Új privát üzeneted érkezett!

márti!
mi most 03 hetesek vagyunk, és aszonta az orvos még nem tudná tutira a nemét, ha meg is mutatná akkor sem, de tippre azt monda ő is (meg én is) hogy lányka...?
bag

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


hoppá!!! nem 03 hanem 13!!!!
bocs
bag

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Hajdum!

Nekünk 4D-t csináltak a 12. héten is, de akkor még szinte semmi nem látszott. A doki mutatta, hogy ő ott nem lát semmit, de erre a férjem kijelentette, hogy lehet, hogy csak pici lesz a fütyköse. Azóta a 20.heti 4D-n Ficánka szemérmetlen módon széttette a lábikóit és megmutatta, hogy bizony semmi lógattyú nincs ott, viszont már nagyon szépen látszott neki minden (a két kis farpofa között a két husi-pogi).
Szerintem érdemes várni a 20. hétig, de 27.-én már bőven túl is leszel rajta.

Pusza
Barbara
babar
 
 

 
 

Sziasztok!Most értem csak ide,mire a kiscsalád megreggelizett.Magamról annyit,hogy 30 éves varrónő vagyok,Dorogról.Van egy nagyon rendi férjem,és egy 32 hónapos Bogi lányom,a pocakban pedig a 21 hetes tesója,akinek a neme még titok.Ugyanis a pocaklakó elég szégyenlős.De amilyen dolgok velünk történtek,a neme igazán nem a leg fontosabb.Bogi után két babát elvetéltem úgyhogy mindenki alig várja ,hogy a pocaklakó megszülessen rendben.Nagyon örülök ,hogy tudok dumcsizni veletek,az olvasottak alapján nagyon szimpik vagytok.Ha valakit érdekel küldhetek képet.
Üdv, Saxi.
saxi
 
 


Sziasztok!úgylátom nem csak én vagyok ezer dologgal ellátva.Kicsit irígykedve nézem a 4D-s Uh-ról írt dolgokat.Nálunk sajna még nem csinálnak ilyet.Nekem utaznom kéne,BP-re,és ez elég zűrös.Ha a Bogit passzolom,tuti,hogy Apa nem kap szabit.Úgyhogy marad a hagyományos Uh.
Na megint menem kell,mert nem főz senki helyettem. Majd a délutáni alváskor jövök.

Üdv,Saxi.
saxi
 
 


Saxi

Nem csak Bp.-en van 4D UH. Van Kecskeméten is. Ugyan nem tudom, hogy merre felé laksz. Lehet, hogy az is messze lenne neked?


Babar, Bag
Valahol akkor megkönnyebültem, hogy nem rohantam egyből 4D-re, mert végül is akkor csak az lett volna nálunk valóba a külömbség a felvételek között, hogy nem f-f hanem színes.
Na, de hol vannak a képek??? Nem láthatjuk? KÉRJÜK A KÉPEKET!!! Gyönyörködni akarunk a babcitókban.

Pusz: Márti
Márti
hajdum
 
 


Sziasztok!Barbara,hány hetes vagy most?Csak mert én is várom már ,hogy megmutassa magát,de a 19.-heti Uh-n még a doki még semmit nem látott.Legközelebb a 23.-ik héten kell mennem,de ez csak sima Uh.Jó lenne tudni,Apa nagyon reménykedik,hogy ezúttal sikerült egy trónörököst összehozni.Majd meglátjuk addig még van 2 hét.
Üdv,Saxi
saxi
 
 


Szia Márti!Tudom,hogy Bp.-en kívül is van de hozzánk még az van legközelebb,kb.- 55-60Km.De ahogy írtok róla egyre jobban érdekel.Leírnád nekem ,hogy mi az a Praxis és hol található.Ugyan Bp-en eligazodni nekem elég zűrös,de eddig még mindenhova odataláltunk.A Bogit a MÁV kórházban szültem,először az is a világ végének tűnt,de később megszoktam.Köszi,üdv,Saxi.
saxi
 
 


Szia Saxi!
Praxis rendelő - 4D UH
XI. Bartók B. út 92-94. IV/20.(Kosztolányi térnél)

alap: videófelvétel+szűrés+3-4 db. f-f kép
választható: CD-re írt képek (20-30) 1000.- Ft
Nyomtatott kép 1000.- Ft/db.
DVD 3000.- Ft

Ha a babaneten jelentkezel be, akkor kapsz egy azonosító számot amit a bejelentkezéskor mondani kell és akkor kapsz 1000.- Ft kedvezményt. Egyébként vannak fönt a babaneten is 4D képek, hogy megtud nézni, hogy milyenek is az uh-os képek.
Remélem tudtam segíteni. Szerintem meg Bogival is elindulhatsz, legalább ő is megnézi, hogy hogy vizsgálja anyát a doktor bácsi.

Puszi mindenkinek, megyek haza a melóból. Hétfőn jövök. Jó pihenést mindenkinek és nőjön a pocakotok.

Márti
hajdum
 
 


Jaj, lefelejtettem, hogy az alap vizsgálat: 8000.- Ft.
hajdum
 
 


Szia Márti!Köszi az infót szuper,mindent tudok. Neked is minden jót.Üdv,Saxi
saxi
 
 


Sziasztok!Lányok ti már tudjátok ,hogy fogják hívni a bébit?Én egyenlőre tanácstalan vagyok,és Apa ugyanígy van a dologgal.Ha valakinek van ötlete szivessen venném.A névjegyzéket böngészve találtam egykét nevet de nem az igazi,hátha nektek van valami ami megtettszik.Köszi,üdv,Saxi
saxi
 
 


Szia Saxi!

Én most 21 hetes és 1 napos vagyok. Nálunk a lányzó neve Farkas Szonja Barbara lesz!

Na elmentem nyaralni! Két hét múlva újra itt!

Barbara
babar
 
 


sziasztok, most tudok feletenni képet: három lesz összesen, nem tudtam választani.....bocs!!!!
bagzKép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Kép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


....a színezést én csináltam utólag, a gyengébb barátok számára, könnyítésként (nem találták a babót...)Kép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Te Bagzer, ez már teljesen emberforma! Nekem is ilyenem van?Kép

Saxi,
Szia! Nekem a 20. héten 2D-ssel is megmondták, hogy mi lesz a gyerek! (Mármint az előzőKép) A dokim szerint aki jól ért a 2D-hez, legalább olyan jól lát vele mindent, csak a mamának nem olyan nagy élmény. Úgyhogy ezért a pénzért végül is nem infot veszel, "csak" mozit! Persze ilyen mozi máskor nem leszKép De nekünk eddig se fért bele, ezután se fog, és végül is nem maradtunk le semmiről. Ezt csak azért mondom, hogy ne bánd nagyon, ha nem jön össze.

Vica
mvica
 
 


Szia Vica!Én legközelebb 2-hét múlva megyek, remélem a doki már tud valamit mondani.A 4D-s árak szerintem is húzósak egy kicsit.Azért köszi a választ.Üdv,Saxi.
saxi
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek, az újaknak főleg!
Lányok,eléggé meg vagyok ijedve!Voltam a dokimnál méhszáj vizsgálaton és az derült ki, hogy egy ujjhegynire ki vagyok tágulva. Nekem ez az első terhességem és ennek nem lenne szabad így lennie.Most Magne -B6-ot kell szednem.3 hét múlva kell visszamennem, ha ekkora marad, akkor jó,de ha nagyobb...Akkor mi lesz? Össze kell varrni???????Úgy félek!
smille
 
 


Sziasztok!

Smille! Ne félj, biztosan minden rendben lesz!! PIHENJ SOKAT! Gondolom, ha nem javul a helyzet, akkor felir a dokid erösebb gyogyszert, végszükség esetén összevarr. Az a lényeg, hogy FEKÜDJ sokat, mert az ücsörgés sem igazán jó!!!
Különben semmi hasfájás, vagy ilyesmi elözmény nem volt?? Ettöl én is félek egy kicsit (mármint, hogy kinyilik a méhszáj), ráadásul néhány napja érzem feszengeni a méhemet. De hátha...
SZORITOK!!
Csonka Zoli egyébként a Húskombinátban dolgozik (mily meglepö!). Gondolom a város többsége ott van! Nálunk is ilyen jó a helyzet mhely terén Kép!

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!
Smille!Nyugalom ne idegeskedj,a lényeg,hogy észre vették,és figyelnek rá.Fontos dolog ,hogy ne menj sehova fürödni,ha nem muszáj idegen helyen ne menj WC-re.És ne vegyél ülőfürdőt, nehogy baci jusson belülre.Sokat pihenjél,és meglátod nem lesz gond.Szorítok neked nagyon.Különben milyen idős terhes vagy?Üdv,Saxi.
saxi
 
 


Sziasztok!
Marica!Remélem jól kipihented magad,jól éreztétek magatokat és jó hogy újra itthon vagy közöttünk! Kép
Üdv bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást meg a jó tanácsokat!
Saxi!22 hetes terhes vagyok.
Marica!Mentek Kecskemétre?
Puszi
smille
 
 


Smille!
Hát remélem, hogy megyünk! Még nem kértem idöpontot, de valószinü, hogy csak szeptemberben tudunk menni. Vagy akkor már tul nagy lesz a baba és nem fog jól ráférni a képre?

Bea! Köszi! Igen, jól kipihentem magam, legszivesebben nem is jöttem volna dolgozni! Kép De a hátralévö 13-14 hétböl még minimum 6-ot szándékozom dolgozni. Ez igy leirva nem is tünik soknak, igaz? Majd ezzel vigasztalódom! Kép

Üdv az újaknak! Próbáltam visszaolvasni az elmúlt 2 hetet, de sajnos vannak hiányosságaim! Meg nem is birtam mindent megjegyezni. Ugyhogy ha valaki lemaradt, vagy nem jó valami adat, akkor szóljatok!

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 35 nov. 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Kriszti 29 nov. 28. 1 Zsombor/ Luca Bp./ Schöpf-Mérei
Eszti ? dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány ? dec. 8. ? ? Bp./ Szent István K.
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./ Szent István K.
Barbara 28 dec 16. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Manós 29 dec. 18. 1 Barnabás/Virág v. Lili Bp./ Szent Imre K.
Constanze 28 dec. 20. 1 ? ?
Claudia 26 dec. 31. 1 Roland/ Claudia Bp./ Szent Imre K.
TAndi 29 dec. 31. 1 Tamás/ Enikö Bp./ Szent István K.
Rumpusz 26 dec/jan? ? ? Bp./ Schöpf-Mérei
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 ? Bp./ Máv K.
Rékacs 30 jan. 7. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Márti 28 jan. 8. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Fabrika ? jan. 2 ? ?
Smille 23 dec. 10. ? ? Gyula ?
Kire 33 jan. 11. 2 ? ?
Szilvia 30 jan. 12. 3 ? Bp./ János K.
Esbib 30 jan. 12. 2 &#192;kos/ Flóra Bp./ Bajcsy K.
Andi 25 jan. 13. 1 ? Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Sys 29 jan. 16. 2 Réka, Petra Bp./ Jahn Ferenc K.
Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
Dorye 25 jan. 21. 1 Vilmos/ Johanna Bp./ SZOTE II. Nöi
Anettka 27 jan. 22. 2 ? Bp./ Jahn Ferenc K.
Kátya 29 jan. 26. 2 Gergely/ Anna v. Sára Bp./ Kútvölgyi K.
Ildi 27 jan. 28. 1 Martin/ Szimonetta Lia Szeged/ Klinika
Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./ Szent István K.
Bagzer ? febr. 2. ? ? ?
Cicmerák 24 febr. 11. ? ? Bp./ Szent István K.
Enikö 26 febr. 16. 2 ? Szeged/ Klinika
Móni 24 febr. 16. 1 Bence/ Dóra Bp./ Máv K.
Böbe 28 febr. 24. 1 Géza/ Lilla Bp./ Margit K.
Zsuzsa 28 febr. 26. ? ? Bp./ Szabolcs u. Klinika</pre>

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is bejelentkezni közétek. Felkerülhetek a listára?Kép
Adataim: korom: 29
szülés: január 30.
baba: ő lesz a második
neve: még nincs
kórház: Bp./Szabolcs u. Klinika
bubborka
 
 


Sziasztok!
Én is újonc vagyok itt, s nagyon tetszik a fórum.
kor:31 év
Szülés: 2004.11.20.
első baba, kislány
kórház: Bp/Bajcsy
márti05
 
 


Sziasztok!

Ja igen, lemaradt, első babócaKép, nevet még nem tudunk.
Ma voltunk a Praxisban, abszolut meg vok elégedve, bár a babó szinte végig aludt, mégpedig úgy, hgoy támasztotta a fejétKép No egyszer kétszer hajlandó volt ránk is nézni.
Én most hallottam először a szívhangját, hát, elpityeredtemKép
Tudnátok segíteni, hogy mit jelentenek a rövídítések? Régen találtam egy linket, hogy mi mit jelent, de most sehol sincsKép
A CRL- azt tudom, hogy az ülőmérete. de a többire nem emlékszekKép Segítsetek plííííz! Mi a
BPD, OFD, HC, APD, TAD, MAD, AC, FL?

Köszke
Cicmerák 13+0
cicmerák
 
 


cicmerák!!!
sajnos az a gép, amin le van mentve az az adat-magyarázós oldal, az nem működik most!!!! nemtom fejből....

az adataim:
bagzerka, 26éves(tegnap lettem Kép ), 1. baba, várható szülés-már van több variáció jan28-30 - feb2, nevek, még nem biztos....ábel/mózes, emma/hanna, és otthon szeretnék szülni!
sziasztok!!
cic! nem raksz fel képet?? megnézném!!!! Kép
bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Szia Cicmerák!
A kért rövidítések: AC- has körfogata, FL- combcsont hossza, BPD- két halánték közti távolság, HC- fejkörfogat, TAD-mellkasi átmérö, APD-gerinctQl a hasfalig mért távolság, OFD- homlok és tarkó közti távolság.
Remélem segítettem.
Szia: Vackor
vackor
 
 


VackorKép köszi segítettélKép

Bagzer láttam a te képeidet, olyan az én babóm is, csak nekem szinte végig háttal volt és aludtKép a placenta mögé bújtKép Nem rakattam fel képeket, majd a legközelebbinél, szkennelni meg nincs lehetőségem. Asszem olyan 18-20 hetesen megyek legközelebb.
És közben megtaláltam az adatmagyarázós oldalt is, akit érdekel:
http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm

Üdv. Cicmerák
cicmerák
 
 


Bagzerka!Boldog szülinapot!
Minden jót,üdv,Saxi.
saxi
 
 


Smille!Remélem jól vagy,nagyon vigyázz magatokra.

Üdv,Saxi.
saxi
 
 


BagzerKép én is boldog szülinapot kívánok utólag isKép
Üdv. Cicmerák
cicmerák
 
 


KÖSZÖNÖM!!!! aranyosak vagytok!!!!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép
bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzer! BOLDOG SZüLINAPOT!!! Kép
A febr. 2-t hagytam a táblázatban, ha lesz biztosabb idöpont, akkor módositom!
A neveket is csak akkor irom be! Jó?

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 35 nov. 9. 2 (Róbert) Mariann Szeged/ Klinika
Márti05 31 nov. 20. 1 ? Bp./ Bajcsy K.
Kriszti 29 nov. 28. 1 Zsombor/ Luca Bp./ Schöpf-Mérei
Eszti ? dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány ? dec. 8. ? ? Bp./ Szent István K.
Smille 23 dec. 10. ? ? Gyula ?
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./ Szent István K.
Barbara 28 dec 16. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Saxi ? dec. 16. 2 ? Esztergom/ Vaszary K.
Manós 29 dec. 18. 1 Barnabás/Virág v. Lili Bp./ Szent Imre K.
Constanze 28 dec. 20. 1 ? ?
Claudia 26 dec. 31. 1 Roland/ Claudia Bp./ Szent Imre K.
TAndi 29 dec. 31. 1 Tamás/ Enikö Bp./ Szent István K.
Rumpusz 26 dec/jan? ? ? Bp./ Schöpf-Mérei
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 ? Bp./ Máv K.
Rékacs 30 jan. 7. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Márti 28 jan. 8. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Fabrika ? jan. 2 ? ?
Kire 33 jan. 11. 2 ? ?
Szilvia 30 jan. 12. 3 ? Bp./ János K.
Esbib 30 jan. 12. 2 &#192;kos/ Flóra Bp./ Bajcsy K.
Andi 25 jan. 13. 1 ? Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Sys 29 jan. 16. 2 Réka, Petra Bp./ Jahn Ferenc K.
Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
Dorye 25 jan. 21. 1 Vilmos/ Johanna Bp./ SZOTE II. Nöi
Anettka 27 jan. 22. 2 ? Bp./ Jahn Ferenc K.
Kátya 29 jan. 26. 2 Gergely/ Anna v. Sára Bp./ Kútvölgyi K.
Ildi 27 jan. 28. 1 Martin/ Szimonetta Lia Szeged/ Klinika
Bubborka 29 jan. 30. 2 ? Bp./ Szabolcs u. Klinika
Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./ Szent István K.
Bagzer 26 febr. 2. 1 ? Otthon
Cicmerák 24 febr. 11. 1 ? Bp./ Szent István K.
Enikö 26 febr. 16. 2 ? Szeged/ Klinika
Móni 24 febr. 16. 1 Bence/ Dóra Bp./ Máv K.
Böbe 28 febr. 24. 1 Géza/ Lilla Bp./ Margit K.
Zsuzsa 28 febr. 26. ? ? Bp./ Szabolcs u. Klinika</pre>

Remélem nem felejtettem le senkit sem az ujak közül!

Márti! Végre egy újabb novemberi! Csak 11 nap van köztünk, bár én (önzö módon) azt szeretném, ha 1-én Kép születne meg a babucink! (Akkor van a névnapom, meg apukámnak is akkor volt a szülinapja) De tudom, ez nem kivánság müsor. Egyszer már azt álmodtam, hogy 11-én szültem! Szóval mindegy is, csak egészséges legyen!!!

Marica
marica69
 
 


Szia Marica!Hát itt is megtaláltalak.Megnéztem a képedet, nagyon aranyosak vagytok.Én is tettem fel a http://www.juropnet.hu/~kese/kepek címre,ha érdekel megnézheted.A táblázatból a korom hiányzik,30-éves vagyok a többi rendben.Köszi,üdv,Saxi.
saxi
 
 


Bagzer! BOLDOG SZüLINAPOT!!! Kép
A febr. 2-t hagytam a táblázatban, ha lesz biztosabb idöpont, akkor módositom!
A neveket is csak akkor irom be! Jó?

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 35 nov. 9. 2 (Róbert) Mariann Szeged/ Klinika
Márti05 31 nov. 20. 1 ? Bp./ Bajcsy K.
Kriszti 29 nov. 28. 1 Zsombor/ Luca Bp./ Schöpf-Mérei
Eszti ? dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány ? dec. 8. ? ? Bp./ Szent István K.
Smille 23 dec. 10. ? ? Gyula ?
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./ Szent István K.
Barbara 28 dec 16. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Saxi ? dec. 16. 2 ? Esztergom/ Vaszary K.
Manós 29 dec. 18. 1 Barnabás/Virág v. Lili Bp./ Szent Imre K.
Constanze 28 dec. 20. 1 ? ?
Claudia 26 dec. 31. 1 Roland/ Claudia Bp./ Szent Imre K.
TAndi 29 dec. 31. 1 Tamás/ Enikö Bp./ Szent István K.
Rumpusz 26 dec/jan? ? ? Bp./ Schöpf-Mérei
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 ? Bp./ Máv K.
Rékacs 30 jan. 7. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Márti 28 jan. 8. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Fabrika ? jan. 2 ? ?
Kire 33 jan. 11. 2 ? ?
Szilvia 30 jan. 12. 3 ? Bp./ János K.
Esbib 30 jan. 12. 2 &#192;kos/ Flóra Bp./ Bajcsy K.
Andi 25 jan. 13. 1 ? Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Sys 29 jan. 16. 2 Réka, Petra Bp./ Jahn Ferenc K.
Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
Dorye 25 jan. 21. 1 Vilmos/ Johanna Bp./ SZOTE II. Nöi
Anettka 27 jan. 22. 2 ? Bp./ Jahn Ferenc K.
Kátya 29 jan. 26. 2 Gergely/ Anna v. Sára Bp./ Kútvölgyi K.
Ildi 27 jan. 28. 1 Martin/ Szimonetta Lia Szeged/ Klinika
Bubborka 29 jan. 30. 2 ? Bp./ Szabolcs u. Klinika
Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./ Szent István K.
Bagzer 26 febr. 2. 1 ? Otthon
Cicmerák 24 febr. 11. 1 ? Bp./ Szent István K.
Enikö 26 febr. 16. 2 ? Szeged/ Klinika
Móni 24 febr. 16. 1 Bence/ Dóra Bp./ Máv K.
Böbe 28 febr. 24. 1 Géza/ Lilla Bp./ Margit K.
Zsuzsa 28 febr. 26. ? ? Bp./ Szabolcs u. Klinika</pre>

Remélem nem felejtettem le senkit sem az ujak közül!

Márti! Végre egy újabb novemberi! Csak 11 nap van köztünk, bár én (önzö módon) azt szeretném, ha 1-én Kép születne meg a babucink! (Akkor van a névnapom, meg apukámnak is akkor volt a szülinapja) De tudom, ez nem kivánság müsor. Egyszer már azt álmodtam, hogy 11-én szültem! Szóval mindegy is, csak egészséges legyen!!!

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak Kép
Marica én nem birnák addig dolgozni
Én jul.1-től vagyok tp-en de még igy is nehezemre esik minden.Csak pihengetek,már elkezdtem a nézelődést mi hol mennyibe kerül Kép
Kismamaruhákat hál istennek nem kell vennem csak nézegetnem,mert a sógornőm varrónő és megcsinálja Kép
bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Valaki nem tud pesten olyan helyet ahol megfizethető áron lehet kapni alkalmi kismamaruhát?
Ruhákról még, bár a nyár már elkezdődött, de minden strandolni vágyó kismaminak ajánlom a speci fürdőrucikat, először siralmas az tuti mármint a látványa, de nagyon kényelmesek.


Marica!
Köszi a frissítést, ari vagy.
A tegnapi uh szerint nov.04. fogok szülni, de én nem hiszek neki, szerintem 20. és kész.
Volt már nov.16.és nov 24 is, bár most ez a 2 hét kissé durva, de szerintem csak nagy a babóca.
Mi megdumcsiztuk a 20-át szóval, te is emlegesdd neki az 01-ét.
A keresztlánykám is szegedi.
Hogy viseled a növekvő pocit?
Én élvezem még, néha viszket akkor bekenem.
Nagyon jó a mandulaolaj, kellemessé teszi az ember napját és éjjét.
Reggelente nehéz menni de pár lépés és minden ok.
A nagyobbik gyermeked hogy viszonyul a pici érkezéséhez?
Szió
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!
Háát nem tudom mi neked a megfizethető ár.Én voltam a Mega Toysban ahol láttam egy szép rucit.Legalább is nekem tetszett.Olyan lagziba valót.Mondtam is a páromnak,hogy kár,hogy az idén már nem megyünk lagziba mert meg venném.Két részes,felső és nadrág.Ott kettő kismama ruha bolt van,ez abban van amikor már jössz kifelé a boltból.Két féle színben van és 17000ft.Nem tudom segítettem-e ezzel!?Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Dia!

köszike a tippet, igen segítettél vele.
Hát nem tudom én 24 hetes vagyok, aug 21. és szept.11.-én is mennem kell lagziba, de most valahogy nem lelkesedem a dologért. De ez van.
Márti
márti05
 
 


Szia Zsuzsa!Még nem találkoztam itt veled,mert csak egy hete irogatok.Sajnálom,hogy nem vagy túl jól.Pihenj sokat.Minden jót kivánok neked,vigyázz magatokra.

Üdv,Saxi.
saxi
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon-nagyon ritkán járok erre, most mégis örülnék, ha segítenétek. Illetve nem is segítség, csak kíváncsiság.
Pénteken megyünk a Praxisba 4D UH-ra, betöltött 12 hetesen. Én eddig úgy tudtam, 12.hétig van hüvelyi UH, utána már hasi, és utána már telt hólyag sem kell hozzá. Most viszont épp a határán vagyok a 12.hétnek. Most akkor milyen UH lesz? És itt ugye szívhangot is hallgatunk majd?

Köszi mindenkinek!

Móni
Monik
 


monik!!!
mi is a praxisban voltunk, akkor 13. héten, és először mondta hogy megnézi hasi uh-val, ha nem látszik, akkor kell csak hüvelyi...neked is biztos így lesz! és mi halgattunk szívhangot, biztos ti is fogtok!!!!!! Kép

cicmerák!
megírod az értékeidet, mármint a baba méreteit, és hogy akkor mennyi idősnek felelt meg!? én most fejtettem meg a miénket, és van egy pár meglepő rész, remélem ez normális...az orvos mindenre aszonta jó, de azért elég furi...... jó, jó, egész más arányai vannak ilyenkor, nade mééégis. pl.:13hetes6naposnak írta, a fejtől popsi-ig mérete 6,84cm, és a fej átmérője 9,27???????? ez nem durva?????????? segítség...
bag

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 



KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Márti!
én nagyon élvezem, hogy ilyen nagy pocim van! Föleg most az utolsó két hétben nött sokat! Legalább mostmár idegenek is észreveszik, hogy kismama vagyok, nemcsak duci. Kép Reggel, mikor felserkenek, akkor az elsö néhány lépésnél nekem is fáj a lábam, ill. bokám, sarkam, de aztán már müködik. A börömet én is most kezdtem el kenegetni, mert néha viszket úgy "deréktájon"! (Hol van az már?? Kép )
A nagylányom is örül a babának, bár egy kicsit irigykedik néha. Föleg, hogy egy szobába kerülnek, oda a királyság!! De majd megszokja! Az utolsó uh szerint lány lesz, ez mentö körülmény Kép, hugit szeretne. (Apuka is lányt vár!)
A dátum meg ugyis csak irányadó, ha egyszer a bébi jönni akar, akkor jönni is fog! Valamikor nov. 10 és 20 között. Igaz? De hátha hat rá a szugerációd!

Marica
marica69
 
 


Szaisztok!

megjöttem!
Annyit írtatok, hogy képtelen vagyok visszaolvasni!

Voltam hétfőn 18. heti uH-n. A gyermekeünk helyesen büfizgetet. Az apukája szerint búvár. Azt mondta az uh-s néni, hogy kislány. Lánybúvár.

Márti! Mi újság? Nő már a pocid, Az enyém keddre(múlt hét) tökre feljött. Most már teljesen konkrét. Büszkén mutogatom is. És érzem a mocorgást, de sajnos még csak belülről, pedig az apuka mindig lekesen rohan, hogy ő is!

Van valakinek farokbaja? Mert nekem tökre fáj a farkam. Arra gondoltam, hogy talán sokat ülök és begyulladt. Azt reméltem, hogy tánci során elmúlik, mert akkor nem ülök, de sajnos megmaradt. Most árnika krémmel kenegetem.

Na, szevasztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Bagzerka!

Hát, ezekkel a méretekkel nekem is bajom van, bár tudom, hogy minden baba másként fejlődik, és napról napra növekszikKép
Szal a dokim szerint 13 hetes és egy napos vagyok ma. Node, sztem van egy hét késés, azaz csak 12 hetes lennék. Tecnikailag kivitelezhetetlen lett volna akkor a megtermékenyülésKép
na, hát ők az okosok, ők tudják, legyek akkor 13 hetesKép

Méretei:

CRL 6cm
BPD 2.3 halánték, ha jól tudom
OFD 2,6 homlok-tarkó
APD 1,98 gerinc-hasfal
HC 7,5 fejkörfogat (szal nyugi, nekem is nagyfejű)Kép
FL 0,70 comb

Szerintem ne aggódjKép aranyos és egészséges kisbabák lesznekKép

ÜDv. Cicmerák (13+1 hihiKép)
és üdv. az újabb tagoknak isKép

Sziasztok
cicmerák
 
 


cicmerák!!!
köszi! remélem igazad van, azért megmutatom a számainkat:
crl 6,84cm
bpd 2,57
ofd 3,29
apd 2,39
hc 9,27
fl 1,33

és ezek nemtom mik, de gondolom a méretei alapján a korára utalnak:
average GA 13w6d, és GA by LMP 13w4d
-szóval kb a 13. hét közepén tartott, és akkor voltunk uh-n, úgyhogy az reális is.....

köszi a megnyugtatást!!!!
bagzer (14+3) Kép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Köszi Bagzerka!Kép
Még egy apró kérdés: mikor pl. azt írjátok, hogy 13+4, az 13 betöltött hetet, plussz még 4 napot jelent ugye? (lehet, hogy hülye kérdés voltKép)

Ha segíthetek nektek ezzel, felrakok egy táblázatot, a szülészet tankönyvemből. A 6.-40.hétig heti felbontásban le vannak írva az értékek, de én most csak a fentebb említett 13.hetit másolom le:

13+0 korban: (mm-ben)

CRL: 69-70
BPD: 24
OFD: 34
HC: 80
FL: 19
HUM: 19 (felkarcsont hossza)
AC: nem mérik még (haskörfogat)

Móni
Monik
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: