Új privát üzeneted érkezett!

Aura, hol is van az a babasarok Kép ? Engem is nagyon érdekel ám!!!

És Rékács, neked hogy sikerült megnyitni a képeket?
vzsuzsi
 
 


MOST MÁR NEKEM IS MEGNYITJA A KIKOCS KÉPEIT!!!

HAJRÁ MINDENKI ÚJRA, SZERINTEM MOST MÁR MINDENKINEK MENNI FOG!!!

Mennyi haja van... Akár csak Hanának... Nagyon édes!!!

zsuzsi
vzsuzsi
 
 


akik nem tudták megnyitni Réka baba képeit, most próbálják meg, mert most nekem sikerült. Biztos Rékacs "machinált" vele valamit.Kép
Nagyon édes kis husos baba.Kép

Vera
verkocsika
 
 

 
 

Na jövő hétfőn babatali?Hm?Feldobom, aztán reagáljatok!Lehet Rékacsnál, úgyis kíváncsi vagyok a birodalmukraKép

Már lehet látni a képeket!GERGŐ, Kikocs irtóra megszépült, és Réka baba tündéri! Mondd meg neki légy szíves, hogy kár volt aggódnia a szépségenKép Nagyon pusziljuk, én teljesen meghatódtam a képeken....

Eszter, most titeket is megnézlekKépMég nem sikerült...

Levente megint jól aludt, tök örülök. 2.30-kor evett, és rögtön visszaaludt, este 10-kor evett utóljára, és reggel meg 6.30-kor kért. És adtam neki cukros vizet, tök jókat pukizott tőle! Kösz, MártiKép
vghnoémi
 
 


Eszter, olyan, mintha sokkal idősebb lenne Petra!Nagyon kis éber, érdeklődő, tiszta aranyos!Rajtatok is meghatódtamKép

Noémi
vghnoémi
 
 


NEKEM JÓ A JÖVŐ HÉTFŐ NÁLAM!
a CÍMET FELRAKOM A YAHOORA ÉS AKKOR KÖNNYEBB ELDÖNTENI,HOGY NEKTEK JÓ-E!!
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


vicát én sem akartam ám megbántani...!
esztyx
 
 


Én is szívből gratulálok Kikocsnak a nagyon szép hajasbaba Rékához!! Kép
Hanitka
hanitka
 
 


Jó reggelt!!!

Kikocs, Gergő!
Réka gyönyörű, gratulálok!!! Valóban eszméletlen a kis göndör kobak! Kikocskát is, Rékababát is nagyon puszilom! Kép

Rékacs!
Dejó, tökre örülök, hogy jól értettelek Kép juppí, és akkorát röhögtem a mufftréneren...jól el is képzeltem amint ott ülsz a kurzuson, a nő meg éppen szent tehén...Kép

Babasarok, megyek is és most rögtön gyártok képeket, aztán este felpakolom őket.
Ha tudok, természetesen hozok képet Simon bébiről is, olyan kíváncsi vagyok már rájuk!

No akkor én mentem fotózkodni Kép
Pussz Aura és Era
37+6
aura
 
 


Jaj de jo hogy pezseg a topic! Kép

Lányok, Kikocs üzeni hogy mindenkit puszil, és az eda isteni volt, viszont az előtte való 20 óra már kevésbé. De tul van rajta hál istennek! Heje-huja!

Hajrá Orbis, hajrá Aura, Zsuzsi, Vera! Kép Kihagytam valakit?

De jo nektek hogy már taliztok. Már alig várom hogy én is pontosabban mi is csatlakozhassunk. Mondjuk jó hülye hideg van, igy olyan nagy kedvem nem is lenne kimozdulni.

Rékacs, olyan jókat irsz, nagyon birom! Kép

Petra egyébként jól van, édeseket fingik meg büfizik, tök jól elvan, és még mindig nem sir ha fáj neki, pontosabban sir, de nem hangosan, és hamar megoldjuk a problémát mindig. EGYELŐRE!!! teszem hozzá.... Kép

Pusza!
Eszter2004
eszter2004
 
 


Hana visszavonhatatlanul megnőtt. Most már határozottan látom, hogy nem olyan pici baba mint amilyen volt amikor hazahoztuk. Ráadásul tegnap másfél cicit evett vacsorára a megszokott egy helyett. Hihetetlen, hogy egy ilyen rövid életen belül is már lehet nosztalgiázni. És megint rendben ment az éjszaka, bár egy kicsit később feküdtünk le, igaz kilencig vendégek voltak és némileg megzavarta a ritmust.
És az előbb határozottan megismert és rám mosolygott!!!!! Juhéjj!!!!!
Beadtam a derekam és letettem a főzésről. Rendeltem minden napra ebédet, így legalább egy normális étkezés lesz a nap folyamán amit nem csokival helyettesítek. Már meg is hozták a mai adagot: jókai bableves és mákosgubaKép

Márti, dehogy orrolunk meg. Én imádom az ilyen beszámolókat, csak az öltöny kinézetű rugiról hiányoltam a fényképetKép

Hanitka, nagyon édes ez a kép Hannáról

Kikocsnak nagy nagy gratula!!!! Hurrá!! Hurrá!!
nagyon gyönyörűek vagytok mind a ketten, sugárzol a boldogságtól. nem csoda! illetve dehogynem, nagy nagy csoda a karodban!

Aura, van akinek már a szülés előtt megindul a tej, valószínű ez lehet nálad is. Legalább jut Erababának az első napokban is hami.
én már nagyon várom a te babádat is! és addig is had lássuk azt a babasarkot!

Edwig, előbb vagy utóbb kinövi és fog aludni éjjel egyszerre 4-5 órát. Ha ilyenkor te is alszol, akkor már majdnem oké. Egyébként meg aludj amikor a baba alszik napközben, a házimunka most maradjon másra. Bálint mit csinál amikor nem alszik? Nem nézelődne egy kicsit egyedül ha letennéd?

Vica, jó olvasni a tapasztalt mama véleményét a szopiról és örülök, hogy Zsuzsi ilyen jó kislány. Reméljük tartja majd jó szokását a továbbiakban is.
Én örülök, hogy képviselted az álláspontod. Biztos mert egyetértek veleKép
De tényleg!

Esztyx, ebben a kérdésben inkább Rékacs volt vehemens! Meg is bocsátottuk neki azonnal. Attól még nem baj ha valaki megjegyzi, hogy a vélemény nem egyezik az övével. Ez még nem vitázás.

Egyébként én szívesen vagyok Szent Tehén, ha már Nádszálkisasszony nem lehetekKépKép

Babatali: a következő lehetne nálunk, itt rengeteg a hely és szinte mindig itthon vagyok, bögre is van szép számmal. Találjátok ki, hogy mikor.

Csmarti, nekem egy kicsit gyanús az az olcsó kendő, a képek ugyanis egy másik weboldalról lettek lenyúlva, tehát nem a terméket ábrázolják. Bár lehet, hogy nem is ez volt a szándék, csupán a megkötési módok, de akkor is félrevezető. Azért nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen.

Orbis!!!!!!!!!!!!!!!! szorítunk ám! itt mindenki folyton téged keres!

Katinka, egy igazi kis nőci a kislányod! nagyon csinos!
Eszter, Petra zabálnivaló! tiszta apja

Nna, csak végére értem
pusz
Kép

KépKép
savitri
 
 


Én nagyon szeretem Rékacs vehemens stilusát! Kép

Lányok, én nem tudok felrakni képet ide mert a legkisebb felbontással készült kép is kétszer akkor mint amekkorát itt enged a babanet. Hogy lehet kisebbiteni? Tudom hogy Kik ezerszer leirta... Kép

Puszi,
Eszter
eszter2004
 
 


Ezster, jobb katt a képre, társítás, photo editor, image, resize
itt a százalékot átírod kisebbre, enter, aztán elmented más néven

KépKép
savitri
 
 


megnéztem Kikocsék babáját! Megőrülök olyan édes kis husi-musi! De jó!!!! Kép
eszter2004
 
 


Köszi Lili! Kép

Akkor egy mai kép Petráról a babahordozóban:

Kép
eszter2004
 
 


Sziasztok!

Köszi a hasfájós tippeket. Vettünk mi is szélcsövet. Még csak egyszer használtuk, hát, jött vele minden. De olyan adagban, hogy azt hittem beájulok. az egész pelenkázó kakis lett Kép Akkor azt mondjátok, hogy nem lehet hozzászokni? Pici fiam álmában is annyit erőlködik, hogy ívben megfeszül tőle.

Nekem sajnos muszáj melltartót hordani, mert amint leveszem, elindul a tejem. Pedig engem is zavar.
Jaj kérdezni akartam: nektek kb. mennyi ideig szopik a baba? Mert nekem általában nagyon hamar lerendezi. Ma megkérdeztem, hogy normális-e, hogy kb. 10-15 percig szopik, aztán már csak játszik vele Kép Azt mondta a védőnéni, hogy nem baj, meghát nekem akkor is csorog, mikor nem szívja.

Hajdum, és hogy adod neki a cukros vizet? Nem fog miatta leállni a szopiról? És mennyit? És mikor? És milyen arányban????

Drnéni kérdés. Hétfőn volt kint a védőnénink. Minden ok volt a babával, el is volt ájulva, hogy milyen szép és jó baba. Másnap jött a drnéni, aki szerint szájpenésze van a babának. Ma megint itt volt a védőnéni, és sehol egy szájpenész. Na mit szóltok?? biztos a tejcsit látta nem?

Kikocsnak nagy gratula!!!!!!!Kép

Mvica! Én az utolsó szobában voltam, mindig a füri végén voltam. Még nem tudok képet feltenni, de igyekszek.

Orbis! Hajráááá!Kép

Cicmerák
cicmerák
 
 


Cic, a szájpenész olyan hogy olyan kis pöttyöket is látsz a szájában.

Nekem 25-35 perc alatt szopik 70-90 grammot, most másfél hetes.

Eszter
eszter2004
 
 


Sziasztok!
Jelentem 2005.01.28-án megszületett kislányom Lili 3120 g-mal,51 cm-rel, 7+19 órai vajúdás után császárral.A gyerek a pathológiás újszülött osztályon kötött ki, úgyhogy csak most jőttünk haza. Ha kíváncsiak vagytok a részletekre, szívesen elmesélem, de csak ha nem rémisztek el senkit, mert az biztos, hogy akár tízszer is végigcsinálnám ugyanezt ha azon múlana, ugyanis
ÉN VAGYOK A VILÁG LEGBOLDOGABB,LEGSZERENCSÉSEBB ANYUKÁJA A VILÁGON !!!!!!!!

Na megyek,végigolvasom a termést, bár lehet,
hogy pár napba fog telleni!
Remélem sokan túlvagytok már ti is a szülésen!

Pussz
Zsu
mazsom
 
 


szia Mazsom! Gratulálok! Hát nem semmi amit irsz, nagyon kiváncsiak vagyunk a szüléstörténetedre. Örülök hogy ilyen pozitiv vagy, hajrá! Kép

szia,
Eszter
eszter2004
 
 


Szia Zsu!!

Gratulálok!!! A magam részéről szívesen veszem, ha elmeséled mi volt. Nagyon kíváncsi vagyok. Úgy néz ki , hogy itt fórumon mostanában egy kicsit nehezen születnek a babák, vagy legalábbis hosszú vajúdással. Hátha most Orbis, aztán meg én megtörjük majd ezt a sorozatot.

Örülök, hogy jól vagytok. Gyere gyakran és írj, amikor csak tudsz!!!

Ja és persze rakj föl légyszi képet!!! Kép

Puszi,
zsuzsi
vzsuzsi
 
 


Savitri, most mar a fotokon is latszik hogy Hana hogy nö, már igazi kis vasgyuro! Édes ez a kis golyó forma amit felvesz, Petrát is imádom amikor ebben a csecsemő pozícióban pózol. Kép
eszter2004
 
 


Mazsom, előbb írd le a történetet, aztán olvass Kép Kép

És nagy-nagy gratula!

cic
cicmerák
 
 


Sziasztok!!!

Nyügi van, úgyhogy gyorsan!

Kikocs babája nyerte eddig a hajhosszúsági versenyt!Olyan hosszú,hogy be lehetne fonni neki!Kép

Mazsom!Nektek is gratula!!!Minjá fel is teszem a táblázatot!!!És írd meg mindenképpen mi volt!!!

Aura!!!Nagyon-nagyon hajrá!És én is kívéáncsi vagyok Erika leendő birodalmára!!!

Lili!Hana tényleg óriás bébi Dávidhoz képest!Kép A lépcsőkkel meg vigyázni!!!Én a terhesség alatt voltam extra béna esés ügyben-de ezt tudjátok!Remélem Nektek ez volt az első és egyben az utolsó!

Vzsuzsi meg, aki már nagyon szeretne babázni,csak még ugye a baba bennt lakó!Annyiszor le akartam írni, de mindig gondolok ám Rátok!És szorítok,hogy legyen valami, illetve, hogy legalább ne éljétek meg ennyire roszsul ezt az utolsó időt!Én is nagyon türelmetlen voltam a végére-pedig Dávid másfél héttel előbb jött!Mégis azt hiszem tudom milyen!És ugye tudjátok, hogy itt szorítunk értetetek!!!

Cic!Még mindig várom a gramm és cm adatokat a gyermekedről!

Eszter!Petra csodaszép!Nekem a szemei tetszenek a legjobban!!!

Eszti!Milyen homeobogyót szedsz?Mire?Nem nagyon hiszem,hogy attól lehet szédülésed!

És akkor az én két hetes fiamról!!!
Kép

Ja, és ma kinnt voltunk a gangon fél órát napozni, úgyhogy jövő héten tali!!!Hurrá!!!
Rékacs én még nem néztem, meg hol laksz,de nekem rendben!

Mindenkit puszilok!

Katy
Katy
 


<pre>
2004/2005 téli mamák Kora Szülés ideje baba Baba neve: Méretei: Kórház neve
1. MaricaKép 35 2004.11.13.Kép 2 Mariann 4200g/53cm Szeged/ Klinika
2. BendegúzKép 30 2004.11.19.Kép 1 Bence 3750g/57cm Bp./Szt.István kh.
3. Márti05Kép 31 2004.11.01.Kép 1 Brigitta 3450g/50cm Bajcsy kh.
4. BringaKép 29 2004.11.18.Kép 2 Bernárd 3400g/54cm
5. EsztiKép 22 2004.12.09.Kép 1 Lili 2770g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
6. DiánaKép 28 2004.12.08.Kép 1 Dominik 2930g/50cm Bp./Szt.István kh.
7. MackósajtKép 32 2004.12.07.Kép 2 Nem tudom??? 3600g/58cm Bp./Szt.István kh.
8. CsillaKép 29 2004.12.17.Kép 2 Péter 3900g/53cm
9. HulcsiKép 28 2004.12.19.Kép 1 Benedek 3700g/58cm Bp./Szabolcs u.
10. KatinkaKép 27 2004.12.23.Kép 1 Lili 3100g/54cm Székesfehérvár
11. LiliKép 31 2004.12.18.Kép 1 Hana 3050g/50cm Bp./MÁV kh.
12. EdinaKép 23 2005.01.10.Kép 1 Bálint 3700g/54cm Rókus kh.
13. GabiKép 20 2005.01.03.Kép 1 Zsombor 3490g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
14. NoémiKép 23 2004.12.16.Kép 1 Levente, Donát 2680g/45cm Bp./Szabolcs u.
15. RékacsKép 30 2005.01.12.Kép 1 Hanga 3700g/55cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
16. MártiKép 29 2004.12.17.Kép 1 Péter,Benjámin 2700g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
17. HanitkaKép 29 2005.01.18.Kép 1 Hanna 4450g/55cm Bp.
18. KireKép 33 2004.12.28.Kép 2 Erik 3150g/51cm ?
19. TüniKép 28 2005.01.12.Kép 2 Kincső 3100g/57cm Bp./MÁV kh.
20. BrigiKép 30 2005.01.13.Kép 3 Máté 3620g/53cm Bp./ Bajcsy K.
21. Eszter2004Kép 28 2005.01.30.Kép 1 Petra 3300g/55cm Bp./MÁV kh.
22. Orbis 23 febr. 1. 1 Botond Merse/ Csenge Borka Bp./Margit kh.
23. VicaKép 29 2005.01.30.Kép 3 Zsuzsanna 3590g/53cm Bp./Szt.István kh.
24. BagzerKép 26 2005.02.?Kép 1 Simon, ? Bp./Szt.Imre kh.
25. KatyKép 27 2005.01.25.Kép 1 Dávid 3460g/53cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
26. Mazsom(Zsuzsa)Kép 27 2005.01.28.Kép 1 Lili 3120g/51cm Tatabánya/Szt.Borbála
27. CicmerákKép 24 2005.01.30.Kép 1 László,Gergő ?g/cm? Bp./Szt.István kh.
28. Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szt.István kh.
29. BabusKép 25 2005.01.27.Kép 1 Kristóf 2700g/52cm Bp./MÁV kh.
30. IlonaKép 29 2005.02.02.Kép 1 Márton 3400g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
31. Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./Szt.János
32. KikocskaKép 26 2005.02.08.Kép 1 Réka,Borbála 3520g/56cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
33. Tamesz ? febr.16. 1 Marcell,Kristóf Kistarcsa
34. RózsikaKép 34 2005.01.26.Kép 3 Lili 2800g/50cm Bp./Rókus kh.
35. Ttika 32 febr.19-20. 1 ? Győr/Petz A. kh.
36. Vera 30 febr.20. 2 Matyi Bp./Szabolcs u.
37. Timi 26 febr.23. 1 Máté, Levente Pécs/Szülészeti klinika
38. Zsuzsa 28 febr. 26. 1 Áron Bajcsy kh.
39. Aura 23 febr. 26. 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.</pre>

Remélem Orbishoz is tehetek még ma zöldecskét!!!

Aura!Te meg Simonról mindenképpen hozzál infót!Meg sok-sok puszit nekik!!!
Katy
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám? Én vagyok az, aki 4-5 hetente megjelenik ír egy picit, megigéri, hogy most már rendesen fog jönni, aztán mégseKép. De mit csináljak, ha egyszerüen nincsen időm??(

Előszöris had gratuláljak minden új anyukának, apukának és kisbabának. Mindenkinek sok boldogságot, és sok-sok türelmet az elkövetkező pár évtizedreKép.
olyan jó nézegetni ezt a sok gyönyörü babátKép
Akit érdekel a szüléstörténetemet eltudja olvasni: ujpeg.babanet.hu/discus4/cgi-bin/index.html
És akkor én is teszek fel képet az én kishercegemről
Kép
Kép
Kép
Rólunk még annyit, hogy Máté egy angyal. Szopizik, alszik, néha nézelődik, és néha fáj a pocija, ilyenkor tekereg és nyög nagyokat. Sajnos az infakol_t nem sokat segít.
Most mennem kell mert ébredezik mind a kettő.

Sok puszi nektek és a finishelőknek kitartás, nemsokára ti is babázhattok, addig meg pihizzetek sokat, mert utánna nem sok idő marad erre a luxusra.

Brigi és Máté aki holnap lesz 4hetes
bombomanyu
 
 


Megpróbálom mégegyszer a linket, mert nem jó az előbbi:
www.ujgep.babanet.hu/discus4/messages/7486/151445.html,1107205694

Remélem most sikerült

Brigi
bombomanyu
 
 


Észrevettétek,hogy egyre később megy le a napocska???Kép

AKKOR HÉTFŐN NÁLAM!!!!!
HÁNYKOR JÖTTÖK?

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs!
A hétfő nem jó!!!KépKépKépKépKép

Védőnő és a gyerekorvos is aznap jön!Ne má,hogy ne tudjunk elmenni!!!
Katy
 


brigi!most sem jó!!!
Katy
 


Na megint én. Így sem jóKép
Remélem érdekel valakit, ha már ennyit görcsölök ittKép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7486/151445.html?1107205694
bombomanyu
 
 


Lányok, azt hiszem, Orbis írt nekem 2.30-kor, csak nem voltam itthon, hogy 7 óta fájásai vannak, 3 percesek, de nem elég jók, csak egy újjnyit tágult. Kért Edát végül, mikor írt, mert azt mondták, még 7-8 óra. És nem fejezte be az sms-t, ugynazt küldte el mmég egyszer, úgyhogy nem tudom, mi van. Azóta semmi. És kitörötem, hogy elférjen a következő, a számra nem teljesen emlékszem...

Lili és Rékacs versenyezhet helyügyilegKép De szerintem Lili nem olvasott előreKép Vagy nem tudom..

Lili, a gyerekeink jó hatással vannak egymásraKép Remélem, hétfőig kihúzzukKép

Hétfőn mondjuk 12 után valamikor? Ötlet?

Rékacs, jó, hogy most fent vagyKép

Kikocs is írt, hogy próbál aludni, de nagyon fáj neki, és hogy Réka gyönyörűKép
Na.
vghnoémi
 
 


Akkor kedd Rékacsnál?
vghnoémi
 
 


Nekem a kedd is jó!!!!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Akkor legyen Rékacsnál, észrevettem, hogy közben beelőzött csak már nem volt időm korrigálni.
Mondjuk nekem egy kicsit húzós, mert 2szer is át kell szállni, de talán bemerészkedek a bogárba, Tomi nagy bánatára. Amíóta Hana megszületett minden autót életveszélyesnek tart a számára. Na majd meglátom.
De mindent megteszek, mert nagy szükségem van a tali terápiás hatásaira. A régi barátaim valahogy elfelejtettek telefonálni, vagy csak én érek rá nagyon? Azt hittem a 6 hét elteltével tolongani fognak az ajtóban a látogatók, de még csak a telefon se csöngKép. És Tomi ma is későn jön haza. De legalább én fürdethetem a kishercegnőtKép

KépKép
savitri
 
 


Katy, nagyon tetszik a fiad, gyertek talizni mindenképp!

KépKép
savitri
 
 


Katy

A táblázathoz:
Tegnap, február 8.-án, 18:22-kor megszületett Tamesz kisfia, Marcell SzilárdKép 53 cm és 3450grKép Mindketten jól vannakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


17.10-kor megszületett Boróka!!!! 3800g,55 cm, barna haja van, egy csomó hurkája, és sötétkék szeme.

ORBIS, GRATULÁLUNK!!! EZ FANTASZTIKUS!
Szegénynek jó hosszú menet volt... Azt nem írja, hogy császár volt-e... Szerintem nem.

Na, akik még visszavannak, azokank hajrá!! És ne búslakodjatok, inkább aludjatok, és gondoljatok rá, hogy most már tényleg mindjárt!Kép A 9 hónaphoz képest ez semmi!Kép

Úgy örülök, juhéj!!!!Kép
vghnoémi
 
 


Sziasztok,

Brigi: gyönyörű gyerkőceid vannak. Mindenkire felnézek most, akinek már van egy gyerkőce, akinek meg egynél több van már, az egyenesen Istennőnek számít nálam. Jelen pillanatban nem tudom elképzelni, hogy én erre a herce-hurcára még egyszer vállakozzak !!!

Lili: Nekem is nagyon tetszik az a póz, amibe Ha baba hason fekszik. Ilyenkor a legédesebbek.

Dávid és Petra baba is lenyűgöztek!!

Remélem Kikocs gyorsan kiheveri a császár fájdalmait és fáradalmait. Abból egy kicsit lassabb és nehezebb a felépülés, de remélem neki ebben már szerencséje lesz, és holnap már nem fog neki annyira fájni.

Orbisra nagyon sokat gondolo, remélem hamarosan üzen.

Aura, Te meg gyere és hozzd a híreket Simonról meg Bagzerról!!

Puszi mindenkinek,

Zsuzsi
vzsuzsi
 
 


Tamesznak is gratulálunk, de jó! Micsoda babaeső!Kép

Lili, ma találkozhattunk volna csak úgy négyeskén is, ilyenkor szóljál ám! Vagy csak gyere, vagy szólj, hogy menjek. Aztán ha nem, hát nem.
És mit szólnál, ha együtt mennénk Rékacshoz?

Levente pont most aludt el, pedig meg akartam etetni. Most mit tegyek?Eddig nézegetett 16.30 óta. Zseniális. Semmi sírás, feküdt a kiságyban, és nézte a játékait, meg a színes takarójátKép Olyan jó!
vghnoémi
 
 


Ja, Lili, én azt gondoltam, mikor valami barátom szült, hogy biztos zavarok, és nem mertem felhívni, meg semmi. Úgyhogy lehet, hoyg kell egy kis bíztatás, ha más is így gondolja... Próbálj meg köremailt írni, hm?

N.
vghnoémi
 
 


Sziasztok!
Hol is kezdjem?!

Orbisnak nagyon-nagyon gratulálok!!!!

Aztán lássuk csak, Bagzer jól van, a szülés nehéz volt, de sikerült gátvédelemmel, a többit majd ő elmeséli. Találkoztam Marcival is, dagad a büszkeségtől! Közölte, az ő fia ott a legszebb, és tényleg, Simon volt a legformásabb bébi, és olyan kis kisimult pofija van, íme:
Kép
Kép

Nálunk semmi változás, flow rendben, fájás nemigen volt, de még nem csüggedek Kép
Tettem fel képeket az albumomba, még nagyon "vázlatosak" vagyunk de még nem tudom melyik képet hova tegyem, az ágyazással meg megvárom amíg beindul a szülés, hogy minden friss legyen Kép azért remélem így is élvezhető a látvány Kép

Eszter!
Petra nagy fazon, imádom azt a kis filozofikus arckifejezését! És képzeld, Erikának is pont ilyen macis takarója van! alig várom, hogy belecsomagolhassam már a kis ribizlimet Kép

Hirtelen ennyi jutott eszembe, majd még írok szerintem.
Puszi addig is,
Aura és Erika
37+6
aura
 
 


Orbis de jo hogy neked is van már kisbabád! Gratulálok! Nem azt mondták hogy milyen pici? Erre tessék! Hihetetlen mennyire nem találják el az orvosok mi? Kép

TAmesznak is gratula! Kép

Ttika veled vajon mi lehet? Kép

Na megyek, mert Petra babát szórakoztatni kell. Ha fent van, egy idő után már nem birok mit kitalálni a szórakoztatására és csak a cumit keresi. De ha nem telt el minimum 2 ora az előző óta akkor nem adhatok neki, na olyankor kapja a játék cumit.

Nektek is sokat tüsszög a baba? És mindig hideg a keze, bármit csinálok vele.. Kép

Puszi,
Eszter
eszter2004
 
 


Aura köszi a hireket. Tényleg szép formás babája van, látszik rajta hogy nem szenvedett sokat a szüléskor. Bagzernak gratula a gátvédelemhez, az nagyon jó dolog ám, most már én is tudom, pedig nem voltam oda érte. Kép

Na megyek nézem az albumodat Aura! Kép

Eszter
eszter2004
 
 


Ja, Tibi drága elintézte nekem ma a gyerek TAJ kártyáját, lakcimbejelentőjét és elinditotta az anyasági támogatási kérelmet. (a munkahelyem nem TB kifizető hely).Szegényke 11-kor kelt utra és 17 órára ért haza, és nagyon szenvedett. A TB - nél rettenetesen beszéltek vele, és azt mondta olyan fazonok voltak ott, hogy a Mónika show semmi hozzá képest. Kép
eszter2004
 
 


Sziasztok!

Mára megjött az ihlet...

Először is HURRÁ-HURRÁ ORBIS, GRATULÁLOK NEKTEK!!!!! Kép MEG TAMESZNAK IS!!!! ÉS MAZSOMNAK IS!!!! (visszafelé olvasok...)

És végre én is meg tudtam nyitni Réka baba és Kikocs képeit, gyönyörű a topic újabb hajasbabája! Kép

Tegnap éjjel megszületett Lilkénk leendő keresztszüleinek kislánya is, Hanga baba. Kép Igaz, a 34. héten, de szerencsére jól vannak mindketten.

Dávid, Petra, Máté és Hana baba gyönyörűek!!!! Igazi egyéniség mindegyik topic-baba szerintem. Kép

Ma dokis napunk volt, én is voltam a 6 hetesen, meg Lili is. Minden rendben mindkét fronton. Kép És Lilikénk úgy viselkedett a dokinéninél, mint egy kisagyal. Kép Végig nézegetett meg gőgicsélt, semmi sírás. Kép De a mérleget azért lepisiltük, hehe... Kép
És Esztyx, úgy jártunk, mint Ti múltkor, Lilit is kinézte magának egy kisfiú a váróban. Kép

Lili, írtad, hogy kaptál fogamzásgátlót. Megkérdezhetem, hogy milyet és hogy szeded? Nekem is írt fel a doki, de nem egyértelmű, mikor kezdjem el szedni. Vagy szoptatás alatt, ha nem menstruálok, bármikor elkezdhetem? Nem derül ki az útmutatóból és ezért nem feltétlenül akarom felhívni a dokit. Bocsi, de most már ilyen hülye problémáim is vannak...

És a legfontosabb: Lilike tegnap éjjel először aludt el minden segédeszköz (cumi, simizés...) nélkül a kiságyában!!!! Kép Ez nálunk nagy szó, mert kezdtem azt hinni, hogy ágyfóbiája van... Noémi, köszi a módszert, nagyjából azzal próbálkoztunk, úgy tűnik, beválik. Kép

Úgy látszik, a 7.hét környéke valami vízválasztó lehet, Hana és Levente is nagylányosodott-nagyfiúsodott a napokban. Kép

Ja, és hétvégén két szopi közt Anyukámnél hagytuk Lilit, mi meg hazamentünk Petivel. Tök furi volt 6 hét után újra kettesben. Kép Beültünk egy kád vízbe együtt és tervezgettük a szeptemberi esküvőnket. Szupi volt kettesben egy kicsit, de azért a végén már egyfolytában az órámat lestem, mikor kapom vissza a kislányomat. Kép

Megyek, megnézem, Nagyiék hogy boldogultak az ő Egyetlen Kisunokájukkal, bár nagy a csend, szerintem alvás van. Kép

Pussz,
Katinka

Ja, a szülés előtt állóknak hajrá-hajrá!!!!
katinka
 
 


És tényleg édesen alszik a pici lányom. Kép

Simon baba tényleg nagyon helyes, formás fiúcska. Kép

Eszter! Lili is sokat tüsszög, és a keze is sokszor hideg. Petim szerint azért mert sokszor emeli a feje fölé és nem jut bele elég vér. A tüsszögésre meg azt hallottam, hogy így tisztítja a kis nóziját, ha valami ingerli. De olyan édes közben. Kép

Aura! Szupcsi dolgokat gyártottál Erababának! Kép

Katinka
katinka
 
 


Minden babához nagy gratula!

Eszter2004 és a többiek akiknél téma volt a hideg kézről : én a Kútvölgyiben szültem a legkisebbet és ott a zárójelentés hátulján egy oldalon rengeteg okos dologgal ellátták az Anyukákat, nos erről egy mondat van :
"Az újszülött keze sok esetben hideg, ez nem jelenti, hogy fázik, kibontáskor levetkőztetve a bőre meleg."

Rékacs jól felbolygatta a kedélyeket LLL-ügyben. Észt osztani semmiképpen nem akarok, én elég rendesen szenvedtem a szoptatással, mert valahogy nem volt soha sok a tejci ( erre az lll azt mondja, hogy ilyen nincs !!!) Nos elég sok cikket elolvastam ez ügyben és arra jutottam, hogy igenis van egy olyan hogy nincs sok tejci. Aztán persze kitartással volt pont annyi amennyi kellett ( egy cseppel sem több hiába fejtem !!!), de mindenképpen az atapasztalatom, hogy nincs két egyforma probléma, emiatt kell egészséges szkepszissel fogadni minden tanácsadást, pláne az olyat ami azt állítja magáról, hogy úgy kell csinálni, mert ha nem úgy csinálod rossza Anya vagy.
Én sem akarok kifakadni, vagy szélsőségesen megnyilatkozni, de LLL-lel is elmélyedtem amikor gondjaim voltak : nos én folyamatosan úgy éreztem, hogy az ő általuk tanácsoltat én nem vagyok képes megtartani, ezért aztán jó lekifurom volt, hogy biztos egy rossz, csapnivaló Anya vagyok, innen aztán rövis az út a depihez, kiegynesúlyozatlansághoz : nos itt kiáltottam megálljt : a gyereknek egy kiegyensúlyozott, magabiztos Anyukára van szüksége nem egy idegroncsra, aki olyasminek akar megfelelni, aminek nem tud ( nem azért nem tud, mert nem akar, hanem azért , mert nem vagyunk egyformák, valakinek valami megy , valakinek meg nem megy ).
nullácska
 
 


Sziasztok,

Aura: Era baba birodalma nagyon kis helyes lett, főleg a saját gyártású képekkel, játékokkal.

Simon baba tényleg nagyon formás.

Végre Orbis!!! Nagyon vártam már ezt a hírt. Gratulálok!!!

És persze gratulálok Tamesznak is. Várjuk a képeket.

Nálunk semmi újság. Folytatom az elterelő hadműveletet, több-kevesebb sikerrel. Köszi a sok biztatást. Orbisból kiindulva, nem lehetetlen, hogy talán nekem is lesz ebből valaha gyerkőcöm? Hát majd meglássuk...Holnap kezdem a 41. hetet, jujj

Puszi mindenkinek,

Zsuzsi
39+6
vzsuzsi
 
 


HUUURRRÁ!!!!HHHUURRRÁÁÁ!
Ilyenkor imádok táblázatkezelő lenni!Olyan hálás!GRATULÁLOK MINDEN ÚJ BABÁS MAMÁNAK!!!

<pre>
2004/2005 téli mamák Kora Szülés ideje baba Baba neve: Méretei: Kórház neve
1. MaricaKép 35 2004.11.13.Kép 2 Mariann 4200g/53cm Szeged/ Klinika
2. BendegúzKép 30 2004.11.19.Kép 1 Bence 3750g/57cm Bp./Szt.István kh.
3. Márti05Kép 31 2004.11.01.Kép 1 Brigitta 3450g/50cm Bajcsy kh.
4. BringaKép 29 2004.11.18.Kép 2 Bernárd 3400g/54cm
5. EsztiKép 22 2004.12.09.Kép 1 Lili 2770g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
6. DiánaKép 28 2004.12.08.Kép 1 Dominik 2930g/50cm Bp./Szt.István kh.
7. MackósajtKép 32 2004.12.07.Kép 2 Nem tudom??? 3600g/58cm Bp./Szt.István kh.
8. CsillaKép 29 2004.12.17.Kép 2 Péter 3900g/53cm
9. HulcsiKép 28 2004.12.19.Kép 1 Benedek 3700g/58cm Bp./Szabolcs u.
10. KatinkaKép 27 2004.12.23.Kép 1 Lili 3100g/54cm Székesfehérvár
11. LiliKép 31 2004.12.18.Kép 1 Hana 3050g/50cm Bp./MÁV kh.
12. EdinaKép 23 2005.01.10.Kép 1 Bálint 3700g/54cm Rókus kh.
13. GabiKép 20 2005.01.03.Kép 1 Zsombor 3490g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
14. NoémiKép 23 2004.12.16.Kép 1 Levente, Donát 2680g/45cm Bp./Szabolcs u.
15. RékacsKép 30 2005.01.12.Kép 1 Hanga 3700g/55cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
16. MártiKép 29 2004.12.17.Kép 1 Péter,Benjámin 2700g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
17. HanitkaKép 29 2005.01.18.Kép 1 Hanna 4450g/55cm Bp.
18. KireKép 33 2004.12.28.Kép 2 Erik 3150g/51cm ?
19. TüniKép 28 2005.01.12.Kép 2 Kincső 3100g/57cm Bp./MÁV kh.
20. BrigiKép 30 2005.01.13.Kép 3 Máté 3620g/53cm Bp./ Bajcsy K.
21. Eszter2004Kép 28 2005.01.30.Kép 1 Petra 3300g/55cm Bp./MÁV kh.
22. OrbisKép 23 2005.02.09.Kép 1 Boróka,Csenge 3800g/55cm Bp./Margit kh.
23. VicaKép 29 2005.01.30.Kép 3 Zsuzsanna 3590g/53cm Bp./Szt.István kh.
24. BagzerKép 26 2005.02.?Kép 1 Simon, ? Bp./Szt.Imre kh.
25. KatyKép 27 2005.01.25.Kép 1 Dávid 3460g/53cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
26. Mazsom(Zsuzsa)Kép 27 2005.01.28.Kép 1 Lili 3120g/51cm Tatabánya/Szt.Borbála
27. CicmerákKép 24 2005.01.30.Kép 1 László,Gergő ?g/cm? Bp./Szt.István kh.
28. Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szt.István kh.
29. BabusKép 25 2005.01.27.Kép 1 Kristóf 2700g/52cm Bp./MÁV kh.
30. IlonaKép 29 2005.02.02.Kép 1 Márton 3400g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
31. Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./Szt.János
32. KikocskaKép 26 2005.02.08.Kép 1 Réka,Borbála 3520g/56cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
33. TameszKép ? 2005.02.08.Kép 1 Marcell,Kristóf 3450g/53cm Kistarcsa
34. RózsikaKép 34 2005.01.26.Kép 3 Lili 2800g/50cm Bp./Rókus kh.
35. Ttika 32 febr.19-20. 1 ? Győr/Petz A. kh.
36. Vera 30 febr.20. 2 Matyi Bp./Szabolcs u.
37. Timi 26 febr.23. 1 Máté, Levente Pécs/Szülészeti klinika
38. Zsuzsa 28 febr. 26. 1 Áron Bajcsy kh.
39. Aura 23 febr. 26. 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.
</pre>
Katy
 


Nahát, de jó! Babaeső!

Orbis!! Hurrá hurrá!! Most már te is! Jaj de jó!

Tamesznak és Mazsomnak is gratula! És Bombomanyunak is!

Máti állati helyes kissrác!

Simon baba nagyon formás!!!! Mintha nem is újszülött volna.

Aura, szenzációsak a holmik, olyan kellemes melegség hangulatot árasztanak. Mint az írásaid, olyan jó, hogy ilyen jól vagy! Most, hogy már lassan mindenki megszül, te a kis utolsó helyeddel épp a hab leszel a tortánKépKép!!

A többiek meg, akik még egyben vannak lehetnek a cukrozott meggy! Szóval fel a fejjel!Kép

Katinka, mi helyi fogamzásgátló mellett döntöttünk, mert én nem kedvelem a tablettákat. Pharmatex hüvelykúp és recept nélkül kapható.

Eszter, igen, Hana is sokat tüsszög és a keze is jéghideg folyton, csak fürdés után melegszik fel. de hát én is ilyen hidegkezű voltam amíg terhes nem lettem. Azóta minden oké.

Kéne csinálni a yahoon egy fotóalbumot a babáknak, mindenkiről szigorúan egy kép,születési adattal névvel és legalább a mama nicknevével, nos? Meg is csinálom.

nem sikerült, mert már nincs hely ahova képeket rakhatnánk. Próbálkozom a babanetes Pocak Tali albumával.

KépKép
savitri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: