Új privát üzeneted érkezett!

Pipacsvirág!

Úgy hiszem, hogy nem voltál még ultrahangon, ugye ez lesz az első. És azt olvastam azt hiszem az utolsó menstruációd december 24-én volt. Nekem meg december 17-én volt.Vagyis elviekben az én terhességemnek idősebbnek kellene lenni, ehelyett más a helyzet. Múlt hét vasárnap jó hat hetesnek kellett volna lennem, ehelyett 3 hetesnek néztem ki. Szóval én azt mondom, hogy ne számolgasd a heteket més a doki meg nem mondja az álláspontját, mert úgy jársz mint én. Én elvileg a jövőhéten a 8 hétben kellene, hogy járjak, de a Jó Isten se tudja, hogy végülis, hány hetes. Mivel nem tudjuk,hogy mikor van peteérésem.Jól össze van ez keverve,
Azért írtam le ezt neked, Pipacsvirág, hogy légy felkészülve erre is, és ne érjen annyira váratlanul mint engem.Amikor ott az orvos kimondta, hogy ez egy 3 mm-es embrió, ami kb. 3hetesnek felel meg, köpni, nyelni nem tudtam. Akárhogy számoltam nem értettem. Szóval nem mindenkinél müködik ez a számolási elv sajna.
Pedig most mennyivel könnyebb lenne az életem.
A lényeg az a doki megmondja az ultrahangból, hogy hetes vagy, és ez lényeg. Nem az, hogy mikor menstruáltál utoljára, stb.
Izgulok érted szerdán nagyon, és lélekben teljesen veled vagyok. Kitartás

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

na, szupi hogy nem csak én vagyok ilyen csodabogár, hogy takinénit tartok. Az enyém 2500,-/alk, de 2 (max3)órás meló, csak a fürdő-wc, portörlés, porszívózás, felmosást csinálja. 72 nm. Konyhában csak felmos, ott nem szeretem az idegen kezeketKépKép


Pguska,
én Radler sört iszomKép Ez citromos ízű, kb 1,7% alkohollal, és nagyon fini. A sört amúgy nem szeretem, de terhesen kívánom, és később remek tejszaporító!Kép

Á, ma én is zabáltam rántott sajtot, de nagyon sokat ám! Már meg is bántam a sok felesleges ch-t
Kép
Kép

üdv
Penna
penna
 
 


LányokKép

Itt vagyok! Voltunk a CorábanKépKép
Vettünk: Barna csíkos csini gatyátKép
Hosszú szoknyát ,fehéretKép + sárgátKép
Fehér tunikátKép
+ 2 felsőt barnát és feketétKép

Meg jó sok kajátKépKép Sütiket,gyümölcsöt,zöldségetKép

Áthívtam anyuékat,hogy nézzék meg az új ruháimat!
Azóta is itt vannak ,mert közben megnéztünk egy filmet isKép


Én tegnap kitakarítottam csili-vili a lakásKép
Nekem meg sem fordult soha a fejemben a takarítónőKép
Köztudottan tisztaságmániás vagyokKép
Ímádok takarítani ,és szépítgetni a lakástKép

Anyámék ,szinte örültek mikor férjhez mentem,hogy megszabadulnak a "takarítónőtől,,Kép

Persze amikor feküdnöm kellett,akkor a férjem átválalta a takarítástKép
Sikerült őt is ránevelnem ,a tisztaságmániámraKép
Bár nem volt nehéz!!

Álltalában közösen szoktunk takarítaniKép
Már mindenkinek meg van a feladata.

Kaja: Most egy falatot sem bírnék enni!
Míg néztük a filmet ,megettem egy doboz epretKépKép
Aztán ittam rá sörtKép
Székrepedés kizárvaKépKép

Csilla
csillam
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is takarítottam ma. Kép De még maradt holnapra is pár dolog.

Pgsuska majd jövő pénteken szoríts nekem, akkor megyek UH-ra Kép Én szorítok neked szerdán is meg mindig. Kép Köszi a tanácsokat, majd jövő héten kiderül, hogy mekkora a babó. Kép

Penna ez a rántott sajt dolog elég jónak hangzik, lehet, hogy rendelek is egy adaggal. Kép Vagy mégsem? Kép Éhes vagyok!!!! De nem tudok enni. Kép
Azt a sört már én is kóstoltam, de nem tudtam meginni! Furcsa volt, olyan limonádé íze van sör létére. Kép

Csillam!

Eper és sör. Jó párosítás! Kép

Nyúlné!

Szegényke, nem akartam mégjobban elvenni az étvágyad! Kép Én sem vagyok jól, utálom ezt a hülye hányingert, pedig annyira éhes vagyok, korog a gyomrom, de nem tudnék most semmit megenni. Kép Talán egy kis sütit, egy kis csokitortát, csokis kekszet, ilyesmit. Kép
pipacsvirág
 
 


Sziasztok Lányok!!

Már mindenki alszik?? Én nem bírok. Rám hoztátok ma takarítási kedvet, úgyhogy majdnem egésznap takarítottunk.
Már 3 napja olaszozok, másfél éve elkezdtem és vannak ilyen periódusaim amikor vadul tanulok, addig is terelem a figyelmemet.

Penna! Ismerem a Radler sört, párszor ittam, de mint írtam nem vagyok sörös. Inkább a bort szeretem, azt is csak a vöröset és a szárazat.
Érdekes amióta terhes vagyok, nem kívánom a bort egyáltalán. Előtte szinte mindig ittunk a férjemmel a vacsorához, de valahogy most nem izgat a dolog. Ez is a terhesség jele. Amit idáig szerettem azt most nem szeretem annyira, amit meg nem ettem, azt kívánom a legjobban.


Nem untatlak Benneteket lányok, aludjatok jól, vigyázzatok a pocaklakókra, és álmodjatok szépeket! Jó éjszakát!!

Pipacsvirág! Nem tudom, hogy miért írok mindig szerdát a péntek helyett. Azon gondolkod, lehet, hogy egy napon megyünk ultrahangra. Valószínű a dokim akkor fog behívni.

Kép
pgsuska
 
 


Hát jó reggelt csajok!ezt csinálom mostanában,kicsit korán kelekKép!
Pipacskám,
semmi gond,este elmentünk a híres orgazmus-desszert lelöhelyére(már írtam róla),elmesélem a sütitKép :adott egy teás-tányéralátét nagyságú csokis-muffin szerű süti,kívűl ropogós és porcukorral van meghintve. belül az az igazi forró,nem túl édes,éppen hogy folyós csoki töltelék. mellette egy gombóc jéghideg vanillia fagyi és az egész körbe van locsolva szederöntettel,igazi szeder darabokkal,mentalevéllel díszítve.
a látvány már maga szemetgyönyörködtető(min.negyed orgazmusnál tartunk,hölgyeim),majd kezdődik az igazi élvezet,a kiskanalunkkal belevágunk s sütibe és a forrócsoki lávaként zúdúl a szeder öntetre,a lényeg,hogy apró kanalunkra tegyünk mindenből,így megalkotjuk a tökéletes ízkombinációt.mire élvezettel teli elfogyasztjuk úgy érezzük,mintha a menyországban lennénk!én ott voltam tegnap esteKépKépKép

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Pgsuska!
A számolásról annyit, hogy nekem az UH méretek alapján azt mondták, hogy 2-3 nappal idősebb, mintha az utolsó mensitől számoljuk. Ez pedig nem igen lehetséges, tekintve, hogy minden dátumot szépen feljegyeztem Kép, de még a doki is előzőleg a gépébe.

Csilla!
Mi is közösen nyomjuk a takarítást a párommal. ;-)
Én nem mertem Corás epret venni, féltem, hogy tele van valami vegyszerrel. Pedig elég csábító volt az ajánlat ;-). Van a fagyasztómban eper, inkább kiolvasztom, és belekeverem joghurtba.

Szerencsére engem az édességek nem tudnak így felhúzni, mint titeket. Inkább a sósságok Kép

ancsipancsi
 
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte tőlem, hol vettem a melltartómat. Megtaláltam a zacskót, a Sariana nevű üzletben a Westendnek a földszintjén (középső szint). Nemcsak Sariana márkájú cuccok vannak, az én melltartóm Falina. Az eladónők mindketten nagyon kedvesek voltak, kabáton keresztül besaccolták a méretemet, és segitettek egy jót választani, többet is felpróbáltam, pedig már zárás volt.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


én már alig várom a keddet,kiváncsi vagyok mit mond a nőgyogyim,nagyon izgulok,de jó értelemben!
5+6

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


SziasztokKép

AncsipancsiKép

A Corás epernek én nemtudtam ellenálniKép
De nem lehet annyira káros ,mint amilyen élményt nyújtott az evéseKép (RemélemKép)

NyúlnéKép

Hát akkor izguljunk eggyütt a keddi napigKép
Te nőgyogyihoz mész ,én meg 4-D uh-raKép

Én megjósolom neked ,ha megengeded,Képhogy az orvos csupa jókat fog mondani a babádrólKép

MegannKép

Csomagolsz már???KépKépKép


Csilla
csillam
 
 


köszi Csillam!remélem jó boszi vagy!Képén is drukk!!!!!

szerintetek,ha egy émelygés alkalmából el is hányom magam(már bocsi),akkor az veszélyes lehet baba-szempontból?van,aki hány is?én nagyon a határán voltam ma,csak koncetrálok,hogy elmúljon,mert nem tudom baj-e!?

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok lányok!!

Remélem Nyúlné elmúlt a hányingered. Szorítok nektek kedden. Mivel én későn kapcsolodtam be hozzátok, leírnátok, hogy ki hány hetes, mert talán így jobban nyomon tudnám követni, hogy pontosan tudjam, hogy mi vár rám.
Ancsipancsi!
Köszi a hozzászólást. Ennyit a számolásoktól. Ha nem számoltam volna akkor annyit, és nem jegyeztem volna föl mindent, akkor most nem rettegnék annyira.

Jó Étvágyat Lányok a vasárnapi ebédhez!

Csilla! OLYAN ARI VOLTÁL A MÚLTKOR, HOGY HETI LEBONTÁSBAN LEÍRTAD A BABA FEJLŐDÉSÉT. MINDIG VISSZANÉZEM, ÉS MEGNYUGSZOM TŐLE.MÉGEGYSZER KÖSZI.

Kép
pgsuska
 
 


Pgsuska, a Babanet főloldalán van jobb oldalon egy UH hétről hétre. ha arra kattintasz, akkor beírhatod, hogy hány hetes vagy, leírja, hogy ekkor milyen a kőcöd, és uh képet is mutat! próbáld csak ki! amúgy pedig ne izguljál, hiszen minden oké lesz! higgy benne!!!!

Csilla, kicsit hasonlítasz a húgomhoz külsőre. ő is ilyen jó csaj Kép)

Nyuszkókám! ne félj, mások is rókáznak (Rokica nem Kép ), van aki minden áldott nap reggel. a vitaminokat szedd, és ha hánysz, akkor este is szedjél be egyet. nem lehet tőle bajod, ne félj!

mék borsólevest főzicskézni ;-)

ancsipancsi
 
 


NyúlnéKép

Nyugodtan hánnyálKép ha kikívánkozik!
A babának nem ártassz vele!
Már párszor én is hánytam,utána jobban is lettemKép

Van olyan aki végighánnya az első 12 hetet!Max.fogy tőle 2-3 kilót!
De a babára az sem veszélyes,Ő elveszi a szervezetedből amire szüksége vanKép
Esetleg neked marad kevesebb,amit úgyis pótolunk vitaminokkal,zöldséggel,gyümölcselKép

Csak az a lényeg ,hogy igyál sok folyadékot utána,nehogy kiszáradjKép

Csilla
csillam
 
 


AncsipancsiKép

Kösz a bókotKép
Hogy jó csaj vagyok ,az túlzásKépKép
Főleg ,most hogy rajtam az a pár? kiló!

PgsuskaKép

http://www.vital.hu/themes/baba/kilencho1.htm

Ezt is olvasd el! Itt leírja végig a kilenc hónapotKép

Csilla 12+2
csillam
 
 


Látom folyik a diszkurzus!Kép
Gyorsan rátok nézek itt a nagy kavalkádba!

Csillám!
Igen, már elkezdtem volna pakolni, csak nemigen férek a szekrényekhez, mert botladozom a nyitott bőröndök és a vasalódeszka között!Kép
De kb fél óra alatt összehajigálom ami kell!Kép
Tekintve hogy nemigen tudok mit vinni magammalKép, ami jó rám!
Van 2 db nadrágom, és slusszKép
Na de majd kint jól a fenekére nézek a bukszámnak, hátha van valami jó kismamabolt a Mall-okba(bevásárlóközpont=pláza).
Most néztem meg a neten az időjárást 23-25 fokokat írKép Remélem bejönKép

Azt is látom, hogy mindenki továbbra is eszikKép, jól van csak így tovább lányok ismét megnyugodtamKépKépKép
Az az orgazmus sütidolog valami fenomenálisan hangzik, imádom a folyós-csokis dolgokatKépKép
Ha hazajövünk, elcsábítom a férjemet, mit is mondtatok, hol leledzik ez a finomság, Ráday u???

Na puszi lányok, este még visszanézek rátok!

Kép

Kép
megann
 
 


Ja!
Megann 9+0

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
sütilelőhely:Bp.Ráday utca,a Kálvin térről indulva a jobb oldalon,eléggé az elején,SOUL Café

köszi a hányás-támogatástKépKépKépmindenkinek!
most próbálok pihenni,szisztok!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Na, nem bírtam ki, feltettem egy képet a profilomba a kisfiamrólKép
már megyek is mert felébredt,
üdv
Penna
penna
 
 


Csilla! Te nagyon Drága vagy, köszi a cikket, elolvastam. Most már csak azon tűnödöm, hogy idáig miért féltem, annyira.

Ancsipancsi! Neked is köszi a hozzászólást, megnézem azt az oldalt.

Most érzékeny búcsút veszek tőletek és megyek egy nagyot sétálni a tatai tó körül.
Jó délutánt!!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!!!Kép

Ezer éve jöttemKép de sajnos nincs még netünk otthon, most egyik rokonomtól írok Békéscsabáról és kiderült majdnem egyszerre szülünk csak kb. 3-4 hét különbséggel.

Holnap kezdem a 9.hetetKép, néha van émelygés estefelé, amúgy teljesen jól vagyok és én híztam már majdnem 2 kg-otKép

Olyan étvágyam van, hogy az csak na!!!!Kép

Puszillak Titeket ezerrel!!!!Kép


Majd hamarosan lesz nekünk is és akkor írok nektek sokat!!!

Vigyázzatok magatokraKép

Mea
mea
 
 


Penna,gyönyörű a gyerek!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Megann! Én egyszer voltam Amcsiban, akkor is sokkal olcsóbban vásáltam, mint itthon. Gondolom te is ismered az árakat, habár a nyaralóhelyeken azért kissé húzósabb minden, de biztos fogsz szuper jó cuccokat kapni.

Penna! Tök ari a fiad, és tök nagy!

S Z Á J S Z Á R A Z S Á G! Mióta terhes vagyok, folyton száraz a szám, reggelre főleg, de napközben se győzök inni, meg jó lédús gyümölcsöket enni. Remélem, hogy ez nem a cukorbetegség jele, mert akkor fel is fordulok! Nyugtassatok meg, hogy veletek detto így volt/van!

ancsipancsi
 
 


Sziasztok!

Nyúlné!
Majd én is megnézem azt a jó kis orgazmus-lelőhelyet, persze csak akkor, ha rendbejövök.
Most már három napja egyfolytában hányingerem van, és ma sajnos hánynom is kellett (bocs), ha lett volna bennem valami, ki is jött volna. Elviselhetetlen ez a hányinger, mondtam a páromnak, jól érezném magam, ha nem lennének szagok és ízek és ételek. Kép Ez van. Majd elmúlik.

Ma voltunk vásárolni, vettem egy cipzáros felsőt, rózsaszín-fehér színű. Nem igazán szeretem a rózsaszínt, de ez olyan kellemes rózsaszín. Kép

Vettünk sok-sok finomságot. Hányingerrel küszködve. De a raktárkészletet fel kellett tölteni és jól jön, mikor már tudok enni. Kép

Ancsipancsi!
Nekem alapban tök száraz a szám, mikor kijön a hideg idő. Én Labellot használok rá, mégpedig kéket, szerintem ez a legjobb, ja meg a narancssárga gyümölcsös labello, ami ilyen krémszerű, de azt kényelmetlen volt mindig kinyomkodni, ez a kék nagyon jó.

Penna nagyon aranyos a fiad, szép arca van, szép kisgyerek! Kép
pipacsvirág
 
 


:-]Sziasztok lányok!!

Hogyan telt a délután??? Hányinger volt?

Csillam!
Nagyon eltűntél.:-[ Remélem, hogy nincs baj. Izgulok, a 4D- miatt, gondolom, hogy nagyon várod már.


Megann! Neked jó utat, vigyázzatok magatokra, érezd jól magad.

Kép
pgsuska
 
 


Ancsipancsi!

Nekem is dettó igy van! Úgy kicserepesedett a szám, hogy be is hasadt és elkzedett vérezni! És a mellbimbóim is olyan szárazak, hogy hámlanak! Én is alig birom vedelni a vizet, mostmár elkezdtem Neutrogena intenziv kézkrémmel kenni a melleimet. A kezemen utálom, de a mellbimbóimon nem zavar, és tényleg intenziven hidratál. Nekem volt pár hete vérvizsgálatom, de nem tudom, hogy a cukrot nézik-e rutinból, mert ez nem az a terheléses cukor volt, csak reggeli vérvétel. Az én fejemben is megfordult a cukorbetegség gondolata, de megnyugtattak, hogy a napi 2-3 liter viz tök normális mennyiség.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Megann!

Amerikában tuti olcsóbban fogsz tudni ruhát venni, mint Magyarországon. Általában nem olyan egyedi darabokat, mint itt, kicsit olyan egyformák és fantáziátlanok ott a cuccok, legalábbis szerintem. Mindegy, ha olcsó cuccot szeretnél, nézz be a TJ Maxx vagy Ross nevű boltokba, ezek ilyen outletek, ahova a márkás cuccok kerülnek, amiket nem tudtak eladni mert túl sokat gyártottak vagy mert valami apró hibájuk van. Nagyon sok jó (és jó árú) ruha van ott. Ezek a boltok általában nem a mall-okon belül szoktak lenni, hanem saját épületben, külön. Ezenkivül olcsó ruhát lehet kapni a Target meg Walmart nevű mindenes boltokban is. Úgy tudom, mind a négy bolt országos hálózat, legalábbis én láttam őket a nyugati, keleti parton, meg középen is, de Floridában gyerekkorom óta nem voltam, úgyhogy abban nem vagyok biztos. Az viszont tuti, ha nem is ilyen nevek alatt futnak, biztos van ilyen tipusú bolt, csak meg kell érdeklődni az ottaniaktól, hogy mi a nevük.

Egyébként én mikor kimegyek Amerikába (ott éltem 16 évig, és a család egy része még mindig ott él, a párom pedig echte amerikai) akkor én a gyógyszereket szállitom vissza rekesz számra, amiket ott recept nélkül lehet kapni, itt pedig receptre sem. Többek között pl hólyaghurutra van egy szuper fájdalomcsillapitó, ami kifejezetten csak a hólyagra hat. Mikor Magyarországon kértem fájdalomcsillapitót, adtak valami lóerős szert ami engem ugyan kiütött, a hólyagomat pedig ugyanolyan jól éreztem, mint azelőtt. Szóval én azt szoktam, meg Tylenolt, pl, ami az egyetlen olyan általános láz és fájdalomcsillapitó, amit minden mennyiségben lehet kismamáknak is szedni. Azt se lehet itthon kapni, nem is értem, miért. Szóval sztem érdemes a drug store-ban körülnézni a gyógykészitmények között is!!!

Jó utat!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Cipőt pedig a PayLess-ben érdemes venni, ott 10-15 dollárért is akadsz jó cipőre, ami nincs 3000 forint. Hol lehet Magyarországon 3000 forintért normális cipőt venni??? Néha hiányzik Amerika...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Rokica!
Tök jó fej vagyKépKépKépTéged most az Isten küldött hozzám!Egy csomót segítettél, pedig nem is kértemKépPl: ma feltúrtam Rubophenért a házat, egy szemet se találtam, mostmár tudom hogy van megoldás kint is!
A hólyaghurutra melyik gyógyszer jó?
Mi Anacin-t szoktunk hozni egy ismerősnek, állítólag tuti jó!
Tudod, ez szokatlan dolog, a kinti magyarok nem ilyen kedvesek, mint teKépKépSőt!
Ha jobbra kell mennem, elirányítanak balra!Kép
Egyébként mivel már voltam kint 2x is, és kint élő magyar családnál fogunk lakni, gyakorlatilag egy-két mall-t már betéve ismerek!Kép
Ismerem a Target- et is és múlt novemberben a JC Penney- outletben vettem bagóért csini darabokatKép, amiket idén ugye már nemigen fogok horganiKépKép mivel pókhas leszekKép
Egyébként a kintiek tudják már hogy mi a szitu, úgyhogy a család nő tagja, már tuti felkutatta nekem az összes kismamaboltot!KépKépKép
Ő is imád Mall-ozni! Lejárjuk mindig a lábunkat, nagyon jó fej, pedig 50 éves!

Ancsipancsi!
Mivel nem nyaralóövezetbe megyünk, védve vagyunk a turistaáraktólKépKépKép

De jó, Mea is bejelentkezettKépKépKép
Igaz nem tudom mi a frásztKép beszél.... mert mi tök egy idősek vagyunk, és nem a 9. hetet kezdjük holnap, hanem a 10-et!
Ez tuti Mea!Holnap leszünk 9+1!

Penna!
Egy tündér a kisfiadKépKépKép

Hányingereseknek jobbulást!
Köszönöm a jókivánságokat!
Kintről jelentkezem!

Sok puszi nektek, mindenki vigyázzon magára és a babójára!KépKépKép

megann

Kép

Kép
megann
 
 


MegannKép

Jó Utat!Kép( Én még nem voltam az USA-ba,úgyhogy most Nagyon-Nagyon írígy vagyokKépKépKép )

De voltam :Görögországban-sokszor
Spanyolországban
Olaszországban
Tunéziában
Mióta együtt vgyunk a férjemmel(10-éve) minden évben külföldön nyaraltunk!Kép
Idei nyár lesz a kivételKép

PgsuskaKép

Nem tüntem én el ,csak belefeledkeztem a játékba itt a gépenKépKép
Agyrém! Sosem szoktam vele játszani,mostmeg el sem tudok szakadni előleKép

PennaKép

Tényleg szép a kisfiadKép
Miért dugdostad eddíg???
csillam
 
 


Megann!

Heh, köszönöm. A kinti magyarokkal általában mi se voltunk jóban, a legtöbbjük nagyon furcsa és bogaras! Főleg akik 56-ban mentek ki! Mi 86-ban mentünk ki, amikor még nemigen merészkedtek vissza Magyarországra, hanem onnan verték a mellüket mint übermagyarok, szóval nem volt szimpatikus. Meg általában az volt a tapasztalatom, hogy aki magyar kiszakadt Amerikába, nemigen érezte magát ott jól, állandóan szidta az országot, aztán hazajött Magyarországra látogatóba, és akkor meg ezt szidta. Szóval szerintem az ember lakjon ott, ahol jól érzi magát, nem kötelező kint élni! Ha nem tetszik, jöjjön haza. Persze ha sehol se tetszik... Kép Az már gyári hiba.

A hólyaghurutra való cucc neve Uristat (a hatóanyag neve pyridium), a betétek meg kotonok között lehet megtalálni, a hüvelygyulladásra való gyógyszerek mellett. Apropó, arra is van többfajta kence meg kúp recept nélkül, lehet olyat is kapni, ami egy nap alatt kiirtja a gombás hüvelygyulladást.

Annyit még megemlitek a Uristatről, mivel nekem sajnos sok-sok tapasztalatom van vele, mert hajlamos vagyok nagyon durva hólyaghurutokra, hogy élénk narancssárgára festi a vizeletet és megfogja a bugyit is! Azonkivül csakis kaja után szabad bevenni, mert hányingert okoz különben. És nem helyettesiti az antibiotikumot, csupán fájdalomcsillapitó! De azt olvastam, terhesség alatt is szedhető.

A JC Penney is jó, ott is lehet olcsó cuccokat kifogni. Ha jól emlékszem, én oda mindig táskát venni jártam, a kedvenc márkám a Rossetti volt, mert olyan nagyon jó elosztású táskákat csinálnak, mindennek van benne helye.

Jó neked, érezd jól magad! Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit lemaradtam itt a hétvégén. Tegnap elmentünk kirándulni Hollókőre az új kocsival. Nagyon szép időnk volt, jót sétáltunk.

Megann már szeli a felhőket Amerika felé, jó utat neki!

Szájszárazság: én is egész nap vedelek, ha kaját nem is kívánok épp, inni azt mindig tudnék. De én még nem is gondoltam arra, hogy ez esetleg a cukorbetegség jele lenne.

Egyébként nekem az utóbbi napokban eltűnt nemcsak a hányinger, de az émelygés is. Kicsit néha feszül a pocim, de egyébként semmi jele, hogy babát várok. Tegnap délben ugyanúgy kajáltam, mint előtte bármikor. Remélem azért nincs semmi gond odabent vele.

Szerdán megyek dokihoz! Már alig várom. A keddieknek szorítok!

Bodza 7+5 (önkényesen kiszámolva)

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!

Megann jó utat,illetve ezt már akkor olvasod csak, mikor megkérkeztél. Érezd jól magad és vigyázz magadra és a babára! Kép És küldjél nekünk sok-sok meleget és napsütést! Kép

Pénteken megyek UH-ra. A vérvizsgálatot mikor csinálják meg?

Hányingerem van ma is és tudom, hogy egész nap hányingerem lesz és nem fogok enni semmit. Kép Ez eléggé elkedvetlenít. Kép

Ti hogy vagytok?
pipacsvirág
 
 


Sziasztok lányok

köszönöm a bókokat, jólesik azért, hogy nem csak én látom gyönyörűnek ezt az ebadta kölkötKép Mindig mondogatom a férjemnek, hogy kicsit félek ettől a másodiktól, lesz-e ő is ilyen gyönyörű, ilyen tökéletes?KépTöbbgyerekes ismerőseim megnyugtattak, hogy ez az állapot "csak" 9 hónapig tart, amíg a kezembe nem kapom ketteskét, és akkor hirtelen elmúlik minden kétségKép

Pipacs
szerintem a szájszárazság is tök normális tünet, reggelente én is szinte émelygek a szomjúságtól, viszont éhgyomorra nem tudok vizet inni (nemterhesen se). Most ilyenkor Kubut iszom vagy sk facsart levet.
Viszont a hányinger az sz*rKép részvétem. Nekem szerencsére csak kisebb émelygéseim vannak, inkább múló pár perces kis "jelzések", remélem, azt jelzik, hogy kislány leszKép
Ja, vércukor az automatice benne van a vérképben, nyugiKép

Megann
útért irigyellek. Jó vásárlást!Kép

Csilla
hú de jó neked, ennyit utazni! Viszont nyáron még nyugodtan mehettek akárhova, a 2. harmad a leges-legjobb utazásra. Meg bármire. A rosszullétek elmúlnak, túl vagy a "veszélyes" időszakon, de a poci még nem túl nagy, és nem akadályoz semmiben. Ha csak emiatt nem mentek, sztem nyugodtan! Én júniusban szültem, februárban síelni voltunk, igaz én nem síeltem, csak sétáltam meg szánkóztam (azaz húzattam magam a férjemmelKép)és nagyon klassz volt!Kép

Bodza,
enyémdoki is szerda de. rendel, most próbálom elérni telcsin, hogy bejelentkezzekKép
Úgy nézem, mi kb egyszerre fogunk szülni, én 6+6 vagyokKép
(Ha adsz egy utolsó mensit, kiszámolom neked, hogy mennyi vagy, van egy excel táblám, képlettel)

Na, mentem
üdv
Penna 6+6
penna
 
 


Penna,

Tök hasonlít a fiad az én fiamra (típusilag), ráadásul egyidősek is. És én is abban reménykedem a mostani émelygések miatt, hogy talán lány lesz.

Én most 7+3 vagyok (csak 4 nap különbség). Nekem van egy kismama öröknaptáram (kör alakú, forgatható), amilyen a nőgyógyászoknak is. Nagyon egyszerű használni. sajnos azt nem lehet csatolva feltenni ide.

Ezek aztán egybeesések!!! Én merek síelni még, csak nagy hassal nem szabad.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sőt, bár nincs sok időm, de megcsinálom:
lőjön mindenki egy emilt ide: dosap@freemail.hu
a következő adatokkal:
- nick
- várható szülés dátuma (amit a dr mondott)
- utolsó mensi
- első baba vagy nem (ha nem, tesó neve és szülinapja)
- esetleg dr neve, kórház

Akkor csinálok egy táblát, amiben benne leszünk mindannyian terhességi kor szerint "rangsorolva". Vagy beszúrom ide a táblát, vagy privát körlevélben elküldöm ha módosul valami (pl új tag érkezikKép) ahogy szeretnétek.Így naprakészen követhetjük, hogy ki-hol tart.
(Nem vagyok ám ilyen okos, hogy ilyet kitaláljak, csak az előző pocakos topicban ahova írogattam, ott is volt egy ilyen tábla, és nagyon hasznos volt)

Mit szóltok? Várom az emileket.
üdv
Penna
penna
 
 


Cirmi,
szóval neked is szöszi-kék szeműd van?Kép
Megnéztem a profilodban, a szeme színe nem látszik annyira, de tényleg ugyanaz a (gyönyörű!!) típusKép
Nagyon helyes kisfiú ő is! Csak sajna az enyémnek nincs ilyen klassz haja, bár jó rövidre van nyírva, olyan kis ritkás, úgy látom a te kisfiadnak már igazi pasis frizurája vanKép

üdv
Penna
penna
 
 


Lányok! Gyönyörű gyerekeitek vannak! Grat!

Penna! Az utolsó mensim november 24., de kb. a ciklusom 30. napján foganhatott a baba, így vagyok most (önkényesen kiszámolva) 7+5. (A 37. napon még negatív volt a teszt, illetve egy doki -nem a sajátomnál voltam, aki észrevette - is 5-6 hetesnek saccolta január 24-én) De remélem szerdán már pontosabbat mond majd a dokim.

Szorítsatok értem!

Nekünk egyébként első gyerkőc, és hamarosan már majd azt is tudni fogom, hogy melyik kórházban fogok szülni.

Az émelygés lányra utal? Ezt nem is tudtam. Nekem az elején (miután tudomást szereztem a babóról) volt egy kicsi, de mostmár semmi. Ezek szerint fiú lesz? Kép

Pusssz mindenkinek

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Pipacs! Nem kívül száraz a szám, hanem belül Kép

Rokica! A terheléses cukor majd jóval később lesz.

USA: de jó nektek, kis disznók!!!! Én is úgy mennék! Egyszer voltam életemben, azóta is visszavágyom!!!

Bodza, és egyéb ivósok: megtudtam, hogy a terhesség velejárója a vedelés Kép

Penna! Most emilezni nem tudok sajna, de ha így is jó:
nick ANCSIPANCSI
- várható szülés dátuma (amit a dr mondott) 2005. augusztus 18.
- utolsó mensi 2004. november 11.
- első baba vagy nem (ha nem, tesó neve és szülinapja) első baba
- esetleg dr neve, kórház DOKI NEM PUBLIKUS Kép , SZENT IMRE KÓRHÁZ

ancsipancsi
 
 


Bodza! nekem ezelőtt közvetlen volt egy kb. 6 hetes "vetélésem", akkor baromi hányingerem volt. majd megőrültem!
most ezzel a kőccel nem annyira, viszont ha nem szedem be az Elevitet, akkor eléggé. te szeded?

ancsipancsi
 
 


Igen, szedem reggelente, sőt már a terhesség előtt is szedtem kb. 2-3 naponta. Lehet, hogy ettől nincs émelygésem?

Apropó: aranyér ellen nem tudtok valami hatásos ellenszert? Én most attól szenvedek, de nagyon.

Ancsipancsi: akkor a te babád mág nyári babó lesz! Mindenki irigykedni fog itt rád majd az utolsó hetekben, hogy milyen jó, hogy te már túl vagy rajta. Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Penna,
oké,de mi az a nick?
Megann,
jó Amcsit!Kép

szárazak,
én is azt olvastam,hogy ilyenkor sajna ez van(ált.),nekem még nincs,de mindig is szárazbőrű voltam és főleg ilyenkor télen zuhi után engedek egy kis vizet,meglocsolom babaolajjal és meghempergek benne(mint egy gyerek,lubickolok,csak már kevés a helyKép),nekem bevállt,lényeg,hogy utánna ne dörzsöljük a bőrt türcsivel,csak itassuk vagy magától száradjon!
JÓ PANCSIT!

tényleg ari a te szöszid is Cirmi!nekem barna lesz,ha nem....???Kép

Pipacskám,mélyen átérzem!Kép,azt is írjék az okosok,hogy a hányósok többször egyenek kevesebbet és rosszullétkor rágcsáljanak el e gy kekszet(nem egy zacsivalKép)én tegnap voltam padlón nagyon,ma jobb a helyzet!egy idelye nem hagy nyugodni az a gondolat(pontosan,amióta egy reklám elindult),hogy nekem párizsit kell ennem,ma reggel vettem is 30dekát és egész nap azt fogom falatozni szimplán zöldséggel!imádni fogom ezt a napot:PÁRIZEL-dayKép

ma vagyunk 6+0-ák!holnap meg lesz a nagy nap,megyünk dokihoz!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Bodza! Hemorid kenőcs és Spreti kúp használható terhesség alatt is! Mindkettő sokaknak bevált!

Nyúlanyó! én két hete érzem, hogy párizsit kell falnom, de nem akármilyet, hanem füstölt pulykát. úgyhogy folyton veszek egy 500 gr-ost (már kétszer :D) és azt tömöm én is zöldséggel.

ancsipancsi
 
 


LányokKép

Szégyen-nem szégyen,én bizony 11-kor ébredtem ma!
Igazából még most sem vagyok magamnálKép


CirmiKép

Tündéri a te Fiad isKépKép

Úgy látom ,hogy ez a hét mozgalmas leszKép
Többen is a héten megyünk uh-ra,vagy dokihozKép
Engem még a védőnő is szerdára rendelt vissza!

Kicsit megvagyok ijedve,mert a cicifájdalmam alább hagyott.
Meg minden eddigi tünet mintha múlna elKép
De ugye ,nem a babámnak van baja???

PennaKép

Nagyon jó ötlet a táblaKép
Nagyon aranyos vagy ,hogy megcsinálodKépKép


Csilla 12+3
csillam
 
 


Ancspancsi,ez jópofaKép,csak nehogy párizsi fejűek legyenek a kölkök is!én most a sima baromfira esküszöm,most kisütöttem négyet,rá párolt brokkoli,kevés reszelt sajt,úúúúú,de fincsi és így nem hízlal!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


na, erről a párizsifejről jut eszembe. (apja is imádja amúgy)

a párom szerint neki kicsi a feje Kép . mikor UH-n voltam, nem tudott velem jönni, de rögtön hívott telefonon, hogy milyen a gyerek. hát, mondom olyan kis nagyfejű még, hiszen még csak 10,5 hetes, még aránytalan. erre ő: "az jó, akkor nem rám hasonlít!" :DDDDDDDDD

a párizsi csak az olaj miatt hízlal, amiben sütöd, na meg sajnos a Ch miatt, amit újabban belekvernek adalékanyag formájában. Kép

ráálltam a levesekre. főzök egy nagy kondér levest, és azon élek. ha nem kéne melóba jönnöm, akkor nem is ennék mást Kép

ancsipancsi
 
 


Sziasztok.

Új vagyok, ma regisztráltattam magam. Mi a babával 6+3 vagyunk. Még csak 1-szer voltunk ultrahangon, és akkor csak a petezsákot láttam.
Legközelebb február végén kell mennem uh.-ra. Vérvételen nem voltam, és mivel az első babánk nem is tudom, hogy mikor esedékes. De gondolom, hogy az orvos időben közli.
Hányingerem nincs, rosszul nem vagyok, igaz az elevit egy kis székrekedést okoz,( na meg egész nep enni tudnék miatta) de azt mondták igyak sok rostosat, és nem lesz semmi baj. És tényleg nincs Kép
És gratulálok mindenkinek Kép)
roxy26
 
 


Sziasztok!

Ancsipancsi! Leesett, hogy belül száraz a szád! Arra viszont nem jó a Labello. Kép

Én ma megint meglátogattam a WC-t. Kép Persze nem jött ki belőlem semmi, mert nem is eszek semmit a gyógyszereken kívül. Kép

Anyukám is azt mondta, hogy kekszet rágcsáljak, de nem tudok, nem tudok semmire se ránézni.

Bár néha vannak hányingermentes pillanataim Kép és én is láttam az a párizsis reklámot és voltam ma reggel bent a boltban és úúúgy ettem volna egy jó kis párizsis szendvicset, de hát úgyis kijött volna belőlem. Kép

Mindenkinek jó étvágyat! Kép
pipacsvirág
 
 


Csilla! Hú, de jó egyeseknek, én alig aludtam 5-6 órát éjszaka. 1-kor értünk haza, reggel meg kelni kellett melóhoz. Kép Úgy tudnék aludni!

Na, én a párizsit speciel nem kívánom.

Ancsipancsi! Köszi a tippet, kipróbálom a kenőcsöt!

Leragadnak a szemeim! Pihizek egy kicsit így a gép előtt, munkát tettetve.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


sziaRoxy!gratula!Kép
Ancsipancsi,
jobb,mint vajaszsemlébe csomagolva,zsiradékot meg nagyon nem használok.amúgy úgy látom van egy-két párhuzam kajaügyben:én is csináltam egy konténer levest(zöldség),2napig ízlett is,azóta ott figyel az erkélyenKép
Pipacska,csukd be a szemed,kenj a nózid alá mentolos kenőcsöt,és úgy próbálj enni,hátha bejönKépKépKép

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: