bejött neki az üzlet, van pénze.

Ez jól hangzik. :lol:

Joli, és akkor most hogy lesz a bölcsivel? Beveszik így is Csanádot?
Most állhatsz neki melót keresni? Huhhhhhhhhh. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabuska 2009.10.10 13:45-kor.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli, ezek szerint megvárták hogy lemondj a gyedről, ésutána közölték, hogy nem kellesz??????????????????

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááá

Ha valamiben tudok segíteni, szólj!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hogy vagytok Rékuc?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli! De sajnálom a munkát. De amíg GYESEn vagy, addig sem küldhetnek el!

Majd még jövök!

Kép
szly27
 
 


Ja, Joli! Így, hogy elküldtem az összes tegnapi képet a mail-edre, láthatod, hogy nincs Rólad előnytelen kép :wink: , amiket nem tettem fel, azok vagy homályosak, vagy több hasonló közül a jobban sikerültet választottam. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli sajnálom a melót :(
Nagyon csinike vagy a képeken!Igaza van Patnak,olyan fiatalos! :D

A képek mind nagyon jók,úgy szeretem názegetni őket! :D

Adri köszi a linket,én másképp képzeltem el,de majd szétnézek Ujvidéken,bizti találok,vagy a szerbiai neten!
Én persze ngyon örülök a cuncisnak(20.-án megyek genetikai uhu-ra,akkor mégegyszer rákérdezek)ez az én dokinénim nem biztosra mondta!A férjem ugye jobban szeretett volna kisfiút,de neki a kislány is jó lesz :lol: :D Egyébként mostmár ő kislányos apukára állitotta be magát!Azt mondta,hogy majd 2 eljegyzést kell csinálni neki! :wink: Ártemisz még soha sem volt lázas? :shock: Ez mitől függ?Fruzsi már volt párszor!

Pat rossz idő :( :evil:
Úgy örülök,hogy idáig ilyen jó idő volt!Kezdődik a fűtésszezon,
ami ugye nem kevés pénzbe kerül! :roll:
Az összehasonlitós kép :lol: :lol:
Örülök,hogy Márknak kezd bejönni az ovi és nem kell annyit harcolni vele!Szalonna a rakott krumpliban :lol:
Pat jó,hogy kikapcsolódtatok és vásrolgatattok!
Hajrá Bulgária!

Kép
Kép
szintus
 
 


Mariann edződés :?
Még mi sem fűtűnk,meleg van a lakásban,most szerelik be a kályhát a központihoz!Reméljük azért műkszik majd! :lol: :roll:

Szly aranyos volt Roli,ahogy elszavalta a verset!
Az első fellépés :D
Jázmin pedig olyan kis édike a kis frizurájával a képen!
Mit sütöttek a kemencében?Nyam-nyam.....

Apatéma a férjemnek ha van ideje(kevés)akkor szívesen marad otthon Fruzsival még én elmegyek a barátnőimhez traccsolni egyet!Ha nem ér rá,akkor viszem Fruzsit is!Esténként sajnos ritkán járunk el valahová,mert ugye a kedvesem pék és 10-re jár melózni!Ezt hijányolom az életünkből! :( :?

Berni jobbulást Dorkónak! :D

Atina de jó a fűtés és a melegvíz!
Hány fok van nálatok most?

Kittina Máténak is jobbulást!Ezek a fogak úgy megkínozzák a gyereket!Meg aztán felnőttkorban is..áhhhhh

Adri nálatok még vannak turisták?
Fürődnek még a tengerben?Hány fok van arrafelé? :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Hát nagyon sokat kell dokihoz szaladgálnom,
mire kiderítik,hogy mi a baj addigra el is múllik,gondolom!
A crp-m 32 ami ugye nagyon magas,ez után kell utánnajárni!
Vizeletmintát vittem,megnézik nincs-e clamidia baktérium!Stb,stb...
Hétfőtöl megint az orvososkat járkálom! :? :(
Remélem majd minden okés lesz!

Puszi! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Clamidia? Na ne már, csak nem!
Drukk!

Nálunk 22 fok körül van, de már 1 hete hősugizunk a fürdetéskor. Akkor 24-25-re felmegy.

Apatéma: Livinél mindent, magától, lelkesen, most Nórinál mindent, DE kérésre és elnagyolva, tehát le kell csekkoljam utána. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kedvesek vagytok, hogy együtt éreztek velem!

Szly, nem küldenek el, csak nem adnak munkát, ami ugye plusz jövedelem lenne és szükségünk is van rá.

Réka, segíthetsz! Ajánlj be egy jó munkahelyre a közelben, ahol napi 4 órát kell dolgozni, lehetőleg 10-14 óra között. Az sem árt, ha irodai vagy számlázás, esetleg otthonról bedolgozós és nem a béka segge alatt van a fizetés :lol:

Gabi, a bölcsibe beveszik, ott csak az érdekli őket, hogy lemondjak a GYED-ről. A munkáltatói igazolást egyelőre nem kérik.

Szintia, minden rendben lesz, túl szokták lihegni az ilyen dolgokat, azon az elven, hogy jobb, ha megkönnyebbülsz a végén, mintha csak beütne a crach.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Délután visszaolvastam, de nem volt már időm irni, most meg már elfelejtettem, hogy miket akartam reagálni...

Szintus! Biztos minden rendben lesz, de azért jó, ha alaposak vagytok, fő a biztonság!
Szerintem nem olyan drága az összekötő, ha arra gondolsz, hogy a dupla-babakocsi mennyibe kerülne...
Még szálllingózik 1-2 turista, de a szezonnak igazából már vége. A férjem is ma dolgozott utoljára a szállodában. Az idő még jó, kb. 25 fok van napközben, éjszaka azért kicsit lehül. A tengerben is lehet még fürdeni, anyu pl. ma még úszott de már az is kezd hideg lenni. (én tavaly november 7-én úsztam utoljára!).

Nekem a férjem érdekes - Gabi veletek ellentétben - most valahogy segitőkészebb mint tavaly volt. Talán azért is, mert kettővel már nehezebb, és pl. amig szoptatom Nikit addig magától megfürdeti Ártemiszt, vagy megvacsoráztatja stb.. DE kakis pelustól ő is irtózik, eddig 16 hónap alatt max. 2x vagy 3x cserélhetett kakis pelust, de akkor ha már tényleg muszáj volt, amúgy biztos, hogy inkább szól nekem, vagy a nagyiknak...

Pat! a rakott krumpli nagyon jó!!!! :) :) :) (mármint amit Márk mondott). És az összehasonlitós kép is. De olyan édes, hogy Márk milyen fiús volt már akkor is!
A csajos nap is klassz lehetett! Irigykedem :)

Joli! Sajnálom a munkahelyet...Most keresel mást? Igy is beadod azért Csanádot a bölcsibe?

A tegnapi éjszaka is jó volt, éjfélkor, 4-kor, 6kor volt szopi, de utána alvás. Most este 8 óta volt egy jó kis hasfájós-sirós két óra...De végül most úgy tűnik elaludt végül a kendőben, és most letettem az ágyába. A férjem azt mondja, jobb hogy most túlvan rajta. Nem tudom miből gondolja, hogy éjjel már nem fájhat neki ha most fájt? Fő az optimizmus! Megyek is fürdeni, aztán szerintem lefekszem én is.
Anyu hétfőn utazik haza és ki tudja mikor látjuk egymást újra :( Most emiatt kicsit szomorú vagyok...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!
mariann!
én is pont ilyen barátnős tracsira vágyom csak ne itthon! :) és mintha az én férjem írtad volna le,a pelenkázást leszámítva :wink:

pat!
azért azt jól értetted,h az elmenetelre a páromtól is megszabadulnék,most nem vele szeretnék kimozdulni.de ahogy látom ez nem fog menni 1xerűen.és,h nehogy hárpiának gondolj leírom a most 7végi storym:mondtam neki csütörtökön,h elmennék vasnap de.hokimeccsre(én régebben is el-elmentem,őt sosem érdekelte)a tesómékkal,erre ő:én is szeretnék menni. :twisted: :twisted: :twisted: SOSEM jött.mondom neki,akkor ki vigyáz Dorkóra?ja,azt nem tudja és megsértődött.mondtam hívja fel anyuját,hátha...ugye mondanom sem kell,h nem hívta.

Kép
berni1
 
 


na épp most került szóba.mondja menjek nyugodtan :roll: jó így lelkiismeretfurdalás nélkül elmenni :wink: na még alszom egyet rá.

pat!
Sajnálom,hogy Dorkó pont egy ilyen dolgott örökölt tőled,mint a köhögés-hányás!
(
)
á,nem csak azt,még az okosságát,a szépségét,a jó testalkatát....á,nem is tudom sorolni :wink: :lol:

joli!
mi ma jutottunk el az ikea-ba,de most nem volt féláras kaja,csak a látványkonyha,arra meg nem vártunk,vettünk mindne más finomságot,majd kipukkadtam :lol: meg fellépőt,csúszásgátlót,párnát Dorkónak meg ilyesmit :D

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Adri!
És az összehasonlitós kép is. De olyan édes, hogy Márk milyen fiús volt már akkor is!

Ezt lehet kicsit félreértetted...mindkét kép pár napja készült! :lol: Kinézed belőlem,hogy Barbies sapit adok a fiamra??? :lol: :lol:

Joli!
köszi az összefoglalót!!! Nagyon szupi volt,jövő héten már meg sem nézem a szülifelit,elég ha akkor is leírod! :wink: :lol:
A munkádat nagyon sajnálom!!! :( Azért ez elég tetű doldog,hogy eddig kellettél,míg gyed mellett segítettél be,most hogy intézkedsz gyed-ügyileg,bölcsi-ügyileg és úgy mennél vissza,így már nem?! :evil:

Szintus!
Biztos minden rendben lesz,és csak feleslegesen "ijesztgetnek"! :wink:
[/quote]
Hajrá Bulgária
Khm...Bulgáriát már megjártuk egy hónapja! 8) :lol:

Gabus!
Szerintem is nagy "arcok" lennének együtt a gyerekeink. :lol: Mindkettő nagydumás,nem elveszett gyerek! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


uh,a 2. bekeretezett nem tom,miért lett idézet...mind1

adri!
sajnálom,ne szomorkodj,te annyira feltalálod magad.tuti majd repülőre ülsz és jössz :) a gripe water teljesen természetes,ánizsos,de utána tudsz keresni a neten is.a férjeden meg csodálkozom,úgy látszik felnőtt a feladathoz :wink: :lol:

glamour-nap,csajosan?és Dorkót hova tenném? :D

mai szösszenet:délutáni szunya után,amit hárman ejtettünk meg(kipurcantunk Dorkótól az ikeában :shock: édes,de nem tudunk felzárkózni az elevenségéhez.)levette róla a PÁROM a kakis pelust,úgy rohangált egy szál bodyban,míg mi éledeztünk.egyszercsak bejön,húzogatja a fütyijét és magyaráz,mutogat.kérdezem tőle:pisiltél?megmutatod hova?bevitt a szobájába és megmutatta a földön,miközben magyarázott:"hát ide anya,látod?"vagy vmi ilyesmi :lol: és amikor elmentem én is a wc-re,elémállt magyarázott és mutatta,hogyan pisilt. :lol: :lol: hát én megzabálom. :lol: lehet,mégis veszek neki bilit,pedig csak tavasszal akartam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára berni1 2009.10.10 20:45-kor.

Kép
berni1
 
 


Berni!
Rosszul fogalmaztam!!! Azért reméletem mást is örökölt tőled a fiad,de hogy minden jó tulajdonságod örökölje,az azért ritka! :lol: :lol:
Jó szórakozást a meccsre! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


pat! :D :D :D
hogyhogy már itt?később szoktál jönni

Kép
berni1
 
 


és jók a képek,de tényleg "bolond"vagy :lol: és jók a képeid az iwiwen is,de úúúúúúúúúúúútállak a soványságod miatt :lol:

Kép
berni1
 
 


köszi! :wink: :lol:
Mircsike korán kidőlt,Márk meg közölte,hogy én számítógépezzek,ne feküdjek mellé! :lol: Jófej,mi, Bár amióta ideültem,itt ül ő is az ölemben...
Ja,Dorkó nagyon ügyes,lassan tényleg veheted a bilit. Tegnap nekünk is volt egy ilyen storynk. Mirát fürdés előtt tisztába tettem...pont be is volt kakilva. Erre elszalad,rámvigyorog,pukizik egyet,ekkor már kacagott,és össze-vissza kakálta az előszobát! :evil: Há-há-há!Én nem kacagtam,baraktam a zuhanykabinba,és rácsuktam az ajtót míg takarítittam! Mire visszamentem mindkét lábszára olyanszínű volt,mint Pákónak! :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Joli!

Sajnálom, hogy a munka nem jött össze, de nem lehetne valahogy a Gyedet visszacsinálni, hiszen a különbség elég nagy a Gyes között. Vagy mindenképpen bölcsibe akarod adni a kicsit így is? Nem tudom arrafelé milyen a munkalehetőség, de erre rettentően nehéz gyerek nélkül is találni.
Azért remélem mielőbb megoldódig ez a gondod!

Kép
havacska
 
 


Jó a Mirás kakás sztori! :lol:

Dorkó pedig nagyon ügyi!

Kép
havacska
 
 


Hali!

Meg en is itt.

Pat!
Miranak jo a humorerzeke! Mi van Pat, nem ertekeled? :shock:
:lol: :lol: :lol:

Berni! Ja, szoval akkor sokmindent orokolt toled Dorko. :lol:
Amugy ugyes is am nagyon, hogy elmagyarazta, hogy pipilt. :D
Nalunk ez ugy megy, hogy latom Rebuson, hogy kakil, mikor kesz, megkerdezem, hogy "Kakiltal Mano?", mire razza a fejet es elszalad. :shock: Egyszoval meg nem tartunk sehol.

Joli! Sajnalom a munkat. Azert tenyleg eleg nagy szemetseg volt a munkahelyen, hogy nem mondtak meg elobb. Szerintem mar reg tudtak, hogy ki tudnak-e fizetni, vagy sem. De, fel a fejjel, szerintem lesz valami mas, ami sokkal jobb lesz. Majd meglatod.

Adri! Jo, hogy a ferjed ilyen jo iranyba valtozott. Hat igen, ketgyermekes apuka lett, megkomolyodott. :D

Jo ejt mindenkinek! Meg talan megnezek egy igen gagyi angol sorozatot, aztan alvas.

Kép
atina12
 
 


Pat!
Amugy ne erts felre, sajnalom szegeny Mirat, hogy megy a hasa, gyogyuljon meg gyorsan!

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Adri, sajnálom, hogy anyukád jön el :( Esetleg a férjed akkor most otthon lesz veletek a következő szezonig? Bejött a tippje éjszakára?

Berni, nem volt féláras a kaja? Pedig 11.-ig reklámozták! Én ma akartam elvinni a fiúkat, hogy ne kelljen ebédet főzzek :oops: Bár az este elfelejtettem a szándékomat és kivettem a húst a fagyasztóból. :) Tényleg kell Dorkónak bili, vagy szűkítő a vécére. Hajrá hokimeccs!

Pat, én azért nem mondanék le a filmről :) Márk ravasz, számítógépezni akart veled :lol:

Ancsa, miért nem nézel inkább jó műsort? :lol: :P

Mariann, vissza lehetne csinálni a GYED-et szerintem, de nálam csak 20.000 ft a különbség.
Én mindenképp szeretnék dolgozni menni. Igaz a régi munkahelyemről álmodoztam, mert nagyon szerettem. De talán jó lesz más is. A bezártság semmi jót nem hoz ki belőlem, mindenkinek jobb lesz, ha kimozdulok. Bár ha jól belegondolok, elég lenne, ha csak a fizetést kapnám :lol: Most az őszi szünetben is, a téliben is elmennék 2-2 hétre a gyerekekkel Erdélybe... Jövő nyáron vitorlázni...jaj, beleért a kezem a bilibe! :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hogy ti mennyit irtatok megint!!!

A férjem "javuló tendenciájához" azért az is kellett, hogy én már a terhesség alatt jó sokszor elmondjam neki, hogy mennyit kell majd nekem segitenie, és néha most is sárkánykodom. De tény, hogy a férfiaknak azért sokkal könnyebb, még ha dolgoznak is, és pénzt keresnek. Simán tudja csinálni a hobbyjait tovább, a munkáját stb...Nem olyan drámai a változás mint nekünk, nem kell "bezárkózniuk".
Joli! Drukkolok, hogy sikerüljön munkát találnod, biztos fogsz.
Tudod nekem is nagyon hiányzik...De nem gondolsz néha arra, hogy Csanádnak jobb lenne veled? Én annyit örlődöm ezen. tudom még korai, mert Niki nagyon pici. De már most tervezgetem, hogy jövő ilyenkor talán elkezdenék dolgozni, aztán eszembe jut, hogy Niki még milyen pici lesz, és elfog a lelkiismeretfurdalás.
Biztos, hogy nem lesz otthon a férjem, télen is dolgozik, csak akkor nem a szállodában, legalábbis reméljük, hogy lesz munka, mert különben nehezen jövünk ki...

Pat! ezt tényleg félreértettem :oops: A Barbiera nem figyeltem, de egyforma "méretűnek" tűntek a gyerekek, ezért nem is gondoltam, hogy most készült mindkettő...

na most mennem kell, mert ébredt mindkettő...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hali!

Apa karateversenyen, Bogica alszik, Toncsival meg levélképeket kéne csinálni, vagyis már megigértem, de semmi kedvem hozzá :? . No mindjárt ráveszem magam.

Tegnap én szórakozni voltam barátokkal, majdnem 4-re értem haza :oops: , de olyan jó volt. Apa maradt itthon a lányokkal, éjszaka ébredt Bogi, de vissza tudta altatni. Most már megnyerte apa ezt a feladatot a továbbiakban :D .

JOli sajnálom én is a munkát, de lehet érdemes lenne csak visszacsinálni a gyedet, ha meg találnál munkát, gyorsan lemondod, hm?

Én semmi pénzért nem adtam volna be Toncsit önszántamból bölcsibe v. játszóházba, de most már látom, jót tett neki. Bár azért 2 éves kora előtt semmiképp.

No már hiányol Toncsi (nahát :roll: ), az előbb még azt mondta, miután szóltam neki, hogy másszon le az ágy széléről, hogy menjek el Angliába, majd apa hazajön és ő itt lesz velük. Édes, mennyire ragaszkodik hozzám :? :x 8) .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Tudom, hogy nem vagyok mintaanya és sokan elítélnek, de hát...
Valószínűleg jobb lenne Csanádnak mellettem, mint ahogy az apja mellett is, főleg ha egy békés, boldog családi légkörben tehetné. De ezt fenntartani szükség van megszorításokra. Valószínűleg nem halnánk éhen, ha nem dolgoznék, legfeljebb apa lemondana a hajóról és egy megkeseredett ember lenne belőle, én meg idegbajos a beskatulyázottság-érzéstől. Csongival 3 hónapig, Barnival 11 hónapig voltam otthon, Csanád már 16...bár őt sajnos nem tudom a nagyira hagyni, így nem is vagyok olyan biztos, hogy jó lesz neki így. Majd meglátjuk.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó reggelt!

Úgy tűnik a hétvégéim még zsúfoltabbak, mint a hétköznapok. Mivel hétköznap alig vagyunk itthon, a házimeló hétvégére marad, de akkor van rendesen!


Joli! az első babáddal mindössze 3 hónapig voltál otthon? Hogy bírtad? Nem szemrehányásként mondom, csak én nem tudtam volna mellette dolgozni, annyira vágytam már gyerekre, meg hogy otthon legyek vele. Egyébként szerintem Csanád szépen meg fogja szokni a bölcsit és sokkal önállóbb lesz. Van aki már sokkal korábban beadja. Ha meg annyira nem megy, még akkor is változtathatsz valamin. Egy a lényeg, ettől nem vagy rossz anya. Az nem itt kezdődik.

Patri! A te gyerekeid már most összenőttek. az enyémek között még nagyobb a különbség. Na meg ez az állandó veszekedés. Már kivagyok tőlük. Nálatok nincs veszekedés?

Minden kép nagyon jó, már nem is emlékszem, hogy megdicsértem-e már mindet, szóval most ezt vegyétek annak.

Szintus! Remélem minden rendben van veletek.

Na most megint mennem kell!

Roli beteg, csütörtökig itthon van, vagyis viszem mamához. Most azért nyafog, hogy ő nem mamához, hanem oviba akar menni.

Jók legyetek!

Kép
szly27
 
 


Joli,
vannak dolgok, amik első hallásra megdöbbentőek, meg lehet bárkiről rosszat gondolni, de ahhoz, hogy az ember értse, átlássa a valós helyzetet, benne kéne lenni az adott szituban.
Itt és most én is azt mondom, hogy 3 hónapos gyerekkel nem mennék vissza dolgozni, de ha az élet egyszer mégis úgy hozná, hogy bármilyen okból mégis kéne, akkor jönne az, hogy hát igen, hogy tiltakoztam, aztán tessék.
A dogok nem fehérek vagy feketék, és aki csak kívülről látja, nem értheti meg, hogy ki mit miért csinál épp úgy, ahogy. És ünnepélyesen befejezem, mert már magam is belezavarodtam. :oops: :lol:
Abban biztos, hogy teljesen igazad van, hogy a gyereknek semmivel sem jobb otthon, olyan szülővel, szülőkkel, akiknek folyton rossz a közérzetük, idegesek, mert rosszul érzik magukat a bőrükben.

Anno,mikor Livit nem tudtam szoptatni, és tápszert kellett adni neki, teljesen magam alatt voltam, meg már előtte is, hogy nem szopik eleget, nem fog gyarapodni, tápszert adni meg már milyen gáz, tiszta depi voltam. A férjem megelégelte, és "rámripakodott", hogy na most azonnal íratunk fel tápszert a gyereknek, kapni fog pótlást, én meg szépen meg fogok nyugodni, hisz pontosan fogjuk látni ,hogy mennyit eszik, szegény gyerek most csak azt látja, érzi, hogy az anyja egy idegroncs.
És lám-lám, ahogy áttértünk a fele-fele anyatej-tápszer kajálásra, újra a régi voltam.
Na, a lényeg, hogy ha választani kell a csak szoptatás (ami kevés) + idegbaj és a tápszer + kiegyensúlyozott anya között, hát persze, hogy az utóbbi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Rolinak jobbulást!

Nálunk nem a gyerekek veszekszenek, hanem én a nagyobbal, hogy kicsit óvatosabban hozza-vigye, gyömöszölje Nórit és ne vegye ki folyton a kezéből, amivel játszik... Livire elég sűrűn rájön az ötperc (pontosabban ötven) :lol: , amikor marha viccesnek találja, hogy nyúzza és hogy elvesz tőle mindent. Na meg ilyenkor előszed mindent, amiről tudja, hogy a kicsi nem játszhat vele, és mutogatja neki, hogy Nóóóórikaaaaaaa, nézd csak mi van itt? :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, hajnalban vissza is olvastam. :-)

Patr
Szuper az összehasonlítós kép.

Ahhoz képest, hogy milyen rosszul indult Márkkal az ovi, egész hamar megszokta. Nagyon ügyes!!!

Szly
Roli nagyon fess fiatalember az ovis képeken. Jázmin pedig nagyon édes.
Jobbulást Rolinak!!! Így megszerette az ovit, hogy inkább oviba menne?

Joli
Sajnálom a munkát. Hol dolgoztál, illetve hová mentél volna vissza dolgozni?
Nehéz kérdés ez a bölcsi dolog, és senki nem ítél el a döntésedért. Én nem mennék vissza dolgozni, mert már 5-6 éve erre vártam, hogy itthon lehessek, és babázhassak, de ezt mindenki maga tudja. A gyed összege sem mindegy, szerencsére, én elég jól kapok. Remélem gyorsan fogsz találni valami másik munkát.

Anita
Éljen a fűtés!!!
Mi is befűtöttünk már.

Bea
Mi van veletek? Pupák hogy van? Fogak? Miket mond? Írjál egy kicsit magatokról!!!

Csilla
Akkor jól kiszórakoztad magad!!! De jó neked!!!

Berni
Lehet, hogy nem lenne már korai Dorkónak a bili, vagy a szűkítő.


Utálom az esőt!!! Remélem nem akar egész nap esni.

Mi az alvással kínlódunk megint, ismét ringatom, nem akar elaludni. Tegnap este is 3/4 9-kor untam meg a dolgot, akkor altattam el, de nem ment egyszerűen. Valahogy most már nem fárad el, remélem, hogy azért a napközbeni egy alvást nem akarja elhagyni. Most mondjuk sikerült időben elaltatnom, kíváncsi vagyok mennyit fog aludni.
kittina30
 
 


Két elitélt akik 20 éve ülnek, barchobáznak :
-Az?
-Az.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: