Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Háháááááá egy halom gyönyörű kép!!! Naggggyon tündériek ezek a manókák!!!!

Brigi, elhiszem, h nem tudtad kihagyni ezt a "mostholisvagyoktulajdonképpen" Bömbit KépKépKép Persze, kölcsönadom Hamit, de a távozás után reklamációt nem fogadok el!!! Kép Szuper éjszaka Kép Nagyon rád fér a pihenés! Tényleg, hogy megy az alvás, nem nehéz így a végén?

Edit, elhiszem, h megijedtetek a vérzéstől. Egyszer - még a nyár végén, Hami si elesett, pedig akkor még nem járt. A szeme alatt lett egy seb. Először megijedtem, h a szeme, de szerencsére nem az volt. Aztán baromi lassan gyógyult, még most is ott van a helye KépKépKép Remélem, elmúlik, mert csúnya egy ilyen heg az arcon.

Tündér, disósdi miki story KépKépKép A kedvenc képem az öreganyóóóóóóóóós!!!!

Gabi75, olyan ari voltál, hogy azt írtad, h teszel fel képet a picikédről, én meg már olllllyan nagynak látom Dávidot!!! KépKépKép Jó persze pici Kép

Meme, jó, hogy jelentkezel, nagyot nőtt Nóri és amint látszik, igen huncut! Kép

Mucus, háááááát, kelkápi főzelék formájában volt??? Mert akkor egy igazi sárkány vagy KépKépKép Azzal ki lehetne kergetni engem a világból, meg persze a spenóttal is (Barbi Kép), szóval minden gyerekkel nagyon együttérzek, akiket azzal etetnek KépKépKép
Nekünk marha nagy szerencsénk van, mert Hami mindent megeszik, amit adunk neki. Még sose mondta egy kajára, hogy ez nem, de más igen. Van, hogy 3 kanál után azt mondja, hogy nem-nem, na ezt nem szoktam hagyni (kivéve a tízórai gyüminél, amit ha nem kér, akár 3 kanál után, akkor ennyi volt), akkor még kínálgatom - általában megeszi, de nála nem az a baj, h nem ízlik, hanem neki marhára nincs türelme egyhelyben ülni... ha mesélek, akkor könnyebb Kép Ez van. Amúgy meg az van, h amikor szól, h "nem-nem", azaz jóllakott, akkor már nem kap többet.

Zsizsa, hogy van Gabi?

Barbi, küldök szerelőt Ádámhoz fény post Kép Szorítok, h pár nap alatt rendeződjön. Amúgy tényleg nehéz tolerálni az egész napos hisztit, főleg, ha nem tudod az okát. Mert mindjárt könnyebb, ha rá lehet fogni egy kibújó fogacskára Kép +++++++++++++++++++++++ energia!!!!

Gabi, nagggggggyon ügyi vagy, szép a függöny és a mandala is. Én épp most kezdek kreatívkodni, ha bemutatható formában lesz, majd beszámolok, ha ronda lesz, akkor letagadom Kép
Állathangokhoz gratula!!! Kép Hami is mostanában beszédben fejlődik minden nap produkál valami új szót. Ma pl kaka(s) = s nélkül, de kakasra. MEg kop-kop. De olyan tiszta K hanggal, hogy olvadozunk apával oda meg vissza Kép (pedig kiskorunkban mi elég érthetetlenül beszéltünk - úgyhogy nem ránk üt a gyerek! - szerencsére! Szurkolok Haminak, h így haladjon tovább). Állathangokat már írtam asszem, de új a beeeee = bárány. Kép
És folyton olvasni, valamint rajzolni kell, alig játszik mással.

Kivi lennék, Vera Bencéje milyen új állathangokat mond!!! Hiszen ebben ő utolérhetetlen Kép

Viszont megszívtuk de rendesen. Anyukám hiperszuper játékbabakocsit szeretne venni neki karácsonyra. A Brendonban volt, de kék színben, hitegették, hogy lesz majd világosabb színben is karácsonyig biztosan. Addig, addig, amíg a kék is elfogyott és nem jön már, úgyhogy most nem tudja/tudjuk, h hol vegyünk Haminak vmi strapabíró babakocsit. Ha vkinek van vmi 5lete lécci segítsen!!!!

Cupppppppppppppppp
Ann
annann
 
 


Na, most 10 perc sirás után elaludt...Már a kezemben rákezdte, az sem kell,hogy a kiságyba betegyem....Ha nem az enyém lenne, azt mondanám rá,hogy megbuggyant, de igy nem tudok mit mondani...

Tündér, akkor sorstárs kitartás, a remény,hogy lesz ez még igy se, és nem vagy egyedül...ez éltessen...

Ma reggelire megevett Ádám két szeletkét egy almás pitéböl(ö kérte, én elvböl nem ezzel inditanám a reggelitKép),utána egy normál adag baba-gabonapehelyt, egy fél föttkolbászt(tegnapi vacsimaradék) egy csik sajttal,kiflivel és a végén jóóó pár kanál joghurtot...Én csak lestem, hogy fér bele ennyi kaja...Máskor kb egy napra evett meg ennyit, és ez csak a reggeli volt. Elmeséltem apának is, ö is csak hüledzett a telefonban.
Úgy látszik,most elvböl semmit sem a megszokás szerint csinál Ádám, csak hogy ne unatkozzak...

Pocibaba remélem jól van, végre (kop-kop-kop) vége az állandó hányingernek,most már csak 1-2szer jön rám egy nap. UH eredményt kiveséztük,mindene szép és jó, megfelel a korának (ezen kicsit elméláztam,hiszen 40 napos ciklusaim voltak,és mégis akkora,mintha egy normál ciklus alatt készült volna)
Alakul az alakom, a cicim és a pocakom már láthatóan nagyobb, kilóban még nem vészes, 1-2 jött fel rám, de az mind egyhelyreKép
Ádámot ha kérdezem,hol a baba anya pocijában? felhúzza a pólóm,néz nagy szemekkel a hasamra. Aztán ha kérem,hogy adjon puszit a babának, nyújtja a nyakát és csücsöriti a száját a hasamnak. Azt hiszem sejt valamit...Bár még nagyon kezdetleges a dolog.
Egy hónap múlva megyünk újra dokihoz, akkor kapom a 18-ik heti Uh-ra a beutalót.
Ja, és végre hallottuk Doppler készülékkel a baba szivhangját, jó hangosan szólt a vizsgálóban-
Ennyit pocibabáról.

Sziasztok,megpróbálok lábujjhegyen valamit alkotni, megőrülnék,ha valami zajra felébredne hisztigépKép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok

Az egész napos nyűgi nálunk általában akkor van terítéken, amikor Bebi beteg lesz.
De általában nem jellemző rá, hogy egész nap hisztizik. Szerencsém van az alvásával, mert igényli, ezért ha látom rajta, hogy az, akkor csak szólok neki, hogy gyere megyünk aludni, és szó nélkül jön. Napközben nem alszik el egyedül a kiságyba, hanem a mi ágyunkra fekszik,én mellé, és 5-10 perc után alszik is.
Este viszont beteszem a kiságyába, cumi+gyűrögetős társaságával és pár perc után alszik.Kép
Ahogy olvasgatom, látom, hogy még vannak akiknél az éjszaka is macerás.

Állathangok: tesóm kisfia pár hónappal idősebb mint az enyém, és már nagyon korán elkezdte utánozni az állathangokat. A macskát mindíg cicának mondtuk neki, és megtanult nyávogni.
Azt, hogy mit csinál a macska viszont nem tudja, és ha megkérdezzük tőle, hogy :mit csinál a cica -mondja: nyáú,
mit csinál a macska- azt mondja:ma-ma (ezt ő találta ki)

Ti milyen kajákat adtok a gyerkőknek? Amiket Ti esztek, vagy eszik még a bébi ételeket?
Esetelg vmi bevállt recept, amit szivesen megesznek!?
Bebi nagy szopis volt, nekünk elég sokáig tartott egy-egy új ízt bevezetni, és megszertni.
Nyárra eljutottunk oda, hogy minden féle főzit megevett amit föztem neki. Ez tartott két-három hónapig, és azóta megy a válogatás.
Ebédnél már sokszor elsül az agyam, hogy mit adjak neki, amit ha meglát nem kezd el hisztizni.Kép
A gyümölcös, csirkés kaják mennek, de ezzel kifújt. Megint elkezdem neki venni a Kecskeméti ételeket, mert abból van 1-2 zöldséges amit megeszik.

Annann
Gulliverben próbáltátok már a babakocsit?

na mentem
mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 

 
 

Sziasztok!

Dávid Mikulás nagggyon jóóóó! Képaranyos, hogy majdnem mindig tátott szájjal néz, amikor fotózod Kép

Meme, jó hogy megkerültetek Kép Nóri nagyot nőtt és nagyon aranyos képeken.

Ilang-öreganyó csúcs! Kép szombat?

Boti angyalka is helyes, remélem begyógyult a seb

ébredő Bömbi Kép erre szoktam mondani, hogy "kockás feje" van Kép a Miklós nekem is tetszik, de nem fog örülni, hogy együtt kapja a névnapi és a mikulás-ajándékot Kép

kaja-ügy: nálunk sem megy az evés, de ez nem új Kép, Liza mindent megkóstol, mielőtt egyáltalán hajlandó egyetlen kanállal is a szájába venni, és ha mégse jön be, akkor simán kiköpi és nem eszik tovább. én nem tudok szigorú lenni vele kaja-ügyben (talán, mert velem azok voltak a szülők egy kicsit, és annál rosszabbul ettem, minél jobban görcsöltek Kép, mégis felnőttem Kép), viszont egyáltalán nem erőltetem az evést, ha nem eszi a kaját, biztos nem éhes annyira, mert amikor az, akkor nem annyira válogatós. azaz néha ebédidőben uzsonnázunk és uzsonnaidőben ebédelünk, eddig egyedül a reggeli konstans, a néhány kivétel csak erősíti a szabályt.

szerencse az alvás nem változott, kop-kop-kop Kép, éjjel alszik, és egyszer kora du.

nagyon helyes volt ma, mert láthatóan hiányoztam neki az elmúlt másfél napban. mindkét nap dolgoztam de. és tegnap du. vásárolgattunk ajándékokat, és a nagyi vigyázott rá, sőt esténként is program volt. egyszóval úgy 2 napig keveset látott, és annyira örült nekem egész du. és este, és nem is akart egyedül játszani, csak ha mellette voltam, és olvastatott, énekeltetett. és féltékeny apára, amikor puszit kapok, vagy átölel Kép, jófej Kép
mindjárt küldök egy friss fotót, régen láttátok már.

panu
panu
 
 


a fotók:

unalmasak vagytok, én inkább kiszolgálom magam
Kép

nem félek tőled, de el a kezekkel
Kép

tőled sem félek Kép, itt mi jön ki??
Kép

jó éjt mindenkinek, panu
panu
 
 


Hahó!

Szokásos módon csak magunkról: voltunk dokinál, Gabinál az oltáson kívül vírus is közrejátszik a problémákban (tegnap hasmenés, ma takonyhegyek, ronda köhögés egyszer-kétszer). Elegem van egy kicsit. Szerencsére kedve nem annyira rossz, a szerda volt a mélypont.

Mennem kell, húzza el a kezem a billentyűzetről. így kicsit nehéz írni.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Na,még ilyen se volt, nem volt benne a topic a listában, úgy kellett elökeresnem,mert nem volt hozzászólásKép
Azt hiszem lassan kitehetjük a "Érdektelenség miatt megszünt" táblát a topicraKép
Kicsit szomorú vagyok,hogy idáig fajultunk,már szinte alig vannak beirások. Jó pár ember eltünt aki minden nap irogatott, szinte szó nélkül.
Tudom,karácsony, sok dolog és egy(néhol 2) gyerek,na de akik még irogatunk, hasonló cipöben vagyunk ám mi is, és a nap mindenkinél 24 órából áll.
Tudom,hogy sokan vannak,akik elolvassák a beirásokat, de már irni nem sikerül, vagy nem akarnak, vagy inkább magán levelezésben vannak, vagy másik topciba irogatnak inkább, de olyan jó lenne, ha ez a topic se maradna ki a sorból...
Énb szeretek másokról olvasni,mások kérdésére válaszolni, azt hittem ezzel a többiek is igy vannak, de lehet nem...
Szóval csajok hajrá,mert igy tényleg el fog tünni a topic!!!
Szerintem ha csak pár sor erejéig, de olyan jó lenne, ha mindenki igyekezne néha bejelentkezni, hogy tudjunk egymásról,nem???

Na, remélem ez elég egy ébresztönek...

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Hallihó!Kép

Zsizsa
Mi a helyzet veletek? Gabi jobban van már?

Nekünk a múlt éjszakánk kicsit sírósra sikeredett. Már 11 után arra ébredtem, hogy Bebi először halkabban, majd egyre jobban sír.
Akkor csinált mindig ilyet, amikor készült kibújni 1-1 foga. Sokszor fel sem ébred, szinte álmában sír. Bekenegetem neki, és nem sokára meg nyugszik. Nem tudom, talán most is a foga akar jönni?! Már van 12 kettő, vagyis elöl nyolc, és a négy rágó is kint van. Mennyi idősen jönnek a többik? És most melyikek lesznek soron?
Olvastam róla valahol, de most nincs kedvem előkeresgetni, hogy hol.

Kevesen jöttök mostanában! Biztosan mindenki már az ünnepekkel van elfoglalva.
Mi ma vettük meg a kácsonyfát. Majd szétfagytam a válogatásban. Mind össze volt kötözve, és párat szét kellett szedni, hogy lássuk milyen. Csak úgy nem hozok el egyet sem.
Szép formás és sűrű ezüstöt találtunk.
Eléggé szúrós, de direkt vettem ilyet Bebi miatt.
Ugyanis fél a szúrósoktól és nem mer hozzá nyúlni.Kép Így talán nem fogja a fát és a díszeket babrálni.

Üdv mindenkinek
mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok Kép
Najóvanakkorírok Kép Bár én szoktam és nem is fogok elveszni!
Mucus, hasonló napjaink vannak:
1. nekünk is zúzós éjszakánk volt, már a 2. Szopira felébred, utána nyugtalanul alszik KépKép Remélem, megjavul
2. mi is néztünk karácsonyfát.... csakhogy mi nem vettünk, de szétfagytam azért! Amit kertből kellene kivágatni, az nem volt szép, ami meg már ki van vágva... hát nemtom. mi mostanában mindig úgy vágattuk 22-23án. Szerintetek hogy bírja a fenyő a meleg lakást? És milyen fajta bírja és egyáltalán??? Srgítsetek lécci - de úgy konkrét adatokkal, h X fajta Y fokban Z napig bírja Kép
Amúgy leginkább visszaváltós fenyőt szeretnék, ami cserepes és hozzák-viszik, csak most itt nem tudok ilyen lehetőségről. Kép De még utánanézek. (Ja, a másik meg, h azok ált. kopaszok és rondák Kép)

Mucus, sztem most nektek a szemfogak jönnek és csak utána a hátsó rágók. Bár Haminak még csak 6 foga van, úgyhogy nem vagyok tapasztalt Kép

Én a karácsonyi készülődéssel vagyok elfoglalva, bénázok itt a kreatívkodással... Valami nagyon nem akar összejönni Kép De nem adom fel!!! KépKépKép

Jajjj, jajjjj akció van, mennem kell.
Pusziiii
Ann
annann
 
 


hi,
Ann, láttam strapa-stabil gyerek-babakocsit. igaz, a camponában lévő játékboltban. bocsi, az árát nem néztem, tömeg volt és igyekeztem kifelé Kép

Mucus, a fán én is gondolkodom. Lizit nem tántorítja el a szúrós Kép, nem is tudom, mekkorát vegyünk, és azt sem hová tesszük.

Barbi Kép hogy vagytok? örülök, hogy teljesen elmúlt a rosszullét. Ádi mit csinál mostanában?

Zsizsa, remélem, jobban vagytok, utálatos a takonykór Kép

Brigi, még egyben, ugye??? izgulok értetek Kép

ma (is) együtt úsztunk Ilanggal, Apukájával, és a partról figyelő Tündérrel. Ilang még mindig helyes, huncut szemű baba, és a vízben jól bírta. Liza a háton-gyakorlatokat bojkottálta (béna panu Kép). Aztán az öltözködésnél Ilang is felélénkült, előbb agyonszeretett egy kisfiút a járókában, majd többször meg akart lógni, szerencsére, nem sikerült neki Kép Liza is ahelyett, hogy elálmosodott volna, inkább virgonc lett, és du. fél 3-ig nyomta egyfolytában a dumát és a játékot, már apája is kidőlt, amikor végre elaludt. ekkor sikerült meglógnom és némi ajándékfélét beszereznem. már nem sok hiányom van. jövő héten jön anyós-após, 4 napra. Anyóst nyár elején láttuk utoljára. Liza szülinapjára azért nem jött, mert akkor mások is jöttek, és ő nem játszhatott volna zavartalanul az unokájával (első unoka Liza). Após gyakrabban jön, és sokat segít a háznál, ha szükség van rá.

jó hétvégét mindenkinek, panu
panu
 
 


Ann, visszaváltható fenyők jórészt csak a fővárosban, ill. Győr, Veszprém városokban szerezhetők be. de sztem vegyetek gyökereset, mert nem sokkal drágább, és aztán kiültetitek vhová. kezelése: fontos, hogy hozzászoktassátok a meleghez a fát, azaz nem rögtön a melegbe, hanem pl. előbb a garázsba, vagy a lépcsőházba, és csak aztán a szobába. ne öntözd túl, és ne tedd fűtőtest mellé. masszív az ezüstfenyő, a visszaválthatók jórészt azok, és a normann fenyőre mondják, hogy jól bírja, de nem vagyok szakember. jó kertészeteket ajánl a www.humusz.hu zöld oldal.

jó éjt, panu
panu
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak sajna időközben az egész család lebetegedett és mindenkinek tüszős mandulgyulladása lettKép. Nagyon levett engem is a lábamról, szerencsére Robó már jobban van.

Fáradt is vagyok, így nem is írok most többet. Holnap nem tudom mikor kerülök gépközelbe ezért a Gabriellákat szeretném felköszönteni.

Annyit viszont írnék, hogy az ébredő Bömbi nagyon drága, megkoronázott Botiherceg is édes.Kis öreganyókánk is tündéri léptekkel vágtatKép. Dávid nagyfiúnkról meg sem mondtam volna, hogy még "csak" ennyi idős,a télapószerkóban is nőcsábász tekintete van. Nórikáról kár, hogy nem túl élesek a képek, de örültem, hogy végre előkerültetek Meme!Na és nemutolsó sorban Lizi a maga huncutságával tündéri, ahogy túljár a télapó eszénKép. Egyszóval jó látni a csemetéket. KépKép Kép.


Zsizsa: Gabócának nagyon sok boldog névnapot kívánunk:

Kép

Gabi és Gabi75: mindkettőtöknek sok boldog névnapot kívánunk és természetesen minden Garbriella nevű olvasóinkat köszöntjük:


Kép

Robó és Anita
anita77
 
 


Hahó!

Barbi,
én is meglepődtem, amikor napközben felkuksiztam, és nem volt a topik. Pedig jöttem volna helyzetjelenteni, hogy nehogy megrójatok, hogy még két sort sem írok. Többre viszont nincsen időm, rohanok feküdni, remélem, egyszer vége lesz a sok dolognak, és tudok többet is írni.

Szóval Gabinak reggel volt egy ötperces köhögőrohama, amikor csak köhögte fel a trutyit, és képtelen volt abbahagyni. Közben nyeldekelt is, hogy valahogy eltávolítsa a torkából, meg öklendezett, és csorogtak a könnyei. Elég durva látvány volt, végig azt néztem, hogy mikor fullad meg. De szerencsére nem akart, és amire abbahagyta, egy csomó trutymót felköhögött. Nappal már jobban volt sokkal, bár jól be van rekedve szegény.

Jó hír: megcsináltuk a helyet a matracoknak, és most már azon alszik Gabi.Kép Szerintem tök jó lett, még oroszlánkirályos falvédő is van.Kép

Most ébredt, rohanok visszaaltatni.

Mégsem.

Köszöntést köszönjük, valójában mi márciusban ünnepeljük Gabit, hogy ne legyen olyan közel a karácsonyhoz a névnapja. A többi Gabriellának boldog névnapot.

Betegeknek jobbulást!

Mégis felébredt.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Hoztam megint képeket Kép

Kép
Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!Kép

Anita,
nagyon szépen köszönöm a köszöntést Kép Örülök, hogy Robóka jobban van, gyógyulj Te is mihamarabb!

Zsizsa,
köhögőroham Kép Remélem, Gabóca is mielőbb jobban lesz, gyógypuszikat küldök neki Kép Nem is tudtam, hogy márciusban is van Gabi-névnap! Mindenesetre ma is boldog névnapot kívánok, és majd akkor is megköszöntöm Gabit Kép

Panu,
nagyon szép Lizi a képeken, édes ahogy kiszolgálja magát Kép

Ann,
mi idén már műfenyőt veszünk. Az legalább nem szúr... Amúgy is az íróasztalon lesz idén a karácsonyfa, mert Zsoltika tutira szétszedné meg felborítaná, elkeríteni meg nem tudjuk a fát. Amúgy jobban szeretem az igazit, eddig mindig olyan volt Kép De remélem ez is jó lesz! És nem is hullik, nem okozhat bajt.
Mi jókat kreatívkodsz? Szívesen megnézném a munkáidat KépKépKép

Mucus,
nekünk még nincs rágófogunk, eddig 7 foga van csak kint Zsoltikának. De ez az éjszakai sírás valószínűleg fogacska lesz. Türelem, kibújnak azok, és jobb lesz!

Barbi,
ne is írj ilyet, nem hagyjuk hogy kimúljon a topic!!! De azért egy kis felrázás jól jött Kép Amúgy én is nagyon szeretek olvasgatni, ezért is jó ha minél többen minél többet írunk Kép Ti hogy vagytok? Pocibaba?

<font color="ff0000">Gabi75,
nagyon boldog névnapot kívánunk!!!</font>

Kép

<font color="0000ff">Jó látni képeket a gyerkőcökről, Cory fiai csuda helyesek, Edit Botija nagyon jóképű! Ilang "öreganyó" nagyon találó, Dávid pedig csuda nagyfiú!!! Én is teszek fel egy képet gyorsan, aztán viszont indulunk, mert még van vásárolnivalónk. Annyit még akartam írni, hogy képzeljétek, egyre jobban alszik Zsoltika, sokszor csak reggel 6 körül ébred először szopizni! KépKépKép Ennek nagyon örülök, bár az esti lefekvés még mindig nagyon ki van tolódva, de az is előfordult, hogy 10-kor már le tudtam rakni aludni Kép

Sziasztok!
Gabi</font>

Kép

pgaboka
 
 


Halihó!!!

Na, ezt már szeretem, 7vége van és mégis jó sok beírás fél nap alatt Kép

Panu, babakocsi infót köszi Kép már sikerült rendelni egy másik ajándékot, de asszem ha belefér, elmegyünk megnézni, jó lesz az a következő alkalomra KépKép
Fenyő intézést átadtam apának Kép Amúgy itt dupla áron vannak a gyökeres fenyők, s utána tényleg nem tudnám hova tenni, hacsak nem nekiadom az ovinak Kép Olyna rossz érzésem van attól, h kivágunk annyi fát, azért, h 1-2 hétig nézzük és utána semmi hasznosat nem kezdünk vele Kép
Ez érdekes, h Lizire fordított hatással van az uszi, mint általában KépKépKép
Hűűha, érdekes ez az anyós téma... de így meg meg se ismeri Liza!!!

Anita, még mindig betegek vagytok??? Kép Gondolok Rátok sokat! Gyógyuljatok meg gyorsan!!!

Zsizsa, ez az 5 perces köhögőroham meredek lehetett. biztos éjjel összegyűlt neki Kép De legalább felszakadt! Homeozod?

Cory, hogy milyen jó hajuk van ezeknek a fiúknak! Kép amellett, h szépek is persze Kép

Gabi, tudom, h fent előadtam a nagy környezetvédőt, de ennek ellenére nem bírom a műfenyőt. Lehe,t h azért, mert a nagymamámnak vagy kb 10-15 évvel ezelőtti hót kopasz műfenyője és annyira ronda, hogy röhögőgörcsöt kap tőle az ember. Szerencsére ma már tényleg lehet szebbeket kapni - é aő is vett idénre egy újat KépKép
Ha kész lesznek a dolgaim megmutizom! Ma apa csak 3x szaladt különböző boltokba ecsetért, meg ilyen olyan dolgokért Kép Szegéééééééény!
Zsoltika nagyon édi mosolygós!

A 2 nagy Gabinak nagyon boldog névnapot kívánunk! Kép

Pusszancs, m apa már vár!
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Barbi - hatással vagy az emberekre: látod mennyien írtak!

Minden Gabriellának boldog névnapot kívánok!

Gabi:
Ákos tényleg ezen ill. a képen látható ágyon alszik már. Azóta ha felébred éjjel már nem sír annyira - inkább elindul Kép , de talán kicsit nyudodtabban alszik. Amúgy nekünk a legkissebb méretű rácsoságyunk volt és azt már nagyon kinőtte. Ma már nem is lehet olyat kapni. Látom Zsoltika is tud huncutkodni. Nagyon aranyos a képen Kép

Ann
Várom a képeket én is. Én abszolút béna vagyok és ilyenkor irigykedek csak. Nem is tudom, hogy fogok gyurmázni Ákival. Karácsonykor már annak is örülök, ha szépen feldíszítem a fát

Cory
Nagyon jók ezek a képek!!!

Zsizsa!
Próbáltad a köhögésre a Stodal szirupot? (Én most jártam homeós tanf.-ra és ott nagyon ajánlották - ne tévesszen meg, hogy csak 5 éves kortól ajánlják, nyugodtan adhatsz neki, de ha gondolod kereshetek mást is - csak felajánlottam)

Rólunk még annyit, hogy Ákos továbbra is borzasztóan rosszul eszik (Tündér én megértelek). Már odáig vetemedtem, hogy mogyorókrémes kenyeret adok neki, mert abbol legalább egy 4x4-es kockányi darabot megeszik. 1 nap ha egyx jól eszik, akkor én már boldog vagyok! Amúgy egy tündéri kis kölök. Ja! Képzeljétek szól ha kaka van a pelusban: fogja a a fenekét és mondja: "káká".

Bocsi, hogy nem mindenkinek írtam, de ennyi volt mára az időm, apa jön vissza a gép elé....
Eszti
Kép
Kép
Kép
beszti71
 
 


Sziasztok

Most tudtam csak jönni, és így a nap végén én is boldog névnapot kívánok a Gabrielláknak.

Eszti
ha jól látom a kisfiad a fotelt tisztítja (fürdető?)

Cory
azok a szemek a fiúknál!!!
Ann
én is sajnálom a sok kivágott fát, főleg, hogy sokkal többet vágnak ki, mint amennyire szükség van. De mégsem vennék műfenyőt!
Meg van már, hogy milyen fát vesztek?
Ha nem akartok nagyon hullósat venni, akkor ajánlom neked a Normann-t. Igaz a legdrágábbak egyike, de én ebből szoktam készíteni az adventi koszorút, és soha nem hullik le a levele, hanem szinte rászárad az ágra. Amikor szétbontom, akkor is rajta maradnak a levelek, csak hát szárazon.

A kreatívkodást én is szeretem, álltalában mindíg ügyködök valamin. Ilyenkor már november végétől, de az év közben máskor is.
Apa már inkább nem is szól semmit, ha egy-egy vásárlás alkalmával veszek ezt-azt amivel lehet ügyködni, vagy betérek egy kreatív hobbi boltba.
Most a karácsonyi dekorálások miatt szüneteltetem, de félig már elkészült egy keresztöltéses kép.
Régen varrni is sokat varrtam, de Bebi miatt erre már nem nagyon van időm.

Kb. egy hete Bebi is szól ha kakilt, igaz nem mindegyiknél, mert egy nap nem csak egy* van.
Egyik alkalommal, amikor tisztába tettem nem akart nyugton maradni, és anyukám szórakoztatta
Épp a kaki szedtem ki alóla, és Ő mondta neki legyezve, hogy pfüü de büdi.
Azóta amikor kakilt, akkor elkezd Ő is legyzve csapkodni.Kép valahogy így!!!
Megyek berakom a kádba!

üdv mindenkinek
mucus

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok drága Topic-társak!!!Kép

Itt vagyok ám én is, csak dolog van!Kép
De mentségemre legyen mondva, hogy azért szépen-rendesen be szoktam ám jelentkezniKép

Minden babóka nagyon édi (Lizi, Balu, Zsoma, ZsoltikaKép)

Ann!
Jó, hogy te is sürübben irkálsz mostanságKép Müvekröl kérünk fotót!!!

Panu!
Ilang másfél órát aludt, ma viszont 4-etKép
Liziröl a mikulásbácsis fotó nagyon aranyosKép
(Na meg persze az Anyás isKép)
Nem furi, hogy fél éve láttad Anyóst utoljára? Nem hiányzik neki az unokája? Vagy ennyire messze lakik?

Gabi(k)!
Boldog névnapot nektek!Kép
Zsoltika alvásaKép

Barbi!
Jó, hogy a topic körmére koppintasz, ráfér a népségreKép

Zsizsa!
Gabinak jobbulást!!!

Anita!
Gyógyuljatok meg Ti is mielöbb!!

Brigi!
Mi van Veled? Hogy vagy?

Klarissza!
Mi van a vizsgáiddal? Nagyon eltüntélKép

Képzeljétek megvettünk szinte mindent, már be is csomagoltam. Ma feldíszítettük a lakást égökkel meg miegymás ugyanis Ilang átaludta a délutánt.Kép
Vásároltunk magunknak is egy pár ruhát olyan jó volt így Apával csavarogni és vásárolgatniKép Ilang baromi jól türte az áruház látogatást és még a nagy tömeget is elkerültükKép

Na most megyek mert már kidölt a családom, csatlakozom én is hozzájuk!

Puszi, jó éjszakát

Tündér

Ja! Ma szenzációs cézár salátát és tésztaslátát rittyentettünk, isteni lett!Kép
tündér
 
 


Kicsit késön frissitettemKép

Eszti!
Ákos ügyesen kenegeti a foteltKép

Mucus, Eszti!
Kaka jelzö kölköcök ügyesek!Kép

Na leléptem....

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm mindenkinek a köszöntést, aranyosak vagytok Kép Ma nagy ünneplés volt, készítettem finom kekszgombócot, meg kaptam tortát is, rengeteget kajáltam Kép Ennyit a fogyókúráról!

Tündér,
4 óra alvás, te jó ég! Ez rengeteg! Zsoltika csak másfél órát bírt aludni ma, aztán a játszótéren fél 7-kor a hintában majdnem elaludt. Ehhez képest itthon csak fél 11-kor tudtam elaltatni...

Beszti,
Ákos is nagyon huncut, nem semmi ahogy szétkeni a krémet Kép Nem kaptál szívrohamot, amikor megláttad? Ügyes hogy jelzi a pelus tartalmát! Kép

Mucus,
Bebi is csoda ügyes Kép Nem is kérdeztem, de mi is a neve a kisfiadnak?

Ann,
megvan a fenyőnk Kép Nagyon szép, jó sűrű, és nem szúr. Viszont a normann tényleg nagyon jó, egyetértek Mucussal, valóban nem hullik, és különösen szép fa, nekünk 1x már volt olyan.

Jó éjt mindenkinek,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

OFF, de muszáj ezzel kezdenem:
Képzeljétek, levizsgáztam vezetésből!Kép Csak reméltem, hogy elsőre sikerülni fog, de rendes volt a vizsgabiztos, nem szemétkedett. Persze a végén megjegyezte, hogy egy kicsit lazábbnak kéne lenni, mert így nagyon el fogok fáradni, ha mondjuk Debrecenbe kell mennem, amiben valószínűleg igaza van, de kit érdekel, én féltem a sz@ros életemet, a stílusom meg majd csiszolódik. Aznap délután mentünk átvenni az autót, mert közben azt is vettünk, eladósodtunk 6 évre. Este meg mi volt a tv-ben? Hát a Meseautó.Kép
Szóval sűrű napjaink voltak mostanában, közben volt még egy kis alkalmi meló is, na nem sok, de a nagymamák így is csúcsra voltak járatva, gép elé ülni lehetetlenség volt.
ON

Barni szépen totyog, szinte már nem is mászik. Csak néha, ha nagyon fáradt. Az utcán még nemnagyon próbáltunk sétálni, illetve egyszer, de akkor meg Barninak nem volt kedve a sétához, egyfolytában le akart ülni és felszedni minden vackot a földről. Egyujjas kesztyűben. Mondtam is neki, hogy egyszerűbb lett volna nyáron járni tanulni, de csak nézett rám mélyértelmű tekintettel, hogy mit értek én ehhez.Kép
Tegnap szülinapi buliban voltunk. Barni volt a legkisebb, az elején elég elfogódott volt, de aztán feloldódott, csak kapkodtam a fejem utána, hogy éppen nem gyalogol-e a tigrisbukfencverseny, vagy a gyűrűhintaverseny résztvevőinek a lába alá. A mézeskalácsformázással nem volt gond, nemes egyszerűséggel megette a tésztát. (Persze csak beleharapott, a többit elvettem tőleKép). Képzeljétek, ott volt egy apuka a három gyerekével, akinek a felesége aznap hajnalban szült otthon. Bp.-től 70 km-re vidéken. Szerintem nagyon jó dolog lehet az otthonszülés, de egyenlőre ott tartok, hogy nem merném bevállalni.
Barninak rengeteg foga jön egyszerre. Megnézni nem engedi, csak onnan tudom, hogy amikor bekenem az ínyét Dentinox-szal, akkor olyannak értem, mint a brüsszeli csipke. Mindenütt kis csúcsok bújnak kifelé. Ahhoz képest egészen jól viseli. Nincs hiszti, csak el ne kiabáljam.
Nálunk még az az újság, hogy befejeztük a szopit. Egy ideje már csak alvás előtt volt altatónak, nekem kényelmesebb volt így lefektetni, ő már talán nem igényelte volna. De aztán egyik nap ezt félreérthetetlenül közölte is. Két szívás után megpaskolta a cicit, és csak nevetett. Újra odaadtam, ugyanez. Másnap megint próbálkoztam, akkor sem akart egy kortynál többet. Harmadnap pedig nem hiányolta. Végül is nem bántam. Szép volt ez a 16 hónap.
Az alvás így egy kicsit nehezebben megy, de most már az is kezd kialakulni. Délután kiviszem, és a babakocsiban alszik, este meg melléfekszem a szobájában lévő matracra. Ha teljesen sötét van, akkor tudja, hogy alvás következik, a matracról már nem mászik le, de egy ideig egyfolytában helyezkedik. Forgolódik ide-oda, a vállamra hajtja a fejét, aztán mégse, fölül, visszafekszik. Aztán egyszercsak odakucorodik a hátával hozzám, és elalszik.Kép

Mucus: én még sehol nem tartok a karácsonyi bevásárlással. De nálunk újabban nem is szokott nagy cécó lenni, a felnőttek nem is nagyon ajándékozzák meg egymást, a gyerekek kapnak persze ezt-azt. Mindenesetre ünneplés az lesz.
Kajaügyben nálunk ezidáig nincs probléma, Barni mindent és mindenkor megeszik. De asszem én sem adnék neki mást, megpróbálnám később. Persze, ha akkor sem eszi meg, és egy ételt következetesen elutasít, akkor azt nem erőltetném. A fütyidolgot sem. A védőnőnk szerint általában magától megoldódik a probléma. Az agresszív hátrahúzogatás meg sérülést is okozhat, ami aztán hegesedve gyógyul, és az eléggé gáz.
Te hogyan készíted a főzelékeket? Hagyományosan, vagy még olyan bébiétel szerűre? Mennyire fűszerezel?

Brigi: érdemes egy kép erejéig is jönni, ébredező Bömbit kár lett volna nem látni!Kép Hogy vagytok? Remélem, még egyben, és minden rendben van. Aranyos a Miki név.Kép

Edit: tényleg izgi lehetett ez a szájsérülés, pláne, hogy ömlött belőle a vér. Én is azonnal orvoshoz rohantam volna. Biztosan azóta már meggyógyult.Kép

Tündér: hát ez a mikulás nem volt semmi! Oszama maci, az embernek megáll az esze!Kép Ilyet is csak hülye felnőttek tudnak kitalálni!
Csúcs a fejkendős kép, nagyon tetszik!Kép

Zsizsa: Gabinak jobbulást! Oltás után legyengülve biztosan könyebben összeszednek ilyen-olyan vírust, meg az is lehet, hogy már ott lappangott régebb óta, csak most tudott elhatalmasodni rajta.

Gabi75: a te "kis picikéd" milyen nagyfiú már! Írj magatokról is! (Persze lehet, hogy írtál, csak én nem olvastam mostanábanKép) Én úgy tudom, hogy végbélben 0.6-tal magasabb a hőmérséklet. Nektek is jobbulást! És Isten éltessen!Kép

Meme: jó, hogy titeket is látni! Disznóvágás, hm. Jó program lehetett! Pláne, ha volt, aki mosogasson.
Az eredeti nagyságú képeket kicsinyítetted újra? Azért a lényeg így is átjöttKép

Barbi: egyik kisgyerekes ismerősünk nem sok jóval bíztatott alvás terén. Szerinte azzal mindig lesz valami. Egy ideig oké, aztán történik valami, amit te észre sem veszel, de a gyerek megint felébred éjszaka. Vagy nem alszik el. Vagy bekéredzkedik a te ágyadba (és téged meg kitúrKép). Legyen behúzva a függöny. Ne legyen behúzva. Égjen a kislámpa. Ne égjen, stb. Szóval fel a fejjel! Remélhetőleg nem tart sokáig az alvássztrájk, mert minden közül ez a legkimerítőbb, és neked ez most egyáltalán nem hiányzik. Apropó, nálatok hogy zajlik a terhesgondozás? AFP van? Hány ultrahangot csinálnak? Hány belső vizsgálat van? Ctg-k?

Ann: hajrá kreativitás! A mi lakásunkat mág egy fenyő se nagyon bírta ki. Újév napján ha hozzáértünk, szépen lekopaszodott. Kivéve egyszer, amikor hosszú tűlevelű erdeifenyő volt. Az nem hullott, de az meg nem tetszik.

Panu: életrevaló csaj ez a Lizi, ott a Mikulás háta mögött rögtön rátalált a lényegre!Kép

Anita: jobbulást és sok-sok energiát!

Cory: nagyon szépek a fiúk. Írjál is!

Gabi: Zsoltika az asztal alattKép Boldog névnapot!Kép

Beszti: milyen ügyesen bánik ez az Ákos a fürdetővel!Kép Lehet, hogy a zsírkréta mellett az ujjfesték is bejönne neki.

Órák óta írok, most itt a vége, fuss el véle, már úgyis túltengek.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Sziasztok lanyok!

En is koszonom a koszontest Kép

Ezuttal egy GAbi szeretne Nagyon Boldog Nevnapot kivanni minden GABRIELLANAK !(en nem is tudtam hogy maskor is van Gabi nevnap lehet en is atteszem Képaz enyemet ezt soha nem szerettem hogy ilyen kozel van a karacsonyhoz,sot a szulinapom meg Januarban van Képigy sokszor elinteztek egy nagyobb ajandekkal


MInden baba tunderiKép!

Kaka:DAvid is kb 1 hete szol ha kakal,Mondja hogy kaka es kozben olyan pofat vag mint aki erolkodik(mert az okos anyja szokta mutatni neki hogy igy nyomjal amikor kakalsz Kép,de o meg akkor is szol ha pisil (azt mondja hogy pis)
AZ utobbi 1 hetben hatalmasat fejlodott DAvid szokincse(mar mondja hogy vizes Pl a nacijara,tetszik,micsialsz(mit csinalsz),erkely,kesz,boci,kutya,maci szinte az osszes allatot mondja mar viszont nem utanozza oket egyaltalan,nem is tudom de mar tul van a 70 szon szerintem es szepen erthetoen mondja a dolgokat.Erdekes hogy azt mondja hogy pis,viszont azt szepen kimondja hogy pisis Képpedig ez nehezebb szo.Ami meg vicces nekunk jokat is nevetunk apaval hogy a mikulasra is azt mondja hogy micsialsz,de olyan edes hogy meg lehet enni.
Aztan meg ami nagyon edi mostanaba hogy en szoktam hulyulni vele hogy szteppelek zenere,erre o is ha zene van szteppel (azert neha elvesziti az egyensulyat es eldol Kép,meg forog de ugy hogy a kezet a melle magassagaban tartja (ezt meg a tv-bol tanulta egy mese figuratol de olyan vicces az egesz annyit nevetek rajta .Neha tobbet nevetek itthon mint egy kabaren .AZtan amikor pelus csere van akkor mondja hogy kesz meg le sem tisztitottam es mondja hogy kesz ,meg azt hogy mehetsz(persze en szoktam ezt neki mondani amikor keszen vagyunk Kép
Fog:Nekunk meg 8 van de nagyon meg van duzzadva a szemfoga alul is meg felul is ,hatul viszont meg ragofoga nem jott ki pedig ugy tudom elobb annak kene ki jonnie.
Karacsonyfa:Nekunk mar fel van diszitve itt mar halaadas utan divat feldisziteni a fat Kép nekem tetszik.Szoval mi mufenyot vettunk de fel m tavolsagbol sem mondod meg hogy mu.Szepen ossze lehet csomagoln majd jovore is 400 szines egovel volt diszitve kb 2 m magas es szep suru.csodalkoztam is olyan szep lett nem is gondoltam volna pedig en sem szeretem a mu fenyot.
Ja es DAvid eleg jol viseli eloszor le akarta szedni a diszeket de mindig raszoltam igy neha beken hagyja,neha meg oda megy es mint egy kutyus a szajaba akarja tenniKépDe mi hatulrol kikottottuk a fat igy meg veletlenul sem tudna magara huzni.
EVes:Mostanaban David sem viszi nagyon tulzasba de nala ez nem baj mert eleg husi(szerintem o is fogzik ,de mar apaja is megjegyezte hogy mostanaban sokkal kevesebbet eszik).Viszont o imadja a zoldseget (amikor mondom anyukaknak hogy mennyi zoldseget eszik nem hiszik elKép ma pl megevett vagy 10-15dkg pici apro paradicsomot es ez mind ebed utan volt,es meg be akart nyomni egy szal zellert(itt nem zeller gumo van hanem szar -na az utobbit nem felre erteni csak sajnos itt nincs csak a betu igy nem tudok vesszot tenni az a beture)csak lestem ugy nyomta.
Alvas :az eleg szarul meg mostanaban sajnos,estenkent 1,1.5 ora mire elalszik pedig faradt a dragam de o inkabb dumal.
KOszonni:Angolul koszon a fiam nem semmi,es nem is tolem tanulta hanem az emberektol-azt mondja hogy by by de ezt olyan kis lanyos kenyes hangon mondja olyan edi Kép
Kukac:Az sajnos nagyon gaz szerintem egyaltalan nem lehet lehuzni a bort semmit nem mozdul.Szinte biztos vagyok benne hogy nekunk mutet lesz belole Kép
AZt hogy anya valtozatlanul nem nagyon akarja mondani erdkes(regebben meg mondta hogy nyanya neha de nekem nem szol sehogy ,bezzeg az apjat hivja allandoan.Erdekes pedig nagyon anyas.
Cici:Na az nagyon edi amikor megyunk aludni mondja hogy csucsu,cici es tejcsi.Nezi a cicit en meg raspriccolok egy kis tejcsit o meg hatalmasat kacag es mondja hogy tejcsi.
Ma mi is voltunk vasarolni es kaptam egy szep farmer nacit .Kép vegre talatam egy jo kis fazont .Eloszor amit kineztem az 105 $ volt majdnem elajultam en is kiszurom mindig a legdragabbat,de aztan ratalaltam erre a nacira ez fel arra le volt ertekelve es meg tetszett is.
Na mostmar megyek mert mindjart ebredezik a ket fiu.
MIndenkinek szep napot !
gabi75david
 
 


Lányok,nagyon örülök,hogy ennyi beriás volt hétvége ellenére se, és senki nem kérte ki magának,valamint nem küldtetek melegebb éghajlatra...(bár azt speciel most nem bánnám)

Mi tegnap barátoknál voltunk, ahol már áll a karácsonyfa (dióda kanadai szokás), ÁDám kettesével szedte le a diszeket, és azzal a kezében mászkáltKép, vagyis nálunk vagy nem lesz törékeny disz a fán, vagy mind a tetején lesz.

Ma meg kirándultunk a hegyekbe, ami nagyon jó volt(nem volt elég hideg itthon, igy mentünk a hideg hegyek közéKép), de nekem lett olyan vacak a gyomrom, ahogy beértünk az ajtón rohantam a WC-hez,és akkorát rókáztam,mint még idáig egyszer sem..Most mondjátok meg,nem kellene a 12-ik héttel ezt abbahagyni??
IGy most is csak szédelgek, alig élek, de anyuéknak is irok, na és a kedvenc topicomba is benéztem, de már húzok is vagy aludni, vagy megint rókázni...

Nem olvastam mindent el, de azt látom,hogy Gabi névnapot köszöntünk, isten éltesse a Gabriella nevü olvasóinkat!!!

Holnap, ha lesz bennem élet, és el olvasok mindent sorról sorra majd jövök!!!KépKép

Mégegyszer köszi, hogy vettétek a fáradtságot,és irtatok!!!!(ezen morfondiroztam,hogy nehogy kirohanásnak tekintsétek a felrázásomat...)

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


SZiasztok!

Barbi!
Látod-látod sztem naponta kellene nógatni a népetKép Most is sehol senki hajnal óta.....Kép

Lányok hol vagytok????

Képzeljétek vettem egy aranyos kerámia csengöt, nagyon szép hangja van, Ilangnak meg egy fa kiskönyvet, gyümölcsök vannak benne.

Dávid-Gabi!
Tisztára elhültem mikor olvastam, hogy mindjárt ébrednek a fiúk mikor hajnali negyed 2-kor jött a hsz-edKép Aztán én okos rájöttem, hogy hát ott van az idöeltolódás is amivel nem számoltamKép

Na megyek kreatívkodniKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Tényleg azt akartam kérdezni, Brigi szól valakinek ha megszületik a pocimanója?

Honnan fogjuk megtudni???

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Vagyunk mi is, csak apa dolgozik és manó mellett képtelenség írni.Ugye ismmerős???Igyekszem hosszabat is írni majd.

Tényleg Brigi, Bömbiapuval beszéld meg, vagy ha tudod vkinek a számát írj, ha megszületett Miki. Oké?Már nagyon izgulunk értetek!

Ti mi fincsiket készítetek karácsonyra?(sütik, sósak, sültek...)Most ezeken agyalok, az ajándékok már kezdenek gyűlni.

Nem tudtam mindent végigolvasni, de a képeket megkuksiztam.

Cory csemetéi aranyosak nagyon, kész nagyfiúk már. Zsoltika olyan huncut , mint szokott, csak egy picit nagyobb kiadásbanKép.Ákos krémező mutatványa nem semmi. Nálunk is imád Robó krémezni, de igyekszem eltűntetni előle a krémeket, mert nálunk is volt hasonló bútorápolásKép.

Robó szerencsére jobban van, de nem nagyon megyünk ki ebben az időben, így itthon ücsörgünk és játszunk, de már kicsit uncsi a dolog...

Többiek, tessék írni ha egy sort is. Jó, hogy feléledt a topik, de sokan tényleg eltűntekKép. Visszaváunk mindenkit!!!!!!

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!
Most én is kreativkodós napjaimat élem, lecseréltem otthon az összes függönyt, igy egész más hangulata lett a lakásnak. Régi álmom, hogy lesz 3-4 garnitúra függönyöm, különbözö hangulatúak, és évszaknak meg hangulatnak megfelelöen idönként átvarázsolom velük a lakást. No most léptem ebbe az irányba egyet, 2 garnitúra már van.
Meg beleszerettem én is az üvegfestésbe...majd minden napra csinálok Botinak valami újat, ö meg rajong értük, reggel és délután is népszámlálást tart, azaz végigjárja mindet és mutogat Kép Aranyos. Meg megállapitottam, hogy még hihetetlen jó megfigyelökészsége van, mindig észreveszi az újakat. Én bezzeg semmit sem veszek észre sose...

Gabi75, nagyon sokat fejlödött tényleg Dávid szókincse. Ez a táncolás is tündéri lehet, Boti is csinálja, én mindig elolvadok töle. Fütyi ügyben szerintem (mint már sokszor irtam) lehet még várni böven. De ha nem javul, akkor sajna el kell vinni a sebészetre (2-4 éves kor közöttet hallottam, hogy már szobatiszta legyen, de lehetöleg ne emlékezzen a kinzásra késöbb), mert azért felnött korában sok gondot okozhat egy fitymaszükület. Korábban csak akkor kell orvoshoz vinni, ha gennyszerü váladék kezd el jönni a bör mögül.
A sebészeten nem metélik körül automatikusan (legalábbis itthon), hanem ha lehet, akkor csak kitágitják a bört. De hát azért ha belegondolunk körülmetélten is élnek a világon néhány milliónyian, semmi gondot nem okoz....söt egy srác egyszer megpróbált meggyözni, hogy a szex még jobb is a körülmetélteknek, érzékenyebb és mégis jobban birják. De erröl kisérleti tapasztalatom nincs Kép Kép Kép Kép

Hagnosz, gratula a jogsihoz! Juhéjj, irány a forgalom! Meg hát csak elindult Barni, mit összeparáztál itt nekünk Kép Kép Látod a gyerekek gyönyörüen fejlödnek a saját ütemükben, csak nekünk nem mondják meg néha, hogy mi is az ö ütemük Kép

Gabi, hogy ez a Zsolti még mindig milyen szép! Olyan fura olvasni, amikor irjátok, hogy hogy ciciznek mostanában, Botka még csak 3 hete (vagy még annyi sem?, nem tudom biztosan) nem cicizik egyáltalán, de most már fura lenne ha újrakezdené. Mondjuk utoljára már neki is fura volt, 4 nap után odakéredzkedett egyszer, de nem tudta rendesen bekapni, inkább csak puszit adott rá és nevetett egyet.

Zsizsa, Anita, jobbulást a gyerköcöknek és felnötteknek is.
Nagyon rossz lehetett Gabinak ez az erös köhögörohama...ennek ellenére, ha ennyi váladékot tud felköhögni nem tudom, hogy helyes-e neki köhögéscsillapitót adni...kétségeim vannak. De remélem ma már sokkal jobban van!
Szegény Robónak is gyógypuszit küldök, nagyon vacakul érezheti magát...de Karácsonyra nyoma sem lesz!

Üdv mindenkinek,
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Látom, hogy Robó jobban van, ez tök jó!
Anita, unalomüzésnek próbálj Robóval cipöt ápolni. Tegnap Botival ez volt a programunk és nagyon élvezte, kente a szivaccsal meg törölgette a ronggyal a cipöket. Egy kis változatosság Kép (Apa karácsonyig éjt nappallá téve dolgozik, a fiuk szinte nem is találkoznak, igy van idönk mindenre.)
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok!
Vagyok még és egybenKép mindenkinek köszi az érdeklődést. Elég ritkán tudok csak jönni, metr Bömbi sem igazán enged, meg itt ülni sem könnyü már. Bömbinek kijött a 2felső szemfoga, remélem most méár befejezi a nyügit. Alvásilag már egész jóKép este 8körül lerakom és alszik 6-7ig. tápi, és fél 10ig huzza tovább. Hurrá! Remélem így marad.
Ne izguljatok, ha megszületik a babó rögtön fogtok tudni rólaKép

Rohanok, mert már nem bírja nélkülem.

Pusz
Brigi.

Ja és utólag mingen Gabriellának boldog névnapot!
bombomanyu
 
 


Sziasztok Kép

Barbi, szerintem meg kell, hogy köszönjük Neked, hogy felrázod a topicot - látod, senki sem ellenkezett KépKép Nagyon kellemetlen lehet ez a rosszullét, szerencsére, engem elkerült. Remélem félidővel Neked is elmúlik (esetleg előbb Kép )

Brigi, hajrá itt a végén! Szólja, ha majd már szülni akarsz, mert akkortól mennek a drukkok!

Edit, fel vagyok háborodva, hogy minden nap gyártott itt az újabb és újabb üvegfestészeti műremekeket és mi még egyet sem láttunk belőle!!!!! Tessék képeket feltenni!!! Szép lehet a lakás mindig új függönnyel Kép
Amúgy most mi is nagy erőkkel kreatívkodunk, már van, ami sikerült Kép Hami most épp egy bazi nagy ecsettel szórakozik - asszem fésülködik vele Kép

Anita, örülök, hogy jobban van Robó! Mit szóljak én, ha a naaaagy konyhatündér se tudja, hogy mit kéne sütni karácsonykor???? KépKépKép

Tündér, na és Te mit kreatívkodsz itt suttyomban? Képek?????? A lakást én is fel szereném díszíteni - egyelőre ilyen szinten vagyok... Kép Mármint elhatározás szinten, ide is a mai séta alatt jutottam el, amikor is már majdnem sötétben sétáltunk Hamival és olyan szépek voltak a kaárcsonyi fények a városban Kép

Gabi75, nálunk is inkább az APA mondás a sláger, az anya, az most AA (régebben már volt aja, anya, nyanya, mama), majd lesz ebből valami Kép Sztepp Kép

Hagnosz, óriási gratula Neke a jogsihoz!!!!! Milyen autót vettetek? Gratula Barninak a járáshoz, hidd el, ő okosabb, ő tudja, hogy mikor mi a jó! Amúgy ilyen szerkóban kész borzalom a járás, Haminak nincs is kedve lent sétálni, csak kocsizunk. Itthon meg már annyira fura, ha mászik, valamelyik nap le is döbbentem, amikor mászott pár lépést. Szerintem is szép a 16 hónap szopi főleg úgy, ha mindkettőtök megelégedésére hagytátok abba Kép Én még nem tudom elképzelni, hogy abbahagynánk, főleg Hami jelzéseit elfigyelgetve Kép De eljön ennek is az ideje egyszer.

Mucus, kedves, Neked is szól ám, hogy kérünk a művekről képeket, meg minden! Tanulhatnánk egymástól!!!
Pfüüü, de büdi aranyos lehet KépKépKép

Szti,, klasssz lehetett, ahogy Ákos szétkente a kenőcsöt az ülőgarnitúrán KépKép Anya meg mit csinál? Rögtön szalad a gépért Kép (sztem én is ezt tettem volna ) Káká - szuper!Kép

Na megyek vissza a kreatív kísérleteimhez. Művet még azért nem láttok, mert éppen kis darabokon próbálok repeszteni. X mennyiségű anyagot felkenek Y órát várok Z mennyiségű másik anyagot rákenek. X, Y és Z helyes megoldását keresem Kép Nem mondom, h egyszerűminden feltételnek megfelelni... grrrrr.....
Hami pedig éppen tornyot épít a toronyépítővel egyedül é türelmesen Kép Nagyon aranyos!!! Úgy szeretem!!!

Cupp mindenkinek!
Ann
annann
 
 


Jelentem, csinyáltam karácsonyi dekorációt, nagyon szép, kár, hogy csak a nagyszobában van - bár nálunk nem túl nagy a díszíthet&#337; + gyerekbiztos felület Kép
Háháháááá, de jó kis karácsonyi hangulat van! Kép
Kép
Cupp
A
annann
 
 


Hahó!

Már megint csak egy szóra, de azt hiszem, ez most már védjegyemmé vált.Kép

A változatosság kedvéért én is lebetegedtem, torokfájás, takony, vatta a fejben érzés. Gabi már nem köhög, viszont nagyon taknyos, és hasmenéses is. Mikor lesz ennek vége?

Én is kreatívkodok mostanában, ajándékokat gyártunk a húgommal. Majd ha lesz megmutiznivaló, megmutatom.

Most megyek, kiszedem a kiscsajt a kádból, mielőtt szétázik. Próbálok később jönni, de nem ígérek semmit, mert nagyon fáradt vagyok, lehet, hogy inkább lefekszem.

Barbi,
remélem elégedett vagy, hogy ennyien írnak.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó sokat írtatok. Fél órája már csak olvasok. Közben betettem Bebit a kádba.
Napközben sokszor nem vagyunk itthon, így csak ilyenkor este tudok jönni.
Tesóm kisfia pár hónappal idősebb és sokat vagyunk együtt velük.

Edit
a függöny csere nekem is régóta tetszik, csak nálunk egy kicsit költséges lenne.
Tavaly költöztünk be az új házunkba, és előtte én is mindíg arról álmodoztam, hogy milyen szép lenne egy tavaszi-nyári és egy télies garnitúra.
De örültem, hogy egy félét megtudtam venni.
Étkező-nappali egyben, öt nagy ablakkal és 10-11 méter föggönnyel.
De nem tettem le róla végleg....

Az üvegfestés nálam nyáron jött be, Bebi ajtajára, ablakára szoktam ezt-azt.


Tündér
a 4 órás alvás nálunk rekord lenne. Bár én nem is nagyon hagyom két,max két és fél óránál tovább, mert akkor este csúszik az elalvás.
Akkor meg már a reggeli ébredés is, és így szépen felborulna minden.
A vásárlásokat többnyire Bebi is jól tűri, de azért igykszem minél rövidebbre fogni.
Szégyellem, de néha olyan jó érzés egyedül vagy apával elmenni és Őt a Mamira bízni.


Hagnosz
Gratulálok a jogsihoz!
Már én is szívesen vezetnék, mert attól félek, hogy egyszer csak nem merek a volán mögé ülni.
Gyakorlatilag nem vezettem két éve.
Veszélyeztetett terhesként, görcsökkel inkább nem ültem a volán mögé, szülés után nem volt mibe, ill. csak a céges mikrobusz (saját), mondjuk régen is azt vezettem. De most végre úgy néz ki, hogy tudunk venni egy kocsit és azzal járhatok én is.
Milyen kocsit vettetek?
(közben megetettem és lefektettem a gyerkőt)
Barni ügyesen leszoktatta magát a ciciről.
A főzelékeit, ha zöldséges akkor tejfölös habarással készítem, és össze kell neki turmixolni pépesre, egyébként kiköpi.
Érdekes ez, mert azokat a kajákat amiket mi eszünk azt megeszi úgy, sőt a kenyeret imádja, pedig azt kell rágni. Tehát szerintem nem a rásgási lustaságról van szó, hanem mert így szokta meg. Ezt mondta is egyszer egy védőnő.
A gyümölcsös kajáit pedig tejszínnel vagy joghurttal dúsítom. Fűszereket csak módjával, szinte alig teszek bele. Cukor nuku, só nuku!
A Mildi ételeit szerintem pont ezért nem szereti, mert azoknak nagyon erős ízeik vannak.

Gabi
Dávid nagyon okos. Olyan jó, hogy nappról-nappra többet tudnak és beszélnek. Bebi nem nagyon erőlteti meg magát ami a társalgást illeti.

Na mennem kell, mert apa akarja birtokba venni a gépet.

üdv
mucusKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


hi

néha bekukk

mostanság egy kicsit hulla vagyok, igy egyedül a 2 lurkoval.
na de már csak pár nap és hepa..... apája talán velünk lesz egy kicsit.
január pedig holt szezon, majd február lesz megint huzos.

a képeken lévö gyerköcök -azt hiszem a babákbol már kinöttekKép- nagyon helyesek és szépek, a kedvencem beszti krémes fotele.

anita, dorki nem nyert semmi???
(jövöre bövül a kinálat, majd mutatom azokat is)

ha minden jol megy tavasszal családostul megyünk az olaszokhoz. mig apa dolgozik mi nyaralunk. (kb roma magasságába, vagyis alacsonyságába leszünk Kép)

hagnosz:
gratula a tigrincs (T) iskola elvégzéséért, ügyi vagy.

barbi, bombom:
pocilakoknak szép gyarapodást.
nálunk is lesz még egy unokateso, már mi is nagyon várjuk az uj jövevényt. remélem fiucska, hogy benedeknek is legyen párja, mert már egy lány van. (és a szülök is fiut szeretnének)

mult pénteken voltunk panuéknál 1-1,5 orás játékra. lizi "jo" háziasszony modjára követte benét és mndent kivett a kezéböl, hála a fiam csak nézett rá nagy szemekkel, hogy mit csinál ez a csaj?????
aranyosak voltak.
panu: ismételjünk, de most nálunk, kiváncsi leszek itt mit csinál lizi, mert otthon az mégiscsak az ö felségterülete.

mucus:
üdv
nálunk 2 gyerköc van egy panna lány (4,5év), akire klarisszáék szemet vetettek, de egy ovis társa nagy konkurense lacának.
és egy 16,5honapos pasi aki imád szgépezni.

lsd. alább

Kép

benének ujabb fogi bujt elö, soron a 11., hála ez is csak ugy ott volt, éppen itt volt az ideje, hogy ilyen legyen, mert az elsö 8cal megszenvedtünk.

itt éppen leboritotta a papaszan székemet, jo nagyot esett vele, de csak pislogott, hogy mi is történt
Kép

nézem nézem, de hiába mostanság nem készült foto a lányrolKép

na megyek aluszkázni.
jo8
orsolya11
 
 


Én is rakok egy képet, többre nincs is most erőm.

A gyerekeket nem dicsértem eddig, de hát úgyis tudjátok, hogy mindegyik nagyon szép és ügyes.Kép

Zsizsa

Gabi új "ágya". Ez két matrac egymáson, éjjelre egymás mellé tesszük őket, nappal meg így vannak letakarva egy pléddel.
Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Én is kreatívkodom Kép
Idei cuccok eddig:
Kép
Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

én is beestem egy kicsit.

gyerkőcök gyönyörűek és okosak, akármit is csinálnak Kép

Hagnosz, nagy-nagy gratula a jogsihoz, ügyes voltál, most aztán neki a gyakorlásnak, jönnek az ünnepek, apa örülni fog a sofőrnek a vastag családi ebédek-vacsorák után.

Anitának és Robónak, Zsizsának és Gabinak jobbulást kívánok!

Klarissza, Vera, Hanzika hol vagytok?? felsorolás a teljesség igénye nélkül...

a kézimunkázókon csak ámulok, micsoda gyönyörűségek készülnek. Cory pzs-tartója egészen felcsigázott. de én béna maca vagyok, rajzolni se tudok. így maximum kötök. leányzónak készül egy sapka.

Orsi, ismétlés max. a jövő hét elején, mert holnaptól itt van anyós, péntekig, aznap jön anyám, és én dolgozom szombat de., apa pedig holnaptól vasárnapig nyomja, előbb itt Bp-en, majd péntektől Nyíregyházán nyomul. ma volt az egyetlen közös, csendes napunk karácsonyig. ennek örömöére feltöltöttem a mézeskalács készletet Kép
(OFF: Tündér, remélem, hamar megszokja Lizi anyóst, mert különben lesz nagy sértődés Kép, egyébként pedig nem egyszerű eset, nehéz hetünk lesz)

karácsonyi dolgokkal jól állunk. hazai tyúk utazik a hétvégén, hogy itt kuksoljon az ünnepig. süti egy kevés már van, de az anyám segít a hétvégén összedobni még egy keveset. ajándékok nagyjából megvannak, apróságokat kell venni még, és a FÁT (apa dolga).

fogak nálunk is jönnek. ezért különösen élvezi Lizi az esti fogmosásokat Kép jól esik a masszírozás a viszkető ínynek. tényleg, ti használtok már fogkrémet? és milyent? mi mostanában már használunk (egy pötty), mert az kell, amit nálunk lát Kép, elmex gyerekfogkrémet vettünk, én ezt a fajtát tartom a legjobbnak.

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Zsizsa, hogy a szavaiddal éljek, igen elégedett vagyok,hogy ennyien irtakKépKép Na, de nehogy én legyek a topic mumusa, aki állandó létszámellenörzést tartKépKép Nyugodtan blicceljetek néha, de azért sokat ne hagyjatok ki a topic életéböl!!Kép:

Én is végigrágtam magam minden beiráson, és mire az iráshoz kerültem délután, megint olyan vacakul éreztem magam,hogy le kellett feküdnöm...Én nem emlékszem,hogy Ádámmal ilyen kitartóan rosszul lettem volna, már most nagyon kiváncsi vagyok erre a pocibabára, hogy igy megszenvedteti az anyukáját...

Ezzel a kreativkodással teljesen ledöbbentetek, milyen szépeket készitetek...Nekem is lenne hozzá kedvem, de semmit sem tudok az égvilágon ezekröl a technikákról, és annyi idöm sosincs,hogy magamtól elolvassak topicokat, és rájöjjek a lényegére. Na,meg valljuk be,nincs is kinek késziteni,mivel az egész család a tengeren túlon lakik, ezek meg javarészt törékeny valamik, szóval maradok a nézelödésnél.

A képek nagyon jók, Cory, hogy tudod Balu haját kezelni??Nem semmi vastagsága lehet, úúúgy beleturnék...Zsoma is nagyon formás kisfickó!!!Kép

Gabi ágya nagyon szép, akkor a kiságyat teljesen nyugdijaztátok Zsizsa?? Nem lehetett nagy élmény ez köhögös roham, reméljük nem lesz több belöle.

Anita, nektek is jobbulást, szegény családot sajnálom a tüszös mandulagyuszi miatt,nekem az a halálom...

Panu, jó kis vendégség lesz nálatok, Lizi szereti a forgalmat??A Mikulás képeken nagyon aranyos volt, bocsi,még nem irtam azóta meg...Bocsi, de nem semmi egy anyós,hogy ilyen indokkal hagyta ki az elsö szülinapot...No comment...


Eszti, nem valami vidám az arca Ákosnak azon a krémes képen, talán már sejtette, hogy rosszat csinálKép???Remélem azért a bútor megúszta, nem hagyott nyomot a krém...Múltkor Ádám nálunk a majonézes flakonnal játszott, és valahogy beleszabadult, na, ott semmi nem maradt majonéz nélkül...szerencsére az etetö székében történt.

Orsi, a mi fiaink nagyon együtt járnak, nálunk is imád Ádám számitógépezni, persze ha hagynám...Egeret már profin kezeli, és azt is tudja, ha mondjuk új zenét kell inditatni, akkor az egérrel kell matatni, fut oda és már csinálja is...

Gabi75,csak ámulok Dávid szókincsén, nem semmi mennyi mindent mond már!! Az állathangokat ne sajnáld, Ádám csak azt mondja, igy elég egyhangúak a beszélgetéseinkKépKép
Nálatok mihez lehetett kikötni a fenyöfát???Itt nincs egy csö, vagy egy kiálló valami az egész szobában, igy halvány ötletem sincs,mihez rögzitsük, ezért kérdezem...

Gabi, Zsoltika hagyományosan aranyosan huncut,mint mindig a képekenKépKép Hajrá a nyugis éjszakákért, tudom minden pénzt megér...
NEm akarom elkiabálni,igy csak nagy vonalakban irom,hogy nálunk is alakulnak a dolgok, nincs sirás és hajnali ébredés, és alszunk rendesen...

Hagnosz, én is gratulálok a vizsgádhoz,és csatlakozom a milyen autót vettetek??? kérdéshez...Én is pont ma vezettem hetek óta, de úgy örülök,hogy egy picit sem izgulok még ilyen nagy kihagyások után se. Igaz, csak az autómosóba vittük el a két kocsit, nincs messzire, de már tök sötét volt.
Az itteni terhesgondozást kérdezted, lehet mást is érdekel,hát irok erröl, aztán megyek aludni.
Az elején van vérvétel és kézi vizsgálat (kenet vétellel együtt), aztán havonta egy dokilátogatás. Az én dokim kicsit többet rendel be, mostanáig két hetente találkoztunk, de ö átlag felettiKép 2 Uh "jár", a 18-ik héten, és a 30 hét után, nekem ebböl is van egy extra,mert a dokim ugye szupi, igy mehettünk a 12-ik héten már megkuksizni. (ilyenkor mérik itt is a tarki nyakiredöt, de csak némelyik doki, ez nem kötelezö.) Nincs AFP se, csak majd a 28 hét körül van cukorvizsgálat. Addig havonta egy randi, súly-vérnyomás-poci mérés (ez utóbbi hagyományos centivelKép),babaszivhang hallgatás, nincs kézi vizsgálat. Az utolsó elötti hónapban már azt hiszem 2 hetente jártam, az utolsóban hetente. Ekkor még van egy kenetvétel a streptococcusvalamire, és ennyi.
Nincs CTGzés, legalább is nekem nem volt, nem volt rá idö,mert 4 nappal korábban jött Ádám.


Na, remélem nem hagytam ki senkit, nehogy aztán szó érje a reklamáló háza elejétKépKép

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Barbi: hát leginkább nem csinálok vele semmit Kép Mármint Balu hajával. 2 havonta levágjuk géppel és ennyi. 3-6 milisre szoktuk, mert nagyon gyorsan nő, és képes még ülő helyzetben is aláizzadni. Tartk tőle, hogy olyan erős haja lesz, mint az apjának. Ahhoz képest a drótkefe kispályás Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Végre én is tudok írni! Ugyanúgy voltam vele tegnap, mint Barbi: mire végigolvastam a beírásokat (meg a fogyókúrás topicot Kép), addigra majd' elaludtam, meg már késő is volt nagyon. Igaz, Zsoltika egész jól alszik, de az elalvás továbbra sem megy jól. Nálunk ez úgy van, hogy fürcsi után ugye még játék, amikor látom hogy álmos, akkor szopi, és utána zenés altatás, ami alapesetben elég rövid... No a szopi után már tudja Zsoltika, hogy mi jön, és szalad előlem, nem engedi hogy felvegyem, elbújik, és ha sikerül felkapnom, akkor is csak nyüglődik, de nem alszik. Tegnap 1 óra szenvedés után elájult Kép Hát ez van, utána már szépen aludt, de addig... No mindegy, egyszer ez is megjavul talán Kép</font>

Barbi,
örülök, hogy Ti is rendesen alszotok már Kép Viszont az nem jó, hogy még mindig rosszulvagy, de már csak elmúlik ez is! Kreatívkodás: amit én csinálgatok, ahhoz nem kell ám nagy felkészültség! Kép Nekem van egy jó kis vékony füzetkém, abban vannak infók és sablonok, és hidd el, nagyon egyszerű! Egy olyan munkát, mint pl. a mandala, akár borítékban is haza lehet küldeni Kép Különben nekem nagyon jó kis kikapcsolódás a festés, igaz csak este (hozzáteszem, késő este) jutok hozzá, de olyan jó elmerülni benne, mert más mint a szokásos ténykedés, annyira felfrissít! Komolyan, főleg ha az ember depis hajlamú - nekem volt néhány rosszkedvű napom néhány hete, és nagyon jót tett a festés.

Panu,
jó nektek, hogy így megvan már minden karácsonyra Kép Nálunk van olyan ajándék, amit csak januárban adunk majd át Kép Fogkrém: mi még nem használunk, nem tudom hogy lehetne rávenni Zsoltikát az öblögetésre Kép

Cory,
nagyon szépek a munkáid, nekem a keresztszemes tetszik különösen. Az karácsonyfadísz?

Zsizsa,
nagyon jó Gabi ágya, olyan így letakarva, mint egy heverő Kép Jobbulást neked, és Gabócának is múljon el a takonykór és a hasmenés!

Orsi,
biztos nehéz így egyedül, de már tényleg csak pár nap Kép Aranyos Bene a képeken Kép

Ann,
jót nevettem, elképzeltem ahogy Hami fésülködik az ecsettel Kép Karácsonyi dekoráció Kép Én is szeretnék már feltenni egy égősort az ablakba, de ahhoz kell Zsolti is (mármint a nagy), de ő csak hétvégén ér rá az ilyesmire, viszont a most köv. hétvége csak vasárnapból fog állni! Kép Épp tegnap mondták nekik, hogy be kell menni szombaton, ledolgozni a 24-ét.

Brigi,
igen-igen, nagyon várjuk már a híreket, hogy mikor bújik ki a kis Miki Kép

Edit,
függönycsere Kép A szopi nálunk még a fő sláger, sőt egyre inkább az, Zsoltika szinte olyan gyakran szopizik, mint csecsemőkorában Kép Nagyon szereti, egyiket a másik után szopizza ki, hát nem tudom mikor fog erről leszokni...

Anita,
örülök, hogy jobban van Robó! Remélem hamarosan már ki tudtok mozdulni, igaz az idő nem valami fényes, de egy kis levegőzés kell!

Gabi75,
nagyon ügyes Dávid, én is teljesen el vagyok ájulva, ogy mennyi mindent mond! Hát igazán gratulálok! Kép Nyugi, fogja mondani azt is, hogy anya KépKépKép Remélem majd nem kerül sor műtétre a kukacot illetően, ettől én is félek egy kicsit, de nagyon bízom benne, hogy 2-3 éves korára jobban fel lehet majd húzni a bőrt. Farmernaci Kép

Hagnosz,
jogsihoz gratula!!! És Barni totyogásához is Kép 16 hónap szopizás tényleg nagyon szép.

<font color="0000ff">Hurrá, végigértem mindenkin Kép Velünk most különös nem történik, ma voltunk a kínai piacon anyóssal és Zsoltikával Kép Hótaposó csizmát kerestem, mert ha jönne a hó, jó lenne valami meleg, de nem túl kényes csizma, aminek nem árt a só sem... Karácsonyra pedig kaptam anyósomtól egy szép irha-utánzat kabátot KépKépKép Igazából annyira jól néz ki, sokáig nézegettük, hogy ez most valódi, vagy nem valódi, de hát nem az, mert egyrészt olcsó, másrészt ha tüzetesebben megnézzük, akkor látszik is rajta. De tényleg nagyon klassz, és tuti jó melegnek is tűnik Kép Nagyon orülök neki!

Még olvasgatok, amíg Zsoltika alszik, most annyira jólesik pihenni Kép

Ja, én is nagyon örülök, hogy így fellendült a topic (köszi, Barbi), de tényleg sokan eltűntek, és nagyon várunk mindenkit újra / vissza / ismét! Kép

Puszi,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok Lányok!

Visszaolvasásra már nincs enerigiám, csak bekukk!Kép

Mindenkinek jobbulást aki beteg, vagy émelyeg, (Barbi) akinek kell mennek a drukkok (Brigi),
és persze minden babának gyerköcnek mennek az álommanókákKépKép

Holnap benézek és visszaolvasok ígérem!Kép

Rakok fel képet, a modemesektöl bocsiKép

Pussz
Tündér
Kép
Kép
tündér
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok , de még olvasni sincs időm. Niki örökmozgó, de én nem bánom. El vagyok nagyon foglalva a karácsonnyal, lakásdekoráció terén is. Már nagyon jó dolgokat csináltam. Most én is rákaptam a matricafestésre. Nálunk a problémás alvás jó úton halad. Már ott tartunk, hogy a babakocsis rázogatásból és éjszakai 4-5x-i ébredésekből csak egy maradt és nem kell este se tologatni se rázni a kocsit.Lassan rászánom magam, hogy a kiságyban altassam el. És ha éjszaka fölébred nem veszem ki csak visszafektetem és mondom neki, hogy alszik a Niki, mint a baba. Mert most az egyik babájával alszik el. Ilyet születése óta nem sikerült elérni, szóval én nagyon, nagyon örülök neki és büszke vagyok a lányomra, hogy ilyen ügyes. Egyébként vegyétek úgy, hogy ezt most nem írtam le, mert ha beszélek róla akkor valszeg az egész nem működik tovább. Legalábbis így szokott lenni. Nem tudom mikor jövök megint, azért majd képet próbálok föltenni.
Mindenkinek jó karácsonyi készülődést.
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Egyre rosszabbul vagyok minden praktika ellenére, már alig látok ki a fejemből. Majd pár nap múlva írok, ha jobban leszek.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa, gyanus ez a nagy rosszullét Kép Kép Kép Kép Azért jobbulást!

Itt egy nem tul jó minöségü fénykép az egyik "festményemröl".
Kép
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Látom, mihelyt elmúlik a fenyegetés hatása, senki sem ír!Kép

Gabi alszik, gondoltam felugrom egy picit.

Edit,
ha amiatt lennék rosszul, annyira boldog lennék, hogy nem panaszkodnék sokat.Kép Meg aztán nem is akarom majd elárulni a 12. heti uh-ig, hogy teljesen biztos legyen. Sajna ez csak szimpla vírus, a legrosszabb orrcsavarós fajtából. Az ember azt hiszi, ennél rosszabb már nem lehet, de aztán rájön, hogy mekkorát tévedett.Kép Most már talán kezdek javulni, remélem, tényleg így van. Üvegfestős képed klassz, majd én is lefényképezem az én első üvegfestésemet (az enyém nem matrica, de majd azt is akarok). Függönycsere tök jó lehet, mi amikor beköltöztünk, örültünk, hogy találtunk viszonylag olcsón viszonylag szépet, éppen alig volt pénzünk.Kép Most sincs több.KépKépKép

Tündér,
ez az első kép csúcs!Kép

Gabi,
kabát.Kép Sajnálom, hogy nehéz az altatás, átérzem a helyzetet, tegnap nálunk is egy órát tartott, de nálunk cicizve alszik el Gabi, magyarul egy órán át rágta a cicit, mire végre bealudt.Kép

Barbi,
klassz, hogy ilyen a dokid, hogy neked plusz szolgáltatások járnak!Kép A kiságyat szétszedtük, már csak arra vár, hogy anyuék padlására szállítsuk. Remélem, hamarosan elmúlnak a rosszullétek!

Panu,
de jó, hogy már ilyen jól álltok karácsonyilag!Kép Mi még sehogy. Mi nem használunk még fogkrémet, de rendes fogkefét sem, csak gumisat.

Cory,
szépek a cuccok, ügyi vagy!Kép Különösen a keresztszemes tetszik!

Orsi,
számítógépező Bene csúcs!Kép

Mucus,
hú, te be tudod tartani, hogy cukor és só nuku? Én is így indultam, de a lányom 10,5 hós koráig semmit nem volt hajlandó enni az anyatejen kívül, akkor kezdtem el egy kicsit fűszerezni, meg a saját kajánkból adni, és onnantól egyszer csak beindult. Most már majdnem teljesen azt eszi, amit mi, szóval sót is, cukrot is. Ma pl. milánóit ettünk, falta befelé.Kép Viszont tejszínt még nem adok neki, tejet is csak kajában.Kép

Ann,
én egyelőre úgy döntöttem, hogy a karácsonyi ajándékok repesztés nélkül készülnek, mert ezt gyakorolni kell.Kép Én is úgy imádom, amikor Gabi egyedül tevékenykedik, olyan jól bele tud merülni!Kép

Brigi,
úgy izgulok, hogy milyen lesz a pocilakó!Kép Fogacskák.Kép

Anita,
remélem most már teljesen jól vagytok!

Gabi75,
nagyon sok szót tud Dávid, nagyon édi lehet, ahogy köszön az embereknek!Kép És nagyon ügyi, hogy már szól pisi és kaki után!Kép Szteppelés is nagyon cuki lehet!Kép Ilyenkor úgy sajnálom, hogy ilyen messze vagytok, mert úgy elmennék megnézni!Kép Jó, hogy megtaláltad az olcsóbb gatyót.Kép Cicispricc nagyon tetszik!Kép

Hagnosz,
gratula a vezetésvizsgához!Kép Milyen kocsitok lett? Ugye, hogy megtanult Barni járni!Kép Az otthonszülés engem is vonz, de még én sem vagyok elég bátor, talán majd a harmadiknál.Kép Aranyos volt ez a szopibefejezés, nem tudom, Gabival hogy megy majd, ő már csak estétől reggelig szopik, de akkor sokszor, és nagyon igényli. Délután Gabi is babakocsiban alszik.Kép (Most is, csak kint a konyhában.Kép)

Gabi,
kekszgombócreceptet elkérném, ha lehet! Néha a fogyókúrázásban is kell egy kis lazítás, nem igaz? Főleg, ha téged ünnepelnek!Kép
Karácsonyfa: mi végre vettünk műfenyőt.Kép Tudom, hogy sokan nem szeretik, de én meg azt nem szeretem látni, hogy szegény fa itt leheli ki a lelkét a lakásunkban. Nálunk ráadásul csak a radiátornál lehet elhelyezni, máshol nem, ezért nagyon hamar lekókadtak szegény eddigiek. Ezért most nagyon örülök a műnek!Kép

Na, rengeteget írtam, éljen!Kép És közben egyszer sem kellett orrot fújnom, lehet, hogy tényleg javulok?Kép

Minden jót, és írjatok!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hihi, monologizálok?Kép

Lefényképeztem az első üvegfestésemet, pár napja csináltam gyakorlásképpen, a következő anyunak lesz karácsonyra egy óra, már csak színezni kell, majd felrakom annak is a képét.

Íme:
Kép

A szalvétás cuccaimról inkább csinálok albumot, mert nem akarom telerakni a topikot ilyesmivel, nem mintha olyan sok lenne, csak több nézetből kell megvizsgálni a teljes kép érdekében.Kép

Körkérdés (hátha felélénkül a topik): úgy vettem észre, hogy Gabi kézmosás és segítségmániássá vált. Mikor kezet mosunk, ő is akar, mihelyt picit maszatos lesz a keze, rögtön kezet mosna, és nyüszizik. A másik a segítségmánia, bármit csinálok, nyüszög, ha nem foghatja, hozhatja, rakhatja, öntheti, keverheti stb. Valaki másnál van még ilyen, vagy egyedi a dolog?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy sokszor eltűnök, de egy örökmozgó mellett nagyon nehéz mindent elolvasni, beírni ám Kép Meg aztán sokszor párom uralja a gépet, én meg hulla vagyok.

Mi jól vagyunk, leszámítva, hogy Marcusnak 1 hete folyik az orra, én meg jó kis influenzát kaptam el ebből. Bár lázam nem volt, lehet, hogy megfázás, nátha inkább. Most már köhögök, mint a göthös ember Kép De ki kell kúrálnom magam, mert pénteken céges karácsonyi buli van Tapolcán és szeretnék menni (és nekem kell levezetni, egy kolléganőm, akinek a kisfia 5 héttel fiatalabb, jön velem).

Marcus egyre zsiványabb, most már le sem tagadhatja. Csak a huncutkodáson jár az esze Kép Mikulást nagyon élvezte, volt a cégnél buli, táltott szájjal lesett. Karácsonyt is várja szerintem, feldíszítettem mértékkel a lakást, meg az ablakán van egy télapó izzókból, nagyon szereti. Mi élő fenyőt veszünk, még mindig nem barátkoztam meg a műfenyővel Kép

Most már tutira megyek vissza februártól, lebeszéltem a volt-főnökömmel (elmegy a cégtől januártól, őt is búcsúztatjuk pénteken). Helyette egy román férfi lesz, kíváncsi leszek Kép Egy miatt örülök, hogy az angolt végre megint erőteljesen használhatom. Bölcsi ügyben ivszont még nem tudok semmit, majd januártól ostromlom őket.

Suliba is járok megint, kénytelen vagyok, ha azt a pár fárnya vizsgát letegyem. Mindig programozásos, ezért nem egyszerű, mert hát ugye az majd gép előtt ülést is jelent. Meg órákra járok, hogy valami ragadjon rám, ne csak a kosz Kép A könyv nekem ebből a tárgyból kevés... De igyekszem, már az egyik vizsga felén túl vagyok, sikerült Kép

Most csak egy-két hozzászólásra írnék:
Hagnosz,
Gratula a jogsihoz és az autóhoz! Aztán gyakorolni ám a vezetést Kép
Brigi,
Kitartás az utolsó hetekhez Kép
Barbi,
Hajrá pocakosodás Kép

Gabrielláknak utólag is boldog névnapot kívánunk!

Üdv

H.

Kép
hanzika
 
 


hi


lányok sos!!

klarissza debrecenben van és még utazásuk elött lebeszéltünk egy hétföi talit, de hétfön hajnalban férjjel kimegyek bécsbe.
ha valakinek megvan klarissza telcsiszáma legyen kedves átküldeni mailben, hogy tudjam értesiteni.

köszönöm.

ui.: ma lesz panna tánc bemutatoja. majd rakok fel képeket.
orsolya11
 
 


Orsi,
küldtem a számot!

Hanzika,
örülök, hogy jelentkeztél!Kép Gyógyulj meg! Én is Gabitól kaptam a kórt, és rajtam sokkal jobban kijött. Programozás vizsga, hú! Nem semmi!Kép Gratula az egyik vizsgád feléhez!Kép Szerintem ne várj januárig a bölcsik ostromlásával, én úgy tudom, hogy túljelentkezés van mindenhol, és már jóval előre kell szólni! Remélem, Marcus jól fogadja majd! Képet is rakhatnál ám fel!

Ma jobban vagyok, elmúlt az orrfacsarás, éljen!Kép

Nem is mondtam, hogy Gabinak redukálódott a szókincse három szóra: va-va (ez ugye a vau-vau), nnnta (ez a hinta, és valójában énekli, mint a hinta-palintában), és tta. Ez utóbbi minden más.Kép Ma pl. beverte a fejét, és jött hozzám, mutatott a számra, hogy tta, azaz hogy adjak neki gyógypuszit.Kép Hát nem édes?!Kép A múltkor meg mutogat a konyharuhára (azt szoktam a nyakába kötni kajáláskor), hogy tta-tta, mondom neki, hogy most nem kell, olyat eszünk, ami nem maszatol, ő tovább mutogat, hogy tta-tta, mondom, nem kell most, vagy, szeretnéd, hogy a nyakadba tegyem?, mire ő rámutat a nyakára, és kérdő hangsúllyal azt mondja: tta???KépKépKép És mindenre ez megy.Kép

Barbi,
tessék megint aktivizálni a népet!Kép

Nép,
tessék aktivizálódni!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: