Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nálunk zajlik az élet, hulla vagyok, Gyuri jobban van, Máté taknyos, énnekem meg mára megfájdult a torkom. Persze GYuri most is dolgozik és nem is valószínű hogy éjfél előtt hazaérne. Nyaf nyaf. No mindegy, még mindig jobb, mintha nem egy országban dolgozna... Joli, nem is tudod, hogy mennyire letöröd a nyafogókedvemet :wink:

Fotók nagyon édesek, minden érintettől kérünk még!

MI is összeszedjük majd magunkat fotó-ügyileg, már jó rég nem csináltunk képeket...

Puszi, most ennyi tellett.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!
adri!
nagyon szépek vagytok,csajok és valóban nagyon hasonlítanak rád,de meg kell mondanom,h az apjuk le sem tagadhatná őket! :lol: ne utálj ezért,de nekem ő is visszaköszön bennük

kitti!
sajna Dorkó változatlan,takony,orrszívás,néha köhögés,de amúgy jókedv,sok friss levegőre-menetel :lol: ééééédes a kispasid,igazi huncutszemű és nyugtass meg,h az ágyát már lejjebb raktátok :shock: :lol:

joli!
irígykedem,én is kikapcsolódnék már kicsit.csak nem a férjemmel :wink: :lol: én most egy jó kis barátnős elmenetelre vágyom,már szervezzük is,apa még nem tudja :oops: :D

szly!
hasonló cipőben járok,mire végigolvasom,befáradok.biztosan őszi fáradtság :lol:

pat!
mikor megy végre össze Mircsi feje? :lol: :lol: na jól van,csak piszkálunk,hagyd békén,úgyjó,ahogy azt már egyszer a férjed megcsinálta :oops: :lol: így imádjuk :lol: :wink: rendelést lehet nálatok leadni cipőre?

Kép
berni1
 
 


rólunk:mint írtam Dorkó változatlan,de jövünk-megyünk,csak néha fülig taknyos :oops: ma ebédre húsleves volt.leültünk enni,kivételesen apa itthonról dolgozott,úgyh hármasban.már ebéd előtt hozta az autóját,amit tesóméktól kapott,h kapcsoljam be(zenél,megy össze-vissza meg nyitogatja az ajtóját,emelgeti az orrát :roll: ),mondtam,ha megette az ebédjét.na kiette a sárgarépát,a húst,tésztát az utolsó morzsáig kiszedte a szájából,szóval nem evett szinte semmit,majd kitalálta,h autó KELL!én bekeményítettem,h addíg akkor vár,amíg megeszem.erre elkezdett hisztizni,félrenyelte a maradék répáját,hátbavertem,tovább hisztizett(azt hittem kijött a répa),letettem,h húzzon el hisztizni az asztaltól,mire sigárban visszarakott mindent a kőre :twisted: :twisted: így elnézve nem is evett keveset :lol: szal nem ment le a répa(egyszer már jártunk így),szerencsére így kijött :roll: annyira pipa lettem,h miután eltakarítottunk és ő még mindig hisztizett(nem sírt,HISZTIZETT),azt hittem lecsapom.megevett még 1 répát és így arra fogva bekapcsoltam az autót 1 percre,majd elvittem aludni,mert azt hittem felrobbanok.úgyh néha hisztizik ennyire,de akkor mindent belead.mindennao van hiszti,de avval én sem szoktam foglalkozni,úgyh rögtön abbahagyja 8)

hát ilyen jó kis napunk volt,holnap cukkinifelfujtat csinálok,remélem az csúszni fog :lol: :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 

 
 

Joli
Már egyszer hagytam itthon éjszakára, akkor 9 hónapos volt, és Debrecenbe mentünk. Akkor is jól elvolt, én kevésbé, de most már azért nagyobb.

Örülök, hogy jól telt a hétvégétek és annak is, hogy a fiúk ilyen szépen elvoltak.

Csilla
Nem semmi Bogi határozottsága.

Szly
Szuper, hogy Jázmin szeme meggyógyult!

Ford Fiestánk van, a jelzés azt jelenti, hogy a katalizátor nem jó, ki kell cserélni. Azt mondták, hogy elmegy így is, nem muszáj kicserélni. Szerintem mi ki fogjuk cseréltetni.

Réka

Továbbra is jobbulást nektek!

Berni

Dorkónak is jobbulást.

Az ágyát lejjebb raktuk, de nem tudom, hogy miért látszik így a képen, hogy ennyire alacsony, amikor csak az álláig ér.
kittina30
 
 


Gabi, Livi-száj jó :) Egy unokaöcsém is megunta, hogy mind kérdezgettük és azt mondta: Ti végezzétek a dolgotokat! :lol:

Szly, örülök, hogy Jázmin szeme meggyógyult!

Réka, csináltatok fotót, csak nem tetted fel!(tali) Jó, hogy egy kicsit vigasztalólag hatok rád! Ne betegeskedj!

Berni, mekkora kiruccanást tervezel a barátnőkkel? A tegnapi esetet ahogy leírtad, nem tudom, ki hisztizett jobban, te, vagy Dorkó? :D :lol: :wink: Dorkónak továbbra is gyógypuszikat küldünk!

Kriszti, akkor nem féltjük Mátét, hogy kiesik :) Én még így is féltem Csanádot, hogy teljesen lent van az ágy, minden játékra áll fel, amire lehet :roll:

Ma voltunk dokinénihez kitöltetni a bölcsődei lapot, hétfőtől indulhatunk. Még holnap el kell mennem az OEP-hez lemondani a GYED-ről.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jobbulást mindenkinek, aki érintett!

Nóri már nem lázas de iszonyat hisztis.

Réka, talis képekért én is esedezem!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jaj, Joli... a Gyes azért jár, ne feledd el megigényelni!

Ma reggelre olyan lett a hangom, hogy a szomszéd néni nem ismerte meg amikor ráköszöntem...

Tegnap este (éjfél előtt hazaért!!!!!!!) Gyuri mondta, hogy a héten nincs estére több menet előrejegyezve. Erre ma a Pannon kilőtte a telefonunkat, szerintünk nem fizettük be a múlt havi számlát. Pedig amikor írtak, Gyuri rögtön visszaküldte nekik a banki bizonylatot :evil: :evil: :evil: MOst mehet be balhézni valamelyik ügyfélszolgálatra.

Hogy jót is írjak: Máté gyönyörűen mondja, hogy könyv és pom-pom :D

Berni, Dorkó úgy tűnik, anyja fia :wink: :lol: :lol: :lol: Tessék büszkének lenni a kemény kis koponyájára! :lol: 8) :D

Nálunk szerencsére ritka a hiszti, de a szomorúság annyira nem... Máté sokszor úgy elszontyolodik. ha valamit tiltok.... annyira tud sírni ilyenkor. (igazi könnyek, elkeseredett - pedig én semmi rosszat nem akartam - hang) Persze alapállásban erősen fölfele kunkorodik a csőre széle :wink:

Kriszti, kocsi :cry: pedig nem is régi :shock: (Jó, nálam egy kocsinál az öreg úgy 15 éves kor körül indul...) A suzukit csak amiatt vettük újonnan, mert nagyon vacak lett volna a használtra a hitel...(ugyan 3 évvel rövidebb, de havonta több) így meg majd 1018ra lesz egy teljesen saját autónk :D

Adri, szerintem a két ifjú hölgyön már most látszik, hogy egy fészekalja :lol: És nem tudom, hogy férjedéknél erre mi a bevett szokás, de attól tartok férjed alaposan ki fog akadni, ha megjelennek a kamaszodó lánykák mellett a lovagok! Mert ilyen szemek esetén hamar meg fognak jelenni :wink:

Gabi, a péntek becélzása tűnik nekem is reálisabbank...

No, azt hiszem akcióba lépett, valamit nagyon rámol...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Tali képek apján múlnak..... ááááááááááááááááááá ez van, ha nem működik az usb-s kártyaolvasó. Bocsi :oops: Még én sem láttam őket :cry:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Pocsék éjszaka után vagyunk...Niki este 9-től kezdte és egész éjszaka kb. óránként keltem hozzá, vagy le sem feküdtem, szóval én már úgy éreztem, hogy kinzás ez az "alvásmegvonás", mert amint vizszintbe tettem bőgés. Valószinű a hasa fájhatott, mert húzogatta a lábát, meg látszott, hogy ő is aludni akar, csak nem tud...aztán délelőtt folytatódott hasonlóan, és most 2 óta alszik...(most van negyed 7). Már odáig "fajultam", hogy magam mellé vettem az ágyba, amit én elvileg nagyon ellenzek (bocs akik igy alszotok, ez csak magánvélemény saját önző álláspont, nem akarom, hogy rászokjon), de még az sem segitett...A férjem amúgy már 3 napja kiköltözött a szobából, hogy ki tudja legalább ő pihenni magát, ha már dolgozik szegény.
Na ennyit az én nyafogásomból.
Az egyik barátnőm kölcsönad egy babakocsi-összekötöt, és ha működik nálunk, akkor nem kell duplababakocsit vennünk! De jó lenne!
Joli! Bölcsibe adod Csanádot? Nem is tudtam! Kiváncsi vagyok nagyon a tapasztalataidra!

Berni! Tudom, hogy apjukra nagyon hasonlitanak, én is látom:) De nem bánom cseppet sem. Hátha Niki az én szememet örökli, az még lehet, mert nem olyan barna a szeme mint Ártemiszé volt, hanem sötétkék egyelőre, abból még bármi lehet.
Dorkó viselkedése mintha csak Ártemisz lett volna 2 héte. Most kevesebb a hiszti. Akkor kaja közben az előkét akarta folyton levenni, és nálunk is hasonló huzavona ment, úgy hogy alig evett valamit stb. Ma nálunk is húsleves volt!! Ártemisz imádja, a tésztát két kézzel tömi a szájába :)

Gabus! Tényleg klassz, hogy ilyen jó tesók vagytok! Látod, itt pont az a szokás, hogy mindent a fiú gyerek örököl, ami szerintem tök fura és igazságtalan. Emiatt a férjem nővéréék úgy megsértődtek, (mert a sógorom szerint nem igy kéne persze), hogy nagyon megromlott velük a viszony. Ezt sajnálom, de én ebbe persze nem szólok bele.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Betegeknek jobbulást, a gyógyultaknak gratula!!!!!!!!!

Gabus! Hát ez az igazi testvér kapcsolat, nagyon jó lehet nektek!!!!!!! Nyugodtan dicsekedj vele!

Adri!
Ez a csak fiú öröklés is elég durva azért!

Nálunk a helyzet sajna ma este Áminka popsija láng vörös lett és rettenetesen ordított egyem meg. Nekünk még szerencsére nem volt ilyen gondunk, de szerintem a fogától van, mert mostanában gyanúsak voltak a kakik. Persze Hou jól nekem állt, hogy biztosan régóta bekakált és én nem vettem ki. Hát soha nem csinálnék ilyet, lent voltunk a játszótéren ha észreveszem akkor felszaladok peluscserére, de Ámin sem jelezte annyira el volt foglalva és nem is igazi kaki volt inkább csak olyan rotyi. na jól kiveséztem, szerencsére hamar elaludt. Mennyi idő szerintetek amíg helyrejön?

Csilla!
Igazad van, ritkítanám a népet és visszahoznék egy pár középkori ítélkezést a súlyosabb bűnözőkre.
Felháborítónak találom, hogy a gyilkosok, pedofilok pár évvel megússzák és a többiekkel együtt a mi pénzünkből vígan élnek a börtönökben. Ja és ha valaki nem beszámítható vagy elmebeteg akkor bármit megtehet?
Lehet kegyetlen vagyok, de ha keményebb törvények lennének és be is tartanák akkor biztosan kevesebb lenne a bűnözés egy idő után. Szerintem.

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Gabi, elmúlik Nórinak a hisztije előbb-utóbb, fő, hogy jól van! Kösz a videót!

Réka, akkor nem is lehet hívni téged amíg tart a huzavona!? Puszi Máténak a sírós kobakjára :)

Adri, szépek a vonalzóid!A bölcsire én is nagyon kíváncsi vagyok! Együttérzésem a pocifájás miatt!

Mariann, sajnálom Ámin popóját és apa reakcióját is. Sajnos amíg ki nem jön a foga, addig nem valószínű, hogy helyrejön.

Miért van az, hogy ha nem vagyok sokkal hamarabb elalszik és többet is alszik???

KépKép
Kép
el..né
 
 


Mariann én elvittem dokinénihez Fruzsit,amikor kipirosodott a popó és adott valami specc krémeket és gyorsan helyrejött ugy kb.2-3nap alatt!Figyu,ha savas a kaki akkor az seperc alatt kieszi a baba popsiját,nem hinném,hogy te hibáztál! :wink:
Bár az én férjem is tett már ilyen megjegyzést :roll:
Bünőzés egyetértek veled! :wink:


Adri
sajnálom a pocsék éjszakát!
:( Reméljük a mai kicsivel jobb lesz!Alvásszempont---velem is csak akkor aludt Fruzsi a nagyágyon,ha beteg volt,külömben nem!
Nos kérlek majd muti meg nekem azt a babakocsi összekötőt engem is nagyon érdekel,van 2 kocsink és már nem szándékozom még 1-et venni!Köszi előre is,ha tudok itt majd valahol szerzek én is!

Réka Pannon telószolgáltató mondjon le :evil:
Biztos bosszantó tud lenni az ilyesmi!
Hangod :( !Akkor most hogyan énekelsz?
1018-ig törlesztitek az autót?

Kép
Kép
szintus
 
 


Hali!

JOli, apa már itthon van, csak hétvégére utazott el.

Mariann, Boginak is rettentő piros lett és hólyagos ma délutánra a popsija :( .

Anitánk már merre kujtorog?

Na csak azért, hogy elhiggyétek, tényleg volt tali (a képek nem a legjobbak):
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Adri, szuper a vonalzód, de nem tudnád egymás alá tenni a lányokat, mindig húzingálni kell az egeret olvasás közben 8)

Pat, te még zsugorítassz, hogy nem jössz :lol: .

Gabuska, Toncsi is imádja ezt a dalt, mindig éneklik az apjával.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Joli üdv.újra otthon! :wink:
Aranyosak a gyerkőceid,hogy így pesztrálták Csanádot!
Büszke lehetsz rájuk! :wink: :D
Egyébként keresett téged a kiskoma?

Berni jó kiruccanást a barátnőkkel!
Lehet gagyi kérdés,de Dorkót is viszed?Egy napos vagy több? :wink: Bocsi,hogy így kiváncsiskodok! :oops:
Sajnálom a kaja visszanézést,Fruzsinál tegnap az alma jött vissza!
Pedig úgy szereti és mondja,h Adide alma! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Gabuska Liviszáj aranyos! :D

Szly
jó ez a név lehet én is hahotáznák egyet,ha bemutatkozna!
De bizti neki sem kellemes! :lol: :wink:
Elhiszem,h kevés az időd,2 gyerkőc mellett meló---jó hogy még néha is tudsz jönni! :wink:

Csilla jók a képek! :wink: :D

Éviről
tud valaki valamit?Már régen járt erre! :?:

Patricia
drága merre csavarogsz? :?: :wink:
Jók az új vonalzóid!

Kicsit rólunk,Fruzsi tényleg sokat beszél,amit értünk is és tényleg sokat amit az ő kis babanyelvén nyom,amit persze nem értünk! :wink: 8) De ő bizti tudja,hogy mit is akar!
Lassan befejeződnek a munkálatok hála az égnek,már unom a port,de sebaj! 8)
A kiscsaj étvágy változó néha ugy beeszik,hogy csak na,néha pedig alig lehet beletőmni(csak vicc)valamit! :roll:
Én pár napja a dokikat járom mivel volt olyan vízes folyásom(boccs)és a dokinéni megijedt,h magzatvíz és azóta figyelget!Holnap reggel 3.-szor vesznek vért tőlem ezen a héten,már unom!
:( :roll: Bocsi,nem panaszkodni akarok!
Amugy a kicsi mocorog elég sokat,Fruzsit még egyenlőre nem izgatja tesója... :lol:

Kérdem tőle,hogy ki a baba?
Akkor a kis mutatóújjával magára mutat!(hát ő :lol: )
A sétálásnál nincs vele gond,fogja a kezem,nem szalad el,valószinű ugy szokta meg!

Jó éjt! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok!
pirospopósokhoz dorkó is csatlakozik.tegnap nagy vita volt ebből.elmentem tornára,de előtte szóltam a férjemnek,h peluscsere!erre ő viccesen,h csak 6tól az övé a gyerek,addíg ráérek(5 perc múlva 6 volt).5 perc múlva szóltam,h 6,a tiéd,na hajrá,majd elmentem tornázni.mikor hazaértem,mondom,h jaja,de nyálas vagy kisfiam.mire az apja:meg szaros :twisted: :twisted: :twisted: bocsi,csajok,de üvöltöttem,főleg mikor elkezdte,h nem értette meg,h nem hallotta,ja és a végén,h azt hitte,h fürdésig már mind1(8kor fürdetünk)na nem szépítem,elszakadt a cérnám.levettem a pelust és mondtam,h nézegesse a fenekét és szálljon magába!!!!!!mára hólyagos lett :cry:

szitus!
CSAK és kizárólag kettesben a barátnőmmel!pl.színház,majd vhova beülni egy koktélra.Dorkó+apa marad!!!!! :lol:

Kép
berni1
 
 


Ó Szintus, azért pihengess a biztonság kedvéért és majd írj, hogy minden oké-e! Persze máshogy nem is lehet! 8)

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziazstok!
Jelentem eddig kicsinyítettem Mira fejét akkora volt! :lol: Most visszaolvasom még a lemaradásom,és jövök!!!Addig el ne menjetek,jó???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Valamit nem csinálok jól,ez még mindig hatalmas!!! :shock: :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Berni Dorkó popójának jobbulást!++++++
Elhiszem,hogy kiakadtál...

Csilla oxi,majd irok,de szerintem nincs gond! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Jaaa és amit még nem mondtam ugy látszik,hogy
80%-ban még egy kislányunk lesz :lol: :wink: :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Bocsi csajok így marad...nincs idegrendszerem hatodszorra is újracsinálni a vonalzót!!! :evil:

Szintus!!!!!!!!!!!!!! Gratula az újabb kispuncishoz!!!Akkor végre befutó lesz a Hanna név!! :D

lépek olvasni...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sly!
Jót röhögtem a korábbi hsz-eden...szép név,az tuti...bár egy Krisztina keresztnévvel még izigesebb lenne! :lol: Apropó te merre voltál ma???

Berni!
Azt vettem észre a hsz-eidben (és meg ne sértődj :!: ),de amikor utalsz a párodra..ööö.hogy is mondjam,szóval,hogy ööööööö kicsit negatív vagy...pl. máskor is írtad már,hogy jó lenne valahova nélküle elmenni...! Csak nincs valami gond?? Vagy ezeket csak poénból írod?? Az én férjem se tenné tisztába Mirát! Nagyon ritkán maradt itthon Márkkal,még ritkább volt,hogy esetleg peluscserét igénylelt,de akkor úgy ahogy volt beállította a kádbs! :shock:

Minden piros popósnak jobbulást!!! Kezdem azt hinni,hogy ez a babaneten terjed,mert Mircsinek is jó pár napja mindene vörös,és megy a hasa keményen...holnap megyünk is dokihoz!!Bár a Canesten 1 éjszaka alatt helyrehozza,de a következő kakinál kezdődik előlről,ráadásul Mira olyanokat kakál,hogy épeszű ember nem hagyja kakis pelusban,mert a 100m-es körzetében nem lehet megmaradni!! :evil: Szóval a gyors pelsucsere ellenére is piros lesz,ezt Mariann nyugodtan mond meg Hounak!!!

És Mariann örülök,hogy gyakrabban jösz!! :wink:

Berni!
Hajrá csajos kiruccanás!!! Az én srácaim az ovi után hazamentek Egerbe,és csak holnap koradélután jönnek vissza! a mai vacsim roccos pizza (onnan nem szoktunk rendelni,mert az uram nem szereti a tésztáját)+ rengeteg kóla volt!!!elolvastam a hot magazint a bestet...hmmmm!!!!! apró örömök az életben!!! 8) :lol:

Szintus!
Szorítunk,bár biztos minden rendben lesz!!!!

Gabus!
Livi-száj nagyon szuper,meg a videó is amit feltöltöttél!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja Csilla,köszi a talis képeket!!! Boginak jól megnőtt a haja!!Nagyon szépséges,és szerintem tök úgy néz ki,mint Toncsi azon a képen,amivel nyertetek a Kismamában!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Nem???

Adri!
Az ájszakákhoz (és az elveidhez) kitartást!!! Próbáltál már valamit a pocakfájásra???

Réka!
Még a múltkor írtad,hogy a lányomat rólam klónozták!!! :D Hmmm ez jó esett,köszi!!! :D És végre mások is látnak köztünk némi hasonlóságot!!Nekem nagyon jól esik,ha hozzám hasonlítják! És nem azért mert szépnek gondolom magam,és dejó,hogy olyan mint én...hanem csak jó érzés,hogy hasonlítunk.na!!!

Joli!
Csanádot fel tudod valahogy készíteni? Bölcsiben is kell szoktatni??

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Piros popósoknak jobbulást!
Nekünk a neogranormon vált be leginkább.

Pat, már akartam írni, hogy hagyd Mira képét, sztem nem baj, hogy nagy. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabuska 2009.10.08 08:48-kor.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


el..né írta:Miért van az, hogy ha nem vagyok sokkal hamarabb elalszik és többet is alszik???

Ezt én is sokszor tapasztaltam, főleg még Livinél. Ha jól emlékszem itt is többen írtátok már, hogy nagymamának, ennek-annak milyen simán elaludt vagy evett a gyerek.
Hát igen, anyát a legjobb szadizni. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


szintus írta:Hangod :( !Akkor most hogyan énekelsz?

Hát gondolom Horváth Charlie-t vagy Cserháti Zsuzsát. 8)

Amúgy tényleg jobbulást!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


csillala írta:Gabuska, Toncsi is imádja ezt a dalt, mindig éneklik az apjával.

Livi meg Depeche Mode-ot hallgat az apjával, csak az a baj, hogy mindig ugyanazt a hármat. Nagyon szeret táncolni rá. :lol:

Köszi a talis képeket. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


szintus írta:Én pár napja a dokikat járom mivel volt olyan vízes folyásom(boccs)és a dokinéni megijedt,h magzatvíz és azóta figyelget!

Remélem nem az, és minden oké! :wink:
És grat a hugihoz!!! Tudod, van az a mondás, hogy minden normális embernek lánya van. :lol:
(Csak viccelek, nehogy komolyan vegyétek!)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na egy utolsó, aztán ígérem, vége a sormintámnak :oops: , csak ezt még el kell meséljem, hogy tegnap micsoda májnövekedésen mentem keresztül. Reggel, a délelőttös óvónéni mesélte, hogy a szomszéd csoport óvónője, idézem, bele van szerelmesedve Livibe, (sztem a dumájával vette le a lábáról), azzal viccelődik, hogy átlopja az ő csoportjába. :) Aztán futottam bele az angolos óvónőbe, aki megdicsérte, de ezt már asszem írtam. Délután pedig a mi óvónőnk fogadott azzal, hogy a legutóbbi angol után külön megemlítette Livit Anikó néni, hogy nagyon jól megy neki. 8)
Ráfért a tegnapi kaka hangulatomra.
(Még jó, hogy a mi óvónőnk azt javasolta, ne járassuk Livit az angolra, mert ott figyelni kell, és az nem neki való. Én meg lesütött szemmel, halkan mertem csak válaszolni, hogy azért mi reménykedünk, mert tudjuk, hogy érdekli, és így hátha figyelni is fog.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabuska! Ez a videó haláli! Tuti énekes lesz a kiscsávó.

csatlakozom a piros popósok táborához. Tegnap apa meg is jegyezte, hogy muszáj mindig pirosnak lenni a gyerek fenekének?? (egyszerre 4 örlője jött, most meg szerintem a szemfoga). Mondtam neki, hogy ezentúl akkor pelenkázhaztja ő és meglátjuk milyen lesz a feneke.

Egyébként Jázmin szagtalant kakál, és tényleg van olyan, hogy nem veszem rögtön észre. Pedig nézegetem.

Szintus! Remélem minden rendben van és gratula a kislányhoz. Nekem is volt magzatvíz parám Jázminnal és nagy szerepe volt benne a fórumozásnak.

Joli! Remélem hamar beszokik Csanád a bölcsibe.

Berni! Sajnálom Dorkó hányásos sztoriját, jól fel tudják cukkolni magukat az biztos. Jázmin is hisztis.

Ma megyünk az oviba szüreti mulatságra. Beélesített kamerával stb. Egy verset fog mondani a gyerek a többivel egyszerre, na de hát csak az első szereplése lesz! Már nagyon kíváncsi vagyok.

Kép
szly27
 
 


Joli
Mikor kezditek is a bölcsit?

Réka
Máté nagyon ügyi.
Pannon :twisted:
Anyóséknak is Suzukijuk van, és ők is ilyen sok év hitelre vették. Az övék 5 éves, és eddig semmi bajuk nem volt vele.
A mi hitelünk csak 5 évre szólt, és szerencsére már lejárt.

Adri
Sajnálom a rossz éjszakát. A mai éjszaka már jobb volt?

Mariann
Sajnálom Ámin popóját, meg a férjed hozzáállását is. Máténak sokszor piros, néha túlzottan is, de egy éjszaka alatt helyrejön, ha vastagabban bekenem Neogranormonnal, vagy Sudoval (újabban a Sudo is bejön).

Csilla
Szuperek a talis képek. :-)

Szintus
Nekem is volt ilyen vizesem, én is mindig azt hittem, hogy a magzatvíz, de sosem az volt. Remélem nálad sem az.

Gratulálok a kislányhoz!!!!!!!

Gabus
Büszke lehetsz Lívire. :-)

Szly
Drukk Roli szerepléséhez!
kittina30
 
 


A popónk már alakul :roll: , többieknek is gyors gyógyulást!

Szly, Rolinak drukk, biztos jó érzés lesz látni!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Verselő Rolinak egy kalappal!!! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hát az apák már csak így állnak hozzá a dolgokhoz, tisztelet a kivételnek! (Tisztelet van, kivétel nincs? ) :D Nálunk se teszik tisztába, ha tudják, hogy nemsokára jövök.
Berni, én is üvöltöttem volna a helyedben!
Szly, te mit adsz enni Jázminnak, hogy nincs bűz?! Nálunk is sokszor borzot lehetne kergetni :lol: Azt figyeltem meg, hogy amikor inkább babakaját eszik, akkor tűrhetőbb. Majd várjuk a képeket és a videót!
Csilla, te eddig kotlottál a képeken, amikor mennyire vártuk?! na de meg van bocsájtva, most, hogy már megmutattad.
Gyuri, rád pikkelek, hogy örökké csak dolgozol és nem osztod meg a képeket velünk!
Réka, még mindig beteg vagy? Nem voltatok babamuzsikára...
Szinia, gratula a kislányhoz! Magzatvízzel nincs semmi probléma, ne aggódj!
Pat, van a bölcsiben beszoktatás, első nap csal egy órát leszünk ott, én is vele maradok. Addig is próbálom beállítani a déli alvását 12-re, mert ott akkor fektetik. Fél egyre már sikerült előrehozni :)
Gabi, gratula Livinek, de hát eddig is tudtuk, hogy ügyes!
Kriszti, hétfőn kezdünk.
Gyógyulást minden piros popsinak!
Bea is eltűnt, pedig akartam mozgósítani holnapra az Ikeába.
Évi, téged megfenyegetlek egy telefonhívással, hátha akkor benézel!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Livi első találkozása a bilivel :arrow: :arrow: :arrow: :arrow::arrow::arrow: Nóri első találkozása a bilivel
Kép Kép

Eltettük :lol: :lol: :lol:

Joli,
sajnos Nóri nincs jól, nemtom mi lesz a péntekkel... :(
Láztalan, de kaki hangulata van, és harmatgyenge, most is ebéd közben aludt el. Nagyon nem találja a helyét az oltások óta. :(

Reménykedem még, hogy ha felébred, újra a régi lesz, de max. ma estig eldöntöm, hogy megyünk-e holnap.
Ha ébredés után sem javul a helyzet, akkor du. megint megmutatom az orvosnak.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ja! Csanádnak drukkolok, hogy könnyen vegye a bölcsikezdést!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


szly!
csatlakozom a piros popósok táborához
:lol: :lol: :lol: már neked is?????????azért nézesd meg,felnőtt korban,hát nem tudom,h normális-e :lol: :lol:
mi most neugrozunk,mert amúgy a sudot használjuk(de ezt már kiveséztük)
Rolinak+++++++++++és kéeünk mi is videót(tuti azon is meghatódom)

pat!
negatívan?nem gondolom,szerintem ez thök normális,h már KI AKAROK mozdulni.mióta Dorkó van,még nem voltam sehol barátnővel,csak 1x apával kettesben színházban.ő meg péntekenként pókerezni jár.(engem nem zavar)szal szerintem érthető igény!!!és nálunk nincs apás nap vagy délelőtt(pl.ezen is változtathatna,bár tudom,ez is negatív,de más apa azért ki-kimozdul a fiával),így sok 1edül töltött időm nincs csak a heti 4x1 óra torna,amiből ő csak 2x vigyáz Dorkóra.és igen,a párom amúgy kivétel,mert születése óta pelenkázza Dorkót,valszeg ezért is akadtam ki ennyire.(remélem ez azért pozitiv volt,rá nézve :wink: )

mi voltunk ma ringtaón,édes volt Dorkó,kivételesen tudott viselkedni :D Ili mellett ültünk,úgyh abszolút lekötötte,h látja,hallja,h honnan is jönnek a hangok.hangosan nevetgélt,játszott.előtte meg "találkoztunk"egy galambbal,ami negyedórás hangos sikongatásokat eredményezett,egy villanyoszlop alatt,amire felmenekült a szerencsétlen :lol: le akartam videózni,de a lényegről megint lemaradtam :?

szintus!
híreket magadról!!!!

adri!
éjszakátok?neknük a gripe water vált be,ha az kapható ott...

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Berni, nálunk a galamb mindig kivált egy elismerő-becéző hangot Csanádtól már kb. 9 hós kora óta, csakúgy mint a gyerekek és a kutyák. De ilyen heves érzelemnyilvánítást, mint Dorkó, semmi iránt nem tanúsított még :) Mi is babamuzsikán voltunk, Csanád mindig tud viselkedni, csak épp nincs kedve vezényszóra énekelni, vagy tapsolni, tehát a maga útját járja. De mi az, hogy kivételesen tudott viselkedni Dorkó? Szerintem mindig tud viselkedni :) Nagyon ügyes apuka a férjed a pelenkázással! Kíváncsi leszek, mi derül ki, hány apuka jár el a másfél évesnél kisebb fiával. Én a két kezemen meg tudom számolni, hányszor jártak el kettesben.

Gabi, az első kép határozottan jobban tetszik :) Livit se akarja utánozni Nóri, ha látja, hogy pisil? Az természetes, hogy nem akarsz császkálni Nórival, amíg nem találja meg a régi énét. Reggel is ráér megírd, hogy jöttök-e, várom még Réka válaszát is. Ha nem jön senki, akkor én is az államkincstárhoz megyek az Ikea helyett, mert a Gyedről sikerült lemondani, de a Gyest nem tudtam megigényelni, már zárva voltak.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli!

Jelen állás szerint megyünk, ebéd után aludt 3 órát Nóri, azóta sokkal jobban van.
De biztos ami ziher, reggel még jelentkezem.

Mi fél10 felé odaérünk, tudtok olyan korán jönni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
joli!
az én férjem pontosan 1 azaz egy alkalommal volt kettesben 1 egész napot Dorkóval.és tudom,h imádja,nem ez a baja,csak nem akarja átérezni,h most már nekem is szükségem lenne egy kis "magányra".nekünk nincs kire bíznunk igazán Dorkót,max a tesómék,de rájuk csak napközben,vagy a barátnőm,de ő meg mostanában eléggé el van havazva.azért szerintem a ti helyzetetek más,örülne Ernő ha többet lehetne a gyermekeivel(is)!gondolom én. :wink: és nagyfiaim sincsenek :wink: majd viszem hozzátok.szóval szerintem mivel azelőtt is mászkáltam egyedül napközben(mármint melóban)és 1,5éve nem voltam egyedül csak úgy sehol,szerintem ez jogos igényem :wink:

gabi!
ez gyors gyógyulás volt :P

ma este Dorián ismét produkált:fürdéskor ráuntam,h csak úgy magának mosogatja afogát és "lefogtam",megmostam a fogát.annyira feltúráztatta magát,h mikor bementünk a szobájába,elkezdett köhögni,de úgy,h minden vacsit kihányt(fél órával előtte falt be 2 palacsintát).persze a sok slejm csak rátett,mert attól este amúgy is köhög,de ez azért csúcs!úgy megijedtem,mert úgy jött ki belőle,h elakadt a szájában és levegőt sem vett :roll: csúcshisztit tud levágni :twisted: de azért kaptam egy 20másodperc hosszú jójt csókot :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


berni1 írta:úgy megijedtem,mert úgy jött ki belőle,h elakadt a szájában és levegőt sem vett :roll:


A refluxnál ez naponta többször van, bár nem minden babánál. Ilyenkor minden másodperc óráknak tűnik. :(
Elhiszem, hogy megijedtél.

Gyógyulást még ne kiabáljuk el, majd reggel meglátjuk. :wink:
Kedd óta van vacakul, mihez képest gyors? :lol:

Igen, igen, tök jogos, hogy ki akarsz már mozdulni!
Van, aki nem csinál ebből lelkiismereti problémát, és a pici babája mellől rendszeresen eljár dorbézolni, nehogymár Te meg a 16 hónapos fiad mellől ne mehess! Hajrá nőbuli! :D 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Berni, kaja után légy elnézőbb Dorkóval ! Amúgy én is azt csinálom, hogy ha hisztizzik valamiért, azt csakazért sem kapja meg, nehogy rendszert csináljon belőle. Szőrösszívű anya(aki már a pici babája mellől eljárt) Kereszteltél, ugye Elemérre gondoltál? :)

Gabi, 9 körül tudunk indulni, újabban 8 körül kel Csanád, próbálom alakítani a bölcsi napirendjéhez. Remélem minden rendben lesz veletek.

Réka???

KépKép
Kép
el..né
 
 


el..né írta:Szőrösszívű anya(aki már a pici babája mellől eljárt)

Én olyanokra gondolok, akikből pl. sok van itt a lakótelepen, szül egy babát, akivel aztán sosem látni együtt, viszont rendszeresen látni a villamosmegállóban kicsípve, néhány barátnővel.

Nóri jól van, ovi után megyünk. Fél 10. Fotógépet viszek. :wink: 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Berni, teljesen jogos, hogy már te is kimozdulnál egy kicsit. A mi apánk sem volt még kettesben Mátéval, de ugye nekünk itt vannak a nagyszülők, nyugdíjasok, úgyhogy befoghatók bármikor. Ezért nálunk sincs progléma a kimozdulásból, bár nem visszük mi sem túlzásba, kétszer voltunk el hosszabb időre. Bevárásolni, ügyintézni, fogorvoshoz szoktunk eljárni gyakrabban, de ezek nem túl felemelő programok. Nekem is nagyon hiányzott egy időben, hogy menjünk már valahová, de mostanában elég sokat járkálunk hármasban Mátéval gyerektársaságba, ez is valami.

Máté is nagyon tud hisztizni, de belőle még soha semmi nem jött vissza. :-) (Vigyáz arra, amit megevett.)

Jó talit! Fotózzatok sokat!!!
kittina30
 
 


Jó talit, lányok!
Mi még mindig kriplik vagyunk....

JA, apás nap? Olyat mi még nem éltünk át.... ha koncerten énekeltem, akkor nem volt nálam s pici, meg amikor Cecilia Bartoli koncertre mentünk az emberrel, meg egyszer takarítás közben anyukám sétált vele és amikor a nyaraláshoz csomagoltunk, akkor volt unokabátyuséknál egy kicsit...
Szóval Berni, ne aggódj, nem csak nálatok nincs babamentes mamaprogi :wink: Mondjuk én nem is igazán igénylem.... na jó, egy fél órás fürdőkádban ázás.... mmmm.... de ugye nincs kádunk, nagyiknál meg annyira neeeeeeeeeeeeeeeeem....

A fogorvos nálunk úgy ment, h nagyapját elkisértük, aztán én is kitátotam a csőrömet neki, van-e mit csinálni! Két talán tipusú fogam van, a többi viszont jó! 8)

Megyek vásárolni, pá

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Ah, meg mindig nincs futesunk. Komolyan kiakadok mar. Nem is szeretek leulni a gep ele, mert az itt van az eloszobaban es itt mar egesz nap rerm hideg van. Tegnap adtuk vissza a villanyradiatort a szomszednak, mert a szerelo beszerelte az uj bojlert, erre este mikor neztuk, az egesz szekreny csupa viz volt, mert csopog a bojler. Pancser! :evil: :evil: :evil:

Na, ettol eltekintve jol vagyunk. :)
Piros popo! Oh, szegeny kis mazsolak, remelem lassan mindenkinel gyogyul.
Berni! Kiakadasodat megertem. En is kiabaltam volna.

Nalunk is sajnos eleg piros Rebus popoja. Jon a szemfoga, igy az ejszakak sem nyugisak. Elso nap annyira sikitott ejjel, hogy rohantam a szobajaba, hogy mi a baja. De aludt.
Szerencsere nem ebred fel teljesen, csak felsir, de olyan hangosan es panaszosan. Ugy sajnalom. Mindig csak megsimizni kell es vissza is alszik.

Gabuska! A ket bilis kep! :lol: Ugy latom Nori szegenykem jol megijedt tole.
Livi viszont nagyon komolya ult anno rajta. :wink:

Berni! Nekem is neha hianyzik, hogy nem tudunk este elmenni a parommal sehova. Nekem sincs itt senki, akre Rebust hagyhatom, au pair-t pedig nem hivnek soha. Legalabbis mig ilyen pici.Igaz a szomszed mar felajkanlotta, hogy vigyaz Nyuszira, de 74 eves. Aranyos de inkabb nem. Na de, karacsonykor tervezzuk, hogy egy napra (es estere) Pestre megyunk, csak ketten a ferjemmel. :D Megnezzuk az operat is. Szoval ez a terv, aztan meglatjuk mi lesz.
Pat! Irigyellek a nyugis esteert. :D
Ja, es Mark is mar nagyon ugyes, hogy ilyen jol megszokta a bolcsit es szepen beilleszkedett.

Adri!
En is a Gripe Watert hasznaltam anno. Nekem is az valt be talan.
Azert remelem, hogy a mostani ejszaka mar jobb volt es nem is kell semmi gorcsoldot hasznalni. Puszi Nikinek a hasikajara.

Joli!
Akkor a fiuk nagyon ugyesek, hogy ilyen jol vigyaztak Csanadra, mig tavol voltal. Le a kalappal elottuk.
En is kivancsi vagyok, hogy fog tetszeni Csandnak a bolcsi. De biztos tetszeni fog.

Na, meg olvasgatok, mert meg nem olvastam vissza mindent.
Meg majd jovok.

Kép
atina12
 
 


Ja, Szintus!
Vigyazz magadra, bar en is ugy gondolom, hogy semmi baj nincs, de azert pihenj amennyit csak lehet.
Gratula a kicsi lanyhoz!!! Akkor nouralom lesz nalatok is a csaladban. :D

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Na, megjöttünk, Gabi, örülök, hogy találkozhattunk veletek. Annyira élethű képeket szoktál feltenni, hogy olyan volt, mintha nem is pár hónapja, hanem csak pár napja találkoztunk volna. Most is tőled várom a fotókat, amit én készítettem a telefonnal, azok nem használhatóak :(
Ancsa, kár, hogy távfűtésetek van, most akkor meddig kell fagyoskodjatok? Lehet, hogy az angolok akár novemberig is bírják fűtés nélkül? A bojlerre van garancia? Mikor várható, hogy megcsinálják? Én is bekapcsolom néha a villanymelegítőt, pedig nappal nagyon meleg van kint. Rebusnak gyors fogzást kívánok!
Réka, megfáztál valahol, vagy mitől van elmenve a hangod? Csak te vagy beteg? Azért még kiviszed Mátét? Nincs lehetőséged pihenni, hogy gyorsabban meggyógyulj?
Kriszti, Máté szokott-e sírni, amikor hagyod ott mamánál? Csanád bizony elkeseredik, amikor megyek ki az ajtón nélküle. Igaz azt hiszem, nem értem sír, hanem azért, mert ő nem megy ki :)

KépKép
Kép
el..né
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: