Új privát üzeneted érkezett!

Patri! Ez tetszett! :lol: :lol: :lol: Én észre sem vettem! Ez a h@lye touchpad csinálta tuti. Néha hozzáérek és kitörlök dolgokat, meg átírok. Biztos ez történt akkor is, amikor a betegeknek akartam jobbulást kívánni.
Nagyon ügyi Mira az alvással és nagyon cukrok a képeken.

Csilla! Örülök, hogy jobban van Bogi!

Joli! Jó utat neked. A fiúk így el tudják látni Csanádot?! Nagyon ügyesek, pláne, hogy zokszó nélkül elvállalják. Manapság ez ritkaság, pláne fiú létükre. Jól megnevelted őket :lol: :lol: De tényleg!

Jázmin szeme már jobb valamivel, használ a csepp.
Az udvaron van egy nagy virágtartó. Belefér a két gyerek. Mivel virág nincs benne, csak föld, amit a kutya állandóan kikapar, abban játszottak a gyerekek is (homokoztak idézőjelben). Azt a száraz poros földet dörzsölte a szemébe valószínűleg Jázmin és attól gyulladhatott be.

Kép
szly27
 
 


A jobbulás nekem is tetszett!!! :lol: :lol: :lol:

Pat, nagyon sokan csinálják, hogy apuka viszi a gyereket, mert tőle könnyebben elválik a gyerek. :roll: Sajna nálunk ez nem lehetséges, mert Z nagyon korán megy, de ő hozza el délután. :)

Nonót még mindig ölben kell altatni, de hamar elalszik, és már nagyon ritkán ébred. Viszont mostanában Livi alszik el sokára.

Csilla,
örülök, hogy a gyerekek rendben vannak. De Te is írtad, hogy fáj a torkod meg a füled. Meggyógyultál Te is?

Ma meglátogattuk a cicánkat a Mamánál...
Kép Kép

... és a spenótot is megettük előle
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli! Hát ezért aztán le a kalappal előtted, hogy ilyen bátor vagy és otthagyod a fiúkra Csanádot. Én még amig a kórházban voltam is halálra izgultam magam Ártemisz miatt, pedig rá összesen 3 nagyszülő vigyázott (felváltva)...De én inkább amiatt aggódtam, hogy nem tartják be a mi "napirendünket", és "el fog kanászodni" mire én hazajövök :)

Hogy büszkélkedjek Ártemisszel, ő vacsi, fürdés után ha bemegyünk a szobába mutatja az ágyat, hogy be akar feküdni, már mesét is úgy mondok neki, hogy ő az ágyban fekszik, és utána szépen kimegyek, és ő hang nélkül egyedül elalszik. És reggel fél8 körül, kiabál, hogy Mama!!! Szerencsére mostanában már a hugira sem ébred fel éjszaka, az első két éjszaka felébredt, és ő is sirdogált, de aztán simán visszaaludt. Ha nem igy lenne most sokkal nehezebb dolgom lenne a kettővel!

Gabus! Nagyon klasszak a képek!

Na megyek, mert a pici felébredt!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 

 
 

Adri,
nekem Livi aludt így el, kábé 2ésfél éves koráig.
Délután is, este is. Ágyba be, én kimentem, pár percig hallottam, hogy szórakoztatja magát, aztán elaludt. És mindig, de mindig mosolyogva ébredt, ezt úúúúúúgy szerettem.

Ügyesek vagytok, látod, én mondtam, hogy kirázod a kisujjadból! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli, ez aztán a nagy kihívás, de úgy szép az élet, ha zajlik! :wink: 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát nekem még mindig fáj a torkom, meg a fülem, főleg ha ásítok v. kitátom a szám, akkor fáj a fülem. Tudom, hogy el kéne mennem dokihoz...

Bogi mindig kiabál, ha betesszük a kiságyába. Némi csitítás, simogatás, párszor vissza kell nyomni :? , de aztán elalszik. Főleg, ha apa mesél közben, ilyenkor én ki is tudok osonni.

Ovi ügyben semmi javulás, reggelente sírás és csimpi. Azt mondták, hogy novembertől kezdődnek a foglalkozások :shock: :x . Hát ilyet! Addig meg mi a csudát csinálnak? És hogy elkezdik majd a színeket tanítani az ovisoknak. A színeket :shock: ? Azért egy ovisnak illene már ismernie a színeket, nem?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Altatás nálunk mint olyan nem létezik. Kb 6-8 hetes korában volt a szoktatás vége, azóta beteszem, otthagyom, 2 perc és alszik. Roli meg sokszor ültő helyében elalszik, de egyébként beviszem a szobájába, lefektetem, betakarom és kijövök, ő is alszik hamar. szerencsére jól megszokták.

Gabuska! Nóri nagyon hasonlít a mamára. Ő a te anyukád? Jó nagy már a haja is.

Patri! Mi újság a cipővel? Kaptál már mintákat?

Kép
szly27
 
 


Csilla! Roli is tudja már a színeket, de hidd el, van olyan gyerek, aki még nem.

Kép
szly27
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Hát Jázmin cickafarkjai sem semmik!!! :D

Én anyum, és eddig csak Te látod, hogy hasonlítanak. Mondom is neki, tökre fog neki örülni. :D

Kép

Kábé ennyi kép sikerült. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ez már a műtermi? Nem mondod, hogy csak ez az egy lett jó?! De nagyon édi rajta Nóri!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
pat!
úúúúúúúúúúúúúúútállak! :lol: igazán felszedhetnél már pár kilót! :lol: szuper időtök lehetett.

gabi!
téged is úúúúúúúúúútállak :lol: öregedj már meg :lol:

na jó,befejezem,senkivel semmi bajom :lol: :lol:

halljátok,ezt le kellírnom aztán lehülyézhettek.épp nézem a barátok köztet és épp majdnem elrabolták Kamillát,erre nekem meg összeszorult a gyomrorm és bekönnyeztem :oops: ez kész....

altatás:leírom és e miatt meg leszentimentalistázhattok :) szal du.betelepszünk a franciágyra,ő mocorog,elalszik,míg én olvasgatok.(mostanában ennyi időm van olvasni magamnak).utána én megcsinálom a dolgaim és ha marad idő(ált marad :lol: )melléfexem.ált 2,5-3 órát alszik ő.
este fürdés,apa öltöztet,én tápszerkészít,majd apa lemegy én meg összekucorodom Dodóvala szobájában levő sarokgarniturára,megissza a tápot(mint kiskorában:én itatom,ő meg sem fogja),majd a mellkasomra fexik,mint aprónak,én énekelek,1-2 verses mese,imádság,majd mindíg ezt mondom:"jó éjt!anya betesz az ágyba,aludj szépen reggelig,szép álmokat!anya még...ezt v azt...csinál,hallani fogod"és pár napja megtoldottuk avval,h kérek 1 jóéjtpuszit,erre ő szabályosan ad a számra :lol: iiiiiiiiiiiimádom!!!!!!!!!!!!persze csak ott és csak akkor :lol: mármint a puszi :D na szal,nálunk így zajlik az este,utána kijövök,még elpakolok fenn,"zörgök",majd én is lemegyek,ő meg szépen alszik 7-f8ig,akkor apa behozza az ágyunkba és v visszaalszunk v nevetve kelünk.annyira jó kicsit visszahozni a babakort esténként,frankón irígykedem ha pl. a férjem altatja. :oops: persze nem hosszú idő,max 10 perc és teszem az ágyba,de addíg is csak az enyém :D annyira meghitt ez az egész és tudom,h csak addíg mehet,míg nincs tesó v ő igényli.

7végén ki mit csinál?nálunk ruhabörze vasnap meg búcsú lesz+orgonát ültetünk sövénynek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára berni1 2009.09.29 20:28-kor.

Kép
berni1
 
 


szly!
ééééééééééééééééédesek a copfok!de a szeme szörnyűűűű,máskor kímélj minket! :D

Kép
berni1
 
 


Berni,
tudod mikor szoktak mindenen sírni a nők? :wink: :lol:

Semmi okod az aggodalomra, simán beülhetnél egy középiskolába. 8)

Amúgy Csilla is olyan élőben, mint egy kislány. :)

Szly,
még nem láttam mindet, csak 4 darabot, abból 1 botrányosan rossz, 1 elmegy, 2 pedig jónak mondható. Gondolom a többit még azért nem küldte át a barátnőm, mert próbálják retusálgatni, hogy valamit lehessen kezdeni velük. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Berni,
nagyon jó volt olvasni is, hátmég neked átélni. Az altatásról írottakat. :)

Mi lehet, hogy topiktalira megyünk, de még nem biztos.
Meg októberre Cirkusz is be van ígérve Livinek, amire rendszeresen emlékeztet is minket. :twisted: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


milyen topik?már te is elpártoltál? :)

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Gabi, ezután inkább Zoli fotózzon a műteremben is! :lol: Édes Nóri a cicával! Jó lehet így állatot tartani :lol: Anyukáddal tényleg olyan jól megvagytok, ahogy tapasztaltam? semmi generációs nézeteltérés vagy hasonló?
Adri, nálatok azért van ilyen, úgy látom :lol: Legalábbis a gyerek kényeztetése terén. :P De azért megmaradt Ártemisz napirendje, ugye? Hát persze, hisz most dicsekedsz, milyen ügyes!Gratula!
Én nem kell attól tartsak, hogy a fiúk elkényeztetik Csanádot, engem sokkal többet tud ugráltatni :) Viszont a elviszik a játszótérre, ott játszanak vele, én meg nem :) Napirendje meg amúgy se valami stabil, napközben hol kétszer alszik, hol egyszer...Az elalvásra sem lehet kaptafát húzni. Én megteszem a magamét, pizsama, tej, cumi, be az ágyba. Aztán ő vagy elalszik, vagy nem:) De az fix, hogy ezután ágyban marad, ha akar játszik még, ha álmos, elalszik. Most például éneklget alvás helyett. Ugyanabban a szobában vagyunk, megy a tévé, a számítógép.
Szly, nagyon csúnya Mira szeme! Fájtatja is? A többi képen viszont elragadó és Roli is elemében van :) Nem én neveltem így a nagyfiúkat, természetesnek veszik, mert ezt élték meg a nagy családban. Rájuk is vigyáztak a nagyobb unokatestvéreik, ők is vigyáznak a kis unokatesóikra, nem csak az öccsükre.
Berni, szép szertartásaitok vannak, gratula a puszikhoz! Nálunk teljesen az úrfi kedvétől függ, hogy kinek mikor ad. nem biztos, hogy kinövi a bújást, nekem Barni még mindig bújik. Jaj, csak el ne olvassa, mert már biztosan szégyenlené.
Csilla, jobbulást neked és javulást az alváshoz és az ovihoz a lányoknak!Éjszaka még Bogi is felébred? Nálunk mire kettőre csökkent az ébredések száma, hát betett nekünk ez a rágófog.Csak pár napig élvezhettem, de reményt adott a jövőre nézve.
Gratulálok minden házassági évfordulósnak és névnaposnak így utólag és előre is. Szülinap is volt/van/lesz?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Évi?
Mariann?
Szintus?

Na és Ancsa ,Bea,Kriszti, Réka?

Pat, várhatlak az éjszakai műszakba? esetleg Gabi néz be a fényes meccs után? :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
hát, idejét sem tudom mikor vitatkoztunk utoljára anyukámmal. Még gyerekkoromban sztem.
A férjem mellett ő az egyetlen, akire bármiben, bármikor számíthatok. Csomó dologról tök mást gondolunk, de mindig szuperül meg tudunk mindent beszélni, sosem győzködjük egymást a saját igazunkról, és mindenféle kritikát elfogadunk a másiktól. Megfogadni persze nem kötelező, de mindenben érdekel a véleménye.
Gyerekneveléssel kapcsolatban is olyan "szépen" el tudja mondani, ha valami szte nem okés, egyáltalán nem érzem bántónak, sőt, van, hogy én kérdezem meg, hogy ezt vagy azt ő is így csinálta volna?
Persze vannak neki is hibái, mint mindenkinek, de ezek közel sem olyan nagy dolgok, hogy negatív irányban befolyásoljanak valamit a kapcsolatunkban.

Nnnna, 0-4. :? :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli,
ne hari, nem jövök a műszakba, mert most megnézem videóról a Barátokat, aztán zuhanok az ágyba.
Zoli a meccsen.

Jó éjt mindenkinek! :arrow:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, de hát itt voltál a műszakban! csak azt vártam, hogy írjon már valaki és zuhanok én is ágyba! Gratulálok anyukádhoz! És neki is a lányához!:)

Szép álmokat!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jo reggelt!

Sly! Szegeny Jazmin! Orulok, hogy mar javul a szeme.
Egyebkent oruletesen edes azokkal a coffokkal! :D Hihetetlen, hogy meg turi is, hogy frizut csinalj neki. Nalunk Rebus semmit sem enged. Utalja, ha piszkalom: a hajat, orrat, nyakat.... :roll: .

Gabuska! Mar en is mondani akartam, hogy Nori tiszta anyud. :D
Jok a kepek ( Norirol!!!! :lol: )
Zoli kepei pedig tenyleg gyonyoruek!

Adri! Nagyon ugyes Artemisz. Majd ha lesz meg idod, hozz a kis Nikirol (es persze Artemiszrol is) kepeket! Annyira aranyos.

Joli! Huha, akkor nagy utazasra keszulsz! A fiukkal biztos nagyon jol el lesz Csanad. Milyen jo is Neked, hogy ilyen nagy fiaid vannak, akikre igy lehet szamitani. Irigylesre melto, tenyleg.

Csilla! Menj el tenyleg a dokeszhoz! Valamit csak ad, amitol gyorsabban jobban leszel.

Altatas. Altalaban en is eneklek kicsit Rebusnak( delutan nem mindig igenyli, lehet hogy a hangommal van a baj :roll: :D ), aztan be az agyba, es majd elalszik. Az valtozo, hogy mikor. Van, hogy negyed oraig is kiabal, beszelget, nevetgel.

Huh, pelust kell Rebusnak cserelni...

Kép
atina12
 
 


Berni,
nem pártoltam én sehová, azokkal talizunk, ahová 2005 óta írok. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabus
Nagyon szép képeket hoztál nekünk!!!
A cicás képeket imádom, annyira édes, ahogy a cica Nórihoz bújik, és a műtermi Nóris is szuper.

Joli
Jó utat neked hétvégére!

Szly
Nagyon édi Jázmin, nagyon jó a frizurája. Remélem hamarosan meggyógyul a szeme.

Patr
Szépek vagytok, és Juliska is nagyon édi, te pedig változatlanul nagyon csini vagy. Irigy, irigy!!! Én is szeretnék megint karcsú lenni, csak ne lenne olyan nehéz.

Altatás
Én 13 hónapig énekeltem, táncoltam a gyerekkel, úgy, hogy a vállamon feküdt, úgyhogy most élvezem, hogy csak leteszem az ágyába, és elalszik.

Hétvége
Mi elvileg Várgesztesre megyünk nagyobb társasággal. Sokat gondolkodtunk, hogy vigyük-e Mátét, de végül úgy döntöttünk, hogy nem visszük. Egyrészt jól beállt a napirendünk, nem akarom, hogy megint megdőljön, másrészt egy éjszakára megyünk csak, és nincs utazóágyunk, egy éjszakáért meg nem fogok venni, azt meg nem akarom, hogy a nagyágyon aludjon, mert attól félnék, hogy leesik.

Tegnap fodrásznál voltunk apával, és mikor hazajöttünk Máté annyira örült nekünk, sose szokta érdekelni, hogy hazajövünk, vagy elmegyünk, most meg le se vette a szemét rólunk, az én nyakamba meg csimpaszkodott, nem tudtam leszedni magamról, nagyon édi volt. Az apján meg egyfolytában rötyögött. :-)Gyakrabban kéne fodrászhoz mennünk. :-)
kittina30
 
 


Köszönöm mindenkinek a képdícséretet, aranyosak vagytok. :)

Mátéra ki fog vigyázni? :)

N megtalálta a hosszabbítót, rohanok. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, úgy hanzott, amit írtam, mintha Mátét egyedül hagynánk itthon. :-D Sajnos még ennyire nem önálló. Nagymamával, és papával marad itthon, ugye mi alapból is együtt lakunk, ők lent, mi meg fent. Úgyhogy alhat a saját ágyában, majd a mama felköltözik hozzá.
kittina30
 
 


Nnnnnnna, veszély elhárítva.

Vááááárjál, nem úgy kérdeztem, hogy Mátéra fog valaki vigyázni?, hanem hogy Mátéra KI fog vigyázni? :wink: :wink: :wink:
Persze, el is felejtettem, hogy Ti együtt laktok. :)
Én is nagyon örülnék, ha anyuékkal együtt laknánk, de - bár jó a kapcsolat - nem biztos, hogy ezzel Zoli is így lenne. Én is szeretem az Ő anyukáját, de együtt lakni az nem ugyanaz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Aha, értem a kérdés! :-)

Nehéz kérdés, ez a külön, vagy együtt lakás. Mi is évekig szerencsétlenkedtünk, nem tudtuk eldönteni, hogy maradjunk, vagy menjünk. Anyósék meg is unták ezt, úgyhogy csináltak nekünk itt fent egy gyerekszobát - volt egy padlástéri rész, ami lomtárként üzemelt -, persze nem vallották be, hogy azt gyerekszobának szánták. :-D
Aztán köztes megoldásként vettünk egy telket, de ugye sokba kerülne rá építeni, úgyhogy maradtunk. Az üres telekre meg nem tudunk kiköltözni. :-) Azt majd meglátjuk az építkezést, de én nem ragaszkodom hozzá.
Én nem bántam meg, mert tényleg van mindenünk fenn, konyhánk nem volt évekig, de mire jött Máté, az is elkészült. És még le is vagyunk választva a nagyszülőktől, nekik kettejüknek meg túl nagy lenne ez a ház.
kittina30
 
 


Na, akkor így tök jó! :)
Nekünk is lenne külön szint, mindennel berendezve anyuéknál, de úgysem fogunk odaköltözni. Sőt, ők is jönnének el már onnan.
Kezdem a kályhától. :lol:
Anyu második férjének a szülei anno építettek egy három szintes házat, hogy majd a gyerekek is ottlakjanak, ha felnőnek és családjuk lesz. Ebből persze nem lett semmi. A papa korán meghalt a két lánytestvér elköltözött, így a nagy házban ottmaradt a mama és anyu férje. Mikor összeházasodtak anyuval, akkor meg hárman. Alsó színt üres, hol volt benne albérlő hol nem, első emeleten a mama, másodikon anyuék. De már a néni sem él, így ketten vannak abban a böhöm nagy házban, télen a fűtés 100 ezres nagyságrendű a gáz ára miatt, eladni meg nem tudják, mert több mint 30 éves ház, nincs már túl jó állapotban. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hú, az nagyon húzós, szegény anyukádéknak elég lehet a rezsit kifizetni. Eladni most egyébként is mindent nagyon nehéz, pláne a nagy házakat.
kittina30
 
 


igen :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi, mostanában nem adják ki anyudék a házat? Hogy oszoljon a rezsi...Édesek a lányok :)
Kitti, hogy szokott le Máté a hordozásról? Lehet ha Máté megérezte, hogy itt akarjátok hagyni egy éjszakára és azért szeretett annyira :)
Pat, tőled is akartam kérdezni, hogy nálatok mi használt, mitől alussza át Mira az éjszakát? Az már rég volt, hogy bekeményítettél és hagytad sírni...
Ancsa, jól vagytok? Sokat esik az eső? Hogy oldjátok meg a sétákat olyankor?
Írtam, hogy Csanád le tudja csavarni a kupakot az üvegről? A csatt megtanulása után már kezdtem reménykedni a kézügyességében...ugye az ilyesmi azt jelenti?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy már megint eltűntem,de most meg hazajöttünk Egerbe. Kedd este jöttünk,de péntek (holnap ) reggel már megyünk is vissza. Eredetileg úgy volt,hogy az uram nézi a meccset a helyszínen,minket meg vonatra tesz a Keletiben,de a szomszédunk elvesztette a jegyét, a férjem meg olyan rendes volt,hogy odaadta neki az övét,így együtt jöttünk haza.Sajna ez a 2 nap nagyon gyorsan elmegy,és sok a "kötelező" program,de ha legközelebb jövünk Csilla,összehozunk egy talit! 8)
Most elég szépen termeltetek,mindjárt visszaolvasok!
Ja,Mira azóta lázas mióta hazajöttünk,tegnapelőtt is meg tegnap is 39 fok volt,de semmi egyéb tünet,így vagy az oltás mellékhatása lehet...vagy esetleg 3 napos láz... :roll:
A cipővel kapcsolatban van egy rossz hírem! :( Mindenkitől elnézést akit eddig hitegettem,de hétfőn beszéltem az emberrel,és mondta,hogy megérkeztek az őszi modellek,de egyenlőre csak sorokban lehet adni üzleteknek,majd e hét péntektől lehet magánembereknek is...erre tegnap telefonál,hogy eljött a cégtől,mert 3 hónapja nem kapott fizetést...Bocsi lányok,de sajna így nem lesz cipő.Már én is nézegettem tegnap,8-9ezer a boltban!!! :evil: :evil: Azért 4.500Ft-ért mennyivel jobb lett volna! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Joli!
Ezek ám a tervek! :) Végül mi lesz Csanáddal? mikor indulsz?Büszke lehetsz a nagyfiúkra!!!!!!!!! :D

Minden fénykép nagyon szép,kivétel szegény kis copfosnak a szeme!! Remélem azóta már gyógyulgat!!!

Gabi!
az az egy jólsikerült kép NAGYON jól sikerült!!! :)

Csilla,Sly!
Lehet ciki,de még Márk sem ismeri az összes színt.A zöldet kéket pl. mindig keveri.De a rózsaszínt már gond nélkül felismeri! :lol: :lol:

Szenti-Berni!
Én is egyből arra gondoltam,mint Gabi! Csak nem? Bár te amúgy is olyan kis szenti-menti vagy,ugye? Jó ez az alvási móka,és édi ehet Dorián ahogy puszit ad. már Mira is ad,szabályosat! 8)

Joli!
Sajna megint a sírni hagyást vettem elő. :oops: Első este 40 percet sírt Mira,második nap 10-et,3. nap már csak 10 másodpercet,azóta nincs egy hangja sem,és éjjel sem kel.Csak első alkalommal kelt fel fél 4 körül,de azóta szerencsére rendesen alszik!!!!

Kriszti!
Holnap mentek Várgesztesre? Jó szórakozást,ha addig nem jönnék!! De fogok!!! :wink:

Mariann,Réka,Be,Adri???????????????????????

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Joli,
kiadnák ők, de nehezen jön össze sajnos.

Pat,
na, ha a 4. nap bepöttyösödik Mira, akkor egyértelmű lesz, akkor a 3 napost nyerte meg. Jobbulást neki!!!

Mi majd 22-én a Fiorentina elleni meccsre megyünk. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Joli
Úgy szoktunk le a hordozásról, hogy csak egyszer alszik napközben, és annyira elfárdat reggel 6, fél 7-től de. 11-ig, hogy 11-kor simán kidől, és alszik 1-2 órát, estére is már olyan fáradt, hogy megissza a tejet, utána kap cumit, és elalszik. Egész nap jön-megy, biztos nagyon elfárad. Kivétel volt a mai délelőtt, mert nem akart elaludni 11-kor, fél 12-ig bírtam a nyügit, aztán vállamra fektettem, és kicsit énekeltem neki, de csak rövid ideig, hogy ne aludjon el, aztán letettem, és elaludt az ágyban.
Na, most meg sír.
kittina30
 
 


Cumit visszatettem, és remélem, hogy visszaalszik, mert fél óra alvás nagyon kevés. Lehet, hogy még nem kellett volna elaltatnom.

Patr
Szegény Mira, gyógyuljon meg gyorsan!
Milyen cipiket néztél 8-9 ezerért?

Köszi, de még az sem biztos, hogy megyünk, azért remélem összejön.

Többiek merre?
kittina30
 
 


Joli
Nagyon ügyi Csanád a kupakkal, Máté is szokott próbálkozni, de legtöbbször kiakad. Sokszor nem is való a fiamnak játék, mert hamar felidegesíti magát, legújabb, hogy a formás tekibe a körbe bele akarja tenni a háromszöget, és persze nem sikerül, amitől mérges lesz, és egyre jobban behergeli magát, aztán csapkod, közben meg sír. Kis méregzsák.
kittina30
 
 


Kitti méregzsák :D Én annyira bírom az ilyen kis emberkéket,amikor mérgesek!Én csak nagyokat mosolygok rajtuk....
Ügyi vagy,hogy sikerült Mátét leszoktatnod a hordozásról Fruzsival még nem megy!No jó őt nem kell hordozni,de az ölemben hajlandó csak elcsicsilni.....

4 hónap múlva meglesz a kistesó,adjatok ötleteket,hogy hogyan szoktassan le róla,hisz azthiszem,hogy kettőt nehéz lesz egyszerre ringatni(és az elejében nem is akarom Fruzsit,hisz nem ajánlatos egy akkora sebbel.... :? )
Már próbáltam szépen,durván de sehogyan sem hajlandó elaludni,kizárólag velem! 8)

Gabi a képek nagyon szépek,a stúdiós ia cool,de az emberednek is lekelett volna vetni a zoknit,ugy lett volna az igazi :wink: :lol:
Az üdülősi képek is jók,szép helyen jártatok,etetőszék no comment....A videó nekem akadozik,nem tudom a többieknek is?

Pat Mircsinek jobbulást,a ti képeitek is cool-ok!
Aranyosak a gyerkőceid!A lázat ugy utááálllooommm!
És félek is tőle....

Joli csatlakozom a többiekhez,hogy bátor döntés otthagyni CSanit a gyekőcökre!Le a kalappal elöttük,igaz én is vigyáztam az öcséimre(2-re is)amnikor 13-14 éves voltam,etettem is őket,meg pelusoztam is.Akkor még rongypelussal....

Szly jobbulást a kis Jázmin szemének,aranyosak a képeken a gyerkőcök!Fruzsi is ilyen ügyesen tekeri már a mocival!
:wink: Nagyon szeret motrozni,motorfüggő a kiscsajom!
Mi újság a suliban?

Adri hogy van a sebed?Te hogyan birtad ki(magyaráztad meg Ártemisznak),hogy most nem szabad emelned?
Szopizik a kicsi Niki?Azért kérdem ezt mert olvastam a szeptemberi babásoknál,hogy egy csajszinak szétnyílt a seb és újra kellett műteni szegényt! :(

Mi jól vagyunk,oktober 20.-án kell újra uhu-ra mennem!
Addig ha minden ok,nyugi van!Kedves férjem csinálja a központi fűtést és ne tudjátok meg,hogy milyen kupi és por van..... :( :( :(

Kép
Kép
szintus
 
 


A férjednek jó munkát!

Én sem voltam mezítláb, harisnya volt a lábamon. Igazság szerint annak sem túlságosan örültem, hogy a gyerekek mezítláb voltak, nem volt ott túl meleg. És 2-3 órát biztos eltöltöttünk ott. :roll:
De nem lettek betegek, akkor már kijött volna rajtuk.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pat, attól nem ébred fel éjjel Mira, hogy este hagyod sírni? :shock: Vagy én nem értettem jól valamit? Ma találkoztam egy másik kis Mirával :) Ja és a tegnap egy Csanádal :) De neki a második neve volt Csanád, a Hubát használják.
Kriszti, szóval Máté kis méregzsák ! :P Csanád is, de nem akkor, amikor kell kicsavarni a kupakot, vagy összeilleszteni a csatot, hanem akkor, amikor nem megyek azonnal visszacsinálni, hogy újra dolgozhasson vele.
Én azt mondom, hogy nyugtával dicsérd a napot, szóval ideges vagyok az utazás miatt, vagy nem is amiatt, hanem hogy itthon hagyom a gyerekeket. Ma Csanád reggel minden látható ok nélkül hangos sírással ébredt és kb. negyedóráig semmi nem volt jó neki. én is megijedtem, hogy mi baja, hát még a fiúk, ha rájuk van bízva. Igaz reggel óta nem volt baj vele.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli! Én azt mondom, ha már belevágsz, akkor viszont ne idegeskedj, hanem élvezd ki a pároddal az időt, és bizz a fiaidban. Mert ha végig aggódod az egész hétvégét, akkor nem is érte meg :) Azért vagyok ilyen okos, mert én is igy szoktam :) (amikor a kórházban voltam folyton a telefonon lógtam, hgoy éppen mit csinál Ártemisz és kivel, és hánykor és stb. stb....)

Szintus! Én alapvetően próbálom Ártemiszt nem felemelgetni, mert már tud járni is, szóval "nagylány". De persze van amikor muszáj, pl, kocsiba ki-be rakás, fürdetés, ágyba ki-be tevés. Ebben az első napokban mindig segitett valaki, most meg már én is emelem. Volt, hogy ülve az ölembe adták, hogy oda tudjon bújni stb. De mondom, én "csak úgy" nem szoktam felemelni, mert "elvileg" ellenzem. Az ölben altatástól meg ne aggódj szerintem. Én most úgy csinálom, hogy amig lefektetem Ártemiszt addig vagy alszik Niki, vagy ha esetleg fent van, akkor addig a férjem vagy anyu fogja (de ez ritka, csak büfiztetés, vagy ha sir), ha pont úgy jön ki. Mindenképpen kell, hogy legyél Fruzsival külön is a pici nélkül.

Berni! Hát te tényleg nagyon szentimetnális fiús anyuka vagy :) :) De ezt jó értelemben mondom. Én is imádom, hogy Ártemisz puszit ad, meg odabújik hozzám. (de ez nem elalvás előtt van főleg, hanem inkább napközben). Nálunk az elalváskor már olyan fáradt napközben is, meg este is, hogy ő kéri, hogy tegyem be az ágyba.

Nálunk újság: tegnap voltunk doktornéninél. Niki 2 hét alatt 500 grammot hizott :) , Ártemisz 9920 gramm és 80 cm. (jól megnyúlt), ő is megkapta az MMR-t. Egyelőre jól van. Én is vettem neki cipőt, kettő párat is, átmenetit meg télit, mert a nyári 19-esbe már nem tudtam belepréselni a lábát, az újak 21-esek...A kettő együtt 85 euro volt............... 8)

Jázmin szemének gyógyulást!

Mi is egy házban lakunk anyósékkal, ők a lenti szinten, mi meg fent, külön ajtó meg minden külön szerencsére. Nekem nehéz (volt) megszokni, de el kell ismernem, hogy sok jó oldala van. És Ártemisz nagyon szereti őket, és nekem is jó, hogy rájuk tudom bizni bármikor nyugodt szivvel. De néha kicsit "túl közel vannak", legalábbis én úgy érzem. Mivel nincs választásom, ezért inkább elfogadom a helyzetet és a jó oldalát nézem.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Bocsi, most csak egy gyors szolgálati közlemény, ismerőstől tudom, hogy:

"mától okt 2. feléig az ikea étteremben a meleg ételek fél áron kaphatók."

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Elolvastam mindent, de most nincs sok időm reagálni!

Patri! Sajnálom a cipőt, olyan jó lett volna!

Ma oltáson voltunk Jázminnal, prevenar + 15 hós. Üvöltött, ahogy meglátta a dokit, de nem is vártam mást. Sajnos a szeme sem igazán akar javulni, kapott rá kenőcsöt is, ha nem javul, szemészetre kell vinnem.
10600 g, a centijét nem mértük, a súlyát is alig tudtuk.

Szintus! Az iskola megyeget. A gyerekek alakulnak, de azért legalább napi egyszer nem felejtenek el kiborítani! De azért már tényleg alakulunk!

Kép
szly27
 
 


szia!
szly!
dokis szitu ismerős,egyszer majd titokban levideóztatom,h Dorkó mit művel.azért nem én,mert nem tudnám,úgy szorítja a nyakam :D

cipő:holnaptól cipő-és ruhavásár van a stadionnál.én voltam régebben,nem találtam olcsónak,de Dorkó miatt lehet,h kinézünk.

nem is tom,mit akartam még...

jaaaaaaaaaa,gabi!lassan leesett,h mire gondoltál :lol: :lol: :lol: áááááááá,még azt sem tudom,szeretnék-e 2.at,nemhogy....sok minden kéne ahhoz,h tesóprojekt legyen(soxor 1 normális férj :lol: :lol: )szóval én alapból vok ennyire meghatódos,főleg Dorkó óta.semmilyen állatbántós és semmilyen negatív babahírt nem hallgatok,nézek meg,mert volt már,h zokogó-rohamot kaptam :oops: :oops:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Csak fél-negyedgőzzel döcög a fórum!

Berni, én nem néztem ki belőled ezt az érzelgősséget! :) Igaz egyszeri találkozásból nem lehet megismerni egymást :)

Adri, én is te elveden vagyok/voltam az ölbentartás kapcsán, a következővel sem csinálnám másképp! Megölel Csanád százszor is egy nap anélkül, hogy felvenném :)
Én is éltem 10 évet egy udvaron anyósékkal, tudom, miről beszéltek:roll: :P

Gabi, jövő héten melyik nap ebédelünk az Ikeában? Igaz én csak szerdán és pénteken érek rá:lol:

Szly, remélem azért hamar helyrejön Jázmin szeme, nem kell szemészetre is vinni!

Én búcsút intek pár napra, holnapra már hegyekben áll a tennivaló, biztosan nem lesz időm netezni. Kellemes hétvégét!

KépKép
Kép
el..né
 
 


el..né írta:Gabi, jövő héten melyik nap ebédelünk az Ikeában? Igaz én csak szerdán és pénteken érek rá:lol:

Hát akkor szerdán vagy pénteken! :lol:
Esetleg szerdán ÉS pénteken. :wink:

Mikor indulsz a nagy útra?

Berni,
hú, gyerekbántós, betegséges hírektől én is kiborulok, teljesen úgy élem meg, mintha az enyémmel történne. Brrrrrrrrrrrrrr.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Teszek fel képeket:

Kép Kép Kép ezt kapta amikor hazahoztuk Nikit
Kép közös séta Kép Kép Kép

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Istenem, de szépek ezek a lányok! :)

Adri, az elsőn Te vagy vagy csak valaki, aki nagyon hasonlít rád? :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: