Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Balu skarlátos, úgyhogy bent töltjük az egész napot a lakásban. Rettenetesen elegem van Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory:
Kép Húúú, elég rosszul hangzik. Szegény Balu Kép

Edit, Zsizsa:
Képzeljétek az unokatesómék már lassan 2 éve akartak babát és nem jött össze.
A doki azt mondta, hogy Móni miatt. A hormonbeállítások és egyéb után sem ment Kép Aztán már lemondtak a gyerekről, mert megunták, hogy havonta két-három napig lehet próbálkozni, meg felmerült később, hogy talán valami mesterséges úton esetleg. Na szóval, lemondtak egy időre a gyerekről és akkor a következő hónapban terhes lett Móni Kép Kirájjj! Ő hamarabb szül néhány héttel.
klarissza
 
 


Cory Kép Kép
Zsizsa Kép

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 

 
 

Klarissza,
május azért messze van, biztos lehetne még helyet találni. Az már nem biztos, hogy javasolni fogják, hogy pont a nyári szünet elött szoktassad be, utána ugyis elöröl kell kezdeni a szünet után....lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni, hogy heti mondjuk 2 nap, akár csak rövidebben is már korábban elvinni- már ha a bölcsi mellett döntötök-, hogy több ideje legyen belerázódni és ne a kistesó érkezésével kötödjön össze neki sem.
Botinak kb egy hónap volt, amig igazán belejött, ugyan jó 2 hét után már nem volt kiakadva, de csak a 2. hónap közepétöl kezdett el örülni amikor mentünk be a bölcsibe. Ha - és ki tudja, hogy igy van-e - Laca is hasonlóképpen müködik, akkor ha májusban kezdetek, akkor pont a nyári szünet elejére kezdené megszeretni, utána 6-8 hét kihagyás, ami rengeteg. Persze lehet, hogy nem minden bölcsi zár be ilyen hosszú idöre, nem tudom.
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Gabi75: ez egy akciós hitel volt, azért is volt a nagy kapkodás, hogy még beleférjünk nov. 30-ig. Szóval így elég alacsony a kamat, most nem tudom pontosan mennyi, de nincs 3 %. Családi segítséggel le tudtunk tenni egy nagyobb összeg önrészt, a többit 72 hóra vettük fel, így képesek is vagyunk fizetni a törlesztést.

Mucus: gyerünk azokkal a szemfogakkal! Nem akarlak bíztatni, de több helyről is hallottam, hogy az e legfájdalmasabb. (Nem tudom miért. Tudja esetleg valaki?)

Cory: szegény Balu!Kép Hogy viseli? Rossz a közérzete, nyűgös? Én kórházban voltam skarláttal, de nem tudom miért kellett bevinni. Még nem voltam óvodás. Balut ugye nem kell?

Kistesó: én is sok olyan történetet hallottam, hogy amikor nem koncentráltak annyira a dologra, akkor jött össze. Naptár módszeren mit értetek? Csupán számolást? Én még Barni előtt rendszeresen mértem az ébredési hőmérsékletemet, meg figyeltem a hüvelyváladékot. Ez még jóval a teherbeesés előtt volt, csak kíváncsiságból csináltam, hogy mégis, hogy működök. Egy idő után nem is kellett méricskélni, tudtam, hogy mikor van peteérésem. Az igaz, hogy kizárólagos módszerként nem használnám fogamzásgátlásra, de a fogamzás elősegítésére kiválóan alkalmas lehet.Kép (Persze nekem szép szabályos, 28 napos ciklusaim vannak.)

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Hahó Lányok!

Cory!
Jobbulást Balunak! Milyen tünetei voltak?

Hagnosz!
Gratula az autóhoz és a jogsidhoz!Kép

Zsizsa!
Sztem kapcsolódjatok ki Apával 1 napra vhol, ez csodákra képesKép

Klarissza!
Erre mondják ember tervez Isten végez...Kép
Mennyi lesz a korkülönbség Laca és a kistesó között? Nem válaszoltál, hogy hogy sikerültek a vizsgáid?????

Barbi!
Én is mint Batka, rosszul voltam a 16-17. hétig. Teljesen a 20. hét körül jöttem helyre. Azt hiszem nem sokkollak továbbKép Ezt egy lányos mami mondja neked, ne feleddKép

Lányok, eléggé enervált vagyok mostanság, mindannyian úgy érezzük mintha bújkálna bennünk valami. Remélem megússzuk az ünnepeket bacik és vírusok nélkül, nem hiányoznak a fa alá.
Egyébként pár hete fáj a hónom alja, a jobb cicim, a héten meglátogatom a nögyógyászt. El nem tudom képzelni mi lehet, talán a szoptatás után áll vissza a régi rend a melleimben, vagy a hormongyógyszer miatt, vagy valami baj van, nem tudom, teljesen tanácstalan vagyok.KépKépKép Csomó sehol sincs, csak fájKép

Na megyek nem sírok itt tovább, azért ha van vmi tippetek azt szívesen veszem.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Ami azt illeti, nekünk az első sem ment csak úgy hipp-hopp. Egy év eredménytelen "kínlódás", amiben volt pár hónap hormonos kezelés, ekkor elsőírás szerint kellett apával ténykednünk. Majd volt egy HSG, ami jó lett. Ekkortól már nem szedtem több hormont, és nem koncentráltam olyan görcsösen a dologra. Így be is sikeredett egy két hónap múlva, de pár hetesen elhalt. Újabb két hónap telt el mikorra megint terhes lettem. Na Ő lett Bebi!
Ha az előzményeket veszem figyelembe, el sem tudnám képzelni, hogy csak úgy besikerülne a kistesó. Pláne, hogy én még hírből sem ismerem a 28 napos ciklust.
Bár sokan bíztatnak, hogy a másodiknál már más lesz. Majd meglátjuk......

Cory
Ki jutott Nektek az ünnepekre rendesen. Akkor számíthatsz rá, hogy Balu is elkapja?!
Mielőbbi gyógyulást!

Hagnosz
Ne idegesíts! tényleg ez fáj a legjobban?
azt hittem, hogy a rágófogak, mert hogy az nagyobb felületen jön ki, és a fog is nagyobb.
Pedig még csak most kezdődik.
És most már tuti biztos, hogy valami fogzás van a dologban, mert pár napja az van, hogy egy nap kb. 4-szer kakil, ami kicsit hígabb és teljesen ki marja a fenekét. Ilyen minden fogzásakor volt.
Védőnő szerint ez normális velejárója lehet.

Nemtom, de azt hiszem el kezdődött Bebinél a dac korszak is. Sokat hisztizik, ami nem tart tovább egy-két fel ordításnál, de ezt elég gyakran teszi. Ja, és közben teszteli, hogy mit lépek rá, van-e hatása. Általában nem engedek neki, próbálom elterelni a figyelmét a hiszti tárgyáról. Akinél van (volt) hogy kezelte a helyzetet, és milyen sikerrel?

mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Edit:
Ezt nem is tudtam, hogy lehet heti néhány napot is bölcsiben tölteni, köszi a tippet, utána fogunk nézni alaposan. Semmiképpen nem akarom, hogy azt higgyje Laca, hogy az ordító kis vetélytárs miatt kerül bölcsibe.

Hagnosz:
Régen én is méricskéltem, még excel grafikont is gyártottam az ébredési hőmérsékletem alapján a ciklusomról Kép (Egyszer a munkahelyemen a főnököm véletlenül meglátta a gépemen, jót vigyorgott rajta Kép Elég ciki volt.)

A mi családunk Toyota mániás évek óta, motorikusan semmi baj velük. A Corollat most cserélték le Apámék Yarisra, kisebb, elég nekik. Mondjuk, ha utazni akartok elég szűkös lesz a csomitartója. (Sajnos a férjem Opel mániás Kép )

Tündér:
Július 28-át fogja a doki kiszámolni, tehát kábé 22,5 hónap lesz a különbség a két gyerkőc között. Én Lacával sohasem voltam rosszul, azért nem tünt fel, hogy esetleg terhes is lehetek.

Eddig 2 vizsgán vagyok túl, még 3 komoly lesz, meg 2 dolgozat. Remélem túlélem Kép Laca mellett elég nehéz tanulni, mert állandóan foglalkoztat, mondjuk ezen nem csodálkozom, mégis csak az anyja vagyok.
klarissza
 
 


Hali,

Klarissza, köszi, h leírtad az érzéseidet! Biztosan meg fogjátok oldani, belevaló, stramm nőci vagy Te! KépKép Bölcsi ügyben Edittel értek egyet!!! Szóval lenne Haminak egy druszája? KépKép Hajrá!

Tündér, nem ám kidőlni így karácsony előtt! A mirigyek tényleg fájhatnak simán a hormontól, de jobb, h megnézeted, majd szólj, h mi volt! Amúgy nekem is szokott érzékenyebb lenni bizonyos napokon, bár piros betűs ünnepem még csak egy volt, Hami születése óta, az is kb 2 hete Kép

Amúgy ez a nem figyelsz és összejön a gyerek nagyon így van! Nálunk is így volt, h erre koncentráltunk, nem jött be, pihentettük a témát, csak lestünk és bejött Kép Meg hány történet van úgy, h örökbe fogadnak, mert semmi sem működik, évekieg kaarják, lombik, miegymás, míg végül megfogan egy bébi.... szóval valahogy ez a recept, de, nem tudom, hogy lehetne erre átállítani az ember agyát (Edit Kép )

Cory, szegény Balu Kép Hogy van? Hogy zajlik ez egyáltalán? Hol szedtétek össze? Zsoma?

Zsizsa Kép

Jah, én sem voltam rosszul Hamival pedig ő is lyány, nem látok összefüggést! Kép

Batka, Nálatok hogy zajlik a karácsony? Meséééélj! Legalább nem veszel el! Kép

DBarbi, várjuk a képeidet - legalább te se veszel el Kép Gratula Faninak az egyedül evéshez Kép

Képzeljétek, ha éneklem Haminak a Hááp-háp-háp jönnek a kacsák c. dalt, akkor az első versszak végén folytatja, h bú-bú-bú, de nem előbb, hanem csak, ha odaérek KépKépKép Okos!!!
Ma semmit nem haladtam a kreatívkodással, mi lesz így velem???

Pussz, m végre megjött apaapapapa!! KépKépKép
A
annann
 
 


Ann

Ja, köszi a tippet a letölthető prog.al kapcsolatban. Próba képpen fel is tettem a profilomba egy képet. Igaz jelenleg nem ez az aktuális (itt két hetes), de ez a kedvencem!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Betettem egy kicsit Ádámot a tv elé (nesze neked nevelé), de semmi mással nem marad 2 percnél hosszabb ideig egy helyben, csakha mese van a tv-ben...
Klarissza, én is elolvastam ami irtál, és annyi minden hasonlóság van, hogy az csuda...
Minden érzésem ugyan ilyen volt, elöször sokk-ként ért, mi lesz-hogy lesz, nem akartam még, és kicsit kitolásnak éreztem a kistesóval szemben,hogy nem akkor jön, amikor igazán vártuk. Na, de pár nap után,már mi is vigyorogva gondoltuk,hogy akkor most egy másik rugócska van a pocimban(ez volt ÁDám pocak neve is)
Aztán az elsö UH után,már igazán kezdett komolyan a gondolatainba költözni,itt biza kisetsó lesz..
Most meg már alig várom a január elejét, megint megyünk szivhangot hallgatni, utána Uh, stb...Bele lehet rázódni megint ebbe a pocakosságban, csak furcsán és váratlanul jött nálunk is.
Nálunk 22 hónap lesz pontosan.

Eszti, ha már egyszer Ákos is spontán megfogant,szerintem már eléggé megcáfoltátok a "nem lehet" kategóriát, szerintem most már minden lehetKép

Tényleg nagyon sok olyan történet van,hogy már le mondtak,már nem számitottak rá, és akkor lett baba. Valahogy nekünk Ádám is igy jött össze, én éppen meddöségi klinikára akartam járni kivizsgálásokra, az elsö idöpontra már el is mentünk, de a következöre már a mensim után kellett volna menni. Igy csak vártam,vártam,és nagyon mérges voltam,hogy pont most nem jön meg idöben,amikor már végre lehetne haladni a dokinál. Mondanom se kell, ekkor lettem terhes Ádámmal, ezért nem jött meg e mensim...



Dbarbi, jó,hogy irtál megint, én kiváncsi vagyok az alkotásaidraKép

Cory, ez a skarlát rosszul hangzik, nálunk a védöoltás után jött ki,illetve annak hatására, nem tudom ezt is csak egyszer lehet elkapni??Szurkolok,hogy ne húzódjon nagyon el, talán még belefér az ünnepekbe, hogy elmúljanak a pöttyök...Ennek is van lappangási-fertözési ideje?

Zsizsa, köszi a beigli receptet, most filózok kettö közül melyiket csináljam megKép Azt viszont tuttira tudom, hogy a férjed-féle fekete erdei tortát fogom hétvégén megsütniKép

Na,megyek is, csak bekukk voltam

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


sziasztok!

Cory, Balu Kép és Zsoma? meddig a karantén?

Gabi75, jobban vagytok már? jó ez a karácsony nálatok Kép tetszik nekem.

Klarissza, örülök, hogy jól vagytok! gondolom, Debrecenbe is tanulni mentél Kép drukkolok, hogy sikerüljenek a vizsgáid, bár legutóbb is simán vetted az akadályokat. a bölcsiről még annyit, hogy alaposan kérdezd ki az anyukákat és a gondozónőket, hogy sok információd legyen a kiválasztott helyről, hiszen nagyon nem mindegy, milyenek ott a gondozónők.
én is tervezem, hogy szeptembertől egy kicsit többet dolgoznék, bár nem rossz most sem. (Mucus, kérdezted: heti 2x reggel 6-10h között melózok, nagyon ritkán délig, egyszóval nem sok időt kell távol töltenem a kis tökmagtól).

Orsi, holnap reggel jelentkezem. mi van veletek? nagylány pihenőben otthon? Kép

Hami nagyon ügyes, és okos is. elképesztő, hogy mindent megjegyeznek. én is csak nézek néha. Lizi még nem beszél, csak a maga nyelvén, de azon folyamatosan, egyre bővülő "szókinccsel" Kép

Tündér, remélem, nincs nagy gond, illetve egyáltalán nincs gond. Ilang jól van? és benne csak a kisördög bújkál? Kép irigyellek, hogy már mindent becsomagoltál, nálam még semmi. ráadásul Lizi megtalálta a csomagolópapírt, ami hengerbe van összetekerve, és azzal kardozik, cipeli, nem tudom, meddig bírja a papír épségben. viszont ha elteszem, keresi a kisdisznó Kép

Edit, Zsizsa: örök igazság, hogy minél inkább akarsz valamit, annál keservesebben jön össze. nálunk nem volt véletlen Liza, de nem is számítottunk rá. értsd: abbahagytam a fogamzásgátló szedését, mondván, most már jöhet, gondoltam, leghamarabb majd félév múlva teherbeesek, és a köv. hónapban már összejött. tanácsom nincs nektek, de a legjobbakat kívánom e témában is... Kép

Batka, mi van Emmával?

megyek vasalni Kép apa elhúzott moziba, mondván, hogy már régen volt Kép Nagy SÁndort nézi. 3 órás, éjjel jön haza.

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors:

Klarissza,
Gratula!!!! Kép Bátorság és irigykedés Kép Én még az egy emeletet is nehezen bírom Marcussal...

Eszti,
Egyetértek Barbival - lehet endometriozis után teherbe esni spontán. Jó példa vagytok ti és a barátnőmék is Kép Tehát semmi sem lehetetlen Kép

H.

Kép
hanzika
 
 


Olyan furán "beteg" Laca. Harmadik napja néha belázasodik hirtelen, majd ha vízes ruházom, kúpozom a hátsóját gyorsan lemegy. Utána, mintha mi sem történt volna rohangál, eszik-iszik és rosszalkodik. Most is jól becsapta a szoba ajtót, pedig 39,2 volt a láza még egy órája. Nem értem, doki szerint fogzik. De közben csorog az orra is, hát nem értem. Volt már valakinél ilyen fura "betegség"? Heheee most az apjával énekel, ha hallanátok Kép Kép Szörnyűűű
klarissza
 
 


Ne hari, hogy az elöbb nem irtam mindenkinek, de alapos okom volt rá, róka koma kerülgetett.
Azóta már meg is jártm a WC-t, pillanatnyilag az öszilé nem tetszett, egy-az-egyben visszakaptam...
Most alszik Ádám, én is lefekszem, amig lehet, pihenek ilyen rossz gyomorral...
Hát, egyre kiváncsibb vagyok, ki a bánat ilyen válogatós a pocimbanKép

Sziasztok,és most is bocs,akit kihagytam, de nem vagyok teljesen az magam uraKép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Barbi:
Huuuu, hát azért nálam semmi sem köszön vissza. Csak olyan émelygésig jutok el, mondjuk azonnal B6-ozom. Eddig bejött Kép

És még mindig itt rohangál a "betegem" a nappaliban Kép Kép És még jókedve is van, hogy lesz ebből alvás?
klarissza
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógyokat. Balu jól viseli. Meglepően jól. Kicsit vakarózik, kicsit lázas, de ennyi. Zsoma eddig nem kapta el, remélem, ezután sem fogja, mert akkor ugrik az anyóslátogatás.
Elvileg, ha Zsoma nem kapja el, akkor szombaton már utazhatunk Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cory,
én is jobbulást kívánok Balunak!

Barbi,
remélem most már elmúlik ez a hányós korszakod Kép De azért nagyon jó lehet az a kis manó ott a pocakodban KépKépKép Ádám a tv előtt Kép Zsoltika abszolút nem nézi, igaz mi is csak ritkán. Bár... Amit nagyon szeret, az a Garfield, de az számítógépen van meg, néha nézzük együtt, amikor már éfjél felé közeledve sem alszik a gyerkőc Kép
Ha lehet szavazni, akkor én az Edit-féle bejglire szavazok Kép Nagyon finom, nem csalódnál benne! Kép

Klarissza,
remélem, ez a betegsége Lacának tényleg csak valami fogdolog... Jobbulást neki!
Jó, hogy leírtad az érzéseidet Kép Érdekes így olvasgatni, hogy miket gondoltál és hogyan reagáltál. Kiváncsi vagyok, velem hogy lesz majd egyszer Kép Ez a lépcsőzés nem egyszerű, mi a harmadikon lakunk és szintén nincs lift, és most már elég nehéz Zsoltika. Ha viszont lépcsőzik, akkor meg nagyon lassan haladunk. De jövő augusztusban már Laca is elboldogul szerintem a lépcsőn Kép Babakocsit lent tudjátok hagyni? Nálunk lent van tároló, így viszonylag könnyű még lift nélkül is Kép

Mucus,
hiszti Kép Zsoltika ok nélkül sosem sír fel, persze ok az is, ha nem engedek neki valamit, ami tényleg veszélyes, de akkor meg szoktam magyarázni, hogy miért is nem szabad azt a bizonyos dolgot megfogni, megenni, stb... Kép Barátnőm kisfia viszont nagyon hisztis tud lenni, pl. mert el kell indulni a játszótérről, és az anyukája beteszi a babakocsiba. Na akkor akkora sírást vág le, zeng a lakótelep Kép Barátnőm ilyenkor igyekszik elterelni a kissrác figyelmét, de van hogy ráhagyja, mert úgy csillapodik le a leghamarabb. Szoktuk mondani a gyerkőcnek, hogy kicsit hangosabban kiabáljon, hogy mindenki hallja Kép szóval igyekszünk humorosan felfogni, mert ez jobb hatással van a gyerekre, mint ha az anyja idegeskedne, vagy mindenben a gyereknek engedne.

Tündér,
jobbulást nektek, remélem tényleg nem betegedtek le az ünnepekre!

Ann,
ez a festék-dolog úgy volt, hogy a zöld festékem tubusa is ugyanolyan volt, mint az összes többié. Amikor használtam, már lttam, hogy más: sokkal jobb! Nagyon szép volt a színe, és gyönyörűen lehetett vele dolgozni. Csak lehúzni nehéz...
Nagy-nagy gratula Haminak, hgoy már ilyen sok szót tud!!! És irigykedek is ám, Zsoltika még közel sem jár itt Kép Az állathangok remekül mennek, és szókezdeményket mond már ő is, de csak én értem hogy mit akar Kép

Panu,
a csomagolópapír-tekercs nálunk is nagyon menő! Én direkt Zsoltikának vettem, mert mindig annyira szertett volna a boltban ilyet Kép Már teljesen tönkretette, csomagolni tuti nem fogok bele Kép

DBarbi, Batka,
írjatok bővebbet!!!

<font color="0000ff">Képzeljétek, ma Zsoltika este 9-kor elaludt KépKépKép Igaz, cicin, de nem bánom, sőt! Így aztán jutott még időm festegetni, olvasni és netezni Kép Ma egyébként annak köszönhetjük a korai esti elalvást, hogy napközben jóformán alig volt szundi: séta után 20 perces csukott szemmel cicirágás volt mindössze. De ez már nagyon kellett (mármint a 9 órás elalvás), tegnapelőtt háromnegyed 12-ig húzta Zsoltika Kép

Itt pedig az album címe, ahová az alkotásaimat feltettem:

www.babanet.hu/album/main.php?album=4249&p=9673675

Anita, vannak fent kontúros képek és még a fólián lehúzás előttiek is, hátha ez segít a gyártásban Kép

Most megyek, mert nagyon mocorog Zsoltika, az előbb már nyögdécselt is Kép

Jó éjt,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok !
Nálunk is megy az ünnepi készülődés. A lakás már díszben áll, szép hangulatos lett. Csináltam karácsonyra képkeretet és fényképalbumot a tesóméknak, majd lefényépezem. Én is az üvegmatrica mellett kötöttem ki az idén, nagyon megtetszett. Rettentő nehéz abbahagyni, tele tudnám ragasztgatni az egész lakást.
Nikinek nagyon száraz lett a bőre valamitől. Főleg az arca meg a lábaszára. Kenem neki testápolóval, de nem tudom mitől lehet? Valakinél hasonló tapasztalat ? Elvigyem orvoshoz, hátha fölír valami krémet vagy ez télvíz idején normális??

Ann
Nálunk is hamarabb lesz feldíszítve a fa, pontosabban 2 nappal és amikor Niki meglátja, feltehetőleg az esti ébredés után, akkor kapja meg az ajándékát. Mi 24-én megyünk az anyósékhoz (30 km) és utána az én szüleimhez is. Mindkét helyen (hál'Isten) van kicsi baba szóval elég macerás lesz alkalmazkodni, de az idén még így lesz. Jövőre én szeretném, ha 24-e csak a miénk lenne és utána mehetne mindenki a dolgára. Az én anyukám ezt teljesen megérti de anyósom valszeg vérig lesz sértve. Ő nem igazán akarja elengedni a gyerekeit és mindíg- mindenkinek- mindenhol ott kell lennie. Ami egy részről jó, mert biztos sokan örülnének, ha lenne családjuk és szivesen mennének bárhová. És az is igaz, hogy az ember addig örüljön, amíg mehet, mert várják. De azt is el kéne fogadni, hogy ez már a mi kis családunk és tovább kell lépnünk. ki kell alakítanunk a saját kis karácsonyunkat, mert ez mostmár egyértelmüen a gyekőcökről szól.
Mindezt csak azért ítram le, mert nekem fontos, hogy Kiki (most épp ez a beceneve) itthon lássa a karácsonyfát és én lássam csillogni a szemét apával először. És velünk énekelje el a mennyből az angyalt is. Igaz, hogy semmire sem fog belőle emlékezni 20 év múlva ,de az jelen esetben megbocsátható.
Orsi
jövőre is él még a 20 % kedvezmény? Most karira nem sikerült semmit választani, de jó cuccok vannak nálatok. Köszi a listát.
Klarissza
Nagyon gratulálok a babóhoz. Kép Ügyesek vagytok !
Barbi
Még nem jutottam odáig, hogy neked is gratuláljak. Emlékszem rád a megint megjöttből, tudom mennyire akartátok Ádámot. Ez most azért jóval könnyebben ment. Kép Legalább nem kellett várni erre a valszeg kislányra. Én is rosszul voltam sokáig a csajszival.
Cory
Jobbulást Balunak 4 Hogyan lehet a skarlátot felismerni? Egyáltalán honnan szedtétek össze?

A betegeskedőknek javulást kívánok, karira mindenki gyógyuljon meg !!!!! Ez parancs !!!!
Ha megint elnyelne a káosz itthon és nem tudnék jönni, akkor mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok, sok ajándékot, jó kajákat és könnyes szemeket, ahogy gyönyörködtök a kisgyereketekben, miközben a karácsonyfát csodálja.
Végül pár kép az apába szerelmesedett Nikiről, a csokit a szaloncukorból kiszipákoló Nikiről. És anya szalvétás virágtartójáról meg egy saját üvegmatricával és egyebekkel díszített ablakba lógó kreálmányról. Ami az életben azért nagyon jól néz ki.

Jó éjt mindenkinek
Ja a mi éjszakai alvásukban bekövetkezett lassú javulást gyors visszaesés követte, így erről nem tudok pozitívan írni. Na de ami késik nem múlik. Most már eldugulok. !!!

Kép
Kép
Kép
dorki
 
 


Ez lemaradt
Kép
Dorki
dorki
 
 


csak gyorsan Dorkinak,
nálunk is van, sőt tavaly télen is volt ilyen arcpír és száraz bőr. Lizinek nem a lábán, hanem a könyökén van még. gyógyszertári illatanyagmentes hidratálóval kend be, és még ajánlják az ALSOL nevű kenőcsöt, szintén gyógyszertárban beszerezhető. Anyám szerint volt a bátyámnak is, csak télen a hidegben jött elő. fontos, hogy minden alkalommal kend be, amikor kimentek a hidegbe, és este elalvás előtt, vagy amikor már alszik Niki, kend be jó vastagon (amennyire az alvó gyermek és az ágynemű engedi). ha nem jön be, akkor bőrgyógyász-allergológust kérdezz meg. (régen a ftorocort nevű kence volt csak rá, de az anyám szerint mindig segített)

panu
panu
 
 


Sziasztok!
Köszi a bíztatást tesoprojekt ügyben. Én azért gondolom, hogy nem teljesen spontán lett Ákos, mert az előző havi lombik alatt teljesen feltúrbózták a szervezetemet. Rá voltam állva a terhességre. Általában ez nem így működik. 2 hét alatt 40 injkekció a hasba - visszagondolni is rossz! Apa mondjuk élvezte a szadizást.

Nálatok mi lesz az ünnepi menű? mi csak szenteste eszünk itthon, többi nap a nagyiké és a henyélésé. Szerintem élvezni fogom - útálok mosogatni. Ákosnak azért főzni kell, mert nem eszik mást. Képzeljétek, ha elmegyünk valahova vendégségbe akkor addib nem is eszik Ákos semmit szinte egész nap csak a vacsit itthon. Tapasztalt már valaki ilyet?

Mentem....
Eszti, Ákos
Kép
beszti71
 
 


Hát majd meglátjuk. Annyira azért nem sürgös a pocaklakó megjövetele, csak mivel nem teszünk ellene semmit, minden "hónap" végén izgulok, hogy vajon most megjön-e. És persze mindig csalódott vagyok amikor igen. Ilyen szempontból jobb lenne védekezni, mert akkor nem járna ezen az agyam. Boti egyébként jó másfél év után jött össze, ugyhogy semmi meglepö sincs abban számomra, hogy most sem megy elsö ránézésre.

Én közben eléggé lebetegedtem, már jó egy hete köhögök, Botka is elkapta, de ö 2 nap alatt túlesett rajta, én meg dögrováson vagyok. Közben meg is jött, igy aztán pláne szarul vagyok. Na de mindegy.
Szép napot!
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Ja Botinak tavaly és most is nagyon száraz a böre, az arca kipirosodik és mintha kiütéses lenne. Sima babatestápolóval kenem, napi 2*, az használ.
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyors leszek mert teregetnem kell, meg vár a sütés isKép

Csütörtökön megyek nögyógyászhoz, kiváncsi leszek. Amióta szedem a fogigátlót azóta megvan, ami már több mint 2 heteKép Megnézi a kebelgondomat is.
Nem lettem betegebb szerencsére, de még mindig nem vagyok a toppon. Sebaj már ez is fejlödés, hogy nem rosszabbodott.
Ilangnak a múlthéten 4(!!!!) rágófoga bújt ki, tegnap tartottam létszámellenörzést a szájábanKép
Dobtam egy hátast mert 1,5 hónap alatt majd 9 fogat növesztett.
Szegénykém így már azért sok mindent megértek vele kapcsolatban.

Dorki!
Ilangnak is száraz az arcán bör, van, hogy popsokenöccsel, van, hogy bébitestápolóval kenem.
Niki nagyon édes a fotókon, az Apával-kabátos teccik a legjobbanKép (Ja, Ilang is így eszi a szaloncukrot, papírostulKép) Díszeid szépek lettekKép

Edit!
Jobbulást neked!

Eszti!
Ez a szurkálás dolog szörnyen hangzikKép Egy a lényeg itt van Ákos, aki nagyon édes a fotónKép

Gabi!
AlvásKép Remélem ez már így maradKép A müveidet még nem néztem meg, de ígérem pótolomKép

Klarissza!
Jobbulást Lacának! Tényleg megtisztelö, hogy leírtad az érzéseidet a picurral kapcsolatban. Hidd el minden rendben leszKép

Ann!
Ilang is imádja, a "Hááp, háp,jönnek a kacsák kezdetü dalt.Kép Csak ö nem folytatja. Beszélni az Istennek sem akarKép Bele kell törödnöm, hogy ez csibész nem fog korán beszélni. Remélem mire ovodáskorú lesz ez enm lesz már gond. Mint fentebb írtam csütörtökön megyek dokihoz, majd referálok. Te kis mázlista, hogy nem ünnepelsz havontaKép

Mucus!
A 28 napos ciklus számomra is ismeretlen fogalom volt. Söt még normális peteérésem sem volt. Azt mondtam nem érdekel elkezdünk próbálkozni, majdcsak egyszer összejön. Elsöre sikerültKép Ö lett Ilang.Kép Kicsit nehezen tapadt meg, de megmaradt.Kép Söt, hogy még viccesebb legyen a dolog végig augusztus 20-at mondott a gép, de senki sem hitt benne, föleg én nem, mivel össze-vissza volt meg. Ezek után Ilang baba augusztus 20-án napra pontosan születettKép Csoda lenne? Nem hiszem, sztem már nagyon akart jönni közénkKép

Cory!
Mennek a drukkok, hogy Balu mielöbb rendbejöjjön és hogy Zsoma se kapja elKép

Bocs, ha valakinek nem reagáltam de mostmár mennem kell, mert különben itt ragadokKép

Puszi

Tündér
tündér
 
 


Azt még akartam, hogy mi van Brigivel?

A másik nagyon eltünt emberke Zit. Mi lehet velük?

Valaki tud róla/róluk valamit?


Na mostmár tényleg leléptem!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Klarissza: nagynagy gratula és kitartás a vizsgákhoz. És gratula a Yariskához is! Mi is Toyotamániások vagyunk, most akarjuk lecserélni az öreg corollát...még nem tudjuk mi lesz, Yaris Verso vagy Corolla Wagon.....persze használtan.
A nagy álom az az Avensis Verso, de sajna nincs felesleges 8 millánk Kép
Lépcsőzés nálunk is játszik, Fannit cipelem egyik karomban (3emelet) a másikban rángatom fölfele az összecsukott babakocsit, rajta lógnak a szatyrok...lehetek egy látvány Kép +ami ugye nehezíti, hogy Fanni dzsekije csúszik az enyémen, majdnem kipottyan...nagyon gááááz...
Nálunk nem lehet lent hagyni a kocsit, nincs hely, az autóban tartom, de most Gábor azzal jár melózni...így marad a cipekedés.

Jobbulást Balunak és Lacának!!!

Egy lightos takonykór kijutott nekünk is úgy két hete, homeoval kezeltem, nemis vittem orvoshoz. Lényegében csak az orra folyt.

Most csak ennyi, majdmég jövök....csak sütni kell a mézessütit Kép

Pusszok: DBarbi
Dbarbi
 


Panu, Tündér, Szedit
Köszönöm a gyors választ, most én is testápolóval kenem a bőrét legalább napi 3x. Fogok venni direkt nekivaló krémet és akkor remélem megjavul.

Végül még egy képkeret, amit anyukámnak csináltam üvegmatricával és egy fényképalbum, aminek az elő- és hátlapja fából van. Több kreatívkodási képet nem teszek fel. Kép
Jó éjt mindenkinek.
Dorki
KépKépKép
dorki
 
 


Hahó!

Időm zéró, karácsonyi lázban égek, egy halom ajándék van még hátra, élni alig van időm. Gabi nem sok szabadidőt hagy, de azt mindet ajándékgyártásra használom, meg sütésre, a vaníliás kifli fele már kisütve, a másik felét és a bejglit ma fogom. Szerencsére pogit nem kell, mert cserélünk a húgommal kiflit pogira és fordítva.Kép

Gabinak is száraz a bőre télen, én gyógyszertári testápolóval kenem, tavaly a lábszára és a lábfeje volt eszméletlen száraz, akkor minden pelenkázáskor olajjal pluszban áttöröltem.

Ann,
már nagyon zavar, hogy nem írtam eddig, hogy mit mivel csináltam, úgyhogy villámgyorsan: a Kreatív Dekor által forgalmazott repesztőlakkot használtam, ugyanilyen származású hobbifestéket (az előbbit Németországból, az utóbbit Hollandiából hozzák). A második réteg festéket sima szivaccsal vittem fel extra gyorsan sorról sorra, azért, hogy ne legyen csíkos. De majd ecsettel is próbálkozni fogok, meg a szivacsos technikát is fejleszteni kell, mert nem elég egyenletes a felhordás. Ezért is nem készítek karácsonyra repesztett tárgyat.

Na, megyek is, mert még el kell rohannom vásárolni is, mielőtt ideér a húgom, hogy vigyázzon Gabira, amíg üvegfestek.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!!

Biztosan vannak akik már nem néznek be karácsonyig, igy mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok!!!
Kép

Tündér, remélem a nögyogyinál minden rendeben ment,és megoldódnak a bajaid!!!

Minden betegeskedönek jobbulást kivánok, a kézimunkázóknak sok-sok idöt és türelmet a csodaszép alkotásokhoz!!!

Jelentem a tegnapi nap eszembe se jutott,hogy pocaklakóm van,megint teljesen jól voltam, pedig az öszilé után volt még egy köröm a Wc-n....

Na,sziasztok, lassan nekiállok én is a sütésnek, a kocsonya már kész!!(párom kérésére...)

sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Zsizsa!
Kosziiii Kép

Ann Kép
Itt a karacsony csak 1 nap (25.-e), es nem csinalnak nagy "oruletet". Ez jo, mert mi sem Kép, en nem vagyok nagyon karacsonyozos. Bar mas, mert Emma nagyon elvezte a "keszulodest". Kagylobol, sogyurmabol csinaltunk diszeket + ajandekokat, amiket hazakuldtunk (remelem nem tornek ossze). Es persze a mezes keveres-gyuras-szaggatasban is segitett Kép Fat itt is lehet mar dec. elejetol disziteni, mi ma (23) ejjel fogjuk, holnap du/este ajandek (csak 1-1), szombaton talan jon a potnagyink, egyebkent semmi kulonos, ha vegre jo ido lesz, akkor megyunk a partra pancsinzni Kép

Tunder,
remelem csak jokat mondott a doki!

En meg kaptam egy kis melot is (ma fejeztem be), papink is dolgozott ezerrel es persze pont most betegedett le mindenki (rajtam kivul), igy az elmult par heten nem sokat aludtam. De sebaj, iden (holnaptol) mar csak lustizunk Kép

Mennem kell, sziasztok

batka
batkamano
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon el van mindenki foglalva!

Én már az ajándékokat is becsomiztam, mert már nem nagyon lesz rá időm. Holnap este mikor Bebi elauldt a fát is fel kell díszítenem, mert 24.-én ebédre megyünk anyósékhoz és aznap már nem lesz rá lehetőségem, csak úgy ha Bebi is ott serte-pertél, azt meg nem akarom.
Este meg az én szüleimhez megyünk, ott is alszunk. Másnap ott lesz a többiekkel a vendégeskedés, úgy hogy majd valamikor este keveredünk haza.

Remélem a sok program és érdekesség, az új játékok egy kicsit elterelik a fiam figyelmét a fogzásról, mert elég sokat nyafizik szegényke. Nem kimondottan sír, inkább nyűglődik, amit Ő ritkán szokott.
Hajnalban megint virrasztottunk másfél órát.

Beteg babócák! meg gyógyultatok már?

jóccakát mindenkinek!

mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom nincs nagy forgalom, dehát karácsony elött 2 nappal ezen már nem tudok csodálkozni.

Én is azért jöttem, hogy ha így elöre is, de kívánjak mindannyiotoknak békés, boldog karácsonyt, mert nem hiszem, hogy lesz még erre idöm már addig.

Holnap még benézek, hogy elmondjam, mi volt a dokinál.

Minden betegeskedönek, fogzó babónak jobbulást!

Kép

Puszi,

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Ünnepekig már nemigen tudok én sem írni, ezért megragadnám az alkalmat és Mindenkinek nagyon békés,meghitt, egészségben gazdag, boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk:

Kép

Anita és Robó
anita77
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Nagyon Boldog Újévet kívánunk Mindenkinek!!!

Kép

DBarbi és Fanni
Dbarbi
 


Sziasztok!

Ma reggel taknyosan ébredt Bebi!
Jó kis kari lesz.

Benézek még, de addig is mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!

Már csak olvasni ugrok be, nem mintha nagy karácsonyi készülődés lenne. Még fa sem lesz, mert Laca tuti felborítaná és megtépázná néhányszor Kép úgyhogy csak a lakás van feldíszitve.
klarissza
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak bekukk. Megjártama dokit délelött. Szerencsére nincs gond, csak a szopi után most áll vissza a melleimben a mirigyállomány és ez (nálam) fájdalommal jár. Kaptam rá vitamint, ezt szednem kell kb. 2-3 hónapig.

Puszi Mindenkinek és mégeccer kellemes karácsonyt!Kép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, örülök, hogy nincs gond.

én is csak rövid kukkra jöttem...
miután Lizi összeverte a szekrény oldalában a fél arcát... Kép na jó ez egy kicsit túlzás, de szép kék hosszanti csík van a pofacsonton.

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk!

panu és Lizi
panu
 
 


Sziasztok!

Én is boldog karácsonyt jöttem csak kívánni.

Éééééééés elújságolni, hogy én a legnagyobb ajándékot karácsonyra Tamástól kaptam. Egy babát a pocakomba. Tudjátok, nyáron jó szülni Kép.

Üdv.

Marcsi és Ákos

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Kép

Marcsi,
ez aztán a jó hír! Csak ámulok és bámulok, milyen sokan lettetek pocakosok, nagy-nagy gratula Neked is! Ugye írsz majd részleteket?

Tündér,
örülök, hogy minden rendben! Remélem hamar elmúlik a fájdalom is Kép

Mi úgy tervezzük, hogy 25-én leutazunk Szentesre anyósékhoz Kép Ott pihizünk amíg csak jól érezzük magunkat Kép De szilveszterre már biztosan itthon leszünk Kép

Puszi mindenkinek:

Zsoltika és Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Minden pocakosnak nagy-nagy gratula!!! Kép Irigy is vagyokKép

Betegeknek gyógyulást! Sajna mi is azok vagyunkKép
De ez nálunk lassan már nem údonságKép

És mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!
KépKép

Dandy, Dorina, Martin
dandy
 
 


Sziasztok Kép

Nyugodt, békés ünnepet kívánunk Mindannyiótoknak és szeretteiteknek!

Kép

Puszi
Ann + Hami
(naja, most lettünk kész a kreatívkodással...) Kép

Ui: Marcsi, gratula a babához Kép
annann
 
 


Mindenkinek boldog karácsonyt kívánunk!

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf (hanggal nézzétek!)

Tündér,
örülök, hogy nincsen baj!Kép

Betegeknek jobbulást!

Marcsi,
ez nagyon jó hír, gratulálok, képzeld, valahogy éreztem, hogy babás vagy!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Mi is kívánunk mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket!!!

Marcsi: Óriási gratula!!!

Sajnos mi is betegek vagyunk, de szerencsére nem töri le annyira, csak az orra folyik nagyon.

Mindjárt megyek NST-re a kórházba. Nem bánnám, ha már szülnék is mert az is szép karácsonyi ajándék lenneKép

Puszi mindenkinek, ha nem jönnék benfogtakKép

Puszi Brigi
bombomanyu
 
 


Sziasztok!

Marcsi: óriási gratula a pocaklakóhoz Kép

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Marcsi! nagy-nagy gratula!! tényleg ez a legszebb ajándék karácsonyra!

mégegyszer boldog karácsonyt!

panu
panu
 
 


Boldog karacsonyt!

batka
batkamano
 
 


Marcsi, gratula!!!KépKép
De jó, egyre több pocakos lesz itt megintKépKép
Legalább nem kell egyedül az én nyafogásomat olvasnotokKépKép

Mindenkinek nagyon meghitt karácsonyi estét kivánok!!!

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Megjöttem. Még nem szülökKép
Na jó azért nem vagyok olyan szomorú.

Még egyszer mindenkinek Békés Boldog Ünnepeket!!!

Brigi
bombomanyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: