Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és raktam fel pár képet a "Katinka és Lili baba" albumba. Kép (pont Katy és Dávid felett vagyunk! Kép )
katinka
 
 


SziasztokKép
EszterKép
Petra baba nagyon édesKép Te, hogy vagy?

NoémiKép
Infacol-t adtam Bálintnak az nagyon jó, mert azóta nem fáj a pocakjaKép Leventénél próbáltad már??

AuraKép
Hát teljesen ledöbbentem amikor olvastam, hogy szülhetsz bármikorKép Nagyon örülökKép Kép Kép

RékacsKép
Mennek a gyógyitó energiákKép Próbáld ki a homeós bogyót Urtica C5 nekem bejöttKépKépKép már alig kell tápszer, csak naponta egyszerKép csoda tejcsináló szerKép

BagzerKép
Megy a drukk....... izgulok ám értedKépKépKép

Kép

Kép

Kép

egy pár kép a kis dagiról

puszi
edwig+Bálint
Vendég
 


SavitriKép
Hordozókendőből milyen méretet érdemes venni?? most itt van nálam egy S, M,L állítólag az S-es való újszülötteknek... szerinted???
kösziKép
edwig a tanácstalan
Vendég
 

 
 

Na sziasztok!
Tök rendes tőletek, hogy így reménykedtek értem, de amint látjátok...

Ctg-n megint lustizás volt, úgyhogy ébresztgetni kellett. Kik, tök vicces, hogy milyen egyformák a kiscsajaink Kép
Aztán megvizsgáltak, ÉÉÉÉÉS: C3111. Mondjuk azt nem tudom, hogy ez hogy lett 2100-ból, de mindenesetre tudtak csinálni amnioszkópiát, úgyhogy belül is kinyílt. És még mindeg nem tudom: a harmadik egyes az mi is???
Meg nektek valakinek csináltak már amnioszkópiát? Mert nekem eléggé vérzik azóta is. Azt mondták, egy picit vérezgethet, de ez nem olyan nagyon pici, és már 7 órája.
Mindegy, úgyis mennem kell holnap is. Amúgy azon is minden rendben volt.
És azért nem jelentkeztem eddig, mert kómába estem Kép Éjjel tök jól aludtam, 6 órát egyhuzamban, nemis tudom mikor volt ilyen. Aztán ctg, bevásárlás, családi ebéd anyóséknál, aztán itthon folytattam ahol reggel abbahagytam, és most nemrég tértem magamhoz. Remélem ez erőgyűjtés.

Na most asszem ennyi... de lehet, hogy még jövök!
Pussz:
Orbis (40+4)
orbis
 
 


Orbis!

Ez szuper!
Mondtam én,hogy megindul az a tágulás!!!Lehet azért késlekedik az a lány,mert természetes úton szeretne kibújni belőled?

Katinka!Nálunk is hasonló probléma,én hétfőtől fogok tudatosan ágyba szoktató lenni!

Ja Rékacs!Igen ez a híres békázás!Nálunk csak így alszik el!Nem dicskevés tárgya,mert fárasztó is egyben!Ja és Chicco cumija van Dávidnak,csak mindig elfelejtettem megírni Neked!Laci csak ilyet kapott!

Edwig!Örülök,hogy bejött a homeobogyó!!!Kép

Ilona!Örülök,hogy itthon!

Megyek pihenni az esti műszakra!

Puszi:Katy
Katy
 


Ja és a Schöpfiben engem is kiakasztottak a CTG-vel!Kikocs és Orbis!Nem kell azoknak a gépeknek hinni!A szülésznőm is megmondta!
Azt Dávid kijött, pedig a CTG szerint nem mutatott nekem sem normális fájásokat, illetve állandóan változtak az eredmények!

Jó talit!Reményeim szerint a következőn már ott lehetünk,mert addigra -ha nincsenek mínuszok- kiszoktatom a gyermeket a levegőre!
Katy
 


És a lemaradt táblázat!

<pre>
2004/2005 téli mamák Kora Szülés ideje baba Baba neve: Méretei: Kórház neve
1. MaricaKép 35 2004.11.13.Kép 2 Mariann 4200g/53cm Szeged/ Klinika
2. BendegúzKép 30 2004.11.19.Kép 1 Bence 3750g/57cm Bp./Szt.István kh.
3. Márti05Kép 31 2004.11.01.Kép 1 Brigitta 3450g/50cm Bajcsy kh.
4. BringaKép 29 2004.11.18.Kép 2 Bernárd 3400g/54cm
5. EsztiKép 22 2004.12.09.Kép 1 Lili 2770g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
6. DiánaKép 28 2004.12.08.Kép 1 Dominik 2930g/50cm Bp./Szt.István kh.
7. MackósajtKép 32 2004.12.07.Kép 2 Nem tudom??? 3600g/58cm Bp./Szt.István kh.
8. CsillaKép 29 2004.12.17.Kép 2 Péter 3900g/53cm
9. HulcsiKép 28 2004.12.19.Kép 1 Benedek 3700g/58cm Bp./Szabolcs u.
10. KatinkaKép 27 2004.12.23.Kép 1 Lili 3100g/54cm Székesfehérvár
11. LiliKép 31 2004.12.18.Kép 1 Hana 3050g/50cm Bp./MÁV kh.
12. EdinaKép 23 2005.01.10.Kép 1 Bálint 3700g/54cm Rókus kh.
13. GabiKép 20 ?Kép 1 Zsombor ? Bp./ Schöpf-Mérei kh.
14. NoémiKép 23 2004.12.16.Kép 1 Levente, Donát 2680g/45cm Bp./Szabolcs u.
15. RékacsKép 30 2005.01.12.Kép 1 Hanga 3700g/55cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
16. MártiKép 29 2004.12.17.Kép 1 Péter,Benjámin 2700g/52cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
17. HanitkaKép 29 2005.01.18.Kép 1 Hanna 4450g/55cm Bp.
18. KireKép 33 2004.12.28.Kép 2 Erik 3150g/51cm ?
19. TüniKép 28 2005.01.12.Kép 2 Kincső 3100g/57cm Bp./MÁV kh.
20. BrigiKép 30 2005.01.13.Kép 3 Máté 3620g/53cm Bp./ Bajcsy K.
21. Eszter2004Kép 28 2005.01.30.Kép 1 Petra 3300g/55cm Bp./MÁV kh.
22. Orbis 23 febr. 1. 1 Botond Merse/ Csenge Borka Bp./Margit kh.
23. VicaKép 29 2005.01.30.Kép 3 Zsuzsanna 3590g/53cm Bp./Szt.István kh.
24. Bagzer 26 febr. 2. 1 Simon, Bp./Szt.Imre kh.
25. KatyKép 27 2005.01.25.Kép 1 Dávid 3460g/53cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
26. Mazsom(Zsuzsa) 27 febr.7. 1 Lili Tatabánya/Szt.Borbála
27. Cicmerák 24 febr.8. 1 László,Gergő Bp./Szt.István kh.
28. Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szt.István kh.
29. BabusKép 25 2005.01.27.Kép 1 Kristóf 2700g/52cm Bp./MÁV kh.
30. IlonaKép 29 2005.02.02.Kép 1 Márton 3400g/54cm Bp./ Schöpf-Mérei kh.
31. Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./Szt.János
32. Kikocska 26 febr. 13. 1 Réka,Borbála/Gergely Bp./ Schöpf-Mérei kh.
33. Tamesz ? febr.16. 1 Marcell,Kristóf Kistarcsa
34. RózsikaKép 34 2005.01.26.Kép 3 Lili 2800g/50cm Bp./Rókus kh.
35. Ttika 32 febr.19-20. 1 ? Győr/Petz A. kh.
36. Vera 30 febr.20. 2 Matyi Bp./Szabolcs u.
37. Timi 26 febr.23. 1 Máté, Levente Pécs/Szülészeti klinika
38. Zsuzsa 28 febr. 26. 1 Áron Bajcsy kh.
39. Aura 23 febr. 26. 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.
</pre>

Remélem holnap frissíthetem!!!
Katy
 


Na Szeva Mindenki!
Aura! baci-téma:
Hát az én nem kis méretű családom a Fő baci forrás.
szóval ez egy ilyen sok gyermekes családban úgy néz ki, hogy az én drága ikreim ugye iskolások. Nos nem lehet rájuk mondani, hogy betegesek lennének : Borcsi például külön oklevelet is kapott két éven át a suliban, hogy egy napot sem hiányzott.
Nos ebbe a családba érkezett meg drága Benedekünk 16 hóval ezeletőtt. Nos én álmomban nem gondolotam volna, de totál Murphy -történet ez azóta.
Például: soha nem volt egyik gyrekem sem tetves : nos Benő 1 hónapos volt amikor is megérkeztett hozzánk a TETŰŰŰŰ! Jaj borzalom volt.
Aztán jöttek az influenza menetek : ha volt valami azt hazahozták gyerkőceim: Hányás -fosos.lázas fulladásos köhögéses láz nélküli, ugyanez lázzal stb. stb.
Ebbe a menetbe aztán bekapcsolodott Réka már terhesen. Őrület, erre nincs épkézláb magyarázat, ez csak így van...

Nyákdugó: nekem szülés előtt pár órával ment el mind a három esetben.,
Ahogy olvasgatom ez a nyákdugó dolog teljesen egyéni változékonyságot mutat, mindenesetre AURA! minden bizonnyal szülni fogsz! merthogy ugye minden terhességnek szülés a vége. Mondjak még pár okosat?

Ja most még egy kicsit örüljetek mert én is jól vagyok : lepassszoltuk a gyerekeket ( pontosabban egy itt maradt, de nálunk egy gyerek nem gyerek, ez az egy meg már müködőképes 9 éves fajta ) tök jót bóhóckodunk vele azt játszuk hogy nincs tesója és állandóan kérdezgetjük tőle, hogy mit hozzunk be neki, mit kér , mije fáj, mije fázik, minek van melege stb.stb. ( persze közben folyamatosan megy a telefon : mit csinál legkisebb, mit csinál méásik 9 éves, odaért-e Szegedre a 14 éves, merthogy ő most elment Romániába síelni egy hétre - szóval ha nincsenek itt, akkor telefonhegyek,
na amit mondani akratam drágámmal ma adtunk atestünknek : egy kis fittness, szauna, finom ebéd étteremben ( nem kellett főznöm !!) most pedig fekvés és pihi és nyugi, jaj ez már nagyon rég nem volt nálunk.
nullácska
 
 


Drágám behozta a gyereknk a kakaót - már rég magának csinálja - és megkérdezte, hogy megkerverje -e, és kér -e szívószálat. majd hozzátette, hogy ugyan nincs itthon szívószál, de elugrik a boltba, ha kell. aztán még megkérdezte, hogy melegen vagy langyosan is jó lesz a kakaós csiga.
Borcsi csak röhög az egészen, mindjárt bepisil, tiszta hülyék!
Ja még megkérdezte tőle, hogy szeretne-e köztünk aludni, és simizzük a hátát ha akarja.
a gyerek most már azt hiszi betegek vagyunk...
nullácska
 
 


Aura, persze, hogy lehet, gyere csak, tök jó!Hátha még egy pocakossal Kikocs is ideér?Kép Na, Kikocs?Tök jó lenne. És ne irigykedj, neked úgyis Réka baba kell, nem a mi gyerekeink. Ma nem szültél ezek szerint, pedig ma szerettél volnaKép Sajnálom. Meg Orbist is, de nem maradnak bent, az biztos!!!!

Edwig, én válaszolokKép A méret nem a babától, hanem tőled függ.
Méret S 160 cm magasságig M kb. 170 cm magasságig L kb. 185 cm magasságig XL kb. 185 cm-től .

Vica, kösz az infót, megpróbálom. szoptatom belőle, eszi, de tényleg kevesebb van benne, úgy parázok, mint RékacsKép, úgyhogy annyit csinálok, hgogy mikor nem az jönne, akkor is fejem. Ez jó, nem?
Annyira édesek a gyerekeid, Vica, csúcs!!!!Gratula hozzájuk!

Nullácska, élvezd!Kép

Katy, miért povt hétfőtől?Kép Szegény, biztos nehéz. De ne félj, menni fog, és szeretni fogja! Várunk a következő talira, szerintem nem fogsz lekésni semmiről!

Ilonana, ügyes légy otthon!

Vica, ugyanez volt nálam is, hogy a perem nem tűnt el. Teljesen átérzem, nekem 6 óra volt ígyKépKépÉs csökkentek a fájások, aztán újra vissza. Na de jó, te megértesz akkorKép

Puszi mindenkinek, Katinka, sok sikert a további átaludt éjszakákhoz!Jó, hogy megy!

Noémi és Levente 7+2
vghnoémi
 
 


Nullácska, ti megcsináljátok az elfoglaltságot magatoknak, ha nincsKép Vicces
vghnoémi
 
 


no hállóóó!!!
végülis jó kedvvel jöttünk haza..... a barna az a tágulás okozta vérzés, kb egy ujjnyira vagyok! juhéééjjjj! a ctg meg tök jó volt, elöször aludt picur, aztán a tanult rázogatós technikával felkeltettem, és onnantól remekül produkálta magát. ééééés végre lett méhtevékenység görbém is, nem is akármilyen, szabályos kis rendszeres hegyek!!!! hurrááá, nekem ez eddig mindig tök sima volt. azóta is fájdogál!!!! néha hangosan kommentálom a történéseket.....
szóval, aszonta a bába, hogy akár ma este is, de hogy azért szerintük még nem....hétfőn újabb ctg, doki mondta hogy lehetőleg fájások után, vagy szüléssel!! de ha nincsen semmi, akkor szerdán be kell feküdniKép ahhoz meg eléggé nincs kedvem! de szerintem azt nem várjuk ki!
ma orvosi utasításra megvolt a házaséletünk isKép szóval, most már úgy érzem valami beindult...csak így tovább.....

Orbis, húúú, kellemetlen volt? a vérzés miatt nem hívod fel azért az orvost? vagy ez így jóóó? énnemtom...

no, most vissza is olvasok....
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagz!
Szóltak, hogy vérezni fog, csak nem gondoltam hogy ennyire, meg ennyi ideig. De reggel úgyis megyek, és ha akkor még mindig, akkor szólok.
Ja, és nem volt kellemetlen, szinte semmit nem éreztem!
És nagyon szurkolok neked!!

Rékacs, neked akartam írni!
Nem riogatni akarlak, de nekem azt mondták, hogy szoptatás alatt szigorúan tilos tisztítókúrát tartani, mert attól minden testnedvvel ürül a méreg, így a baba felé is a tejcivel, és így nekiadod ami belőled kimegy. Persze ez nem100%, de nekem ezt mondták! Szerintem kérdezz azért rá valami okosabbnál...

És ez a 3111 úgy feldobott hogy csak na. Na jó, ettől függetlenül hazafelé a buszmegállóban elkezdtem bőgni, de az nem tudom, mitől volt. Szerintem csak a feszültség meg a hormonagy... Kép
orbis
 
 


NNa Boróka csuklik egy ideje, erre most én is elkezdtem... megfertőzött.

Ja, és :
Orbis (előbb lefelejtettem, dehát úgyis tudjátok)
orbis
 
 


Orbis! Az én tisztitókúrámat nem én idézetm elő, hanem a bacik. És nem is nagyon tudtam befojásolni. Max annyira,hogy szoptatás közben nem rohantam a wc-re, ahnem gyakoroltam a "székletzáró izom erősítést"Kép

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


oké, akkor bocs! így más! félreértettelek!
szóval mégegyszer bocsi!
Kép
orbis
 
 


Nullácska!
Örülök, hogy örültök a pihinek Kép jó lehet!
Aha, már abszolút értem a bacit... tulajdonképp ha használom kicsit az agyam, rájövök, hogy ti ott nagyon egyben laktok, mert Rékacs már írta párszor, de hormonagy...bocsi
És mindig írj okosakat, én eddig egy csomó újat hallottam tőled, ami ráadásul közel is állt az elképzeléseimhez Kép

Köszönet a további nyákinfokért. Azért Nullácska a te verziód egy kicsit szimpibb, mint Vica 1 hónapig tartó változata Kép bár még élvezem az egybenlétet, és nem vagyok türelmetlen, csak érdeklődő, azért márciusban lehet, hogy már én is a falat kaparnám Kép
Egyébként ha csak egy pötty türelmetlenséget is érzek, lelki szemeim előtt azonnal nagy piros betűkkel villogni kezd az isteni mondatotok (a minden terhességnek szülés a vége) attól teljesen megnyugzsom, egyelőre Kép

Bagzer!
Ez nagyon jó, sőt isteni!!! A rázást én is bevetettem az első ctg-nél, neked köszönhetően Kép
Ez a doki télnyleg szuperfej, azért remélem nekem nem írja fel a családi élet gyakorlását...Kép
Mikor ctg-zel hétfőn? Én 15.30-ra megyek uh-ra. emélem mondjuk, hogy már bentlakó leszel, Bébisimon me kintlakó, és akkor jól meglátogatlak Kép

Noémi!
Drága vagy, most néztem, hogy nagyon a nap közepén leszek uh-n, de ha mégis a városban lófrálnék céltalanul valami emberi időpontban, akkor hívlak! Köszi!

Edwig!
Örültem nagyon, hogy írtál!
Már meséltem Erinek Bálintról is Kép de nagyon igyekszem, hogy ne érezze kényszernek a kijövetelt. Azt hiszem még utoljára kiélvezi, hogy bent lehet, ma például se nyák, se fájás, viszont lelkileg annyira jól érzem magam, olyan békés harmóniát érezek, már csak az angyalkák hiányoznak fejem köré Kép Kép Kép
Folyton az jár a fejemben, hogy a lehető legjobban haladnak a dolgok, és mindennek úgy kell lennie ahogy, és ez nagyon jó érzés. Remélem nem akar majd elmúlni (gyanítom, hogy ebben is a hormonok keze van Kép )

Orbis!
Ez a vérzés-dolog tényleg nem hangzik jól, oké, hogy szóltak, de 7 óra, az már sok nem? Meg milyen színű?
Figy, mi az az amnioszkópia?! Meg a méhszájeredményed, az mit is jelent? Az én dokim nem ír számokat, centit, vagy ujjat mond, és hát nem tudom, de nagyon örülök, hogy örülsz, csak ha tudnám is, hogy az pontosan mi, akkor méd jobban tudnék veled örülni!!!

Befejezem mielőtt betöltöm az oldalt.

Ttikával vajon mi lehet?

Aura
aura
 
 


Nullácska!!

Én két bátyus mellett gyakran élveztem szüleim eme játékát és nagyon meghatódtamKépaz emlékekKépKép
jajjj, ez nagyon jó játék volt ám...KépKépegykéskedni!KépKépde persze tudni, hogy jönnek majd haza a tesók, de egy kicsit csak én voltamKép

egyébként tali-jójójójóKépjaj de jóKép
és kikocs!GYERE!!tök jó lenne, ennyi baba egyszerre tuti szülést okoz!KépKép

voltunk lilivel és a hiperszuper tescobabakocsival sétálni,...nem vagyok benne biztos, hogy ez a kocsi még tavasszal is egybe leszKépKép no sebaj, majd addigra kivisszük az óriáskocsit és kikötjük a ház elé, ha már a hűtő mellett nem fér kiKépna jó ez csak mókaKépKép
esztyx
 
 


Aura,
17ó-ra megyek ctg-ra a bártfaiba, ha minden igaz, de lehet hogy a szülőszobára, ha van hely. tényleg, te múltkor melyik szobában voltál?? én eddig mindig a kékben, ma a sárgában voltam. mondjuk nekem még mindig az ikea dolog a legszimpibb, de végülis nem helyfüggő.....

ja, újabb praktika, a szeretkezésen kívül: egy narancs, egy grapefruit kifacsart leve, keverve egy kanál frissen reszelt gyömbérrel, megííívvvva. ezt is úgy mondta a bába, hogy akkor működik, ha a szervezet fel van rá készülve, csak úgy nem indít meg szülést ez sem.... asszem holnap kipróbáljukKép

no, marci ma vetít, de startrakész.....
én meg hulla vagyok, rögtön elalszom, úgyhogy eleget is teszek ennek a vágyamnak!

puszi mindnekienk!!!
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Aura!
"Amnioszkópia: Az elnevezés annyit jelent: a magzatvíz megtekintése. A hüvelyen keresztül, a méhszájon át egy fényforrással rendelkező optikai eszközt vezetnek fel a burokig. Mivel a burok áttetsző, az orvos meg tudja állapítani, milyen színű a magzatvíz. Ha a magzat az elmúlt hetekben, napokban oxigénhiányos állapotba került, magzatszurkot, azaz béltartalmat ürít a magzatvízbe. Ez okozza a zöldes elszíneződést. Ha az oxigénhiány nem állandósult, vagy nem volt túlságosan mély, semmilyen magzati károsodástól sem kell tartani. Az orvost azonban figyelmeztetheti a vizsgálat arra, hogy kíméletes szülésvezetésre lesz szükség. Veszélyes szövődmény, ha a baba születés közben belélegzi a magzatszurkos vizet, mert ez akadályozza a léghólyagocskák kinyílását az első légvételnél. Mivel a vizsgálat során megrepedhet a burok, a 37. hét előtt nem szabad végezni. További lehetséges szövődmény a fertőzés, illetve a szülés megindulása. A vizsgálatot nem indokolt minden várandósnál elvégezni. Az ultrahang, a flowmetria és a CTG elterjedésével az amnioszkópia lassanként elveszíti jelentőségét. A szakmai ajánlás szerint a szülés várható időpontjának túlhaladása, különböző terhességi szövődmények, illetve a magzat veszélyeztetettsége indokolhatja elvégzését."

C3111: A méhszáj állapotát leíró szám első jegye a nyakcsatorna hosszúságát jelöli, a továbbiak a külső méhszáj - nyakcsatorna - belső méhszáj tágasságára utalnak.
Ez esetben: a nyakcsatorna hosszúsága megtartott (mert az a valóságban kb. 3cm; az ideális esetet "3000"-rel jelöljük). A külső méhszáj, a nyakcsatorna és a belső méhszáj minimálisan ellazult (csúnyábban: kissé nyitott).
Na mit szólsz?? Ezt mind a te kedvedért kerítettem elő Kép Remélem kielégítettem kíváncsiságodat Kép

Bagzer!
Az a narancsos-grapefruitos-gyömbéres nagyon jól hangzik! Lehet, hogy kipróbálom!!

Na persze én nem tudok megint aludni, de ez nem csoda, mert egész nap azt csináltam.
Azért meg kéne próbálni, mert kelni kell reggel.
Úgyhogy pussz:
Orbis (40+5 Kép)
orbis
 
 


sziasztok láányok!!!!
hát nekem miért nem szólt senki hogy ez így fog fájni??????????????????????????????????Kép perszepersze örülök neki, de nem semmi!!!!!
lefekvéskor, néha jött vamai kis fájdalom, de nem volt vészes. alvás közben néha fájdogált, aztán úgy 6körül, reggeli pisinél, már úgy tényleg. azért visszafeküdtem..... 7órától meg elkezdtem feljegyezni, és akkor már fetrengtem közben, kb 1percesek voltak, és 8ig ez meg is maradt, úgy 5percenként, szabályosan! most felkeltem, és kicsit abbamaradt, mondjuk fekve sokkal jobban fájt! meg közben marcim megjött vetítésről, szegény, valami hülye pezsgőt öntött az asztalukra, lehet hogy tönkrement a laptopja.....remek, épp jókor! jövő héten is vetít, és akkor addig kell szerezni egy másikat! ezekután végre hazaér, és ott szenvedek neki..... nem elég egy sokk egy napra....Kép
viszont ami tök jó, hogy két fájás közt, tényleg egyáltalán nem fáj! meg akkor picur is jelez, hoyg örül hogy újra több helye van! és akkor diskurálunk a dolgokról!

szóóóval, amíg el is múlhat, addig nem jelzek a bábának, majd csak ha már tuti, addig befejezem a tegnap elkezdett, hirtelen felindulásból készített kis farmer gatyót, ,már csak a lábacskák hiányoznak! teljesen belejövök ebbe a varrásba!!

no, még jelentkezem!
bagzer, aki kicsit megrémült a dolgok erősségétől......

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


no, újabb jelentés, beszéltem a szülésznővel, mondta hogy fürödjek egy jót, mai jól is hangzik, csak tisztaságmániás lévén, elöbb ugye ki kell domestoszoznom a kádat. épp elötte egy jajjgatás, aztán gyorsan nekiláttam, már folyik is a víz, ez jó lesz!!
szóval lehet hogy ettől elmúlik minden, kitudja....

bgz, aki megy fürdőzni egy jót

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


sziasztok!

jelentem tegnap sikerült a vizsgám, már csak egy van hátra jövőhét pénteken.Hurrá!!

Bagzerka! Drukkolok! Ugyanígy éreztem az első szülésemnél, letoltam a család összes nőtagját, hogy miért nem mondták, hogy ez így fáj! De tök jó mert tuti, hogy nemsokára babázol.

Orbis neked is szurkolok, remélem nem sokára te is túl leszel rajta.

Pusz

Vera
37+7=38
verkocsika
 
 


Bagzer!!!
Ez nagyon jól hangzik (már bocsi)
Szurkolok, hogy nehogy elmúljon ám!!

Nekem ez lesz az utolsó itthon töltött Borkanélküli napom, erre este jöttünk rá Kép Úgyhogy valahogy ki kéne használni... mondjuk nem ctg-vel. De majd utána.
Na majd még jövök elköszönni... hmm, egy csomót törtem rajta a fejemet, hogy fogom bírni nélkületek.

No megyek készülődni, mert indulnunk kell, pussz:
Orbis
orbis
 
 


no, újra itt, vége a 2órás fürdőzésemnek, teljesen szétáztam, meg majdnem bealudtam! most viszont egész kis enyhe(már az előzőkhöz képest) fájások vannak, és rendszertelenek....... hmmm, asszem csinálok egy tésztát! annyira éhes vagyok folyton, meg szomjas is!!

elújságoltam a fejleményeket a szülésznőnek, aszonta még estére lehet hogy lesz baba, úgyhogy pihengessek! meg hogy délután menne solymárra családlátogatóba, és elötte rámszól, mert onnan macerás lenne bejönni....... nem rossz!! -mondom most, amikor épp nem fáj!!Kép

no, eszem egy jót, már megint......
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


no, remek, már 20 perce újra 5percenként fáj, de most már nem egy egész, meg másfél perceket, hanem inkább feleket, nembaj, ez is elég rosszKépKép

közben, Edwig elolvastam a szülés történetedet, és eléggé erőt adott!!!!! és igenis kibírom, bárhogy is szenvedek, mert megéri, és mindenki hős, aki már túl van rajta!!! ez nem semmi!! reggel, amikor kezdett komolyodni a dolog, rögtön arra gondoltam, még nem késő, szólok a bábának hogy eda-t kérek, mit kérek, követelek.... de azóta azon vagyok hogy nem és nem!!!! szóval, Edwig, drága, nemsemmi amit veled műveltek!!! szörnyű! főleg ez a rossz helyekre szúrkálás, nem irigyellek, de örülök hogy a vége jó lett, és tudom milyen boldog vagy!

különben meg tegnap, amikor vázolta a szülésznő hogy náluk az infúzió az nem olyan, mint a tv-ben, hanem tök más, mutatta is a gépet, meg mondta hogy egy fecskendőbe szívják fel.....innem már nem tudtam annyira figyelni, előjött a tűfóbiám, és onnantól picur is gondolhatta hogy jobban teszi, ha elindul, mert kikap..... hátha télleg meghallotta.....

no, megyek, asszem visszafekszem egy kicsit

pusz mindenkinek,
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzer!
Ez óriási!!!! Szuperkirályság!
Akkor holnap meg is látogatnálak Kép Írjál ám sms-t, nehogymá lemaradjak rólatok Kép Kép Kép

Én a sárga szülőszobán voltam, és én is változatlanul szeretném az alternatív szobát, de a sárgával is kiegyeznék, ha nincs más.

Látod, nem ugrottam eléd szülés ügyileg, itt is mindig rögtön utánad írok, és ha ezt a mintát követjük, akkor holnap jövök én is szülni Kép

Orbis!
Tündér vagy, hogy ilyen kis precízen leírtad a dolgokat! KÖSZI!

Vera!
Ügyes vagy, azt az egy vizsgát már pikk-pakk leteszed, aztán jöhet a bébi Kép

HUh, na visszajöttek a jóslófájások jelentem.
Változatlanul semmi rendszeresség, csak fájdogál. Azért nem vonok le messzemenő következtetéseket, de remélem azért nyit, vagy rövidít valamit rajtam.

No eltűzök, mert fel is kéne öltözni ugye, meg mintha banánt akarnék enni Kép

Pusz, Aura és Bébiera
37+3

Ja és Bagz!
Így örülök neked!
Kép
aura
 
 


Sziasztok!

Andi vagyok a 2004.őszi kisbabák topikból. Először is gratulálok minden kismamának-kisbabának, aki pedig még nem szült volna meg, annak kitartást és könnyű, szép szülést kívánok.
Jó olvasgatni Benneteket és visszaemlékezni, nálam hogyan is voltak ezek a dolgok, hogy kezdődtek a fájások, satöbbi...Kép.

Amiért itt vagyok, azért lehet, sokan utálni fogtok: a csemetém iszonyatos rohamban nő (4400 grammal és 57 centivel született, most, 4 és fél hónaposan 7700 gramm és a 68-as cuccok már épp, hogy csak jók rá). Ebből kifolyólag nagyon sok szép kis rucit kinőtt már, rugikat, kombidresszeket, kiscipőt, sapkát, hálózsákot, sőt, van egy téli overall (56-os), ami eleve kicsi volt rá, igy sosem hordta. Talán szükségetek van még egy-két ruhadarabra. Tudom, ilyenért eleve a Keres-kínál rovatot keresik fel az anyukák, de azért ide is feltennék néhány képet. Ha valakinek felkeltette valamelyik ruhadarab az érdeklődését, akkor a profilomban lévő e-mail címre írhat. Ha pedig nem érdekel senkit semmi ezekből a cuccokból, akkor légyszi, hagyjátok figyelmen kívül a hozzászólásomat és bocs, hogy idepofátlankodtam.

Üdv,
Andi

KépKépKépKép
Vendég
 


Hú vagyok ám, csak nincs időm írni. De olvasok.

Bagzer, ez már nagyon komolyan hangzik, hős leszel meglásd, történjék bármi.
Jujj, drukkolok!
Orbis téged se felejtettelek el, azért mert nem fájsz, attól még hajrá!

És Aura te is fájjál most már szépen, be kell érned Bagzert.Kép

Drukk mindenki másnak is!

KépKép
savitri
 
 


Én is csak Lilit tudom ismételni!!!
HAJRÁ MINDENKI!

Noémi!
Azért gondoltam,hogy hétfQn kezdjük a "saját ágyban alszom terrort" mert hétvégén nem akartam hozzákezdeni,de az éjjel DÁvid tett róla,hogy másképp legyen!Óriási balhé volt hajnal háromig,aminek eredménye képpen határozott anyává nQttem ki magam!(Meg LAcival is sikerült összevesznünk!Már béke van!))Mostmár a szobájában az ágyában aludt át két mqszakot!Szóval ennyit a hétfQrQl!Kép
Úgy döntöttem, megpróbálok következetes lenni,mert láthatóan neki sem volt így jó!

Ja Bagzer!FÁj nagyon,de csodálatos,amikor ott fekszik a végén magzatmázasan a hasadon!Ez lebegjen elQtted!!!

Puszi mindenkinek, jó hétvégét!!!

Katy és Dávid
(1 hét+ 5nap)
Katy
 


És most jutott eszmbe,hogy hozzám is jöhetettek volna talizni!De most már nem akarok bekavarni!Kép

Viszont Lacival megbeszéltük,hogy megoldjuk,hogy két órára elmenjek terápiás plázára az Árkádba!Alig várom!!!
Katy
 


na sziasztok, most ébredtem, tök jót aludtam! közen fájdogált, de enm annyira vészesen, most meg még nem értek utól......ennyire gyors vagyokKép

anyu csinált rakott krumplit, imádom, remélem nemsokára kész is, ja és folyton faggatna, hogy milyen sűrű, meg mit érzek, de most hogy nincs semmi, nem nagyon válaszolok.....olyan szemét vagyok...........

bgz, aki most vár, hogy mi is van....

ok, most küldés elött utólértek....................................................................... ................................................................................ ..................................jaj

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BAGZER!Légy erős, kitartás!
és iszonyat fog fájni, de nekem például mára már teljesen kitörlődött a fájdalom...KépKép

pusz, eszti
esztyx
 
 


Vghnoémi!
Légyszi segíts! Hordozókendőt szeretnénk venni születendő keresztgyermekünknek. Hol érdemes megrendelni/megvenni? Létezik, h. 2500Ft-ért árulnak újat? (Van itt Bp-en egy bolt állítólag?.?.) A Kismama hírdetésében sokkal drágábban láttam. Vagy ezek különböző márkájúak? A nyári topicban vagy az emil címemen (csabatika@hotmail.com) elolvasom, ha válaszolsz. Nagyon köszönöm! És bocsi, h. itt kerestelek megKép! Leventétek gyönyörű!
Puszi: Csizmadia TikaKép
csmarti
 
 


Sziasztok!
MOst jöttem rá, hogy nem is jelentkeztem még ma be, és hátha olyant feltételeztek rólam, ami nem úgy van Kép Szóval Rékának híre-hamva sincs, megérzésem oda váltott, hogy úgy fogják majd kirobbantani, és komoly tétet tennék rá, hogy holnap a dokinál megint 3000-res lesz a méhszáj. Az a jó, hogy nem vagyok türelmetlen igazándiból, bár jobb lenne már, ha kinn lenne, de én is tudom, hogy legrosszabb esetben 16-án fekszem be, és hipp-hopp baba lesz... Tulajdonképpen tök jól telik az idő kettesben Gergővel, szóval teljesen elvagyok Kép Ráadásul kivételesen éjjel sem zavart, tudtam aludni, egyszer sem fájdalomra ébredtem, szóval... Sőt, Gergő észrevétlen levitte reggel az ebet, szóval még reggel is szunyókáltam 10-ig, ami nagy dolog. Egyébként meg jóslófájások, amiken azért nagyon érezni, hogy messze van még az igazitól...

Viszont Bagzer, remélem te tényleg babajelentést küldesz már legközelebb, és jóétvágyat a rakott krumplihoz, szerintem én is csinálok majd a jövő héten Kép

Jimbone, Orbis, nektek minden jót kívánok a kórházba, főleg minél előbbi szülést, és lehetőleg minél rövidebb ott-tartózkodást!!!
Most nem annyira írok inkább mást, bár olvasgattam, de nincs ihletem...

Pusz
Kikocska
39+3

kikocska
 
 


Sziasztok,

Mostanában elég össze-vissza olvastam.. ezért bocs, de muszáj kicsit hozzászólnom:

Az új szülőknek gratulálok az újszülöttekhez!

A készülődőknek pedig nagyon drukkolok!
Hajrá Bagzer!
Orbis, engem tökre próbált megnyugtatni a szülésznő minden egyenes ctg fájástevékenységi vonal után (sikertelenül), hogy ebből azért bármikor lehet baba.. szóval ezt a bölcset adom tovább, bár magam sem hittem. Viszont az csak igaz, hogy nem a gép fog szülni Kép Az aminoszkópia utáni vérzésről nekem azt mondták, hogy másnapra tutira elmúlik, és így is volt, de néhány órán át mindig tartott. (ja, és nekem még fájt is az eljárás, legalábbis kapaszkodni kellett a székbe, ezért rögtön elbizonytalanodtam, hogy vajh' csak az én fájdalomküszöböm ilyen alacsonyka? Szóval, Te hős vagy! Tán ezért nincsenek fájások?)

Aura,
Nagyon tetszik a hiper-jókedved nap-nap után és örülök, hogy jól állnak az intézendő ügyek!

Katy,
Ezt az Árkádos terápiázást megjegyzem, remélem egyszer nekem is összejön Kép

Nálunk -tudjátok- szomorúság volt. Autóbaleset miatt elveszítettük az unokatesómat, 26 évesen. Májusban szerettek volna összeházasodni a barátnőjével, egy nagyon vidám srácról van szó. Felfoghatatlan, különösen most, hogy ennyi az élet... Vidéken voltunk a temetésen, Hanka elég jól bírta az utat, és ott is mindent megtettek, hogy etethessünk, autóban maradhasson, és mi is részt vehessünk.

Hankának este 9-12 között visszatérően fájt a pocak, mi is Infacol-t adunk neki, ami többnyire beválik. Amikor elégedetlen, furi kis nyávogó hangokkal kezd, ezért most Cicálkának hívjuk. Kaja-méricske ügyben köszi a tanácsot! Még rabjai vagyunk a mérlegnek, de már nem vesszük a lelkünkre, mert a heti "növekménnyel" nincs gond. (lekopogom)

Imi holnap megy dolgozni, és kezdődnek a munka szempontjából durva hétköznapok neki. Nekünk meg a kettecskén maradás. Úgy drukkolok, hogy Hanka hagyja majd aludni. Megérdemelné, mert minta-Apuci itthon mindenben Kép

Szép délutánt mindenkinek! Hanitka
hanitka
 
 


Sziasztok!!
Képzeljétek, ma ctg-n produkáltam egy-két fájást, és az egyik nem fért rá a skálára KépKép tök vicces, le van vágva a teteje. És most kicsit fájok alul, de nem annyira rendszeres. Illetve még nem mértem, mert nem volt annyira egyértelmű. Meg tegnap estére elmúlt a vérzés, és most az is megint egy picit!!
Hátha Boróka felfogta végre, hogy nincs mese, és akkor már inkább megadja magát... jajj, olyan jó lenne. Úgy szeretném ha magától menne!
Na talán írok még! Ha nem, akkor mindenkinek mielőbbi szülést kívánok, ha valami történik, akkor írok sms-t. Kikocs, szólj ha szülnél, akkor nem neked küldözgetem a helyzetjelentéseket Kép És majd ráveszem Áront, hogy küldjön nektek egy képet is!
Na pussz mindenkinek, hiányozni fogtok, de remélem hamarosan újra itt leszek, csak két darabban!!!
Orbis (40+5)
orbis
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bemásolom nektek is a szülésem történetét. Kicsit kusza lett, de sebaj! Kép
Mvica Kép Akkor egyidősek a gyerkőceink, igaz az enyém 23:52-kor bújt ki.
Bagzer! Csak így tovább, várjuk a tudósítást!
Minden kismaminak kitartás, akik megszültek, jó babázást!

Sziasztok!

Megpróbálom gyorsan leírni Gergő születését, mielőtt még felébredne Kép

Szóval vasárnap hajnalban ébredtem arra, hogy mintha fájdogálna a pocim. El is mentem wc-re, ami még ismétlődött reggelig vagy négyszer. Itt már gondoltam,hogy lesz valami. Egyszer apuka felébredt, miközben az ágy szélén ültem, megkérdezte, hogy mi a baj. Mondtam, hogy talán fájásaim vannak. Na erre fordult egyet és bevágta a szunyát. Nyugtázta. Kép (Nálunk nem jött volna be a "hirtelenrohanósszülés" Kép )
Aztán reggel apucit még elküldtem dolgozni, aki már nem akart menni, de jobb volt így. Az egész vasárnapot végigkészülődtem. Voltak fájásaim, de olyan mesiszerűek, tehát egész tűrhetőek voltak. Szóval még takarítgattam, virágot locsoltam, megborotválkoztam (emlékezetből Kép ) És sokat beszélgettem a picurhoz.
Délután öt körül lettek rendszeres fájásaim, de sehol még magzatvíz vagy nyákdugó, már nem is hittem, hogy aznap szülök. A párom persze tízpercenkenként telefonált, hogy hívtam-e már a szülőszobát.
Nyolckor felhívtam őket, pont a dokim ügyelt. Ja és azt még tudni kell, hogy a dokim a kiírt időpontban pont elutazott volna. Mióta tudtam, azóta szugeráltam a kicsit, hogy hamarabb jöjjön Kép Úgy látszik bevált.
Kilenc után értünk be a kórházba, a dokim megvizsgált, burkot repesztett. Egy kicsit már zöldes volt a víz, tehát örök hála érte. Aztán átöltöztem, végignéztem a szülőszobákat, és beköltöztünk az egyikbe. Szegény párom sík ideg volt, én pedig valahogy halálosan nyugodt. Az orvosom szerint még legalább 5-6 óra vajúdásra számíthattam még (kilenctől). Erre csak legyintettem, hogy mi az nekem, még viccelődtünk is.
Na aztán indult csak a java. Nem volt könnyű. Olyan fájásaim lettek, hogy magam sem hittem volna. Lefagyott a mosoly az arcomról. Ha nincs ott a párom, biztos nem ment volna. Szegénynek épphogy ki nem téptem mindkét karját. Iszonyú volt. Hatalmas fájásokat produkáltam, de a következő méhszájvizsgálat szerint még nem tágultam rendesen. Abszolut úgy éreztem, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj, tehetetlen vagyok, nem tudom kontrollálni magam, és bizony nem tudtam szépen csendbe vajúdni, volt ám hangom, bár az ordításig azért nem jutottam el. Egy idő után már annyira elkeseredtem, hogy miután a szülésznő felajánlotta az EDA lehetőségét, elfogadtam. Jött is bekötni egy fiatalabb doki. Kétszer próbálkozott, egyik sem sikerült. Közben meg mozdulatlanul kellett ülni.
Kétségbe estem, hogy még ez sem sikerül nekem.
Aztán a dokim jött, hogy azért mégis megnézi a méhszájat, amit annyira fájdalmasnak éreztem. És ezután már szinte minden jól alakult. Már csak nyomnom kellett. Olyan hamar és hirtelen tágult ki. (Szerintem a tea miatt, bár lehet, hogy tévedek). Szóval maga a kitolás nagyon gyors és könnyű volt. Egyik oldalon a férjem, a másikon a dokim fogta a lábamat, én meg csak nyomtam, nyomtam, és egyszer csak kibukkant Gergő feje. A párom simizte meg. Aztán tényleg csak egy két nyomás, és kicsusszant. És gyönyörű volt. Nem volt nyomott feje, nem volt kék-zöld. Odaadták, és rögtön elhallgatott a mellemen, jól megnézett magának, majd a papáját is. Nem vágtak, de belül azért repedtem egy kicsit. Azt még megcsinálták, és mi együtt voltunk jó sokáig.

Hát nagyjából ennyi, bár még a mai napig nem tudtam összeszedni a gondolataimat, annyira új élmény. Kép

Pussz
Cicmerák
cicmerák
 
 


SziasztokKép
BagzerKép
örülök, hogy erőt tudtál belőle meríteniKép nagyon szorítok neked, elég biztatóan hangzik amiket írszKép

OrbisKép
Már neked is elég jól alakul, ahogy olvasomKép

KatyKép
nagyon köszönöm a homeos tippet, nagyon bevállt... sok puszi érteKép

NoémiKép
köszi, akkor nekem M- es kell. nem voltam benne biztos, mert azt mondta itt a nő, hogy az S-es független a mama méretétől, de az való újszülötteknek 5 hónapos korig....én inkább megkérdeztelek titeket,és így maradok az M-es nél. köszi

AuraKép
Remélem jól vagyKép Era baba úgyis tudja mikor akar kibújniKép és az a legjobb, hogy boldog vagy, és minden jól alakulKép

na pussz
edwig +Bálint, aki holnap lesz 4 hetes

hami előtt...
Kép

és után...
Kép
Vendég
 


Nem tudja valaki véletlenül, hogy az mitől lehet, hogy Bálint folyamatosan úgy veszi a levegőt mint aki meg akar fulladni,néha szopizni sem tud, de aztán elmúlik és megint... a doktornő szerint nincs megfázva, de én eléggé aggodom mi lehet.... Valakinél nincsen ilyesmi????

edwig a kezdő anyuci aki aggódik...
Vendég
 


Edwig, nálunk is van ilyen, nem tudom mitől van. Ha megtudnál valamit, azért szólj.
Cicmerák
cicmerák
 
 


EdwigKép

Olyan mintha a garaton folyna le a váladék? Olyan nekünk is van, és azt mondta rá a doki, hogy még "bő a nyálkahártyája, és bele kell nőnie"Kép Én is azt hittem, meg van fázva.

Szüléstörténetet átküldenéd nekem mailben? Amúgy Bálint nagyon helyes kispasiKép

BagzerKép OrbisKép
Hajrá!Kép Nagyon szorítok nektekKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Bagzer, egyben vagy még? Nagyon fáj igen, de: 1. nem kell hősködni, 2. minden fájdalommal egyre közelebb jutsz Simonhoz!!!! Megy a drukk!!!!

Orbis, neked is sok szerencsét! Szorítok nagyon!!!!

Pussz,
Eszter2004 + Petra 1+0 Kép
eszter2004
 
 


Jaj, bocsi, Bendegúz, elfelejtettem írni, hogy dobj egy mailt a profilomban levő emilcímre, és küldök meghívót a yahoora!!! Tüni, neked is, ha akarod...

kikocska
 
 


KikocsKép
Már küldtem is.

Tüni
tüni
 
 


JAj de izgi!!!

Drukkolok Bagzez és Orbis!!!A végén még egy napon szültök???
Úgy örülnék!Orbis nekem is írhatsz, ha megérkezett Boróka!Bár nem szívesen venném el Kikocs reszortját,vagymit!

Namegyek fürdetni!

Puszi
Katy
 


Sziasztok,

Bagzernak, meg Orbisnak megz a drukk! Hasonlóképpen Jimbonenak! Sokat gondolok rátok!!!

Hanitkának részvétem!

Edwig! Bálint továbbra is fantasztikus kiskrapek. És persze a többi "tökcsősz" is, ahogy a párom hívja Őket. Csak most nem tudom mindet felsorolni!! De mindegyikőjüket csodálattal nézegetem a párommal együtt!! De azt azért elárulom, hogy Zsuzsival elfogult vagyok egy picit, a neve miatt !! Remélem megbocsátotok!!

Rékács: Nekem is hiányoztál és remélem már jobban vagy! Hanga nagyon kis nyugodt és kiegyensúlyozott babának tűnik, napirend terén mindenképpen Ő a példakép!

Cicmeráknak köszi a szüléstörténetet, és várom, hogy rendszeresen írj nekünk a babás tapasztalatokról, élményekről.

Noémiékra remélem hamarosan rámosolyog Levente, de úgy igaziból!!!


Hát most hirtelen ennyi jutott eszembe! Bocs annak, akit kifelejtettem! Nekik megy a dupla puszi!!

Nálunk a helyzet változatlan. Ez a hétvége is gyerek nélkül telt, annál több viszont az elviselhetetlen rokoni, ismerősi telefon. Teljesen kikészítenek!! Ettől aztán olyan mérges vagyok, hogy nem is volt kedvem mostanában semmihez. Nem értem, miért kell egy héttel a kiírt időpont előtt minden egyes rokonnak minden nap feltennie azt a kérdést, amit már le se írok. Náluk csak én várom jobban, hogy megszülessen már!!
Na mindegy. Nem is írok már többet.

Puszi mindenkinek,

Zsuzsi
39+3
vzsuzsi
 
 


Lányok, 12-től bármikor jöhettek, 5.45-re jönnek hozzánk, addig maradhatunk.Bár lehet, hogy örülnének, hogy nem egy, hanem több babát látnakKépNa akkor várunk benneteket!És ugye itt lehet szoptatni isKép
N.

Orbis, Bagzer, hajrá!!!!
vghnoémi
 
 


Sziasztok!
Nagyon eltűntem de már itt vagyok!
Szóval, hol is kezdjem. Zsombika január 3-án született meg 3490 grammal és 54 centivel, azóta már soksok minden történt de írni sajna nem tudtam, de már van itthon net. Ti hogy vagytok? Ígérem megpróbálom újra felvenni a fonalat. Örülök hogy újra beszélgethetek veletek!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Mindenki szül?Kép

Gabii, üdv, jó, hogy újra jöttél!!
Hanitka, nagyon sajnálom... a születés és a halál.. Sok erőt kívánunk nektek!

Zsuzsa, kösz a mosolydrukkotKép Szegénynek ma nagypon nyűgös napja volt, igaz, én is az voltam... Fáradt vagyok mi tagadás... Péter elküldött aludni délután, jólesett.Most megetetem még, és remélem, sokáig nem lesz semmi, mert reggel mennem kell majd.

Katy, azt aklartam mondani, hogy tudom, hogy ti is cumisüvegezni fogtok majd, 3 hetes kora előtt ajánlják, hogy szoktassa az ember, mert akkor még könnyen váltanak. Mondjuk egy du-i étkezést adjatok néha cumisüvegből, mi így csináltuk, aztán láttam, hogy semmi gond, így csak akkor adjuk, ha muszáj. Meg előkészítésnek tegnap kapott, merthogy holnap egy kaját Péter csinál.

Rékacs, jóóóól vagy? Vagy mi van? Hiányzol! És ha mégis jönnél holnap, akkor várunk. Talán vége a vírusnak.

Puszi,
Noémi
vghnoémi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: