Új privát üzeneted érkezett!

Driennke! Sajnálom, remélem javul majd a helyzet. Szegény csajszi :(

Zsuzsi! Tejpépet így konkrétan keresheted a boltban. :wink:

Juti! Nem rossz, jó ötlet :wink:

Kép
bettó
 
 


Zsuzsi

itt van 2 link mi is az a tejpép, de minden babakaja gyártónak van saját pépe. Mi eddig a Hippe-s natúr grízt probáltuk, teszek bele neki gyümit, és nagyon szereti.

http://www.hipp.hu/hipp/termekek/tejpepek/
http://www.milupa.hu/termekek.php?key=tejpepek

Spenótot, sóskát ki tudja hogy lehet adni nekik?

Köszike...

Kép
k.krisztina78
 
 


Bettó, Kriszta
Köszönöm

A sóskát vízben megpárolom , majd a megfőzött krumplihoz adom, és a krumpli főzőlevével higítom. a védőnő szerint rakhatok bele kis cukrot is, de nem szoktam , én sem szeretem cukrosan a sóskát.
zsuzsi80
 
 

 
 

Én megmondom az őszintét, fagyasztottat vettem, levágok belőle kis darbot, majd kulumpir, pipcici és kész a hami :oops:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Köszi a kajás hozzászólásokat, sokat segítettetek!!!

Driennke!

Örülök, hogy meg tudtátok beszélni a mamával! Nem lehet könnyű, mert az ő idejében minden más volt, és valószínű nem akar ő nektek rosszat, csak változik a világ. De én mindig azt mondom, hogy meg kell beszélni a problémákat, nem elsiklani mellette. Szerintem! Nikinek meg sok erőt és egészséget kívánok!!!

Milcsinek nem nagyon ízlett az első főzi, mert a krumplit én főztem, de üveges répával kevertem össze, és hát nekem se nagyon ízlett így a répa, nem csodálom, hogy neki sem. Holnap főzök a mama kertjéből való répából.

Na, mára eldugulok!

Jó éjt!

Puszi mindenkinek!

jutiboszi
 
 


Juti! Kincső sem eszi meg az olyan répát. Viszont amit én főzök, imádja :wink:
Hinta nálunk még mindig rendszeres. Napközben szinte abban alszik el. Most nem is erőltetem az ágyban alvás, majd később. Erő hiányában nem megy :oops: :D

Kép
bettó
 
 


Képzeljétek el!

Sétálok a lányokkal, és leállít egy kedves bácsi, hogy neki is iker fiai vannak, 39 évesek, ésatöbbi, ésatöbbi. Beszélgetünk, majd egyszer csak odajön egy huszonéves langaléta srác, elöl hiányzó foggal, és nekiáll fenyegetni a bácsit, hogy így meg úgy. Nem nagyon hallottam, mert extra halkan beszélt. Bácsi mondta, hogy nem nagyon ijed meg a fenyegetőzéstől, és majd a rendőrség lerendezi a kártérítést. Srác el.
Kiderült, hogy a srác valamii drogos haverjaival betörte a bácsi ablakát, , aii ezen rajtakapta őket, és hívta a rendőrséget.
Nos, nem telt el 2 perc, jön egy dagadék trampli nő, mint a dömper (srác anyucikája), félrelök emgem a babakocsival, és hisztériázik, mögötte a kretén fiacskája bólogat, hogy így meg úgy senki nem merje fenyegetni az ő fiacskáját. Ott hisztizett az utca közepén. Közben a segge benne a gyerekek arcában, ahogy tolakodott a bácsi felé. Mondtam, hogy nem hiszem, hogy ezt a gyerekek előtt kéne, elköszöntem a bácsitól és elmentem. Közel álltam hozzá, hogy felrúgjam a nőt, ha még egyszer a babakocsihoz ér! :evil: :evil:

nem fejteném ki álláspontomat az olyan férfiakról, akinek közel 30 évesen is a mama segítsége kell, ha konfliktusba kerülnek, és az olyan nőkről, akik a felnőtt fiúk helyett mint egy elmebeteg ordibálnak az utcán, mint ha azok még mindig kisiskolások lennének. Részvétem a srác leendő családjának! Hogy kicsinálja majd őket az anyós, az tuti!
Vendég
 


Ma mi is sóskát ettünk. Nem magában. Úgy csináltam hogy megdinszteltem olajon, tettem bele cukrot mert nagyon savanyú volt és vettem ki 2 evőkanállal a bébiknek. A többit meg mi befaltuk.
A bébinek meg főztem pipicicit, répát, krumplit tettem bele pici sót és köményt hozzáadtam a sóskát, turmixgép és jót falatozott mindkét babám :lol: .

Az én 2 tündérem mindenhogy szereti a répát, nekünk a krumpli a mumus.

Vivien! Nem semmi milyen emberek vannak :shock: :shock: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Csajok! Van fogunk!!! Érzem a kezemmel, hogy kint van :D

Vivien! Nem semmi!

Adri! Köszi a receptet, hamarosan én is ki tudom próbálni :wink:

Kép
bettó
 
 


Mikortól kell mosni a babák fogát? Első pillanattól, ahogy kinőtt?

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Én úgy hallottam, hogy van olyan ujjra húzható gumi "fogkefe", azzal már lehet a kibújás előtt is dörzsölni az ínyét, és kibújás után is lehet tisztogatni vele. Szerintem lehet mosni, csak még nem fogkrémmel. De azért kérdezz meg egy hozzáértőt!

jutiboszi
 
 


Hahó!

Hétvégén lagzin voltam Danival. Kicsit szarul éreztem magam, mert nem igazánismert senki, és az asztalnál bárkivel beszéltem, az apukáról érdeklődött. :(:(
Dani, kicsi szivem, jópofát vágott az egészhez ( pedig egész nap bágyadt volt előtte ) egészen este 10ig, amikor is az egyik csaj táncoltatta. Nem látta az anyukáját, hangos volt a zene, rengeteg ismeretlen ember tombol a fényben. És akkor eltörött a mécses. Nagyon keservesen elkezdett sírni. Akkor felmentünk a szobánkba (Fenyőharaszt kastélyszállóban puccos lakodalom volt) és cicamosdattam, szopi és alvás a bérelt kiságyban. Kicsit folyt az orra, alig kapott levegőt. Kb. fél óra után nyüszögött, gondoltam visszaadom a cumit, s behajolta, de ki volt bontva a hajam, máskor mindig össze van fogva. Megijedt, elkezdett sírni, és kb 40 percen át zokogott. Ha sötét volt, azért, ha világos, akkor azért mert minden ismeretlen. Alig tudtam megnyugtatni. Végül elaludt. Reggelre 39 fokos lázzal kelt. Még jó, hogy előrelátó anyukája vitt lázcsillaító kúpot, meg lázmérőt. Attól jobban lett. Beszéltem a gyerekorvossal, azt mondta, nem adna semmi gyógyszert, még túl pici ahhoz, de ha rosszabbul lenne, vigyem azért el megmutatni. Szerencsére azóta jobban van, csak az orra van tele :( Ezért orrszívózok neki. Ami nem lesz a kedvence :( Lehet, hogy a fogacska miatt náthás. Már nagyon jönne ki, de csak nem jön :(:(:(

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Szóval irigy irigy mindenkire, akinek már van fogacska minden nehézség nélkül!!!!

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Pankaaaa!!

A barátnőmnek is fogzáskor mindig orrszívózni kell a Botondot, és néha hőemelkedése is van fogzáskor! Ne aggódj, hamar elmúlik!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Panka! Szegény Dani :( .
Fenyőharaszti kastély itt van nem messze tőlünk.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Betti! Gratula a fogacskához :lol: !

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

A mi fogunk is úton van, azt hiszem, mert amikor hozzáérek az ínyéhez, akkor kifehérszik az ujjam helye, meg van egy kis bub is.

Ugye Nikike elég lusta kislány, de tegnap óta fordul hátról hasra és vissza.
És nagyon szépen megül, mert szépen kitámasztja a kezét, mindjárt dobok egy képet róla.




Kép

Most úgy néz ki mamával minden rendben, és jövő héten elmegy a testvéréhez.

Na most megyek főzni, puszi.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Betti! Azt olvastam hogy nedves pelenkával kell áttörölni áttörölni az egész szájüreget.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Driennke! Nagyon ügyi és édi Niki!
A mama oda költözik vagy csak látogatóba megy?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Halihó!
Köszönjük! Én mikor kisebb volt, akkor törölgettem neki a szájpenész miatt. Láttam a dm-ben olyan fogkefét, amit Juti mondott, van hozzá tanuló fogkrém is vagy mi. Na de majd felhívom a védőnőt, megkérdezem. Bár még nem látszik neki nagyon és még minidg csak véletlenül engedi az ujjamat a szájába, de érzem és szúr is rendesen.
Ami nagyon jó még, hogy nem volt nyűgösebb, mint ahogy szokott!!!! Tényleg a borostyán lánc használna? :roll:

Panka! Jobbulást Daninak! :wink:

Adri! Te szoktad úgy átdörzsölni a csöppségek száját?

Driennke! Gratula a forduláshoz és az űléshez is :wink: Jó sok haja megmaradt :D

Kép
bettó
 
 


Voltam ma a patikában és kaptam Baba Patikát abban volt ez a cikk:


Kép

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Uhhhhhhhhhh Adri! Ez nagyon jó! Köszike! :wink:

Kép
bettó
 
 


Azt hiszem marad a textil pelus :D

Kép
bettó
 
 


Betti! Hát megmondom őszintén eddig nem tisztítottam a babók fogait :oops: . Megpróbálom majd betartani.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Csajok!!! Hol vagytok????

Olyan jó volt ma. Kincső játszott ma egy keményebb csörgővel, természetesen a szájában volt és hallatszott, ahogy kocogott a foga :D

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Voltunk babaszépségversenyen, mert Milán különdíjat kapott! Kisorsolták több, mint 1500 gyerek közül, össz. 20-an kaptak így különdíjat, úgyhogy nagyon szerencsések voltunk. Kapott egy nagy zöld plüssbékát. Majd lefényképezem!

Na, megyek, alszom!!!

Köszi én is a fogtisztítós cikket!!! Nagyon hasznos! Én is a pelusos megoldást fogom választani!

Na pussz!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok! Tudom, hogy nem ide illő, de szerintem nagyon tanulságos.

http://www.youtube.com/watch?v=HEa-yPdwIuU

Juti! Nagy-nagy gratula!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Adrienn!

Köszi!!!

Most a napokban hallottam a "tücsök" kifejezést....most már tudom, honnan ered!!! :)

(Apu!!

Te is láttad a videót, vagy máshonnan hallottad a tücsköt??? )

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma voltunk a Balcsin. Olyan jó volt.
Niki 2 óra óta nem aludt és ma először magától aludt el, úgy, hogy nem kellett ringatni, dúdolni semmi.

Borostyánlánc csak a fogzásban segít, vagy esetleg nyugtalanul alvó babának is.
Vagy van valami tippetek nyugtalanul alvó babára, ja és hol kapható borostyánlánc?

Köszi

Tudom, hogy hülyén írtam, de hulla vagyok. Niki óránként, jobb esetben két óránként ébred, cumi vissza, esetleg egy kis tea.

Ja és képzeljétek nem kell a tejci Neki, bár nem csodállom, tegnap fejnem kellett, mert nem szopizott és olyan színe van, mit jócskán felvizezett tejnek, és semmi zsírosság nincs benne.

Adri!
Mama sajnos csak egy hétre megy, de ez is jó.
És úgy veszem észre semmi nem változott, ugyanúgy beleszól mindenbe és még mártírkodik is.
Na most megyek pancsizok és megpróbálok aludni.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Juti! Nagy gratula! :D

Driennke! Sajnálom a mama dolgot. :(
Én a borostyán láncot itthon vettem Debrecenben, de neten is tudsz rendelni :wink: Amikor vettem, akkor nekem azt mondta a csajszi, hogy mondták neki tapasztalatból a kismamák, hogy alvásnál is segít.
Hogy szokott Niki eleludni? Kincső mikor még elfogadta a cumit, azért ébredt fel, mert kiesett a szájából és utána művészet volt a visszaaltatás. Mióta nélküle alszik sokkal jobb alvó lett. Mondhatnám nincs is gond vele átlagban egyszer ébred éjszaka és napközben óramű pontossággal 1 órát szunyál alkalmanként :lol:

Kép
bettó
 
 


Driennke!

Én is úgy hallottam, hogy jó alvásra is a borostyánnyaklánc. Itt Sopronban lehet kapni az ásványboltban kifejezetten babák részére készítettet, 2200 Ft azt hiszem! Ha gondolod, szívesen veszek egyet, postán elküldöm!
Én is fejni szoktam mostanában, mert Milcsi is egyre többször egyszerűen nem akar szopizni. Most már néha csak akkor szopizik, ha nagyon éhes, vagy ha nem tud elaludni, de egyre inkább tiltakozik a szopi ellen. A múltkor már több, mint 6 órát egyáltalán nem akart szopizni, tejpépet csináltam már neki, mert legalább egyen valamit, azt elfogadta, de a szopit továbbra sem. Lefejtem, és 1 ciciből több, mint 130ml kijött. Az eleje nekem is elég híg volt, szinte átlátszó volt, de a felétől már szép fehér tejci jött. Aztán estefelé bevágta egyszerre az egészet, és el is aludt. Ma meg talán össz. 3szor szopizott, pedig többször is próbáltam........mondjuk nem is volt annyi tejem, és este a fagyasztóból vettem ki, de azt se itta meg. Lehet, hogy most magától le fog szokni a ciciről???? Mert már kap gyümit, meg délben főzit, meg este tejpépet, szóval nem éhezik, de azért jó lenne még, ha szopizna is. Reggel mondjuk mindig elfogadja. Lehet, hogy nem túl nagy étkű a drága, és jóllakik a gyümitől (pedig max. 1 dl-t adok), meg a főzitől???

Tegnap éjszakánk nagyon jó volt, nem kellett kivenni a kiságyból, amit este lefejtem (40ml), azt megitta cumisüvegből 3kor, és utána pár korty víz, és aztán aludt reggel 6ig, akkor szopi, és aludt még 8ig. Hurráááááá!!! Végre!

Milcsi még mindig cumival alszik, és szerencsére nem ébred fel, ha kiesik.

Csajok!

Képzeljétek, szerdán este Milcsit öltöztettem, és elkezdett sírni, és csak fújta ki a levegőt, nem vett újat, fújtam rá, de hiába, felemeltem, akkor összecsuklott a kezemben...ellilult a fele teljesen....kiabáltam a Csabinak, hogy hideg vizet azonnal, de mire bejött, már újra vett levegőt. Nagyon megijedtem, rettenetes volt. Hiába fújtam, kevés volt, és nagyon megrémültem. Aztán másnap elvittem dokihoz, beutalt a kórházba, ott megvizsgálták, és megállapította a doki, hogy affektív apnoe. Ez tul. képpen hiszti-féle, és az ő fiának is ez volt. Addig hergeli magát a sírásnál, hogy nem tud levegőt venni. Legjobb megoldás a víz az arcába, de ha lehet, akkor meg kell előzni inkább. Én is ezt próbáltam, de hiába fújtam......szegény pici fiam, nagyon megijedtünk mindannyian. Azóta nem hagyom sírni, mert félek, hogy megint ez lesz, úgyhogy kiságyhoz való szoktatásról lemondtam, inkább mellettem elalszik, és utána teszem be az ágyába. Eddig is így volt, ezután is így lesz, majd ha nagyobb lesz, és lesz külön ágya, talán akkor elalszik egyedül is. Nem bánom, inkább így legyen.....mondjon bárki bármit....nekem nem teher, hogy el kell altatnom minden este.

Na, megyek, Milcsit már elaltattam, most én jövök!!

Pusza!

jutiboszi
 
 



Ma fél éves Dani!!!! Kimondani is sok. Hihhhhetetlen. Annyira furcsa. Annyira gyorsan rohan az idő. Jó is, meg nem is. Imádtam a fél év minden egyes percét!!!!!!

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Nálunk mostanában, hogy folyik Dani orra, és nyűgös, újbol csak szopi van. Mintha tudná a szervezetem, hogy most a cici a legjobb a kisfiamnak. Rengeteg tejem van. 3 deci a 2 mellből. Ok ez hajnalban volt, miután este 8kor szopizott utoljára Dani. De azért dúrva mennyiség. Régen fejtem már, ledöbbentem rajta. Mondjuk már nagyon feszültek. Nem csoda, hogy 75B helyett 85D lett a méretem... Mi marad a végén belőlem ha már nem szoptatok? Kíváncsi vagyok.

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Sziasztok!

Juti! Hát ez tényleg ijesztő, igazad is van, hogy hogy megteszel mindent azért hogy ne alakuljon ki ilyen helyzet.
Irigy -irigy a jó éjszaka miatt :lol:

Annának se nagyon kell a tej és a tápszer én úgy szoktam "átverni", hogy teszek neki bele pépet, azt nagyon imádja :wink:

Panka! Boldog féléves szülinapot! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

nálunk Zalánnak éppen hogy kell a tej , mintha tejcsifüggő lenne!! :) Pedig azért még dolgozni is kell...

Adri!

És mit adsz Annának éjjel ?
Írtad régebben , hogy őt csak kajával lehet megnyugtatni, ha éjjel felébred..


Lányok!
Hha adtok a babának főzeléket , már meg sem kínáljátok tejjel/tápszerrel ??
zsuzsi80
 
 


Panka!

Érdekes dolog ez a szervezet! Én amikor először adtam neki barackot, aznap jött meg a mensim. Lehet, hogy véletlen, de én úgy vettem, hogy már nem csak szopi lesz, ezért érezte, hogy most már "megjöhet". Lehet, hogy hülyeség, de érdekes!

Megint jó éjszakánk volt, 2kor kaja, aztán 7kor ébredés, majd alvás vissza 8.30ig. De éjjel se szopi, hanem az esti fagyasztott tejci. :( Nem is volt a cicimben, este próbáltam lefejni, 20ml :shock: a 2 ciciből. Tejválság!!!

jutiboszi
 
 


Zsuzsi!

Én már nem szoktam cicire tenni főzi után, mert kb. 2 dl főzit megeszik délben, utána már nem is kérte a tejet, így a déli szopi kimarad. Ha meg előtte szopiztattam, akkor nem evett főzit. Úgyhogy szépen lassan egyedül kihagyta a déli szopit. A többi alkalommal meg mindig próbálom cicire tenni, de sajna nem mindig kell neki. :( Pedig 1-2 hete még Milcsi is cicifüggő volt, bár akkor több volt a tejem is. Most arra gondoltam, hogy megint meg fog jönni, mert mensi előtt néhány nappal mindig kevesebb a tejem. Aztán mensikor meg csak úgy folyik....remélem ez az ok, és Milcsi is azért nem akar szopizni, mert nincs mit, nem pedig azért, mert egyáltalán nem akar már. Reggel még kiitta mindkettőt, azóta hiába....na, mindegy, majd lesz ez még így se! :)

Pussz!

Szép napot!

Írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Zalán nálunk is tejcsi vagy tápcsi függő :lol: :lol: :lol: .

Megmondom őszintén kb 1 hete nem adok enni nekik, hanem 100% almalé + forralt víz és csökkentem benne az almát, hátha a vízért nem kelnek fel.
Mondjuk Zalánra éjjel nem nagyon lehet panaszom 1x max 2x kel, de Anna nagyon szeszélyes, volt 2 jobb éjszakánk, hogy először 2-kor 4-kor és 6-kor kelt, de megint vissza tértünk a korábbi ébredéshez,csak nem 23-körül, hanem 24 körül először és utána óránként, van olyan hogy 1 óra alatt 2-3-x is, de már megszoktam.

Én is 2x fejek reggel meg este ilyenkor 2 ciciből 150 ml jön le, de már mit akarok, ha csak 6 hós korukig lett volna tejem nagyon elégedett lettem volna, de így meg még szuperebb.

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ja és a banánturmix az egyik kedvencünk lett :lol: :lol: :lol: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Juti!

Jártok még gyógytornára??
Ott is a Dévény módzser szerint tornáztatják ?
zsuzsi80
 
 


Sziasztok!

Hát ami az éjszakákat illeti, elvétve van 1-1 éjszakánk, mikor reggel 6-ig csend van, de mióta tart a "kiképzés" 1,5 hete, nagyon beállt Kristóf az 1x-i kelésre, és a visszaaltatásra. Vissza is esett az idő, mert 20-40 percnél hamarabb már nem úszom meg. Ugyana védőnéni megdicsért ma, azt mondta totál változó, hogy melyik gyerek mikor szokik le a vízért való felkelésről. Hát kiváncsi leszek, de azért örülök ám, hogy legalább már csak 1x kel kelni. (bár időben szerintem annyit vagyok fent, mint mikor sokszor keltem.)

Ami pedig a cicizést, hát az nálunk is leég nyögvenyelős, nem igazán hajlandó Kristóf sem napközben szopizni, igy én is kénytelen voltam előszedni a már elpakolt mellszívót, hátha azzal még ki lehet húzni az esti és reggeli szopikat, mert azt persze igényli.:) És azt is észrevettem, ha többet szopizik este mint tápozik, akkor tovább alszik éjjel, csak jó lesz ha már a 2-es tápot használjuk, de előbb el kell fogynia az 1-nek.:)

Kép
k.krisztina78
 
 


Adri,

a banán turmix nem fogja nagyon meg a hasukat? Pépben adod, vagy simán?

Kép
k.krisztina78
 
 


Adri!
Hogy csinálod a banánturmixot? Lehet, hogy hülye kérdés, de babatejjel, vagy valami ilyesmivel?

Még gondolkodunk ezen a borostyánláncon, a férjem nem hisz benne, most lesz egy nyugodt hetem, mert éjjel sokszor azért nem hagytam sírni, mert a mama azonnal jött, hogy jaj már megint mi a baj. Amikor kisebb volt és sokat sírt, kitalálta, hogy baja van, mindig küldött az orvoshoz. Azt hiszem én is megpróbálom a vizet, mert tényleg lehet, hogy a teáért kel.
Egyébként most már nem kell neki a tejpép. Most tápszert kap, de attól is kel éjjel, de sokszor elég ha visszarakom a cumit. Ma kaptunk új cumit, ez már nagyobb, talán ez jobban beválik.

Juti!
Elhiszem, hogy megijedtél, Nikivel régen volt olyan, hogy annyira sírt, hogy elkezdett köhögni és annyia köhögött, hogy már vörösödött a ki feje, na én ezért nem hagytam sírni. Régebben, ugye ő is mellettem aludt, de saját maga szokott le róla, már talán nyugodtabban alszik a kiságyban, igaz 20 cm-re van az ágyunktól így ha olyanja van, akkor odaadom neki a kezem és képzeld h elveszem és még nem alszik mélyen, akkor nyúlkál utána.

Azt hiszem lassan megyek, mert megy a férjem is dolgozni, aztán aludnom is kellene, szégyenszemre most ittam tejeskávét, mert egyszerűen nem bírok ébren lenni, ha Niki felébred ráborulok a kiságyra és elalszom.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Féltem hogy megfogja majd a pocit, de szerencsére eddig nem kopp-kopp. Az én gyermekeim igen sűrűn kakilnak napi 3-5 között és Zazó elég hasmenős is még mindig van hogy hígabb a széklete.

Úgy csinálom, hogy a turmixszot, hogy tápszerrel hígítom mint mi8kor pépesítem a főzit. Csak banán és az előre elkészített tápcsi.

Képzeljétek Anna ma megtanult tapsizni :lol: , van hogy csak mondjuk neki és akkor is csinálja, de ha mutatjuk is akkor nyitott tenyérrel csinálja. Nagyon édi :lol: :lol: :lol: :lol: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Köszi Adri! Lehet, hogy én is megpróbálom, mert amióta antibiotikumot kaptunk már egy hete nem áll vissza a széklete, most már csak napi kettő, de még mindig híg.
Doktornő csak csütörtöktő lesz, akkor el kell vinnem, mert a szeme nem akar megjavulni, amint abbahagyom a szemcseppezést újból könnyezik és csippásodik neki.
Nem tudjátok tápszert csak féléves korig írnak fel ugye? Nem mintha földöz vágna az ára, de azért mégis... Pl ma csak tápszert evett meg cicit.

Egyébként mi úgy cicizünk, hogy hajnali 4-kor, 6-kor, meg ebéd után egy óra fél kettő körül úgy alszunk el, de ha reggel 6-kor eszik, 8-kor már éhes és ilyenkor kap fél adag tápit azzal kiúzza délig, délben mama főztje, ebéd után ugye tejci, majd 4 óra fél öt körül gyümi, este megint tápi.
Képzeljétek, ma úgy ette trapista sajtot, azt ettünk vacsira és nem volt jó neki a szokásos bébikeksze, hanem az kellett, amit apa eszik, apa adott neki kicsi darabot, addig majszolta a nyelvével nyomta az ínyéhez, amíg el nem fogyott. Ari volt.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Driennke! Nekünk még mindig a dokinéni írja a receptet, eddig BEBA HA Start Aktívot ettünk, most BEBA HA Start 2 írt mert kérdezetem hogy nincs-e ennél erősebb hátha jobban eltelnének és nem ébrednének, de szerintem a pépnél nincs laktatóbb vacsira és mégis kelünk :cry:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Köszi!
Majd csütörtökön megkérdezem a dokinénit.

Driennke

Kép
driennke
 
 


UUUUUUUUUH Nagy volt ma a forgalom :D
Juti! Szegény Milcsi! Én se hagynám sírni, hogyha ilyen lenne. Nálunk mostanság, hogyha Kincsőnak nagyon nem tetszik valami, ekkor sír és mondja totál értehetően, hogy mamamamamamamama :lol:

Adri! Nagyon ügyi Anna!

Panka! Boldog szülinapot a legénynek!

Nálunk Kincső is igényli a cicit, de ő már megszokta, hogy csak reggel, este és hajnalban van. Elég neki így is egy cici. Fogalmam sincs, hogy az mennyi adag.
Nekünk viszont szörnyű éjszakánk volt. 2 óránként ébredt. Lehet, hogy fázott is nem tudom. Próbáltam betakarni, de fordult egyet és már nem volt rajta a takaró. Sajna még csak vékony hálózsákunk van, úgyhogy most plussz rugi is van rajta. Remélem így már jó lesz neki :roll:
Képzeljétek ma hajnalban megszült a barátnőm. Nem semmi volt, hozzá kell tennem, hogy harmadik gyermeke, de a második is közel ilyen volt, mint ez. Szóval:
Tegnap délelőtt elment a nyákdugó. Hajnal 2.15 elfolyt a magzatvíz. A férje hívta a mentőt és kérdezték, hogy hanyadik baba. Mondta, hogy harmadik. 3 perc alatt megérkezett. Zoli mikor ment be a kórházba, megállította a rendőrség ellenőrzésre. Mondta a rendőröknek, hogy engedjék már tovább, mert szül a felesége. Válasz: nem maga szül. A szemetek mindint ellenőriztek, központtól lekérték az adatot a kocsira és rá is. Mondanom sem kell, hogy a srác VPOP-s. Megnézették a biztosítékot, irányjelzőket, stb. Szóval mindent. Mire beért, mert még a kórházban el is tévedt, a kórház területén nem volt közvilágítás! Mikor megérkezett, beöltözött, adott egy puszit a feleségének és jött a doki. Szólt Zolinak, hogy kérem most álljon arrébb. Mondta Boginak a doki, hogy na kismama most nyomjon egyet. És már ki is pottyant. Pontosan hajnal 03:05-kor! Nem semmi mi? Semmi gátmetszés, csak úgy ennyi idő alatt világra jött egy baba. :) Petrovits Bíborka:)

Kép
bettó
 
 


Bettó!

A harmadik lehet, hogy nálunk is így érkezik majd!!! :) Gratula a barátnődnek!

Panka

KépKép
pankamama
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: