Új privát üzeneted érkezett!

Feltettem a képeket, amig volt egy percem.

Barbi!

Ádám haláli, de az egyik képen láttam egy cipős lábat. Apukája garázda üldözés közben? :D
Anyósra mit mondjak? Teljesen hülye az enyémmel együtt.

Márti!

Nekem is a legjobb kép a harapófogós. Látom Zsombi is a kövön mászik. Valamelyik nap cukrászdában voltunk, és négykézláb randalírozott a kövön a kiscsaj is.

Hogy tetszik a zenélő kutya? Virág is ilyet fog kapni.

Edith!

Tényleg olyan zsivány arcocskája van Krisztának! Tündéri a köntösben!

Helyzetjelentés: éjjel rosszabbra számítottam. Még mindig vizesen folyik az orra, de van egy kis hőemelkedése 37,5-37,8. Nem tudom, elinduljunk e holnap Hatvan mellé, nehogy baj legyen. Ez a szar betegség a lehető legjobbkor jött.

Puszi mindenkinek!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Barbi:azt elhiszem, hogy István a szívéhez kapkod ilyenkor...gondolom te meg leesel a székről a röhögéstől!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Edith:mint egy kis tündér olyan a Kriszta!!!!!Nagyon bájos!!!

Edit:egyre huncutabb a Virág!!!Gondolom van kitől tanulnia!!!!
Zsombi itt az ajtó előtt sprintel mindíg, mert ugye őt felöltöztetem, Szoninak segítek , kinyitom az ajtót aztán mire én kész vagyok vagy a Soma sakkban tartja, ha nem jön ide akkor meg a kisbetyár spurizik ki én meg utána!!!!! :lol: 8)
Remélem nem lesz semmi komoly!!!Szorítok nagyon!!!!
Pihizni mentek vagy rokonokhoz holnap?????

Ibolya:mivel a drága fél6-6 körül ébred így 10-kor ő már nagyon fáradt alszik 1.5-2 órát és délután mikor hogy sikerül lenyomni 4-5 körül is 1-1.5 órát.De Szoninál emlékszem, hogy mikor már csak 1x aludt akkor az elején valahogy mindíg ebéd előtt szundított el és akkor később kajált, de aztán szép lassan kitolódott a szunya!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Iza, örülök hogy írtál, anyukádnak pedig nagyon gyors gyógyulást kívánok!!! A babával miért kell szeptemberig várni?

Ibolya, Kata alszik reggel 7-8-ig, akkor megissza a tejét, olyan 10-fél 11 körül tízóraizik, ilyenkore hol joghurt, hol túrórudi, krémtúró a kajcsi, de mindig vmi tejtermék, utána 11-től alszik, legalább 2-ig, de sokszor fél 3-3 is összejön, ha nem alszik el azonnal. Ilyenkore ha felkel, ebédelünk, és megyünk sétálni/játszótérre. 2 órát min. kint vagyunk mindig, utána eszik gyümölcsöt, és általában alszik 1 órát, 6-7-ig. De ezt már nem minden nap igényli. Ha felkel, iszik, játszik egy kicsit a Bencével, 8-kor rendetraknak, fürdés, Katának tejci, és irány az ágy. Általában 9-kor már mindketten ágyban vannak.


Tegnap megint hosszú napunk volt. Délelőtt elmentünk az Europarkba, anyunak telefont venni, Kata persze kidőlt a babakocsiban, mert már fél 11 volt, és aznap 7 előtt kelt. De még a kocsiban is aludt 1,5 órát, amíg mentünk, meg vártunk a vodánál.

Utána hazajöttünk, kb 10 perc alatt megetettem és átöltöztettem a gyerekeket, és mentünk is ki a játszóra, annyira szép idő volt. Kint voltunk 2-től 5-ig, majd haza, fürdés, Kata evett, ment aludni :)

Mi meg Bencével elkisértük az öcsémet egy modellügynökséghez, így este fél 9-kor értünk haza... (és a Bencén is gondolkodnak!!! :shock: :shock: :shock: ) Pedig csak a sárga metró (nagy kedvenc) miatt vittem el :):):):)

Igyekszem képeket feltenni, sok jó készült tegnap, de takarítanom és főznöm kell, mert holnapután újabb szülinap, és holnap elég lesz a tortasütés....közben Orsiék költöznek, majd ott is segítenem kell,
és holnap hozzuk el a Bence új ágyát is.... úgyhogy lesz dolog bőven...és én még sétálni is el akarok menni :shock: :shock: :shock:

Sziasztok!


ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Barbi, Árpi mondta, hogy kérdezzem meg, hogy Ádám régiófüggetlen-e és írott DVD-t is lejátszik-e? Amúgy nekem legjobban a dvd-t habzsoló Ádám tetszik.

Márti, Edith, Edit, Barbi képek gyönyörűek. Illetve rajta a gyerekek.

Ibolya, Livinek is Maus cipője van.

Edit, ne mentegetőzz!!! Olvass el minket ha van egy kis időd és kedved. Ha valamire reagálni szeretnél akkor úgyis fogsz. Írj magatokról(ha tudsz), nekünk ennyi elég. Aztán majd előbb-utóbb csak lesz időd többet jelentkezni. Remélem Virágnál az csak ennyiben is marad és a kis szervezete legyőzi ezt a valamit.
Én az egy hónap lemaradásomat olvasom még mindig, mert nincs rá időm.

Zsu, modell lesz a fiad? És mihez keresnek modellt?

Zsuzsi?

Anyóstéma feldolgozva. Tegnap átjött végül, mert mondtam neki, hogy jobban teszi ha most azonnal átjön és megbeszéljük ezt az egészet. Elmondta, hogy neki mi esett rosszul, ami mint kiderült csak az ő képzeletében játszódott le. Szóval belehergelte magát olyanba ami meg sem történt... Én is elmondtam, hogy mik estek rosszul. Láttam az arcán, hogy elgondolkodott és a végén bocsánatot kért. Mondtam neki, hogy probáljunk figyelni egymásra, mert az hogy én a gyerekeimet rábízom valakire bizalmi kérdés és ha meginogtat akkor nem fogom rábízni. Ami ugye senkinek sem jó. Árpi mondta, hogy még nem látta, hogy az anyját valaha valaki is rábírta volna, hogy elismerje ha hibázott.
A tegnap esti beszélgetés előtt megint vettem be gyógyszert, mert a homeós nyugibogyó nem hatott. És a Dorina annyira ki van rám élezve, hogy itt csüngött rajtam és sírt, ha meg elengedtem akkor üvöltött. Hát ezért vettem be tegnap is gyógyszert, mert nem akartam, hogy a gyerek szenvedjen meg. De most már ki is fogom hajítani, mert nekem erre nem volt és ezután sem lesz szükségem. Ez meg elmúlt. Viszont most már a bőrömön tapasztaltam, hogy milyen könnyű lehet ehhez nyúlni. Na én ennél erősebb vagyok oszt kész! :lol: :lol: :lol:
De nagyon jó túlleni ezen és nyugodtnak lenni.

KépKép
kgiulia
 
 


Barbi!

Kérdezted az aloe gélt. Persze kapja, napi kétszer, most, hogy beteg 3-szor. Nurofen fecskendővel szívom fel (abba a darabkák is beleférnek), és kaja közben kapja, hogy szomjas legyen. Megszokta, nem is fintorog már. Nem tudom, hogy használ e, de 6 hétig nem volt beteg, ez a mostani a 7. héten jött az utolsó betegség óta.

Julcsi!

A nyugtatót tényleg dobd ki, veszélyes a csak még ez az utolsó szem gondolat. Én egyszer vettem be magamtól, de annyira kába voltam, hogy soha többet. Viszont Barnabással a pocakban a koraszülés veszélye miatt ettem 1,5 hónapig, és a furcsa az, hogy szülés után semmi elvonási tünetem nem volt.

Anyós: A hiba beláttatása már fél siker, az én anyósom annyira sötét, hogy még csak észre sem veszi magát.

Mekkorák a csajok, hogy mindig kicsinek találod őket? Szerintem is teljesen arányosak, semmi baj nincs velük.

Márti!

Kérdeztem a beszélő kutyát. Megéri az árát, tényleg jó?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, én is emeltem a gélt. Mármint az adogot, már én is 2 kanállal adom. Dettó így gondolom, hogy nem tudom használ-e, de előtte minden fog kijövetelekor betaknyosodott, azóta semmi. KOPP-KOPP!
Hátha ettől, a fene sem tudja.
De a rágófogak miatt az éjszakáink megint átmentek tragikusba.

Egyébként olyan huncut szeme van Virágnak, és olyan kis mosolygós, hogy a képek alapján nem is hiszem el neked, hogy hisztizni is tud. :wink: :lol:

Julcsikám, az nagyon jó, ha megtudtátok beszélni anyóssal a problémát.
Nyugtatóhoz nem tudok hozzászólni, sosem szedtem. Illetve hazudok, a nagymamám halála után 3 szemet, valami gyógynövényeset. De csak éjszakára, mert rémálmaim voltak és zokogtam egész éjjel.
De ennél te sokkal erősebb vagy, jöhet bármi baj, legyűröd. Nem kell az a dilibogyó! (könnyen beszél egy kívülálló, nem? de ismerve téged, tényleg nem kell!)

Árpinak üzenem, he-he! De különben mindenevő a fiatalúr. Illetve nem, mert az én filmjeimet és az ő meséit nem bántja, csak az apjáét. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, nekem se sok időm van. A gyerekeimre néha nem ismerek rá, ma is egy borzasztó délelőttön vagyunk túl. Nemrég aludtak el, gondolom ez sem fog fél óránál tovább tartani. :( Viszont ennyi meg nem elég nekik.

Azért sem írtam gyakran, mert tényleg csak annyi időm van, hogy pár mondatot bepötyögjek, annak meg nem láttam értelmét.

A képeken levő aprónép tüneményes, egytől egyig. És borzasztó nagy már mindenki, olyan jó látni őket.

Sajnálom a család tagjaival való összezörrenéseket, engem sem kímélnek, néha borul a bili, de azért próbálom visszafogni magam.

Iza!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél és adtál egy kis hírt magatokról. Én szívesen látlak, meg szerintem mindenki, úgyhogy írj gyakran, bátran, ha úgy érzed! Mennek a drukkok, hogy édesanyád mihamarabb rendbe jöjjön.

Nyugtató: tényleg tessék vigyázni vele, nem lenne jó rászokni. Én soha nem szedtem, ill. egyszer. Akkor, amikor tavaly kórházba kerültem, és a dokik annyira gáznak látták a helyzetet (koraszülés gyanújuk volt erősen), hogy ahelyett, hogy azt mondták volna, hogy feküdjek (mi mást is lehet csinálni egy kórházban), inkább a sok-sok gyógyszer mellé még nyugtatót is kaptam. Egyszer vettem be (nem is tudtam, hogy mi az), és az volt a fura, hogy jóformán egész nap aludhatnékom volt. Akkor kérdeztem rá, hogy mi a szar ez. Onnantól kezdve minden nap kidobtam a kukába, egy-két nővérnek pedig szóltam (akik normálisabban álltak a dologhoz), hogy ki se hozzák, mert úgyis kidobom, adják annak, akinek tényleg szüksége van rá, nem akarok pazarolni.

Ibolya!
Köszönöm, hogy megnézted a börzén a diafilmeket is, ezek szerint ott sem olcsóbb. :? Akkor mégis meg kell barátkoznom a gondolattal, hogy ennyiért fogok tudni venni. De még úgyis van idő addig, amíg értékelni is fogják a gyerekek.

Nagyon szép idő van végre, gondolom mindannyian a szabadban csavarogtok. Mi is megyünk, ha felébredtek a törpék, és most már végre babakocsival. Ugyanis múlt héten eladtam az ikerkocsinkat, és vettünk két egyes esernyőre csukhatót ikerkapoccsal. Tegnap lett meg mindkettő némi kavarás után, így ma már végre rendesen tudunk közlekedni. Eddig azért volt brutális, mert Marci nagyon szeret saját maga közlekedni, de sajna mindig az ellenkező irányba. Ha meg megfogom a kezét, akkor rángatni kezdi, hogy engedjem el, aztán megharap, hogy értsem már meg végre, majd égtelen üvöltésbe kezd. Erre sem voltam felkészülve, azt hittem, hogy az igazi hisztis korszak úgy 2 éves kor körül jelentkezik. Nos, nálunk enyhén szólva kicsit korábban ideért. Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz később. Lehet valamit nagyon elrontottam. :(

Na, megint csak ömlesztve írtam, gondolom egy csomó minden ki is maradt, majd igyekszem pótolni. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit!

Nekünk is van Fp Kutyusunk, Kata imádja (talán még ez a szó is kevés rá) ÁLlandóan ölelgeti, puszilgatja, este is midnig berángatja magához, és nyomkodja ezerrel. A kedvencem mikor megnyomja, elkezd énekelni, Kata meg átöleli, és táncol vele :) Meg kell zabálni :)

Megyek vissza pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Lanyok!!! :D

Annyira de annyira jolestek a hozzam cimzett mondataitok!!!Nagyon dragak vagytok!!!
Az igazsag az hogy jartam mas topicocban,meg az ikresek voltak nagyon helyesek.Viszont egy masik topicban egyfolytaban arrol esik szo kinek mikor esedekes a peteeres es mikor kell agyba bujni stb...Na ez nagyon nem az en stilusom...
Szoval szeptemberig a Weimari orvos mondta hogy varjunk,meghozza jo szigoruan ramnezett es nagy nyomatekkal tette ezt.Igy aztan ugy dontottunk hogy ennyi ido egyebkent is kell a teljes feldolgozashoz,meg hogy utana meg kicsit jol is erezzuk magunkat.En ugy erzem nagyon jol haladunk es remelem anyukam is hamarosan jobban lesz.

Julcsi!!!!!

Ne szedd azt a franya nyugtatot,inkabb vegyel be 2 szemet a homeos bogyobol,vagy meg egy jobb tipp.1 pohar vorosbor. :wink: Ugy kiold es ilyen mennyisegben nagyon egeszseges is.Az uj nogyogyaszom szerint mindenkinek kellene napi 1 dl inni belole.
En idonkent szot is fogadok,es hatarozottan jot tesz.Csak a gyomrom-szerencsere nem mindig birja,igy raszokni nem igen fogok :lol:

Kepzeljetek egyik baratnom akinek van egy tunderi 2 es 1/2 eves kislanya nagyon aggodik a gyerek miatt,mert meg nem beszel,es neha nem akar tudomast venni a kornyezeterol annyira jol erzi magat egyedul.Hozza kell tenni hogy kulfoldon elnek es igy 3 nyelven kell a gyereknek egyszerre tanulnia.A papa is mas nyelven beszel a gyerekhez,a mama is es a 2 szulo angolul egyutt.Szerintem egy kicsit sok es lehet hogy ez a baj.
Olyan jo lenne megnyugtatni,mert tudom a topicbol is hogy milyen nehez Nektek is ha van egy kis baj,es O is teljesen belehergeli magat a kerdesbe.Egyik szakembertol a masikig jar a gyerekkel es persze mindig akad aki bogarat ultet a fejebe.
Ti hallottatok mar ilyesmirol???

Nalunk szinten gyonyoru tavasz van es legnagyobb megdobbenesemre az egyik szomszed kertjeben mar viragzik a tulipan. :evil: En nagy kert bolond vagyok ugyhogy naponta vizsgalgatom a viragokat dehat mi meg csak a narcisz-jacint idoszakot eljuk.Gyonyoru a kert.
Na megyek mert kivettunk egy filmet es jo lenne meg ma megnezni.
Ja,latta valaki a Szerelmunk lapjai cimu filmet?Kituno esti szorakozas az egesz napos robot utan es gyonyoru film,tudom ajanlani.
Puszi mindenkinek!!!!
rillisz
 
 


Edit:kb. annyira érdekli Zsombit a kutya mint a többi játék!!!! :shock: 8) Ha szembe kerül vele akkor nyomkodja, tapsol , vigyorog, de nem szerelmesedett bele!!!!Szoninak is tetszik és nekem is!!!! :oops: :lol:

Zsandi:dackorszak kb 1.5 éves kortól mondják, de ez változó!!!Szerintem ezek a manók már sokkal előbb művelik ezt!!!! :? Feszegetik a határokat, megnézik mit lehet mit nem most még azért lightosabb a helyzet majd amikor hasra vetik magukat és úgy hisztiznek hogy ezt meg azt akarják!!!!Most jól megnyugtattalak gondolom!!! :? :oops:

Voltunk ma a Julcsiéknál...bővebben majd holnap!!!
Joccakát!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza!!!!De jó hogy jöttél!!!!
Én azt sem tudom lassan hogy mi az a filmnézés!!!! :shock: Ami a tv-ből érdekel azt felvesszük és egyszercsak megnézzük, de hogy milyen filmek mennek vagy mit érdemes kikölcsönözni halvány segéd lila fogalmam sincs :roll: :wink: !!!!
Én még nem hallottam ilyesmit, bár nekem már említetted ezt a kislányt és nem lehet hogy autista vagy ilyesmi????Természetgyógyász látta már????Én odavinném az tuti!!!
Na tényleg húzok 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja,Martikam kuldhetned hozzank a 2 manot a kertben eldolgozgatnank egyutt!! :D Tudod aki ilyen koncentracioval teszi ezt mint a Szono(tunderi ez a nyelvkidugos figyelem,szerintem irni is ugyanezzel az arckifejezessel fog)
Zsombi meg megbuvoli az embert a szemeivel,es ez a sapek!!!
Na,mostmar tenyleg megyek :D
rillisz
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a barátnőméktől /8-ra :lol: / ,nagyon jól éreztük magunkat.Majd teszek fel képeket,csinált a férjecském a telcsijével 1-2 képet.A Gergő úgy falta a halat és a csirkét,mint aki egész életében még nem evett.Na meg a pisztáciás süti-nem gyöztem adni neki.Nem tudom ti jártatok már ugy,hogy a gyereket letettétek a fübe?Nektek mit csinált?Mert a Gergő az első órában folyamatosan kapkodta a kezét a fűről ,nem mert négykézlábazni.Olyan volt,mint akit szúr a fű.Nagyon érdekes és mosolyogni való volt,ahogy ment volna,de abban a pillanatban már kapta is fel a kezét.

Barbi-nálunk is szedegette a Gergő a dvd-ket a polcról,ezért aztán az asztalos párom gyorsan csinált a féltett kincseinek egy felső szekrényt.Most már "csak " a hangszóróba dugdossa a játékokat,multkor a telefont is onnan halásztam ki.

Edith-Kriszta kiköpött te vagy-igaz a férjedet még nem láttam /vagy csak nem emlékszem?/.És hogy már ennyi mindent beszél!Az én fiam semmi értelmes szót még nem mondott.Néha mond olyat hogy aja-én ebből az anyára gondolok-de nem mindig néz rám,ugyhogy lehet,hogy nem is nekem szól.De én elkönyveltem a fiamat a nagy átlagba ,miszerint a fiuk sokkal lassabbak mindenben-és ez nálunk nagyon is megmutatkozik.A lányom ennyi idős korban már ment,akart kanállal önállóan enni,1-2 szót is mondott.De tudom,hogy ami késik az nem múlik-vagy hogy is mondják.

Edit-Virág jobban van már?Remélem csak egy kis nagyon "lájtos" nátha.
Gergőt is sikerült megfertőznöm,de nála nagyon enyhén jelentkezik,mondhatnám,hogy csak "csöpög " az orra.Ja ,és különben jön az 9-ik foga ,már látszik is,és még eddig hála az égnek nem voltak rossz éjszakáink miatta.
Hatvanba kirándulni mentek,vagy rokonlátogatóba?Ha marad a hőemelkedése ,de a közérzete nem rossz ,akkor én megpróbálnák elindulni,de vinnék magammal lázmérőt és lázcsillapítót is.

Márti-jók a képek-mint mindig.Én nem tudok,de azt hiszem nem is akarok választani.Mindkét Edit-é és a ti képeiteken is nagyon kis huncutok a gyerkőcök.Azt hiszem már irtam-de nagyon szupik itt a gyerek felhozatal.Na de ugye ehhez ilyen anyukák is kellenek,mint amilyenek ti vagytok.

Zsu-jó alvókája van a kiscsajodnak.Ennyit talán 4-5 hónaposan aludt a fiam.

Julcsi-azért az már haladás,hogy meg tudtad anyósoddal beszélni a problémátokat.Most már /ennyi év után,nem is irom,de nagyon sok/ nálunk is elfogadja anyósom a javaslataimat,de az első pár évben nagyon szenvedtem tőle.És mivel mi egy telken ,de külön házban lakunk igy állandóan szembesülnöm kellett a különféle problémákkal,és rengeteget vitáztunk.Most megint van egy mumusunk,amit nem hajlandó megérteni és ugy csinálni ahogy kérem-és pedig az,hogy állandóan éles hangon,sejpítve,nyávolgva beszél a gyerekhez.Ugy csinál mintha normál hangon nem értené meg a fiam.És már annyiszor kértem,hogy ne csinálja,de ilyenkor inkább megsértődve hazaszalad és várja a kicsi fiát,hogy elpanaszolhassa neki.De hála az égnek a férjem ebben nekem ad igazat és igy mellém áll.
Ha ugy érzed hogy nyugtatót kell mindenképpen bevenned akkor inkább homeós bogyót szedjél.Igaz a homeós bogyó csak akkor hat ha huzamosabb ideig szeded /kb 2 hét/ ,viszont nem lesz semmiféle mellékhatása és abbahagyása után sem lesznek elvonási tüneteid..A barátnőm tavaly nyáron pszihológus javaslatára szedte hosszú hónapokig és semmi baja nem lett tőle,sőt,mikor jobban érezte magát és abba hagyta akkor sem.
Sajnos a hiszti korszakban csak megerősíteni tudlak-már nálunk is elkezdődött hasonlóan nagy ragaszkodással mint nálatok.Vannak napok amikor jobb,és vannak amikor kibirhatatlanul nyügös és hisztis a fiam-ilyenkor a legjobb megnyugvás számomra és számára,ha leülök mellé és játszunk.Tudom a házimunka megvár,de ezeket a napokat csak igy lehet kibirni gyógyszer nélkül.Sajnos tapasztalatból tudom,a lányommal végigharcoltam ezt a másfél évet és rengeteget bőgtem és veszekedtem esténként az "áldozati bárány" férjemmel.Akkor még nagyon sokszor kiborultam,most már ennyi év távlatából tudom,hogy ezek az évek nagyon gyorsan elszaladnak és inkább élvezni kell a baba és kisgyerek kort,mint harcolni állandóan ellene.A lányom már 8 és fél éves,ő már nagyon ritkán bújik oda hozzám egy kis szeretetre.Fel a fejjel,kitartás,hagyd a házimunkát és a fözést,most a lánykáid a legfontosabbak,ülj le közéjük és csak játsz velük önfeledten,meglásd akkor nem fognak hisztizni.

Andi-május közepén megint lesz börze,majd ott is körbe nézek ,hátha....
Dackorszakról irtam a tapasztalataimat,próbálj te is meríteni belőlük.

Iza-igy ismeretlenül is nagyon sok erőt és kitartást kivánok a leendő babaprojekthez./remélem ezzel a mondatommal nem téptem fel fájó sebeket-ha igen akkor nagyon nagy bocsánatot kérek/.

na mindenkinek pussz-azt hiszem e kimerítő nap végén már jól fog esni az alvás is.
bibolya
 
 


Ibolya:Zsombi tavaly csinálta ezt a fűvel, mikor még kis pöttöm volt, Szoni homokozott, mi meg a fűben heverésztünk :lol: és nagyon furi volt neki a fű!!!Most meg már úgy mászkál benne mint egy kis kutya!!!!! :wink:

Nagyon jó volt tegnap a Julcsiéknál!!!!A csajok tündériek, a Dorka úgy rohan, mint a villám a Livi pedig mindent odaad olyan kis jószívű!!!!!És most annyi időt voltunk , hogy a Dorinának sikerült teljesen feloldódnia, csak kamilláztam milyen felszabadult kis mosolygós lett!!!!!Persze a manók már a kocsiban elaludtak így a pancsi kimaradt, átöltözés Zsominak vacsi és irány az ágy. :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A képek:



csipet csapat:
Kép


manóink beszabadultak a gyerekszobába :lol:
Kép


Zsombor a 2 csajjal elvonult a sátorba :wink:
és megtanította a Dorkát hogyan kell megdönteni az építményt 8)
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5379/fiama2csajjalqx6.jpg
[/IMG]



Dorina lebírkózta a kispasit
Kép

Dorka a sátorban vigyorog:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


itt van amit nem sikerült felrakni az imént:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Elég jó éjszakánk volt, már nem is kellett szívatnom éjjel a kiscsaj orrát. Mellettem aludt, nem kiságyban, mert félek a lázgörcstől, így nagyobb biztonságban érzem magunkat. Többször ellenőrzöm a homlokát és így nyugodt vagyok. Tegnap dé. volt csak hőemelkedése, azóta nem. Orra nem nagyon folyik, de nagyon rekedt. Ha nem rosszabbodik, elindulunk. Részleteket nem írnék, majd utólag, több betörés is volt az utcánkban. Azóta felszereltettük a riasztót is!

Ibolya!

Virág ugyanezt csinálta tegnap a fűben, úgy kapta el a kezét a fűről, mintha sütne. Viszont van egy tologatós bevásárló kosarunk, egész délután azt tolta egyedül. Csináltam képeket, majd feldobom. Ja és marékra eszi a homokot.
Hol lesz az aruhabörze májusban? Ha Pesten, nem csináljuk a mamatalit ott?


Iza!

De jó, hogy jöttél! Annyira drukkolok majd nektek, hogy úgy alakuljon az élet, ahogy szeretnétek. Gyere minél többször!

Márti és Julcsi!

Csoda aranyosak a gyerekek! És a gyerekszoba színei annyira szépek, igazi bababirodalom.

Julcsi!

Megszoktátok már az új helyet? családhoz közelebb vagy messzebb vagytok így?

Andi!

Virág is hisztis, ívben feszíti magát és üvölt. Én felkapom, kinevetem, és a feszítés miatt szabaddá váló nyakát megfújom és belepuszilok. Így a hisztit elfelejti és már vigyorog is. Barnusnál már megtanultam, kár harcolni vele, úgyse tudod leszerelni észérvekkel, mert nem is érti a magyarázatodat. Így maradt a figyelemelterelés (hol repül a kismadár, hol a repülő, ott futott egy kutya...). Tudom nehéz, de túl lehet élni. Barnus négy éves, de időnként Ő is bekerül még a szobába gondolkodni a helyes viselkedésről.

A harapást írtam egy pár hete, most nem csinálja Virág. Remélem, ez csak időszakos volt. Ne engedd szerintem, tedd be a babakocsiba Marcit, ha harap.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok :)

Kata reggel fél hétkor kukorékolt :shock: :shock: :shock: Lehet azért, mert este nem itta meg a tejet.... vagy csak most felébredtem rá, máskor meg nem :)

Ibolya, Bence csinálta ezt, ő üvöltött a fűben, és ha elesett, nem volt hajlandó felállni, mert ő nem teszi le a kezét :)

Kata nem szívbajos, egy pillanatig sem zavarta, ő tépkedi és enné a füvet.

Edit, látom Virág is eszi a homokot.... Kata is!!! Én nem is tudom mmár mit csináljak vele, mert ha meg nem teszem le játszani, üvölt. Ha meg leteszem, akkor eszi a homokot. Tegnap a kavicsos játszón voltunk, ott a kavicsot akarta enni :? :? :? :?

Tényleg nem tudom :(

Na mennem kell vissza, amíg alszik a kiscsaj mosogatok (ja mert a koránkelés miatt már fél órája kidőlt) utána megyünk vásárolni, utána sütök, meg újra kitakarítok :) Mert persze hogy nem maradt tiszta :) A Bence szobáját teljesen át kell rendezni, hogy beférjen az ágy.

De már nagyon várja :) Kíváncsi leszek :)

Julcsi, Márti! Képzeljétek az én csajom nem mer bemenni a sátorba :shock: :shock: :shock:
Na mindegy, majd idővel :) Egyenlőre inkább a Bence játszik vele :)

Nagyon édesek a gyerekek a képeken :) Képek....tudom napok óta készülök őket feltenni :( De mostmmár sztem a másik szülinapi képekkel együtt fogom :)

Ibolya, Kata egy hónapja még 3x aludt egy nap. Ő ilyen kis hétalvó :) Mondjuk Bence is, amíg hagytam este, és reggel, volt hogy délig aludt...

Na tényleg megyek, pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Végigolvastalak, de most nem tudok hozzászólni dolgokhoz. Annyit engedjetek meg, hogy Ibolyának írjak.
Szerintem és mások szerint is Kriszta inkább István, de fpleg anyósom. :roll: Igen, jól írtam, nem tévedek. Teszek fel egy összehasonlítós képet.
Kép .
Amúgy az én anyósom is ugyanezt tette, mármint selypítve beszélt Krisztával. Most már elég rég nem látta, illetve ritkán látja, így nem mérgesít engem ezzel. Különben István is mindig az én pártomon áll.

Ezenkívül, ma rohanós a napom. félóra múlva megyünk Krisztával a pedikűröshöz, persze, én leszek az áldozat. Aztán gyors ebéd, mert jönnek Istvánnak a társai próbára, aztán meg remélem, eljutunk egy hosszabb sétára a lányommal.
Tegnap elmentünk a focimeccre, még szerencse, hoyg Krisztát tisztességesen felöltöztettem. Magamat persze, hogy nem, és mire odaértünk, úgy fújt a szél, hogy majdnem elfújt. A kocsiból néztük egy darabig, mejd a másik babával-anyukával hazamentünk hozzájuk és ott bevértuk a meccs végét, amíg István jött utánunk.

NA, puszi, mentem is, mert hamarosan indulunk.
kellemes, nagyon szép, jóidős hétvégét mindenkinek.
A manók gyönyörűek a képeken! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Köszönöm csajok a tapasztalatokat, tanácsokat hiszti ügyben. Kicsit elkeseredtem, hogy ha most itt tartunk (egyértelműen és feliserhetően hiszti van), akkor mi lesz később. Épp mondtam valamelyik nap a manóknak, hogy csak egy szál gyertya volt a tortán nem kettő, így ez még korai. Erre mondta az apukájuk, hogy biztos összeadták a két tortán levő gyertyákat. :)

Márti, Julcsi!
A képek szuperek, tüneményesek a gyerekek. Jól belakták a gyerekszobát, látom. Nagyon tetszenek a színek az új lakásban, nagyon vidám és világos! Bár még nem sokat láttunk belőle. :wink:

Edit!
Örülök, hogy Virág jobban van, és talán múlóban van a nátha is. Jó kiruccanást nektek, ha mentek!

Ibolya!
Tök jó, hogy jól éreztétek magatokat a barátnődnél. Várjuk a képeket!
Ezek szerint ismersz egy jó asztalost? :wink: Lehet, hogy lenne megbízásom a számára. :roll: Persze csak vicc, de már elgondolkodtam, hogy asztalos után kéne néznem. Most is pl. egy barátunk konyhabútora készül, ami kettő dolog miatt is gáz a számomra: nincs itthon a Zsolti, és az enyém meg nem készül. Persze a pénz jól jön (már amennyit egy ismerőstől munkadíj címén lehet kérni). :)

Rillisz!
Érdekes ez a kislány, főleg, hogy a szakemberek nem találnak semmit. Szerintem is lehet, hogy a soknyelvűség az oka. Magában az, hogy ennyi idősen nem beszél, még nem lenne gond, talán a többi jel ijesztő az anyuka számára, nem? Persze lehet, hogy semmi gond, jól megvan egyedül is (az enyémek miért nem ilyenek
:roll: - persze ennyire a másik végletet sem szeretném), és egyszer csak elkezd majd körmondatokban mindhárom nyelven beszélni. Kívánom, hogy így legyen.
Egyetértek, szuper látni a kertekben is, hogy tavasz van. Nálunk is nárcisz és jácint nyílás van, de a tulipánok is lassan-lassan virágba borulnak. Imádom ezeket a tavaszi virágokat, nagyon szépek.

Zsu!
Kicsit irigykedem Katica napi rutinja miatt. Nálunk messze nincs ennyi alvás, és ennyi jól sikerült, esetleg egyedül játszás. Az enyémek valahogy mindig rosszban sántikálnak, a gyerekeknek való "hülyeségek", mint pl. a játékok egyáltalán nem kötik le őket. Játszóra meg még nem tudunk menni, mert le vannak szerelve a hinták. Meg attól félek is egyedül. Majd egyszer beszervezem apát, aztán meglátjuk, hogy tetszik a csúzda. (Lehet az is le van szerelve még, azt nem is néztem.)
Milyen ágyat kap Bence?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, szépen leírtam, szóval csúszda akart lenni. :oops:

Edith!
Ő az anyósod a felső képen? Tényleg hasonlít rá Kriszta. Tök jó, én meg nem is tudom megállapítani, hogy a mieink kire hasonlítanak. Kezdve a szemük színével, na meg a többi. Még jó, hogy a postásunk nő. :)
Nálunk is elég nagy szél fújt tegnap, de azért még nem volt vészes. Ügyesen megoldottátok mindenesetre, így legalább jól is érzetétek magatokat, nem kellett végig a kocsiban ülni. Jó sétálást mára!

Zsu!
Lehet, hogy Katád még inkább barátkozni szeretne a sátorral, majd idővel felfedezi, hogy jó móka. Enyémek kaptak egy mászó alagutat, Marcit 1 hétig nem lehetett rávenni, hogy átmenjen benne. Most meg előre-hátra, jön-megy. Flóra nem csinált belőle problémát, gond nélkül átment elsőre is.

Kár, hogy az a börze májusban lesz, mi április közepén megyünk Pestre Flórával, jó lett volna találkozni. Ja, de most jövök rá, hogy ez mamatali lesz, akkor meg főleg nem jó, mi 3-an megyünk. Habár még ez sem biztos, már nagyon agyalok, hogy hogy megyünk. Zsolti nem tudom, hogy el tud-e jönni a kiképzésről egy napra, így lehet, hogy egyedül megyek Flórával. :shock: Na, az szép lesz.

Remélem most már nem felejtettem ki semmit, mert még a végén meguntok.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Drága kicsifiam 6 órakor úgy döntött, kipihente magát. Hát Márti, én nem tudom ezt hogy bírod! Főleg, hogy Zsombi sokkal korábban kel. Mondjuk nálunk az is bejátszik, hogy összesen talán 3 órát hagyott aludni az éjjel. Kezdek begolyózni!!!
Persze ő sem pihente ki magát, már 8-kor tiszta kóma volt, semmi sem volt jó neki, de aludni meg nem igazán akart. Mire lenyomtam, azt hittem a hajam leugrik.

Julcsi, Márti, a képek nagyon jók. Látszik, hogy a manók jól érezték magukat.

Közben meg volt itt egy pasi, valami csúcs szuper takarítógépet akart rámtukmálni. Már tegnap előtt bejelentkezett, úgyhogy nem volt váratlan. Szépen kitisztíttattam vele az ülőgarnitúrát a nappaliban. Szívem szerint a háló szőnyegét is kipuceváltattam volna vele, de ott ugye az Ádám alszik. :lol:
Kiszedte a rengeteg poratkát, azt hittem elájulok, hogy mi van a lakásban. A gép tényleg nagyon jó, de eszemben sincs most 400.000.-ért ilyet venni. (se pénzem) Nem baj, azért az ülőgarnitúra tiszta lett. He-he.

Tegnap meg a Norbival (István fia) megpucoltattam az ablakokat. Ugyanis kötöttünk egy fogadást még szeptemberben, hogy ha nem lesz 4-es az általga félévkor, akkor ablakot pucol nálunk, és egyszer lenyírja a füvet. Ha igen, akkor én adok neki 10.000.-ft-ot.
Hát, én győztem! :wink: :lol:

Úgyhogy ma kipucoltattam a bútort, tegnap megpucoltattam az ablakot, már csak valaki kéne aki kitereget! :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám:nagyon cseles vagy!!!!Mi tegnap pucoltunk ablakot, na jó a nagyja apára maradt akkor én is cseles vagyok????? :wink:
Én nem mondtam hogy bírom a korán kelést , de sajna nincs más választásom!!!!Nem cseregaranciásak a manók!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem is cserélném vissza őket!!! :oops:

Edit:jó kirándulást mára!!!!

Zsandi:szerintem elengedik, vagyis a Rolandnak azt mondták, hogy vehet ki most is szabit....csak ugye akkor lemarad, de be lehet pótolni!!!!Tényleg akartam kérdezni, hogy mikor jöttök, mert úgy volt, hogy 1 éves kora után kell visszavinni ugye?????Hogy elrepült az idő!!!!Tervezhetünk akkor babatalit mikor jöttök!!!!
Manókat kitereljük a kertbe, mi meg a fűben heverészünk!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi!
Nagyon jól csinálod :wink: , jól beszerveztél mindenkit! Ügyi vagy! :)

Márti!
Igen, április 19-re vagyunk előjegyezve, akkor kell menni. Persze én megint vinném mindkét manót, de hát már jönnek a jótanácsok, hogy egyel könnyebb. Anyukám már szabit is vett ki arra a napra, hogy ők jönnek a Marcira vigyázni. :shock:
Viszont mos fél 2-re kaptunk időpontot, hogy nyugiban fel tudjunk érni ilyen messziről (rendesek voltak, erre is figyeltek), így meg nem tudom, hogy mikor szabadulunk a kórházból, és mennyit tudnánk maradni.
Én is bízom, hogy el tud jönni Zsolti velünk, nekik is elmonták, hogy mennyi igazolatlan hiányzásuk lehet. :wink: Ebből okosan kikövetkeztettem, hogy akkor talán igazolt is lehet egy nap. :) Nem is nagyon szeretnék belegondolni, hogy mi sülne ki abból, ha én egyedül mennék. Nem szeretek üvöltő gyerek mellett vezetni, és még oda is kéne találnom a kórházba, ráadásul mindezt Pesten, ami csak egy hangyányit nagyobb a mi falunknál. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jelentem, haladunk a darabos ételekkel. Azt vettem észre, hogy azok csúsznak, amit kézzel ehetnek, vagy én adok a szájukba, kiskanállal darabos főzi még mindig nem nagyon csúszik.
Tegnapi banánevés:
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!


Edit-hogy sikerült a kirándulás?És hogy van Virág,elmúlt a hőemelkedése?
A börze május 20-án lesz a BNV A pavilonjában.

Gergő is megkóstolta a homokot,de a földdarabok jobban izlettek neki hiába volt cumi a szájában.Ja és persze a kövek,én sem tudok mit kezdeni ezzel,ugyanúgy mint Zsu Katával.Gergőnek még csak ez volt az első ilyen ismerkedése az "anyafölddel",kíváncsi leszek,hogy mindig ezt fogja csinálni,vagy csak még újdonság.

Zsu-örülj neki,hogy ennyit alszanak a gyerekeid,legalább van időd mellettük pihenni vagy a házimunkát elvégezni.Gergő is az elmúlt 3-4 napban csak 1x aludt,na gondolom ma ezt pótolta.Délelőtt aludt 2 és fél órát,du .2 órát.Ez nálunk 2 napi alvásnak felel meg.

Andi-azt hiszem az asztalos férjeinket össze kéne kötnünk.Nekem még 14 év után sincs kész a konyhabútorom felső szekrényei.De persze,az összes létező ismerősünknek már megcsinált mindent csak nekünk nem készülnek el a dolgaink.Az meséltem ugye,hogy vettünk mosogatógépet?A párom kérésére!! beépíthetőt vettünk ,de persze olyan ajtólapot nem kapott amilyen a konyhabútorunk,ezért ideglenesen feltett egy fehér lapot / a konyhaszekrényünk szürke/,ami még a mai napig is rajta van.De ugyanigy jártam a beépíthető sütővel is,ami még a mai napig sincs beépítve.De nem panaszkodhatom,mert nem iszik,nem nőzik,időben hazajár,a pénzt is hazaadja,nem bántja a családját,tehát egy tök normális pasi.Csak utál otthon dolgozni.
:lol:

Nálunk mostanában /kb 1 hete/ már elég sokáig eljátszik a Gergő a játékokkal /max fél óra,de nekem már ez is sok az eddigi jóformán semmihez képest :lol: / egyedül.

Barbi-azért nem semmi,ahogy kitakarítattad már a lakásotokat.Nekem is jól jönne 1-2 ilyen segítő kéz./vagy ügynököcske/.

Ja Andi még amit irni akartam neked:a darbos kaját mi is igy kezdtük,és most megint itt tartunk.Nálunk a hiszti a kajálásnál is néha előjön,kell egy kis idő mire megfejtem,hogy éppen aznap mi a nyűge.Nagyon sokszor csak az a baja ,hogy egyedül akar enni kézzel.Vagy hogy ne én etessem,hanem az Enikő vagy az apja.És ő következetes.Ha azt akarja,hogy az Enikő etesse,akkor tőlem max 1 falatot fogad el,de inkább nem eszik semmit.De sokszor csak az én tányéromon lévő kaja kell,hiába van az övén is ugyanaz.Szóval nem könnyű még 1 gyerekkel sem,nemhogy kettővel.
Ez a banánevéses kép nagyon jó,rádöbbentett,hogy én még igy nem adtam a banánt,de majd legközelebb kipróbálomk.

Na most megyek ,mert kezdődik a fürdetés.
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Annyira jo kedvem lesz ahogy bejovok erre az oldalra es a kis Virag
vilagba ropulo kicsattano virgoncsagat latom :D Ugy betolti a teret minden kepen.Edit,ilyen kis ,,eletmuvesz '' lett a lanyodbol,vagy csak az aznapi ,,ilyenje'' volt?

Julcsi,Marti!
Itt aztan komasag lesz nemsokara cirka 20 ev es Dorka visszafordithatatlanul lecsapott Zsombira! :oops: Elkepeszto az a magabiztossag,ahogy mindezt csinalja,Annyira edesek!!!! :D De komolyan,jol megneztetek a kepeket???? 8) Aztan ahogy Livike figyeli Szonot,mint a nagy baratno mindentudasat.Bar azert ott rejtozkodik a gyanu a kis arcan,hogy,, ez biztos hogy igy van??''
Jaj ,irto edesek mindannyian!!! :D

Aztan ahogy Andi ikrei olyan joleso es magatolertetodo megelegedettseggel birtokoljak a mar ,,darabos'' elemozsiajukat,
annyira latszik rajtuk hogy most valami uj tortent,cukik nagyon!! :D

Edith kislanyarol meg sugarzik hogy,,en,en vagyok es ez a vilag legtermeszetesebb dolga.Nehogy mar barki is barkihez hasonlitgasson''Kulonben tenyleg vicces a hasonlosag. :lol:

Orakig tudnam Oket elemezgetni,kepzelem milyen elvezet lehet ,,eredetiben'' az egesz. :D

Ibolya,mi nem ismerjuk meg egymast,hiszen pont akkor jottel a topicba amikor en idolegesen elkoszontem.
Koszonom hogy irtal,es dehogyis teptel fel sebeket!!!A legszebb amit kivanhattal nekunk!! :D

Nem akarlak idegesiteni Titeket,de a tegnapi DVD megint olyan szep film volt.Csak tudnam a cimet,majd holnapra elohalaszom.Meg kell neznetek!!Igaz tortenet es olyan gyonyoru peldaja a gyermeki hit erejenek!!!!Egy serult versenylorol szol es ahogyan mindez egy kislany hiten keresztul megvaltoztatja a csalad eletet.
Ki latta a ma esti sztarkorit???Annyira viccesek,de kulonben jo hecc es vegulis nagyon tiszteletremelto az igyekezetuk.En egy lepest sem tudnek tenni a jegen nagy tanyolasok nelkul...

Tudjatok mit csinaltam este?Vegig olvastam a topicos hozzaszolasaimat es a valaszaitokat a kezdetektol mostanaig.
EEEEEEs!!!Nem sirtam csak egyszer-egyszer labadt konnybe a szemem.Annyira velunk voltatok vegig!!!Nagy koszonet erte ismet!!!!Lanyok ,begyogyultak a sebek ez azt jelenti ,es mar csak el kell hinni ezt!!!

Szep jo ejszakat mindenkinek :D
rillisz
 
 


Iza:ideültem "hót" fáradtan most reggel és tök jó kedvem lett tőled!!!!!Ahogy itt ecseteled a manókat :lol: , meg csupa szép dolgokat írsz!!!!! :lol: :lol: :lol:
Stárkori én mindí szeretném nézni, de valahogy sosem jön össze :? ,tegnap annyit láttam , hogy a Dobó Katáék mennyi pontot kaptak és utána elaludtam!!!! :lol: :lol: :lol: Mondjuk én nem is tudok korcsolyázni, minden tiszteletem az övék, mert amit eddig láttam belőle...hát az nem semmi!!!!!
Nem a Suttogót láttátok????
És az nagyon jó, hogy a kicsi lelked már így meggyógyult nagyon-nagyon örülök!!!!! :wink:

Zsandi:nagyon édesek a manók, ahogy egyedül esznek!!!!!Na látod lassan nem is lesz gond velük, egyedül mennek, esznek, szótfogadnak meg minden!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi:kezed meggyógyult????

Ibolya:te meggyógyultál????

Jaj reggel röhögéssel kezdődött a napunk!!!!Mi már kiszoktuk venni napközben a 2 rácsot a kiságyból, Zsombor tudja is hogyan kell kimászni, egyik nap a Szoni meg is ijedt, mert az alvás után a tesókája simán jött ki a szobábol!!!Ma reggel megyek be, a fiatalúr 2 lába kint, és tologatta volna ki a popóját(hason volt), de nem ment mert csak az egyik rács volt kivéve!!!!De olyan édes volt ahogy igyekezett a popsiját kipaszírozni!!!! 8) 8) 8) 8) 8)
Na megyek dolog van,. ma lesz a szülinapi buli. :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Hol a reggeli ügyelet? :wink: :wink: :wink:
Na, lejárt a tegnapi rohanós napunk, eléggé kirohantam magam. :roll: Kriszta is rá-rátett egy-egy lapáttal, mert hisztis napja volt, tőle szokatlan módon elég sokatsírt, nyafogott, de azt hiszem, van magyarázata, mert ha jól éreztem, kibújt a bal felőli alsó rágójának egy csücske. :lol: :lol: :lol: Ezennel már 11 fogúak vagyunk, és a jobb felőli is nagyon készülődik.
Ezenkívül nem akart enni. MInden 2 falat után levágott egy műsort, majd ismét normálisan falt kettőt, és így tovább: halas-paradicsomos-spenótos rizs volt ebédre neki, amit szeret, de tegnap valami nem stimmelt. És akkor jött az ötlet, hoyg egyék egyedül. Jól felvérteztem előkével, konyharuhával, a blúza ujját jól feltűrtem (persze, így is összemaszatolta a ruháit, de sebaj), megtartottuk az elő-tortaevést! :) :shock: :lol: :lol: :lol: A képek még nincsenek bemásolva, de majd megmutatom!

Andi, NAgyon ügyik a manók, látod, eszik ők a darabosat! :) Én pl. nem nagyon tudok annyi falatot Kriszta elé tenni, mert állandóan ki szeretné borítani. Tegnap is a kajás tálkát sokszor megfogtam, hogy ne dobja le a földre. :roll: :roll: :roll:

Iza, örülök, hogy gyógyultnak nyilvánítod magatokat. Ez így van rendjén. Muszáj átlépni és újult erővel, hittel vágni bele egy új életszakaszba! :) Köszönöm a kedves szavaidat Krisztával kapcsolatban, és valóban, olyan kis magabiztos, akaratát érvényesíteni tudó kismanó a lányom, hogy öröm nézni! Örülök is, hogy ilyen örökmozgó, és nem ott találom félóra múlva is, ahol hagytam. :lol: :lol: :lol:

Ibolya, Kriszta idén még nem volt főben, de tavaly nyáron nem zavartatta magát benne. Érdekesek voltak számára a hosszú szálak, leginkább megenni akarta őket! :shock: :lol:
Kép .
Legfennebb csak zavarta, mert csiklandozta:
Kép .
Még homokkal sem találkozott, de pl. tegnapelőtt "beszabadult" a nagyszobába, és megdézsmálta az egyik virágos cserepet. :roll: :roll: :roll: És persze, amikor rajtakaptam elszaladt/mászott, a kezében levő földet pedig szanaszét szórta a szőnyegen.

NA, most kb. ennyi voltam, megyek, mert az este elfilmeztük az időt mosogatás helyett.
Apropó film, csodálatos alkotás a Szerelmünk lapjai, én is ajánlani tudom mindenkinek! :) :) :)

Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akkor jó munkát, utána meg "édes" bulizást! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edit: nagyon jók a képek, mennyi fog van már Virágnak!! Nagy mosolygós a kiscsaj.
FP kutyát akarunk mi is a Szandinak a születésnapjára (már alig várom nekem, nagyon tetszik, de ha most megveszem tuti, nem bírom ki, hogy ne adjam oda neki).
Én megmutattam neki a játékboltba, nagyokat kacagott és mindenáron meg akarta fogni. Amúgy is szereti a zenélő, beszélő dolgokat.
Nem próbáltad még a Vibrucol kúpot? Ez is homeopátiás, nekünk bevált. Már csak reggel 6 körül ébred. (jó a fogzásra, lázra, stb)

Márti: nagyon jók a képek. Igaza van Izának, lesz gondja a két csajjal és Zsombinak.
Jót nevettem a kimászáson, elképzeltem ahogy próbál kimászni!
Kezem köszönöm jobban van, de estére azért még érzem.

Edith: nagyon drága Kriszta a fűben!!
Hogy állsz a fogyival? Bírod még?

Most mennem kell felkelt a csajom!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Szia Zsuzsi!

Ne haragudj ,nem tudom mi tortent a kezeddel,de ha valami huzodas,esetleg tores utani erzetek,ajanlhatok egy tuti kenocsot???
Aminoerg a neve es gyogyszertarban kaphato.Okt.-ben en is nagyot estem es vszinuleg bokaszalag szakadasom is volt,legalabbis a doki szerint.Azota is sokszor erzem a helyet es ezt a kremet hasznalom ilyenkor.Sokat segit. :D
Puszi
rillisz
 
 


Sziasztok

Tudom, hogy ígértem a szülinapos képeket, de annyi dolgom van, hogy nem fér bele az utazás előtt. Sajnálom.
El is búcsúzom, mert 3 hétre megyünk Németországba. Húsvét után jövök és felteszem a szülinapos képeket.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Kinga!
Jó utat nektek, érezzétek jól magatokat! A szülinapos képek miatt ne aggódj, megvárjuk. :wink:

Rillisz!
Öröm olvasni az írásaidat! Nagyon örülök, hogy jól vagy, és hogy túl vagy a nehezén. Nagyon-nagyon sok örömet kívánok nektek az életben, a szeptember más nincs is olyan nagyon messze, alig várom, hogy majd meglássam a neved alatt a csíkodat!

Zsuzsi!
Szuper, hogy jól telnek az éjszakáitok! Majd dobj egy-két képet a kiscsajodról, már olyan régen láttuk, biztos sokat nőtt ő is!

Edith!
Nagyon édes a fűben hempergő pirinyó Kriszta!
Gratula a 11. fogacskához, már túl vagytok ti is a felén.

Márti!
Nagyon jó bulizást kívánok nektek mára, puszi a manóknak is! Cuki lehet Zsombi, ahogy tolat ki a kiságyból, nagyon ügyi!
Hogy sikerült apa zászlóvivős szereplése?

Ibolya!
Akkor ez az asztalosszakma hátulütője? Vagy a mesterembereké?
:wink: Mintha Barbi is mesélt volna a fel nem rakott köveiről. :) Tegnap volt itt egy barátnőm, az ő apukája is asztalosüzemet vezet, kértem tőle árajánlatot. Remélem hamarosan megkapjuk, és vagy kedvező lesz és akkor isten bizony belevágok, vagy drága, és meggyőzöm vele a Zsoltit. :roll:

Élvezzétek ki a még jó időt, nagyon csúnya dolgokat mondanak az időjárásjelentők a jövő hétre (hideg, eső...) Ma én bitorlom az autót, így már délelőtt voltunk a városban vásárolni és sétálgatni, és délután is útra kelünk, hazafelé meg hozzuk apát is. Meg nagymamázni is megyünk anyósomhoz, amíg apa nem telefonál, hogy mehetünk érte. De előtte még önző módon meg szeretném nézni a Forma-1-es időmérőt (látom, már el is kezdődött), remélem a manók addig találnak maguknak nekik tetsző játékot. Csoda lenne. :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi!!
Draga vagy,koszonjuk! :D

Lanyok!Meg van a film cime:Az almodo.
Azt hiszem elegge uj meg a film DVD-n,de tenyleg erdemes megnezni.

Marti!Hogy alltok az unneplessel?Milyen jo nalatok a febr.,marc.Szinte minden heten szulinap van!Aztan majd megszokjak a gyerkocok es csodalkoznak ha a kovetkezo heten elmarad a torta :D

Na,puszi mindenkinek :D
rillisz
 
 


Na vége a bulinak!!!Jól elfáradtam, nagyon jó volt, manók örültek az ajándékoknak amit eddig még nem kaptak meg.Zsombi fütyült a tortájára :shock: inkább pogácsát evett meg kölesgolyót nassoltak a Levivel, ment is a veszekedés érte!!!! :lol: :wink:
Szoni veszettül jól nézett ki a biciklijén...majd rakok képeket....de most pihizni fogok. :wink:
Kicsit rossz vége lett, mert a sógorom neki tolatott a bátyámék autójának :shock: :roll: :? , betétlap meg hasonló ínyencségek.....bosszantó dolog, de van ilyen :? .

Zsandi:ügyi volt apa a zászlóval, vannak képek, majd küldök neked...gondolom nem mindenkit érdekel!

Julcsi:akkor kirándultatok?????

Barbikám:el vagy tűnve!!!!!Jelentkezz!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak ma tartottuk anyós névnapját, így csak most jutottam ide.

Mártikám, de buta vagy, engem is érdekel a Roland zászlócipelése, de mindig elfelejtem megkérdezni.
Mint ahogy az Editnek válaszolni a kérdésére, igen, az az István lába volt a képen, amikor az Ádám a filmeket pakolássza. Akkor ért haza, és próbált a kölök lelkére beszélni, hogy ezt nem szabad. Nagy sikere volt, pont lesz@rta mit mond az apja, inkább megette a dvd-jét. :lol:

Képeket várom a szülinapról. Jól elfáradtál? A Szonó most kapta meg a biciklit? És? Fogadtatás?

Edit, eljutottatok Hatvanba? (ill. mellé?) Virág hogy van?

Andi, én is ezt csináltam a múltkor, mikor nem akarta megenni a reszelt almát. Letettem elé a tálat és nyúlkáltam bele, hátha kedvet kap. Aztán az ő kezét is beletettem. De semmi, ő nem volt ilyen ügyes mint Marci és Flóra, inkább nem is evett. Sőt, olyan képet vágott, mintha legalábbis kutyaszarral akarnám megetetni.

Zsuzsi, örülök, hogy Szandi jól alszik. Nálunk nem vált be a kúp sem. Sajnos.

Ibolya, igen, ahogy az Andi írta, nemcsak az asztalosok nem szeretnek otthon dolgozni, a burkolók sem. :wink: Tapasztalatból mondom!!!
De Andi, ez jó trükk, hogy árajánlatot kérsz valakitől. Ezt egyszer én is bevetettem. Ideköltöztünk, és a WC még nem volt kifugázva. Nagyon gyorsan költöztünk, hogy ne kelljen több albérletet fizetni, és bizony maradt még munka elég. Amivel nem is lett volna baj, ha az, aki ért hozzá megcsinálja. Tehát eltelt vagy fél év, és a WC még mindig nem volt kifugázva! Akkor meguntam, és megkértem az István kollégáját, hogy jöjjön el és csinálja meg. Az István örjöngött, hogy mit képzelek, tök ciki, hogy más csinálja meg holott ez a szakmája. Mondtam neki, hogy rendben, de akkor tényleg csináld meg. Kapsz 2 hetet, vagy jön a barátod és megcsinálja. Persze Istvánkám erőt vett magán, és láss csodát, befejezte a WC-t is!

Iza drága, begyűjtöm a filmcímeket, ha a tékában járok kikölcsönzöm. Köszi a tippeket.
Annak nagyon örülök, hogy már "csak" párszor sírtad el magad a visszaolvasásnál. Ezek szerint lassan tényleg készen állsz az új "kalandra". Kívánom Nektek, hogy minden kívánságotok teljesüljön, és úgy, ahogy szeretnétek. Megérdemlitek!
Addig is, szeressétek egymást.

Persze biztosan akartam még valamit, de mire ezt leírtam elfelejtettem a felét.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na nem úgy értettem, hogy a kutyát nem érdekli a kép, csak nem szeretnék senkit sem untatni!!!!
Teszek fel:
Kép


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbikám csak a te kedvedért!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

manóink az apukámtól kapott székekben:
Kép


Szonja a biciklin:
Kép


Zsombi a mocin:
Kép


Szonja a tortájával:
Kép

Zsombi keresztapja ölében a tortájával(apa csinálta :lol: )
Kép


Zsombi csak mutogat, Szonó tudja mit kell kezdeni vele
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, csak azért néztem be, hátha mégis feltettél képeket. És lám! :wink:

Szonó mint a múltkor is, nagyon dögösen nézett ki. Csuda aranyos a szoknyájában. És hogy tetszett neki a bicikli?
Zsombinak a motor? Édes, ahogy figyeli a tortát. Evett is belőle?

Ilyen kis székünk nekünk is volt anno, a nagypapám vette nekünk. Még kis asztal is volt hozzá. Nagyon szerettük, sokáig megvolt.

Ja, és a Rolandnak veszett jól áll az egyenruha! :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Tetszett nekik nagyon a járművük!!!!
Szoniét lefotóztam külön is és olyan szép:
Kép


Kép

Azt hittem a moci nagy lesz, de tudta magát lökni vele a kisbetyár!!!! :shock:
Szoni meg egy igazi nő!!!!Nagyon imád öltözködni, vettük neki ezt a nejlon harisnyát nagyon csini volt benne!!!Aztán mindíg meg kell csodálni, hogy milyen szép!!!!!
A Máté(unokatesója) meg sem ismerte, mikor megjöttek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Martikam!!!

Ez aztan a szulinapi meglepetes!!!Nem is tudtak a jarganyokrol?Jo otlet hogy mindketojuknek ,,ugyanaz''az ajandekuk csak koruknak megfeleloen.Bar azert a 2.kepen igencsak tanulmanyozta Zsombika is azt a biciklit... :D Bevallom,meg en sem lattam ilyen szepet,az a pedalresz a tunderkepekkel...
Rolandnak meg nagy gratula a tortahoz!!!Bar en tudnek ilyet,a tegnapi palacsintaim is inkabb langoskent pompaztak az asztalon..De azert az ize jo volt.Ja,es nagyon jol all Neki az egyenruha,olyan mintha mindig is ezt csinalta volna.Csak ,,valahogy''Te mar megint lemaradtal a kepekrol :( :(

Barbi!

Nagyon koszi Neked is a jokivansagokat! :D
Mindig akartam kerdezni hogy jartok meg a Deveny modszeres csajhoz?Adam olyan tokeletesnek tunik tartas szempontjabol is a kepeken,hogy arra gondoltam talan mar nem is kell jarnotok?Tenyleg kivancsi vagyok,meg szerintem Annat is erdekli,mert tudok Neki kepeket mutatni Adamrol.Oriasi orom Neki ha a modszerevel tud segiteni! :D

Evi,merre vagy?Reg jartal erre!
rillisz
 
 


Márti, nagyon szép a bicikli. Akkor ma gondolom felavatjátok az utcán is. :lol:

Iza, járunk még a Lillához. Most azzal kínlódunk, hogy nagyon kifelé tartja a lábát. És ez nem jó. De addig biztosan fogunk még menni, amíg el nem kezd oldalazva lépkedni.
Ő ugye mindent későn kezdett csinálni, 11 hónaposan először felült (fekvésből), majd mászott és felállt. Mindezt 3 hét alatt. De jól láttad, annyira szép tartással ül, nagyon kis ügyes.
És nagyon érdekes, mert mennünk kellett kb. 1-2 havonta a neurológiára kontrollra. Ott én mindig elmondtam, hogy járunk Dévény féle maszírozásra. A dokicsaj meg sápitozott, hogy jajj, az nem jó, mert sír a gyerek és traumát okoz neki, nem is használ. (ezen mindig elgondolkozom, hogy az oltásnál is sír, akkor az is nagy trauma neki?) És inkább tornáztassam itthon. Én meg nem hallgattam rá, hordtam tovább. Azok a gyakorlatok, amiket a doki mutatott azokat a Lilla is csinálja vele, úgyhogy nem is tornáztunk itthon.

Most március elején voltunk utoljára kontrollon és a doktornő nagyon meg volt vele elégedve. Nem is kell mennünk többet, csak ha már jár. Erre mondta, hogy használt a sok torna. Én meg persze rávágtam, hogy inkább a Dévény Anna módszer!
Úgyhogy én örök hálával tartozom Annának.
És még milyen beteg babákkal találkozom! Most például egy 9 hónapos kisfiút vittek a Lillához aki még nem is forog, és utál hason lenni. Persze, fáj neki mert neki is izomletapadása van.

Már annyiszor gondoltam rá, hogy mi lett volna, ha nem jutunk el ide. Én 2,5 hónapos kora óta hordom, és lám, még mindig járunk. Már egyáltalán nem vészes a helyzet, de most már kivárjuk, amíg elkezd járni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Na látom megjöttek a képek :lol: .Tényleg nagyon csinos Szoni ebben a szerelésben /meg amúgy is/,lesz nektek még jaj,amikor nagyobb lesz!!Nem csak az öltözködésére gondolok,hanem a pasikra is.Majd nem győzitek a fiúkat elzavarni.
Ilyen kis székünk nekünk is van ,még a lányomnak vettük anno, a Gergő még nem tud beleűüni,de a lába sem ér még le.Hába no a 77 cm,mégsem 83 cm -ugye Márti?
Zsombi meg sem kóstolta a tortáját?

Én már többször mondtam itthon a páromnak,hogy hivatok asztalost,de őt nem hatja meg.De azért kisebb veszekedések után minden el szokott készülni,csak ahogy a közmondás is mondja:a jó munkához idő kell.

A náthám elég nehezen gyógyul,még mindig fújom az orrom,nem tudom,hogy nálam miért tart 2-3 hétig.

Na,most húzok a konyhába,valamit kéne fözni.
bibolya
 
 


Ma délben érkeztünk haza. Érdekes volt, hogy 1,5 napot voltunk oda, de hazaérkezve a gyerekek megrohamozták a játékaikat. Nagyon látszott, hogy mindenütt jó, de legjobb otthon. Csányban voltunk, 6 éve Tunéziában ismerkedtünk meg egy házaspárral, azóta is tartjuk a személyes kapcsolatot. Hol Ők jönnek, hol mi megyünk.

A gyerekek jól bírták az utat is és ott is nagyon jól viselkedtek. Virág mintha mindig is ott lakott volna, olyan természetesen térképezte fel a lakást. Simán elaludt este, és jól is aludt a nátha ellenére.

Hőemelkedése nincs a csajszinak, két nap volt, de még mindig taknyos, megy a porszívó elég sokat. Kedve étvágya jó, az éjszakákat annyira nem zavarja az orra. Nem tudom, holnap visszavigyem e, mert elég sok és sűrű az orrváladéka. De egyébként meg nem nyűgös.

Voltunk a jászberényi állatkertben is, csodaszép. Barnusnak igazi meglepetés volt, annyira imádja az állatokat.

Legyetek jók. Visszaolvasok!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Barbikam,jo kis karakan csajszi vagy,buszke vagyok Rad!!!! :D

Igy is kell,csak nem sokan ilyenek.Nem tudom hanyan alltak volna ki a modszer mellett annak ellenere hogy ilyen szepen fejlodne a babajuk. :evil:
Kulonben ez egy sajnos mindennapos dolog Annaeknal.Hiaba a mostmar tobb ezer gyogyult baba orszagszerte,halas szulo stb.Komoly megalapozott szakmai tudas(nem akarkik csinalhatjak a kezeleseket sem)elotte kotelezo elvegezni a gyogypedagogia 4 evet es csak utana lehet elkezdeni tanulni magat a modszert.
Kis orszagunkban valahogy mindig az ilyen nagyszeru es kiveteles dolgokat tamadjak ilyen jellegu hulyesegekkel,hogy traumat okoz a gyereknek.Es latod a neurologust ezek szerint az sem zavarta hogy meg kifele fordul a laba.De jo hogy Dunakeszin is van valaki aki foglalkozik ezzel a modszerrel!! :D
Pedig azt nem tagadom hogy sok nagyszeru orvos is van ebben az orszagban,csak sajnos Ok vannak kevesebben.Sokan viszont homokba dugjak a fejuket es anelkul hogy egyszer is tapasztalatot szereznenek a korulottuk torteno esemenyekbol,es elismernek azokat,plane ha valami szakmailag is ennyire helytallo es megalapozott(Annanak tobb evtizedes korhazi tapasztalata van),ragaszkodnak a sajat eloiteleteikhez. :evil:
Most anyukammal kapcsolatban is lesz egy ujabb menetem a kezeloorvosaval,hogy ugyan ne hagyjak mar abba a C vitaminozast(foleg hogy ezeket nem is a korhaz fizeti,a csalad veszi es szerzi be) ,ha sok a szervezeteben,majd kipisili.
Ez a C vitamin is egy ilyen sarkalatos pont.Sok orvos ma mar eskuszik hogy nagyon fontos a szervezet regeneralodasahoz es egyebkent is,sokan meg csak legyintenek ra.

Na,jo hosszu lettem,de most megyek ujra palacsintat sutni,de ma gombasat ,es talan kevesbe langosszerut:D
rillisz
 
 


Márti!

Lenne egy kérdésem!

A Hotel Kolping foglalás hogy működik? Mennyi előleget kell befizetni

Foglalnánk szállást, de mi van, ha akkor lesz beteg valamelyik gyerek? Mennyi pénzünk bánná?

Köszi/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:azt passzolom most hirtelen...de ha jól tévedek 10 % az első részlet, nézd meg a honalpon biztosan rajta van.Vagy hívd fel őket:
http://www.kolping.hotel.hu/cgi-bin/hu/index.php
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsombi elég vacakul aludt éjjel :? , reggelre kiderült miért betaknyosodott a drága :( , most a délutáni alvás sem sikerült valami hosszúra!!!!Adtam neki osci...izét, remélem így hamarabb vége lesz!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszi az infot.

Mennek a gyógymanók! Nálunk is taknyos helyzet van. Szerintem holnapra Barnus is kész lesz!

Elfelejtettem írni, hogy a képek nagyon jók, Szoni igazi kész hölgy, Zsombi pedig vagány pasi.

Barnusnak is van ilyen motorja, bírja a strapát.

Némós torta ízlett Szoninak?

Apa nagyon hasonlított a Neki jobbról álló kollégájához! Vagy csak képzelődöm?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:már töröltem a múltkori visszaigazolást, amikor foglaltam a szobát, de ha jól tévedek, akkor a foglalás után 10% aztán az érkezés előtt valamikor még 30% és a helyszínen a többi!
A torta auchanos volt, szóval semmi extra csak meglátta egyszer mikor vásároltunk hogy van ilyen a Némót meg én választottam, mert szereti azt a mesét!!!! :lol: Fincsi csokis volt, de persze apáét nem überelte!!!! :wink:
Nem rokon az a férfi, az öccse is a tűzoltóságon dolgozik, de ő nem vonul és egyáltalán nem hasonlítanak egymásra!!!!
Remélem Barnus nem kapja el!!!! :roll:

Anyósomék ma ásták a kertet mi is lementünk délután, Zsombi a kisgereblyével 1 kézzel a másikat fogtam úgy dolgozott, mintha mindíg is ezt csinálta volna!!!! :shock: 8) Szonó is kidolgozta magát, ő vetette a füvet, persz egy halomba szórta, aztán mondták neki, hogy dobálja meg a mamát na így sikerült szanaszét szórni ahogy kell!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Kár hogy nem vittem le a fényképezőt, de most nem is bírtam volna fotózni, mert a többiek dolgoztak én meg Zsombi után rohangáltam! :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?