Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
sajnos még nem értem utol magam képileg,bocsi,holnap pótlom :)

pat!
utólag boldog névnapot! :oops:

ma voltam megnézni 1 családi napközit(itt dkeszin esélytelen az állami bölcsi),háááááááááát....1 magánházban volt(ebben még nincs hiba)háziállatokkal(szuper!),de a nappaliba,ahol a gyerekek lesznek 2 lépcsőfok vezet le+az emeletre,ahol laknak,csigalépcső.na minez nem lezárva és szerintem nem is fogják.plussz a polcokon alul kerámia házikók(az volt az első,amit Dodó elmart :oops: )és még volt 1-2 negatívum,h azt már ne is említsem,h 55+10-15e/hó :roll: na ennyink nincs :lol: kicsit elkeseredtem,h mi lesz így.anyósom jövőre nyugdíjas lesz,talán heti 2 napra rábeszélhetném,a többire meg vmi más fizetős hely :?: na,majd meglátjuk.amúgy mindenki meg tudta oldani,h hogyan lesz,ha melózik?

Kép
berni1
 
 


Jelentem a bárányhimlő csak vak lárma volt szerencsére. azóta nincsenek új pöttyök.
Viszont szegénykémnek még mindig nagyon csúnya azszája belül és újabbakat is találtam. hiába kenem napi 5-6 alkalommal még semmi változás. Talán egy picit jobban eszik, de még mindig keveset, még a rudi sem kellett.
Ja és már én is elkaptam, mert már nehezemre esik megszólalni fáj a nyelven. Természetesen Hou is panaszkodik persze mindketten ettük simán Ámin után nagy vagányan. Így holnap megyek a gyógyszertárba betankolok kenőcsöket.

Ma sikerült vennem a Dm-be Huggies pelust felhasználva a joker 25 %-ost és a 15 %-ost így 30 Ft/db-ra jött ki. Gyorsan vettem 2 csomival.

Apukámnak sajna nagyon csúnya felfekvése van ma láttam meg. Rettenetes végignézni ahogy napról napra esik össze. Pár éve anya és most ő. Miért nem lehetett nekik is szépen megöregedni és csendben elaludni?
A napokban számolgattam, hogy az elmúlt 5 évemből 1 évet töltöttem kórházba bent vagy napi szinten bejárással.
Ez egy kicsit elgondolkodtatja az embert és megváltoztatja az értékrendet. A világ összes kincse semmit sem ér ha nincs egészség. Persze gyakran mondjuk, de aki nem élte át az nem tudja igazán, hogy mit jelent. Persze jó ha van, de már megközelítőleg sem úgy hoz lázba,mint anno. Régen ha megszereztem valamit vagy vettem valamit ami nagyon tetszett napokig tudtam örülni neki, de ma már egy pillanat alatt elmúlik és ez olyan rossz.
Pl 3 éve amikor hazaköltöztünk a szülői házba és felújítottuk a barátok dicsérték, hogy milyen szép és én nem éreztem semmit. Pedig kellett volna.Kiégtem volna?
Jó most már itt van Ámin aki felráz. Jaj még jó, hogy nem vagyok depis, dehát ugye nincs rá időm.
Na kicsit elcsúsztam a monológommal úgyhogy ahogy Csilla szokta mondani elkullogok.
Jó éjt!

Kép
havacska
 
 


Berni!
Ha dolgozol miért esélytelen a bölcsi?
Hát ahogy leírtad ezt a magán bigyót nagyon gáz. Hogy is van ez? Engedélyköteles? Milyen gyerekfelügyelet lehet ahol nippek és nyitott lépcső van?
Nekem sajna nincs hova visszamennem, mert egy ismerőst kértem meg, hogy bejelentsen ugyanis kb 2 -3 héten múlott, hogy ne kapjak Gyed-et. :cry:

Kép
havacska
 
 

 
 

szegény Ámin,no meg ti is!jobbulást!
miért esélytelen?mert 100 jelentkezőből kb 10et vesznek fel,az meg vagy rászorultsági alapon(hát ebből szerencsére kiesünk,az meg senkit nem érdekel,mennyi a hitelünk.mint mindenkinek egy új építésű lakóparkkal telerakott városban.és össz 1 bölcsi van a területre)vagy "hátszeles"gyerekeket :cry: na nekünk olyanunk sincs :cry:

Kép
berni1
 
 


Mariann,
együtt érzek veled, én is hasonlókat csináltam végig Apuval. Ráadásul ő amint jobban volt, rögtön ellazázta a dolgokat, nem tartott be semmit, amit kellett volna. Naná, hogy így csak leépülni lehet. :( Rengeteget küzdöttem vele, hogy hiába minden, ha ő tojik az egészségére. Én nem tudok helyette gyógyulni.

Berni,
engem annyira felháborít, ami (főleg vidéken) van bölcsi, ovi ügyben. Nem is bírom ezzel az egyszerű kis agyammal felfogni, hogy hogy lehet ez. Kinek jó ez? Van x számú gyerek, és mellé fele annyi bölcsődei, óvódai hely. És még azt mondják, hogy az ember a legértelmesebb lény. :roll:

Az én munkahelyem (könyvkiadó) már csak névleg létezik, tevékenysége szinte semmi, így nem hiszem, hogy visszavesznek. Szóval jövőre hajrá munkakeresés. De legalább lesz végkielégítés, lehúztam ott 14 évet.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Berni
Ennyibe kerül egy magánbölcsi? Nagyon durva!

Én legszívesebben itthon maradnék Máté 3 éves koráig, de a gyes már nagyon kevés. Nekem szerencsém van, mert anyós nyugdíjas, így valószínűleg vele lesz itthon Máté, de ez még szerencsére odébb van. Ki szeretném venni az összes szabadságomat, így remélem, hogy pár hónappal tovább maradhatok.
Bölcsibe már biztos nem megy Máté, mert akkor már be kellett volna íratni. Magánbölcsit meg biztos nem fogunk fizetni.

Mariann
Máté előtt valahogy én is így voltam már mindennel, hogy nem igazán tudtam értékelni. Már nagyon hiányzott az életünkből.
Még szerencse, hogy nem bárányhimlős Ámin. Jobbulást nektek!


Szomsza=Szomszédok. Én is nézem, de csak ritkán jutok a tévé elé.

Ma voltunk gyereksebészeten, mert Máténak le van nőve a nyelve, és fel kéne csipetni, de nem kerültünk sorra. Több, mint egy órát vártunk, amikor bekopogtam, és akkor mondta az asszisztensnő, hogy nincs orvos, és sokan vannak a szünidő miatt. Úgyhogy eljöttünk. Nem tudom miért nem szólnak maguktól, hogy ne várjon az, akinek nem sürgős.

És mi végre átálltunk a napi egy alvásra.
kittina30
 
 


Most csak gyorsan írok, elnézést, reagálni nincs most időm! :oops:

Ma 8-13-ig gyűlés volt! Hát hihetetlen milyen fura látni a volt tanáraimat és hallgatni a hülyeségeiket! Látni, hogy ki hol helyezkedik el a tantestületben mint ember, ki kivel van jóban. Ki a bohóc, hogyan poénkodnak, ki az aki toppon van minden témában, ki viszi a munka nagy részét, stb. Olyan dolgok, amiket diákként nem tudtunk a tanárainkról. Pl az én volt ofőm olyan, mint egy rossz gyerek. Közbelövi a poénjait, amik tényleg poénosak. Leejti egymás után 3-szor az üres flakonját, kajál az értekezlet elejétől a végéig, telerakja szeméttel a padot! Élveztem!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Tíz percem van! mi fér bele? :)
Sly, én is élveztem olvasni, amit írtál :) De majd vele együtt dolgozni lehet nem lesz olyan vicces, főleg ha helyette kell cipelni a munka nehezét. Vagy más helyett. Nálunk a négyfős cégnél is van aki dolgozik és van aki csak dolgozgatik(naná, hogy én a 2. csopiba tartoztam:D ) Elképzelem mi lehet egy nagyobb létszámú csoportban. Mert gondolom az nem elég, hogy a saját osztályodat rendezed.

Kitti, hogy derült ki, hogy le van nőve a nyelve? Miben nyilvánul meg?

Jaj, már mennem kell...talán majd este folytatom.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli
Lenőtt nyelvet igazából egy ismerősünk vett észre. Senkinek fel nem tűnt, sem a kórházban, sem a gyerekorvosnak. Aztán megmutattuk a gy.orvosnak, aki mondta, hogy várjunk még, az evésben nem akadályozza. Most megint szóltam az orvosnak, és azt mondta, hogy inkább ad egy beutalót a gy.sebészetre, nézzék meg ott.
A nyelve alatti nyelvfék van letapadva, ezért csak kicsit jön fel a nyelve. Én nem veszem észre. Állítólag majd esetleg a beszédben akadályozhatja később.
kittina30
 
 


Kittina, kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak a sebészeten! Talán nincs is gond vele...
Gabi, én tinikoromban voltam nagy focirajongó, aztán kinőttem :) Nem csoda olyan férjek mellett, akik abszolút nem néztek focit. A fiaim miatt figyelem néha, mert ők rajongók. Jók a drukker képek! Ez Beának is szól!
Berni, sajnálom, hogy nem akar összejönni a bölcsi :( Gondolom már Dorkónak is szüksége lenne gyerektársaságra.
Nekem szerencsém volt, Csanádot felvették a legközelebbi bölcsibe.
Réka, nyitva van az ablak a konyhában, az ajtó is a konyha-szoba között.
Sly, azért a kaja is lehet a ludas a dologban, mert amikor tejet adok hajnalban, utána nem nyüszizik 2-3 órát. Hosszú idő a félórákhoz képest.
Mariann, lehet ha jobb lenne Áminnak egy sima himlő?! Gyógyulást kívánok ebből a nyavalyából.
Nem tudom, mi a jó, hogy betegeskedjenek-e a szeretteink, vagy hirtelen haljanak meg? Az én szüleim mindketten komoly betegség nélkül, hirtelen hagytak itt, higgyétek el, az sem volt könnyű.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Fax kivan...minden elszállt!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Minden szurkolós kép szupi!!!!Nem lehet elég korán kezdeni ezt sem!!!! :D

Berni!
Köszi! :wink:
Azért felháborítóak ezek a magán-árak!!! :evil: Esetleg olyan játszóház nincs a környéketeken ahová alkalomszerűen be tudod vinni Doriánt,amikor anyósod nem tudja elvállalni? Te amúgy mivel is foglalkozol??? :oops: Talán te is pedagógus vagy? :roll:

Mariann!
Gyógyulást mostmár az egész családnak!!!!
Az egészséggel kapcsolatban igazad van teljesen,de ezt szerintem leginkább az érti aki benne van...

Sly!
Akkor várjuk a vicces storykat! Na meg persze képeket a gyerkőcökről,mert már nagyon régen tettél!!! :wink:

Kriszti!
Egyik barátunk kislányának még a kórházban felvágták a nyelvét,és nem olyan nagy "műtét"! És ne félj,attól nem fog többet beszélni és szemtelenebb sem lesz! :lol: :lol:

Joli!
És Csanád mikortól megy bölcsibe??? És fél napra?

Képzeljétek ma végre hazajött a nagyfiam!!! volot nagy ölelgetés puszilgatás...már nagyon hiányzott!!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patri! Márknak nagyon boldog 3. szülinapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


Jó reggelt!


Joli én a helyedben kipróbálnám, hogy este jól megtömöm, jó laktató kajákkal és akkor hátha nem kel annyit. De nekem nem tűnt úgy, hogy keveset, vagy lightosan enne, de próba szerencse.

Azzal a tanárral nem fogok együtt dolgozni, mert felsős. Szóval poénkodni jó lesz, egyébként nem sok közöm lesz hozzá. De tényleg vannak olyanok, akik már x éve dolgoznak egy suliban és minden + feladat alól kihúzzák magukat. (ez a régi sulimban volt, de itt is biztos van, csak még nem ismerem őket. )

Kitti! Nálunk általában úgy adják haza az újszülötteket, hogy felnyisszantják a nyelvüket. (mármint akinek le van tapadva). De akinek nem súlyos, azt később csinálják, mint Máténak!

Patri! Örülök, hogy Márk otthon van! Én nem is tudom, hogy bírnám Roli nélkül egy darabig. Nagyon hiányozna, az biztos!

Adri! Hol vagy? TEssék jelentkezni! Már itt izgulok! Ugye még egyben vagytok? Mikorra is vagy kiírva?

Áminnak jobbulást kívánok!

Berni! Ez nem semmi összeg! Jobb lenne inkább te nyitnál ilyen felügyeletet vagy mit!

:shock:

Kép
szly27
 
 


Most csak ezért jöttem:

Boldog szülinapot a hazatért vánornak! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Márknak nagyon boldog szülinapot kivánok!

Kép
Kép
szintus
 
 


Mi jól vagyunk,tengődnek a hétköznapok....


Szly érdekes lehet valóban,amit leirtál! :D
Együtt melózni a régi tanárokkal...valamikor egy-egy doli elött még féltél is tőlük...esetleg megfogtak,hogy puskáztál.... :lol:
Akkor neked kedden megkezdődik a "szépélet"... 8)

Ki hova megy vissza dolgozni?
Tudom Joli már régen melózik,de a többiek?
Ja meg Gabus irta,h ő is munkakeresésben lesz,meg Mariann...
Meg én is majd ugy 1.5 év múlva :wink:

Adri merre kószál?Remélem minden okés vele!Vagy esetleg már babázhat?Nem hinném....

Pat hurrá,ha hazaért Márk :wink:
Akkor mostmár teljes a család!Sikerült a torta drága?
Képeket kérünk majd a szülinapról :wink:

Mariann jobbulást mindenkinek!Ez a fránya szájfájás monnyjon le!!!!!

Joli azt irtad,hogy melyik jobb,hogy gyorsan v.lassan mennyjenek el a szeretteink?Hát nem tudom,a gyorsan az nagyobb sokk,a szenvedését látni...hát nem tudom!Én idáig csak anyósomat láttam,hát azt sem volt mindegy.hát még az én szüleim.....

Ma elment anyum a nagy Magyarországba,aki estleg találkozni akar vele... :lol: D.u.száll le a keletiben az intercitiről!
Maglódra megy a mamáért,jön egy kicsit haza hozzánk!

Puszi nektek,legyetej jók :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Márknak nagyon boldog szülinapot!!!
kittina30
 
 


Márknak nagyon boldog harmadikat!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!

Márk!nagyon boldog szülinapot és sok-sok ajándékot kívánunk! :lol: :lol:


és 1-2 kép:
anyával Kép
na melyiket vigyem? Kép
vacsi közben spontán :wink: Kép
szőrén üli a lovat Kép
ez a divat: Kép

Kép
berni1
 
 


lebegtünk
Kép

na még kicsínyítek,de azokat legközelebb,h legyenek újak

meló:én óvóvnő lennék,úgyh ha lenne hozzá idegem,meggazdagodhatnék gyerekfelügyeletből :wink: ,de üzletközőként dolgozom,több,mint 10 éve.ez sajna fix 8órás meló,ha le tudok lépni,tudok előbb menni érte,de erre nem lehet alapozni,így a játszóház még drágábbra jönne ki. :cry: megpróbálok nem foglalkozni a bölcsitémával,csak gépiesen keresem,mert nem akarok belegondolni,h cirka 35e-ből mit tudnék venni 1 hónapban :roll: még ha csak magunkra kéne költeni is,mert mondjuk a férj mindent fizet...áááááá,hagyjuk,full gáz

Kép
berni1
 
 


Boldog szülinapot Márk!

Bocsi, most csak ennyi, mert Elemér már csak keveset lesz itthon.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó reggelt!

Berni! Nagyon aranyos a képeken Dorián, te pedig csini vagy! Akkor te tényleg nyithatnál napközit! Nincs türelmed hozzá? Meg gondolom azért üzletkötőként többet kerestél, mint egy állami óvodában óvónőként. A GYes már magában tényleg semmi! Remélem addigra kitaláltok valamit.

Ügyesen úszik Dorián a karúszójában! :-)


Ma semmi extra nem lesz! Főzök, mosok, rendbe teszem a lakást, mert a héten semmit nem csináltam szinte! Délután majd eljutunk talán valahova.

Mondtam már nektek, hogy Roli tud kétkerekűn biciklizni? Most már tökéletes a dolog, elindul, megáll, nem kell segíteni!

Kép
szly27
 
 


Jó reggelt-jó reggelt!

Mindenkinek köszönjük a szülinapi jókívánságokat,tegnap fel is olvastam Márknak,nagyon hepi volt,csak este bealudtam mellettük!
A buli nem volt nagy,inkább csak családi,meg a zomszéd család volt jelen! anyuék most nem voltak itt,de tőlük már megkapta júniusban a biciklit+ bukósisakot (és pótkerekes,de még így sem tudja csak hátrafelé tekerni,szóval Roli nagyon-nagyon ügyes!!!!!!!! :D ). Tőlünk a konyhát kapta,meg tegnap az apja vett még neki egy távinyós (ahogy ő mondaná) autót! :lol: Kapott még mikrót,serpenyőt kajákkal,légkalapácsot,ruhákat...nagy volt az öröm! A torta,jó lett,én sütöttem,Fekete erdő torta volt,majd hozok képeket.Ja,és a gyertya meg újragyulladós volt! Én még ilyet nem láttam! :shock: szerencsétlen gyerek vagy 30-szor elfújta,de amíg tövig nem égett,mindig visszagyulladt! :evil:

Berni!
A képek szuperek!Dorián meg csúcs ügyes a karúszójában!!! És az a napszemcsi! 8) 8) 8)

Most sajna megyek,van egy család,akik csak abban aza esetben maradtak,ha tudnak netezni!!! :evil: Kapják be! Szóval oda kell nekik adnom a sticket! De majd visszakérem,hogy tudjak ide is jönni! :wink:
Ma megyünk Ausztriába pancsolni,bár amilyen jó idő van,még lehet a szabadtéri is beleférne!
Szép napot nektek!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Na, apa megint elment :( De remélhetőleg most nem marad sokáig.

Berni, köszönjük a képeket! Olyan szépek vagytok együtt! Még várjuk a többit is :)

Pat, újragyulladós gyertya? Az jó poén :D Igaz nem háromévesnek :) Mennyi ajándék!! Marad még ideje Márknak idegesíteni téged? :lol:

Szly, Roli már biciklizni is tud? Minden napra jut szinte valami új az ügyes Rolitól :)

Meséljen mindenki, mit is tud a gyereke, olyan jó olvasni! Én úgy vagyok vele, hogy ha csinál valami újat olyan szívesen beszélek róla, de megy is ki a fejemből egy kettőre. Itt később is visszaolvashatjuk, mit csinált a gyerekünk:)
Csanád például szabályszerűen bemutatta a játszóteret az apjának. Ott voltunk már egy órája, amikor megérkezett, erre a gyereket mintha bekapcsolták volna, hívta egyik játéktól a másikig és elmutogatta, hogy szokott ő játszani :lol:
Természetesen csak fél napra viszem Csanádot bölcsibe, 4 órában kell majd dolgozzak. Szintia, eddig csak úgy bejártam az egyesületbe segíteni, ha kellett, akkor vittem Csanádot is, de lehet ha szükség lesz igazi munkára is.
Végre az éjjel 5 órát aludt egyfolytában Csanád. Nem tudom, minek köszönhetem, annak-e, hogy egy fokkal hűvösebb volt a lakásban, vagy annak, hogy amikor először felsírt, lesz-ami-lesz alapon tejet adtam neki. Pontosabban fele tehéntej, fele tápszer kombinációt.Azért vegyítettem, hogy ha a tápszert kívánja csak, nem kimondottan éhes, akkor lassan szokjon le róla. Kíváncsi leszek, hogy folytatódik ez.

Évi, te sem írtál rég, mi van veletek? Adri? Csilla? Ancsáék még itthon vannak? Nem hoztunk össze egy talit velük :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Akkor és most:

Kép Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Nagyon betöttyedt a topik! Valami lehet a levegőben...

Pat, Márk arcocskáját azért megnéztem volna, amikor kigyulladt sokadszorra a gyertya :lol:

Szly, gratulálunk Rolinak, nagyon ügyes hogy ilyen kicsiként így biciklizik!

Szintus! Olyan jó rólatok hallani! Mikor lesz a következő UH?

Mariann, nagyon sajnáljuk a betegeidet! Hogy vannk? Papád háta? Ámin csőrikéje?

Kriszti, gondolunk rátok! Mátét semmiben nem zavarta a nyelvecskéje?

Berni, szépek vagytok! Amit meg a karúszós képen láttam, az alapján meg tényleg nem értem, mért nem viszed haladóba a legényt :wink:

Tekergők, merre jártok?

Minálunk Gyuri lábától eltekintve majdnem minden rendben, a kocsit holnap viszem a szervízbe (a legutolsó leutunkkor karabmoloztunk az autópályán és már megint a jobb eleje sérült.... én vezettem, jóval előttünk a szomszéd sávban elaudt a srác a volánnál és a szalagkorlátnak ment, megpördült, majd rommá törve a belső sávban megállt. Az előttem lévő még kiugrott mögüle, én már nem tudtam hova menni, maradt a satufék.... így kb 10-20 között mentem bele, a kocsi alig sérült, senkinek baja nem lett, csak a lelkem nem a régi hamvas... ) szóval a kölök elismerte, az ő kötelezőjére meg is csinálják, de minimum egy hétig nem lesz kocsink, amikor az embert gyógytornára kéne furikázzam. :evil:

Máté amúgy rohangászik ezerrel, rámol állndóan, kialakított néhány dugóhelyet, ahonnan a sehol sem talált tárgyak elő tudnak jönni :wink: és ha egész nap nem aludt - csinál néha ilyet - akkor hisztis lesz és elkezd a zsákmányhoz ragaszkodni. :roll:

Kezdek sok lenni.... épp alszik a csemete, azért dorbézolok :P

pusz

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Joli, egyszerre írtunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tündért fotóztűl most is :D Csanád rengeteget változott, egyszerűen hihetetlen!

Erről jut eszembe, küldtök nekem fotókat a montázshoz? Dátumikat is kérek!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Vádor helyett vándort akartam írni, bocsi.

Lassan vagy gyorsan? Aki elmegy, annak a gyors a jobb, az biztos.
Apósom (nagyon szerettem) rákos volt évek óta, de nagyon jól volt. Ugyanúgy élt, mint bárki más, aztán hirtelen, 2 nap alatt ment el. Nagyrészt magánál sem volt, nem szenvedett. Ha lehet így fogalmazni, szerencsés volt, mert azt tudott volt, hogy előbb-utóbb elviszi a betegsége, és általában hosszú folyamat, lassú leépülés szokta jellemezni, de ezt a részét megúszta. Csakhát hidegzuhany volt a családnak, mert nem számítottunk rá, nem volt közvetlen előjele.
Az én apukám meg lakástűzben halt meg, és csak remélni tudom, hogy pillanatok alatt meghalt...

Berni,
aranyosak a képek! :)

Joli,
a kinek mit tud a gyereke kérdésedre az egyik válasz:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/r ... cYUBcxU2Ce

Amúgy sztem Nórinál semmi különös, legalábbis Livi sokkal előrébb tartott már 14 hónaposan mind mozgásban, mind értelmileg.
Önállóbb lett azért az utóbbi pár hétben, sokkal több dolgot megért, mint nyár elején, puszit dob, eszik villával, és ami a legfontosabb új tudománya, hogy végre rájött, hogyan kell egy nagyobb darab ételből leharapni, majd azt szépen megrágni, és nem betömni mindet fulladásig.
Mimózaság már a múlté, hiszen aki Livi mellett akar érvényesülni...
Imádja a játszóteret, tesója ölében csúszdázni (mondjuk ilyenkor én inkább befogom a szemem :oops: :lol:), a hintázás nem hozza lázba, tolja a babakocsiját a csomagtartóba kapaszkodva (nem a játék, hanem az igazi bkocsit), bármilyen messziről rohan oda, ha meghallja a Noddy zenéjét, megtanult papucsban is járni, ez eddig gyenge pont volt.
Megeszik mindent, amit a tányérjába teszek, elfogy bármennyi. Meg van veszve a kekszekért, rolettiért, sütikért.

Nnnna, most meg ébredezik, úgyhogy megyek. :x

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja igen, Rolin ledöbbentem, nem mindennapos, hogy 3 évesen kétkerekűzik az ember gyereke! :shock: Grat!

Réka,
hány kép kell?

Jó, hogy megúsztátok a balesetet...


Ha elkezdődik az ovi és nappal már csak egy-gyerekes leszek, csinálhatnánk talit. Amíg még nem jön a hidegebb idő. Valami ötlet?
Nekem csak a szokásosak jutnak eszembe, hogy Margitsziget, Városliget. Esetleg Állatkert? Bár az túl drága tali lenne. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép

Mert a Papa pocakját püfölni jó....

Kép

A nők bálványa

Kép

Egy doboz gyerek

Kép

Megmásszuk a Mama-hegyet. Jó ngy hegy :)

Ennyi még Szepezdről.

Aztán hazajöttünk s taliztunk Joliékkal.

Kép

Kép

Kép


Pat, kérdezted, mért nem alszunk együtt. Mindkét pasas így szeret aludni. Az ágy meg csak 150 cm széles.

Kép

Ez meg mai itt lent: rémaludt a hordozóban és lehasaltam :)

Kép

Ezek után tuti elegetek lesz belőlünk :twisted:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


rámaludt.... ez a rémaludt elég rosszul hangzik :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Gabi, Nóresz nagyon profin eszik! Taliban benne vagyunk, mikor?

(nekem az Állatkert is tetszene, nagyon rég voltam.... de a Margitszigeten sem jártam két éve, csak egyszer a játszóig jutottam el)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


sziasztok!

gabi!
Berni,
aranyosak a képek!

ennyivel el merted intézni :roll: :lol: :lol:

réka!
éééééédesek a képek!nálunk is van haspüfölés,de az a has az enyém,úgyh arról nem kaptok képet :lol: :lol: és egyfolytában "telepukizza"a szájával :oops: :lol: és a balestet tényleg szerencse,h megúsztátok ennyivel,azonnal gondolj erre!!!!!meg,h általában ezek hogyan végződnek :cry: anyum is balesetben halt meg,én is csak remélem,h azonnal

na,ne szomorkodjunk!

márk szuper ügyes a biciklizéssel,és a kanyar is megy meg minden?

joli!
apa el :cry: ,de nézd a pozitív oldalát:Csanád 5 órát aludt.ha ez kell hozzá,ám legyen :lol: :wink:

tudományok?....Dorkó mindent és mindenből úgy csinál,ahogy a nagyok :roll: mindent eszik,tejet iszik,és mindent,de tényleg mindent profin utánoz.most a favorit a kukába dobálni a szemetet.mármint a nagy feketébe :) mindent ért,amit mondunk és hála az égnek általában meg is csinálja.fésülködik,tükörben tetszeleg.új szavak:anyuci,apuci,gyere,neeem,piúpiú(ez csak gyanítom mi.szoktam neki mondani viccből,mikor süketet játszik,h "kisfiúúúúúúúú!"talán a fiú :) )ő a mozgásban és a manuális dolgokban jár iszonyat előre,ezért nehéz felsorolni,ha olvasok pl-kat,akkor 1szerűbb,viszont az értelmes beszédért nincs oda,de egész nap be sem áll a szája+a "kötelező foglalkozások"sem tartoznak az erősségei közé :lol: 8) naponta de.szoktam leülni vele,ill csak ülnék,mert pl a múltkor a toronyépítésből színválogatás lett(volna),de ő a dobozba be-és kipakolás mellett döntött. :?

réka!
ma full haladóba kerültünk az úszáson. :lol: olyan büszkén feszítettem,h csak na.sok 3-5éves gyerek között.kellett próbálkozni karúszó nélküli úszással is.hát izgi volt!jövő héten is így megyünk.és még vettünk a nyaralásra víz alatti gépet,csak nem használtuk,remélem felavatjuk :wink:

Kép
berni1
 
 


nálunk ma fiús nap lett az úszás utánból :lol: apa és Dodó elmentek szülinapozni az uncsitesókhoz :lol: nekem nem volt kedvem(na jó,kicsit össze is szólalkoztunk :twisted: ),viszont így 1 csomó Dorkómellettnemelvégezhető házimunkával kész vok :lol: :lol: megyek még salit csinálni vacsira,meg a szbája ajtajára felragasztani "dorkó"bohócbetüket+a falra szivacsképeket :) na,meg locsolás+ha vmit még meglátok :)

Kép
berni1
 
 


Nagyon édi Csanád és szerintem azért hasonlít pici kori önmagához!

Réka! Máté is nagyon cuki, az a hölgykoszorú! Roli is így alszik, szétdobja az összes végtagját!

Nagoyn ügyesek a gyerekek, sokat fejődtek mostanság.

Berni! Mindjárt feltöltök egy videót Roliról. Megy minden neki a biciklizésnél. Az elindulással volt némi probléma, de megoldódott!

Addig is pár kép Jázminról! (már tényleg régen raktam, de nem is készültek, most is direkt nektek csináltam :oops: )

Kép Kép

Kép
szly27
 
 



Kép
szly27
 
 


szly!
bocsi,igen Rolira gondoltam :oops: édes ahogy elkezd futni,aztán pedálozik :lol:

jaj joli!
azt el is felejtettem,h thök jó ötlet ez a volt és jelen-fotó,én is keresek majd

Kép
berni1
 
 


Megint itt vagyok :)

Sly, nem tudtam megnézni a videót, de talán később vagy holnap bejön. Micsoda egy csattos hölgy Jázmin :)
Berni, apa az éjjel még itthon volt, csak délután ment el. Ha legalább akkor jól aludna, amikor az apja nincs itthon, akkor nem lennék folyamatosan álmos, tekintve, hogy csak látogatóba jön néha :? Hú, de jó dolgod volt ma délután! Dolgozhattál ahogy csak bírsz :lol: De azért jó munkákat terveztél be :wink: Te már tervezett feladatokat akarsz végeztetni Dorkóval :?: Ez szerintem foglakozási ártalom lehet nálad :twisted: :lol: :P Mi is megpróbáltuk Csanáddal a szívószálat, az első pár korty után profin megy :) Viszont az értelmes szavak sehol sincsenek még :(
Réka, köszi a képeket, a tieteket is, a mienket is :) Csanádról ugye van képed elég ? :wink: Máté csodálatos pasi, de nem csodálkozom, volt akitől örökölje :P
Gabi, a te videód ment :) Nagyon ügyesen eszik Nóri, Livitől elleste a technikát ?Nóri papucsban jár?! Vannak vele egyidősek, akik még mezítlább se:)Talizzunk! én inkább nem mennék az állatkertbe, a kicsiknek még ráér egy évig.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Berni, nem az én ötletem, Gabi már rég űzi ezt az ipart :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli, nekem azért jutott eszembe az Állatkert, mert Livivel az eddigiek alapján esélyem sincs megnézni rendesen az állatokat, Nóri viszont egyenlőre még oda megy, ahová én akarok. :twisted: :lol:

Hú Szly, nagyon jól áll ez a frizkó Jázminnak!!! Sztem sokkal jobb, mint a hajgumis. Csoda bájos! :D
Roli nagyon profi. :shock:

Akkor egyenlőre Margitsziget. Valaki más még? :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Berni,
akkor nesze :lol: : a túrórudi mintás bikinifelsőd nagyon teccik, a vacsizós képen tinilány vagy, az első fotó kapcsán pedig szeretném kérdezni, hogy nem szúrta a popódat a sok kő? :)

Joli,
papucs alatt azt értsd, ami Dorián lábán is van. Az a világoskék.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Húúú,de jó sokat irtatok :D

Berni jók a képek!Nagyon csinik vagytok,te szép anyuka vagy
:wink: Ügyes a kis Dorkó!

Réka ezek a képek is nagyon jóóók!Ti is nagyon cukik vagytok!
Szép pár! :wink::)

Szly Jázmin csudiédes,Rolinak pedig gratt a biccezéshez,valóban korán kezdte 8)

Fruzsi is sokmindent mond,csinál...ha zenét hall rögtön rázza,billegeti(szó szerint)magát a tükör elött,nyújtózkodik reggel,amikor apa is,segit a házimunkában(törölget,söpröget :lol: )
Sokat beszél,mostmár tudja,h mi az ővé és ha vendéggyerek jön,elveszi a játékát rögtön megy éret és mondja,h:adide!
Szóval nagyon eleven kiscsaj mindenhol ott van,mindent megpróbál,enni nem igazán akar,az nem az erőssége :roll:
Pedig igyekszem mindég a kedvébe járni,olyant csinálni,amit ő is szeret,de hiába(általába)

Pat újragyulladós gyertya :lol: én már régen láttam ilyent!
Te még sosem v.viccelsz? :wink: Márk ajándékai nagyon jók! :)

Évi?Adri?Merre vagytok?Hahóóóóó

Jó éjt lánykák

Kép
Kép
szintus
 
 


Ha már itt tartunk :)

Ilyenek voltak...
Kép

... ilyenek lettek
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabi!
:lol: :lol: :lol:
sajna a túrórudi felsős nem én vok,akkor 20kg-val kevesebb lennék :lol: a többit köszi,így mindjárt más :wink: :D

joli!
akkor Csanád is ügyes,nekem anyukák mondták,h van,aki nehezen tanulja meg,h ne döntse a poharat.(Dodó sosem volt hajlandó 1edül inni,így nem is tudta az mi,ennyivel könnyebb volt :lol: )vettem márneki szívószálas,lezárható,csepegésmentes üveget,na azt imádja.kb 2,5-3dl és kubut mind kiitta belőle :lol: azért a vízet is jól húzza belőle.áldassék a neve,aki kitalálta,mert ezt hajlandó 1edül is használni :roll:

szintus!
nagyon ügyi a lánykád!pont ma mondták nekem,h beszédileg a lányok sokkal gyorsabbak...és igaz!házimunkában Dodó is topon van,mosni nem tudok nélküle,így ma örültem,h nem volt itthon(így azért kicsit gyorsabb volt)

na lépek,mert az éjjel átkéredzkedett a kisördög,nem aludtam délután és mivel 1iket sem szoktam meg,így K.O. vok :cry: jó éjt!

Kép
berni1
 
 


Berni,
a vacsis kép alapján -20 kilóval már nem is látszanál!
És simán elhittem, hogy Te vagy a pirospöttyösben. Mert a másik képen lévő Berni ugyanolyan vékony, azok alapján, ami látszik belőle. :wink:

Szintus,
nemsoká mész a genetikai uh-ra, ugye? Megkérdezed a nemét?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Itt a finom kávé, tea, csoki, ki mit kér? Ígérem, nem sűrűn foglak zaklatni ilyen korán :)

Gabi, hogy te miket varázsolsz elő:) Nem is változtak sokat, pedig eltelt azóta vagy fél év! :o Ja, a Nóri papucsa inkább szandi-de hát én a felnőtteken is csodálkozom, hogy olyanban tudnak menni :)

Szintia, Fruzsi biztosan akarja tartani a vonalait, mint minden csaj :lol: Én már úgy várom, hogy megtudjuk, fiú vagy lány a kistesó nálatok :P

Berni, szívószálas üdítőt iszik Csanád, egyelőre nem próbáltam poharat...de lehet ha az is menne, mert nem sokszor ivott még pohárból. Cumisüvegből szokta kiszolgálni magát. Sikerült kipihenni magad?

Na, nekem nem, Csanád megtartotta egyedinek a tegnapi éjszakát. Pedig mindent ugyanúgy csináltam :roll:
Képzeljétek, Csongi(gyengébbek kedvéért:a nagyfiam:lol: ) ahogy hazaért, azzal kezdte, hogy ő holnap nem megy suliba, mert ünneplőbe kell öltözni, különben is nem lesz semmi érdemleges.Ő fáradt, ki kell pihenje magát, inkább strandra sem jön ma. Lehet ha a nyáron megszokta, hogy a feje után megy. :evil: Egyszerűen nem tudom, hogy sikerül-e meggyőznöm, hogy menjen el.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
hát, ha a hátsó pántot a sarkára húzom, akkor szandi, ha nem, akkor papucs. :wink:

Van mindhármunknak :lol:
Kép

Viszonyításképpen... :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pálinkás jó reggelt!

Itt vagyok én is. Bár a net egyfolytában sz... (ócska). Percenként szétkapcsol. Hátha ma reggel nem. Szolgáltató váltásban vagyunk kb. 2 hónapja, de az új szolgáltató semmit nem intéz, így nekünk kell. Ha minden igaz a hét végén az egyik lekapcsolja, a másik meg ki tudja mikor felkapcsolja az új netet...

Joli,
örülök, hogy Elemér kicsit tudott jönni hozzád! Az alváshoz nem tudok tippet adni igazán. Vacsira mit eszik? Én jó kis főziket szoktam neki adni, meg utána még egy adag kakaót, na ezekkel elvan reggelig. Bár most három nap egymás után éjszaka felsírt, alig bírtuk megvigasztalni... Lehet, hogy a foga?

Berni,
szívószálas pohár jó ötlet! Én is fogok olyat venni, mert a szívószállal ivás nagyon bejön neki, egyébként meg alig akar inni. Pohárból szokott, de az még katasztrofális.

Kép
bébé01
 
 


Joli,
sztem nem gáz, ha kihagyja a mai napot, első nap még biztos nincs semmi, amit feltétlen látni, hallani kell. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
papucsok szuperek, fiam is kapott a szomszédtól egy sötét kéket, de mivel már most nagylábon él, nem jó rá :(

Kép
bébé01
 
 


Joli,
melyik suliba jár a gyerkőc?
Első nap tényleg nem történik semmi izgi, csak felizgatják az ember fiát/lányát, hogy mi vár rá az idén.

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: