Új privát üzeneted érkezett!

Ildi :)
Jaj, nagyon édes Jázmin baba :lol:
Ilyeneket mond már??? Ez hihetetlen. Baromi korai :lol:
nekem Brigi még csak a szokásos babagügyögésnél tart.
Bár egyik nap Anyuval kiértettük, hogy "anya". Nehezen hiszem el, hogy ki tudná már mondani, de teljesen úgy hangzott :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Nelli, nekem mondod, hogy koraiŰ? :D El vagyok ájulva! bence 3 évesen kezdett igazából beszélni, addig apa és autó ment meg babaszavak, Rolit meg még ma sem érteni igazán!
Anyára megvan egy tipikus hangja, aaaa kiabálás, de az csak nekem szól! :) Tök édi ahogy magyaráz! :D Brigi is édes lehet ahogy anya-t mond!!!
Depi meg husssssssss!!!!

Móni én is kiváncsi vagyok az új séróra!!! :) jaja, fejpánt! :D :D :D de azért látni pár felálló hajszálat is! :) Hát nem éppen sűrű, de a feje búbján égnek áll, elég viccesen néz ki, de lecsatolni még nem lehet, mert nem marad benne a csatt, pedig olyan édeseket vettem! :oops: 8)

Kriszta, látom Teo egyedül evős képét a vonalzón! :D :D Vagyis tegnap még az volt ott ugye? édi volt!!! :)

Lassan eltűnedeztek a többiek, na jó a napokban én sem jöttem sűrűn... Csilla felmentve a költözés miatt, még biztos dobozvárost szűntet, de többiek???

KépKépKép
dikó1
 
 


Nelli,ne légy depis, fel a fejjel :wink: Lassan vége a bolondos áprilisnak, és itt a nyári meleg szép idő!!Mindjárt másként látsz majd mindent! :)

/ma speckó én sem vagyok az az acélos jókedvű, mert voltunk kint de. a temetőbe a nővéremnél :( holnap lesz a névnapja :cry: csak ez a barom sztrájk miatt inkább ma mentem.Ki tudja mi lesz holnap a városban :roll: Eszti olyan édes volt, vitt neki ki papírdarabkákat.Ő vágta ki, direkt neki, hogy rátegyük a sírra :cry: :cry: /

Ildi, :) :)
Tényleg ígérem csináltatok majd egy képet valamelyik nap, és felrakom :wink:

Ja, és a hajamról apa: lett vele valami csinálva???? :shock: Ő észre se venné.Mondom, de szőkébb is lettem, nem látod?Nem :twisted:
Na, erről ennyit :P :P
manóci
 
 

 
 

Na, akartam még kérdezni, erre elküldöm :x

Szal, többiek, tényleg merre???Timi is nagyon rég volt, meg te naggyon rég adtál életjelet!Tessék jönni :lol:
manóci
 
 


Naaaa, akire azt írtam, hogy te az Ivolt!nemtom miért maradt le
manóci
 
 


Meg Csokinyuff, Szylvi is rég volt :(

Manóci :)
A férfiak ilyenek. Szerintük a fodrász mindig zárva volt, mikor odamentünk :lol:
Nővéred :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tekiroll Dolli is eltűnt... és még sorolhatnám, a régiek közül látom Dóri törölte is magát.
Móni meg tudtál valamit miért??? priviben

Amúgy meg ezerrel szülinapi bulit szervezek! Bencém nemsokára 6, és meg akar hívni pár... (15 fő) barátot a csoportjából! Úgy döntöttem bohócot kap meglepiként, rögtön kettőt! :) 2 bohóclány jön majd, még egyeztetünk a pontos programról, de lesz arcfestés, meg zene tánci, és természetesen valami fincsi torta! Már én izgulok előre is milyen lesz a buli, de egyedül még nem tudnám levezényelni, ezért bízom profikra. Azután ellesem a technikát, aztán a következőn már én leszek a bohóc! :D :D :D

Most lépek Minám aaaaaa(nyát) kiált! ;)

KépKépKép
dikó1
 
 


Manoci: Megtalaltam az e-ail cimed, nics gond, kudom a kepeket. Gratula a hajadhoz, idonkent jol esik, egy kicsit mas lenni...nemreg en is levagattam a hajam, mar a terhessegem elejetol csak magatol nott, kezdtem egy osasszonyhoz hasonlitani. Altalaban az en edesem sem veszi eszre a kulonbsegeket...fodrasz, smink (ha nagyritkan rakok magamra)...Az utolso alkalommal ugyan kenytelen volt (hosszubol rovidet vagattam), mert a baratnom csinalta es hazhoz jott...(nincs kire hagynom a Teot) ugy latszik a pasik mindenhol csak Pasik maradnak, hataroktol fuggetlenul.

Ma en sem vagyok teljesen jo hangulatban, es most kivetelesen nem a honvagy ami gytor, de nem is igazan van okom , semmi panaszra csak egy kicsit ,,olyan szomorkas a hangulatom mama...neha belem mar a boldogtalansaaaag"...mar nem emlekszem jol erre a jo kis notara.
Ma Teoval egyutt takaritottuk ki a lakast...mindenkeppen jelen akart lenni meinden lepesemnel (altalaban megmaradt a jarokajaban), igy belepakoltam a bebi komjaba, es azzal kovetett. amikor a porszivo elokeult, a lakas ugy nezett ki mint a dodzsem palyya Matteo a kompjaval en meg a porszivaoval... a fiam csak akkor volt boldog, ha neki mehetett a porszivonak....de tetszet neki. Nem tudtunk egesz nap kimozdulni...meg jeg is esett.

Nelli: Sajnalom ami veletek tortent. Nekunk mondjuk azt mondtak, ha jol fejlodik nincs baj, mert a babaknak, akiknek visszafele folyik a pipi, nem fejlodnek rendesen...lemaradnak sulyban meg hasonlok. A fiam miota nem szedi az AB-t jobban eszik, meg jobb a kedve is. Mi minden honapban voltunk pipi szuresen az AB-mellett. Nektek milyen vizsgalattal allapitttak meg, hogy visszafele megy a pipi??? Nem lehetett kellemes, az a beavatkozas sem...altatassal. Most mit mondanak a dokik, mikor lesz mar VEGE. Nekem azt mondtak 1-2 eves korig ezek a dolgok megoldodnak maguktol, beavatkozasok nelkul....

Teo kedvenc ,,szava..."mamamama, itt igy mondjak az anyat (en magyarul beszelek hozza, de ugy latszik az anya olaszul ragadt mag benne)...
iot felfedezta, hogy mennyire klassz dolog a ketlabon allas, minden alkalmat megragad, hogy gyakorolhassa, nem lenyeg, hogy rajtam, vagy az apja pocakjan, de neki ket labra kell allnia. Ma reggel is csendben vigyorgott az agyaban... a racsokba kapaszkodva. Nagy kope... Otthon milyen etrendd van, ki mit ad a csemetejenek...es mennyit????
Mindenki babaja nagyon ugyi...gratula!!!
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Manoci: elkuldtem a kepeket, remelem nem haragszol meg...sokat kuldtem, de annyira edi mindenhol!!!! Ezer koszi! :lol: :lol: :lol:

sziasztok
matteo0808
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy beindult az élet. :D Mi is igazoltan hiányzunk, mertz vasárnap lesz a keresztelő... :lol: Csak a család, és így 47-en leszünk!!!! Huh! :shock:
Nagyon csinka lesz, mint egy kis hercegnő, majd hozom a képeket!
Ja és 1 hét alatt annyit fejlődött, hogy el se hiszem, ha valaki ezt mondja nekem 1 héttel ezelőtt, hogy Emma mászik, mint a golyó, áll és felül egyedül! De ezt mind így hirtelenjében! :D Csak ámulunk és bámulunk!
Most nincs velem, most először van távol tőlem éjszakára. Csak tegnap volt próba, le kellett mennünk, és 1 napra már nem akartam visszahozni, csütörtökön úgyis sulim van...

Hát így vagyunk. :D

Matteo! Üdv itt! MIlyen gyönyörű név! És a kis képen is látszik hogy kis kópé! :D Húgyúti gyulladás és 1 hónap? Szegénykém! Nekünk húgyúti fertőzésünk volt (nem tom ugyanaz?), de csak négy napot voltunk kórházban, viszont azt karácsonykor... Aztán nálunk 1 hónap antibaci volt, és aztán minden ok.

Ildi! Mina csodaszép ebben a hajpántban! Én is most vettem Emmának rózsaszín virágosat! (A lányos anyukák... :lol) Meg már 80-as méretben nem kapok klasszikus nappali rugisat, aminek nincs lábvége, úgyhogy feladtam a keresgélést, és ruhában lesz! Végülis nagylányka... :D

Manóci! Nagyon ügyik vagytok a hízással! Csak így tovább! :D

Timi biztos vizsgázik.

Nelli! Jobbulást! Jaj, iszonyatos a hányás, most én is kivoltam, amikor Emma taccsolt... :(

Ja szavak, itt is úgy fest, hogy megy az anya, de lehet hogy csak én akarom kihallani, meg néha a pápá. :D

Most mennem kell, ha valakire nem reagáltam, legközelebb! Szerintem csak keresztelő után! Addig írjatok sokat! :D

Teszek képeket Muccról! :D


Pussz Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Helloka...
beugrottam csak a kepeket feltenni...a Manocinak koszonhetoen....
Bovebben holnap

Nagyon edi az Emma baba!!!! Kép Kép Kép Kép

Jo ejszakat kicsiknek es nagyoknak...

sziasztok
matteo0808
 
 


Sziasztok!

Jaj behalok Matteon, annyira szép fiú! Igazi olaszos csávó! és jól látom apára hasonlít???
nagyon édes!!!!!! Az a frizkó!
na jó befejezem mielőtt elolvadok! :D :D :D 8)

Emma is ari a képeken, főleg a nyelvkinyújtós pancsizós!

ma sem bírtam magammal, bár haja alig, de : :oops: :lol: 8) Kép
Kép Kép

KépKépKép
dikó1
 
 


Heloka.

A kis pocok alszik...de ki tudja meddig, nics hozaszokva, hogy egeyedul alszik a kisagyba, du. altalaban velem volt a divanyon...tudom, elkenyeztettem. Matteo eligerkezett Manoci hannuskajahoz...(legalabbis mi anyukak megbeszeltuk).
Mi ujsag remelem ma senki sem depis...itt is kisutott a nap es de. egy nagyot setaltunk a rakparton!!!

Ildi: a jazmin is egy dogos kiscsaj...nagyon ki csabos. Remelem azert a fiam tolem is orokolt valamit, a szokesege es a zold szeme apae (a szine) a szeme formja, a mosolya...a buszke mamae!!!!

Manoci: nem tudom hogykoszonjem meg, a kepeket!!!!! Azt hiszem, a programmal amibe kuldted a kepeket, nekem is sikerulni fog mostmar felrakni... Hogy van a kis menyem?
Kép [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.8815.jpg[/img]

sziasztok
matteo0808
 
 


Kriszta, :wink: :wink: naggyon szívesen, máskor is :P Köszi kérdésed, jól van a kis majmom :lol: Már 2 napja együtt fürdenek a csajok a nagy kádban.Olyan édesek, csináltunk pár fotót, majd holnap rakok föl.Tetszik nekia nagy víz :) olyan kis cukor :wink:
Matteo, édes baba :) de én már kiáradoztam magam

Dincus,Emmo is tök ügyi már.Csak beindult ő is, nem kellett sürgetni :) Nagyon édes a közös képetek./te hariban vagy?/Ti már 80-as ruciknál jártok?Mi még 68-as, és már kezdem a 74-eseket de azok még nagyok :P
Keresztelő, de jó, már nekünk is megvan az időpontunk.Májusban :) 47-en csak a család? :shock: az igen!!Mi ennyien azért nem leszünk :lol:
Hol vettél neki keresztelő rucit?Én is akarok már nézelődni valami édit.

Ildi,nagyon drága az újabb fejpántban :lol: :lol: és ez a narisárga rucival harmonizálás???igazi kis mininő már :P Én imádom is a narancssárgát :wink:
manóci
 
 


Hello lanyok!

Az en fiam valoban egy majompalanta...utanoz. Mikor a tukor ele allunk, beszelek hozza, grimaszokat vagok, o pedig csak utanoz...annyira tunci!!!!

Mindenkinek kellemes hetveget! Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ezt az alkalmat sem hagytuk ki, és lebetegedtünk. 2 napja telefonáltak, amikor Muci nélkül voltunk,hogy lázas...rohantunk is haza...hajnalban ide is értünk. Torokgyuszi. :( Mostmár kifelé lábal, ma már csak hőemelkedése volt, remélem holnap már kutya baja se lesz. Csak szegényemnek nincs étvágya.

Matteo! Hát hihetetlenül szép ez a bambino, imádnivaló!!!! Minden képen! :D

Ildi! Nekünk most kezdett el nőni a hajunk, eddig is volt, de mindenki megjegyzi mostanában! :D Majd teszek egy pántos képet valamikor! Minának is nagyon jól áll a narancssárga, gyönörű! :D

Manóci! Gyere azzal a kádas képekkel, megesz a kíváncsiság! :D Igen, jól kiszúrtad a harim, hihi, fel se tűnt... Jó, hogy nem már meztelen vagyok! :oops: :lol: Keresztelő rucit Cegléden vettünk, mert az expon láttuk őket, nagyon megtetszettek, Lengyelországból hozzák, és mivel úta is esik, múltkor hazafelé beugrottunk, és megvettük a cuccokat. Majd holnap teszek képet róla! :lol: Egyébként ha tetszik épp ez a modell, mert én ilyet nem nagyon láttam máshol, szívesen veszek Neked is ott! :D

Utánzás: nagyon cuki lehet! Emmával is szoktunk tartani majomnapot! Ilyenkor egymásra fújunk! :D

No megyek, sütést befejeztem, csináltam raffaellot (mint az eredeti, nagyon finom :)), gyümölcskenyeret meg sajtos stanglit! Úgyhogy elfáradtam, de azért még elmegyünk egyet kávézni! :D

Puszi, jó éccakát!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Naaaa, mi volt ma???Mindenki a jóidőben valahol? :lol: :lol:

Dincus,Emma babának Boldog Névnapot /tegnapra :oops: /

Mi is egész nap kint voltunk olyan klassz idő volt már ma :)

És akkor az ígért kádas képek :wink:

Kép

Kép


És egy ráadás, ez meg du. kint a kertben, már mer egyedül lenni, így pléden, sőt még mászkált is a fűben :) /mert először mikor letettem nagyon félt, tökre sírt/

Kép
manóci
 
 


Dincus, fú és de bunkó vagyok, csóri ont a névnapjára betegszik le, és én nem is kívántam jobbulást!!! :oops: :oops: Bocs, és ezt most akkor megteszem: JOBBULÁST!!! :)

Keresztelő rucit, ok. várom a képet, ha föltennéd, megköszönném! :)

Az a raffaelo nem hangzik rosszul, nyami :P nem írnád be a receptesbe, hogyan készül?? :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!

Fáradt vagyok mint áááállat, de nem bírom ki, hogy ne gyönyörködjek Hannusban, olyan kis csibész arcocskája van, hogy nem igaz! :D Nagyon aranyos! De azt hittem a két lány együtt virít a kádban! De mondom, így is cuki, kell egy kert nekem is! :D

Teszek képet holnap, most zéró a teljesítményem.

Ja és köszönjük a köszöntést! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Matteon baba, Emma baba és Hanna baba egy tünemény :lol:

Emmának jobbulást és boldog névnapot!

Mi is mostanra lábaltunk ki a betegségből. Most a párom van még benne, ő zárja a sort.
Majdnem egy hétig csak anyatejet kapott Brigi, de pár napig azt is alig akarta. Meg is lett az eredménye, vissza kell tornáznom a tejem.

Egyik nap belenyúltam a szájába, és felfedeztem, hogy még 2 foga kinőtt, felül, hátul. Nem láttam, mert kimarad a szemfog, és úgy nőtt ki rágófog. Már 10 foga van :roll:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Csak gyors bejelentkezés.

Hétvégén házavatót tartottunk, szombat délelőtt kezdtük és olyan jó volt a hangulat (no meg a bográcsos zöldbab pörkölt), hogy senki nem akart hazamenni :) Vasárnap estig tartott a dínom-dánom, amikor elfogyott a kaja, csináltunk gyorsan egy slambucot is. Csúszott mellé jófajta mézes pálinka is :lol:
Jó ez a Pomáz! :lol: :lol: :lol:

Milu borzasztó csimpaszkodós lett, ha a közelben vagyok, senkivel nem hajlandó ellenni, addig vonyít, és rángatja a nadrágom amíg fel nem veszem. Ennek azért nem örülök annyira... Múltkor hagytam, kiváncsi voltam a végkifejletre, leforult a földre és ott hisztizett. Hamar elfáradt, felállt, megtörölte a szemét és odasétált hozzám. Hmmm.
Éjjel sem hajlandó aludni, képes 20 percenként felvonyítani. Amikor elfáradtam a két szoba közötti ingázásban, oadvettem magunk közé, onnantól kezdve gyönyörűen aludt.
Szerintetek ez normális? Át kell vészelni, vagy lehet kicsit önállósítani? Imádom, imádom, de lassan beleőrölök, hogy nem tudok semmit csinálni mert rajtam lóg egész nap.

Édesek ezek a kislányok! És Matteo is természetesen, igazi kis csibész :)

Csilla
Vendég
 


Hello lanyok!!!

Manoci: nagyon szep a kismenyem, kis huncutka...a Teo is latta. Nekunk is van olyan ok.baby-s micsodank, de az en fiam, mivel nem szeret ucsolrogni, nem dijjazza annyira, igy apaval usznak a kadban (marmint Teo uszik, meg 4 kezlabra all)...

Csilla: a nem alvas normalis, itt ugy mondjak, a 8 honaposok depije, ami kijohet kesobb is, nalunk a 4. honaptol (igaz 1 honap korhazas alvas utan), egeszen a 8. honapig volt ilyen ejszaka...minden 1|2 oraban felkelt, cumi es egyeb gondokkal es igenyekkel, de nem vittem az agyunkba...(mivel rajtam is allandoan log, legalabb ott nem voltam hajlando vele lenni), igy nagy nehezen 4 honap utan magatol egyik naprol a masikra elhagyta az ejjeli cirkuszokat. Egyebkent egy jo kisfiu...

Dincuska: Remelem Emma jobban van...gyogypuszik, meg sok boldog nevnapot!!!

Amiota a Teo felfedezte, mennyire egyszeru felallni, egyre gyorsabban csinalja, es meg maszas kozben is (mert mar par napja, hogy hivatalosan is maszunk es teljesen elhagytuk a foka kuszast...) felemeli azt a foghagyma kis feneket, mintha fel akarna allni...meg kell zabalni!!!
Etkezes!!! Mit esznek az otthoni babak??? Mi delben eszunk egy zoldseges tesztas kajcsit -a zoldseg lehet repa,, krumpli, cukkini, spenot (most probalom a brokkolit), uveges bebietelbe huvelyesek, zoldborso....husit, mindent...sajtok+olivaolaj. Gyumit mindent... Ti hogy csinaljatok, mi egy napi menu???
Reggeli: tejcsi+keksz 8 ora, ebed: a fenn emlitet kotyvasztmany 300 ml, + esetleg ha meg ehes gyumi 100 ml 13.00 ora, uzsi: tej+keksz, vagy joghurt+gyumi 17.00 ora, vacsi: tejpep gyumivel 21,00. kamillatea.
Kép Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Dincus,drága vagy :) de ketten fürödtek, csak Eszti azért már nagyobb, és azokért a rohadékokért nem akartam olyan képet fölrakni amin mindketten rajta vannak :x Tudod, akik figyelgetik az ilyen oldalakat, stb.stb.fúúúúúúj! :twisted: Na, érted!

Csilla,klassz lehetett a kerti-parti :) Főlega mézes pálesz, hú olyan rég ittam már :lol: Na nem vagyok piás, de azért az ilyen bulikon jólesik egy-egy pohár valami a többiekkel :oops: :P De még amíg cici van itt is addig meg kell álljam, ezen a nyáron is 8)
A nagyon ragaszkodós helyzet ismerős :? gatyaletépés és tsai!!
Alvás ügyileg én is csak remélni tudom, hogy ez csakis átmeneti, és majd úgy lesz mint Esztinél, hogy egyik napról a másikra átalusszuk az éjt! :wink:

Kriszti,nagyon cukrok a képek :) ha jól olvasom neked 4 hónap kínlódás, éjjeli sírások után adta föl?És most már átalussza rendben az éjszakákat??
Felállás + mászás, gratula :)
Kaja: nálunk is hasonlókat esznek itthon a babák.Vagyis majdnem ugyanazokat amit te írtál, csak pl. nekem még nem engedi a védőnő a tésztát.A liszt, ill. a tojás miatt.Pedig én már akartam adni.
Nálunk úgy van a hami rend, hogy : reggeli cici, tízórai gyümipép/hipp üveges/, ebéd azt csak én csinálhatom, az üvegeseket már nem eszi meg.krumpli, vagy rízs, s. répa, brokkoli, cukkini, cékla, z.borsó, csirke husi, sajt, tojássárgája, rízs.Ezekből valami "kotyvasztmány", persze nem mindent egy ebédre :lol: :lol: ezeket variálom.Én már szerettem volna adni csirkemájat is, de azt se engedi még a védőnő :roll: mindegy várunk vele.Uzsira szintén én szoktam általában turmixolni, banánt, almát, natur joghurttal, túróval gyümipépet.Vagy Frutapurát.Azt is imádja.Vacsira tejpép, vagy Jóéjt papi Hippes!
És inni is a Hippes üditőket+ teákat iszogatjuk :)
Asszem nem hagytam ki semmit.De már annyira enne, fú nagyon.Egyszer adtam a kezébe már kenyérhéjat, hát odavolt :) és minden kaját marna ki a tányérunkból, és hisztizik érte!De nincs még fogunk, így hogy adjak bármit is :lol: :lol: :lol:

Stori: szombaton voltunk mekibe,/Esztinek be volt ígérve régóta a játszós :D / és amíg ott eszegettünk, olyan jógyerek volt az ölembe, gondoltam már ránézek az arcára mit nézhet így.Na mit látok????A kezébe egy db. sültkruplival :lol: :lol: :lol: csak elkapott egyet a tálcáról, azért volt olyan csöndben!!!

Na, mentem aludni ma valahogy nagyon fáradt vagyok :(
Itt már baromira villámlik, és dörög, brrrrrr :cry:
manóci
 
 


Sziasztok!!

Megjöttünk ám, nem hiányolt ám senki? 8) Síelés jó volt, bár anyós megint bedurcizott valamin, így a vége kínosan mosolygós-fogvicsorgatós volt, de azért sikerült kikapcsolni egy kicsit. Előjöttek a generációs viták a kiságyról, tejivásról, hordozásról és egyebekről, (hogy én uis mindent rosszul csinálok), aztán most pihentetjük a kapcsolatot... :lol:

Mateoéknak üdv itt, édes kis pofa, gyarapítja az erősebbik nemet itt a topikban! A végén még nekünk is jut pasi??? :roll:

Csilla, buli tök jó, még kell ilyen egy pár, lábramászás meg elmúlik, sőt rosszul is fog esni, hogy le se csinál majd egy aranyos játszópajti vagy egy nagyi miatt!! Most ezt élvezd ki, akkor meg majd azt!! :twisted:

NElli, de jó, hogy jobban vagytok! Tejed meg visszajön, gondolom, már nem agyalsz az ellenkezőjén! És most milyen jó volt, hogy kéznél volt!! :roll:

Móni, csodálom Hannát, hogy ilyen nyugisan elüldögél a kádban!! Lillát úgy kell mindig leszedni a falról, mindent borít, pakol, egyfolytában áll, és már beszélgetni is alig lehet tőle, annyit dumál...

Dincus jobbulást, és boldog névnapot (8 napon belül vagyok.. :roll: ) A múltkor írtad, hogy vitted be zh-t írni Emmust. Ez hogy zajlik le? Te ülsz a padban, írod a cuccost, ő meg játszik melletted a földön????
Milyen érzés volt nélküle az első éjszaka? (Nekem még nem volt ilyen, Dorkával is csak akkor, amikor a kórházban voltam szülni. :roll: )

Képzeljétek, úgy néz ki, nem bírja a sima pelusoknak a fehérítőjét a bőre. Vagy egy hónapja írtam, hogy nagyon csúnya a pelusrészen a bőre, javított rajta ez-az (egyébként nagyon jó homeobogyót kaptunk rá), de véglegesen csak síelés alatt múlt el, és amikor visszajöttünk, hirtelen kiújult. Rájöttem, hogy oda csak ökopelust vittem (dm-es), hazajőve meg megint ráadtam a simát.
A poén az egészben csak az, hogy pont mostanában spájzoltam be vmi eszméletlen mennyiségű Liberot, és most nem tudok mit csinálni vele. Azért még reménykedem a nyárban, hogy hátha javít a helyzeten.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Manoci: Nekem eszembe sem jutott...amig nem irtad, azokrol a ...ronda emberekrol...es en felraktam egy pucer kepet...igaz en a lanyok kedveert...tobbet nem teszem!!! :evil:
:lol: Most atalussza az ejszakat, nem akarom elkiabalni, azt mondjak, hogy meg visszaterhet az anyas korszak...hogy mi tortent vele, egyik nap meg legalabb 5-szor felebredt, masnap, mintha elvagtak volna....csend es nyugalom!!! A delutaani alvasnal nem tud lemondani rolam, kisparnanak hasznal.... :wink:
Azt hittem nagyobb a kulonbseg, nalunk tesztat mar 6 honapos koratol adhattam, itt meg a tojas sargajat, paradicsomot nem akarja a doki, hogy adjam neki, meg a zoldbosot, huvelyeseket csak uvegesbe...itt sajnos cekla nincs...mint ahogy turo sem. Hianyzik a magyar konyha, hogyan fog a fiam Turos csuszat enni!!!! :wink: (mivel en szegedi lanyka vagyok...)
Viszont a gyumileveket nem issza...a vizert sem rajong tulzottan. :oops:

Szilvi: Matteo is egy sajtkukac...nem lehet lefogni sem...meg a kadban is maszni szeretne. Ahogy itt mondjak, egy igazi foldrenges ez a kis krapek!!!

SOS. ugy nez ki vissza kell mennem dolgozni...szeretnek is de furdal a lelkiismeret...felek egyedul hagyni a Teot...Szerintem neki nem lenne gond, mar voltunk megnezni a bolcsit, es teljesen kikapcsolt, rogton nyulkalni kezdett a gyerkocok utan...szerencsere egy nagyon baratsagos krapek. A gond szerintem en leszek!

Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak egész múlt héten tanultam. Szombaton is volt egy vizsgám + tegnap egy szigorlat (jog és váll.gazd). Olyan ideges voltam előtte, mint még soha egy vizsga előtt se, de csak összehoztam :lol:
Cápasrác növöget - már fél percekre is megáll kapaszkodás nélkül. Az étvágya változó - hol sokat eszik, hol alig eszik egész nap. De szerintem ez normális. Továbbra is 6 foga van, bár csak 4 látszik a képeken :wink:

Móni: nagyon szomorú Marci, hogy Hanna "megcsalta".

Nálunk is megvan mostanság ez az anyán lógás, de szerencsére elvan apával és a mamákkal is. Most talán rosszabb lett, hogy a tanulás miatt mindig lepasszoltam.

Lassan készülünk a szülinapra is :lol: (igaz, addig még van pár vizsgám :roll: ), olyan gyorsan eltelt ez az év...
Na, megyek, mert már ráncigál az úrfi :roll:

Kép

Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Voltunk ma zeneböliben Smile Milu kis NyúlBéla lett a többi gyerek között, ült az ölemben csendben és figyelt Smile
Csináltam ebédre milánóit, a husilevesből tettem bele csirkemellet, reszeltem rá sajtot is. Csimpunak rizstésztát főztem ki két napi adagot, hogy holnap ne kelljen a főzéssel vesződnöm. Képzeljétek, annyira ízlett neki, hogy betolta mindkét tányérral! :shock:
Persze mindezt kézzel, fülig paradicsomos volt, és csak pihegett a székében. Aztán felborult és aludt egy hatalmasat Smile
Holnap kiszedem a zöldséget a húslevesből és csinálok neki vadas mártást...

Timi, már hiányoltalak! Milyen jóképű srác lett Marcikából! :D
Szilvih, örülök, hogy jól sikerült a síelés. Anyós... ne foglakozz vele! Én nem értem sosem azokat, akik nekiállnak vitatkozni egy kismamával, hogy hogy is kéne csinálni. Mi köze hozzá? mindenki úgy bánik a saját gyerekével ahogy akar, de nyilván a legnagyobb jóakarat vezérli. És biztos vagyok benne, hogy anno ő sem volt tökéletes.
Kriszti, mit dolgozol?

Csilla
Vendég
 


Timi: nagyon helyes srac a Marci...ne tuddtuk, hogy a Hanna meg a Marci....bocsi!!!! :wink:

Csilla: :lol: magyar lany capuccinot foz felsofokon...egy reggelizdeben. Egyebkent nyaron dolgoztam mar vitorlason, mint matroz, hostess a parommal...meg jo hogy nem tudok uszni!!! :oops:

Kezdek megbekelni a gondolattal, hogy Teo bolcsibe megy, elvegre nem minden naprol leesz szo, megbeszeltuk, hogy a heten csak par napot vallalok...eleinte, aztan majd latjuk.
:wink:
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Csilla,BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
Édike lehetett Milu a zeneböliben :wink: Milánói, de jó, én is azt főztem ma :lol: Nálunk az a sztár kaja, Esztinek a kedvence.Úgyhogy havonta 2x3x kell főznöm, de van, hogy hetente is :P
Már adnék szívem szerint Hanninak is, de lehet??Vagy te hogy csináltál belőle babakaját?Meg rízstészta, ő hogy néz ki?Nem hallottam még róla :? :oops:

Szilvih,nem hiányoltalak, mert gomndoltam ha megjöttök csak jelentkezel :wink:
Anyós :twisted: én ezttől kiakadnék, lehet inkább itthonhagynám legközelebb,ha ilyen :lol: :lol:
Kádban, Hannus igen tök nyugisan játszik :) Esztivel olyan jól elvannak, klasszul eljátszanak.Van bent egy csomó minden, baba+főzöcske készlet, labdák stb. valamit mindíg kitalál Eszti és olyan édesen bevonja Hannát is.Ő meg csak úgy lesi a nővérét, és tök jól megértik egymást :) Nekünk csak felügyelni kell őket, nem is nagyon hiányzunk, olyan jól eljátszanak ketten :wink:

Timi,vizsgák :) ügyi vagy, egyenlőre, gratulka!!Marci, édike.De összejöttek a csemetéink?Én már nem is emléxem :lol: Meg nem bántanánk a férjünket, vagy lehet Hannus ilyen kis kicsapongó lesz? :lol: :wink:
Fú, már szülinapra készültök?Hogy megy az idő tényleg.Lehet én még annyira azért nem filózgattam rajta, mert nekünk előbb lesz egy keresztelő is :)

Kriszti,felsőfokú kv főző :lol: ez teccccik :wink: Matteo biztos ellesz a böliben, vannak nagyon társas babák.
Akkor kitartok az éjszakával kapcsolatban :wink: Csak lesz már majd valami :roll: :P

Ma olyan büszke voltam magamra, nemtom hogy csináltam, de mindenre jutott időm.Lehet ma hosszabb volt a nap?! :P
Reggel megfőztem az ebédet, aztán tízórai gyerkőknek, Hanna alvás.Én Esztivel ki, füvet nyírtam,aztán mikor hallottam, hogy fölébredt kimentünk sétálni ebédig.Utána, kaja, gyerkők alvás.Én meg folyt. a fűnyírás, majd kis pihi nekem is, és kivasaltam egy nagy hegyet is.Aztán ébredtek, uzsi, és kint a kertben játék :) Egész amíg nem ért ide az esőőőő :?
Van nap amikor ebből egyet sem tudok véghezvinni, ez hogy van??!!! :roll: :?:
manóci
 
 


Csilla: ezt még tegnap szerettem volna
Kép

Móni: akkor nagyon ügyi voltál tegnap :lol:
Nálunk is már rég együtt fürdenek a gyerekek, csak figyelni kell, mert Livike nagyon szeret fröcskölni.

Kép
Kép
timóca
 
 


Emmának és Csillának utólag is nagyon boldog névnapot!

Brigi addig jól van, míg szopik. Hétfőn próbáltam főzeléket. Pár kanállal evett, de délután kihányta. Ma vittem vizeletet, biztos ami biztos. Majd holnap megint próbálkozom főzivel, ha a pisi rendben van. Nagyon sokszor szopik, biztos nem elég egyszerre neki már, és már nagyon fárasztó nekem. Éjjel nappal lefoglal. Már rángat a bal szemem, annyira ki vagyok merülve :(

Csilla :)
Pont Brigi viselkedését írtad le. Ő is nagyon hisztis lett, mindenhova követ, fel kell vennem, mert üvölt mint egy sakáll. A 3. kis alvását késő délután kezdi elhagyni, de így este kezelhetetetlen. Végig üvölti az egészet, mert ott a másik 2 csaj, velük is kell foglalkoznom. És tegnap is már 1/4 8-kor aludt. Aztán kelt 9-kor enni, meg utána 1,5-2 óránként :evil:

Szilvi :)
Síelés :lol:
Anyós :(

Timi :)
Marcika nagyon édes :lol:

Kriszta :)
Munka :(
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Köszi lányok a köszöntést, nagyon édesek vagytok!

Móni, hmmm most megfogtál. Lehet, hogy nem is kéne milánóinak hívnom , az ugyebár sonka-gomba tartalmú. Én egyszerű paradicsomalapot csinálok: hagyma, fokhagyma, darabolt paradicsom konzerv, fűszerek. Húslevesben főtt husit vágok hozzá nagyon apróra, és sajtot reszelek a tetejére. Ezt már bőven ehetik, szerintem Hannus is (esetleg sajt nélkül). A rizstésztát Metróban vettem, fusili fajta, amit jól meg is tud fogni (mert persze egydül tömi a szájába :)). Ez ha jól tudom nem lisztes, hanem rizsporból van. De szerintem durumtésztát is lehet már adni.
Most jut eszembe, hogy Tescoban is láttam rizstésztát, a külföldi kaják között, ahol a kínai jellegzetességek vannak.

Csilla
Vendég
 


Sziasztok!
Naon szépek a babuk :wink:

Maja is végre kezd rájönni a mászás lényegére... :roll: http://freevlog.hu/video/12649.html
Jobb későn mint soha....
És Csailla boldog névnapot!
Vendég
 


Nelli, :( Fel a fejjel, egyszer csak jobb lesz már.Remélem a pisi eredmény mindenképp, holnap :)


Timi, :)

Csilla,aha értem, hát ezeket valóban ehetik már?Nemtom, sajtot azt eszünk, de én még nem adtam se hagymát, se fokhagymát, se paradicsomot :( Így lehet ezzel a kajával megvárjuk már a bűvös 1 életévet :)
Milánói, hát szerintem az annyi féle ahány ház :) Igen abba kéne sonka+gomba darabok is, de én se rakok bele.Nálunk hagyma+darált husi+fűszerek+sűrített pariból készül.Tészta+sajt persze, és sok, sok ketchup :P Szerintem ez inkább bolognai,nem? :P Mindegy mi Milánóinak hívjuk, és Eszti így imádja :lol:
De Kriszta tuti meg tudná mondani melyik az eredeti Milánói?! :wink:
Rízstésztát köszi, hogy leírtad, meg fogom nézni, nem láttam még
:)

Csoki,jó, hogy jöttél te is :) Maja, gratula, kis ügyes :wink:

Voltunk ma Bölcsibe beiratkozni Hannival :) Nagyon aranyosak voltak, bemutattak egy csoportot is, és jövő nyáron lesz nyílt nap, akkor már lehet tudni majd, hogy hova kerül, és ki lesz a gondozónénije :)
Tetszett neki Hanni, már most mondták, hogy tuti kedvenc lesz :P és már örültek volna, ha most viszem :wink:
manóci
 
 


Sziasztok csajok!!!! :lol:

Ragu alla Blonese, Bolonyai spagetti recept (csak nagyoknak...en legalabbis meg a Teonak nem adtam): Hagymat, repat aprora vagjuk, megfonnyasztjuk lassu tuzon egy kis oliva olajban, majd hozzaadjuk a daralt husikat (fele malac, fele matrha), sozzuk, borsozzuk...felonhetjuk egy kis pohar szaraz voros borral, amikor ez elparolog hozzaadjuk a paradicsom szoszt es egy baberlevelet.
Kifozzuk a tesztat sos vizben, leszurjuk, osszekotyvasztjuk a szosszal, megszorjuk parmezan sajtal (de szerintem barmilyen sajtal nagyon ok.) es jo etvagyat!!! :lol:

Mi esszuk a tesztat...marmint a baba meretueket (plasmon, mellin), mar 6 honapos kortol, a 9. honaptol itt mar ajanljak a paradicsomot is...itt szosznak fozik (hagyma meg so meg minden nelkul) es sajttal tesztaval talaljak a piciknek). :P

Szilvi: fel a fejjel, nincs egy anyos aki tokeletes...en is tudnek meselni....probalj meg nem figyelni amit mond...en idonkent suketnek tetetem magam, vagy nem ertem...hihihi... :lol: :twisted:

Nelli: Jobbulast.....sok sok puszika!!!! Remeljuk minden ok lesz a pipi eredmennyel!!! :wink:

:? Ma volt a nagy nap!!!! proba bolcsi...2 ora beszoktatas. :twisted: Amire nekem volt szuksegem, mikor beertunk, meg a babakocsiba hevereszett a Teo, es nekem maguktol el kezdtek potyogni a konnyeim.... :oops: Nem vagyok egy bogomasina(igaz miota szultem, minden erzelmesebb filmen elsirom amgam, ami nem volt ram jellemzo a terhesseg alatt sem). A Teo nagyon elvezte, nem sir es meg a 2 oraba meg egy szunyoka is belefert...holnap is megyunk, aztan penteken kezdek en is dolgozni, reggel 6-tol 1-ig, igy apa viszi a bolibe 8-ra...Normalis, hogy egy anyuka kiborul, amikor a fiiat eloszor a bolibe viszi???? En nagyon ramatyul ereztem magam, mintha valami bunt kovettem volna el. :cry:

CSILLA; SOK BOLDOG NEVNAPOT!!!!! puszika :lol: :lol: :lol: Csoki: Ugyi a Maja...gratula a maszashoz....
:lol:
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Kriszta :)
Nekem Dorka 1, Domi 2 éves korában ment bölcsibe, de hosszú hetekig sírtam :oops: Szóval teljesen normális, sőt! Aki nem érzékenyül el, az nagyon kemény lehet.

Manóci :)
Én is rászánom magam egyik nap a bölcsibe menésre, hogy előjegyeztessem Brigit.

Csokinyuff :)
Gratula a mászáshoz!


Tegnap 36-an voltak előttem a laborban :evil: És hát délután meg kellett volna lenni az eredménynek, de pont az övét nem nyomtatták ki :evil:
Ma adok neki főzit, mert már nem bírom az egész napos szoptatást, és szegény örökké éhes. Remélem, nem hányja ki.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


Sziasztok!

Lánykám meg van keresztelve, biza! :D Jó volt nagyon a szertartás, előtte aludt a kocsiban, úgyhogy teljesen elemében volt, be is nyomtuk a cumit a szájába, mert túlordította a papot! :) Nagyon bejött neki Emó, sokszor emlegette a szertartás alatt, mondta is, hogy őt öntötte le legjobban meg neki ment leginkább a szemébe a cucc, és nem is sírt! Nagyon jól viselte! Igazán büszkék voltunk rá! :lol: Apukája fogta, azt mondta a pap, nem fontos a keresztszülőknek fogni, mert demokrácia van, és ott van, akinél tűr. :) Unokatesóm jó képeket csinált, úgyhogy ha nem baj, tele rakom az oldalt! :D
Az étteremmel nem voltunk elégedettek, a Da Vinci étteremben tartottuk, Kriszta, neked mondom, hogy én is szegedi vagyok (eddig lehet hogy elfelejtettem írni, pedig már akartam), itt születtem, és itt is éltem majd' 20 évig, szóval lehet hogy ismered a helyet. Na rántott husi olyan volt, mint a cipőtalp, a mozzarellás husin nem volt mozzarella, töltött gombával 1 miniatűr volt a tálon... szal gáz volt! :( Meg a családom is kicsit csalódást okozott, néhányan úgy viselkedtek, mintha ingyen lenne, és senkinek nem kéne érte fizetni, borokat rendeltek, meg meghívogatták kedvesen magukat egy-egy körre persze a mi kontónkra! Na eről ennyit! :evil:
Viszont jó volt, hogy anyukám és apukám családja a válás óta (10 éve volt) nem találkozott, és annyira csodálatos érzés volt látni atemplomban, hogy a két mamám egymás mellett ül! :lol: Meg apukámmal is beszélgettek, kötetlenül, szóval ez már kellett.
Emmus rengeteg gyönyörű ruhát kapott, majd apránként képeken úgyis látjátok. :D Keresztapjától kapott fülbevalót, Keresztanyjától karkötőt, Dédijétől gyűrűt! :D

Röviden ennyit a keresztelőről! :D

Bölcsi: még mindig nem voltam előjegyezni Mucit, még el se döntöttem, melyikbe vigyem, kettő is van közel

Kriszta, Emma is kis társasági lény, Matteo is ügyin beilleszkedik majd, ő is ez a típus. Természetes, hogy nehéz elengedni a gyerekeket... :D Gyönyörűűűű! :D

Csilla, ne haragudj, hogy későn, basszus, hiányziok a kis naptáram az asztalról: BOLDOG NÉVNAPOT!!!!! :D Hol voltatok zeneböliben? Csimpu biztos jár már. :lol: Emma is olyan kis bátor, sokszor el akarja engedni a fogóckodóját, kis merész! :D

Nelli! Basszus, hogy bírod? 1,5 óránként kel enni? Semmi nem jó, csak a tejcsi? Nehéz eset Brigi. Kis anyás. :D Emma is mostanában borzasztóan, édes, édes, nade hol az életterem? :D

Manóci, milánói vagy bolognai, lényeg hogy nagyon jól hangzik. :D

Csoki: biztos lesz belőle mászás, csak rá kell jönnie, hogy emelje meg a popózatát! :D

Timi! Annyira menő csávókám!!!! :D

Képek, és goooo aludni!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Rég voltam, de aki késik nem múlik! :lol:
Először is vissza:
Kriszta: Üdv itt! :lol: Csajok, itt a remek alkalom, megejthetnénk tán a következő talit Itáliában! :lol: Hűűű, mit nem adnék, ha egy kis ideig élhetnék a digóknál! Imádom Őket!!!!
Nagyon huncut kiskrapekod van, gyönyörű!!!!! A bolognai receptet köszi, lementem! A böli miatt elhiszem, hogy lelkifurdid van, én bőgtem ám annak idején, pedig 2,5 évesen ment Tomi bölibe, de akkor is..... Hogy megy a munka???

Nelli: eredmény???

Manóci: annyira édes Hanni a plédes képeken, megzabálom!!!
Paradicsommal várni kell? Én már adom Tamarának, imádja. Amikor reggelizem mindíg csór egy koktélparadicsomot a tányéromról, és olyan élvezettel csócsálja, hogy igaz, hogy utánna teljes ruhacsere, felmosás zuhanyzás dukál, de megéri látni a kis boldogságos pofiját! :lol:

Csilla: Ebben a rizstésztában nincs is glutén? csak rizsliszt? Tök jó! Utánnanézek én is!

Timi: húúúú, Marci de sármos legényke!!!! És az a séró!!!! És azok a szemek!!! :lol:

Szilvih: Anyós :twisted: Legközelebb akkor mást visztek szitternek mi??? Képek???? (nem anyósról! :roll: )

Dikó: Mina annyira szép ezzel a sárga szerkóval (is!!!) Otthon ilyen kis szépben járatod? Én úgy szégyenlem magam ilyenkor, hogy csak ilyen-olyan kisgatyákat, meg foltos bodykat adok a gyerekemre itthon.. :oops: Pedig ..... mégiscsak kiscsajszi vagy mi a fene.... :oops:



Jó egy hete hogy taknyosak vagyunk már Tamka lázas is volt egyik éjjel, de azért lassan gyógyulunk. Képzeljétek hétvégén költözött a lelkem! Át a szobájába. Olyan üres most a háló, hogy kikerült onnan, viszont határozottabban kevesebbet kel (jaj, el ne kiabáljam!) volt hogy teljesen végigaludta így az iccakát!!! Olyan nagy csaj, saját kecóval!!! És annyira nagy franc, hogy hihetetlen rezzenéstelen arccal tud meglépni mellőlem, és a gyanús csendben már látom is lelki szemeim előtt ahogy rárabol a potpouri tartómra és szórja, szórja szanaszét belőle a szirmokat! Hiába viszem el onnan, kb 1 percig eljátssza, hogy ő aztán egy ártatlan kis bárányka, de ahogy elfordulok, már teker is vissza ezerrel, és kihasznál minden pillanatot, amíg oda nem érek! Annyira zabálnivaló! A kertben módszeresen pusztítja a pitypangokat, ami nem lenne baj, de le is akarja harapni a fejüket... Résen kell lenni. Na és a homokozás, hát az a nagy kedvenc. Mondjuk úgy néz ki utánna, mint a disznó, de imádja.

Húúú, de sok voltam, befejezem.
Puszi Mindenkinek!
v.erika
 
 


Dincus most látom a képeket! Olyan volt Emma, mint egy kis porcelánbaba a gyönyörű ruhájában! És Te is milyen csini voltál - hallod!!!
Való igaz, a családját nem válogathatja meg az ember :lol: a legjobb amit tehetsz, hogy csak a szépre emlékezel! Az étteremnek meg csaphatsz egy kis negatív reklámot. Nagggggyon hatásos tud lenni! :lol: :lol:
v.erika
 
 


Erika! Édes vagy, köszönöm! :oops: :D És képzeld, azt a ruhát (amiben voltam), még Emmus előtt hordtam a 48 kilómra, úgyhogy nagyon örültem, hogy rámjött. :lol: Na jó, a levétel már nem volt ilyen könnyű... :lol:
Hú, hát lehet hogy nem kellett volna kiírnom az étterem nevét?! Végülis ettől eltekintve rendesek voltak a végösszegnél, és a hely is szép volt! Na egy kis szépítés. :D

Tami de édi lehet! :D Boldog 9 hónapot!!! :D Taknyosságból takarodjatok kifelé már!!! :D És tényleg illene többször jönni! :D
Nyuffnak is boldog 8 hósságot, és Manócinak is happy 10! :D
Hirtelen ennyi hófordulót láttam! :lol:

Ja és Szilvi, én is várom a képeket, mind vártuk a jelentkezésedet, mindig szoktál jelentkezni mikor hazajöttök! :D

Jó éjt!!!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus :lol:
köcci átadtam Majának :wink:

És itt is irom Emmácska csodszép :wink:
Vendég
 


Dincuska :)
Gyönyörűek voltatok :lol: Nekem is intézni kéne, de mindig közbejön valami :(
Élettér??? Még vagy 10-20 évig nem lesz :lol:
Nagyon nehezen bírom már az ébredést :( Sajnos most nem bír el a gyomra semmi mást, csak az anyatejet. Tegnap is kiháényta a főzit, pedig a lelet jó, minden rendben, mégis a vírus még elgyengítette a gyomrát. A doki azt mondta, azért próbálgassam a kaját, de akkor minden délután hánynak :evil:
Pedig már kezd megérni a hozzátápira, mert a betegség előtt már szépen elfogadta, ami a fogára való.

Erika :)
Jobbulást!
Nagy kopék tudnak lenni már most a babók. Brigi is ilyen, a szeme sem áll jól :lol: És ha nem rá figyelek, elkezd nekem ordíbálni, mintha azt mondaná: anya, rám figyelj!
Pisieredmény jó lett, lásd fent, de még hány :(
Hízni ebben a hónapban sem fog.


Ja, és múlt héten, mikor beteg voltam, majd a gyerekek is, fogytam 2 kg-t :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Kriszta,köszi a receptet, ki fogom próbálni, jól hangzik :) És igazi OLASZ :wink:

Nelli, :( hányás!Sajnálom, nincs könnyű dolgod az tuti!Nálunk legalább a kajálással nincs gond!Az alvással pedig én is már úgy kivagyok, hogy föladtam mindenféle módszert, és próbálkozást!Ez van, Eszti is így volt, aztán egyik napróla másikra átaludta 10 hósan:Most Hanna is annyi már, úgyhogy................bízom benne :)
Fogyás :) minden rosszban van valami jó!Gratula

Dincus,csodaszépek voltatok a keresztelőn :) Emmus is és te is!Tök jól állt a hajad, és be van festve??Ez a kisruha, igen tetszik :) De megtennéd, hogy raksz egy képet csak a ruháról is kiterítve?Előlről+hátulról?Köszike.Mert megnézném, és ha tetszeni fog akkor lehet élnék a lehetőséggel, hogy vehetnél nekünk is egy ilyet :wink: Nekünk is már megvan az időpont, május 18.
Étterem :( sajnálom a csalódást, főlega családban!
Nálunk nem éttermezés lesz utána, hanem itthoni eszem-iszom.Hidegtálakat, hideg sülteket csinálok, lesz torta, mamák meg sütnek apró sós ill.édes sütiket!Esztinél is ilyen volt, és jó volt így.Nálunk is csak a család lesz nem variálunk :) Ja, és persze a kereszt szülők :P

Erika,de jó, hogy jöttél.Betegség :( jobbulást mihamarabb, mert már itt a jóidő!!
Kerti pittypangpusztítás :lol:
Szobacsere, de jó akkor van reménysugaram az átaludt éjszakákra :lol: Mi júniusban rakjuk őket össze, tehát mellőlem el.Lehet nekünk is jobban alszik majd?! :roll: Bár én örülnék, ha már addig átaludná.........


Boldog hófordulót minden babának :)
És mi is köszike a köszöntést :lol:

Na, jelenésem van uzsiidő
manóci
 
 


Dincus, gyönyörűek a képek!!

Móni, Dorka is azon reklamál pár napja, hogy miért nem aludhat a Lillával egy szobában. Persze nem annyira a Lillára vágyik, mint inkább rám, mert ugye én első körben elszoktam vonulni a Lillát altatni, és utána vele bújok össze. Nagyon vacillálok, mi lenne, ha együtt aludnának. Mind a kettő ébred éjszaka, és nem halkan... :roll:

Nelli, sajnálom a gyomrocskáját... Valami gyógytea nincs erre? kamilla? Vagy csak simán krumpli? Mi Azt szoktunk enni gyenge gyomorral.

Lilla ébredt, többi holnapra...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Nelli: jobbulást Briginek. Úgy sajnálom szegénykémet :cry:

Dincus: jó a hajad :lol: És persze Emó is nagyon édes ebben a csini ruciban :lol:

Móni: neked akartam még írni az ovival kapcsolatban. Múltkor volt a beiratkozás - amikor írtam. Utána köv. héten megjelent a helyi újságban, hogy 110-en jelentkeztek, és 50 hely van :roll: . Úgyhogy most bővíteni fogják az ovit - ha minden igaz, de nem lesz az egész kész szeptemberre. De azt írták, hogy nem gond, mert nem lesz minden gyerek 3 éves szeptemberben, akiket beirattak, és folyamatosan tudnak majd csatlakozni. Úgyhogy most reménykedek,hogy akkor hátha nekünk is lesz hely...

Képzeljétek, Marcipán babácska tegnapelőtt megtette az első 2 lépését teljesen egyedül :lol: Cuki falat, olyan büszke tud lenni magára :lol: Mindig néz körbe, hogy ki figyeli, és vigyorog ezerrel :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a hajdicséretet. Jaja, most ilyen a színe. Először nagyon rossz volt, de második mosás után már azért jobb. :D

Nelli, hát köszi a bíztatást! :lol: Remélem, Brigi mostmár rendbejön. Hogy van ma? Eszegél már? Vagy most pihenteted még egy ideig?
Pedig neked nem kellettek volna kilók, olyan vékony típus vagy. :D

Manóci! Megkaptad az emailem?

Timóca! Gratula! Hú de nagy már mindenki! :D

Teszek képet a mászásról (amennyire ezt képen meg lehet mutatni) meg az állásról! Remélem nem utáltok már ki, hogy állandóan pakolok! :oops: :D

És a tali?? Mikor lesz mán??? Még vizsgaidőszak előtt kéne... :D

Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus,igen megkaptam, és válaszoltam is :)
Emma, tündéri.És azok a lábfejek ahogy áll :lol: :lol: megzabálom!!!!

Szilvih,hát nemtom :? én eggyel könnyebb helyzetben vagyok mint te.Nekem Eszti szupi jól alszik, sose kel éjjel :) csak Hanni!De ő behozza a tesót is :(Azért remélem , hogy Hanni sem fog kelni, mert ha elrontja Esztit is..................megszököm!!! :evil: Nemtom mekkora a lakásotok, az esetleg nem lenne magoldás, ha mindkét gyereket külön -külön raknátok?Hátha mindkettő átaludná már az éjt :roll:
Nálunk ez nem menne, mert nem akarunk a nappaliban aludni, és így lett tervezve, hogy amíg kicsik egy szobába legyenek.Aztán később lesz a tetőtér az övék!

Nelli,helyzet??a leányzóval?

Timi,na, de jó lenne ha sikerülne, drukkolok!!! :wink: De ez vicc ami itt van!!!Jókor jönnek rá, hogy kéne valami megoldás :twisted:
Marcipánnak gratula a sétához, nagyon ügyes :) Milyen cuki lehet, hogy büszke magára.

Tali!!!Ok. legyen már tényleg!Javaslat: a jövő hét utánin, mert akkorra már lezajlik a 4 napos ünnep, az a hét elég rumlis sztm.
És lehetne szerda, vagy állatkerti játszó, vagy Lurdy?????
Írjon mindenki kinek melyik nap, ill helyszín lenne jó!!!Van még egy egész hetünk, hogy kitaláljuk :wink:


És a mai napi szenzáció!!!!!!!
Délután játszottunk a gyerekekkel a gy.szobába, és tökre elálmosodtam.Ledőltem Eszti ágyára amíg kiment wc-re, Hanni pedig ott játszott a földön. És mire ébredek, hogy apa bejön mondani, hogy ezt nézzem meg mit csinált Hanna magától!
Eszti ágya alatt van neylonba az a habtapis puzzle összerakva.Azt kihúzta, és ráállt, majd felmászott az ágyra hozzám a lábamnál :shock: :shock: :shock: :lol:
Apa azért jött be, mert hallotta kintről, hogy már zörög itt a zacskóval, nehogy valami baj legyen, mit csinálhat?!Erre.................pont jókor jött be, mert akkor húzta fel a kis fenekét, és vigyorgott apára :lol:
Durva, már erre is vigyázni kell!!!Mennyi esze van, őrület! :lol:

Rakok én is egy hintás képet, ez új.Tegnapi a játszón :)

Kép
manóci
 
 


Tali akkor május 07, nekem ok, helyszín mindegy. DE: azon a héten van a születés hete, és az állatkerti játszóban is vannak előadások. Tavaly úgy volt, hogy aki azon részt vett, gyereke féláron játszhatott, És csütörtökön, 8-án egész jók is lesznek, mint pl. gyerekrajz elemzés, a holisztikus nevelésről előadás, és még zenebölcsi is, 11-től 6-36 hósok részére. Ez 11-től lesz, szóval mit szólnátok, ha összekötnénk ezzel, és még zenebölcsiznénk is egyet? De akkor ez CSÜTÖRTÖKÖN van!

www.szuleteshete.hu

Móni, nálunk most külön szobában alszanak, szerintem gáz lenne együtt. Amikor valahol ottalszunk, és egy szobában, mindig gyakrabban ébrednek.
Iszonyú csibész Hanna. Valamelyik nap Lilla is egész nap azon próbálkozott, hogy felmásszon DOrka kisszékére, ami persze jó könnyen elborul, szaporodnak ősz hajszálaim mostanában...
Neked nem mászik el Hanna a plédről, ha kiteszed úgy a kertbe? Nekem Lilla még a szobában is megtalálja a véletlenül betévedt hangyácskát, és hangyászsünt megszégyenítő ügyességgel próbálja felcsipegetni és a szájába gyömöszölni... :lol: Kint a kertben szedtem már ki a szájából mindenféle levéldarabot, pedig azt csak jövet-menet, miközben a kezemben volt, tépte le a bokrokról...

Már megint az a bajom, hogy új lap kezdődütt, így nem emlékszem, ki mit írt az előzőn, béna ez a babanet.
Annyit tudok, hogy örültem Erikának meg Timinek. hogy írtak. Marcipánnak gratula a lépegetéshez, Emmának pedig a mászáshoz-állláshoz!

Kép
Kép
szilvih
 
 


Hanna édes Emma meg természetesen mindig...
Végre kibujt Majám egyik felső metszőfogakét napig egyfolytába orditott már kezdett minden kötél szakadni legalábbis a fejembe biztos... :roll:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: