Új privát üzeneted érkezett!


Hát igen, vigyázni kell a kismamákkal ilyen izgató dolgokkal... :wink: :wink: :wink:
Én 5-re megyek, szóval ismét.... :? De pont azon gondolkoztam, hogy ctg-n biztire összefutunk, mert tavaly is így volt! :lol:
Vendég
 


CTG...jó lenne már ott tartani... :lol:
Az a baj,hogy jó 2 héttel előttem jársz...mondjuk,én egyáltalán nem ragaszkodom a 40 hetes terhességhez,a 37-38.héten már szívesen szülnék!Inkább hízzon a Panka idekint,ha már mindene megvan! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak könnyebb megszülni egy 3 kilós gyereket,mint egy 4 kilóst! :lol:
Vagy ez csak az én naivitásom? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

piki
 
 

 
 

Csak kisfejű legyen, az a lényeg!!!!!!Lehet 4kg-os pici fejjel!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bibu kis fejű volt... :lol: :lol: :lol: Remélem Lillus is az lesz! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nagyon remélem én is,hogy nem az apja fejméretét örökli! :lol: :lol:
Andris gyönyörű csecsemő volt,láttam róla egy csomó fotót,de akkora volt a feje... :lol: :lol: :lol: hihetetlen! :lol: :lol: :lol:
Anyósom mesélte,hogy amikor járni tanult-volna-sokszor szó szerint pofára esett,mert előrehúzta a buksija! :lol: :lol: :lol:

Hátha Panka lány létére nem követi ezt a családi hagyományt... :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a terheléses vérvételen. Hát az a cukros lötty valami iszonyú rossz, ráadásul úgy szúrt meg a nő, hogy ha behajlítom a karom, fáj egy kicsit. :?

Jaj, én nem tudom hogy oltassak vagy ne. Mindenki mást mond, én az oltás ellen vagyok,de már annyira elbizonytalanodtam, hogy nem tudom mit csináljak. :?

Nem lesz senkinek se nagyfejű babája, mindenkinek szép, egészséges gyereke születik!!! :D :D :D

Anna én is sokkal idegesebb vagyok, mint terhesség előtt, de mondtam a páromnak, hogy nyugodjon meg, kicsit még bírja ki, legkésőbb a szülés után elmúlik. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Végre kész vagyok a kari aji vásárlással!:) Jól el is fáradtam tegnap, mire összeszedtem maradékot, mondtam is a férjemnek, hogy annyi helyen jártam, hogy ha most nem kaptam el az influ-t, akkor védett vagyok oltás nélkül is... :? Viccet félretéve, én hétfőn megyek dokihoz, megint rákérdezek én is, mert őszintén szólva egyre inkább gondolkodom, január 5-én lépek a 3. trim-be, lehet akkor szúratok egyet :? Amúgy azt hallottam ismerőstől, hogy itt a kórházban a szülés után azonnal kérdezés nélkül beoltják az anyákat. Az okosok azt mondják kb 2 év mire teljesen lecseng ez a szar, de sztem addig biztos nem lesz látogatási tilalom a kórházakban, az ált-ban csak télen szokott lenni, legalábbis remélem, én biztos nem akarok egyedül lenni a kórházban napokig.

Csütörtökön voltam védőnéninél, minden OK, persze a magnézium mennyiséget jól elfelejtettem megkérdezni. Meghallgattuk a szívhangot, ott is minden rendben volt, kilókról már nem is beszélek.
Én jövő héten megyek erre a cukros vérvételre, biztos nagyon fincsi lesz az a lötty. Szuper ez a 2 órás várakozási idő, hát én inkább eljövök és visszamegyejk, mint sok beteg ember között ott legyek 2 órán keresztül. Kelhetek majd hajnalban, reggel 7-re kell menni.

Én is remélem, hogy Bibu már jobban van, Neked sem tenne jót Eszti, ha beteg gyerekek között kellene várnod a doktornénire, ha nincs más megoldás, inkább vigye más orvoshoz a gyerkőcöt.

Csajok, belegondoltatok már, hogy lassan túl vagyunk a nagyján. Mindjárt kezdhetünk málnalevél teát inni! Én már várom a végét, pedig igazából semmi különösebb bajom nincs a terhességgel, még a hasam sem vészesen nagy, eddig semmiben sem akadélyozott meg.

Jó hétvégét, mi megint családi névnapos-szülinapos mizériára megyünk, hurrá, így ősszel minden hétre jut egy és utána meg jön a kari is!

Kép
ire81
 
 


ESIK A HÓ!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Olyan gyönyörű! Reggel szó szerint kipattantam az ágyból,ahogy megláttam. :lol: :lol: :lol:
Andris kissé rezignáltam megjegyezte,hogy most bezzeg milyen fürge tudok lenni,máskor meg csak jajgatok,mire kikúszok a takaró alól...(sajnos igaza van :oops: :lol: )

Tegnap azt hittem,megpusztulok a suliban...12-től 5-ig nem tartottunk szünetet,csak wc-re lehetett kimenni...ez szerintem már emberkínzás... :evil:

Remélem,nektek jobban telik a hétvégétek!
Rena,neked tuti! :lol: :lol: :lol:
Este várom a beszámolókat,most megyek főzőcskézni,sógorom jön a lányaival ebédre...

piki
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű volt a hóesés és én is aktívabb lettem!!!! :lol: De nálunk már nem esik és a kis picke is elolvadt! :? :cry:

Én túléltem a tegnapi vedégjárást, de olyan hulla vagyok. Most lettem kész a takarítással. :cry: :cry:
Úgyhogy most csak ennyi, majd este bővebben, mert kicsit phizek, míg Bibu felkel.
Vendég
 


Sziasztok!

Esett a hó? Nálunk nem... :( :( :(

Ma jött hozzánk Mami ebédre, most egész "normális" volt, nem fárasztott le , legalábbis engem nem. :D Hozott egy csomó babaruhát, egész jók. :) De Apósom összeveszett vele, hogy ne hozzon semmi ilyesmit, mert legalább ezt a kis örömöt hagyja meg nekünk, hogy mi vehessük meg a rucikat, olyanokat amilyeneket mi szeretnénk, ne ő vásároljon a 82 éves fejével, ha annyira szeretne segíteni akkor adja oda a pénzt és vegyük meg mi. Hát van benne valami, mert ha a múltkori terhesgatyára gondolok amit ő hozott nekem... :shock: :shock: :shock: :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Itt sem esett.. :( Talán majd jövő héten. :)

Képzeljétek rendeltem az essere2-től rucikat és nagyon jók!
Csütörtök este rendeltem és pénteken már hívott a lány hogy három körül jönne.. :) Vettem két felsőt és egy farmert, azóta csak azok vannak rajtam.. Teljesen feldobott hogy újra farmert húzhatok több hónap cicanadrág után.. :D :D :D :D

Megsütöttem a mézeskalácsot!!! Nagyon sok lett és egy kicsit túl fűszereztem.. és sok benne a gyömbér is, ami ha jól tudom nem ajánlott kismamáknak?.?.... :roll:
Holnap majd leírom a receptjét. Borsó, te kérted ugye?

Eszti, te hogy fizetsz az e-bayen?
Én még valamikor tavaly rendeltem onnan utoljára, de ha jól emlékszem valami speckó bankszámlát kellett volna csináltatnom.. aztán a végén megkértem egy ismimet, hogy ő fizessen..
Vendég
 


Sziasztok!

Itt is esett a hó. Igazából nem nagyon örültem neki. Tegnap malacot vágtunk, vagyis apósomtól kaptuk és huuuu még 24-kor is azt pakolásztam a fagyasztóba, de legalább ha akarunk sem halunk éhen.

Nagyon szép lett az előszoba, olyan krém sárga. :) de a takarítás a mester után nem tetszett

Hozzám még ebben a hónapban nem is jött a védőnő, de gondolom nem úszom meg :shock: egy öreg nő és, majd ő mindent elmond, hogy mit és hogyan csináljunk a babával...meg milyen popsitörlő stb...

Örülök, hogy vannak sorstársaim és nem csak én vagyok terhesség alatt ingerültebb.

Várom már a 20-át a 4D ultrahang miatt:)
A kislányom már 711 gramm. Csütörtökön megyünk babalátogatóba egy ismerősömhöz. Neki is kislánya van.

Mit szóltok, hogy beköszöntött a tél? Az időjárás -15, -19 fokot mond. Nem semmi.

Jah és egy falevélen egyik nap el is csúsztam az utcán, hála istennek a pocit nem ütöttem meg, időben letérdeltem az egyik lábammal. Nagyon vigyázzatok.

Kép
Vendég
 


Anna csak óvatosan!!!!Vgyázz magadra! eleinte nem szoktak csak 1x kimenni a védőnők! Nálunk Bibu miatt jár sűrűbben. :? Majd ha megszültünk, akkor jönnek havonta (nálunk legalábbis hav 1)+ neked is vinni kell havi 1x dokihoz és védőnőhöz is.

Fanni, igen a paypal rendszerre gondolsz, de nagyon szupi és nem nehéz megcsinálni! Kell hozzá egy magyar számlaszám és ráadásul ők az Unicredtnél vezetik a saját számlájukat és azt tudod személyesen feltölteni (forintban!!!) és bmilyen pénznemben fizethetsz!!! Én már 4db-nál tartok, és olyan áron vettem a designer cuccokat, hogx az ismerőseim behaltak itthon... :lol: :lol: :lol:
Ha kell, szvesesn segítek neked, csak szólj!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van, cukros löttyön és kari ajándékokon túl :D

Mi tegnap meg ma végre kicsit kimozdultunk, városban kószáltunk barátokkal, tegnap megvettük a varrógépet (még ismerkedünk :D ) utána szlovák étterem, ma meg kinéztünk a gödörbe a wamp-ra, aztán margit szigeten séta, állatetetés és a szerájban kaja. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én ilyenkor télen megőrülök a fűszeres kajákért.. Mondjuk nyáron is..

Funky,
igen, ha van időd, lécci küldd el a mézeskalács receptet, az enyém ízre fini lett, de állagra túl magas, pedig leheletvékonyra nyújtottam. Púposan pedig nem igazán lehet díszíteni..

Na mára ennyi,
ja, disznóvágás nálunk is lesz (mármint szerencsére nem itt nálunk, hanem apóséknál), remélem, más is beszáll a családból, mert egy fél disznót nem tudok elszállásolni a mélyhűtőmben, még darabokban sem :lol: De a sülthurka + párkáp igencsak vonzó vacsi..
Nyamm...
Na megyek, kifosztom a kamrát.. :lol:
Vendég
 


Ma már itt is esik!!! :P :P :P

Eszti, majd lehet tényleg megkérlek hogy segíts! Majd kinézek valamit és szólok, ha már ott tartok hogy fizetnék! :)
Előre is köszi! :)

Hát akkor a mézeskalács recept:

1kg liszt
2 kávéskanál szódabikarbóna,
33dkg porcukor
5dkg Rama
1 tasak mézeskalács fűszerkeverék ( én külön gyömbért, őrölt fahéjat és őrölt szegfűszeget használtam, jó sokat, úgyhogy nagyon fűszeres lett.. :S)
2 citrom héja
2 narancs héja
40 dkg forró méz
2 tojás
2 tojássárgája
1 teáskanál kakaó

Az elkészítését nem írom le, az úgyis az összes receptnél hasonló.. talán a lényeg hogy a mézet a végén kell beletenni és a lisztet is fokozatosan...
Ja és a legfontosabb hogy egy éjszakára légmentesen be kell csomagolni a tésztát és eltenni a hűtőbe..
én pár óra után nekiálltam.. hát még eléggé ragadt.. de másnapra teljesen jó lett..
Amit nagyon vékonyra nyújtottam az nem dagadt meg.. A párom már külön kérte, hogy vastagabbakat csináljak. :)
Vendég
 


Fanni!

Gyömbér (Zingiber officinale)
A gyömbért általában emésztőrendszeri zavarok megszüntetésére alkalmazzák. Nagyobb dózisban jelentékeny terápiás hatása van. Hasznos még hányinger csillapítására és gyulladásgátlásra. Pontos hatásmechanizmusa nem ismert, egyes összetevőiről viszont tudjuk, hogy gátolják a vérrögképződést, a prosztaglandinszintézist.
A gyömbér és a gyógyszerek kölcsönhatása nem ismert, gyakorlati tapasztalatok alapján mégis ajánlják, hogy vérrögképződést gátló (antikoaguláns) terápiában részesülő betegek csak elővigyázattal alkalmazzák.
Ugyancsak óvatosság javasolt epekőbetegségben, mivel a gyömbér fokozza az epefolyadék termelődését.
Nem egyértelmű, hogy terhes anyák biztonságosan használhatják-e a gyömbért. Gyakorlati bizonyítékok vannak arra, hogy nagyobb mennyiségű gyömbér fokozza a menstruációs vérzést, és abortuszt okozhat. Klinikai vizsgálatok viszont arra utalnak, hogy legfeljebb napi 250 mg gyömbér, négy adagra elosztva, biztonságosan alkalmazható a terhességi hányinger leküzdésére.

Erről még nem is hallottam eddig, sőt inkább azt, hogy az első trimben csökkenti a hányingert. Mindig okosodik az ember.

Jó, hogy felmerült ez a PayPal-os rendszer, apám is állandóan ezzel ostromol, hogy járjak már utána, mert ő meg Kínából akar rendelni vmit. Majd megmondom neki ezt az infót, és ha jól tudom, pont az Unicreditnél van számlája is.

Nálunk nem esett a hó, csak szállingózott 1-2 pehely tegnap délután, ma meg egész nap süt a nap. Nemsokára megyünk dokibácsihoz, megkuksizzuk Esztikét.:)) Most felírtam az összes kérdést, nehogy megint elfelejtsem.

Majd még este jelentkezem, beszámolok mi volt.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Nálunk tegnap is pörgés volt Andris unokahugai miatt,ma meg barátnőm 1,5 éves lánya volt itt,reggeltől,mert költöznek.Most vitték haza,kicsit elfáradtam,de nagyon édes a kiscsaj. :lol:
Szóval nem unatkoztam.Most eltakarítom a romokat,aztán szusszanok egyet...végre... :lol: Mi holnap megyünk dokihoz,de addig úgyis írok még! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


sziasztok!

Mi kicsit betegesen... :? És hulla fáradtan, nem tudom mi van velem mostanság!!! :shock:
Holnap nekem is doki! Reni én már annyiszor akartam felírni a kérdéseim, de még ahhoz is hülye vagyok, hogy azt fölírjam, mert addigra elfelejtem. :cry: :? :shock: Na de holnap!!!Nem téríthet el senki, hogy kérdés bombát zúdítsak szegény dokira!!!! :lol:

Reni, majd várjuk a beszámolót!

Paypal:www.paypal.com-on tudtok létrehozni ilyet!!!Nem nehéz, én már rég nem beszéltem/használom az angolt és elsőre sikerült, szóval akkor nektek biztire mennie kell!!!! :lol: De segítek(ha tudok)!!!!

Gyömbér:én se tustam, hogy lehet belőle sokat enni! Én csak úgy tudtam, hogy jó a hányingerre, bár nekem Bibunál inkább csak rosszabb lett tőle! :lol: De Bibuval, mitől nem?! :?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát el sem fogjátok hinni, hogy mi történt velem, mondtam is a férjemnek, hogy "ha én ezt a fórumon elmesélem".

....


Dobpergés...

Na jó, nem húzom tovább az idegeket, megkaptam az oltást :? , nem hittem volna, hogy beadatom, de ma a doki már egyértelműen emellett voksolt, ugyanis az ő betege az a 6 hónapos kismama, akit meg kellett császározni a múlt héten és most mesterségesen altatják, nyomatják tele oxigénnel. Úgy láttam, hogy ez nagyon megviselte aa dokit, még az is lehet, hogy felelősnek is érzi magát emiatt :? , úgyhogy ha már ott voltam a házimnál kiíratni magam tápra, így beadattam. Egyelőre semmit nem érzek és remélem, hogy semmi baj nem lesz Esztikével sem. Végül ez a kismama adta meg a löketet, mert amíg arról hallottam a tv-ben, hogy Bp-en, Szegeden, Győrben, addig nem igazán foglalkoztatott, de ez most itt testközelben van, azt mondják, hozzánk most ért ide. Meg így legalább majd januárban és februárban, ha már kialakul a védettségem, legalább nyugodtan dolgozhatok.

Ezstikével minden OK, korának megfelelően fejlődik.

Magnéziumból, amit én szedek, a 400 mg-os pezsgőtabl, napi 2 a megengedett, a piros-fehér MagneB6-ból 3x2.

Hát ennyi. Mit szóltok??? Ugye nem tettem rosszat?? Nyugtassatok meg!

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Nálunk is esett a hó délelőtt, de sajnos nem maradt meg. :? :D

Reni nyugi nem lesz semmi gáz, Esztikével se és veled se. :D Én is azon agyalok hogy a héten beadatom, pedig én eddig ellene voltam, de egyre jobban félek ettől a nyavajától. :?

Ma elmentünk csizmát venni, vagyis csak akartunk, mert nem találtunk, ami tetszett volna az kicsi volt. :? Ugyhogy holnap folyt. köv....

Jah, reggel elmentem fogorvoshoz, és mivel fogadott???? Kihúzza a fogamat. :shock: :shock: (az írtam hogy most nálunk nincs szájseb., és a múltkor mondta hogy majd ő kihúzza) De nem gondoltam hogy pont ma! Egész nap olyan nyűgös vagyok, és éhes!!! :cry: :cry: :cry:

De van egy jó dolog is a mai napon, szerdán este 7-re megyünk 4D-re!!! :D Már alig várom!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Eszti jobbulást nektek!!! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Rena! Most már ne aggódj az oltás miatt.
Mindenkinek úgy a legjobb, ahogy ő maga gondolja.
Biztos mellette és ellene is fel lehet sorolni egy sor érvet..
Én továbbra sem akarok oltatni, de nem is dolgozom és nem megyek szinte sehová..

Köszi az infokat a gyömbérről! Már én is gondolkoztam ezen, hogy vajon mennyit ehetek belőle.. mert elég sok benne a gyömbér.. fel is jöttem a netre, de csak azt láttam hogy az egyik cikk terhességi hányingerre ajánlja, a másik meg azt írja, hogy terheseknek nem ajánlott.. :? De akkor a lényeg a mennyiség.
Hát, hogy egy kis csillagban vagy szívecskében mennyi gyömbér van az jó kérdés.. :D :D

Eszti, te is és Bibu is beteg? :(
Jobbulást nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én 2010.április 10-re vagyok kíírva, csatlakozhatok?
rénszarvas
 
 


Először is légy üdvözölve,"rénszarvas"! Nagyon stílusos a nicked így decemberben! :lol: :lol: :lol: Vagy valami más apropója van?
Mindegy,természetesen szeretettel várjuk minél aktívabb részvételed a topikban! :lol: :lol: :lol:
Kicsit azért majd mesélj magadról,ha van kedved!

Eszti,sajnálom,hogy szarul vagy,remélem semmi komoly!
Mindenesetre mennek a pozitív energiák ezerrel! És ma legalább láthatod Lillust! :lol: :lol: :lol:

Meg én is Pankócot... :lol: :lol: :lol: Nemsokára majd indulunk is,már alig várom....

Rena,ma rákérdezek a dokinál én is az oltásra,de már egyre jobban hajlanék rá...Nóri barátnőm,akivel együtt járunk suliba is,a 31.hétben van,eddig ő is ellenezte,meg a dokija is,de a múlt héten beoltatta magát,az orvosa tanácsára.
Én még hezitálok,de ha ma a dokim azt mondja,akkor oltatok... :oops: :roll: :?

Ha hazaértünk,jelentkezem.

Ja,Szilvi,nagyon fájt a foghúzás? Brrrrr. Még belegondolni is szörnyű...remélem,jobb már!
Holnap pedig a 4D után várjuk a képeket! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Szia Rénszarvas!

Én is üdvözöllek, külön öröm, hogy majdnem egy időpontra vagyunk kiírva: én április 6. Bár az álmom szerint március 28-án meglesz a picurka. :lol:

Eszti, én is remélem, hogy már jobban vagytok, várjuk a Te és Marcsi élménybeszámolóját is, hogy mi volt a dokibácsinál.

Én holnap megyek a terheléses cukorra, brrrr. Bár már 2 napja alig eszek édességet, és úgy kívánom, lehet holnap jól is fog esni az a cukros lötty :? Mindegy, az biztos, hogy holnap bevágok majd egyy halom csokit, vagy csinálok kókuszgolyót, zt már napok óta elterveztem, de így a vérvétel előtt nem valósítottam meg.

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Üdvözöllek rénszarvas! Én is nemrég csatlakoztam a csajokhoz. Kislányt vársz vagy kisfiút?

Ez a kókuszgolyó nem is olyan rossz ötlet, lehet én is csinálok, hiszen olyan régen volt már itthon:):)

Magamról nem is írtam semmit:P:P egy pár sorban leírom.

Szegeden lakom. 21 éves vagyok, 22 leszek mire megszületik Jázmin. A férjem névnapi ajándéka lesz a babánk. A párommal okt. 17-én házasodtunk össze:P nagyon szép esküvőnk volt.
A gázszolgáltatónál dolgoztam, mint adminisztrátor. Utána egy étteremben, ahol próbaidő alatt derült ki, hogy babás vagyok. Tervezett baba. Sajnos rosszul lettem egyik nap a strapától és pecsételésem volt. Veszélyeztetett terhes vagyok. Bár azóta hála az égnek a keményedésen kívül nincs semmi bajom.

Ti hány évesek vagytok?

Jók legyetek.

Kép
Vendég
 


Eszti
Jobbulást Nektek!!

Fanny,
köszi a receptet! Remélem, még lesz erőm a héten nekiállni. De asszem, felezem a mennyiségeket, 1kg liszt + a többi hozzávaló, nekünk kicsit sok lesz (az én emberem nem szereti a mézeskalácsot). De attól félek, hogy nem tudok majd mindent pontosan felezni és ez elronthatja.. na majd meglátjuk. Gyakorlat teszi a mestert :wink:

Gyömbért én sem mertem még kipróbálni, akárhogy szenvedek is a hányingertől, nem biztos, hogy segítene, ha eddig nem szerettem..
Marad a gyömbéres üdítő.

Reni,
oltás ügyben én is próbálnálak nyugtatni, de asszem ez tőlem nem nagy szám. Még magamat is próbálom nyugtatgatni. :lol:

Én most azon töröm a fejem, hogy a gyereket is be kéne. Bár még csak másfél (igaz, egy éves kortól lehet, de valahogy ilyenkor a fél év nekem olyan kevésnek tűnik), valahogy nyomaszt, hogy a családból már mindenki megapta, csak ő nem. Nem kívánom neki sem (sem magunknak), hogy az intenzíven kössön ki :( Igazából karácsonyra kéne, mert van, aki a rokonságból nincs beoltva.. de asszem az már késő.. Megpróbáljuk megúszni. Legalább mondhatom a nem kedvelt rokonoknak, hogy idén tilos a puszi :twisted:


Szilvancska
sajnálom a fogat. (jól értem, hogy egyből ki is húzta?) Nem lehetett volna megmenteni? Én megfogadtam, hogy többet nem húzatok, mert a pótlás sokkal fájdalmasabb és drágább. Sajnos kettő ráment, mire rájöttem :(

Rénszarvas
üdv itt! :D

Az én 0-kilós terhességemnek pedig lőttek, már 3+ van rajtam :( Hát ez az anyóséknál töltött 3 hét eredménye.. Most kell beszereznem a kiskönyvet, de szerencsére a védőnő kijön, így, hacsak nem állít rá itthon a mérlegre (amit sajnos nem tudom, hogy kell megbuherálni, digitális, ha valaki tudja, írja meg lécci! Komoly!) én le fogok tagadni minimum 1-et. A dokim ugyanis megint kiselőadást tartana a terhességi elhízás veszélyeiről... :?
Ha mostantól odafigyelek, és csak februárban vallom be a plusz 3-at az már mindjárt jobban hangzik nem? :wink: Hehe, álmodozom.. :roll:

Megyek, felkeltem a pockot, mert kicsit hosszúra sikeredett a délutáni szunyókája.. :shock:

Meséljetek majd az uh-król, vizsgálatokról! Marcsi, Reni!
Jó lehet látni, már én is várom. Múltkor nem sok látszott :lol: De mi csak hétfőn megyünk.
Vendég
 


Hali Csajok!

Rénszarvas üdv köztünk! Mesélj magadról! :lol:

Marcsi nem fáj már, csak kicsit fájt mikor kiment az érzéstelenítő. :)

Eszti remélem jobban vagytok már! :D

Borsó sajnos már nem lehetett megmenteni ezt a fogamat, de tudtam, hogy ki kell húzni, csak a múlt héten mikor voltam nála, mondta, hogy nem mondta direkt hogy kihúzza ( ő ezt már eldöntötte a múlt héten), mert akkor egész héten csak idegeskedtem volna. Még jó, hogy ismer, meg jobb is hogy nem szólt, mert úgy beparáztattam volna magam... :oops: :D

Anna de jó, hogy te is ilyen fiatal vagy! :lol: Én is 21 vagyok! :lol: :lol: De én majd csak a nyáron töltöm a 22-t.

Tegnap kiváltottam a baba-mama csomagom.

Ma voltam a védőnőnél is, olyan ciki volt, hogy 2 hete elfelejtettem elmenni hozzá, szegény még hívott is, én meg kinyomtam a telót, nem tudtam hogy ő hív rejtett számról. Azt amúgy sem veszem fel.
Meghallgattuk Barnus szívhangját. Jah, és eddig 5 kilót híztam.

Marcsi, Eszti mi volt ma az uh-n? :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Hahó!
én megjöttem... :lol: :lol: :lol:

Pankával és velem minden oké továbbra is! :lol:
Mostanában én is elég sokat keményedek,így megnézte a méhszájat is,de szerencsére teljesen zárt.
Most egy héttel idősebbnek saccolta a nagylányt a méretei alapján,legalábbis a combja hossza erre utal. :lol:
Helyes,kisfejű,hosszúlábú-igazi nőci! :lol: :lol: :lol:
Súlyban kb. 900 grammnál járunk(rajtam továbbra is +2kiló van).

Rákérdeztem az oltásra,most már ő is ajánlja...Andrisnak továbbra se tetszik az ötlet... :roll: :oops: :?

A héten valamikor mehetek a terheléses cukorra,egyenlőre ugyanúgy,mint Eszti,reggel zsömle+tej itthon aztán a kórházban vérvétel 1 óra múlva.Ha esetleg nem oké,akkor lesz csak a cukros lötty-remélem,nem kerül rá sor...

Na,jó éjt mindenkinek,én hulla vagyok mert ma elég sokat császkáltunk...

piki
 
 


Sziasztok!

Totál hullán, egy csúnya kabáttal többen(vettem ma, de elvből utálom, de így dec.közepén lehet, hogy muszáj volt már... :? ).
Képzeljétek a cukrom annyira nem gáz, hogy szinte alacsony és kiderült, hogy éheztetnek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (hát, úgy nevettem..)szóval most kajára vagyok ítélve, mert nem eszek rendesen... :shock: Ilyet se mondtak még nekem :lol: :lol: :lol: De egyszerűen nem kívánom a kaját.Azt már nem mertem neki mondani, hogy szívem szerint egész nao nem ennék, csak reggel tejet inéék és elég lenne, mert kaptam most ezért...persze nem durván leszídott, hanem csak aranyosan azólt. :D Persze István azt hiszi direkt nem eszem a védőnő miatt, pedig miatta dafke ennék, csak nincs kedvem. És azt mondta mindenki, hogy ne egyek plusszban, csak amit kívánok... :)
Viszont holnap ismét mennem kell, mert nem stimmel a vizeletem, remélem minden okés csak a laborban szúrtál el..jaj, úgy hiányzik ez!!!Brrrr. :x

Rénszarvas üdv itt! Végre gaűlünk!!!Remélem te maradsz velünk!!! :D

Borsoo, én már 28 leszek, mire Lillus megszületik és még épp nem voltam 27,mikor Bibut szültem. De remélem kevesebbnek tűnök, mert elsőre mindenki kiborul, "hogy Úristen maga hány éves?!". Ezt remélem 20év múlva is mondják majd. :lol:

Marcsi, örülök, hogy minden okés. Én legközelebb januárban (17.-én?!) megyek, de már 17.30-ra.Te?

Reni, Fanni, köszi, én úgy néz ki mégis megúsztam(kopp-kopp), Bibu stagnál... :cry: :cry: :cry: :cry:

Jaj, és mindent elfelejtettem, hogy kinek mit akartam írni, de holnap ismét jövök!!!!
Ja! Szilvi, sajnálom a fogad! Bizti rossz lehetett! :cry: :cry: :cry: :cry:

Jó éjTTTT!!!!!
Vendég
 


Rénszarvas, üdv közöttünk!

Hát csajok, ti nagyon jól álltok a kilókkal!
Büszke vagyok rátok! 8)
Én már + 8 kilónál tartok.. Pedig próbálok odafigyelni..
és az első 3-4 hónapban egy kilót se híztam.. :shock:
De most valahogy jönnek maguktól.. remélem majd így el is tűnnek.. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én +5 kg-ot szedtem fel. Mindenki szekál, hogy nem látszik a hasamon, hogy terhes vagyok. Látszik, csak nem görögdinnye nagyságú. Ha jól van a baba, mit bánom én, hogy nagy-e a pocak vagy nem.

Itt nagyon szépen esik a hó. Már szánkózni is lehetne:)
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk hófehér minden, 9olyan széééép!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Szerintem ne foglalkozzatok ki mit mond, a pocak kinézet is adóttság kérdése. Már beszéltük itt, hogy engem meg azzal szekálnak, hogy ikrek e (tegnap a dokim is ezt mondta... :? :shock: :lol: ) vagy azt, hogy te jó ég, azt hittem 9hónapos... :? :?
Én mostanában már azt mondom, hogy febr. elején szülök, így kicsit kussolnak...már bocsi a nyersségért.
Anna, amúgy azt mondják, tudod, hogy a lányos pocak nem előre nő. Nekem az egyik barinőmnél pont így van, nekem meg mindkétszer mindenki fiúnak hiszi, mert csúcsosan nő. :lol: :lol: :lol: Látod ez van.Ki milyen... Remélem megtudtalak vigasztalni. :lol: :lol: :lol:

Fanni, bizti így fog leolvadni, meg ne feledd, hogy most nő a legnagyobbat a baba.
ja, tényleg, az enyém már 1100gr. Ki is vagyok, hogy óriás bébi lesz...AAAAAAAAAAA, ne, ne, ne, ne!!!Így is megakartam halni...

Na megyek, ma is pörgünk, meg kutyizunk is kis 2hós kutyikkal. Csinálok remélem fotót és fölteszem, ha lesz időm!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Esik a hó! Minden fehér, tök jó!!! :lol: :lol: :lol:

Ma voltam orvosnál, rákérdeztem a kismama tornára és a Rubint Rékásat nem ajánlja, vagyis mondta hogy nehogy arra tornázzak, mert állítólag olyan gyakorlatokat csinál ami nem jó a kismamáknak.
Mondott egyet ami kifejezetten jó, (csak nem találom a papírt amire felírtam, de este még jövök és leírom.) és le lehet tölteni a netről.

Jah és hozom a 4d-s képeket!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,kíváncsian várjuk a képeket! :lol: :lol: :lol:

Eszti,milyen kiskutyik? Nektek vannak új kölykök? Mármint a ti kutyátoknak,természetesen... :lol: :lol: :lol:
Róluk is várom a fotókat,imádom a kiskutyákat(meg a nagyokat is)!
12-én megyek 16 órára,de szerintem te se 17-én fogsz,mer az vasárnap. :roll: Vagy neked külön rendel a doki? :lol: :lol: :lol:
Tegnap azt hittem,fogunk talizni,mert eléggé csúszott a rendelés,először azt mondta a Marcella,hogy szülésnél van még a doki,utána újra szólt,hogy elindult,de defektet kapott... :? :roll:
Mi is egy jó órát vártunk...

Nekem most nőtt hirtelen nagyot a pocak,egyébként meg mindenkinek igaza van,aki nem foglakozik a méretre,formára stb. tett megjegyzésekkel.Engem egy darabig bosszantott,de most már elengedem a fülem mellett.

Nálunk is szép nagy hó van és egy hatalmasat sétáltunk is a hóesésben,nagyon jól esett,főleg,mert mostanában kezdek kicsit ellustulni. :oops: :oops: :oops:

Ti tudtok éjszaka aludni? Én 3 napja alig alszom,ezért napközben olyan vagyok,mint egy zombi...
Ha oldalt fekszem,megfájdul a derekam,illetve nem bírok utána meg se mozdulni,ha a hátamra fordulok,akkor meg egyből bekeményedik a hasam.Mindig alig várom,hogy reggel legyen...nagyon gáz... :?

piki
 
 


Én még elég jól elvagyok az alvással, bár néha nekem is meg szokott fájdulni a hátam egy pontom, olyan érzés, mintha megfázott volna, de amikor máshogy fordulok, akkor elmúlik.
Én a derekammal szenvedek, ami sajnos nálunk családi vonás, már a tesóm is tök derékfájós 34 éves létére, mondjuk nem is csodálom, állandóan emelgeti a keresztlányomat, a mai napig sokszor tartja az ölében, pedig már majdnem 20 kiló a kiscsaj. Ez nyilván nem tesz túl jót neki. Szóval aa derekamban olyan, mintha be lenne csípődve egy ideg és estére már nagyon bajos az ágyban történő megfordulás

Megvolt reggel a terheléses cukor, holnap megyek az eredményért, remélem, semmi gáz nem lesz :roll: Borzasztó volt, reggel már 3/4 6-kor felkeltem, hogy még 7 előtt odaérjek, reggelre nálunk is leesett a hó, úghyog még jó, hogy időben elindultam. Most olyan bénán szúrt meg a nő, hogy tökre fájt a karom, ráadásul még az influ oltás helyét is érzem, remélem, ez nem gáz, hogy 2 nap múltán is fáj a helye. Aztán persze 2 órán keresztül no kaja-pia, fél 10 re vissza, már 10 óra is elmúlt mire hazaértem és ehettem-ihattam kedvemre. Mondhatom, jól be is pótoltam:)))
Ja, és csináltam kókuszgolyót, de csak édesítőszerrel :lol:

A RR kismama torna DVD nekem is megvan, az elején csináltam, azóta nem, a múltkor a hálózat TV-ről felvettem a kismamaa tornát, azt egy gyógytornász tartja ( kedden és csütörtökön van reggel 9:30-tól ), azt is csináltam már, de az elég lightos, inkább keringésjavító, nyújtó, relaxáló gyakorlatok.
Itt keddenként van vmi jó kismama torna, amit szintén gyógytornász tart, de még nem nagyon tudtam rávenni magam, pont 4 kor kezdődik, amikor legnagyobb a forgalom, ráadásul elég messze van ( igen, még ilyen kissvárosban is vannak távolságok!:)

Még elő kell hívatni a képeket Esztikéről, ezzel még megpótoljuk a nagyszülők karácsonyi ajándékát, + a videót is lejátsszuk nekik, ők még nem is tudják, hogy voltunk, bár Anyósom - mintha ráérzett volna, mostanábaan 2x is megkérdezte, hogy mikor megyünk már 4D-re, de mi elaltattuk, hogy óó, azt később érdemes, amikor már nagyobb a gyerkőc. Na, majd lesz meglepetés. :lol:
Meg még a férjemnek kell egy kis meglepit szerezni, merthogy az eddigi ajándékait tudja, mert együtt vettük meg ( ruhákat, hogy jó legyen a méret és a fazon ), de mivel szülinapja is van 24-én ( őt meg a Jézuska hozta ), így kitaláltam, hogy befizetem egy thai masszázsra, már rinyál vagy 3 hete, hogy mennyire el van gémberedve a sok ülőmunkától. Na majd a tahi csajok adnak neki :lol: :lol: :lol: Hála istennek, azon kevés férfiak közé tartozik, akik nem vonzódnak a távol-keleti típushoz. :wink:

Na most nekem ment a szám :lol:

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Marcsi, ja, ja, 12. :lol: Hihi, ennyire még nem vagyunk jóban :lol: :lol: :lol: , hogy a vasárnapi ebéd közben is velem foglalkozzon... :lol: :lol: :lol: :lol: Bizti örülne neki a családja. :lol: :lol: :lol: Amúgy pont ezt beszéltük Istvánnal, hogy mekkora tolerancia kell ehhez a szakmához a családtól!!!!Le a kalappal a doki feleségek elött. :lol: Én nem bírnám. Nekem is volt egy doki tanonc barátom (pont Apa elött), de én egy évig sem bírtam... :? :? :?
Na, nem nekünk vannak, hanem barinőm kutyujának (havanesek), de persze itthon hagytam a fényképezőt, bocsi!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Ma amúgy Bibu elviselhetetlen volt, totál kibuktam rajta!Ilyeneket még sohasem csinált! Mondjuk tegnap is hiszti volt, most a doki sem akarta hazavinni :lol: :lol: pedig mi adtuk volna... :lol: :lol: :lol: :lol:

Reni, nálam is a derekam szar, nekem mondjuk nyitva van az alsó csigolyám, szóval én is küszködök... :? De remélhetőleg, ha Esztike kijött, akkor elmúlik neked! Mondtam már, hogy családi kérésre/könyörgésre/ráhatásra (vagy hogy írjam) nálunk is Eszter lesz, de csak 2. névként. :cry: Még barétkozom. Ha febr.21 elött születik és vízöntő lesz, mint én, akkor tiszta klónnak fogom érezni szegényt. :cry: :cry: :cry:

Szilvi, hogy van a fogad helye?Nah én idén totál rendes vagyok egy percnyi terhestornát se, végeztem... :lol: :lol: :lol:
4D-s képeket várjuk!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mindenki jó sokat írt :D Én éjszakánként tudok aludni és hála istennek nem fáj a derekam. Pár napja szédülök:S nem tudom mi lehet az oka:( néha elkezdődik, de el is múlik.

Holnap megyek babalátogatóba, már alig várom. Gyakorolok amíg lehet:P:P

Ma apával hógolyóztunk egyet a téren és sétáltunk. Olyan szép. ÉN imádom a havat:) lehet azért, mert vízöntő vagyok téli csaj.


Kép
Vendég
 


Csajok ez nem az én napom!!!!

Először elmentünk a dokihoz, vártunk rá majdnem 1 órát, mert pont szülést vezetett le mire megérkeztünk.
Megjött a vérvétel eredménye, szerencsére minden oké a cukrommal, egyedül a vasam egy picit kevés, meg talált valami fertőzést. :cry:
Írt fel rá antibiotikumot, persze napi 4x1-et kell bevenni, meg plusz 1 kapszula a vas. Hát én kiborultam teljesen... :evil:
Pedig már örültem, hogy nem kell a magne B6-ot szednem, mert abból van ivóoldat, erre jön ez. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Aztán elmentünk kiváltani a gyógyszert, elromlott a kocsi, vmi baj van az önindítóval, a kocsit be kellett tolni, épp hogy hazajutottunk.

És ez még nem minden...

Elmentünk a 4d-re, de nem tudtuk megcsináltatni, mert a géppel volt valami gixer, tehát majd újabb időpont, januárba.

Úgyhogy totál kivagyok! Ez nem az én napom!!!!! :cry:

Marcsi én amúgy sem alszom mostanában valami túl jól, szóval én már ezeken meg sem lepődöm sajnos. De tegnap a védőnő mondta hogy próbáljam ki a homeopátiás bogyókat, állítólag az jó rá. Hát kíváncsi leszek. :?

Eszti köszi, már jól vagyok, szerencsére nem fáj. :)

Jah a terhességi torna dvd: Tápainé Bajnay Márta.
Az orvosom ezt dícsérte.

Reni remélem semmi komolyabb nincs a derekaddal.

Én ha tudok aludni éjszaka, és ha jól alszom, akkor is csak arra kelek fel néha hogy Barnus szétrugdos, vagy arra hogy nyomja a hólyagom, és pillanatokon belül bepisilek. :oops: :lol:

Na azt hiszem elteszem magam holnapra, mára elég volt/voltam.

Vigyázzatok magatokra! :D :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi! Úgy sajnálom, de a mai bizti jobb lesz.. :lol:
Nekem is találtak vmit, de nekem összevissza volt az értékem és így újra kellett vinnim tegnap reggel pipit... :cry: :cry: :cry: Olyan nehéz fölkelnem.... :cry: :cry: :cry: Na de ma kiderül!!!!
Szilvi a 4D miatt se keseregj, mert hátha nem is mutatta volna magát...Próbállak feldobni, de nem nagyon megy... :?

Anna, én is vízöntő vagyok!!! :lol: :lol: :lol: Te mikori?Én febr. 6.
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi ne búslakodj tudod a bajok csőstül jönnek:( minden rendben lesz. Nekem is van olyan, hogy összeesküszik ellenem mindenki és minden. A mai nap biztosan jobb lesz.

Eszti!
Én február 12-én születtem.

Vasárnap megyünk 4D-re remélem minden rendben lesz, mert már nagyon várom.:):)

Szép napot nektek!

Kép
Vendég
 


Szilvi! :( :( :(
Úgy sajnáltalak,amikor olvastam...tényleg vannak ilyen sz@r napok,amikor minden összeesküszik az ember ellen...minden együttérzésem a tiéd,remélem,azóta már jobb a kedved! :lol:
Ha találsz valami olyan homeos bogyót,ami neked bejön,légyszi,oszd meg velem is!!!

Éljenek a téli csajok! :lol:
Én kicsit beelőzök,mert az én szülinapom már nemsokára lesz,január 5-én. :lol: :lol: :lol: (igaz,hogy nekem már a 33...)

Eszti,szerinted Bibu már felfog valamit abból,hogy kistesó van a pocakban? Szoktatok vele beszélgetni erről?
Mondjuk,nem egyformák a gyerekek,de azért érdekelne,mert mi is kis korkülönbséget szeretnénk...amit persze még lehet,hogy meggondolok szülés után,de nekem sajna nincs mire várni,mivel vénasszony vagyok... :oops: :roll: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a nyugtatást,sikerült! :D :D :D :D :D :D :D

A mai nap egy kicsivel jobb volt. Csak azon aggódtam, hogy nem nagyon éreztem, hogy Barnus mozgott volna, de most hogy írok folyamatosan rúgdos! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem álomkóros egy kicsit a Drágám! :lol:

Eszti remélem semmi baj nem lesz a vizeleteddel! Szorítok! :D

Anna biztos minden rendben lesz, (na most rá is tüsszentettem :lol: ) és várjuk a képeket!!!! :D :D :D

Marcsi dehogy vagy te vénasszony! :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sehol senki? :( :( :(

Kénytelen leszek tanulni a végén... :? :oops: :roll:
Holnap 3-tól nyomulok szociálpolitikából,aki ráér,nyugodtan szoríthat nekem,hogy olyan tételt kapjak,amihez hozzá tudok szagolni.
Légyszi-légyszi!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!
Nagyon jól esik, hogy befogadtok és csatlakozhatok!
Köszönöm, remélem nem okozom csalódást!
Most még egy pár napig biztos nem sűrün sikerül majd itt lenni köztetek, mert jogsit szeretnék, és vezetni tanulok!
2 hete nem dolgozom, és én kis naív azt gondoltam, hogy majd felvet a szabadidő, közben meg még annyi időm sincs, mint eddig volt!!!
De ez a rutinpálya, pontosabban a kuplungkezelés nagyon-nagyon nehezen akart rögzülni! Elviekben 10 óra lenne az oktatás, de én még 10 pótórát vettem, mert annyira nem ment! Mostmár talán elfogadható a dolog, de nem tökéletes! És holnap vizsgázom!!! Szorítsatok nekem légyszi!!!
Pár szót még magamról, 34 éves vagyok, van egy 14 éves és egy 9 éves kisfiam! És a picivel, aki már végre kislány lesz, április 10-re vagyok kiírva!

Kedves "piki"! A nick nevem közel 9éve változatlan, függetlenül az időjárástól! Már nem is emlékszem pontosan, hogy miért is lett ez, de abban teljesen igazad van, hogy akkor is a karácsonyi hangulatom adta az ihletet e névhez!
És a te neved talán valamiféle rövidítés?!
Csak hogy tudd, már most irigyellek azért, hogy ehetsz a terheléses előtt! Nálunk csak a cukros lötty verzió működik, sajna!
Ja és akkor még a 2kg hízásról meg nem is szóltam!!! MÁZLISTA!!!!


Szia ire81!!! Örülök annak, hogy tényleg majdnem egyszerre vagyunk kiírva! Van valami oka, hogy pont márc. 28-ra szeretnéd a bébikét?! Úgy látom a terheléses vércukorvizsgálatot a körülményekhez képest nagyon jól viselted!!! Én majd csak január 5-én megyek, de eléggé tartok tőle! Reggelente ha kipattan a szemem rögtön szoktam inni egy bögre langyi tejet, hogy nem lyukadtjon ki a pocim! És kb 0,5-1 óra múlva meg már regelizni szoktam!!! Fogalmlam nincs, hogy hogy nem leszek majd rosszul!!! Az én extra magas 90/60-as vérnyomimmal, kész kaland lesz ez már az előzőekből tudom!!!

Kedves szabó anna! kösz az üdvözletet, mint már azóta leírtam kislányt várok, neked milyen nemű bébikét ígértek?

Hi borsoo! Úgy látom a mérleg neked sem a legjobb barátod! :lol:
Asszem vagyunk ezzel még így páran!!! A digi mérleget tudomásom szerint már nem nagyon lehet megpiszkálni! Az én dokim is azt mondta, hogy a 20-ik hétig ne hízzak semmit se!!!! Ezt elég viccesnek, de egyben elérhetetlennek tartottam már akkor is és azóta is! Valószínű inkább alkat kérdése! Persze az előzmények miatt (az egyik fiammal 23, a másikkal 25 kg-ot híztam ), valahol az is érthető, hogy a doki próbált jobb belátásra bírni! Mert a szülések után kb. 1-2 hónap alatt eltűnt rólam minden plusz kg, hála a rengeteg tejcsinek amit termeltem! Viszont a lábam nagyon megsínylette, csúnya visszeres lett!!! Úgyhogy az én esetemben jogos a 2 pont, hogy ne akarjak megint bálna lenni, de nekem sem sikerül betartani a játékszabályokat, bár sokkal jobban vigyázok, mint eddig! Így "csak" 6 kg van még rajtam, de nem is emlékszem már arra, hogy az előző tehességeim során a 23. héten hol jártam, így nincs viszonyítási alapom!

Szilvancska! Üdv neked is, meséltem! Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok rá!

Hali szneszti! Szándékomban áll maradni! De pesze minden a jövő zenéje!!!

Szia funky! Úgy látom a mérleget te sem szívleled!!! Ez egy közös vonás lesz az biztos!!! Az én dokim azt mondta, hogy MINDENFÉLE pékárut hagyjak el, mert ez rengeteget segít és nem okoz semmien hiányt!!! Persze ez számomra kivitelezhetetlen!!! Mert lehet, hogy effektíve nem okoz tápanyaghiányt, de nekem hiányérzetet az mindenképpen! De legalább már azt tudom, hogy mit kéne tennem!!!
rénszarvas
 
 


Abban tud nekem valamelyikőtök segíteni, hogy hogyan tudnék vonalzót készíteni a hozzászólásaimhoz?
Köszönöm előre is![/url]
rénszarvas
 
 


Sziasztok!

Jaj, Marcsi nem venném ám a szívemre, ha tanulnod kéne... :lol: :lol: Főleg nem ilyen kis kafa tantárgyból.. :mrgreen:

Rénszarvas, nekem is azt mondta a védőnőm, hogy ne egyek szénhidráot, hááát..haha jó vicc!!!Bár én eredményeim alapján alultáőlált vagy éheztetett vagyok, vagy mi a szözs!!!!HIHI!!!

Ja! Megjött a vizelet vizsgálat, a laborosok szúrtak el vmit!!!KIRÁLY, mi?
Szóval makk egészséges vagyok!!! Még jó, hogy nem vmi nemi betegséget mutattak ki, atán itt elváltam volna két nap alatt... :lol: :lol: :lol: De hogy sikerült nekik, azt nem is értem... :? :shock:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Hah, szupi lett aa vércukrom, éhgyomorra 4,7, terhelés után két órával 4,1! Ezt nem is értem, hogy miért kevesebb, de mindegy, a lényeg, hogy jól működöm, ennek örömére másnap bevágtam egy halom édességet. :lol: Viszobt a fehérvérsejt számom megint több a kelleténél, bár alacsonyabb vmivel, mint a múltkor :? Úgy tűnik, én ezen a szinten működök jól, mert egyébként meg semmi bajom nincs.

Rénszarvas! Nincs semmi apropója a március 28ának, csak már kétszer álmodtam ezt, barátnőmmel együtt inkább aazon izgulunk, hogy 27-én jöjjön a kis drága, mert az ő kislánya is akkor született, csak 2009-ben. Ez is vicces lenne nagyon. :lol:

Marcsi! Én drukkolok Neked és kitartást még ehhez aa fránya iskolához, komolyan, nem is tudom, hogy bírod, én már nem tudnék tanulni, elég volt tavaly a szakvizsgával szenvedni :shock:

Eszti! Örülök, hogy semmi baj nem volt a pipiben, jól be tudják f@satni az embert. Remélem, az én cukoreredményem nem aazért ilyen jó, mert azt is elkúrták :? Ja, és tökre örülök Lillus 2. nevének, még ha Te nem is :lol:

Mérleg, kilók? Inkább hagyjuk, én eddig 9-nél járok, ugye most vagyok 24 hét + 3 nap. És jön a karácsony :!: :!: :!: Mi lesz itt utána, januárban kiakad a mérleg. :mrgreen:

Marcsi, Eszti! 11-e hétfő, mert én akkor megyek és én sem vagyok puncsos, hogy vasárnap fogadjon a doki.

Valaki kérdezte korábban, sztem Anna, hogy mennyi idősek vagyunk, én már szeptemberben betöltöttem a 28-at.

Szilvi! Remélem, hogy jobban telnek a napok azóta a szörnyű nap óta! Esztike most 1-2 naapig nekem sem volt túl aktív, de ma mr jobban éreztette maagát!:)

Mindenkinek további kellemes karácsonyi készülődést!

Kép
ire81
 
 


OOOOOOOOOOO!!! Elszállt minden!!! Bibu rácsapott a gépre!!!

Reni, neked felejtettem el válaszolni, most pótlom. Szóval nálunk nem tudom, hogy Bibu fölfogja e, mert ugyan simizi a pocim meg puszilgatja, de nem tudom...
Viszont ma akkorát ugrott míg feküdtem a földön és Bibu simizte a pocim(kivételesen hosszabb idei, vagy 1őercig :lol: ), Lillus akkorát ugrott, hogy Bibu kikerekedett szemmel nézett a pocakomra és mutogatott! Szóval passz, hogy fölfogja e. Azt érti, hogy baba, de. hogy nekünk is lesz, azt nem tudom. Azt is érti, hogy Lillus, mert a pocimra mutat!!!! :lol: :lol: :lol:
Ja, és nálam/nálunk is azért kellett ilyen gyorsan a tesó, mert nálunk korán van a menopauza (anyum sem tudott már 32 fölött szülni) és mi 3-at szeretnénk...Szóval látod, hiába vagyok mondhatni még "fiatal", de már nem túl sok az időm... :? :shock:

Na megyek, mert ma is hiszti van!!!!AAAAAAAAAAAAAA!!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mindenki jó sokat ír.
A vizsgázóknak sok sikert kívánok.

Rénszarvas: kislányt várok. A jogsi megszerzése nekem sem volt egyszerű. Sokat gyakoroltam, bár nekem egészen jól ment, csak a vizsgabiztosokkal volt problémám. A forgalmi ezért harmadjára sikerült.

Az éjszakám nem volt valami fényes:S 3:30-kor zörgésekre ébredtünk a férjemmel. El nem tudtam képzelni mi a fene van, míg rájöttem, hogy a szomszéd néni próbál tőlünk segítséget kérni!
Szegény elesett és nem tudott felállni. Elvánszorgott a bejárati ajtóig, hogy kinyissa az ajtót. Kihívtam a mentőket, eltört a keze műteni kell szegénykét, mert valami idegszál is meghúzódott. Bent is tartották a kórházban.
Utána nem is tudtam visszaaludni rendesen. Úgy sajnálom szegénykét:(

A babalátogató nagyon jó volt, olyan aranyos a kislány. Meg is dajkáltam. Olyan kis pici:P

Kis Jázmin nagyon mozgékony, úgy tud rugdosni, szinte már néha fáj is:P:P kis erős.

Ire81: tényleg nagyon jó a vércukrod:) Gratulálok. Az enyém kissé magasabb lett, de azt mondta a védőnő, hogy elmegy.

Rénszarvas: linkeld be http://www.nagyonbaba.hu/terhes-ticker utána jelöld be a számodra aktuális és tetsző dolgokat
1. Háttérválasztás
2. Ábraválasztás
3. Adatok megadása
4. Beillesztendő kód

és a beillesztendő kódnál a második linket másold ki és illeszd be a szöveged alá. Ennyi

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!
Látom jó sokat írtatok! Vagy csak én tűntem el?? :?
és mennyi vízöntő van köztünk! :) Én mondjuk ikrek vagyok, de egy nagyon jó barátnőm vízöntő.. Ő csak ikrekkel és vízöntőkkel barátkozik! :) még mikor interjúztat akkor is előnyben vannak az ikrek és a vízöntők. :)

Marcsi, szorítok a vizsgádhoz! Nem semmi, hogy még van hozzá lelki erőd! Átérzem teljesen a helyzeted, nekünk az 5 év alatt több mint száz vizsgánk volt.. Nagyon sok múlik a tételen..

Na most megint indulnom kell, hamarabb jött a Dávid mint gondoltam.. de ezt most most már elküldöm és később befejezem..
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: