Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Brigi,
nekem nincs tapasztalatom hordozókendőben, de olvastam róla itt:
http://www.nandu.hu/Magyar/Hasznos/hasznos.htm
Ezen az oldalon leírja a csaj, hogy miért jobb a drága, speckó anyagból készült kendő, és azt is, hogy neki megfelelt flanellból is.
Ha sk kendőd lesz, akkor pláne érdemes megnézned ezt az oldalt, mert itt le vannak rajzolva a kötési módok is.

Manócs,
én is köszöntelek a topikban, bár én nem tartozom az oszlopos tagok közé, de azért néha velem is össze lehet itt futni.

Betegeskedő gyerkőcöknek mielőbbi gyógyulást.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok

Barbi, Anita köszi, hogy gondoltatok rám Kép Hősiesen elolvastam a kimaradt két hetet és pár hsz-t írnék most csak:

Klarissza
Nagyon sajnálom pocilakótokat. Ahogy a többiek is írták, nagyon jó a hozzáállásotok. Kép
Dandy
Nagyon jó lett a frizurád, szerintem sokkal jobban áll, mint a régi. Kép
Brigi
Nagyon sok gratula a kis Mátéhoz! Gyönyörű baba!!! Kép
Gabi, DBarbi
Gratulálok a diplomátokhoz! Ügyesek vagytok!
Manócs
Üdv a topikban!

<font color="119911">Magunkról is "kicsit" Kép Ati vasárnap este utazott vissza. Egyszerűen fantasztikus volt ez a két hét, elengedhettem magam, Atin folyton lógott Beni, így nekem csak a főzés jutott, reggelente ágyba kaptam a kávét és olyan jó volt, hogy nagyon. Kép Semmi vita, hangoskodás nem volt a két hét alatt (aki ismer, az tudja, hogy nálam ez nagy szó! Kép ). Nagy elhatározásomból, hogy nem sírok amikor megy vissza, nem maradt semmi, mikor az ajtón készült kimenni Ati. Tehát tök jót bőgtem a vállain meg még utána is, szegény Beni nem tudta mi van velem, rám simult, mint az apjára érkezésekor és lapogatta a hátam. Azóta még nem bírtam visszarázódni teljesen újra az egyedüllétbe, még lázong a lelkem néha, hogy kész, felmondok, nem akarom, utálom így, de kezdek megint belejönni. A két hét alatt vezetnem sem engedett Ati, egyszer majdnem megszívtuk, mert a jogsija persze Cipruson maradt és megállítottak minket a rendőrök, de a végén jól sült el, mert kérdezősködtek, hogy meddig marad, stb, aztán sok sikert kívántak és elengedtek.
Voltak itt Ati unokatesójáék és ők is babát várnak (elsőt) szeptemberre, sok mindent kérdezgettek, jó volt látni az örömüket. Kép
Mit írjak még.... Ja, mióta Ati elment, Beni csak egy éjszakát aludt végig, a többit ébredés után velem tölti, de esküszöm jól esik ahogy ott szuszog és horkol mellettem. Kép Amúgy egy nagyon akaratos ördög lett belőle, üti-veri az embert, mindent kipakol, szétszed, leszed, széttép, stb...Pedig mióta mászni tud, csak azt hallja mit szabad és mit nem, de egyszerűen szelektíve nem akarja meghallani amit mondok, vagy végül üvöltök neki. El vagyok keseredve néha, főleg amikor azt hallom, hogy más gyereknek azt mondják nem szabad és nem csinálja. Mindegy, amúgy másban tiszta aranyos és okos, tudja melyik a bal és jobb lába, keze, ha fürdünk és mondom melyiket emelje, azt emeli, sokat dumál továbbra is. Durván ennyi, most elhalmoztalak benneteket, gondolom mindenki örül. KépKép
Még pár kép és megszűnök mára! Kép</font>

Ők várják a babát és itt éppen a Lakodalom van a mi utcánkban-ra táncoltak, amit Beni annyira élvezett, hogy nem volt szabad abba hagyni:
Kép
A porszívózás mindig varázsos marad:
Kép
És végül: ÍÍÍÍGY SZERETEM APÁT:
Kép

zit
zit
 
 


Sziasztok Kép

Brigi, sztem olyanból, ami nedvszívó + légáteresztő - most ez lehet, h hülyén hangzik, de jó, ha nem izzad bele. Hami icipici korában soxor úgy elveszett benne, h alig lehetett meglátni. Én amúgy sk varrtam karikásat, de kötözőset is lehet varrni - azt egyszerűbb.

Manócs, de jó, hogy jöttél! Kép A nyár végi ne zavarjon, ha nov. 4 lehet nyár vége, akkor június méginkább KépKépKép Átfutottam a topicot, megnézegettem a képeket, hű de ari kiscsaj, mondtam - és ez volt Lili Kép Gratula az L hangzoz, Haminak nem sok hangja hiányzik, de ez pl. igen Kép De nála ami L, az Nként hangzik - vagy kihagyja. Mondjuk ő még újmagyarul beszél főként: első szótagokkal.

Meme, szuperek a képek, olyan nagy lány lett Nóri, olyan kár, h sok hónap maradt ki nekünk a fejlődésében.

Edit, jobbulást Botinak - nagyon rosszul hangzott ez a betegség! Kép

Gabi75, jót röhögtem ezen a kukás storyn, ha eltűnik valami, ezek után már filózhatsz azon is, h esetleg Dávid kidobta KépKép

Anita, de jóóó, hogy Robó mondja az anyát KépKép Haminak is sikerül néha, annyira jó érzés Kép Ha jobb idő lesz, szervezünk Berényi talit, ok? Kép Én is alig akartam szétszedni a fát, mert Hami úgy szerette - de szétszedtük még.... mikor is? 2 hete?... szal nem volt semmi gáz, megbeszéltük, h elmegy pápába a fa és jön jövőre Kép

Hagnosz, jajjjjj ez a Barni, milyen gyönyörű Kép Olyan régen láttam! Ez a kutya-szeretet nagyon édes Kép

Gabi, szuper lett a hajad Kép Elég erős szálú hajad van, nem? Van tartása, ugye? Én se szárítom az enyémet, sőt kifejezetten utálom, ahogy a fodrász beszárítja, viszont vágni jól tud Kép és ez a lényeg, mert nem megyek túl gyakran!
Mobilkeresés Kép Mi úgy szoktuk, hogy felhívjuk, ha eltűnik ... kivéve, ha ki van kapcsolva persze... Érdekes, h Hami is szokott a szennyestartóba pakolni, soxor mosáskor szedek ki onnan pár dolgot Kép Szép lett a diplomád? büszke lehetsz magdra! Kép
Asszem még azt elfelejtettem mondani (ugye Te klrdezted), hogy titkosak ám a jövendőbeli neveink - ahogy a Hanna is az volt Kép

Vera, levele(ke)t megkaptam, de el vagyok havazva Kép Szóval minden folyamatban van,nyugi Kép Hogy van Benci? Örülök, hogy nem krupp!!! Ez a betegség nagyon rosszul hangzik, szerencsére Haminak orrfolyáson túl még semmi nem volt - kopp-kopp - úgyhogy nem tudom, milyen egy igazán beteg gyerek. Remélem, Nektek is ez volt az utsó - legalábbis erre a télre igen Kép
Állathangok....hogy csinál az oroszlán és a krokodil???? Ha én se tudom, nem is tudom megtanítani Haminak KépKép Nálunk van úgy kb 10 állathang lehet + egy csomó, aminek csak neve van, de van, h a hangján nevezi meg az állatot.

Mucus, Ti hogy vagytok?

Sztem köhögésre: Stodal homeos szirup lehet okés (mi még nem használtuk szerencsére) száraz és váladékos köhögésre is jó!

Dandy, szuperek a képek Kép Csini lett a hajad! HóKépKépKép Gondolom, gyerekkoromban várhattam ennyire utoljára... se sehol. Szánkó már hónapok óta beizzítva....

Barbi, nagyon szépek a képek! Most egy kicsit elmennék oda - ok: ld fent.

Orsi, várunk vissza! + az alkalmi bejelentkezéseket is.

Kááájiiiii!!!! KépKép

Panu, nagyon tetszik a szókincsetek Kép Igazi csajszi, öltözködik KépKép Hami is szeret bábozni Ujjbábjai vannak, de ő egy felnőtt méretű pingvin bábot imád Kép Be kell hogy kapja a cumit - mármint a pingvin - és kiköpi és ezen jókat röhög Kép
Nyugi, a művészetek nálunk is gyakran így folynak - szétdobált kréta vagy ceruza... no de hát akinek nincs egyhelyben ülős gyereke, annak számolnia kell ezzel KépKépKép

Zit, örülök, hogy ennyire jól sikerült ez a két hét Kép Nagyon meghatóak a képek!

Remélem, mindnekinek írtam, ha nem, akkor a kimaradtaknak is puszi! Kép

Azért nem szoktam írni magunkról, mert általában mire a végére érek, már elfogy az időm... mint most is. Hami éppen amma-amma - szóval kéri a vacsoráját Kép Jól vagyunk amúgy - kicsit beszorulva a lakásba - ez nem túl rózsás, de annyira rossz idő van. Ma pl őrült szél fújt, aztán kisütött a nap, aztán esett az eső vízszintesen... aztán megint nap... és akkor Hami felvette a sapkáját és elindult a pápába. Aztán kinyitottuk az ajtót, erre kirohant és nem is akart visszajönni Kép Muszáj volt sétálni menni, még ha hideg és szél is volt.
Most a favonatját szereti nagyon, rakja össze a sínt, nagyon ügyes! (jó, nem mindig sikerül) + persze olvasni is szeret + BABA! De a kedvenc most anya, gyakran jön velem mindenhova, hív játszani, nem szereti, ha nem vagyok vele... kivéve persze ha valaki/valami baromira lefoglalja Kép Szerintem jön a foga vagy 2 hónapja Kép vagyis úgy van, h 2 napig jön, aztán 1 hétig semmi.... lehet, h egyszerre jön vagy 4... vagy 4 hónapja nem jött új foga, talán időszerű lenne...
Ááááá, megyek, mert ammma és apával egyelőre nem igazán haladnak... saját kanalával szétkeni az etetőszék tálcáján a vacsit, miközben apa egy másik kanállal próbál belejuttatni vmi kaját a szájába Kép Jóvan, én se leszek sokkal ügyesebb Kép

Cupppp
Ann

Ui: amíg visszajöttem, h Zitnek írjak, Hami bevágt apával a kaját KépKépKép Hehehehehe
annann
 
 

 
 

Sziasztok!

Ann!
Oké, megnyugodtamKép csak a visszajelzés hiányzott hogy egyáltalán átment-e!
Hú, most nálunk is az megy hogy mindent csak Anyával akar csinálni Bencus, egész nap jövünk-megyünk a lakásban és fogja a kezemKép Alig vártam Apát mint a felmentőseregetKép

Zit!
Annyira megható az apás kép, nagyon drága rajta BeniKép És mintha nyúlt volna, már nem olyan kis kerek az arca, szép kisfiú nagyon!!!!Kép És az a szöszi haj!Kép
Ati mikor jön haza legközelebb (és akkor már végleg?) vagy ti mentek ki a nyáron hozzá?

Meme!
De jó hogy láthatjuk Nórit is, de írhatnál gyakrabban is! Az utolsó kép nagyon édiKépKép

Tündér!
Akkor megy a drukk a jövő hétreKép

Edit!
Jujj, nagyon sajnállak titeketKép Szegény Boti, remélem ti is gyorsan túllesztek rajta!
Bence már nagyon jól van, nekünk 3 nap alatt lement a nagyja, már "csak" köhög és picit taknyos, de a kedve a régiKép
Milyen antibiotikumot kaptatok?
Amúgy tegnap belecsempésztem a Fluimucilt almalébe és így reggel félkómásan megitta. Szakadt is fel rendesen, de pont ez volt a jó. Ma megint kapott, de már alig köhög.

Gabi75!
Köszi a gratulációtKép
Nagyon aranyos Dávid a képeken, olyan szép a bőre!Kép 28 fokot én is el tudnám viselni!!!!!

Mucus!
Hogy van Bebi? Remélem már ő is javulóban!!!
A Rhinatiol amúgy málnaízű direkt gyerekeknek.

Hagnosz!
Gratulálok a pocaklakódhoz, még nem tettem meg, de ami késik nem múlikKép
Barni is nagyon cuki, hasonlít itt az egyik babanetes lány kisfiára (nem ebben a topicban)Kép
És ez a cipőfűzés jó móka lehet (főleg NekedKép)!

Manócs!
A friss babákban már láttam képet Miniről, őket is olvasgatom néha. Nagyon szép kiscsajsziKép

Gabi!
Hatalmas gratula a diplomádhoz, tudom mennyit tanultál rá és hogy mennyire izgultálKép Gyerek mellett nem egyszerű tényleg...
Szerintem is sokat fogytál nagyon és a hajad is tetszik. Zita műve?Kép
Zsoltika úgy látom hozza a régi vigyori formájátKép

Panu!
Nekem is nagyon tetszenek Liza szavai, nem aprózza elKép

Klarissza!
Veletek mizujs?

Na a végére értem, pont jókor mert mennem kell Bencéért, kivenni a kádból.
Nagyon jól van már, szerencsére hatottak a gyógyszerek és a kedve a régi. Már huncutkodik isKépKép
Pluszban Apa szerzett egy jó hírt mára, májusban mehetünk vele Stockholmba üzleti útra, de délutántól mindig szabad lesz. A délelőttöt meg csak elütjük valahogyKép
Holnap jönnek a szüleim hétvégére, így bizti nem jövök, mindenkinek nagyon jó napokat és sok pihit kívánokKép

Sziasztok,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Brigi, van itt valahol egy hordozókendős topik, talán az Életmód cím alatt, lehet, hogy ott sok jó ötletet találsz. Nekem Kismama újság által rendelhető van, kézi szőttes. 5 m hosszú, fél m széles, és az elöl keresztező megkötéshez kellett is ez a hossz. (Ez az L-es méret, mondjuk én 170 cm vagyok, Zsizsának pl. lehet, hogy S-es vanKép)
Szerintem az a fontos, hogy puha, természetes és rugalmas anyagból legyen.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Hahó!

Megint nagyon röviden, szinte csak magunkról, mert fürdik a ded, és rögtön végez, de hát olvasnom is kellett.Kép

Ma voltunk Ikeázni apukámmal és Gabival, tök jó volt!Kép Én eddig nem értettem az Ikeázósokat, hogy mi abban a jó, na most már értem.Kép És Gabi kapott hintarénszarvast névnapjára (mi márciusban tartjuk), de már most használhatja, éljen!Kép Anyóséktól kaptunk ugyan hintalovat karira, de hiába mondtam nekik, hogy Ikeásat vegyenek, mert az jó kicsi gyerekeknek is, végül nem mentek el oda, és egy nagyot vettek, ami szerintem csak két év múlva lesz jó. De most már van kicsi is!Kép És ettünk húsgombócot sült krumplival, és Gabi annyit evett (sőt az ebédre készült sajtos-tejfölös tésztából is annyit evett), hogy csoda, hogy nem durran ki a hasa.Kép Tök jó kedvem van, gondolom ez látszik.Kép

Mindenképpen írok vagy este, vagy holnap délután, reszkessetek, mert mindenkinek jól megírom a magamét, győzzétek majd olvasni!Kép

Még annyit, hogy Hagnosz, igen, nekem S-es van.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


hi,
Dandy, nagyon aranyosak a gyerkőcök, ahogy élvezik az icipici havat.

Manócs, üdv itt. gyönyörű a lányod. miért szoktattátok már most át a normál ágyra Minit? volt valami különös oka? nem szerette már a rácsosat?

Hagnosz, Barni nagyon édes Kép xilofonozik? tetszik, hogy saját asztala van, az ő méretében Kép

Gabi75, nekem is a majmos kép tetszik a legjobban Kép olyan helyes kis gombóc abban a sok ruhában Kép

Zit, megható az apával közös kép Kép örülök, hogy ilyen jól sikerült a 2 hét. meddig lesz még távol Ati? mentek ti is hozzá?

Meme, Nóri nagyot nőtt! jót mosolyogtam az álmos-kócos képen.

Vera! jobbulást kívánok Bencinek! örülök, hogy már javult a helyzet! mindig összeszorul az ember szíve, ha beteg egy gyermek Kép szerencsáre nálunk is csak takonykór volt eddig és most is éppen Kép, de ez elviselhető, tényleg. A stockholmi nyaraláshoz gratulálok! én szeretem ezt a várost. most, amikor voltunk, éppen azon csodálkoztam, hogy minden incifinci kis boltba is be tudnak menni a kismamák a nagy babakocsival is. ott mindenkinek nagy, kényelmes, rugós babakocsija van. mélyben és sportban egyaránt. mert van bőven hely, és a kénylem sokkal fontosabb nekik. sok a zöld övezet, és figyelmesek az emberek. egyszóval, biztosan jól fogjátok érezni magatokat Kép

Ann, a fasínek műa. vonattal (brio), nálunk is menő. de Liza mindig a nyakába akarja tenni a kört leíró sínt, az meg persze szétesik, amikor lóg a nyakából Kép naná!

Gabi, a világító mesekönyvnek találóan "Világító mesekönyv" a címe Kép a librikben biztosan kapható. ha fényt kap, akkor sötétben világítanak rajta egyes rajzok. a könyv pedig arról szól, hogy mit csinál a nap, amikor este lenyugszik, mindezt egy kislány történetével elmesélve.

nálunk nincs új a nap alatt. Liza még náthás, most már én is, csak én rosszabbul viselem Kép egyre többet eszik egyedül, és inni már nem is hajlandó kézből Kép
nem is írok többet, mert megyek pihenni, holnap még dolgoznom is kell, aztán utazunk is. mindenkinek jó hétvégét!

panu
panu
 
 


Boldog Névnapot Ági!!!! Kép

Klarissza és Laca

(Bocsi mindenkitől, hogy most csak ennyit, de muszáj befejeznem az utolsó dolgozatot, most éppen Shreket néz Laca. Képzeljétek végig bírja nézni a mesét és annyira tetszik neki. Szerintetek ez nem gáz? És még csak 16 hónapos...Mi lesz itt később. Apa azzal nyugtat, hogy 100 Herz-es a tv...jó kis megnyugtatás...)
klarissza
 
 


Klarissza, nálunk épp most kapcsoltam ki a Shreket....Ö hozta a DVD tokját, hogy rakjuk be, na akkor ez mennyire gáz???KépKép Sajnos a sok bezártság meghozta a tv-nézést, de valahol nem bánom, legalább el van fél órát egyhelyben a gyerek.

Tegnap dokibácsinál minden rendben, pocaklakó szépen növöget, akár a pocakom. lásd profil kép.

most viszont olyan hasmenés jött rám, hogy el kell köszönnöm,mert különben bajba kerülök...

sziasztok
Barbi

Ui, Örülök,hogy Zit elökerült,akkor megpróbálkozom Batkamanó emlegetésével is...

Kép
Kép
barbi
 
 


AnnKép
A november 4-ei gyerek az nagyon tuti, én is akkor születtemKépKépKépKép Még egy valakit ismerek, aki szintén 4-ei, majdnem olyan, mint énKép egy tuti, mind a ketten nagyon sokat beszélünk, szóval reszkessKépKépKépKép Amúgy Lili júliusi, az már inkább nyár végeKépKép
A legtöbb gyerek az első szótagot használja, persze Lili meg pont nemKép Sokszor kihagyja az első betűt, így találd ki, hogy az aci az most naci, maci, paci vagy mi????Kép

ZitKép
Az én párom is sokat utazik, bár azért nem ennyit, az egész novembert Japánban töltötte, holnap megy Khölnbe, de ez csak 4 vagy 5 nap, februárban több mint két hétre megy, de már egész megszoktam, csak mikor elmegy, akkor nehéz egy kicsit. Szóval teljesen meg tudlak érteni. Mikor jön haza újra?

ZsizsaKép
Mi is ma készültünk Ikeázni, de lemondta akivel mentünk volna, kár, h nem írtad előbb, mert szívesen mentünk volna mi is, mondjuk a héten már voltunk egyszer, de asszem én is az Ikeamániások táborából való vagyok. A héten vettem fagyasztott svéd húsgolyót is, hátha sokáig nem megyünk egyszerKépKép sosem lehet tudniKépKépKép

PanuKép
Az átszoktatás ötlete onnan jött, h apuéknál nem volt hajlandó elaludni a nagyágyon, gondoltam így könnyebb lesz, megjegyzem azóta sem hajlandó ott aludniKépKépKépKép Meg reggelente mindig játszhatnékja van - érdekes, ezek az emberkölkök már csak ilyenekKép - és azért mégsem pakolhatok be több tucat játékot a járókába. De mivel szó nem volt arról, h neki ez nem tetszik, és reggel is könnyebb így a játékokkal, így átszokott. Persze, ha balhézott volna a nagyágytól, akkor nem eröltettem volna. Szerinted túl korai?
Meg lehet, h van benne már egy kis lustaság az én részemről, olyan jó, h ha felkel, kinyitja az ajtót, lejön, köszön, aztán megy játszaniKép

KlarisszaKép, BarbiKép
Nem gáz,különben is a Shrek az tök jó filmKép van ízlésük a fiúknakKépKép
Barbi, már tényleg szép gömbölyű, irígy-irígyKépKép

Ennyit írni! BocsiKép
Jó éjt:

Manócs
manócs
 
 


Mucus: pontosan még nem vagyok kiírva, legalábbis a doki még nem töltötte ki a kiskönyvemben azt a rubrikát, de szerintem július 20. A MÁV kórházban fogok szülni, ahol Barni is született, meg a papája isKép.

Anita: köszi, jól vagyok, és úgy látszik, szerencsés alkat ebből a szempontból, mert Barnival sem voltam rosszul, és most semKép.
AnyaKépKépKép

Manócs: üdv itt, mi még nem ismerjük egymást, pedig annak idején olvasgattam a friss kismamákat is, de akkor még nem kapcsolódtam be aktívan, nem is csoda, hogy senkire nem emlékszemKép

Gabi75: a kukázás az nálunk is menő, sőt Barni lehet hogy kosaras lesz, mert ha véletlenül nyitva van a fürdőszoba vagy a WC ajtaja, akkor ami a kezében van, azt villámgyorsan belezsákolja a kádba vagy a WC-be.Kép

Edit: jobbulást Botinak! Remélem gyorsan átvészeli.

Tündér: drukkok mennek!

Meme: jó, hogy Nórit is láthatjuk! Képzelem, azt a csokimikulást mióta szorongathattaKép!

Zit: örülök, hogy jól sikerült az elmúlt két hét.Kép Kitartás a hétköznapokban!
Beni nagyon édes, ahogy porszívózik, az is haláli, na de apával!KépKépKép

Ann: szerintem néha kezdd azzal az üzit, hogy magatokról írsz.Kép

Vera: örülök, hogy Bence meggyógyultKép. Ez a Stockholm tényleg jó hír.KépKép

Panu: hát, valami xilofon-féle, de fából van, és nincsenek rajta a zongora fekete billentyűinek megfelelő hangok. Szóval csak játék. De viszonylag szép hangja van, és csak egy hang hamis rajta egy kicsit. Barni nagyon szereti, és nem is olyan idegesítő, mint mondjuk egy műanyag játéktrombitaKép

Klarissza: kösziKép

Barbi: meglestem a pocakod.Kép

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Még itthon vagyunk Kép Nem tudtunk elindulni, mert nagyon sokáig aludt Zsoltika a diplomaosztó után. Amúgy éjszaka elég sokat volt ébren, valami baja lehetett, mert nagyon sírt szegénykém, de mára "megjavult" a kedve Kép Különben is rettenetes vacak idő volt, úgyhogy holnap reggel indulunk.

Köszönöm szépen mindenkinek a bókokat a frizurámra és a fogyókúra eredményére KépKépKép És persze köszönet a gratulákért a diplomához Kép Hízott ám a májam rendesen Kép De tényleg jólesett nagyon.</font>

Barbi,
jót mosolyogtam Batkamanó előkerítésén Kép De tényleg jó lenne, ha a régiek is írnának, csatlakozom hozzád! Poci Kép Aranyos nagyon, és Te is jó karcsú vagy ám! Örülök, hogy minden rendben a pocaklakóddal! Nevek?

Klarissza,
nálunk a Garfield a menő... Nagyon szereti Zsoltika, néha én is be szoktam vetni, mikor már máshogy nem bírok valamivel elkészülni. Nem tudom, hogy gáz-e Kép De kiváncsi vagyok mások véleményére!

Panu,
jobbulást neked, és Lizinek is! A mesekönyvet megnézzük valamikor, kiváncsi vagyok Kép

Zsizsa,
hurrá jókedv!!! Helyes! Ikea Kép Én nagyon imádom, csak épp nagyon messze van tőlünk Kép Bár elvileg a 32-es buszokból is jár már alacsony padlós, sőt gyakorlatilag is, csak egyenlőre kizárólag hétvégén... Legalábbis a bkv honlapja szerint. Pedig azzal már el tudnánk jutni oda egyedül is babakocsival. Hintarénszarvas Kép Azt én is kinéztem, de mi is másmilyet kaptunk szüleimtől karácsonyra, nagyon szép lovacskát, csak épp nekünk is nagy. Lehet hogy megpróbálkozunk az ikeással mi is.

Vera,
örülök, ohgy jobban van Bence Kép A stockholmi út biztosan nagyon jó lesz! Mennyi időre mentek ki?

Ann,
nekem elég gyenge szálú a hajam Kép Szóval érdemes szárítgatni, ráadásul egy nagyon kicsit hullámos is, szóval se ilyen, se olyan Kép A diploma gyönyörű Kép Hami nagyon ügyes, tetszik a favonatos játék Kép Nálunk is így jönnek a fogak, már hetek óta elég rosszul alszunk megint, de hát tényleg jönnek a rágók, nincs mit tenni...

Zit,
nagyon szépek a képek, és olyan megható amiket írtál! Biztosan nagyon nehéz lehet egyedül. Engem is érdekel, hogy mennyi idő is van még hátra Atinak?

Marcsi,
veletek mizújs?

Manócs,
hú de ügyes Mini, hogy már magától lefekszik! Én is ezt próbálom tanítgatni Zsoltikának, mármint hogy magától bemásszon a kiságyába Kép De néhány napja annyira rosszul ment este az elalvás, hogy szüneteltetjük ezt a rendszert. Így most szinte mindig szopiba alszik bele Zsoltika, máshogy nem sikerül a szundi Kép

Meme,
nagyon sokat nőtt Nóri, én meg sem ismertem volna!

Tündér,
jó tanulást!

Edit,
szegény Boti, jobbulást neki! Remélem hamarosan már tud aludni, és Ti is tudtok pihenni!

Gabi75,
majmos kép Kép

Anita,
örülök, hogy Robóka is mondja már az anyát Kép Ez annyira jó érzés, ugye?

<font color="0000ff">Lányok, Zsoltika még mindig ébren van (negyed 2 van). Már hetek óta nagyon későn alszik el mindig, de ez már tényleg borzalmas. Egyszerűen nem értem, miért nem tud elaludni... Oké, ma sokáig aludtunk reggel az éjszaka miatt, 10-kor ébredt Zsoltika. Aztán volt egy 2,5 órás napközbeni alvás. De azért ez mégiscsak gáz, hogy nem lehet lerakni!? Se szopi, se semmi nem segít, mi meg már kivagyunk, dőlünk jobbra-balra.

Megyek, mert már olvasni sem látok Kép

Jó éjt mindenkinek,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Barbi:
Jó nagy már a pocid! Kép Keresitek már az öcsike nevét? Ádinak ajánljuk még a Nemo nyomában c. mesét, Laca másik kedvencét.

Edit:
Ez az 5 napos láz nagyon rossz lehet, jól kimerítheti szegény Botit Kép Remélem, már jobban van és kifelé lábaltok belőle. (A 3 gyerekes mami barátnőm összes gyereke ugyanebben a kórban szenved, valszeg a gyerekintézményekben szedték össze Kép)

Zit:
Örülök, hogy jól telt Apával az idő. Mikor jön legközelebb haza? Együtt érzek veled, mikor Beni kicsit "megvadul" és kezelhetetlen. Nálunk is ugyanez a helyzet, néha már komolyan elkeseredem, hogy százhuszadjára is megcsinálja azt, amit nem szabad és persze közben süketnek teteti magát Kép

Manócs:
De jó mi is nagy Ikeások vagyunk, akkor bizti találkozunk majd! Lacának is elkelne már egy kis rohangálás a bemutatótéren. A múltkor olyan extázisban volt, hogy még a sajtos sárgarépa pürét is lenyomta, egy üveggel Kép (Itthon bezzeg 2-3 hónapja semmilyen főtt vagy normál kaját nem hajlandó megenni.) Van segítséged, ha a férjed nincs otthon?

Mucus:
Kértem már a mail címedet?

Amerikai Gabi:
Olyan édes Dávid kis húsos képe Kép Milyen a bébiszitterkedés?

Hagnosz:
Olyan helyes arca van Barninak. Nem szokták kislánynak nézni sapiban? Hogy megy a kis Yaris?

Gabi:
Nagyon édes ez a Zsolti, olyan szép kék szeme van, de ezt már szerintem ecseteltem néhányszor Kép Fogyóztál is, vagy csak úgy lementek a kilók? Ja azt hiszem, Norbiztál, ugye?
Garfield nincs is itthon, utána nézünk Kép
Jajjj ez az alvás Kép mintha egyre későbbre tolódna. Nálunk azért majdnem mindig elalszik Laca este 11 előtt, mondjuk ő 8 kel fel, de délután 2-4 között szunyál. Átlagosan 11 órát alszik, az nem rossz. A szomszéd Bálintka este 8-tól reggel 8-ig húzza a lóbőrt, de napközben nem alszik.

Zsizsa:
Irigyellek, hogy Gabi ilyen jó étvágyú. Használja a hintalovat?

Anita:
Robó szopizik még? Valamelyik nap öltöztem és még nem volt rajtam a melltartó, Laca meglátta, odarohant és elkezdett szopcsizni, majd egy perc múlva már rohan tovább Kép Olyan aranyos volt.

Ann:
Tényleg jó lenne már Hamiról kép Kép

Panu:
Lizinek jobbulást, bár szerintem már ki is lábaltatok gyorsan belőle. Lizi nem megy bölcsibe szeptembertől?

Na megyek, mert Laca csapkodja a gázkonvektor ajtaját Kép jó hangos..

Klarissza
klarissza
 
 


Sziasztok!

Az északáink már nyugodtan telnek, szerencsére nem volt több köhögős "roham". Igazából kaptunk mi rá Sinecod cseppet, de olyan sok rossz mellékhatásáról hallottam, hogy nem rajongtam a gondolatért sem, hogy beadjam Bebinek. Aztán még is csak rászántam magam, mert nem akartam megint kitenni annak a kínlódásnak. Szerencsére nem lett semmi, és jól aludt éjszaka. Tegnap pedig már nem is adtam be.
Most meg már nem szárazan köhög, hanem szakadozik fel neki. Van ilyen? Én azt hittem, hogy aki szárazan köhög, annak enyül és majd elmúlik. Azt nem tudtam, hogy a szárazból átmegy a másik félébe és így gyógyul meg.

Ann
Be is szerzek egy ilyen szirupot, köszi.
De ezekkel nem tart egy kicsit tovább a gyógyulás? Különben még nem is montam, de földi vagyok ám. Ott születtem "nálatok".

Manócs
Szerintem nem a lustaságnak tulajdonítható, hogy Mini már ennyire ügyes és önnálló. Örülj neki.
Én is hasonlóan szeretnén átszoktatni a matracra, remélem sikerülni fog. Attól félek, ha felébred éjszaka elkezd kóborolni, vagy átjön hozzánk. Az a jobbik eset lenne.

Edit
Botinak nagyon komoly ez a betegség. Szegényke! de remélhetőleg az antibiotikumtól már jobban van.

Vera
És nálatok mizujs Bencével? Már teljesen jól van?
Jól hangzik a májusi utazás.
Annyira hiányzik már nekem is valami kis kiruccanás. Talán most lesz egy Mátrai hosszúhétvége.

Zsizsa, Manócs
Ti is valahol az Ikea környékén, vagy onnan nem messze laktok?
De jó, akkor vagyunk egy páran, akinek így bejön ez a hely.

Klarissza
igen kérted már a címet, és én küldtem neked emilt. Nem ment át??
Ja, akartam kérdezni, hogy amikor Lacát vittétek a kruppal az ügyeletre, akkor melyikre mentetek?

Lányok
Kiknél szopiznak még a lurkók??

Cory
nálad láttam is. Jó, hogy végre valakivel találkoztam személyesen is.
Mini Zsoma nagyon kis aranyos, meg Balu locsi-fecsije is. Meddig voltatok?

Nemtom mi van, de olyan álmos vagyok, hogy majd leragad a szemem. Pedig aludtunk az éjjel rendesen. Vagy ettől a széltől lenne? Kimentünk 10 percre a közérbe, de majd elvitt.
Tavaszt akarok!!!!!!!!!!

Mérges vagyok, mert Bebi újabban megint elkezdett válogatni, és semmi, de tényleg semmilyen főzelékfélt nem eszik meg. Úgy hogy most kénytelen volt éhesen elaludni, mert büdös volt neki a brokkoli. Nem is szólt semmit, inkkább elaludt. Pedig már nem is adok neki minden nap, de az sem megy, hogy csak a szénhidrátot tömje magába.
Tudom, hogy kemény vagyok.

na mentem
mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Mucus:
Nem jött át a levél Kép
Laca sem eszik főzeléket és húst sem, már vagy két hónapja. Remélem majd ez a válogatósság elmúlik, mondjuk eszik helyette sok gyümölcsöt, másfajta fehérjét (pl:joghurtot, túrót)és ő is sokféle szénhidrátot. De én sem örülök neki, persze én is próbálkozom, nap mint nap sokféle főtt kajával, hiába. Én estére mindig megtömöm azzal, amit szeret. (Így is sokszor kel fel, de tápszerivás után legalább beájul.)

(Most ki vagyok rá akadva, mert eltörte a hifi ajtó üvegét Kép Egyszerűen hiába próbáltam leszoktatni arról, hogy tiszta erejéből nyomja Kép És még csak 16 hónapos Kép Lassan teljesen leamortizálja a környezetét)
klarissza
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a frizum dícséretét!Kép

Mucus: nálunk még megy ezerrel a szopi.Kép

PGabi: hol lehet megnézni a frizud?
DAndy
dandy
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!!!! Ez a vacak idő tehet az egészről, mert hol nagyon hideg van, hol nagyon meleg (az évszakhoz képest), és így terjednek a jó kis vírusok. Sajnos mi sem lógunk ki a sorból, Marcusnak kedd óta folyik az orra (szerencsére más tünet nincs), ma már az apja sem volt túl jól. Vszleg anyósomék hozták át a vírust a sógornőméktől, ott az apuka és az 5 hós baba volt beteg....

Bölcsit megkezdtük, kedden voltunk pont először. Mihelyt bementünk, akkor kezdett el folyni az orra Marcusnak, azóta nem is mentünk. Tetszett neki, először sírt (1 percet sem), de aztán feltalálta magát, néha-néha odajött, de inkább a játékokkal játszott, a gyerekekkel buccolt Kép Nála ez a köszönés KépElőször úgy volt, hogy nagyokhoz kerül lehet (2 évesek), de végül a kicsikhez tették. Én ennek örülök, mert így korabeliekkel van.

Aztán meg ma telefonált egy csoporttársának anyukája (sétáról ismerjük őt), hogy szerdán tettek ki egy papírost, miszerint bárányhimlős megbetegedés van a csoportban. Úgyhogy most 2-3 hét várakozás, hogy mi lesz. Csak azért gáz, mert feb elején kapná a 15 hós oltást, meg feb 14-től már dolgozom, elviekben.

Egyébként jól vagyunk, Marcus is olyan, mint Laca, mindig azt csinálja, amit nem szabad. És persze nem tudom rávenni, hogy nem lehet. Mostanában a virágállvány a "sláger", anyuéknál már a fejére rázott egy virágot (szerencsére kicsi karácsonyi kaktusz volt). És nem lehet meggyőzni, hogy nem szabad. Kimászik a járókából, a kiságyból is kimászott (van mellette egy szék nekem, arra lépett rá és átlendítette a lábát). Viszont nem igazán szeretnék még rács nélküli ágyat neki, mert akkor fuccs az alvásoknak...Ez legalább kicsit megfogja őt Kép

Kitartást a vizsgázóknak és gratula a már diplomásoknak! Most kicsit irigy-irigy vagyok ám Kép

Alvás: mostanában itt is zűrzavar uralkodik. Már 2-3x eljátszotta a fiatalúr, hogy éjjel fél 2 körül felébred, eszik és utána vagy 2-3 órán át nem alszik vissza, játszik. Persze én sem feküdhetek le, ott kell ülni mellette és simizni, játszani vele. A legutolsó ilyen ma éjjel volt. Hát eléggé taccsra tett ez, mert én meg jó hulla vagyok olyankor... De majdcsak lesz ez jobb is Kép

Bocsi, hogy csak magunkról írok, de most alszik a lurkó és igyekszem írni. Ki tudja, mikor ébred fel???

Puszi mindenkinek

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok Kép.

Mucus,
enyém gyerek szopizik még, és nem úgy néz ki, mint aki abba szeretné hagyni, de én ezt egy cseppet sem bánom, sőt.


Velünk most az a helyzet, hogy én tanulok 1000L a záróvizsgáimra.

Kitaláltam, hogy a 3 hónap pihi időben minden nap tornázni fogok. Igazából a következő pocakozás kezdetére akarok megint jó kondiban lenni.
Tegnapi az elhatározásom, és már ma is túlvagyok Kriston Andi testreformján. Ollllyan jó érezni, hogy vannak izmaim. És a tanulás is jobban megy a fizikai fáradtság után.

Zsizsa,
tegnap én is majdnem mentem Ikeába, mert a szomszédban konyhát újítottak fel és gondoltam ha fél órán belül nem hagyják abba a fúrást, akkor elindulunk.
De Ákos inkább bealudt és Ő fúrózúgásra is tud aludni.

Csajok, úgy látom nagyon érik egy Ikeás tali.
Én benne vagyok. Szerintem időzítsük mondjuk addigra, mikor Klarissza már tud jönni. Na, mit szóltok hozzá?

Edit,
Boti jobban van már?

Zit,
Beni nagyon ügyes, hogy tudja melyik a jobb és a bal keze/lába. Én a mai napig nem tudom. Ma is torna közben naná hogy a balt emeltem, mikor a jobbat kellett volna ... Kép

Ákostól ennyi időt kaptam. Folyt. köv. majd valamikor.

Üdv és puszi.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!

Barbi: én is megnéztem a pocakod Kép Kis édes Kép

Mucus: Amit nem láttál, hogy Balu is szopizik még. Nem emlékszem, ezt is elfecsegte-e, de így van.
Jaj, a tegnap nagyon betett nekem Kép Lilla teljesen elbűvölt, és nagyon beindultam egy picilányra Kép Balu is mondogatja azóta, hogy ilyen pici rózsaszín babát szeretnénk Kép
8 előtt jöttünk el, és nem mi voltunk az utolsók.

Zit: nagyon jók a képek Kép

Marcsi: én sem tudom, hogy melyik a jobb és melyik a bal kezem/lábam, úgyhogy nem is én tanítottam meg Balunak Kép Zsoma még nem tudja.

Betegeknek jobbulást!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, Mucus:
hol találkoztatok?

Mucus,
Lilla - aki Coryt elbűvölte - neked a valakid?

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Marcsi: a Margitosoknak volt talijuk egy barátnőmnél, és ott. Lilla meg egy 1 hónapos kislány, aki a Margitban született.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


GabiKép
Szerintem ne aggódj, hogy a lurkó később akar csak aludni menni, ha Mini véletlen elalszik 1 óra tájban, már örülök neki. Sőt, valamikor 4ig húzza, de volt olyan is, hogy nem voltunk itthon, és egész nap nem volt hajlandó aludni. Sajna lassan vége ennek a napközbeni 2 szeri alvásnak, meg a délutáni hosszabbnakKép

KlarisszaKép
akkor egyszer összehozhatnánk egy Ikeázást azokkal, akik amúgy is járnak, jó?
De, ha megyünk, szólok, és ti is szólhatnátok, ha ti mentek!

MucusKép
Mininek még soha nem jutott eszébe, hogy átjöjjön hozzánk, pedig reggelente néha áthozom, bár legtöbbször mi megyünk át az ő ágyikójába. Meg persze eddig a gombzár nyitása megakadályozta benne. remélem éjszakánként nem fogja ezek után sem a frászt hozni rámKépKépKép
Akkor az ikeás buliban te is benne lennél?
Mi Dunakeszin lakunk, de M3on max 25 perc.

MarcsiKép
Most értem el hozzád az olvasásban, asszem egyre gondoltunk ikeázás ügyben, hajrá!KépKépKép

Kérdés:
Járt valaki közületek a SOTE I en sebészeten a gyerekével? Ha valaki tud némi infót, megköszönném! ( bent lehet-e aludni, milyenenek az orvosok, nővérek stb.) Köszi, egy kedves barcsinőmnek kéne.

Na jó éjt, épp idejeKép

Manócs ( aki szintén LillaKép )
manócs
 
 


Sziasztok, csak gyorslépésben irok picit.

Köszi a sok poci-dicséretet,nem is gondoltam ennyien megnézitek...IGazán nem akarom reklámozni magam, lehet még van akinek ez fájó pont, igy csak néha irok róla, jó?

Zsizsa,akkor áruld már el nekem mi a jó az IKEázásban???KépKép Mert én sem jöttem rá, mi a jó ha a gyerek fele úttól végig üvölti a boltot, mert ehhez se szabad nyúlni- ahhoz se...Az egyetlen részleg az a gyerekbútor, ahol szabadlábon közlekedhet, és kész. Vagy ti a játszóházban nyomultok???Mert itt oda nem lehet pelenkás gyereket, meg x cm alattit bevinni, szóval mi még kicsik vagyunk hozzá...

Lányok, holnapra (vagyis otthon már máraKép) plusz 15 fokot igérnek,azt hiszem elveszitjük magunkat a jó levegön... Végre megint egy kis enyhébb idö, nagyon hosszú volt karácsonytól a zima...

Pá-pá midenkinek, és mégegyszer megemlitem,hogy Batkamanó?????

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Az elöbb elfelejtettem ezt a képet feltenni.

Anita, ezt a Te kérésedre küldöm, Te hiányoltál "közelebbi" képet Ádámról..
Nos,milyen dilis gyerekem van???Megtalálta apa védöszemüvegét, és természetesen fel kellett próbálni...
Ime:
Kép

Na, tényleg megyek
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Hallihó mindenkinek!

Naná!
Én is benne vagyok az Ikás buliban.
De ha csak úgy megyek akkor is szólok előre, hátha valaki akkor pont ráér, és van kedve eljönni.

Cory
Lilla-baba tényleg lenyűgözött mindenkit.
Másodikra jó lenne nekünk is egy ilyen rózsaszín kis csomag.
Az tök jó, hogy Balu is ennyire szeretné. De hárman már hogy fognak oda férni hozzád szopizni.

Barbi
Az Ikában pont az a jó, hogy abszolut gyerek orientáltak, és nem kell folyton rászólni, hogy ezt nem szabad meg azt nem szabad.
Mondjuk az én fiamra nem is kell, mert nem egy olyan tipus, aki rohangászik, meg le-föl ugrál mindenen vagy lerámol a polcról. De nagyon élvezi, hogy jöhet-mehet, ha akar leülhet, és a gyerek részlegnél is játszhat ha van kedve.
Így télen, rossz időben 1-1 alkalommal pont megfelelő hely.

Na most mennem kell, mert Bebus nem engedi tovább hogy itt üljek.

mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Barbi:
Tényleg a Te gyereked is dilis! Kép (Már bocsi!)
Ja és engem nagyon érdekel, hogy mi történik veled, nagggyon irigykedem Kép És már egész jól alszom éjszakánként...úgyhogy csak mesélj.

Ikeázás:
Hétfőn tudom meg, hogy a tanár mikor utazik Pestre, akkor fog szóbeliztetni.
Bár tegnap kicsit bevéreztem Kép de nem csodálom, mert Lacát 30-szor szedtem le különböző helyekről, de azért szeretnénk már egy kicsit az Ikeában rohangálni. Én mindig engedem, hogy kitombolja ott magát. Itt Pesten én is mindent letapizok a bemutatótéren, így a gyereknek is meg van engedve Kép

Cory:
Sajna én sem tudom, hogy melyik a jobb és a bal. Válasz előtt át kell gondolnom a választ, ezzel írok ez a jobb Kép (Vicces volt így vezetni tanulni Kép)

Marcsi:
Irigyellek a tornás elhatározásodért Kép Úúúúgy szeretnék már én is futni járni...
klarissza
 
 


a feltörekvő Laca

Kép
klarissza
 
 


Klarissza!
A tegnapi mail-t sem kaptad meg?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok Kép

Vera, nagyon örülök, h Benci jobban van KépKép Stockholm?? Mondtam én Neked, hogy nem lenne rossz kimenni KépKépKép Hű, de megnézném én is! Nem férek be a bőröndbe?

Zsizsa, ikearénszarvas nagyon tuti KépKép HA mi nem örököltünk volna hintalovat, Hami is kapott volna. Szereti Gabi? Mert Hami kezdetektől imádja, első szavai között volt a GYIA!

Panu, sín-nyaklánc nagyon vagány, tudja ez a Lizi, hogy mi a menő Kép

Klarissza, ha épp az utsó dolgozatodat írod, bocsánatos bűn az a TV Kép Főleg, ha Shrek KépKép De a múltkor kiakadtam anyósomra. Náluk voltunk, az alsó szinten munkálkodtunk valamit, amíg ő felvitte Hamit, hogy megnézik a cicát, mire felmentem, láttam, hogy ülnek a tv előtt együtt és mesecsatornát néznek.... hmmmmmm.
Ja, ezzel Gabi kérdésére is válaszolnék. Azén véleményem a TVvel kapcsolatban annyi, hogy válogatott dolgokat és módjával.

Egyelőre Hami nem néz mesét, hanem az egyszervolt.hu-n animációkat szokott, de azt nagyon imádja! Meg néztünk már kisvakondot Kép de azt unta, pedig max 5-6 perc.

Barbi, segítek: BATKAMANÓÓÓÓÓ!!! Édes a pocakod! Kép Szerintem ez nem reklám, én úgy érzem, hogy azok is együtt örülnek Veled, akik arra várnak, hogy beköltözzön hozzájuk a pocibaba! Kép Jajjj, de kis huncut ez az Ádi!!!

Manócs, jajj, de jó, mégegy nov4-i Kép (Elárulom, hogy Vera és DBarbi is akkor született, úgyhogy egyelőre 4es szülinap van a topicban)
Ez az ACI nagyon tetszett KépKépKép Tényleg nehezebb lehet kitalálni Kép Mi egész jól elboldogulunk Hamival, most le kéne kopognom, de szinte mindig értjük, hogy mit szeretne, nincs olyan, hgoy magyaráz és állok felette, hogy most mit is akar... Kép
Hami is olyan ágyban alszik kb 2 hete, amiről le tudNA mászni, de reggel nem mászik ám le. Ma is felébredt és kezdte, a szokásosat: APA A-PAAA, A-PAAA

Mucus, nekünk nagoyn bejött a homeopátia, úgyhogy valszleg elfogult vagyok. Szerintem nemhogy tovább tart a gyógyulás, hanem inkább sokkal hamarabb meggyógyulsz. Annyi van, h egy ideig erősítheti a tüneteket. Pl. fáj a torkom, beveszem... akkor egy ideig erősüdhet, de utána elmúlik. Én úgy szoktam, h már az első tünetnél bekapom a szükséges cuccot és nem lesz további baj. Mióta ismerem a homeot, azóta nem voltm/nem volt semki a családban lázas beteg/nem is köhögött vagy súlyosabb légúti dolog, max orrfolyás.
Tényleg 60ban születél? Itt is laktál? Mikor? Én is itt születtem Kép Milyen meglepő, hehe. De a lányom már nem itt született - ez is nagyon meglepő....
Hami még szopizik ám, napi 6x kb Kép Báááár, képzeljétek, éjjel már alszik 6 órát is egyben, úgyhog ykezd leszokni az éjjeli ciciről Kép
Olyan érdekes, h Hami meg inkább a főzelékeket szereti.

Hanzika, sajnálom, h nem indul zökkenőmentesen a bölcsi a betegségek miatt Kép Ez az éjszakai játék nem semmi... én megmondom őszintén, nem játszanék vele az éjszaka közepén Kép

Marcsi, kérek egy kicsit az elhatározásodból, éééén is annyira szeretnék tornázni, de a motiváció valahogy hónapok óta nem gyün!!!!! De mondjuk nekem fogyni is kéne, nemcsak erősödni, mint neked.
Lányok szerintetek fogyni melyik tornával lehet? Norbi-Réa? Vagy mindegy, csak ne üljek a s.ggemen???

Marcsi, Cory én se tudom, h melyik a jobb és bal! De nagoyn durván nem. Viszont van a bal csuklómon egy anyajegy, és tudom, h az a bal. Még hjó, h nyáron vizsgáztam vezetésből, mert mondta az oktató, h forduljunk balra, akkor előb le kellett ellenőriznem, h ez melyik oldal - és mivel rövid ujjú volt rajtam, nem volt nehéz KépKépKép Számtalanszor volt olyan, h pl. mondta az oktató, h forduljunk balra - mondom (magamban), melyik balra, itt nincs is utca?!?! Erre kiderült, h van, csak a másik bal.... Jajjjjjjjj!!!

Jajjjjjj, HAmi odavitte a fellépőkéjét apa asztalához és szépen nyomkodja a számítógép gombjait - hűűű, nagyon fog örülni apa KépKép
Amúgy tegnap vettem észre, hogy teljes magabiztossággal meg tudja mutatni bárkinek bármilyen fontosabb testrészét. Én orrom - te füled - apa nyelve Kép Meg olyan is volt tegnap, h nézegettünk képeket róla és kérdeztük, h ki van a képen és közölte, hogy ÉN... máskor meg, hogy HAM Szerintem az én biztosan véletlen, de azért jól hangzik KépKép

Olyan képet teszek fel, hogy....
kikente magát popsikenőccsel - ettől a képtől megkímélném a népet - utána megmostul egy párszor a haját.... de attól még "zselés" maradt.... Szóval ezen a képen már száraz a haja KépKép

Cupp és további szép 7végét Kép
Ann

Kép
annann
 
 


Ann:
Hami cuki pofa Kép Kép

Mucus:
még most sem kaptam semmit Kép
klarissza
 
 


SZiasztok!

Mucus: mire hármaska megszületik, nagyon remélem, Balu már nem fog szopizni Kép 3 gyereket biztosan nem akarok egyszerre szoptatni.

Klarissza: az a baj, hogy én mindkét kezemmel tudok írni Kép Nekem ez mindig nagyhalál, ha valaki azt mondja, jobbra kell menni... Kép
Engem a frász kerülgetne, ha így másznának a bútorokra a fiúk Kép

Ann: ilyen kérdés többször van bennem is, hogy oké, de melyik balra Kép Már többször elhatároztam,h ogy most már tényleg fogok órát viselni, és az majd segít Kép
Nem semmi Hami frizurája Kép

Voltunk szerdán oltáson (kicsit csúszott a 15 hós), és kaptunk beutalót a Heim Pál urológiájára, mert nincs leszállva rendesen Zsoma heréje. Azaz heréi. Jól be vagyok tojva, hogy mi lesz. Jövő héten valamikor megyünk.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok

Ann
Tök jó ez a kép Hamiról Kép Milyen szép nagy kék szemei vannak! Kép

Klarissza
Nem parázol Laca miatt? Nagyon ügyes, de én tuti félnék, hogy leesik egyszer ha nem vagyok ott. Még jó, hogy Beni nem ennyire feltörekvő típus. Kép

Barbi
Tényleg szép pocakod van, de nem lehet egy egész alakost is? Hiányoltam a fejedet. Kép Ádám is jól néz ki abban a szemüvegben. Kép

Cory
Biztos nem lesz gond, ne aggódj. Ha mentek a Heim-be nincs kedvetek kijönni? Nincs messze, akár be is megyek értetek. Oda sajna tudom az utat. Télleg, mikorra tervezitek "hármaskát"?

Csajok, bocsi, nem azért írtam ezt a jobb-bal dolgot, csak kicsit büszkélkedni akartam. Tök véletlen, hogy megtanulta Beni. Ma tök jó volt, mert itt maradtak anyuék és délelőtt anyukám főzött, apukám lefoglalta Benit én meg végre kinyaltam a lakást. Csak szegény Beni nem mert elaludni, nehogy mamáék eltűnjenek, így megígrték neki, hogy maradnak amíg felébred. Kép Tök édes ahogy tudja mondani, hogy "mami, papi", olyankor elolvadnak tőle.Kép Tegnap meg közölte a dömperében ülve mamájával, hogy "tojjá lééééégyszi". Kép Így mamája tolta egész délután. Kép Azt is mondja, hogy "anyájé, mamájé, papájé", érdekes, hogy sok-sok szót olyan tisztán kimond már, de van amiknek meg keveri a kezdőbetűjét. Na, befejeztem. Kép

zit
zit
 
 


Sziasztok!

Zit: sajnos nem tudok a hátamon még két autósülést is cipelni a Heim Pálba Kép De majd kitaláljuk, hogy jutunk el hozzátok.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


A parát már megszoktam, sajna mindig lesni kell hogy mit csinál Kép
Ma az volt a játék, hogy teljes erejéből neki szaladt az üvegajtónak és borzalmasan élvezi, hogy eltiltjuk tőle Kép
Napokban alakítjuk át a két üveges ajtót, hogy nehogy baj legyen, addig meg megy a "dádá lesz!", amire ő csak röhög, mert még sosem volt dádá Kép Olyan egy vadmalac.
Tegnap a Brendonban vettünk 3-féle sarokvédőt, mindet leszedte vagy lerágta...lehet lassan valamilyen edzésre kellene vinni, hogy az energiáit levezessük Kép
klarissza
 
 


Klarissza: a sarokvédőket Balu is pillanatok alatt leszedte. Zsománál már nem is próbálkoztam.

Zit: ja, hármaska majd talán tavasszal.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Klarissza
Akkor ezt nem értem. Miért nem megy át. A emil címed teljesen jó?
Nem sértődsz meg, ha azt mondom, hogy nem írigyellek Laca energikussága miatt?
Nem kis türelem és gondolom idegzet kell hozzá.
A sport vagy valami mozgás féle lehet, hogy jó ötlet lenne. De ilyen kicsit hová lehet vinni edzésre?

Jobb-bal
Én sem mindíg tudom, ill. sokszor gondolkoznom kell rajta egy pillanatig.
Apa mindíg azt mondja erre, hogy "nők...".
Úgy látszik igaza van, tényleg mi nők nem tudjuk ezt kapásból.
Ha megyünk valahová kocsival és én mondom az utat, szólok, hogy most balra, akkor Ő rögtön vissza is kérdez, hogy ugye jobbra? Ja, igen!!
Asszem ez már így marad.

Ann
Hami cuki pofa. Irtó jó a sécije!
Nem ott laktam, hanem a környéken, de csak 4 éves koromig. Szerencsére!
Te hol szülted Hamit?
A tv-vel kapcsolatban ua. De ha engedném sem nézi pár percnél tovább.
Az egyetlen ami kicsit tovább lekötötte, az a bugyuta Teletubbie.

Marcsi
A Testreformos kazi melyikét csinálod? És mennyire hatásos? Ma a kezembe volt, de nem tudtam, hogy a kezdőt vagy a haladót vegyem, mert nem ismerem, hogy milyen erősségűek.

Na megyek, mert füri van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Klarissza,
Az én fiam is ilyesmiket csinál, mint Laca... pedig nem is egy napon, hónapban születtek KépKépKép És a nem szabad, meg dádá tényleg semmit nem ér. Nálunk is felmászik a hangfalra, a tévé mellé, mert el akarja érni a cicát, és az ajtónak rohanás is megy...

Jobb-bal: én sem tudom, hogy melyik, melyik. A vezetésnél megkértem az oktatót, hogy mutassa is a kezével, hogy merre Kép Rendes volt, így ment is a vizsgaKép Volt olyan, hogy egy spanyol kollégámat navigáltam és persze jobb helyett balt, bal helyett jobbat mondtam neki. Jól el is tévedtünk Kép

Ann,
Jó ez a séró Kép Még jelmeznek is elmenne, így, farsang táján Kép
Nekünk a tv-t a szemész dokinő "letíltotta" 2 éves korig. De mikor mi nézzük (hiradó pl.), akkor ő is ráles, meg a reklámok lekötik.
Szívem szerint én sem játszanék Marcussal, de hát nem lehet otthagyni, követel és hozza sötétben a meséskönyeket vagy az autót Kép
Ja, és nov 4-es többes szülinapról mi csak egy nappal (pontosabban 5 órával maradtunk leKép).

Mucus,
Nem hiszem, hogy csak női "betegség" a bal-jobb kéz keverése, mert pl. ismerek olyan férfit is, aki keveri.

Egy jó fogyókúra nekem sem ártana, mert bár sokan mondják, hogy nem ártott ez a pár kiló, én nem érzem jól magam így (főleg, hogy a hasam is megmaradt. Ha jól lakom, úgy nézek ki, mint egy 4 hós terhes).

Na, megyek, kezdődik a "kultuszfilmem".

Jó éjt

H.

Kép
hanzika
 
 


Mucus:
Az edzés csak vicc volt Kép
Mindjárt megnézem, hogy jött-e levelem.
klarissza
 
 


BarbiKép
irígy a 15 fokért, de azért ti jobban megérdemlitekKép
A búvárkodó nagyonariKép

AnnKép
Nagyon ügyik vagytok a szopivalKép Mini 15 hósan köszönte, de nem kért többet. Azért mondjuk nem keseredtem el, de jó lett volna még kicsit szoptatni. Tejet sem iszik, se kakaót, asszem volt kitől örökölni, apa és én sem szeretjük, így marad a kálcium tablettaKép
Frankó a csajszi hajaKép
A többi nov 4ei is sokat beszél?Kép

KlarisszaKép
vidd el úszni a kispasit, az jól lefárasztjaKép
Mini utána képes 3-4 órát aludni, bár lekopogom, nagyon jó gyerek, de azért energiái vannak, kb fél órája aludt elKép

Most volt a hírtévén, hogy a január a legdepisebb hónap, és a legdepisebb nap a január 24. Nagyon felvillanyozódtamKép megyek, felvágom az ereimetKépKépKép

Jó éjt mindenkinek, és nem depizni!Kép

Manócs
manócs
 
 


hi

még1 utolsot saját net kapcsolatbol.
ma délután jönnek kikötni (brühühühühüKép)

vigyázzon mindenki magára és a babájára.

magunkrol egy gyors hol tartunkot, ki tudja mikor fogok legközelebb irni. (és legalább magamnak is egy jegyzetKép)

fut, rohan, motorozik ezerrel, felmászik mindenhova- a mult héten a könyves polcot nézte létrának (jo nagyot esett rola)
létrára (3 fokos) felmászik, felül a tetejére és rázza magát, majd lejön egyedül.
hangok utánzása: vau, páp-páp(kacsa háp-háp), tot-tot (tyuk kot-kot), majom, hal tátogása, vadállatok üvöltése (oroszlán, farkas.....)
érdekes, hogy a cicát viszont mondja
apa, anya tökéletesen tisztán mondja, néha probálkozik a pannával is. tészta, didi (hideg), cici, tuti, hinta,tudtam, na, gyere és néha meg-meglepödünk egy-egy szon, de sajna többet nem mondja
baba, pá-pá (integetés), brrrrrrr(auto), hammmmm (ez volt az elsö szava)
tv: csak az állatok kötik le, az is max 5-10 percre (animal planet, discovery, nat. geo.)
rengeteg állatot ismer (polip, cápa, gepárd,oroszlán,kigyo,+ a szokásos állatokat lo, medve, boci stb-stb)
imádja a könyveket, már szétnéztük az én 1979-es kiadásu "alud el szépen kis balázs" könyvemet, mindent ismer belöle, még a füvet és a kéménysepröt is.
sok testrészét ismeri. a legujabb a szempilla, mint érdekes dolog.
még mindig 12 foga van és kijöt az oldalán egy pár szemölcs (a fene egye meg), most azt kezelgetjük.
az utolso betegségnél megint fogyott 80 dkg-ot (ugy látszik öt nagyon megviseli a betegség, mindegyiknél lefogy egy csomot).
imádja a csip-csip csokát és az erdö szélén házikot énekeltetni velünk, mig ö mutogatja a dalt.
nehéz bepelusozni, orrot szivni szinte képtelenség.
egyre ügyesebben eszik egyedül, hála elég gyorsan tömi magába a kaját.
délelött alszik már csak, akkor viszont 2 perc alatt a kezemben, este 10-20 perc alatt alszik el, de akkor nem engedi magát felvenni, hanem bemászik az ágyába.
alváshoz még néha kell a cumi.

klarissza:
detto ilyen energikus a lányom is, csak ö már lassan 5 éves, a tánc sem fárasztja ki, pedig szinte felnött edzést tartanak nekik.
amikor jösz hozzánk, akkor hozd lacát is, a pannát nem viszem aznap oviba, hogy végre találkozhassatok vele is.

ann:
ez a kocos kép igazi remekmü.
hasonlit a "keresed a nöt" cimü film egyik jelenetére Kép

zit:
nagyon ügyi beni. ha visszakerestem, hogy panna miket csinált, miket mondott 1,5 éves korába, hát ö is igen csak meghaladta a kortársait, ugy mint beni is, benedek pedig, hát mit is mondjak, kis lassuság hozzájuk képest, ami persze nem baj, legalább nem kapok gyorsan agymenesét tölük.
ez a jobb-bal tudás remek dolog.

cory:
hármaska??? " te is fiam brutus?" mire visszatérek napi szinten már mindenki pocakos lesz, tök jo........

hü de lelkiismeret furdalásom van, itt ülök és fut a lakás.+ erkélyen is rendet kéne tenni, mert jönnek az upc-sök.
most hétvégén volt elöször (szept. ota), hogy itthon volt és nem ment dolgozni, hát meglátszik, nem csináltam semmi házimunkát, csak jol elvoltunk 4-esben. már nagyon hiányzott az ilyen nap, most pedig megvan a böjtje. de legalább a gyerekek jot játszottak az apjukkal és én is pihiztem egy kicsit.

muszáj mennem.
sok sok pusz mindenkinek.
orsolya11
 
 


Sziasztok!

Ez itt egy gyors életjeladás!
Köszönjük a dicséreteket Máté nevébenKép Ne haragudjatok, hogy nem tudok nagyon jönni, de sajnos még mindig nem tudok ülniKép Ez olyan szörnyűűűű. A gyerekek nagyon édesek, Bömbi állandóan jön és puszilgatja a MátétKép Úgy néz ki egyáltalán nem féltékenyKép Az éjszakáink néha elég zürösek, van úgy, hogy felváltva sírnakk felKép Még jó, hogy itt van anyu és segít.
Most megyek mert nagyon- nagyon nem jó ülniKép
Ha jobban leszek igérem jövök gyakrabban, és a szülést is megírom, nem felejtettem ám elKép

Puszi
Brigi+Bömbi+Máté. Na jó és Dani isKép
bombomanyu
 
 


Sziasztok!
De jó, Brigi, hogy irtál! Jobbulást! Remélem hamar meggyógyulsz, nem illik még mindig fájnia...Édes lehet a 3 gyerköc együtt. Dani mit szólt?

Köszi lányok a drukkokat, a Klacid végülis megfogta Boti betegségét, ugy látszik kellett az antibiotikum. Szombattól már láztalan, és ma már egy fél adagnyit (mármint magához képest) meg is reggelizett. Jól lefogyott, kilógnak a bordái meg a gerinccsigolyái (apa szerint épp ugy, mint az anyjának...nem tudom mire gondol Kép ) Kicsit megviselt, hogy napokon keresztül, ha nem volt benne panadol, akkor csak ernyedten feküdt a karomban és szó szerint nyöszörgött. Ma reggel voltunk megint dokinál, azt mondta, hogy már feltisztult a tüdeje. Azt már csak suttogva merem emliteni, hogy napokig semmi mást sem volt hajlandó enni, csak turórudit és gyümölcsjoghurtot. Napi össz kajamennyiség: negyed rudi fél dl joghurt. Meg mondjuk 2 dl teát bele tudtam imádkozni. Mondjuk föleg ez a nem ivás aggasztott. De szerencsére vége. Lehet, hogy tullihegem, aggódom most ezt a dolgot, de annyira nagyon elesett volt, hogy .... meg régebben voltak magas lázai és nem volt töle semmi komolyabb baja. ugy látszik, hogy igy, hogy benött már a kutacsa ez megváltozott. Azért eszembe jutott, hogy az antibiotikumok felfedezése elött egy ilyenbe nyugodtam bele lehetett halni, pedig nem is egy komoly betegség.

Meg lecseréltük az utaóágyra az ágyát, mert éjszakánként most már legalább 30szor felül és elvágódik, amikor elvágódik akkor beveri a fejét az ágyba és felriad. Eddig is csinálta csak nem ennyiszer. De ugy tünik bevált.

Bocsi, most csak ennyit,
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok!

Edit!
Nem hiszem hogy túlliheged ezt a betegséget, mi is most estünk át rajta és elég frissen él még bennem az emlék hogy milyen rossz a legyengült, nyöszörgős gyereket a karodban tartaniKép
Remélem Boti is minél hamarabb összeszedi magát és visszatér az étvágya isKép

Orsi!
Még hogy Bene lassú?!Kép Na jó, Te tudod, lehet hogy Pannához képest az, de hogy a saját korához képest nem, az tutiKép
Felmegy és lejön a létráról?! Nekem már ez több mint kéneKép

Manócs!
De Mini azért eszik tejtermékeket, nem? Mert ha elég joghurtot, túrót, sajtot eszik akkor szerintem az bőven jó, nem kell a tej mellé. Bence sem issza meg a tejet, tápszert sem, pedig ő 10 hósan döntött úgy hogy nem akar tovább szopizni. Akkor a két hónapot kihúztuk valahogy, azóta sok tejterméket kap, plusz egyedül a Milkyway szívószálas csokis tejet issza megKép Naponta-kétnaponta egyet.
Ja, és én mint november 4i jó sokat tudok beszélniKép

Hanzika, Klarissza!
Nem irigyellek titeket a gyerkőcök temperamentumáértKép Tegnap mutattam a férjemnek Lacát felmászvaKép és azt mondta ki tudja mi vár még ránk is! Azért remélem hogy nem, Bence mindig is egy nyugis típusú gyerek volt, vagy ez nem jelent semmit?!Kép
Azért akarata az van...

Ann!
Megkaptam tegnap mindent, kösziiiiKép Naggggyon jók!!!! Szerintem gyakrabban is tehetnél fel képet Hamiról, mert egyszerűen naaaaaagyon csajKép
Igyekszem a válasszal, jó? De ez lehet egy-két-.... hét isKép

Na akkor magunkról pár szó, mert mindjárt ébred Bence:
Nagyon szupi kis hétvégénk volt, itt voltak Anyukámék. Bencike újabb szavakkal állt elő. Már pár napja megy az APUCICI, de csak így ebben a formában, nem apa, apuKép Tegnap elkezdte mondani a férjemnek hogy ÁKO(s nélkül, nagyon cukiiii!Kép), valamint PAPA (emiatt mi anyukámmal már készek voltunk teljesen, mert akárhogy is kértük mondja azt hogy anya vagy mama, csak APUCICI és PAPA volt). És még két új szó: a HAHÓ és BUGYI, de ez minden ruhaneműre vonatkozik mikor teregetünkKép Annyira kis okoska, el vagyok tőle ájulva, mert nap mint nap új szavakat használ. Bár gondolom ezzel nem vagyunk egyedül itt a topicbanKép

Viszont eddig sosem ivott rendes pohárból, még úgy láttam hogy nem is érdekli akármikor próbáltam abból megkínálni. Bezzeg tegnap Fanta Vadmálnát ittam és elvette a poharam, de míg máskor csak belenézett vagy próbálta beledugni a nyelvét, most rendesen felemelte és szabályosan elkezdett belőle inni. Még jó hogy mi meg azt hittük hogy nem tud pohárból inni... Azért gyorsan elvettem tőle, mégsem kéneKép

Remélem ma már lesz egy kis hó, ha már ennyire ígérgetik és végre Bence is láthatna igazi, normális hótakarót nemcsak 5 pelyhetKép

Sziasztok,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok Kép

Vera, ezek a szavak nagyon jóóók Kép A HAHÓ az micsoda? Nem jövök rá Kép A bugyit még tudom Kép
Haminak meg mostanában főleg magánhangzós szavai vannak: Pl. KOA = konyha, POÁ=pohár, GÓA=gólya, KAÁ=kanál, KAÁ volt a karácsonyfa is.
A pohárból ivás nálunk is így volt... mivel nem igazán iszik cicin kívül semmit, csak ritkán, nem i tudtuk, hogy tud-e. Mostanában meg felfedeztük hogy tud: sőt! már csak egyedül hajlandó inni, bár én meg nem erőszakoskodok, hagy igyon KépMAx. átöltözünk, de még erre nem volt példa Kép

Edit, de jó, hogy jobban van Boti! Kép Szerintem se liheged túl, amire már antibiotikum kell, az komoly betegség + zárójelben jegyzem meg, h egy anyának minden kis nyavalya fontos, ha a gyerekét bántja Kép

Szia Brigi, örülünk, hogy benézel, pedig elhiszem, hogy alig látsz ki a fejedből + a sok teendőből. Energiahegyek mennek!

Orsi, mikor is jössz vissza, hogy akkorra már mindenki pocakos lesz? KépKép Csak azért, hogy mi is tudjunk róla, h mikorra várjuk - mármint a pocakbabákat KépKép

Manócs, most hogy már túl vagyunk (majdnem) a legdepisebb napon, tessék mosolyogva nézni a jövőbe KépKépKép Meg a jelenbe.

Mucus, én a 60i kórházban semmit nem csináltatok magammal/családdal Kép Hami a MÁVban született.

Klarissza, ez az üvegajtós dolog nem semmi... Kép Haminál is van egy(-két) dolog, amiről még nem sikerült leszoktatni - türelem és következetesség!! KépKép Most pl olyat csinál, amit nem kéne: mondom neki: BÉLA! erre röhög: BÉ - BÉ- BÉ! Kép

Cory, nem is tudom, mit mondja here ügyben, Te már ennek biztos 66x utánanéztél, hogy mi lehet. Majd számolj be róla, szorítok!!!

Na és végül 1 tegnapi kép. A Mátrában voltunk szánkózni. Jajjj, de jó volt KépKép Én eddig vártam a havat (mint Vera Kép), hogy majd esik, majd esik, de semmi. Meguntuk és felmentünk a Mátrába, ahol van hó!
Pussssz
Ann

Apát toljuk a szánkón:
Kép
annann
 
 


Na, végre idejutottam. Tudok írni, amíg Gabi fel nem ébred.Kép

Először magunkról: tegnap kibújt az egyik csücske Gabi 12. fogának, és a jobb alsó szemfoga is nagyon készülődik kifelé. Továbbra is pakolás és segítségmániás. Egyre többet hurcibálja a babáit. Az egyik este altatás közben, amikor végeztünk a szopival (újabban nem abba alszik bele), szokás szerint "játszottunk" egy kicsit a sötétben (semmi vad dolog, ilyenkor az ujjait mutogatjuk, hogy melyik melyik, énekelni szoktam, meg eldugja a kezét, és kérdezni kell, hogy hol van Gabi jobb keze, eltűnt, csak a bal van meg, egy idő után nagy vigyorogva előhúzza), szóval játszogattunk, amikor úgy dugta el a bal kezét, hogy ráhúzta a ruhaujját. Mutogatta, mire mondom, hogy már bal keze sincsen Gabinak, eltűnt az is, erre nyomja az orrom alá, mire mondom, hogy ez nem kéz, ez csak egy bumszli, hát úgy elkezdett nevetni, hogy én is rögtön elkezdtem, és húsz percig kellett ismételgeni, addig végig alig bírtuk abbahagyni.Kép Az ikeás hintaJÁVORszarvasát (ki lettem javítva apa által, hogy az nem rén, hanem jávorszarvasKép) nagyon szereti, többször használja egy nap. Viszonylag új szavai a beeee (birka) és a tááá-tááá (ez a kár-kár (varjú) akar lenniKép).

Akkor most a hozzám szóló kérdésekre válaszolnékKép:

Barbi,
akkor az ottani Ikea más, mint az itteni, itt ugyanis a gyerekek nyugodtan rohangálhatnak, sőt több kis gyereksarok (pár játék, néhol kisasztal) is van kitéve itt-ott, ahogy halad előre az ember. Gabi természetesen mindenhol megállt, szerzett egy kis kutyafigurát, és ahogy haladtunk, feltette az összes székre és asztalra, és meg kellett csodálni, hogy milyen jól néz ki a kutya az asztalon/széken.Kép Van egy nagyobb gyerekes rész is, ahol a gyerekbútorok vannak, ott csúszda is van, meg ki volt téve egy hintajávorszarvas is, meg asztalok játékokkal, Gabi rögtön a csúszdára és a szarvasra vetette magát. Ezen kívül van még egy játszórész, bár azt nemrég lekicsinyítették, de ott is van több minden, és semmilyen életkor vagy magasságbeli korlátozás nincsen. És rengeteg gyerekes anyuka van, pont azért, mert ilyen gyerekbarát, szóval játszótárs is akad, ráadásul van pelenkázó meg szoptatószoba, ami Mo-n nem általános sajnos, és ingyen pelenkát és bébiételt is lehet kérni. Na, azt hiszem kimerítettem a témát.Kép A pocid nekem is tetszik, és nyugodtan írjál róla, meg a pocilakóról is, engem mindig érdekelt más babája is!Kép

Mucus,
mi sajnos nem lakunk közel az Ikeához, azért tudtunk elmenni, mert apu elvitt autóval (nekünk nincsen). De azért túl messze sincsen, csak két busszal kell menni, bár a második elég hosszú út, de tavasszal már bevállaljuk majd.Kép

Manócs,
igen a Schöpfiben szültem, ifj. Szőnyinél és Tündinél. Sajnos a 21. héttől egy hónapig élvezhettem a kórház vendégszeretetét, és ekkor válaszottam (a férjem segítségével, aki helyettem járt az előkészítőre, és ott nagyon szimpinek találta). Viszont a következőt már nem itt szülöm, az Istvánba akarok átmenni. Nem voltak rossz tapasztalataim, de lehettek volna, ha túl sokan szülünk egyszerre, és nem akarok kockáztatni.Kép

Nem létezik, hogy tudjak mindenkinek írni, olyan sokat írtatok (ami nagyon jó!Kép), elkezdtem, de inkább kitöröltem, mert nem jó csak egy-egy mondattal hozzászólni a dolgokhoz. Inkább mostantól gyakrabban jövök, és akkor tudok reagálni hosszabban, rendben?

Képek viszont tündériek, a gyerekek roppant csibészek, de hát ez a normális, vagy nem?Kép

Akartam én is fényképet feltenni, de pár napja nem találom a fényképezőgépet.Kép Azért majd megkeresem.Kép

Minden jót, és bocsi, hogy ígéretem ellenére mégsem írtam személyre szólóan!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Ann,
közben írtál, és most el is kezdem a gyakori jövést, és írok.Kép
Ez a kép nagyon aranyos!Kép Haminak nem fagyott le a keze? Gabi nagyon utálja, ha nincsen rajta kesztyű, persze először hozzá kellett szoknia. A szánkótok tutijó, hol vettétek? Hogy Hami mennyi szót tud már, elképesztő!Kép Pohárból ivás sem semmi, Gabinál beletelt egy kis időbe, mire eljutott odáig, hogy egyedül ment, mondjuk ő 10,5 hósan kezdett cicitejen kívül mást is inni.

Lányok, még eszembe jutott, hogy nem is mutattam meg a karácsonyi ajándékba készített műveimet! Pedig roppant büszke vagyok rájuk, jó sok időm ráment.Kép Szóval itt vannak, akit érdekel, megnézheti, innen kezdődnek: http://babanet.hu/album/main.php?album=4220&page=2&image=99076 .

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Mucus,
Én nagy pocakkal (szülés előtt két hónappal) vettem meg Kristron Andi kezdő és haladó testreformját.
Szülés után egyszer már elkezdtem újra mozogni, de akkor csak 3 napig csináltam a kezdőt.
Most a kedvedért a 4. napon végigszenvedtem a haladót. Egy jó párszor meg akartam halni közben, de nem adtam fel. Szerintem holnap majd minden egyes mozdulat fájni fog ...

Hogy melyiket érdemes megvenni? Ha szülés előtt csináltál utoljára minden testrészt megmozgató edzést, akkor mindenképpen a kezdővel érdemes kezdeni.
Én 20-21 éves koromig rendszeresen sportoltam, aztán később már csak a tömegfutásokra jártam, és a teherbeesésem előtti ősszel úgy futottam le 6,2 km-t 40 perc alatt, hogy előtte fél évig csak a busz után való szaladás volt az edzésem.
Szóval nem mondanám, hogy túlságosan hagytam magam elpunnyadni, de azért kiestem szépen lassan, fokozatosan a gyakorlatból. Ilyen feltételek mellett azt mondom, hogy még egy hétig a kezdő tornát csinálom, aztán térek át a haladóra, de akkor már csak kétnaponta fogom csinálni.

Amúgy ami a kazettákra van írva, az teljesen korrekt.
Megmozgat a kezdő is, ha hosszabb kihagyás után mozogsz először.
A haladóhoz meg azért kell a kondi.
Én most is megvenném mind a kettő kazettát.


Ann,
nagyon jók a képek Kép.
Havat én is nagyon akarok már. Lehet nekünk is az lesz, hogy ha a hó nem jön hozzánk, akkor mi megyünk a hóhoz.

Zsizsa,
ezek a kézimunkák tényleg nagyon szépek. Ügyes vagy nagyon.
Ha vége a sulimnak, szerintem én is kreatívkodásba fogom fojtani a sok szabadidőmet, bár én azt hiszem, a varrással kezdem.

Edit,
örülök, hogy Boti meggyógyult. Sokat eszembe jutottatok.

Mára ennyi, mert még a gépelés is nehéz most, olyan izomlázam van.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Ded fürdik, megint bekuksiztam.Kép

Marcsi,
hú, nem semmi ez a tornázás!Kép Főleg, hogy izomlázad van még a gépeléshez is!Kép A varrás nálunk nem megy, mert Gabi nappal nem hagy, éjjel meg nem merek, mert esetleg felébred a zajra, pedig nagyon szeretnék megtanulni, mert múlt karácsonyra kaptam anyutól varrógépet, és azóta csorog rá a nyálam (már elázott a dobozaKép). De majd ráveszem magam valamikor.Kép Neked mikor lenne rá időd, te is éjjelekbe nyúlóan alkotnál?

Betegeknek jobbulást! Hóra váróknak sok havat! (Állítólag szerdától esni fog, és mivel mínuszok lesznek, meg is marad. Nekünk meg nincsen szánkónk, jaj!)

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Szokásos 10 perc a füri alatt!

Marcsi
Köszi a sok infót a kaziról. Hááát.., annyira nem vagyok eltunyulva, mert a szülés óta is csinálgatok 1-2 kazis tornát, de asszem a kezdővel kezdek.
Legközelebb megis veszem.
Ja, azt nem kérdeztem, hogy milyen jellegű gyakorlatok vannak benne? (súlyzós, ugra-bugra stb).

Ann
De, jó a hó! Mi is készülünk egy hosszú hétvégére a Mátrába. Remélem összejön. Megértelek a kórházzal kapcsolatban. A mai napig járunk ara felétek és a környéken élő rokonokhoz, és sajna ua. a véleménye mindenkinek.

Zsizsa
van olyan kép amiket már feltettél a műveid közül, de most is elcsodálkoztam rajta, hogy milyen kafák! Újjab műhely titkot osszál meg velünk! Hogy csinálod a krétázást?

Klarissza
ma se ment????

na mennem is kell.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Edit:
Szegény Boti Kép Egyáltalán nem lihegted túl...

Mucus:
Ma sem jött Kép Pedig ma is kaptam egy halom levelet másoktól. Ez nagyon titokzatos Kép

Zsizsa szaki:
Valami fantasztikus, amiket művelsz!!!!! Kép Nem is ragozom tovább...

Marcsi:
Még a végén én is kedvet kapok a dologra, nem ártana... mondjuk még pár napig nem merem magam terhelni, az Ikeát is inkább jövő hétre mondanám biztire.

Ann:
Irigy a sok hóra, szánkós bulira, de leginkább a huncut kiscsajra Kép

Fürcsire egyedül hagyjátok a kölköket?
Vagy csak az én fiam nem bír egy percet sem a seggén csücsülni? A múltkor egy pillanatra nem néztem oda és kiharapta a zuhanyfüggönyt és ettől olyan boldog volt Kép

Két bölcsibe is bejelentkeztünk látogatóba, de mindenhol személyes talit akarnak, jól megnézik a szülőket...itt Zuglóban tényleg tömegnyomor van a bölcsikben, meg valami várakozólistáról gagyogtak.

Klarissza
klarissza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: