Új privát üzeneted érkezett!

Fiam legújabb tudománya: utánozza a tévében az embereket. Egyik nap néztem a Dallast és betoltak egy Top shop reklámot, a hajnövesztőset. A reklámban az emberek simogatják a hajukat megállás nélkül. Nézem a gyereket, ahogy nézi a tévét, és ahányszor a fejükhez nyúltak, ő is úgy simogatta a fejét. :)

Még gyorsan, amíg van netem: Minden ünnepeltnek sok boldogságot kívánok utólag!

Kép
bébé01
 
 


Joli éppen tegnap döntöttem el magamban,hogy nem kérdezem meg a nemét,legyen meglepi :D
Ugyhogy január végén majd megtudjuk 8)
No,csak majd látjuk,h kibirom-e 8) :wink:
Egyébként megegyeztünk a párommal ha lány lesz,akkor én adom a nevét,tehát HANNA,ha fiúcska akkor pedig ő abba nem kotyogok bele(csak mondtam,h valami elfogadható név legyen)

Lányok ti gyerkőceitek barátkoznak a bilielvtárssal?
Mert a Fruzsi ráülni sem hajlandó(csak néha hobbiból)
Ha kérdem tőle:-Kell pisilni?Azonnal rávágja,hogy NEEEMMM!
:lol: :lol: :lol:

Joli milyen suliba járnak a gyerkőceid?Ünneplő?!Mit foglal magába?Elegáns ruci?

Ja és Berni szerintem csini vagy,nem kell h 2okg -mal kevesebb legyél,mert akkor túl sovány lennél(szerintem)

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtatok, hogy semmire nem emlékszem. :-)

Nagyon jó képeket láttam. Gyerekek nagyon édesek.

Nagyon aranyos lehet Pupu, ahogy utánozza az embereket. :-)

Dorkónak nagyon divatos a napszemcsije. Jázminnak meg a frizurája. Nők bálványa Máté is nagyon édes, és hogy tud aludni... :-)

Nagyon sok mindent tudnak már a gyerekek, nagyon ügyik!

Mátéval most a beszédben haladtunk sokat, elkezdte mondani, hogy baba, papa. A papát úgy tanulta meg, hogy ugye voltunk a kórházban a gyereksebészeten, és volt az ajtón egy felismerhetetlen figura, arra mondta neki az apja, hogy "paca", és annyit vártunk, hogy egy csomószor elmondtuk neki, hogy "paca", a végére már mondta, hogy "pa", aztán hazafelé a kocsiban lett belőle "papa". Aztán itthon meg elkezdte mondani, hogy "baba". Meg a kakaóra annyit mond, hogy "kak".

A járással nem nagyon haladunk, biztos benne, hogy áll mögötte valaki, és elkapja, és iszonyú vakmerő, nem néz semmit, nem finoman indul el, hanem szinte nekifutásból. Így jár, aki mindig a gyerek mögött áll, nehogy elessen. Próbálkozunk úgy vele, hogy mondjuk neki, hogy gyere ide anyához, és az már sikerült neki elesés nélkül.

Nem tudom, hogy a nyelvünk tényleg le van-e nőve, nem tudom eldönteni. Most olvasgattam kicsit a lenőtt nyelvről, és Máténál én azokat nem látom, ki tudja szépen ölteni a nyelvét, ha mondom neki, hogy mutassa meg a nyelvét. A jellemzője, hogy akadályozza a gyereket a szopásban, hát ez nem volt ránk igaz. Mondjuk először a kórházban sokkot kapott a cicitől, de másnap már rá mert cuppanni.

Bili
Vettünk bilit, de nem akar ráülni, én meg még nem akarom erőltetni. Ráültettem már, de megijedt tőle, úgyhogy hagyjuk egyelőre.

Én is teszek fel akkor és most fotót.

Kép

Kép
kittina30
 
 

 
 

Hááááát nem is tudom a sok sok hszek közül mire is reagáljak :twisted: Valahogy ma délután nem voltatok túl aktívak.....(én sem...) bár anno sokkal tovább tartott, míg betelt egy oldal 8)

Kriszti, Máté nagyon aranyos volt picinek is! Szép, szabályos arcú baba :)

A montázshoz e-mail ben küldjétek nekem a képeket, akkor neki is látok majd alkakomadtán :roll: (reka.benko@gmail.com)

Gabi, olyan jól esett, hogy összeraktad a két pasasos fotókat!

Szintus, nagylányos irtó ügyes, ha már ennyire klasszul dumál! És nem tudom, más hogy van vele, de nagyon nehéz lehet nem rákérdezni a pici nemére
:roll: :lol:

Titiékől tudtok valamit?

Szly, milyen volt az első napod?

Adri, Csilla, Évi, merre jártok? És ti többiek?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


kittina!
nem holdkompoztatok kicsinek?

Kép
berni1
 
 


Hali!

Bocsi, de eddig patkány-vadászaton voltam :shock: .

Egyik nap fent voltunk az emeleten a lányokkal és hallottam valami neszt, lenéztem és ott volt a szobában egy PATKÁNY :shock: :twisted: . Azt hittem eláll a lélegzetem. Gyorsan lementem körülnéztem, sehol semmi, így nyugodtan becsuktam az ajtót. Kicsit később megint hallottam és az a nyomorult bement a speizbe. Megrágta a kalácsot, a műzli szeletet, némi lekvárt evett. Rázártuk az ajtót, tettünk be egérfogót, amiről lelopta a sajtot. A légpuska csak a bundáját csipkedte. Bebújt a hűtő mögé és nem lehetett hozzáférni. Áthoztuk a szomszéd kutyáját, amit egyáltalán nem érdekelt a patkány, csak az összes szőrét sikerült elhullajtania a lakásban. Vettünk egy patkánycsapdát 4500 Ft-ért :x , ami persze nem használt, így végül egyik barátunkkal sikerült elkapni. Kidobáltunk mindent a speizből és azóta csak fertőtlenítek. Annyira undorító egy állat ááááááááááááááááá. Azóta is kiráz a hideg ha rágondolok.

Nem ígérem, hogy visszaolvasok, de próbálok most már gyakrabban jönni. Toncsi jövő hétfőn kezdi az ovit, holnap megyünk a dokihoz az orvosi papírokért, meg cipőt és váltócipőt venni.

Bogica jól van, továbbra is irtó hisztis nőszemély. Pár óránként vágja magát a földre, olyan igazi földhözveremmagam hiszti bárhol és bármikor. De legalább éjszakánként már csak 1x kel.

Szly, holnapra egy kalappal, már élesben :wink: .

Pat, nagyon boldog születésnapot a fiacskádnak!!!

Jóccakát, remélem nincs betegünk!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Hogy ti milyen engedékenyek vagytok a gyerekkel! Még hogy passzióból kihagyjon egy napot :twisted: Ha ezt engedem, akkor holnap után azt veszem észre, hogy be sem jár a suliba :lol: Majd meglátom, hogy ha a tieitek felnőnek, akkor megengeditek-e neki majd a lógást :P Végül elment a gyerkőc, de az éjjel annyit köhögött, hogy ha ő nem kekeckedik előre, biztosan nem engedem suliba :? Lehet ha el kell vigyem ma dokihoz. Vagy küldjem? Így majdnem 17 évesen mehetne már egyedül, nem :?: De hát ilyenkor azért kell még az anyuci:) "De az SMS-eimet nehogy elolvassa!" :lol:
A kisebbik fiam Zuglóban jár általánosba, a nagy az Árpád híd közelében informatika szakközépbe.
Az ünneplő fekete alsó-fehér felső, a fiúknál nagyrészt öltönyt jelent. Csongi iskolájában jártam ilyen napon, szinte mind fiúk-mintha temetés lenne.
Tegnap voltunk strandra és rengeteg dolgom volt, még olvasni sem tudtalak.
Csanád nem mond semmi értelmeset :( A múltkoriban mondta, hogy cica, hinta, már azt sem mondja.
Patkány-pffújj, még az egér is :(
Montázshoz hány képet? Hogy is lesz az? kisebb-nagyobb-még nagyobb-vagy ki milyet akar? Valahogy nekem kimaradt, miről is van szó.
Kriszti, nagyon szépek voltatok, köszi a képeket!
Tali csütörtökön délelőtt a Margitszigeten?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem szaggattátok szét a billentyűzetet. :-)

Köszi a dícséreteket olyan kis bogyófejű volt, amikor megszületett. :-)

Berni
A holdkomp gondolom bébikompot jelent. Nem haszánltuk soha. Viszont már nagyon régóta jár úgy, hogy fogjuk a kezét, megszokta. Dehát az ember a saját hibáiból tanul, ha lesz még egy gyerekem, biztos, hogy nem engedem neki, hogy ennyit járjon.

Csilla
Hú, patkány...
Akkor Bogica tényleg jó hisztis. Máté is az, de még a földhözveremmagamhoz nem jutottunk el.

Réka
Milyen képeket kell küldeni?

Szly
Kalappal a mai naphoz!

Már én is akartam kérdezni, hogy mi van Titanilláékkal? Legkisebb családtag milyen baba?

Joli
Nagyfiadnak jobbulást!

Máté tegnap is és ma is ugyanakkor aludt el, és ugyanúgy. 1/4 12-kor, és egyedül a saját ágyában. Ez biztos megint csak valami átmeneti dolog, és jövő héttől minden máshogy lesz.
Most, hogy csak egyet alszunk nappal, nagyon nehéz lekötni egész délelőtt a figyelmét. Délután már könnyebb, mert akkor már nem vagyunk egyedül, de a délelőtt... Egész délelőtt ki, bejártunk a lakás és a kert között. A kertben állandóan szőlőt szed, meg paradicsomot szedne, ha hagynám. Itthon meg a hűtőt nyitálja, és keresi, hogy mit lehetne megenni. A krémtúrót, joghurtot, túrórudit jól eldugtam előle, mert amíg szem előtt voltak, addig folyamatosan ki akart egyet nyitni, és persze nem ette meg, csak belekóstolt.
kittina30
 
 


Hehe, túrórudimoly kis Máté :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk is megy a nyitogatás, rámolás, könyvespolc lerakodás. A könyveket egyébként nem bántja, de ha kihullik belőle egy lap, az már ugye nem könyv.... szóval azt cafatra. Kénytelen leszek a kötéshibás köteteinket rendberakni, mert hiányossá válnak hamarosan. Kriszti, hamaroan te fogsz futni a kicsi után. Manó úgy tanult meg rendesen járni, hogy nem volt ki járassa. (én nem voltam hajlandó, apja lesántult, nagyik elmentek) :twisted: Tudom én meg a ronda szívtelen anyuka vagyok, aki kegyetlenül nézte a kezét nyújtó kicsi fiát :twisted: :twisted: :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: (azért nem volt ilyn durva a helyzet, csak jobbnak tartottam, ha mászott, amíg járni nem tudott)

Joli, szegény CSongi! De a helyedben én is bekergettem volna a suliba! Aztán a dokihoz is... Amúgy amint Máté elkezdett járni, a duma már nem is érdekli annyira. A mama, papa megvan stabilan, meg a vauvau is, a kakas is, de nem mondja hogy pápá, pedig azt szerette, a baba, hamm szintén eltűnt, a nem az csak olyankor fordul elő, ha puszit kérünk tőle... :shock: A nagypapa, nagymama meg esetleges, hogy összejön-e.

Csilla! Nem irigykedek a patkány miatt! Bár nem tudom, ki ijedt meg jobban, ti vagy a rágcsáló :twisted: Lényeg, hogy ki tudtátok paterolni. (biológus trükk rágcsálók ellen: bilinyi pisit kihigítva a ház körül körbelocsolni. Akkor abba a territóriumba nem megy be.... akciót pár naponta ismételni. Így nem kell méreg, csapda, ami a gyereket is veszélyezteti. Bocsi, tudom hogy nem guszta, de legalább műxik)

Montázs: arra gondoltam, hogy úgy kéne megcsinálni, hogy egy újszülött és egy szülinapos fotót raknék össze mindenkiről a szülinap détumával együtt és ebből lenne egy jó nagy kép, amin mindegyik topikos baba rajta van. (akiről kapok képet)


Nna. Apjuk gyógytornásznál, dedem alszik 8) nekem meg végezni kéne a házimunkát, de oooooooolyan lusta vagyok! Meg nem tudom igazán itt hagyni Mátét, mert fogva vagyok :roll:
Ürügy mindig van a lustulásra, nem?

Pusz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kindertojas 2009.09.01 20:23-kor.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka, örülj, hogy ülhetsz a gép előtt, csak annyira fog Máté :lol: Küldöm a képeket, remélem a többiek is hamar, mert már nagyon szeretném látni az eredményt.

Kriszti, nem úgy volt, hogy Máté nem akar enni? Szóval akar, csak gonosz anyu nem ad nemi :twisted: Vicc volt. Rendes ételt nem akar, csak ilyen falatozást? Szőlőt és paradicsomot mag nélkül én már adok az enyémnek...Túró Rudinak a belsejét se szívesen még :)

Pat, hová tűntél te is????

Ezt a képet ma kaptam a keresztlányomtól, ő alkotta :)
Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Nnnnna, Joli, a lógás meg az évnyitó kihagyása azért nem ugyanaz! :wink:
Ügyi keresztlányod van!


Réka, jó az avatarod! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekem a jövő héttől jó talizni, mert most Livi még nem alszik bent. Bocsi, ezt elfelejtettem írni, mikor felhoztam a témát. :oops:

Réka!

Kép Kép

2008. 07. 02.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ki vagyok purcanva! Reggel mentem 8-ra, évnyitó volt! Utána gyűlés és déltől 4-ig a gyerekekkel! Lehíztam 8 órát egyben, ami másnak normális, de engem teljesen lefárasztott!

A gyerekek aranyosa, vannak elevenebbek, ügyesek és gyengék, ahogy lenni szokott. Van egy autista kisfiú, aki nem volt vészes. Nap végén már fáradt volt, bebújt a pad alá, magzatpózban feküdt egy darabig, aztán kijött és ennyi. Kicsit piszkálta a többit, de tényleg rosszabbra számítottam! Délelőtt van mellette gyógypedagógus (remélem azért ének órára nem akar bejönni, nem szívesen kornyikálok előtte)

Holnap délutános leszek, aztán szülői fél 5-től végkimerülésig! Csak a holnapon legyünk túl, utána már simább napok jönnek!

Egész ügyesek voltak amúgy a gyerekek, ahhoz képest, hogy oviból jöttek. Azért van még min csiszolni, de alakulni fog ez még.

Van egy majdnem akkora kisfiú, mint Roli! Irtó édes! Szegénykém pityergett eleinte, de később nem volt gond!


Fotók nagyon édik!

Elnézést, hogy nem reagálok, de nincs erőm! Mindent elolvastam!

Jó éjszakát!

Kép
szly27
 
 


Joli, az ágyon kuporogtam, ölemben az ifjúval és előttem ment a gép.... :lol: Köszi a képeket, megkaptam!

Gabi, lécci küldd el levélben a képeket! És nem baj, ha nagyok, a gmail tudja kezelni :wink: Köfi.

Szly, maximálisan megértem, hogy kinyúltál. Én a kántorképző alatt voltam nagyon ki, csak arról tudtam hogy 3 hét, oszt pihi... De ne aggódj, pik-pak bele fogsz jönni, és nagyon fogod élvezni a tanítást! A picik meg még olyan őszintén aranyosak! A gyp-s néni előtt meg nyugodtan kornyikálj, gondolj arra, hogy ő ennél sokkal rosszabbhoz van szokva :wink:

Pat, mi van veletek? A vendégnél maradt a stick?????

Tekergők, tessék jelentkezni!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!

csilla!
patkáááááááány! :shock: :shock: :shock: gykoromban mikor új lakásba kötzötünk 18 egeret fogtunk,azóta a világból ki lehet kergetni velük,hát még hogy patkány?!nem is tudom elképzelni,hogyan bírtad :shock:

szly!
édes lehet a Rolinagyságú gyerkőc.zabálnivaló!és hogy te milyen szigorú vagy:már első nap felméred a gyerekek tudományát?lazítsanak szegények,ráértek még :lol:

hoztam még képeket nyaralásról meg itthonról:
kedvenc témám:alvás
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
berni1
 
 


gabi!
nálunk a kék a családi szín :wink: bár mi imádjuk ezt a papucs-szandit,úgyh szerintem a szívárvány színei a cipősszekrényben laknak :oops:
Kép

és az új "mindentmegitatópohár" :lol:
Kép

ma délután strandon voltunk,azokat a képeket elraktam holnapra,h várjátok és ne únjatok ránk :wink: :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Bár nem hiányoltatok, de itt vagyok! :roll:
Olvasgattalak titeket csak nem írtam, mert sajna semmi jó hírem nincs.

Szombaton apa meghalt :cry: :cry: :cry:
Egész nap rossz idő volt nálunk, esett-dörgött és még én is szarul voltam (még mindig a szájfertőzéssel küzdünk és stb majd részletezem). Olyan nehezen indultam be a kórházba késő délután, de megvárta. Állítólag egész nap lázas volt, inni tutira nem adtak neki és amikor bementem még ivott egy kis gyümilevet majd egyre nehezebben lélegzett és pár perc alatt el is ment.
Tegnap és ma a nap nagy részét ügyintézéssel töltöttem aki intézett már temetést az tudja micsoda hercehurca.
Anya 3 éve halt meg és azóta a duplájára emelkedtek az árak. :evil: A hajam égnek állt, tudtam, hogy több lesz, de ennyire?
Ja panaszt tettem a főnővérnél tegnap az ellátás miatt és azt mondta jól tettem, miért nem korábban mentem?
Tudja, hogy gondok vannak és változtatások is lesznek csak nem tudja, hogy kik azok akik húzzák a többieket.
Először nem akartam bemenni hozzá, de mialatt a folyosón vártam az orvosra egy néni folyamatosan kiabált, hogy vizet! Vizet! A kutya sem ment be a szobába hozzá, de ápolót sem láttam a közelben. Na erről ennyit.

Katonai temetést szervezünk mivel apa katonatiszt volt. Zenekar, díszőrség, díszlövés stb. Biztosan nagyon szép lesz már amennyire egy temetés szép lehet.

Rólunk: Ámin szája egy icipicit jobban van, ma már tűrhetően evett ahhoz képest. Nem tudom írtam-e,hogy mi is elkaptuk, de főleg én. Enni-inni nem bírok és a fülembe is hasgat. Voltam is a fül-orr gégészeten kaptam bogyót a vírusra. Szombaton még ebédeltem és azóta szinte semmi csak ma vacsoráztam először,mert már nem bírtam 2 nap alatt egy rudit ettem meg kínok közepette. Le is ment 3 kg gyorsan.
Na meg, hogy még tovább panaszkodjak csütörtökön pöttyök jöttek ki az arcomon amire kaptam egy irtó büdös kenőcsöt(gázolaj-motorolaj-forróaszfalt keveréke nem vicc), de használt. A tenyeremen és a talpamon is kijött valami, ami állítólag allergia, de mire? Nos azt is kentem és rendbejött. Szóval ilyen nyomorék volta a hétvégén és még apa is!
Na kipanaszkodtam magamat megint, bocsi! :oops:

Képek szépek mindenkiről!

Joli!
Én sem engedtem volna elkummantani az évnyitót és a z orvoshoz igazán elmehet már egyedül is hiszen nagy fiú már. tanulja meg szerintem.
Halálozással kapcsolatban pedig szerintem a hirtelen talán jobb már amennyire lehet jó, de legalább nem szenved heteken-hónapokon keresztül sem ő sem a család.
Nekem anya 4,5 hónapig szenvedett hatalmas kínok között a legerősebb morfium mellett is jajgatott. Még az is fájt neki ha az ujjunk hegyével hozzáértünk.
Apa is szenvedett a felfekvéssel és a mozdulatlanság miatt teljesen elgémberedett. Ő is jajgatott ha mozgattuk.
szóval ezt szörnyű tehetetlenül végignézni.

Puszi mindenkinek!
Mégegyszer bocsi a sok panaszért, remélem most már jó is fog jönni.

Csilla hát biztosan infarktust kaptam volna a patitól!

Adri eltünt! Csak nem???? :lol:

Kép
havacska
 
 


Mariann fogadd őszinte részvétemet!
Sajnálom... :( :( :(

Kép
Kép
szintus
 
 


Mariann, nem is tudom, mit írjak.... borzasztó nehéz végignézni, amikor a szeretteink szenvednek és nem tudunk segíteni rajtuk... részvétem.
Gyógyuljatok meg hamar! Gyógypuszikat küldjük, gyógy-ölelések repülnek!
(És nyugodtan panaszkodj, sokkal jobb, mint ha csak rágnád magad... és különben is, mire lennénk jók, ha erre sem????? :wink: )

Berni, nem tudsz valamit Adriról? Kezdek aggódni...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Mariann, részvétem! Vigasztal a tudat, hogy végetértek a szenvedései! Gyógyulást kívánok nektek!
Bocsi, most másnak nem írok, majd holnap. Jó éjt!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Lánykák, mi történt az éjszakai műszakkal?

Na, lassan én is elmegyek aludni.....

Pá.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Ja, Berni, mielőtt hiányolnád a reeakciót, írom: őrület, hogy Dorkó hogy tud aludni! :lol: És a piás képen olyan nagyfiús! Hihetetlen, hogy mennyire megnőttek amióta kibújtak.....

Na, tényleg megyek aludni, mindjárt elbőgöm magam, annyira meg tud hatni ez az egész... hüle tyúk.... :oops:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Mariann,
fogadd részvétem! :(
A temetés katonai részét is Te intézed? Akkor tényleg nem fogsz unatkozni. De biztos, hogy nagyon szép lesz!
Ügyes voltál, ahogy végig segítetted az Apukádat!



Livi jól érezte magát az oviban, úgy látszik, csak szivatott nyáron, hogy nem akar többet menni. :twisted:
Megyek is és ébresztem.

Szép napot mindenkinek!
Mariannak külön puszi!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Mariann! Őszinte részvétem! Jobbulást kívánok nektek!

Joli! Mi az hogy kihagyni az évnyitót! Irgum-burgum! :lol: Én sem hagytam volna, hogy ne menjen el. Egyébként az én osztályomba jár egy ikerpár (romák). Egy helyi roma képviselő vagy mi az apjuk. A gyerekek nem jöttek első nap iskolába, felhívtuk őket és azt mondta, hogy ő csak azt hitte évnyitó lesz és 2-án kezdődik az iskola, na meg amúgy sincs még ruhájuk a gyerekeknek. Hozzáteszem, hogy az 5-es nővérük jött suliba! De fel vagyunk készülve, lesz még ilyen , nem is egyszer velük kapcsolatban.

Berni! Dorkó nagoyn aranyos és a cumi látom mindenütt jelen van! :lol:

Én most készülök venni vagy 10 cumit, mert már minden bajom van a keresgéléstől. 8 cumink van, de ebből jelenleg 5 kallódik valahol! Az lesz még jó, ha ez a 3 is eltűnik!

Gabuska! Örülök, hogy Livi jól érezte magát az oviban! Rolira kíváncsi leszek. Jövő héten már viszem!

Réka! Nem tudom elolvasni az emailt, amire küldeni kell a képeket! :oops: Küldhetem priviben? Ott is megtalálod!

Csilla! Patkány! Hát nem irigyellek! Nálunk egér van időnként és emiatt átérzem a dolgot! Legközelebb (remélem nem lesz) használjatok ragasztót! Az tuti megfogja, pláne ha tudjátok hol van.

Joli! Nagyon jó a kép Csanádról, aranyos a keresztlányodtól! Biztos nagyon szereti Csanádot.

Szinti! Szóval nem akarod megtudni a nemét? Én biztos, hogy nem tudnám kivárni! Titinek sikerült! Egyébként jól vannak! Mióta Botond megszületett, szinte többet alszanak, mint előtte. Levinek is rengeteget javult az alvása. Botond szopizik, minden ok.

Kitti! Nagyon édi Máté mindkét képen! Látszik rajtad a boldogság!

Szinti! Bili: Jázminnak még sosem mutattam és nem is szándékozom! Majd jövő tavasszal, nyáron ráállunk a dologra, addig sem a gyereket, sem magamat nem zsenírozom vele. De persze mindenki maga tudja!

Bébé! Nagyon édi lehet Pupák, ahogy utánozza a tvben az embereket. Vigyázz, nehogy a Dallas hatására whiskyt iszogasson! :lol:

Eddig tudtam visszapörgetni, bocsi, ha valakihez nem szóltam!

Kép
szly27
 
 


Mariann
Nagyon, nagyon sajnálom! Őszinte részvétem! :-(
Jobbulást nektek!

Berni
Dorkó nagyon cuki, és tényleg olyan nagyfiús már.

Joli
Máténak pár napja nincs gondja az evéssel. Tegnap egész nap evett. A szőlőt simán eszi magostul. Nem is tudnám tőle elvenni, mert lehet, hogy akkor földhözvágná magát. Nincs tőle szerencsére semmi baja. Pardicsomot nem eszi, csak kicsit beleharap, és dobja el.
Keresztlányod nagyon szupi képet készített.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Mariann, őszinte részvétem. Nagyon sajnálom, nagyon nehéz időszakon mentetek és mentek keresztül.

Jobbulást Nektek, puszi
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


sziasztok!
mariann!
őszinte részvétem,most már reméljük,csak jobb jöhet :(

szőlő,pari és minden egyéb már nálunk mosás után a'la natur megy Dorkó kezébe.régóta kisajátította,nem érdekli mag,héj,stb.,ami nem kell,kiköpi :lol: és köszi a dícséreteket,ma is 2x megkérdezték,h mennyi idős,h olyan nagyfiús.én is soxor úgy érzem,tényleg azért írtam,h mindent úgy csinál,mond,mint a nagyok :roll:

réka!
én sem tudom elolvasni a mailcímet :oops: légyszi!amúgy Adriról nem tudok,mert mióta elhagyta a teloját,nem értesített új számról,én meg értek a ki nem mondott szóból :wink: de tuti,nincs baj,max megérkezett az apró és nincs energiája ránk. :D

na húzok,mert eddíg strandoltunk,Dorkó elaudt a kocsiban,most vittem fel aludni tovább,de akkor vok nyugodt,ha ott vok én is :lol: amúgy az éjszakát az ágyunkban töltötte .éjfélkor felsírt és nem engedte el a nyakam.tuti,rosszat álmodott,mert az ágyunkban is úgy aludt vissza kiskifli-nagykifliiben :) amúgy 3.napja nem hajlandó ebédelni semmit,azt a hüle anyja du.megsajnálja és ad neki kexet meg ezt-azt,nehogy éhen haljon :roll: persze másnap megfogadom,h ma nem......ma túl van fél virslin(reggeli),fél körtén(10órai)és fél zacskó kukin(na erre most mit is írjak? :lol: :lol: :lol: )ha felébredt,bepróbálkozom a tegnapi túrós derelyével aazért :oops: :wink:

fotók:gabi!
nem is ísmerném meg az újszülött Nórit :oops: és ő újszülöttnek is szép kipihent volt!

joli!
fergetege keresztlányod van!jó a montázs.Csanád inkább rád hasomlít,ugye?

Kép
berni1
 
 


a cím:

reka.benko@gmail.com

No, hamarosan írok is valami érdemlegesebbet, de sül a krumpli, terítenem kell (ma anyósom és a szüleim is itt ebédelnek) aztán megyek a törpével az éves kontrollra (turkász) aztán igyekeznék időben indulni :roll:

Na megyek, mielőtt odaég a cucc....

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lányok, nálatok is úgy van, hogy ha nagy a csend, akkor valami rosszat csinál a gyerek? :D Csanád épp most tépett apró cafatokra egy papírzsepi, de legalább csendben :lol: A zsepi azért kell, mert elkezdett taknyolni :( Az éjjel nagyon rosszul aludt, már nem is csodálkoztam rajta. Amúgy ma felfedeztem, hogy bújik hátul egy rágófoga:shock:
Gabi, te megint jól szórakoztatsz minket! :lol: Köszi! Livi jobban csinálta, mintha azt mondta volna, akar menni és most sírna minden reggel:P
Réka, épp akartam írni a tippet, hogy át kell másolni valahová az apróbetűs részt, de aztán megoldottad a problémát. Bár lehet, hogy nem kellene elkotyogjam és én is úgy írjam, ha valakire jót mondok, nehogy elbízza magát. :wink:
Berni, te szakértő szoktál lenni a táplálkozásban, akkor nem árt a májuknak a mag? Adhatom én is Csanádnak egészben? Adagoljad csak a képeket Dorkóról, mert szívesen nézegetjük :P
Csilla, mi a gond, miért nem tudsz érdemben jönni? Még egy patkány?
Sly, 10 cumi :?: :shock: Nálunk csak egyetlenegy darab van! Igaz kizárólag aludni használjuk, nappal mindig ugyanott tartjuk. Csak az szokott gond lenni, hogy elfelejtjük elvinni magunkkal, ha délben nem alszik itthon, olyankor kicsit nehezebb az elalvás.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kriszti, az lemaradt, hogy örülök Máté jó étvágyának!

Köszönöm szépen a keresztlányom dicséreteit!

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
joli!
ezt a máj+mag dolgot nem hallottam,csak h aprómagvas gyümi allergizálhat,de itt felsorolták,h eper,málna....szal mi adjuk,semmi baja tőle,gondolom ez is lehet gyerekfüggő.és a gombát tudom,h 2 éves korig ne,mert elzárhatja a belet+még 1-2 dolog van 2 é korig.tudod,én betartom ezeket,nálunk Dorkó azt eszi,amit mi.ugyanúgy fűszerezek,a mi szánk íze szerint,állítólag jól főzök,de a mi kajánkra is odafigyelek,h egészséges legyen lehetőleg 8) persze minden ártót eszünk,meg hízlalót :oops: holnap krumplifőzi lesz rántott karfiollal,meg csinálok rántott csmellet is tarcsiba :wink:

strandos képek: Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
berni1
 
 


Én úgy tudom (könnyen lehet, hogy rosszul), hogy a magok (dinnye, szőlő) a vakbélgyuszi kialakulását "segítik", mert megakadnak benne. Meg pl. a fogkefe sörtéi. Észrevétlenül lenyelünk valamennyit és az évek során jó kis gumót képeznek a vakbélben, aztán hopp. Mikor a két keresztgyerekünknek szinte egyszerre vették ki a vakbelét ovis korukban, akkor mondta az anyjuk, hogy a mittudoménmelyik orvos mondta, mert kérdezte, hogy egy 4 meg egy 6 éves gyereknek mi a manótól lesz vakbélgyulladása.

Livinek 3 cumija volt egyszerre (összesen a 2ésfél év alatt nagyon sok), mert egy volt a szájában, egy-egy pedig a kezeiben. :lol: De neki is csak alváshoz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Berni tényleg olyan nagyfiús Dorkó,simán két évesnek
látszik,sőt :shock: És milyen ügyi a medencébe!(ok,tanárnénik,tudom és-sel nem kezdünk mondatot :lol: vaaagy???)

Magvakról án is azt tudom,mint Gabi,hogy vakbélgyuszihoz
vezethetnek!Az én mostohatatámnak a cérnátol lett v.gyulladása,mivel szabó volt,mindég a szájával szakitotta a cérnát,nyelt is belőle és végül begyulladt neki :roll: 8)

Joli csend? :lol: Igen,akkor van,amikor Fruzsi valamibe nagyon belemélyed,persze semmi jóba!Kimentem kiteregetni,Fruzsi maradta szobába,mire bejöttem(pár perc)a kisasszony szája már tele volt virágfölddel!Volt ám szájmosás,de gondolom nyelt is belőle :roll: :evil: Egyébként mindég valami csintalanságon töri a fejét!

Csilla patkány :( :?

Réka most laptopot használok,ugyanis a másik sz.gép beteg,ezen pedig nincsennek képek!De majd kitalálok valamit,hogy h küldjem el neked a képeket! :wink:

Apróbetük:belemész az idézetbe fenn a jobb sarokban és simán ellehet olvasni :lol:

Kittina kicsilányom is nagyon komálja a szölőt,de én mindég kimagozom neki! :oops:
Paradicsom :roll: Sok felnött sem szereti(férjem pl.rosszul van a szagátol,a semelygyerek :roll: :lol: )

Szly én sem eröltetem a bilit,dehogyis!Ha van kedve ruhástul rácsücsül,hadd szokja,ne féljen tőle!
De amikor voltam a Fruzsival orvosnál és mondta,h gyüjtsek vizeletet,ő olyan furán nézett rám,amikor mondtam,h Fruzsi még nem bilizik!Pedig azt már lassan kellene neki,hisz már elmúlt egy éves!Tessék lassan rászoktatni--mondja a dokinéni! :shock: :roll:

Évi nagyon eltünt,nem tudjátok,hogy mi van vele?

Adri szerintem babázik,kiváncsi vagyok hogy szült meg!

Puszi mindenkinek!

Ma már 18 hetes vagyok,képzeljétek nemsokára itt a fele nagyon gyorsan repül az idő,nemsokára újra babázhatok!Még 2o hét kb.és megérkezik a legifjabb Ikotin baba! :D
A férjem ragaszkodik,hogy kérdezzem meg a nemét,ő tudni akarja!
2 hét múlva kontroll,akkor megkérdezem és neketek is elárulom! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Hát, most jól megijesztettetek ezzel a mag dologgal. Nem bánnám már, ha nem lenne a kertben, mert ő akarja leszedni, és egyből meg is eszi. Anyós szokta locsolóval végigmosni, hogy azért mégse egyen olyan koszosan. Azért elég sokszor kiköpi a magját, és sokszor még a héját is, de azért biztos van olyan, amit le is nyel. Meg sokszor csak leszedi, és már dobja is el, vagy beveszi, de ki is köpi.

Ma a barackszedésbe "segített", de azt is meg akarta enni egyből, persze azt azért nem engedtem. Nincsenek puha barackjaink, csak befőzni való kemények, és nyersen ehetetlenek.

Szintus
Kíváncsi vagyok a baba nemére!

Réka
Küldtem képeket e-mailban.


Hiába szedem a gyógyszert, egyre rosszabb ez a hülye allergia, vagy lehet, hogy ez már nem is az.
kittina30
 
 


na mi megyünkk nemsoká 15hós oltásra,majd megkérdezem a magokat,mert óvónőként sem szedtük ki soha a szőlő magját a gyerekeknek,sőt még "erőltetni"is kellett,h úgy egyék meg,mert nagyok.amúgy szerintem,akkor nem adnának szőlőt az ilyen típusú menzán(bölcsiben is van)ha Dorkó eddíg nem evett meg vagy 10kg szőlőt magostol,akkor semennyit :lol: 1 éves koráig vettem neki a mag nélkülit,de szerintem NO PARA! :lol:

bili:én sem próbáltam,még csak most fogunk venni,mert egyre többször volt,h ha pelus nélkül volt,akkor direkt akkor kakilt :(

na lépek,mert neszezést hallok

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Berni, a tegnap még azt is elfelejtettem kérdezni, hogy Dorkó mindig olyan keveset eszik? Csanád a fél virsli mellé minimum fél joghurtot és egy banánt megeszik reggelire. Magokra kíváncsi vagyok, mit mondanak, de lehet, hogy olyan ez is, mint a többi sarkalatos kérdés: mindenki mást mondd, aztán te döntsd el, hogy melyik tetszik :lol: Dorkó csodálatos a medencében :P De ti kibéreltétek az egész strandot, hogy senki sehol? :wink:
Egészséges étkezés? Hát persze! De nagyon szeretem a szalonnát is :) Néha nem tudok ellenállni, ma ki is nézte Csanád a számból és sajnos szereti :roll:
Gabi, kösz az infót a magokról, én is valami ilyet gondoltam, bár nem tudom már, honnan jött, hogy kiszedjem neki a magokat.
Fruzsi, selyemgyerek 8) Örülök, hogy szeretné tudni a ketteske nemét, mert én is. Dokinénit meg hagyd, csak nézegessen furcsán, Fruzsi még ráér bilizni. Csanádot sem azért ültetem rá, hogy muszáj neki sürgősen rászokni, hanem mert élvez trónolni rajta. Ha elmulasztom reggel rátenni, akkor délelőtt kéri :)
Kriszti, elhiszem, hogy nagyon lehet a gyerekeket eltéríteni a gyümölcstől, amikor ott az orra előtt. Csanád is minden gyümölcsárusnál akar venni a kirakott gyümölcsökből :lol:
Évi, ha nem írzs ma, akkor fel foglak hívni! Veheted fenyegetésnek! :lol:
Adrinak csak a magyar számát tudom, izgulhatunk érte tovább.

Csonginak a füle még mindig nincs kidugulva..gabi, jól emlékszem, neked volt egyszer ilyen? Hogy oldódott meg? Most kaptam kőrózsát egy ismerőstől, hátha az használ. Csanád kicsit taknyozzik, de az éjjel a megszokott ütemben aludt, nem kellett szívjam az orrát.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Még élek... :)
Jelentem, nem Joli "fenyegetése" miatt írok, tegnap sikerült végigolvasnom majd 2 hét termését, és ma jutottam oda, hogy írni is tudok! :D Most még rövid leszek, mert mindkét gyerek itt sertepertél körülöttem, de este jövök bővebben, ígérem, és reagálok is, már amire emlékszem... :wink:

Addig is üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


arról is csináltam fotósorozatot,de majd máskor :wink:
sziasztok!

joli!
magok:fél órát rászántam és utánaböngésztem :) szal,ahogy sejteni lehetett,olyan mint bármi más,döntsd el te!10hós kortól ajánlja magozva,vagy léként,de 1 éves kortól már nem említi,h hogyan.más oldalon azt írják,h 2 é korig magozva,és ismét máshol,h adni kell a szőlőt és kihangsúlyozza,h a szőlőmagban milyen egészséges dolgok vannak.ami papírt kaptam a dokinéninktől,azon az van,h 1éves kortól szép lassan lehet próbálkozni az aprómagvasakkal,ha ő másképp nem rendelkezik(amúgy őszintén:szerintetek nagyanyáink kimagozták?mert az én anyum tuti nem,mert kimentem és leettem a tőkéről :lol: )amúgy Dorkó 2. kedvenc gyümije a csöpögős barack után :lol: én meg szalonnát nem adok neki :oops:
reggeli:á,kihangsúlyoztam,h mennyire nem akart enni.nálnuk a reggeli 1-2 felnőtt bögre kakaó(bár a 2 nagyon ritka)virsliből meg min.1pár+zöldség,pékáru :lol: de kezd helyreállni,ma már lecsúszott ebédre alvás előtt+után 1 szelet rántott hús+majdnem egy fél fej rántott karfiol(nem,ne izguljatok,nem egyben rántottam ki :lol: )szal ma már a régi volt :lol:
De ti kibéreltétek az egész strandot, hogy senki sehol?

te vagy a legszemfülesebb,kíváncsi voltam,kinek fog feltűnni. :lol: :lol: nem,sajna nem,bárha visszaosztom,h másfél órát voltunk 1300.-ért,akkor már szinte bele is fért volna.ide járunk babaúszni,de mivel drágállottam a belépőt,kihagytuk a nyarat,csak most néztem körbe igazán,h nem kell mászkálni utána,mert annyira nem nagy a terület,h elvesszen+minden bababiztonságos(pl. a medence szélén csúszásgátlós anyag van,meg a járólapok sem csúsznak vizesen)és mivel nyár vége,így össz 6an voltunk minden embert számolva.másnap délelőtt 5en :) ha holnap is ennyire jó idő lenne,lehet,h még 1x bevállalnám,mert ott én is tudok napozni,míg ő fürdik :)

Kép
berni1
 
 


bocsi elszállta az eleje :twisted: :twisted:
szal rászántam fél órát és utánaböngésztem a szőlőnek.úgy van,ahogy sejtettük,döntse el mindenki maga.hol azt írják 2é korig mag nélkül,máshol meg,h mennyi egészséges anyag van a magban,nyugodtan adjuk. a mi dokinénink azt írta le,h lehet adni az aprómagvasakat,ha másképp nem rendelkezik :) amúgy nem gondolom,h nagyanyáink kiszedték nekünk,nekem tuti nem,mert én is lelegeltem a tőkéről :lol: amúgy Dorkó 2.kedvenc gyümije a barack után,úgyh amíg jobban el nem riasztanak,kapja.ma is evett 1 fürtöt. :) és a képpsorozat a barckról készült,majd 1x bemutatom :wink:

Kép
berni1
 
 


Hihi, Berni nem szállt el :D .

Én is most hallottam, hogy nyers paradicsomot is 2 éves korig nem lehetne adni. Nálunk is van a kertben, bár Bogi nincs oda érte, de a szőlőt szőröstül bőröstül szereti és kiköpi, ami nem kell.
Bogi imádja a szalonnát kenyér nélkül habzsolja befelé, akár az anyja gyerekkorában.

Szerintem a speizünk lánykorában sem ragyogott ennyire, ennyi haszna volt a patkánynak. Bár belegondoltam, hogy pl. konzervet ha veszek, azt se mosom meg mielőtt kiteszem itthon és hát azok is láthatnak ezt azt egy raktárban :? . No mindegy.
Szly, azt mondták, hogy a ragasztó még a nagyobb egeret sem fogja meg.
Suli? Hogy tetszik Jázminnak a változás? MI is hétfőn kezdjük az ovit?

Már én is kíváncsi vagyok Adrira, talán már babázik ismét?

Joli, Gabiéknak kimosták a fülüket és helyre jött. Lehet Csonginak is az kell.

Toncsinak csináltattunk szandit a lúdtalpa miatt, az egy dolog, hogy nem ilyet kértünk. Nem volt olyan anyag, de hogy a ciklámen felsőrész mellé piros talpat tett, azt hittem hanyatt vágom magam, mikor megláttam. A talpat még ki lehet cseréltetni, de ezt a cikláment :shock: , de mivel már hétfőn ovi, ez marad.

Nekünk is mindig cumihiány van, 2-t úgy elraktam vhová, hogy azóta is keresem, pár db-t elhagytunk, kb. 2-3 mindig kallódik vhol a házban-kertben, így ált. 1-2 van elérhető. nekünk a Mam fluoreszkálós van és szeretem, hogy éjszaka nem a koromsötétben kell kotorásznom az ágy alatt. Tettünk fel a plafonra is fluoreszkáló csillagokat, annyira jó lett. Majd csinálok (egyszer) bolygókat is hozzá :wink: .

Bogi azóta is jön-megy folyamatosan, de egy kukkot sem szól :? .

Ancsáék elvileg már hazautaztak. Lassan csak bejelentkezik ő is.

Puszi mindenkinek, jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó reggelt!

Látom nagy téma volt az aprómagvas gyümölcs. Igazi aprómagvas dolgokat (eper, málna) még én sem adtam és már nem is fogok Jázminnak. Majd jövőre. Szerintem a szőlő nem tartozik bele, mert akkor ilyen alapon mondjuk a banánt is belesorolhatnánk, annak is apró magvai vannak, mait meg is eszik a gyerek.
Jázmin is evett már szőlőt, épp 3 napja zabálta tele magát anyósoméknál, megevett vagy 3 fürtöt. Ment is a hasa másnap rendesen.
Szóval én ilyesmivel nem foglalkozok! Eper, málna kilőve, a többit mértékkel! Ja és eszembe sem jutott soha kimagozni a szőlőt, sem magamnak, sem a gyereknek. De Gyuri pl nem tudja megenni a magját a szőlőnek, köpködi kifelé! :lol: Én még a dinnye magot is lusta vagyok kiválogatni, azt is megeszem. :lol:

Csilla! Nagyon nagyon fárasztó az iskola, az első osztály. Még nem tudják a rendet, nem tudják hol van fönt, lent, jobbra, balra, így nagyon nehéz valamit is csinálni velük. Már írtunk füzetbe, de én szabályosan fizikailag lefáradtam,mire 26 gyereknek megmutattam, hogy hol is kezdje, mit is kell csinálni. Elég gyenge osztály lesz, úgy látom és hát az autista kisfiú sem könnyíti meg az életünket!

Berni! Irigyellek, hogy Dorián ilyen ügyesen elvan a karúszóval!

Évi! Mégsem tudtál jönni?

Joli! Mi nappal is használunk cumit! Megtalálja, cumizik, hurcibálja, eltünteti! Már nekem is feltűnt, hogy túl sokat cumizik, De annyira hisztis és nyűgös tud lenni, hogy egyenlőre egy menekülési útvonal ez nekem. Majd próbálom kicsit lefelé szoktatni róla. Azért szombaton veszek vagy 3-at! :lol:

Azt még nem is írtam, hogy szerdán volt szülői értekezlet. Fél 5-től negyed 8-ig tartott. Kipurcantam rendesen.

Egyenlőre örülök, ha ülök, lefárasztanak nagyon! REmélem hetek kérdése és rendben lesz az osztály legalább fegyelmi szinten. A többit meg majd meglátjuk. (nem akarok többet elsősöket)!

Kép
szly27
 
 


Hali!

Csoda, még itthon van apa, így ideszöktem egy kicsit :oops: .

Toncsinak éjszaka vérzett az orra, de hogy mitől? Fel sem ébredt rá. Reggel, mikor átjött, akkor láttuk, hogy csupa maszat az arca, meg az orra környéke. Persze most az átázós lepedője volt, így van egy tenyérnyi vérfolt a matracon. Bekentem vanish-sel, remélem nagyjából kijön.

Szly, tündériek lehetnek az elsősök, de baromi nehéz lehet. Én néha Toncsival is padlót fogok, hát még 26 :shock: !
Nem írtad, Jázmin hogy fogadta a távollétedet? Biztos nagyon örül, mikor megérkezel munka után. Roli? Várja már az ovit?
Tényleg a zárton ki pocakos már? Mintha írtad volna, hogy ott is jönnek már a második babók. A múltkor láttam Timi1982-t családilag (asszem).

Mi is használunk cumit nappal is :? . Sajnos Bogit egyelőre semmi mással nem lehet megnyugtatni, ha rájön a "hoppáré" :( . Ölelgethetem, puszilgathatom, de semmi.
Toncsival semmi ilyet nem tapasztaltam, bár már Ő is tanul Bogitól :shock: :evil: , már ha valamit nem engedek, ő is a földre veti magát 8) , hurrá :? .

Megyek, mert reggeliznek a lányok és már mindenhol a darabkái vannak.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Bocs lányok, hogy mindenkit beijesztettem, és hogy sokat gondoltatok ránk!! AMennyire tudtam átfutottam ezt az utolsó oldalt!!
Még nem bujt ki a picilány.
Csak a múlt héten elkapott mindket egy hasmenéses virus, Ártemiszt, férjemet, apósomat, hála Istennek engem megkimélt, de nekem kellett ápolnom őket...Plusz a szomszéd pasi balesetet szenvedett őt kellett injekciózni, szóval volt mit csinálni és nem volt időm...
DE!! Kiirták a császár időpontját, szeptember 15!!!! szóval ez a hivatalos.
majd este még irok, van egy csomó minden amire akarok reagálni, de most ébredt Ártemisz és megyünk strandra!
Jolinak gyorsan annyit, hogy NE CSÖPPENTS KÖVIRÓZSÁT a fülébe!!
Ha már muszáj csöppenteni akkor babaolajat, de nem pálcikával, hanem cseppentővel, akkor van esély, hogy kidugul magától, de legjobb lenne, ha elvinnéd/küldenéd fülészhez egy fülmosásra!!!
pusz mostmár mennem kell

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Adri
Hú, az már csak pár nap!
Szerencse, hogy te nem kaptad el a családtól a vírust. Amikor Mátét vártam voltunk egy hosszú hétvégén barátokkal, és mindenkin átment valami ilyesmi vírus, engem és a férjemet kihagyta.

Szly
Elhiszem, hogy lefáradtál 26 elsőstől. Már én is akartam kérdezni, hogy gyerekek hogy bírják nélküled. Roli mikor kezdi az ovit?

Berni
Köszi az infót szőlő ügyben. Eltiltani úgysem tudnám a gyereket tőle, úgyhogy kapja továbbra is.


A tehéntejet forralva adjátok?
Az érdekelne még, hogy milyen virslit vesztek a gyerekeknek? Én még nem mertem adni virslit, selyemsonkát próbáltuk már, de nem kellett.
kittina30
 
 


Sziasztok!
Végre visszaszereztem a sticket! Amúgy nappalra mindig visszaadták a vendégek,de akkor nincs időm jönni. Még vissza sem olvastam,és most nem is tudok,mert rengeteg dolgom van...
Éjjel indulunk,2-re tervezzük,és addig már nem akarok elaludni,így ma számíthattok rám éjszakai műszak ügyileg! :wink:
Remélem mindenkivel minden ok,este jövök,olvasni! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Este bealudtam altatás közben, éjfélkor riadtam fel, de akkor már hulla voltam! :oops: Bocsi...

Most épp rántott húsit készítek, remélem nem ég oda... :roll: De a fene fenét eszik, akkor is jövök már, mert nagyon rég nem voltam!

Mi jól vagyunk, kisebb felújítást végeztünk a házon több kevesebb sikerrel, de sokmindent már nem tervezünk javítani rajta, mert szeretnénk eladni. Sajnos még nem tudjuk hirdetni, mert jelzálog van rajta, most ezen vagyunk, hogy lekerüljön róla, remélem sikerül mielőbb!

Vince is sokat haladt előre értelmileg, de szavakat ő sem nagyon mond, vagyis magyaráz, de babanyelven. :) Egyedül tisztán az "anyát" mondja, ennek nagyon örülök! :wink:
Sajnos egyre többet veszekednek Violával, és nem is mindig a nagyobbik a ludas, sokszor minden ok nélkül Vince hozzávág dolgokat, meg verekszik, harap, de hogy miért csinál ilyeneket?! Amúgy jókedélyű, folyton mosolyog mindenkire, bohóckodik, szeret a középpontban lenni. Épp tegnap mértem meg, 83 cm, 10 kg.
Cumi: mi nyáron szerencsésen leszoktunk róla, már csak a ciciről kéne, de arról nem nagyon akar! :roll:

Violka nehezen zökken vissza az oviba, nálunk minden reggel sírás van, oviban is, sajnos ő ilyen kis érzékeny! :( Pedig délben megyek érte.

Réka!
Megkaptad a privit? Remélem igen! Nagyon jó fotókat tettél fel megint, apa püfölése csúúúúúúúúúúúúúúcs!!! :D :D :D

Csilla!
Patkány! Nincs is olyan ikon, ami kifejezné az undoromat! Te egy hős vagy, hogy így viselted, én rettenetesen írtózom az ilyenektől!!!!!!!!!!! Még amikor dolgoztam, nekünk kellett a tálalást felügyelnünk az élelmezésen, ott csótányok voltak, meg se mertem semmit fogni! :? Nagyon oda kellett figyelni, mert mindent megmásztak! Hiába volt rendszeres írtás, semmi sem segített! Ami vígasztal, hogy még főiskolás koromban voltunk gyakorlaton egy bp-i előkelő szálloda konyháján, és ott is láttam ilyen dögöket! :roll:

Szly!
Én is babára gondoltam először! :wink: Nem lehet könnyű most neked, tényleg Jázmin hogy viseli?
Roli biciklizéséhez nagy gratula, nem mindennapi az biztos! Hogy tanulta meg?

Berni!
Még annyit fűznék hozzá, hogy ez a magvas dolog is olyan, hogy egyéni tolerancia függvénye, Vince is magostól eszi, kutya baja tőle, engem viszont irtóra felfúj! Ki kell tapasztalni.
Én is észrevettem, mennyire üres a strand, és csatlakozom az előttem szólókhoz, miért is akarsz te még 20 kg-t leadni? :shock: Nagyon jól néztek ki! :wink:

Joli!
Megoldódott Csongi füle?

Kittina!
Együttérzek veled allergia terén, nekem anyósom van oda nagyon, ő asztmás is, most rettenetesen szenved tőle! :(

1x elkülöm, nehogy elszálljon!

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Érdemes volt elküldenem, így látom Adri, Pat, meg Kittina hozzászólásait is! :)

Adri!
Ez már nagyon izgi, mindjárt itt van a nagy nap! Sajnálom, hogy betegek voltatok!

Pat!
Ti hová is utaztok? Bocsi, ha már írtad, nem emlékszem..

Kittina!
Én nem adom forralva, már ha megissza, mert nem nagyon kell neki, csak a cici!

Sajna felébredt, mennem kell, még a felére sem reagáltam, amire akartam... :(

Igyekszem még ma jönni, de nem ígérek semmit, du bankba megyünk!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


sziasztok!
szly!
végre vki más is egyetért velem szőlőügyben :lol: annyi,h Dorkó már epret és málnát is evett,de szerintem ez végképp érzékenységfüggő.
cumi:mint a fotókon láttátok,nálunk sem napszak,hanem nyűgösségfüggő :) de.általában 10óra-f11 felé előkerül.kéri:"cuma,cuma!"avval alszik,majd 6felé ismét igényli.amúgy meg ha látja,már nyomja is befelé :lol:

tej:nem forralom,csak melegítem,de én nem vok jó pl.,mert dobozost veszek.Ma reggel 3dl kakaó csúszott le :wink: én úgy vok mindennel,a tejjel is,h lassan higítva,apránként vezetem be és ha semmi,akkor már nem faxnizok.

joli!
visszatért a régi Dorkó:reggeli-kakaó,3dlkubu,fél kiflirendesen szendvicsnek(lenyúlta az enyém),10 órai-fél körte,ebéd-1 felnőtt adagnyi tojásos,SZALONNÁS(na azért mangalica volt és a nagyját kiettem belőle :lol: )lecsó :lol: mondjuk ez az egyik kedvence :oops: remélem ez már így is marad.Csongi füle?

adri!
a jó hír,h te megúsztad a vírust.és irígylem a nyugalmad! :D kiságy hogy vált be Ártemisznek?

évi!
a dinnyemagot én is képtelen vok megenni,amúgy nem vettem észre hatását.amúgy Dorkó azt is evett,mármint dinnyét mag nélkül és imádta :lol: a szőlő enegm is és mindenkit hajt,legalábbis ez az élettani sajátossága.

ti nem vettétek észre(már aki adott),h a szőlő héját emésztetlen kikakilják? :lol: :lol: kár belé :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


pat!
most meg hova tiplizel le?lemaradtam?

Kép
berni1
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: