Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a hideghez? Brrrr.
Bár közel sem olyan mint Barbiéknál, de azért nekem még ez is sok.
Ki se mentünk tegnap, de asszem még ma sem fogunk. Nem is annyira a hideg miatt, hanem mert Bebius nagyon köhög, és a hideg levegő nem hiszem, hogy jót tenne.
Pont jól időzítette, már ha lehet egy betegséget időzíteni, mert ma jön a szokásos két havi vizsgálatra a dokinő, úgyhogy le sem kell vinnem a rendelőbe.

Nemtom, hogy Ti ill. a gyerkőkitek hogy vannak vele, de Ő annyira hozzá van szokva ahhoz, hogy minden nap megyünk valahová vagy ide jön valaki, hogy ezek a bezárt napok kínszenvedéssel telnek.
Alig várom, hogy jöjjön anyukám.

Csak, hogy legyen még mit olvasnotok, dicsekszem.
Tegnap este oda tettem a vízforralóba vizet teának, ill. neki van egy külön kancsója a forralt víznek.
Később, kérdeztem hogy apa vajon kiöntötte a vizet? Megfogta a kezem, kihúzott a konyhába. megmutatta a teás kannát, majd az Ő kancsóját hogy benne van a víz, majd kifelé menet a gázon levő forralót, hogy abból öntötte ki.
Most már szinte mindent így elmutogat.

na, szép napot mindenkinek!
mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Brigi, még gyorsan!
Pont eccerre küldtük.
Nagyon szépek vagytok együtt!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok Kép

Brigi, még nem is dicsértem meg Mátét, nagyon szép baba + ügyesek vagytok mindketten! Kép

DBarbi, gratula a diplomádhoz!

Mucus, én is így vagyok vele, annnnnnyira várom már a jó időt!!! Semmi kedvem kidugni az orromat Brrrrrrrrrr Ha süt a nap, valamivel jobb, de azért nem bánnám, ha már hosszasan lehetne kódorogni az utcán!

Panu, ugye továbbra sincs semmi az oltástól? Remélem minden ok!

Dandy, új frizi?? Kép????

Barbi, még mindig olyan hideg van??

Gabi, új friziről kérünk ám képet!!! Én is voltam ám fodrásznál, de nekem a szokásos frizim van - vagy egy kicsit rövidebb, szal semmi különös Kép
Pakolás nálunk még nincs napirenden, vagyis Haminál nincs, nálam annál inkább Kép

Anita, de jó, hogy itt vagytok kóvászos Robóval KépKépKép

Gabi75, sztem nem sokáig fogtok nevetni a szájaláson, hamarabb lesz idegesítő, mint gondolnád KépKépKép

Vera, de jó, hogy végre előkerültetek!! 15 állathang???? Sztem én magam sem tudok annyit, úgyhogy megyek Bencihez továbbkpzésre Kép Képek vannak? Mit mondott a dokinéni, ugye nem krupp? Jobban van már?

Pusszancs
Ann
annann
 
 

 
 

hi


hála bene már kifelé jön a betegségböl, már pár napja átalussza (és igy én is) az éjszakát, nappalra is visszatért az alvás, bár a kettöböl csak egy lett, de az jo hosszu (2,5-3 ora).

lányok!
megszabadultok tölem, mert vissza kell mondanunk a netet. elöször csak szüneteltetni akartuk, de havi 3ezer a fenntartási dij - a semmire nem fizetünk 3ezret, igy teljesen lemondjuk. (sajna nem ugy alakul a cég dolga ahogy mi szeretnénk, igy havi 12ezret most nem tudunk netre költeni)
DE nem tart örökké, mert visszajövök!!!!!
SÖT amikor tudok átmegyek netszomszédolni!!!!
a mail cimem marad,gyors választ ne várjatok.

ha talit rendeztek panunál megvan a számom, hivjatok meg engem is, légysziiiiiiiii

pocisoknak és leendö pocisoknak:
vigyázzatok magatokra

klarissza: hatalmas döbbenetböl lassan magamhoz térek. örülök neki, hogy a számomra megismert klarissza kezd visszatérni beléd. remélem mire lesz ujra netünk , akkor már a pocis klarisszával fogok "találkozni"

panu:
számomat tudod, ott mindig elérhetsz.

vera:
az igen, jo kis repertoarja van a bencének.

bombom:
gratulálok, máté nagyon szép kisfiu. szép ujjai vannak. tetszik ez a maszatos kép rola.

mennem kell fözni, pakolni.

viszontlátásra pár honap mulva
(sajna megint nem megy a melléklet feltöltés, igy a bucsukép elmarad)

puszi mendenkinek és legyetek jok
orsolya11
 
 


Sziasztok!

Lefektettem Bencét, gyorsan írok pár sort, mert ki tudja mikor ébred. Nem kruppja van, hanem hörghurutjaKép Ugyanaz vonatkozik erre is: hogyha éjjel nem tudja abbahagyni a köhögést akkor paplanba be és ki az erkélyre 5-10 percre, mert a hideg levegő csodákat tesz.
Kapott antibiotikumot, meg egy olyan köptetőt (Fluimucil) amit fél pohár vízben kéne feloldani mert a szirupos változat nem voltKép Hiába csempészem bele a gyümölcslébe akkor sem issza meg, úgyhogy helyette Rhinatiolt adok, ami a doki szerint nem annyira hatásos. Ma már egész jó éjszakánk volt, 4-5 ébredés, de pár korty ivás után visszaaludt szerencsére.
Viszont reggelre már az orra is folyt, és még csak ismerkedünk az orrszívóval de már most naggggyon utáljaKép
Olyan rossz látni szegénykémet, a szemein nagyon látszik hogy beteg, és hát a kedve sem túl rózsásKép
Remélem a hétvégére azért jelentősen javulni fog!!!

Ann!
15-én küldtem Neked egy hosszú levelet+sok képet, nem kaptad meg? Szólj és akkor újraküldöm. Lehet olyan sok volt hogy nem ment át?!
Gyorsan összeírtam az állathangokat, "csak" 14et tud bocsi, de mikor soroljuk akkor közben szoktam kérdezni a vonatot és az autót is, azért emlékeztem 15reKép
Amúgy cica, kutya, csacsi, ló, oroszlán, majom, halacska, béka, kígyó, krokodil, kacsa, tyúk, liba, maciKép

Mucus!
Mi még nem találkoztunk, üdvKép
Szerintem menjetek ki pár percre a levegőre, nagyon jót tesz a hideg a köhögésre.
Mi délelőtt voltunk lent a boltban, de szigorúan csak kézben lehet vinni vagy babakocsiban, mert a séta ilyenkor tilos. Bence totál kivirult kint, nem folyt az orra, nem köhögött, és tiszta virgonc lett, már amennyire most lehet...

Brigi!
Gratulálok Mátéhoz, igazán gyönyörű babuciKépKép A Marcsi által feltett képen pedig mindannyian nagyon szépek vagytokKép

Még teszek fel pár képet Bencéről, aztán megyek dolgozgatni amíg lehet...

Kép
Kép
Kép
Kép

Üdv,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok Lányok!

Képek:
Brigi, nagyon szép ez a kis Máté lurkó! Jó, hogy már otthon vagytok, engem érdekel a szüléssztorid, ha majd lesz egy kis idödKép

Vera!
Milyen nagyot nött Bence!Kép Ezek a szemekKép Az általa kiválasztott cipö, mintha kicsit nagy lenne, nem?Kép

Orsolya!
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni, várunk vissza mielöbb!

Mucus!
Bebusnak jobbulást! Nálatok kéthavonta kijár a dokinéni? Nálunk felénk se néz, hacsak én nem megyek. De nem szívesen, csak ha nagyon muszáj. A védönö is akkor volt utoljára amikor Ilang megszületett. Akárhonnan nézem, az 17 hónapja voltKép
Mindegy én idöközönként lemegyek, de azért ez furi, hogy ilyen eltérö, hogy hol hogyan intézik ezt.

Barbi!
Mi van Veletek?? El vagy tünveKép

Zsizsa!
Hahó, Te merre jársz?? Mi van a kis pakoló Gabival?

Ann!
Te magatokról nem írtál semmitKép Jól vagytok?

Anita!
A kolbász után Robó bevágott egy egész malacot?Kép

Annyit még írok, hogy Ilang elkezdett egyre több dolgot mondaniKép Új szó a duda, a kocka na és a kakaKép Már mutatja ha gond van a gatyában, olyan édesKép Ha levesszük este a pelust, egyböl leguggol és elkezd pisilni. Megpróbáltam alátolni a bilit, de kilökte, majd a fejére tetteKép Gondolom még nincs itt erre az idöKép

Na most megyek, mert itt ülök már megint, pedig, dolgom az lenne.

Puszi,

Tündér
tündér
 
 


Még eszembe jutott két állathangKép kecske és barika, ezeket is tudjaKép
Amúgy ez nagyon jó oldal ilyen szempontból: http://www.fisher-price.com/us/playtime/
Ezen belül pedig a Toddler/Animal Sounds Game (az első)

Tündér!
Ilang is ügyi nagyon!Kép
Bence is szól ha kaka van, paskolgatja a pelusát és mondja hogy kaka, de már csak akkor ha benne vanKép

Még alszik a gyerekem, és nem merek semmit csinálni itthon nehogy felébresszen szegényt, olyan felületesen alszikKép

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!
ha már Vera is előkerült Kép Kép, akkor én is ráveszem magam az írásra.

Vera, Benci nagyot nőtt, elképesztő ez az állathang-tudás Kép ügyes kissrác Kép

Anita, Robó aranyos e kolbásszal Kép és szereti is? vagy huncutkodik inkább?

Brigi, mégegyszer sok-sok gratula, jó egészséget kívánok az egész családnak, és sok erőt neked a 4 fiúhoz. Máté helyes baba, a családi kép (by Marcsi) nekem is nagyon tetszett Kép

Tündér, ez aztán fejlődés: beszél és mindjárt szobatiszta a lányod Kép jól nézhetett ki a fején a bilivel.

Mucus, jobbulást kívánok nektek, sajnálom, hogy beteg lett a fiad Kép ez a 2 havonkénti családlátogatás komoly? nem hallottam még ilyenről.

Orsi, sajnálom, hogy nem alakulnak jobban a dolgok. de majd hívlak. örülök, hogy Bene jobban.

Gabi75, Dávid sztem most mindenre ki fogja próbálni a "nem" választ Kép egyszóval, ne vedd komolyan, vagy csak nagyon kicsit. a Magyarország iránti érdeklődése kedves, biztosan érzi, neked mennyire fontos Kép

Ann, és ti hol jártok a művészetek elsajátításában? irigykedem rátok néha, amikor Liza rágja a ceruzát, dobálja a zsírkrétát, a gyurmára pedig rá sem akar nézni Kép

Zsizsa, amióta láttam a lányod "rövid" haját, én is gondolkodom azon, hogy géppel kéne Liza "tincseit" megkurtítani, apa szerint viszont elég az olló. eredmény még nincs, csak szembe lógó haj Kép

Klarissza, hogy vagytok? Laca mit csinál mostanában? bámulatra méltó, ahogy te és Marcsi gondolkodtatok a veletek történtekről. le a kalappal!

Barbi, kis focistád hogy van? Kép és a hideg idő már elvonulóban? vagy még mindig bent kell kuksolni a lakásban?

Hganosz, remélem veletek minden rendben, jó egészséget kívánok!

Hanzika, mi van a bölcsivel? elkezdtétek a beszoktatást? ha jól emlékszem februártól dolgozol?

magunkról egy keveset. Ann, köszi az érdeklődést, egy kis náthás utóélete van az oltásnak. bár az is lehet, hogy nem amiatt, egyszerűen csak megfázott, mert sokat vagyunk kint a levegőn, és előfordulhat. beszéd egy kevés van: csillag, gömb, tányér és panda, ennyi van a szótárban, az egyszerűbb szavakkal kezdjük Kép Liza pakol, de most már nem kicsit, hanem mindent: söpri le a polcot, és szedi ki az apja alsóneműjét a fiókból (az ő magasságában van), mindehová felmászik, ahová csak tud, válogat újabban a ruhák között, volt, hogy nem vette fel a felkínált kabátját, hanem mutogatta a másikat a fogason, és dobbantott a lábával, hangsúlyt adva a követelésnek Kép a régi könyveit nem is akarja látni, unja őket, még kívülről sem mondhatom, maximum utazás közben Kép viszont már szívesen hallgat hosszabb mesét, megkapta pl. a "Világító mesekönyv"-et és szereti. ajánlom nektek is, nálunk bejött: a világítás és a mese is Kép ha a művészetben egyéb területein nem is jeleskedünk, a színház menni fog. bábozunk, és nagyon élvezi, kaptunk is bábokat, és könyvben is vettem már neki (táncoló kukacka, táncoló méhecske), és nagyon szereti. kilóban még nem érjük el Ilang méreteit, hosszban sem, de sokat nőtt, sorra rakom ki a kinőtt ruhákat. ja, és puszilkodik Liza. a levegőbe, legtöbbször. csak úgy csattan. általában a játékoknak, meg mindennek körülötte küldi a csókokat, de nekünk nem nagyon ad Kép, csak ritkán, messziről cuppant.

bocsánat attól, akit kihagytam, igyekszem behozni a lemaradásomat.

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Vera: de jó, hogy előkerültél!

Már akartam képet felrakni a frizumról, de kiderült, hogy kicsinyíteni kellene. Most megtettemKép
Ilyen volt:
Kép
ilyen lett:
KépKép
dandy
 
 


Jó sokat írtatok! Kép

Brigi:
Ez a Máté GYÖNYÖRŰ kisbaba Kép Mikor mentek majd sétálni???? A türelmetlen Klarissza Kép Engem is érdekel a szüléstörténeted!

Vera:
Jó, hogy előkerültetek végre! Remélem Bencike hamar túl lesz ezen a hurutos dolgon. Állathangok nem semmi, mindjárt ki is próbáljuk az ajánlott oldalt. Dolgozol otthonról? Vagy félreolvastam valamit.... Bence nagyon szép kisfiú!

Orsi:
Kép Én bizti, hogy telcsizek Neked kábé február közepe felé.

Anita:
Kolbászos Robó Kép A férjnek nagggyon teccet, meg is mutatta Lacának, hogy bezzeg más kisfiú már így falja a fincsi kolbászt.

Panu:
Lizi nagyon érdekes szavakat tanult meg elsőként Kép Különösen a gömb és a panda teccik. A "világító meseköny" felkeltette az érdeklődésem, jövő héten irány a Libri. Mi is hétvégén tervezzük Laca frizurájának megnyírását, ez lesz az első.

Barbi:
Remélem nincs gond, azaz kitudtok a házból lépni a sok hótól Kép

Mucus:
Jobbulást! Tényleg érdekes, hogy hozzátok kimegy a doki.

Tündér:
Bili a fejen Kép A tesómnak egyszer rászorult Kép

Köszönöm még egyszer mindenkinek a válaszlevelet. Azóta nézegettem a naptáram és még egy dolog eszembe jutott. Mikor az a ronda vírus költözött belém, ugyanakkor a felfázásomra is kaptam egy lóadagnyi antibiotikumot Kép Én kis naiv azt hittem, hogy az első három hétben ettől még nem lesz baja....úgyhogy minden kismamának készülő kismama nagyon vigyázzon az egészségére!

Ja, Lacáról is írok.
Laca kifejezetten műszaki érdeklődésű, nap, mint nap harcolunk vele, hogy ne tegye tönkre a dolgokat. Beszélni még nem igazán beszél, de a Klárit már jól tudja kiabálni Kép Kájjiiiii!! Anyám szerint túlságosan eleven, mindenhova felmászik, tiszta életveszély. Imád a szomszédban lenni, van egy 2 hónappal idősebb baba, Bálintka. Állandóan kergeti szegényt Kép most pedig megyek, mert csörömpöl valamit a másik szobában...

(Egyébként egy kicsit kedvet kaptam a babázáshoz, de most úgy állapodtunk meg Apával, hogy míg Laca nem alussza végig az éjszakát, addig nem lesz kistesó. Persze nem alussza át, most megint visszatértünk a 3-4*szeri ébredésre. Elég fárasztó.)
klarissza
 
 


Andi:
De menő csaj lettél!!!! Kép Nagyon szuper lett, sokkal fiatalosabb.
klarissza
 
 


Sziasztok

Vera
Igen, nem nagyon futottunk még össze. Nem hiszed el, de hirtelen mintha a saját fiamat láttam volna amikor Benci képeire ránéztem.
Annyira hasonlítanak. A hajuk, a hajuk szine, az arcvonásuk is meg talán még a nézésük is. Ja meg a ruhájuk. (prince oliver body meg a kertész gatyó ugyanaz.)
Nagon okos, hogy ennyi állathangot tud utánozni. Mi már ott tartunk, hogy a macskára is vau, meg a tyúkra is vau. Azt mondta ma a dokinő, hogy nem felejti el, csak számára már érdekes, hogy mindíg megmondja, hogy mit csinál a mitomén mi.

Dokinéni:
na nehogy azt higyjétek ám, hogy csak úgy szivességből jár ki. Én kezdetek óta nem jártam a rendelésre, az össszes oltást itthon kapta meg. Persze x összeget fizetek.
Nyáron nem járt, de most ebben a hideg, beteges időszakban nem bánom, hogy két havonta kijön. Na meg a fütyi miatt. Ami volt letapadása az állandó ellenőrzés, kenegetés hatására kezd megszünni, már csak egy kicsi van.
Szal lányok, szar helyzet, de a pénz nagy úr.

Én is most készülök frizu vágás+ melírozásra.
Várom, hogy mikor szól vissza a fodrászom, mert ugyanis Ő is kijön. Hááát, én már csak ilyen lusta p...a vagyok. Ááá, egy jó ismerős a fodrász aki a város másik felében dolgozik.

Panu
Liza tudja mit akar!! Tipikus kiscsaj. Na ne már, hogy Te mondd meg, hogy mit vegyen fel.

Tündér
Ilang bili kalappal? Ez nagyon jó.
Még az a szerencse, hogy üresen rakja fel.
hi-hi-hi

Klarissza
Akkor Laca 1-2 év múlva átruccan majd a szomszédba egy kis pletyire.
Miét szeretnek a gyerekek a szomszédba járni?
Bebus is, pedig nincs is ott gyerek.
Kistesó ügyben: van valami idő, amit most ki kell várnotok? Általában 3 hónapot szoktak javasolni az orvosok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Húúú jósokat írtatok! Nemmondom Kép Fanni még délutánialszik én pedig most fejeztem be a melót.
Nálunk is bővült a szókincs Kép új szó a ház Kép és ami nagyon menő az az autó...ezt mondogatja állandóan és mutogatja a kocsikat...hát van belőlük néhány Kép

Köszönöm szépen a gratulákat Kép

Klarissza: énis nagyon megdöbbentem, sajnálom Kép Jó, hogy így állsz hozzá! Ez nagyon fontos! Kép

Cory: köszönöm szépen, drága vagy, hogy felajánlottad a felvételt a nickről, de anyósoméknál is jön, úgyhogy ő veszi Kép Amúgy írtam a UPC-nek...toll a fülükbe!

Brigi: csudaszép Mátébaba! Mégegyszer gratulaa!!! Picit irígy vagyok ám! Kép

Vera: nahát, Benci mekkorát nőtt! Legutóbb mikor láttam Róla képet még nagyon babás volt Kép Klassz kislegény nagyon! Állathangok Kép Fanni nem utánoz semmi ilyesmit hiába brekegek neki Kép egyedül azt mondja, hogy "vava" ha meglát egy kutyát. Legutóbb ugyan egy macskát is levavázott, de tévedni emberi dolog :Kép

Anita: Robó a kóóóbásszal csúcs! Kép

Andi: nagyon menő lett a frizura! Nagyon jóláll! Kép

Na ébredezik...még gyorsan 2 kép, a hétvégén készültek:

Kukucs a vonatból:
Kép

Mit is egyek?? Kép
Kép

Pusszok: DBarbi
Dbarbi
 


Mucus:
A dokim inkább egy évet javasolt, vagy azt hogy költözzünk el a negyedikről Kép (Azt mondta, hogy egy egészséges magzatnak se túl jó, amit most művelek: éjszakázás, le-fel cipelgetés a 4.ről, jó kis vizsgaidőszak KépDe ha belegondolok, akkor most mindannyian ezt műveljük, vagyis majdnem, vagy nem? Szóval ezekre nem lehet ráfogni a dolgot, mert ha jól tapad a baba, akkor az oda van tapadva.
klarissza
 
 


Klarissza!
Ezekböl a dolgokból nemigen lesz egyhamar kevesebb nem? Mikor diplomázol? A cipelés sajna megmarad, meg az örökmozgó Laca-boy is hál'Istennek. De nekünk is születtek tesóinkKép Mi a 3. laktunk bérházban, ahova Anyum is cipekedett, mégis van egy igencsak élö, jólkinézö ÖcsémKép Igazad van, ha jól tapad a babó, akkor onnan ki sem lehet utána robbantani szerencséreKép
Vigyázz magadra és azért pihenj még sokat, amennyit Laca mellett tudsz!

Puszi,

Tündér
tündér
 
 


Az elözö üzim volt a 666.!Kép

Tündér
tündér
 
 


Lemaradt:
Andi frizurája szupi lett, tök fiatalosKép Lurkók édesekKép

DBarbi, Fannija még mindig tündériKép Új szavakKép

Tényleg elmentem a dolgomraKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tegnap már majdnem agyvérzést kaptam ettöl a Babanettöl, nem jött be nálam se. De már korábban is sok bajom volt vele, általában csak félig tölt be egy-egy oldalt, igy hozzászólni már nem is tudok...
De élünk és virulunk,jelentem újra elérte a plusz fokokat a hömérön a higanyszál!!!Apró örömök...

Klarissza,még csak most jutottam ide, hogy én is megirjam,mennyire sajnálom ami történt. Nem vagyok egy fakir természet, aki mindent kibir, de én is elolvasnám a történetedet, egyrészt mert érdekel,mi történt veled, másrészt mert én is túlestem egy hasonló eseten....
NEm akarok okoskodni, de én úgy tudom a genetikai okok miatt történö vetélések a 8-10-ig hétig zajlanak le, utána már nem nagyon lehet tudni miért...Illetve a 12-ik héten veszi át a méhlepény a teljes feladatot, esetleg azzal lehetet valami gikszer...Na jó, nem is okoskodom tovább, pláne, hogy még nem is olvastam rendesen vissza, lehet irtál már azóta valamit.

Most megyek,mert irtó csend van, ez nálunk ugye nem jó jel...
Majd jövök még, és rakok én is képet!

Ja, majdnem elfelejtettm, örülök,hogy Vera megkerült,már éppen kérdezni akartam,ebbe a topicba mikor irsz már...
Na tsók
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Klarissza
Lacával való terhességed alatt is ezek voltak a körülmények?
Mert akkor elvileg nem lehet ez az ok, nem?

Asszem mostmár mindenki írta, hogy szívesen elolvasná a történetedet, én is.
Persze tiszteletben tartjuk, ha nem akarod megosztani velünk, hiszen ez a magánügyed.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Visszajöttem, a csend oka az volt, hogy a tv-t is,és a beltéri egységet is bekapcsolta, és nézte az adástKép A gond csak annyi volt,hogy nem a mesecsatornán volt hagyva...

Klarissza, a mi fiainkat össze kellene kötni, müszaki érdeklödésük miatt...Nálunk a csavarhúzó, zseblámpa,mindenféle zsinór, fontosabb és kedvesebb játék,akárminél...Most már komolyan keresek neki játék-barkácskészletet,mert órisi hiszti van,ha meglátja apáét,és mégsem adjuk oda neki...

DBarbi, nem tudom,hogy én gratuláltam-e a diplomádhoz, de ha nem, akkor most tuttiraKépKép
Fanni nagyon aranyos az éltlapos képenKép!

Orsi,hüp-hüp, akkor most hogyan fogom tudni ikertesóval mi van????Tudom kényszer nagy úr, de hátha betévedsz még azért hébe-hóbaKép

Vera, nagyon nagy már Bence is, most jól megnéztem a képeket, tényleg sokat nött...A krokodik mit mond?KépKépMost komolyan, ezt én sem tudom...

Anita, kóbászos Robó igen eredeti, ezt csak úgy elkaparintotta, vagy ti adtátok oda??Mert nálunk is készült már hasonló kép, de akkor ö szerezte meg magánakKépKép

Brigi, ez a Máté baba még most is csuda aranyos, jó babázást Neked!!!!REméljük nem fog elromlani késöbb seKépKép

Dandy, csini frizurád lett, olyan kis modernKépKép

GAbi75, sajnállak a hidegértKépKép (na jó, ez most igen ironikus volt tölem), de képzeld itt van mindenféle finomság, kolbász, szalámi, meg különbözö szalonnák...Nem tudom,hogy a hideg miatt, de az elmúlt három hétben rákattantunk a magyar hentes cuccaira,ezek a jó zsiros, hizlaló dolgok estek jól mind a kettönknekKépKép

NA, végül még pár kép, egyrészt régen volt, másrészt most hétvégén kirándulni voltunk, egy jégszoborkiállitást néztünk meg. Alig készült el pár szobor idöre,mert még elözö nap is minusz 40 fok volt.Kép Amikor mi voltunk,már nagyon barátságos,minusz 5-6 fok volt csak, ls szakadt a hó...Ádám húzta a szánkóját, meg mi is húztuk, japán túristák nekiálltak fényképezni meg videózni. Apa az 5-ik ilyen után azt mondta, ezért most már pénzt kellene szedniKépKép

Jégvárban:

Kép


Egy jégszoborral:

Kép

És egy tájkép,mert olyan szép volt:

Kép

Na,most elköszönök, ha megint nem jövök, nem az én készülékemben van a hiba...

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Lefekvés előtt pár sor, hogy most már ne maradjak le nagyonKép

Panu!
Örülök hogy Te is írtálKép
Lizáról friss képet nem teszel fel, én már olyan rég láttam!

Dandy!
Klassz lett a hajadKép Csak ez már az a kategória amit muszáj reggelente belőniKép
Én most növesztem újra, fenti okok miatt. Nincs időmKép

Klarissza!
KösziKép
KájjiiiiKép nagggyon tetszettKép
Az utóbbi pár napban, ill. mielőtt Benci beteg lett, rengetegszer eszembe jutott Laca, ugyanis Bence is mostanában olyan huncutul néz ahogy Laca szokott. Annyira előttem van az arca ahogy itt állt nálunk a szekrény előtt és sandán vigyorgottKép
Dehogy dolgozom, csak házimunkára értettem, amiből aztán nem lett semmi hogy ne zörögjek. Aludt is Bence 4 és fél órát, egy pici ébredésselKép Szegényt biztos a gyógyszer is kiüti, már most is alszik, 8 óta.

Mucus!
Képet hol láthatok Bebiről? MegnéznémKép A profilodban nincs semmi.
Amúgy hozzánk havonta jár a doktornéni, és ez volt az első eset hogy betegség miatt jött, amúgy csak a szokásos havi rápillantás. Még februárban jön beadni a most elmaradt bárányhimlő oltást, aztán én sem hívom már valószínűleg, már elég nagy Bence hogy szükség legyen erre. Eddig viszont megnyugtatott hogy látta.

DBarbi!
Fanni édesKép nekem is az étlapos tetszett nagyon!
Diplomádhoz gratulaKép

Barbi!
Miért melyik topicban láttál az elmúlt pár hétben?Kép mert sehová sem írtam...
Jégszobrok nagyon klasszak!
Ja, a krokodil pedig majdnem olyan nálunk mint a béka(az kekekekekkkKép) ez viszont sokkal erőteljesebb kkkkkkkkáááááá, szinte ordítva, mert az elég veszedelmes állatKép

Na azt hiszem mindenkinek írtam, megyek lefeküdni, nem tudom Bence mikor ébred...

Jó éjt mindenkinek!
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera, a kondi géped elkelt,nem?KépKépKép
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

köszi a dícséreteket!

Vera: valóban ez az a kategória amit be kell lőni naponta többszörKép) Időm az nekem is csak mínuszokban mérhetőKép Ennek ellenére én már nagyon untam, hogy csak lógott, ezért váltottam. Majdcsak lesz valahogyKép

Barbi: klasszak a jégszobrok. Reggel mi is havas tájra ébredtünk, csemeték élvezték is még de., du-ra elolvadt.Kép


KépKép

Dandy
dandy
 
 


Jó reggelt!
Csak egy gyors kérdésem volna: akinek a gyereke volt már beteg, tudna-e nekem valami bíztatót mondani...
Bencének úgy halljuk hogy szörcsög az orra, fénylik is neki, sőt hapcinál rendesen ki is jön(bocsiKép), viszont ha szívjuk akkor semmi de semmi nem jön kiKép Este a férjem már azt találta ki hogy nem is az orra szörcsög hanem a torkában a slejm ahogy veszi a levegőt alvás közben. Ez lehet?!
Félek kissé hogyha mégis az orra akkor miért nem tudjuk leszívni, nehogy megtapadjonKép

Barbi!
Jaaa, azt hittem valami lényegretörőbbet láttálKép

Dandy!
De aranyosak ahogy örülnek a hónakKép

Sziasztok,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Borzalamas éjszakánk volt! Ez a köhögés jobban kikészít mintha magas láza lenne Bebusnak. Nagyon szárazan köhög, és az éjszaka jött rá egy pár perces roham. Engem a frász kerülget, mert a rémálmom a krupp. Szerencsére nem az volt, csak alig kapott levegőt, ahogy fogtam éreztem a kis hátán hogy a levegővételnél teljesen össze van szűkülve.
Kinyitottam az ablakot, és szinte másodpercek alatt telejesen kitisztult.
Valakinél volt már hasonló köhögő roham, esetleg krupp???

Barbi
Nem viccelek, de rendesen kirázott a hideg, amikor megnéztem a képeidet. Egyébként gyönyörűek.

Vera
Sajnos aktuális képeim nem nagyon vannak, ill. nem digitális. Nekünk nincs is csak hagyományos gépünk (azt szeretjük). Van egy pár képem a gépben amiket ismerősök csináltak és elküldték, de azok közt meg csak régebbi felvételek vannak.
Egyébként tegnap este végig nézegettem az albumotokat, hááát néha könny szökött a szemembe.
Képzeld! annyira egyhúron pendülünk, hogy még a macis csíkunk is ugyanolyan.

Andi
Hogy tudnak a gyerekek örülni egy kis hónak is, ugye?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Vera
Valszeg nagyon bevan sűrűsödve, fel kell neki hígítani egy kis só oldattal. patikában, dm-ben lehet kapni Steri Mar tengeri sóoldatot. ezt a szívás előtt pár perccel kell az orrába fújni, és utánna próbáljátok meg a szívást.
Naponta többször is lehet fújni, nem ártalmas.

Ha meg a torkában van, akkor inkább valami köptető kéne, hogy felköhögje. Recept nélkül kapható az Ambroxol Q szirup, ez nem egy erős gyógyszer nyugodtan lehet adni neki.

Nekem azt mondta a dokinéni, hogy ha nagyon száraz a levegő, akkor megduzzadnak a nyálkahártyák, és olyan hangokat ad ki, mintha meg lenne fázva.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Mucus!
Sterimart fújunk mindig az orrába szívás előtt, de max az jön ki és más semmi. Köptetőt is szedünk, a felírt Fluimucil helyett Rhinatiolt, lehet hogy ez semmit nem ér?
Attól félek hogy szövődményei lesznek, nagyon nem szeretném neki elhanyagolni, de nem tudom mit tehetnék még?!

Na, nálunk volt ilyen köhögőrohama Bencének amit írsz, 10 hónaposan valami miatt köhögött pár napig, de úgy hogy ha akkor nincs a férjem (aki sokkal higgadtabb mint én) én már mentőt hívtam volna, mert annyira nem kapott levegőt hogy már kékült-zöldültKép Sajnos én is ilyen parázós vagyok, hogy mindig a legrosszabbra gondolok, most is a kruppra persze rögtönKép Ilyenkor tényleg csak a hideg segít, ill. ha krupp akkor az arra megfelelő gyógyszerek.

Remélem Bebi is hamarosan túllesz rajta, olyan rémisztő őket így látniKép

Tényleg egyforma a csíkunk is?! ez már valóban hihetetlen egybeesés! KépKépKép Bár azóta mi elköltöztünk és már másik van a szobájában.

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera, Mucus:
Mikor Lacának kruppos rohama volt, akkor mi rohantunk az ügyeletre. Csak úgy hörgött a szobában, persze, ahogy kiértünk a szabad levegőre sokkal jobban lett. Nekünk a doki azt mondta, hogy minden esetben vigyük be az ügyeletre, ha jön a hörgés, hogy doki is lássa, de azonnal. (Plusz az ablakba állás stb. )Azóta nem volt rohama, szerencsére. A gyerekorvosunk azt mondta, hogy nem minden baci és vírus hozza elő a kruppot, csak néhány. (?)
Én csak akkor szoktam porszívózni Lacát, ha látom, hogy kicsit csorog. Szörcsögésnél nálunk sem mindig jön ki, ami bent van. Nekünk jól hat a Rhinatiol, bár a dokink Ambroxol mániás, csak annak elég keserű az íze.
Türelem, pár nap alatt túl van a baba a betegség súlyosabb részén, nálunk Laca mindig utána kezdett el nagyon köhögni és nagyon csorogni, ha már kezdett javulni az állapota.

Mucus:
Nem találtam a profilodban az email címed.

Tündér:
Pont a suli felén vagyok túl. Lacával végig dolgoztam a terhességet,de nem kellett 15kg-os csomaggal le-fel rohangálni a lépcsőn és suli sem volt, de bizti, hogy most nem ezek az okok voltak a bűnösök.

Barbi:
Lehet, hogy egyedül csak én irigyellek a hideg és a hó miatt! Nekem nagyon teccik Kép Kép és nagyon hiányzik a nagy hó Kép Olyan romantikus nagy-nagy fehérségben sétálni, miközben szállingózik a hó.... Kép
klarissza
 
 


Sziasztok!
Boti is beteg, de nagyon, ugyhogy csak gyorsan: mi használtunk már többször Fluimucilt, nagyon jó, tudom ajánlani. Vény nélkül kapható a feloldható változata.
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


SziasztokKép

Én a Friss babásokból vagyok, csak azért írok ide, mert találtam egy ismerőstKép

Szia ZsizsaKép
Remélem emlékszel még, mondjuk kb másfél éve tüntem el a friss pocisoktól.
Láttam Gabi képeit, nagyon ariKép
Ha nem zavargok, írnék ide is, mert igaz, h mi nyár közepiek vagyunk, de olyan topik nincsKép

BarbiKép
A te neved is rémlik, te is a friss pocisba keztél írni?

Szia TündérKép
Te itt is?Kép

Manócs( aki bocsi,h hívás nélkül jöttKép )
manócs
 
 


Sziasztok!

Manócs,
szerintem nem gond egyáltalán, ha ide is írogatsz Kép Szívesen látunk mindenkit Kép Írnál pár szót magatokról, hogy képben legyünk?

Edit,
jobbulást kívánok Botinak!!! Szegénykém, sajnálom hogy beteg Kép Szintén nátha?

Klarissza,
én is azt mondom, hogy nagyon bátran és ügyesen viseled a dolgokat. Mi egy kicsit hasonló helyzetben vagyunk, mint Ti, mármint hogy éjszaka ébredünk még mindig, Zsoltika ugye szopizik, és én is cipelem őt és minden cuccunkat, csak épp a harmadikra Kép Hát ezek a fiúk már csak ilyenek... műszaki szakik, Zsoltika mindenből kiszedi az elemet, azzal imád játszani, meg minden madzagos dologgal: telefontöltővel, szgép egérrel, húzgálja maga után Kép Szerencsére Zsolti nem mászik annyira Kép De azt hiszem, nem ússzuk meg azt sem Kép

Mucus,
éjszakátok Kép Nektek is jobbulást!!! Zsoltika is nagyon hozzászokott a mindennapi levegőzéshez, általában 2x megyünk ki. Délelőtt babakocsizunk, vásárolunk aztán játszótér Kép Igaz ebben a hidegben nem lehet leülni meg homokozni, de azért elmatat, szaladgál az avarban, megmássza a dombot, ilyesmi... Délután alvás után szinte mindig csak gyalog megyünk ki, arra amerre csak szeretne Zsoltika. Mi sem bírjuk, ha nem lehet kimenni!

Vera,
de jó, hogy végre jelentkeztél, ezer éve nem hallottunk rólatok! Az viszont nem jó, hogy Bencike beteg Kép Sajnos nem tudok segíteni, nekünk még semmi hasonló bajunk nem volt.

Dandy,
klassz a frizurád Kép Az enyém is hasonló lett Kép A gyerkőcök nagyon édesek!

Barbi,
nagyon szép helyeken jártok, mindig megcsodálom, hogy milyen klassz dolgokat láttok Kép De azért a hidegért nem irigyellek Kép A Babanettel tegnap nekem is gondjaim voltak, egész nap nem tudtam olvasni.

DBarbi,
Fanni baba továbbra is nagyon szép Kép

Panu,
nagyon jó szavakat tud Lizi, ez tetszik Kép A világító mesekönyv milyen? és hol kapható?

Tündér,
fejen bili Kép Csak ez később nehogy szokása legyen! KépKépKép Én 1x próbáltam Zsoltikát bilire ültetni, de nem tetszett neki, és sírt. Úgyhogy majd később újra próbáljuk.

Orsi,
sajnálom hogy nem jössz egy ideig, de remélem hamarosan hallunk rólatok! Mi is most alapítottuk meg a bt-nket... Hát remélem lesz értelme, mert eddig már egy vagyonba került!

Ann,
íme néhány kép egy új albumban rólunk Kép Ilyen az új frizura, de ez is beszárítós fajta, bár ha nem szárítom be, azért úgy is jó... A képeken épp a nagy jegesmacinkkal szórakozunk, Zsoltika imádja meglovagolni, de úgy hogy hátraesik Kép MIndig mögé kell ülnöm.

www.babanet.hu/album/main.php?album=4522&p=5503639

Brigi,
persze hogy érdekel a szülés, már alig várjuk!!!

Gabi75,
hát igen, a mi Állatkertünk a legszebb a világon Kép Szájalás, húha! Mondjuk Zsolti is kifejezi az akaratát, igaz még nem mondja, hogy nem, csak rázza a fejét Kép

Anita,
kolbászos Robó Kép Nagyon aranyos vele. Tényleg, meg is eszi?

<font color="0000ff">Hú lányok, már egy órája gépelek... Mindjárt felébred Zsoltika! No de addig is pár mondat rólunk: a keresésről jutott eszembe, hgoy a minap reggel nem találtam a mobiltelefonom. Szokott vele játszani Zsoltika, és persze bárhová elrejtheti, de bosszantó volt, mert nem emlékeztem, hogy az előző napi játszóterezés után megvolt-e még... vagy ott kiesett a zsebemből? Szóval mondtam Zsoltikának, hogy keressük meg anyu mobilját... Neki is álltunk, csomó helyet megmutatott nekem, többek között a szennyestartót is Kép Mert oda is szokott cuccokat rámolni Kép De végül a konyhaszekrényben találtuk meg. De annyira édes volt, ahogy nagy buzgón kereste velem, látszott rajta, hogy tudja miről van szó Kép

Holnap diplomaosztóra megyünk, megkapom a jogi diplomámat KépKépKép Aztán pedig irány Szentes, és vasárnap jövünk haza (hacsak le nem esik több méteres hó, de remélem nem lesz ilyen akadály). Úgyhogy most el is köszönök a hétvégére, mindenkinek nagyon kellemes pihenést, a betegeknek pedig jobbulást!

Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Vera: a hörgésnek lehet az az oka, hogy a hörgők ill. torokból jön és nem az orrából. Ezt pedig nem tudjátok leszívni. Nálunk is volt ilyen. Erre valóban köptető kell. A köptetőnek kell 1-2 nap, amíg hat, de az is lehet, hogy nem elég erős. Többféle szirupt lehet kapni gyógyszertárban recept nélkül. A Fluimucilt/ACC-t Martin se hajlanó meginni.

Mucus: nálunk is volt már száraz köhögés, ill. köhőgőroham. De ez nem feltétlenül krupp. Hidegre mindig oldódott, ill. Calcimuscot adtunk 1-2 napig.

PGAbi: grat a diplomához! Már akartam kérdezni, hogy a te frizurád milyen lett? De éppen írtad.

Dandy
dandy
 
 


GabiKép
Gratula a diplomádhoz, pláne, h jogiKépKépKép
Barátnőmtől hallom mindig, h milyen nehéz vizsgák vannak. Nagyon ügyi vagy, és gondolom madarat lehetne veled fogatniKép

Rólunk:
A friss babásoknál kezdtünk, Lili Flóra, azaz Mini 2003. július 2án született, szóval nemrég múltunk másfél évesek, itt egy kép még kariról:

Kép

Van 13 foga, most kezd dumálni.Már 2 hónapja nagyágyban alszik, és mostanában nem túl jó evő, szerintem a növekvő fogai miatt.
Lassan tervezzük a tesótKép
Kb ennyiKép

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Anita: ha már lúd, legyen kövér, ha kolbász, akkor hosszú. És minimum kettő.Kép Igaz Robó?

Klarissza: tulajdonképpen engem is érdekelne, hogy mi történt veletek. Ha nem is a "horrorisztikus" részletek, de az mindenképpen, hogy tudni lehet-e, mi volt az oka, stb.
Kájjiiiii!Kép Szegény BálintkaKép.

Gabi75: van esetleg fotó a dallasi állatkertről? Kíváncsi vagyok, milyen. Állítólag külföldön érdemes megnézni az állatkertet, meg a temetőket. Elég sokat elárul az adott nemzet habitusáról.
Szerintem se lesz egy idő után olyan kedves dolog az a sok "nem". De abban igazad van, hogy a gyerek az gyerek, a felnőttnek kell az ilyen szitukat kezelni.

Brigi, ez a Máté gyönyörű egy gyermek! Annyira aranyos ez a magzatmázas képKép! Alig várom a szüléstörténetet, hát persze, hogy érdekel!

DBarbi: én is gratulálok a diplomádhoz!Kép
Látom Fanni már a la carte étkezik, mint a nagyok.Kép

Orsi: annak örülök, hogy Bene kezd meggyógyulni, annak viszont nem, hogy kénytelen leszel eltűnni egy időre. Remélem nem lesz hosszú a kényszerszünet!

Vera: annyit változott Bence! Nekem főleg az tűnt fel most, hogy mintha világosabb lenne a haja. Vagy én emlékszem rosszul?
Remélem jobban van már. Nekem nincs sok tapasztalatom a betegségekről egyenlőre, de asszem a lehető legrosszabb dolog a tehetetlenség, mikor nem tudsz neki segíteni, nem használ a gyógyszer, nem lehet leszívni az orrát, stb Kép. Egyszóval együttérzésem, ha már gyakorlati jótanácsokkal nem szolgálhatok.
Kkkkkkááááááá, a veszedelmes állatKép.

Mucus: Bebinek is jobbulást! Nem lehet könnyű egy-egy ilyen köhögőroham.Kép

Tündér: a bili a tartalommal együtt került Ilang fejére?Kép

Panu: csillag, gömb, panda, milyen dallamos szavak! És nem is a legkönnyebbek. Nem biztos, hogy egyéb művészetekben nem jeleskedtek majd, lehet, hogy nagyon jó füle van a lányodnak!

Dandy: jó a frizud!Kép Tényleg minden reggel meg kell csinálni?
A teraszotokon csúszkálni is nagyszerűen lehetett, ahogy így elnézem!Kép

Barbi: tök jók a képek! Nekem személy szerint küldhetnél egy kis telet.Én nem bánom, hogy hideg van, inkább most legyen, mint márciusban, netán áprilisban. A havat se bánnám. A téllel egy bajom van, hogy rövidek a nappalok, meg hogy jelenleg nincs igazán téli cipőm.Kép
Még jó, hogy van felétek magyar hentes, egy kis hazai ízvilág. Érdekes, mostanság én is szívesen eszem például szalonnát. Bizonyos helyeken lehet kapni mangalica szalonnát. Ha hozzájutsz, kóstold meg!

Edit: ne ijeszgess, mi az, hogy Boti nagyon beteg?Kép Ha ráérsz majd egy kicsit, azért írj, hogy mi van veletek!

Mi megvagyunk, tulajdonképpen minden rendben. Egy pár napja egyedül vagyunk, a férjem holnap jön haza vidékről. (Ezért is tudtam ilyen szép hosszú üzit írniKép) Barni jön-megy, szerel, pakol, kifűzi a cipőkből a cipőfűzőt, de rendes tőle, mert megpróbálja vissza is fűzni. Többször megfigyeltem, hogy néha következetesen visszateszi a dolgokat a helyére. Beszélni nem akar, még pár szót se, csak néha egy-egy szótagot. Én nem tudom, mi lesz, ha majd tényleg beszélni fog, én már ettől a fajta kommunikációtól is teljesen meg tudok hatódni. A kanállal egyenlőre csak turkálja az ételt és maszatol, de azt rendkívül hatékonyan. Imádja a kutyákat, ha meglát egyet, teljesen extázisba esik. Kacag, és odaszalad hozzájuk, teljes súlyával rájuk borul, ha hagyom. Meg ha a kutya hagyja. A múlkor vendégségben a házigazdák méretes huskyja már szó szerint menekült előle.Kép
Pocibabával semmi újság, remélem, szépen növekszik odabenn, most volt 14 hetes. Most már nem vagyok annyira hulla álmos se, de azért estére kidőlök. Néha eljárkálok itthonról, olyankor jön valamelyik nagymama. Érdekes, hogy eddig ezzel nem volt probléma, de újabban ha látja, hogy veszem fel a kabátot, akkor eltörik a mécses, és nem akar elengedni.
Levágtam a haját. Ollóval, mert a géppel nem hagyta. Hát, olyan is lett, mint az ökörpisi. Pedig rövid hajat viszonylag normálisan tudok vágni, feltéve, ha a páciens nem egy sajtkukac, és nem nyúlkál állandóan oda, ahol az ollóval matatok. Asszem még azért megpróbálok igazítani rajta, valahogy megbarátkoztatom azzal a géppel!
Kép

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Helló!

Vera
Valami változás Bencével?
Végül is mit adtál neki?

Hagnosz
Húú, ez az álomkór volt nálam is a legrosszabb. Minden délután csicsiztam is egyet, mert persze reggel már 7-kor éhes voltam, és nem tudtam tovább aludni. Ja, meg szomjas. 3dl teával kezdtem, majd reggeli közben megint annyi.
Mikorra vagy pontosan kiírva? És hol fogsz szülni?

Szia Manócs
de okos a kislányod. Könnyen ment az átszoktatás a nagyágyra? Én nyárra tervezem, ill. ha már jó idő lesz, mert van egy matracunk és az elég közel van a földhöz nehogy megfázzon.
Gondoltam először azon kezdem, onnan nem tud nagyot esni. Meg azt már ismeri, azon szokott napközben játszani.

Gabi
Kép
Gondolom most nagyon büszke vagy. Legalábbis én az lennék, minden szerénység nélkül. Ez nem kis dolog ám.

Szedit
A Fluimucil száraz köhögésre is használ?

Én mindíg az Ambroxolt veszem, és nem találtam egyáltalán keserűnek. Sőt, Bebi szereti. Olyan eper vagy milyen íze van. De ha a Rhinatiol is jó, akkor legközelebb kipróbálom. Bár jó lenne, ha nem igen lenne egyhamar legközelebb.

Most lépek, minden beteg babának jobbulást és JÓ éjszakát. Reménykedek, hogy a miénk is jobb lesz.

mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

A kolbászos fotó nagy sikerére tájékoztatásul közlöm, hogy Robó eszegeti(ha lehet annak nevezni) a kolbászt. Azaz inkább úgy, hogy kéri , kap belőle egy picit és szó szerint kiszívja a levét,majd a többi részét kiköpi.Szóval eszi is meg nem is. Ez a fotó véletlen megörökítés volt, gondoltam megosztom veletekKép.

Gabi75: ez a szájalás tetszettKép. Van ijen időszak amúgy náluk, hogy mindenre nemmel felelnek, amjd ez is elmúlik, mint minden más. Én is nézegetnék fotókat az ottani világrólKép.

Tündér: remélem azóta már lenyugodtál és a kerítést is sikerült helyreállítani. Nem semmi reggeled lehetett.

Brigi: valami csodálatosak vagytok együtt. Azért ha lesz pici időd engem nagyon érdekel a szülés történeted, okvetlenül írd meg. Vigyázzatok nagyon magatokra. Sokat gondolok ám rátok, ugyan Bömbi hogyan viszonyul Mátéhoz.

Vera: végre írtál ide is. Mint látod sokan hiányoltak. Ezeket a fotókat még nem is láttam Bencusról, hihetetlen kis huncut pasiKép.Remélem jobban van már!

Mucus: nálunk is imád Robó kint lenni és a nagy hidegbe, főleg ha ködös , nyirkos az idő nemigen viszem ki én sem.olyankor nagyon nehéz vele bent megmaradni.Jöhetne a tavasz.

Orsi: vigyázzatok magatokra és gyere ha tudsz kis életjelt adniKép.

Panu: jó, hogy írtálKép. Liziről már úgy néznék ismét fotókat. Robó biztosan élvezné LizipuszitKép.Tényleg könnyű szavakkal kezdi a leányzó. Nálunk Robó már mondja, hogy krokodil és uborka, pedig ezeket sem könnyű kimondani.Kép

Dandy: tényleg jó lett a frizurád, nekem tetszikKép: Megfiatalodtál és kell is egy kis frissítés, változatosság.De drágák a gyerkőcök csúszkálva isKép. Látszik hogy mennyire élvezik a helyzetet.

Klarissza: jót mosolyogtam a KájinKép Kép Nálunk is menő minden szétszedhető dolog a lakásban. Mostanában a karécsonyfaégót akarja Robó bedugni folyton, de lassan leszedjük már a fát és vége Kép.Még nem volt szívem szétszedni, mert annyira élvezi. Minden nap megnézegeti többször és mondogatja, hogy fa-fa.

Ann: Hamibébivel mizújs???Jöhetnétek Berény felé már, biztosan jót kergetőznének RobóvalKép.

Dbarbi: nagyon édi Fanni, ő is rengeteget nőtt az elmúlt hónapokbanKép.

BArbi: nagyon tetszenek ezek a téli fotók. Annak ellenére, hogy már a tavaszt várom itthon, nézegetni nagyon jó volt. Ádámról közelebbi fotót kérhetek?Nálunk is a nagy csönd mindig nagyon gyanússsss.Pocibébi mocorog?

Edit: mi lett Botival??Jobbulást, gyógyuljon meg mielőbb!!!

Manócs: írjál ide is nyugodtan. Egy időben én is írogattam Robó megszületésekor a friss babákhoz, nagyon jó társaság, segítőkészek, de akkoriban annyira sokat írtak egy egy nap, hogy szinte lehetetlen volt írogatni. Aztén lecsökkent az időm és már ide írogattam csak. Mint látod lassan ide sem sikerül mindig bejelentkeznem. Azért tessék nyugodtan írni magatokrólKépNálunk sem eszik sokat Robó mosatnában, igaz súlyra sem igen változott .

Gabi: gratulálok a diplomádhoz, ügyi vagy nagyon! Aztán hétvégén tessék pihenni. Én is megkukkoltam a fotókat.Nagyon sokat fogytál szerintem és jó lett a frizurádKép.MobilkeresésKép

Hagnosz: szerintem jó lett Barni frizuja. Jó nagfiú már ő isKép.Pocibébi lassan megmozdul márKép. Teljesen jól érzed magad? Barnival sem voltak rosszulléteid?

Azt hiszem a végére értemKép.

Még Zitről akartam kérdezni, visszautazott már Ati , vagy még nem?Teljesen időzavarban szenvedek...

Jelentem mától Robó mondja , hogy anyaKép.Valami csodás érzés, hiszen eddig minden családtagot a nevén szólított, de anyát semmiképpen nem akarta kimondani. Ma viszont egyre többet tudatosan szólított, hogy anya gyereKép . Imádom!!!!

Mindenkinek jó éjt, szép álmokat és jó hétvégét.

Anita
anita77
 
 


Sziasztok,most csak gyorsan,Ádám egyre jobban mocorog, szerintem hamarosan felébred a délutáni alvásból.
Apa is itt van fél órán belül,megyünk a szokásos doki-vizitre.

Vera, én nem irtam,hogy litánia volt amit irtál a másik topcibaKép Sajnálom Bencét,a betegség miatt, de én is úgy vagyok,mint HAgnosz, nincs sok ötletem tapasztalat hijján, de együttérzésem az a tiéd!!!Reméljük gyorsan javul Bence!!

Hangosz, szerintem is jó a frizura, bár jót nevettem az ökörpisin...ÚGy látszik ez a hajnyirás is topic-mizéria,Gabi75 és még más valakivel közösen már sikeresen belenyirtunk a gyerköcök hajába mi isKép

MAnócs, üdv itt is, hasonló okokból koptam ki a friss babák topicból,mint Anita...Gyere ide nyugodtan, van itt még hely neked is!!Kép Lili-Mini nagyon szép kislány, látoma babaházat a háttérben, olvastam a másik topicban milyen nagy siekere volt, és tényleg nagyon jól is néz ki!!!


Gabi, jó lehetett ez a mobil keresés, én is már annyi mindent találtam a lábasok közé berakva,hogy nem is igaz...na meg a szennyeskosár is mindig tartalmaz valam nem várt meglepetéstKépKép
Megnéztelek az albumban NAGYON CSINI vagy!!! A hajad is,meg az alakod is, igazán sokat fogytál, vagyis látványos az eredmény.

Dandy, tényleg aranyosak a gyerköcök a két cm-s hóban is, ismerösünk otthon már ezerszer elmagyarázta a gyerekeinek elméletben hogyan kell hóembert késziteni, de még egyszer sem volt annyi hó,hogy csináljanak is...

Zit-re már én is gondoltam, azt hiszem letelt a két hét, lehet hamarosan ide is ir.


Anita, graula az anyáért, nem hiába vártad már, meg lett az eredménye....IGérerm legközelebb keresek közelebbi képet is, most már felébredt Ádám,mennem kell...

Tél irigylök, ne irigyeljétek,ez tényleg nem az a tél...Idági itt is kellemes dec-január volt mindig, aztán kezdte márciusban a hideget,és jó, ha már májusban ideért a tavasz. Na, ezek után kiváncsi leszek az idei tavaszra,mert most idejében kezdte a hideget, de nincs rá biztositék,hogy idejében abba is hagyja...


Sziasztok
BArbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Gabi, most néztem meg az albumot. A frizu is tök jó, meg tényleg nagyon csini lettél, de ez mind semmi ahhoz képest, ahogy az utolsó képen mosolyogtok Zsoltikával. Elképesztő, mennyire hasonlít!Kép
És gratula a diplomádhoz!

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Anita!
Gratulalok az anyahoz!Ugye milyen jo erzes?David is csak 1-2 hete mondja de mostmar ha kell ha nem
En is annyira vartam mar hogy el sem tudom mondani Kép

Manocska!
A kislanyod nagyon szep!Orulok hogy te is rank talaltal!

Vera!
Orulok hogy ujbol itt vagy.Bence nagyon edes fiu es hatalmasat nott!Gratulalok a jarashoz!

DBarbi!
Ez a Fanni egy igazi holgy lett!Mar rendelni is tud ?Kép

Barbi!
Hat jol nez ki a jeges kep de megsem irigyellek erte!Viszont nalunk sem jo a helyzet a nyar miatt.Ott az a baj hogy irto hideg van itt meg az hogy kibirhatatlanul meleg van.(hiaba van nyar nem tudod elvezni mert nem tudsz utcara menni nappal de meg este 8-9 -kor sem jobb a helyzet sokszor)Most jo idonk van szerencsere 28 fok korul volt.

Pakolas:nalunk is DAvid mindent pakol.A multkor latom hogy hordozgatja magaval a papucsomat,cipojet,bugyijat megyek utana hat latom hogy pakolja bele a kukaba Kép.
Meg egy par honapja vettem neki egy jatekot es az egyik darabja ami kb 20 cm eltunt,mar mindenhol kerestem es valoszinu hogy kidobhatta a kukaba.CSak akkor meg nem tudtam valszeg hogy kukazik illetve csak a piszkos bugyijat es a zsepiket dobta a kukaba.Kép

Most megyek!Bocsi ha valakit kihagytam!
gabi75david
 
 


Hali!

Ez itt egy életjel, és nem több, majd holnap próbálok hosszasan írni!

Manócs,
persze, hogy emlékszem rád! Gyönyörű a lányod!Kép

Bocsi, most nem tudok többet, futok fürdeni, aludni...

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Kép
Kép
gabi75david
 
 


Sziasztok!
Boti már 5 napja lázas, levert, szörnyen köhög. Éjjel nem alszik, csak a mellkasomon (2. napja), igy viszont én nem alszom. Az egész hányás hasmenéssel indult. Két napig nem evett és ivott semmit (de tényleg!) most már legalább iszik. Ma csináltak róla tüdöröntgent, nincs tüdögyuszija, csak súlyos hörghurut valószinüleg. Ma kezdjük az antibiotikumot.

Mucus, a fluimucil váladékoldó (olyan, mint a Rhinotiol), igy a száraz köhögésre nem jó. Van arra is valami csoki izü szirup, de nem jut eszembe a neve. Majd otthon megnézem. De a dokid biztos tud ajánlani valamit.

Üdv, Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak bekukk, mert vár a háztartás és a tanulás.

Minden kis és nagy betegeskedönek mielöbbi jobbulást! Bocs, hogy nem írok névszerint de ezer a dolgom és még Ilangocska sem alszikKép

Jövö7-en nem fogok jönni, mert itt lesz a párom Anyuja, Ö vigyáz majd Ilangra én meg készülök a vizsgáimra.

Képekröl:

Manócs!
Üdv itt isKép Ismerös a képKép

Dávid Gabi!
Édes nagyon Dávid, hatalmasat nöt ez a fiúcska!Kép

Barbi!
Szépek a fotók, Ádibádi nagyon édes a jégvár falai közöttKép Rajtad meg nem ios látszik még a félidös pociKép Vagy csak a kabátka takar(t)?Kép

Gabi!
Neked külön elismerésem a jogi diplomádhoz!Kép

Na tényleg mentem, jó 7végét és kérek drukkukat a jöv7-hezKép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Az elírásokért, bocsiKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Szintén csak beszólunk, hogy élünk megvagyunk minden rendben van, Nóri is elkezdte az anyát (nagy örömömre, mert az apát már egy hónapja mondogatja). Kicsit húzos most az életünk, mert anyósék elutaztak két hétre így a vállalkozást mi visszük, szóval napi ingázás a XI. kerből a III-ba, szegény manó el van hanyagolva, de mondjuk feltalálja magát, és itt van anyósék labradorja akivel egyfolytában rosszalkodnak. Kép
Jövő héten meg kezdődik a konzultációm, úgyhogy első héten apázik, második héten nagyizik sajnos ez egy ilyen időszak amit muszáj túlélni...
Ja és szilveszteri külön nagyizás nagy örömére jövő hétvégén levisszük sopronba nagyihoz mi meg elmegyünk Sárvárra hévtvégézni már alig várom, na meg izgulok, hogy minden rendben lesz e a kisasszonnyal.

Azért még ha tudok írok

mi is gratulálunk a kicsi Mátéhoz, pocakosoknak jó pocakosodást, betegeknek meg gyors jobbulást.

Pussz

Meme

Kép
meme
 
 


próba mégegyszer jobb minőségbe

Kép

Kép

Kép
meme
 
 


elhalmozlak titeket képekkel bocsi de még kettőt felteszek Kép

Kép

Kép
meme
 
 


AnitaKép
néha nekem is vannak gondjaim a friss babásoknál a visszaolvasássalKépKépKép
Szóval meg tudlak érteni.

MucusKép
A mi nagyágyunk egy kinyitható fotelágy, csak matrac része lesz, ha kinyitod. Én is azért gondoltam ezt használni, mert, ha le is esik róla, nem esik túl nagyot! Azon szoptattam, míg szopiztunk, így már egy ideje bent állt a szobában, aztán játszottunk is rajta, egyik délután megágyaztam neki ott, mondtam, hogy ma itt alszunk, aztán ott aludt, nem volt semmi gond, másnap is ott aludt délután, aztán már este is. Szóval nagyon símán nemt. Most meg már az van, hogy felmegy a szobájába, ha álmos, és efekszik aludni. Ha meg felébredt, akkor meg lejön. Sajna már az ajtót is ki tudja nyitni, pedig gombzárasKép

BarbiKép
Te meg nem ma megintből vagy? Tegnap itt volt a Bogár nálunk, beszéltük, hogy valszeg igenKép
Az biztos, hogy a csajok tudnak odaát írniKépKépKép
A babaház volt Mini kariajándéka, mi csináltuk közösen apukámékkal, szerintem ahhoz képest klassz lett, na és a kölöknek is tetszik, azt mondja legalább is, hogy : TetszikKép
Most kezdte el mondani a nevét helyesen, eddig azt mondta Jiji, két napja már ő a LiliKépKépKép

GabiKép
Aranyosak a képek, nekem a majmos tetszik nagyonKép

SzeditKép
Gyógypuszikat küldünk Minivel együttKép

ZsizsaKép
Te végül a Shöpfiben szültél? Kinél?

MemeKép
Nagyon ari NóriKép
Látom, ő sem veti meg a télapócsokitKépKépKép

Na ez már egy követhető topikKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!
Most csak egy gyors kérdés:
milyen anyagból a legjobb a babahordozókendő?

Brigi
bombomanyu
 
 


BrigiKép
Szerintem lenből, bár babybjörn hordink van, de barcsinőm arra esküszik.

Manócs
manócs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: