Új privát üzeneted érkezett!

El kellett küldenem,nehogy elszálljon...akkor folyt köv!

Ancsa!
Tényleg szupik a feltöltött képek,nagyon szép helyeken jártatok! (persze Csilla gleccserei is tutik :lol: ) Rebus hogy van???Remélem meggyógyult már a popsija!

Berni!
Hááát,Dorián tényleg olyan kis okos!Ahogy észreveszem azért a gyerekek általában ugyanazokat a dolgokat csinálják,Mira is azokat csinálja amit Doriánról írtál,csak néhány hét lemaradásbannn :oops:

Ovi!
Nálunk katasztrófa!A nyaralás miatt nem akartam Márkkal 1-jén kezdetni,így ma volt tervbe véve.Ő egyáltalán nem akar menni,naponta 50-szer elmondja,hogy ő nem megy,de tutira nem,és sír,és hisztizik!Ma korán ébresztettem,emiatt számítottam is balhéra,de nem akkorára amivel megajándékozott negyed 8-kor! :shock: :shock: Mivel Bulgáriában valamitől kipattogott az arca,meg a hónapok óta elhúzódó futó szemölcsei is egyre csúnyábbak,így elmentünk reggel ovi előtt dokihoz. Az arca csak a naptól/ sós víztől pöttyös,a szemölcsei miatt viszont nem mehet oviba.Szerdán megyünk vissza,ddig kaptunk kencéket meg szárító hintőport.Azért bementünk az oviba,hogy szóljunk,és úgy láttam,el is játszott volna,de nem maradtunk. Maradt viszont az ovis-zsákja,felakasztva a jelénél (körte). Csajok,amit a gyerekem az ovitól a kb. 1km-re lévő boltig művelt az nem emberi,szavakkal nem leírható.Azon kívül,hogy kb. 3/4 óra volt a táv,végig ordenálé módon üvöltött,hogy miért hagytuk ott a zsákot,hisztizett,földön ftrengett,pedig esett az eső.Üvöltött mint a sakál,én ilyet még nem láttam! Kapott is néhány átszállót,de az sem hatotta meg! Végül egy kiskutyás kerítésnél lecsillapodott...Mára megúszta az ovit,remélem szerdára helyrejön! Nagyon irigylek mindenkit,akinek a gyerkőce könnyen vette az akadályokat...

Mircsike túl van az első darázscsípésén!Kb. 3 másodpercig sírt,pedig szép piros lett neki! :?

A nyaralásunk soránt kb. 3 nap volt strandidő,de volt olyan nap,amikor megállás nélkül ÖMLÖTT az eső.2 másik családdal voltunk együtt,összesen 11-en,5 gyerekkel,így a sz@r időben is elvoltak a gyerekek. Amikor meg nem esett de hideg volt,kirándultunk Nessebar-ban,bazároztunk,hajókáztunk és ettünk!Mindkét gyerek fürdött a tengerben,nagyon élvezték,és rengeteget homokoztak már amikor az idő engedte!Mi szülők meg kártyáztunk amikor a gyerkőcök este elaludtak! Összességeében nagyon jól éreztük magunkat,bár az egyik apuka még infúziót is kapott,mert beteg lett,de az "apróságokat" leszámítva nagyon jól esett a pihenés..kellett már. Mira egy kisangyal volt,egy hiszti,sírás,vergődés nem volt!!Semmi!!!! Márkról inkább nem írnék,csak annyit,hogy a kb. 350 szobás szállodából szerintem a legrosszabb gyerek volt!!!! :evil: :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Krisztinek akartam még írni,hogy sajnos a gyerekcipő az egyik legdrágább beruházás...de megéri!Esetleg nézz szét a neten Vaterán vagy Tesz-veszen,és ha esetleg valami megtetszik,akkor keresel egy ugyanolyat egy cipőboltban,rápróbálod Mátéra a méret miatt,és megrendeled a neten! _Jó ötlet nem? :D

Joli!
Mikortól is megy Csanád bölcsibe? Férjuradnak visszajeleztek már Ausztriából?

Sly!
Nekem is nagyon tetszik az új szobabútor.Ez Rolié? Egy szobában alszanak már???

Szintus!
Jobban örülnél egy kisöcsinek?Valaki kérdezte,de szerintem nem válaszoltál! És a férjed szerinted milyen nevet választana??? De izgi ez nektek!!! De jóóóóóóóóóóóóó! :D

Csilla!
Te egy hős vagy!!! Nem akaom eszedbe juttatni a patkányt,de lehet én elköltöztem volna... :oops: És mekkora volt????

Gabus!
Livi annyira szép!!!!!Meg persze Nóresz is,de ahogy Livi pózol,az besz@rás!!!! :D Nóri meg olyan ügyesen eszik,hogy Mira talán 1 év múlva sem fog így enni! :roll:
Nem akarlak felbolygatni,de neked az apukád mostanában halt meg igaz?Írod,hogy lakástűz...ez borzasztó!!!Hogy történt???Már ha van lelkierőd leírni...

Azt hiszem nagyjából behoztam a lemaradásom!
Bea is már régen írt,ugye?
Lassan képekkel is jövök!!
Jó éjt!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


ADRI, DRUKKOLUNK ÉS VÁRJUK A HÍREKET!!!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 

 
 

Adri én is drukkolok nagyon! Lehet, hogy már túl is vagy a műtéten.

Patr
Jöjjenek azok a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajnálom, hogy Márk nem akar oviba menni, de majd el fog játszani a többi gyerekkel, és észre sem veszi, hogy szeret oviba járni. Ő ottalvós lesz, vagy délben elhozod?

Mircsi nagyon jól viselte a darázscsípést, mi még szerencsére megúsztuk, pedig tele van a kertünk darazsakkal.

Az ötlet nem rossz, de azért maradnék az újnál. Majd ma elmegyünk körülnézni, és remélem, hogy sikerül valamit venni, mert szegény gyereknek csak szandija van, vagy lyukas cipője, és reggel a kertben mindig vizes lesz a zoknija, és állandóan vihetem be zoknit cserélni. Napközben még elég a szandi, de hajnalban, meg reggel már nem. Állítólag olyan 4-5 ezer körül is lehet venni cipőt, reméljük.

Szly
Örülök, hogy Roli eljátszott az oviban. :-)
kittina30
 
 


Sziasztok!

Roli ma már ott aludt az oviban! Semmi baj nem volt vele. délután 4-kor hoztam haza. Holnap meg szülői lesz az oviban, hazarohanok a gyerekkel, aztán vissza az oviba!

Patri! Örülök, hgoy jól éreztétek magatokat. Márk nem semmi, de majd megszokja. Jázmint is csípte már meg darázs, de én észre se vettem. Egyszer csak azt látom, hogy a lába véres kicsit és kiáll belőle valami. Na az a fullánk volt, kiszedtem és ennyi. Amikor megcsípte, még csak meg sem nyikkant a kisasszony, azért nem is vettem észre! Mira is nagoyn ügyi volt. Meg persze azért is, mert jól viselkedett a nyaralás alatt!

Még akartam mást is, de mennem kell!

Adri! Remélem már nagyon boldog vagy a kicsi Nikivel! Várom a híreket!

Kép
szly27
 
 


Még nem raktuk egy szobába a gyerekeket. Hívni kell valakit, hogy pakoljon, mert azt én nem vállalom! Az üres szekrény is olyan nehéz volt, alig bírtam, pedig régebben nem voltam ennyire tunya!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Visszatértem! :D

Őrület ez a szolgáltatóváltás, nem ajánlom senkinek! Ha nem segítünk nekik, még most sem lenne net...

Még nem olvastam vissza, de ma már nem is ígérem!

Remélem az új kisbaba s kismama is nagyon jól vannak!!!

Egyébként mi jól vagyunk, járni egyedül még mindig nem tudunk... Holnap jövök bővebben és hozok képeket is.

Puszi mindenkinek, legyetek rosszak!

Kép
bébé01
 
 


sziasztok!
jöttem a hírekkel:megszületett Nikoletta 3150gr-mal,mindketten jól vannak. :lol: most ennyit írt,de gondolom lábadozik.gratula nekik!

Kép
berni1
 
 


Adrinak,férjének és Ártemisznak sok-sok
boldogságot kívánok a kicsi hugi születéséhez
!
Sok-sok tejcsit,jó egészséget,anyukának gyors gyógyulást!

Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Holnap reggel vérvétel,azután fél 2-kor uhu!
Szoritsatok nekem puszillak benneteket majd jövök a hirekkel,puszi!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Rajtam megint kitört a heveny PC-undoritis, ezen kívül mi lányok mind betegek vagyunk, ill. Livi már nem, ezen kívül apu lakásának a vevőjével randizgattam párszor, plusz az elmübe 4× mentem el, mire valamit sikerült elintézni.

Jöttem Adri híreket nézni, látom megvan a pici lány, GRATULA ADRI, MINDEN ILYENKOR SZOKÁSOS JÓT KÍVÁNOK!!! :D

Szintus, neked pedig drukkesz! :wink:

Ezt az oldalt visszanézem.

Rékával beszéltem, mondta, hogy különösebb dolog nincs senkinél, ha mégis volt valami mostanában, az illetékes írja meg röviden még egyszer. :lol: (Oké, megyek a fenébe!) :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szly,
Roli nagyon ügyes óvodás! :D

Livi is tök jól visszaszokott, pedig nyáron izgulnunk kellett, mert többször kifejtette, hogy ő ugyan oda soha többet...

Pat,
apu elég rossz egészségi állapotban volt már jó ideje, mozgásszervi bajok, plusz látóideg sorvadás, tehát alig látott. Le volt százalékolva 100%-ossal. Ami ennél is nagyobb baj, hogy nem hagyta, hogy segítsenek neki, se én, se barátok. De ez hosszú történet, nem volt egy egyszerű természete... Egyedül lakott. Pontosan nem derült ki, de valószínűleg elaludt és leesett a cigije a szőnyegre. Piszok szerencse, hogy a szomszédok egyből kiszúrták, így nagyon hamar el lett oltva a tűz, így nem kell még pluszban azzal a tudattal is együtt élnem, hogy több család lakását tönkrevágtuk (tízemeletes panel). A nappali egyik sarka égett ki "csak", ha 1-2 perccel később kezdenek oltani... A szomszéd azonosította, így nekem nem kellett odamennem, hála a magasságosnak. Nóri 4 hós volt, tuti, hogy a tejem elapad, ha meg kell néznem.

És még egy kis "érdekesség" a dologhoz. Zoli Apukája napra pontosan akkor halt meg, egy évvel korábban. Szóval kissé parázok már idén október 21-től...

Evezzünk vidámabb vizekre...
Kép Kép Kép

Ja, Pat! Köszönöm szépen Livi nevében! :oops: (Képzeld, nekem is tetszik.) :lol:
Kábé másfél éves koráig, hát hogy is mondjam, esztétikailag kihívásokkal küszködött :lol:, utána kezdett kikupálódni. Most Nórinál is hasonló a helyzet, kíváncsi vagyok fél év múlva nála hogy alakul.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Visszanéztem a képeket, látom volt Máté-Vince találkozó, nagyon édesek!!! Évi, Téged meg sem ismertelek! Sötétebb hajad volt, nem?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Adri
Gratulálok Nikoletta születéséhez! Sok boldogságot, és jó egészséget kívánok az egész családnak!!!
Kép

Bea
Jaj, de jó, hogy látlak!!!

Gabus
Édik a csajok!

Szintus
Drukk az UH-hoz!
kittina30
 
 


Végre vettünk cipőt, van egy gyógycipős itt nálunk, és ott sikerült venni, 4.300-ért. Úgyhogy még az ára is tűrhető volt. :-)
kittina30
 
 


Istenke éltesse Nikoletta babát és anyukáját (és az egész tündéri családját!) Adri nagyon örülünk nektek és nagyon várjuk a beszámolót, hogy vagytok és Ártemisz hogy viselte a nővérré válást! :wink:

Szintus, drukk!!!!!!!!

Kriszti, grat a cipellőhöz! Kérünk fotót a cipős legényről!

Bébé, jó hogy újra leszel!

Pat, hol vannak azok a fotók??????

Berni, veletek mi a helyzet? Az oké, hogy Dorkó simán pelust cserél rajtad is, de egyébként? :lol: :lol: :lol:

Ma kicsi Mátém kiszedte a nadrágom korcából az övet és a saját derekára tette.... ma vettem fel először övet amióta a pici megvan, szóval csak most láthatta rajtam.... hihetetlen, micsoda megfigyelő! (Az apjától is láthatta volna, de amíg itthon volt, rövidgatyázott, előtte meg mindig olyankor öltözködött, amíg mi aludtunk, szóval ez gyanús hogy mai felfedezés) :shock: 8) :lol: :lol:


Gabi, szerintem mindkét lányod gyönyörű! Csak azért írtam kicsivel, nehogy elbízd magad :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Okt 21 től meg ne parázz, teszem azt helyetted én, akkor megyek Mátéval a szemészetre. (Ugye nekem van egy ritka idétlen szemhibám, emiatt kell a kölket is állandóan figyelni, de eddig minden oké)

Szly, pakolni én is utálok! Viszont ilyen szép szekrényekbe... szerintem érdemes :wink:

Folytatom az ömlengést... manóm szülinapjára kapott bátyáméktól egy bébitaxit. Most néztem csak, hogy teljesen szabályosan közlekedik vele, önállóan fel és lemászik rá...
És ha álmos, akkor odajön és miután közli, hogy mama, leteszi valahova a fejét :)

Na leállok.... puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sok szeretettel gratulalunk a kishugi megerkezesehez,Adri! Kivanunk Nektek sok boldogsagot!

Kép
atina12
 
 


sziasztok!
csak gyorsan írok,mert kisfiam belázasodott,val.színű az oltástól,mert más tünet nem volt és thök jókedvű már jó ideje.

szal Gabi!
okt.21:a férjem szülinapja :wink: csak,h vmi jó is legyen akkorra.(bár nem mindíg gondolom,h ez tuti jó nekem :lol: )

réka!
semmi fullextra Dorkóval,csak az alap extrák :lol: ma elővettem a suttogó2.részét és hamisítatlan "talpraesett"a gyermekünk,ami jó és rossz hír is egyben :lol: aki olvasta,tudja :lol: full aktív.mindennap le kell vezesse az energiáit...amúgy majdhogynem nagyfiúnak tekinthető annyira alkalmazkodik a felnőttélethez :)
csak azért nem írogatok rólunk,mert mostanában úgy tűnik,mindenki el van havazva a saját "problémáival",nem igazán vunk nyitottak 1más irományaira.ez nem gáz,kell ilyen időszak is,majd én is belelendülök vmi vitaindító kérdéssel :wink: :lol: addíg is olvagatok.

pat!
jó,h visszatértél és még szerencse,h így alakult a nyaralásotok,legalább a barnaságodra nem kell irígykednünk :lol: :wink:

Kép
berni1
 
 


Adri! Gratulálok kislányotok születéséhez! Jó egészséget nektek!

Kép
szly27
 
 


Hali!

Adri, gratulálok a Kismanóhoz, minden szépet és jót kívánok Nektek!

Pestiek!
Itt vagyunk Pesten szombatig. Egy tali péntekre :roll: :D ?


Bogi is talpraesett alapvetően bár kicsit keveredik, csak még nem tudom, mivel :D .

Toncsi ott aludt az oviban kedden, mikor mentem érte, még javában húzta a lóbőrt. Szóval ahhoz képest, hgoy mennyire tiltakozott ellene. Majd hétfőn újra próbáljuk.

Pat, örülök, hogy jó volt a nyaralás, az ovinak már kevésbé. Hát idővel Márk is beszokik :? .

Bogival voltunk dokinál, kereken 9 kiló (pedig próbáltam alkudozni, hogy én 9060-t láttam, de a pelus és a takaró :lol: ) és 78,5 cm. Megkapta a 15 hós oltást, ti tudtátok, hogy az 2 oltás :shock: . Szegénykém végigordította belém csimpizve :? . Most az egyik oltás helyén egy 5 cm-s piros dudor van :( . Nem bánnám, ha a lázat megúsznánk.

Szintus, UH???

Apa holnap utazik Berlinbe, vasárnap jön, akkor tartjuk Bogi névnapját (tegnap volt :roll: :wink: ) és anyós 60. névnapját.

Szóval péntekre egy tali???

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Adri, gratulálok!

Csilla, megpróbálhatjuk pénteken a talit, Réka szerint a Vajdahunyadvárban lesz valami jó program délelőtt. De nem biztos, hogy el tudok menni, megint úgy el leszek havazva, mint a Mont Everest. Délután is csak 6 után lenne biztos.

Berni jobbulást Dorkónak, 10 napja kaptátok az oltást? Nekünk azt mondták, hogy akkor jelentkezhet láz. Csanád csak egy oltást kapott :o Azt viszont nyikkanás nélkül viselte. Tudom, hogy én is ludas vagyok az elhanyagolásban, de majd ezután sűrűn jövök.

Mint Bea :) Tegnap ígérte, hogy ma jön, de még sehol...Bea, az a fő, hogy ezután már tudsz jönni! Pupáknak meg lesz még elég ideje gyalogolni!

Réka, ömlengjél csak, mert van miért, láttam:) Dorkót is szívesen "letesztelném" élőben, csak az anyja nem hagyja :lol: Csanád magánszorgalomból megtanulta becsatolni az olyan műanyag csatot, mint amilyen a babakocsikon van. Kicsatolni még nem (szerencsére), de így folyton kell neki valaki kicsatolgassa :)

Kriszti, gratula a cipővásárhoz! Az evésért ne aggódj, látod időről-időre változik!

Gabi, nagyon szépek a lányaid. Livi ügyes az ovival! Pozitív gondolkodást kérek!

Szintia, mi volt ma az UH-n? Nagyon kíváncsi vagyok! Fruzsiról is írjál néha valamit...

Szly, szép lett a gyerekszoba! Milyen volt a szülői az innenső oldalról? Ma én is kellett volna menjek és nem jutott eszembe, bár nehezen is tudtam volna átszervezni mindent :oops: Az ilyennek örülnek aztán a pedagógusok!

Pat, én nem tudok olyan ügyesen visszareagálni mindent, mint te, magasra tetted a lécet! Elemér azt a választ kapta, hogy majd jövő tavasszal...így most elment Írországba egy másik munkára. Így se, úgy se nincs itthon :( Mindkét gyereked ügyes!

Mariann, mi nem járunk felétek, de te eljöhetnél Pestre, itt többen vagyunk, szívesen taliznánk veled!

Ancsa, ez rád is vonatkozik :D Méghogy nem akarunk veled talizni! Nézd meg, hogy a nyáron próbálkoztam, hogy összejöjjünk! Na és Angliába is ígérkeztem, amikor még ott volt a hajó, de hát nem úgy alakult :)

Mi is volt még az előző oldalon...már nem nézem vissza, csak a talis képekhez gratulálok! Évi, Vince kicsit hasonlít Csanádra :shock: Egyik képen pont úgy áll a haja...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok! :)
Adri!
Isten hozta a kis Nikit,minden jót nektek és sok-sok tejcsit!!!

Berni!
A mondatod első részéből már azt hittem megjavultál! :lol: Meg kell,hogy nyugtassalak,a gyerkőceim annyira nem szeretnek bent lenni,hogy az egész nyarat az udvaron töltöttem,így már jól lebarnultam itthon! 8) :lol: Nem értem miért írtad,hogy nem vagyunk most nyitottak egymás felé... JA,és reméljük Dorián tényleg csak a szuritól lett lázas!!!!

Csilla!
Akkor jó ünneplést előre is ! Biztos a mama 60. NÉVNAPJÁT ünneplitek??? :lol: :lol: Hajrá pesti tali! :D

Kriszti!
Örülök,hogy sikerült a cipő-vásárlás,bár én a netről is újat gondoltam! :wink: Nem tudom ki hogy van vele,remélem nem lesz belőle eget verő vita,de szerintem az autósülésen kívül a gyerekcipőn nem szabad spórolni! Abból inkább ne örököljön a gyerek...de ez csak 1 vélemény...

Bea!
Figyelünk ám,ígértél nekünk mára valamit! :lol:
Tudom én is ígértem fotókat,de épp most töltöttem fel a gépre,és elég nagyok,még le kell kicsinyítenem... :?

Gabus!
Akkor jobbulást nektek,csajoknak!
Ne félj a 21-től,nem szabad így felfogni!!!
Amúgy nézted a meccset? Vagy nektek sincs Digi-tv-tek,és te is a Kossuth-on hallgattad?? :lol: Bár nem értek veled egyett Nóri-baba külsejével kapcsolatban,nem kell fél évet várnod,hogy kupálódjon!!!!! :evil: Viszont megnyugtata a tudat,hogy más szülő is van rajtam kívül,aki reális szemmel nézi a gyereket. Persze-persze minden szülőnek a sajátja a legszebb,legjobb,aranyosab...meg minden,de én meg mondom őszintén,visszanézve Márk kisebb kori képeit,nem vagyok elszállva a szépségétől!Hülye vagyok? Ő kb.1 éves korától alakul :D Meg pl. Mira szerintem sokkal szebb volt mikor megszületett,mégis készültek róla is olyan képek,hogy úúúúúú! :roll:

Ja,meséltem már,hogy Márk véletlenül pálinkát ivott??? :oops: Mindig Unicumos pohárból akar inni,és az esetek 99%-ában vizet.Történt pár napja,hogy egy kis csapat szilvapálinkát ivott,és az uram becsatlakozott,de a poharát a pulton hagyta félig pálesszal.Márk egy óvatlan pillanatban meg beleivott,mert az hitte a vize!Kiköpte és mondta:
-ana,moffad ki a fámat,moffad ki!
:lol: Szerencsére nem lett gond!

Ma is voltunk oviban,de mindössze egy órácskát,és én is ott voltam végig. Az óvónénik szerint ezen a héten ne is hagyjam ott egyáltalán...abszolút nem akar nélkülem maradni,és azalatt az egy óra alatt is 10-szer indult haza... :x

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Néhány kép,de csak mert megígértem.. :D

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na,erről beszéltem...pl. az óriáspalacsintás sem az az igazi Márkról! :?
Az utolsón nem olyan mintha Mirus széken ülne? :lol: Figyeljétek azt a derékszöget!!!!!!! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pálinkás jó reggelt! :D

Adri,
gratulálok a kicsi lány érkezéséhez! sok egészséget és boldogságot mindannyiótoknak!


Kittina,
örülök, hogy kaptatok cipőt, de azért a jó anyjukat, hogy ilyen drágák ezek a kis lábbelik, pedig alig van bennük anyag. :) Nekünk is lesz egyszer saját pipő, de amíg csak dísznek van, jó az örökölt is.

Tegnap nem tudtam jönni, mert takarítós nap volt, meg délben mentünk fütyihúzogatásra a dokinénihez. Hát megkínozta szegénykét. Azért is vagyunk már fenn, mert szerintünk amikor pisil, akkor jön a sírás...

Aztán este meg próbáltuk interneten nézni a meccset, de csak idegbajt kaptam, úgyhogy mi is rádión hallgattuk. No comment.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy nem érdekelt a meccs, így nem voltam ideges :lol: Na jó, voltam, csak más okból :)
Bea, úgy ítélte meg a dokinéni, hogy le van tapadva a fütyi? De azért miért kell megkínozni szegényt? Nem úgy van, hogy nem szabad húzogatni? És majd két éves kora után foglalkoznak vele, ha kell?? Sajnálom :(

Pat, azt a második képet talán nem kellett volna :lol: De a családi miatt megbocsátok :P Mi az, hogy Márk volt a legrosszabb gyerek?! A legéletrevalóbb! :lol: Ha tudsz, tényleg szánj sok időt a beszoktatására, megéri! Csanád október közepétől kellene kezdje a bölcsit. Mira haja is jó nagy :)

Szintia, akartam neked írni még az este, hogy még nem tavaszodott ki, de már február vége felé járok :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Pat a képek szépek!Mira ugy megváltozott nekem!
Megnőtt a haja,már ő is olyan kislányos!Ugy nőnek ezek a lurkók! :wink: Márk is cukker azzal a palacsintával!Mennyit evett meg belőle?
Szép család vagytok!Az asztal pedig ááááá,gyönge idegzetüknek miért?Ugy zabálnák belőle! 8) :D Ovit sajnálom,majd csak megszokja a kiskölyök!A tenger nem annyira sós igaz?(legalább is a barátnőm azt mondta,h Bulgáriába kevésbé sós a tenger,mint pl Montenegróba)
Egyetértek veled a cipővel kapcsolatos dolgokban!Azt mi is csakis újat veszünk Fruzsinak!Rucikat kap a barátnőeimtől,családtól de cipőt nem fogadok el!Főleg nem olyant,amiben már ugye járt valaki!Minden ember másként tapos!Szerintem!

Joli én azzal is megelégednék,ha már január vége felé járnál!(meg mi is :lol: )akkor születik meg a ketteske!Miért voltál ideges tegnap?

Bébé Pupáknak jobbulást,szegényke bizti fájhat neki,amikor pisil
:(

Csilla
akkor Bogi is tartja az alakját! :wink: Hiába ezek a lányok ilyen kis manöken alakot szeretnek maguknak!Máris megmérgezi őket a soványitásra törekvő társadalom! :roll: :lol:
Toncsinak gratula az ovihoz! :wink:

Berni
Dorkónak jobbulást!Remélem már nincs láza neki!
Ez milyen oltás amire most vittétek a gyereket?Mert nálunk nincs 15 hós oltás!Csak majd 18 hós korában! :roll: :?:

Réka
Máté aranyos és ügyes!Egyébként gyorsan lefigyelnek mindent ezek a lúrkók és probálnak utánnozni!Már ők is felnöttesen akarnak viselkedni!Mi a baj a szemeddel?Milyen rendelleneséged van?

Egyébként én sem voltam elszállva Fruzsi külsejével ugy 7hós koráig,akkor kezdett kislányosodni!Amikor visszanézem a képeket,hát mit ne mondjak,,, :lol:
Fruzsi is sokmindent produkál már!Tegnap betojtam neki!Felvette az apucija téli sapkáját,az én papucsomat,félig felhúzta a saját mellényét éy sétálgtott a szobába!Mondtam is a férjemnek,hogy nézd már a kis csövest!Ugy nézett ki,na! :oops: :lol:
Kedvenc reklám a kiskegyedes,a segitesz anyának?Már előre kianbálja,ha meghallja,hogy NEEMMMM!
:lol: Sokmindent megért,amit mondasz neki azt megcsinálja!
Deee nagyon csintalan kislány,mindenhol ott van,szalad nem vigyáz,esik ááááá!Apukám szerint a viselkedése tisztára rám hasonlit!Én is ilyen kis rosszaság voltam! :roll: :lol: 8) :D

Nos az uhu-n minden rendeben,méretek korához megfelelőek,de nemet nem látott,tehát még mindég rejtély!3-4 hét múlva megint uhu a korházban,akkor majd megtudjuk,talán!
A cukorom is rendbe van,ez sokkal könyebb terhesség,mint az első volt!A vérnyomom is ok!Ugy örülök,hogy most nem kell annyit orvoshoz szaladgálnom!
Kicsit hosszú lettem,,,

Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Csilla,
Notyoládé hármat fog kapni, mert barihimlő ellen is most kap.

Lehet, nem leszek most népszerű, de nekem nem akkora gáz az oltás. Úgy értem, nem támad sírhatnékom, meg kétoldali szívmegszakadás sem fenyeget olyankor. Na az már megviselt engem is, mikor vérvételnél percekig szadizták a gyereket, meg mikor infúzióbekötésnél nem találták a vénáját. De egy oltás az más, egy icipici pillanat az egész. Na jó, ha két oltás, akkor két icipici pillanat. :wink: Livi sosem sírt, de ő amúgy is lazán veszi az orvoslátogatásokat, Nóri meg már akkor sír, ha vetkőztetem, még a doki hozzá se kell érjen...
Na de nehogy azt gondoljátok, hogy nem vígasztalom a gyerekem, ha szurit kap és sír. :wink:

NEKEM JÓ TALIRA A HOLNAP DÉLELŐTT, remélem jobb idő lesz mint most... AKKOR MIKOR, HOL? :)

Pat,
Mircsi mikor lett ilyen szőke? Nagyon jól áll neki!!!

Van digisportunk, bebeeeeeeeeeeeee! :lol:
Az eredmény szuper, de a játékot inkább nem minősítem... De legalább akartak. :roll: (Minél előbb hazajönni.) :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szintus,
sztem lány, hisz titkolózós. :wink:
Örülök, hogy jól vagy, csak így tovább! :D

Pupáknak és Dorkónak gyógypuszik útnakindultak!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


GAbuska, Te szívtelen , hát anya az ilyen :lol: ? (Csak vicc vót :wink: ), de engem azért megvisel, no.
A múltkor egyedül vittem a lányokat a dokihoz, mindkettő torkaszakadtából üvöltött, akkor inkább ideges voltam, mert csak Toncsinak volt méricske. No akkor cseppet bepöccentem, hogy miért kell ennyire ordítania :? .

Berni, asszem lehet Pat barnaságára irigykedni 8) .

Én (is) el voltam szállva Toncsi babakori szépségétől, de aztán megszületett Bogi, és ő sokkal szebb volt babának :roll: .

Tényleg Mira mennyit változott! Tegyél már föl még képet róla, amin jobban látszik :lol: (a vaksik kedvéért).

Szintus, örülök, hogy minden rendben volt az UH-n, és szerintem is kislány. Szóval fiút vagy lányt szeretnél inkább? Fruzsiról is kérnénk szépen képet, meg persze a pocakos Szintusról is!!!

Hát ma tényleg elég rusnya idő van. Van egy ötletem, péntekre IKEA :lol: ?

Bogi Toncsi cipőiben jár, lehet jobb lenne új cipő, de most nem fussa :? . De már nagyon belejött a járásba. Most azzal szórakozik, hogy kapaszkodás nélkül fel-le lépked a lépcsőn :roll: .

Mi lett a meccs ereménye :oops: ?

JÓ étvágyat!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Bea
Miért kell a füttyöt húzkodni? Le van tapadva? Szerintem a miénk is, de nálunk nem foglalkozik vele az orvos. Majd ha megyünk oltásra, azért rákérdezek.

Meccstől én sem kapok idegbajt, mert nem vagyunk meccsrajongók.

Patr
Pálinkás Márk, szegény, biztos meglepődött.
Hú, micsoda derékszög. Mircsinek mekkora haja van, és milyen szőke. Márk is nagyon cuki, és szép család vagytok. Azt a 2. képet tényleg nem kellett volna, éhen halok!!!

Egyetértek a cipődologban, mondjuk én minden használttól idegenkedek, kivéve a gyerekruhákat.

Én is kint voltam egész nyáron, meg tavasszal is, de mégsem lettem szép barna. Hiába, én már sosem fogok lebarnulni, pedig mindig eltervezem, hogy most aztán barna leszek, de nem jön össze.

Berni
Jobbulást Dorkónak. Nem is tudtam, hogy ennyi nappal az oltás után jelentkezhet láz, jó tudni.
Nemrég olvastam én is a Suttogó kettőt. Én is kitöltöttem a tesztet, és Máténál is a talpraesett jött ki talán a mintagyerekkel keverve.

Réka
Öves Máté nagyon ügyi.

Sokszor én is meglepődök, hogy a gyerek ezt honnan láthatta.
Egyik nap zöldbabfőzeléket evett, ami ugye fokhagymás, mondtam neki utána, hogy lehelj rám, erre rámlehelt. Pedig nem is emlékeztem rá, hogy ezt mutattuk neki.

Csilla
Boginak utólag boldog névnapot! Én úgy tudtam, hogy a 15 hós oltás, csak egy oltás, de majd meglátjuk.

Joli
Miért voltál ideges?

Szintus
Amikor elkezdtem olvasni, amit írtál, már azt hittem, hogy nem is írsz semmit az UH-ról, de aztán láttam, hogy írtál. Kár, hogy nem mutogatta magát, na de majd legközelebb, vagy tényleg meglepi lesz. Örülök, hogy minden rendben vele!
Csöves Fruzsi. :-D :-D :-D


Itt jó rossz idő lett, gyerekem nem igazán tolerálta, hogy bent vagyunk, voltunk azért kint is, sétáltunk kicsit az esőben, teszteltük a cipőt, és nem ázott be! Nem tudom mi lesz velünk, ha esős idők jönnek, be kell szereznem valami vízhatlan felszerelést, hogy ki tudjunk menni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2009.09.17 20:42-kor.
kittina30
 
 


Máté is üvölt, már akkor, amikor meglátja a dokinénit, akkor meg visít, ha hozzá is ér, az meg katasztrófa, ha meg is meri szúrni. Elég érzékeny a gyerekem, mindent nagyon zokon tud venni. Tegnap kirepült az egyik virág közül egy hatalmas lódarázsszerű szőrös izé, hát, nagyon kiaakadt tőle, alig lehetett megvigasztalni, csak ne legyen olyan mint én, minden repülő micsodától kétségbe esek. (A lepkéket utálom a legjobban. Persze ezt a gyerek előtt nem mutatom, legalábbis megpróbálom nem mutatni.)
kittina30
 
 


Hahóka!

Ha más ilyen kreatívan meghatároztuk a helyszínt, akkor egye fene, legyen az IKEA :wink: Mondjuk 10kor? Lécci jelezzetek vissza, hogy oké-e, mert akkor úgy keltem a fiatalembert. Köszi.

Berni, Dorkó hogy van? Láza lement már? Esetleg nem tudnátok eljönni holnap?

Ancsa, hogy van Rebus feneke?

Mariann, mi van veletek? Meggyógyultatok már?

Kriszta, gumicsizma! Ha bejön tartósan a taknyos idő, kics Mátém tuti kap egy párat, lehessen pocsolni :wink: Esőgatyával kombinálva tuti száraz marad benne az utód.

Pat, ne hidd, hogy ennyi fotóval beérjük! :wink:

Bea, várjuk azokat a képeket!

MOst ennyi, megyek teregetni.

Pusz

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Nekem jó az ikea és a 10 óra is. 8)

Fényképezőt hozzon valaki, nálam nem lesz. Zozó 2 napos céges csapatépítőn van és elvitte.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

Kép anyám befogott

Kép ennyit tudok

Kép most keltem, ne zaklass

Kép keményen iszom

Kép
bébé01
 
 


Na, hoztam képeket, mit szóltok?

Köszönjük a gyógypuszikat!

Egyébként azért volt fütyirángatás, mert picit le volt tapadva, pedig apja mindig lelkiismeretesen mossa neki. A dokinő kicsit meghuzigálta, de tőlünk zengett az egész kóceráj. Nem tudom, érdemes-e kétéves korig várni ezzel... Így is sikít, ha pisi van, és jön ölelkezni. Úgy sajnálom szegényt. De inkább most essen túl rajta, mint akkor, amikor emlékszik rá...

Joli,
neked nagyobb fiad is vannak, náluk hogy volt ez a fütyis dolog?

Megyek, felügyelem a fütyimosást, és teregetek én is, Réka után szabadon. :D

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Bébé! Nagyon jók a képek. Rolinak még most is le van tapadva a fütyijének az egyik oldala. A nyílás viszont elég nagy, szóval szűkület nincs, azt mondta a doki, kivárjuk, míg magától oldódik a letapadás.

Patri! A te képeid is szépek! Mira olyan sokat változott! Egyébként szerintem mindenki meglátja a saját gyerekénél szebb gyereket, csak nem mondja. Most, hogy visszanézem Roli képeit, hát nekünk is van egy pár, amin abszolút nem tetszik, pedig akkor ő volt a legszebb. De ez így van rendjén.

Berni! Hát rám is igaz, hogy nem reagálok mindenre, de sajna nem nagyon van időm. ezért nézzétek el nekem, ha olykor csak bekukkantok és esetleg csak magunkról írok! :oops:

Gabuska! Mit beszélsz te, semmi baj nincs Nórival. Szerintem nagyon is aranyos kislány.
Cukik a gyerekek.


Kitti! Örülök, hogy sikerült jó és elfogadható árú cipőt venni Máténak. Hogy tetszik a fiatal úrnak?


Szintus! örülök, hogy minden oké a picivel. Gondolom már milyen kíváncsiak vagytok a nemére, hát majd egy hónap múlva hátha!

Joli! A szülői hosszú volt és unalmas. Kb az egyharmada volt hasznos annak,amit elmondtak. De tudom, hogy mennyi hülyeséget kell elmondaniuk, még akkor is, ha nem nagyon érinti a szülőt és a gyereket.

Kép
szly27
 
 


Hali!

Oké, akkor holnap 10 Ikea :D . Nekem sincs fényképezőm, az én emberkém is lenyúlta.

Bébé, aranyos a fiacskád.

Szerintetek van az én gyerekemnél szebb :shock: :lol: (költői kérdés volt, mielőtt valaki válaszolna 8) ).

Nahát akkor végre Nóri babát is és Gabuskát is személyesen megismerhetjük. Livi oviban? Én viszem Toncsót is.

Csak az eső ne essen.

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Juhhééé, akkor tali!
Joli, esetleg utánunk jössz, ha időben odaérnek azok a kéményseprők?

Nekiállok és előkotrom a fényképezőgépet :wink: ha nem felejtem itthon, akkor viszem.

Bébé, tüneményes a kicsi fiad!

Szly, az a lényeg hogy jössz, nem az hogy mennyire tudsz reagálni!

No, most megyek aludni én is ! És ilyen korán!!!!!! :twisted: 8)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Pat!
Nem értem miért írtad,hogy nem vagyunk most nyitottak egymás felé...

pl,azért,mert 1 hete még az volt a kérdés,h hogyhogy Dorkó 2 oltást kapott a 15 hóson,most Csilla mégis "csodálkozott"...bocsi,csilla ez nem személyes,csak pl.de szerintem nem gáz,h nem mindig reagálunk mindenre,hisz van olyan időszak,amikor a saját dolgaink a legfontosabbak.amúgy a fő dolgok mindíg kiemeltek:születés,tali,betegség stb.
a képek ferrrrrrrrrrgetegesek!és nem is vagy olyan barna :wink:

Köszönjük a jókívánságokat,de még mindig lázas,és igen tudom,h a oltástól lehet,írtam is,és szerintem tuti attól,mert meg sem áll még így sem 1 pillanatra sem,bezzeg a napszúrásnál végigaludta a napot :cry:
és én olyankor is,mikor megfogom a kis forró homlokát és akkor is,amikor üvölt az oltásnál,teljesen "elfolyok".nekem nagyon megható egy ilyen kis élet,de különbözőek vunk és szerintem a korunkból is adódik :wink: :D

tali.az előző okok miatt kihagyjuk,maradunk a fenekünkön,gondolom,érthető,h inkább megelőzöm,ha bármi más lenne.

fütyi:én most is rákérdeztem,azt mondta dokinéni,h húzogassuk továbbra is,picit le van tapadva,szobatisztaságra kell megoldódnia vagy alányúlva lefejtik :roll: nem hangzott bíztatóan.viszont a játszón nagyon dícsértek egy gy.urológust,szerintem mi azért meglátogatjuk.én sem szeretném,ha rossz emlék maradna.

oltás:vmi mmr+prev.

Kép
berni1
 
 


tudom,én sem reagáltam mindenre :wink:

joli!
Elemér azelőtt is mindig külföldön dolgozott?

bébé!
a szomszédunkban a kisfiú aug.7.én született,de még nem áll 1edül,úgyh nem vtok lemaradva :D édes a takarítós :)

kittina!
mi is gumicsizmiben gondolkodunk.nem hoztál fotót a pipőről :)

ja,és cipő:én simán veszek neki használtat,de csak és kizárólag elsőosztályút,ami tartja a sarkát és nincs széthasználva.vhogy nekem meg ebben volt szerencsém,mert mindig nagyon jókat,majdnem újakat fogtam ki.inkább kiadok rá többet a hsználtak között,de eddíg sikerült tényleg jó áron kifognom.persze azért újakat is szoktunk venni.épp tegnapelőtt vettem neki a coraban egy converse-hez hasonló terepmintás tornacipőt leárazva.besz@rás mit ki nem találnak,mennyire édes!és simán 24es,max 23as cipő kell neki.a névnapjára egy verdás mamuszt kap tőlünk a kövön járásra :) majd én is fotózom

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Tegnap azért voltam ideges, mert a férjem utazott idegen helyre, vajon várják-e, új munkát kezd, vajon beválik-e, mikor tud legközelebb hazajönni, Csanád hogy viseli, hogy nincs itt, a nagyfiúkkal hogy boldogulok nélküle, egyáltalán hogy is alakul az életünk és ...uuutááááálooook egyedül lenni. Elemér nagy világjáró volt előző életében, de mióta együtt lakunk majd mindig együtt voltunk, közös volt a munkahelyünk, csak együtt mentünk szórakozni. De kellett nekünk pl. gyerek, hogy én le legyek kötve és kellenek nekünk tervek, amelyek nem az állandóságot szolgálják...így most külön kell tengessük az életünket.
A nagyfiúk fütyijével soha semmi gondom nem volt, már felnőttek, amikor halottam, hogy sok kisfiúnak húzogatni kell. Csanádét mindig nézi a dokinéni, de nem mondja, hogy gond lenne vele. De ha zavaró lenne pisiléskor, akkor biztosan utánajárnék én is.
Próbálok holnap elmenni az Ikeába, de nem valószínű, hogy összejön.
Most csak ennyi, ma is ideges vagyok :) És úgy néz ki, az leszek még jó sokáig :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli! Remélem minden jól alakul és Elemér is jól érzi magát az új helyen. Mikor jön haza legközelebb? Nem lehet neked egyszerű egyedül.

cipőt én vettem már használtat is meg újat is!

jut eszembe!
Patri! Mi újság a cipőkkel? Tudsz már nekem mutatni párat? Mostanság akarok venni a gyerekeknek.

Azta Berni! Rolinak is 23-as a lába! :lol: Látszik, hogy nem élünk nagy lábon, enyém 35-36-os, bár két gyerek után már inkább 36-os, Gyurié 41-es. Jázminé 19-20-as, de inkább 20-as.

Jó talit nektek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Tényleg, gumicsizma, az ötlet jó, az lesz a következő beszerzésünk. :-) Cipőről majd hozok képet, de még le sem fotóztam. :oops:

Bea
Pupák nagyon édes, milyen nagyfiú lett. Már sörözik? :-D Látom kényszermunkás lett ő is. :-D Máté is dolgozik, de ő a kertben, diót, barackot szed, és segít a cipelésben is. :-D

Berni
Jobbulást Dorkónak!
Jó nagy lábon éltek. :-) Nekem 36-os volt a lábam terhesség előtt, most meg 37-es lett, de apáé nagy, az övé 44-45-ös.
Most 20-as cipőt vettem Máténak, de még kicsit nagy, de a 19-es meg éppen jó volt.

Joli
Akkor értem miért voltál ideges. Nem lehet könnyű egyedül, kitartás!!!
kittina30
 
 


Máté tegnap annyit járkált egyedül, még kicsit részeg emberes, de alakul.

Tegnap este cumisüveg nélkül aludt el az ágyában. Kipróbáltam üveg nélkül, hátha sikerül, és bejött. Ringatásról álltunk át üvegre, most meg megpróbálunk aludni üveg nélkül. Mióta egyszer alszik egy nap, nem kell ringatni! Olyan jó!!!

Ti hogy álltok a gyerekek fogmosásával? Rendszeresen mossátok? Egy nap hányszor? Én Máténak a fürdőkádba adom oda a fogkefét, és elég ügyesen megmosogatja a fogait, meg mi is segítünk neki.
kittina30
 
 


Jó talit!!! De jó nektek, hogy tudtok talizni! Fotózzatok sokat!
kittina30
 
 


Hali!

Berni, csak a védelmemre írom, hogy csodálkoztam is az oltásotokon, hogy kettőt kapott Dorkó, de mivel írtad, hogy a Prevenar miatt, így értettem. MIvel mi nem kaptunk Prevenar emlékeztetőt csak az mmr-t, ezért az értetlenkedésem a 2 oltás miatt (a kanyaró ellenit kaptuk külön). Szóval figyeltem rátok :wink: .
Szóval téma lezárva mert nem csak magunkkal foglalkozunk 8) .

Réka, csak nem mutattad meg a háton kötözős megoldást, de majd utánanézek.
A tali jó volt, végre MIni Nórit is megismerhettem, aranyos kis tündér. Érdekes, nem úgy tűnt, hogy most ismertelek meg Titeket, a fényképekről rögtön megismertelek Titeket :D .

Mi még nem állunk túl jól a fogmosással :oops: .

ÉN is inkább a "nemnyúlokafütyihez" javaslatokat hallottam inkább, bár ugye engem nem érint :roll: .

Vége a vacsinak, mennem kell!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla, itt a kötés:

http://www.kismamalinkek.abbcenter.com/?id=69510&cim=1

Szerintem ez szuper hordozási mód, csak ugye az én vállaim.... na mindegy, kitárgyaltuk.

Jövök még ha tudok :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


kindertojas írta:Csilla, itt a kötés:

http://www.kismamalinkek.abbcenter.com/?id=69510&cim=1


Réka, és ezt az ikeában is csináltad ma? Hazafelé jövet. Hóvótam én akkor, hogy nem láttam? :shock:
Tök jó, kipróbálom én is. :wink:

Csilla,
nehéz dolgom van most, hogy elhidd, hogy nem kamuzok, de nekem is tök olyan, mintha nem először láttalak volna, pedig valószínűleg még sosem találkoztunk. Lehet, hogy csak emlékeztetsz valakire, de még nem jöttem rá kire. :)

Köv. tali lehet itt nálunk. Jövő héten elutazunk, de utána. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kérünk szépen képeket a taliról... :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: