Új privát üzeneted érkezett!

Ja, akik MMR nozodára várnak, még nem jött meg, vagy dec. közepén, vagy csak januárban érkezik. Mi valószínűleg most csütörtökön megyünk oltásra, mert utána csak kedden tudnánk (ez csak ma esett leKép), úgyhogy nozoda nélkül kell elviselni. Ann, köszi a felajánlást, nem tudom, ilyen rövid időn belül tudnánk-e intézni valamit, ha nem, az sem gond, a legtöbb gyerek nozoda nélkül vészeli át az oltást, csak sikerül nekünk is.Kép

A késői elalvás eredményeképpen Gabi ma nappal kettő és negyed órát aludt egyhuzamban.Kép

Barbi,
oké, mostantól az esetek 90%-ban óvszerezünk, hogy hamarabb összejöjjön a baba.Kép

Most csak ennyi, ded fürdik, mennem kell érte.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Eléggé el vagyok havazódva mostanában, de azért olvasgatni néha olvasgatokKép.Aztán van mikor különösen érdekes dolgora kapom fel a fejemKép:

Barbi: gartulálunk a pocibabátokhozKép. Látom nem vagy túl jó , talán mielőbb túl leszel a nehezén.Azért biztosan csodálatos érzés lehet a pocidban tudniKép.Tessék mostmár nem titokzatoskodni és írni a piciről is.Kép.Nem sok kell és már megmozdulKép.Megnéztem a profilodban, nagyon drágaKép.Azért nem irigyellek, hiszen kint egyedül ,nem sok segítséggel kicsit nehezebb minden, de te strapabíró csaj vagy!Kép

Zsizsa: mi is nozoda nélkül vészeltük át az oltást és semmi gond nem volt szerencsére, még nyügi semKép.Tesóprojekthez megy a drukkKép

Edit: jó, hogy írtál. Örülök, hogy Botit nem viselte meg a hiányod. Picit irigykedem ami az alvásotokat illetiKép.

Tündér : szívesen megnézném az új koszorúdKép. A rácsot melyik részén vettétek ki. Nálunk kb a fejétől számítva a harmadiktól van kiszedve három darab, de még soha nem esett ki Robó rajta. Pedig ő is nagyon izgága tud lenni éjszaka.

PAnu: biztosan visszatér Lizi étvágya a betegség után. Jobbulást kívánok neki. JA és Robó nem nagyon nasizik cicin kívül csak éppen ez illett a kép aláKépMikulásra vittük volna Robót, csak a cégnek nincs pénze idég a mikulás ünnepségre, így tesóm fogja magára ölteni a télapó szerepét itthon. de Robó nagyon várja, mondogatja, hogy "té", aazaz télapóKép.

Zit: jobbulást Beninek és Neked is.Gyógyuljatok meg mielőbb!

Orsi: nagyon jó fotóKép.Látom te már rutinos anya vagyKép

Gabi: ajándékokkal mi is úgy állunk, hogy sehogy. Az viszont haladás, hogy a fejemben már összeállt kinek mit is kéne venni.Nálunk is nyomkodja Robó a szemünket , orrunkat.Sőt néha bele is kap véleltlenül.Nagyon sok mindent megmutogat már magén és rajtunk, de az orr a kedvenc.Sokszor alig érzem már, főleg azután, hogy egyszer lefejelt a drágámKép.PAncsi remélem már megoldódott azóta.Látom a lányok jó ötletekkel láttak el.

BAtka: hogyan vagytok mostanában?Emma jobban alszik már?

MArcsi: Ákos hogy van: Haladsz a tanulni valóval?

Klarissza: tényleg nem könnyű az átálás a gyerkőcöknél az éjszakai átalvásra. Azért kitartást kívánok. Vigaszképpen megsúgom, nálunk is sűrű ébredés van még mindig.

Hú, na azt hiszem írtam mindenkinek ezen az oldalon.

Estére kezdtem én is náthásodni, aminek nagyon nem örülökKép.Robó fogzik ezerrel, "kicsi" nyügi egész nap.Semmi nem köti le azáltal a figyelmét.A télapót nagyon várja, minden nap többször elmondja, hogy "té".

Sajna mostanában kevesebb időm jut jönni, de azért be-benézek.

Kicsit más téma, de hátha tud vki segíteni. olyan receptet keresnék, ami puffasztott rizsből készül és őzgerincformában kell elkészíteni.(nevét nem tudom).Sütni sem kell, csak összedolgozni és kész. Ja és ha van vkinek fini kókuszos keksztekercs receptje, amiben fincsi habos krém van, azt is megköszönnémKép

El is búcsúzom, már így is hosszú lettem.

Jó éjt mindenkinek:Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

körbeért nálunk a nátha Kép, most már én is szenvedek, és a legrosszabb, hogy az anyukám nincs jobban. Lizi már javul, remélem, egy darabig nem lesz náthás.

Anita, talán a puffasztott rizses is olyan lehet, mintha keksz darabkákkal csinálnád. legalábbis hasonlít, az elmondás szerint. ezt sem kell sütni, és vagy gerincformába, vagy golyóként szoktam csinálni. a recept a következő: 20 dkg házt.keksz/puff.rizs (kekszet apróra tördelni), 25 dkg cukrot 1 dl vízzel és 3 evőkanál kakaóval és 12,5 dkg margarinnal felfőzzük, jó sűrűre és az összetördelt kekszre ill. a puff.rizsre öntjük. párszor megkeverjük a formába öntjük (vizes kézzel formázd, úgy könnyebb), ha golyókat formázol, akkor kókuszreszelékbe forgasd. haboskrémeset nem tudok Kép

Barbi! nem lesz könnyű az utazás, de megéri biztosan Kép

én is kérdeznék: hogyan tanítjátok arra a kis bohócokat, hogy sétánál fogják a kezeteket, és ne akarjanak az autók elé rohanni? bár itt nálunk jó pár csendes, alig forgalmú utca van, azért szoktatom a járdához (csak a nagy, mérges kutyákkal rendelkező szakaszok riasztanak el, igaz, Lizit kevésbé), és persze a kézentartáshoz is, de ez utóbbit igen kevés sikerrel. egyszóval, hogyan szoktatjátok a gyerekeket a gyalog sétához?

jó éjt! panu
panu
 
 

 
 

Sziasztok! Zsizsa, bocs, hogy csak így beleszólok, én tegnap vettem Nozodát a Lajos u-i homeopátiás gyógyszertárban (II. ker a Kolosy térnél a Zsigmond tér irányában)
üdv,
Edede
(hónapok óta olvaslak titeket, tekintve, hogy a fiam igazi 2003 nyár végi baba, aug 28-án született. Sok okosságot lestem el tőletek, remélem, most én segíthetettem, és persze hogy azóta nem fogytak ki a bogyókból)
edede
 
 


Szia Edede!

Köszi az infot, gyorsan felhívom őket, ha megtalálom a telcsiszámukat, és elrohanunk hozzájuk (bár jó messze vannak).Kép Egyébként egy napon születtek a manóink.Kép

Többiektől bocsi, mindjárt itt a barátnőm a fiával, és még nincsen porszívózva, ááááááááá!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hahó!

Van nekik nozoda, a férjem elmegy érte este. A gyógyszertáros azt mondta, hogy kérdezzem meg a dokimat az alkalmazásról, de mondtam, hogy egy barátnőm ajánlotta, erre mondta, hogy előtte való nap 5 golyó, aznap 5 és következő nap 5. Kíváncsi vagyok, hogy ezek után minden doki máshogy ajánlja?

Anita,
nekem keksztekercs receptem van, ha neked küldtem recepteket régebben, abban benne van. Annál csak a csoki részt kell főzni, nem is muszáj gőz fölött, csak lángon rövidebb ideig, és szerintem tehetsz bele kókuszt, ha akarsz. Drukkokat köszi!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Panu:
Nálunk is gond az utcán sétáltatás Kép De Lizi legalább hajlandó sétálni, Laca egyáltalán nem Kép
Bezzeg, ha zárt térben vagyunk, mint egy őrült úgy rohangál, teljesen be van zsongva Kép (Ikea, Árkád)
Gyanakodtam az overállra, de mégsem az a bibi. Ha bemegyünk a postára pár percre, akkor is bezsong a szaladgálástól, érdekes akkor nem zavarja az overáll Kép

Anita:
Nekünk nagyon bejött a Chamomilla bogyó a fogzásra, több örlőfoga bújt ki a napokban egyszerre Lacának. Különösen viselte, nem volt nyügi, hanem inkább hirtelen dührohamokat kapott és például elkezdett dobálózni, majd ha lecsendesedett, akkor vigyorgott tovább. (Az étvágya is egész jó.) Ann azt mondta, hogy csak tünet esetén kell adni, így például tegnap nem kapott.
Én recepteket a mindmegette.hu-n szoktam keresgetni.

És természetesen nem hagy tanulni, de remélem, hogy azért átcsúszok majd a vizsgákon Kép
klarissza
 
 


hi

panu.
csak annyit szoktam mondani benének, " keze, kérem kicsi kezed." és már nyujtja.
pannánál is igy volt, majd ugy 2 éves kora körül mindig elöre engedtem egy bizonyos határig/vonalig. megbeszéltük, hogy ott megvár.
ezt fokozatosan növeltem, 2,5 évesen már a járda végéig mertem engedni.

vera:
randi ma??????? westend????

zsizsa:
+info, mert látom már megirták neked, hogy hol keresd a nodozát.
egyébként semmi baja nem lehet az oltástol- nem szabad, hogy baja legyen (még höemelkedés sem)
a kolosy patikárol annyit kell tudni, hogy bp legnagyobb homeopátiás patikája. nekik mindig van minden. legalábbis az esetek nagytöbbségében.
ugyhogy jol rakd el a számukat.
orsolya11
 
 


Orsi, nyújtja ő is a kezét, és ott is tartja vagy 5 mp-ig Kép, majd megy tovább egyedül. és ha valami igazán érdekes van (pl. sok autó+busz), akkor már a kezét sem hajlandó nyújtani, mert úgy érzi akadályozom a világ megismerésében Kép

Klarissza, zsongás nálunk is van egy-egy nagyobb helyen, és persze rohanga is, apa szerint ilyenkor hagyjam, hadd élvezze a helyzetet, hiszen az utcán mindig korlátozom... Kép

lányok, nem kaptam vigantolt, pedig 2 napja elfogyott, a patikus szerint hiánycikk, hetek óta nem kapnak a nagykertől, van ötletetek, hogy honnan szerezzek, ahol a készlet nagyobb, és talán még van??

megyek, mert morog...

panu
panu
 
 


Sziasztok,

először is, Barbi, gratula a pocaklkóhoz, jól megleptél bennünket KépKépKép Vigyázz nagyon magatokra! Amúgy ma éjjel voltam Nálatok álmomban, nagyon otthonos volt a lakásotok. Éppen valami titkos kaját készítettél Ádámnak karácsonyra előre Kép És vmiért azt is tudtam, h kislány lesz a pacakbaba, pedig még nem is volt meg. Repülőjegy-felhomályosítás Kép
Ha hazajöttök, tényleg randi, nemdebár???

Zsizsa, nagyon drukkolok, h kapjatok a Lajos utcában nozodát, úgyse tudtuk volna megoldani a randit a 7en lehet, h nem is megyünk Pesfele. No meg az oltásra is megy a drukk! Kép

Edede, ugye mostmár többet fogsz írni? Kép

Panu, mi még nem szokunk a gyalog sétához, Hami egyzerűen utál menni a szumós ruhában Kép vagy ha megyünk, akkor a ltp-n, ha járdán vagyunk, akkor babakocsi. Majd mi tanulunk tőletek, sztam tavasz előtt nem indulok el vele sehova babakocsi nélkül! Jobbulást Nektek!!!

Anita, té KépKépKép de édi lehet! Erről jut eszembe, mi még be se vezettük a télapót,, hűűűűha!

Tündér - rács Kép amúgy nagyon ügyi Ilang, hogy kiszedi Kép Egyelőre nálunk semmi kiságyból kijutási manőver nem menő - igaz, ha felébrd, egybőlkivesszük, szal ébredn talán ha 2 percet eltölt a kiságyban, azt is 4 részletben Kép

Gabi, mi már jól állunk az ajándékokkal, nagyon ügyik vagyunk KépKépKép Ne is mondd az IKEÁt, úgy 2,5 hete 7végén mentünk, sorbanálltunk, h bejussunk a parkolóba, illetve apa + alvó Hami, mert én kiszálltam és bementem, hátha előbb végzünk. Aztán az volt a legjobb, h még nem is kaptunk azt, amit szerettünk volna Kép Alvással hogy álltok? Nálunk most úgy van, h Hami visszaállt a 2 alvásra: egy pici alvás fél12 körül, meg egy nagyobb fél3-3 körül. Este 10 mire elalszik, de fél9-9 körül kel (közben 3 szopi), ez így rendben van Kép

Batka, még semit nem szedtem a migrénemre, csak olvastam róla homeolilag, az nem hat??? KépKépKép

Alvás - mindenkinek, akit érint: Hami egyszerűen utál aludni, még akkor is, ha fáradt. Mindig is, vagy cicin aludt el, vagy kiskorában csak kézben, ringatva, majd babakocsiban, most pedig már úgy, h mesélünk neki és fogjuk a kezét, vagy simogatjuk. Szóval van fejlődési lehetőség Kép és én ennek már így is nagyon örülök. Pl. ha nagyon be van indulva és még este 10 után is csak rohangálna körbe-körbe, akkor nem elég, ha a kezét fogom és mesélek, hanem magam mellé fektetem, átölelem, egy rövid sírás, jelzésképp, h ez most nem tetszik, de utána tudja, h én nem engedem felkelni (ellentétben apával, akinél még simán prábálkozik/próbálkozna, de ilyenkor nem ő altatja) és elalszik. Eleinte persze többet sírt, de nem sokáig.
Nappal most megint 2t alszunk, egyszerűen elnyomja az időjárás és 11-fél 12 tájban már nyűgös, így belaszik a cicin, fél3 felé pedig alszik egy nagyobbat - kint az erkélyen. Egyébként a kiságyában is el tud aludni mesélős módszerrel, csak többet sír, így nekem és neki is rosszabb, mint a nagyágyas tehnika, így nem alkalmazzuk - majd, majd..
Amúgy a babakocsizásról meg úgy szoktunk le, hogy apa utálta cipelni folyton fel-le a harmadikra a kocsit (megértem!!!), mert sétához lent kellett, alváshoz (nappali) meg fent. És kipróbáltuk, hogy egyre kevesebbet rázzuk a fenekét, míg végül mozgás nélkül is elaludt, ami már ugyanaz, mintha ágyban lenne. Ez még úgy kb tavasszal volt. Azóta is megmaradt a kinti alvás, csak először szivacson, most meg ágyban.

Fürdőkádban állás: Haminak így tört le a foga, úgyhogy nálunk nem szabad. Persze előfordul, h még akar állni, de rengeteg játéka van, amivel elfoglalja magát - újabban éppen horgászik Kép

Gabi, vállrángatással mi újság? Remélem tényleg csak a mozdulat tetszik neki és leszokik róla Kép Szerintem a köldök is csak érdekes, ha fájna, csak nem birizgálná Kép

Nálunk a legújabb, h Hami tegnap felmászott az ágyunkra egyedül. Eddig nem jött neki össze, mert méretben nem voltak összeegyeztethetőek. Kép A másik, hogy apa dolgozott folyamatosan péntektől őig, reggel ment, este jött, ami felborította Hami jól mgszokott rendszerét Folyton hívta APÁt, de már így: APA, verte a bejárati ajtót, APA GYEE + a kezével gyerét intett, vagy telefonált neki. Úgy sajnáltam szegényt Kép De mostmár minden ok, mert itthon van az ő APÁja KépKépKép Egyébként rengeteget beszél, minden nap mond valami újat: ma pl. PO=pocak.

Ja, fejem. Szerencsére már nem igazán fáj, vagy csak ritkán, de hozzáteszem, a gép előtt is ritkán ülök - amint azt láthattátok vala Kép Most egy hétig megint nem jövök Kép Amúgy nem biztos, h a géppel van összefüggésben, valzleg inkább a front, de ha gépeztem, sokkal jobban fájt. Ha nem jön vissza a fájdalom, akkor jövök megint gyakrabban. Amúgy Gabi tanácsára szedek néha vasat is Kép nem kizárt, hogy vérszegény vagyok, valszleg nem ártana egy labor sem, csak most nincs kedvem a macerához.
Na megyek, is, mert ezt is már vagy 3-4 részletben írtam. Majd jövök!
Cupp
Ann
annann
 
 


Ann. Remélem Barbinál bejön a jóslatod és mégis boszi vagyKép
bombomanyu
 
 


Brigi, remélem, az vagyok, de valszleg sajnos nem. Hamiról is azt gondoltam, h fiú, amikor megtudtam, h lesz KépKép

De még Zsizsától akartam vmit kérdezni: szóval jól emléxem, Ti szoktatok Catanozni? Mi most tisztára be vagyunk zsongva a lovagos kiegészítőtől KépKépKép

Cak ennyi. Cupp. Én
annann
 
 


Hali,
csak beugrottam, mielőtt elindulunk sétálni, most ment el a barátnőm, a francba, most jut eszembe, hogy nem is fényképeztünkKép, na mindegy, szóval

Ann,
mi a szösz az a lovagos kiegészítő?????? Mi egyébként vasárnap Catanoztunk legutóbb, tengeri kiegészítésest, majdnem nyertem, aztán mégis apa nyert, de mindannyiunknak 1-2 pont hiányzott csak.Kép

Futunk sétálni.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


hi

zsizsa/ann:
nekem is elmondanátok, hogy milyen játékrol beszéltek, mi ilyen szuper?
mi az a catanozás?

anita:
köszönöm,jo hallani, hogy rutinos vagyok, de miben is?? Kép

na megyünk ebédelni.....
orsolya11
 
 


Sziasztok!
csak gyors reag. Orsi segített. hamarosan megyünk a vigantolért, a déli pu.nál lévő patikában van, és állítólag ma-holnap érkezik egy újabb nagy szállítmány.


Ann, szumós ruha nálunk sem menő, de Lizának nincs egybe szumós ruhája, hanem külön nadrág és külön kabát, így egy kicsit könnyebb, persze nem az igazi. viszont muszáj sétálni gyalog is, minimum félórát napi 2x, mert megőrül(-ünk) idebent, és a babakocsi sem jó, mert akkor nem érti, miért nem mehet gyalog Kép

panu
panu
 
 


ohh, kimaradt: Edede mesélj magatokról egy kcisit, és gyere, írjál Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Zsizsa,
Lajos utcai patikát én is akartam ajánlani, de én olyan formában, hogy szombaton a közelében leszek (Zsigmond téren van a sulim) és ha úgy nyitnak, hogy 9-re beérek a suliba, akkor elmennék és megnézem neked.
Csak aztán olvastam, hogy holnap már szúrják is Gabit.
(Viszont ha csak jövő héten kapja Gabi az MMR-t, akkor az ajánlatom él.)

Panu,
hallottam a hiradóban, hogy nem lehet pl. d-vitamint kapni, mert visszatartják a gyártók vagy a nagykereskedők, hogy januárban áremelve tudják majd adni, meg nehogymár idei áron bespájzoljanak belőle az emberek.
Rögtön az jutott eszembe, hogy aki most születik, az mekkorát szív emiatt. Tök köcsögök.

Most, hogy a napokban leírtam nektek, hogy majd leül Ákos a kádban, amikor akar, le is ült (három napja csücsülve fürdik). Tiszta érdekes.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Hahó!

Újra itt, de megint csak röviden (ez úgy látszik szokásommá váltKép).

Edede,
én is csatlakozom a kérésekhez, írjál magatokról! Vagy nincsen kedved bekapcsolódni? Biztosan feldobná a topikot egy új tag, mostanában elég keveset írogatunk. Megnéztem, hogy te is 29 éves vagy és budapesti is, és a gyerekeink is egy napon születtek, ez vicces.Kép Nem ügyködtök a kistesón? Mert az még viccesebb lenne, ha ők is egy napon születnének.Kép

Szumós ruhát Gabi utálja, mostanában nem is sétálunk, csak babakocsizunk (akkor alszik), de úgy döntöttem, hogy mostantól újra nekiindulunk, mert ez így nem jó.

Mai éjjelünk megint katasztrófa volt, de most már tényleg csak hajszál híja, hogy áttörjön a fogacska négy csücske. És aztán még 11 másik fog, millió csücsökkel, elképesztő.Kép

Catan,
ez egy táblás játék, némileg szerencsén is múlik, de a taktika rengeteget számít. Falvakat és városokat kell "építeni", meg utakat, ehhez nyersanyagokat szerezni (dobással, a falvak elhelyezése ezért fontos; a tábla elemei meg játékról-játékra variálódnak, így nincsen kétszer ugyanaz a pálya), és kereskedni a többiekkel a nyersanyagokért. A tengeri kiegészítésben hajózni is lehet (hajóutakat építeni a szigetek felé, ahol szintén le lehet telepedni). Hárman vagy négyen jó játszani, mi négyen szoktuk anyukáméknál. Szerintem tuti jó játék.Kép

Barbi,
igen, feltétlenül talizzunk, amikor hazajöttök!!!

Betegeknek jobbulást!

Megyek ajándékot alkotni, ki kell használni, hogy alszik a kishölgy.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Marcsi,
köszi szépen, nagyon rendes vagy, de enyém férj elmegy ma érte munka után, mert csak villamosra kell szállnia, bár nem örült a plusz útnak. Szerintem a gyerekek stikában olvassák a netet, sokszor elég leírni valamit, és megcsinálják.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Marcsi!

véleményhez csatlakozom Kép, csak azt nem értem, ki szokott bespájzolni d-vitaminból, mert ez nem egy algopyrin... ilyenkor egyébként elég, ha megszellőztetik a hírekben a hiányt és máris kapnak a patikák...

Zsizsa, drukk a csücsköknek a mielőbbi áttöréshez és még nagyobb drukk Gabinak, hogy jól viselje ezt Kép és gondolunk rátok az oltásnál...

panu
panu
 
 


Panu,
látom magam előtt a kismamákat meg a kisgyerekes anyukákat, hogy veszik tízesével a Vigantol cseppet.
Gondolom megéri decemberben idei teljes árért venni, mint jövőre receptre, támogatottan venni ...
Nevetséges.

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Lányok,nálunk megint van egy kis bibi, most apát ütötte ki valami gyomorvirus.Tegnapelött sugárban hányt este, ezek után azért elment dolgozni,hogy délben hazajöjjön... A fönöke is beteg,biztosan bentröl hozta haza.
Mi még jól vagyunk, nekem csak hasmenésem van, Ádám nagyon büdiket kakil, szóval gyomorilag szarul vagyunk.

Apa is kislányt jósol, majd meglátjuk, nekem végeredményben tényleg mindegy.

Nyári tali jó lenne, de már a gondolattól leizzadtam,hogy két gyerekkel felcuccolni BP-reKépKép

Sziasztok,most megyek, végre felébredt Ádám.


Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Csupa OFFF
Áhá, Zsizsa, akkor jól emlékeztem, Ti vagytok a Catanosak. Szóval lovagos kiegészítés, sztem tök új, eddig nem láttam, csak az Auchan katalógusban szúrtam ki, h akciósan van. Mindig elfogyott, mire mentünk volna, de a múlt 7en sikerült!!!!! beszerezni. Amúgy a Tescoban is láttam egy ezressel drágábban Kép Máshol meg még plusz 1E. De nem is ez a lényeg. Lehet játszani a sima alap Catannal, meg a tengerivel is felturbózva, ez utóbbit még nem próbáltuk. A lényeg, hogy a barbár hordák meg akarják támadni Catant. Van egy plusz kocka, amivel szintén dobni kell, ha fekete hajót dobsz (6ből 3szor lehet), akkor eggyel közelednek barbárok (asszem kb 7 lépésben érnek ide, ha ideérnek csata van (a városok és lovagok száma a mérvadó), utána megint visszamegy az elejére), a másik 3 oldallal fejlesztést lehet nyerni, 3 témában, tök jókat!!!! Kép Lovagok állításával (3féle erősségű lovag) lehet a barbárok ellen védekezni, de egy lovag arra is jó, h pl. elkergesd a rablót, vagy blokkold az ellenfél útját és megtörd a leghosszabb utat KépKép
Remélem meghoztam a kedveteket!!! Kép

ON

Vigantol mizéria szerintem marha nagy szemétség, főleg, hogy pár forint haszno reményében gyerekek egészségével játsszanak. Én z ilyet úgy meg tudnám verni!!!

Cuppppppp
Ann
annann
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Hú lányok, iszonyú nehezen alszik Zsoltika, vagy fél óráig rajtam feküdt keresztben, de nem mertem megpróbálni lerakni, mert ma már nagyon sokat sírt Kép Tutira bántja valami, gondolom a foga, mást nem tudok elképzelni.

Köszönöm szépen mindenkinek a vállhúzogatással, fürdéssel és a köldök / szem nyomkodással kapcsolatos válaszokat, ötleteket! Kép Annyira jólesett, hgoy ilyen sokan írtatok választ! Jelentem, a vállfelhúzást napok óta nem láttam Kép Fürdés közben mostanában leül Zsoltika, de csak 1-2 percre, aztán ismét feláll... De a helyzet határozottan javul! A köldökét továbbra is sokat piszkálja, de hát egyszer majdcsak megunja Kép

A D-vitamin hiányról én is hallottam, egy barátnőmnek kellett volna a napokban, mert elfogyott náluk. Ők sem kaptak sokáig sehol, aztán ma már tudott venni itt a lakótelepünkön lévő gyógyszertárban Kép Nekünk is alig van már, pénteken iratok fel.

No még az alvásról pár szót: megelégeltem, hogy Zsoltika sokszor még éjfélkor is kukorékol, úgyhogy tegnap reggel fél 9-kor felkeltettem Kép Szegénykém nehezen ébredt fel, de aztán este már 8-kor húzta a lóbőrt KépKépKép Ma is fél 9-kor kelt, immár magától, viszont napközben sehogy sem akart elaludni, pedig már fáradt volt. Ki érti ezt? És hát most alszik, viszont ennek örülök, mert muszáj egy kicsit pihennie, de hogy este megint mikor tudom lefektetni, azt nem tudom... </font>

Zsizsa,
hajrá fogacska! A mi éjjelünk is elég rossz volt, 4x ébredt Zsoltika. Bár nálunk a rágófogak még nem jönnek, a bal alsó 2-essel szenvedünk... Ez a catan játék tetszik, én nagyon szerettem ilyen stratégiai játékokkal játszani számítógépen, főleg a férjemmel Kép De most csak 1 gépünk van, meg aztán időnk sincs sok.

Marcsi,
örülök, hogy Ákos leült a kádban Kép Én is azért szeretem, ha csücsül Zsoltika, mert félek hogy elcsúszik, hiába van csúszásgátlónk. Sajna a vigantol csak receptre kapható, pedig már én is gondolkodtam, hgoy ha van valahol, azonnal megveszem, mert nekünk is alig van már az üvegben... De előbb el kell mennem felíratni.

Ann,
nem semmi, hogy miket mond Hami! Ez az "Apa gyee" nagyon tetszik Kép Zsoltika nálunk is püföli a bejárati ajtót, ha várja az apukáját. Örülök, hogy jobban van a fejed, ugye hogy jót tesz az a vas? Én nagyon kiváncsi vagyok, hogy az ismételt laboreredmény milyen lesz, remélem nem lesz már vashiányom. Ágyra felmászás... Huhh, én örülök, hogy ilyesmit Zsoltika még nem művel, igaz elég magas az ágyunk Kép

Klarissza,
drukk a tanuláshoz, vizsgákhoz! Mikor lesznek a vizsgák?

Edede,
csatlakozom a többiekhez, írj magatokról, ha van kedved!

Panu,
kézenfogva séta: Zsoltika szereti, ha fogom a kezét. Úgy tud húzni, mint egy kutya Kép Szerencsére nálunk is alig van fogralom az utcákon, nagyobb távra pedig babakocsival megyünk. Én egyszerűen csak megfogom a kezét, ha úgy látom, hogy ez szükséges, nagyon ritkán húzza ki Zsoltika Kép Lehet, hogy szerencsénk van, de egyenlőre ezt nem kellett tanítani.

Anita,
remélem már jobban vagy, és nem lettél beteg! Nyűgi Robókának sok-sok gyógypuszi a fogára! Télapó Kép
Nekem ilyen receptem van: kekszgombóc hozzávalók: 25 dkg darált háztartási keksz, 15 dkg porcukor, 10 dkg vaj, 2 evőkanál kakaó, kb. 1 dl tej, kókuszreszelék. A kekszet, cukrot, vajat és kakaót összekeverjük, hozzáöntünk annyi tejet, amennyit felvesz, majd pihentetjük 30 percig. Ezután nedves kézzel dió nagyságú gombócokat formálunk belőle. A végén megforgatjuk kókuszreszelékben.
Ez nagyon finom, én mindig 2x adagot készítek Kép Igaz, habos krém nincs benne, de én olyat nem ismerek Kép

<font color="0000ff">Karácsonyi ajándék: idén elhatároztam, hogy saját készítésű ajándékokat is adunk a nagyiknak, sőt barátoknak is. El is kezdtem üvegfesteni Kép Illetve igazából matricafestéket használok, tegnap készült el az első remekművem, egy csodaszép mandala KépKépKép Ez nem lehúzós lesz, hanem kemény fóliára festettem, és kivágom.

Zsoltikának pedig végre vettem új függönyt a szobájába, tegnap hoztam el, nagyon aranyos macis Kép viszont a felrakással nem várunk karácsonyig, még a hétvégén megcsináljuk.

Mára ennyi, ha még hagy Zsoltika, akkor nekikezdek a következő mandalának Kép

Puszi mindenkinek:
Gabi</font>

pgaboka
 
 


<font color="119911">Barbi,
közben írtál. Jobbulást nektek, remélem jobban már nem kapjátok el a fránya vírust! Vigyázzatok magatokra!!!

Jajj ez nagyon izgi, de még egy kicsit várni kell, mire kiderül, hgoy kislány-e vagy kisfiú Kép

Nyári tali: nagyon jó lenne megismerni Titeket, remélem sikerül valahogy összehozni! Bár mi is meg tudunk benneteket látogatni, átruccanunk Szentesről KépKépKép

Gabi</font>

pgaboka
 
 


hi

csak egy kukk

barbi:
apáknak mindig igazuk van, nálunk mind a 2x bejött amit mondott.
orsolya11
 
 


Sziasztok!

Megint okoskodom,de csak azért,mert tegnap az oltásnál a Dokinéni kiokosított. A Vigantol helyett lehet az 1000 egységes (nem tudom mi a mértékegység) tablettát is adni, naponta egy felet, de hétvégén szünetet kell tartani. Kicsit macerásabb beadni. Szerintem kérdezzetek rá a dokinál.

Egyébként a kisfiamat Zsigmondnak hívják, Óbudán lakunk, egyelőre egyetlen gyerek, reméljük nem sokáig.

Üdv, Edede
edede
 
 


Sziasztok!

Végre ismét van netem, így tudok csatlakozni. Habár rendesen lemaradtam, de a babókat majdnem mind be tudtam azonosítani a képek alapján, anélkül hogy megnéztem volna a paramétereket. Elárulhatom, még mindig gyönyörű mindegyik baba (humm, inkább nagyfiú-nagylányKép)
Borka is szép nagyot nőtt, majd rakok fel képet. Most egyelőre megpróbálok visszaolvasgatni és képbe kerülni "mi újság nálatok".
Addig is mosolygós szép napokat!
Szisz
szisz
 
 


Sziasztok!

vigantol itt-ott van, tutira a Déli pu.-nál lévő ügyeletes patikában kaptok.

Gabi, tényleg szerencsétek van a sétával. irigylem is Kép, nálunk továbbra is a világ a nyerő, és nem én Kép

Barbi, affffene egye meg ezeket a vírusokat, gyógyuljatok meg mielőbb! nem ettetek valami gyomorilag bántót? a tej tuti jó volt? az szokott büdöset okozni a székletben...

Marcsi, Ann: vigantol-mizéria - hát igen, készül az új költségvetés mindenhol, nemcsak az "ország házában", vagy az OEPnél... a nyomásgyakorlásnak pedig sok eszköze van... ez is egy lehetséges verzió, de lehet más is

ma voltunk a mikulás ünnepségen. gyerekem hozta a formáját. rendet raktunk apa munkahelyén Kép, majd a színpadon beállt színésznek, aztán meg a paraván mögül "ellopta" a macifejű bábot, de nagy sikere volt. amikor apa rohant, hogy lássa, mit csinál a drága lánya a mikulással, útközben a stúdió felé mindenki azzal köszöntötte, hogy a lánya a főszereplő, és milyen jófej. ismét meg kellett állapítanom, hogy az ismeret- illetve a tapasztalatszerzés sokkal erősebb érzés benne, minthogy egy tökidegen helyen, egy hatalmas stúdióban kb. 200 gyerek/felnőtt között kicsit is féljen. egyszer sem keresett, csak tűrte, hogy néha terelgessem. ez egy kicsit ijesztő számomra. féltem is rendesen, hogy mikor veszítem szem elől.

jó éjt mindenkinek

panu
panu
 
 


Panu,
szerintem örülj, hogy ilyen önálló lányod van, az elején persze nehéz, de aztán meg annál könnyebb lesz.Kép

Barbi,
jobbulást mindannyiótoknak! Lemegyünk mi hozzátok a nyáron, ez ne legyen gond!Kép

Ann,
máris rácuppantunk a témára, rohanunk megvenni a kiegészítést.Kép

Gabi,
hihihi, ugye írtam, hogy volt négy jó éjszakánk, na, nálunk azok olyanok, hogy akkor ébred Gabi CSAK négyszer.KépKépKép A mai éjjelen kb. háromnegyed óránként ébredt, és 10-20 percet lógott a cicin. Pedig azt hittem, ezen már túljutottunk. Mandalákról képet kérünk! Én is üvegfestek karácsonyra többek között, meg szalvétázok.Kép Függönyről is kérünk képet!

Edede,
örülök, hogy írtál, akkor nálatok is megy a kistesóprojekt? De jó!Kép Akkor van esély, hogy a kistesók is egyszerre születnek majd.Kép Esetleg képet tudsz/akarsz feltenni Zsigmondról? Hogy becézitek? Mi mindent csinál?

Szisz,
örülök, hogy újra itt vagy, már irtó régen írtál!Kép Képeket várjuk, és beszámolót is, hogy hogyan teltek/telnek a napjaitok, mennyi mindent tud Borka, te hogy érzed magad, stb.Kép

Na, az ajándékgyártás jól halad, anyunak csinálok egy dobozt, már nincsen sok hátra.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Panu:
Lizi Kép

Zsizsa:
Ez már mazochizmus, amit csinálsz Kép Nem gondáltál még arra, hogy változtass Gabi szokásán? Jó hülye kérdés... Nekünk nagyon bejött a dolog, most már csak hajnali öt körül kel először, igaz két hétig a fáradtságtól elég zombi voltam.

Képzeljétek Kép
Lacával tegnap éjszaka a Bethesda kórházban voltunk, bent akarták tartani, mert kruppos rohamot kapott itthon Kép
Szegény, picinyem. Annyira ránk jött a frász, mikor elkezdett fulladni. Gondoltam, hogy krupp, már olvastam róla, gyorsan becsavartuk ruhába és kinyitottuk az ablakot, aztán hívtuk az ügyeletet. Behívtak bennünket és ott annnyira sírt, hogy megint elkezdett fulladozni.
Jajj, nem kívánom senkinek Kép Most már bármikor megfázik jelentkezhet, éjszaka, hajnalban. A dokinéni azzal vígasztalt, hogy, majd kinövi és hamar meg fogjuk tanulni a kezelését.
Most meg itt vigyorog az asztalon, szájában egy Győri Édes darab és pislog, mintha mi sem történt volna. Ismét kipihent vagyok Kép Hajnali 3 után már majdnem eltudtam aludni...bár ez most egyáltalán nem is érdekel...csak ne legyen ma is roham Kép
klarissza
 
 


Klarissza! ez nem jó hír Kép és biztos, hogy kruppos roham volt? bár, gondolom, ez hülye kérdés... Kép mit tudsz tenni a rohamok megelőzésére?

panu
panu
 
 


Klarissza,
nagyon sajnálom Lacát! Meg persze Benneteket Kép Hogy lehet kezelni a kruppot? Egyáltalán mi okozza? Van rá valami gyógyszer?
Az viszont jó, hogy nem viselte meg Lacát és reggel már jól volt. Remélem soha többet nem lesz ilyen rohama!!!

Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Klarissza: jobbulást Lacának!!

Zsizsa: az éjszakai szopiról nem próbáltátok leszoktatni? Pl úgy, hogy nem te veszed fel, hanem az apukája, ringatja...

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Barbi!KépKépKép Gratulálok a kistesóhoz!KépKépKép
Tessék gyorsan meggyógyulni!

Edede: üdv ittKép

Klarissza: hát ez a krupp gondolom nem hiányzott, meglettetek volna nélküle, igaz? Mindenesetre jobbulást Lacának, remélem nem lesz sűrűn rohama.

Nálunk most egy kicsit feje tetejére állt a világ, most nem tudok többet írni, majd ha kicsit tisztul a helyzet, jövök hosszabban is.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Sziasztok!
Klarissza: jobbulást Lacának. Remélem soha többet nem lesz ilyen rohama. Kaptatok valami gyógyszert?

Én már alig vonszolom magam. Pedig elméletileg van még 6hetem, de szerintem nem húzom addig. Már elég gyakran keményedik a pocim, és ilyenkor mindig frászba vagyok, hogy még meg ne szüljek. Még legalább 3hetet szeretnék kihúzni. És még mindig nincsen neve szegény babónakKép Ha van valami öttletetek szivesen vesszük.
Szerintem Bömbi is érzi, hogy valami készülőben van, mert megint nagyon anyás lett. Állandóan mászik rám, amit már elég nehezen bírok. De legalább az alvással nincs gond. Berakom az ágyába, és egyedül elalszik. Igaz éjszaka többször is felébred, de egy kis simi, tea, cumi a szájába és már alszik is. Kivenni nem veszem ki, de nem is bírnám.
Barbi: tessék gyorsan meggyógyulni! Ti most nem lehettek betegek.
Zsizsa: Gabinak az állommanókat küldöm.
Edede: üdv köztünk. Gyere és mesélj magatokról.
Bocs lányok, de most csak ennyit tudtam írni, mert ülni sem igazán kényelmes, és Bömbi is nyekereg melettem, hogy vegyem fel.
Akinek nem irtam 1000bocs meg egy anyamedve, de tényleg nem megyKép

Puszi mindenkinek és szoritsatok, hogy kismanó még egy kicsit benmaradjon

Brigi+Bömbi+ficánkoló pocibaba(akinek lehet, hogy nem lesz neveKép)
bombomanyu
 
 


Brigi!
Huha, én nem is gondoltam bele, hogy már csak 6 hét!!!! Nagyon drukkolok, hogy pocibaba maradjon még bent egy kicsit. Még ott a helye...Csak most már igazán ne emelgess!
Jajj, fura beelgondolni, hogy akár már mi is lehetnénk ebben a cipöben...de hát nem ez a sorsunk. Én tuti nem birnék rohangálni BOtka után. El sem tudom képzelni, hogy Te hogy birod...vigyázz magatokra nagyon!
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok!
Klarissza most csak Neked, mert nincs időm:
A hétvégén voltam homeopátiás tanfolyamon és ott szóbakerült a kruppos roham. Szóval ott azt mondták, hogyha elkezdődik a köhögés meg kellene próbálni a Stodal szirupot. Van olyan gyerek akinél soha többet nem jelentkezett a roham, ha időben megkapta a szirupot. Örülnék ha nektek is tudna segíteni.
Eszti
beszti71
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyors bekukk mert Ilang belázasodott a 15 hós oltástól, meg tiszta nyügi, plusz jönnek a fogai is, tehát elég izgi napjaink vannakKép

Panu!
LiziKép Édes lehetettKép Ne izgulj, az én lányom is ilyen önálló.... dettó

Zsizsa!
Álommanó még mindig nem ért oda???? Küldöm újra!

Klarissza!
Kívánom, hogy soha többet ne legyen ilyenben részetek!!! Jobbulást Laca-babának!

Brigi!
Neked mennek a drukkok az egybenmaradásra még legalább 3 hétigKép

Anita!
Nyügös Robónak jobbulást!Kép

Barbi!
Gyors gyógyulást Nektek!Kép

Edede!
Üdv köztünk, ha tudsz rakj fel képet Zsigmondról!

Bocs, most csak ennyi, most megyek mert még dolog van!

Jó 8 mindenkinek!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Én is Tünde-stilusban,gyorsan csak.

Klarissza, remélem nem lesz több roham, ez a kruppos dolog nem hangzik jólKép

Brigi, szegénykém, azt hiszem leszek még a Te cipödbenKép Kitartás,és drukk az egybenmaradásért!Kép

Edede, üdv a topicban, gyere gyakran,és én is várom a képet ZsigmondodrólKép!

Anita, remélem Robó is kifelé halad a nyügibölKép!

Zsizsa, 4 ébredés ez már jó??? Mennyi energiád van te lány, én tutti kidöglöttem volna már.Álommanót csak kölcsönbe tudom küldeni, de az idöeltolódás miatt lehet pont nem egyszerre használjukKép

Panu, nem ettünk rosszat, azért erre figyelek. És tegnapra már semmi baja nem volt a páromnak,szerencsére ahogy jött,úgy ment is. A büdi kakinak még mindig nem tudom az okát, a tej biztosan jó, megkóstoltam a legutóbbit is...


Na megyek is, most éppen fözök és vasalok egyszerre,meglátszik,hogy alszik ÁDámKépKép
Tegnap este a kutyánk bezabálta Ádám óriási Mikulás csokijának a fejétKép Amig fürödni voltunk, kidúrta a szekrényben, kinyitotta a dobozt és papirostul nekiesett. Mivel a csoki méreg a kutyáknak,mondtam vagy ebbe vagy abba amit érte kap belepusztulKép De nem, itt van és virit ezerrel, és már eltüntetett egy fött karfiol torzsát...Nem válogatós a kutyánk egyébkéntKép

Na tényleg lpekKép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Rakott karfiol kész, a vasalás letudva, ÁDám még alszik...
Tündér, bocsi, el is feljetettem a nagy rohanásban, remélem Ilang béby hamar kikeveredik a lázból!!!Kép: JobbulástKépKép!!!
Na,megyek, akkor egyedül fogyasztom el a karfioltKép!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Lányok,
muszáj aludni mennem, csak annyit írok, hogy köszi az álommanókat, remélem, beválnak!Kép Alvásról majd írok részletesebben, most csak annyit, hogy ezek a mostani katasztrofális éjjelek 100%, hogy az örlőfogaknak köszönhetőek, sajna megindult a jobb oldali is, ezért tértünk vissza a millió ébredéshez.

Az oltásnál szegény Gabi nagyon sírt, én sem bírtam megállni, mert olyan jajgatósan csinálta, hogy ajjajjajjajjajj!Kép Úgy sajnáltam szegényt, főleg, hogy előtte megvizsgálta a dokinő, hogy nincs-e baja, beadhatja-e az oltást, és szegény Gabi azt hitte, hogy vége a tortúrának, adta a kezembe a nadrágot, meg a pólót, hogy adjam fel, és menjünk, erre vissza kellett tenni az asztalra oltani.Kép Még most is kicsordul a könnyem, ahogy visszagondolok rá, hogy milyen csalódott és ijedt lett, és hogy mennyire elkezdett sírni. Na mindegy, túléltük.Kép

Most futok is aludni!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


hi
csak gyorsan

lányok, benedek sutyiban kinövesztette a bal felsö és a jobb felsö 4-es fogait.
hurrá!!!!!!!
orsolya11
 
 


Sziasztok!

Most éppen teljesen kitört rajtunk a nátha, de a krupp csak egyszer jelentkezett. Mondjuk ezt mondta is a doki, hogy valszeg csak az első nap lesz mindig ilyen. Na, de azért remélem, hogy nem mindig lesz roham, ahányszor megfázik Kép
Kezelni csak hideg párás levegővel lehet, gyógyszerrel nem igazán, itthon max. csak egy durva összetételű kúpot tehetek a fenekébe Kép
Megelőzni nem lehet, és állítólag állandóan be kell vinni a kórházba, ha jelentkezik Kép
Na, de reménykedem, hogy csak vicc volt az egész és többet nem lesz ilyen...

Tegnap írtam Nektek, csak Laca az asztalon tartózkodott éppen mikor befejeztem és valahogy addig csalapált itt, hogy eltüntette az egész levelet Kép
De már nem is tudom miket írtam, azóta volt egy vizsgám Kép Kár, hogy kedden, majd pénteken újra lesz....

Eszti:
köszi a tippet!!!!

Bocs, hogy most csak ennyit, eléggé fáradt vagyok és Laca sincs a toppon...
klarissza
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, az oka is meglett Robó nyügijének. Szegénykémnek tüszős mandulagyulladása van, ami magas lázzal járKép Kép Kép.Ráadásul én is tiszta nátha lettem, így kicsit nehezebb manóval foglalkoznom.

Nem is írok többet, mert minden időmet vele töltöm.

Klarissza: neked írnék még egy sort. A mostani patika magazinban , pont a kruppról van cikk. A lényege annyi, hogy a szülő mit tegyen otthon:tüneteket a hideg,nedves levegő enyhíti, nyáron hűtőszekrény elé állítva oldható meg.Gyermeket pár korty folyadékkal utánna meg kell nyugtatni(ezt amúgy is megtennétek) és a roham megelőzhető ha megfelelő a párásító készülék. Lehet, hogy nem segítettem vele, mert már ezeket mind tudjátok, de azért hátha..Vizsga sikerült?

Tündér: még most is érezhető az oltás utószele?Szegény Ilang, lázmentességet kívánok Neki!!

Szisz: neked is írnék, mert örülök, hogy ismét visszatértél.Ősrégi topiktag voltál és remélem mostmár sűrűn jösszKép.

Edede:gyere sűrűbben, üdv.köreinkben.Kép

Köszi a recepteket isKép.

Minden beteg babának jobbulást.Fogzáshoz sok türelmet és könnyen kibújó fogakat.Brigi neked pedig megy a drukk, legalább három hétigKép.
Ja és közben azért fogzik is RobóKép...

Lépek is...Jó hétvégét mindenkinek!!

Anita
anita77
 
 


Anita:
ez a hűtő jó ötlet, ezt sehol sem ovastam. Köszi!
Vizsga sikerült, de még lesz néhány...
klarissza
 
 


Hahó!

Én is csak egy szóra megint.

Klarissza,
van egy kruppos topik, szerintem érdemes beleolvasnod, sokmindenről írnak. Én régebben elolvastam tájékozódásképpen. A címe:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7485/413.html?1078949101

Anita,
jobbulást mindkettőtöknek!

Minden betegnek jobbulást!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!
távirati stílusban...
mindenkinek jobbulást kívánok!

Bene baba nagyon ügyes, hogy békén hagyja a mamát a fogzás problémáival Kép

Tündér! és nem is úsztok holnap?? nálunk apa megy, és valszeg az öccse segítségképpen, de Lizit úgyis megismered. remélem, Ilang már kiheverte az oltás következéményeit és vigyorogva szedi ki a rácsot minden reggel Kép

ma csak énekléssel lehetett leültetni Lizit, és hát az anyukám azt nem nagyon tud, de a kisasszony kikövetelte magának, és tőlem is délután. továbbra sem eszik, csak max 2-3x naponta. pedig már mindent bevetettünk. de hát csak nem fog éhen halni Kép

ennyi voltam, jó hétvégét mindenkinek, panu
panu
 
 


Zsizsa:
Köszi a linket!
klarissza
 
 


Mindkét Barbinak Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk!!!


Brigi+Bömbi
bombomanyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: