Új privát üzeneted érkezett!

Tudtátok, hogy a műanyag almareszelő egy nagyon jó játék? Sikerült elmosogatni, mialatt bevizsgálta minden oldalát a kis drága!

Ja, Milcsi felült egyedül a babakocsiban. És ha sétálunk, akkor ő bizony ücsörög, nem fekszik.

jutiboszi
 
 


Értem. Lehet jobb is így. Nálunk is elég kicsi a hely, de legalább a konyha és a szoba között tud közlekedni. Addig is van mit pakolni :lol:

Kép
bettó
 
 


Én még nem mertem teljesen ültetni, bár párszor már ő is felűlt. Mi félig űlő helyzetben vagyunk. Gézu nem akarta eddig ültetni teljesen, de mostmár meg fogom csinálni, mert a fejét mindig húzza felfele. Jó kis hasizma lesz :lol:

Kép
bettó
 
 

 
 

Juti! Akkor mostmár csak a főétkezés a szopcsi?

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Milcsi is forog körbe is, meg tolat is, de néha azért sikerül előre is menni. Gondolom Kincsőnek is! :) Aztán sok kicsi-sokra megy, egyszer csak azt vesszük észre, hogy már egyedül másznak! Aztán meg a többi, ahogy írtátok...mennek, esznek, isznak, táncolnak, leérettségiznek, gyereket csinálnak/szülnek, kifésülik az ősz hajunkat, megetetnek, bepelenkáznak minket......na, ez durva volt, bocsi.... :oops:

jutiboszi
 
 


Juti drága! Azért nem szaladjunk ennyire előre :lol: Persze sikerül néha neki, de inkább a tolatás :lol:

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Reggel szopcsi, délelőtt gyümi, majd szopi, ebéd szopi, délután szopi, és este tejpép, majd elalvás előtt szopcsi. Még nem hagytunk ki egy szopit sem, csak max. tolódott, ha jóllakott a gyümivel.

jutiboszi
 
 


Értem. Tejpép bejött akkor? Kincső imádja:) és szerencsére semmi allergiás tünet nincs :)

Kép
bettó
 
 



Kincső megint kétszer ébredt este, de szerintem most meg fázott. Hiába takartam be, forgolódik, no meg arra ébred jobban fel, hogy ráteszem a plédet. Ma este már inkább a hálózsákba teszem, remélem abban nem fog fázni és végre jobban is aludna. Most is már egy másfél órája alszik.
A tejpépet mikor edod neki? Fürcsi előtt, vagy hogy elalvás előtt mennyi idővel?

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Mostanában fürcsi utánra tolódott mindig, mert annyi volt otthon a program, de marad is így. Fürcsi-tejpép-játék-szopi-alvás.

Én már hálózsákban altatom egy ideje, mert éjjelre mindig lehűl a levegő. Fürcsi után még nem adom rá, csak a szopi előtt, és így nincs melege. Meg mivel este jól lehűl a levegő, kiszellőztetek nála, és így nincs melege alvás közben. De én nem szoktam nyitva hagyni az ablakot, mert feélek, hogy akkor megfázna.

jutiboszi
 
 


Milcsi délelőttől összesen 3 órát aludt egyhuzamban!!! Bár délben felébredt, kapott cicit, és így sikerült azonnal visszaaludni, és végül össz. 3 óra lett belőle.
Talán születése után aludt ennyit. Biztos készül valamire, azért pihen ennyit. A barátnőm szokta mondani, hogy ha sokat alszanak a gyerekek, akkor biztos, hogy egyet ugranak a fejlődésben.

jutiboszi
 
 


És az alvás és tejpép között mennyi idő telik el? Én sem hagyom éjszakára nyitva az ablakot, mert zaj is van és nem is lehetne aludni. No meg hideg is lenne.
Ezt már én is hallottam, hogy akkor nagyot fog fejlődni. :wink:
Nálunk ez nem nagyon volt észrevehtő. Bár ma Kincső is 1 és 3/4 órát aludt egyhuzamban. Nála a max. 1 szokott lenni. Lehet ő is készül valamire?
Most hogy sokat beszéltünk a négykézlábas dologról uzsi után sikerült előre löknie magát :)

Kép
bettó
 
 


Számomra nagyon szép élmény, amikor Gézu eteti Kincsőt:
Kép

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Csabi is szokta etetni Milcsit, és az is nagyon megható! És őket is jól összeköti!!! Alvás és tejpép között? Ezt úgy érted, hogy mennyit alszik a tejpép után? Hááát, változó. Volt hogy ugyanúgy csak éjfélig, de volt hogy 3ig aludt. Milcsi este 10kor alszik el, mindig, ezt az időpontot lőtte ki magának. És a tejpépet olyan 8-9 körül kapja, szóval néha kitart 3ig, néha csak éjfélig.

Ma éjjel én is megpróbálom, hogy a kiságyban megitatom, nem veszem ki. Hátha sikerül. Általában sikerülni szokott, csak most hogy anyuéknál aludtunk, Csabi mindig megelőzött, ő hamarabb felébredt a nyöszire, és már hozta is hozzám szopizni, én meg félálomban szoptattam, mint a kisangyal, úgyhogy elmaradt a tea általában. De itthon már csak én ébredek éjjel a Manóhoz!

Hát, alvással teli éjszakát kívánok mindenkinek!!!

Pussz

jutiboszi
 
 


Ja, Bettó! Gratula Kincsőnek! Fog ez menni!!! Milcsi meg megint megtett néhány "mászólépést" előre, ügyesen rakja a kezét, csak még nem mindig van összhangban a lábával, és 1-2 mozdulat után pofira esik. :) De a szándék megvan benne!

jutiboszi
 
 


Nálunk mászó lépés nuku. Inkább a hinta megy és abból jön előre, vagy hátra, mert akkor a lábát hátra tolja.
Kincső ma 4-ig aludt este 9-től. Víz megint nem jött be :roll:
Bizony összeköti őket, és ami jó, nem én kérem, hanem amikor itthon van ő kéri, hogy most ő etessen :)

Kép
bettó
 
 


Nekünk nem volt túl jó az éjszakánk!! Fáradt is vagyok!!! 1kor ébredt, és 2kor még nem tudott visszaaludni. Pedig nagyon álmos volt, a szemét se nyitotta ki, úgy nyöszörgött nagyon halkan és álmosan. Néha elaludt picit aztán megint nyöszörgés. Kivettem a kiságyból, persze cici, mert a tea nem kellett, de a cici is csak azért, hogy aludni tudjon. És aztán nagy nehezen elaludt mellettem. Reggel meg 6kor kelt, és aztán 10ig nuku alvás!!! Én meg hulla vagyok. És még ma megyünk gyógytornára is. Segítséééég!!! Főzök is egy jó kávét gyorsan!

jutiboszi
 
 


Kristóf is közlekedik, de ő 360 fokos fordulatokkal, hasról hátra, hátról hasra, tök nagy távolságokat tud igy megtenni, a nappali különböző pontjairól szedem össze, és persze nem arról a helyről ahol kijelöltük neki a "játszóteret".:)

A mi mai éjszakánk hasonló volt az összes többihez, azt leszámítva, hogy mindent 1 órával hamarabb csinált. Viszont 25 perc alatt sikerült visszaaltatni,víz és cumi segítségével, reggel viszont 6-kor kelt, de 7-ig eljátszott magában, néha csend lett, gondolom, akkor kicsit visszaszunyókált, és ma is 2-ből 2x magától aludt el az ágyában egy 10 perces játék után.

Én nem tudom, hogy az éjjei fény mennyit segített nekünk az éjjeli ébredésekben (túl sok mident vezettünk be egyszerre, igy ki tudja mi volt a hatásos) de az biztos, hogy mióta ég nála az a kis lámpa féleség, nincs ébredés 11, 12 meg 1-kor.
Viszont az inyén egyre nagyobb a repedés, igy ma irány a gyógyszertár valami fájdalomcsillapítóért, hátha éjjel jön rá, hogy fáj neki, mert ma alapból eléggé nyügi napja van, cumiját rágja egész nap, és úgy folyik a nyála, hogy a cumi oldalán lévő lyukakon folyik át.:)

Kép
k.krisztina78
 
 


Ja és még azt szerettem volna kérdezni, hogy aki zsákban altatja éjjel a babót, annak nem szokott előfordulni, hogy belecsavorik a babó és nem tud miatta forogni? Mert Kristóf mostanság forog ugye éjjel, és attól tartok hogy rácsavarodik a zsák, és akkor meg azért ébred majd fel..

Kép
k.krisztina78
 
 


Kriszta! Zalánt én azért teszem zsákba mert a kiságy minden szegletét bejárja és állandóan takargatni kell. Eddig még nem tapasztaltam, hogy bele csavarodott volna.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Halihó!
Nálunk sem csavarodik bele Kincső. Én nem régen használok, de nagyon szeretem, pont a takargatás miatt. Adri! Nálunk is ez van :wink:

Kriszta! De jó ügyesek vagytok. Én hajnalban itattam Kincsőt, de ugyanúgy sírt. Kivettem megnyugtatni és vissza, nem jött be :( Nem tudom, hogy mikor lesz átaludt éjszakánk. Kincsőnek is erőssen fehér az ínnye, de nem tudom rendesen megnézni, mert egyből szorítja. Lehet, hogy egyszer csak azt fogom látni, amikor vigyorog és jééééééééééé van egy fogunk :lol:

Juti! Nekünk a napunk volt nyűgi, de nagyon. Illetve csak akkor, amikor itthon voltunk. Elmentünk apához, űltetve és máris jobb kedve volt. Nézelődött a téka előtt a babakocsiban és kiabált. Fel kellett volna venni. :D Lehet, hogy Milcsinél is fogacska lesz?

Kép
bettó
 
 


Letöröltem a teljes Révész Családot az albumból és újra tettem, más képek is vannak benne. Szerintem a méret nm volt jó a rendszernek, most kisebb formátumban töltöttem fel :wink:

Kép
bettó
 
 


Képzeljétek!

Tegnapi sétánál, egy szavuk nem volt a csajoknka, sőt, mindekire vigyorogtak!!! Fölültettem amennyire csak lehet nekik az ülést, és állati jól elvoltak!
Vendég
 


Sziasztok!

Bettó!

Lehet, hogy fogacska, még ugyan nem bújt ki, de fehéredik rendesen. Ha mosolyog, akkor elég jól látni, de nekem megengedi, hogy megnézzem, sőt, a szájába is engedi hogy nyúljak, és még tetszik is neki.
Képzeld Bettó, már elég rég tettük a hintába, mert sokszor nyüsszögött benne. Tegnap este megint elég nyűgös volt, félálomban nyöszörgött, úgyhogy betettem a hintába. Vigyorgott egyet, aztán elaludt. Betettem a kiságyba, de nem bírta sokáig, kb. 1 óra múlva fel is ébredt, és megint nem volt más választás....csak cici. Nagyon nyugtalanul aludt, és párszor felsírt. Éjjel 3ig őriztem az álmát, mert 10 percenként felébredt, és sírt. Nem nagyon, csak kicsit, és nem bírt visszaaludni. Ha hagytam, akkor még jobban elkezdett sírni. Úgyhogy ha megébredt, inkább simiztem kicsit.....úgy sajnáltam, láttam, hogy nagyon fáradt, és nem tud aludni.

Ja, és tegnap tök sokat mászott négykézláb, igazi mászást, csak még néha orrabukik. De nagyon ügyes. És fel akart kapaszkodni a szekrény oldalán, mint aki állni akar. Félig sikerült, aztán potty. És egyre több ideig tud ülni egyedül.

Vivi!

Végre! Még a végén megszeretik teljesen a babakocsit???




Nekünk se csavarodik rá a zsák, illetve néha megtekeredik kicsit, de nem vészes, és ugyanúgy forog benne.

jutiboszi
 
 


Juti! Szegény Milcsi. Szerintem csak a fog lehet. Én még belesni sem tudok rendesen, meg hogyha mosolyog sem látszik, mert neki oldalt a legfehérebb. Vámpír lesz a lányom :lol:
Nagyon ügyes Milcsi! Mától én is úgy fogom, hogyha együtt játszunk, nem az ágyon, hanem a földön. Ott azért nagyobb tér van a játszáshoz. Kincső nagyon nem akar mászni. Nem tudom miért. Ma reggel is meglátta a telefont, próbálkozott, de miután nem érte el, keresett más játékot. Úgy szoktam, hogy tolom a lábát, hátha, akkor utána sikerül egy párszor neki. Viszont a duma az jobban megy. Néha mamama, vagy volt már hammm is. Vagy már mondtam? :oops:
Nekünk egész jó éjszakánk volt. Fél 12-kor ébred és majd csak fél 6-kor következőnek :)

Vivien! Ez nagyon szupi! Kincső is élvezi nagyon és még egy jó doldog, nem kell ezer játékot vinni a sétánál :D

Apával az üzletben:
Kép

De magasan vagyok:
Kép

Babakocsis:
Kép
Kép
Kép

Kép
bettó
 
 


Mi meg ma vagyunk 8 hónaposak! Jesszus! Mindjárt 1 évesek!
Vendég
 


Mi meg ma vagyunk 8 hónaposak! Jesszus! Mindjárt 1 évesek!
Vendég
 


Sziasztok!

Új védőnénink van, szintén nagyon aranyos, kedves, szimpatikus!!!! Mértünk is, 70 cm, és 6380 g. 1 hónap alatt "csak" 370g-ot hízott. A védőnéni kicsit kevésnek találta, de mivel centire nőtt, így nem baj, azt mondta, hogy akkor van baj, ha nem nő, és nem hízik, vagy csak keveset. A másik meg, hogy az orvos sem javasolt eddig tápszert, úgyhogy csak így tovább!!! Megdícsért a tejpép miatt, és már lehet neki 2 dl tejpépet adni, és délben főzeléket! Fele krumpli, fele sárgarépa, majd krumpli-sütőtök, és abból is 2 dl-t, ebédre. Aztán nemsokára jöhet egy kocka pipihusi, vagy pulykahusi bele, és egy hét husis kaja után 1 kávéskanál olajat kell tenni a főzibe. Nekünk így mondta.

Nektek hogy mondták??? Mikor lehet husit adni? Meg egyáltalán mit lehet adni még??? Segítsetek, ötleteket kérek! Kösziiiiii!

Ja, és azt is mondta a védőnéni, hogy lehet, hogy azért ébred ennyit éjjel, mert éhes. Erre bizonyíték, hogy szopi után azért elalszik. És ha napközben nagy iramban vedeli a teát, vagy vizet, az is arra utalhat, hogy éhes, mert ha szomjas, akkor elég pár korty, de ha éhes, akkor megiszik egyszerre akár 2 dl folyadékot is. Vélemény erről????? Milcsi is sokat iszik egyszerre, főleg teát, azt nagyon imádja. Egyszer éjjel megivott egyszerre 2,5 dl gyenge teát, ezek szerint akkor is éhes lehetett??? Szegényem...hát ugye, ahogy megszületnek, nem jön hozzájuk használati útmutató, mindent meg kell tapasztalni. De hogy nem gondoltam erre hamarabb?! :evil:


Bettó!

Én most úgy csináltam, hogy letettem a földre 2 sima takarót, meg 2 gyapjú takarót, arra lepedőt, és itt játszhat! Elkerítettem 2 nagy utazótáskával (jobb ötletem nem volt), így kimászni sem tud. Azért így sem hagyom egyedül, de legalább van elég tér, hogy tudjon mozogni, forgolódni.
Tegnap kaptunk a Pannon boltban egy bemutató-telefont, ugyanolyan, mint egy eredeti, csak nincs belül semmi. Na, az most nagy kedvenc.
A babakocsiba én még mindig lelkesen pakolom a játékokat, mindig mást, de séta közben rá se hederít. Esetleg a cumiláncával játszik, de az se mindig kell. Inkább figyelget.

Kincső gyönyörű még mindig!!!!!!!

jutiboszi
 
 


Bettó,

mostanában náunk is így van az ébredés éjszakánként.
f12 körül és f6 körül. De Zalán eszik is rendesen éjjel, úgyhogy ezek szerint lehet ő tényleg éhes.Vagy ahogy írta valaki korábban a tej , már nem olyan tápláló neki estére, ezért is kel.
nem tudom....
zsuzsi80
 
 


Juti!

a főzeléket már mi is elkezdtük, cékla, sóska, tökfélék, alma-krumpli ilyenek...
aminek szezonja van.
zsuzsi80
 
 


Vivien! NAGYON-NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT A CSAJOKNAK!!!!! Azta bizony, lassan 1 évsek lesznek :D

Juti! Én is puhábbra teszem, de ma még nem jött össze. Kicsit játszott, de jobban szeret űlni meg állni. Emlékszem, mikor régen Milcsi nem szeretett hason lenni, mert nem tudta úgy emelni a fejét és sírt? Nos szerintem Kincső meg azért nyafizik egy idő után úgy, mert nem jön össze amit szeretne. Amikor segítek akkor már nincs gond. Viszont űlve több percig is játszik, azt nagyon szereti :)
Nekem a védőnő nem mondott ilyen mértéket. először 3-4 kanál és szép fokozatosan emelni az adagot. Én így vezettem be. Krumplihoz Kincső kap mindig pipicicit, sóska, vagy répa, vagy spenót, vagy brokkoli, vagy padlizsán, vagy sóska, stb. Nálunk a sütőtök nem jött be, majd később próbálom ki.
Kincső is pár kortyot szokott inni, hogyha sokat kiabál, vagy mozog, akkor szokott többet. Lehet, hogy éhes volt bizony. Ne aggódj, majd belejövünk ebbe a kajcsis dologba is :wink:

Zsuzsi! Nálunk ez még egyszer fordult el. Nem bánnám az ilyen rendszert :) Kikerekedett a szemem, mikor ránéztem az órára. :lol: Viszont Kincső olyan sokat nem evett este, inkább nyugtatás ismét :roll:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Mi a húsit 6 hónaposan kezdtük. Az olajat most kezdtem kb 2 hete. Egyébként ettünk már krumplit, répát céklát, tököt, meg gyümölcsöket. 7 hónapos koruk óta eszünk banánt is, imádják.

Az éjszakánk megint katasztrófa volt, Anna 23-2-ig óránként 3-kor Zalán 4-kor Anna, de már a kiságyba nem is aludt vissza úgy-hogy 5-ig velem ekkor ébredt Zazó aki viszont úgy döntött neki ennyi elég volt az éjszakából és nem is aludt 10-ig semmit, Zalánt kihoztam az apjának és mi Annával a sját ágyunkban 7:30-ig, szupi volt. Vettünk homeós bogyót hátha éjjel jó lesz nekik.

Még mindig azt a tápszert kapják amit újszülött korukba, nem lehet, hogy ez a baj? Bár a dokinénink írja fel :? .
Anna vacsira általában 175-200 ml között pépet kap és mégis ébred, mit csináljak :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Vivien! NAGYON-NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT A CSAJOKNAK!!!!! Azta bizony, lassan 1 évsek lesznek :D

Juti! Én is puhábbra teszem, de ma még nem jött össze. Kicsit játszott, de jobban szeret űlni meg állni. Emlékszem, mikor régen Milcsi nem szeretett hason lenni, mert nem tudta úgy emelni a fejét és sírt? Nos szerintem Kincső meg azért nyafizik egy idő után úgy, mert nem jön össze amit szeretne. Amikor segítek akkor már nincs gond. Viszont űlve több percig is játszik, azt nagyon szereti :)
Nekem a védőnő nem mondott ilyen mértéket. először 3-4 kanál és szép fokozatosan emelni az adagot. Én így vezettem be. Krumplihoz Kincső kap mindig pipicicit, sóska, vagy répa, vagy spenót, vagy brokkoli, vagy padlizsán, vagy sóska, stb. Nálunk a sütőtök nem jött be, majd később próbálom ki.
Kincső is pár kortyot szokott inni, hogyha sokat kiabál, vagy mozog, akkor szokott többet. Lehet, hogy éhes volt bizony. Ne aggódj, majd belejövünk ebbe a kajcsis dologba is :wink:

Zsuzsi! Nálunk ez még egyszer fordult el. Nem bánnám az ilyen rendszert :) Kikerekedett a szemem, mikor ránéztem az órára. :lol: Viszont Kincső olyan sokat nem evett este, inkább nyugtatás ismét :roll:

Kép
bettó
 
 


Bocsi kétszer ment :lol:

Kép
bettó
 
 


Jujj, Tényleg Vivien boldog szülinapot a csajoknak!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Hm... Adri! Én nem nagyon értek a tápikhoz, de nem úgy van, hogy változtatják, mint ahogy az anyetej is változik a baba korához, igényéhez? Szegény, remélem használ majd a bogyó :wink:
És az olajat, hogy csináljátok? Nekem a védőnő nem mondott semmi olajos dolgot :shock:

Kép
bettó
 
 


Ja mi már nem pépesen eszünk, hanem kisebb darabokban, főleg a banánt, az úgyis könnyen csúszik :lol: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


1 dl kajcsihoz 1 mokkás kanálnyi olajat :wink: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Én is szoktam enyhén pépeset csinálni, igaz fogacsk amég nincs, de legalább szokja. Általában, amit lefagyasztok neki pépesen, utána nem olyan pépes lesz és a krumpli is kicsit darabos, de szét tudja morzsolni az ínnyével.

Kép
bettó
 
 


Mindenféle főzihez? Miért kell? :oops:

Kép
bettó
 
 


http://picibaba.hu/picibabaval/anyatej_ ... s-mikortol

Általában e szerint a táblázat szerint szoktam csinálni, de persze vannak eltérések.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Szerintem azért kell hogy szokja ezt a fajta megterhelést a gyomrocska.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


köszi már nézem is :wink:
Adri! Hagymát kaptak már? Mivel vegyíted?

Kép
bettó
 
 


Vivi
Sok-sok boldog szülinapot a lányoknak.

Nálunk a bal alsó fogacsak sarka kijött, nekem sem nagyon engedi megnézi Kristóf, de néha alkapja az ujjamat, betömi a szájába és bizony már szúr rendesen. Tegnap nyügi is volt, de aludni szerencsére ugyanúgy aludt. De ma 8 perc alatt visszaaludt, és nem volt sírás.:) Igaz megint 6-kor kelt, de utána is aludtmég 1/2 9-ig. Ez igy már elég barátságos nekünk.:)

A sóskát meg a spenótot hogy adjátok a babáknak?
Kristóf már 2 dl simán megeszik ebédre főziből, uzsira meg szintén 2 dl tejpépet, viszont tízóraira sima gyümit kap, akkor elég neki az is ebédig.

Én úgy tudom fél éves kor után már ehet, én szeptemberben gondoltam, hogy elkezdjük, de fogalmam sincs hogyan, mert az oké, hogy pipi mellet kaphat (bár én szárnyat is hallottam, mert az szaftosabb kicsit, de mire azt leszőrteleníted miegymás, nem marad hús) de sima vízben főzzem meg, és utána dobáljam bele a krumplit meg répát, vagy hogyan van ez?
Azt is hallottam, hogy valami jégkockatartóba kis adagokat érdemes lefagyasztani, és akkor csak felengedni kell.
Olaj ügyben nekem is azt mondta a védőnéni amit Adri írt.

Ejeli evéssel kapcsolaban, én felírattam 2-es tápszert, a dokinéni magától nem írta volna. Viszont mig etettem Kristófot éjjel, ő is megette a 150-160 tápot, a védőnéni erre azt mondta, ha már adom neki, persze hogy megeszi, de mióta nem adok neki enni, tényleg kibírja nélküle, és azt gondolom ha éhes lenne, akkor nem aludna vissza reggelig ha nem sokkal sűrűbben ébredne. Amiko teát kapott azt is vedelte, de erre azt monsta a doki, hgy túl sok gasztronómiai élmény éri még a teával is.:) Azóta víz van, és 2-3 korty tán ő fordítja már el a fejét.

Viszont Milcsi inkább a foiga miatt ébred és alszik ilyen rosszul, nem?

A zsákos válaszokat köszönöm, télen Kristóf is abban aludt, de akkorveszke neki méretet idénre is.:))

Nálunk a tegnapi séta az ordítás jegyében telt,na nem sír, hanem próbálgatja a hangját, és olyan éles hangja van hogy az egész utca hallhatta.:))

Kép
k.krisztina78
 
 


Nem mert nem tudom hogyan kéne adni. Szerinted?

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Az olaj azért kell, mert vannak zsírban oldódó vitaminok, amiket így az olaj segítségével kap meg a baba a kajából. Ezt ma mondta a védőnő!!!!

jutiboszi
 
 



Kriszta!

Mi ez a tejpép??Ezt lehet kapni, mint bébiétel ?
zsuzsi80
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk mi is, csak nagyon összejöttek a dolgok a nyaralás óta.

Hazajöttünk a nyaralásból és szegény Nikit minden elérte. Begyulladt a szeme, nagyon csúnya szájpenésze lett, majd belázasodott - mandulagyulladás, ezután csütörtök reggelre véres volt a széklete, valami baci, de most már rendben vagyunk.

Ráadásul vasárnap volt a keresztelő is. Ami szupi volt.

Aztán sajnaos mamával vannak a gondok, nem tetszik semmi amit mi csinálunk, szó szerint mindenbe beleköt, pl.: miért a konyhában van a gyógyszerem (mert akkor nem felejtem el bevenni). Úgyhogy tegnap odáig fajultak a dolgok, hogy este 9-kor összepakoltuk a Nikit, hogy elmegyünk anyósékhoz, persze akkor megbeszéltük a dolgokat, úgy ahogy, de ha nem lett volna a Niki simán hagyja, hogy elmenjünk.

Bocs, hogy rátok zúdítottam mindent, ha tudok visszaolvasok, mert most ébredt a leányzó és kellek neki.

Driennke

Kép
driennke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: