Új privát üzeneted érkezett!

"senki se nézi fiúnak"=természetesen lánynak, bocsi :oops:

Sírás van, megyek!

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


évi!
freudi elszólás? :lol: :lol: és igen,nyertél,a prev.t kaptuk +ban.
amúgy sajnállak a betegségek és nem alvás miatt,jobbulást!
+köszi az ötletet,holnap én is csinálok brassóit :) nyamm

rebusnak is jobbulást!simi a popójára!

Kép
berni1
 
 


pat!
öregszel! :wink: de majd csak holnap

Kép
berni1
 
 

 
 

ja,és persze jó a fotó,Vince is igazi nagyfiús lett az új hajjal! :D

Kép
berni1
 
 


Jobbulást nektek Évi! Nagyon édes Vince is az uj frizurájával, már ő is "rendezett" :) .

Most másra nem tudok reagálni, mert egy csomó minden intéznivaló felhalmozódott, közben le kell menni anyósomék fürdőjébe zuhanyozni és hajat mosni, mert a férjem vmit barkácsolt a fürdőben és most 24 órát nem érheti viz a kádat :twisted:

Holnap megyünk a kórházba délelőtt vérvételre meg CTGre utoljára!!!
Jó éjt mindenkinek!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Jaj, Adri, mindjárt babázol!!!! Fürdőszoba, grrrr....

Évi, Vince olyan kópé a képeken! És nagyon jól áll neki a rövidebb haj is! Remélem, meggyógyultok, és össze tudjuk ereszteni a picurokat! Violkának meg kitartást az ovihoz, emlékszem, én is mennyire utáltam ott maradni....

Csilla! Toncsi nagyon ügyes! Nagy nagy puszi!

Nem tudom, melyikőtök kérdezte a nem-et... Máté érti, de nem igazán veszi tudomásul, csak ha olyanja van... de akkor olyan tündér tud lenni, magyaráz, hogy ő szeretné azt a tiltott dolgot aztán elszontyolodik... máskor meg hisztizik, de ő inkább az elszomorodós típus. Persze amikor már nagyon fáradt, akkor átmegy hisztizsákba ő is.

Ancsa! Szegény kis Rebusnak gyógyulást!!!! Pokoli lehet a begyulladt popsi! (és a gombás fertzőzések még viszketnek is... áááááááá) Viszont gyönyörű helyeken voltatok! Kérünk méééééééég fotóóóóóóóóóóóókat!!!!!!! :D

Szintus! Hogy vagytok? Valamikor mostanában mentek ultrahangra, ugye?

Szly, kezdetek belerázódni? Hogy bírod a gyűrődést?

Máté tegnap esti alakítása Apja mostanában hála a sok gyógytornának, kezd járogatni - egyenlőre csak bokafogóval. Nos, itthon azért levette, majd este, amikor mennie kellett dolgozni, mondta nekem, hogy csak a műlábát veszi fel és már indul is. Erre az én csöppem kiszaladt a szobából és fülig vigyorral az apja kezébe tolta a bokafogót. :lol:

Pat vajon meddig csavarog? Hiányzik az éjszakai műszak. Megyek aludni én is. Bocsi hogy nem reagáltam mindenkire, de délelőtt olvastam el az alőző oldalt és egyre rövidebb az agyam.... öregszem?

Na, pá.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Évi
Nagyon édes Vince, és most már a frizuja is fiús. Mekkora szemek!
Jobbulást nektek!
kittina30
 
 


Réka
"Erre az én csöppem kiszaladt a szobából és fülig vigyorral az apja kezébe tolta a bokafogót. "
:D :D :D :D :D :D
kittina30
 
 


Tengap voltunk cipőt keresni őszre, állandóan a kertet járjuk és a szandiban állandóan vizes lesz a zoknija. A kiscipőjének meg szétrúgta az orrát, úgyhogy valami strapabíróbb, vízálló cipő kellene. Nem nagyon van 19-20-as cipőkből választék, eddig csak 21-22-eseket találtam, amik nagyon nagyok.
Ráadásul 8.000 forint egy cipő? Szerintem ez kicsit sok.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Ma már jobban vagyok, kicsit köhécselek, érzem a torkom, de ennyi! Vince szeme is meggyógyult, ú.h. Réka nekem jó a tali, megadom a számom, hívjál, ha Pécsen vagytok! 20-495-9694

Most rántott csirkemájat csinálok barna rízzsel, na, valaki? :P :)

Réka!
Kópé :) Pedig ezt a képet fel se tettem tegnap:
Kép

Máté milyen kis okos! :shock:

Kittina!
Hát, én sokallom érte, mondjuk nekem szerencsém van, mert kaptunk is, meg Violának is van kinőtt cipője, ami még elég jó állapotban van!

A mostani éjszakánk már teljesen a megszokott volt, "csak" 2x kelt Vince szopizni, és aludt is tovább.
Én nem tudom mit kezdjek azzal, hogy ő se a bolti tejet se a tápszert nem issza meg, örökké nem szopizhat!? Pedig már mindent megpróbáltam, kakaónak, kávénak, langyosan, hidegen, de semmi! Szerintetek?
Nappal is egyre többet akar szopizni, reggel, délelőtt, délután, szinte mindig, nem értem, miért fejlődünk vissza? Lehet, hogy beszélnem kell a védőnővel, hátha mond valami okosat. Ha nem engedem, üvölt, én mindig megsajnálom, ahogy ott áll sírva a szopis párnával a kezében, de a párom szerint nem kéne már adnom neki! Próbálom elterelni a figyelmét mással, de nem enged a 21-ből, csak max. pár percig tudom, utána megint jön, és hozza a párnát! :?

Jó hosszú lettem, megyek is, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi, akkor holnap tali!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hívni foglak. Nem semmi kis csibész Vince, de ilyen fotónk nekünk is van ám! Őmanósága is nagyon kepeszt a fényképezőgépért.

Szopi: Évi, nem tudom, mennyire terhes neked a dolog, de hidd el, ők tudják, miért kell nekik annyira és meddig.... egyik barátnőméknél (gyerekpszihológus egyébként és nem is rossz) a kisebbik csemete két és fél évig szivattyúzott, majd pár nap alatt elválasztotta magát. (szegények már mindenkitől hallgatták, hogy ugye az érettségin már nem akar szoptatni) Azóta alig volt beteg leszámítva a bárányhimlőt, ami mindkét gyereken végigment. A WHO is két éves korig javasolja a szoptatást, ha a gyerek nem választja el magát előbb... szóval ráér még Vince is. (A másik nagy cicivadász tejtermelőszervezete mondja :wink: ) Amúgy irtó aranyos lehet a párnát cipelő legényke! :P
Amúgy -félre ne érts- nagyon meg tudlak érteni, hogy aggódsz, és nekem is jól jönne egy végigaludt éjszaka is... Máté ma valamiért négyszer kért cicit éjszaka, aztán azóta is kétszer.... na jó, a tízórai jogos, most meg beverte a fejét és kell a gyógycici.

Kriszta! A Sebastianoban láttam egy rahedli leárazott kiscipőt - szépet, bőrt 20-ast a budaörsi auchannál. (Nekünk 22-es kellett volna, na, az nem volt) Amúgy a Deichmannben is leárazások vannak és ott meg is mérik a lábát. Ja és kaphattok ingyen egy tappancsmérőt, mi is hoztunk haza egyet! Egyébként egyet értek, 8000 egy olyan cipellőért, amit kb egy hónap alatt ki is nő, kb a rablás kategória. (Vettem Mátén ak 3000-ért tiszta bőr kis bakancsot 24-est, remélem, nem nyárra nő bele... persze a méretében nem volt, most 21,5-es a lába...) Használtan meg ekkorát már nem merek, a járásra használt cipők már hozzá tudnak kopni a viselőjükhöz, és én egyszer iszonyatosan megszívtam. (Örökölt cipőben végigfutottam egy napot, utána két napig borogattam a térdem annyira bedurrant....)

Húha, indulnunk kell mindjárt...

Pusz

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Még mindig teljesen el vagyok úszva:( Egyszerűen nem győzöm követni, amit írtok. Pedig láttam az előző oldalon a nevemet is imitt-amott :oops: Apa itthon van, visszajelzéseket vár Ausztriából munka kapcsán, de keresgél is, egész nap lefoglalja a gépet. Csonginak kidugult a füle csak úgy magától, de Barninak nagyon folyik az orra. Csanád jól van, az utóbbi napokban csak kétszer kelt éjszakánként. Ma megkapta a 15 hós oltást, meg sem mukkant 8) 11,5 kilót mértek ruhásan és 80 centi. A haja egy huligáné, látom Vince fodrásznál járt, nagyon jól néz ki :)
Látjátok, tegyetek képet, mert azt mindenképp megnézem :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Én is le vagyok nagyon maradva! Nem tudlak utolérni benneteket.

tegnap este 10-ig sz@rakodtam a router telepítéssel. Úgy tűnik sikerült, de megkínlódtam vele.

Most rohanok a gyerekekért. Majd próbálok jönni! Jók legyetek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Vincének nagyon jól áll az új frizura. Nagyon kis huncut! Cicizés, hát innentől bármikor akarod leszoktatni, elég nehéz lesz. De talán igaza van Rékának. Hagyd még, aztán majdcsak alakul a dolog.

Réka! Egyre jobban birom a munkát. Már nem fárasztanak annyira le a gyerekek. Persze az osztály is jobb már, de azért van olyan, hogy nem bírnak magukkal.

Rolit holnap viszem először oviba, szorítsatok, hogy simán menjen minden. Majd beszámolok mi volt!

Gabuska! Merre jársz mostanság?

Végre készen van a notim. Megy a net, minden szuper, de megkínlódtam vele, na meg a routerrel.

Kép
szly27
 
 


Ma voltunk a kórházban, vérvétel, EKG, CTG. Hétfő este befekvés!! Képzeljétek 2 palack vért kell ahhoz a családtagjaimnak adni, hogy megműtsenek (izelitő a görög egészségügyből :) ), a férjem, meg lehet valamelyik ismerős fog adni, más nem nagyon jöhet szóba...

Képzeljétek, Ártemisz már érti, ha bekakilt!!!!! Én teljesen ledöbbentem, tegnap játék közben egyszercsak látom, hogy erőlködik, és mondom neki, hogy kakiltál édesem? erre mutatja a pelust!!!! Lehet, hogy én is szerzek bilit és lassan valamit elkezdünk vele? Én eddig azt hittem, hogy még nem fogja fel... :oops:
Csatlakozva Rékához ("műláb"), én is nap mint nap ledöbbenek, hogy mi mindent ért, amit nem is neki mondunk. És az én kicsim ráadásul mindezt 2 nyelven!!!! De tényleg a szemét/orrát/fülét/fogát/fejét mindkét nyelven simán érti, és mutatja!!!!
Na befejezem az ömlengést :)

Joli! Mi az, hogy Csongi füle "magától dugult ki"!!! az én " bölcs tanácsomra", hogy cseppentsen olajat!!!!! :) :) :) Csak viccelek!!! Ha felpuhul, akkor előfordul ilyen. De azért ha ráér egyszer Csongi mégiscsak jobb lenne, ha belenézne fülész, mert bármikor újra dugulhat, biztos nem tenne rosszat egy fülmosás. De lehetett más oka is, ha esetleg kicsit be volt dugulva az orra, vagy allergiás?

Ma nagyon klassz napunk volt, délelőtt kettesben ügyintézés, kávézás a férjemmel (anyós vigyázott Ártemiszre). És olyan jó volt.!!! Most sokáig megint nem lesz ilyen...Délután meg gyerekes barátnőkkel a strandon, amit Ártemisz annyira de annyira élvezett, rohant a hullámokban és folyamatosan kacagott!!

Most ennyi, megyek zuhanyozni.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!
hú,adri!
na ez aztán igazi boldog,happy írás volt :lol: a "tudáson"én is mindig ámulok,számomra is hihetetlen.ma tesómnak mesélem,h voltunk játszón,ahol hintázott,erre Dorkó,aki a tesóm mellett ült,elkezdet énekelni,h hinta,...hinta...hinta :) reggelente,ha felkelünk,mondom neki,h tedd a ruhákat a szennyesbe,mutatom melyiket és viszi,gyömöszöli a kosárba.és ő szerintem abszolut példaképe,h nem mutatunk tudatosan semmit,ő meg pár nap múlva megcsinálja.én meg kapom elő a videót,mert nem tudom megszokni,vmelyik nap a polcról elővette a mérőszalagot,1 ideig ki-be húzogatta,majd szabályosan megmérte az asztalt,a szekrényt :shock: én így néztem,nem mertem megszólalni,csak videóztam.pár hónapja,mikor szétszedni készültem a járókáját,elővettem az imbuszkulcskészletet.ő odajött,elvett 1et,odament a járókához és ahogy kell,a csavarnál elkezdett vele szöszölni. :lol: ha lekezdem pakolni a játékait és mondom,h segítsen,ő is pakol.és a legnagyobbat a végére hagytam:
amikor wc-zem,soxore bejön ő is.az hagyján,h simán megnyomja utána a gombot,vmelyik nap wc.zés után hallom bemegy és szöszöl.bemegyek,megnézem és épp a 2.guriga wc papírt dobta a kagylóba és persze nyomta a gombot :lol: :lol: :lol: (előtte már eltettem előle a megkezdett gurigát,h ne tépdesse,hát nem volt más csak a teli gurigák :lol: )

Kép
berni1
 
 


jaj,és még 1,h még röhöghessetek:
tegnap mikor tisztába tettem a szőnyegen,utána én is lefeküdtem és mondtam neki,h most te is tedd tisztába anyát.persze csak viccnek szántam.ő meg kivett 1 popsitörlőt és elkezdte törölgetni nekem :lol: :lol: :lol: azt hiszem a bilizést is csak be kell majd mutatnunk :lol:
bocsi a sok összevisszaságért,de a férjem gépéről írok és más ,mint az enyém,javítani meg lusta,fáradt vagyok.
és bocsi,most csak ennyi,kipurcantam mára :roll:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Mi már meggyógyultunk teljesen szerencsére mindketten.

Atina!
Szegény Rebus remélem gyógyulgat a popsija. Szerintem egyedül is visszamehetsz a dokihoz hiszen már látta korábban Rebekát, tudja milyen volt a popsija. Igazad van nehogy összeszedjen valamit a betegek között vagy esetleg nem lehet időpontot kérni (nálunk lehet) és akkor nem kell várakozni a betegek között csak usgyi be.

Csilla!
Gratula Toncsinak most már igazi nagy csajos lett.

Évi!
Szerintem is szopizzon Vince ha akar, én örülnék neki ha Ámin szopizna, de sajna ő 3 hónapos korában már úgy gondolta, hogy nagy fiú és csak üvegből ivott. Rendesen látszott rajta, hogy szégyelli bekapni (nem vicc) 1-2 hónap múlva néha még rá tudtam venni, de csak ha kettesben voltunk, ha bejött az apja abbahagyta.
Na felébred Ámin megyek.
Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!
Betegeknek jobbulást!!!!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


majdnem elfelejtettem:Pat!boldog szülinapot! :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Roli ma volt először oviban. Simán ott maradt. Még csak nem is köszönt, elvegyült a többi gyerkőc között. két órát volt ott, holnap már maradhat délig. Nem volt vele semmi baj. remélem a továbbiakban sem lesz!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Udv Bulga'ria'bol! 8) Az ido sz@r,de amugy jol vagyunk! Sajna indula's elott nem volt mar idom bene'zni,meg vissza sem olastam,i'gy ez csak egy gyors helyzetjelente's! Reme'lem mindenki jol van!
Mi meg kihasznaljuk a maradek 2 napunkat,szombaton megyunk haza!
Azta'n reszkesetek!
pusszanta's!!! :D 8)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Lefutottuk beiratkozós köreink felét (én majd a jövő héten adom le a halasztós papírjaimat) és találkoztunk Évivel és Vincével.
Odaútban Máté végig kavart, félúton átvette a volánt az apjától, aztán jót játszott Vincével. Hazaúton másfél órát aludt, aztán végigpörögte az estét. (Évi, mit szólsz? :wink: ) Ezek után cseppet sem meglepő hogy most félájultan fekszik az ágyon :wink:
Mindannyian szuperül éreztük magunkat, íme a dokumentáció: (sajnos nem volt annyi eszem, hogy feltöltsem a fényképezőgép akkuját, így csak Gyuri telefonjával tudtunk kattogni...)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Éjszakai műszak! Tessék dolgozni! :wink: :lol: :lol: :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Réka!
Köszi a képeket, sajnos én azért nem tudtam fényképezni, mert lemerült az elem, és nem volt másik! :? De nagyon jó képek lettek telefonról is! :wink: :) Az utolsó képen nekem Vince olyan, mintha részeg lenne és tántorogna! :roll: :D
Nagyon jó volt veletek találkozni, remélem máskor is tudunk majd! :)

Többiek, merre jártok?

Én próbálkozom új vonalzóval, de ha képet is felteszek, túl hosszú lesz az aláírás!? :? :evil:

Üdv:_ Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Patr! Sajnálom, hogy nincs rátok jó idő. Én is megfogadtam már, hogy szeptemberben nem megyünk nyaralni,max meleg vizű strandra.

Évi, Réka! Nagyon jók a képek, aranyosak a gyerekek, nagyon nagyot nőttek. Melyik játszótéren van ilyen almáktól roskadozó fa? Csoda, hogy nem lopják el őket!

Ma Rolit elvittem az oviba, de nem tudtam megvárni az ovónénit, a közös csoportról meg nem tudtam, így anyósommal maradt ott, míg jött az óvónő. Nekem fél nyolcra be kellett érnem. Na a lényeg a lényeg, hogy nagyon sírt, mikor a mama ott akarta hagyni. Csimpaszkodott rá. De aztán mikor egyedül maradt, megnyugodott és később nem volt vele baj.
Hétfőn én viszem, remélem nem lesz megint gond.

Merre vagytok lányok?

Kép
szly27
 
 


Évi-Réka a képek nagyon jók!
Gyerekek édesek!
Vince szép kiskölyök,olyan nagyfiús ő is! :wink:

Máté továbbra is hasonlit a barátnőm kisfiára,igaz ő lassan 3 éves lesz,de tényleg hasonlitanak!Legközelebb elmegyek hozzá,akkor megkeresem ezt az oldalt és megmutizom neki :wink:
Réka,köszi jól vagyunk,16-.án megyek dokihoz,uhu is lesz,lehet akkor már megtudjuk,hogy mi van a lába között?Lehet...párom szeretné tudni!

Ugy fehérlik ez a macska a képeken,mintha foszforos lenne! :wink: :D

Szly szegény kis Roli!Drukk,hogy holnap jobb kedve legyen neki!
Hogy ne sirjon!Lefárasztanak a gyerekek?

Pat rosszidő :(
Várunk ám a beszámolóval! :wink:

Adri 2 palack vér!? :shock:
Fizetned kell a műtétért?
Még 4 nap? :D

Joli kitavaszodott már nálad? :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Nálunk a helyzet változatlan, nem történt semmi különös.
Olvasgattalak titeket bár senki sem remekel (velem együtt)
most is csak azért írok, mert tök szuperek a képek és irigy kutya vagyok, hogy errefelé senki sem jár/lakik. Nagyon édes Vince és Máté!
Jó éjt!

Kép
havacska
 
 


Szintus! Már szokom a helyzetet, nem vagyok annyira fáradt, meg a gyerekek is kezdenek beszokni, bár vannak még nehézségek. Rolinak már nincs rossz kedve, csak addig sírt, míg reggel anyósom ott volt. Utána megnyugodott és nem volt baj.

Mariann! Erre sem lakik senki! Szóval utazni kell, ha találkozni akarok valakivel. :cry: Jövő nyáron összehozunk valami talit! :wink: Mi néha megyünk Nyíregyre!

Kép
szly27
 
 


Hali!

Mi sem megyünk Nyíregyre sajna, de továbbra is várunk szeretettel, tudod.

Toncsival minden oké az oviban, kivéve, hogy kijelelentette, hogy nem hajlandó ott aludni délután. Pedig így nagyon nem jó, mivel amint elindulunk Bogival az oviba Toncsiért bevágja a szunyát, én meg cipelhetem végig a kezemben.

Tényleg nagyon jók a képek, !

Bogi már kevésbé hisztis, talán. Csak ez az éjszakai ébredéses-mászkálós alvás :? .

Na itt állnak már felettem, mennem kell.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok! én speciel örülök, hogy nem irtatok olyan sokat, igy most könnyű volt utánaolvasni a lemaradásnak!!
Pat! akkor ma jöttök haza ugye? remélem azért jól éreztétek magatokat a rosszidő ellenére is.
Szly! Tök jó, hogy Roli ilyen jól beilleszkedett az oviba! Igy te is sokkal nyugodtabb lehetsz!
Szintus! Most meg mielőtt kiderülne gyorsan ird le, hogy te igazából minek örülnél jobban :) fiunak vagy lánynak?
Én nagyon örülök, hogy hugi lesz! A műtétért nem kell fizetni (van biztositásunk), meg egyáltalán nem kell fizetni, csak nagy a vérhiány főleg nyáron, és ilyenkor ezzel a módszerrel akarják kicsit "pótolni".

Réka és Évi ! a képek annyira jók a fiúkról meg rólatok, látom a kút nagyon népszerű volt, de a kedvencem a ciciás:)
Már csak 3 nap!!!!!!!!!!!!!!!!Ma este jön anyu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úgy számolom, hogy jövő pénteken jövünk majd haza ha minden ok lesz....olyan izgi lányok! még el sem tudom képzelni! és mit fog szólni Ártemisz?????
Képzeljétek Ártemisznek a jobb felső középső metsző mellé nem a bal felső metsző bújt ki, hanem a jobboldalon a mellette levő.
:) A baloldalon felül meg semmmi :) Nem is én vettem észre, hanem a férjem, mert annyira nem vártam ott, és amúgy is utálja ha a szájába nyúlunk, szóval csak csellel lehet "ellenőrizni" De legalább kiderült, hogy miért volt hisztisebb az elmúlt napokban, végre visszakaptam a jókislányomat :) (jó azért néha most is akaratoskodik, de nem az a " semmi nem jó" hiszti mint a hét elején.
Ma volta de. pedikürösnél, hogy gyorsan még "utolsó simitásokat" elvégezzem, talán fél év múlva jutok el legközelebb, itthon is már minden glédában áll :) , persze azért még holnap lesz egy búcsútakaritás mielőtt befekszem a kórházba.
na most ennyi, irjatok azért!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri! Tényleg nagyon izgi! Nekem nagyon gyorsan eltelt az idő! Még most írtad, hogy újra kismama vagy. Öregszünk! Minden jót kívánok nektek! Valakinek fogsz üzenni?
Esetleg anyukád nem tud ide feljönni képekkel, hírekkel? (tudom telhetetlen vagyok
:lol: )

Kép
szly27
 
 


Hali!

Búcsútakarítás :D . Előző nap kell befeküdnöd? Ártemisz biztos hogy meg lesz lepve, elmegy anya, aztán meg hazajön egy pici, hangos csomaggal :lol: . És nem is viszi vissza 8) .

Szly, már nem emlékszem, Roli egész nap ott van az oviban? Ott alszik? Toncsi nagyon tiltakozik az ottalvás ellen, de így ha nem alszik délután, este 7 körül kidől. Tegnap is vacsi közben borult az asztalra.

Kicsit folyik a lányok orra, remélem gyorsan elmúlik!

Ablakot kéne pucolnom :shock: :evil: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Adri!

tényleg nagyon izgi, egy pillanatra visszagondoltam magamra anno. Bár fáj a műtét után, de azért lennék a helyedben.
Remélem minden oké lesz és amint lesz alkalmad és persze időd írjál magatokról!!!!!!!

Csilla!

így, hogy már nincsen apa talán könnyebb lesz eljutni egyszer hozzátok is.

Tegnap Ámin odadobta a galamboknak a tölcsérét, akik persze örültek neki majd egy pillanat alatt felkapta és belekóstolt újra. Majdnem infarktust kaptam. Remélem nem lesz semmi baja, ugye?

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Jaj, Adri! Mar tenyleg csak par nap van hatra! :D Hihetetlen, hogy milyen gyorsan elrepult ez a 9 honap.
Nagyon izgalmas! :D
Artemisz ugyi a fogacskaval, ugy latszik annyira nem viselte meg.

Sly!
Rolival biztos nem lesz baj. Biztos kicsit erzekenyebb volt aznap reggel, ezert sirta el magat, mikor anyosod az oviban akarta hagyni. De nagyon ugyes am o is, hogy ilyen jol be tudott rogton illeszkedni.

Csilla! Haha! Toncsi gondolom ugy erzi, nagylany es mar nem akar aludni delutan. :D

Evi, Reka!
Sxuper jok a kepek, jo hogy tudtatok talizni. Nekem is a cicas kep a kedvencem. Olyan edesek a csoppek (bar mar nem is olyan kicsik) ahogy ott kuporognak a cica mellett.
Amugy tenyleg jo nagyot nott Vince is es Mate is.
Ja, es Evi! Vince mar tenyleg nem lanyos az uj frizuval. :D

Nalunk a helyzet mar jobb. Rebusnak vegre nem megy a hasa. A popoja meg gyogyulgat, de talan meg par nap es az is okes lesz. Szerencsere nem kellett szekletmintat bevinni, igy valoszinu visszaviszem az uvegcset delutan, amit ezert kaptam.
Amugy tul sok errefele nem tortenik. Voltunk setalni a parkban tegnap, illetve felfedesztunk itt a kornyeken egy termeszetvedelmi teruletet. Nagyon szep, csak az ido volt bena, en majd megfagytam poloban, szerencsere Rebusnak vittem meleg pulcsit, igy o jol erezte magat. Ahhoz nem tudok itt hozzaszokni, hogy ha reggel meg jo ido van, meleg, az nem jelenti azt, hogy 2 ora mulva nem lesz hideg es eso.

Mariann! Ne aggodj! En is szoktam irigykedni, mert erre sem jar senki. Velunk sem akar talizni senki. :( :D

Na, futok!

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!
Mariann, szerintem nincs miért aggódnod a tölcsér miatt... annyi szutykot megeszik az ember és semmi baja tőle :wink: És ígérem, ha NYíregy felé megyünk, szólunk előtte!

Adri! Nagyon drukkolunk nektek! És várjuk a híreket! Búcsútakarítás :lol: Jó hogy anyukád ott tud lenni és segít! Sok sok puszi nektek!
JA, Máté is eddig jobboldalra gyúrt fogak terén, mert a jobb oldali kettesek jöttek ki hamarabb, csak tegnap bújt ki a bal felső kettes :)
Most már 7 foga van :) Édes lehet Ártemisz a csámpás mosolyával! :D

Csilla, taknyosodás :cry: Gondolunk rátok! Máténak is úgy tele lett az orra reggelre, hogy alig tudott szopizni :cry:

Szly, hamar belejöttél a munkába! NAgyon ügyes vagy, nekem nem biztos hogy ilyen hamar sikerült volna!

Szintus, kíváncsiak vagyunk mi is, mi a helyzet a kicsi manóddal! És a nagy mit csinál? :)

Joli, merre tekeregsz?
Bébé? Berni? Kittina? Gabuska? ÉS akit kihagytam véletlenül? (Bocsi)Puszi
Patríciáról tudunk... remélem este már ír....

Puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Ancsa! Rátok ugyanaz áll, mint MAriannra! HA megyünk arra, tuti megkeresünk! Ezt nyugodtan vedd fenyegetésnek! :wink: :lol: :lol: :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Atina! Örülök, hogy jobban van REbus, további jobbulást a popójának. Jázminnak is sűrűn piros, mert jönnek a fogai.

Olyan gyorsan eltelik a hétvége, semmire nem jut időm. Megjött a gyerekbútor pénteken. Gyuri összerakta, tegnap lett kész. a ruhákat ma bepakoltam, de a játékok még hátra vannak. Majd lehet holnap délelőtt elkezdem. Majd hozok képet is róla.

Jázminnak kijött egy örlője. Mutatja a testrészeit, de csak ha van kedve. Nagyon kis huncut, akaratos nőszemély.

Dörög az ég, megyek beszedem a ruhákat, mert még a végén eláznak.

Patri! Mi újság? gondolom mosol ezerrel! :lol:

Kép
szly27
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Új gyerek szekrénysor

Kép
szly27
 
 


Hahó! Sehol senki?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Adri
Drukkolok holnapra!!!!! Irigy vagyok kicsit! Az éjjel azt álmondtam, hogy én is szültem és olyan jó volt!

Réka és Évi
Szuperek a talis képek, pasik nagyon cukik!!!

Réka
Köszi cipőtippet, de nekem az kicsit messze lenne. :-(

Mariann
Örülök, hogy meggyógyultatok!

Szly
Édesek a gyerekek. Roli milyen szakértelemmel szerel!
A bútor nagyon tetszik.
Ovis hogy van?

Anita
Örülök, hogy Rebus gyógyulgat!


Velünk nincs semmi különös, Máté kidőlt. Mióta csak egyet alszik napközben, azóta nem nagyon kell ringatással altatni, mert legtöbbször már olyan fáradt, hogy alszik magától.
Enni megint nem akar, most a kanállal evés nem megy. Ezért lett neki ebédre bucinudli, hát most az sem kellett, pedig múltkor két kézzel tömte.
kittina30
 
 


Újra itt!

Évi
Neked akartam még írni, hogy több ismerősömnél is volt ilyen, hogy a gyerkőc nem akarta abbahagyni a szopizást, de mindenhol 2 éves kor korül simán elválasztották magukat, vagy megértették, hogy nincs több.
Nálunk ilyen gond nem volt, mert Máté simán abbahagyta, a reggelit meg én tudtam abbahagyni, úgy, hogy nem is hiányzott neki.
Máté meg ringatásfüggő, de most már szerencsére kezdünk róla leszokni. :-)

Többiek merre vagytok?
Bébé, te már ezer éve nem írtál semmit!
kittina30
 
 


MOST INDULUNK A KÓRHÁZBA! GONDOLJATOK RÁNK HOLNAP DÉLELŐTT, AMIKOR CSÁSZÁROZNAK!!!! BERNINEK MAJD IROK SMST, AZTÁN REMÉLEM HÉTVÉGÉN MÁR ITTHONRÓL TUDOK JELENTKEZNI!!!!
PUSZI

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri!+++++++++++++++++++++sok-sok pozitiv energiát küldök egész Temerinből Görögországba!Izgi!Sok szerencsét ügyes legyél,minden jóóót!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Adri! Gondolok rád holnap! Minden jót! Olyan jó neked!

Kitti! Sajnálom, hogy nem eszik Máté. Nem jön a foga? Roli jól van, ma én vittem reggel, szépen ott maradt, nem sírt, nem is nyafogott, ment befelé a társaihoz. Holnap már ott is fog aludni. Szerdán meg szülőire kell mennem. Olyan furi! Pláne, hogy most szülőként veszek benne részt! Sokkal jobb, mint a másik oldalon! :lol:

Ma viszonylag nyugis napunk volt. Mindenki szótfogadott a suliban, tényleg jók voltak, szépen haladtunk. Viszont nagyon sok mindent kell leadni. Egyszer legyek rajtuk túl.

Kép
szly27
 
 


Adri, drukkolunk nagyon! :P :P :P :P :P

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Adri!
tudom,h mindne rendben lesz,úgyh szorítok,h minél előbb otthon legyetek,ne kelljen "élvezned"a görög eü.adta kedvességeket :)
++++++++++++++++++++++++

Kép
berni1
 
 


Sziasztok! :)
Szombaton rendben hazaértünk,este vissza is kezdtem olvasni,de mivel rengeteget írtatok,a szinte 2 hét alatt,agy nem jutottam a végére. Tegnap meg kidőltem Mircsike mellett,így az a nap is kimaradt.

Először is,Mariann!
Fogadd őszinte részvétem! Nagyon rossz lehet most nektek,de te tényleg mindent megtettél.Le a kalappal előtted!!!! És lehet,hogy rossz ilyet olvasni,vagy hülyének is néztek,de apukádnak pedig lehet,hogy szinte megváltás hogy nem szenved tovább :(

Most visszaolvasom a maradék lemaradásom,aztán jövök!!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na akkor szép sorban!Bár sok téma már nem naprakész...

Berni!
Köszi a szülinapi köszöntést! Nagyon figyelmes vagy!!!! :D

Mag:
Általános iskolás biosz-tanárom állítása szerint a férjének a szőlő-mag okozta a vakbélgyuszit! :roll:

Suli!
Sly! Én azt mondom kösd fel a gatyót,bár azért bizonyára sokkal jobb lesz a helyzet mint a másik suliban volt.Sajnos sok szülő elég meggondolatlanul csinál dolgokat! Micsoda világban élünk,hogy anyuka bemegy megverni a tanárnénit,mert rossz jegyet kapott a kölyke????? :shock: Vagy épp le lett tolva! Felháborító! A tanárnak féli kell??? Sok kis takony gyerek meg már elsőben olyan hangnemet enged meg magának a tanárral szemben,hogy én tuti pofán vágnám (nem is lennék jó pedagógus :lol: ). Remélem Sly,neked nem lesz ilyen jellegú gondod,gyorsan összeszoksz a csemetékkel...és mint írtad,nem akarsz többet elsős osztály! Nem is fogsz,jövőre már másodikosok lesznek!!! :wink: Legfeljebb 4 év múlva!

Adri!
Nagyon drukkolok neked én is,biztos vagyok benne,hogy minden rendben zajlik,és nagyon várjuk Bernitől a híreket!Azért ha majd a 2 babó mellett is tudsz jönni,megkérdezem,hogy Joli fiának a fülére miért nem ajánlottad a kövirózsát!

Virsli!
Füstli,Sajtli,bécsi virsli....ezeket a vékonyabbakat szeretik a törpök! Márknak 5 Füstli s rekordja,Mircsinek 2,5! :D

Réka!
Gyurinak nagyon jó telója lehet,hogy ilyen frankó képeket csinált! Tök jó nektek,hogy sikerült egy talit összehozni!A fiúk nagyon helyesek!

Évi!
Vincének nagyon jól áll a rövid haj (is),így már tényleg olyan pasis!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: