Új privát üzeneted érkezett!

Vivi,
Én is úgy tudom, hogy a fél fokot a popóban mértből kell levonni, mindig ha ott méred..

Juti,
Nekem azt mondták, hogy a dobozon ajánlott kort érdemes betartani,persze a +/- 1-2 hét nem számít, de babakeksz esetében valóban a gabona, meg esetleg a benne lévő tojás miatt érdemes odafigyelni..

Pajzsmirigyre azért kellett vinni Kristófot, mert neklem a terhesség alatt alulműködött, és terhesség előtt és azóta sincs semmi bajom, tehát csak ő kavart be nekem.:) De szerencsére neki sincs semmi baja.

Mi is nyűglődünk azóta is, éjjel kel megint, nappal meg egyedül nem igazán hajlnadó elleni, olyan ordítást levág, hogy öröm hallgatni.:(
De ma beszereztünk neki egy olyan zsákot ami paplanként funkcionál és ami alá kell pizsamát adni, ma már abban fog aludni, mert állandóan kitakarózik, ahogy forog és a 21 fokos szobában nem csodálom, hogy a komfort érzete nincs meg szegénynek..

Kép
k.krisztina78
 
 


Mit adtok a babáknak uzsonnára, ami laktató is???


Zsuzsi
zsuzsi80
 
 


Halihó!

Vivien! Én is csak remélem, hogy időben rá fog jönni az uncsitesód, hogy nem úgy megy az, ahogy elképzeli az ember. Én szépen elterveztem, hogy Kincső szigoruan kiságyban fog aludni. Ahhoz képes 2 és fél hónapig velünk aludt. A galériára én sem fogom felvinni, hogyha egyszer elkészül :roll:
Én is úgy tudom, hogy popónál mindig le kell vonni.

Adri! Zazó nagyon ügyi! Kincső sem akar megint négykézlábazni. Néha el van hason, de mostanság az űlő póz a menő, vagy az álló :)

Csajok! Hol lehet a haptapit venni? Néztem már Corában, Tescoban. Kincső űlő helyzetből hasra megy, meg kapaszkodna is, de csak akkor tud, hogyha ott vagyok, mert belém kapaszkodik. :)

Kép
bettó
 
 

 
 

Nálunk uzsira tejpép van :wink:

Kép
bettó
 
 


Zsuzsi,
nálunk is tejpép van uzsira gyümölccsel, illetve nálunk Sinlac a tejpép a bőre miatt sajnos.

Kép
k.krisztina78
 
 


Vivi!

Fél fokot akkor kell levonni, ha popsiban méred - jól tudják a csajok. Hónaljban nem kell levonni. Én Daninak norofen szuszpenziot adok. Ízlik is neki, meg nem olyan embertelennek tűnik, mint a popsis megoldás.

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Keksz helyett meg adjál babapiskótát!!! Azt Dani nagyon szereti. Meg lakató is , meg fincsi is. Ma pl. körtét, almát és babapiskótát turmixoltam össze neki. Falta, mint kacsa a nokedlit.

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Ja és újság: kaptam nagynénémtől egy holdkompot. Így mégis lett, pedig eredetileg nem akartam. Beletettem Danit. Baromira örült neki. Vigyorgott ezerrel, míg benne volt, és nagyon ügyin kezdett vele kacsázni :)

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Panka!

Babapiskótát lehet????? Az nem liszttel, meg tojással készül? Mert én ezek miatt nem adnék neki! Nem vagyok képben az ilyen dolgokkal. Meg ha lehet, akkor melyiket? Mert nem bízok a "no name" piskótákban, a Manner babapiskóta ára meg a csillagos egekben jár! Komp! Elhiszem, hogy tetszik Daninak, szerintem nagyon élvezhetik, lehet, hogy mi is benevezünk majd egyre, de én még várok kicsit, amíg stabilabb lesz, mert így is állni akar egész nap, de egyensúlyérzéke az még nincs a drágámnak!

Bettó!

Barátnőm fia Boti is először ült, aztán kezdett csak el mászni 8 hónapos kora körül. Milán is már szépen ül, csak ha elfeledkezik magáról, mert annyira játszik, akkor eldől. De már szépen tartja magát:
Kép
Habtapit mi a tescoban vettünk még nyáron, meg néha van a Rossmannban is. De azt ki kell fogni, mert oda is csak ritkán hoznak. Ami a tescoban volt, az szupi, mert nagy számok vannak benne, nem pedig apró figurák, és ha ki is ügyeskedi, nem tudja lenyelni, mert a Boti például kiszedegette az apró darabokat. Az majd később lesz jó, ha már egyedül össze tudja rakni! Van az intersparban habtapiból összerakható házikó, az oldalán számok, meg betűk vannak. Nem túl nagy, kb. akkora, mint egy monitor, de az is jó játék lesz később.

Na, elteszem magam holnapra!

jutiboszi
 
 


Juti, Betto!


bocsánat , de mi az a habtapi ??
Sajnos én nem adhatok uzsira tejpépet , tejallergia miatt.
zsuzsi80
 
 


Habtapi: Kép

Vastag szivacs, egymásba illeszthető, lehet rajta jókat játszani, csak Milcsi már 1 másodperc alatt lemászik róla! :(

jutiboszi
 
 


köszi!

Én polifoam puzzle-ként ismertem.
zsuzsi80
 
 


Úgy látom a lányok kezdenek lebetegedni. :( :( Remélem nem több egy "szimpla" náthánál. Én is kész vagyok. :roll: Viszont Lili is átalussz az éjszakát 3 napja, :D csak 2-3x be kell mennem hasra fordítani, mert félálomban nyöszörög kicsit, és ilyenkor ez a megoldás. Ugyanis nem aészom velük egy szobába! Először azért jöttem át a másikba, mert Olyan szinten forgolódik Lili, hogy egész éjjel fent voltam. Aztán lebetegedtem, és nem akrom, hogy elkapják. Úgy látszik mindegy, mert bennük is bújkál valami :cry: :(
Tehát este 8-kor alvás (Lilit előszr 11 tájban kell hasra fordítanom :roll: , aztán olyan 1 és 3 körül), de így elalszik fél7-ig. Jázmin ugyan nyugisan alszik, de ő fél6-kor kel :?
Utána fél8-kor visszarakom őket, és alszanak még vagy 1-1,5 órát. Én meg ezalatt sziesztázom a forró habokban :D :D


Igen, már hallgatak a nevükre (amikor akarnak), néha mindkettejükére :lol:

Habtapi: Én az Match-ban vettem, de olyan büdös volt, hogy ki kellett raknom az erkélyre! A mai napig nem ment ki a szaga! Ilyen fura erős ecet zsaga van! De most már csak a szőnyegen vannak, mert jönnek-mennek. Elbarikádoztam egy kb 2x3 méteres részt.
Vendég
 


Sziasztok!

Vivien,nagyon helyesek a csajaid! :D Közben elkepzeltem öket huncutkodas közben :lol:
Uncsitesoddal kapcsolatban,hat eleg furi ez a galerias megoldas...dehat mindenki ugy csinalja ahogy neki jo,nem vagyunk egyformak. :wink:
A regi szomszedotok meg biztos elmebeteg volt,uristen.. :shock: :shock:

Betto,Kincsö mar maszik rendesen negykezlab???Mark meg nem maszik,csak kuszik.Allni Mark is szeret,mindig a fotel tamlajat fogja es ugy all. :D

Juti,ennivalo Milcsi,fel tudnam falni :lol: Azok a hatalmas artatlan szemek :lol:
Tök jok azok a szines labdak.Egyben vetted öket??
En Marknak egyszer adtam eddig babapiskotat,de jol ramijesztett mert rögtön leharapta a felet.Majd ha visszater a batorsagom,ujra megprobalom.A dobozra az van rairva hogy 6 honapos kortol lehet adni.Lehet összemorzsolva gyümölcsbe keverni vagy a kis kezebe is adhatod,de ne feküdjön es csak felügyelettel.A dobozat mar eldobtam,de ha jol emlekszem a Milupatol volt.

Adri,cukik lehetnek ahogy tanciznak. :D :D Zazonak jobbulast kivanok!!!!!

Kép
ami6
 
 


Mi mar bekapcsoltuk a fütest,olyan jo meleg van most. :) Azt hiszem kintre mar Marknak sem lesz jo a vastag pulcsi,hanem mennem kell lassan telikabatot venni neki.Ti mit adtok a babakra ilyen idöben,ha kiviszitek setalni??En egyenlöre vastag pulcsit adok meg ra es alatta persze meg jol felöltöztetve.

Kép
ami6
 
 


Én még nem voltam velük kint, mert reméltem, hogy vissza tudom fordítani a kezdődő megfázásukat, de nem sikerült.
Szerintem a téli lábzsákot föl fogom rakni, és az alá nem kell annyira beöltözni. Szabadabban mozoghatnak.
Vendég
 


Ami!

Én is lábzsákba teszem, mert van téli kabátja is, vastag, hozzá illő kertésznacival, de az még túl meleg, mit adok rá akkor télen??? Úgyhogy lábzsák! Van egy rózsaszín, meg egy bordó! :) Kislányoktól kaptuk! :)

jutiboszi
 
 


Az én lábzsákom sötétkék :lol: Mondanám, hogy cseéljünk, de az enyém ikres! :wink:
Vendég
 



Dupla olyan széles :wink: Ikerkocsira van :)
Vendég
 


Sziasztok!

A habtapit tescóba vettük, de mi puzzle szönyegnek hívjuk :lol: .

Vivi! Jobbulást és gratula az alváshoz!

Juti! http://medimix.hu/printer.php?cid=39 , ezt meg amit már egyszer betettem + még a Kismamák nagykönyvét össze olvasom és így próbálom etettni őket és itt olvastam hogy 6 hós kortól lehet babapiskótát adni.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Minden baba gyönyörű!

Nálunk most uzsira a sülttök + banán 1 kis tápszerrel össze turmixolva a nyerő :lol: :lol: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ma így voltunk kint: harisnya, vastag gatyó, bady, vékony pulcsi, kabát, sapka. A babakocsiba alájuk is tettem 1-1 plédet + betakartam őket. Zazó pikk-pakk el is aludt és 1,5 aludt is.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ami! Kincső drága nem akar mászni, sőt hason sem akar lenni :( Hasra fordul ugyanúgy, mint eddig, ki is emeli magát, de nem akar mászni. Állni viszont annál inkább. Ma az etető székbe is alig tudtam betenni, mert feszítette a lábát, hogy ő állva szeretne most lenni.

Köszi a habtapis infót! Holnap elvileg csavargós napunk lesz, elcsalom a Tescoba, hátha :)

Juit! Nagyon édes Milán a sok labdával:) Na Kincső jó sokáig ott maradna ezen a hebtapin.
Ja és felhúzza magát ott ahol tud kapaszkodni:) Remélem azért a mászást is meg fogja tanulni előbb, vagy utóbb :D

Vivien! Jobbulást nektek! Remélem nem lesz gond! Gratula az átaludt éjszakák miatt. Mi tegnap extra rosszul aludtunk. 2 óránként ébredt. Nem tudtam rájönni, hogy miért, és hajnal 6- kor úgy döntött, hogy neki reggel ven és jöhet a játék. 9-kor viszont kidől 2 órára, így én is pihiztem egy kicsit. Remélem a mai éjszaka jobb lesz :roll:

Kép
bettó
 
 


Én még nem vettem elő a lábzsákot, bár pár napja nem is sétálunk olyan sokat :roll:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Ami!

A színes labdákat is a Tescoban vettük, egyben van egy hálós zsákban 100 db! Puha műanyagból készült, meg tudja fogni a kis kezével, össze is nyomható, csak néha úgy marad! :) A barátnőm fia órákig elszórakozott vele, egyik vödörből ki, másik vödörbe be, jó játék!

Bettó!

Fog még mászni, szerintem ne aggódj! Próbálj meg Te is mászni mellette, hátha utánozni próbál! A Milcsi nagyon sokat utánoz, lehet, hogy Kincsőnél is bejön! Próba-cseresznye! ;)

jutiboszi
 
 


Bettó!

Milyen volt az éjszaka??? Mi aludtunk, bár azért felébredt még sokszor, de nem vészes. Viszont 6kor kelt, visszaaludt 7.30ig, és a Boti ébresztette, ugyanis itt aludt a barátnőm, és a kisfia!! Naaaagyon jó, elvannak a picik nagyon, Boti most lesz 23-án 11 hónapos. Jókat vigyorognak, meg Milcsi nagyon érdeklődik a nagyfiú iránt!

jutiboszi
 
 


Kristóf is nekiindult felfedezni a világot. Igaz még csak kúszik, de van sebessége igy is. a "kijelölt" helyét már pillanatok alatt elhagyja, és a lakás különböző pontjain szedem össze. Négykézlábra is áll, meg hintáztajta magát, de úgy még nem akar mászni.
Az éjjeleink nekünk is megint kicsit jobbak, max cumi kell neki, meg hasrafordítás nálunk is bevállt mint Vivinél. Mostanában mindig az oldalán alszik, de úgy hamar felébred, az új papalanos zsákjában meg ne tud oylan szabadan mozogni, de muszáj neki a zsák, emrt a takarót pikk-pakk lerúgja magáról.

Kép
k.krisztina78
 
 


Sziasztok! Nem tudok belépni az iwiw-re, vagyis betudok de ha pl. az üzeimet szeretném megnézni (vagy bármi mást) vissza megy a bejelentkező oldalra. Miért csinálhatja?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jadika!

Nekem már 1 hónapja azt írja ki, ha be akarok lépni, hogy hibás tanúsítvány. Csak úgy tudok bejelentkezni, ha keresek egy már korábban megnyitott oldalt, és onnan mégesgyszer megnyitom a www.iwiw.hu-t. :roll: De előte is már jó ideje duplán kellett bejelentkeznem, mert elsőre mindig visszadobott.

Marha idegesítő. Minden féle hülyeséget kitalálnak "fejlesztés" címén, pl.ez a véleményezés dolog, ahelyett, hogy megoldalánák a normális alap dolgok használatát, mint pl.belépés.

NAgyon édesek a babáid :D
Vendég
 


Vivi! Köszi, már attól tartottam, hogy vmi vírust kapott a gép :? . Igazad van tényleg idegesítő, hogy már 3 napja nem tudok belépni és van üzim is meg bejelőltek és nem tudok visszaigazolni :twisted: .

Köszi a dicséretet.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Nekem másik ablakból sem sikerül :x .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Nekem teljesen működik az iwiw! :shock: Nem lehet, hogy tényleg valami vírus? Van vírusírtótok? Nekünk az avast van, ingyen letölthető a netről, és nagyon jó, még a trójait is eltűntette a gépről.

jutiboszi
 
 


Képzeljétek, Milcsi este 1 nyikkanás nélkül, kb. 5 perc alatt elaludt a kiságyban, éjjel f1kor kelt fel, és szopizott tök sokat, aztán reggel 7ig aludt!!! Talán még 1x raktam vissza a cumiját 3 körül! :):):)

jutiboszi
 
 


Még mindig nincs fogacska, de megint elkezdett vadul rágni mindent! Előnyben a játékokon található rágóka! :)

Kíváncsi vagyok a véleményetekre: eddig 8kor fürödtünk, és 10 körül aludt csak el, de már kb. 3 hónapja! Szerintetek ha hamarabb fürdetünk, mondjuk 7kor, akkor hamarabb is fog aludni??? Kíváncsi vagyok a véleményetekre! (ja, ezt már írtam :) )Tapasztalat valakinek?

jutiboszi
 
 


Juti: Fogós kérdés... Nálunk eleve fürdés+vacsi után van a lefekvés.
3/4 8-kor elkezdek fürdetni, és fél 9-re mindkettő ágyban van. Ha nagyon nem bírnak magukkal, akkor előrébbhozom, és tegnap pl.8-kor aludtak. ÉÉÉs, átaludták megint. Haladunk :D
Vendég
 


Juti! Van vírusirtónk, nekünk is az avast.

Nem tudom, mi fél 8-kor fürdünk vacsi és alvás (és fárasztó éjszakák), ma 3/4 1-kor kezdték, Anna 2x 1 órát velem is aludt, de közben Zazó is megébredt olyankor vissza tettem, de kb félóra múlva már megint nyafizott és Zazó 3/4 6-kor úgy döntött itt a reggel keljünk fel :roll: , Anna 7-ig vissza aludt, és most sikerült őket újra elaltatni. Megyek is csinálom a tízórait, meg rendet pakolni. Remélem Zalán azért ébred többször mert náthás.

Tényleg Vivi jobban vagytok már?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Tegnap kint volt a doki, és szerinte NEM betegek! Tiszta a tüdejük, és AKKOR nem is köhögtek. Nem tudom, hogy ez miért jelenti azt, hogy akkor sem köhögnek, ha nincs itt :roll: Lili pl.rekedt. Mire közölte, hogy lehet, hogy fáj a torka, de az nem baj :shock: :shock: Hát már akinek! Nekem, meg a gyereknek baj! De a torkuk sem piros. SZóval :roll:
Minden estre adnom kell nekik köptetőt pár napig, meg nózit szívunk, ha eldugul.
Vendég
 


Vivi! Adri!

Jobbulást a gyerkőcöknek!!! És köszönöm a válaszokat az alvással, fürcsivel kapcs. Nálunk eddig ugye már írtam, hogy 8kor van fürcsi, utána tejpép, aztán csinálhatunk bármit, Milcsi játszani akar. Kb. 1-1,5 órát még eljátszogat, mászogat apucijára, meg fel az egyik kanapéról a másikra....aztán legkésőbb 10kor elálmosodik, akkor be a kiságyba, és már alszik is. Próbáltam hamarabb betenni a kiságyba, sikertelen, mert ha még nem elég álmos, akkor azonnal felpattan, és áll a rácsokba kapaszkodva, és nagy szemekkel néz rám, hogy most miééééért????? Rosszabb esetben még sír is, de min. nyafog! Napközben egyre többször elalszik a kiságyban, de este nem akar!!!!!

Csajok! Jön a hideg!!! Brrr.......
Kép

jutiboszi
 
 


Ennél hidegebb hova jön?? Megörülők, Kristóf is köhög meg tüsszög, a dokinéni nem jön ki, vigyem be, de én az ezer mégbetegebb gyerek közé nem viszem be.

Juti,
mi is 8-kor fürdetünk, után vacsi és megy az ágyba, onnantól az ő dolga, hogy mikor alszik el, de ki már nem jön. Mostanában van, hogy magától elalszik, de van hogy cumit kell neki adni, de igy is kb mire elalszik 9- 1/2 10. Próbáltuk előrébb hozni, akkor annyiva lelőbb is kelt éjszakánként. Aztán maradt ez a 8 óra fürdés.

Kép
k.krisztina78
 
 



sziasztok

nálunk meg most kajasztrájk van!Szerda óta nem akar elfogadni semmi kaját csak a cici vagy üvegből tejcsi.
A barátnőm szerint vagy a foga jön (ami már nagyon-nagyon esedékes) vagy beteg lesz.Remélem az első!!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


Adri tényleg szépek a csemeték!!!!Kitartást az éjszakákhoz!!!

Nálunk sem javult a helyzet.Mellettem alszik,kb 5-6-szor fent van egy éjszaka alatt.Kicsit nyűg vagyok.Ez is közrejátszik ,na meg olyan premenstruációs tüneteim vannak hogy csuhaj!Lekaparnám legszívesebben a falról a vakolatot a feszültségtől.

Juti nálunk mindig 7 körül jön el a holtpont alvás ügyileg.Gyors fürcsi és akkor időben el is alszik 7:30-8 körül,de ha húzzuk az időt csak túlpörög és akkor cs.szhetjük az egészet,nyűglődik,hisztizik,nagyon nehezen lehet akkor elaltatni.Egyébként már esti evés közben bealszik .

Kép

Kép
lecso
 
 


Visszatérve a wiw-es problémátokra, miért nem a www.wiw.hu-t nyitjátok meg, miért a iwiw.hu-t szeretnétek? Nekem sosincs semmi bajom vele igy. Nem lehet hogy ez a baj, vagy hülye vagyok? :)

Kép
k.krisztina78
 
 


Edina!

Én akkor gyanakodtam a fogára, amikor nem akarta elfogadni a cicit. De most már egyre jobban úgy gondolom, hogy a mensi miatt nem fogadta el. kb. 1 hetet vártam, hogy megjöjjön, igaz, feszült nem voltam, de Milcsi már érezhette, hogy készülődik valami. Egyébként tegnap fejtem 70ml-t, de már nem adtam oda neki, mert nagyon hígnak találtam. Ma meg megnéztem, (mert azért a hűtőbe biztonsági tartaléknak betettem), szóval ma meg teljesen kékesszürke lett, a tetején van még egy kis zsírosabb réteg, de az egész totál bekékült. Régebben még 2 nap után is szép fehér maradt! :(

Szerintetek azért lett ilyen a tejci, mert már nem szopizik, vagy azért nem szopizik, mert már ilyen volt a tejci????????? (Melyik volt előbb, a tyúk, vagy a tojás?)

jutiboszi
 
 


Kriszta! Hülye nem vagy, de szerintem tök mindegy honnan nyitod meg, a végeredmény ugyanaz az oldal! Vagy én tudom rosszul?! Apukám tudná....majd ha nem felejtem el megkérdezem! Ő a pc guru nálunk! :)

jutiboszi
 
 


Kriszta: Azért, mert az tudtommal iwiw, és nem wiw. Kipróbáltam wiw-el, így még a bejelentkezésig sem jutok el. Nem lehet, hogy te is iwiw-et nyitsz? :wink:
Nálam a lányok 8,5 kilósak (majdnem egyformák, de a pontos számot nincs kedvem kikeresni ), hosszra meg 69-70 centisek.

Kíváncsi leszek mit mond októberben a fejlődés neurológus. A korrigált koruk 6.5 hó, és másznak, meg kapaszkodva föltérdelnek. SZerintem ez annyira nem rossz :wink:
Vendég
 


Vivi,
tudtommal a kettő egy és ugyanaz. Én ha felmegsek én www.wiw.hu t nyitok az tuti, és nekem semmi problémám nem volt még vele. De igy más ötletem nincs akkor.

Juit,
Nem tudom ezt tej dolgot, elvileg ami jön,az jó a babának, akkor i ha fejed, akkor is ha ő szopizza ki.
De most én is tejválságban szenvedek, ma reggelre alig teltek meg a cicik, és ma 10-kor szopizott utoljára és tök üresek. Tegnap ugyanez volt, megprobáltm lefejni, és 60 ml jött le, igy ma nem is próbálkozom vele, gyűjtök estére, bár tudom, minnél kevesebbet éri az inger annál kevesebb lesz a tejcsi is. De ahhoz képest, hogy úgy voltam vele, hogy a 3 hónapot húzzuk ki, amilyen keservesen indult a dolog, elég jól elhúztuk igy is.

Kép
k.krisztina78
 
 


És most kipróbáltam, a saját bejegyzésemből megnyitni és nekem simán megnyitja igy is..

Kép
k.krisztina78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: