Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Gyerekek gyönyörűek!

Mi jól vagyunk, csak Ádám egyre mozgékonyabb, nem elég 2 szem a figyeléséhez :oops:

Én se a császárt, se azt, hogy Ádám nem tudott szopni, nem élem meg tragédiaként. Annak örülök, hogy egyáltalán lett gyerekem :lol: :wink:
Vendég
 


Juti! Ügyes bizony!!!! :lol:

Kép
bettó
 
 

 
 


Nálunk nme látszott :cry:

Kép
bettó
 
 


Képzeljétek mit találtam egy boltban. Bár lehet, hogy csak nekem újdonság :oops:

SZóval a gyerek nyakába kell akasztani egy nyaklánc szerű szerkezetet (kicsi medál formájú), anyukánál van a másik fele, és ha a baba 15 méternél távolabbra megy, akkor elkezd sípolni. Lehet, nem hülyeség. Bár gyanítom az én lányaimnál egész idő alatt visítana a 2 gép :lol: AMúgy 5000 ft.
Vendég
 



:lol: Ez nem is oylan rossz találmány. Még minidg jobb, amit láttam. A kissrácon póráz volt! Csak nem a nyakára kötve, hanem úgy, mint egy hátizsák féleség, a vállánál :shock:

Nagyon úgy néz ki, hogy fogacska tényleg közeleg. Végre be tudtam rendesen látni a kis szájába, úgyanis pár napja nem engedi be az ujjam. Még nem törte át, de nagyon duzzadt és fehér. Ja a mai kaki termés sem volt semmi. Reggel 7-kor, mikor ébredt és 10-ig még kétszer :shock: Itatom is szegényt állandóan :D

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Nagyon faradt vagyok,de azert irok par sort.
Betto,ha visszanezel,Lili rakott fel egy kepet pont amin a habtapi is lathato... :wink: Amugy meg,szivacsfele amit a földre kell tenni es azon jatszik,kuszik a baba..

Vivi,en nem unom az irasaid,es bevallom öszinten hogy nagyon megkedveltelek,szivesen olvasom mikor irsz.


Azt hiszem mara ennyi,mert leragad a szemem..majd jövök.

Kép
ami6
 
 


Betto,meg annyit akartam neked irni,hogy ma akartam nezni a Kincsös kepeket es a 3-ik oldalon egyetlen kep sem jelenik meg. :cry:

Kép
ami6
 
 


Jó reggelt. Megint 2 napja rossz a lift! És ma le kéne mennem tápszerét és valami anya kajáért a 9-ről 2 gyerekkel és egy ikerkocsival. Nincs kire hagyni őket itthon, szomszéd se. Értékelem ám az ilyesmit.... :?

Képzeljééétek!!!Lili tegnap kutyázás közben fölemelte az egyik kezét, és leül oldalra! Aztán a szabad kezével elkezdett játszani az állványon lévő csörgőkkel!!! :D
Jázmin meg úgy ült kis ideig, mint a cövek! :D
Vendég
 


Szep jo reggelt!

Adri,nagyon szep egyenes hattal ülnek a babok es rengeteget valtoztak. :)

Vivien,hat eleg bunko az az illetö az iwiwen...lehet hogy meg haragszik rad mert kikosaraztad annak idejen. :wink:
Erröl a nyaklancszerü szerkezetröl meg nem hallottam eddig.

Juti,Mark is a nagykadban fürcsizik.Van mikor együtt.Neki is van egy szivacsfeleje,de semmit nem er,mert ide-oda ugral,nyulkal a jatekai utan. :?Milcsi nyugisan fekszik a szivacson??Ja,es csapkodja a vizet,csupa vizes szoktam lenni,igy inkabb en is beülök vele. :lol:

Kép
ami6
 
 


Képzeljétek!

A BKV nem ad kismamabérletet a gyed-re, csak a gyet és gyes-re!
Azt miondják, akinek nem tetszik, az tegyen panaszt a honlapjukon, akkor TALÁN lesz változás!!!
Ez felháborító! Itt vagyok a lányokkal egyedül, menni kell orvoshoz, ide-oda, és a 70 ezer gyedből vegyek 10 ezres bérletet! Nem elég, hogy a járművek jelentős részére fel sem tudok szállni, akkor a maradék sutyerák szolgáltatásért fizessek egy vagyont!( Az autó meg nem mindig megoldható.) És gondolom ezért még hálásnak is kell lenni!
:evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Vivien! Tökéletesen egyetértek! Képzeld, én írtam is egy levelet a bkv-nak, mert már régóta készülök. Itt van:

Tisztelt BKV Zrt!

Ezúton szeretném kifejezni felháborodásomat azzal kapcsolatban, hogy a kisgyerekes bérletigazolványt csak gyesen és gyeten lévő anyukák vehetik igénybe. A gyed összege sem elég arra, hogy a havi jövedelmem 1/7-ét bérletre fordítsam 2 kisgyermek mellett. Mindezt olyan szolgáltatásért, hogy 2 kisgyermekkel bizonyos úticélok egyáltalán nem, vagy nagy kerülőutakkal megközelíthetők. A magas trolibuszokra, mint pl. a 72-73-as trolibusz 2 gyerekkel lehetetlen felszállni, annak ellenére, hogy a közbülső korlátot kivették – szinte megmosolyogtató „bababarát szolgáltatás”. (Nem beszélek a metrók megközelítéséről – ahol a burkolat cseréje fontosabbnak bizonyult a liftek beépítésénél – a baba számára rendkívül balesetveszélyes babakocsiban mozgólépcsőt használni.) Kérem, vegyenek példát a környező országok nagyvárosainak közlekedési cégeitől, és ne folytonos anyagi problémákra hivatkozzanak. Ha európai színvonalú, versenyképes szolgáltatást kapnék közel 10000 Ft-os utazási bérletért cserébe, nem írtam volna meg ezt a levelet. De sajnos az Önök által nyújtott szolgáltatástért még a csökkentett árú, kisgyermekes bérletigazolvány is drágának mondható. Ennek ellenére kénytelenek vagyunk megvásárolni a bérleteket, és ki vagyunk szolgáltatva Önöknek. Kérem, hogy könnyítsék a helyzetünket, és a kisgyermekes bérletigazolványt tegyék elérhetővé a gyeden lévő anyukák számára is.

Üdvözlettel:
Boros Lili
két kisgyermek anyukája

Úgy látom, hogy itt sikernek könyvelik el: http://www.kismamaberlet.hu/index.php Pedig igazából nesze semmi, fogd meg jól...
Csajszik meg ügyesek nagyon! Már amikor megszülettek, látszódott, hogy milyen ügyes csajszik.

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Juti! Ábris annyira szereti az álommanót, mindig megöleli! :)

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Hello lányok!

Hazaértünk a nyaralásból! Úgy maradtam volna még. Most kapaszkodjatok!!! Mert: minden éjjel min. 8 órát aludtam. Szerintem Dani is érezte, hogy itt apihi ideje, és anyura ráfér a lazítás. Olaszországban voltunk, tengerparton. MOndjuk én nem igazán barnultam le, mert csak 4 után mertem kivinni Danit a napra, akkor is csak 50 faktoros krémmel. Szerintem még 1-2 kilót is felszedtem a nagy nyugiban. Meg egyre többször kap babakaját Dani, bár a cicit még mindig nagyon követeli. Imádja a sütőtököt, az almát és a barackot. Olaszoban vettem sajtos babakajat. Kistündérem annyira édes volt, ahogy nyüglődött, amikor azzal etettem. Néha megrázkódott, forgatta a nyelvét, nem tudta, mit tegyen. Aztán csak vettem a lapot, hogy valszeg nem ízlik neki. De nem volt hiszti, meg szájzár stb... :):):)

Küldük majd fotót is, csak még lekicsinyítem majd.

A fülmacerálás azért is lehet (amikor én pici voltam - anyu mesélte) , hogy amikor jön a foga, begyullad az ínye, és átmegy a gyulladás a fülére, és fáj neki. Persze ez biztos ritka, de erre is lehet gondolni.

Daninak nagyon duzzadt az ínye már régóta, de szegénykémnel csak nem töri át a fogacskája :(

Születés - nekem is császár volt, ami nálam is a tolófájások előtt dőlt el. Sajnálom, hogy nem érezhettem, ahogy kibújik, de így kellett lennie. Abba meg borzalmas belegondolni, mi van ha 100 éve élek... De amikor kiemelték Danit, egyből odamutatták véresen, pucéran, rám nézett. Azt a pillanatot sose felejtem. Akkor sírva fakadtam... Bár még nem igazán fogtam fel, mi is történt.

Na most lassan kidőlök.

Puszi

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Kép a parton

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Én is írtam nekik.
Bár képzeld egy másik fórumon alaposan ledorongoltak, amiért én a nagypénzes gyed-es irigylem a kispénzes gyesesektől a támogatást. Nomármost. Gyes mellett lehet dolgozni. Aki meg otthon marad, az nyilván be tudja vállalni a kevés gyest, mert Apuka hoza annyit a házhoz, hogy megéljenek. Aki meg eljár dolgozni, az alapból többet kap, mint az én gyedem. Akkor hol is az igazság?
Vendég
 


Nem baba téma, de remélem nem haragszotok, hogy megkérdezem.
Nem ismertek valakit, aki olcsón szállít bútort?
Van 2 lakás, egymástól kb. 1 km-re. Ezek bútorainak egy részét kéne összecserélni. (kanapé, szekrény, ilyenek)
Nos a legolcsóbb, 30 ezer forint, ami szerintem nevetséges, mert nem 600 kilóméterre kéne, és csupán 3 szekrény, és 2 kanapé az, amiről szó van.
(Föl kell újítanom a lakást, mielőtt a lányok elindulnak. Itt még a nagyi bútorai vannak, kidobni nem engedi, hozzá kéne átvinni. Ahol ő lakik, az anyu lakása volt, és ott normális bútorok vannak, amit ő nem használ. Szóval végülis köze van a babákhoz, mert itt laknak :D )
Vendég
 


Vivien! Most jutott eszembe, hogy valahol olvastam, hogy koraszülött babáknál egy hozzátartozónak ingyenes a bkv. És még egy csomó minden, pl. a pneumococcus-oltás is, de ebben nem vagyok biztos. Talán egy régi Kismamában volt összegyűjtve. Még Szonjánál anno én is utánanéztem, csak ő nem statisztikailag nem számított koraszülöttnek, ezért nem jártak rá a kedvezmények. De mindenképpen nézz utána! Gondolom emelt csp jár nektek.
Én nem sajnálom a gyesesektől a bérletet, én is voltam gyesen, csak a gyedből is nehéz kifizetni a bérletet.

Panka, szuper a kép rólatok! Mindketten nagyon szépek vagytok! Van homeopátiás fogzáskönnyítő, calcium phosphoricum a neve, talán már írtam korábban. Ábrisnak már 3 hónapja duzzadt az ínye, és még mindig nem törte át, de érezhető alatta a fogacska. :cry:

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Halihó!

Ami! Sajna tudom, hogy nem látszik a kép. Próbáljátok már meg azokat letörölni, mert nekem nem engedi :shock:

Panka! Nagyon édesek vagytok!

Vivien! Monodm én, hogy költözz Debibe! Itt még ingyen is elvittük volna! :wink:

Voltunk ma féléves vizsgálaton. A kisasszony 7kg kereken és 66 cm. Mondtam a dokinak, hogy híg a széklete Kincsőnek és néha hasmenéses. Erre csak annyit kérdezett, hogy mióta. Most akkor idegeskedjek vagy sem??? :roll:

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Ne idegeskedj! Lényeg, hogy van!!! Daninak is szokott néha folyósabb lenni... De mostanában a babakajákra hasonlít :) Mintha ami bemenne, egy az egyben ki is jönne :)

Köszi a dícséreteket a képről :) A 100ból legalább lett 1-2 normális...ezen legalább nem látszik az arcom, mert nagyon béna fejeket tudok vágni :)

Vivi! A 30.000 sajna nekem reálisnak tűnik, főleg ha ezért még pakolnak is :(:(:( Érdemesebb vki. haverokat szerezni és utánfutót kölcsönözni pl... Én is eldobtam az agyam a szállítók árától. tesóék költöztek 2 éve, és ezért inkább tetőcsomagtartóval oldottuk meg...

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Manka!

Köszi! Az a baj, hogy nem tudom, hiszek-e a homeopátiában. És ha nem hiszek benne eléggé, tutti nem segít. Szülés előtt is szedegettem a bogyókat, de inkább csak mert nagyon ízlettek :):):) Te hogy vagy vele? Szerinted tényleg segít?

Panka

KépKép
pankamama
 
 


vivi!

Én is régi babanetes vagyok!Sok mindenben igazad van.De sok mindenki nem tehet róla,hogy csak gyesre jogosult.Sok olyan ismerösöm van akinek azért szünt meg a munkahelye,mert a terhesség miatt kirugták.Én végig dolgoztam ,és sose voltam még táppénzen sem.És nem azért vagyok gyesen ,mert apuka kúrva jól keres hanem azért,mert nem volt más lehetőség.Ugyanis a lombikkal kitettek az állásomból. :twisted: Rengeteg ilyen ismerösöm,és sok babanetes lány panaszkodik emiatt.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Panka! Szerintem is szupi a kép. Én sem hiszek a homeopátiában, terhesen megvoltam fázva és szedtem vmit, de nem ért semmit :cry:

Betti! Zalánnak is híg a széklete ha nem eszik gyümit, főzit meg ilyeneket. Egyébként lehet a fogzástól is. Zazónak mielőtt kibújt volna a fogacska 2 óránként volt fosi :shock:

Ami! Köszi a dicséretet :lol: .

Vivi! Nekem is az utánfotós havar jutott eszembe, vagy legalábbis legyen vonóhorog az autón, nálunk nem olyan drága az utánfutó bérlése.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Azt hiszem van itt egy kis félreértés, ami abból adódik, hogy nem egészen olvasták el figyelmesen amit írtam.
A lényeg. NEM az zavar, hogy a GYES kap, hanem az, hogy a GYED NEM!
Ennek a kedvezménynek a létjogosultsága a 0-3-ig terjedő időszakra kéne járjon, és nem a 2-8-ig.


Engem nem illet meg a koraszülött kedvezmény, mert azt csak akkor adják, ha a baba 1500g alatti súllyal született. Ez is érdekes, de mindegy. (az enyémek 1760 és 1800) AZ, hogy lefogytak 1 hét alatt a lélegeztető gépen 1500-ra, az már senkit nem érdekel. Itt is valahogy máshogy kellett volna kitalálni, mert van olyan kis súlyú baba, akinek ezen kívül kutya baja, míg mások hetente járnak orvosokhoz.

Reni. Én is olvasgattam más topicokba, mint gondolom mindenki. Mindenhol a saját problémájuka tartják az emberek a legfontosabbnak, és megszólják a többieket. Példa: Volt olyan lombikos hölgy, aki kerek-perec kijelentette, hogy a lombikos babákat sokkal jobban szeretik a szülei, mert őértük megszenvedtek. :shock:
Az örökbefogadók az összes spontán fogant babás anyukát kibeszélik, aki panaszkodni mer egy kicsit terhesség alatt, hogy nem érdemlik meg a gyereket, ellenben ŐK, az ÖRÖKBFOGADÓK milyen boldogan viselnék a hányást és rosszullétet, utolsó hónapokat, stb.

Tehát szerintem el kéne volnatkoztatni attól, hogy kinek, hogy jött össze a baba. Elhiszem, és megértem, hogy akit lombik miatt bocsájtottak el, annak mennyire hiányzik az az összeg, amitől elesett. De nem hiszem, hogy ez indokolja, hogy mivel ők csak gyesre jogosultak, ezért a gyedesek ne kapjanak semmit.
Én rendszeresen járok a lányokkal minden féle kontrollra, és nagyon nehezen tudom kifizetni még a jegy árát is dupla annyi járműre mint kéne, csak mert nem lehet fölszállni a kerülő mentes úton a buszra/villamosra/metróra ikerkocsival. Mint említettem, a kocsi nem mindig megoldható.

És mégegyszer: NEM AZ ZAVAR, HOGY A GYES KAP, HANEM, HOGY A GYED NEM!
Vendég
 


Vivi!
A gyerek születés maga a csoda.Mindegy hogy,hogyan sikerült.
Én nem szokatam magam sajnáltani soha sem.Megértelek a gyed miatti gond miatt hátha történik valami vátozás ez ügyben.
rengeteg elkseredett ember van sikertelen terhesség miatt,ezért ilyen megkeseredettek az emberek.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Ezt én teljesen megértem. Átérezni nem tudom, nem is mondhatnám, hogy tudom, mert nekem spontán babák. Biztos nagyon nehéz, ha nem sikerül a baba. :cry:


Csajaimnak göndörödik a haja :lol: Nagggyon cuki :lol:
Remélem nem fogják úgy utálni, mint én :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Betto,probaltam kitörölni azokat a kepeket,de nekem sem sikerül...hm.. :?
Par uj kep rolunk

Kép

Kép

..es a fogacskak...
Kép

Kép
ami6
 
 


Ami! Nagyon édi Mark!

Vivien! Megértelek.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Kép
Kép Addideee!!!
Kép Najóóóóó... De azért fogom.
Kép Lilimanó
Kép Lilicic
Kép :P Jázmin nyelvét elviszi a cica
Kép Kukuccs Jázmin
Vendég
 


Remélem nem haragszotok a fotóözönért...
Vendég
 


anny81 írta:Képzeljétek mit találtam egy boltban. Bár lehet, hogy csak nekem újdonság :oops:

SZóval a gyerek nyakába kell akasztani egy nyaklánc szerű szerkezetet (kicsi medál formájú), anyukánál van a másik fele, és ha a baba 15 méternél távolabbra megy, akkor elkezd sípolni. Lehet, nem hülyeség. Bár gyanítom az én lányaimnál egész idő alatt visítana a 2 gép :lol: AMúgy 5000 ft.


Túl sok gyakorlati hasznát nem látom :cry:
15 méter... elég ahhoz, hogy a gyerek már kifusson az úttestre és elüsse egy autó :cry:


Kismama-bérlet
Nesze semmi, fogd meg jól!
És az is csak a nagyvárosokban élő mamiknak. A vidékieknek meg semmi... :evil:
Vendég
 


anny81 írta:Remélem nem haragszotok a fotóözönért...


Még-még-még :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szerintem az ilyet kiránduláskor, vagy a Margit szigeten, vagy ilyen helyeken lehet jól használni.
Vendég
 


Kép
Kép
Vendég
 


Vivien
Nm tudom :oops:
Valahogy nem érzem benne azt, hogy biztonságos lenne :cry:

Azt remélem tudod, hogy ikrekre duplán jár ám majd a gyes? :wink:
Vendég
 


Nemtuttam. A gyed az szimpla, mindenesetre. Bár a 20 ezer megduplázva még mindig kacagtató.

Lehet, hogy fáj a torkom... :cry: Szerintem azon az egyetlen hideg napon fázhattam meg, amikor kimentünk a Solymári Auchanba.

Hááát, a póráznál emberibb. Meg villogó bizgentyűt is láttam már gyerek nyakában :shock:
Vendég
 


Istenem, mindjárt 8 hónaposak leszünk!! Olyan nagy lányaim vannak, hogy csak na! Hihetetelen!

Már úgy lehet velük kommunikálni, és hallgatnak a nevükre is (többnyire és mindkettejük nevére mindketten :lol: ...bár ez remélem nem marad igy :shock: :wink: )

meg egy csomó kis apróság van, amiből tudom, hogy figyelnek, és reagálnak igényük szerint. :D
Vendég
 


Lehet, hogy én nagyon értetlen vagyok :oops:
Pl. mi értelme ha csipog a szerkentyű, ha Lili egyik irányban 15 m-re tőled, Jázmin meg a másik irányban 15 m-re :roll:
A 15 méter nagyon sok!!! Meg egyébként is, látom, hogy beste kölyke merre van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dupla gyes
Van ikres ismerősöm, aki inkább gyest igényelt gyed helyett, mert így többet kap :wink:

És én sárgulok :oops:
Hajról, fogról beszéltek :roll:
Ádámnak egyik sincs :cry: vagy :lol:
Vendég
 


Annyira aranyosak, ahogy nyílik ki az értelmük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom ritkán irok,nem vagyok aktív tag,de ezt hadd kommentáljam én is.

Nem póráz hanem gyerekhám,és ha a kisfiad/kislányod természete olyan hogy kevés vagy hozzá,akkor speciel eléggé nagy biztonságot szolgálhat.Ha egy forgalmas,nem lámpás,autók nem megállnak,alig zebrás helyen laknék,biztos használtam volna Aminál,mert volt olyan időszaka amikor juszt se azt csinálta amit mondtunk.De mivel falun lakunk nem kellett.

Vivien!
Aki meg otthon marad, az nyilván be tudja vállalni a kevés gyest, mert Apuka hoza annyit a házhoz, hogy megéljenek.


Vagy egyszerűen csak eggyütt akar lenni a gyerekével 3 éves koráig,és nem idegenekre bizni..Ez viszont nem feltétlenül jár eggyütt azzal hogy apuka kurva jól keres.
Én most ellentábor leszek,sztem fiatal korod ellenére nagyon sötéten,pesszimistán látod a világot,elhiszem hogy nehéz két gyerekkel,pláne egyedül,de legtöbbször nekem az jön le az irásaidból hogy mindenben alapból a rosszat látod,minden mindig rossz,mintha az egész világ ellened esküdött volna.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Vivi, Laura! nagyon édik a gyerkőcök.

Laura! Nekem tök szimpi, hogy ennyire állat barátok vgytok :lol: , én is az vgyok csak a párom nem :roll: .

A "póráz", szerintem jó találmány, bár biztos furán néz ki, de gondoljatok bele ha épp a nagyi viszi a rakoncátlan kisunokát a játszótérre és már sajna nem bírja az iramot, vagy nekünk ikreseknek ha a 2 lurkó 2felé szalad.

A fotóalbumnál mi az új jelszó? Elfelejtettem :oops: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Kicsit unom, hogy folyton magyarázkodnom kell.
Nem az a probléma, ha az anyuka otthon akar maradni 3 évig. Véleményem szerint, bár ezek szerint tök mindegy mit írok, mert valaki mindig félreérti, 0-3évig kéne járni a bérletnek. Ebből indult ki az egész.
Még mindig azt gondolom, hogy ahol valóban nagy a szükség, ott nem az lesz a fő gondja anyukának, hogy napi pár órát idegen vigyáz a 2-3 éves gyerekre, hanem, hogy el is kéne tartani. Tehát ha apuka hazaállít 40 ezer forinttal, akkor ő is munkába áll a gyes mellett, ha meg akarnak élni.
Szó sem volt "kurva jó keresetről".

Pesszimista vagyok. Na és?
Én meg azt nem szeretem (NEM RÁD VONATKOZIK), amikor valaki a szerencséjét saját erényének állítja be.
Örülök, hogy vannak olyan emberek, akik mindig boldogok, optimisták, és minden nehézséggel bátran szembenéznek.
Én úgy látszik gyenge ember vagyok, mert nem viselem könnyen, hogy apám terrorizált 20 évig, majd láttam anyámat haldoklani, majd meghalni, hogy mindeközben egyszer nem kérdezte meg senki, hogy hogy vagyok, plusz a jelen helyzet. Sajnálom, hogy nem vagyok elég optimista neked.
Azt hittem, azért vagyunk itt,hogy ha valakinek gondja van, azt megoszthassa a másikkal, de úgy látom csak az a jó, ha szépen süt a nap és kék az ég.

Bocs, hogy rontom a topic hangulatát. Többet nem fogom.
Vendég
 


Nos az én véleményem az, hogy igenis mindenkinek járhatna az a bérlet, bár debreceni vagyok, rám nem vonatkozik.
A bölcsi szerintem gyerek függő. Van akinek jót tesz, de van olyan gyerkőc aki nem tudja elviselni. Nővérem kislánya a mai napig mondja, hogy ott volt a legjobb az ovit már kicsit sem szereti úgy, mint a bölcsit! És bizony tényleg nem mindig lehet otthon maradni 3 évig a gyerkőccel, akármennyire is szeretné az ember. Amikor van a házon 40 000Ft-os hitel és a gázt egy évben 20-szor emelik és minden mást is mellette, akkor sajna nem biztos, hogy otthon tud maradni a szülő még hogyha a bölcsöde nem is oylan szimpatikus. És pesze nincs olyan rokon, akire bízni lehetne a gyerkőcöt/ket egész napra.

Én megértem Vivit a panasz miatt is, nem lehet könnyű. Nálunk Kincső nem volt hasfájós, de ő nem, hogy egy ordító gyerkőccel volt otthon egyedül, hanem kettővel. És bizony azóta is van mindig valami, mint minden babánál. Nekem igaz egy szavam sem lehet, hiszen van otthon apuka (hogyha nem a tékában van), nagyszülő nuku, sógornők még nem igazán alkalmasak a gyerekfelügyeletre, így mindig velem van, amit nem bánok,de néha azért én is kiborulok. Az őszintét megmondva abba bele sem merek gondolni, hogy akár kettő is lehetne otthon. Persze most jön az, hogy én akartam, ez az anya sors, stb. De természetes, hogy az ember kifakad és már nem bírja. Ilyenkor jól jön egy ember , vagy fórum, ahol elpanaszolhatja a bánatát és máris jobban érzi magát.
Szóval ez az én szerény véleményem!

Ami! Köszike! Szerintem megpróbálom az egész Révész családot letörölni és újra fogom tölteni. Hátha úgy már megmarad :wink:

Laura! Kicsit sem látszik még fehérnek a fogacska helye? Sebaj, addig nem fog nyűgös lenni a kis krapek :wink:

Vivien! Ládod, hamar el telik az idő, lassan 1 évesek lesznek :wink:
Göndör hajacskákról közeli fotó? képeket még-még-még!
Én imádom itt is nézni nem csak az albumban! :wink:

Kép
bettó
 
 


Betti
Debrecenben is lesz szeptembertől kismama-bérlet :wink:
Semmit nem vettem eddig még észre a szájában... lehet, hogy nekünk protkó kell...

Jadika
Pedig hány embertől kapunk a kutyák miatt :cry:

Én is szeretném tudni az albumhoz a jelszót!!!!!
Vendég
 


Ahány ház annyi baba

Képzeljétek nekünk már van 2 fogunk alul, illetve felül egyszerre 4 bújik.... :shock:
viszont mozogni nem akarunk :cry:
zsuzsi80
 
 


Laura! Bocsi, látod engem nem érint, nem is nézek utána :lol:
Jól tudom? Azt hiszem egy éves korig kell mindenképpen kijönnie az elsőknek, hogyha addig nem akkor kell dokihoz menni. Mi is szerettünk volna kutyát, de nem kertes ház, ill. társasház jellegű a lényeg, hogy nincs sok hely állatkáknak :(

"album" :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Vivien! Te irtad Magadról hogy rossz természeted van,stb,stb.
Légy annyira felnőtt hogy elfogadod azt is ha valaki negativ dolgot mond.Nem is értelek,Mindenki azt irta hogy szereti amiket irsz,és most az én mondataim után meg leirod amiket irtál.Szeretnek Téged,ez a lényeg nem?
Azt hittem, azért vagyunk itt,hogy ha valakinek gondja van, azt megoszthassa a másikkal, de úgy látom csak az a jó, ha szépen süt a nap és kék az ég

Ezt pont nekem irod?Ezt nem gondolod komolyan ugye?
Nem nekem nem vagy optimista hanem Magadnak!
És ha hiszed ha nem nem is akarok se vitázni,se megbántani,csak leirtam hogy nekem mi jön le az irásaidból.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Juti! Írtad 1x hogy mit kell csinálni amikor Milcsi szinte nem vesz levegőt úgy bele lovalja magát a sírásba betudnád írni megint :oops: :?:

KépKép
KépKép
jadika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: