Új privát üzeneted érkezett!

Köszi nektek!
Az a helyzet, hogy most szálltam ki a kádból és már kezdtem azt hinni, hogy na, múladozik, de most rájöttem, hogy mégsem Kép
Rékacs, nem is gondoltam, hogy húzni akarsz, csak ha mégis vaklárma, akkor inkább ne legyen hajrá Kép

Na asszem mostmár felhívom azt a gólyanénit, mert nagyon nem bírom eldönteni, hogy mi van.

Írok ám, amint van valami hírérték! Ha meg nincs, akkor azért Kép Kép Kép
aura
 
 


Lili, chatelhetünk egyet? Nem teljesen világos a dologKép
vghnoémi
 
 


Aura nagyon alakul, most chateltem vele. Nagyon gondoljunk rá!!!!!
vghnoémi
 
 

 
 

Mennem kell szoptatni, de Aura!Drukkolok, hogy ez az legyen amire vágysz!Remélem érted!Kép

És üzenj mindenképpen!!!
Katy
 


Sziasztok!

Vagyok én is csak félhullán... Vagyis már lehet egész hullánKép

Tegnap is egész nap nyafinap volt... Semmi nem volt jó. Aztán jöttek anyukámék, így egy kicsit átvette Benikét. Aztán meg voltunk gyerekorvosnál mert nem múlik Benikének a kiütései. Kaptunk fenistil cseppet amit de. kell beadni 3 cseppet és alszik mint a bunda. Már most ezen parázunk, hogy ha ettől így alszik akkor majd jól kialussza magát és partyzunk esténként. Még jó, hogy csak 3 napig kell adni. Egyszerűen nem tudják, hogy mire allergiás. Gyanus a cukor is. De én mondtam, hogy már megvolt a kiütés amikor elkezdtünk cukros vízet inni. Aztán azt tanácsolta a dokinéni, hogy cukor helyett a vízbe gyógyszertári szőlőcukrot rakjak, mert akkor kizárjuk a cukrot és egészségessebb is a szőlőcukor. Kérdeztünk a szélcsőről, hogy hányszor lehet és most meg azt mondta, hogy akárhányszor nem lesz baja, csak ne várjuk meg a görcsöt előzzük meg.
Aztán hazajöttünk és elindult az előparty....
Elájult éjfélkor, de felkelt 1-kor szopizni, de utána múszály volt megcsövezni, mert síkitott. Az első party ezért 1-4-ig tartott... Aztán a következő szopi 7-kor volt, de ez is partyba csapott át, EDDIG!!!! Már szegénykém teljessen berekedt, meg már olyan fáradt...Zombi vagyok, de múszály volt főznöm, hogy együnk valamit. Így most még sül a húsi, addig gyorsan bekukkantottam. Aztán szerintem alszok egy kicsit, amíg így beájult... Közben befutott a védőnéni is, így megint látta a party végét... Azt mondta, hogy front van és ne csodálkozzak rajta. Hiába csövezem összevissza, a frontra érzékeny babák úgyan olyan tüneteket produkálnak, mintha a hasuk fájna... Marha jó, mi?
képzeljétek, 4700g 8 hetesenKép 11nap alatt 450g-ot hízottKép Mondom is neki, hogy fog utálni ezért, hogy nagykorában mennyit fogja ezt hallani tőlem, hogy zabagépKép

Nomémi! Rendben az autóKép Addig meg majd még pontosítunk...

Tényleg akkor mikor lesz a tali? Kedd v. szerda? Szerintem legyen szerda, mert akkor nem kell izgulni senkinek sem a járművek miatt...

Lili! Én is bőgtem már este, mert én sem tudtam eldönteni, hogy most mi van. lehet, hogy már nem elég a tejem neki? Most azt mondta erre a kérdésemre a védőnéni, hogy már 1,5 hete nem fejtem,azért izgulok én, lhogy nem is kell már egy 2 hónapos baba mellett fejni, mert apadni csak a korai időkben szokott és mostanra már beáll a cici a babához? Hát nemtudom?
Ja, az meg nem semmi, hogy beválaltál egy bablevest? Csodálkoztam is volna, hogy bírja Hana baba? A bab puffasztó, hagyd meg majd a szoptatós időszak elmúlása utánKép Nekem már listám van, hogy mit akarok enni-inni, ha már nem szoptatokKép

Nagyon jók lettek a talis képekKép Kis veknikKép

Jimbone! GRATULÁLOK a kis szöszkéhez...

Aura! Végül is már 38. hetesen szülhetsz már, nem? Elégg úgy hangzik, hogy baba lesz mostanságKép Hallod front van! Ez a szar idő kibújtatja Erababát?Kép

Rékacs! Nem kaptam meg az e-mailt!

Megsült a hús, most meg megyek aludni.

Pusszancs: Márti
hajdum
 
 


Hajdum! Kép

Mi most próbáltuk ki a cukrovizet. Eddig úgy néz ki, hogy bevált, de nem akarom elkiabálni. Ivott négy-öt kortyot, rászopizott, és most mint a bunda alszik. Remélem beválik. De ugye ettől nem lesz kevesebb a tejcsi???
Egyébként én is úgy érzem, mintha kevesebb lenne. Eddig úgy ömlött belőlem, most nem kellett már betét sem, csak mikor szopott, akkor folyt a másikból is. Most kezdene beállni a "kereslet-kínálat" ???? Mit gondoltok??

Üdv. cic
cicmerák
 
 


Na itt vagyok én is! Van izgalom ugy látom!

Jimb, nagyon gratulalok a kis különleges babádhoz! Tényleg nem láttam még én sem szőkét, nagyon édes!

Aura, én sem tudtam hogy nekem jóslóm van -e vagy nem, de mértem, és rendszeres volt, tehát lehet menni. De gondolom azóta már talán úton vagy. Szorítok akármi is van! Kép

Rékacs, jól olvastam hogy 6 naponta kakil a bébi? Vagy félreértettem? Az nem tul ritka? Nekem naponta többször is.... Irj erről még légyszi.

Nekem most vasárnap lesz 2 hetes, sokat alszik, de most már vannak aktiv időszakai, illetve most már az éjszaka tolódik ki, ma például éjféltől 5:20-ig aludt. Néha nem tudom eldönteni hogy felébresszem-e ha eltelt a 3 óra (nappal), vagy hagyjam aludni.

Tegnap irta Bagzer sms-ben hogy minden nagyon jó, már van teje, és szét van rágva a cicije.Kép

Na megyek, mert lejárt a mosás. Puszi!

Eszter2004
Petra baba 12 napos
eszter2004
 
 


ja , Petra csak 11 naposan érte el a születési súlyát. Ugye az jó? Plusz még valami: Nálatok mikor esett le a köldökcsonk? Petranak meg mindg megvan!! Kép
eszter2004
 
 


SziasztokKép
SavitriKép
kipróbálom....eddig mindig kiejtette....

EszterKép
nekünk a 17.napon esett leKép

Aurának szoritunk nagyonKép

pussz edwig
Vendég
 


SziasztokKép
Bagzerék, hazaértek, azt mondja Minden nagyon jóKép Aura hívta őt Kép ééés SZÜL!!!!! mostmár mehet a drukk neki ezerrelKép

puszik
edwig
Vendég
 


Most beszéltem Aurával és már a vajudóban van, Erababa feje nagyon lent van már,a magzatburok is feszes azt mondja, de Aura nagyon jól bírjaKép igazi hős két fájás között és alatt beszéltünk.... Sok puszit küld mindenkinekKép
Szorítsunk nekiKép
Vendég
 


Aura! Akkor most már hajrá!Kép
Jimbone! Gratula Áron babához. Nagyon szép kiskrapek a szőke fejével.

Én kezdek kibukni. Nálam ugyan nincsen tejválság ( Kopp, kopp ) de nagyon fáradt vagyok. Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz leszKép Bömbi egész nap rajtam lóg, cipel magával a lakásban, szinte le sem tudok ülni. Máté eszik alszik, de azért néha ő is behisztizik, és akkor vele is foglalkozni kell. Szegény még szopizni is csak úgy tud, hogy közben Bömbihez beszélek, ő meg rajtam lovagol és piszkálja Mátét. Én meg képtelen vagyok ellazulni ami ugye nem jó.
Bocs, hogy kipanaszkodtam magam, de muszáj volt.

Pusz mindenkinek
Brigi
bombomanyu
 
 


Aura! Kép Megy a drukk Kép

Hajdum még egy kérdés a cukrosvizzel. Te egy napra beosztod a 125 ml-t? Vagy mennyit adsz neki? És minden nap?

Eszter! Nálunk már hétfőn leesett a csonk, de a védőnénink szerint 6 hetes koráig bármikor leeshet, úgyhogy ne aggódj! Kép

Üdv. cic
cicmerák
 
 


Sziasztok!!!

Hát ez szuper!!!Nagyon izgulok Auráékért!!!HÁt nem semmi,hogy belleőztek mindenkit!Ennyit a kiírt időpontokról!!!
Kép

Már tényleg nem sokan maradtatok nem babázók!Nektek külön hajrá!!!Talán ez a front meghozza Nektek is!!!SZORÍTOK!!!

Lili!Nekem az a véleményem,aztán lehet hülyeség,hogy nem feltétlenül kell,hogy folyjon a tejci, nem azon múlik, a hozam!Nekem nagyon ritkán folyik és egy mellből etetek 120 grammokat!Szóval ne aggódj, és mérd le mérlegen, ha ez megnyugtat!A fejésnél, meg csináld azt,hogy amiből etettél,vagy ha mindkettőből etettél, de amelyikből többet, abból fejjél úgy,hogy totál kiürüljön, és a másikat hagyd meg a következő szopira!Nekem bevállt!Meg homeobogyót is szedhetsz!!

Szegény Hajdum,meg a többi hasfájós!!!Mikorra derült ki,hogy hasfájós a babátok?Én szeretném remélni,hogy minket elkerül!!!

Edwig!Nagyon helyes Bálintod van!KépLegalább olyan jól lakott napközis feje van,mint az én Dávidomnak!Kép

Brigi!Neked meg külön kitartást!Én csodálom azokat a mamikat most még jobban, akik két,vagy több gyerekkel bevállalnak egy új picit!És ugye az izgő-mozgó fiad mellett nem lehet semmi!

Puszi mindenkinek!
Bagzeréknek meg külön puszi, és remélem legalább napokon belül beköszön hozzánk, meg Kikocsék is vasárnap jönnek haza,ha minden igaz!Kép

Katy és Dávid
2 hét + 3 nap
Katy
 


És akkor a mai fotó!
Kép

Mert nekem annyira tetszik a lábija!!!Kép
Katy
 


Katy! Kép

Zabálnivaló KépKép
cicmerák
 
 


Helyesbítek!

Nem két,vagy több gyerek mellé, hanem egy vagy több mellé, de gondolom értettétek!Kép

És tettem fel új képeket!Csak nem a Katy albumba,hanem Uhrovszky Dávid néven van egy album!

Puszi:Katy, aki mostmár elpályázik!
Katy
 


Katy!
Jajj de puszilnivalóKép
bombomanyu
 
 


Helló!

Kicsit nehézkesen írok, mert Zsuzsi szopik, szerencsére bal ciciből (jobbkezes vagyok), közben a másik kettő a lábamon ugrál.

Régi témához: én is adtam volna cumit az első kettőnek, csak szerencsémre nem fogadta el egyik sem! Tudom, milyen érzés, mikor minden kötél szakad... Csak azt mondtam, hogy elméletben nem jó. És köszi mindenkinek, aki megvédett. Kép

Gratulálok minden új babásnak! Orbis, Tamesz, Zsuzsa, Mazsom... nem semmi! KépKépKép

Ma Zsuzsó is teljesen meg van őrülve, remélem, csak a front miatt. Talizni még nem tudunk menni, nektek jó szórakozást. Keddtől Imi elkezd dolgozni, 6-kor megy, este 6-kor jön, én meg itt maradok 3 gyerekkel... Lehet, hogy többet nem írok ide, akkor tudhatjátok, hogy fölkötöttem magam a mestergerendára.
Az a tudat éltet, hogy például Nullácska is életben maradt, pedig neki négy van, sőt ikrek...

Jaj!!!!!!!!!!

Vica
mvica
 
 


Jaj de jó! Aura is szül! El sem hiszem!!! Nagyon szorítok!!! Juhéj!!

Bombomanyu, nagyon nehéz lehet neked hogy ott a másik. Apa nem tud segíteni? Vagy valaki? El tudom képzelni milyen lehet.... Kép

Köldökcsonkban köszi a megnyugtatást. Kép

Katy, neked olyan sokat eszik? De jó.. nekem 60-90 grammokat eszik csak. De mindig mérem, és összességében nagyjából megeszi a súlyának egy hatodát naponta, illetve 30-40 grammal kevesebbet inkább. Folyadékot külön még nem adtam neki. Te?

Na megyek vissza a csemetémhez.

Pusza!
Eszter
eszter2004
 
 


Lányok, ha Petra ébren van, akkor egy fél óra nézelődés után már tuti a cicit keresi. Én nem adok neki ha nem telt el legalább két óra az előző szopi óta. Ilyenkor játék cumit adok. Mi baja lehet tőle? Vica? Te mire gondolsz? Vagy erre a cumizavarra gondolsz? Attól nem tartok. Viszont mit csináljak vele különben? Már énekeltem, táncoltam, puszilgattam már mindent csináltam. Kép

Köszi!
Eszter
eszter2004
 
 


Sziasztok!

Aura! Ez nagyon jó hír, drukkhegyek!!!! Kép

Jimbone! Gratulálok a kis szőkéhez! Kép (Egyébként a szobatársam kisfia is szőke volt, őt is mindenki csodálta.)

Szoptatás: eddig én nem írtam, hogy hogyan csinálom, de csak hogy megnyugtassalak benneteket - Én kb. a 2. héttől mindkét cicimből szoptatok nagyjából ua. ideig. Eleinte fejtem is, de alig jött valami, viszont Lilinek mindig elég volt. És beállt ő is a kb. 3 óránkénti szopira, meg szerintem azóta a melleim is. Úgyhogy azóta nem fejek és Lili így is szépen hízik, napi átlag 3 dekát.

Most mennem kell, mert éhes a drága, még lehet, hogy visszanézek.

Pussz,
Katinka
katinka
 
 


Nekem Petra tegnap fogyott 10 dekát, mára meg hizott 70-et. ????????????

Vajon mi lehet Aurával? Kép Remélem már babázik! Kép
eszter2004
 
 


Elfoglalt vagyokKép Nagyon jó volt Lilinél. A kisfiam viszont még nem értékeli Hana babát...grr.Kép

Orbis írt, hogy Boróka nagyon kisangyal, szépen enne, ha lenne mit, de türelmesen várnak, hogy legyen. És vasárnap mennek haza, ha minden igazKép

Ugye ha bukik Levente, akkor biztos, hogy eleget szopik? Még mindig aggódom, mert nem érzem, hogy mennyit eszik, és sír utána, az meg lehet attól is, hogy túlette magát. A mérleg meg hülye, azt mutatta, alig evett. Megőrülök! De azt hiszem, eleget evett...
vghnoémi
 
 


Eszter!

A hízást egy héten egyszer mérd mondjuk meztelenül ugyanaznap kaja előtt, mert ingadozik napról napra.

Cumi: én adok Leventének, mert tudom, hogy irtó nagy a szopásigénye, és komfortszopira én nem adom a cicit... De nem ítélek el senkit, aki igenKép És teljesen normális, hogy nincs el magában 15 percnél tovább, még pici. Lesz ez jobb is! A szopást ismeri csak az életből.

Edwig, minden baba kiköpi a cumit, az a jó. Amikor kiköpi, ne add vissza rögtön, csak ha kéri. Igy el lehet kerülni elvileg, hogy függő legyen, mert ha nincsas szüksége rá, kiköpi. Lehet, hogy sokszor vissza kell tenni, de nem baj.

Katy, a homeobogyó rosszat nem tesz, ugye? Tehát l'art pour l'art is szedhetem?

Ja, Eszter, a kaki anyatejes babánál ezerféle, valakinél napokig nincs, valakinél napi többször, és mind normális.

JIMBONE, MAZSOM, GRATULÁLOK!!! Auráért meg nagyon izgulok, remélem, már kijött Erika!

N.
vghnoémi
 
 


Fantasztikusan bírok észt osztani a 2 hónapos tapasztalatommal, miKép Bocs... Most olvastam visszaKép
vghnoémi
 
 


20:57kor megszületett Rajos Erika. 2640g 55cm. ő is én is nagyon jól vagyunk

ez az sms érkezett Aurától

HATALMAS GRATULA AURÁNAK ÉS ERABABÁNAK!!!!!
ÉLJEN ÉLJEN!!!!

KépKép
savitri
 
 


Eszter, ha azért aggódsz hogy nem eszik eleget, akkor nem feltétlen kell kivárnod a 2 órát, nem?
Lehet, hogy még nem tud egyszerre sokat enni aztán hamar megéhezik.

Hana épp most fejezett be egy teljesen értelmezhetetlen kiborulást. Tomi már a végén rázogatta és azt hajtogatta neki, hogy Hana térj magadhoz. És tényleg ez tűnt a leghelyénvalóbbnak. Végül betettem a kendőbe és megnyugodott. csak most azt nem tudom, hogy teszem le aludni.

pusz

KépKép
savitri
 
 


Nagyon gratulálok Aura! Biztos nagyon aranyos! Ügyes vagy, már várom hogy megtudjam hogy ment.

Szopi: eddig olyan jól elvoltam, 70-90 grammokat szopott 3-4 oránként. Erre most tessék!!! 30-40-eket szopik max, letudja 10-15 perc alatt, majd úgy elalél, elalszik, hogy nem bírom felkelteni semmivel!!! Most akkor fejek ezerrel. De azt is utálom mert nem ömlik belölem a tej, és most is volt legalább 45 perc mire lefejtem 50-et. Pumplálom, 10 nyomás után nem jön, ujra ráteszem , ujra jön, majd megint nem. Rettenetes, tiszta ideg vagyok!!!!! Kép

Most tuti nem adok neki játszó cumit, nem érdekel ha óránként fog is sírni, tejet kap. Igaz alszik mint a bunda.

Ti isztok laktoherb teát? Én egyelöre nem. Tibi vesz nekem a gyógyszertárból nektár sört, direkt kismamáknak.

Na puszi,
Eszter2004, aki most egy kicsit feszült és ideges, de nagyon örül Erababának! Kép
eszter2004
 
 


Noémi, lehet hogy a mérlegek nem megbízhatóak? Nem tudom.Én mérek minden etetést..Ha meg bukik akkor tuti eleget evett szerintem. Petra például még soha nem bukott. Védőnéni szerint azért mert nyugodtan és lassan veszik magához a tejcsit. Ja, olyan nyugodt, hogy közben mély kómába zuhan, ahonnan csak a hideg vizzel lehetne felébreszteni.

Esztyx, hogy vannak a cicik? még mindig sebes? Nekem az egyik totál jó, a másikhoz még használok bimbóvédőt, de nem látom reális esélyét hogy valaha is begyógyul. Kép

Lili, Hana kiborulását annyira el tudom képzelni. Ki tudja mi lehet ilyenkor a bajuk? Lehet hogy csak arra vágyott hogy magadhoz vedd a hordozóban.

Na megyek fejni.....
eszter2004
 
 


Aura! Óriási gratulaKép Várjuk a részleteket.
Eszter! Apa próbál segíteni amiben tud, csak hát ő éjszaka dolgozik, és nappal alszik. Mire már használhatnám valamire a gyerekek alszanak. persze Bömbit ő fürdeti, meg vacsit is csinál, és Danival is foglalkozik.
Szopi témához még annyit, hogy én sose mérem mennyit eszik, és anyatejes babáknál fölösleges is mérni, mert nem mindenkinek egyforma a tejci összetétele. Ha hízik a baba, szopi utánn elalszik akkor tuti eleget szopott akár mit is mutat a mérleg. Máté általába 5-10 perceket szopizik, néha ugy érzem nem is evett semmit, mégis hízott 4hét alat 1200gr-otKép

Na most rohanok
Puszi mindenkinek
Brigi+Máté
bombomanyu
 
 


Gratulálok Aurának és Erikának!
Kép
Edwig, köszi,hogy elküldted sms-ben!Puszi érte!

Eszter!Szerintem se aggódj!Vizet nem kell adni külön nekik, mert azanyatejbben minden tuti dolog benne van!

Noémi!Te meg oszd az észt,mert legalább(ha nincs is Hogg könyvünk) eljut a filozófiája hozzánk, általad!Nekem sokat segít!!!

Vica!Pedig most akartam élni, a felajánlásoddal, mert van a férjed számára egy kis munkánk!És Téged sem irigyellek!!!

Na mennem kell!Vendégség lesz,meg addigra szalonképessé kell varázsolnom magamat!

Puszi mindenkinek!
Katy és a nyűgös Dávid
2 hét 4 nap
Katy
 


SziasztokKép
KatyKépKépKépKépnincs mitKép
Zabálni való lábija vanKép ééés igen kifejezetten olyan buksia vanKép

SavitriKép
Köszi, hogy beírtad, most javult csak meg a gépKép

AuraKép Gratula neked így isKép és sok puszi Picur EránakKép

NoémiKép
de ő fél ááá mp-ként kiköpi mert olyan mintha nem tudná tartani... próbálkozom hevesenKép

EszterKép
Bálint is ezt csinálja, bealszik a cicin, aztán felébred
20 perc múlva és megint cicit keres, de sajnos nekem a cumit nem fogadja el olyankor...

na pusszi majd még jövök
Edwig és Bálint4+5

Kép

egy manólábKép
Vendég
 


AURA!!!!JAJADEÖRÜLÖKHIPHIPPHURRRRÁÁÁJUHHHÉJJJJ!!!!!!!!Részletekre vágyom, hogy jól megdicsérhesselek!!!!!

Tejparások! Mélyen remélem,hogy a hülyeséget nem én kezdtem,mert olyan mintha lavina lenne!!!!!Szerintem mindenki nyugodjon meg, az a legjobb amit tehetünk(magamnak is ezt mondogatom és érdekes mód,ha tele van a ygerek emgy is,ha meg éhesen sír akkor ne,vajon miééé???)
A megfigyelésemet megosztom veletek. Hétfőn kezdtema válságot és az aktív fejés,fekvés,evés ivás,homeobogyó és tea programot(az imát mindig elfelejtem,félálomban eszembe jut aztán belealszom, szerintetek úgy is segít??!!)És az adatok a következők,napi tejhozamban(mint a bábolnai tejgazdaságbanKép):
- vasárnap(fejés nélkül,beparázva):480
- hétfő(délutántól fejve és bogyózva estétől):500
- kedd(már mindent bevetve):510(470 pociban+40fagyiban)
- szerda: 540
- csütörtök: 610(580 pociban+30 fagyinban)
- péntek(itt volt a barátnőm és Hanga szétesett atomjaira,tehát annyira nem men a pihi rész):600(mind pociban és csak reggel tudtam fejni)

Azért én növekvő tendenciát remélek. Szerintetek???Az van hogy a hajnali,meg a reggeli cic az dugig van(hála a jó égnek,ma reggel pl már lefejtem 90-et) a többi szopi meg két ciciből megy.És fejem az amit előbb adtam a szájába(de szinte semmi nem jön ki belőleKép,de nem adom fel!!!Kép)Aztán estére szinte üres mindkét cici ésa a napközben lefjtett megkapja pótlásnak. gy este teli pocival tudom lerakni(és ettől jól megnyugszom).
Szóval én ezt csinálom és ettől remélek óriási sikereket!!!!

Nullácskáról hír: Benedek tegnap kórházba kerültKép Infuziótkap,mert ő is beteg,vagyis ő kezdte azt amit én is elkaptam és már két hete tart nálaKépSzegény teljesen le van gyengülve! MA még nem beszéltem Emesével, de remélem ma már hazajöhetnek!

Őszintén szólva aggódok, hogy lehet mégsem itt kéne talizni.Bár én nagyon szertném,de nem venném a lelkemre,ha valkinek baja lenne.Mit gondoltok????

Vica! Brigi! Kitartás.Álítólag napról-napra jobb!Kép

Eszter! VAlóban HAnga sporól a pelussal.Kicsit aggódtam emiatt,de már beletörődtem. No persze csak annyira,hogy most ugy döntöttünk négy naponta kap egy glicerin kúpot(mert nem sír,hogy tele van,de fél adagokat eszik,aztán kaki után meg nem győzőm behozni,tehát kissé rapszódikus a tejigény, így nem tudom mire állnak be a cicik?)

na ennyi
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Jól van Rékacs!

Látom nem adtad fel!Menni fog ez!!!Kép

Őszintén szólva bennem is felmerült, hogy nem lenne jó,ha elkapnánk ezt a fosós hányós betegséget!Lehet jobb lenne tolni a találkozót!
Én most állandóan azon parázok,hogy beteg,mert röfög és tüsszög és már a lázát is megmértem!Lekopogom,de úgy tűnik,hogy csak annyi a baj, hogy nekem is kell valamin paráznom!

Edwig!Komoly Bálint tappancsa is!Nyami nyami!!!

Igazából csak azért jöttem,hogy Auráékat feltegyem az örvendetes táblázatba!!!

Szóval millió puszi!
Katy
Katy
 


Ja!Rékacs!
Tesód gyermekének meg gyógyulást!!!
Katy
 


<pre>
2004/2005 téli mamák Kora Szülés ideje baba Baba neve: Méretei: Kórház neve
1. MaricaKép 35 2004.11.13.Kép 2 Mariann 4200g/53cm Szeged/ Klinika
2. BendegúzKép 30 2004.11.19.Kép 1 Bence 3750g/57cm Bp./Szt.István kh.
3. Márti05Kép 31 2004.11.01.Kép 1 Brigitta 3450g/50cm Bajcsy kh.
4. BringaKép 29 2004.11.18.Kép 2 Bernárd 3400g/54cm
5. EsztiKép 22 2004.12.09.Kép 1 Lili 2770g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
6. DiánaKép 28 2004.12.08.Kép 1 Dominik 2930g/50cm Bp./Szt.István kh.
7. MackósajtKép 32 2004.12.07.Kép 2 Nem tudom??? 3600g/58cm Bp./Szt.István kh.
8. CsillaKép 29 2004.12.17.Kép 2 Péter 3900g/53cm
9. HulcsiKép 28 2004.12.19.Kép 1 Benedek 3700g/58cm Bp./Szabolcs u.
10. KatinkaKép 27 2004.12.23.Kép 1 Lili 3100g/54cm Székesfehérvár
11. LiliKép 31 2004.12.18.Kép 1 Hana 3050g/50cm Bp./MÁV kh.
12. EdinaKép 23 2005.01.10.Kép 1 Bálint 3700g/54cm Rókus kh.
13. GabiKép 20 2005.01.03.Kép 1 Zsombor 3490g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
14. NoémiKép 23 2004.12.16.Kép 1 Levente, Donát 2680g/45cm Bp./Szabolcs u.
15. RékacsKép 30 2005.01.12.Kép 1 Hanga 3700g/55cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
16. MártiKép 29 2004.12.17.Kép 1 Péter,Benjámin 2700g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
17. HanitkaKép 29 2005.01.18.Kép 1 Hanna 3450g/55cm Bp.
18. KireKép 33 2004.12.28.Kép 2 Erik 3150g/51cm ?
19. TüniKép 28 2005.01.12.Kép 2 Kincső 3100g/57cm Bp./MÁV kh.
20. BrigiKép 30 2005.01.13.Kép 3 Máté 3620g/53cm Bp./ Bajcsy K.
21. Eszter2004Kép 28 2005.01.30.Kép 1 Petra 3300g/55cm Bp./MÁV kh.
22. OrbisKép 23 2005.02.09.Kép 1 Boróka,Csenge 3800g/55cm Bp./Margit kh.
23. VicaKép 29 2005.01.30.Kép 3 Zsuzsanna 3590g/53cm Bp./Szt.István kh.
24. BagzerKép 26 2005.02.07.Kép 1 Simon, ?3350g/? Bp./Szt.Imre kh.
25. KatyKép 27 2005.01.25.Kép 1 Dávid 3460g/53cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
26. Mazsom(Zsuzsa)Kép 27 2005.01.28.Kép 1 Lili 3120g/51cm Tatabánya/Szt.Borbála
27. CicmerákKép 24 2005.01.30.Kép 1 László,Gergő 3000g/53cm Bp./Szt.István kh.
28. BabusKép 25 2005.01.27.Kép 1 Kristóf 2700g/52cm Bp./MÁV kh.
29. IlonaKép 29 2005.02.02.Kép 1 Márton 3400g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
30. Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./Szt.János
31. KikocskaKép 26 2005.02.08.Kép 1 Réka,Borbála 3520g/56cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
32. TameszKép ? 2005.02.08.Kép 1 Marcell,Szilárd 3450g/53cm Kistarcsa
33. RózsikaKép 34 2005.01.26.Kép 3 Lili 2800g/50cm Bp./Rókus kh.
34. Ttika 32 febr.19-20. 1 ? Győr/Petz A. kh.
35. Vera 30 febr.20. 2 Matyi Bp./Szabolcs u.
36. Timi 26 febr.23. 1 Máté, Levente Pécs/Szülészeti klinika
37. Zsuzsa(Jimbone)Kép 28 2005.02.10.Kép 1 Áron 3900g/54cm Bajcsy kh.
38. AuraKép 23 2005.02.11.Kép 1 Erika 2640g/55cm Bp./Szt.Imre kh.
</pre>
Katy
 


Nullácskáéknak jobbulást!!!! Most már mi is el tudjok képzelni, hogy milyen érzés az amikor ember lányának beteg a pici gyereke. Nagyon rossz!!!!!!!!! Kép

Rékacs, nagyon tetszet a tejgazdaságos beszámolód! Kép Teljesen megnyugtattatok. Azért mérem szorgalmasan, hátha valami tudományos következtetésre jutok a sok adatommal. Kép

Ja, most két óránként szoptatom a hercegnőt. Most sokkal nyugodtabb vagyok így én is. Nehogy már 4-5 órákat aludjon! Kép

Edwig az olyan rossz ha nem fogadja el a cumit, akkor van programod, meg hallgathatod a sírást is mi? Én úgy döntöttem hogy attól függően hogy mennyit szopott odaadom neki a cicit. Szóval ha nagyon keveset (20-50gramm), akkkor nem érdekel hogy mikor szopott utoljára, de ha normális adagot (60-90gramm), akkor a 2 órát kivárom, akkorra ürül ki a pocija. Nálunk eddig 90 gramm csak a rekord.

Lányok, arra nem válaszoltatok hogy isztok-e laktoherb teát. Rékacs a tea amit ittál gondolom ez volt. Igyam vagy ne? Csak azért hezitálok mert kömény is van benne......De a nektár sört tuti iszom. Kép Abban nagyon hasznos dolgok vannak ám!

Jaj, olvastam Orbis apuka történtét a yahoo-n, annyira jó volt!! Köszönjük!!!!! Képzeljétek, most jöttem rá hogy nálunk apának nem kellett beöltözni semmibe, simán az utcai ruha volt rajta.

Puszi,
Eszter2004
Petra 13 napos
eszter2004
 
 


SziasztokKép
EszterKép
Hát igen van progim vele rendesen, képes 90 után megint keresni a cicit... de általában nem hagyom sírni vagy csak 10 percet,hátha visszaalszik, ha nem akkor jönn RiskaKép vagyis énKép nálunk a rekord eddig 140g voltKép nem is csoda tegnap mértük reggel 4980g voltKép
Én nem ajánlanám a Laktoherb teát mert Bálintnak görcsölt tőle a pocia, ugyanis az édeskömény mellett van benne köménytermés is és attól... a Fitolac jobb, és attól nem fáj a pocak abban csak édeskömény vanKép
pussz
Edwig
Vendég
 


Hol tudom elolvasni Orbis történetét na és a többiekét?
Persze, ha nem titok.
Én iszom a laktoherbet, és nem vettem észre, hogy ettől jobban fájna a pocija, mert van hogy 3-4 napig nem iszom és mégsincs változás.

Brigi
bombomanyu
 
 


Petráról egy nagyon közeli Kép

Kép
eszter2004
 
 


Edwig köszi,azt hiszem maradok a sörnél. Kép
Bombomanyu, nálunk az úgy van, hogy a szüléstörténetek a yahoo-n létrehozott levelező oldalunkon vannak. Oda Kikocs vagy Bagzer tud téged is felvenni, de ők most még nincsenek gépközelben. Ha gondolod emilen el tudom neked küldeni addig az enyemet. Kép

Szia,
Eszter
eszter2004
 
 


Eszter, Igen, Igen szeretnémKép
Csodaszép ez a Petraleányzó.
Ez az én Mátém


BrigiKép
bombomanyu
 
 


Sziasztok,
nincs időm reagálni, mert itt vannak anyósék, csak annyi, hogy nálam megoldódott a tejpara: cicik ismét túltermelnek, ömlik a tej mindenfelé. Lehet, hogy elég volt neki az egy nap amíg 2 óránként mindkét ciciből kapott.
Ja és tegnap este 11 kor evett és aztán már csak 4:30kor kért újra.
Nagyon édesek a babák.
A talit nem tudom én nagyon félek a hányós fosóstól, bár Hanga se kapta el pedig az anyukája igen.
Ha gondoljátok az én ajánlatom még mindig áll: jöhettek hozzánk is.
Na majd este még részletesebben benézek, Tomi úgyis koncertezik.
Lili

KépKép
savitri
 
 


Kép

Sziasztok!

Na mit szóltok a fiam csábító mosolyához?? ?O

ÜDv. cic

Laktoherbet én iszok, de csak egy pohárnyit.
cicmerák
 
 


Cic!
Tényleg csábító!!! NAgyon meggyőző,majd megmutizom HAngának!!!Kép

Eszter! NAgyon szép Petra! És ÓRÍAIIIÁÁÁSi szemei vannak!!!

Szerintem akkor inkább legyen Lilinél.Mert azért azt sem venném a lelkemre,ha az anyukák kapnák el. VAgy lehetne Katynél és akkor a kicsivel nem kell kimozdulni??Kép

rékacs és Hanga Aki ma egy hónapos!!!!!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

DEJÓDEJÓDEJÓ! GRATULÁLOK AURÁNAK ÉS ERABABÁNAK! Kép

Tegnap jött a szokásos esti nyügi, úgyhogy nem tudtam jönni, meg Apa is extra fáradt volt (suli+munka 11-ig). És ma ugyanez pepitában, 3 napja nem nagyon találkozunk. Kép

Szóval a tegnapi tejcis dologgal csak megnyugtatni akartam mindenkit, ha hízik a Picur, akkor van elég tejetek. Az már csak extra, ha több is van. Én csak attól félek, ha beteg leszek, mit adok majd, de inkább ne legyek beteg. Legfeljebb szerzünk valahonnan anyatejet.

Egyébként még nem írtam, de az elején a dokinéni beparáztatott, mert a mérlegen úgy tűnt, fogyott Lili a hazajövetel óta (2 nap múlva). Persze ez egy másik mérleg volt (az otthoni és a rendelőben levő is eltér), de azért felírta a tápszert, ki is váltottuk. Azóta a polcon pihen és Lilikém is folyamatosan hízik. Kép Még jó, hogy nem kezdtem el adni neki...

Laktoherbet én abbahagytam a pocifájás miatt anno, de nem érzem hiányát.

Gyönyörűek a babucik egytől-egyig! Kép Én is kedvet kaptam egy tappancs-fotóhoz. Kép

Eszter! Én a Tiédhez hasonló tünetek miatt hagytam abba a fejést, tisztára kiborultam tőle. És látod, nincs gond. Kép

Lili! Az én kislányom is szokott néha ilyen hisztiket levágni, Petim is így reagál, ő azt mondogatja, jöjjön le a Földre. Kép De nálunk is csak az használ, ha felvesszük és cipeljük.

Rékacs! Örülök, hogy alakul a tejci-project, csak így tovább! Kép

Pussz,
Katinka és Lili (7+2)
katinka
 
 


DEJÓ! Nagyon örülök Erika babának! Látjátok, hogy érzi a nő, mikor fog szülni, Aura is mindent megcsinált a babasarokban pár nappal előtteKép Hiába, fészekrakó ösztönKép

Lili, tök jó Hana alvása!
Mi beálltunk a 2.30-ra, bár tegnap 9-kor feküdt, és 1.30-kor kért megint, aztán 4.30-kor. Ez se rossz azért, és rögtön visszaaludt.Kép

Reggel viszont volt műsor, szegény Péter kivolt picit, aztán meg egy órán keresztül ki tudja miért üvöltött. Akkor nyugodott meg csak picit, ha Péter ruganyosan járkált vele, de még így ois sírt. Aztán a délutáni séta keretében elmentünk egy autókereskedésbe, és két óriásit kakiltKép Vicces, hogy neki még mindegy, hol vagyunk.Kép

A tejem nekem is okénak tűnik, lehet, hoyg pihenni kellett... Estére csökken, de akkor a lefejtből lehet pótolni. Rékacs, jók az adatokKép

Edwig, lehet, hogy akkor egyszerűen nem szereti a cumit. A sógornőm volt ilyen. Aztán megtalálta az újját egyszercsakKép

Egyébként Levente 80-90-t eszik 3 óránként. Az jó, nem? Sőt, lehet, hogy sok is... Adom neki a cukros vizet, lehet, hogy attól kakilKép

Petráról nagyon szép az a közeli kép, és a tappancsok is tetszenekKép

KAty, kösz a bíztatást, közvetítem a dolgokatKép Irni fogok a Tracy Hoggnak, akiről kiderült, hoyg egy amerikai retusált csinibabaKép, Lili megnézte az interneten, hogy adjon valamiféle hányadot a reklámértKép Meg én is szeretnék suttogó lenni, de van egy olyan érzésem, hogy a verbális korszak közelebb áll hozzámKép

Ja, és szerintem visszajött a menstruációm... Ez lehet? Nem túl korai? Én úgy reménykedtem, hogy nem fog még egy ideigKép Vagy más bajom lehet? Csak nem...

Katinka kitartás ehhez a nehéz időszakhoz!

Puszi, majd még jövök szerintem
N.
vghnoémi
 
 


SziasztokKép

NoémiKép
igen kezdi keresgetni az újját.... olyan lesz mint az anyjaKépKép

de jó nektek, hogy ilyen jól alszanak a babók, remélem egyszer én is megélem eztKép

EszterKép
Ez a kép bombajóóóóKép annyira édesKép

Szerintetek egy hónaposan megismerhet már a babó??? Mert ez a kép akkor készült amikor meglátot...már majdnem vigyorog
Kép

puszi Edwig és Bálint 4+5
Vendég
 


Hello!

Párom megbízásából írok:
Megszületett kisfiunk Marcell 2005.02.11-én
56 cm és 3800 gramm.
Üdv,
Vzsuzsi férje
vzsuzsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: