Új privát üzeneted érkezett!


Juti! Reménykedj, hogy nem kukkolnak lezbi párok, mert jól megsértődhetnek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Juti! Nagyon jó ez a kép :lol: :lol: :lol: . Mi is liberót használunk, de egy ideje már a 4-est, az jó mindkettőjüknek 7-14 kilóig van azt hiszem.

Szerintem a hajhosszúság versenyt Ami vagy Vivi nyerné.

Jobbulást a betegeknek!

KépKép
KépKép
jadika
 
 

 
 

HALIHÓ!

Juti! Édes ez a kép:) Kálcium segíteni fog :wink:

Manka! Bulátát nem teszel a gyümibe? Megmondom az őszintét, engem sem laktat túl sokáig a sima gyümölcs. Persze a babák másak, de aakor is. Én bulátát teszek mostanában bele, vagy kajcsi után elrágcsál a két szép fogával párat a leányzó:) Így jobban tele van a pocak :wink: Más ötlet nincs:)

Mi is nagyobbat használunk, de én átálltam a Pempersre, nagyon jó kamilla illata van :D

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk, még mindig szörcsögösen, pár nap haladékot és Fenistil cseppet kaptunk, ha nem lesz jobb mehetünk a fül-orr-gégészetre.:( Valószinű az orrmandulája van begyulladva azért szörcsög, de szerencsére a kedvévél az étvágyával és a mozgásával semmi probléma. Aludni is alszik éjjel rendesen.

Juti,
ami a nappali alvást illeti, nálunk a reggeli 1/2 7 kaja után még egyből visszaalszik úgy 9-ig, aztán 12 körül alszik max 1 órát, majd 3-4 körül egy fél órát. Ezt ő lőtte be magának totál magától.:)
Ami pedig a pelenkát illeti, mi liberosok voltunk, a 3-st használtuk, de kinőtte és kipróbáltam a 4-es dm-es pelenkát, amivel semmi gondom nem volt ,de bazi nagy volt rá, igy vettem Huggiest, annak a 3-a 9 kg-ig jó, és az valóban jó is rá, de abból meg állandóan kipisil, alig várom már, hogy elfogyjon, és utána szerintem visszatérek a libero 4-re, de gondolom az is nagy lesz, mint a dm-es. De majd csak belenő.

Kép
k.krisztina78
 
 


Én úgy adom a gyümit, hogy kb. 9-10 között csak gyümit, és utána 1 órával tápit kap. A védőnő nekem azt mondta, hogy a gyümi csak desszert, ne legyen fő kaja, és inkább 2 étkezés között kapja.

A bulátával én még várok 1 hónapot, biztos, ami biztos. Meg a babakekszet is csak 8 hónapos korától.

Na, pelus: Pampers is van, próbaképp vettem a Sleep@Playből a 26 db-ost, 4es méretben, és jó! Az illata is! :) Meg vettem Huggiest, szintén 4est, de az nagyobb, mint a Libero 4es, szóval abból még 1-2 hétig elég lett volna a 3as is, de nem baj, jó lesz! És most ha 2 csomag Huggiest veszel, és beküldöd a blokkot, akkor kapsz egy hosszú ujjú body-t. Már megérte! ;)

Vivi!

hú, tényleg, elnézést kérek a leszbi pároktól!!! :)

Rekedt volt most este is a hangja, ahogy nyöszörgött, jó lesz, ha segít a kalcium!!

jutiboszi
 
 


Nálunk a 10 órás kaja van gyümiből, de előtte szopizik még valamennyit, utána kapja simán a gyümölcsöt, aztán ebéd főzelék, majd az uzsonna megint gyümölcs, de az már sinlac-al, hogy tápláljon is. (sajnos nekünk nem lehet tejpépet használnunk)

Kép
k.krisztina78
 
 


Ja, nekem eddig Tesco-színes pelus volt, 3as, teljesen jó az is, csak már elfogyott, és azt is kezdte kinőni! Most ez a Huggies bevált!!! Meg a Pampers is. Van ismerősöm, akinek csak a Libero jó, a többitől pelenkakiütése lesz a bébinek.

Annyi választék van, sokszor azt se tudom, mit vegyek. Vettem egyszer egy nagyon olcsót, szép volt a csomagolása, de ami benne volt!!! Műanyag borítású kívülről, nem igazán szimpatikus, nem szellőzik szerintem. És marha nagy!!! Igaz, 8-18 kg-ig van, de az alsó határhoz közel vagyunk már, mégis óriási! Később jó lesz, talán jövő nyáron, néha ráadom, úgysincs sok belőle.

Éhes vagyok, mindjárt csinálok magamnak vacsira bulátás banános tejpépet. :) Rákattantam a bébikajára teljesen, a kedvencem a főtt sütőtökpüré, tejszínhabbal!!!!!! Egy újságban olvastam, nagyon jó ötlet!

jutiboszi
 
 



Csajok!!!

Majd ha a gyerkőcök 10 évesek lesznek, akkor is irogatunk majd?????????? Olyan jó lenne, én nagyon szeretek csevegni veletek!!!!!! Meg olyan jó elmondani mindent, mert tudom, hogy hasonló cipőben jártok, tudjátok miről beszélek!!!!! Ha mindezt a környezetemben lévő emberekkel osztanám meg, már szerintem nem lenne senki itt Sopronban, aki szóba állna velem, vagy úgy kezdenék a beszélgetést, hogy ha megint Milcsiről lesz szó, akkor el se kezdjem. A barátnőm is megkapta, amikor a fia született, hogy beszéljen már másról is, ne csak a gyerekről! :):):) Ők biztos nem értik még, hogy Ő a legfontosabb az életünkben, miről másról beszélnénk!?!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Pár napja a 10 órai gyümihez is teszek tápszert így szerintem táplálóbb. Az uzsihoz mindig szoktam tenni, de volt már hogy főztem rizst + banán + tápszer és vacsig elvagyunk. Tudom, hogy sokan nem helyeslik, de ha már nagyon éhesnek tünnek mi eszünk babapiskótát 8 hós koruk óta. Meg vettem bio kölesgolyót is.

Pelusok közül mi próbáltuk a huggist, pamperst de a liberó vált be a többiből kifolyt a pisi :cry: . Egyszer kaptam lidis cien pelust, na az is jó volt csak nem lehet már kapni.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Én nem veszek olyan pelust, ami 3 ezer forintnál többe kerül. Szerencsére nem is kell, mert semmi bajuk a rossmannostól, tescostól, vagy dm, slecker. Ezeket veszem. Extra ritkán pempers és liberó.

Csajok! Nektek vannak barátnőitek? Nekem mind eltűnt, mikor a gyerekek 3 hósak lettek. Mindig ők jöttek, mert én a 2 gyerekkel nem voltam túl mobilis, és akkor még nagyon bennem élt a koraszülöttség, és nem akartam őket másra hagyni, de mindig odafigyeltem, hogy ne róluk beszéljünk. Ezért 60%-ban a közös melóhelyi pletykák voltak a téma, majd 30%-ban az ő magánéletük, és csak a maradékban az enyém. Mégis eltűntek, fél éve egy sms-t nem eresztettek meg. Maradt egy csajszi, de ő meg kiköltözött Angliába, vele mégis tartom a kapcsolatot. Ha hazajön, az első dolga ide jönni.

A játszótérre még nem járunk le, ugyebááár, de bevallom, hogy az ottani anyukák valahogy nem olyan szimpik így első (sokadik) ránézésre. Persze még nem beszéltem velük, és csúnya dolog az előítélet, de olyan klikkesedés van ott, nagyobb gyerekek...stb. Nekem meg nincs kedvem simulékonynak lenni, hogy befogadjanak...
Aztán biztos, ha majd lejárunk, akkor magától alakul a dolog...legalább is remélem.

Juti: Az a baj, hogy személyesen nem tudunk talizni...Pedig olyan jó lenne szerintem néha picit összefutni :wink:
Vendég
 


Vivi! Nekem a legjobb barátnőm a tesóm, de a kolléganőim közül is tartom a kapcsolatot, pár csajszival, msn-en írogatunk meg néha bemegyek vonattal vagy autóval hozzájuk. A védőnői is a barátnőm lett, szegény babát szeretnének és nem jön össze túl egyszerűen nekik és a közös kudarcok mint pl.: méhenkívüli terhesség össze hozott minket. Az utcánkban is vannak jó arcok, velük is szoktam elég sokat dumcsizni, a sógornőimmel is jól kijövök, az egyikkel elég sűrün dumcsizunk skype-on és a legfontosabb barátom és társam Zoli, bocsi tudom, hogy ez most csöpögös lett de igaz.
Ma megyek épp be a munkahelyemre, az a legjobb benne hogy tesóm ott fodrász és utána megyünk hozzájuk fodrászkodni. (Nemtom emlékeztek e még rá vasutasként a hatvani állomáson dolgoztam).
Nálunk nincs játszótér sajna, mert a védőnői tanácsadáson megismerkedtem 1-2 anyukával és jó lenne néha összefutni velük, de ez van.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Nekem igazából 2 nagyon jó barátnőm volt, és van, és óriási szerencsénkre épp úgy alakult az életünk, hogy majdnem egy időben mindhárman "lebabáztunk" :), így a kapcsolat se szakadt meg egyáltalán, sőőőt, olyannyira jó, hogy a Vica gyerkőcei által kinőtt szép ruhákat és játékokat az Erika babája kapja, aztán ha ő is kinövi, akkor a Milánnak jön! Erikával napi szinten találkozunk, egyszer már itt is aludtak Botival, Vicával meg hetente telefonálunk, és havonta 1x, 2x találkozunk. Vicának vannak az ikrei, novemberben leszenk 2 évesek, és van Maszat (Sanyika), aki áprilisban volt 3 éves. Erikának meg Boti, ő október 23-án lesz 1 éves. Szóval nagy a csapat gyerekek szempontjából, de együtt játékra még nem került sor, mert ha Vica jön, akkor inkább gyerekek nélkül, mi vagyunk neki a kikapcsolódás!
És ha összejön, akkor most pénteken megyünk együtt itt Sopronban színházba. Ez olyan kocsmaszínház, igazi kocsmahangulat, asztaloknál lehet leülni, rendelhetsz piát, meg zsíros kenyeret, és aztán egyszer csak elkezdődik a darab, ott az asztalok között egy kis helyen, és a nézőket is bevonják az előadásba! Naaagyon jó, egyszer már voltam, most alig várom, hogy mehessünk!!!! Szóval barátnők megvannak!!!!!

Vivi!

Hááát, tényleg szuper fantasztikus lenne találkozni, csak mindenki elég messze van egymástól!!! Ti még Bp-en és környékén előnyben vagytok, de Bettó, meg Driennke, meg még sokan mások elég messze vagyunk Pesttől!!!

DE!!!!!! Jövő nyáron már elég nagyok lesznek a gyerekek, és szerintem biztos nagyon élveznék, ha elvinnénk őket az ÁLLATKERTBE!!!! Mit szóltok hozzá?????????? Egy babanetes tali az állatkertben?????? Én nagyon benne lennék!!!!! Vélemények???

jutiboszi
 
 


Basszus, írtam egy kisregény és eltűnt.

Majd ha lesz türelmem mégegyszer leírom.

Driennke

Kép
driennke
 
 



Adrienn!

Elvileg ha nincs lisztérzékeny a családban, akkor már azt mondják, hogy 6 hós kortól lehet gluténtartalmú kajákat enni, de ha óvatosabb az anyuka, vagy van a családban valaki lisztérzékeny, akkor 8 hós kortól lehet csak, ha jól tudom! Úgyhogy az ikrek ehetik!!! :)

jutiboszi
 
 


Sziasztok! :D

Nekem az otthoni/Magyarorszagi/ baratnök mind megvannak es eleg sürün beszelünk telon,viszont sajnalom hogy messze vagyok tölük,nagyon jo lenne ha itt lennenek a közelemben.A legjobb baratnöm most 3 honapos terhes. :D Itt nincs sok jo baratnöm,illetve 1 van,de ö Stuttgartba dolgozik/oda is fog sajna költözni :( /,igy reggel megy,este jön a munkabol,igy havonta 1x talizunk es hetente sms-ünk.Pont ma jön hozzam.Ha ö elköltözik,akkor nem is lesz senkim itt.:( A jatszoter meg televan orosz anyukakkal es elegge maguknak valok. :( Van meg egy jo baratnöm/regi kolleganöm/,öneki mar 3 gyerköce van,igy ö is el van foglalva a csaladjaval. :(

Juti,ennivalo ez a Milan. :wink:

Kép
ami6
 
 


Juti,nem is lenne rossz egy zart forum,es akkor nem tudna minket senki idegen olvasgatni,illetve bekontarkodni..

Kép
ami6
 
 


Ami!

Ha jól tudom, Lili volt már zárt fórumon, tőle kell megkérdezni, hogyan is működik ez!

Lili!

Hogy is működik egy zárt fórum? :) Esetleg tudsz róla valamit?

jutiboszi
 
 


Jó nektek. Az én munkahelyemen sokaknak van gyereke, de akik az én csoportomba tartoznak, azok közül 1-nek volt, de ő is fiú. Pedig 21-35 évesig voltak, de inkább a bulis típusok. Nem ilyen eszeveszett partyzók, de a család az nagyon messze áll tőlük. Nem hittem volna (persze titkon számítottam rá), hogy ilyen hamar lelépnek. Pedig nagyon oda voltak, hogy baba, ráadásul kettő. Hát minden csoda 3 napig tart... :? És főleg vidékiek. Tehát délután a melóhelyen vannak még (össze-vissza beosztások vannak), szabadnapon pasival, vagy shopping ( :roll: ), esténkén buli, hétvégén meg hazamennek.(vagy akkor is buli). Én meg a két gyereket nem tudom csk úgy fölpakolni, és keresztül-kasul hurcibálni őket a városban, csakhogy azt nézzem, amint xy órákig cipőt próbálgat.

AZ unokanővéremmel talizom mostanában gyakrabban, mert neki 1 hónap és itt a baba. Most jut eszembe, hogy van még 2 barátnőm, de ők ritkán elérhetők. Az egyik éjjel-nappal dolgozik a tüzéptelepén és csak telefonon elérhető, a másiknak meg 3 éves a kisfia, és vagy Pesten fodrászkodik, vagy Fóton van (ott laknak).
Kép
Kép
Vendég
 


Vivi,de erdekes hogy milyen gyorsan valtozik a csajok arcocskaja. :shock: Szerintem egy csomot valtoztak megint es meg helyesebbek! :wink:

Kép
ami6
 
 


Egy aktualis kep meg Markrol,aztan lepek,mert nemsokara jön baratnöm.

Kép

Jok legyetek,majd jövök.. :wink:

Kép
ami6
 
 


Vivi, Ami!

Nagyon aranyosak!!!!! Ami! Márk is rengeteget változott, szerintem neked fel sem tűnik, mint nekem sem, hogy Milcsi változik!!!! Azok a fogacskák!!! Igazi kispasi! A csajok meg már nem is kiscsajok, hanem nagycsajok! Én még mindig nem tudom megkülönböztetni őket! :)

jutiboszi
 
 


Igen, akiknek nincs meg gyerekük azok altalaban hamar lemorzsolodnak...Olyan baratokat kell keresni,ahol ugyancsak kisgyerek van.Akkor lehet együtt setalni menni,stb...több közös tema van.
Most mar tenyleg leptem.

Kép
ami6
 
 


Juti,tenyleg fel sem tünik nekem hogy Mark sokat valtozott,mindig masok mondjak. :D Vivinel a csajokat en sem tudom megkülömböztetni. :wink:

Kép
ami6
 
 


Nálunk a fősuli alatt alakult ki a barátság ezzel a 2 leányzóval, úgyhogy a barátság kezdete óta rengeteg közös témánk van. Vica tervezte a babákat, Erika meg szeptemberben akarta csak "elkezdeni a babagyártást", erre már januárban terhes lett, de nem bánta, aztán májusban én is terhes lettem. Úgyhogy teljesen jól jött ki....rengeteg tanácsot kapok tőlük (néha már sok is:) ), és ami jó, hogy néha én is tudok nekik okos dolgokat mondani, pedig aztán én vagyok a legtapasztalatlanabb (hű, de hosszú szó!:) )

Még egy kérdés!
Mennyi husit tesztek a főzelékbe??? Nekem a védőnő 6-7 g-ot mondott, aztán később lehet növelni...mennyivel?mikor???ezt már nem mondta :oops: :roll:

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Mennyi tápszert tesztek a gyümibe ?
Csak érzésre, pl 2 ek, vagy valami előírás szerint ???
zsuzsi80
 
 


Ezeken a képeken szerintem olyan bamba képük van, :oops: :oops: pedig tök nem ilyenek, csak olyan a gépem, hogy 2-3 másodperccel azután exponál, mint ahogy lenyomom. Addigra meg bemozdulnak :? Nem lehet állítani, és eléggé idegesítő... :roll: Ezek voltak a nem elmosódottak.
Kép
Kép Na ilyenek... :?
Vendég
 


Én üveges bébiételt adok.

Juti: Amúgy ilyen az ikerkocsis lábzsák, mint a fölső képen.
Vendég
 


Csajok, csak gyorsan reagálok, mert rohanok. Igen, a baráti társaságunk, ami innen indult a babanetről, most zárt fórumon kommunikálunk, az egyik férj csinált nekünk egy oldalt. De van más lehetőség is, szavazzunk, és akkor priviben megírom a lehetőségeket. Ha úgy döntünk, hogy megyünk, akkor a kukkolóknak lehet adni egy utolsó lehetőséget, hogy csatlakozzanak, egyébként csá. :)

Nekem is vannak barátnőim, de persze vannak, akik lemorzsolódtak, főleg az egyetemi barátnőim közül. De nem mindegyik. Ábris keresztanyja is az egyik barátnőm, Szonjáé meg a férjem legjobb barátja, így is meg akartuk erősíteni a barátságunkat. Játszótéren amúgy én sem barátkoztam eddig, valahogy nem megy nekem, de nem is voltak annyira szimpik...

Zsuzsi, nekem azt mondta a védőnő, hogy gyümibe ne tegyünk tápit, de nem feltétlenül osztom a véleményét... Amúgy 2-3 kanál szerintem.

Bettó, köszi a tanácsot, plíz írjatok még a kérdésemre!!!!
Rohanok, engem akarnak...

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79 írta:Sziasztok csajok!

Engem most tökre megkavart a védőnő! asszonta, hogy délelőtt ne adjak főzelékes, azaz krumplival habart kaját, hanem csak délben, és sima gyümi menjen délelőtt és uzsira! De az az én fiamnak nem elég... és nem is csusszan neki... Azért hívtam, hogy mikor menjünk pneumo-oltásra, és akkor megkérdeztem tőle ezt a tápis-kukoricás dolgot a gyümihez, és azt mondta, táp szigorúan csak a főzihez...
Adjatok mán tanácsot! :D
Szonja ette mindig, amit adtam neki, bármi légyen is, de ez a gyerek pasiból van, és lehet, hogy azért nem kéri, mert nincs benne hús. :lol: :lol: :roll:



Lili!

Erre válaszoljunk??? Vagy a zárt fórumra???

Én mindkettőre:
1. a gyümit tízórai körül adom neki, simán csak gyümit, és kb. 1 óra múlva tápit, de nem egész adagot, csak kb 1dl-t, majd 2 óra múlva főzi!!!
2. Én benne vagyok a zárt fórumban, ha nincs ellenetekre, de maradhat nyitott is!!! Nekem addig mindegy, amígy egy kukkoló bele nem köp a jól megfőzött levesünkbe!!! :):):):) Ha lenne ilyen, akkor inkább tegyük zárttá!!! Vagy akkor már késő?? Írjatok!!!

jutiboszi
 
 




Én benne vagyok a zárt topicban :wink:
Vendég
 


Halihoooo :D

En is benne vagyok a zart forumba... :wink:

Lili,en ezzel a gyümis-fözis dologgal eleg bizonytalan vagyok,hogy mikor mi lenne a jo,es mikor szopizzon.
Eddig ugy csinaltam,hogy napi haromszor szopi /reggel,delben,este/.10 orakkor fözi es delutan gyümölcs.Szerintetek inkabb delelött legyen gyümölcs es delutan fözi,vagy????Mert azert meg föetkezesnek tejcsit akarok neki adni,ill az lenne a jo,nem? :? Segitssseeegg!!!!
Most vettem neki körtet es barackot,doki szerint az rendben tartja a kis gyomrat es nem fog kemenyet kakilni.Nem is tudtam,de azt irjak hogy pl. az alma,banan,megfogjak a gyomrot.Tegnap annyira erölködött szegeny,meg sirt is egy kicsit.Nagyon megijedtem,mert meg verzett is egy picit a kis feneke,ahogy kierölködte.Nalatok volt mar ilyen?????
Lili,miert ne adjal krumplis kajat delelött??

Kép
ami6
 
 


Hú csajok! Majdnem egy órája olvaslak Titeket! Nem voltam már jó pár napja neten... Kedzett babanet elvonási tünetem lenni.

Köszi a bíztatásokat férfiügyben... amúgy én is optimista vagyok! Nem aggódok. Na meg így is teljesnek érzem most az életemet!

Zárt topic: tőlem!!! Remélem, én is beleférek, még ha ilyen ritkán is írok... Tutti depressziós lennék, ha nem tudnék Rólatok! Nagyon bírom, hogy egyforma a témánk. És jó, hogy mindig meghallgattok :)

Husi: én nem mérem. Mindent szemmértékre meg érzésre csinálok. Ma pl. krumpli, körte, őszobarack. És több mint 2 decit lenyomott belőle Dani. Csináltam már sütőtök-alma-körte-barack-szőlő stb. Babapiskóta bele, vagy husival. Ja meg sárgarépa. De a sárgarépa nem a kedvenc :(

Barátnők: vannak, majdnem mind megmaradt. Főleg ők jönnek, de egy babával én is tudok mozogni. Többnek van babája. Együtt megyünk baba-mama tornára, babaúszásra, vagy flangálni az ikeába. Naggyon élvezem. Csak kicsit fáj, hogy a kisbabás barátnőim mind "csak" babáznak. Én meg dolgozom is. Emiatt ők nagyon ráérnek hozzám képest, én meg mindig rohanásban vagyok, és nem tudok annyit időt velük lenni.

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Csajok,ki szoptat meg?Juti,Milcsi elfogadja a cicit most mar?

Kép
ami6
 
 


Panka,megkerdezhetem hogy mit dolgozol?
Daninak jo etvagya van! :D Ha jol tudom,te meg szoptatsz,ugye?Mikor,mit adsz neki?
Persze hogy te is jöhetnel a zart forumra,meg akkor is ha ritkan irsz,meg is lennenk sertve ha nem lennel ott! :P :wink:

Kép
ami6
 
 


Nekem 5x esznek, ebből 1-2 a főzi/gyümi. Ezeket valamikor napközben kapják. Ahogy kijön. Még nem volt gond. Napi 1-2 kaki szokott lenni. Extra ritkán kimarad 1 nap valamelyiknek, de másnap dupláz :wink: tehát kaki gondok nincsenek.
Én nem tudok pasikra gondokni. Szerintem ők sem gondolnak rám :lol:
Viszont elmondhatom, hogy 2 csajjal élek együtt :wink:
Vendég
 


Építészmérnök vagyok. Magántervezőként dolgozom szüleimmel. Hárman alkotjuk a Márton bt-t. www.martonbt.hu -a honlap még nem az igazi. Elég lassan haladok vele. De egyszer elkészül!!! A megrendelők pedig nincsenek tekintettel Danira. Persze az ipar kicsit lelassult, de nem állt meg... Este 8-tól éjfélig tudok aktivan dolgozni.
Szerencsére Dani éjszaka szuperjó alvó, így ilyenkor mindig alszik.
Dani most 10,5 kiló. De valahogy nekem nem tűnik ducinak. Majd küldök fotót. Még szoptatom amúgy. Kb. napi 4x. Éjjel (ha kel), reggel, délben, este, 10 körül gyümölcsös turmix, délután husis vagy krumplis gyümis turmix vagy főzelékszerűség. Ha este nem elég a szopi (ez eddig 3x volt) akkor kap egy kis tejpépet, nagyon hígra készítve cumisüvegből.
Ti miket tanultatok? És mit dolgoztok/tatok????

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Uhhhhh én tegnap voltam, de nekem is elég volt végig olvasni :lol: Csak így tovább!

Ami! Mekkora haja van a legénynek! Nem semmi! Én is szoptatok még. :wink:

Manka! Én még olyan babakekszet is tettem bele, amit lehet ilyen idős korban már. Vagy néha néha babapiskótát, de tudom, azt te nem adsz neki :wink: És a gyümiket próbálom úgy variálni, hogy mindig legyen benne egy kicsit laktatóbb is. Vagy a bébidesszertet adom, de felezve friss gyümivel. Más ötlet nincs :(

Zárt fórumban benne vagyok, elég volt egyszer átélni ami volt.
Barátnék????????????? Hol is vannak? Jó kérdés. Nekem is eltűntek. Van egy barátné,aki fodrászis, de most könyvelést csinál a férjével, ők még a szülésnél is kint várakoztak, nos ő is eltűnt. Mentségére, irtó sok a meló, de a hajam már nekem is vacak. Hol vagy Kata???? :roll:
Másik barátném Külföldi lett :lol: Ja és persze van/volt még egy, de ő is szőrén szárán eltűnt :cry:
Benne vagyok a nyári taliban :wink:

Juti! Én is rá vagyok kattanva a bébi hamikra, helyette viszont hetente csinálok tejbegrízt, gyümivel. Nem tudom megunni. :wink:

Kép
bettó
 
 


Vivien! Szerintem is sokaz változtak a csajok! Édesek nagyon! :D

Kép
bettó
 
 


Miket tanultam? A közép suli: Vegyipari középiskola elektrotechnika és elektronika szak. Itt csak érettségi volt emelt fizikával. Majd egy idegenforgalmi ügyintéző technikusit csináltam, van egy valutaváltó végzettség is. Titkárnő is voltam már, iletve a Vodánál értékesítő, majd a téka. Ja az első munkahely valutaváltó volt, ahol biztosan öregedtem vagy 10 évet :D

Kép
bettó
 
 


Vivi, Ami
Gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(ebben a topikban csak gyönyörű gyerek van :wink: )

Zárt topik
Engem ki ne hagyjatok!

Ami
Trier környékén leszünk novemberben. Ott van egy katonai légibázis.

Barátok
Főként volt iskolatársak. Tartjuk a kapcsolatot, bár sokan vannak külföldön.

Pankamama
Én nemzetvédelmet tanultam, ezen a vonalon is dolgoztam.

Juti
Férjecske is katonatisztként végzett, aztán munkahelyi átszervezés miatt átkerült a rendőrséghez, de visszament a honvédséghez.

Betti
Család Amerikát jobban megemészti, mint azt, hogy Zoli elment volna Afganisztánba, vagy Koszovóba :wink:
Vendég
 


Manka! Bio boltban lehet kapni riszpelyhet, vagy búzát. Már azt is lehet adni neki gyümiben :wink:

Kép
bettó
 
 


Lau! Igazad van! Szerencse, hogy nem küldték. Küldhették volna?

Kép
bettó
 
 


Dani holnap 7 hónapos - pár kép:

Kép
labdázni jóóóóóóó


Kép
anya s fia


Kép
építkezésen


Kép
még jókedvűen


Kép
már elkeseredve

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Sziasztok!

Én óvónéninek tanultam, fősulin, aztán mivel nem volt meló itt Sopronban, ezért gyorstalpalón műkörmös sulit csináltam, és 3 évig reszeltem az osztrákok retkes, és nem retkes körmét! :):):) Utána volt egy vendéglőnk, ami nem igazán indult be, ezért eladtuk, és aztán jött MILÁN! Azóta anyuka vagyok, és még mindig tanulok az anyaság iskolájában, szerintem sosem fogom befejezni!!! :)
És még amivel közben-közben foglalkoztam: tetováltam, falra festettem, rajzoltam, idegesítettem a férjem...ja, az nem munka! Dehogynem!!! :)

jutiboszi
 
 


Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: