Új privát üzeneted érkezett!

Savitri!
Köszönöm szépen, nagyon jól esett amit írtál!!!

És mindenki másnak is köszönöm a bébisarokra vonatkozó dícséreteket Kép

Hideg kéz:
Minket úgy oktattak anno, hogy amíg picik, és nemigen használják a kezüket (csörgőrázás, stb..)addig ebből kifolyólag ott kicsit rosszabb a vérkeringés, így hideg. Ezért nem a baba kezén kell megállapítani, hogy fázik-e, hanem mondjuk a nyakán.

Kérdés:
Nektek ujjszopós volt a babóc a pocakban? És ha igen, ezt a tevékenységét kint nem próbálta meg folytatni?
Eszembe jutott, mert annyit írtok a cumiról, Erikám meg már odabent szopja az ujját (töbször rajtakaptuk Kép ) és kíváncsi vagyok számíthatok-e erre akkor is, ha már kint lesz?!

Ez nagy dilemma nálam ráadásul, hogy cumi, vagy ujjszopi???!!!

Kérdés2:
Gond lenne, ha egy-két képet levadásznék a pocaktalis albumunkból saját pocakdokumentáció céljából?! (Most jöttem rá, hogy alig van pocis képem Kép )
És ha estleg nem lenne gond, akkor tudja valaki annak a két talinak a pontos dátumát? Annyira jó lenne!!!

Savitri!
Nagyon jó ötlet az a "babakatalógus" Kép hajrá!

Aura
aura
 
 


Sziasztok!

Először is:
ORBIS!!!!!VÉÉGREEEEE!!!!ÉS BORÓKA, NAGYOBB MINT HANGA,PEDIG EDDIG MI VETZETTÜK A LÁNYOK SÚLYVERSENYÉTKép(Tényleg Te tudod,hogy én kislány korom óta Borókát szeretnék, csak féltünk,hogy Hanga december elején születik(hát kár volt félniKép) és ezért elvetettük,mert dec 6 a névnapja, Hanga nap meg május 18, az barátságosan messze van a születési dátumtól.De a következő ha nem téli akkor Boróka lesz,ja és ha lányKép)

Mi legyen a keddi talival??? AAzt hallottam ma a hiradóban, hogy kedden reggel 4-től délután 1-ig nem jár egy BKV semKép. Vagy jöttök egy után!! Mert nekünk bármi jó!!!
Lili!Bocs,hogy beelőztelek,de ha nem bános,jó volna most nálam, legközelebb meg nálad,mert mi még annyira nem vagyunk mozgékonyek(most uyge állandóan fejek, meg szaporítok tej ügybenKép).És szerintem semmi baj a bogárral az egy igen biztonságosra tervezett jármű. nekem pl suzukim van, az szerinetm kevésbé biztonságos. Mondjuk a bogár bizonytalansága a beindulás,gondolom, mert volt már régi (s csodaszép) autóm.De mi egy pukli tetején lakunk,tehát meg sem nagyon kell tolniKép.

Aura! Szuper cuccokat gyártottál! NAgyon büszke vagyok rád!!!!!

Bagzer Simonfia tökéletes!!!Nagyon szép kiscsóka!!!

Eszter! Tényleg teljesen filozófikus a kiscsaj és naygon hasonlít rád is meg az apukájára is,olyan eldönthetetlenül.Mit mond a rokonsereg??

Tényleg Lili, A seregről jut eszembe,nálam is kiderült,hogy nem mernek telefonálni. Elriasztottam őket szülés előtt. VAjon mivel?!Kép

Tamesz! neked is grtula!!!!

Zsuzsi! Észrevetted,hogy bekerítettek. Vigyázz,meg ne harapjanak!!!!!


Ja, Lili! Jó ötlet a fotós,ha van kedved megcsinálni köszi, a képet meg kiválasztod?

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Savitri!
Meg is kukkantottam ám az újítást, Hana olyan szép azon a képen.

Egyébként hogyhogy a yahoo-ra már nem fér fel?
Sürgősen ki kell találnunk valamit, mert a babanet-album kapacitása is véges, és akkor hova tesszük majd a babatalis képeket, meg később majd a ballagásost...Kép

Rástartolok az ágyamra, és mesélgetek Erikának, milyen jó lesz idekint, hogy később, ha nem bírom cérnával az üvöltést, majd jól a fejemhez vághassa, hogy te akartad!!! Kép Kép Kép

Óriáspuszik!
Aura
aura
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket Petra nevében (azt mondják hogy tiszta apja Kép ), illetve hogy megnyugtattatok hideg kéz és tüsszögés ügyben. Köszi!

Aura, nagyon otthonos a babasarok. A képeket meg naná hogy vedd le, miért is kérdezed? Kép Szerintem az időpont is oda van irva az albumhoz külön, de mindjárt megnézem.
eszter2004
 
 


Aura, Bagzer tali január 14.
eszter2004
 
 


Na beleolvastam én is ebbe a hires lll-be. Hát mit mondjak. Először is azért jó hogy van, és utána lehet nézni a dolgoknak, másrészt kapásból találtam olyan dolgokat aminek pont az ellenkezőjét állították nekem a kórházban, illetve a védőnőm is az ellenkezőjét javasolta. Na akkor most légy okos. Szóval ha a baba jól gyarapodik, egészséges, akkor mindent jól csinálunk, függetlenül attól hogy az megfelel-e az ott leírtaknak. Erre jutottam. Én bimbóvédőt használok, mert annyira jó hogy most úgy abszolút nem fáj semmi. Meg játszócumit is szop a gyerek este ezerrel. Hát remélem nem lesz baja.....

Nem egyszerű az élet ugye lányok? Kép

Puszi,
Eszter
eszter2004
 
 


noémi!engem nem invitálsz ily kedvesen!Kép
pedig én is elég nyomott vagyok most...

egyébként bagzer fiacskája gyönyörűség!!
esztyx
 
 


Sziasztok!

Most tudtam csak jönni, mert a mai nap eléggé sűrűre sikeredet. Voltunk kontrollon a Shöpfibe és ha már ott voltam meglátogattam Kikocskát. Nagyon édes a kis Réka baba!!! Hihetetlen mennyi haja van. És nem göndör... Kikocs is nagyon jó nézet ki, igaz azt mondta, hogy még eléggé szédülget a felkeléskor és eléggé fáj neki a vágás, így még nem egyenes a hátaKép Teljessen odáig van, hogy milyen szép babája van. Úgy izgult ezen mindig, hogsy milyen lesz... Elmesélte a szülését is, de nem akarom előle elvenni a storyt. Annyit hogy megdolgoztak egymásért Rékával rendesen. És amennyire félt az EDA-tól, annyira volt jó neki, hogy segített a tágulásban,csak nem teljessen...

Nomémi! Örülök, hogy neked is tudtam segíteni a vízzel! Gondoltad volna, hogy egy ilyen egyszerű praktika a jó? És ez tényleg a legolcsóbbKépNyomják ezerrel a babateát, hogy ittas a gyereket, csak az meg felfordul tőleKép

Réka! Nekem is elküldöd a címedet e-mailben? Mert én még nem tudtam a yahoora felverekedni magam, ezért amit oda raktok abból én semmit sem látok. És még annyi, hogy a Köki felől jó menni, vagy a Pataki Művház felől?

Lili! Én is pont ma lepődtem meg a legjobban azon, hogy milyen gyorsan is nőnek a babókáink, miután összemértük Kikocs Rékájával Benikét. Hát Benike hozzáképest díjbirkózó volt. Pedig kisebb súllyal született és én már most nem emlékszem, hogy milyen volt. Csak ámultam, hogy milyen kicsi Benikéhez képest a kis Réka, pedig csak 7 hét telt elKép
Nálunk is már egyre többet mosolyog BenikeKép És tuti, hogy már felismeri az arcunkat. Mert amikor mi is nevetünk rá, akkor telipofival nevet. Sőt már tegnap is volt 1x és mai is volt 2x, hogy hangal nevetettKép

Cic! A szélcsőhőz én azt olvastam,hogy nem lehet hozzászokni, de azért én sem merem 2-nél többszőr használni. Nálunk is minden kakis. De egy vagon papírtörlőt vettünk, mert az bevált, hogy alárakjuk és mindent felszív. De van másik praktika, hogy lehajtod a pelust és abba megy az anyag.
szopi: nálunk idomítottKép etetés van hasfájás miatt, vagyis 20 perc volt eddig, de már éjszaka csak 15-re hagyom, hogy ne terherje a pocit. Állítólag hasfájás nélkül is az a jó, ha a baba nem órákig nyammogva szopik,hanem 15-20 perc alatt lerendezi a kaját.
Cukrosvíz: Én egy 125ml üvegbe 1 majdnem teáskanál(csapot) cukit teszek. És szentkirály vzet, mert azt nem kell forralni a babáknak. Így legalább egy gonddal kevesebb. Én nem félek, hogy kevesebbet szopna a víztől, mert ugyan úgy kéri 3 óránként a szopit, mintha nem inna. Egyébként meg 2 szopi között szoktam adni, akkor ha kéri. Vagyis ha ordít, hogy enne még, de hát ügye ez is az egyik ok a hasfájásra, akkor odaadom neki (átlag 30-50ml behúzKép) és így lecsillapodik a köv. szopiig. És mint kiderült, nagyon jó hasfájásra, mert kijön tőle a kaki és pukizik tőle. De nem lehet túlzásba vinni, mert ma mi úgy jártunk, hogy behúzott 2 szopi alatt 125ml amit egyébként úgy majdnem egy egész nap alatt szokot és egész du.-tól eddig ordított, mert csikarta a hasát. És szerintem tuti hasmenése volt. mert nem volt szép. ugyan zöldnek nem volt zöld, de ronda.

Zsuzsi! Akkor én nagyon jó kihevertem a császáromat, mert én már 4. nap azt mondtam a nővérkéknek, hogy olyan mintha nem is szültem volnaKép Biztos nekem egyébként is a császár rendeltetett, hogy jó szülésben legyen részemKép

ORBIS ÉS TAMESZ! NAGYON GRATULÁLOK A BABÁITOKHOZ!!!

Aura! Meglestem a képeidet. Nagyon szép a babasarok és amiket meg fabrikáltál hihetetlen jók. És nagyon jól nézel ki. Annyira szép vagy pocakkal is és nélküle is.

Bagzer Simonja valóban hapsis! Már most kész férfi! Persze csak az én Benikém utánKép

Képzeljétek, ma megint dagadt a májam, mert a dokinál volt egy pár (akik babára várnak csak még nem jött) és csodálták Benikémet és a hapsi megkérdezte, hogy kislány-e vagy egy nagyon szép arcú kisfiúKép?

Na,megyek pilledni. Kihasználom, hogy majd csak 1 óra múlva kell fel szopizni Benike. Remélem a du-ni csikarból már nem lesz semmi, mert fürdésnél volt csövecskeKép

Ja, még annyit, hogy aki netán metróval jönne a talira(Nomémi, Lili, ?) az hozzám befér a kocsiba. Ha persze nem féltek mellettemKép Gondolom kendőztök úgy is, így van hely a kocsiban hátul. Mert a hordózóban elől van Benike.

Jó éjt. Bocsi, a már megint hosszúságért... De hát én már csak ilyen vagyok.. FőprofiKép

Márti
hajdum
 
 


Sziasztok!

Beleolvastam azokba az irományokba amik akkor keletkeztek amikor nem voltam. Arra jutottam hogy irigyellek titeket mert egy nagyon jó csapat vagytok. Sajnos én még senkit nem ismerek személyesen, de remélem ez nem marad mindig így.
Pici Zsombim már 4080gramm és egyre szebb.
Akartam képet is feltenni de egyszerűen nem sikerült, majd még próbálkozom...
Egyébként pici fiam nem hajlandó aludni, majdnem egész nap nézelődik de nem alszik, bár nem is nagyon sír. Nyugtassatok meg hogy ha álmos lesz úgyis elalszik, remélem amíg nem sír nagyon és jól elvan addig minden rendben.

Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok,

Hát ez az éjszaka sem volt az enyém... Megint itt vagyok.De legalább most már egy picit jobb a hangulatom, mióta nem veszem fel a telefonokat és nem bájcsevegek senkivel sem arról, hogy miért nem akar már megszületni Marcikat. Majd csak kiszedik belőlem valahogy...
Péntek délutánra szabit vett ki a párom, ez is egy kicsit jobb kedvre derített, így a mai napot kell kibekkelnem még egyedül. Ma csak este 8 körül ér haza Kép.
Köszi mindenkinek a biztatást, nagyon jól esik. Rékács, észrevettem ám én nagyon , hogy teljesen be vagyok kerítve, ez az ami elkeserít...

Aura, nekem azt mondták a tanfolyamon, hogy az nem jelent semmit, ha a pociban szopja a baba az újját, hiszen minden baba ezt teszi. Mikor megszületnek, akkor jó darabig nem olyan ügyesek még, hogy megismételjék azt a mozgást, ami a pociban már ment nekik, azaz nem találják meg olyan gyorsan az újjukat, kell hozzá egy-két hét, hónap. Azt tanácsolták egyébként, hogy jobban járunk, ha a baba a gumi cumit kapja meg, még mielőtt újra megtalálja a kezét, mert ha az újját szopja, akkor az újja könnyen kisebesedik majd és nehezebb is lesz leszoktatni.. Remélem ezzel tudtam segíteni.


Írigykedem a babatalira, remélem hamarosan lehet majd nálunk is tartani...

A cukros vizet nálunk is nagyon ajánlották pocipanaszokra, ezt jó egy hónapja írtam is. A Jánosban a szülés utáni 2 napban is azt adják a babának, kiegészítésképpen, amíg nincs elég tejcsi, mert a sárgaságot is megelőzi azzal, hogy gyorsítja és segíti az anyagcserét a babáknál...

Most ennyi jutott eszembe, megyek mosok, teszek veszek, folytatom az elterelő hadműveletet. Ja és belekezdek a szakdogába. Még lehet, hogy azt is be tudom fejezni, mire jön a baby, ha így haladunk..

Zsuzsi
40+0
vzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Beleolvastam azokba az irományokba amik akkor keletkeztek amikor nem voltam. Arra jutottam hogy irigyellek titeket mert egy nagyon jó csapat vagytok. Sajnos én még senkit nem ismerek személyesen, de remélem ez nem marad mindig így.
Pici Zsombim már 4080gramm és egyre szebb.
Akartam képet is feltenni de egyszerűen nem sikerült, majd még próbálkozom...
Egyébként pici fiam nem hajlandó aludni, majdnem egész nap nézelődik de nem alszik, bár nem is nagyon sír. Nyugtassatok meg hogy ha álmos lesz úgyis elalszik, remélem amíg nem sír nagyon és jól elvan addig minden rendben.

Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Eszti!!!! Ugye jösz???!!!Kép

GAbi! Te nem tudsz eljönni kedden?

És hánykor jöttök kb?

Aura! (Most van esély,hogy csinálok cumis vitátKép,mert,ha én megszólalok vita leszKép)Szóval én úgy gondolom, hogy jobb a cumi,mert azt én irányítom.Abban az értelemben,hogy le tudom mosni,meg ha már nagy ,talán,könnyebben el tudom venni.DE! HAnga hajlamos az ujj szopásra,szóval szerintem meg fogja találni és azt hiszem(bár ezt még átgondolom),hogy nem fogom érte elporolniKép.
Amúgy ő is szopizta a pociba,de álítólag mind szopizza mert a szopás reflex már magzatként megvan.És azért nem találja meg kijöve a kiskezét,mert benn olyan könnyen mozog a vízben itt kin meg mindig valami itt kalimpál,de mi ez???!!!van.

Jeneltés a kisasszonyról: Tegnap este KAKILT!!!Épp beöntést akrtunk neki adni és magától kakilt.Tehát nagyából hat naponta teszi. Ez eddig írtó jó!DE: Éjjel a kislányom, valamiért üresnek érezte a pociját,így háromszor kelt fel enniKépegykor,háromkor és hatkor,majd fél kilenckor és nem volt elég egy cicimKép De engem már nem lehet elkeseríteni,mert az éjjeli szopiból már van fejve 70,és csak kihuzzuk valahogy és holnapra még több tejem lesz!!!!!!(ugye milyen ügyes kis hozzáállás!GYakorlomKép)Szóval bekapált a kislány és most húzza a lóbőrt!Nem tudom nektek mit csinál/csinált így 4 hetesen. Hanga általában alszi. Kicsit van csak ébren és akkor inkább sír,mint nézeget. Illetve,ha viszem akkor nézeget,a kis bitang....de én konzervatívKép vagyok,tehát nem sokat viszem,ha lehet.

Márti megy a mél!És a pataki felöl, azaz a mázsa térnél kell feljönni, a kápona utcán,de megnézed a címet úgyis tudni fogod,hisz Te itt ismerős vagy.
BKV-val a népstadiontól 95-ös busz és Óhegy utcai megállónál kell leszállni.

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Esztyx, neked külön invitálást küldök! Természetesen rád is vonatkozik, meg menjünk együtt, csak olyan elfoglaltnak tűntél, nem gondoltam, hogy van még kapacitásod... Ne haragúdj! De ha van, akkor ugyanaz vonatkozik rád is, mint Lilire! Gyere, hívjál, és összehozzuk. És külön neked egy puszi, amit nem szoktam küldeni:Kép

Most még olvasok, úgyhogy nem tudok másra reagálni...

Levente még mindig jól alszik!Juhéj!!!ÉS MA MOSOLYGOTT!!!! Péter fényképezte, és igazi nagyot mosolygott! Persze pont a fénykép elkészülte előtt, de nem bajKép Úgy örülök!
vghnoémi
 
 


Kép
a fiam ágyában két nő....
Kép
vghnoémi
 
 


Kép
és a 4 kg-os porontyunk....Kép Mit szóltok?Kéretik a kislányok szemeit eltakarni!Kép
vghnoémi
 
 


Rékacs köszi a meghívást, csak az a baj, hogy nagyon hideg van, és Zsombi még pici ahhoz hogy ilyen messzire vigyem, mert eddig mindig csak negyed órákat voltunk sétálni ha jóidő van. Meg az se biztos hogy lesz bkv. Viszont ha jobb idő lesz ígérem megyünk, vagy ha nem kell ilyen messze menni. De tényleg örülök hogy hívtál minket is.

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Márti, én szívesen elfogadom a kocsit, tök jó lenne!Köszi.
vghnoémi
 
 


Sziasztok,
Még mindig mondhatom, hogy jó éjszakánk volt, annak ellenére, hogy éjfél után kerültünk ágyba. Bár én óránként felébredtem és megnéztem mi van, szoptatni csak reggel 5 körül kellett. Este viszont nagyon nyügi volt szegénykém, bántották a szelek. Huh, de költői voltam.
Vajon a déli bableves okozta? Vélemények?
Viszont a fürdetést és a masszírozást annyira élvezte, egy csomót mosolygott. Olyankor teljesen el vagyok ájulva. Most reggel is nyafizott kaja után, úgyhogy most itt szuszog rajtam a kendőben. Persze már alszik, de vagy félórán keresztül nagy hévvel gyakorolta az ujj szopást. Még nem tökéletes a technika, de már van hogy megtalálja a hüvelykujját. Annyira aranyos, este is ezt gyakorolta amikor leraktam aludni.
Ma valahogy energikus napom van, csak el ne múljon. Azt tervezem egy kicsit összekapom a lakást. Ehhez azért jó volna ha a kisasszony aludna pár órát önállóan.

Aura,
Hana nem szopta az ujját a pociban, mint írtam most kezdi felfedezni, hogy ez is egy megoldás.Kép

Rékacs, igen ez a keddi sztrájk nem túl bíztató. Szerda?
A bogár beindításával nincs gond,(tudod vw mindig indulKép) inkább csak azért félünk mert augusztusban koccantunk, teljesen vétlenül és az autó orra ripityára tört, három hónapig huzakodtunk a biztosítóval mire végre fizetett. A lényeg, hogy nyomasztó élmény 5 hónapos terhesen karambolozni, ráadásul vétlenül. De én már felbátorodtam és ma reggel Tomi azt mondta, hogy hétvégén hármasban menjünk az Árkádba, szóval lesz próba út.
A másik vitánk, hogy hova kössük be a gyerekülést, mert ha Tomi vezet, akkor mögötte nem fér el, a másik oldalon viszont nincs biztonsági öv. Szerintem az anyósülésre kell kötni, de Tominak ettől a hátán is fel áll a szőr, merthogy az a halálülés. Na persze én mindig ott ülökKép (Na szépen kifejtettem)
Hana pont így viselkedett 4 hetesen: keveset volt ébren és akkor sírt vagy cipelni kellett, de most már hosszabban is el van egyedül, pedig én szuperkonzervatív vagyok: állandóan cipeltem/cipelemKép

Noémi, köszi a bíztatást, legközelebb veszem a bátorságot és fölhívlak. Egyébként én már körbe telefonáltam, hogy szabad a pálya és most úgy érzem nem akarok könyörögni, hogy nézzetek már meg naaa!
Persze tényleg lehet, hogy több bíztatás kell, mert szülés előtt elég határozottan eltiltottam mindenkit az első 6 hétről.
Már akartam kérni a képeket a taliról, de látom felraktad. Elküldenéd nekem mailben is?

Fotóalbum: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4126&p=4046973 ide tettem fel egy képet Hanáról mintaképp. Tudjátok ez az az album amit Pocak Tali néven nyitottunk a babaneten és a jelszót meg megleveleztük. Szóval ide mindenki tud rakni képet aki ismeri a jelszót, az album egyébként nem publikus, tehát nem lehet megnézni, csak ha ismered a fenti linket.

Esztyx, én invitállak! Ha van kedved gyere bármikor, címem a yahoon megtalálod, de elküldhetem smsben vagy megbeszéljük telefonon.

Márti, köszi a kocsis felajánlást! Én nem élnék vele mert nem merek kendővel kocsiba ülni annyira meghülyítettek a reklámok, hogy autós ülés híján mennyire veszélyben van a baba. És tényleg, amióta koccantunk ezt én is így gondolom. Elég csak egy icipicit koccani és pont babát nyomod az első ülésnek. Na meg a múltkori esés is. Szóval én most szuperbiztonságos szabályos megoldásokon gondolkozom, hogy ne rajtam múljon.

Gabii, ha baja van biztos hogy sírni fog. A másik jel pedig az étvágy csökkenése lehet, vagy a nem megfelelő súlygyarapodás. Amíg ezek rendben vannak addig nem kell aggódnod, hogy kialussza-e magát.

Zsuzsi, szerintem téged is nagyon szívesen látunk a babatalin, ha úgy érzed, hogy nem borulsz ki a rengeteg babától. A terápiás társasági élet a cél, abba pedig bármelyikünk belefér.
Ha jól látom van még 3 napod a kiírt időpontig, szóval nem vagy még lemaradva semmiről!
Gondolj a felemelő cukrozott meggy címre amit a múltkor írtam. És nem csak te irigyelsz minket, én is irigyellek egy kicsit téged, mert tudom milyen nagy csoda vár rád, ami nekem már csak emlék. Fura.
Kép

KépKép
savitri
 
 


Levente, szuperszexi! A kis hedonista látszólag nagyon élvezi a fürdést.Kép

KépKép
savitri
 
 


Esztyx, akár ma is!

KépKép
savitri
 
 


Ezt Kikocstól kaptam reggel!

"Réka ma végre elfogadta a cicit, eddig csak sírt és kiköpte, rossz volt, de most nagyon boldog vagyok! tejci még nincs Kép de majd lesz! Gergő kinyomtatta, amik voltak a babaneten, és behozta, este azt olvastam Kép köszönjük a gartulációkat, meg minden!Ha minden jól alakul,vasárnap megyünk haza!Pussz!"
Hajrá Kikocsék!

Akkor most keddben maradjunk?Vagy szerdában?
Szerintetek még nem lesz korai, hogy Dávid is jön három hetesen?Elkezdtem rajta parázni!Szóval Ti vinnétek 3hetesen?

Rékacs!Be fog indulni az a tej!!!Hajrá!!!
A cumi vitába meg nem akarok beszállni,mert én úgy gondolom, nincs mindenkire ugyanúgy vonatkozó ideológia és nevelési elv!Ez anyánként és gyerekenként változó!Szerintem!

Lili!Én meg is akartam kérdezni tegnap, hogy tényleg komolyan gondolod-e a bablevest!Szerintem tuti attól lehetett!
És a talis kép szuper!!!

Zsuzsi!Nektek meg még mindig szorítok!De most annyira irigykedek Biatorbágy miatt!Menjél sétáljál sokat!az biztos jót tesz,meg hátha a babád is elindul akkor!

Levi meg extra erősnek látszik végre, és úgy örülök neki!!!

Aura!Neked meg külön puszik!!!Mert nagyon régen nem írtunk egymásnak!És igenis hiányzol!!!És most végre megnézem a babsarokodat!!!
Ja és tudsz pontos adatokat Simonról?Mert én még a szülinapját sem tudom 100%-ra!Ha tudod, írd meg!!!

Puszi mindenkinek!
Katy és Dávid
2 hét + 2 nap
Katy
 


Aura!

Nagyon szuper!!!Nagyon ügyes vagy!!!Hát tudod örülnék, ha ilyen kreatív lehetnék!!!
Kép

Ne mennem kell vasalni!Kép
Katy
Katy
 


Sziasztok,

Hát tündériek a babucik, főleg amelyik képen háromasban vannak!! Úgy megsimogatnám Őket!!!

Lili köszi az invitálást, de azért titkon reménykedem, hogy jövő hét elején csak tán lesz valami. Már lehet, hogy szombaton bent fognak a kórházban, ha még egy újjnyit tágulok. Ha szombaton hazaengednek, akkor meg kedden kell menni és most már nagyon sok vizsgálatot csinálnak, hogy minden rendben legyen a picivel. CTG, Ultrahang, Magzatvíz, vérvétel, stb. szóval minimum fél nap és kérdéses, hogy hazaengednek-e..

Nemtom Jimbone-nal mi lehet, hét eleje óta nem üzent semmit... Lehet, hogy az Ő babája is megszületett már ?

Puszi mindenkinek,

zsuzsi
vzsuzsi
 
 


Katy, szerintem hozzad nyugodtan, nem vagyunk betegek, aki meg az, úgysem jön el. Én azt ajánlanám, hogy en tapizzuk körbe, és nem lesz semmi gond. Ezen kívül ha tudsz nem BKV-val jönni, az se egy utolsó szempont. Az anyatej egyébként nagyon jól véd! Úgyhogy hajrá, ne aggódj!

Kösz Levente nevében a dicséreteket! Lili, Hana ugye nem nézte?Kép Még korai lenneKép.... És a bableves húzós kaja azért... Azt hiszem, az lehetett a ludas... Hüvelyeset én nem eszem, a tövvit igen. Viszont én is mákosgubát etem, látom, megtaláltad a dailyfeast-etKép

Kikocsnak nagyon örülök!

Aura, én is megnéztem a sarkot, nagyon édes. Igaza van Lilinek, olyan igazi Aurás!Kép

Levente édesdeden alszik...Kép

Puszi,
Noémi és Levente, ma 8 hetes!
vghnoémi
 
 


Sziasztok, raktam fel képeket Gergőről a tavaszi topikba. Kicsit hülyén sikerált. Kép

Üdv. cic
cicmerák
 
 


Sziasztok,

Kis lemaradásban én is gratulálok a bébikez, Orbis, Mazsom, Tamesz!

Aura - jó sora lesz ennek a bébinek! A nyuszis alkotásaid csúcsszuperek! (utánoznám is, ha tudnám Kép)!

Katy, ha legközelebb vidám hírekkel táblázatot frissítesz, légy szíves javítsd ki Hanna szül. súlyát 3450-re, tudod, amit Apukája oly bőven mért az sms-ben. Köszi!

Az internet (LLL és minden másféle babás info) tapasztalataim szerint azért jó, mert mindenféle megtalálható, és annak pont az ellenkezője is). Most jól megtudtam, mert rám jár a rúd és mellgyulladásom van, volt minek utánanézni. Brühühü. Másfél napja küzdök, stabil hőemelkedés-néha kis láz. De nincs más tennivaló, mint az eddigi masszázsos-melegítős, fejős, stb. Vagy tudtok valami varázsosat?

Hanitka
hanitka
 
 


Haló!

Katy!
Pont arra gondoltam, hogy most már aztán írok neked valamit, akármit, mert én is éreztem, hogy már jó rég nem írtunk így egymásnak, és nekem is hiányzott Kép Csak valahogy sosem vágtak egybe a témák, de mindig olvaslak téged is, és nagyon sokat gondolk rátok!!!

Köszönöm még egyszer a sarok-dícséreteket is!
hízik ám a májam Kép El se tudom képzelni mit érzek majd, ha a babámat fogják dícsérgetni, de remélem most már azt is nemsokára megtudom!

Jut eszembe, nem akarom elkiabálni, de újrakezdődtek a jóslófájásaim Kép még mindig nincs éles hatrár fájás és fájás között, de remélem az is kialakul lassan Kép

Simonról azt tudom, hogy 3350g-al született, 7-én, negyed 5-kor (du) de szerintem az a biztos, ha megvárod Bagzert, arra pl nem emlékszem hány centivel.

Noémi!
Levente szuperjó kis törökbasa Kép olyan elégedetten terpeszkedik a kádban! És mivel már nagykorú vagyok, jól megnéztem ám...no comment Kép
A csoportkép is nagyon helyes, három kisteknős Kép

Köszi a cuclis infokat is!
Rékacs, neked külön is, hogy vállalva a kockázatot bátran hozzászóltál! Kép Kép Kép

Jajj!
Írnom kell két tanáromnak a sulib mailt, és anyira nem akarom! Szörnyen fóbiás vagyok az ilyen hivatalos levelektől!

Meg is iszom előbb a maradék csokis tejemet, hátha attól bátrabb leszek Kép

Puszi!
Aura és Erika
38!!!
(lassan kezdhetek hivatalosan is türelmetlenkedni Kép )
aura
 
 


Katy
Még egy apróság: Tamesz kisfia nem Marcell Kristóf, hanem Marcell SzilárdKép

Ma Zsuzsa (Jimbone) babája is megleszKép Reggel elfolyt a magzatvíz, azóta vajúdikKép


Az újabb babásoknak pedig nagy-nagy gratula!!!Kép


Babus+Kristóf, aki ma 2 hetesKép

Kép
babus2005
 
 


sziasztok

csak gyorsan írok aztán lefekszem mert ki vagyok purcanva. Most jöttem a dokitól. Holnap be kell feküdnöm! Minden eredmény ( UH, cgt ) jó, de hétfő óta annyit változott a méhszáj ( felpuhult, és kezd érni ), hogy azt mondta nem várunk jövőhétig, mert bármi lehet.
Kicsit szomorú vagyok, hogy itthon kell hagyjam a kislányomat, de reménykedek egy kicsit, hogy hátha nem kell már sokat várnom a kisfiamra.
Bocsi, de most ennyi, lehet, hogy legközelebb már akkor írok csak amikor meglesz Matyikám. Ja és természetesen lőttek a holnapi vizsgámnak. Ez van.

Vera
38+4
verkocsika
 
 


Hírek (Jimbone)Zsuzsáról:
"12:20-kor megszületett Áron, 3900gramm-os, 54cm-es óriásbébi, szőke hajjal
Vajúdás nagyon gyors volt, 6 óra alatt meglett. Képek majd mennek."

Itt is gratula nekikKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Jimbone, nagyon örülök! Gratulálunk!!!!

KépKép
savitri
 
 


Sziasztok,

Akkor épp pont jókor gondoltam Jimbone-ra...12:06-kor hiányoltam...

Gratulálok neki!!! Tényleg jó nagy baba lett ahhoz képest, hogy lett volna még ideje megszületni...Várjuk a további híreket és képeket!!

Verkocsika, Veled vagyok. Szorítok Neked!!!!Remélem Matyika tényleg belehúz. Az mit jelent, hogy felpuhult a méhszáj ? Te éreztél ebből valamit ? Elment már a nyákdugó ?

Zsuzsi
40+0
vzsuzsi
 
 


Sziasztok,

szóval ez itt az én szüléstörténetem:
Január 6-án volt az utolsó vizsgám a fősulin délelőtt, délután pedig mentemNST-re. A vizsgán már nehezen ültem, de ezt betudtam a nagy vizsgadrukknak. A délutáni vizsgálatra minden bajom elmúlt, így meglepett, hogy az orvosom erős méhösszehúzódásokat látott, és közelgő szülésről beszélt.Na ezután már tűkön ültem. A következő vizsgálatnál az orvosom közölte velem,hogy abban az időben, amikor 39 hetes leszek, szombattól szombatig (jan. 22-29-ig)elutazik, de átad egy nagyon jó orvosnak, akiben nyugodtan megbízhatok. Azt is mondta, hogy ő úgy látja, hogy a szűk csípőm miatt nam sok esélyem van normál szülésre, és ezt meg is beszélte már ezzel az orvossal. Gondolhatjátok! Szólni sem tudtam, mivelén csak őt ismertem, éshát én a császárra álmomban sem gondoltam! Úgy döntöttem, én nem azon a héten, és normál szüléssel fogok szülni!Természetesen semmi nem úgy sikerült, ahogy elterveztem. Ezek után gyakran voltak jóslófájásaim, mígnem 23-án vasárnap du. 5-től rendszeres fájásaim lettek. 15 percesről este 11-re eljutottam 3 percesekig, akkor mondta a szülésznőm, hogy induljunk a kórházba. Mire a kórházba értünk, a fájásaim egyre gyengültek, és el is múltak. Ennyi idő alatt szűk 1 ujjnyira tágultam, amit az ott lévő, kissé durva ügyeletes orvos állapított meg. Szóltam, hogy én az orvosomat szeretném, deazt monta, hogy ilyen "jósló fájásokért" nem gondolom, hogy felkelti a főorvos urat! Azt mondták,most már haza nem mehetek. Mivel nem csináltak semmit velem, saját felelősségemre hazajöttem. Éjjel, ahogy hazaértem ismét voltak fájásaim, amik késő délutánra teljesen elmúltak.Pénteken még a készülő házunknál mászkáltam, aztán este fél héttől ismét éreztem a fájásokat,amik most már 5 percessel kezdődtek, demivel megfogadtam, hogy amíg nem érzem a gyerek fejét, nem megyek sehova, reggel 7-ig még vártam. Akkorra 1 perces fájásaim lettek, és szivárogni a magzatvíz, úgyhogy elindultunk a kórházba. 8-ra beértünk, és pechemre ugyanaz az orvos volt ott, aki vasárnap.Feltettek NST-re, ami nagyon erös, hosszú fájásokat mutatott. Megvizsgált, és közölte, hogy ugyanott tartok, ahol vasárnap. Ja, és hogy a szülés bizony fájdalmakkal jár. 9-kor meglátott az osztályvezető főorvos (éppen hánytam) és megvizsgált, mert szerinte ilyen fájásokkalés rosszulléttel minimum 3 ujjnyira tágnak kell lennem. Ugyanúgy álltam, ezért burkot repesztett. Ekkor anyukám a sarkára állt, és követelte, hogy hívják az orvosomat. Közben beöntést kaptam, ami után lezuhanyoztam, de előtte megkérdeztem szabad-e.Utána jött meg az orvosom, akkor még mindig csak másfél ujjnyi voltam. Ezután kézzel tágítottak, aminek hatására 3 ujjnyira nyíltam. Ekkor már úgy éreztem, nem bírom tovább. A legrosszabb a fekvés volt, de az utolsó órát a baba monitorozása miatt így töltöttem. Fél kettőkor a baba szívhangja beszűkült, vagyis nem változott, majd egyre lassult.Akkor az orvosom (akivel ugye majdhogynem először találkoztam) rohant, hogy adjuk oda az UH-s papírokat azonnal. Egy percen belül a császár mellett döntött, és mint kiderült, jóldöntött, mert a medencém is szűk volt, de a baba pedig magas arctartással feküdt, tehát semmiképpen nem tudtam volna őt megszülni. Majd teszek fel képeket, a gyerek fején nagyon jól látszik, hol volt beszorulva a medencémbe, de ma már szép kerek buksija van. De a viág minden kincse sem ér fel vele és az anyasággal! Az már egy külön történet, hogy miért került a beteg újszülöttek közé és hogy hogyan bántak ott velünk.
Bocs, ha hosszúra sikeredtem és köszönöm, hogy meghallgattatok, kicsit ó volt kiírni magamból ezt az egészet, szerintem a férjemnek is jót tenne, ha ki tudná beszélni, de ő kicsit más típus...
Szóval mi vagyunk a világ legboldogabb kis családja, és szerintem minden jó, ha a vége jó!
Most szülők csak bátran, mindent megér az érzés!

Puszi
Zsu
mazsom
 
 


Katy, a táblázatban: 53 cm és 3000 gr lett a kisfiúnk, majd ha javítassz, ezt is írd már be légy szíves. Köszi. Kép

Jimbone Kép nagy-nagy gratula Kép

Mazsom, nem semmi történet. De kárpótol a babád mindenért, ahogy írtad Kép
És miért került oda a csöppség? Ha lesz majd erőd, írd le Kép

Üdv. cic
cicmerák
 
 


Mazsom!
Háát nem mondom, stramm vagy nagyon, hogy ilyen türelmes voltál a dokikkal. Örülök, hogy most már minden rendben, és boldogok vagytok!
Várjuk a képeket a bébiről!

Hú, hős vagyok, megírtam végre a két levelet a tanároknak, remélem minden rendben lesz, én valahogy a személyes beszélgetésben jobban bízom, de azt mondták, be ne menjek, minek fárasszam magam. Most jó. mert ez a két "mumus" letudva.
Már csak a másik tanszékre kéne leadnom két irományt, de az nem olyan nagy stressz (ezért még boldogan halogatom Kép )

pussz, Aura
aura
 
 


Hurrá!Hurrá!Ma sem hagytatok munka nékül ez szuper!!!

<pre>
2004/2005 téli mamák Kora Szülés ideje baba Baba neve: Méretei: Kórház neve
1. MaricaKép 35 2004.11.13.Kép 2 Mariann 4200g/53cm Szeged/ Klinika
2. BendegúzKép 30 2004.11.19.Kép 1 Bence 3750g/57cm Bp./Szt.István kh.
3. Márti05Kép 31 2004.11.01.Kép 1 Brigitta 3450g/50cm Bajcsy kh.
4. BringaKép 29 2004.11.18.Kép 2 Bernárd 3400g/54cm
5. EsztiKép 22 2004.12.09.Kép 1 Lili 2770g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
6. DiánaKép 28 2004.12.08.Kép 1 Dominik 2930g/50cm Bp./Szt.István kh.
7. MackósajtKép 32 2004.12.07.Kép 2 Nem tudom??? 3600g/58cm Bp./Szt.István kh.
8. CsillaKép 29 2004.12.17.Kép 2 Péter 3900g/53cm
9. HulcsiKép 28 2004.12.19.Kép 1 Benedek 3700g/58cm Bp./Szabolcs u.
10. KatinkaKép 27 2004.12.23.Kép 1 Lili 3100g/54cm Székesfehérvár
11. LiliKép 31 2004.12.18.Kép 1 Hana 3050g/50cm Bp./MÁV kh.
12. EdinaKép 23 2005.01.10.Kép 1 Bálint 3700g/54cm Rókus kh.
13. GabiKép 20 2005.01.03.Kép 1 Zsombor 3490g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
14. NoémiKép 23 2004.12.16.Kép 1 Levente, Donát 2680g/45cm Bp./Szabolcs u.
15. RékacsKép 30 2005.01.12.Kép 1 Hanga 3700g/55cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
16. MártiKép 29 2004.12.17.Kép 1 Péter,Benjámin 2700g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
17. HanitkaKép 29 2005.01.18.Kép 1 Hanna 3450g/55cm Bp.
18. KireKép 33 2004.12.28.Kép 2 Erik 3150g/51cm ?
19. TüniKép 28 2005.01.12.Kép 2 Kincső 3100g/57cm Bp./MÁV kh.
20. BrigiKép 30 2005.01.13.Kép 3 Máté 3620g/53cm Bp./ Bajcsy K.
21. Eszter2004Kép 28 2005.01.30.Kép 1 Petra 3300g/55cm Bp./MÁV kh.
22. OrbisKép 23 2005.02.09.Kép 1 Boróka,Csenge 3800g/55cm Bp./Margit kh.
23. VicaKép 29 2005.01.30.Kép 3 Zsuzsanna 3590g/53cm Bp./Szt.István kh.
24. BagzerKép 26 2005.02.07.Kép 1 Simon, ?3350g/? Bp./Szt.Imre kh.
25. KatyKép 27 2005.01.25.Kép 1 Dávid 3460g/53cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
26. Mazsom(Zsuzsa)Kép 27 2005.01.28.Kép 1 Lili 3120g/51cm Tatabánya/Szt.Borbála
27. CicmerákKép 24 2005.01.30.Kép 1 László,Gergő 3000g/53cm Bp./Szt.István kh.
28. BabusKép 25 2005.01.27.Kép 1 Kristóf 2700g/52cm Bp./MÁV kh.
29. IlonaKép 29 2005.02.02.Kép 1 Márton 3400g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
30. Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./Szt.János
31. KikocskaKép 26 2005.02.08.Kép 1 Réka,Borbála 3520g/56cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
32. TameszKép ? 2005.02.08.Kép 1 Marcell,Szilárd 3450g/53cm Kistarcsa
33. RózsikaKép 34 2005.01.26.Kép 3 Lili 2800g/50cm Bp./Rókus kh.
34. Ttika 32 febr.19-20. 1 ? Győr/Petz A. kh.
35. Vera 30 febr.20. 2 Matyi Bp./Szabolcs u.
36. Timi 26 febr.23. 1 Máté, Levente Pécs/Szülészeti klinika
37. Zsuzsa(Jimbone)Kép 28 2005.02.10.Kép 1 Áron 3900g/54cm Bajcsy kh.
38. Aura 23 febr. 26. 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.
</pre>
Katy
 


Szia Katy,

Nálam már annyit lehetne módosítani legközelebb a táblán, hogy tuti fiú lesz, azaz a lányneveket lehet törölni, és Marcell, Álmos lesz a neve.

Köszi,
Zsuzsi
vzsuzsi
 
 


Köszönöm az invitálásokatI!!igazán jól estek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rendik vagytok!KépKép

egyébként nektek nem fura, a táblázat?! Nemrég még csak egy-két fejecske volt, és hogy néztük, hogy hányadikok vagyunk a táblázatban...mostmeg...húú nagyon furi!Kép

aura!Mindig bemutatod, hogy erikának nagyon jó dolga lesz! Ez tetszik!
esztyx
 
 


Jimbone és Áron Apuka!Nagy-nayg gratula!!!! És köszi a képeket(,kár,hogy el kell fordítani a monitortKép)

Tikával mi lehet??Ezer éve nem írt!!!

Ocsmány,undorító idő van!!Mikor lesz már nyár???!!!!!

És aműgy meg merre vagytok??

Mazsom!Remélem ezzel a szüléssel megvolt a szívás rész és most már csak jó jön!!!

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs!
Szia, én itt vagyok, és nagy a tanácstalanságom!!!
Szóval az van, hogy tökre fájok, és nem tudom eldönteni, hogy ez most jósló, vagy nemjósló?
Ugyanis érzem én a fájás elejét, de aztán nem teljesen szűnik meg, csak enyhébb lesz, és aztán jön a következő.Így persze azt se tudom hány percesek, jó, mi?!
Visszafeküdtem ágyikóba, gondoltam ott a fini melegben majd milyen jó lesz, és biztos elmúlik, csak téves riasztás, de max 10 perc után rá kellett jönnöm, hogy ez iszonyú rossz döntés volt, mert nagyon elkezdett fájni.
Na, kb ennyi, most fürcsizni készülök, aztán ha nagyon nem múlik, rácsörgök a gólyanénire.

Na van tipped, hogy ez most mi?!
Vagy akárkinek van ötlete???

Írjatok akármit, csak légyszi azt az egyet ne, hogy hajrá Kép

Aura és Erika
38+1
aura
 
 


Aura!
Jó ötelt a fürdés,ha tudsz feküdj is be.HA jósló akkor elmúlik tőle. Ha célegyenes,akkor gólya néni és hajrá!!!!
Nagyon drukkolok és ügyes leszel az tuti!!!!
(bár várhatnál holnapig és akkor pont egy honap lenne a lányok közöttKép)
puszi
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Jaj Aura véletlen leírtam, hogy hajrá!!Tényleg nem direkt volt!!!!
Szóval nem húzni akartalak, de tényleg simán hajrá,hisz itt az idő és nem muszály neked lenni az utolsónak Kép!
És mivel már egy ideje van ez neked és sosem konkrét a vége,így simán lehet,hogy a te fájásod iylen. Hisz mindenkié más(enyém pl elfelejtett fájniKép).
Na, tehát ha nem múlik a fürcsitől,hívd fel a gólyanénit meg aki bemegy veled szülni(anyukád?) és induljatok el, mert elég messze is laktok a Tétényitől,meg elég szar az idő is!
És ha van valami feltétlen írj,akár nekem és ma itthon vagyok(valjon mééér??? pedig mostanában annyit jövök-megyekKép)
Na, szóval drukkolok nagyon!! És nem hajrá, az csak véletlen volt!!!!Kép

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


TALI:akkor kedd vagy szerda??????

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Jó reggelt! Ránk fér, mert elég nyamvadt az időjárás innen az ablakból.
Tegnap este sikerült sírásig kétségbeesnem a szoptatás miatt. Egyszerűen nem tudom megállapítani, hogy Hana éhes-e vagy csak nyűgös. A cicik plottyadtak és ugyan jön belőlük tej, de ki tudja mennyi. Ráadásul pár napja még minden ruhám anyatejes lett ahányszor szoptattam, tehát elég gyors a változás. Komolyabb okot se nagyon tudnék felidézni mi lehet az oka. Eszem iszom rendesen, újabban aludni is tudok eleget. És lehet hogy nincs is baj csak én parázom túl a dolgot. Mindenesetre úgy döntöttem, legalább egy fejést mindegyik cicire beiktatok naponta. Csak azt nem tudom mikor, mert ha Hana 2 óránként rajtam lóg, akkor nem nagyon marad a ciciknek kapacitása és időm se. Ráadásul ma sétát terveztem, de ebben az időben tuti nem megyek sehova. Más problémákat is hozott a tegnap éjjel, de ezt inkább a talin diskurálnám meg. Szóval, Hana aludt rendesen de nekem nem volt jó éjszakám.

Tali kérdésben én a szerdára szavaznék, mert drukkolok a bkv-nak, hogy tényleg legyen sztrájk. Úgy imádom Budapestet ilyen szélsőséges körülményben. Mondjuk az autók biztos megtriplázódnak emiatt, de még így is tuti észrevehető lesz a forgalomcsökkenés. Annak idején amikor taxis sztrájk volt, gyalog kellett iskolába menni át az Erzsébet hídon és én imádtam. Lehetett hallani a madarak csicsergését és tömegek sétáltak a híd közepén. Szívem szerint kitiltanék minden járművet, legalább a belvárosból.

Szóval SZERDA???

Aura, tényleg igaz az, hogy még időben teljesen egyértelmű lesz, hogy na ez a fájás már nem játék. Tehát ne aggódj, inkább hívd fel a gólyanénit, ő majd jól megnyugtat.
A kórházba potyára bemenni nem jó érzés, viszont biztonságot adhat, ha megnézik szakszerűen, hogy ez most mi. Szóval neked kell eldönteni. De ha van aki bevisz meg visszahoz ha úgy alakul (erre fel kell készülni lelkiekben) akkor lehet, hogy jól el lehet ütni egy ilyen programmal az időt. Aztán még baba is lehet belőle. De ugye írsz majd smst amikor küldhetjük a hajrákat! Kép

Hana egyébként egyre jobban szipog és ma nem engedte, hogy szivattyúzzam az orrát. Egyszerűen nem tudok mit csinálni, ha rángatja a fejét mert félek, hogy felsértem az orrocskáját közben. Én úgy látom, hogy ez az elektromos orrszívó szar. Tök gyengén szív, egy csomót kell bénázni mire kibányászom vele a trutymót. Hana pedig rájött, hogy ő ezt nem szereti és sír. Mit sír, zokog. Tehát egyelőre feladtam.

Most épp hasizom gyakorlatokat végezKép Példát vehetnék róla.

Kép
Kép

KépKép
savitri
 
 


tényleg hol vagytok?

KépKép
savitri
 
 


Lili, menjünk el hozzátok? Én most szívesn kimozdulok. Hm?Bár ma már mentünk, de ha úgy érzed, lehet szó még egyről.
vghnoémi
 
 


Vagy gyertek ti, és megmérjük a "hozamodat"Kép
Én is folyton úgy érzem, hogy apad a tejem, és én is összeáztattam a ruháimat, most meg semmi. Nem tudom, mitől van ez. Ugyanazok a tünetek, mint neked. Most meg kell ijedni?

Aura, idő.... Várj, aztán meglátod, milesz... Állítólag az elóször szülők tudják, mikor szülnekKépEgyébként ténylegKép

Puszi, és gondolok rád, aztán meg klafa, akármi lesz, nem?

N.
vghnoémi
 
 


Igen, gyertek! ha van kedvetek
küldök neked mailt az idejutásról
KépKépKépKép

KépKép
savitri
 
 


SziasztokKép

OrbisKép
Neked is nagy gratula BorókáhozKép Milyen szép neve vanKépKép

AuraKép
A babasarok gyönyörüséges, nagyon klassz, hogy ilyen kreatív mamija lesz ErababánakKép bárcsak a negyedrésze lenne bennem isKép
A fájásokkal kapcsolatban....hát ki tudja mindenkinél más....de csatlakozom az előttem szólókhoz, ha nem múlik hívd gólyanénitKép .... KépKépKép

SavitriKép
Ha nem alszik, akkor nézelődik egy 10-15 percet aztán nyafi van van, meg cici keresés(de nem eszik csak komfort szopiKép ) Hááát kinőhetné már...az jó lenne

és ime így tartjuk a fejünket egy hónaposanKép

Kép

pussz edwig
Vendég
 


Edwig, este próbáld bevetni a cumit, hátha azzal elalszik egyedül is.

KépKép
savitri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: