Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is már vásárolgatok-óvatosan. A barátnőm nemsokára szül, vele szoktunk elmenni turkálókba, meg mivel közel van Ausztria, oda is megyünk néha. Ausztriában nagyon olcsón ki lehet fogni a bébi cuccokat, 1-2 Euróért bodykat, 3-4 Euróért gyönyörű plüss rugikat szoktunk találni. Én is vettem már párat, de én azért sem vásárolok sokmindent, mert a családban 2 bébitől is öröklünk cuccokat, szóval tényleg csak azt veszem meg, amibe nagyon beleszeretek. Egyébként a sors keze az is, hogy 2 kislánytól kapom a bébiruhákat. Ez is lehet egy jel!

Kiságyunk is van már, meg gyönyörű lepkés babakocsink. Meg van hordozható,összecsukható babaágyunk, bébihordozónk, gyerekheverőnk, ezeket mind a rokonoktól kaptuk.

Akiknek nincs sok pénze babakocsira, meg kiságyra, meg ilyenekre, azoknak tudom ajánlani az interneten a vatera.hu oldalt, rengeteg cucchoz hozzá lehet jutni. És eladni is tudtok, amire már nincs szükségetek. Mi eladtunk egy csodálatos Zsolnay teáskészletet 12.000-ért. Mi nem használtuk, úgy örököltük.

jutiboszi
 
 


Jadika!
Picike vagyok, 161 cm. :D

Jutiboszi!
Csini a pocak! :wink:

Laura!
Milyen babakocsit vettél?

Kép
Kép
giga1
 
 


Juti!
A vatera tényleg jó.
Én onnan fogok venni ifjúsági ággyá alakítható kiságyat, meg testvérbabakocsit is.
A férjem a kerékpárjához vett onnan most alkatrészt, és nagyon jó áron meg tudta venni. :)

Kép
Kép
giga1
 
 

 
 

Köszike Giga!

Neked is édi! Olyan szép vékony vagy, nekem már hurkásodik rendesen, ha leülök. A kádba már alig birok leülni, azért érzem azt a 8 kg-t, ami feljött rám.

jutiboszi
 
 


Ugye! Mi véletlenül kerültünk a vaterára, mert örököltünk egy csomó szép porcelánt, amit sajnálnék használni. Így inkább eladjuk. De van még egy csomó ilyen aukciós oldal, majd ha szükségem lesz valamire, átnézek a többire is. Majd írok tapasztalatokat!

Csajok!

Ki hova jár 3-4D -s UH-ra? Eddig a babamozi.hu-t, és a 4dgenesist ajánlották! Ti tudtok valami jót? Árral együtt? Ez a kettő 12.000!

jutiboszi
 
 


JUti!

Nálunk, kb 11-be kerül a 3dUh. Kapunk képet, cd-t, dvd-t. Legalább is az utolsó infó ez volt. Szerintem itt mozog mindenhol az ár. :wink:
Én úgy akarok majd vásárolgatni, hogy szépen apát is befogom. Ne maradjon ki belőle, így még jobban rá tud majd ő is hangolódni Kincső érkezésére. :)

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Ez jó ötlet, hogy apát is befogod! Mi sajnos sosem tudunk együtt ilyen dolgokat vásárolni, mert apa reggel 6tól este 6ig dolgozik, mert karácsony előtt rengeteg a munka. Pont lemarad a vásárlásokról. De azért ha a tescoba megyünk, ott mindig bemegyünk a babacuccokhoz, és mindig elmutogatom neki, hogy mit lesz majd érdemes megvenni. Egyelőre úgy érzem, hogy rám bízza a dolgokat. Majd belejön, ha meglesz a bébi. Meg egyébként is utál vásárolni.

Debrecen meg sajnos annyira messze van, hogy nem érdemes felutazni. Amennyivel olcsóbb, annyival több a benzinköltség. De azért kösz az infót!

jutiboszi
 
 


Juti!

Mi is úgy tudjuk megodani, hogy vagy nyitás előtt egy gyors bevásárlást csapunk, vagy a Sógornőm beáll és akkor már nyugisabban nézelődünk. Így volt az első kismamanadrággal is. Jött velem. Eleinte úgy volt, hogy lesz kiságy, nem költünk. Én direkt célegyenesen mentem a nadrágokhoz és ő szólt, hogy nézd csak milyen kis édes ágyak. Így most a téli bevételtől tettük függővé a kiságyat. És persze, hogy milyen plussz költség jön még az ablakcsere után. :?

Kép
bettó
 
 


Az első kismamanacit mi is együtt vettük, de akkor épp nem volt munkája a páromnak!
Nekem is sokszor megfájdul a szívem egy szép babakocsi, vagy kiságy láttán, de a kényszer nagy úr! Nincs rá pénzünk. Viszont amit kaptunk, az is nagyon szép kiságy, baldachint is lehet rá tenni, ami nekem a nagy álmom.

Képzeljétek, rámjött az alkothatnék. Épp a wc-t festem, nem vagyok normális! Kaja nuku, de a wc szép lesz! Üssetek agyon!!!!!!

jutiboszi
 
 


AFP-ről a dokit kérdeztem telefonon, azt mondta tökre rendben van, hétfőn megyek az uh-ra, akkor kapom kézbe. Köszi az érdeklődést, Betti!

Juti, nem tudnál tanácsot adni, hogy Bécsben hol érdemes vásárolni? Mi gondoltunk arra, hogy kirándulással egybekötve kimegyünk vásárolni, de fogalmam sincs, hogy hol kéne.

Én babaszobázok (babaszoba.hu) vétel-eladás szempontjából. :)

Laura, megmutizod a babakocsit?

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Huh, Bécs óriási! Ha bevásárolni mentek, érdemes a Shopping Citybe menni, de az olyan nagy, hogy akkor nem jut idő kirándulni. Bécs mellett van közvetlenül, autópályáról könnyű megközelíteni, ehhez valami internetes térképet keressetek.
Bécs egyébként leég drága vásárlás céljából, szóval Bécsbe kirándulni, Shopping Citybe bevásárolni érdemes!

jutiboszi
 
 



"Sopronnál átmész a határon (személyivel akár) és mész Wien(Bécs) irányába. Kb. 35 km-t az A3-as autópályán fogsz menni, utána simán átvezet az A2-re (továbbra is Wien irányban). Azon mész 5-6 km-t, és lesz egy lejáró: SCS, na ez a Shopping City Süd. Egy jó nagy bevásárlóközpont (www.scs.at) . Aztán már csak az SCS feliratot kell keresned. Visszafele: Graz, Eisenstadt irány, aztán Sopron...
Egyébként Bécsről, mint városról találsz a www.wien.at -n térképet, de mivel az SCS közigazgatásilag Vösendorfhoz tartozik, ezt szerintem nem találod meg rajta."

Ezt is a neten találtam, remélem segít

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Lili örülök, hogy rendben van az AFP :wink:
No igen a baldahin nekem is álmom. Mi is csak akkor veszünk, hogyha olyan lesz a forgalom. Nekünk nem fix fizu van, hanem az emebrektől függ, hogy mennyien jönnek :wink:
Én majd szétnézek a városban, meg elvileg lesz bababörze ott is ki lehet fogni jó dolgokat.
Kép

Kép
bettó
 
 


Hát csajszik! Szomorú vagyok. Lehet, hogy pár napig nem leszek itt, mert a babám álljt parancsolt! 16 hetesen kórházba kerültem, mert volt egy csepp vérzésem. 6 napig feküdtem, de szerencsére többet nem véreztem. A doki akkor azt mondta, hogy nincs semmi baj, csak pihenni kell. Pihentem, rendbejöttem.
Ma megint volt egy csepp, de amíg több nem lesz, addig inkább itthon fekszem, nem akarok megint kórházat! Érezm is, hogy bekeményedett a méhem. Megint túl sokat dolgoztam. Persze csak itthon, de szinte pihenés nélkül.
Szóval, mostantól szigorú fekvést rendelek el magamnak, max néha benézek hozzátok, aztán fekszem vissza!
Aggódom ám, de azért tudom, hogy nem lesz semmi baj, csak oda kell figyelni.

Ti is vigyázzatok magatokra, ne hajszoljátok túl magatokat!!!!!!

Akkor néha!

Pussssz!!!!!!

Juti

Ui: Nálatok is volt vérzés? Remélem nem, csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mit mondott rá az orvos. Nekem azt mondta, hogy nem tudják az okát, de elő szokott fordulni kismamáknál. Pihenéssel rendbe szokott jönni!

jutiboszi
 
 


Juti!
Sajnálom, hogy megint volt vérzésed!!! Pihenj, az tényleg jót tesz.
Nekem volt vérzésem, de nem egy-két csepp. Nem írtam le eddig, mert nem akartam senkit megijeszteni. Vetélés mennyiségű volt (vagyis dőlt belőlem). :( Hála a jó égnek a picuri megmaradt, de én is kh-ban voltam 4 napot. Ha gondolod inkább priviben megírom a sztorit, mert tényleg nem akarok senkit rémisztgetni... :oops:
PIHENJ!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!


Lili! Gratula a az AFP-hez, ha mész UH-ra próbálj képet kérni!

Ági! Azért érdeklődtem hogy nem vagy túl vékony, de szerintem ideális lehet. Sógornőm 173 cm magas 53 kg kezdte a várandóságot és mikor mikor megszült 49 kg volt Pedig szegény nem fogyózott csak ilyen alkat.
Szülés után meg szegény nehezebben épült fel.

Betti! Köszi a táblázatot.

Juti! Szegény! Hát vigyázz magadra! Nem biztos hogy most kéne wc-t festened?!


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Juti! Pihenj sokat tényleg! Most ez a legfontosabb.

Adri! Igazán nincs mit. :wink:

Nálunk minden rendben, csak pincuri most teljesen fejjel ellenkezőleg van :( A lába alul. Olyanokat tud rugni néha, hogy szinte bepisilek. :oops: Mindig mondom neki, hogy meg kellene fordulni, de eddig sajna nem hallgatott anyára :)

Szép napot!

Kép
bettó
 
 


Kép

Ilyen a járgányunk...
Vendég
 


A végén Romániába mentünk át vásárolni... ott olcsóbbak a gyerekholmik...
Vendég
 


Sziasztok!

Ma megyek a kórházba. Megint pöttyöztem halványan. Nagyon aggódom, szorítsatok. Nem festettem wc-t, mert végülis főztem helyette, de nagyon beindultam tegnap.
Most olyan ideges vagyok hogy leírni sem tudom. Megbeszélem a kórházzal, hogy ne tartsanak bent, mert megőrülök. Itthon is tudok pihenni. Akkor megyek, kitartás mindenkinek!

Giga!

Ne haragudj, de inkább ne írd le a sztoridat, nem szeretném most meghallgatni. Biztos megértesz. Majd ha kiderül, hogy minden oké, esetleg akkor. Köszi! Tudom, hogy megértesz, kismama vagy Te is!

Hát, puszi csajok, ha nem jelentkeznék pár napig, akkor kórházban vagyok!

Sziasztok! Szorítsatok!

jutiboszi
 
 


Juti!

Szorítok, hogy minden rendben legyen!!! Biztos nincs semmi baj, csak nem pihiztél eleget!

Laura szép a babakocsi. Nem is mondasz hülyeséget, mi sem lakunk túl messz e a határtól. :wink:

Kép
bettó
 
 


Jut eszembe Laura. Kiságyat is ott vettetek? Vagy azt még nem vettétek meg? Milyen árak vannak. Tudsz írni pár dolgot? És pontosan hol is voltatok?

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!!!!

Minden rendben van, nem kell bent maradnom a kórházban!!! A méhszájam zárt, a méhem v. lepényem laza, a szívműködése tökéletes! Szóval most nagy kő esett le a szívemről. Ez tényleg csak azért lehetett, mert nem pihentem eleget. A dokik megmondták, sem szex, sem forró fürdő, sem megerőltetés! Ugye, ugye?!

Most eszem a Magne B6-ot ezerrel. Az segít. Annyira örülök! Megint láttam a Picúrt! Kis Maszatom!

Persze a doki olyan lusta, hiába kértem, nem akarta megnézni, hogy mi van a lába között. Állítólag azzal a géppel nem látszik. Persze. Ha meg se nézi!!! Undok doktojbácsi!!!!

Na, akkor megyek pihenni, megvan a Jóbarátok összes része, most kívülről fogom fújni az egészet!

Majd jövök!

Mindenki vigyázzon magára és a Picúrjára/Picúrjaira!

Giga!!!

Most már kíváncsi vagyok a sztoridra, írd meg légyszi priviben!!! Örülök, hogy amit írtál annak ellenére minden renben van!!!
Ja, és képzeld, mielőtt bementem a kórházba, olyan ideges voltam, nem is éreztem, hogy mozogna a bébi. Aztán betettem a jógás relaxációt, és megkértem a babámat, hogy adjon jelet magáról, hogy minden renben van vele. és akkor rúgott egy jól érezhetőt. Ott már tudtam, hogy minden okés!

Akkor majd jelentkezem!!!!

Köszi, hogy izgultatok értünk!

Nagyon jól esett!!!

jutiboszi
 
 



Juti! De jó, hogy nincs semmi komoly! Az egyik barátnőmnek is volt ilyen, sőt kettőnek, most jut eszembe, és megerőltetés miatt volt csak, amúgy minden rendben lett vele, és később sem volt semmi komplikáció. Úgyhogy nyugi és pihi! :)
Kösz a bécsi infókat, nem Bécsben akarunk kirándulni, hanem a nyugati országrészben, már kirándultam párszor Bécsben, és nem a MAriahilferstrassén akarok vásárolni. :wink:
Én a 4D Genezisben voltam, ajánlom, és 10500-at fizettük.

Betti, nekem is mindig a húgyhólyagomat rugdossa a kis Ábel. :) Pl. most is 8) Meg reklamál, mert előre görnyedek picit és azt hiszem így szűkebb a helye.

Adri, képzeld, ma vonatoztunk, és eszembe jutottál, amikor láttam a menesztőt. :D Öcsém is a vasútnál akar dolgozni.

Puszi, mennem kell

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Ezt találtam!A kisfilmek nagyon tetszettek! :D
http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... content.56

Kép

Kép
lecso
 
 



Kép

Kép
lecso
 
 



Kép

Kép
lecso
 
 


Sikerült!Hále lúja! :D

Jó nézegetést!Nekünk a párommal tetszettek!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Juti! Nagyon örülök, hogy rendben vagytok :wink: Mondtam Apának, hogy mi történt, láttam rajta, hogy megérintette a dolog. Nekem is mondta, hogy akkor többet kell pihiznem. Kár, hogy nem mondta meg a doki a pincur nemét :(

Lili, örülök, hogy nem vagyok egyedül :P Én egész egyenesen tartom magam, csak az űléssel van problémám.

Edina! Nekem is tetszenek, majd holnap jobban átböngészem :wink:


Puszi

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Köszönöm mégegyszer az aggódást! Tényleg pihenj annyit, amennyit csak tudj. Egyébként én buta voltam, mert nekem úgymond üzent a bébim, mert elég fáradtnak éreztem magam, mégsem pihentem. Nem szabad! A munka megvár, a baba nem!
Aranyos a párod, "hasznád is ki", hogy így aggódik érted. A barátnőm, akinek 3 bébije van (2 éves, 10-10 hónapos ikrek) azt mondta nekem, hogy a terhesség alatt minden kényeztetést ki kell használni. Egy terhes nő bármikor mondhatja, hogy állj, most pihenek, mert a baba úgy akarja!

Lányok, tanuljatok más kárán! Én sajnos csak a sajátomból tudtam!

Puszi!

Majd jövök!

jutiboszi
 
 


Juti!
Látom nem megy a fekvés :P Persze örülök, hogy hírt adsz magadról :wink:
Próbálok én pihenni, de sajna örökmazgó vagyok, nagyon nehezen tudok álljt parancsorni. Bár amikor nagyon érzem, hogy elég szólok apának és megyek is alukálni. No meg a délelőttöket is kihasználom. Hogyha lehet csak 10-kor kelek ki az ágyból. Sajna nem minden nap, mert a cég nem vár meg, és amit intézni kell, az nemvárhat. De október után más lesz. Novembertől már tényleg pihenés. Az októbert át kell vészelnem a tékában, mert abalakcsere és festés utáni takarítás sem semmi. Szerencsére sógornőm is sokat segít, mert nem enged túl sokat hajolgatni, meg a vegyszeres takarítást sem engedi. Tegnap Apa fel akarta húzni a zoknimat, mert elég érdekesen hajoltam és mondtam neki, ne aggódj meg fogod unni, annyiszor kell majd segíteni :) Aműgy tényleg össze tehetem a két kezem, hogy milyen férjem van. Egy 7 hónapja majdnem vége lett a házasságunknak, de megoldottuk, és tudom, hogy jól döntöttem, mert senki nem fog úgy szereteni és gondoskodni rólam, mint ő. Nagyon aggódos. Imádom is nagyon :)
Na jó, bocsi szómenés :oops:


Puszi

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Jó volt olvasni a szómenésed! Én is örökmozgó vagyok, bár legtöbbször azt akarom csinálni, amit nem lehet. Lásd wc festés.
Jó volt olvasni, hogy a párod ilyen gondoskodó. Az enyém is nagyon rendes, bár sajna a munka miatt ritkán tudunk együtt lenni. 6ig dolgozik, mire hazaér fáradt, eszik, fürdik, tévézik, alszik. Szombaton délig melózik, utána végre mienk a hétvége. De valahogy amióta megvan a baba nagyon ritka a közös program. Nem is tudom ki hibája. Talán az enyém is, mert nem is találok ki semmit. Rengeteget vagyok a barátnőimmel hétközben, hétvégére én is csak pihenek. Pedig jó lenne együtt csinálni valamit. Majd agyalok még rajta.

Amíg nem voltam terhes, mindig azt mondta, hogy azért is fél a babától, mert akkor nem fogok vele annyit törődni. Valahol igaza is lett. De ő sem mondja, hogy mit szeretne. Jaj, látod, de jó, hogy ezt most leírom, olyan, mintha hangosan gondolkodnék. Tényleg, lehet, hogy elhanyagolom a párom?!
Uramisten! Na, nem tudok mit tenni, ha valami baja van, neki is van szája, eddig is el tudta mondani, ha valami bántotta!

Na pá, csajok! Megyek vissza feküdni! Már most unalmas, pedig még csak néhány órája fekszem.
Olyan haszontalannak érzem magam ilyenkor!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Ez a frány babnet egész nap engedett be! :evil:

rakok fel linket ahol meg tudjátok nézni egy másik fórumnál a csemetéimet!
http://www.hoxa.hu/?p1=adatlap&p2=40407

Na meg találtam egy haláli párbeszédet is:



Két kis magzat beszélget egy anya hasában...- Te hiszel a születés utáni életben?- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell.

Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?

- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt.

- Talán a saját lábunkon fogunk járni, és majd a szájunkkal eszünk.

- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk. De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.

- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.

- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.

- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.

- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?

- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.

- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.

- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk!


Juti:JOBBULÁST!REMÉLEM MÁR MINDEN RENDBEN!!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Betti!
Tök jó, hogy ilyen segítőkész családod van. Na persze én sem panaszkodhatom. Amennyire tud engem is kényeztett a párom, csak neki még rengeteg a dolga az udvaron (a kertes ház átka?!). Egész nyáron egyedül rakta a térkövet közben vettünk egy kis merev falu medencét azt sülyesztette be a földbe, de még mindig nincs kész teljesen. Utána a teraszt lapozta, most meg majd lambériázza. Szóval a munka és ezek mellett ami ideje marad azt ránk fordítja, de azért csinálja hogy mire itt lesznek a poincurkák az összes szabadidejét velük tölthesse. (BOcsi ez hosszú lett)

Nekem is sokat mocorognak és ha nem megyek el időbe pisilni biztos a holyagomat rugdossák, meg ha hajolok azt sem szeretik. Anna fejjel lefelé Zalán meg felefelé van úgy holittérzek rúgást hol ott.


Laura! Nagyon szupi a járgány!!!!!!!!


Lili!Hát ez szép , vonatról jutok az eszedbe? :lol: :wink: Nem tudom mit szeretne a vasúton csinálni a tesód de forgalmista ne legyen csak ha nagyon elhivatott. :P


Juti! Örülök, hogy minden okés! :lol: Vigyázz nagyon magadra és igazad van a baba mindenek felett!




Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Jutta!
Örülök, hogy rendben vagytok mind a ketten!
Egyébként nem olyan rémisztő az esetem, de majd megírom priviben!
Ettől függetlenül pihenj. Én megmondom őszintén, hogy nem igazán tudok pihizni, mert nekem itt van egy örökmozgóm, de amikor úgy érzem, hogy most állj van, akkor állj van. Muszáj, mert ahogy mondtad a picuri jelez. :) És ez így van jól!
Az pedig, hogy egy ilyen hangos gondolkodás alkalmával jössz rá, hogy elhanyagolod a párod nagyon jó! Nem szabad :!: Figyelj oda rá, mert (bár nem törvényszerű, de) meglehet, hogy emiatt a babát sem fogja tudni úgy szeretni, persze nem direkt. Ez beidegződhet az embereknél. Ahogy te sem szeretnéd azt a havert aki miatt a párod elhidegül miattad. Tudom, ez egy kicsit más, de azért mégis hasonló... :? Szóval ha hazamegy, csak apró dolgokkal próbáld egy kicsit feldobni. Csinálj neki egy finom fürdőt, és ülj a kád szélére (bele ugye nem mehetsz). Vigyél be gyertyát a fürdőbe, és ne a lámpa égjen. És így beszélgessetek egy jót. Ez neki is jó, mert ellazíthat egy fárasztó nap után, és neked is, mert érzed, hogy törődtél vele. De ez csak egy ötlet... Én nem vagyok romantikus (a férjem mégúgysem!), de ez nálunk elő szokott fordulni. :wink:
Szóval csak ötlet! :D

Lecsó!
Aranyos ez a kis videó! Én is ajánlok egyet. Ez egy kicsit más, de tanulságos... :wink:
http://www.indavideo.hu/video/Gyermek_szuletik

Jadika!
Hát igen, én ilyen alkat vagyok... :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Juti! Fel a fejjel! Ki fogod bírni a fekvést :wink: Tényleg jó, hogyha kitalálsz valamit, mindkettőtőkre ráfér, hiszen pár hét múlva végképp nem lesztek kettesben. Séta valami kis téren, bár most gondolom ezt neked nem nagyon ajánlották. Viszont amit Giga mondott nem is oylan rossz ötelt. Szerintem.
Igen szerencsére Géza ilyen, bár néha hajlamos túlpörögni és nem pihenni, ebből volt ma is vita, hiszti, de majd következő hétvégén úgyis az lesz amit én szeretnék :)
Edina! Nagyon jó volt ez a kis párbeszéd. Én még meg is könnyeztem :oops:
Adri! Hogyha minden jól megy egy év múlva mi is kertesházban leszünk, bele sem merek gondolni, mi lesz :)

Puszi

Kép
bettó
 
 


Juti!

Amúgy tesóméknál is ez van most. Sógorom azért sem szeretne második csemetét, mert az elsőnél úgy érzi, hogy nagyon el volt hanyagolva. Köztünk szólva, sógoromról tudni kell, felszolgáló. Éjszakába nyúló munka, ha nem hajnalba. Én nagyon sokat segítettem tesómnak fürdetés, stb. Hétvégenként, vagy hogyha volt szabadnap még Alíz pár hónapos volt, de Tiszafüredre is mentek, vagy lepasszolták 2 órára, amikor már beállt a hami és kettesben elmentek mozizni vagy valami. Egyszóval szerintem két emberen múlik, ahogy mondtad is. Hogyha nem tetszik valami, ne csak a nő szóljon a férfi is. Ők is nagyon érzékenyek ebben az időszakban nem csak mi.
Legalább is szerintem. Én Gézán legalább is látom, hogy érzkenyebben veszi ő is a dolgokat, mint eddig. :wink:

Pussz

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Ági!Már írni akartam, hogy nagyon aranyos az új képetek!


Nekem fura amit az elhanygolásról írtatok. Köztünk semmi nem változott mióta kismami vagyok sőt tán még erősebb a kötelék. A szex kicsit ritkább, bár az első 12 hétben le is voltunk tiltva.
Az én párom most lesz 38 éves már nagyon szeretne utódott, meg imádja a gyerekeket is. Meg hát ezekért a babákért megjártuk a poklot. Lehet hogy ezért?

Edina!Aranyos a link amit feltettél!


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Halihó!

No igen a szex. Nálunk is elég ritka számba megy :oops: De Gézu már a kistesón gondolkodik, úgyhogy be lesz pótolva a kimaradás :)

Kép
bettó
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha megengeditek, olvasóból író-olvasóvá válva csatlakoznék Hozzátok! :) A sógornőm és egy közös barátnőnk már régóta ajánlja, hogy csatlakozzam, hiszen annyi hasznos információra tehet szert itt az ember, és amióta Benneteket olvaslak, magam is tapasztalom, hogy ez valóban így van! Szóval csatlakoznék! :)

Magunkról talán annyit, hogy 29 éves vagyok és Budapesten élek a férjemmel. Most várjuk az első babánkat, aki - ha igazak az előrejelzések - Valentin napi gyerek lesz, egy Valentin napi kisfiú...
:D

Hát elsőre talán ennyit, remélem, sikerül elküldeni...

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Sziasztok!

Gnase! Üdv Körünkben!


Hát igen a szex ha meg lesznek a babák és enedik nekünk is lesz mit pótolni! :wink:

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Bocsi, engedik

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Jujj de, hogy megint bővültünk! :) Üdv Gnase!
Hogyha olvasgattál minket, biztosan láttad a táblázatot is :oops: Hi-hi tök jó mindig ezzel kezdem. :lol: Szóval hogyha szeretnéd, hogy beleírjalak a táblázat alapján lágyszi írd már meg az adatokat :wink: Köfike!

Adri, mostmár megnyugottam, hogy nem csak nálunk van ez a bepótolni való :lol:

Puszi

Kép
bettó
 
 


Köszönöm szépen az üdvözléseket! :)

Bettó - Igen, már láttam a táblát, már írom is az adatokat! :)
Kor: 29
Baba neme: kisfiú
Baba neve: momentán még szavazás alatt :D
Szülés helye: MÁV Kórház
Szülés ideje: 2008. február 14.
Tesó: nincs
Következő vizsgálat: okt. 11.-védőnő, okt. 16. cukorterhelés :shock:

Előre is köszi, hogy beteszel a táblázatba!!!

gnesa

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Gnesa a keresztnevedet megírod még? Köszi :wink: Kép

Kép
bettó
 
 


Sziasztok lányok!

Üdv az Újnak is!!!!

Erősen töprengek Apával való kapcsolatjavításon! A kádas ötlet nagyon tuti, ő amúgy is az a kádba beülős olvasgatós-amíg ki nem hűl a víz. Csak attól tartok, hogy úgy kell csinálnom, hogy ne vegye észre hirtelen a változást, nehogy gyanakodjon, hogy esetleg valami vaj van a fülem mögött, azért kedveskedek.

Egyébként beszéltünk a szexről is. Mondtam neki, hogy nagyon sajnálom őt, hogy mostanában hanyagolni kell a dolgot, de nagyon pozitívan reagált! Azt mondta, hogy megérti, és neki is olyan furcsa, mert van ott bent valaki, és nem szeretné "bántani". Szerintem ha én mondanám, biztos benne lenne egy gyengéd éjszakában, de sajnos én nem érzem úgy, hogy most menne. Néha már a gondolatától is összehúzódik a méhem, és már az is fáj.
Az első 3 hónapban semmi gondot nem jelentett, de utána már az is fájt, ha csak egy kicsit felizgultam. Bocs, hogy ezt is megosztom veletek, de másnak nem igazán tudom elmondani.

jutiboszi
 
 


Egyébként ma voltam szülésre felészítő tanfolyamon a kórházban. Nagyon érdekes volt, ma a szülés volt a téma. Ha valakit érdekel, szívesen megírom priviben, nagyon hasznos dolgokat hallottam.

Dióhéjban csak annyit, hogy a szülés, egy élet világra hozatala a legszebb dolog a világon, és senki ne féljen tőle! A többit priviben, ha érdekel vkit!

Akkor puszi!

Írjatok!

Juti

jutiboszi
 
 


Juti!
Nálunk az első három hónapban csak egyszer volt, amíg nem gombáztam. Sajna nagyon sokáig a gomba miatt hanyagoltuk. Nos nekem az első volt olyan fura, nem igazán tudtam átadni magam az érzésnek. Most meg talán ő is tart egy kicsit a szextől, éppen azért amit te írtál. Amúgy bevallom az őszintét, valahogy én sem tudok ráhangolódni, főleg mióta mocorog. Pedig természetes dolog, de valahogy mégis olyan fura.

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: