Új privát üzeneted érkezett!

HanzikaKép
Akkor használd ki az utolsó napokat! Nem irigyellek!

PanuKép
Ezaz, hozd Zsizsát, meg az unokatesódat isKépKépKépKép

ZsizsaKép
Panu elhoz, gyertek ti is!
Te legalább ismernéd is a frissbabás csajokatKép

Amúgy a Dunaplázától, Árpádhídtól indul busz Keszire, az itt tesz le,ha valakit érdekel, utánanézek!

Talinévsor:

Dorki
Panu ( nem bizti)
Zsizsa ( nem bizti)
Manócs

Apa 3 nap után előkerült Kambodzsa dzsungelébőlKépKép Jól van, bár hiányzunk neki nagyon. Még jó!!!!
Ma Lili 10 percet állt a sarokban, mert 15szöri rászólás után - Ne játsz a tányérral! - leverte a tányért, ami kb nyolcezer darabra tört, beállítottam a sarokba, olyan ari volt, néha hátrasandított, mikor békélek már meg, és közben bűnbánóan szipogott. Úgy imádtam, de persze a következetesség fontosKép Nem vagyok nagyon gonosz anya????
Utána együtt paníroztunk, mondta a sorrendet: husi, só, liszt , tojás, morzsaKép

Na léptem csicsizni (Lili szavaKép )

Manócs
manócs
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok Lányok!

Előkerültem én is Kép Jó sokáig nem írtam, mert sajnos betegek lettünk a férjemmel, és mivel ő már 1 hete nem gyógyult, és én is vacakul voltam, leutaztunk Szentesre anyósékhoz Kép Ott gyógyulgattunk, bár a férjem elég hamar visszajött, muszáj volt dolgoznia. Szerencsére Zsoltika nem lett beteg. Amúgy jó alapos nátha vírusunk volt, lázzal, torokfájással és rengeteg orrfújással, és még igazán egyikünk sincs jól Kép

Szentesen viszont nagyon jól éreztük magunkat, pihentünk sokat, és Zsoltikát is mindig szórakoztatta valaki. Nagyon jókat aludt ott, teljesen helyreállt az alvásunk: este legkésőbb 10-kor már durmolt, reggel 8-ig, és jó 2 órákat alukált délutánonként is. Ezzel szemben amióta itthon vagyunk, katasztrófa az alvás, sokszor ébred Zsoltika, későn alszik el... Bár most nagyon úgy tűnik, hogy megint a fogacska kínozza, mert rengeteget matat a szájában.

Még nem is tudtam visszaolvasni az elmúlt 2 hetet, a Babanet folyton vacakolt, több napon át nem engedett be a Társalgóba. De látom, ez másnál is probléma. Annyit láttam. hogy Zit Benije elvágta magát Kép Sajnálom nagyon, remélem már jobban van Beni Kép És Barbi Ádámkája csuda aranyos, ahogy saját kis kötényében készíti a kifliket Kép Ilyet mi is csináltunk Szentesen, amikor a mama sajtos sütit sütött, csak Zsoltika nyersen akarta megenni a tésztát Kép

Igyekszem utolérni magamat Kép Aztán már jövök rendesen, ígérem Kép

Puszi,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


jó reggelt,
Dorki, kimaradt a neked írt válaszom Kép
szóval, Lizának kicsi a párnája, és nagyon puha, alig van benne valami. ez nem csupán párna számára, hanem kabala, totem, isten... stb. és bizony nála marad, amikor alszik. mostanában néha a feje is rajta marad, amikor elalszik és nem csak szorongatja az ölében.
boldog szülinapot!

Manócs, Lili nagyon édes lehetett panírozás közben Kép én úgy szeretném, ha Lizi is segítene ott, mint Ádi, Lili és a többiek, csak nálunk nagyon kicsi a konyha, leginkább szűk. be kell passzírozni egy széket, és azon állhat, de még nem mindig akar. szóval ezt még nem szokta meg. csak otthon anyukámnál van erre lehetőség, valszeg nyáron így kapjuk vissza a nyaralásból, ahogy anyámat ismerem.

Gabi, jó hogy előkerültetek. jobbulást kívánok a családnak.

panu
panu
 
 

 
 

Sziasztok Kép

Gabi, de jó, hogy előkerültél, már kezdtem aggódni, hogy merre vagytok! Remélem, mihamarabb meggyógyultok!

Panu, leharcolt lakás és család KépKép

Hanzika, nem jól hangzik ez a visszaszámlálás Kép Hami akkor Béla, ha nem hajlandó meghallani ötödszörre sem, hogy nem szabad, amit nem szabad. Pl Erdőbényén nem volt az etetőszéknek öve, így fel tudott állni - utána már ha felállt, maga mondta magának, hogy Béjabéja Kép

Zsizsa, -12x kakil Hami egy nap, bár úgy egy hónapja rendszeresen 3x tette. Mostanában inkább 1 van, de az sok Kép AMúgy ha nem vagyunk itthon, akkor nem szokott, vagy előtte, vagy utána intézi el!

Manócs, köszi, hogy hívsz minket is a talira Kép Nekünk ez most nem fog összejönni, mert télen nem szeretnék egyedül olyan messzire elindulni Hamival. Apa meg mostanában leginkább itthon dolgozik... De tavasztól többet mozgunk ám! Kép

Gabi75, csuda értelmes fiad van, tényleg nagyon szépen fejlődik! Viszont nagyon megkínlódsz azzal a szegény babával. Hányszor vigyázol rá egy héten?

Dorki, nekem csak a búvárreflex mesterséges fenntartásával van bajom, mert többen (számomra szaktekinténynek számító személyek) állítják, hogy az később gondokat okozhat. Úszni így is meg fog tanulni, de jobb a békesség, mi a babaúszást kihagytuk!

Barbi, naggggggyon cukorfalat kiflit sütő Ádi!!! KépKépKép Hami mondja is: Á - mármint Ádi Kép

Vera, tüneményes buborékfújó Bence - de hogy mennyit nőtt!!!! Kép
Játszóházzal uaz van, amit Manócsnak is írtam, ilyen vad télben nem szívesen indulok el egyedül, Apa meg mostanában elég ritkán jár arra. De jön a tavasz Kép úgyhogy nincs gáz!
Dokiváltás.... tudod, h már 66x megrágtam, de egyik se jobb!!! Úgyhogy egyelőre nem váltunk, ha meg beteg lenne remélem, nem lesz az - majd keresünk valakit... nem tudooooooom!

Itt egyébként esett a HAV - ahogy Hami mondja Kép

HA (azaz Hami, ui. így hívja magát, meg néha úgy, hogy HAM) is szeretné elfoglalni a gépet, úgyhogy be kell fejeznem!
Cupp mindenkinek
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk ám közben méredzkedni, meg 15 hós oltáson. Boti lábba kapta mindkettöt, azaz mindkét lábába egyet. Csak a szuráskor kiabált, aztán csak az érdekelte, hogy megszerezze a fecskendöt Kép Egyébként 82 cm és 10,1 kg, azaz szerintem átlagos. Egyetértek Hanzikával, alsó határ monnyon le Kép

Ó, milyen jó is lenne, ha segitene ebben-abban, de Boti csak és kizárólag porszivózni akar, de abban nem tud segiteni Kép A kajával kapcsolatos dolgokban csak és kizárólag az érdekli, hogy mikor eheti már meg. Kép

Ö 3szor kakil egy nap, eléggé rendszeres idöben, reggeli és ebéd után, meg 6 óra felé. Ha kap elegendö kubut, akkor szilárdat Kép

Manócs, kedves a meghivásod, de nekünk ez most nem fog összejönni. Sajna. Jövö héttöl indul a szorgalmi idöszak.

Fogmosás: multkor a fogorvosnál hosszan olvasgattam egy prospektust, ami a gyerekek fogmosásáról irt, és az volt benne, hogy 2 éves korig egyáltalán nem kell fogkrémet használni, mert (pont amit Zsizsa is irt), hogy a sok fluor árt. 2-5 éves korig kell borsnyi mennyiségröl borsónyira növelni a fogkrém mennyiséget, és akkor is csak napi egyszer. Illetve nagyon fontos, hogy csak gyerekeknek készült fogkrémet használjon és hogy a lehet legpuhább sörtéjü fogkefét (mert az iny és a fognyak ilynekor még nagyon sérülékeny). Én ehhez akarom tartani magam. Bár egyelöre inkább ott tartunk, hogy a saját fogkeféje egyáltalán nem szeret a szájában tartózkodni, mindig csak az enyém kéne.
Ja meg azt irta ez a könyvecske, hogy a korai fogmosásnál talán még fontosabb is, hogy megszokja, hogy minden étkezés után, de föleg ha édességet is evett igyon pár korty vizet.

Panu, jó lehetett a kép otthon Kép Ez nálunk is gyakran igy szokott lenni, ha az apjával maradnak kettesben Kép Nálatok annyira azért nem jellemzö, nem?

Barbi, hu, hogy repül az idö! Lassan feltehetnél pocis képet, már szép gömbölyü lehet! Esetleg pocis+Ádibádis képet...na jó, még kutya is lehet rajta Kép

Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Most csak Panunak gyorsan: ha tényleg nem gond, és lesz kocsi, akkor élnénk az ajánlattal, feltéve, hogy Gabi addigra meggyógyul (ugyanis egy merő takony), meg aztán gondold át, ugyanis mi a világvégén lakunkKép.

Délután jövök.Kép (Tegnap este bealudtam Gabi mellett, és csak ma reggel ébredtünk, én piszkosan, ruhában.Kép)

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


AnnKép
Sajnálom, ha lesz apamentes nap tavasszal, újra lesz taliKép

EditKép
Tudom, a szorgalmi időszak nekem is kezdődikKép
Csütörtökön megyünk le Szegedre, kezdődik a második félév. Na majd tavasszal jöttök!Kép

Na pusz, és még ki jön???

Manócs
manócs
 
 


AnnKép
Sajnálom, ha lesz apamentes nap tavasszal, újra lesz taliKép

EditKép
Tudom, a szorgalmi időszak nekem is kezdődikKép
Csütörtökön megyünk le Szegedre, kezdődik a második félév. Na majd tavasszal jöttök!Kép

Na pusz, és még ki jön???

Manócs
manócs
 
 


Halihó!

Panu,
most nézem, hogy a köszit meg teljesen lefelejtettem, hogy én milyen tapló vagyok! Szóval köszi, hogy felajánlottad, hogy elviszel!Kép Viszont sajnos úgy néz ki, hogy mégsem megyünk, mert elkezdett egyik pillanatról a másikra iszonyúan fájni a torkom (valószínűleg öcsém ajándéka), szóval elég necces az ügy.Kép Érdekes lehetett ilyen kupira hazaérni, nőiesen bevallom, hogy a lakás néha nálunk is így néz ki, pedig én itthon vagyok.Kép

Köszi mindenkinek a hozzászólást fogkrém és kaki ügyben, most már okosabb vagyok sokkal!Kép

Edit, Hanzika,
nos akkor lemonnyunk!Kép

Ann,
Hami tök ügyi, hogy már ilyen sok szót mond!Kép Én biztosan megpróbálnék a helyedben egy másik dokit, ilyen gáz egyik sem lehet!

Gabi,
jobbulást nektek!Kép Látom, te jól kijössz anyósodékkal, hogy ennyit vagytok náluk, ez tök jó!Kép Remélem, helyreáll az alvás is!

Manócs,
előkerült apa!Kép Hihi, nem is gondoltam volna, hogy manapság még szokták sarokba állítani a gyereket, nekem eddig eszembe sem jutott.Kép Bár a férjemnek a múltkor a kukoricára térdepeltetés igen (persze csak elméletbenKép). Együtt panírozás is jó, kezdek irigykedni a beszélő gyerekek anyukáira! Mint fentebb írtam, lehet, hogy nem jutunk el hozzátok, Panu kedves felajánlása ellenére sem.Kép De legközelebb mindenképpen! (Meg aztán még meg is gyógyulhatunk addig, bár nem nagyon reménykedem benne.)

Barbi,
de jó, már itt tartasz! Tejhez még annyi, hogy én inni nem adok neki, csak amennyi a kajákban van, inkább sajttal meg joghurttal tömöm, azokat amúgy is imádja. Kifligyúrós kép nagyon tetszik, és jól látom, hogy megnyírtátok Ádibádit?Kép

Hanzika,
nem lehet könnyű a bölcsi, de reméljük, Marcus és te is hamarosan hozzászoktok! Ha jövő héttől dolgozol, akkor már rendesen ott is hagyod reggeltől? A férjemnek is ki kell húzni majd 4 fogát, de neki először le kell csalogatni az egyik maradandó fogát, ugyanis az egyik szemfoga tejfog, a maradandója meg fent csücsül a csontban. Izgi...

Zit,
mi van veletek?

Gabi75,
Dávid jó nagy gyerek, de ez a képekről is látszik!Kép Klassz, hogy úgy tűnik, vége a cumis korszaknak!Kép Balázs maci.Kép Ez olyan jó lehet, hogy rögtön két nyelven tanul meg! Tényleg, lehet, hogy már írtad, de ti terveztek majd valamikor hazajönni, vagy végleg ott szeretnétek maradni?

Dorki,
tetszik ez a "zsiguli ára van a szádban" mondás!Kép Nagy pech, hogy pont egy évre rá már ingyenes lett volna a fogszabályzó.Kép Nekünk fizetni kell érte, mert talán 18 éves korig ingyenes, többszázezer forint lesz, a végösszeget még nem tudjuk.Kép De ha muszáj, akkor muszáj. Szerencsére a dokink egy angyal, és részletfizethetünk.Kép A konyhafelújítás tök jó lehet, én imádok(nék) ilyesmit csinálni.Kép Szerintem is elég nagy Niki, de ez egyáltalán nem baj! Gabit meg állandóan kisebbnek nézik.Kép

Vera,
csúcs ez a buborékfújós kép!Kép Négykézláb kergetőzés.Kép Bence is nagyon ügyi, hogy már ennyi mindent mond!Kép

Na, megyek! Pont két órája alszik a drágám most is, ez a hideg idő előnye, de amúgy utálom ezt a nyálkás, jeges vacakot, ami most van! Batka, igazán küldhetnél egy kis meleget!

Holnap megyünk anyósékhoz, úgyhogy tutkósan nem jövök, de legalább zabálok egy óriásit. Mindig ez van, ha bármelyik nagyszülőhöz megyünk, este meg sem tudok mozdulni, annyira tele van a pocim.Kép Remélem, süti is lesz, úgy ennék egy kis édeset, de lusti vagyok sütni, bár lehet, hogy este csinálok egy kis joghurtos fánkot, nyami!Kép

Jó hétvégét mindenkinek!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


ZsizsaKép
Kedd még sokára van. Gyógyulj meg!!!Kép
Küldhetnél fánkotKép

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már, kicsit leköt RobóKép. Már egyre értelmesebb és egyre több olyan játék van, amit együtt szoktunk csinálni. Fogzunk is,már 10. fognál tartunk , ettől kevesebbet eszik, és ő is kb 11 kg körül van jelenleg.Nem sokat hízogat már hónapok így állunk.

Fogmosás: mi egyszer mossuk este, de be kéne már vezetni a reggelit is. Fogkrémet nem használunk még, de bizti élvezné Robó nyalogatni. Amúgy mi is Edit által írtak miatt nem használjuk.

Kaki: minden nap van nálunk is, a kaja beviteltől függően hol több, hol kevesebb.

Évi: én is üdvözöllek a topikbanKép. Nagyon aranyos Flóra, lecsapunk RáKép.Mozizásért irigykedem kicsit, jó lehetett.

Zsizsa: gyanús ez az édességehetnékKép.De drága kozmetikusGabiKép.

Mucus: nyanuKép. Sikerült a hajvágás?

Szisz: gyere gyakrabban, nagyon régen írtál magatokról.

MAnócs: ari vagy, de sajna mi sem tudunk most annyira közlekedi talikra, majd ha jobb idő lesz.Kisszakácsnő ari Kép. Lili és barátnői nagyon édesek. Annyira ismerős a jobb oldali kislány, nem a firss babások egyike?Micsoda nagylányok márKép

Edit: sikerült vmi azóta Boti popsijára kipróbálni?Kívánom mielőbb oldódjon meg ez a problémátok.AutófeltörésKép. Sikerült zárt cserélni vhogy?Tényleg rátok járt a rúd, de a sok rossz után már csak jó jöhet!


Ann: nálunk is esett a hav és pusz Ha-nak Kép.

GAbi: jó látni végre téged is. Én is pótoló üzemmódban vagyok éppen. Betegség vacak lehetett, de szerencs, hogy Zsoltika nem kapta el és már ti is jobban vagytok.Kép.Zsoltikát már régen láttuk...

PAnu: remélem már lazább napotok volt .

Hanzika: bölcsis szoktatásotok nem lehet könnyű.Én tuti bőgnék ha látnám, hogy a kisfiam hiányolKép.Azért kívánom mileőbb megszokja MArcus ia a bölcsit. Tényleg itt pl a levest ő kanalazza be?

Dorki. kicsit megkésve, de boldog szülinapot kívánunk mi is.Gratulálok az új munkádhozKép

Zit: csatlakozom a többiek kérdéséhez. Kicsit írj magatokról.Beni hogy van? orvos válaszolt már? Apát hiányolja jobban Beni azóta hogy itthon volt?

GAbi75: nem lehet könnyű a másik babával, főleg, hogy nem sok mindent tudsz válzottatni a helyzetükön...Olyan nagyfiús Dávid .Kis gömbölyű ténylegKép.

Barbi: nagyon aranyos kis segítőd van a konyhábanKép. Igazi kis köténykébenKép. Nem semmi.Klassz a fellépőtök is, valami hasonló jó lenne nekünk is. Pocibébi sokat mozog, Hogyan érzed magad, ádi igényli még, hogy emelgesd? Képet én is szívesen néznék pociról IS.tejet még nem iszik Robó sem amit nem is bánok. Egyszer megkóstoltuk, de nem is ízlett neki. Igaz nálunk apa és én sem vagyok tekívó. Szopni szopik még, így tejcsihez hozzájut, meg sok tejterméket sajtot, joghurtot eszik.

Vera: ez a hamisítatlan buborékfújás nagyon jóóKép.

Klarissza: jobbulást kívánok. Apukámnak is volt/van gerincsérve, de szeremncsére nem kellett megműteni igaz bármikor kiújjulhat, de nem bánta meg hogy egy éve nem műtette meg magát.Vigyázz nagyon magadra!

Marcsi: korrepetálásokKép. Tényleg Neked sem lehet sok időd a családra, tanulás stb..Nem is tudom, hogyan bírjátok??

DBarbi: aranyos akrobataFanniKép.Jó, hogy tudsz már többet jönni, nagyon el voltál veszve ám!Diétához kitartást!

Tündér: vizsgáidhoz megy a drukk!!!!

Azt hiszem ezt az oldalt több kevesebb sikerrel kiveséztemKép. Akinek esetleg nem írtam, bocsánat.
Örülök, hogy egyre többen írogatnak, de még mindig vannak elveszett palánták.

Ha már a körkérdéseknél járunk én is szeretnék kérdezni. Van esetleg vkinél még olyan, hogy a csemete kiköpködi az ételt? Robó az előkét már jó régóta nem tűri meg maga előtt. Huncut ám, mert ha nem éhes akkor is beveszi a szájába az ennivalót és ha nem vagyok elég gyors, akkor a ruhán szokott ez az adag kikötni. Egyszerűen nem tudom neki elmagyarázni, hogy nem szabad.Bármilyen ötletet szívesen fogadok.Már ott tartok, hogy elmagyaráztam neki, hogy a kismalackok néznek ki így , de ezt is elvigyorogja, hogy malac és nevet nagyokatKép. Jó,ehhez még fiatal, hogy ezzel példálózzak, de akárhogyan magyarázom, nem akar leszokni róla.

Elkezdődött nálunk is pár hete a "mi ez?" korszak. Minden érdekli behatolóbban is. Sok mindenben már Robó is besegít és jó, hogy ha itthon vagyunk megvan a napirendje és mindent a megszokott ütemben csinálunk.Beszélni már nagyon sok mindent mond ,mondkákba is besegít, sőt ki is magyarázza magát ha kellKép.

Bocsi, hogy hosszú lette, ugyis ritkán jövökKép.

Jó hétvégét mindenkinek:Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a dokibácsit tegnap, hivatalosan 83 cm és 12.22 kg Ádám. Roppantul furcsállotta amikor hallgatta a szivét a dokibácsi azzal a micsodával, de türte szerencsére csendben.És le Tik-takk-ozta a vérnyomásmérö számlapját, mi ott röhögtünk apával a rendelöben...

Fogkrém: nekem is ilyesmit mondtak,hogy akár 10 éves koráig sem kell fogkrém, meg addig mossam én neki (ha-ha-ha, ezt azért enyhe túlzásnak tartom) a fluor miatt, de mi is babafogkrémet vettünk, se fluor se más nincs benne, csak akkor azt tudnám mégis miKép De ahogy elnézem a tubust, kb 10 éves koráig elég lesz, annyira picit teszünk rá.
Kaki: napi 2, reggel-délután elosztva

Na,ha szeretnétek látni,akkor majd megkérem apát fényképezzen le, Ádámot még csak-csak odaigérem, de a kutyát nem biztos, hogy utolérem márKép

Zsizsa,most nem nyirtunk hajat,csak még decemberben,és most megint ott tart,hogy száz felé áll...Anyukám is megjegyezte, tisztára olyan a haja Ádámnak,mint a páromnak, csak tüsire vágva áll valahogy, annyi a forgója,és úgy forognak,hogy képtelenség rendben tartani. Igy aztán megállapitotta anyukám,hogy kivülröl a páromét, belülröl meg az én fejemet örökölte Ádám, ami enyhén hizelkedö rám nézveKép
Ja, és hogy még fokozzam a háziasságát, elözö nap ablakot pucolni segitett, saját kis papirtörlövel piszkutálta az ablakot. Csak akkor szólt, hogy nem tetszik valami,amikor már egy csepp sem volt az ablaktisztitó szerböl az ablakon, neki az volt a lényeg,hogy a csurgást nézze-mázoja szét.
A másik amire próbáljuk rávenni az az összepakolás. Mielött indulunk fürödni, mondjuk neki minden nap,hogy jöjjön összepakolni a sok játékot. És képzeljétek olyan aranyos, segit,hozza-viszi a játékokat, teszi a helyére, pontosan tudja miröl van szó.Kép

Manócs,nem vagy rossz anya a sarokbaállitással, csak tudja miért volt ám!!! Azt mondják, ahány éves annyi perc az ideális, és utána meg kell beszélni, miért is állt ott, és kérjen bocsánatot...Lehet ettöl még messzebb vagytok, de nemrég láttam egy pont ilyen müsort,és ez megfogott.

Na,megyek,mert most indul a reggel nálunk,már megint 10 óra van...Ki érti ezt a sok alvást???KépKép

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Lányok,

Gyors körkérdés, segítség kellene.

Nem tudtok valakit, aki kölcsön tudná adni a légzésfigyelőjét, akár minimális bérleti díjért is? Van egy ismerősöm, akinek korababája született és ma hazaadták a babát 2100g-mal. A bölcsőhalálnál leírt összes rizikófaktor klappol nála sajnos, és a háziorvos javasolta, hogy szerezzenek be egyet. Viszont anyagilag nem állnak úgy, hogy akár használtan is vegyenek. Vagy esetleg olyan helyet, ahol alapítványi szinten "kölcsönözni" lehet?

Köszi előre is

H.

Kép
hanzika
 
 


Hanzika, ezt találtam
Országos Inkubátor Alapítvány
Légzésfigyelő-kölcsönzés gyerekeknek
Tel.: 382-1547, itt ingyenes, úgy tudom


http://www.bolcsohalal.hu/ a Madarász utcai Gyermekkórház honlapja, ők is adnak készüléket, de a hinlapból nem derült ki, hogy ingyen, vagy venni kell, vagy kölcsönözni...

A Madarász Utcai Gyermekkórház bölcsőhalál-megelőzési programja
Dr. Szántó Imre
Tel.: 416-3239

remélem, a számok jók, de ebben az esetben a matáv tudakozónál is lehet ellenőrizni

remélem, sikerül megoldani mielőbb a légzésfigyelő beszerzését

panu
panu
 
 


AnitaKép
Persze, a jobb oldali Miszike kislánya: BekiKépKép
Sajnálom, h nem tudsz jönni!

BarbiKép
Akkor megnyugodtamKép Persze, h mondtam neki miért áll ott, aztán amikor odamegyek, hozzámbújik, mint aki bocsánatot kérKépKép

Na léptem, jó éjt:

Manócs, az apátlan, de már csak 8at kell aludniKép
manócs
 
 


Sziasztok

Köszi lányok az érdeklődést, nagyon kedvesek vagytok. Kép Hiába próbálkozok, nem tudok minden nap írni, ha fel is jövök a netre vagy beszélgetek gyorsan egyet, vagy keresgélek. Bocsi.

Hanzika
Sajnos a miénk kölcsönbe van éppen, szívesen odaadtam volna. Remélem sikerül hamar beszerezni egyet.
Barbi
Olyan ügyi Ádám, hogy így segít nektek, én mostanában nem nagyon vagyok a konyhában, max ha alszik Beni meg este elintézek egy-két fontosabb mosogatást, stb. Jó lehetett a tik-tak a rendelőben. Kép Tök ügyi Ádi, hogy helyre rakja a játékait. Kép Néha nálunk is sikerül. Kép Pocilakód és te jól vagytok? Hogy rohan az idő....Kép

Manócs
Én ki sem tudom számolni mennyit kell aludni szeptember 21-ig. Kép AZt tudom, hogy a nyári szünetünkig "csak" 4 hónapot. Kép

Anita
Nem tudom megnyugtat-e, de Beni is szórakozik a kajával, hiába mondom neki, hogy nem szabad, meg nem játék az étel, stb. Nagyon ügyes Robó is, hogy besegít mindenbe. Kép

Zsizsa
Jobbulást neked! És jó "zabálást" a hétvégére. Kép

Edit
Úgy sajnálom a kocsit. Kép Milyen emberek vannak...Kép

Vera
Csatlakozom a többiekhez, nagyon jó ez a buborékos kép Bencéről, olyan, mintha ő fújná ki a száján. Kép

Nem tudom írtam e mindenkinek, bocsánat ha nem. Próbáltam megjegyezni kinek mit írjak, most ennyire tellet tőlem. Legközelebb jegyzetelek. Kép
Rólunk:
Igen, Beni jobban keresi Atit mióta elment és arra tippelünk, hogy emiatt is ébred éjjelente, mert fél, hogy én is itthagyom. Kicsit már jobb, mert mostanában csak hajnali 3/4 6-kor ébred, talán visszaáll egyszer.
A doki nem válaszolt még, mindegy, lehet, mire megteszi, megoldódik az ügyünk. Kép
Ma tiszta tündér volt Beni, képzeljétek délután leült elém, két kézzel megfogta az arcom, aztán nekiállt puszit osztani: orromra, egyik szememre, másikra, aztán a homlokomra, számra, arcomra, egyik majd másik fülemre, aztán végül belemosolygott az arcomba. Kép Azt hittem megzabálom. Kép
Ma elvitték a dohányzóasztalunkat is, mert üveg a teteje és Beni pár napja állandóan felmászik rá és arról próbál mindent elérni, így eladtam gyorsban, mielőtt még beleesik nekem.
Amúgy nem sok minden változott, ugyanolyan rosszaság, bár néha mintha hallgatna rám. Kép Most jól néz ki a konyha, mert az étkezőbeli szekrényből, plusz a számítógép fiókból és a tv állványról mindent oda hordtam. Hétvégén megpróbálok helyet csinálni a cuccnak a beépített szekrényben, onnan nem tudja kiszedni. És szétszedni a dolgokat. Kép Ma vettem neki egy Halász Judit kazit. Hallgatta, aztán egyszer hallom, hogy nagyokat nyög a gyerek. Megyek be, gondoltam kaki, akkor pelus csere, erre kihúzva a fél szalag, széthordva a nappaliban. Még jó, hogy nem szakította el, mint az előzőt. Kép Szóval áldott jó gyerek, nem unatkozok. Kép Bár néha jó lenne. Kép
Ja, még a fogmosás témához. Én pl azért is hagyom, hogy mossa a fogát, mert láttam mostanában nem egy 2-3 éves gyereket, akinek elől félig rohadtak voltak a fogai!!! Feketék voltak....hát undorító szerintem. Az aloe vera meg nem rossz szerintem. Kép Ez viszont csak az én véleményem. Kép

Na, még három kép, aztán itt sem vagyok Kép

Ez még akkor készült amikor Ati itthon volt és itt voltak vendégségben Diáék.
Kép
Így mossa a kis fütyijét önállóan. Kép
Kép
És ilyen volt 1 naposan sem a szája. A középső csík csak karcolás volt, a két szélső volt varrva, szemből a bal 2, a jobb egy öltéssel.
Kép

Majd megpróbálom lefényképezni megint a száját, mert már nagyon szép, télleg alig látszik. Akkor borzasztó volt.

Megyek is, szép jó éjszakát mindenkinek és bocs a hosszúságért!

zit
zit
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors helyzetjelentés.
Még élek, de kezdek zombisodni. Időm egyenlő a nullával. Gyerekek aranyosak, csak fárasztóak. Bömbi 24órás figyelmet igényel. Máté eszik alszik, néha nézelődik, és szemlátomást gömbölyödik. 4hetesen 4830gr. Persze néha vele is kell foglalkozni, és néha a pocija is fáj.
Talizni hozzánk is lehetne jönni. Mindenkit szivesen látunkKép Na van valakinek kedve.
Kedvcsinálóul kép a manókról
Kép
Kép
Kép

Na most rohanok
Pusz mindenkinek
Brigi
bombomanyu
 
 


HalihóKép

Remélem ez a fránya ónos eső eltűnik keddre, meg az egész jégpálya, sőt már hétfőre is jó lenne, ha eltűnne!!!! Ha tehetitek ne menjetek sehová, nagyon durva, barcsinőmék éjfélkor mentek el, alig tudtuk levakarni a jeget a kocsiról.

ZitKép
Kitartás, azért ez tényleg nagyon hosszú. Apukám is nagyon sokat volt külföldön, kint dolgozott. A legtöbb, amikor nem láttam 3 év volt! Az már nagyon gázos! Utána hazajött 2 hétre, aztán újabb 2 év! 12 évig volt Közép-Amerikában, 3 évet Ázsiában, 2 évet Afrikában. Szóval átérzem a helyzetedet. Nagyon klassz csaj vagy, annyit mondhatok!!!!KépKépKépKép

BrigiKép
Kitartás!!!!

Talinévsor:

Dorki
Panu ( nem bizti)
Zsizsa ( nem bizti)
Manócs

Na még valaki???

Pusz:
Manócs ( már csak 8at kell aludni apáigKép )
manócs
 
 


Nem is, már csak 7etKép
manócs
 
 


Sziasztok!

Panu, Zit, ksözi a felajánlást, oőközben megoldódott a dolog.

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Én is pont jöttem éppen megköszönni a segítséget, és elmondani, amit Hanzika, hogy sikerült légzésfigyelőt szerezniKép Végül vettünk egyet használtan, mert az tűnt a legjobb megoldásnak. A párom öccséék korababájának van rá szüksége, 2100 gr-mal adták haza a kisfiút a Schöpfiből 10 naposan. A Madarászban azt mondták nekik, hogy ha a kórház ajánlotta volna, hogy használjanak légzésfigyelőt, akkor tudnának ingyen adni, de így nem. Az otthoni gyerekorvos kérése sajnos nem elég. Kicsit fura, de én nem folytam jobban bele, hanem vásároltunk egyet.

Még egyszer köszi!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


hahó,
Zsizsa, hogy vagytok? mi az a messze? Kép nekünk jó a kedd, mail megy

Manó, akkor kedd.

Zit, nagy fiad van Kép még mindig huncut Beni Kép remélem, gyorsan gyógyulnak azok a vágások! tényleg zabálnivaló lehetett a puszilgatás Kép Lizi minden játékának és a köynvben lévő állatoknak, babáknak ad, de nekünk nem Kép pedig osztogatja ezerrel, csak úgy cuppog.

panu
panu
 
 


bocs, ManóCS Kép
panu
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors bekukk, életjelKép

Levizsgáztam, 5-öst kaptam.Kép
Sajnos Apától kicsi idöt kaptam ezért ennyi, egyenlöre!Kép De reszkessetek mert a jövö7-en már igyekszem jönni és akkor visszaolvasni!

Ilang édes, sokat dumálKép A Nagyikám viszont nagyon beteg, a kórházból már nem engedik kiKép Van sokminden majd mesélek, és reagálgatok is, de csak a jövöhéten!

Addig is puszka mindannyiotoknak!

Tündér
tündér
 
 


Tündér, gratulálok a sikeres vizsgához
sajnálom, a nagymamádat Kép

Manócs, most jöttem rá, hogy nagy esély van a keddi bkv-sztrájkra, még változhat a dolog, a hírekben olvasottak szerint, és meghallgatom majd a reggeli dugójelentéseket a városból, szóval kicsit elbizonytalanodtam Kép

mivel ma jobbára magammal dumáltam Kép, ezért azt is elmondom, hogy ma is nagyot sétáltunk (a jégpálya ellenére) Lizivel. végig saját lábán ment, és FOGJA A KEZEMET (az út 80%-ában), nagyon büszke vagyok rá. és megmutattam neki, hogyan kell a vízben gázolni Kép (bélelt gumicsizmája van), élvezte Kép és hallgatott rám egész úton, sőt, amikor már egy órája kint voltunk és mondtam neki, menjünk haza, akkor jött szépen velem, és odaállt az ajtóba, hogy be akar menni. aztán több, mint 2 órát nem volt szüksége rám, egyszerűen levegőnek nézett, annyira játszott Kép, majd amikor láttam, hogy fáradt, kértem: jöjjön pelust cserélni és aztán aludni, képzeljétek: JÖTT és 10 perc múlva aludt. kész csoda!! késő du. még bevágott egy adag krumplifőzit, majd estig mesélni és énekelni kellett neki, már fáj a torkom Kép, de nagyon édesen játszott mindenével, és megtanulta mondani a nem-et is Kép
na, de nem ömlegek tovább imádott gyermekemről, megyek a dolgomra, aztán írjatok!

panu
panu
 
 


PanuKép

Akkor most nem lehet panaszod a társaságraKépKépKép
Asszem annak, hogy mondja, h nem , nem fogsz sokáig örülniKépKépKépKép De azért ügyi a csajsziKépKépKép
Nem tudom mi lesz a BKV sztrájkkal, remélem nem kavar be!
Olyan jó, amikor eljátszanak magukban! Kár, h közben nem mehet el az ember aludniKépKépKép

Akkor egy talinévsor:

Bogár
Évi
Maci
Miszike
Tofi
Ari
Urszila
Mariann
Réka
Dorki
Panu
Zsizsa
Manócs

Jaj, ez 13! Na de még jönnek nem netesek is, asszem + 4!

Na csók:

Manócs (kinek már csak 6ot kell aludni apáigKép )
manócs
 
 


Hali!

Csak gyorsan beugrottam, hogy megüzenjem:

Manócs,
sajna nem megyünk talizni, mert rajtam is totál kijött tegnap az influ, és ma is nagyon ramatyul vagyok (torokfájás, ízületfájás, fejfájás, takony), Gabi is szörcsög és nagyon taknyos (bár a hangulatán egyáltalán nem látszik, hogy beteg), ez egy nap alatt már tutira nem múlik el. Brühühü, most szomorú vagyokKép, de nem venném a szívemre, hogy mindenkit megfertőzzünk.

Panu,
megkaptam az emilt, köszi, de így akkor nem megyünk inkább (egyébként apunak ugyanolyan kocsija van, mint nektekKép).

Gabi ráadásul totál ramatyul aludt az éjjel, ezért még zombibb vagyok, pedig délután direkt a férjem vitte sétálni, és közben tudtam aludni egy picit. Most megyek is aludni, hogy gyógyuljak.

Jó éjt mindenkinek, holnap már talán tudok írni egy cseppet!

Ja, még valamit az élet vidámabb oldaláról, tegnap ugye anyóséknál voltunk, ami tök jó volt, mert ők pesztrálták Gabit, én meg szenvedhettem nyugodtan a kanapén, de lényeg a lényeg, annyit zabáltunk, hogy Gabi ma hatszor kakilt!Kép Még jó, hogy a bedugult orrommal alig érzem a szagokat pelenkázás közben.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Ann
Milyen gondokat okozhat a b.reflex mest.fenntartása ? Én egyszer olyat olvastam, hogy ha szemből kap erős szelet egy kisbaba, akkoe is visszatarthatja a lélegzetét, pont emiatt. Vagy ez hülyeség ,Mi heti 1x mentünk úszni 3 hónapos korától, de az egész nyarat kihagytuk és utoljára okt. végén voltunk. Pedig szeretnénk menni csak így alakult a du-i alvása. Meg kérdezem mégegyszer, hogy akarta beadni az orvos tű nélkül az oltást?
Zsizsa
Kár, hogy nem jöttök.Látod milyen előnyei vannak a taknyosságnak . Nagyon húzós ez a fogszabályzós ár. De hát nyilván jobb, mint később a protkót ki-be tenni. O)
Anita
A kereszfiam is köpködő stádiumban van. Most tanulta meg és nagyon tetszik neki. Remélhetőleg Robó is megunja egyszer és abbahagyja.
Zit
Látom szépen gyógyul Beni szája.Varratot nem kellett kivenni? És a te kezed? Apa tényleg csak szept-ben jön haza? Az nagyon gáz. Ti nem látogathatjátok meg? Puszilkodós Beni csudaédes lehet. Niki is szeret puszit adni, de csak ha akar. Jó nyálasat.Kép
Brigi
gyönyörű ez a picibaba, milyen nyugodt az arca. Persze a nagyobbik is szép !!!
Panu
nyugodtam ömlengj a gyerekedről, ha meg vagy vele elégedve ! Az én lányom is hozza a pelust ha mondom neki, hogy cseréljük ki és a koszosat is neki kell kidobni. Ügyes Lizi, hogy ilyen sokat sétál. Na majd holnap személyesen megnézem magamnak.



Nikinek kint van az első rágófogából egy kb. 0,5 mm-es csücsök. (szóval ippeghogycsak látszik valami) de azért ott van. Már vagy 2 hónapja jön ez a foga.
És egy kép, amikor a kisszentem megtalált (ellopott) két krémes dobozt. Egyiket a másikba rakta, mindezt a szőnyegen. Ami nem kellett, az meg ment a falra. De hát nem az ő hibája, az anyja hagyta rossz helyen a krémet.
Kép
dorki
 
 


Sziasztok!


Zsizsa:
Nem lehet mit tenni vele. Értágítót szedek, vagy megjavul vagy nemKép

Vera:
Bence nagyon édesKép

Flórának 12 foga van és mi is, egyszer mossuk, ált. délelőtt, mert még nem szeret fogat mosni,
csak a fogkrémetKép

Barbi:
Lánykám is 13kg. Én nem hallottam erről a súly alsó felső határról. Flóra iszik tejet régóta. Igaz először felestejet kapott, de dec. óta már nem hígítom. Reggel kakaót iszik, este általában tejbedarát eszik. Utóbbi attól függ mit vacsizott. Volt olyan nap, hogy 3 cumisüveg kakaót ivott meg.

Arra én is kíváncsi lennék ti gyerkőceitek, mit isznak?

Dorki:
Úgy nézett ki a keze, mint amikor vért vesznek a kezedből, és utána úgy belilul. Voltam egy csomó vizsgálaton Mr, Idegorvos, hallásvizsgálat, egyensúlyvizsgálat, vérvétel. Eredmény nincs semmi bajom. Boldog Születésnapot!!

Hanzika
Együtt értek veled. Remélem egyszer helyre jösszKép
Nagy- nagy gratula a bölcsihez

Flóra szombat óta náthás és köhög. Láza szerencsére nincs&#61514; Csak még anyásabb, amit nem is bánok, mert egy örökmozgóKép

Sziasztok

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok,
a betegeknek jobbulást kívánok!!

Cory, láttam a gyerekeket az apjukkal, mi a 10.40-es epizódra mentünk (múltkor szóltak, hogy menjünk oda, mert ott kevesebben vannak, mint a 10.10-esen, erre most legalább 16-18 gyerek volt, ami mondjuk az enyémnak mindegy, mert se látott, se hallott csak ment körbe-körbe néha kurjongatott, néha lefeküdt valaki mellé, egyszer mellém is Kép, az én gyerekem Kép) helyesek voltak a fiúk, az apjuk rendezte őket, Balu magyarázott Kép

Manócs, vmi tel.szám kéne nekem. APa nagyon örül, hogy eltűnünk itthonról reggel (akkor mennénk, kb 9-kor indulnánk, azaz 10-re lennénk ott, ha nem gond), mert ő aludna, főleg, hogy miattam elcserélte a holnapi dolgozós napját szerdára, így holnap itthon (este dokihoz kell mennem, fül-orr-gége, nem nődoki Kép).

Zsizsa, sajnálom, és jobbulást kívánok, mint fent Kép
kis szünetet tartottam az írásban itt - oka: 6.kaki (Zsizsa!!) a kádban landolt, apa ordított, hogy gyere... Kép, persze, mert ott adtunk neki joghurtot, hülye szülők Kép

Dorki, bebalzsamozott szőnyeg Kép Kép Kép ügyes Niki! akkor látjuk egymást??

Brigi srácaid meg se dicsértem a napokban Kép nagyfiú már Bömbi, még ha te ezt nem is így érzed. minden elismerésem! van még segítséged otthon, vagy anyukád már hazament??

megyek a dolgomra...

panu
panu
 
 


ja, Manócs: mail ment

és még azt akartam kérdezni, mi van Hagnosszal? hogy vagytok, mi hír a pocibabáról??

panu
panu
 
 


ZsizsaKép
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy sajnálom! Gyógyuljatok meg!

DorkiKép
Jaj, ez a krém tényleg rosszul áll a szőnyegednekKépGyertek nyugodtan, nálunk nincs szőnyegKépKépKépKépKép

PanuKép
Küldtem a teliszámom, 10től van kapunyitás, gyertek nyugodtan!!! A kisajtó nyitva lesz, nem jó a csengőnk.

Várunk titeket, jó éjt:

Manócs
manócs
 
 


Panu: te eddig a 10.10-esre jártál? És nem találkoztunk?
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Jöttem megint bejelentkezniKép

Ma olvastam vissza az elmúlt pár nap termését, és próbálok irogatni is egy keveset.

Zit, aranyos képeket tettél fel (szokás szerintKép),a kukimosás nagyon falatKép Szeptember 21 az a végleges hazajövetel lesz? És ha jól értelmezem, lesz nyáron is egy rövid találkátok??
Én pontosan igy ütemeztem a távolléteket ahogy Te, amikor a párommal mi is külön voltunk (másfél évig, ö itt Kanadában, én meg otthon) Sose azt néztem mennyi idö van a végéig,hanem mennyi van a következö találkozásig,és igy jobban belátható, elviselhetö volt a dologKép
Remélem Beni szája tényleg "karcmentesre" gyógyul, kelleni fog az még a sok pusziadáskorKép

Brigi, hát ezek a fiúk olyan édesek, alig várom,hogy nálunk is duóban legyenekKép Jó,hogy azért ide is be tudsz néha nézni, én mindig úgy örülök,ha olvasok rólatokKép

Manócs, na mennyit alszol még???KépKép Alszol te egyáltalán(a beirásaid idöpontjából itélve nem sokatKép), vagy akkor is a napokat számolodKép?? Azt értem,hogy apa most magán úton dzsungelozik, de egyébként mi a munkája,mert azt irtad azzal is sokat utazik...
Taliért irigy, mennék én is, csak ez a fránya távolság...

Zsizsa, jobbulást, bár akkor majd szagulgathatod a hat-kakitKépKép Azért ennyi trotyi nem semmi egy nap alatt, talán újszülöttként produkált Ádám ennyit...De mindig mondom, ahol bevétel van, ott muszáj,hogy kiadás is legyen...

Dorki,nahát Niki már a rágófogaknál tart!!! Mi még 8-cal stagnálunk már jó pár hónapja. És nem volt semmi hiszti-nyügi? Mert akkor szerencsés fogzósok vagytok!!
Azon a zebramintán tényleg nem mutat valami jól a pakolás, magára nem kent semmit belöle???

Évi, megnéztem Flórád képét, csudaszép kislány!!! Azt viszont nem értem,hogy a kilós kérdést nekem Barbinak, vagy DBarbinak szántad? MErt hogy én nem értemKép A tejet én kérdeztem, azt értem isKépKép
Nálunk van a tej, ami alvás elött és ha közben felébred (nem mindig szerencséreKép) cumisüvegböl kap meg. Ezen kivül vizet kap napközben, illetve ezt kérKép Mutgat a viztároló bigyónkra (itt külön tartóban van a viz, a csapviz nem igazán finom)
Néha adok neki öszilevet vagy almalevet, de kb 1 héten egyszer fanyalodik rá, inkább vizivó Ádám.
Jobbulást Flórának, remélem nem mászik bele a betegségbe...

Panu,nagyon kis ügyi Liza, és csak dicsekedj nyugodtan, itt mindenki szereti olvasni mi történik a többiekkelKép Egyébként Ádám is rájött,hogy néha biztonságosab,ha a kezemet fogja az utcán, föleg most, hogy sok helyen csúszik és jeges a járda. De én szoktam figyelni,néha automatikusan adja a kezét, ha kérem, nem is nézi,hogy milyen a járda, szüksége van-e rám egyáltalán...Persze aztán van olyan is,hogy épp az út kellös közepén jön rá a mehetnék,szóval nem mindig beszámitható.

Tündér, giga-mega a gratula a vizsgádhoz, nagyon ügyi vagy és penge agyú, hogy igy 5-re vizsgáztál!!Kép Nagyikádnak a legjobbakat kivánom, ha lehet ilyet mondani. És várjuk a fenyegetésed beváltását, vagyis,hogy a héten jössz-irsz-mesélszKép!!

Anita,végre újra ittKép!! Sajna nem tudok a köpködös körkérdésre mit irni, hál istennek ezt nem csinálja Ádám (vagy még nem Kép), és magamtól semmi ép ötletem nincs rá... Robó Mi-ez? kérdezgetése gondolom még nem fáraszt annyira, én az unokahugomnál egy életre meguntam annyit kérdezte amikor kicsi voltKép

Na, akkor most magunkról is.Szombaton elmentünk a hegyekbe, totál jó döntés volt. Százágra sütött a nap, a végén már melegünk is volt, a hó szuper volt, apa tudott sielni, Ádámot szánkóban húztuk egy darabig, aztán meg gyalogolt amerre látott, meg amerre birt a sok hótolKép Aztán rákattant a sibotokra, alig birt el velük, de nagyon élvezte.
Mi is élveztük az egész napot, ilyenkor szinte kitisztul a tüdönk, feltöltödünk energiával, csodás hatása van a hegyeknek, erdönek, jó levegönek.És külön jó, hogy mindez kb 1,5 órányi autózásra van tölünk,még csak nem is kell messzire menniKép

Kép

Kép

(éppen melegünk volt, ezért nincs sapi Ádámon)

Vasárnap meg bejött a tél, egész nap esett a hó, ki sem mozdultunk otthonról (na jó, apának dolgozni kellett, de mi Ádámmal nem mentünk ki), úgyhogy áldottuk az agyunkat,hogy elözö nap mentünk el.
Ma meg végigtakaritottuk közösen a házat apával, most már hathatós segitség kell nekem ebben,nem birom egyedül, de nagyon rendes, mert totál segit mindenbenKép

Pocak nö (bár a fényképen nem látszik...) ,és rengeteget rugdos a baba, sokszor éjszaka is, hajnalban is érzem,amint fennt vagyok, ö is jelez. Valahol jó megerösitésnek ez,hogy jól vanKép
Jövö héten megyek mázsálásra, szerintem olyan 6 kg körül tartok,majd kiderül...

Na, ultra-sokat irtam, remélem most mások is kedvet kaptak, és irogattok szépen!!!!

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Élek még, sőt egyre jobb a derék helyzet Kép (Épp ma megyek a az ideggyógyászhoz, kicsit késve, de legalább a rehabilitációt megbeszéljük, nem szeretnék még egyszer "lebénulni".)

Barbi:
Nagyon irigyellek a sok hó miatt és azok a hegyek!!! Nem beszélve a sárga overállos profi síléc tartó kissrácról Kép(Itt Pesten sosincs tartós gyönyörű hó Kép valszeg nem bírok ezen túllépni.)
Éljen a sok pocibaba rugdosás! Kis aktív pasid lesz Kép Felkötheted a gatyád Kép

Bocs, hogy másnak most nem csak az utolsónak Kép
Nem akarok még sokat ülni, úgyhogy sziasztok!

Látom tali lesz, de jóóóóó!! Majd kérünk képeket!!


Klarissza és Laca
klarissza
 
 


Sziasztok!

Manócs:
Talinévsorban rámgondoltál (Évi)? Mi sajnos nem tudunk menni, mert messze vagyunk, apa meg dolgozikKép
Képekre kíváncsi vagyok.

Barbi:
Kilós kérdést már nem tudom kinek szántamKép
Kirándulás szuper lehetett irigykedem isKép

Flórának hörkurutja van. Szerencsére kedve ugyan olyan jó, mint máskor. Sajnos ezt a sok bacit az uncsitesótol kapta elKép Most kezdte az ovit.

Betegeknek jobbulást!!!
Talisok érezzétek jól magatokat!!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelntkezés!

Mi is megvagyunk, jól vagyunk, egyenlőre senki sem beteg. El ne kiabáljam!
Kisfiam elkezdett egyre többet "beszélgetni". Amellett, hogy szinte folyamatosan halandzsázik, már több érthető szót is mond.
Legtöbbször nem helyesen, de legalább már így is mondja.

Klarissza
Veled ellentétben én már úúúúúútálom ezt a havas időszakot, és ráadásul most is esik.
Jobbulást Neked, és vigyázz hogy ne erőltesd meg magad. Ezt egy gyerek mellett hogy lehet?

Látom sok lurkó szereti a kenegetősdit. Ki a fejére, arcára, vagy éppen a szőnyegre..
Bebus eccer tudott bele mászni a rama-s dobozba, és csak azt vettem észre, hogy az ölében nagyon gyűrköd valamit. Ott volt ugyanis a doboz, Ő meg két kézzel gyúrta vajat. De nem volt ideje szét kenni.

Bocs, most csak ennyi, majd még benézek este.

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4785&p=6942246
feltettem pár képet..

mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Mi is el vagyunk tűnve. De látom más se nagyon írKép Nekem egyrészt tök elegem van a Babanetből, hogy hol bejön, hol nem, ha igen akkor is nagggyon lassú! Másnál is így van, vagy a mi gépünkben van a hiba???!!!
Másrészt pedig vasárnap óta náthás vagyok, ami ma tetőzöttKép Ezért nem is jelentkeztünk talizni, pedig jó lett volna! Még se Manócsot, se Panut, se Dorkit nem ismerem személyesen! De remélem legközelebb már mi is eljutunk!
Lányok, tegyetek fel fotót a mai babatalálkáról, légysziiii!!!!

Holnap kapja Bence a bárányhimlő védőoltását, hacsak holnapra el nem kapja tőlem a náthát. De bízom benne hogy nem! Ja, és állítólag most kezdődött a bárányhimlő járvány!

Mucus!
Megnéztem az albumotokat, végreKépKép
Nagyon jók a képek Bebiről, gyönyörűszép! És összességében nagyon szép család vagytok, és tetszik a lakás isKép

Most csak ennyi voltam, mert a kisfiam nem tolerálja ha a gépnél ülökKép
Pussz,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


sziasztok,
megjöttünk a taliról, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Liza látni sem akart egész délelőtt, ment a maga útján, játszott, kurjongatott, hozta a formáját. képeket nem tudok mutatni, mert a nagy sietségben elfelejtettem a gépet eltenni. persze, készültek fotók, majd kunyerálunk a másik topiktól Kép, Manócs biztosan segít ebben. jó nagy helyük volt a gyerekeknek, a nappaliban rohangáltak. bár elég sűrűn voltunk, talán 10-15 anyuka és baba. Dorkival nem találkoztam, mert valamivel 1 előtt eljöttünk. a gyerekek csuda édesek voltak, mindegyik Kép nagyon élveztem, hogy ennyi hasonló korú baba együtt volt, és jó volt beszélgetni az anyukákkal. bár azt nem mondanám, hogy minden nevet megjegyeztem, de az arcokat igen Kép

Mucus, én is megnéztelek benneteket, nagyon szép fiad van, és tetszik a család is.

Vera, jobbulást kívánok neked, remélem, Bence megússza a dolgot. szorítok az oltás miatt.

Cory, még csak másodszorra voltunk, ezért nem találkoztunk. a múlt héten nem voltatok, az biztos, mert most is rögtön megismertem Balut Kép, de ha akkor vagytok, jövő héten megyünk 10-re, végülis mindegy melyik csoportban sűrűsödünk, Lizának meg pláne mindegy hány gyerek körül rohangál Kép

Barbi, síelés Kép, helyes gombóc Ádi a hóban Kép

Klarissza, hogy bírsz Lacával a derekad miatt? vagy van segítséged?

most rohanok tovább, fő a kaja (holnapi), mindjárt megáll a mosógép, és mindjárt indulnom kell dokihoz.

panu
panu
 
 


SZiasztok Lányok!

Itten vagyok csak ez a babanet ahogy a Vera is írta, egyre gázosabb. Alíg lehet használniKép Nem a te gépedben van a hiba Vera, nyugodj meg, nekem is katasztrófálisKép

Ezt azért írom mert elkezdtem a topicokba írogatni és mire idejutottam elszállt az egész és Ilangocska is felébredt.. Itt szakad a hó, már uncsi egy kicsit jöhetne a tavasz végre!

MInden babó nagyon édes a fotókon, azért Barbi téged irigyellek a szép kirándulásokért!KépDe jó, lehet, ahogy mocorog a kispocifiúKép

Zit szegény Beni szájaKép Biztos nagyon fájhatott neki! Meg fog gyógyulni ne izgulj!Kép Remélem jobb már a hangulatod!

Zsizsa!
Jobbulást Neked remélem hamar rendbejössz!Kép

Brigi!
Nagyon szépek a fiúk, nem csodálom, hogy nem sok idöd marad netezni!Kép

Klarissza!
Örülök, hogy jobb már a derekad! Tessék meggyógyulni és jönni többet!Kép

Mucus!
Bebus Rama-gyúrásaKép Még jó, hogy idöben észrevettedKép Ilang szeret(ne) krémezni, de ált. meg bírom akadályozniKép

Évi!
Flórádnak jobbulást!Kép

Hanzika!
Sikerült végül légzésfigyelöt találni? Ja, látom írt Szirom, hogy igen!Kép

Panu!
Voltatok ma a talin? És tényleg jártok úszni? Mi megint nem voltunk vagy 3 hete, dehát a suli most mindent kiütKép Persze a családot nem, az maradt az elsöKép

Anita!
Édes lehet Robó, ahogy kidumálja magát! Ilang sem türi mostanában az elökét, egy darabig rajta van aztán leveszi és Ö id köpködi a kaját. Azt mondják ezt is kinövik majd. Ilang mostanában az ujjait nyomkodja le és hánytja magátKép Egyszer már sikerült is nekiKép

Edit!
Ügyes Boti! Jó, hogy túlvagytok az oltáson. Jó, hogy feltetted a fogmosásos irást, mert kb így csináltuk de ez most megerösített ebbenKép

Ann!
Édes lehet Hami, ahogy magát hívja Ham-nakKép A hó nálunk hó, de ez a "hav"-azás édes lehet. Ilang útra mondja mostanában, hogy csúsz, olyan édes olyankor. Odahozza az Apája cuccait és mondja, hogy apáé. Meg tudném zabálniKép

Ilang is egyre többet dumál 16 fogacska van és már vagy 12 kg és 84 cm. Jó húsban, de nem kövér. Igazi perpétum-mobileKép

Na most mennem kell mert nagy a csönd és az nem sok jót sejtetKép (magára kente a popsikrémetKép)

Pussz
Tündér
tündér
 
 


HalihóKép

BarbiKép
Igazán nem tudom miért gond a távolság, ha vasárnap elindultatok volna, akár jöhettetek is volna ma taliraKép Irígy a klassz helyekért, gyönyörű helyen járkáltok!
Apa újságíró, ha az egyáltalán szakmaKépKépKépKép

ÉviKép
Nem rád gondoltam, de sajnálom, h nem jöttetekKép

PanuKép
Dorkiék is megérkeztek, csak utánatok, na majd legközelebb!

Képek még nem jöttek mind, és most nem bírok kicsinyíteni, mert leszakad a derekam, de ígérem teszek fel, pusz:

Manócs
manócs
 
 


na van itt kép, no de nincs rajta mindenki:

Liza takarít:
Kép
Panu a háttérben:
Kép
Lili és Manócs a Macis táskával
Kép
Lili megkergült és beült a játékosdobozbaKép
Kép
A játszó sarok:
Kép
A kisház:
Kép

DorkiKép
rólatok is teszek majd fel, ha megkapom őket!Kép

A képek nem lehetnének itt, ha Maci_2 nem készítette volna el őket, Allah foglalja imába nevét érteKépKépKépKép

Na léptem szunyálni, hiszen már csak 4et kell aludni apáigKép

Manócs
manócs
 
 


Panu: ha Zsoma túl lesz a hasmenős víruson, és nem kapjuk el, akkor ott leszünk hétfőn a 10.10-es tücsökzenén Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Panu
Sajnálom, hogy pont elkerültük egymást. Kép
De majd máskor biztos összejön. Figyeltelek, hogy ott vagy-e, de mivel senkit nem ismertem nem volt egyszerű, főleg, hogy tényleg nem voltál ott.
Niki nagyon be volt tojva az elején, pedig nem jellemző rá.
Manócs
Köszönjük még egyszer, hogy beengedted ezt a tömeget a házadba !! Ja egy nyuszis konyharuhát ott hagytunk, azt nyugodtan add oda Lilinek terítőnek, ha konyhásat játszik a kisházban. Kép Egyébként nagyon aranyos, kedves, barátkozós lányod van

Dorki
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Már a másik topicban elmeséltem, ezért ide is berakom mi történt velünk ma reggelKép

Eléggé kész vagyok, mivel Ilang ma reggel rohant, megcsúszott vagy megbotlott és a 2 fal találkozásába, élébe, iszonyú erövel beverte a kis fejét.Kép Egész pontosan a homlokát. Nagyon feldagadt, bekékült, nagyon csúnya lett. Mindent lefújtam, robogtunk a drnénihez. Megtapizta megnézte, azt mondta, hogy nincs elmozdulás repedés, csak egy hatalmas vérömleny, ami hetek alatt fog visszahúzódni. A szemére is ráhúzódhat a zúzódás, mondta ne ijedjek meg. Csúnya lesz, de maradandó nyomok nélkül el fog múlni. Hát mit ne mondjak, nagyon megijedtem, utána még sírtam is, persze nem a gyerek elött.Kép Tegnap mellölem esett le a kanapéról.Kép Annyira eleven, hogy az nem kifejezés.

Most megyek csak ezt ki akartam magamból írni, mert tiszta csödnek érzem most magam.
Eccerüen nem tudom minden percben fogni a kezét

Bocsi az önzözésért.

Jó lehetett a tali, remélem legközelebb mi is eljutunkKép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér!
Na ne már!!!Kép
Nagyon sajnálom ami Ilanggal történt, mindenki nagyon megijedne ilyen esetben, és teljesen normális hogy még sírtál is! Csak azt tudom írni mint amit anno Zitnek is, hogy ne okold magadat, ez bárkivel előfordulhat és elő is fog szerintem itt még a topicon belül is sajnaKép
Remélem hamar meggyógyul Ilangocska homloka!!!! Kitartás!Kép


Tali jó lehetett a képek alapján, sajnálom hogy mi nem lehettünk ott.
Mára még sz@rabbul vagyok, este lázas is voltam, ma meg alig látok ki a fejembőlKép Nagyon rossz és ráadásul Apa sem tudott itthon maradni ma még véletlenül sem, pedig igazán jólesett volna... Na mindegy, Bence épp elaludt, mindjárt megyek én is mellé, csak várom a kajánkat. Már rég itt kéne lennie!

Ja, délelőtt Bence megkapta az oltását, sírt persze de elég hamar megnyugodottKép Végre ezen is túlvagyunk!
Ha meggyógyulok, jövök!

Sziasztok,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Tündér, nagyon sajnálom, ami veletek történt Kép szerencse, hogy nem történt komolyab baj. arra figyelj, hogy nincs-e agyrázkódása Ilangnak. próbáld meg pihentetni. hogy viselte a balesetet, és utána?

Vera, jobbulást neked, és örülök, hogy Bence túl van az oltáson.

panu
panu
 
 


Hali!

Javulunk, javulgatunk, még nem tökéletes a dolog, de már alakul.Kép Este próbálok jönni, bocsi, most nem írok, mert kicsit felhúztam magam az emberi butaságon, és most nem vagyok jó lelkiállapotban az íráshoz.

Jobbulást mindenkinek! Képek nagyon jók!Kép Még szomibb vagyok a tali kihagyása miatt, de majd legközelebb!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok lányok!

Ezer meg egy éve nem voltam már, bocsi érteKép

Jó ideig ne mvolt gépünk sajnaKép

Magunkról kicsit: Sok jó nincs, apu elköltözikKépKépKépKép anyu teljesen ki van borulva, no meg mi isKép
A páromnak továbbra sincs állása, pedig már bármit elfogadna. Iszonyatos pangás van a vendéglátásban errefeléKép
Jelenleg én is munkát keresek, mert nemigen tudunk megélni a GyesbőlKép Főleg hogy most anyunak is nehezebb lesz, nem lakhatunk itt ingyenKép
Kistesó még mindig nincsKép Most talán nem is bánom annyira. Jelenleg annyit elértünk hogy van vérzésem, viszont összvisz 15 napos a ciklusom, peteérés nélkülKép Iszonyat kéthetente menstruálniKép
Ennyit a rossz hírekről gyorsan túlestünk rajtaKép

És most egy kicsit jobb hírekKép Kitűztük az esküvőnk időpontjátKépKép (az még kérdéses, hogy milyen lesz az esküvő-nagyban függ az anyagi helyzetünktől)
Szóval 2005. Augusztus 13-án 18 órakkor fogok férjhez menniKépKépKépKép Ez feledtet velem minden rosszatKép Nagyon boldog vagyokKép

Anna hugom jól van, hál istennek a lábtörés teljesen nyomtalanul eltűnt. Már mondatokban beszél, jópár gyerekszájunk is van márKép

Bence is jól van, sajna sokat töri-zúzza magát. Egyszerűen iszonyatos, hogy mindenhonnan leesik. Egyszerűen nem lehet megállítaniKép Ha leveszem valahonnan, két percen belül újra ott van. És előbb utóbb leesik...viszont olyan jól megtanúlt esni, hogy nagyon ritkán üti meg magát.
Kint van az összes foga (és még egy se tört kiKépKépKép)
Sokat beszél, megpróbálom összeszedni, miket mond:
apa, anya, Panka, Mami, Api, nagi (nagyi), csicsika, acci (cipő), baba, maci, vau-vau, hinta, palinta, hami, inni, tea, tejci, husi, csics (csücs), pancsi, hab, hó, elment, esik, hoppá, autó, busz, hajó, pepü (repülő), alma, iaka (sziaka-telefon), meg még pár szót, ami nem ugrik be így hirtelenKép És különösen tündéri, mert pöszítKép Egyszerűen meg lehet zabálniKép

Ha jól emlékszem mondtam nektek anno, hogy meg fogják műteni. Azóta abszolut semmi, de semmi betegsége ne mvolt. De még csak nem is tüsszög, és azóta nme volt taknyos. Szóval így utólag megnyugodtam, hogy nem volt hiába.

Ami nagy változás még nálunk, hogy elhagytuk a kiságyat (megtanult kimászni) és most egy nagy kartondobozból készült kuckóban alszik (apája jól leszigetelteKép) Imádja, csak elaludni nem hajlandó ott, no de majd idővelKép
A másik pedig, hogy eltettük a cumisüveget isKép Pár napig kereste, de jól megvan nélküle. vége a babakornakKép
Beirattuk bölcsibe is, sajna csak szeptembertől van hely, pedig beiratkozáskor iszonyatosan üvöltött, mert nem maradhatott ottKép

Manócs, jól hallom te Szegeden tnaulsz??? Összefuthatnánk ittKép Ho ltanulsz?

Egyenlőre ennyi, lányok igéárem sűrűbben fogok jönniKép

Pocakosoknak drukk hogy minden rendben legyen, és írigy vagyok nagyonKép

Sok puszi

Zsófi+ AndrisBence (így hívja magátKépKépKép)

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Itt van egy karácsonyi kép a kicsikről:

Kép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: