Új privát üzeneted érkezett!

akkor hogy sütöd a párizsit? mikróban???

én persze vajaszsemlébe csomagolva imádom Kép meg magában!!!

én még nem unom a levest.
múlt héten egy kondér zöldbab, vasárnap zöldborsó, de már egyiknek se híre, se hanva. hú de várom, hogy megfőzzek megint egy adag zöldbabot ;-)

a hasam olyan kis keményedősnek érzem. remélem minden oké odabenn. este is nyilallt icipicit, elalvás előtt.

ancsipancsi
 
 


Sziasztok LányOk!

Mi újság Veletek?? Remélem, hogy jól vagytok.
Tényleg ez egy izgi hét lesz, sokan mentek ultrahangra, többek között én is.


Üdvözöllek Roxy, gratula.Mi majdnem egyidősek vagyunk.


Rokica, rákkantittom profilodra ugyanaz az évjárat vagy, és ugyanaz a szakmám mint neked. Neked is ugye ez az első babád? Sorry, ha tévedek, de még új vagyok, sok új infót kell tárolnom.

Nekem iszonyú mellfeszülésem van, és fejfájásom, de valami eszméletlenül, napok óta. Adjatok tippeket lányok, hogy Ti mit vesztek be, ha szétmegy a fejetek???????????????

Kép
pgsuska
 
 


Halihó
elvileg itt a tábla, legalábbis az a pár sor, ami megvan...Kép Aki be akar kerülni, adatokat kérek, jó ide a topicba is, vagy e-mailben: dosap@freemail.hu

<!--attachment: 2005__szi_bab_k1-153326.unk*attachment_icon.gif*application/x-msexcel*14.8**2005+%f5szi+bab%e1k1%2exls --><center><pre>
Kép
2005 őszi babák1.xls (14.8 k)</pre></center><!--/attachment-->

üdv
Penna
(sajna csak akkor tudom ellenőrizni hogy OK-e, ha felteszem, de remélem, sikerül.)
penna
 
 

 
 

Pguska
ha már semmi nem segít, egy Algot.
De előtte azért próbálj ki mindent, amit ismersz, pl. kínai balzsammal masszírzást. (Kis piros tégelyben kapni a kínai boltokban, halánték-tarkóba masszírozva nagyon hatékony!)

Ha vki tudja, hogy kell úgy feltölteni excel doksit, hogy látszódjon itt a topicban és ne essen szét, ne habozzon, tegye fel a táblát, nekem csak így sikerült.

üdv
Penna
penna
 
 


a párizsit,ha teflonosban sütöd,engedi s saját zsírját,max.egy pici olivaolaj,nem baj,ha nem tocsog az olajtól!
én adatokat majd holnap szolgáltatok a menő táblázatba!
na most mennem kell,ágyő drágáim!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Szia Penna!

Köszi a segítséget. Nem igazán tudok infót szolgáltatni a terhességem idejéről, szerintem most vagyok 5 hetes kb. Az utolsó menstruációm december 17-én volt. A hét vége fele megyek ultrahangra, akkor már a doktorbácsi pontos hetet tud mondani, remélem.
Tetszik nekem is ez a táblázat dolog.

Lányok! Holnap mihelyt hazaértetek az ultrahangról azonnal tessék írni. Már nagyon kiváncsi vagyok rátok.

Kép
pgsuska
 
 


PgsuskaKép

A Babanetes születéskalkulátort bemásoltam nekedKép


Születés kalkulátor


Utolsó menstruáció időpontja: 2004.12.17





Fogamzás: 2004, December 31.
Szervképződés... 2005, Január 21.
Fontosabb szervek... 2005, Február 25.
...12 hét: 2005, Március 11.
...23 hét: 2005, Május 27.
...27 hét: 2005, Június 24.
...40 hét - SZÜLÉS: 2005, Szeptember 23.


Ezek szerint szilveszterkor akcióztatok!!??KépKépKép

Holnap jövünk a hírekkel-képekkelKép

Puszi Csilla 12+3
csillam
 
 


Sziasztok!
Végre beengedett a társalgó!
Tegnap megnéztük párommal a befagyott balatont, nagyon tetszett, rá is mentünk a kijelölt helyen. Rengetegen korcsolyáztak.
Reggel megyek a 12. heti vizsgálatra. Remélem minden OK!!!
Fáj a méhem már megint. Másnál is van/volt ilyen? Ráadásul a 2 hetes székrekedés után, ma hasmenésem volt egész nap, plussz az elmaradhatatlan egész napos hányinger.

Már vártam ki lesz olyan bátor, hogy táblázatot kezdjen készíteni! Kép Már én is bele szerettem volna kezdeni, de mindig újabb "terhesgondok" jönnek elő nálam így az általános rossz közérzetem nem vitt rá.

Falina
11+4
falina
 
 


Falinka, te csak 1 héttel vagy fiatalabb (mármint babailag) nálam. Egy csomóan fogunk egy időben szülni ;-)

Lehet, hogy nem is a méhed fáj, hanem valami más belül? Lehet, hogy szorítja szét a belsőszerveidet a méh!

Ancsipancsi
12+5

ancsipancsi
 
 


Dunyi!

Én a nyári babás topikból vagyok. Olvastam, hogy vízszerű folyásod volt. Végül is mi volt az?
És meg tudnád nekem mondani, hogy hol vettél magzatvíz szivárgást kimutató betétet?

Köszi
Akiren
akiren
 
 


Dunyi, AkirenKép
Én is a nyári babás topikból vagyok. Nem találom Dunyi hozzászólását, csak Akirenét láttam, úgyhogy bocs, ha elmondok olyat amit már tudtok.

Nekem volt ilyenem még az előző terhességemnél. Nem tudom segít e a dolog, de én is nagyon besz@rtam, hogy valami gond van és folyik a magzatvíz. Akkoriban jártam úszni és az ülőfürdőt sem vetettem meg.

Elmentem a dokihoz vizsgálatokra (vizelet és kenetvizsgálat) de semmit sem talált, és közben kezdett körvonalazódni, hogy mi is lehet a probléma. Az ülőfürdők és az uszoda volt a gond.

Vízbemerülés után pár órával és másnap jó adag viz jött ki, se szaga, se szine nem volt. Abbahagytam a fürdőzést és el is múlt a dolog.

Hát ez az én történetem, talán segített valamit.
Üdv,
MJ-Móni
mj__móni
 
 


Szia Csillám!


Köszi a számolgatást, de ezt már én is megtettem.
Sajna ez a kalkuláció nálam nem játszik, mert azt az orvos is megmondta, hogy januári a baba. Mivel nekem valószínű nem normál esetben (14.-15.nap) van peteérésem, ezért nem tudjuk pontosan kiszámolni, hogy mennyi idő is a bébi, de majd hétvégén az ultrhang megmondja és akkor már tudunk azzal számolni.

Várom már,hogy írjatok, hogy mi volt ma Lányok!!

Legyen jó Napotok!!

Kép
pgsuska
 
 


szerintem attól, hogy akár normális a peteérésed, teherbe eshetsz 1 héttel később is. nekem is a kalkulátor a peteérést mondja megtermékenyülésnek, de én jól tudom, hogy melyik nap fogant meg a kicsi Kép

ancsipancsi
 
 


Sziasztok,

Tegnap egész délután nem tudtam írni, de még olvasgatni sem a társalgóban. Tök bosszantott!

Penna, íme az adataim a táblázathoz:
Ut.mensi: 2004.12.18.
Várható szülés: 2005.09.24.
Gyermek: Roland, 2003.05.28.
Kórház: helyi, Tatabánya, orvos: Dr. Pődör

Örülök, hogy mindenkinek tetszik a kisfiam, hátmégha találkoznátok vele! Mindenkivel kikezd, incselkedik, rámosolyog. (kivéve a fényképezőgépnek)

Nagyon félek, hogy megint meghízom, szinte állandóan eszem, így nincs émelygésem.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Ja és ma 7+4.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Penna!

Az én adataim:

- nick: rokica
- várható szülés dátuma: 2005 aug 30.
- utolsó mensi: 2004. november 20.
- első baba: első baba
- esetleg dr neve, kórház: Siklós Dr. Szent István

Ugye arra minden első babás anyuka fel van készülve lelkileg, hogy nekünk az átlag terhesség nem 40 hanem 41 hét? Annyi kidurranni készülő kismamát hallok panaszkodni, hogy micsoda igazságtalanság, hogy már egy héttel túlhordták a babát és még mindig nem készülődik kifele. Csak ezt az apró tényt elfelejtik közölni velünk. Statisztikailag tehát legyetek felkészülve a hosszabb terhességre!

rokica
11+0

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Pgsuska!

Valóban ugyanaz az évjárat vagyunk, és nekem is az első babám! Ráadásul ha lány lesz, akkor az apukája szerinti legeslegszebb lánynév a világon, Zsuzsanna lesz a neve. Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


nekem megjött a rubint réka baba-mama torna vhs-en, mert előfizuztam a Kismamát Kép
beeee Kép

ancsipancsi
 
 


Mi van ezzel a babanettel? Folyton lefagy és nem enged be?!

Cirmike! Mi kb. egyidősek lehetünk babaügyileg, bár holnap végre pontosan megtudom a babus korát.

Pgsuska! Ne izgulj, nálam is tuti később volt a fogantatás a peteérés várható időpontjánál (14-15 nappal később!).

Nekem speciel nagyon antipatikus ez a Rubint Réka. De azért tornázni kell. Hajrá fittmamák! Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


nekem se túl szimpi, de legalább lesz egy tornakazim.

ancsipancsi
 
 


Penna!
Lenyűgöz a pici fiad!
Gem
18+3
gemini
 
 


Szia Rokica!

Nekem is tetszik a Zsuzsanna név, (hisz engem is így hívnak) de még nem gondolkodtunk abban, hogy adnánk-e a babánknak.
Annyira fiúban gondolkozunk. Az Édesanyám a minap annyira drága volt, mondta a tesómnak, hogy neki nem kell elárulni, hogy mi milyen nevet szeretnénk adni a babának, úgy úgyis Zsuzsinak fogja hívni. Olyan tüneményes volt. Ő nem is gondolt még arra, hogy mi lesz ha fiú lesz, annyira lányban gondolkozik.Mi meg fiúban.
Az életútunk is hasonló én is külföldön éltem sokáig, csak nem Amerikában, hanem Dániában.


Szia Cirmike! Gyönyörű a kisfiad a tatai tó partján. Tetszik a szőke haja, de nagyon. Én ilyen lurkót képzelek el magamnak.
Amúgy a földim vagy. Merre laksz itt Tbányán??
Hasonló az utolsó menstruációnk ideje (dec.17), megvagy elégedve az orvosoddal??

Lányok! Lenne egy kérdésem hozzátok! Nekem a hétvégén pénteken lenne esedékes a menstruáció (márimint normál esetben)és ez a második periódus, ugye, hogy kimarad. Ti mit éreztetek ilyenkor??? Ugyanúgy vizesedtek, nő egy picit a víz miatt a súlyotok, kicsit fáj a petefészketek stb.??
Mert én valami ilyesmit érzek.Szúr a petefészkem, vizesebb vagyok, a súlyom 1, 1,5 kg-val több és fáj a hátam is.

Kép
pgsuska
 
 


Bodza!

Jókat írsz, köszi. Csak egy dolgot nem értek. Hiába van később a fogantatás a peteérésnél, hetekben ez nem jeletkezik.
Vagyis hiába vagyok elvileg (papíron) 7 hetes és 4 napos, ha a baba mérete szerint csak 4-5 hetes lehetek érted?? Valószínű a baba mérete és kora szerint fogok szülni, nem akkor amikor az utolsó menstruációm volt és ahhoz 40 hét.
Van aki később menstruált nálam és sokkal idősebb terhes mint én.Ki van ez találva, rendesen. Nem??

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom? Még nagyon bizonytalan az állapotom, de azért remélem, közétek tartozom!
A múlt héten csináltam tesztet, két napra rá voltam dokinál / egyéb dolgokat is meg kellett beszélnem vele/, ha már ott voltam, megnézett hüvelyi UH-val, de sajna csak a megduzzadt méhnyálkahártyát látta. Ez nem esett túl jól. Azóta elkezdtem émelyegni, fémes íz a számban, gyakori pisilés, szóval valami csak van Kép
Jövő héten megyek vissza, akkor remélem megtalálja a picurimat!
Egyébként második babámat várom, Balázs 2002.07.05-én született.
Utolsó menses: dec. 28.
Várható szülési dátum: 2005.okt. 04.
Kórház+doki: MÁV, Banczik Zoltán

Nem tudtam még teljesen visszaolvasni, de azt láttam, hogy a macska-kérdés előfordult már. Nekem is van macskám, az első terhességnél is volt, annyi az egész, hogy a toxoplazmózis miatt kell ellenőrizni, átestünk-e rajta. Ha igen, védettek vagyunk. Ha nem, folyamatos szűrés, és ha terhesség alatt kapod el, akkor gyógyszerrel kezelhető, és nem lesz baj. Elsősorban az alompucolásnál kell vigyázni, de nálunk azt is én csinálom, egyszerűen alaposan kezet kell mosni, és nem kell puszilgatni a cicát.
/ bocs, ha ezt már más is leírta!/

Mindenkinek a legjobbakat, vigyázzatok Magatokra!

Judit
jucc
 
 


Pgsuska! Hát igen. Bár én a fogantatástól 2 hétre vissza számoltam ki a peteérésemet, így nekem december 13-án kellett volna utoljára menstruálnom. Ha a tényleges időpontot veszem, vagyis hogy 2004. november 24-én menstruáltam utoljára, akkor viszont már majdnem 11 hetes terhes vagyok. Annyi viszont még biztosan nem vagyok, kb. a 7 és a 8. hét határán járunk.

De holnap végre mindent szépen elmond majd a dokinéni. Már alig várom. Te mikor mész végül UH-ra?

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Bocs, nem a peteérésemet számoltam ki, hanem a peteéréstől vissza két hétre a menstruáció elméleti időpontját, amiből lehet következtetni a szülés időpontjára.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Pgsuska, ill. Zsuzska (nekem így jobban tetszik) én tőzsgyökeres tbányai vagyok, de most már lassan egy éve (májusban lesz) kiköltöztünk V.szőlősre. Itt sikerült telket venni, építkezni és nem bántuk meg.

A dokim szerintem tök úriember, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Van 3 ismerősöm aki szintén nála szült, és ők is. Van olyan ismerősöm aki eljött tőle (nem sikerült segítenie összehozni a 2. babájukat). Nekünk már kétszer segített (igaz csak pé-m nem volt és adott Clostyt, csinált hormonvizsgálatot és uh-n nézte, igaz egy picit a sarkamra kellett állnom, hogy végigfigyelje), nagyon jóban vagyok vele, nem szégyellek semmi kérdést feltenni neki. Magánrendelésére járok, a kórházban mindig odajön hozzám, megcsinálja az uh-t, vizsgálatot ha kell, ha a párom jött magyarázott neki.

Neked ki a dokid? Vagy még nem döntöttél?
Sajnos a kérdésedre nem tudok választ, én nem érzek ilyeneket egyébként sem.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Azt hallottam lányok, hogy a pé mindig két héttel a mensi előtt van, és az előtte lévő idő az ami hosszabb pl. 26 nap is lehet. Tehát 26+14=40 napos ciklus esetében.
A dokim mondta, hogy két héttel a mensi első napja előtt kell pé-t nézni uh-n.
Tök normál esetben ez a két szakasz egyforma: 14+14=28
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a dokitól. Tarkóredő rendben. Kincsem 47 mm. Kaptam beutalót a védőnőhöz, lesz végre kiskönyvünk.
2 hét múlva újra randi a dokival, gondolom kíváncsi, hogy az Utrogestanról sikeresen leszoktunk-e.
Üdv:
Falina
11+5
falina
 
 


Sziasztok lanyok!

Sikeresen foldetertunk tegnap az USA-ban!
Hat mondjam, ne mondjam???
25 FOK ES CSODAS NAPSUTES VAN!
Latom szepen dolgoztatok hetfon!Kép
Mindenkinek koszonom a jokivansagokat!
Visszaolvastalak titeket, orulok, hogy tobbe kevesbe mindenki jol van(hanyosokat leszamitvaKép)

Falina! De jo neked! Gratulalok az uh-hoz!
En most kicsit aggodom!Jan 25-en voltam az elso uh-n akkor voltam 7+2! Akkor azt mondta a doki, hogy 3 het mulva menjek megint vizsgalatra!(uh-t nem mondta)Tehat febr 15-en kellene mennem, akkor lennek ugye 10+2 viszont en csak ra egy hettel fogok hazamenni akkor ugye orvosilag 11+x leszek!
Szerintetek ez nem baj, nem fogok lemaradni valamilyen fontos vizsgalatrol??
Vegulis akkor a valosagban csak 2 hettel kisebb a baba!
Mi a velemenyetek??

Kép

Kép
megann
 
 


Szia Megann! De jó nektek! Napozz helyettünk is!
Szerintem nem lesz semmi gond, ha csak egy héttel később lát a doki.

Falina! Grat, tök jó, hogy mindent rendben találtak az UH-n.

Én is úgy várom már a holnap 5 órát! Szorítsatok értünk!

Addig is megyek vissza dolgozni. Grrr...
Nyűgös vagyok.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Megann,

Hasznald ki az idoded, pihenj sokat es erezd nagyon jol magad!

Cirmike77 es Penna,
Gyonyoruek a fiuk, ugy latom a ferjemnek igaza van, szerinte ez egy magyar vonas-szoke haj es kek szem. Hozzateszem, hoy van a profilomban nekem is kep a kisfiamrol, bar a haja kezd sotetulni, de a szeme neki is kek Kép

Pgsuska,
A mensi ideje korul nekem a hasam szokott jobban fajni, ez is inkabb az elejen volt, most a 13. het vegen vagyok es mar nem is tudom milyen az, ha megvanKép

Neha olyan felfujtnak erzem magam, azt hiszem az emesztesem vacakol, olyan, mintha egy nagy ballon lennek.Kép

Most megyek dolgozok egy kicsit,
Udv
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok Lányok!

Rendesen belehúztatok. Örülök Falina, hogy minden rendben volt veletek.
Köszi Bodza a hozzászólásokat.A hét második felében már én is megtudom,hogy kb. hány hetes terhes is vagyok. Iszonyatosan megjött az étvágyam, állandóan éhes vagyok és ízeket kívánok, de nagyon. Pl. paradicsomos tonhal, Rákoczi túróssal, meg ilyenek.

Cirmike! Én is tatabányai vagyok, ill lakom Újvárosban. Mi is szeretnénk kertes házba költözni a párommal, nem tudsz valami szép, de nem túl drága házat Szöllősön??
Nekem ez az első szülésem lesz, Dr. Dán Pál az orvosom, nála Pesten lehet szülni a Bajcsy Zsilinszky kórházba. Szerdánként rendel Tatabányán a Mártírok úton.

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,
csak "röptében vagyok, azért a táblába betettem mindenkit, aki írt, illetve nem biztos, mert sz*rakodik a freemail, tegnapi meg ma reggeli levelek most érkeznek meg.
Ha valami nem stimm, kiabáljatok!Kép
majd még igyekszem idejutni
üdv
P
<!--attachment: 2005__szi_bab_k1-153678.unk*attachment_icon.gif*application/x-msexcel*15.9**2005+%f5szi+bab%e1k1%2exls --><center><pre>
Kép
2005 őszi babák1.xls (15.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
penna
 
 


Szia Penna!

Kiabálok. Pgsuska a nevem. A Bajcsy Zsilinszky kórházban fogok szülni Pesten. A szülés várható időpontja szeptember 23, ha az utolsó mensit nézzük. A többi stimmelt.Mihelyt pontosan tudom heti ultrahangból, hogy ténylegesen mekkora a baba, azonnal, tudatom, és javítjuk a táblázatot.


Bodza! A héten megyek ultrahangra, szerdán kell , vagyis holnap kell felhívnom a doktorbácsimat. És idő időpontot ad a hétre.

Kép
pgsuska
 
 


PgSuskaKép
Oh, bocsánatKép,így jár, aki gyorsolvas.Kép
A következőben már oksi lesz, bocsi!
P
penna
 
 


Halihó csajszikák!
3,8mm a drága,a doki gépe 6+2mondott,de megegyeztünk,hogy én jobban tudomKép,tehát6+1,amúgy minden rendben,a Péterfybe megyek,dr.Zacherhez szűlni és legközelebb csak a 12.héten kíván látni,márc.22.-én!annyi van csak,hogy jó kis hátrahajló méhszájam van(vagy mi?),nem is kicsit,ezért sokat kell hason feküdnöm,hogy az óriásKép odabent előre menjen,amúgy mindent szabadKépcsak mértékkel! lényeg,hogy:ÉLJEN!ÉLJEN!ÉLJEN!na most elolvasom a lemaradásokat

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


adataink:
nick:Nyúlné
utolsó mensi:dec.27
várható szülés:okt.3
első baba:első babóka
doki,kórház:dr.ZacherPál,Péterfy

JUCC!tudod mit jelent ez?KépKépKép
mindenkit üdvözlök és mindenkinek gratulálok,jó sokan lettünk,szupi!a dokim is azt mondta,hogy nagyon termékeny időszak lehet a miénk,mert már tele van nyári-őszi babákkal,elöttem is eegy okt.2.-i voltKépa dokim a vágóhídon fogja érezni magát,egyik baba a másik után!!!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Szia Nyúlné!!

Gondoltam ma rád sokat, még Csillámat várom a hírekkel.
Örülök,hogy minden rendben ment. Teljesen megnyugtattál azzal félelmemmel kapcsolatban, hogy nekem pici a babám. Nekem (jan 30-án) volt 3mm és azt mondta a doktorom, hogy kb. ez egy jó három hetes terhesség. Mert nekem azt mondta, hogy a 6. héten 6mm körüli magzat. Tehát, látod, a számok nem mérvadóak. Úgyhogy most én is bizakodva megyek majd a hét második felében az újabb ultrahangra. Nagyon örülök Nektek.

Jucc!Üdvözöllek közöttünk, de jó, hogy ennyien vagyunk, már.

Kép
pgsuska
 
 


SziasztokKép

Bocsi,hogy csak most jelenkezem!

Még nem olvastalak vissza benneteket,előbb leírom ,hogy mi voltKép

A Doki aki csinálta az uh-t nagyon jópofa voltKép
Képet nem adott,monván: Nem tudnám megmagyarázni senkinek csak nagyon nehezen,hogy ez egy egészséges baba!
Ugyanis a 4-d képen most úgy nézett ki mint egy kisördögKép

MINDEN RENBEN VAN VELEKépCsak a kép még tényleg elég fura volt!
Azt mondta ,hogy 12-hetes korban még elég nehéz olyan pozícióban lekapni a babát,hogy ne legyen ijesztő!

De az egész vizsgálatot felvette videóra!
Azt mutogattam a családnak egész délutánKép

Sikerült csinálnom egy albumot is ! http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4725&p=5032690

ide feltettem az eddigi képeketKép

A baba méretei:
Kora : 12+4
CRL: 5.66cm
BPD: 2.11cm
YS: 0.691cm
NT: 0.86mm

Koponyája,szive,gerince,nyelőcsöve... minden szabályos minden jóKép

A doki szerint napra pontosan megeggyeznek a leletek a normál értékekkelKép


Csilla
csillam
 
 


Itt meg pár kép van még a kutyámrólKép
Ha valakit érdekel!!Kép

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4726
csillam
 
 


Csilla és Utróval élők,
nektek hogyan, mikortól és meddig kell leszoktatni magatokat az utróról?
Nekem még 1 hétig 3*1-et (akkor leszek 12+5), aztán minden nap egyel kevesebbet kell feltenni, míg el nem fogy. A vége nekem kicsit gyorsnak tűnik... Másoknál mintha lassabban kellett volna, ilyenek rémlenek.
Falina
11+5
falina
 
 


Pgsuska,
szorítok neked, de tudom, hogy minden rendben van, én már az elején mondtam neked, hogy a mérete teljesen jó (3 mm). Kép
A doki meg ne ijesztegessen, üzenem neki! ;)
F.
falina
 
 


jó reggelt!
Csillam,örülök neked is,nagyon jó,hogy minden oké mindenkivelKépKép
azt nem is mondtam,hogy a kis szív mozgása volt a legaribb,az egész baba abból állt.a párom mondta,hogy miért nem kérdeztem meg a nemétKép
3,8mm.......tökmagKépKépKép
este jó kedvünkben belakmároztunk a párommal,jól rosszul lettem utánna,tényleg figyelni kell a mennyiségre,sokszor-keveset.
ja és azt mondta a dokim,hogy azért a szűk családikört be lehetne avatni,szerinte rosszul teszik akik nem,mert nagyon nagy támasz.a mamám úgyis érzi rajtamKép,hát nem aranyos?én meg kerülöm őt,hogy le ne bukjak!nekik ma mondjuk el.após pajtáséknak meg vasárnap,ő ráadásul gyerekorvos,a felesége ápollónő.és ettől fosztanám meg magam?Kép

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Hú, de izgalmas dolgok történtek itt. Nyúlné, Csillám, grat a babókhoz!

Mi ma este megyünk UH-ra! Úgy izgulok. Csak minden rendben legyen!

Nyúlné! Mi is a hétvégén mondjuk meg a szülőknek! Az is izgi lesz. Kép

Bodza 8+0

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Penna! A táblázatba ma én is utána írom le az adatokat, miután tudok biztos adatokat.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Megann, a nyaki redő méretét 10-12 hétben állapítják meg, tehát ha hazaérsz, ezt el kell intézned UH-n.

ancsipancsi
 
 


NyúlnéKép

Én is gratulálok, a babaádhozKép

BodzaKép

Neked ,nagyon szorítok ,de biztos minden rendben leszKép

FalinaKép

Rám hoztad a frásztKép
Én mikor múltkor voltam dokinál,mondta ,hogy nem kell tovább az utro!( nem ő írta fel,hanem még a lombikos orvos)
Szóval azt mondta ,hogy hagyjam abba!
Úgy is volt, másnap már fel sem raktam 1-et sem!
Pedig előtte 3x3 kellet!

Csakhogy a nyári babásoknál olvastam ,hogy az utrót nemlehet csak úgy abbahagyni,hanem fokozatosan kell!
Ezért megint felraktam,gyorsan kettőt!
Kb.egy hétig 3x2 ,aztán egyre kevesebbet használtam!
Tegnap is csak este tettem be 1-et!

Remélem ,mostmár nemtudok ártani a babának az utrohiánnyal!
Nekem azt mondta a dokim,hogy mostmár a szervezetemnek kell termelnie a progresteront!

Vagyis ,én önszorgalomból csökkentem az adagot,mielőtt végleg abbahagyom!

Neked mit mondott a doki erről???????

Csilla
csillam
 
 


Sziasztok,
á, már nem tudtam este jönni, most is ezer a dolgom...Most szoktatjuk a kisfiamat "nagyágyba" azaz nem nagyágyba, egyelőre a férjem leszerelte a külső rácsot, és a helyére rakott egy leesésgátlót. Szóval ugyanaz az ágy, csak a lábrésznél ki tud mászni egyedül. Aztán nyáron kap másik/nagyobb ágyat, ősszel meg visszaszereljük ezt az ágyat, mármint a tesónak. Fú, ez jó bonyolult, de a férjem asztalos, így nem annyiraKép

Én holnap este megyek végül dokihoz, nem volt már szerdán hely. Bár már 7+1 vagyok, még doki se látott, ti meg már uh-n is voltatok.KépTökirigy vagyok, énisénis akarom látni!!!Kép

Tünetem továbbra is nulla, max az, hogy kimosom a függönyöket, és új sötétítőt varrokKép Hülye fészekrakó ösztönKép annyi más dolgom lenneKép

<!--attachment: 2005__szi_bab_k1-153920.unk*attachment_icon.gif*application/x-msexcel*15.9**2005+%f5szi+bab%e1k1%2exls --><center><pre>
Kép
2005 őszi babák1.xls (15.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

na remélem ez a tábla már okés.
üdv
Penna
penna
 
 


köszi,köszi a táblázatot,hát Juccal tényleg arik vagyunk a végén!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: