Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Csak gyorsban írok Zsizsának és majd később (gondolom éjjel) jövök búékolni. Kép Főleg, hogy drága gyermekem fél tizenkettőkor aludt el és tuti ma is kihúzza addig. Viszont koccintok majd vele az újévre. Kép

Zsizsa
Csatlakozom Marcsihoz, sok levegő és sok neogranormon, ez nekünk két nap alatt rendbehozta nyáron Beni fenekét. Lehet, hogy fogzásos kaki az ok, az eléggé kicsípi a feneküket rövid idő alatt is. Nálunk is az volt a ludas anno. Szorítok, hogy hamar rendbe jöjjön!

zit
zit
 
 


Brigi

Ti még egyben??? Kép Tán újévi baba lesz a pici?? Boldog újévet nektek is! Kép

zit
zit
 
 


Zit

Igen még egyben vagyok. Viszont már nem bánnám ha kibújna, mert már elég nehéz. Elvileg még van 2hetem, de a doki azt mondta nem viszem végig. Most majd kiderül. Jó lenne éjfélkor szülni,Kép bár nem sok esélyem van rá.
bombomanyu
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy nem reagálok Mindnekinek de tiszta dögrováson vagyunk, illetve ma az elsö nap, hogy nem jön senki hozzánk és mi sem megyünk sehova. 23-a óta tartott a vendégjárás, vendéglátás, volt, hogy napi 3 programunk is volt, szal irtóra elfáradtunk. A karácsony jó volt, de a felfordulás miatt nem igen tudtam élvezni, de azért összességében nagoyn jó volt. Ilang nagyon élvezte, mindennek örült, söt a fát sem bántottaKép

Na most megyek, mert fontos szilveszteri programunk vanKép Apával pogit sütöttünk, éppen sül, megyünk ellenörízni. Amúgy itthoni pihenés lesz, Apával éjjeli koccintás, ez most a lehetö legjobb programKép

Zsizsának még annyit, hogy Ilangnak is volt már egyszer-kétszer hólyagos a feneke, nekem a Sudocrem segített ilyen esetekben. Amúgy tartok itthon neogranormont, meg bepanthent is.
Ja és a fogzással volt eddig mindig összefüggésben a popsi dologKép

Puszi mindnekinek és BUÉK Mindenkinek!Kép

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Jaj, ez elírásokért bocsiKép

Brigi!
Neked mennek a drukkok!!!!Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok Kép
Lehet, h nem tudok már az idén összehozni egy hosszabb beszámolót az év végéről, ami egyébként nagyon jól sikerült Kép, mindenesetre
Békés, boldog új évet kívánunk mindannyiótoknak, szeretteiteknek + hogy teljesüljön minden kívánságotok!!!!!

Brigi, Neked külön drukk ahhoz, h pocaklakó is mielőbb a kifelé vezető utat válassza, méghozzá minél könnyebben mind2tök számára.

Most megyek, mert Indulabakter!!! KépKépKép

Cuppp
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szebb, békésebb és nyugodtabb ÚJ ÉVET kívánunk, mint az idei volt és sok-sok örömöt a kinti és a benti babákhoz!!!!

Kép Kép

zit, Beni
zit
 
 


Sziasztok!
Először is Boldog Új Évet mindenkinek !!!!
Még épp időben.
Sajnos Niki ma reggel köhögve ébredt és estére be is lázasodott. Még sosem volt megfázva, ezért egész este itt parázok. 38,6 volt a láza 7-kor akkor kapott egy kúpot, de 9-kor is ugyanennyi volt még mindíg. 10-kor meg annyira sírt, mikor meg akartam mérni a lázát a fenekében, hogy fuldokolva köhögni kezdett. Hagytam inkább a fenébe. Kapott nurofen szirupot és most alszik. Betettem a szobájába a párásítót, remélem az is segít. (panel) Persze mikor legyen beteg, ha nem péntek este. Hogy lehet megkülönböztetni az influenzát a megfázástól ? Mert az inf. azért komolyabb szövődményeket okozhat ilyen pici babáknál. Mire hétfő reggel lesz, remélem túl leszünk az egészen. Bár még nem taknyos a köhögésén lehet hallani, hogy szakad föl. Szegénykém, annyira sajnálom, olyan kis szerencsétlen volt egész este. Kép

Zsizsa
Én a gabi sensitiv popsikrémmel kentem be, ha néha piros lett a feneke és attól nagyon hamar elmúlt.

Alvásilag az a nagy helyzet, hogy tegnap Niki egyedül aludt el a kiságyában !!!! Ez nagyon nagy szó és ma is, pedig most beteg. Igaz, hogy ott kell mellette ülni és kb. 20-30 percig tekereg, mint a kígyó, de azért elaludt végül. Éjjel még 1-2x fölkel, de hamar vissza is alszik, ha bemegyek hozzá.
Mi is itthon bulizunk apával és pont most néztük a tüzijátékokat. 16 helyet számoltam meg. Niki viszont nem ébredt föl, pedig olyan hangzavar volt, mintha háború lenne.

Hajrá Brigi !!!!

Marcsi neked is gartulálok ! Éljenek a pocisok !!!

Jó éjt mindenkinek
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Először is, mindenkit üdvözlök az Új ESztendőben és sok sikert, boldogságot kívánok Kép

Most csak gyorsan, mert a kis házi tornádonk éppen legyalulja a lakást!

Pocisoknak jó pocakosodást és gratula (karácsony után is beírtam, de elszállt és azóta nem volt időmKép).

Betegeknek jobbulást!

Zsizsa,
Mi is szenvedünk ilyesmivel ad-hoc. A dokinő először a normál bébikenőcs helyett Naturland-os ung. infantum-ot írt fel és nagyon hasznos. Meg javasolta azt, hogy mossam le hideg vízzel, aztán töröljem át kamillával. Azóta kamillás popsitörlőt használok, az sem rossz. De a lényeg tényleg az, hogy sokáig legyen szabadon.

Brigi,
Azt hittem, hogy 26-án megszülsz, de nem. Szurkolunk!

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Ákos és szülei (és pocaktesója)

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJÉVET KIVÁNUNK minden "topiklakónak" és hozzátartozóiknak!

Klarissza, én is mindig azzal vigasztalom magam, hogy mindekettönk igencsak önfejü, miért várom a gyerköctöl, hogy ne legyen az...de ez néha sovány vigasz. Kép
Én még aznap is vezettem, amikorra ki voltam irva. Semmi gond nem volt vele (mondjuk én nem szédültem stb, semmi bajom sem volt kivéve bkvzás-volánozáskor, amikor majd szétestem a rázkódástól), meredekre állitottam az üléstámlát, hogy a poci alatt legyen a biztonsági öv alsó szára és kicsit a szokottnál magasabbra a kormányt, hogy a légzsák inkább a mellkasomra irányuljon. De ezt már egész az elejétöl igy csináltam.

Zsizsa, mi elég sokat szenvedünk a popsival, illetve az elsö ilyen kiütés óta sokszor. Az felül is gombásodott (fehér foltos lett minden hólyag teteje), igy Canestenezni is kellett. Ha nem gombás, legjobban a kamillás hintöpor és a szabadonhagyás vált be, megelözésnek én a mai napig minden peluscserénél krémezem a popóját.

Brigi, minden nap gondolunk rád! Csak ügyesen!

Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog új évet mindenkinek!

Pocakosok, akik vezetnek: nem gondoltatok arra, hogy övterelőt szerezzetek be? A pocak alatt elvezetett biztonsági öv szerintem nem túl biztonságos. Persze, nem olcsó, de szerintem bőven megéri.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a tanácsokat, lassan javulgat a popó, már csak a hólyagok sebesednek-varrasodnak, de azok azért még mindig elég rondák. Majd kipróbálom, amiket írtatok, köszönöm!Kép

Azért jöttem, hogy boldog új évet kívánjak mindenkinek, sok-sok boldogságot, örömet és szeretetet, minden kívánságotok teljesülését!Kép

Most rohannom kell, mert vendégek jönnek, mi meg most értünk haza, és még sehol a kaja.Kép

Barbi,
nagyon jól néz ki a torta.Kép

DBarbi,
labdafejű Fanni nagyon tutin néz ki!Kép

Brigi,
drukk-drukk, hogy mihamarabb kijöjjön Miki, és hogy könnyű szülés legyen mindkettőtök számára!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok az Új évben!

Elment tűlünk már mindenki, most van egy kis időm. Valahol jó, hogy már vége az ünnepeknek és a programoknak, csak így az első napokban még olyan üresnek tűnik minden. Pár nap, és megszokjuk.

Este kimentünk a gyerkőkkel pár tüzijátékot elsütögetni. Kisfiam, akiről egyébként senki nem mondaná meg, hogy beszari, eléggé meg volt ijedve. Főleg amikor látta, hogy az apja is "durrantgat" , kétségbe esve pityergett utánna. Akkor nyugodott meg amikor Őt is maga mellett tudhatta.
Lehet, hogy még kicsi ehhez?

Szerencsére az éjszakai sorozatos durranásokra nem éberdet fel, meg sem mozdult úgy aludt.

Brigi
Én is szorítok Neked. Az utolsó napok (hetek) már olyan türelmetlenségben telnek, jobb lenne túl lenni rajta.
Bár én az ellenkezőjét éltem át, mert azon imádkoztam, hogy még ne.... A dokim ugyanis szabin volt. Azért így is 9 nappal előbb jött.

mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok

Ez az uccsó beírásom, aztán két hétig nem leszek Kép Megjöttek anyuék, megyek hajat mosni. Kíváncsi leszek, tudok-e majd aludni ma éjjel. Öt körül indulok majd a reptérre. Aztán két hétre végre megkapjuk apát.

Brigi
Szorítok neked, hogy majd minden rendben menjen és sok boldogságot. Marcsitól biztos megtudom, ha történik valami. Kép

Sziasztok

zit
zit
 
 


Edit, Cory:
Már kinéztem, hogy a a Minimanóban (zuglói bababolt)lehet 6000 Ft-ért ővterelőt bérelni, amit visszaadáskor le lehet vásárolni. Inkább az a kérdés, hogy ebben a vén roncsban, meddig tudok nagy hassal vezetni, igazából most sem kényelmes Kép Még szerencse, hogy májusban vesszük meg az új autót, abban van minden reményem.

Mucus:
Az utcánkban egy apa levitte a fiait hajnali 3-4-között durrantgatni, már akkor teljesen csend volt. Épp azon filóztunk a férjemmel, hogy ki fog kimenni jól elpáholni őket, de úgy tünt, hogy megúszták. Engem csak a pocaklakó tartott vissza Kép Pedig mi a 4-en lakunk, szegény lentebb lakók...vagy én is kicsi vagyok ehhez, mint a fiad? Kép (Azért remélem mára félig süketek lettek a csendháborítók)
klarissza
 
 


Klarissza!
Bebi nem is annyira a durranásoktól félt, mert a tüzi játékok halkabbak egy kicsit mint a petárda, hanem az apját féltette, nem tudta, hogy mit csinál a sötétben stb.
Nyáron történt ilyen először, amikor füvet vágott és oda mentünk megnézni.
Olyan kétségbe esve kezdett sírni, mintha éppen verték volna az apját, vagy nemtom.

De emlékszem én is ilyen voltam ha számomra ismeretlen dolgot csináltak a szüleim, ami még hanggal is járt.

Nem is tudom, hogy jó ötlet volt-e engedélyezni erre a napra a petárdákat és a tüzijátékot?!
Mindenesetre megértelek, mert lakótelepi vagy más emeltes házas övezetben biztosan elviselhetetlen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Igen ez az övterelö jó ötlet. Nem túl kényelmes sajna (nekem volt egy ideig kölcsönbe, amig nem volt eléggé nagy ahhoz a pocim, hogy természetes övterelöként szolgáljon), de talán biztonságosabb, mint anélkül. Szerintem az a fontos, hogy csak akkor vezess, ha jól érzed magad. Persze ezt te is remekül tudod Kép Kép Hát a kocsi kora meg kényelmesége fontos szempont, de hát már régen is irtad, hogy új kocsit terveztek az idénre (ezért nem új lakást) Kép Kép PErsze ha váélasztanom kéne én nem bizots, hogy ezt választanám Kép
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Mucus:
Na, azért ne legyünk szigorúak, ennyi kell azért az embereknek egy évben Kép Ki lehetett bírni, csak nem volt kellemes, mert már kezdtem elaludni Kép
klarissza
 
 


kihívtam ma délelőtt az üyeletet, mert reggel is 38,8 volt a láza Nikinek. Egy kövér, büdös, koszor nő jött ki, aki kezet sem mosott és a cipőjét sem vette le. Kedves volt ugyan, de a megjelenése borzalmas. ki kellett szellőztetni utána a lakást. Azt mondta, hogy valami vírus és majd elmúlik. Napközben lement a láza, de most este megint 39 lett. Most már alszik szegénykém, de elkezdett folyni az orra is.
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!!

Idén elöször irok,mindenkinek Boldog Új Évet kivánok!!!KépKép

Mi elég jól átvészeltük a szilvesztert, a kaja jó volt, a torta isteni...Csocsóztunk a barátainkkal, zenét hallgattunk, amire Ádám természetesen rázta magát ezerrel, aztán majdnem lekéstük az éjfélt,mert nem néztük a tv-t.(itt nincs abszolút szilveszteri adás, valami filmet adtak éppen...)
Alkoholmentes pezsgövel koccintottunk, és pocakbabám alig pár percel késöbb rugott egy hatalmas sorozatot!!KépKép
Már karácsonykor is éreztem egyet, de azt hittem ez még nem az, hiszen Ádám elöször apró csikizésekkel kezdte, most meg egy hatalmas rugást kaptam. De mivel csak egy volt, gondoltam más volt...
Na, de tegnap újra kaptam, és ez most már biztosan az, beazonositottamKépKép

ÁDám 10 körül kidölt, lefektettem aludni, szépen átaludta magát 2005-be!

Brigi, sok-sok drukk a mielöbbi találkozhass a babáddal!!!

Dorki, ez a dokis eset nagyon durva lehetett, remélem azóta már javul a helyzet.

Na, ennyi idöm volt, vége a birkózás-partinak apa és ÁDám között...

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Boldog Uj Evet mindenkinek!

Barbi !
Gratula a ruagasokhoz Kép,En is igy ereztem DAvidot eloszor nem voltam benne biztos hogy o rugdos de aztan egy reggel amikor apa epp elutazott akkor akkorat rugott a pocakba olyan jo erzes volt Kép.Onnantol kezdve sokkal jobb volt a terhessegem abbol a szempontbol hogy legalabb tudtam hogy rendben van mert mozog .En nagyon irigyellek hogy ilyen laza vagy ,de az biztos sokkal jobb mint ahogyan en gondolkodom(csak sajnos nem tudok mas lenni illetve csak neha).
Adam nagyon ari lehet ahogy tancizik,David is imadja a zenet o is mindig tancol ,forog zenere (olyan kis idetlenul de meg tudnam enni)

Dorki!
SZegenykem Kép.DAvidnak is volt mar majdnem 40 fokos laza en ugy feltem hogy nem tudom elmondani mar minden rossz lepergett elottem hogy mi tortenhet vele de hala Istennek nem tortent semmi rossz es helyre jott 4 nap utan.Gyogyulast!

Zit!
Nagyon orulok hogy a ferjeddel vegre egyutt lehettek Kép nagyon jo hir!
Mi lehet hogy megyunk Daviddal nyaron haza es kicsit felek mert nem tudom hogy fogja apja nelkul kibirni.Szegeny kisfiadat ugy sajnalom milyen borzaszto lehet neki,o meg nem erti igazabol hogy mi tortenik apaval.PErsze tegedet is sajnallak (az en ferjem 1 evet volt itt kint amerikaban amikor en meg otthon voltam hat nem volt konnyu az teny ismeros a helyzet csak nekem meg nem volt David ebbol a szempontbol konnyebb volt).

Anita!
Nem tudod veletlenul mi van Veraval?Mar olyan regen nem jart erre.Remelem nincsen semmi baja.!

nekunk csendesen telt a szilveszter,egesz nap videoztunk .Voltak nalunk magyar baratok ebedelni sutottem csulkot Pekne modra Kép,bejglit,huslevest,francia salatat.SZerencsere minden fincsi volt.
Davidkam nagyon elvezte a tarsasagot,mindenki vele jatszott.
most mennem kell aludni!HOlnap jovok remelem.
gabi75david
 
 


Mindig elfelejtem írni, hogy mit művel vagy két hete Laca.
Szóval, ha nincs rajta pelus, akkor mindig nézi a kukiját és boldogan lepisili az előtte lévő dolgokat.
Szerintetek ez mit jelent? Eddig sosem csinált ilyet, látszik rajta, hogy direkt műveli, tehát nem véletlen.
Lehet, hogy bilit kellene neki venni? Egyáltalán mit kell a bilivel csinálni? Kép Elég tanácstalan vagyok...
klarissza
 
 


Sziasztok!

Dorki: jobbulást!!

Barbi: Kép

Klarissza: most fedezi fel, hgoy belőle jön ki a pisi, hogy ennek van némi köze az érzett inger között..., de ez egy hosszú folyamat. Ha nagyon úgy érzed, hogy jó lenne venni egy bilit, akkor vegyél, mondd el, hogy ti wc-be intézitek a dolgokat, ő ha gondolja, intézheti bilibe, és tedd jól látható helyre, hogy ismerkedhessen vele, de ez egy hosszú folyamat. A nagy átlag valamikor 2-3 éves kor között jut el oda, hogy ő irányítsa teljesen a dolgokat.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Klarissza

A Babaszoba.hu-n vannak a bilire szoktatással kapcsolatban hasznos írások. Minden benne van, hogy mire kell figyelni, mit ne csináljunk, hogyan fogjunk hozzá stb.
Nálunk az ide-oda pisilgetés az esti füri előtt szokott lenni. Bebi meg akarja fogni, és ilyenkor mindíg eláll.
Ha egyedül vagyok vele itthon, akkor sokszor jön utánnam a wc-re is, ilyenkor mindíg mondom neki, hogy "anya pisil". Ő meg már magától tépi le a papírt.
De hiába érti meg agyilag, mint ahogy Cory is írta, meg kell hozzá érniük.
Azért sok sikert a próbálkozáshoz.

Dorki
Jobbulást Nikinek! A doki néni nem semmi lehetett. A miénk nem büdi, sőt mindíg csinos, de a cipőjét Ő sem veszi le soha. Most már hagyján, de akkor sem tette amikor a gyerek kúszva-mászva közlekedett.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!Kép

Vagyunk ám mi is, csak még mindig betegenKép

Ez csak egy bejelentkezés, ne haragudjatok, most nem tudok visszaolvasni.
Kívánok Mindenkinek jobbulást akinek kell, drukkot a Briginek, és jó egészséget a pocisoknak, a többi Anyukának és a babóknak is perszeKép

PusziKép

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Klarissza!
Bilit mi mar megvettuk egy jo ideje,en a wc-ben tartom es David is mindig jon utanam amikor oda megyek.o mar mondja ha kakal vagy pisil de nem megy ez ilyen egyszeruen az biztos.Akkor vannak igazabol megerve ra ha elotte szolnak hogy jon a pisi vagy kaki.MOndjuk en mar ennek is orulok mert sokszor meg ra tudom ultetni bilire amikor mondja es a fele a bilibe megy.En azt vettem eszre hogy DAvid nagyon elvezi de igy volt ez a fogmosassal is,most meg sirni kezd ha finoman megmosom a fogat.Azert a biliztetes meg nalunk sem rendszeres(lusta vagyok hozza)o meg turelmetlen meg ,raul es rogton fel is all neha azert pisil is bele es utana lefedi a bilit :0)

majd meg jovok!
gabi75david
 
 


DAvid a jatszoteren.
Kép
gabi75david
 
 


Sziasztok!

Először is BÚÉK mindenkinek!

Gabi75, már nem először kérdeztél Veráékról, igaz nem tőlem, de gondoltam, válaszolok, bár ő nem hatalmazott fel rá. Szóval karácsonykor kaptam tőle utoljára üdvözletet és jól vannak Kép Remélem, ha lesz kedve, ide is ír majd!
Ha hazajöttök nyáron, apa miért nem jön veletek?

Barbi, húúúha, nagyon jó érzés, h megint arról van szó, kinek hogy rugdos a pocakbabája! Kép

Dorki, mizu Nikivel? Remélem, azóta már jobban van!

Nálunk a tüzijáték még elviselhető volt, de az utcában ami zajlott, remdesen féltem, pedig nem voltam lent Kép De Hami aludt, mint egy kisangyal Kép és ez volt a lényeg!!!

Zit, nagyon örülök, h végre apázhattok egy jót!!! KépKépKép MAjd mesélj, h milyen volt!!!

Zsizsa, először is köszi a repesztés leírását, még elolvastam anno. Ez a szivacs nem rossz 5let, én széles ecsettel csináltam, ami szintén nem rossz 5let, m sztem lényeges, h milyen vastagon van fent a festék.... szóval még kísérleteznem kell Kép
ha már itt tartunk,
Edit, nálunk volt sikere az sk tárgyaknak. A fentebb említett repesztett tárgynak különösen, ami egy teafiltertartó volt, ami az első fadarabtól és szögtől az utsó szalvétáig sk munka volt Kép Na jó, a szalvétát nem mi gyártottuk.

Zsizsa, popsival mizu? Mi Sudocream-mel kenjük neki, ha piros, eddig bevált, de valszleg még sose volt neki olyan durva. Kivéve, amikor a kórházból hazahoztuk, ahol a pelusra kenték a krémet.....

Hanzika, ez a "legyalulja a lakást" naggggyon tetszett KépKépKép

Gabi, ez az új altatási szokásotok nagyon tetszik! Mi eddig azt csináltuk, h egyre később tettük le Hamit, hogy hátha álmosabb lesz és elalszik, de nem..... Aztán kitaláltam, h lehet, h már túl későn teszük le és átesik egy holtponton, azért rohangál még 10- fél11 kor is. Tegnap megpróbáltuk korábban letenni, azaz 8kor, így is kínlódtunk, m nem akart aludni, s amikor végre elaludt még 1x felébredt, de mégis jobb volt, m ugyanaddig aludt. Na és még azt is tervezzük, hogy kivesszük a kiságy oldalát - ez ügyben még apósomat be kell vonni, h merre hány méter, m ő csinálta a kiságyat és nem lehet csak úgy ki be veszegetni.... - szóval kivesszük, h mellé lehessen ülni, ha felébred, ne kelljen kivenni.
Beszéd: brekegést úgy meghallgatnám KépKépKép Hami is főleg első szótagozik, de van neki sok teljes szava. Csija = Csilla a csiga, ez most a kedvence Kép mármint a szavak közül.

Brigi mizu?
Amúgy képzeljétek, egyre többet álmodok azzal, h megint pocakos vagyok, vagy szülök.... Pedig mi még nem is tervezzük a tesót - legalábbis idén még nem.

Na, a karácsonyt jól kihagytam.
Itthon volt egy meghitt kis szentesténk. Az idén lett a legszebb a karácsonyfánt, nagyrészt úgy díszítettem, h a dobozra tett fa alulról is csodaszép legyen. Hami alig merte megközelíteni a fát. Fogta a labdáját, kicsit közelebb dobta, aztán vissza, majd még közelebb, majd vissza, aztán odaért. De aztán látott bontanivalót a fa alatt, ugye neki még nem olyan régen volt a szülinapja, emlékezett, h BO, azaz bontani kell, így hozzá is látott. Sorban kiszedte az ajándékokat és mindegyikkel játszott 15-20 percet Kép Vagyis volt, h én vettem elő a következő csomagot, pl. babakocsit... ez utóbbit úgy vettük, h már minden megvolt karácsonyra, de épp mászkáltunk a Corában, amikor lenyúlt magának egy ilyen kis alu vázas babakocsit, bele is pakolt rendesen, plüssöket, amiket talált kézközelben. Szal nem volt hajlandó elengedni, így megkapta még bónuszban Kép Amikor bontotta ki, már látta, h mi az, alig tudta kivárni, amíg kiszedjük a papírból Kép Imádta még az Ikeás favonatot, a könyveket - rögtön ki is olvasta, baris hátizsákot is kapott - azt nem tőlünk, de rögtön belepakolt- szal birtokba vette, + maga után húzható fa katicás járgány, ami krepeg... na ez is.... szóval minden nagyon szép és jó volt. A másik 2 karácsonyi nap is, amikor is a nagyszülőkhöz mentünk.
Amúgy Hami nem bántja a fát, de nagyon szereti, szól, ha nincs felkapcsolva az égő rajta, így egész nap megy Kép Jobb is, h nem bátja, mert bár normann fenyő, de úgy hullik, h ránézni se szabad. Asszem 1-2 nap és szétszedjük, bár Hami nagyon meg fog érte haragudni, mert ma is úgy ébredt, h még nyitva se volt a szeme és már mondta, h KAÁ... pedig nem láthatta, m mellettem ébredt.

Most mennem kell, puszi mindenkinek!
Ann

Ui: remélem, visszaáll a régi rend és az elveszettek is írnak!!!
annann
 
 


Sziasztok!

Én is csak egy gyors bejelentkezésre jöttem megint.

Először is BUÉK mindenkinek!!!


Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokatKép Nagyon jólesik, hogy így izgultok értünk, és gondoltok ránkKép Még mindig egyben vagyok, és úgy látszik manóka még nagyon jól érzi magát bent. Tegnap már azt hittem történni fog valami, úgy fájt a hasam. Bementünk a kórházba, ahol közölték velem, hogy nyugottan menjek haza, még nem szülökKép Persze a doki előtte megvizsgált.

Bömbi egyébként szerintem tisztába van vele, hogy van egy baba a pocimba, mert ha a TV-ben meghall sírni egy babaát rögtön jön simizni a pocimat és mondja, hogy baba. Meg mikor mutogatom neki az ő meg a Dani picikori fényképeit akkor is mutat a képen lévő babára utánna meg a pocimra. Kiváncsi vagyok azért mit fog szólni, ha már kin lesz.
Egyébbként, csak el ne kiabáljam, de a fiam egy kisanygyal lett. este egyedül elalszik, alig ébred éjszaka 1* 2* és utánna is hamar visszaalszik egy kis simi utánn. Csak nagyon ritkán nyügi.

Most megyek megnézem mit kreált Dani házifeleadat címen.

Pusz mindenkinek
Brigi
bombomanyu
 
 


Sziasztok

Sajna nem tudok aludni, mert fáj a hátam. Iszonyúan kínlódok vele egy ideje. Azt hiszem ideje lenne dokihoz menni.

<font color="ff6000">Köszi a kedvességeteket, elég kalandosan, de hazahoztam Atit. Kép Pont 6:10-re értem ki a reptérre, berongyoltam az A terminálra, látom, hogy leszállt a gép Larnacáról és már jönnek az emberek. Hú, gondoltam de jó, nem kell várni. Jöttek, jöttek, aztán elment mindenki és Ati sehol....Ott topogtam, hogy már elment volna, vagy mi van....Információ...Közli a csaj, ez a Máltai gép volt, a másik terminál, de már ott is rég leszállt a gép.....Futás....Kint a taxiknál megláttam egy kopasz embert dohányozni, egyből tudtam, hogy Ati az, már messziről vigyorogtam rá, de a lökött állandóan elfordult. Kép Kiderült, hogy nem ismert meg. KépKép Azt mondta, látta, hogy jön ott egy jó nő, csak nem értette mit vigyorog rá, hiszen neki felesége meg gyereke van. KépKép Hagyja őt békén. KépKép Szóval még a teszt is megvolt. KépKépKép Na jó, ez csak vicc. Kép De jó érzés nagyon. Kép Tehát bejött az új ruci, új haj, kis smink. Kép
Hazaérve még aludtunk kicsit, aztán felkelt Beni, én kimentem hozzá. Nézelődtünk az ablaknál, aztán kijött Ati is. Hát azt látni kellett volna... Beni meglátta, kitárta a kis kezeit, rácsimpaszkodott apára és öt percig szó nélkül csak ölelte és ölelte.</font>
Kép

Azóta is szinte folyamatosan lóg rajta, tiszta boldog, hogy itt van mindenki körülötte. Én meg boldog vagyok, hogy emlékszik az apjára. Folyamatos apa, apa felkiáltások vannak, bár néha a nagy hévben leanyázza. KépKép Kapott apától egy távirányítós kisautót, nagyon tetszik neki, egyből tudta hogy kell kezelni. KépKép
Kép

cory
Még neked szeretnék írni, kicsit megkésve ugyan, de nagyon boldog SZÜLINAPOT kívánunk és Ati puszil titeket.Kép

Bocs, hogy ennyit írtam, de tényleg volt most időm a hátam miatt. Majd egyszercsak megint jövök. Kép

zit
zit
 
 


Zit, nagyon örülök,hogy irtál, és légyszi ne kérj bocsánatot, hogy sokat...Ez itt piros pontKépKép
Ahogy megláttam a képet apával, hát bevallom hösiesen,kicsordult a könnyem,olyan aranyosak ezek a fiúk együttKép
Nálunk ugyanilyen szerelem van apa és ÁDám között, imádja felvenni, ez a kicsi meg imád hozzábújni, ök is olyan aranyosak együtt, pedig látják egymást minden nap.
Remélem a hátad nem rosszabbodik, nem most kellene lerokkani...

Brigi, hát ki a csudának drukkolnánk, ha nem neked???Hajrá-hajráKépKép
Nálunk Ádám már adogat puszit a pocimra,bár nem hinném,hogy még érti,hogy baba van bennt, de idövel majd alakul ez is.

Ma megint óriási sorozatot kaptam, szabályosan megijedek, akkorákat rug belém ez a baba. Ádám meg jót nevet ratjam, ahogy összerándulok, azt hiszi viccböl csinálomKép

Ann, tök jó volt olvasni a beszámolódat, az a babkocsi tutti jó ajándék,ha már kiszúrta magának a boltbanKépKép
Ja, és figyelj a "mi még nem akarunk" kistestvért kijelentésedre, páran tudnánk mesélni mi történt ezután...KépKépKép

Gabi75, Dávidnak jó lett a haja, gondolom gyorsan megnö neki is....A bili nálunk is a wc-ben lakik, valahol olvastam,hogy nem jó játékszerként megismertetni a gyerekekkel,mert késöbb is játéknak hiszik. Se tv-zés, se rajta ülés ruhában, hanem úgy ahogy kell, arra kell használni,hogy ne tévessze össze semmivel.Na, ezek csak szavak,nálunk napi egy pisi van bele, de azt is jóformán csak apának produkáljaKép Még nem mondja ha kell neki, attól mi még messzire vagyunk.


Tündér, és most ki a beteg, Te vagy Ilang??? REmélem gyosan gyógyultok,nem jó az új évet betegen kezdeni...


Talán holnap végre kinyit az Uh-os,és lehet idöpontot kérni, jövö héten szeretnénk menni,és talán meglátjuk a nemét is a babának...A kinai horoszkóp szerint kislány, nekem tényleg mindegy,mert kisfiúból már van egy jól sikerült példány, másik ilyet is elvállalokKépKép

sziasztok,megyek aludni, késö van már nálunk

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Zit, annyira örülök, hogy Beni igy örült az apjának! Nagyon megható volt még igy leirva is! Kellemes együtt töltött heteket kivánok!
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok Lányok!

Megint csak röviden jövök, mert még mindig betegek vagyunkKép Barbi sajna én is meg már a gyerköc isKép

Csak pár gondolat:

Zit!
Olyan megható volt amit írtál, hogy pityeregtemKép
Élevezzétek az együtt eltöltött perceket!KépFotók szupikKép

Barbi!
Babó rugdosásKép Az oooolyan jó érzés voltKép Kicsit irigy vagyok ám....Kép

Ann!
BabakocsiKép Tleg jó ajándék, Ilang is kapott, bár már meg kell varrni az anyagát, mert a varrás mentén elengedettKép
"Bo"-aranyosKép

Brigi!
Továbbra is mennek a drukkok amihez akarodKép

DávidGabi!
Dávid nagyon nagy fiú már a képeken!KépArik a fotókKép

Bocs, de most gyorsan ennyire telt.
Kaptok még pár karácsonyi fotótKép

Ajndékokkal, Anyával, na és a fávalKép
Kép
Kép

Pussz,

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Hali Csajok!

Tudom, hogy lógok már egy ideje az írással+képekkel, de mostanság nemis tudom pótolni. 2X nekiááltam és elszállt az egész...azaz egyszer véletlenül bezártam az ablakot.

Lényeg: jövő hét pénteken védem meg a diplomamunkámat, készítsétek a drukkokat pls!!!!! Tiszta izgi! Utána kicsit fellélegezhetek, majd beszámolok.

Még annyit, hogy Zit: énis megkönnyeztem amit írtál Apáról és Benről és a képet is. Csudaklasszak együtt Kép

Tündér: Ilang gyönyörű Kép

Jah Fanni is kapott babakocsit Kép Kép Kép

Pussz Mindenkinek, jobbulást a betegeskedőknek, hajrá és a legjobbakat a pocakosoknak!!!!

DBarbi
Dbarbi
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Mi is megvagyunk, Zsoltika ezerrel fogzik. Már nagyon várom, hogy javuljon kissé a helyzet, mert nagyon nehezen viseljük már mindannyian a dolgot Kép Vasárnap még hármasban voltunk itthon, de úgy is nehéz volt elterelni Zsoltika figyelmét, tegnap valamelyest jobban volt, de ma megint sok sírás volt. Pedig vendégeink is jöttek, szegény kisfiam meg csak csimpaszkodott rajtam. Ja, és állandóan cicit kér, van hogy félóránként, így már aztán nem is számolom, hányszor szoptatok egy nap, de többször mint újszülött korában, az biztos Kép

Ráadásul az idő is rettenetes, ma csak a boltig mentünk, meg vissza, annyira fújt a szél.

Ne haragudjatok, de most nem is írok többet, tényleg ki vagyok merülve, muszáj lepihennem Kép

Azért remélem, hamarosan kibújnak ezek a rágófogak is, és megint lesz egy kis nyugalom Kép

Jó éjt,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Zit!
En is orulok hogy megerkezett a ferjed.Hat ugy latom nem vagyok egyedul en is megkonnyeztem amikor olvastalak Kép.Mennyi idore kell majd vissza mennie?Beni nagyon de nagyon aranyos,az apas kep nagyon meghato.Akkor jo hogy ferjed felfigyelt rad Kép,tok jo hogy sikerult meglepned !

Dbarbi!
Sok sikert! Szurkolunk!

BArbi!
KOszi a dicseretet.DAvid sem szol elotte csak amikor csinlja vagy utana mikor milyen kedve van.Kakanal mindig szol de pisinel nem mindig.

Gabi!
Szegeny Zsoltika Kép,DAvid is pont ilyen ha nyugos akkor mindig rajtam kapaszkodik.Szoptatas nem semmi Kép

Tunder!
ILang nagyon edes!SZepa fatok is.En nem tudom mit fog David szolni amikor majd eltunik a fa a szobabol.MOndtam apanak tartsuk meg kovetkezo karacsonyig Kép

Davidnak a kedvenc szava mostanaban a masik szo,allandoan mondja ha hozza a kockajat akkor ide adja es mondja hogy masik es hozza a masikat Kép,olyan ari.MOstmar azt is mondja hogy esik ,eso,ho.Persze meg nem rakja ossze a szavakat.Ha latja hogy esik az eso akkor mondja eso.Olyankor ezt hajtogatja egy oraig KépNa jo most megyek mert faj a fejem en sem aludtam az ejjel eleget .DAvidkam mar eggel 5 .40-kor atmaszott az agyamba egyenesen ram fekudt szokasa szerint.Nekem meg 6.30-kor kellett volna kelnem KépMa meg nem tudtam elaltatni delutan)Szoval nem tudtam pihenni.
gabi75david
 
 


DBarbi:
Hajrá! Utána tényleg fellélegezhetsz. Ööööö bocsi, de valahogy lemaradtam, hogy mit tanulsz. (Talán olasz nyelvtanár leszel Kép, de lehet, hogy csak képzelődöm.)

Zit:
Így terhesen, felturbózva sírós hormonokkal gondolhatod, hogy olvastam a történeted Kép Majd további beszámolót kérünk ám.

Gabi:
Lacának is jönnek a felső rágófogai, még láza is volt, éjszaka felsír ezerrel. Két éjszakát, vagy inkább hajnalt átkukorékolt eddig. Elég k@ka@ vagyok én is Kép

Tündér:
Jobbulást mindenkinek!

amerikai Gabi:
Dávid hihetetlen jól fejlődik, olyan ügyes, hogy már ilyen sok szót mond!! Kép

Na megyek, vár a háztartás... Kép
klarissza
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam, hogy ne pangjon már annyira a topik.Kép

Csatlakozom a felső őrlőfogakat növesztő gyermekek édesanyáinak népes táborához, pár napja vettem észre, hogy mintha elkezdett volna nőni fent is valami, aztán tegnap már kint volt egy csücsök a jobb oldaliból.Kép Ezt viszonylag könnyen megúsztuk, csupáncsak három szörnyű éjszaka volt az ára.Kép Én viszont már csak reggel szoktam álmos lenni, amikor fel kell kelni, amúgy annyira szokva vagyok a zéró alváshoz, hogy magamat is teljesen elképesztő módon kifejezetten üde vagyok egész nappal.Kép

Most csak magunkról írok, bocsi.Kép Szóval Gabi kb. egy hete használja apára a "pa" szócskát, de teljesen konzekvensen és gyakran is, szóval neki már van neve, viszont tegnap már nekem is mondott egy "nja"-t, amikor kérleltem, hogy mondja (mert én már csak ilyen zsarnok vagyok, nem hagyom rá, hogy akkor mondja ki, amikor akarja, hanem folyamatosan buzdítomKép).

Levágtam a haját 7mm-esre mindenhol, hátha erősödik, meg így legalább látványosabban nő.Kép Egyébként nekem nagyon tetszik így.Kép

Na, még két szó:

DBarbi,
drukkok készenlétben, majd eresztem őket!Kép

Zit,
én is itt pityeregtem, ahogy elképzeltem a kép alapján az egész jelenetet. Mennyi időre megy vissza Ati? Vagy nem megy már vissza?

Tündér,
Ilangocska csudacuki a ruhájában, meg a csattal a hajában!Kép

Gabi75,
Dávid meg nagyon vagány a játszótéren, tetszik nagyon!Kép

Most ennyi, mert még rengeteg dolggal el vagyok maradva, de pár nap múlva már több időm lesz jönni, jöjjetek ti is, jó?!Kép

Minden jót!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Halihó!

Elmúltak az ünnepek, nem lehet a készülődésre fogni, hogy azért nem tud jönni senki.
Igaz, én sem írtam pár napja.

Nálunk is megy még a fogzási cécó. Mi a metszőknél tartunk, de hiába lesem, nyomát sem látom. Bár ha belegondolok, akkor egyiknél sem volt az a "húú de megvan dagadva, és fehér az ínye".

Zit
csatlakozom az előttem szólókhoz. Tényleg megható a kép és a történet is.

Zsizsa
én is "nja" vagyok, vagy néha "nyja". Bezzeg apa, az "apa", de a nagypapa már "bapa".
Hát a legkedvesebb és legtöbbet használt szavunk a ham-ham vagy mam-mam.

Gabi
Dávis milyen okos kis hapsi. Olyan jó lehet hogy már ennyi mindent tud mondani.

Na mennem kell, mert vár a szokásos esti program. Vacsi, mosogatás, apa kaja, fürdi stb.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is csak elég betegecskén még mindig. A hangom olyan mint egy idült alkoholistáéKép

Apát még várjuk nem ért hazaKép

Zsizsa!
Nálunk már Ilang mondja az Anya, Apa, Mama, Papa, baba, hamma, add ide szavakat. Ezeket tudatotosan használja, azért kiváncsi leszek mikor mond már többet is. Néha utánoz egy-két állatot de ez nem annyira jellemzö.
Fogzás nálunk is megy ezerrel, most ellenöríztem megint. Kint van mind a 4 szemfoga a lánynak, és 4 rágó, ebböl 2 teljesen, 2 félig-meddig. Ez összesen 16 fog. Várható még további fog? Mennyi tejfoguk nö?

DBarbi!
Mennek neked a drukkok!

Klarissza!
Hogy vagy egyébként?

Dávid-Gabi!
Aranyos lehet, hogy Dávid már ennyi mindent mond. Jó lesz neki mert 2 nyelven tanul egyszerreKép

Brigi!
Mi van veletek? Ti még 2in1 vagytok?

Na most megyek mert Ilang hiányolKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok Kép

Tündér, még 4 fogat várjál türelmesen, ui. 20 tejfoguk nő. Szal még Nálatok 4 rágó hátra van. Nálunk meg még 14!!!!! De valszleg a rágó nálunk beelőzi az alsó kettest, tegnap jöttem rá. Anyukám felolvasta nekem, h melyik fogam mikor jött és nálam is így volt. Én meg hiába tapogatom a gyerek ínyételöl, amikor már kettővel arrébb a rágó meg van duzzadva KépKépKép

Zsizsa, 7mmes hajú Gabiról foto???? KépKépKép nja KépKépKép nagy haladás!!! Nálunk meg ugye az apa már megy mióta.... az anyát meg tudja, hogy nem tudja és ezért nem mondja. Csak AA. De ma reggel az ágyban gyakorolta az anyát és párszor sikerült, nézett rám és úgy örült, annyira édes volt KépKép

Gabi75, nagyon ügyi Dávid a sok szavával!

Gabi, drukk, h hamar kibújjanak a fogak!

DBarbi, drukk hegyek mennek!

Barbi, de izgi ez az UH! Kép Amúgy már nem ijednék meg egy kistestvér hallatán, de kellemesebb lenne később KépKép

Zit, olyan megható volt olvasni a soraid! Kép Remélem, most feltöltődtök apából!

Brigi, mizu?

Anita? Batka? Panu? Orsi? + a többi elveszett????

Nálunk altatási reform van , egyelőre bejött Kép Most megyek is, h ne csússzunk Kép

Cupp
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog újévet kívánok!
A mienk kétszeresen is az: nálunk is jön a tesó!KépKépKép
Lapítottam egy ideig, pedig már alig bírtam ki, hogy Klarissza és Marcsi után ne írjam le, hogy én is, én is! De megfogadtam, hogy most megvárom a 12. hetet. Ma voltam UH-n, a gyermek kereken 6 cm, mindene megvan, és egészségesnek néz ki. Egyfolytában izgett-mozgott, láthatóan nem komálta a zargatást, a doki alig tudott róla képet csinálni.
A mi babánk is tervezett baba, remélem a továbbiakban is minden oké lesz.
Azért olvasgattam az elmúlt napokban, majd írok nemcsakmagamról is, de most megyek aludni. A hányingeres rosszulléteket sikerült elkerülnöm (ezek szerint megint fiam lesz?Kép), ellenben masszív álomkór van rajtam.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Sziasztok!

Nincs időm, de ezt muszáj:

Hagnosz,
TUDTAM!!!KépKépKép Csak nem akartalak leleplezni azzal, hogy megírom a sejtéseimet, és rákérdezek.Kép Annyira éreztem, elképesztő!Kép Bár azért el is potyogtattál pár infot, álomkórral meg peteérés megjósolni tudásával kapcsolatban.Kép Gratulálok!KépKépKép

Egyébként elhatároztam, hogy mostantól nem irigykedem a pocakosokra, csakazért is lesz nekem is, legfeljebb kicsit később. És csupa jó érzés lesz bennem. Edit, neked is nagyon drukkolok ám a tesóval kapcsolatosan! Remélem, segít!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hagnosz, óriási gratula!!! KépAkkor Te is a lapitók táborába tartozol, akárcsak énKépKép
Remélem minden Ok lesz,és téged elkerül a rókakoma, mert én tölem már eltünt szerencséreKépKép

Nálunk nincs sok újság, hideg van, be vagyunk gubózva a házba,se ki-se beKép
Lesz ez még igy se, csak lenne már jövö keddKépKép
MEgyek is.

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Köszönjük szépen a drukkokat fog-ügyben Kép Ma már egész jó napunk volt, még főzni is tudtam Kép Fog még nincs kint, az biztos, de nem voltak nagy sírások, és végre rengeteget sétálhattunk, nagyon jó volt ez a jó idő, tiszta tavasz volt Kép</font>

Hagnosz,
nagy-nagy gratula a kistesóhoz!!! Örülök, hogy jól viseled a dolgot Kép Nagyon jó lehet egy kis örökmozgó a pociban. Jó pocakosodást kívánok, gyere gyakran beszámolni!

Zsizsa,
igen-igen, lesz nálatok is kistesó, csak türelem! Gabi hogy viselte amúgy a hajnyírást? Gondolom géppel vágtátok, nem sírt nagyon? Zsoltikánál régen próbáltuk a hajnyírót, de rángatta a fejét nagyon, meg sírt is, így maradt az olló. Most már megint jó hosszú a haja Kép
Gratula a nja-hoz Kép Meg a fogacskához is, hurrá! Egyébként minden tiszteletem a tiéd, mert tényleg kevés alvás mellett is nagyon aktív és friss vagy Kép

Ann,
ezek szerint sikerült leszerelni a kiságy oldalát? Nem mászik ki Hami? Nem megy ám könnyen nálunk az altatási reform, eddig az alvások felénél még cicin alszik el Zsoltika. Ha meg nem cicin, akkor elég sokáig tart, míg beimátkozom őt a kiságyba... A menetrend napközben az, hogy ebéd-cici-alvás, ebből az lesz, hogy többször kéri újra és újra a cicit, aztán vagy bemászik végre, vagy szopi közben alszik el Kép Este ugye fürdés-játék-cici-alvás, de ismételten a cicifüggőség miatt sok a szopi. Aztán bemászik-kimászik, mutat a játékaira, hogy játszunk, vigyorog, bújik hozzám... Általában 1 órába telik, mire elalszik - egyenlőre. Remélem, lesz ez még jobb is Kép

Zsoltika már szépen kéri a cicit, mondja is, annyira édes KépKépKép Meg tudom zabálni olyankor, ahogy selypítve mondja, hogy szi-szi Kép

Barbi,
hideg Kép Havazik is? Én mondjuk nem bánnék egy kis havat Kép Itt áll a szánkó az erkélyen, még ki sem próbáltuk. Rugdosó pocibaba Kép Zsoltika anno annyit rugdosott, hogy biztosak voltunk benne: focista lesz Kép Akkor jövő hét kedd UH? Drukkok mennek, hogy meglássátok a pici nemét!!!

Tündér,
jobbulást nektek! Hú nem semmi mennyi foga van Ilangnak Kép Bárcsak már mi is ott tartanánk Kép

Mucus,
fogzáshoz kitartást!!! Egy cipőben járunk Kép

Klarissza,
kitartás, majdcsak kibújnak azok a fogak! Ezt magamnak is írom most Kép Remélem nálunk nem lesz láz... Még csak az kéne a nyűgi mellé.

Gabi75,
gratula Dávidnak a szavakhoz, nagyon ügyes pasi!

DBarbi,
mennek a drukkok! Én novemberben államvizsgáztam, tudom milyen ez, és hát nem irigyellek. De nagyon jó túllenni rajta! Amúgy én sem emlékszem, hogy mit tanulsz... Írd majd meg!

Zit,
tényleg nagyon megható, amit írtál. Nagyon örülök, hogy együtt van a család, és hogy Beni emlékezett Atira. Hihetetlen ügyes vagy és nagyon erős, hogy ezt így végigcsináltad! Jók a fotók is, aranyosak a fiúk együtt Kép

Brigi,
mizújs? Egyben vagytok még?

<font color="0000ff">Ajjaj, most látom, hogy már holnap van Kép De még valamit le akartam írni: képzeljétek, a minap majdnem elütött bennünket egy autó!!! Pontosabban úgy volt, hogy a át szerettünk volna kelni a zebrán. Ez egy lámpás kereszteződés, és nagyon rövid a zöld a gyalogosoknak, mindig rohanni kell.. No szóval látom, hogy zöld nekünk a lámpa, de valamiért nem indultam el. Máskor is mindig körülnézek, és látom, hogy egy fehér Suzuki eléggé jön... Nem túl gyorsan, de egyértelműen jött. Nem is állt meg, holott neki már rég piros volt... Ha ezt nem nézem így, hanem mondjuk nekiindulok, mert hisz zöld a lámpa, akkor pont elüt bennünket Kép Annyira rossz ez, az embernek mindenfelé kell ezerrel figyelnie, nehogy baj érje. Szörnyű!

Most már megyek aludni, jó éjt mindenkinek:
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok!
Kezdő vagyok a net-en, az anyaságban azonban nem. A két nagy már kinőtte a babakort (13, illetve 11,5 éves). A kicsi lányom, Babci 2003.08.20-án született, és úgy néz ki, hogy június 10-e körül megszületik a kistesó.
Babci remek kiscsaj, imádnivaló.
Mindenkinek üdv!
Letty
 


Letty!
Orulok hogy itt vagy ,kozottunk a helyed.Irjal tobbet a lanyodrol es ha tudsz kepet is feltehetnel.SZerintem mindenki orul ha gyarapszik a topic.!

Hagnosz!
Gratulalok en is,nagyon orulok hogy ossze jott nektek is.Kép

Anitaval mi ujsag tudtok rola valamit?OLyan fura hogy regen VERa es Anita is minden nap itt volt es most nem tudnak jonni Kép

Azert mindenki mas is hianyzik a regiek kozul.HOl vagytok ?
Most mennem kell majd meg jovok holnap.
gabi75david
 
 


Hagnosz: gratulálok Kép

Zsizsa: megértelek, én is így érzek Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Holnap vizsga, persze megint sehol se tartok még, úgyhogy csak beugrottam.

Hagnosz:
Garatula!!! Majdnem egyidőben szülünk, bár én még csak 11 hetes vagyok. Sajna rosszullétek még nem múltak el, ez a kiscsaj megkínoz Kép

Képzeljétek, Laca nem akar szopizni. De nem erőltetem, nála az nem jön be, mert akkor elég makaccsá válik és azért sem...
klarissza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: