Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép Kép a smink csak a barátnőm ökörködésének eredménye....
Vendég
 


Babatali....
Mi nem tudunk ott lenni másnap váloper :roll: :? :? :?
És nem érnék ugy már oda... :roll:
Sajnálom :(
Vendég
 


Judit, boldog születésnapot!!!

Kép
Kép
szilvih
 
 

 
 

Csokinyuff :)
Boldog szülinapot!
Válóper :(
Nagyon édes Maja :lol:

Manóci :)
Hanna tündérbogár :lol: Mi is aktívan hinzázunk, de csak rövid ideig élvezi Brigi.
Nagyon ügyes a felmászással Hanna :lol:
Köszi, nem tudom, hogy van Brigi, mert a hétvégén csak két kanál sárgarépát kapott, ma 3 kiskanán sütőtököt adtam, többet nem is akar. A sárgarépe bentmaradt, a mai majd délután kiderül. De már nagyon várom, hogy egyen Brigi.

Timi :)
Jaj de ügyes Marcipán a lépegetéssel!

Sz7ilvi :)
Én tegnap raktam le először a játszón Brigit a földre, de az összes kő a szájában landolt :evil:

Tali: ha az állatkerti játszóházba lesz, megpróbálok elmenni, de a helyszín ne miattam legyen ott, mert 100%-ra nem ígérem.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tali nekem sem jó, mert pénteken is, és szombaton is vizsgám van, ilyenkor muszáj előtte tanulnom :roll:

Kép
Kép
timóca
 
 


"Ahogy öregszem, egyre inkább a 30 feletti nőket értékelem. Csak néhány példa, hogy miért:

Egy 30 feletti nő sosem ébreszt fel az éjszaka közepén, hogy megkérdezze:

"Mire gondolsz, drágám?" Fütyül rá, mire gondolsz.


Ha egy 30 feletti nőnek nincs kedve meccset nézni veled, nem ül oda melléd nyavalyogni. Csinál helyette valami olyat, amihez kedve van. Általában valami sokkal értelmesebb dolgot.


Egy harmincon túli nő már elég jól ismeri önmagát ahhoz, hogy tudja, ki ő, mi ő, mit akar és kitől. Kevés olyan 30 feletti nő akad, akit érdekel, hogy mit gondolsz róla vagy arról, amit tesz.


A nőknek 30 felett tartása van. Ritkán fordul elő, hogy jelenetet rendeznének az operában vagy egy elegáns étterem kellős közepén. Na persze ha megérdemled, gondolkodás nélkül lelőnek, főleg ha esélyt látnak arra,

hogy megúszhatják.


Az idősebb nők nem bánnak szűkmarkúan a dicséretekkel, gyakran akkor sem, ha nem érdemled meg. Tudják, milyen érzés, amikor az ember nem kap elismerést.


30 felett egy nő elég magabiztos ahhoz, hogy bemutasson téged a barátnőinek.

Egy fiatalabb nő gyakran még a legjobb barátnőjét is hanyagolja, ha partnere van, mert nem bízik meg a fickóban.


Egy harmincon túli nőt abszolút nem érdekel, hogy tetszenek-e neked a barátnői, mert tudja, hogy azok sosem árulnák el őt.


A nők a korral természetfeletti képességekre tesznek szert. Egy 30 feletti nőnek sosem kell meggyónnod a bűneidet. Úgyis mindig tudja.


Egy 30 feletti nőnek jól áll a tűzpiros rúzs. Ugyanez már nem mondható el a fiatal lányokról vagy a transzvesztitákról.


Ha eltekintesz attól a néhány apró ránctól, egy 30 feletti nő sokkal szexisebb, mint fiatalabb nőtársai.


Az idősebb nők egyenesek és őszinték. Azonnal a szemedbe mondják, hogy mocsok disznó vagy, ha úgy viselkedsz! Nem kell törnöd a fejed, hányadán is állsz velük.


Igen, számtalan okból dicsőíthetjük a harmincon túli nőket. Sajnos ezt fordítva már nem lehet elmondani. Minden ragyogó, okos, ápolt, szexis 30 feletti nőre jut egy kopaszodó, pocakos őskövület sárga nadrágban, aki
bolondot csinál magából valami 22 éves kis pincérlánnyal az oldalán.

Hölgyeim, elnézést kérek érte.

És minden olyan férfinak, aki azt mondja: "Miért vegyek meg egy egész tehenet, amikor ingyen is kaphatok tejet", üzenem, hogy változnak az idők.

Manapság a nők 80%- a ellenzi a házasságot. Miért? Mert a nők rájöttek, hogy nem érdemes megvenni egy egész disznót azért a kis kolbászért..."

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


köszönöm a köszöntéseket :wink:
nelli :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csoki, Kép
Majának, gratula afogacskához.
Tök jók a képek :) Kié a motor?szabad tudni? :wink:

Szilvih,Lilla, és a hangyák :lol: :lol: Nálunk is vannak, a lakásban, de olyan furi eddig amióta itt lakunk nem volt.Idén viszont valahogy bejöttek :twisted: De Hannus szerencse nem akarja megenni őket :P
Nálunk is lemászik a plédről, ha kirakom.Egyből megya fűbe "bogarászni" a fűszálakat!
Viszont egyenlőre úgy vettem észre, hogy nem eszi ezeket a dolgokat!/nekem Esztinél se kellett sose félnem, hogy bevesz vmit a szájába, vagy orrába+fülébe dugdosna.Remélem így lesz Hanninál is.

Születés hetés tali jól hangzik, nekünk jó is lenne a csütörtök is!De ha ennyi mindenkinek nem jó, akkor mi legyen???????Szavazás!!!!!!!Mert azért jó lenne, ha minél többen ott tudnánk lenni,mint az elsőn :wink:

Nelli,na, akkor már haladtok a kajálással.Csak így tovább :)
/csak egy 5let, hogy a gyümipépeket sem tudja megenni?Mert nekem mikor Hanninál volt a hányós vírus, 2 hétig csak a gyümipépet+ a tejpépet volt hajlandó megenni.A többit ugyanúgy kihányta!/

Jópofa a 30-on túli NŐ!Pont a múlt héten kaptam meg emilen :lol:
manóci
 
 


Valahogy ez a topik olyan, hogy ha talira terelődik a szó, sokan eltűnnek. Lehet, hogy ezt tiszteletben kell tartani, van, aki csak virtuálisan szeret beszélgetni, vagy egyszerűen nem ér rá, túl sok macera, ilyesmi.

Én szerintem talitól függetlenül ott leszek csütörtökön (ha vmi betegség közbe nem szól), mert érdekel a téma (gyerekrajzelemzés, zenebölcsi), és Dorka is szeret játszóházazni. Ma is arra lógtunk, ráadásul egy ovistársát is vittük az állatkertbe, de nagyon aranyos kislány, úgyhogy 3 gyerekkel nem fáradtam el jobban, mint kettővel...

Móni, Dorka nekem sem volt ilyen mindent megevős, és én is simán kitettem egy szivacsra a kertbe. Most uez a szivacs a járókában van, hogy legyen fél perc nyugtom... Kicsit szétment már a járóka az esőben, de még mindig jobb, ha azt rágja, mint bármit a fűből... Dorka szeret bemászni Lilla mellé, halál aranyosak benne, és Lilla is jobban elvan.

AMúgy kezdünk rászokni a háti hordozóra, kendőben elöl már nem nagyon tudtam vele mozogni. A születés hetén reménykedem, hogy tanulok egy hátra felkötést, addig marad ez, ebben is jókat alszik, mint ma is az állatkertben. :lol:

Timi, kár, hogy nem tudtok jönni, nem próbálod meg mégis? Ovi: Drukkolok, hogy bejussatok, már lassan Livinek is igénye lesz a közösség.

Móni, titeket meg nem kötelezően fel kellene venniük? Abban a tanévben, amikor tölti az ötöt, kötelező... A nyár melyik tanévhez tartozik???

Csoki, tudod, hogy az Államokban meg Angliában milyen nagy szám a 21-ik szülinap??? Hivatalsoan már ihatsz alkoholt!!! :lol:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Manóci :)
A különböző tejpépeket, gyümipépeket, tápszereket egyáltalán nem eszi meg Brigi :( Hihetetlen macerás csajom van az evés területén. És tegnap mikor már ehetett volna, nem akarta enni az imádott sütőtököt sem :evil:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvi: gondoltam rá én is, meglátom, hogy állok a tanulással addig, ha jól, akkor lehet, hogy felbukkanok, mert amúgy engem érdekelne a többi rendezvény. De megígérni nem merem.

Livike is novemberben már 4 lesz úgyhogy igencsak ráférne már az ovi. Jó lenne, hogyha így a bővítésnek köszönhetően mégiscsak felvennék.
Marcipán meg pont május 31-én született, ha egy nappal később születik (vagy féllel :wink: ), akkor ő is évvesztes lenne, így pont megúszta :lol:

Nelli: ez a 30-on túli nő tényleg találó :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Csoki: utólag is boldog szülinapot!!! (Húúúú, én már nem is emlékszem a 21. re...... :lol: :lol: Olyan rég volt... :oops: )
Maja nagyon édes!

Manóci: Hintázás: :lol:

Nelli: angyali türelmed van a kaja területén! Én már biztos idegbeteg lennék! :?

Szilvih: Nálunk is megy a hangyászás-bogarászás :lol:

Vasárnap amíg dolgoztam a kertben kitettem a plédre, amin kb 1 percig tartózkodott, majd bevágtázott a borsók közé és másfél órán keresztül bíbelődött a földdel. Szórta, nézegette, nagyon meglepődtem mennyire lekötötte. :lol:

Tali: Hogy is fogalmazzak, hogy ne értsetek félre..... Én nagyon szeretnék talizni veletek isten lássa lelkem... DE: naponta autózom,vezetek bárhol, itthon, külföldön, jobbkormányost, balkormányost, jobboldalon, baloldalon. Egy dolog nem megy: Budapesten vezetni!!! :oops: A legmélyebb pont ahová bemerészkedtem eddig az a Mom park volt.... És mivel az se mostanában, így nem mernék vállalkozni arra, hogy átszeljem a várost :oops: Én azért javalltam a múltkor az Ikeát, mert az nem Bpesten van. Belátom, hogy nektek a városban sokkal könnyeb, teljesen megértem, de sajnos így csak képeken élvezhetem a társaságotokat. :( :oops: :lol:
Pedig isteni hely lenne az állatkert, de kár......

Puszi, Erika
v.erika
 
 


Tali: mikor Domi volt kicsi, gondlkozás nélkül bevállaltam az utazászt. De Brigi egészen más, pedig nem vagyok egy kényelmes fajta. Utálja a babakocsit, és baromira égnék, ha a járműveken bevágná a hisztit. Plussz alig lehet rávenni normál ételre, amit könnyen oda tudnék adni neki, mert én sajnos elég szemérmes vagyok ahhoz, hogy csak úgy bárhol szoptatnék :oops:
Pedig szívesen találkoznék én is Veletek. De ha már jár Brigi, lehet, könnyebb lesz az ilyen manővereket végrehajtani.

Erika :)
Kezdem én is elveszteni a türelmemet :( Éjjel ez a 1,5-2 óránkénti evés nagyon kikészít.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Én is vizsgázom a héten, rögtön 3-ból is :( Hiába, ilyenkor kezdődik az év végi vizsgaidőszak, ez többünket is érint.
Vendég
 


Manóci! Nővérem pasijáé...

Szilvi jeahhh végre ihatok :wink: :lol:

És Maja egy hete nem hajlando szopizni eccerüen elforditja a fejét és nem.... :roll:
De legalább evvel együtt megszüntek az éjjeli cicinlogások
egyszer kétszer kel cumi a szájba és alszik tovább :wink:
Vendég
 


Erika, ha az Mo-án el tudnál jönni hozzánk (M5 bevezetőjénél lakunk), én szívesen elviszlek titeket az állatkertig. Gondolom, TOmit nem hoznád, ketten meg befértek.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Lányok, Ti mézből milyet szoktatok venni? Én nem szeretem (mondhatni utálom), de Livike igen, és sosem tudom, melyik a jó fajta, milyet vegyek neki.

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi :)
Én vagy a piacon veszek termelőtől jó minőségű akácmézet, vagy Anyu hozza egy ismerősétől, aki saját maga tart méheket.
Én is utálom, de a gyerekeknek nagyon egészséges.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvih,Jó kérdés, de szerintem még minket sajna nem most lesz kötelező fölvenni, mert idén szeptemberre ugye csak betöltött 4 évesek leszünk :( Jövőre lesz betöltött 5, na akkor már nincs kifogás :twisted: De azért én nagyon bízom benne, hogy a messzebbi oviba ahol 60 hely lesz oda bejutunk.Majd meglátjuk :roll:

Tali, nekünk nem jó a csütörtök, mert megyünk dokinénis státuszvizsgálatra, és 10:30-ra van időpont!Utána én innen már nem indulok el, mert ebédidőre érnénk be :(
Ha szerdán tududnk menni, akkor jó.

Tmi,Én Hársot, Akácot szoktam, és itt nálunk házit veszek.Boltit sose.Nem tudom mi van benne, nem-e az a kínai nemisméz :( :?
Ezt viszont tutira tudom, hogy méhek csinálják :wink:
Eszti is szereti, és én is :P
manóci
 
 


Sziaszok!
Nem vesztunk el am, csak volt egy kis gondunk. Penteke tengereztunk, majd szombaton is...a kis dragam belazasodott. Nem lehet tudni, hogy csak a szel fujta meg, vagy a fogacskai jonnek...ami nem lenne furcsa, mivel csak az also 2 van kint! Rossz a kedvunk, nem akarunk szilard etelt enni..eddig a tejci nem volt nyero...most meg csak azt szopizna...kremes a kakink es nagyon anyasak vagyunk...mintha nem is a Teorol lenne szo!!!! Igaz, amikor beindul, akkor a regi..marmint, hogy nem elegszik meg a maszassal, mingenhova felmaszna, csak minnel magasabban legyen...A doki szerint a foga, meg egy kicsit piros atorkunk (igaz az lehet a sok uvoltstol...poen volt).

Jo nektek, hogy taliztok...de mi olyan messze vagyunk!!!

Csoki: Ha te is aprilis 26-az szulettel...akkor egy napon szulettunk...csak en egy kicsit hamarabb, most toltottem a 33.-at! Sok boldogsagot!!! a csajszid nagyon szep---mint a mamaja!

Nelli: nagyon jo ez a 30-as no... Brigi is meglatod szepen lassan visszaszokik az eveshez...bizti nincs meg etvagya! Teo sem eszik a foga miatt...csak tejci...+ tejpep!!

Manoci: ezer puszi + egy hatalmas a Teotol a Hannusnak!!!
Kép Kép Kép Kép Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Krisztaaaaaa! Ez nem ér!!!!!! Ilyen képeket idetenni nekünk, hogy csorogjon a nyálunk a tengerpart láttán!!!!!!! :lol: :lol: :lol: grrrrrrrrrr :lol: :lol: :lol:
v.erika
 
 


Nem érvényes tengerpartos képeket feltenni :twisted: Megesz a sárga irigység :roll:

Kép
Kép
timóca
 
 


Kriszta,puszit köszönjük, átadva :P :wink: Teonak pedig mi küldünk sok gyógypuszit+++++++++++ :)
Tényleg klasszak a képek nagyon aranyosak vagytok mindhárman :wink:

Itthon pedig: "Itt van Május elseje, ének szó és tánc köszöntse, zengjen dalol az ének szállj csak zeneszó ének ébreszd fel a Magyar népet" :lol: :lol: :lol: :lol:

Kis retro, nosztalgia!!!A 30-as korosztálynak :P :P

Mi a munka ünnepét fűnyírással éltük túl :D
manóci
 
 


SZiasztok!

Mi is kicsit lestrapálva, kedd óta vmi vírus kerekedett fölém, tök hirtelen, pedig nap közben is hunyni szoktam Lillával (szerencsére eddig mindig volt vki Dorkára), de elég húzós. Dorkánál vasárnap este kezdődött uez, de őt nem vágta földhöz enniyre...

Érdekes, (vagy is inkább magától értetődő), hogy kedd óta Lilla egész üveg kajákat megeszik, úgy látszik, megcsappant a tejem is. :roll: De tényleg beigazolódott az, amit a szopipártiak mondanak : Ha éhes, úgyis enni fog :lol: Nálunk most ez jött be, drukkolok, Hogy Brigi is rájöjjön erre a nagy igazságra, és a gyomra is bírja... :roll:

MAnóci, valahogy az számít a felvételnél, hogy az adott tanávben töltse az ötöt, nem az, hogy kezdetekor mennyit töltött be. Csak hát a nyarat nem tudom, hova számolják.

Timi, a május 31 tényleg vízválasztó, de én a 21-gyel is most úgy vagyok, hogy ha csak egy indokot látok, hagyom majd Lillát az oviban. SZerintem jobb évvesztesnek lenni, mint apróként ott ülni a nagyok (és egyre nagyobbak) között az iskolapadban az egyre növekvő követelmények között... Dokra az egyik legfiatalabb az ovis csoportjában, mert év közben csatlakozott januári. Tehát van olyan ovistársa, aki szeptemberben már a hatot tölti. És látom, milyen kis muja még a többiekhez képest.
Iskoláskorban ugye már versengenek a lányok, meg mennek a "menő" dolgok, legyen elég érett arra, hogy átgondolja, hogy kell-e neki is az a (mittomén) körömlakk, ami a Pirinek van, és ne csak majmolásból kövesse a "nagy" osztálytársait. SZerintem legkisebbnek lenni sohasem jó.

Igazából a múltkor azt mondtam, hogy nem szervezkedek tali ügyben, de sztem akkor most csütörtökön legyen egy "spontán" tali, akit érdekelnek a programok, eljön, aztán esetleg köv. héten egy nagyobb? Vagy majd nyáron a Margit szigeten? Ha mindenki túl van a vizsgákon?

Tényleg, Timi, feltehetnél légyszi egy táblát, hogy a közelgő szülinapokat figyelhessük...

Erika, nem semmi lehet egy ilyen borsó között bogarászó pöttöm... Az enyém már teletömte volna a száját földdel...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, kissé elveszettek vagyunk, de már megint húgyúti fertőzés... Ez a rémálmom, de annyira tudtam, hogy megint az van! Ugye végetért ez a piros torok, pár nap múlva láz, de semmi más, hát mondom, csak az lehet, vittünk is pisit, és hát még szép hogy az! Most azért nem lett kórház, reméljük, az antibaci is segít. Kedve egyébként jó, de azért így nem hiszem, hogy mennénk a talira.
Nagyon idegesít a veséje, elviszem megint kontrollra. Valamiért csak elkapjuk mindig ezt a fertőzést. Pedig állandóan nézem, hogy mi van a pelusban, és rögtön cserélem, szóval nem értem! :roll:
Meg látom, hogy csütörtök, és én akkor suliban vagyok. Meg ahogy Csilla is írta, hát igan szorgalmi időszak vége is... Hú annyi beadandóm van, szóval a szokásos. Pedig nagyon mennénk arra talira, régóta készülök rá! :roll: :(

Más, kicsit pozitívabb: Képzeljétek, keresünk házikót! Most Dunaharsztira vagyunk rákattanva, de Timi, Kitta, szóba jött Halásztelek is, de az új építésűek olyan rossz elrendezésűek. Úgy örülnék, ha összejönne. :lol:

Manóci! Nagyon édi a hintázós csajod! Mi még nem próbáltuk! :D

Csoki! Utólag is boldog 21-et! Ne haragudj, hogy nem írtam korábban! Én is nemsoká töltöm... :lol: Maja nagyon menő! Megeszem a motoros képen! :D Grat a foghoz. Nekünk még mindig ZÉRÓ. :lol:

Nelli! Bírtam ezt a szöveget! :lol: Emma sem szereti a tejpépeket! Már próbáltam vaníliást, rizsest, de úgy csinál, mint aki meg akar fulladni, és inkább a finomfőzeléket kéri.... :lol: Pedig reggelire jobb lenne, vagy tízórainak.

Szilvi! Nagyon édi a háti hordozó, láttam már sokan ekkorákat beletesznek, olyan édesen pislákolnak kifelé! :D Születeés hete nagyon klassz, tavaly voltam, az egyetemen is volt pár előadás, emlékszem, az egyiket Molnár Emma tartotta, és akkor már tudtuk, hogy Emmust is így hívják majd. :lol:

Erika! És ha eszembe jut, hogy én itt akarok a nyáron megtanulni vezetni... :roll: :D

Tábla jó ötlet, mindjárt lesz egy csomó egyéveskénk!! :lol:

Kriszta! Hát meg kell őrülni ezeknek a képeknek a láttán! :lol:

No teszek pár képet, hogy azért betegen is így vigyorgunk!

Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Jaj de helyes ez az első kép Emmáról! Kis menyasszonykánk, megint beteg? :( Rengeteg gyógypuszit küldünk neki!!!
Edina, felénk nem nézelődnétek??????? Gyertek ki valamelyik nap meglátogatni, és egyben körülnézni!

Kriszta, jók ezek a képek :wink: Annyira várom már a nyarat és a nyaralást!

Nálunk semmi különös, Milu nő, szépül, okosodik :wink:
Ezer a dolgom, de már vele is foglalkozni kell, mert kiköveteli. Tanulni is el kellene kezdeni... Olyan hülyén osztották be a vizsgákat, hogy ha mindenből el akarok menni az első kiírásra, akkor 14-én 2 db, 15-én 1, 16-án 1 és 17-én is 1 vizsgára kéne beülnöm :roll: Szép.

Csilla
Vendég
 


Emmának jobbulást!!! Dunaharaszti nincs is messze tőlünk!! De itt az utcánkban is most adtak el egy ari kis házat nem is drágán. Annyival olcsóbb, hogy Pesten kívülre mennétek?

Kriszta, te pedig nem nézel ki33-nak egyáltalán!! Kint mennyi idő a gyes, hogy már vissza kell menned dolgozni?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Timi,holnapra Boldog Névnapot!!!

Kép
Kép
szilvih
 
 


Boldog névnapot Timinek! :lol:

Csilla, hát hogyne néztem volna ott is, de félkészeket találtam új építésűből, én meg nem akarok építkezni! Tetszik ez a lakópark környék Dunaharsztin, lehet hogy egyszercsak én is jövök a hírrel, hogy na bumm, holnap költözünk! :D De úgy hiányoztok, jó lenne bandázni egyet veletek is meg persze a többiekkel is.

Szilvi, tényleg nincs messze Haraszti, 25 perc alatt beértünk otthonról, na jó nem volt csúcs, az igaz. Háááát, sokkal olcsóbb mint Pest az biztos. Tetszik a környék is!

Képzeljétek, ránkjár a rúd, már elegem van, Sándor megint lesérült a lábán, most bent vannak Szegeden az ügyeleten, most röntgenezték. Mi jöhet még? Hümm.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lanyok!
Dincuska: Nagyon sajnalom az Emma babat. Nekunk is volt ilyen problemank, nem tudom, azt hiszem emlitettem. Mi 4 honapi antib. kuran vltunk, mert azt hittek visszafele megy a pisije, nemreg visszamentunk a zurulogushoz, aki azt mondta, ,,csak figymaszukuletunk "van, lehet mutunk egy ev mulva...remeljuk nem kell muteni. Ne aggodj, azt mondjak...az elso evben leg gyakran elofordul, megnygtatas keppen csinalhattok egy hasi ultrahangot.
Ugye te mondtad, hogy szegediek vagytok...te nekem ismeros vagy valahonnan, lehet latasbol...sott biztos is. Sok sok gyogypuszi a hercegnonek!!!

szivi: koszi a bokot...33 vagyok. Nekem nem jar gyes, mert feketen dolgoztam...egyebkent sem egy nagy szam, az elso 3 honapban a fizetesed 80 szazalekat kapod, majd mindig meghosszabbithatod 3 honapokra, de mindig kevesebb penzert. It sok baba mar 3 honaposan bbolcsibe van..ha az anyos vag az a masik nagyi nem viyaz a babara. Nekem csak anyos van, aki kijelentette, csak idonkent hajlando a Teora vigyazni. Ne is almodjak meg olyan munkarol, ahol esetleg du. is kell dolgozni...ivel a bolcsi csak de. vallalja be a gyereket.
Jobbulast!!!

Csilla: egy kalappal a vizsgakhoz. Nem lehet egyszeru baba mellett tanulni...meg minden!!! Gratula!

Bocsi a kepekert...mivel mi itt lakunk, es egyre jobb az ido...kenytelen leszek rakni meg egy parat...
Mi egyebkent jol vagyunk, valoszinuleg nem a fogatol volt kremes a kaki, mert most enterogerminat adok neki, es kezd hejre jonni...a fogacska pedig jon ezerrel, de meg nem bujt ki, igy meg mindig csak ket fogunk van.

Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Timi, Móni! Boldog névnapot Nektek!!! :P
v.erika
 
 


Most csak gyors bekukk, telített a programokkal a 4 napunk :) most is minnyá menni kell hittanra.Csak TIMINEK akartam BOLDOG NÉVNAPOT kívánni gyorsba!!/így is tegnapra szól, természetesen :oops: :P /

Erika, drága vagy, és köszi :)
manóci
 
 


Boldog névnapot Manócinak!!! :D

Írok privit!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek, aki tegnap gondolt rám :lol:
Mi is végig jöttünk-mentünk.

Móninak boldog névnapot :lol:

Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Utolag is nagyon sok boldog nevnapot...es minden szepet es jot a Monikanak es Timinek!!!

sziasztok
matteo0808
 
 


Timi és Móni!
Boldog névnapot nektek!!!!!!
Vendég
 


Kedves Anyukák és szépséges Babák!

Nagyon régen jártam erre, még kislányom korai születése után közvetlen, aztán annyira lefoglalt a nem éppen problémamentes első félév, hogy végülis nem jutott semmire időm...De most már lassan fellélegezhetünk:) A sulit most halasztom, de örülök, hogy ti sokkal jobban bírjátok:) Olyan jó volt újra feljönni erre az oldalra, ennyi gyönyörű, egészséges kisbabát látni! Szebbnél szebbek és ügyesebbnél ügyesebbek:) Adél kicsit nehezebben halad a kortársaihoz képest, de a doki szerint behozza, viszont az iskolában újra kezdődnek majd a gondok, számítanunk kell az összes disz- jelenség felbukkanására. De sebaj:) Adélnak nemsokára ikeröccsei születnek majd, úgyhogy nagyon nem unalmas az élet errefelé:) Látom egyik topiklakó háza táján sem kell kalandokat keresni, dehát ez a szép a gyerekek nevelésében. Mégegyszer gratula az összes gyönyörű csöppséghez!

KépKép
gálos viktória
 
 


Timi és Móni utolag is sok-sok boldog névnapot! :wink:

Viktóra! grat az ikeröcsikhez :wink:
Vendég
 


Timinek és Móninak nagyon boldog névnapot!

Dincuska :)
Jobbulást Emmának! Én aztán tudom, mit élsz át most. Drukkolok, hogy Nálatok ne legyen veseprobléma!!!!

Szilvi :)
Nektek is jobbulást!
Éljen az egész üveg főzi!
Brigi nem eszik szinte semmit továbbra sem. Már adok neki kis natúr joghurtot, mert azt az egyet hajlandó enni az AT mellett. Gondoltam, este megpróbálok belecsempészni egy kis sinlacot. Ugyanis a vírus miatt fogyott szegény, és most 7350 g. 1 hónapja 7420 volt.

Kriszta :)
Jó lehet csak úgy leruccani a tengerpartra :lol: Nagyon édesek vagytok!

Csilla :)
Drukk a vizsgákhoz!

Mi a 4 napot Szlovákiába töltöttük, a dédinél. Első kiruccanásunk volt Brigivel. Meg sem mkottyant neki az új hely, nagyon jó kislány volt. Sőt, élvezte, hogy nem kell házimunkát csinálnom, és szinte csak vele tudok foglalkozni :lol:
Persze egy kisebb orvosi dolog bélkül most sem úsztuk meg. Begyulladt a jobb szeme. A helyi patikába kaptunk recept nélküli cseppet, ami valamennyit segített, és ma felírattam a dokival másik cseppet.
Azt hiszem, kiváltjuk az EU taj kártyát, biztos ami biztos.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Hello lanyok!

Viki: Gratula az ikrekhez...meglatod a nagylany is szepen lassan behozza a lemaradasat!!!

Nelli: Jobbulast Briginek, szegeny jol kifogta. Gyogypuszik!!!

Dincuska: hogy van Emma??? Remelem mar jobban.... gyogypuszik!!!

Manoci: Teo puszihegyeket kuld Hannanak....

Van valami gyogyszeretek ,,a menstrualo apukahoz"...napok ota nyugos...eleg nekem a Teo, aki egy kicsit nyugi a harmadik foga miatt, ami csak napok kerdese es vegre...megszuletik!

Nemsokara rakok uj tengeri kepeket...itt tombol a nyar...le is egtem!
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Lányok nagyon köszi a köszöntéseket :) igazán aranyosak vagytok!

Nelli,hát mindíg a kisebb súlyu manókák fogynak, ha betegség van :( Mi is mire végre elértük a bűvös 5 kg-ot akkor jött a hányás, és 4800-ra visszafogyott pár nap alatt :( Most kivi leszek mennyit mérnek, csütörtökön megyünk státuszra :roll: /ma vacsi után megmértem, ruhába, és így volt 5680g :P
Szemecske :( kajálás :( azért próbálkozzatok feltétlen.Hátha egyszercsak rákap valamire :wink: megya drukk a kicsi lánynak.
Szlovákia tök jó lehetett :) EU taj kártya???Nem is hallottam még róla, hogy van ilyen :roll: de jól hangzik!

Kriszti,köszi, Matteot is csókoltatja Hanni :) Képeket várjuk ám :wink:

Dincus,Mi újság Emoval?Privit azonnal nézem, csak előbb ide jöttem föl :wink:

Viktória, :) jó, hogy jelentkeztél.Gratula az iker fiúcskákhoz, és nagyon sok erőt kívánok majd hozzájuk :)
Adélhoz kitartást, és sok bizodalmat, be fogja hozni.De ha mindenféle diszlexiás lesz, akkor vigyed ahogy lehet korai fejlesztőbe, és iszonyú nagyot lendítenek rajta minden területen.Lehet mire sulis lesz már nem is lesz meg egy csomó disz....baja, mert addigra "kikezelik"! :wink:
Ha tudsz gyere, és rakj képet is :)

A 4 napban mi voltunk vendégségben, itt voltak kerti hússütésen, voltunk Tropikáriumba, Mamáztunk is szóval elég mozgalmasan telt.Eszti is kijátszotta magát a gyerekekkel. Minden napra volt valami, de jó volt, szeretem az ilyen családi megmozdulásokat :)
Rakok majd képet is :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!
Viki!! Gratulálok! EZ aztán igen!!! Vigyázz magatokra! Az elkövetkezendő 10-20 évben tényleg nem fogtok unatkozni!! :lol:
Pont mostanában gondolkodtam azon, hogy ebben a topikban még senkinél nem jön a kistesó, nálatok meg éppen kettő! :P
Miket csinál/nem csinál Adél, ami miatt aggódnak?

Nelli, a szopis babáknál ez a jó, hogy mehettek bárhova gond nélkül, csak a cicit is vigyétek. 8) :lol: Homeopátiás segítségre nem gondoltál a gyenge gyomra miatt?

Kriszti, sajnálom, hogy ott ilyenek a gyeses szabályok. Azért messze-távol nálunk a legmegengedőbb az anyasági ellátás, ezt néha elfelejtjük nagyra értékelni... Én már 4 és fél éve itthon csücsülök, "lógatom a lábam..." :roll:
Nyűgös férj: Főzz neki valami finomat, az nálunk mindig bejön. :roll:

Tényleg, nagy nap ez a mai: Ma pont 5 éve, hogy megtudtam, hogy anyuka leszek... :twisted: Akkor is hétfő volt.

Timi, nem indult még el Marci? A múltkor már kettőt lépett.

Nálunk is beindult az anyasétáltatás :evil: Ellenálltam egy darabig, dehát van olyan hely, ahol nem teszem le négykézláb a földre, de már nem bírja kézben/kendőben/kocsiban. Elég stabilan áll a lábán, remélem, nem sokáig kell kétrét görnyedve popsimat mutogatni a legkülönfélébb helyeken... :lol: , és elindul magától.
Megtanultam a kendő háti megkötését, hurrá, még egy módszer, amivel kiválthatom a sétálgatást! :roll:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Szilvih: Aranyos vagy, hogy felajánlottad a fuvaroztatásunkat, köszi érte, de maradnék majd egy budaörs vagy környéki talinál.

Kriszti: menstruáló apukák :lol: :lol: :lol: beletaláltál! :lol: :lol: :lol: szerintem hagyni kell őket, én úgy vettem észre minden próbálkozás olaj a tűzre. :lol: Hamar ki szokatak gyógyulni belőle. :?

Nelli: kifli? kenyérhéj? az sem jön be Briginél? Én annyira akartam tartani az 1 évig gluténmentes étkezést, de egyszerűen kilopja a fiókból, vagy kikunyizza a kifli csücskét.... És olyan mindenről megfeledkezve bírja csócsálni, hogy csak mosolyogni tudok rajta...

Dincus: mizujs Emmával? pisi rendbejött?

Viki: Gratulálok! Izgalmas nyaratok lesz! Mesélj Adélról, mi az amit nem csinál?

A hosszú hétvégén mi is kerteztünk,jöttünk-mentünk. Voltunk Siófokon is, megnéztük az élményfürdőt. Nagy élménynek nem mondanám, erős klausztrofóbia tört rám az embermennyiség láttán, de Tominak nagyon bejött, főleg a belső csúszda miatt. Tamarát nem engedtem be a gyerekmedencébe, ugyanis nem kevés hölgyemény a babák medencéjét választotta, hogy áztassa alsó fertályát, :twisted: ezen nagyon be tudok rágni, úgyhogy mi játszóházaztunk. Az klafa volt. Dobok képeket is. A Balcsi még mindíg csodaszép!!!! Haza se akartunk jönni :D
v.erika
 
 


Kép Az a bizonyos lopott zsemle...
v.erika
 
 


Kép A játszóházban
v.erika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat!

Adélbaba (bár már szinte kikéri magának a szemével és a gesztikulációval h ő kicsi:) most úgy tűnik, hogy nincs lemaradva, eleinte ijedtünk meg kicsit, mert sokkal lassabban haladt a fejlődésben (tárgyak útán nyúlás, követés szemmel, kúszás-mászás stb.) mint a többiek, de mostmár behozza. Persze a mókának még nincs vége... Nagyon drukkolok, hogy lassan érkezzenek a kistesók a topikban, bár ahogy látom a legtöbb gyerekecske nem egyke. Nem tudom Adél hogy fogadja majd, hogy nemsokára radikálisan kevesebb idő jut majd rá, de a férjem felajánlotta, hogy fiúsítja kicsit a jelenleg rózsaszín királylány-tündér korszakát élő leányunkat és viszi magával fiús tevékenységeket művelni. Hátha rákap és nem bújik a szoknyám alá, mint újabban mindig.
Tud esteleg valaki segíteni abban, hogy a felsőoktatási intézményeknél van-e egyszeri, speciális ösztöndíj házasság, gyermekszülés, haláleset stb esetére? Mert tudok néhány helyet, ahol van ilyen, de lehet, hogy ez ritka. Igényelt ilyet valaki közületek?

Szép napot mindenkinek, gyönyörűen süt itt a 6. kerülteben:) Érzem én, hogy ma még Margit-sziget lesz belüle...

KépKép
gálos viktória
 
 


Erika :)
Tami tündér pofa :lol:
Egyszer a kezébe adtam egy pici perecetm jó puha volt. Öklendezett tőle :( Próbálkozom egy kicsit a darabossal, de még fuldoklik tőle.

Viki :)
Gratula az ikrekhez! Nem lesz semmi 3 kicsivel.

Szilvi :)
Szép a szoptatás, nagyon akartam, de most már ez a nagyon gyakori szopi éjjel nappal már egy kicsit terhes. Jó lenne pihenni is egy kicsit.
Ma brutál éjszakánk volt :( 1-ig 10 percenként sírt, és csak a cicin aludt vissza, de ersze abból alig jött valami. Mikor elaludt, 3-kor megint kelt enni, 5-kor meg már az apja kelt. Kivagyok rendesen :(
Gratula a lépegetéshez! Nemsokára elindul Lilla baba.
Lehet, én is beadom majd a derekam a vezetgetéshez? Pedig nem szeretném járatni, egyikkel sem tettem, de Brigi nyári baba.

Adtam neki sokáig a normaflore-t, így most rendben van a gyomra, csak enni nem akar.

Manóci :)
A Ti súlyotok persze még jóval alább marad Brigiénél, csak hát mi rendes súllyal születtünk.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


egy pár kép ereéig bekopogok :lol: Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kedves Anyukák!

Az MTA Pszichológiai Intézetében 10 hónap körüli csecsemőkkel folytatott fejlődéslélektani kutatásunkhoz kérjük segítségeteket.

Jelenlegi kísérletünk olyan kérdésekre keresi a választ, hogy a csecsemők hogyan értelmezik a számukra szokatlan, újszerű cselekvéseket, illetve hogyan képesek külső jellegzetességekben eltérő tárgyakat elkülöníteni egymástól. A mama a vizsgálat során végig együtt van gyermekével. A részvétel egyszeri, félórás elfoglaltságot jelent Budapesten, a XIII. kerületben egy előre egyeztetett időpontban.

A vizsgálatokról részletesen a http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=676 linken is olvashattok.
Kérjük, jelentkezzetek a 239-4683-as telefonszámon vagy a timea[kukac]mtapi.hu e-mail címen.

Köszönjük!
timama
 
 


Sziasztok!

Kicsit kivagyok, tegnap is másfél órát aludtam, tanulok mint az igás ló, írtam a hospitálási naplót, meg a dolgozatokat, a nem létező tököm már tele, pedig hol van még a vizsgaidőszak (1 hét jajjj)! :roll:
Mindenkinek nagyon köszönöm az érdeklődést, igen, már jobban van, még szedi az antibacit, majd hétfőn viszek pisit.
Úgy csimpizik a drága, mostmár nekem is, mintha hozzámragasztották volna, ha át akarom adni valakinek, akkor ordít, wc-re is jön utánam, nagyon anyás lett. De szintúgy az apjával is. Asszem ez a korszak eltart egy ideig. :D Izgulok nagyon a vizsgaidőszak miatt, hogy fogom megoldani a tanulást...Jó kérdés!

Annyira gyorsan fejlődik, már ő is megáll néha kapaszkodás nélkül is, lépegetni kell vele, mert nagyon igényli, úgyis az van amit ő akar, csak fogom a kezét, és indulunk. Olyan cukkki! :D
Ne egy babakocsifan, szeretni fog nyáron próbasétizni.

Viki! Leesett az állam! Hát nem semmi vállalkozás lesz az biztos!!! Nagyon sok boldogságot és erőt kívánok!
Szoc. támokkal kapcsolatban általában mindenhol van. Nálunk is van házasságra, halálesetre, gyermek születésre (bizony 50ezer forint lecsengett Emmáért :lol:) egyszeri szociális támogatás! Igényelj mindent amit csak lehet! Jelentkezz minél többször! Jó hallani felőletek!

Erika! Tani nagyon édes! Húúú Majácska is, mutiztam Sándornak, mindig kérdez rólatok. :D

Nelli! Jobbulást nektek! Szegény Brigi! Gyógypuszi!

Ne haragudjatok, most ennyi telt tőlem, de majd jövök

dincuska
 
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: