Új privát üzeneted érkezett!

Lányok mindjárt itt a húsvét. Ti hoggy készültök rá?
Miket kapnak a lurkók és hogyan?

Mi biciklit szeretnénk Olivérnek, legalábbis én. Majd írunk a nyuszinak, hogy mindenképpen hozzon egy jopofát.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


HEló Lányok!

Mi is élünk virulunk... :D
Még hétfőn voltam vérvételen, cukorterhelésen. VAsam kicsit alacsony, de cuki rendben. Bébi meg egyre ugribugribb :lol: :lol:
Jó látni, ahogy hullámzik a pocak! Ja és hétfőn megyünk 4d uh-ra, hát NAGYON VÁROM!!!!!

Titi,
én is szeretek régi sztorikon nosztalgiázni... :oops: Bnőd kisfiát hogy hívják? És mennyivel született?

Próbáltátok már a yuotube-re beírni, hogy "birth"? Cenzúrázatlan szülések tömkelegét adja ki...

Szép álmokat!
Vendég
 


Bacilivi: Nagy László Nimródnak hívják a súlyát elfelejtettem megkérdezni. Most inkubátorban van, mert nehezen vesz még levegőt. 3 héttel korábban született mint Fanni a nővére. Neki nem volt ilyen gondja.
Próbáltátok már a yuotube-re beírni, hogy "birth"? Cenzúrázatlan szülések tömkelegét adja ki...
ezt nem értem!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

 
 

Jó reggelt!

VAsat nem kell szednem, én Rolival sem szedtem soha. CSak a Centrum Maternát szedem és a Magne b6-ot.


A húsvétra még nem készülök és nagyon nem is fogok. Úgy szoktuk, hogy csinálok szendvicseket, sütit, veszünk üdítőt, sört és várjuk a locsolkodókat. Én nagyon utálom. Mivel Roli már nagyobb, gondoltam elmehetnénk Debrecenbe az állatkertbe vele. Így nem kell itthonkészülni és nem lesz büdös a fejem.

Olyan jó vételt csináltam lányok! 7000-ért vettem egy tök jó Hauck testvérbabakocsit. Nem fakó, nincs kiszakadva, jó nagy kerekei vannak. Kicsit koszos, de mindene leszedhető, így nagyon jól ki tudom mosni.
Ez ilyen külföldről behozott limi-lomis boltban volt. Vettünk még Rolinak egy pedállal hajtós traktort 4000-ért. Aztán ott ráült egy babytaxi féle autóra és nem volt hajlandó leszállni róla, így azt is megkapta 1000 ft volt. Most is azt tologatja.

Megyek is és nekiesek az ebédnek, aztán a babakocsinak!

Kép
szly27
 
 


Szly: tudsz dobni fotót a kocsiról? Hol találok én ilyen limi-lomis boltot? Én igazából arra gondltam, hogy elég lesz, ha testvérfellépőt szerzek be a mostani kocsihoz, de most az jutott eszembe, hogy vajon egy másfél éves pöttöm rajta marad-e a fellépőn, vagy folyton lelépőt csinál belőle??? :lol: Bacilivi: neked mi a terved?

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!

Deako! Szereintem egy másfél éves gyerek nem fog neked a fellépőn maradni. Nekem Roli ha akar valamit még a babakocsiból is kimászik ha nincs belekötve. Meg annyi mindenkitől hallottam már, hogy nem vált be neki a testvérfellépő. Nehéz tolni tőle a kocsit, ráadásul nem is olcsók és nem mindegyik babakocsihoz jók.
Pesten én nem tudom hol lehet ilyet találni. De neten keress használt testvérkocsikat. Én sokat találtam, csak nekem messze van. A legtöbb pesti volt.


Nem tudjátok hogy jön ki az anyagból a penész? TEgnap kitakarítottam a babakocsit, de a penészt nem tudtam kiszedni. A teteje belseje nagyon penészes. Ha nem tudom kiszedni, át kell húzni, ami nem is olyan egyszerű.
Ma megtakarítom a vázat és összerakom. Utána csinálok képet.

Ma olyan jót fogunk sétálni a jó időben! Már várom!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy az első jelentkezés után úgy eltűntem. Hétvégén nem vagyunk net közelben.
Most megpróbálom, hogy működik-e a vonalzóm.

Kép

Kép
balogpali
 
 


Na, úgy látom ez működik. Így máris többet tudtok rólunk. A Sára még nem biztos. Legalábbis a doki szerint. Szerintem meg igen. Csak nehogy úgy járjak, mint az egyik barátnőm, aki nem engedte a dokinak megmondani a gyerek nemét, aztán egy nagyot tévedett. Ugyanis a hőn áhított kisfiu helyett, egy gyönyörű kislánya született.
Mi is a testvérfellépő-testvérkocsi témán rágódunk, de úgy döntöttem, várok még egy pár hónapot. Végül is van idő. :D És még addig sokat változik a mozgása, teherbírása.

Kép

Kép
balogpali
 
 


sziasztok!
sajnos még ma sem jött meg a vérvétel eredménye, várunk tovább...

Deako: köszi az István kh leírást. :-)

Hannablanka: köszi a szorítást. Egyébként ahol voltunk, ott olyan az uh. h át tudja kapcsolni a doki 2D-ből 3 és 4D-re is. DE sajnos akkor sem láttunk többet. az tuti, h víz. az okát nem mutatják meg a gépek :-(

Balogpali: üdv!

Szly: köszi, h felttél a táblára :-)

A babakocsi kérdés majd engem is érdekelne, engem a Pegprego 5 funkciósa nagyon megfogott. 150e az új ára, használtan szeretnék majd olyat venni valahol.
inerke
 
 


Sikerült összeraknom a kocsit. Rakok fel képet!

Balogpali! Ez a babkocsi kérdés attól is függ, hogy hogyan közlekedtek. Úgy értem sokat mentek autóval, vagy inkább gyalog. Ha gyalog, akkor szerintem Hanna nem fog veled sétálgatni. Még ha bírja is, nem arra megy amerre akarod.
Mi elég sokat járunk autóval, de nyáron olyan jó sétálni. Rolival is mindig gyalog mentem nyáron. Ezt most sem akarom kihagyni.

Inerke! Remélem hamarosan megjön az eredmény, szorítok nektek!
Nekem a Pegprego márka nem nagyon jön be. Elég drága is, meg annyira kicsi a kereke, hogy minden lyukban megakad. (ha arra a kocsira gondolsz, amire én) Ráadásul a rugózása sem jó. De persze ezeket élőben kell megvizsgálni, kipróbálni.


Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szly: Nagyon szuper ez a kocsi!!! Nekem is ilyen kéne! Mi a neve?
Gratula hozzá!!!! Ki tudtad szedni a penészfoltot?

Inerke: én is szorítok neked!!!

Ma nagyon szuper idő volt!!! Olivérék is voltak kint az udvaron, meg délután is lementünk a játszótérre.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csilla
A Magne B6-ból azt hiszem, csak 400 mg-os kiszerelés van, és ebből szedek 3x1-et, vagy 3x2-t. /Fehér doboz, piros csíkkal/
Azt az asztmagyógyszert pedig azért írta fel, mert lazító hatása van nemcsak a hörgőkre, hanem az egész szervezetre is. De ezt csak a patikában tudtam meg, amikor kiváltottam a 100 szemet. Csodálkoztak ugyanis, hogy egy nőgyógyász miért ír fel asztmagyógyszert! :)

Titanilla
Mázlista a barátnőd, én majdnem másfél napot vajúdtam! Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy az elején fogalmam sem volt róla, hogy vajúdok, mert egész terhességem alatt fájtam!
De bíztatom magam, auzt mondják, a másodikkal gyorsabb lesz! :D :D :D REMÉLEM!

Húsvét
Mi megyünk a mamához kertes házba Hevesre, úgyhogy tojásvadászatot tartunk. Amit tuti, hogy kap: Zokni, a kis holló képeskönyv! Imádja! Eddig 2 leporelló-szerű, és 2 képes jelent meg, és már csak ez hiányzik! Lányok! Ha könyvesboltban jártok, olvassatok bele, nagyon jó, főleg a kertészes!!! :D
Bence amúgy könyvmániás, úgyhogy ennél jobb ajándékot nem tudok kitalálni!
Persze biztos fog kapni csokit is (mert azt már gyűjti a Húsvéti Nyuszi)!

Bacilivi
Én sem értem!!! :oops:

Szly
Nagyon jó a kocsi!
Sikerült kiszedned a penészt? Próbáld meg ecettel!!! Büdi lesz, de még kiszellőzik, mire a pici megszületik!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Sajna nem tudom kiszedni a penészt. Az ecet sem vált be. Még anyu lehet alakít valamit. De már azt sem bánom, ha ki kell cserélni a tető belső anyagát.

Titi! Hauck testvérkocsi. A márka többi részét nem tudom, mert nincs ráírva. De minden márkából van. Csak ez azért jó, mert a tolókar beér egészen az első ülésig, így könnyebb irányítani, mintha csak a hátsó ülésig érne.

Tegnap összegyűltünk a Városháza előtt. Volt 14 gyerek 5 hetestől a két és fél évesig. Jót játszottak, mi meg jót beszélgettünk.

Ma rendbe kéne tennem a lakást, úgyhogy megyek is.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Titi! Hogy van a barátnőd, és a kis Nimród? Inkubátorban van még?

Kép

Kép
balogpali
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok,hogy megint eltűntem,de most meg hazajöttünk Egerbe,és itt nincs mindig net!
A nyaralásról teszek fel majd képet,csak még rá se mentettem a gépre! Márk amúgy a hazajövetel óta nem áll vissza,van hogy elalszik délután 5-kor,és csak másnap reggel 7-kor ébred.Tegnap pl. egész nap nem aludt,reggel fél 9-kor ébredt,de este már bírta 9-ig!Nem tom mikor áll vissza a régi rend!

Hannablanka!
Hallottam már néhány esetet,hogy a második szülés nehezebb volt! :D De a csapatunk esetében NE ÍGY LEGYEN!!

Ami a youtube-ot illeti :
www.youtube.com és ott a keresőbe beírjátok: birth csak szerintem regisztrálni kell hozzá!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,ha már itthon vagyok,gondoltam elmegyek dokihoz.De ő meg síel! :evil: Mindegí majd 2 hét múlva!

Húsvét? Mi (vagyis a nyuszi) a ház udvarára rejti el az ajándékokat.Még nem tudom mi lesz idén,csoki biztos,azonkívül meg valami játék! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Halihó!
Mi nagyon élvezzük ezt a szuper időt, csomót vagyunk a játszón. Csenge ma szinte elfelejtette, hogy napközben azért szokott aludni :lol: Annyira élt a játszón, hogy alig volt szívem hazavinni :lol:

Szly: beírnád a táblába, hogy nálunk is "Levente" lett nyerő név? köszi
Tegnap egyébként végre sikerült a férjemnek elkapni Levente egyik rugását. Olyan boldog volt :D

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!

Csak pihegek itt, mert úgy bevacsoráztam :oops: .

Hannablanka, én 250 mg-os Magne B6-ot szedek (Béres), de akkor nyugodtan bevehetek akár 3x2-t is egy nap. Eddig nem mertem :? .
Én is azt hallottam, hogy a többedik szülés gyorsabb, intenzívebb ergó JOBBAN FÁJ :shock: 8) .
Nekem is jöt ma pár csepp előtejszerűség :shock: .

Szly, nagyon jó ez a kocsi, főleg ennyiért! Nem tudom, nálunk még hogy alakul nyárig.

Patrícia, Hernádi nincs itthon :wink: ! Vagy már késő :wink: .

Inerke, továbbra is szorítok a jó eredményhez!
Nekem meg tegnapelőtt volt olyan furcsa érzésem. Elöntött a forróság csípőtájékon, és elkezdett fájni az alhasam meg a derekam (mint amikor a menszesz megjön), de azóta semmi (kopkop). Remélem minden oké. De dokihoz nem mertem elmenni :oops: .

Én is néztem már a youtube-ot, de regisztrálni nem volt kedvem.

Milyen érdekes, hogy lassan már mindenki nevén szólítja a babáját. Én is ízlelgetem már.

Nálunk szerintem nem lesz nagy húsvétozás. Kertben csoki, aztán ennyi, mert Toncsinak márc. 20-án lesz a szülinapja és pont azon a hétvégén van húsvét! Egy ajándékkal beljebb vagyunk :wink: .

Bacilivi, mi volt az uh-on? Mesélj!

Jó éjt mindenkinek,
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Bagolypali: Köszi szépen, nagyon jól van a barátnőm és már nincs inkubátorban Nimród! Már nagyon jól szopizik van, hogy 40-et is kiszív!

Mi ma megyünk Veszprémbe és holnap jövünk is vissza. Egy rövid családlátogatás lesz. Így gyorsabban telik az idő és mire hazajövünk már csak 1-et kell aludni és a Tamás hazajön végre.

Most megyek készülődni és szorítsatok, hogy ne legyen sztájk, lejussunk és haza is.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Csillala! Vigyázz magadra! Kész van már a szemüveg?


Jó sok Leventénk lesz! Az ismerőseink között is sok a Levi baba!

Titi! Remélem jól fogtok utazni. De szerintem nem ússzátok meg a sztrájkot. Tesóm is állandóan ezen van kiakadva. Nyíregyen tanul, ami ide kb másfél órára van vonattal. Alig mert és tudott visszamenni, és ki tudja hogy jut haza. Ráadásul ő rosszul van a buszon, hány is, úgyhogy busszal semmiképpen nem jön haza.

Deako! Roli is imádja a jó időt! Akár egész délután kint tudna lenni. Csak nekem vannak kétségeim. A méhszáj miatt. Abszolút nem vagyok rosszul, nem keményedik, nem fáradok el, de amikor kint vagyunk két három órát és azt ugye állva töltöm vagy Roli után rohangálva, lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem pihenek eleget. A doki sem mondott semmit, hogy pihenni kéne vagy akármi, de akkor is 2100-as az a szám. Szerintetek?

Most elhatároztam, hogy délelőtt megpróbálok minél többet fekve tölteni, hogy kompenzáljam a délutáni játékot Rolival. Szerintetek ér így valamit?

Na megyek is csinálom a dolgom, hogy tudjak feküdni, ha Roli alszik!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, de kicsit el vagyok havazva mostanság! :oops:
Violának elkezdődött az ovi, és nem volt egyszerű a beszokás, de ma már végre nem sírt! :) Egyelőre hazahozom ebéd után, így a délelőttök nagyon hamar elmennek, igyekszem mindent akkor elintézni, bevásárlást, ügyintézést! Remélem, jövő héten már ott is alszik, mert sajna itthon nem alszik, és így estére elég zizzent. :?

Pocak jól van, hatalmas, ma megyek dokihoz, de csak vizsgálat lesz!
Én egyelőre nem szedek semmit, remélem nem is kell!

Húsvét: nálunk is lesz édesség, azt már megvettem, és ki kéne valami szupi ajándékot találni neki, mert a cumiját "elviszi" a nyuszka, és hát kell valami kompenzáció! :)

Most mennem kell, bocsi, hogy nem reagálok, de olvaslak mindig Titeket!
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Csilla!

Nagyon naprakész vagy! :D Én nem tudtam,hogy elutazott...

Titi!
Jó utat,remélem megússzátok a sztrájkot.Ja,kicsit elnevezted balogpali fórumtársunkat!!!! :lol: :lol:
Lányok!
Akikhez 2 név van beírva a táblába,ott két neve lesz a gyerkőcnek vagy még nem dőlt el? :?:
Sly!
Reméljük nem lesz gond,de kisgyerkőc mellett szerintem kivitelezhetetlen a fekvés.Nekem változatlanul meg vannak a furcsa eredetű fájásaim,de én főleg akkor érzem,mikor hosszabb ülésből felállok,vagy mikor a wc-n ülök! :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szly
Én is, és ha jól emlékszem, Csilla is 2100-as! Ne aggódj, a dokim elmagyarázta, hogy ez totál normális a 2. babánál, mert nekünk az izmaink már edzettek, és mivel már volt szülésünk, tágabbak is vagyunk, mint az 1. babások. Én már 2 hónapja ez vagyok! Most szombaton megyek újra dokihoz. (Azt is mondta, hogy amíg van 0 érték, ne aggódjak!)

Csilla
Mindjárt lemegyek, és megnézem, hogy hány mg-s a magnéziumom, de azt tudom, hogy én is volt, hogy Bérest kaptam, és nem Magne-B/-ot!
Lemegyek!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Ciki, de kidobtam a dobozát, így nem tudom megnézni! Lehet, hogy ez is csak 250-es, mert amikor a Bérest vettem,ott hasonlítgattuk a gyógyszertárban, hogy mi a különbség, és semmit nem találtunk! Níugodtan bevehetsz 3x1-et szerintem!

Képzeljétek, Bencus már negyed 7 óta alszik. Tuti,hogy jön valami front, mert tiszta zizi volt egész nap. És a fejem is fáj! :( Viszont a gyomrom már jól van :D !

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Bagolypali :lol: , én észre sem vettem 8) .

Nekem, ha minden igaz még 3000 v. 2000. Azt mondta a doki, ugyanannyi mint korábban, erre beírt 2000 :shock: . Mindegy még a nullák megvoltak, bár már annak is több hete.

Na jó, akkor nyugodtan kapkodom a Magne b6-ot, most már nem variálok vele!

Patrícia, csak onnan tudom, hogy egyik barátnőm is hozzájár és neki szólt, hogy nem lesz. Ő még csak 12 hetes, de az elejétől fogva vérezget, úgy hogy sűrűn látogatja a dokit. Remélem, már hamarosan elmúlik nálaa vérzés, mert lehet, hogy csak az erőlködéstől vérzik a napi 10x-i hányás miatt :shock: .

Szly, amikor tudsz, pihenj! Amikor nem, hát...

Nincs valami ötletetek 2 éves szülinapra? :roll: Mindjárt itt van március 20!

Évi, mit mondott a doki? Minden rendben?

Bacilivi, uh?

Titi, szorítunk sztrájk-ügyben. Ez a kiszámíthatatlanság a legrosszabb :? !
Nagyon édi a barátnőd babója!

Néha már olyan bálnának érzem magam, mi lesz még :shock: :wink: ?

No, jó éjt,
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Patrícia
Nálunk 2 neve lesz a babának, azért van így!
Bence teljes neve: Balog Bence Zoltán
Pocaklakó: Balog Levente Ádám
(Most, hogy tuti hogy fiú, elárulom a kislánynevet is: Balog Luca Boglárka)

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Bacilivi
Ajánlhatom esetleg a Levente nevet? :D Már 3 van a táblában, egy 4. is igazán elfér!

Aláírás: mi Levisek

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Inerke
mi újság? Van valami eredmény? Szorítunk!!!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!!!

CSajok minket alig lehet mostanában kirobbantani a kertből, így alig netezek... :oops: :wink: Szupi idő van!!!!!!!!

Na szooooval az uh!!!!!!!!!!!!!!! Jaajjjj nagyon jóóóó volt!!!!!!!!!!!!
Dokinéni azt mondta, tuti kukis!! :wink:

Kép
Vendég
 


hannablanka,
Ja oké, akkor legyen Levenete :wink: :lol: Vicces lenne! Megyek is beiratom a nevet Slyal :wink:

Sly,
Név: Levenete :wink: NA jó csak vicceltem, be ne írd!!! Igazábol BEnde vagy BEnedek! Ezek írhatod :wink:
Vendég
 


Hannablanka: sajnos még mindig nincs laboreredmény! Várunk...
talán majd holnap....
inerke
 
 


én is benéztem a youtube-ra, megnéztem pár szülést....
a kádas nagyon szimpi mód nekem legalábbis.
inerke
 
 


Sziasztok!!!

BALOGPALI: elősször is elnézést a keresztelésért semmi rosszindulat nem volt benne!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :D

sikeresen leértünk Veszprémbe és bizom benne, hogy holnap reggel vissza is így lesz.

Nagyon jó itt lent, nagyon szupi az idő, csak maradjon is ilyen sokáig. Ma találkoztunk egy volt osztálytársnőmmel akinek a fia Olivérnél 1 hónappal fiatalabb. a kislánya 2,5 hónapos. Nagyon édi! Kimentünk a játszótérre a fiúk nagyon jól elvoltak. Leginkább a murvában hemperegtek és szorták a csúszdára. Nagyon édesek voltak és iszonyú koszosak lettek. De majd a mosógép megoldja a problémát. Olivér jól elfáradt, ebédelt és most alszik mint a tej. :lol:

Most megyek én is pihizek egy kicsit!!!

Jevi: jó, hogy újra itt vagy és minden rendben. Meglátod nemsokára Violka haza sem akar mejd jönni az oviból. :lol:

Inerke: sajnálom, hogy még nincs meg az eredmény, de minden rendben lesz az biztos!!!

bacilivi: nagyon édes a picurka!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Bacilivi!
Akkor nem két neve lesz, hanem vagy az egyik vagy a másik? Írjam így: Bende v. Benedek?
Nagyon édi a kép. Már jó kis husis a baba. Én is a 25. v a26. héten akarom csináltatni a 4 D-t. Kérek is már időpontot.

Titi! Mit mondott a barátnőd, milyen a két gyerekkel? Nem nehéz?
Balogpali elkeresztelését észre sem vettem, csak amikor Patrícia írta néztem vissza és jót nevettem rajta
:lol:

Délután megyek a keresztfiam és ikertestvére farsangjára az oviba. Nem tudok mit felvenni. Olyan szörnyű. Újítani kéne egy kicsit a ruhatáramat!
Rolira addig tesóm vigyáz, elmennek sétálni. Biztos tetszene Rolónak a műsor kb 10 percig. Utána nem lehetne vele bírni, úghogy nem merem elvinni. CSak zavarná az anyukákat akik szeretnék hallani a csemetéjüket.

Kép
szly27
 
 


Bacilivi: szerintem korrigáld a vonalzód, mert így elég hosszú túlhordás lesz... :lol: :lol: :lol: Én is így jártam a múltkor - a vonalzó készítésnél ne csak az uccsó mensit írd be, hanem a várható szülésidőpontot is.
És gratula a kis kukishoz!!!

Kép
Kép
deako
 
 


deako,
köszi, ha nem mondod észre sem veszem... :oops: :oops:

sly,
iiigen Benedek v. Bende... Még megy a harc apával, hogy melyik legyen :wink:

inerke,
nem semmi, hogy mennyire natur, mi? hát én bizti nem raknám fel a szülésemet a netre... :roll: :P

Anyukák akiknek 2 év körüli gyerkőcük van!! Hogy álltok a hisztivel, daccal??? Én eléggé parázok ettől....Mmint, hogy hogy fogom kezelni Dalminál stb...
Vendég
 


Sziasztok!

Bacilivi!
Gratulálok a kisfiúhoz, nekem a Bende nagyon tetszik! :)
Hisztikorszak: nem mondom, hogy egyszerű, de bíztatásul annyit, hogy egyszer véget ér! :) Nálunk még tart... :shock: :oops: :)

Szly!
Milyen volt a farsang?

Inerke!
Továbbra is drukkolok nagyon...

Csillala!
Köszi, minden okés volt, teljesen zárt vagyok, pedig én aztán rendszeresen cipelem még a lánykámat! :oops: (13.5 kg!) Mondjuk, azért remélem nem maradok ennyire zárt, mert Violával is nagyon megszenvedtem, sehogy sem tágultam, pedig iszonyú fájásaim voltak...De erről inkább nem írok, senkit nem rémísztgetek a szülésemmel!

Én megmondom őszintén, kicsit parázok a kétgyerekes léttől: mi van, ha éjjeli bagoly lesz? A nagyobb gyerkőc miatt ugye nappali alvás kizárva, hogy fogom akkor bírni? Nyáron ugye ovi sincs, Párom talán ha egy hetet otthon tud lenni... :( Ti nem féltek ilyenektől? Inerkén kívül mindenkinek van már egy gyerkőce, lesz segítségetek az elején? Mondjuk sokan mondják, hogy a másodikkal már van rutin, nem olyan nehéz, de én magamról tudom, hogy Violával is a legrosszabb a kialvatlanságom miatti frusztráltságom volt, pedig nála még nappal kicsit ráhúzhattam! Na mindegy, majd csak lesz valahogy, csak mostanában ez a félelem gyakran előjön nálam! :oops:

Sütöttem fincsi meggyes és cseresznyés pitét, már "folyik a nyálam", asszem lassan megyek ebédelni, mert hát mégsem kezdhetem rögtön a sütivel! :shock: :)

Kellemes hétvégét mindenkinek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi,
nálam is a Bende a favorit..... :oops: :P Nyúzom apát rendesen miatta 8)
MEsélsz egy kicsit a hisztiről? MEg hogy hogy kezeled? Olyan közértben elfekvős üvöltős sztorik is vannak???? Jajjj para...
EGyébként szuper, hogy hoztad a 2 gyerekes témát, mert ezek engem is aggasztanak nagyon!!! Nagyon hisztis tudok lenni ha nem alszom ki magam... :oops: Dalminál az leső hónapban átlag 2-5 órát aludtam naponta, persze megszakításokkal...olyan voltam mint egy hulla. El sem tom képzelni, hogy ha kistesónál is ez lesz akkor mi lesz... :shock: :shock: jhajjjjj
Ja és küldj egy kicsit abból a pitéből, mert nyál már nálam is folyik.... :D
Vendég
 


Sziasztok!


Nincs semmi Titi! Észre sem vettem!

Biztos haza tudtok jönni Veszprémből, a híradóból hallottam, hogy nem lesz sztrájk.

jevi: én még egy kicsit korainak tartom az aggódást. Egyelőre élvezem, hogy pl. délben együtt pihenhetünk.

Szerintetek ennyi hetes korban lehet dokit váltani, vagy már nem szívesen vállal el egy másik?
Úgy érzem, hogy a mostani nem nagyon bírja a képem :cry:
A legutóbbi találkozásunkkor, amikor ugyanúgy megvizsgált és ultrahangot készített, de 6 e. helyett 10-et kért el, ez alkalommal adott először egy olyan képet, amin semmi nem látszik. Érdeklődtem más kismamáktól, de eddig még senkinek sem volt 10 e-s vizsgálata.
Most egy kicsit tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy mit csináljak.

Szerintetek?

Kép

Kép
balogpali
 
 


sziasztok!


Balogpali! Szerintem ha úgy érzed, hogy nem rendes veled a doki, bármikor lehet váltani. Még egyáltalán nincs későn és szerintem sosincs későn. De olyat válassz, akiről jókat hallassz.

Jevi! A farsang elég jó volt. Aranyosak voltak a gyerekek. Csak icipici széken kellett végig ülni. A végén már melegem is volt, meg a hasam alja is fájt. Jó volt felállni. Egyébként 10 kislányból 8 hercegnő volt.

Két gyerekes téma: egyenlőre én nem félek tőle. Nekem Roli tényleg nagyon jó baba volt. Az első három hónapban még csak sírni sem hallottuk. Csak nyöszörgött, ha éhes volt. Ha tele volt a pocak meg aludt. Eleinte kétszer kelt enni éjszaka, de rögtön visszaaludt, utána csak egyszer, három hónapos korától meg egyszer sem. Köztünk soha nem aludt. A kezünkben sem, csak esetleg a cicin. Betettük az ágyába és magától elaludt egy kis nézelődés után.
Szóval én egyedül csak attól tartok, hogy egy ilyen jó gyerek után, csak rosszabb jöhet. De hátha szerencsém lesz!

Segítségem az első hetekben biztos lesz. Jön majd anyu meg anyósom. De nem a babát, hanem a háztartást látják el. Főzés, takarítás. Rolkónál is így volt.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Én is tt vagyok,visszajöttünk Egerből,igyekszem ezentúl naponta boldogítani titeket! :)
Titi!
Egy percig nem gondoltam,hogy bántásból írtad el balogpali nevét,csak azért jegyeztem meg,mert olyan vicces volt!! :lol: :lol:
Balogpali!
Abszolút nincs késő az orvosváltáshoz!Vagy a decemberi,vagy ajanuári Kismamában van erről egy ckk,vagyis inkább anyukák írnak akik váltottak,de olyan is van aki nem s egyszer!Ha úgy érzed nem vagy megelégedve,bátran válts!!!

2 gyerekes téma!
Nálunk Márk 8 hónapos koráig evett éjjel is,nagyon örültem,az első hetekben 3-szor kelt éjszakánként,viszont reggel 10-11 körül,és én is csak ilyenkor keltem.viszont én szinte mindig sajnáltam az időt a nappali alváshoz,pedig volt hogy nappal 4-5ször aludt,szinte minden etetés után azonnal aludt,eleinte 24 órából 20-at!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó kis mondat kerekedett ebből...! :shock: Mindegy azt mondják 1 jó gyerek egy rossz gyerek jut,na ezek után döntsük el ki milyet kap másodiknak! :D
Képzeljétek nyertem egy csomag Pampers pelust,mert regisztráltam az oldalukon a Januári Kismamában lévő kóddal!Én sosem szoktam nyerni,szóval nagyon hepi vagyok! :D
Bacilivi!
Nagyon tuti ez a kép a kis Pocaklakóról!Olyan kis formás pofi!!!
Inerke!
Van már eredmény? Nagyon várjuk a jó híreket!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Balogpali: nem is mondtad, hogy ismerjük egymást egy közös barátnő révén. Te kis titokzatos. Mindenképpen válts orvost, ha nem vagy megelégedve. Most hova jársz dokihoz?

Patricia: tényleg vicces volt én is nagyot nevettem rajta amikor visszakerestem, hogy hogyan írtam el.
Gratulálok a nyereményedhez. Én észre sem vettem a pampers- ös játékot. Én is már több mint 2 éve előfizető vagyok. Kapunk képeket a nyaralásról?

Szly: Tök jó, hogy Roli ilyen jó fiú volt. Én is a kialvatlanságtól szenvedtem a legjobban, főleg, hogy nagyon feszült voltam miatta.

Én is tartok attól mi lesz majd, ha megszületik a kistesó hogy fogom kipihenni magam.

Most mennem kell fürdetni, majd jövök.
Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Fénykép-ügyileg azért tökölök,mert kb. 700 kép van a gépen,ennek csak a fele a nyaralás.Na már most vagy egyesével kiválogatom,vagyis a kis ablakban kipipálom azt a 350-et amit fel akarok menteni a gépre,vagy azt a cirka 350-et amit nem! :shock:
Előbb-utóbb nekiállok,és akkor képdömping lesz! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Szombaton bálban voltunk, bár a táncit kihagytam, de jól teletömtem a pocakom. Jól éreztük magunkat, kettőre értünk haza :oops: . De Toncsó megkegyelmezett és csak 9 körül kelt 8) . Utána nagyizott is, úgy hogy főleg pihivel telt a vasárnap!

Balogpali, szerintem is váltani kell orvost, ha nem vagy vele megelégedve! Inkább, mint hogy ne bízz meg benne.

Szegény Toncsinak mandulagyulladása van, de szerencsére nincs láza, jó kedélyű. Kap gyógyszert, szóval már csak alig köhög.

Barátnőm meg valami vírust szedett össze, de mivel 32. hetes terhes, így nem kapott gyógyszert. Befektették a kórházba, aztán majd hétfőn megvizsgálják, mert hát ugye hétvégén a vírusok sem dolgoznak :shock: . Ennyit az egri kh-ról :? .

Bacilivi, nagyon aranyos pofija van a manódnak!

Most már ideje aludni, jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Patr.! Másold fel az összes képet a számítógépre, elfér rajta nem? Attól még maradhat a fényképezőn is. Nekünk az összes eddigi képünk fentvan a szgépen. Igaz csináltam egy cdre másolatot ha netán valami lenne a szgéppel.

Csillala! Tomcsinak jobbulást kívánok! Szerencsére Roli teljesen meggyógyult. Holnap megyünk is baba-mama klubba. Már régen nem voltunk.

Titi! Szerintem mostmár egyikünknek sem fog olyan rosszul esni a felkelés, mint anno az első babánál. Már megszoktuk. Most is ha Roli beteg, néha fel kell kelni hozzá és már nem esik koránt sem olyan rosszul, mint miután hazahoztuk a kórházból. Ez is a kis korkülönbség egyik előnye.

Ma itt elég borult idő van. Pedig mára 19 fokot mondtak. Hát kíváncsi leszek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, de valahogy nem volt erőm írni, és teljesen negatív hangulatban voltam a hétvégén!
Elmentem a dokimhoz, aki nagyon nézte a kicsit ultrahangon (Túl hosszadalmasan), és aztán közölte, hogy szerinte menjek el genetikai ultrahangra és tanácsadásra, mert jobb félni, mint megijedni! És nem mondott mást, nem mondta, hogy mire gyanakszik, mert nem akar feleslegesen felidegesíteni! DE ÉN FÉLEK! :( Ez most mi lehet, hogy nem akar megijeszteni? Mondjuk az sem lenne jobb, ha megmondta volna, mire gyanakszik, mert akkor már biztos tiszta idegbajos lennék, és mindent tudni akarnék róla!
Eddig is átéreztem Inerkével, de most... :( Ez a várakozás rosszabb, mint bármi!
De legalább én holnap megyek, és megtudom, legalábbis remélem.

És utáltam ezt a vacak időt is, Zoli csinálta a szoba falát, én meg próbáltam főzni, Bencével foglalkozni, és megpróbálni, hogy nem kenje mindenhová a maltert! Szóval totál készen vagyok!!! :cry: :cry: :cry:

INERKE! Van valami??? Drukkolunk!!!

Megyek, és nem rontom tovább a levegőt! Holnap jövök!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Hannablanka, ne izgulj, biztosan minden rendben lesz! A 18. héten volt már genetikai uh-od, igaz? És az AFP-d is rendben volt?
Én biztos nem bírtam volna ki, hogy ne faggassam ki, hogy mit lát. Azért ez a bizonytalanság is iszonyú! De mindjárt itt a holnap, gyere gyorsan, ha megvan az eredmény!!!
Nagyon szorítunk Neked is és tudod, csak pozitívan!

Inerke, még semmi?

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Inerke, Hannablanka szorítunk értetek!

Kép

Kép
balogpali
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: