Új privát üzeneted érkezett!

Gondoltam már én is egy romantikus estére, délutánra, hogy meglepem, de sajna nekünk egyszerre kell csinálni mindent. A lakást ahol most lakunk és a telket is. Nem lehet sorban mindent szépen. Szerintem nála jött elő ez a tenni akarás vágy, ami a kismamiknál a második időszakban előjön :lol: De ahogy rendben lesz a szoba, akkor biztos, hogy meglepem.
Végre rendesen otthon fogom érezni magam. Mióta megismerkedtünk és összeköltöztünk, nem volt változás, tipikus fiús szoba, némi női dologgal. Új függöny, új színek, sólámpa. Hm... menni fog ez :oops: :wink:

Kép
bettó
 
 


De jó Bettó!

Igazi közös kuckó lesz! Én ezért örülök, hogy együtt költöztünk teljesen új lakásba, mert így ketten alakítottuk ki.

Egyébként nálam is nagyon előjött a tenni akarás vágy- a barátnőm szerint fészekrakó ösztön- de most le vagyok tiltva. De gondolatban már 60szor berendeztem a gyerekszobát, meg a nappalit is. A többi szerencsére készen van.

jutiboszi
 
 


 
 

Juti!

Sajna ez még nem lesz olyan, mert a sógornőm velünk lakik, így sokmindenbe beleszól. Mármint a lákás új színezetébe, stb. De a telket azért csináljuk, hogy jövőre tudjunk legalább az alsó szintre beköltözni. Az aztán tényleg közös kuckó lesz. :) Nehéz lesz a jövő tavasz, nyár de mindent megér, hogy csak mi hárman legyünk. Mi 4 és fél éve ismerjük egymást, és abból csak kb. 1 évet éltünk kettesben. Roppant kevés szerintem. De majd eljön az is amikor tényleg szép családi életet élhetünk :)

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Egyébként én a szexből tudtam először, hogy terhes vagyok!
Illetve erősen sejtettem. Mert előtte sem volt rossz, sőőőőt, nagyoooon jó volt, de miután megfogant olyan szinten érzékeny lettem, hogy elmondani sem tudom. Gondolhatod, hogy le se szálltam apáról! :)
Aztán jött az első halvány vérzés, most meg a mocorgásai, szóval, nem tudom. Majd utána bepótoljuk. Anyós már jelentkezett, hogy vigyázna a bébire, szóval lesz rá bőven alkalom!!!

jutiboszi
 
 


Hát igen, nincs annál szebb, amikor a kiscsalád együtt, rokonok nélkül. Kitartás! Minnél többet kell várni, annál szebb lesz!!!

Mi 1,5 évig laktunk anyóséknál egy 3 szobás panelban, aztán egy családi házban, mi az alsó szinten, sógornőmék a felsőn. De ott csak 3 hónapig szerencsére. Többet nem is bírtam volna ki. Sógornőm egy elefántbébit utánzott egész nap a rohangálásával, meg a kiabálásával.
De most saját gyönyörű 3 szobás lakás, közel mindenhez! Tiszta főnyeremény

jutiboszi
 
 


Az jó, hogyha van ki vigyázzon a csemetére. Nálunk kicsit nehezebben lehet megoldani. Sajna nagyszülők egyik oldalról sem lesznek. Az egyik sógornőm, aki nálunk lakik, be kell állnia a tékába, hogyha kettesben szeretnénk lenni. De még akkor a egyerkőc nálunk van. Van egy másik sógornőm, ő viszont nem túlzottan anyatipus, nem igazán lennék nyugodt, hogyha nála lenne. Maradt tesókám, aki viszont Szoboszlón lakik. Így át kell vinni hozzá, vagy nem tudom. Sebaj ez még messze van. Szerencsére a lakásnak van több szobája is, így azért a romantika megmarahat, hogyha Kincső is engedi majd :)
Próbálok visszagondolni arra az időszakra, amikor még nem tudtuk, hogy jön Kincső. Olyan régen volt már :roll: Azt hiszem én akkor nem figyeltem fel ilyesmire. Igazából 3 év próbálkozás után, szinte csodának számított, hogy állapotos legyek. Viszont mostmár 1-2 hónap kihagyás után kezdek kíváncsi lenni, hogy milyen lenne.

Kép
bettó
 
 


Mi Debrecen nagyon-nagyon küévárosában fogunk építkezni. Az utcában csak az egyik oldalban laknak, és ott sem minden telken. Mi pont ennek örülünk, nagy a csand, friss a levegő. Most elég forgalmas helyen lakunk, Géza drágám már születésétől kezdve ott lakik, így nem csoda, hogy "menekülne". Szoktunk nézelődni. Konyhabútor ilyesmi, és szerencsére nincs vita. Eddig :shock:

Kép
bettó
 
 


Jó a csend, meg a nyugi, de én is meg a párom is lakótelepen nőttünk fel, annyira megszoktuk, hohy nem zavar a nyüzsi. Amikor a családi házban laktunk és a párom éjszakás volt, nagyon féltem. Itt a panelban sose félek, mert 2m-re van a szomszédok ajtaja, és nagyon kedvesek, szerintem bármiben számíthatok rájuk.

jutiboszi
 
 


Van egy barátnőm Debrecenben, együtt jártunk fősulira itt Sopronban. Ő most a csecsemőotthonban dolgozik Debrecenben. Nagyon hiányzik nekem, csak telefonon tartjuk a kapcsolatot. Ngayon messze van Debrecen tőlünk, de évente egyszer azért látjuk egymást. Nekik is valahol a külvárosban van egy kis családi házuk, valami tó van ott, ha jól emlékszem.
De ők is bent élnek a városban, csak nyáron laknak kint.

jutiboszi
 
 


Az sem rossz megoldás :wink: Vagy a Vekeri vagy a Fancsika környékén lehet a kis telek.
Elhiszem mennyire rossza távolság. Az én kis barátném Svédországba költözött. Nagyon rossz, még szerencse, hogy van net. Meg azt is mondta, hogy 10 nap eltéréssel mondjam, meg a szülés időpontját, mert akkor repül haza. :wink: Kis drága. :)
Az biztos, hogy elég félelmetes egy nagy házban egyedül. Nekem is szerencse, hogy a szomszédtelken laknak, máris nagyon jóban vagyunk. Így lehet számítani rájuk is :)

Kép
bettó
 
 


Nem tudom, hogy vagytok vele, de én állandóan szomjas vagyok mióta kismama vagyok. :oops: :)

Kép
bettó
 
 


Nem is mondtam még. Találtam egy nagyon jó varrónőt, csajszit, aki méretre varr nekem kismaminadrágot, potom 2000Ft-ért, az anyagot persze én veszem meg, de mivel pincur vagyok, abból sem kell sok. Sőt már szólt, hogy ha kell varr szép kis ágyneműt, meg baldahint. Nagyon örülök neki :)

Kép
bettó
 
 


Hú Bettó, jó az ilyen kedves varrónő ismerősöket megtartani ám. Nagy kincsek!
Nekem a csodanagymamám varr majd, ha megkérem. Nálunk ő a családi varrónő. Már ovis korom óta varr nekem mindenfélét.

A kismamanaciról meg annyit, hogy egyet én is varrtam itthon. Csak ez elejét kivágtam, és egy sztreccs pulóverből odavarrtam a pocakrészt. Egyesével egyiket sem hordtam volna, mert a naci már unalmas volt, a póló meg elég kopott, de most mindkettő új életre kelt. És elég költségspóroló megoldás.

A másik nagymamim meg ma szólt, hogy már készítik a kis unokatesóm ruháit össze. A legkisebb méretűeket az egyes táskába, a következőt a kettesbe és így tovább. Annyira aranyosak! Azt mondja a mama, hogy semmit nem kell vennem. Van 4 bundazsák, kiscipő, rugik, minden, ami kell. Annyira örülök. Mindjárt haza is röpülök, és elhozom, és pakolgatok, mosogatok, vasalgatok. Szerintem nincs is ennél jobb időtöltés egy kismaminak.

jutiboszi
 
 


Bettó!

Én nem szomjas vagyok, hanem éhes. Állandóan. És mindenen meghatódok. Nagyon érzékeny lettem amióta pocakos vagyok.

jutiboszi
 
 



Jujj meghatódás. Ismerős. :wink: Elég érzékeny vagyokén is. Amit eddig poénnak vettem, az már nem az mostanság.
Jó nektek, hogy ilyen sok dolgot kaptok. Én is szóltam tesómnak, hogy lassan készítheti, átnézem, felírom, hogy mit kell venni még.

Kép
bettó
 
 


Ez aranyos. Én pockos vagyok :lol:

Kép
bettó
 
 


Lányok, Ti már elkezdtetek vásárolgatni??? Én egyik oldalról azt hallom, hogy nem szabad egész addig, amíg meg nem születik a pici, másik oldalról meg egyre inkább azt érzem, hogy azért a nagyobb dolgokat jobb lenne lassacskán beszerezni... Na, meg nem beszélve arról, hogy milyen jó érzés nézelődni, vásárolgatni... :)

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Érzékenység ... Hmmm, nem is tudom, néha már érzem, hogy olyan dolgokra is érzékenyebben reagálok, amit korábban fel sem vettem. Már előre félek, hogy mi lesz, ha itthon leszek... :oops: Bár a baba megszületése után talán épp eléggé el leszünk foglalva!!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Gnesa!

Mi még csak éppen érdeklődés szempontjából nézelődtünk. Még a kiságy dolog sem tisztázódott, hogy kapunk, vagy veszünk. Mi olyan november környékén kiságy, meg otthoni dolgokat megvesszük, a babakocsit csak akkor, hogyh anagyon beleszeretünk, egy természetesen akciós kocsiba :wink: , de a kocsit akarjuk utoljára hagyni. December, januárban úgyis mindenhol akcióznak. Viszont az otthoni dolgokat mindenképpen meg szeretném venni, mert az ördög sosem alszik és azért decemberben már 7 hónaposak leszünk. Nyugottabb leszek, hogyha minden fontos dolog otthon lesz. :wink:
És persze jó érzés is vásárolgatni ilyen szépséges holmikat.
Gondolj csak bele, nem tudsz mindent szülés után megvenni. Kiságy, tisztálkodó szerek, pelus, stb. Az azért nem árt, hogyha már lesz otthon,mikor a kórházból hazamentek. Nem? :wink:

Kép
bettó
 
 


De, szerintem is igazad van!!! :) Nagyon nagy volt a szám, amikor a sógornőm volt terhes tavaly (idén februárban született a kisfiúk), aztán nála láttam, hogy egyrészt hihetetlen nehéz kivitelezni, hiszen annyi minden kell, másrészt miért is fosszuk meg magunkat ettől az örömtől?!? :)

Úgyhogy már be is ruháztam két bodyba, bár meg kell mondjam, még kicsit homályosak a fogalmak... :) A férjem meg is jegyezte, milyen szerencse, hogy a gyereknek ugyan neve még nincs, de ruhája már igen ...
:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Egyébként én is azt hiszem, hogy november-december környékén szerezzük be a legnagyobb dolgokat. Mivel két szobás a lakásunk, így a pici úgyis velünk fog az elején aludni, úgyhogy olyan sok bútorra úgysem lesz szükség, talán kiságyra, komódra...

A kocsival kapcsolatban mi is bizonytalanok vagyunk, bár tekintve hogy négy kereke van, így a férjemre bíztam első körben a tesztelést, bár a döntés úgyis közös lesz ... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


:lol: Én igyekeztem a párommal a nevet hamar kitalálni, már csak azért is, mert tudtam, hogy nem lesz könnyű. Másrészt, tudjuk, hogy kislány lesz és így már olyan jó a nevén szólítani.
Bizony, hogy nagyon jó ilyen kis édes pincur dolgokat venni :) hogyha pedig rohanásban vagyunk, az elveszi az egész szépségét :)
Na ez értelmes lett bocsi :oops:

Kép
bettó
 
 


Kocsi vásárlásnál én a nővéremet hívom, tapasztalt anyuka :) A kikötésem csak, hogy bordó legyen :) Azt is tudom, hogy mindenképpen olyat kell venni, ami lábzsákos, mert neki még kell nagyon majd a meleg, legyen 3 ponton állítható az űlés, a kar is állítható legyen és lehessen két irányból tolni. Más hirtelen nem jut az eszembe. Ja apának kikotés lesz, hogy a buksinál legyen "ablak". A hétvégén a vásárban találkoztunk egy ismerőssel, ott a picilány hason fekve tartotta magát és ki tudott nézni az "ablakon". Ez nagyon megtetszett Apának is :)

Kép
bettó
 
 


De jó lányok! Bettó! Szépen összefoglaltad a jó babakocsi ismérveit. Az enyém ilyen, ablak nélkül. :(

Bár ha leveszem a hátulját, ott háló van ablak helyett. Ha jó idő lesz, majd kukucskálhat!

Olyan jó nektek Bettó, hogy tudjátok mi lesz. Én nem merem Lilinek hívni, mert ha mégis fiú lesz....

Tegnap Apa megpróbálta megérezni a Picúrt. Negyed órát "myomkodta" finoman a pocimat, én végig éreztem, hogy ott motoszkál a kezénél a kis Picúr, meg böködi, de Apa nem érzett semmit! Mondtam is neki, hogy ez finom műszer, nem az ő dolgos kezére találták ki. Aztán feladta, és hangosan elkedzte puszilgatni, hátha arra jobban beindul. De semmi. Ő még nem érzi. Pedig megállás nélkül ficánkolt Apának is.

Nektek érzi már a párotok?

A vásárlást meg szerintem időben kell elkezdeni. Kinek mia z időben? Szerintem amikor úgy érzed, hogy itt az ideje vásárolni ezt meg azt, akkor van az időben. És ez mindenkinél más. Az egyik barátnőmnél még nem is látszott, hogy terhes, már mindent megvett, be volt rendezve az egész babaszoba, a kisruhák élére vasalva. És mivel ilyen hamar megtette, többször is ki kellett mosni, meg vasalni, mert hát az idő. A másik csak az 5. hónap után kezdett el vásárolgatni. Én kb. 1 hete vettem meg magamtól az első rugit, meg bodyt, meg kiskabátot, mert annyira szépek voltak, nem lehetett otthagyni az üzletben. De ha a barátnőm nem hív el vásárolni, még mindig nem vettem volna semmit.

A többi cucc meg rokonoktól van, azt nem én vettem, de el kellett hozni, mert nem fért már el náluk.

Szerintem vásároljatok, ha úgy érzitek!

Naaaagyon nagy élmény!

jutiboszi
 
 


Gnesa!

Az egyik munkatársam is febr. 14-re volt kiírva, és pontosan akkor meg is szülte a világ egyik legszebb kislányát, aki azóta már 2 éves múlt, és egy kisangyal! Te meg majd megszülöd a világ legédesebb kisfiúját, mert 14-én csak gyönyörű babák születnek! Meg persze a többi napon is, de 14-én különösen! :) :)

jutiboszi
 
 


Én meg azon izgulok, hogy ne maradjon tovább bent a bébi, mert ugye jövőre szökőév van, és milyen vicces lenne, ha febr. 29-én születne meg a Picurkám. De 9 napot már csaknem akar túlórázni?!

jutiboszi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Csak egy gyors bekukkantás melóba készülődés előtt! Már kezdem érzeni a sógornőm által emlegetett függőséget... :oops: :)

Jutibuszi - Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen. úgy legyen ... :D
Én igaziból azon gondolkodom, hogy miután látom a sógornőmék örökké pörgő, szórakoztatást igénylő, egyébként gyönyörű kisfiát, mi lesz velünk??? :D A mi dokink is azt mondta, hogy egy kis sajtkukac a drágám... Hhhmmmm, mi lesz itt???? :D
Egyébként szerintem ne aggódj a szökőév miatt! Általában úgyis hamarabb születnek a babák, ha meg mégsem, szerintem úgyis poénnak fogja venni... Már persze ha azért minden évben kap ajándékot! :wink:

Tök jó, hogy írtad, hogy a párod sem érzi a mozgást!!! Már én is agyaltam ezen, ugyanis a mi kisfiúnk is azzal szórakozik, hogy mozog-mozog, majd ha hívom az apját, abbahagyja... :oops: Bár ő azt modja, hogy fog ez a gyerek még eleget mozogni, de azért jó lenne, ha ő is érezné!!!

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Tényleg Lányok, ezt találtam! Láttátok már????

http://www.babamamaexpo.hu

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


modja-mondja ... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Sziasztok!

Üdv Gnesa!
Szerintem már el lehet kezdeni apránként bevásárolni. Nem kell a szülés utánra hagyni, mert akkor abból csak a kapkodás lesz. Szépen nyugodtan szét kell nézni a különböző üzletekben.
A babaexpóra én szerintem nem megyek, mert ott iszonyatos tömeg szokott lenni. Mozdulni sem lehet, pláne nem babakocsival... Plusz mi akkor fogunk költözni nagy valószínűséggel.

Bettó-Juti!
Hát ti jól elbeszélgettetek... :wink:
Az én férjecském is érzi már a mocorgást. De most valahogy egészen más a helyzet, mint Lilinél volt. Akkor rá volt tapadva a pocakra a keze, most meg sokszor nekem kell odahúznom. :cry:

Ez az érzékenység is tök természetes. A hormonok dúlnak bennünk. Én is (főleg, ha gyerekeket látok a tv-ben) elkezdek pityeregni, vagy legalábbis nagyon meghatódok. :)

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Nálunk már néha érezte, hogy rugdos, de nem mindig. Tegnap este a felét érezte annak, ahányszor apának reagált :)

Juti! Nem is figyeltem. Tényleg szökőév lesz :( Sajna nálunk lehetséges a túlhordás is, úgy mint Mankánál, nekem is rendszerint 35 nap környékén jött meg. Azért bízom benne, hogy max apa névnapjáig húzza csak. :P
Amúgy én is félek, hogy a másik UH-n látnak ott neki valamit, de bízom benne, hogy a dokinő nem csak úgy rámonta, hanem tényleg látta a kis punit. :wink:

Giga! Nálunk is én szoktam szólni inkább, hogy tegye oda a kezét, bár nálunk azért is, mert érzem, mikor nagyobb a mocorgás. De azért lelkesedik rendesen a második gyerkőcért is. Ugye? Lehe, hogy ő máshogy éli most meg a másodikat, mint az elsőt. Nem tom.

A babaexpóra sajna mi sem megyünk már csak azért sem, mert Pesten lesz :) Nálunk börze szokott lenni. Kíváncsiságból elmegyek, meg gyűjtögetek akciós lapokat, de a vásárlásba nagyon szeretném apát is bevonni, ő pedig az ilyen vásáros dolgokat nem igazán szereti :(

Kép
bettó
 
 


Hát, azért más a helyzet, mint Lilinél volt. De ez lehet azért is, mert most nagyon sok felé kell figyelnie. Munka-Lili-költözés-lakásos dolgok... Szóval azért nem bántom, mert nem foglalkozik most annyit a pocaklakóval. Majd én bepótolom, bár nekem is több a dolgom mostanság... :oops: :(
Sebaj, majd csak ezen is tú leszünk nemsokára, és akkor majd többet foglalkozunk vele is.

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga! Nem semmi! Költözés pocakosan,kis pincurral. Nem irigyellek :?

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Szia Pockos! Hihihi! De aranyos ez a Pockos név is!

Mi nem költözünk, de átérzem Gigáék helyzetét. A gyerekszoba olyan, mintha most költöznénk. Még mindig nincs rendesen berendezve, régen ez volt a "rumliszoba" minden kacatot itt raktároztunk, és még mindig vannak dobozok. De ma elkezdem ezt is pakolni. Persze csak óvatosan. Van itt bent egy mélyhűtő is, az majd kikerül, ha végre helyet csinálunk neki a hallban. Jajjjjj, annyi dolog van még!

Nektek milyen színű lesz a gyerekszoba? Már amikél lesz külön gyerekszoba! Nálunk kékeszöld lesz az egész, és a plafontól lefelé kb. 30 cm halványkék lesz. Egy könyvben láttam ezt a megoldást, és annyira jól mutat, hogy ilyen lesz! Meg most kék színű, szóval nem akarunk nagyon eltérni az eredetitől. Már alig várom a festést.

És lesz szép falfestmény is, amit én csinálok majd. Még nem döntöttem el, hogy pontosan mi lesz, vagy Micimackó és a Százholdas Pagony összes lakója, vagy Hófehérke és a 7 törpe. Majd meglátom. Ha kiderül, hogy kislány, akkor Hófehérke, ha fiú, akkor Micimaci.

Kép Ilyesmit szeretnék!

jutiboszi
 
 



Lááááyooook!

Egy jó hír a csokiimádóknak:

Boldog babák csokoládéval


Finnországban egy egyetem kutatói háromszáz nőn vizsgálták, milyen hatást gyakorol a csokoládé a várandós nők szervezetére. A kismamákat megkérték, hogy vezessen naplót a csokoládéfogyasztásukról, és a stresszről. A kisbabák megszületése után észrevették, hogy sokkal mosolygósabbak azok a gyermekek, akik édesanyja naponta fogyasztott csokoládét.

Ez persze csak közvetetten segít a gyermek nyugodttá válásában; a stresszes édesanyák gyermekei félénkebbek lesznek, azok, akik rendszeresen fogyasztanak csokoládét várandósságuk idején, kisebb stresszben élnek a tápanyag által termelődő örömhormonok segítségével, így gyermekük is nyugodtabb lesz.

Nekem ezek szerint nyugodt babám lesz!

jutiboszi
 
 


Juti, Bettó, ti megtöltötök kettesben egy topikot. :lol: Alig bírtam visszaolvasni, de persze ez csak jó, úgyhogy ne hagyjátok abba! :lol:

Gnesa! Üdv itt! És jól döntöttél, hogy írsz is. Írj minél többet, hogy megismerhessünk! Meg pocifotót is kérünk természetesen!

Bettó, azt honnan veszed, hogy esélyes nálam a túlhordás? Bárcsak igazad lenne. :( Én a koraszülés miatt vagyok veszélyeztett terhes, mert Szonja a 36. héten született. A hosszú ciklus miatt változott a szülés várható időpontja, mert ilyenkor nehéz kiszámolni, hogy mikor volt a peteérésem. De én sejtem 8) és annak felel meg az uh-án mért kora is.

Voltam tegnap uh-án, hát a II-es nőin egy akkora köcsög vizsgált, hogy csak na. Gondoltam, bebiztosítjuk magunkat a kis kuki meglétéről, de ő azt mondta, hogy itt nem szokták megnézni, és nem is nézte meg. :evil: Kb. 2 perc lett volna neki plusszba. Az AFP 1,1 MOM, a vizelet is eléggé rendben van. Meglepő, hogy most épp nincs semmi.
Köv. vizsgálatok: 11. 05 labor, cukorterhelés, teljes vérkép, vizelet
11.12 doki.

Szex nálunk se éli a fénykorát. Ugye szedtem a kúpokat, azok eléggé visszavetették, meg tartok attól, hogy oda-vissza adogattuk egymásnak. A 2. trimeszter elején eléggé beindultunk, most megint hanyatlik. Érzékenység meg nagyon, olyan sírós lett, pedig sose voltam az, de ahogy Giga írta, ez természetes, a hormonok dúlnak bennünk.

Na puszi, biztos még akartam valamit...

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Giga! Hát ugye milyen más a két terhesség? Mert most már nem újak a dolgok (az én férjem se simizi annyit a pocakomat, mint régen SZonjával), és én is kevesebbet tudok törődni a pocklakóval. Egyébként én annyira-de-annyira élevezem a terhességet! Szerintem a világ egyik legjobb dolga terhesnek lenni.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Ez babaexpo nem csak kiállítás? Vagy vásárolni is lehet? Mert a hagyományos kismamás börze az nem a Symában szokott lenni, nem? :?

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Puttonyos :) Szép lesz a szoba :wink: Nálunk sajna közös szoba lesz, így csak vidámabb színre festjük a falakat, és narancsosra gondoltam. Majd a saját házban lesz szép szobája és nálunk is lesznek ilyen kis figurák. Azt még nem döntöttel el, hogy a falra festjük, vagy festményt készítünk. Te ilyen ügyesen tudsz rajzolni?
Csak óvatosan a rendezgetéssel, neked elvileg feküdni kellene. Nem?

Manka én azért gondoltam, mert hosszú a ciklusod. Bár így, hogy mindig változtatják az időpontot, így tényleg nem lesz túlhordás. Nálunk sem remélem. Mondtam apának, hogy akkor aztán nem lesz mese romantikázunk, nehogy túl legyen hordva :wink:
Sajna mindenhol van ilyen kedves doki :twisted: Örülök, hogy minden rendben van. :wink:

Kép

Kép
bettó
 
 


Amúgy én is élvezem a terhességet, csak tudjátok mit nem szeretek? Mindenki csak azt tudja kérdezni, hogy jól vagyunk-e. Miért nem lennénk jól? Kicsit fárasztó. No meg amikor itt a tékában a kölcsönző akarja megsimizni a pocakomat és köszön neki, hogy szia baba. Na az ki tud borítani. A család, meg a szűk barátoknak más, de egy "idegen". Na ne már :twisted:

Kép
bettó
 
 


Ja, festegetek, ez a hobbim. Meg lassan már ebből élek! Sokoldalú vagyok. Rajzolok, festek, tetoválok, tervezek, sokmindent kreatívkodok. És végre van is rá időm!

jutiboszi
 
 


Nekem is furcsa érzés, ha idegen simogatja a pocim. Főleg az elején volt furcsa. A csajszik, akiket nem tartok épp barátnőmnek, csak a haveri körben vannak, állandóan nyávogtak a hasamnak, meg simogatták a köldökömnél, meg minden. Annyira vicces volt, akkor még nem is volt egyáltalán pocim.
A hájamat simizték! Biztos örült neki. :) :lol: :lol: :lol:
Most már azért megkérdezi mindenki, hogy szabad-e!

jutiboszi
 
 


Sziasztok lanyok! :D

Gnesa,üdv közöttünk!! :wink:

Betto,nem gondoltunk meg eddig magyar nevre....,bar a Johanna az magyar nev is,nem??

Jutiboszi,örülök hogy jol vagytok,vigyazz magatokra,ne eröltesd meg magad!En is fennt vagyok az iwiwen,de igy mail cim szerint mar nem lehet rakeresni szerintem valakire..Ird meg priviben a neved,es ugy megkereslek.. Ha valamelyikötök meg fennt van,akkor irjon privit... :wink:

Magamrol annyit,hogy ma voltunk a dokinal es minden rendben eddig.Ami a mereteket illeti,a doki szerint minden annyi a manomnal mint ahogy a nagy könyvben meg van irva,igy meg vagyok nyugodva.Es kepzeljetek,fel kg a csöppsegem :D
Az en parom mindig a pocakomon log,es varja hogy mikor rugdos a picink...,igy mindig erzi ö is.A hazaseletünk mostansag nekünk is böjtös,de majd bepotoljuk,most a baba a legfontosabb :wink:
Sajnos a mai UH-on sem mutatta meg magat a pici,igy tovabbra sem tudjuk hogy kisfiu vagy kislany-e. :roll: Mikor mentünk reggel,nagyon csenben volt,pont aludt...aztan mikor mar par perce probalta nezni a doki UH-on hogy mi van a combik között,olyan ideges lett a kis tökmag hogy csakna :D Elkezdett rugdosodni :D Meg a doki is nevetett,mondta hogy most felidegesitettük,mert nem hagyjuk aludni. :D
Tenyleg,azt mondta a doki hogy most mar 2x kell menni egy honapban,igy van az elöiras az 5 honap utan.Nalatok is?????

Kép
ami6
 
 


Juti!

Az nagyon jó, hogyha ilyen kreatív vagy. Mindig is irigyeltem tesómtól a kézügyességet. Sajna én nem vagyok ennyire profi :( De másban bepótolom.
Én minden nap eszek csokit, vagy rudit (csakis a piros pöttyöst :lol: ) Sajna a stressz sem kerül el, de szerintem azért nem idegesítem fel magam olyan hamar, mint régen. Próbálok koncentrálni, és szólni magamnak, hogy az nem jó a gyerkőcnek. :wink:
Ami még nem fordult elő eddig velünk, ma tettünk egy nagy sétát a városban és séta közben is éreztem a mocorgást. Tök jó volt. Egyből vigyorogtam, Géza meg csak annyit kérdezett, hogy ébren van? :wink:


Ami örülök, hogy minden ok. Nálunk havonta 1-szer kell menni dokihoz, viszont nem tudom, hogy a 24. hét után hogy lesz. Nekem akkor kell mennem. :wink:
Kis édes, nem szereti, hogyha vizsgálgatják :lol:

Kép
bettó
 
 


Amúgy nálam az a rossz, hogy meg sem kérdezik és máris simizik, még Géza haverja is. Na attól végképp készen vagyok. Más pasi a hasamhoz. :twisted:

Kép
bettó
 
 


Tölem sem kerdezi meg mindenki,hogy megsimogathatja-e a pocim.Vagyis a nök nagyresze igen,de a ferfiak nem :o Mondjuk,engem nem zavar ha valaki megsimogatja a pocakom.
Jooooo nagyot rugott most eppen a manom :D

Kép
ami6
 
 


Én egy kicsit zárkózottabb lettem. Így zavar is, hogyha olyan simizi, akit nem tartok közeli rokonnak, barátnak :roll:

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: