Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és az első amit hallottam Milánról: "Milyen hosszú szempillái vannak!" Ezt egy nővérke mondta, amikor vitték lemérni, meg megvizsgálni! Ezt a mondatot azóta már ezerszer hallottam, és mindig eszembe jut, hogy születésekor is ezt mondták már. És nagyon büszke vagyok!!!:)

jutiboszi
 
 


Csajok! Egy szavam nem lehet! Már 2 órája alszik megint, és éjjel is jól aludt, igaz, többször felkelt, de cici, és már aludt is vissza. Újabban nem kell neki se a tea, se a víz, csak cici éjjel is. Néhány korty, és már alszik is!
Na, felébredt! Mosolyogva! :) Kíváncsi vagyok a ma éjszakára!

jutiboszi
 
 


Nem ide tartozik, de leírom, ha megengeditek, mert most történt, és elég fura érzés... Pedig tök hülyeség, nos...
Bejelöltem az iwiwen valakit, akit 27 éve ismerek. Legalább is én azt hittem, hogy ez a 27 év elég ahoz, hogy ismerősnek tekintsem, mégha pár éve nem is találkoztunk. Én minden nyarat 21 évig a nagyiéknál töltöttem vidéken. Ott lakott ő. Tehát minden nyáron 1-2 hónapon keresztül naponta összefutottunk, beszélgettünk, játszottunk stb. Nem voltunk persze a legjobb barátok, de az iwiw nem is a legjobb haver, hanem az ismerősök oldala. Erre ír nekem egy elég rideg/durva levelet, hogy ő nem jelöli vissza akit nem ismer, de a visszautasítása egyértelmű kell legyen nekem :shock: :shock: :shock: Ha nem is ugrott be neki elsőre, hogy ki vagyok (bár ebben kételkedem), akkor is ha rákattint a közös ismerősökre, látja, hogy az egész falu ott van. Vagy lehet, hogy még mindig az macerálja a csőröcskéjét, hogy 15 éve visszautastottam, mikor azt a béna szerelmes-levelet írta? :twisted:
Minden esetre visszaírtam, hogy ebben az esetben remélem nem veszi majd rossz néven, ha összefutunk a faluban, és nem köszönök neki.

Azért tök rosszul esett. Mintha orrba-szájba jelölgetnék be boldog-boldogtalant. Engem már jelölt be tévedésből olyan, akit nem ismertem egyáltalán, de eszembe sem jutott ilyen tahó levelet írni neki.
Szóval most olya hülyén érzem magam...mégha hagynom is kell a francba...
Vendég
 

 
 

Nekem ami nagyon megmaradt a szülés után elsőként Kristófból a bőre érintése. Ha erre visszagondolok még mindig érzem azt a bizonyos érzést, olyan finom puha volta bőre, és olyan hihetetlenül fura tapintású. :) És innnetől úgy fél napig semmire nem emlékszem, még arra em, hgy megmérték, fürdették stb, és utána visszatették a hasamra. Erre olyan szinten nem emlékszem, hogy még akkor sem ugrott be, mikor megláttam fényképen, hogy tényleg igy volt. Na mondjuk az ábrázatomból ítélve nem is csodálkozom, hogy kiesett teljesen.:) És tényeg onnantól kezdve, hogy kicsuszant, eltűnt minden fájdalom ami a szülés körül volt, igaz nálam volt bőven más fájalom utána.:(

Lecso,
Nálunk nincs gond a sexel, olyan mint előtte, pedig nekem 12 öltésem volt kivűl-belül..Mikor meghallottam, hogy mennyi öltéssel varrtak össze, én keresztet vetettem a sexnek.:)

Sajnos nálunk megincsak egyszeri alkaolom volt a jó éjszaka, most 1,5 óránként volt riadó, ha megettem, akkor is, lehet kellene már nekünk az új 2-es tápszer.

Vivi,
Sajnálom, hogy igy jártál, elég bunkóság ez az ismerősődtől, mert ha nem is ismer meg, akkor legalább normálisan is lehett volna érdeklődni hogy ki is vagy valójában.

Kép
k.krisztina78
 
 


Sziasztok csajok!

Fürdetés hogy megy nálatok? Mi nagykádban fürdünk, engedek egy kis vizet, és simán fekszik a kádban, de mostantól még jobb a fürcsi, Milcsi is élvezi. Anya vett neki a Tesóban egy szivacsot, csak a lába lóg le róla, és azóta végigvigyorogja az egész fürcsit.
Ajánlom minden babának, nekünk nagyon bevált:

Kép Kép

jutiboszi
 
 


Bettó!
Szonja rucijai ált. a turikból valók, vagy H&M-ből, vagy a Nextből. AZ éppen turis. Ha kinövi, szívesen nektek adom, bár elég nagy, 4 évesre való :)

Jutikám, nem akarlak sürgetni, de hogy állsz a manókkal? Tudod, Ábrisnak 16-ra kellene, ami most szombaton van, bár neki tökmindegy, mikor kapja meg, inkább csak nekem fontos. De ha csúszik végülis, az sem baj.

Lecsó,
Szonja után jó pár hónapig elég gáz volt a szex. Most nem volt ilyen gondunk, ez mindenképpen pozitívum. :oops: Szerintem a hiányérzet független a sorrendtől. Szonjánál is volt hiányérzetem (az, hogy nem adták oda rögtön), meg most is.
Ja, és még azt se mondhatom el, hogy a császárért cserébe nem fájt az Ábris szülése, mert kb. 5x!!!! annyira fájt, mint Szonjával!!!

Vivien, iszonyat tahó az az alak. Jobb is, hogy nincsen az ismerőseid között. :twisted:

Pussz

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Mármint a vajúdás fájt. A csasziból könnyebben felépültem, mint mondtam. :)

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Lili!

Készül, illetve 99%ban készen van Ábrisé, csak a pofiját kell holnap ráhímeznem, meg a nevét, ha kérted, most nem tudom, fel van írva, hogy kinek kell nevet hímezni! De ha Te is úgy kéred, mint Milcsi manó, arc nélkül, akkor most szólj, mert akkor nem hímzem rá, csak a nevét. Nos? Írj sms-t, mert nem tudom, hogy holnap tudok-e netezni! Szerdán fel tudom adni postán, küldöm elsőbbségivel, hogy péntekre odaérjen! Oksi???

jutiboszi
 
 


Nálunk egyik nap tök jól jött ki az etetés. Elöljáróban annyit, hogy mostanában Lili 10-ből 9-szer nem hagyja, hogy más etesse. Nekem kell.
Nos itt volt unokanővérem, és készült a Lili táplálásra. Lili feszeng, fintorog, forgatgatja a fejét, majd rám néz és közli: ana!

Pontosan tudom, hogy nem "anya" volt, mert máskor is mondja csak úgy, de jól jött ki És persze azzal áltatom magam titokban, hogy engem akart
Vendég
 


Vivi!

Nekem Milcsi cumirágás közben mondja: anyaanyaanya, így rágja a cumit. Ez se tudatos, de édes!! A múltkor meg babával játszott, nagyon vigyorgott rá, és azt mondta: bábá. Olyan jól jött ki az is, meg egyszer egy rokon nagyon dicsérte, és bólogatott neki a rokon, Milcsi meg rávágta tisztán: igen! Olyan viccesek ezek, fel is írom, mert ezen még később jókat vigyorgunk majd.

jutiboszi
 
 






Juti! Milcsi nagyon édes pasi még mindig! Pofira nem sokat változott, csak kopaszodott. Tök cuki! :wink:

Manka! Köszi :wink: Aranyos vagy. Nem tartod meg? Hátha a 3. kislány lesz :wink:

Vivien! Ezt azóta csinálja a nagycsaj mióta "kirándultatok" ? :(

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Juti! Nagyon szép Milcsi :lol: , és természetesen az összes baba!

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Bettó: Úgy érted azt, hogy csak tőlem eszik? Hááát, nagyjából igen. Meg Lilicic olyan kislány volt eddig, aki szinte csak akkor aludt el, ha egyedül lehetett a kiságyban. Hát most ez is megváltozott. Ha csak az ajtó felé közeledek, már görbül a szája és nyüszít. Altatni kell, de nehezen hagyja magát, pedig hulla fáradt. Tegnap remegett a fáradtságtól, és közben kérlelve vigyorgott rám, de juszt se aludt.

Jadika!

Istenem, az enyémek SOSEM fognak ülni!!! Annyira lefoglalja őket a hiszti :wink: :? :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem,nyaralni voltunk 10 napig anyuméknál,aztán azóta kissé felborult Patyka ritmusa.Ott anyuéknál kijött az első foga,egy hét múlva meg a második is.Összevissza evett meg aludt anyáméknál,mióta hazajöttünk meg hajnalban szinte semmit nem alszunk,nappal alig eszik,hajnalban meg két óránként.De közben se alszik,csak nyűglődik.Hogy a melegtől e vagy a foga miatt most ki tudja.Nappal hulla vagyok,ha meg alszok akkor éjszaka nem tudok aludni,igy inkább nem fekszem le nappal,hanem vhogy átvészelem a napokat,bár közbe itt van ugye Ami is,főzni kell.stbb,
Még olvasni se nagyon tudok,mert Ami elrángat a gép mellől:anya,ne gépezzél már cimszóval!Most is itt ugrál,hogy egyet legózzunk ,aztán mehetek ebédet csinálni.
Én tegnap kezdtem el Petykának adni barackot,elég szépen megette.

Juti!Ne haragudj hogy nem irtam,de nem voltam ugye itthon.Én most nem kérek babát,köszönöm.

Ami viszont nagy öröm hogy Ami nappalra szobatiszta,se alváshoz,se utazáshoz n incs pelus,és már negyedik napja kel fel reggel száraz pelussal,úgyhogy ma éjszakára nemis teszek rá.

Dobok egy képet a két gyerkőcről
Kép

Megpróbálok majd gyakrabban jönni!Puszi!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!

Oksi, nem baj, hogy nem írtál, csak annak csináltam úgyis babát, akivel pontosan lefixáltam! De ha valamikor szeretnél, szólj nyugodtan!

Nagyon édesek a gyerkőcök, gratula a fogacskákhoz! Szerintem a fogzás is lehet az oka az összevisszaságnak, meg a meleg, meg a frontok, minden egyszerre. Meg aztán változnak is a gyerekek, én már nem csodálkozom semmin. Milcsi is egyik nap így, másik nap úgy. Tegnap pl egész nap ki se mehettem a szobából, mert amint meglátta, hogy kifelé készülök, azonnal sírás! Meg a kajával is össze vissza vagyunk. Éjjel még mindig 3-4 alkalommal felébred és cicizik. Nappal meg van hogy 4 óránként.

Adrienn!

Nagyon szépek még mindig az ikrek, komolyan, úgy nőnek, mintha minden képen más babát látnék. Tök jól ülnek! Már én is várom, hogy Milcsi egyedül üljön! A szándék megvan benne, csak erősödnie kell, hogy meg is tartsa magát.

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Vivien! Biztos hamarosan nálatok is így megy majd az ülés. Én meg az éjszakák miatt vagyok irigy-irigy. :lol:

Nálunk is volt olyan időszak mikor csak tőlem fogadta el Zazó a kajcsit.

Amióta tud ülni Anna sokkal kevesebb a hiszti, már csak akkor ha fáradt.

Annának 3 fogacska látszik már :lol: , Zazónak 1 :lol: .

Az éjszakáink 23:00-tól rettenetesek Anna kezdi és van hogy 3/4 van hogy 2 óránként kel, ha véletlenül Ő nem ébred akkor Zalán :lol: , de már csak mosolygok rajta. Zalán 1x max 2x kel, de ma pl. 5-kor kelt :twisted: , jó kipihent vgyok, de ehez is hozzá lehet szokni :? .

KépKép
KépKép
jadika
 
 



Halihó!
Végre! Ma csak 3-szor űltem le a géphez, most sikerül írni is!

Adri! Nagyon ügyik a gyerkőcök! Hogy űlnek így? Maguktól felülnek, vagy hogyha ülteted és az első képen miben űlnek?
Éjszakák miatt nagyon nem irigyellek! Kopp-kopp két napja megint csak egyszer ébredünk, volt már olyan, hogy este fél 9-kor elaludt és majd csak hajnal fél 5-kor ébredet! Nálunk a nappalok a nyűgösek. Remélem hamar vége lesz ennek az állandó meleg hideg változásnak, vagy a fogacska szezonnal :roll:

Pilchard! Nagoyn édesek a gyerkőcök! Gratu Aminak! :wink:

Én megmondom őszintén, próbálom védeni a természetet és magyar termék párti is vagyok, de a mikroról tényleg jó dolog. Főleg, amikor olyan nyűglődés van, hogy csak kézben jó sehol máshol :D

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Sajna maguktól még nem tudnak ülni, én ültetem őket (gondolom erről is megoszlanak majd a vélemények). Zalán ha már nem tudja tartani magát elhasaltatom, Anna nagyon ügyes, viszont Ő nem tud 4kézlábon lenni nehéz a popsi :lol: .
Betti! Mózeskosár :lol: , van 1 kombi nem ikres babakocsi bent a lakásban, ebben is szoktuk altatni Őket.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Istenem, Kincső is milyen nagylány. :) Én nem a saját lányaimon veszem észre az idő múlását, hanem a tiéteken :D Jázmin alvós képek:
Kép Kép Kép Kép

És Lili alvás
Kép Kép Kép
Vendég
 



Adrienn!

Én úgy hallottam, hogy akkor szabad ültetni őket, ha már meg tudják tartani magukat. Szóval ha a tieid ilyen szépen tartják magukat, akkor szerintem nincs ezzel semmi probléma, persze nem vagyok orvos. :) Én is szoktam, illetve minden nap megpróbálom, hogy tud-e már Milcsi egyedül ülni, és eddig nem, úgyhogy olyankor mindig lefektetem. Csak max. az ölemben ül, de akkor is fogom. Ráér még. Viszont ügyesen elkezdett hason tolatni, és ha hason van, állandóan négykézlábra akar állni, ügyesen támasztja magát a kezével. És hintázik, és néha halad előre is -véletlenül. :)

jutiboszi
 
 


Vivien! Tündériek :), nekem is van hogy kidugják a lábukat, te nem félsz, hogy hirtelen mozdulnak és eltörik? Mekkora ágyuk van olyan picinek tünnek benne? Nekünk is ilyen légzésfigyelőnk van :).

Juti! Hát igen a dokinénink szerint is mászni kéne előbb, Anna ugyan próbálkozik de csak éjjel a kiságyában tud haladni :), ez van viszont imád ülni képes félórát is egyenes háttal ülni, persze ha meggörnyednek egyből elfektetem őket.
Zalánra viszont már nagyon figyelni kell, 4kézlábról ma előre vagy 30 cm ugrott Ő is jól meglepődött. Meg ha ül húzná fel magát állni, nagyon édi :) a védőnénink szerint 1 hónap se kell és áll.

Egyébként én is dillemázok a komp vagy no komp között és hallottam jót is rosszat is. A védőnénink mesélte hogy az unokaöccse semmit se csinált és a sógornője kiváncsiságból bele tette erre a gyermek elkezdett forogni, mászni stb.. Úgy tudom hogy hogy azért fontos hogy másszon a gyerek mert dixlesziás (nem biztos hogy így kell írni) meg még 2 hasonló betgség kialakulhat, de itt vagyok élő pédának én nem másztam mert kengyelbe voltam és mikor lekerült rólam egyből felálltam. Ki tudja mi is a jó igazából.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


70x140 az ágy. Ők meg kb.68 centisek és 7,9 kilósak. Később át lehet állítani sima ággyá. Szóval remélem ellesznek vele egy darabig.
Vendég
 


Vivien! Nagyon édesek a csajok! De jó neked! Nekünk picike ágyunk van, már nagyon bánom, hogy nem a nagyobbat vettük :evil:
Szép a vonalzó!

Kincső kb. 1-2 percig űl NÉHA! Van olyan is, hogy egyből elborul. Állni nagyon akarna a drága, hogyha megfogom a kezét még tud egyensúlyozni is, de persze ezt sem sokáig. A sláger a hintázás :)

Tesóm kislánya sem mászott, vagyis először elindult, egyszer elesett, azért mászott és végül 10 hónaposan járt. Ja és kompos volt ő is. Én is nagyon dillemázok :wink:

Kép
bettó
 
 


Akartam nektek képet mutatni Ábrisról, de a picasa-ra váltottam és most nem megy. :? Nem tudjátok mi lehet a gond?
Itt vannak:
http://picasaweb.google.hu/lili.boros/MamKnLAgusztusban

Van Juti-babánk, azaz Ábris babánk, és nagyon szereti a célszemély. :) Nagyon szép lett, köszönjük Juti!

Jó éjt!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Én kaptam használtan egy babakompot. Gondoltam jó lesz, ha meg nem használom, majd továbbadom, vagy kitámasztom, és akkor esznek benne. Próbaképp beleraktam az egyik csajszit, hááát, marha nagy nekik. Egy átlagos 7 hós baba, azért nagyobb, legalább centire. Az én lánykám meg elveszett benne. Szóval mire tényleg használni tudnám (ha akarnám), addigra elveszti a jelentőségét.

Nálam is ülnek a csajszik, ha fölültetem őket pár percig, de azért nem ilyen egyenes derékkal. Ha fogom a kezüket, akkor nagyon szépen egyensúlyoznak.

Ma Jázmin este 9-től reggel 7-ig aludt :D
Lili persze nem :?

Olyan fura látni, ahogy egyre jobban fedezik föl egymást :)
Többnyire Lili produkálja magát, Jázmin meg hangosan kacag rajta :D Utána meg "beszélgetnek". Már most féltékeny vagyok a kapcsolatukra :oops:
Vendég
 


sziasztok!!!

Épp klippeket nézegetek a youtube-on,őszintén bevallom könnyeket csalogatnak ezek a számok a szemembe!Imádjuk!

http://www.youtube.com/watch?v=aEKMrwl-D70&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=0VMlljzJ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=XPqEHABmgEk

http://www.youtube.com/watch?v=3JlTIhHHwLo

Kép

Kép
lecso
 
 



Csajok!

Készül ám a többi baba is, csak Ábrisé sürgős volt, mert holnap lesz a névnapja! De a legkésőbb jövő héten postázom a többit is!!! Olyan fura ilyen sokat csinálni. Egy egész focicsapat lesz kész lassan! :)

jutiboszi
 
 


Tehetek nektek egy kis önvallomást? :oops: Aki un már engem, az nem olvassa végig :wink:

Szóval elég rossz természetem van. Ezt már biztos észrevettétek. Méregzsák vagyok, akaratos, és uralkodó típus. (KOS :) )
És kicsit irígy is. Nem a szó klasszikus értelmében, inkább csak..na leírok egy aktuális példát. Unokanővérem 6 hónapos terhes. Már a második 4D-t csinálják, és küldik az arc fotókat. Ez eddig oké. De én úgy kapartam össze 14 ezer forintot az iker 4D-re, ami nagyon pocsék lett, és 1db arc nem látható rajta. Abszolút felismerhetetlen rajta minden. Ez dühít. Ez amolyan szegény embert az ág is húzza feeling, mert nem elég, hogy ami pl. Neki csuklóból megy, azért én hetekig kínlódtam, és kölcsönkértem rá apámtól, és még sz@r is lett, de nagyon!
Szóval abszolút kidobott pénz volt! Ez nekem nagy összeg a semmire, ő meg ha akarja naponta csináltathat hármat. A pasija havi fél millájából telik rá. Mindent megadhat a gyerekének, amit csak akar, nem gond 30 ezres kiságyat venni, csináltatni a konyhabútort, és évente 4-5x külföldre utazni, minden nap étteremben enni.

Igaziból nem irígy vagyok, hanem nem is tudom. Bánatos, amiért az én gyerekeim anyagilag hátrányban vannak. Persze nem a fél milliós fizetés a mérce, mert ez azért nem annyira általános. Meg messze nem dicsekvős lány a rokon, turkálóban vásárol, meg ilyenek, de filléres gondjai sosem lesznek.
Ő jóval nyugisabb fajta mint én (ilyen körülmények között azért ez nem annyira meglepő), de a természete is jobb. Barátságos, én meg nem.

Hétköznapi szinten nekem sincsenek gondjaim tulajdonképpen, csak ezen kívül mást nem akarjak. (mármint rendszeres utazás, mozi, színház, étterem).

És most, hogy ezeket leírtam, már nem is tudom, hogy mi a bajom :oops:

Ezért jó ez az oldal. Az ember kiadja a feszültséget :D

Bocs, ha fárasztó voltam... :oops:
Vendég
 


Vivi!

Fel a fejjel!!! Ez az oldal azért van, hogy leírjuk mindazt, amit le akarunk írni! Én személy szerint SOSEm unom, amit írsz, néha jókat vigyorgok a vicces dolgokon, vagy együtt bosszankodom Veled, de sosem unom!!! Aki meg unja, az ne kapcsolja be a gépet! :)
Egyébként meg ne is foglalkozz a nálad jobban élőkkel, mindig is lesznek ilyenek, és attól Neked nem lesz jobb! Én azt mondom, ha bármi bánatod van, vedd a kezedbe a csemetéidet, gyönyörködj bennük, és gondolj arra, hogy másnak meg ilyen gyönyörű lányai nincsenek!!! A Te lányaid így is megkapják a legfontosabbat, a szeretetedet, ennél több meg nem is kell. Persze tudom, szeretnél megvenni nekik minden jót és szépet, ezzel én is így vagyok, és sokszor én is nézegetem a kismamákat, hogy micsoda szuper babakocsiban tolják a gyerekeket, és milyen drága ruháik, meg játékaik vannak, de aztán rámmosolyog Milcsi, és el is felejtem. Ő így is boldog!!! Ez a fontos! Az alavető dolgok úgyis megvannak, van hol laknotok, van mit ennetek, lehetne sokkal rosszabb is...nem? Ne bánkódj! Nekünk ezt dobta a gép! :)

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Igaza van Jutinak, nekünk 3 tesónk van (Zolinak 2, nekem 1) és mind jobb módú, de ezen nem görcsölünk úgysem tudnánk úgy élni ahogy Ők. Bennük is az a jó, hogy nem éreztetik, sőt mi tőlük kaptunk szinte mindent csak az a "baj", hogy főleg fiús dolgot :lol: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Viven! Én sem UNLAK!!!!! Nekem is sokszor szembe jut, hogy de ó lett volna Kincsőnek ilyen, meg olyan ágyat, meg babakocsit, stb, DE nem érdekel mosmtár. Látom, hogy boldog, kiegyensúlyozott baba, mint a Te lányaid! És még valami. Sok olyan gyerek jár hozzánk nyáron kölcsönözni, akinek csak a kezébe nyomják a pénzt, hogy ne unatkozzon, holott anyuci sem dolgozik és mégsem foglalkozik a gyerekkel, ami így külső szemmel látszik is. Pénzzel nem lehet nevelni gyerkőcöt, csak szívvel. Sokkal jobban fognak téged szeretni, mert legalább foglalkozol velük! :wink: Ez az én icic-pici véleményem!

Amúgy dög meleg van :twisted: :twisted: :twisted: Kincső még minidg nem alszik :( A hinta viszont megy :D

Ja még valami! Vivien! Én megértem a természetedet! Én is Kos vagyok :D

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból! Egész jó volt, bár az első két nap inkább haza akartam jönni... Máté nem aludt jól, éjjel hamar felébredt, nyűgös volt... Aztán harmadnapra valószínű megszokta, és utána már szuper volt minden! Utolsó előtti nap már két kézzel csapdosta a balcsiban a vizet, tündéri volt. :D Majd leszedem a képeket, és teszek fel!!

Olvasgattalak benneteket, de annyi mindent írtatok, hogy nem is tudok már rá reagálni. Így csak az utolsókra:

Vivien!
Azok a képek, teljesen kész vagyok tőlük! :) :) Micsoda helyzetekben alszanak!! Nagyok édesek!

Juti,
jó ez az kép-sorozat! Hogy látni a fejlődést! Igaza van Vivinek, hogy egymás babáin látni az idő múlását jobban!

Lassan már mindenki 6 hónapos lesz!!! :D :D

Kosok hajrá! Én is az vagyok! :lol: most már érdekelne, hogy ki hányadikán? lehet hogy egy napon is? :wink: Én 10-én!

Vivien!
Ne foglalkozz másokkal, még akkor sem, ha családtag! Nálunk van egy szomorú helyzet! Bátyámat - akit mindig is imádtam - már nem láttam lassan két éve. Nagyon jó állása van és nincsenek filléres gondjai, és ennek köszönhetően (meg a kedves feleségének :( ) teljesen megváltozott. Nagyon pénzközpontú lett!
Nekem is az a véleményem, hogy inkább legyen boldog család a miénk, legyen boldog gyermekkora a gyerkőc(ök)nek, a pénz nem számít. Van fedél a fejünk felett, tudunk enni, más nem számít!!!

Juti, nekünk is van olyan DM-s játékunk :)

Bettó, jól emlékszem, hogy vettél borostyánláncot? Ha igen, használjátok már?

Kép
sylvian
 
 


Ja, a lényeg!
SEGÍTSETEK!

Hogy kezdjem el rávenni Mátét, hogy ellegyen egyedül is? Kb. másfél hónapja nem tud játszani ha nem lát. Most a nyaralás miatt még jobban kell neki, hogy állandóan vele legyek!
Hogy tudnám rávenni, hogy egyedül is játszon valamennyi ideig?
Nálatok ez hogy van?
Tudtok ötleteket adni?

Köszi!

Na megyek, elteszem magam holnapra!

Kép
sylvian
 
 


Szilvi! Én is Április 10!!!!!!! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bettó 2008.08.15 21:21-kor.

Kép
bettó
 
 


Szilvi! Én egyszerüen leteszem a játszószőnyegre, és vagy játszik egyedül, vagy nem. Volt olyan nap, hogy több,mint egy fél órát is játszott, de volt olyan is hogy csak 5 percet. Én egyszerüen kimegyek a szobából és várok. Hogyha sír, akkor sem megyek be egyből. Ma is éppne wc-re siettem és letettem, persze nem tetszett neki, de utána elfoglalta magát és 1/4 órát játszott.
Bizony vettem. Tegnap a meleg miatt nem volt rajta, mert a lábára szoktam tenni, de zokni nélkül leesik. Vol tis nyűglődés. Ma rajta volt. Öltözék így nézett ki: pelus és zokni. :lol: Ma viszont már sokkal jobb kedve volt. Jobb volt az étvágy, közérzete is, sőt a front miatt sem nyűglődtünk. Be tudtam kukkolni a szájába, meg van dagadva neki, de kis fehér fogacskát még nem látok. Remélem azért nem fog hetekig tartani neki :roll:
Jótszakát! Mostmár én is megyek alukálni. :D

Kép
bettó
 
 


Szilvi!

Én is ezzel küzdök mostanában, Milcsi nekem sem akar egyedül játszani! Pedig kell hagyni, mert meg kell tanulnia! Neki is jobb, meg neked is, hogy kicsit szusszanhatsz olykor. Szerintem ezt is fokozatosan lehet. Meg kell találni, hogy hol és mivel tud elleni egyedül. Egyszerre csak 1-2 játékot tegyél a közelébe, hogy azokat "vizsgálgassa", és ha megunta, akkor cseréld le! Meg nem csak játékokat lehet adni, Milán a múltkor eljátszogatott apa egyik táskájával, amit a hegymászós cuccokhoz vett. Van rajta valami színes címke, az érdekelte. Meg a távirányító a kedvenc, meg minden, ami nem játék. Néha egy előkével is eljátszik, szereti rajta a madzagot. Ja, és mindig máshova teszem: nagyágy, kiságya, játszőszőnyeg, padló (takarón), és ha megunja, akkor átteszem máshova. Ja, és amit Bettó írt, az is jó, hogy nem kell azonnal berohanni az első nyüszire, elég csak szólni, hogy mindjárt mész, hogy legyen türelmes. A türelmet is tanulni kell. Remélem tudtam segíteni!

Na pussz!

Megjött a vihar. Fúj a szél, dörög az ég, villámlik, esik....brrrrr. Ezt utálom, de a hideg az jól jön! Csak épp az ablakokat nem merem kinyitni. Félek a vihartól! Milcsi alszik, remélem nem ébreszti fel a dörgés!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Nálunk is úgy zajlik, hogy lerakom Őket a játszó szönyegre, ha van 1 kis nyügi akkor hagyom, akkor szoktam felvenni ha már nagyon sír. Meg folyamatosan beszélek hogy itt vagyok, meg hogy mindjárt megyek stb.. Mondjuk az a jó hogy nálunk a konyhából belátok rájuk Ők meg ha akarnak kilátnak :lol: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Adri!
De jó nektek! A milakásunk szinte egy labirintus :roll: Nemnagyon látok be, és Kincső sem.

Viszont nálunk sokkal jobban elvan, hogyha nem lát és nem hall minket. Hogyha bemegyek valamiért a szobába, már egyből unalmas a játék.

Kép
bettó
 
 


Milcsi most a kiságyában játszik! :shock: Magyaráz a játékoknak, de piszkosul! Kb. fél órája. Már a 3. játékot adtam a kezébe...elvan. Én meg mosok. Már 1 órája dörzsöli a szemét, meg ásítgat, de aludni...azt nem! Dumagép!

jutiboszi
 
 


Bettó!

Most néztem az idokep.hu-n, hogy Sopronban 17,1, Debrecenben 28,5 fok van!!!! Ez azért durva!!!! De nemsokára megy felétek a hideg! Küldöm, okés???????

jutiboszi
 
 


Gyorsan, mert NAGYON MELEGÜNK VAN! :lol:

Kép
bettó
 
 



Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: