Új privát üzeneted érkezett!

Katy, te nem akarsz terapikusan beugrani 2 körül? És legközelebb mehetünk hozzátok is, most még azért nem baj, ha nem visszük a baktériumflóráinkat Dávidnak.

Hiányozni fogtok mind, akik nem jöttökKép
vghnoémi
 
 


Cic, akkor te is 30-án szültél? Akkor már 3-an vagyunk. Kép

Hanitka, nagyon sajnálom, fogadd őszinte részvétemet.

Ptreánál muszáj volt bevetni a cumit, különben lassan óránként szopott volna. A bevetés sikeres volt.

Lányok ti mit csináltok a véresen sebes mellbimbóval? Gondoltam pihiztetem, nem abból szoptatom, de valahogy le kéne fejni, mert majd szét durran. A mellszivó vákumától is el kezd vérezni. Ilyenkor mi van? Kép

Rékacs, jobbulást, nagy vagy hogy így birod, rettenetes lehet.....

Most itt van az ölemben Petra, és miközben írok, olyan okosan néz engem, én meg elolvadok tőle. Kép

Jim, neked is drukkolok. Kép

Puszi nektek,
Eszter2004
eszter2004
 
 


Katy!
nem találom a mit a multkor homeosbogyóst összeraktál nekünk! Légyszi rakd fel újra,mert vennék tejcsinálot.Lenn vagyok magam alatt a mélyben! Ha tudok jövök és panaszkodok!!!

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 

 
 

sziasztok

Bagzerról, Orbisról van valami hír???

Eszter
nekem is volt ilyen sebes mellbimbóm a kislányommal, amikor kijöttünk a kórházból. A gyerekorvos Garmastan krémet javasolt, vagy csak egyszerűen anyatejjel bekenni és szabadon hagyni, hogy levegőzzön (állította, hogy hamar meggyógyul, én nem hittem el ). Egy pár óráig egy szál csöcsben mászkáltam és láss csodát begyógyult. Érdemes megpróbálni, mert amíg fejésnél is esetleg vér kerül a tejbe azt nem adhatod a babának, ha mégis akkor visszabüfizi, mert nem tudja megemészteni. ( nálam sajna volt ilyen )
Remélem segítettem

Vera
38+1
Ja ma megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond. Szerintem semmi újat.
verkocsika
 
 


juj, úgylátszik, Savitrinek vagy nagyon kemény volt az éjszakai műszak, vagy nem olvasott smst-, de Bagzer írt éjjel, hogy benmentek a kórházba olyan fél 2 körül Kép

kikocska
 
 


SziasztokKép
Bagzer bent van??? Na ez már tényleg komoly... szoritok nekiKép Lehet ma már baba van??Ha van valami szólj légyszi KikocsKép

Cicmerák, TüniKép
Néha olyan mintha tele lenne a torka valami trutyival és hörög, de van amikor csak sípol az orra, és mintha nehezen kapna levegőt mintha fulladozna...a doki néni szerint semmi baja, de én ezt nehezen fogadom el, révén, hogy állandóan olyan érzésem van hogy megfulladKépKépKép

Orbis-ról van valami hír???

puszik
Edwig
Vendég
 


EszterKép
Nekem is a Garmastan krémet mondták, és azt, hogy bimbóvédővel szopiztassam egy ideig.... nálam bevállt az Avent-nek van egy szupi kis pillangó alakú bimbóvédőjeKép
puszi
Vendég
 


bimbóvédő zavart okozhat a szopásnál... csak mondom, amit hallottam, és most tépek el, ha Bagzerről van hírem, szólok!

kikocska
 
 


Vagyok, vagyok csak kivételesen aludtam éjszaka.
És nem is volt rám jó hatással.Kép Tök nyomin ébredtem. Majd Noéminél kikezelem magam.
Nem tudom mi lehet velem, pedig minden rendben van. Ezt a fajta lehangoltságot útálom a legjobban. És a csokis tejet se kívánom.Kép Csapdába kerültem.

Tegnap nagy látogatósereg volt nálunk és nagyon élveztem. Hana is jól bírta, bár többnyire aludt. Azért mutatott egy-két egyedi grimaszt a repertoárjából, amitől mindenki elolvadt. A két ujdonsült nagybácsi és két barát volt itt. Ők voltak az első olyan látogatók akiket mi is vártunk. Még szombaton is itt volt egy barátnőm, ami szintén nagyon jó volt. Befejezte a poncsómat.Kép hurrá! Még nincs teljesen kész, de legalább már ordható, mert beszegte végre a nyakát. Már csak két gomb és a kapucni hiányoznak. Na meg rojtok az aljáról, ha akarok olyat. Tomi meg házitündér volt egész hétvégén.
Lehet, hogy csak az a bajom, hogy vége a hétvégének. Még dokinál is voltam és minden rendben, csak valami kicsit lesüllyedt ott alul, ezért intim tornázni kell sokat. De, feloldotta a cölibátust. Mehetek gyógyszertárba fogamzásgátlóért, olyan furi.

Röviden ennyi. Bagzernek megy a drukk, bár remélem már rég babázik boldogan.

Kép
az ausztráliából kapott ajándék

KépKép
savitri
 
 


Drukk Bagzer Kép Kép

Nekem is a Garmastant javasolták, bár nekem még nem vérzett, csak nagyon fájt.
Valakinek hasgörcsös a gyereke? Nekem nagyon szokott szenvedni tőle Gergő Kép Ötletek?

Köszi
cic
cicmerák
 
 


Reggelt!

De jó, Bagzer bent van! Megyek ma úgyis uh-ra, aztán találkozom a dokinkkal, majd jól kifaggatom, ha lehet, akkor meglátogatom Bagzert, aztán írok én is ha van valami nagy újság!

Jajj, úgy bent maradnék én is, ma olyan szép, napsütéses szülős nap van Kép

Remélem Orbis is erősen szül már, nagyon drukkolok neki!

Rékacs!
A tejcsi miatt vagy magad alatt?! Elárasszunk mindenféle praktikákkal, vagy fogjuk be, és csak úgy hallgassuk a nyafot?!
Nyugodtan csak panaszkodj, főleg ha az segít!!!!


Pusz
Aura és Era
37+4
aura
 
 


Eszter, én is Verkocsika módszerét ismerem, de nekem nem volt rá szükségem.továbbá:
http://www.lll.hu/archiv/szfuzet/szf4.shtml#p1

KépKép
savitri
 
 


Kikocs
ez valóban így van ezt sokan mondták, de szerencsére nálunk nem volt....

Cicmerák
nálunk az Infacol nagyon bejött, azóta semmi...

pussz
edwig
Vendég
 


Nya ma leadtam az indexemKépjuhéjj...aztán
elmentem nyelvizsgapapírokért...juhéjjj2...
most meg kezdhetek készülődni...lilientál szopizására--jjuuuuuhéjjj..-
csak az a baj, hogy ami eszer2004-nél most van, az nálam az eleje óta tart folyamatosan...és most is tiszta seb a cicim...úgyhogy bármilyen szép is az lll füzete, mert tényleg az, és kicsit bűntudatom is van, de én bimbóvédőt használok...vagy fejek...mert egyik nap annyira fájt, hogy még bimbóvédőben sem ment...

Savitri te mikor mész noémihez, már próbáltam tőled sms-ben is megérdeklődni, de nem jött válasz...nemtom miért...

HúúúBagzerhajrá!
No puszmák-eszti

és kikocs gyere noémihez szülésmegindítóbabanézőprojektre
esztyx
 
 


Sziasztok!

Jöttem megint olvasásajánlattalKép

www.tminfo.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=113

Gratulálok a babákhoz, mind gyönyörűKép!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Rékacs!
Tejcsináló: urtica urens C12 vagy D12 2X5 golyócska/nap lehetőleg ne Boiront vegyél,hanem osztrák,vagy német gyártmányút vegyél!A Lajos utcai gyógyszertárban tuti van!Minőségileg jobbak!

Hanitka, Gabi, Cic tök jó,hogy újra itt vagytok!!!
Sajnálom Hanitka, ami történt!KépNálunk egy nagyon jó barátnőnk halt meg!Dávid születése előtti héten!Tudom mit érzel, nekünk sem volt egyszerű!

Borzalmas éjszakánk volt!Kép
Gondoltam 10-kor lefekszem,hogy fitti legyek,és lett belőle l2 vagy 1 már nem emlékszem,mert hisztizett,de úgy igazából!A legrosszabb,hogy nem azért mert éhes volt,azt óránként kikövetelte magának!Szóval már kész vagyok az estéktől de rendesen!
A melleim nekem is készen vannak!BÁr ez az Avent is gázosnak tűnik!Egyszerűen nem merek sem cumit,sem bimbóvédőt használni,mert akkor mi lesz ha cumizavaros lesz!Tegnap majdnem feladtam az elveimet!A legnehezebb fáradtan következetesnek és higgadtnak maradni!

Noémi!Akkor 3hetes korig lehet cumira tanítani?Mert Lacit bevetem!Már többször felajánlotta,de nagyon félek attól,hogy a melleim, meg a szoptatás bánja!
Szóval parázok most mindentől!Ez van!

Nem hiszem,hogy mennék hozzátok,megpróbálok itthon egyenesbe jönni magammal!Jövő héten viszont jöhetnétek ide!!!

Ahogy nézem, mostnmár akkor mindenkienk lehet babát kívánni!Mostmár mindenki finisel!!!

Puszi mindenkinek!!!

Katy
Katy
 


Edwig, köszi, azt használjuk mi is. Kép De még így is belevörösödik, annyira erőlködik egy-egy kakálásnál. Node mit akarok én? Éjszaka csak egyszer kel fel. Ennyit csak kibírok Kép

Ez a Bagzerlány nagyon gyanús. Itt már baba lesz Kép Kép

Jaj, most volt itt a védőnénink és képzeljétek pont most esett le Gergő köldöke. És ma egy hetes. Vagyis tegnap hajnalban.

Tud valaki segíteni, hogy hogyan kisebbre átkonvertálni a képeket? Milyen progival? Vagy hogy? Addig sajna nem tudok képeket feltenni Kép

Köszi, cic
cicmerák
 
 


Cic!
Kikocs ebbe a zseni!De megpróbálom,mert nekem is Ő mondta el!
Szóval: sajátgép, jobb klikk a képre,amit szeretnél feltenni, aztán szerkesztés, és így megnyitja a paint-et,ott kép menű, nyújtás/döntés parancs a %-okkal tudod kicsinyíteni!És utána mentéa másként!Utánameg itt melléklet feltöltése!stb...

Ja és a hasmaszírozással próbálkoztatok?Nálunk egy adag kaki tutira távozik,maszírozás közben!

Kikocs,Aura hol vagytok???

Katy
Katy
 


Ja!Rékacs!Többet meg ne szedjél belőle,mert az sem jó!!!Mármint a bogyókból!
És mi a baj?Nagyon szarul vagy?
Katy
 


Cic!

Nem tudom mikor szültél,meg az adatokat,úgyhogy ha szeretnéd,hogy a táblázatban is megszüljél, akkor írd meg légyszi!

Katy
aki mostmár aztán nem ír egy ideigKép
Katy
 


háát, lányok, én is elkezdemm most a Bagzer-féle helyzetjelentést, valamint semmimást nemírást. Végülis aki még nem babázik, az kórházban van.

Na, szóval az van, hogy egy idő óta 5-6 perces fájásaim vannak. Mondjuk úgy 11 óta. Belefeküdtem a kádba, hátha elmúlik, mint múltkor, de inkább 3-4, sőt, egy időre kétpercesek lettek belőle. Most állt vissza 5 percesre, és ezek már asszem eléggé fájnak is, kicsit talán már erősebbek, mint a valaha érzett legdurvább menstruációs görcsöm, bár nekem azért ezek nem voltak olyannagyon rosszak.hívtam szülésznénit, akkor még nem fájt ennyire, azt beszéltük, meg 5-kor bemegyek, mert se víz, se nyákdugó, és annyira nem mennék be potyára... Meg mondta, hogy ne sétáljak, inkább pihenjek, hogy ha hosszú menet lesz, ne fáradjak el. Meg nemrég szóltam Gergőnek, hogy mi lenne, ha kaja után nem menne vissza melózni, hanem inkább hazajönne. Nem mintha, csak hátha... Kicsit hülyén érzem magam miatta, mert fontos lenne, hogy dolgozzon, de megnyugtató lenne. Már egyszer szóltam is neki, mikor ritkulni kezdtek ugye, hogy inkább lehet, hogy mégse kell jönnie, de már beleélte magát, hgoy van indoka hazajönni Kép
Na, szóval ezek vannak, és azt néztem, hogy még Vzsuzsi lehet itthon, meg Aura meg én, akik még nem szültünk, mindenki más kórházban van. Azért gondolok rájuk sokat, meg minden, és hátha mi is. Persze lehet, hogy az lesz a vége, hogy szenvedek itt, azt a végén megvizsgálnak, és 3000-es méhszáj Kép Azért igyekszem beszélgetni Rékával, hogy ne ijedjen meg ezektől a görcsöktől, mert lehet, hgy most rossz neki, de azért majd jó lesz, ha kint lesz, meg hogy ugye van kedve kijönni, kap tejet tejet (a tejet-vajat helyettKép)
Na, szóval most ez van velem, jól megosztottam, és este meg majd szomorúan jövök újra, hogy elmúlt minden Kép

Szép napot mindenkinek, meg jó babázást, meg a többi sorstársamnak drukkolok Kép

kikocska
 
 


Katy ! Kép

Igen-igen szeretnék megszülni a táblázatban is Kép
Nem tudom mik kellenek pontosan: 2005.01.30. 23:52 a pontos születési dátum és idő 38+1naposan.
László Gergő lett a becses neve.

Köszi
cic
cicmerák
 
 


Kikocs!!!
Hajrá!Gergő meg igenis menjen haza,mert fontos, hogy melletted legyen! Én már csak tudom!!!
A végére mindenki mára csoportosít?Kép

Én meg megszültem a szüléstörténetünket!!!KépA yahoon olvashatjátok! Nem kell egy szenzációra számítanotok!

Kikocs!Ugye írsz,ha meg van a baba!!!Ugye ugye!!!
Katy
 


Katy!
Pont itt vagyok szia! (Meg hát, hl máshol lennék? Kép )

Most viszont megyek öltözködni, mert megyünk uh-ra, és remélem Bagzerral is tudok találkozni, bár ezt még meggondolom, majd a dokinál igyekszem megérdeklődni, mikor szült, stb... hátha inkább pihizne. Az se gond, szerdán meg ctg-re megyek, úgyhogy valamior csak összefutok vele Kép

Savitri!
Az jutott eszembe, úgy jártál ezzel az LLL oldallal, mint én a málnalevélteával Kép
Mos én is beleolvastam, mert rájötttem a sok eszemmel, hogy akár fel is készülhetnék erre a szopi dologra alaposabban, most még úgyis ráérek Kép
Jónak tűnik, nekem tetszett, kíváncsi vagyok már, hogy mi lesz a gyakorlatban!

Na, megyek, mert még a végén elkésem Kép

Pussz, jelentkezem, ha hazaértem Kép
Aura
aura
 
 


Cic!

A gramm és cm!?
Köszi!
Katy
 


Sziasztok!

Gondoltam most én is megosztom veletek gyerkőcöm megszületésének történetét...
Úgy volt megbeszélve a dokival, hogy január 3-án befekszem a kórházba, és január 4-én lesz a császár. Én nagyon izgatottan 3-án hajnalban már ott toporogtam a kórház bejáratánál, és csak arra tudtam gondolni, miért kell még egy napot itt várni?! Szerencsére az isteni szülésznőm, csak miattam bejött hogy elintézzük a betegfelvételt meg hasonlókat. Papírok rendben, indultam hogy megvizsgáljanak amikor is az orvosom telefonált, hogy ne nyúljon hozzám senki, majd ő jön és megvizsgál és olyan dél körül meg is műt, úgyhogy ne egyek ne igyak délután már babázhatunk. Hát én kicsit ledöbbentem hirtelen meg sem tudtam szólalni, de nagyon örültem hogy nem kell még egy napotizgulnom. Felhívtam a párom, hogy hagyjon ott mindent fogja a fényképezőgépet és jöjjön. Eltelt egy-két óra, jött a beöntés borotválás, és már a szülőszobában találtam magam. Kaptam inzfúziót, katétert és vittek a műtőbe. Párom eddig végig velem volt, de a műtőbe nem jöhetett be. Spinális érzéstelenítést kaptam amitől nagyon féltem de így utólag azt mondom hogy egy fájdalomcsillapító injekció sokkal jobban fáj mint a gerincszúrkálás. Az érzéstelenítőt pontosan 1 órakor kaptam meg és Zsombi 1:16kor már kint is volt. Az egészből semmit nem éreztem. Onnan tudtam hogy már elkezdték, hogy valaki azt mondta hogy de szép hosszú haja van... Zsombit kivitték az apukájához majd én is megnézhettem. Ezután jött a kellemetlenebb része amíg összevartak. Ez sem fájt csak hosszú volt és én már a párommal és a kisbabánkkal akartam lenni. A műtét után 24 órán át nem kelhettem fel de nem is tudtam volnas, mert nagyon fájt. Aztán egy egyágyas szobába kerültünk a babával ahol szinte soha nem hagyott minket békén a család, nagyon fárasztó tud lenni a sok látogató. 8-án jöttünk haza, és azóta nagyon boldog a mi pici családunk...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Na, Gergőt lebeszlétem a hazajövésről délben, most indul, és megyünk be ötre. Stabil 7percesekről most váltottam kb 20 perce 5-percesekre, ezek már elég durvák Kép Hívtam a dokim, kérdezte, mit keresek még otthon, és hívjuk majd, hogy miújság, ha benn vagyok Kép Két fájás között nagyon jól érzem magam Kép
és majd meg mikor baba lesz, akkor meg írok úgyis... Nagy büszke leszek úgyis Kép Remélem nem zavarnak majd haza...
na, pusz mindenkinek

Kikocs,
aki nagyon reméli, hogy ma már babázni fog :D
egyébként meg 39+4

kikocska
 
 


Kikocs,
Megy a drukk ezerrel!
Puszi, Hanitka
hanitka
 
 


Kikocs!
Drukkolok ezerrel neked, baba nélkül haza se gyere Kép

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Bagzernak megvan Simonfia!!! ennyi a hír Kép nagy örülés, és gratula!!! remélhetőleg lesznek részletek Kép
pusz, mi lassan indulunk....
Kikocs

kikocska
 
 


Szia Kik, veled vagyok lélekben !! Hajrá!!!

zsuzsi
vzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Most nem nagyon tudok olvasni, csak kicsit belenéztem!

Eszter! Nekem konkrétan kirágta Hanga a cicim. Amit a LLL ír, azt el se olvasd, m,ert nem a gyerek lesz cumi/bibmobédő stb. zavaros, hanem te. Szrintem azoknak A szent tehenk a mellük amin lóg egy-két ygrek lehetőleg olyan korú aki már maga mászik oda fel és követeli,hogy cici!!!
NA ez kiszaladt. de annyira fel vagyok háborodva,pl a Szoptatós füzeten, amit a védőnő ad minden kismamának, és a LLL támogat.Semmi nincs benne ami hasznos, csak olyan maitől úgy érzed, hogy kilátástalan minden(pl ne fejj,rakd a gyereket a melledre folyton Következmény: szegény gyerek még felnőtten is keres valami cici szerű elfoglaltáságot,mert azt hiszi az a jó. Ugyanis, ha folyton ott lóg, most, akkor mit csinál egy évesen....szerintem folyton ott lóg...és mit csinál, ha nem megy a matek a suliba???!azt hogy oldja majhd meg???!!!!)

na, jó
Szóval Eszter! Én a kisebesedéssel azt tettem, hogy amelyik nagyon fájt, azt fejtem. nekem a fejés nem fájt,mert az nem a végét nyomja,hanem bejjebb.Illetve,nem nem fájt, hanem nem annyiraKép És a másikat kináltam mindig, a fejttel meg pótoltam. Előbb a jobb járta meg az négy nap volt rendberakni, aztán a bal az két nap alatt.De azon lett egy örökredő(emlék Hangától,nem ez az egyetleKép)És bár a LLL szerint semmivel ne kend..de szerintem meg kend. A Germastán szart sem ért nekem. A Neogranormon jött be. Bekened vékonyan és kinn a levegőn hagyod megszáradni(ezért folyt ki annó,mert kiraktam száradni, emlékszel?)És este úgy zuhanyzol,hoyg bekened zuhi előtt is,így kevésbé ázik szét,meg utánna is.Ja, és fejés,vagy szopi előtt kicsit le kell mosni.És tényleg hamar rendbejön, ne ess nagyon kétségbe(bár ezt bagyoly mondja verébnek!!!!)

Szóval nekem mindenféle tejválságjaim vannak. De Ápriliska, aza én épp fenn van(már előre félek mikor zuhanok újra le).Leestem tegnap est mert a kislányom mindössze 10-et bírt kiszopizni a cicmből. Így döntöttem feliratok tápszert, és reménykedek,hogy az bejön a tejnek, vagy az én agyamnak és jól beindul újra a tejtermésKép


na most ennyi
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


RékacsKép
Nekem Gergőnél igenis volt cumizavar (nem tévedés, nem nálam, hanem nála!). Ne tudd meg, hogy milyen volt az a néhány átbőgött éjszaka, meg nappal, mikor a gyerek üvöltött az éhségtől, már a tej is spriccelt, de nem kapta be rendesen, csak éppen szopogattaKép Egyszerűen látszott, hogy rossz technikával próbálkozik. És eleinte Gergő nekem is rengeteget szopizott, volt hogy egész nap azon lógott. Ráadásul 18 hónapos koráig szopizott, és nem maradt függőKép 18 hónaposan azért építettük le az addigra már amúgy is napi 1-re csökkent szopit, mert már terhes voltam Kincsővel, és nem volt jó nekem. De Gergő sem tiltakozott. Most 2 évesen már csak jót röhög azon, hogy a huga hogy eszikKép Ja, és már egyévesen sem lógott folyton a cicin...

Az LLL-hez semmi közöm (azon kívül, hogy nekem sokat segítettek), ezt csak azért írtam le, hogy lásd, azért a gyakorlatban nem minden úgy működik, ahogy logikusan elgondoljuk. És nem szabad elfelejteni, hogy ők segíteni próbálnak. Mellesleg meg hosszú évek tapasztalata van mögöttük. Szóval azért nem árt néha megfogadni a tanácsaikatKép

Drukk, hogy tejecske beinduljon rendesenKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Na látom sehol senki.
Remélem mindenki szül vagy alszik és Kikocs is visszament a kórházba.
Mi baba-mama taliztunk Noéminál és tök jó volt. kiderült, hogy ugyanolyan nyomik vagyunk és, hogy minden baba sír meg ilyenek. Terápiás hatása leírhatatlan, már csak az a kérdés Hana éjszakáját mennyiben befolyásolja.

Rékacs, nagyon elkeseredettnek tűnsz. Sajna minden tanácsomat okoskodásnak érzem, mivel nekem csak egész kevés problémám volt cici ügyben. De biztos vagy te abban a tápszer kérdésben? Na jó lelövöm magam. Neked egy csomó gyakorlott babás ismerősöd van, biztos megjárta már egypár közülük ezt az utat. Ne add fel! Tudod: január február itt a nyár!Kép és különben is Hangának adhatnánk a legjobb jegyet magaviseletből.

Egyébként nem gondolnám, hogy cicifüggővé lesz a baba ha állandóan cicizteted. Hisz hiába, hogy hónapokig csak anyatejen vagy tápszeren él a végén mégiscsak a hagymás bélszínnek örül majd jobban. Induljunk ki magunkból. Nekem pont az egyik legszimpatikusabb érv a folyton szopi mellett, hogy így a gyerek azt tanulja meg, hogy a problémái megoldását emberektől várja, ne pedig tárgyaktól (pl cumi)vagy egyéb pótmegoldásoktól. Én is ezerrel alkalmazok cumit. Néha úgy is érzem, hogy csak betömöm vele Hana száját, mert kényelmetlen, hogy sír, én meg fáradt vagyok kitalálni mi a baja. Hát ennyit az oly szimpi emberi megoldásról. De törekszemKép

KépKép
savitri
 
 


Edwig
Mikor alszik akkor nyugodtan veszi a levegőt ? Mert ha igen, akkor nem kell aggódni, stridornak nevezik és majd kinővi. Az én kisfiamnak is volt.
monazsu
 
 


Sziasztok!

Egész nap nem engedett be a társalgó.

Épp próbálom velaltatni Benikét.

Bagzerka! Gratulálok Simonkához! Kiváncsian várom a szülésedet!

Kikocska! Drukkolok neked, hogy minden gyors és jó legyen! Most néztem, hogy 5-re mentetek a kórházba? Már lehet megszületett a kis Réka? Izgulok!!!!

Úgy néz ki, hogy elpillet a lelkem, megpróbálom bedugni az ágyikójába, remélem nem ébred fel, mert olyan álmos vagyok.

Pusszantás nektek, holnap jövök. Van mit mesélnem a hétvégéről. Úgy néz ki, hogy alagulgatunk hasfájáj ügyilegKép

Márti
hajdum
 
 


Gabii, gratula a babádhoz! Kép

Bagzer!!!!!! Nagyon jó vagy, neked is nagyon nagy gratula! Nagyon sokat gondoltam rád!

Orbis???
Kikocs? jobban vagy? mi van most????
Aura látom hogy még egyben van.

Sebes cici: lányok nagyon köszönöm a sok-sok tanácsot. Tegnap egész nap szellőztettem, már rendesen fáztam, de bekeményszik ugyan a bőr a sebes részen, de ujra kireped a seb, szoval nem tudom hogy fog begyógyulni. Bepanthen-el kenem jó vastagon, azt mondta a védőnéni, de már nem tudom. Azt hiszem, fogom, és hagyom szabadon úgy ahogy van és én is neogranormont teszek rá mint Rékacs.

Bimbovédővel szoptatok, bár igy is fáj, de talán jobb.

Katy, szerintem nyugodtan adjál cumit a babának, ha óránként akar szopni. Hacsak nem azért akar óránként, mert nem volt neki elég. De hát ezt könnyen megállapithatod a mérleggel. Én vezetek szoptatási naplót, megnézem hogy egy nap összesen mennyit szivott. A sulyának 1/6-át kell egy nap magához vennie. Nekem a cumi megmentette az életem, és csak este van rá szüksége, napközben nagyon békés.

Megmondod őszintén hogy én ilyen cumizavartól egyáltalán nem tartok.

Na mindegy, az idő majd mindenkit igazol.

Puszi nektek, és még egyszer mindenkinek köszönöm a hozzászólást! Kép

Ja, és minden nyomi kismamának üzenem, hogy mindjárt kibújik a medve a barlangjából, és akkor nagyon sokat fog sütni a napocska!!! Ja tényleg, lehet szoliba járni? Savitri, te mentél végül?

Eszter2004, aki már csak azért sem depis. Kép
Petra 1+2
eszter2004
 
 


Sziasztok,

Bagzernak nagy-nagy gratuláció a babához!!! Jó hosszú menet volt, tegnap 16:45-kor született meg Simon (aki még nem tudja).Mindketten jól vannak. (Aurától jött az infó).

Kikocs tegnap este a kórház után hazament, mert bár nagyon fájt, de nem tágult. Utoljára úgy 9 körül chateltünk, azóta nemtom mi van vele, de folyamatosan drukkolok neki!

Orbisnak szerdán indítják a szülést, ha addig nem történeik semmi. Ez az infó Kikocstól jött az este.

Hát ennyit a frissebb infókról. Mi ma megyünk 8-ra ctg-re. Egy picit le vagyok törve, hogy már mindenki babázik szinte, én meg még egybe...És semmi jel. Ha nem bújik ki időben, akkor második névként megnyeri az "Álmos"-t is. Nem semmi, hogy már most tőle függ minden...Ezek az utolsó napok marha nyűgösek. Unom már az állandó készültséget, meg várakozást és közben meg egész nap itthon, nem mehetek már nagyon sehová, max. a boltig. Szóval nagyon hisztis és nyügős lettem...Néha már az a hülyeség jár az agyamban, hogy nem is lesz ebből gyerek.. Ez már a vég...

Most ennyi. Puszi mindenkinek,

Zsuzsi 39+5

u.i.: Katy: olvastam a szüléstörténetet, köszi!!!
vzsuzsi
 
 


sziasztok

tegnap én sem tudtam este babanetezni és én a du-i fejleményeket sem tudtam, mert dokinál voltam, úgyhogy majd megölt a kíváncsiság, hogy mi újság van. Aztán este Kikocstól jött a mail, hogy hazaküldték.
Bagzernak nagy gratuláció!!

A dokinál persze nem volt semmi. DE! Sajna az előző császár miatt és amiatt, hogy messze lakom be kell feküdnöm valószínűleg a jövőhéten. Kép De még csütörtökön pontosítunk, hogy mikor. Hát ez van.

Üdv
Vera
38+2
verkocsika
 
 


Bagzer!!!!!!!!VÉÉÉÉGRRREE!!!!Óriási gartula Simonfiához!!!

ORBIS??!!!MERRREEE???!!!

Kikocs,Aura! Bocs,hogy tegnap úgy elhúztam,de altattam előbb Hangát,aztán gyorsan magamat,mert én is fekszem vel, mert minden csepp alvás kincset ér!

Tüni! És még akit szíven ütöttem! Nem akarok itt kikelni semmijen módszer,hit,elv,terv,idea...stb. mellett vayg ellen!!! Mindenki úgy csinálja,ahogy akarja!!(Vagyis,mindenki saját módszer szerint rontja el a ygyrekétKép) Az igazság az(....hogy megbolondulok, az igazság az hogy szóhoz sem jutok, hohy miért csinálod ezt és....),hogy kiszaladt tegnap,mert sajna nem tanács az amit a LLL tanácsol, ha az embernek vérzik a cicije és üvölt a ygereke....akkor az a tanács amit anyáink mondanak(a szintén nagy tapasztalatukkal),szerinetem!!!

Eszter! Neked meg tényleg remélem,hogy segítettem. Ne kend vastagon,mert feláztatj. Inkább többet vedd elő(mint egy igazi krétai nő,ott matriarhizmus volt és a fő ékesség a mell volt,tehát a ruha dekoltázsa mell alatt ért végetKép)és vékonyan kend be. És tényleg elmúlik(aztán jön más.....Kép)!

Lili! Tényleg lenn violtam, most épp nem ,de nincs garancia a fenn létre(vagyis,már attól is parázok, le ne essek) Bár most már nagyon elhatároztam, hogy minden rendben lesz. A tápszer leginkább megynyugatásul kell,hoyg biztos nem hal éhen a gyerek. Most minden módszert előszedtem:fekvés,evés,ivás,fejés,homeóbogyó,laktotea és ima. Valamelyik csak bejönKép A tápszer meg adalék az agynakKép!

És legközelebb én is mennék!!!!Hogy megmutassam, hogy Hanga magatartásból ötös,ha tényként kezeljük, hogy a kutya ugat-a baba sír,mert jócskán megy neki az is,de engem csak az zavar, ha éhes(és nincs mit adni), vagy ha fáj neki valami, a többi rendben van!!!!

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


hétvégi kép:
Kép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs!

Sajna nem volt időm még az egy hónap kimaradásomt végigolvasni, úgyhogy kérdezek? Végülis mikor született meg pici lányod? Eszembe jutottál ám a kórházba hogy vajon itt vagy e már. Sajnos a tejcivel nekem is hasonló problémáim vannak. Írt fel nekem tápszert a dokinéni, és most úgy működünk, hogy szopi aztán ha kell akkor egy kis tápszer mert szörnyű hallani hogy sír a baba mert éhes és én már nem tudok mit tenni. Egyébként én is kipróbáltam már minden csodaszert de nagy változást nem hozott, ha neked valamelyik segített akkor szólj.

Bagzer babájához gartula! Kép

Olyan fura mikor először jöttem ide még olyan kevés volt a már megszületett baba, most meg már szinte mindenki babázik.
Üzenet azoknak akiknek még van egy kis pocaklakójuk! Kitartás, már nincsen sok, és megéri várni.

Puszi: Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Halihó,
Már 2x írtam, de odalett.., ezért gyorsítok:

Bagzer,
Gratulálok!

Gabi,
Jó, hogy írsz!

Zsuzsi, Vera,
A végén már én is gondoltam, hogy nem lesz ebből babus, és már olvasással is nehéz volt elütni az időt, meg egyáltalán, de most meg itt alszik a picike Kép Úgysem maradhat odabent és drukkolok, hogy ne kelljen sokat várni! Kép

Edwig,
Ti mindenféléket próbáltatok hasfájásra, ugye? Mi is Infacol-t adunk Hankának, de csak időnként használ. Mi van még erre az ügyre? (hátha nekünk az használna, ami Nálatok nem jött be) Pont ma hallottam, hogy a Laktoherb teától is fájhat a pocija, szóval most próbálkozom, hátha 1-2 nap kihagyás segít.

Tegnapelőtt éjjel óránként fent volt Hanka, reménykedtem, hogy ez valami fronthatás és egyedi, mert eddig még sosem törpént ilyen. Kénytelenek voltunk feladni a "baba a kiságyban alszik" elvet is. (Aki kiságyba vissza-szoktatással próbálkozik mostanság,legyen kedves megosztani a tapasztalatokat, hogy sikerül-e?..., hátha később szükségünk lesz rá)
Most viszont tündérként átaludta az éjszakát rendesen Kép Van remény!

Tejtermelés ügyben:
A Garmastan szerintem akkor tök jó, ha csak fáj, de nem sebes és ha hosszan rajta maradhat (pl. éjjel, ha kihagy egy kaját a picike). Durva esetre Rékacs tapasztalatai tuti bejönnek + a kórházban a Sudocrem nevű (popsi)kenőcsöt is javasolták nekünk, hogy azzal is be lehet vékonyan kenni, ha ilyen gond van.
Ja, és a mennyiségre népi gyógymód: tojásleves Kép Legalábbis nekem mindig ezt ajánlgatja az Anyukám. Tegnap is főzött (én nem szeretem).


Más: a balesettel nem akartam szomorúságot hozni ide, de ez töltötte/tölti ki az időmet Hanka mellett és titokzatoskodni sem akartam. Köszi, hogy megértitek.

Puszi,
Hanitka
hanitka
 
 


Rékacs, igen, segitettél drága! Kép

LÁnyok, a yahoo-ra én is feltettem a szüléstörténetet.

Pusszantalak benneteket, már alig várom hogy halljam Bagzer történetét. És mi van Orbis-al?

Kikocs, te meg nem semmi miket produkálsz! Jaj de izgi!!!!!

Eszter
eszter2004
 
 


Sziasztok!

Tegnap jól kipanaszkodtam itt magam nektek a kórházzal kapcsolatban, aztán elszállt az egész Kép
Összeszedem magam, aztán megint beírom.

Bagzernek nagy gratula!!!!!!! Kép Olyan kíváncsi vagyok, hogy hogyan szült Kép

Hasfájás: nálunk sem jön be mindig az Infacol. De jobb mint a semmi. Ma elküldtem a papát szélcsőért, ha már nagyon látom, hogy szenved, megfogom próbálni azzal segíteni neki egy kicsit.

Kikocs, kitartás Kép

cic
cicmerák
 
 


Rékacs
gyönyörű a bébi. Ja és megfogadtam a tanácsod leszarom a kilókat. ( különben a doki sem szólt tegnap semmit )
Eszter
olvastam a történetet, nagyon "precíz"Kép és nagyon szép. Te is hős mami vagy!

Vera
verkocsika
 
 


Jó reggelt!
N épp ideje volt, hogy beengedjen ez a nyavajás. Nem elég, hogy nem babázok, de hogy még tőletek is megfosszanak?! Tisztára felháborító! Kép

Hírek:
1. Bagzer tegnap 16.15-kor szült, pont bent voltam a kórházban, de vele nem találkoztam (nagyon ki lehetett, meg az egész család ott volt vele) Az infokat az öccsétől tudom, aki felismert a váróban, és aztán még visszajött jelenteni Kép nagyon kedves volt tőle.
Aztán végre jött a dokim is, (épp Bagzertől kifelé) mondta, hogy minden rendben velük, de megtiltotta, hogy a szüléssztorit meghallgassam mielőtt Erika kibújik Kép... Mindezt sápadtan, véreres szemekkel, de mosolyogva!!! (Mondjuk szombat este óta folyamatosan szülése volt) Na, a lényeg, hogy Bagzék jól vannak, a többit majd ő elmeséli Kép

2.Kikocstól jött reggel az sms, hogy újra bent vannak, estére babát ígértek neki, és idézem "most ne zavarj Kép " Kép
szóval óriásdrukk nekik!!!

Rékacs!
Semmi gond, jó volt nagon, hogy jöttél tegnap, Hanga meg nagyon jóképű kis nő azon a fotón Kép

Eszter!
Nagyon szuper volt a szüléssztorid, úgy élveztem!
Cicitémához nem tudok hozzászólni, most még ott tartok, hogy már második napja a szopis cictartót hordom (borzalom, de hozzá kell szokni) Kép meg iszom minden szavatokat a szopikkal kapcsolatban, hátha segít felkészülni. Atán mikor ott tartok majd, úgyis minden kiesik, és pánikban írok majd, hogy jajjistenemmicsinájak??? Kép


Tegnap voltunk uh-n, flow rendben, csak az én kisangyalom eleinte olyan aktív volt, hogy nem találták el a köldökzsinórt, ugyanis lerúgta a műszert a lelkem Kép ki kellett mennem pihizni (addig mást vizsgáltak) addig jól a lelkére beszéltem, visszafeküdtünk, és, csoda, nyugiban tűrte a macerát. Megmondom őszintén, eddig is sokat beszéltem hozzá, de egy picit mindig gyanakodtam, hogy az eredmények véletlen egybeesések, de a tegnapi eset után, már tényleg azt kell gondolnom, ez a baba így, vagy úgy, de igenis ért engem!
Nálunk nagyjából ennyi. Nyák abbamaradt, mostanában annyira nem is fájok, de még azért jól érzem magam. Szülnék, de nem vagyok türelmetlen, még nem is kell. Kép

Puszilok mindenkit!
Aura és Erka (a turbóbaba)
37+5
aura
 
 


Sziasztok!!!

Nem tudok sokat írni,mert jönnek hozzánk vendégségbe!

Csak Eszter, nagyon tetszett a történeted, mert én ugyanezt éltem meg amikor mi hazajöttünk!Illetve tehetetlenséget, és féltem attól,hogy valami baj fog történni,mit csinálunk,mert nem értünk mi a babákhoz!Szóval köszi!!!
Tejem meg van!Nem félek én attól! A cumit a csoportom miatt kell beiktatni!Nem azért mert Dávid nem eszik!

Bagzeréknak gratulálunk!!!HURRRÁÁÁ!!!!

És mindenkinek hajrá, főleg szegény Orbisnak!

Kikocs hol vagy??? Tegnap írtam Neked a chaten!Ilyenkor megkapod?

Rékacs!Én egy könyvben pont azt olvastam és szerintem ez a lényeges:
"Ha egy anyuka nem tudja,vagy úgy dönt, hogy nem akarja szoptatni gyermekét, akkor egy lényeges dolog lebegjen a szemei előtt!Sokkal fontossabb egy boldog és kiegyensúlyozott anyuka ellátása a kicsi fejlődésére, mint egy boldogtalan kialvatlan tehetetlen!" Nem szó szerint, de ez a lényeg!
És tudom,hogy mindent bevetsz,míg utoljára fogsz a tápszerhez nyúlni!Mert ismerlek!Kitartást!!!!

Puszi mindenkinek!
Katy és Dávid
aki,ma két hetes!!!
Katy
 


Jimbone(Zsuzsa) írt sms-t és kérte, hogy tudósítsak róla:
"Tegnap altatásban csinálták meg a műtétet, Áron is jól bealudt. Utána rendszeres fájások lettek, estére 2 ujjnyira kinyíltam, az éjszakát a szülőszobán töltöttem, de mostanra leállt minden. Most semmi fájás, keményedés."

Babus

Kép
babus2005
 
 


monazsu hanitka

SziasztokKép
Bagzernak nagy nagy gratulaKép
Kikocs....megy a drukkk ezerrelKép

MonazsuKép
igen mikor alszik akkor kicsit hangosabban veszi ugyan a levegőt, de nem fullad... viszont ahogy fent van fullad... ez volt nálatok is?? van, hogy nem bír enni...

HanitkaKép
A Laktoherb teától görcsöltünk mi is, mert abban van kömény is, nem csak édeskömény. váltsál a Fitolac nevezetü teára abban csak édeskömény van és attól nem görcsölnek a babákKép ezt a doki ajánlotta és bejött...
Mi nem próbáltunk mindenfélét csak az Infacolt, szerint ebben Noémi vagy Cicmerák tudna neked segíteniKép A Teacsere viszont hatásosKép

puszi nektek
edwig
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: