Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Nagy nyüzsi volt a melóhelyemen, így nem tudtam ma rátok nézni.
Olyan boldog vagyok, kezdődik a szabim! KépKép
Otthon sajnos nincs internetünk, úgyhogy én most 3 hétre eltűnök!
Addig is vigyázzatok magatokra, a porontyokra, és pihenjetek minél többet!!
Puszi!
Ju
reju
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Voltam tegnap 4d UH-on. Nagyon jó volt!Arra voltam kíváncsi,hogy biztos minden renben van e.Olyan megnyugtató,hogy apránként megnézegették a belső szerveit, megszámolgattuk a lábujjait stb. Csodás dolog. Megkönnyebbültem.
És......FIÚ!!!!!!!!!!!!!!!Sokáig egy képet mutatott a doki, mire leesett hogy látok ott valamit a lába között. A hasam pedig azért nem hegyes, mert a hátsó falon helyezkedik el a lepény. Ehhez nem értek, de állítólag ez a magyarázat.

Marica!

Én úgy tudom,hogy csak egy 4d van Kecskeméten Igaz,a neten Fráter Gy. utca van, egy szórólapon meg Kápolna. De ez azért van,mert egymésba nyílnak ezek utcák. Szóval ugyanaz a két hely,szerintem. Egy nagyon rendes és lelkiismeretes doki van Dr.Nemes András.Mikor először megláttuk elég morcosnak tűnt, de nem. Tényleg jó fej!Azért oda mentünk, mert itt a közelben nincs, majd augusztus végén vesz az egyik gyulai doki. Innen sokan Kecskemétre mentek és eddig csak jó tapasztalatokat hallottam.Én is ajánlom.
Gyulán fogok szülni, van fogadott orvosom. Elég sokat jártam már a szül.osztályon és a nővérek elég undokok.Engem ez idegesít, mert elhiszem, hogy már rengeteg szülést láttak és nekik nen olyan nagy dolog, de nekem ez lesz az első és szeretném jól megélni a szülést. Már amennyire lehet.
Így névről nem esik le, hogy ki a Csonka Zoli, de Gyula elég kis város, lehet hogy tudom ki. Mivel foglalkozik?Vagy merre laknak?
Pusz!
smille
 
 


Marica!

Olvastom korábbiakat és látom, hogy tudod hogy kik a dokik Kecskeméten. Akkor ezek szerint tényleg ketten vannak, de az utcák tényleg egybe vannak. Mi a Fráter Gy. utcán voltunk elég eldugott, de tényleg jó!
smille
 
 

 
 

Smille, megkérdezhetem, mennyi ideig tartott a 3D-n a vizsgálat?
Köszi!
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Szaisztok!

Smille! Akkor a Tamara ugrottKép Gartula a kis pöcsöshöz!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Barátnőm!
Jó reggelt mindenkinek!Kép
Gigi barátnőm irta,hogy tud infót szerezni a
Diószegi Éváról.Kép
Majd meg irom mit irt.Mi ujság?
Én most várom a mestereket,akik vissza teszik a
radiátort.Kép
Jó volt a hétvége.Ugye??Kép
Pusz,Dia 18+5

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Liv!
Kb.30-40 percig tartott az UH vizsgálat. Nem végig a pocaklakómat nézte, hanem egy csomó hasznos dolgot is elmondott.Maga UH 15 perc volt.

Imolyozs!
Köszi a gratulációt!Igen, a Tamara név ugrott, de ha van jó fiú név ötleted szivesen fogadom!
smille
 
 


Sziasztok!

Márti!
Te mikor mész 18. heti UH-ra? Én Aug 2-án.

Babóca!
Légyszi írd le mit kell tennem, hogy fel legyen véve vidora az UH. Én is a Söfibe járok.
KösziKép

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi van veletek? Mindenki nyaral? Nem volt túl nagy forgalom a hétvégén.

Képzeljétek én éreztem valami mocorgás félét tegnap. Biztos hogy az volt, mert a bélmozgásomat már megismerem. Nagyon jó érzés volt, de sajnos kivülről még nem lehet érezni, Apuci legnagyobb bánatára, és még elég ritkán jelentkezik. Már alig várom, hogy intenzívebb legyen.

Puszi
Sys
14+2
sys
 
 


Sys Kép, ha a babát érezted, akkor mostantól szerintem rendszeresen jelentkezni fog. Először hetente egyszer-kétszer, aztán később naponta többször. Én a 15. héten kezdtem érezni, ahogy mozog, de apuka a 21. héten érezte először.
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!

Én a 21 hetet töltöttem be, van valakinek hasonló korú babája mert a doki mindig mondja hogy nagyon mozgékony az AFP utáni ultrahangon meg a dokinő akadt ki, hogy állandóan mozog nem tudja elkapni. Most azon izgulok nehogy hiperaktív legyen. Nektek mennyit mozog?

Rékács!

Bocs, hogy belekontárkodom csak én is a Schöpfibe járok. Vidd a videokazit és a bejáratnál valahol van egy pénztár ott kell befizetned az 1200 Ft. Mi úgy csináltuk, hogy a párom fizette be a pénzt én meg addig az ultrahangos nőnek beadtam a papírokat.De engem nagyon felhúztak ott mert 2 héttel előtte egyeztettem időpontot ott azt mondta a nő hogy 10re beír menjek oda. Ott is voltam 4 en voltak előttem. És 2 óra múlva mikor már 12 utánam jövő ment be előttem akkor hívtak be utolsó előttiként. Felháborított az egész nem a kismamát hívták be előszőr hanem a 40-50 éves hölgyeket akik szűrővizsgálatra jöttek a cégüktől.
Szóval nem érdemes korán menni. Lehet, hogy szegény kisfiam ezért mozgot annyit mert a mamája jól felidegesítette magát.
kriszti29
 
 


Kriszti, az is lehet, hogy azért volt feszültebb a baba, mert te is az voltál, de lehet, hogy az uh elől menekült, hogy ne szekálják már... Kép
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!

Kedden (tehát holnap) kell mennem AFP vizsgálatra nagyon izgulok Kép Utána meg genetikai UH lesz. Meg tudjátok mondani, hogy az miben különbözik a sima UH-tól?

Előre is köszönöm, sziasztok szép napot mindenkinek!

Réka
kucus
 
 


SziasztokKép!
Most voltam nászúton CiprusonKépJaj, szupper voltKép
Egész út alatt mocorgott, a tengeri vizet elég jól bírta, csak a nagy meleggel voltak gondok...
Az afp-t ma kérdeztem meg normál eredményem van...így csak két hét múlvára kaptam időpontot...szenyóság én már most szerettem volna menni...
Ti tudjátok már hogy fiú v. lány? Én úgy szeretném tudni, de azt mondja a doki, hogy még korai, a 18héten korai??
Ti mentek Babanetes talira?Mert ha igen jó lenne egyeztetni ennek a topicnak a tagjaival, hogy megtaláljuk egymást és esetleg az élő kontaktot is felvegyük!

millió pusz, eszti+pl
esztyx
 
 


Szia Rékacs! Kép

Amikor bemégy a kapun, balra vannak a portások, jobbra van egy hosszú keskeny folyosó.Itt jobbra megy erre a folyosóra, egészen a végére.Ott jobbkéz felé van egy kis ablak,ott kell mondani, hogy UH videófelvételt szeretnél fizetni.1200 Ft.
Befizeted, adnak egy számlát, me egy bizonylatot.A számla a tiéd, a bizonylatot meg a kiskönyveddel együtt add le az UH vizsgálóban, és ha bemégy a vizsgálatra, nyomd a doki kezébe a kazettát.Ennyire egyszerű...Kép
Sok sikert!Aztán jó videózást! Kép
Babóca
babóca
 
 


Szia Kucus!
A genetikai UH-n megmérik a baba fontosabb szerveit. Megnézik a szívében a kamrákat, pitvarokat, a gyomrát, gerincét, koponya- és arccsontját. Megmérik a végtagcsontok hosszúságát, has és fej átmérőjét és kerületét.

Eszti!
Mi is Cipruson voltunk nászúton 2001-ben. Egy ciprusi ismerős házaspártól kaptunk kölcsön a házukat és ott voltunk 5 hétig. Kocsival mentünk és Píreuszbol kompoltunk. Fantasztikus volt, mert menet közben megálltunk Rodoszon, Tínoszon, Santorinin és Mykonoszon is.
Ciprus gyönyörű és nagyon sok barátunk van ott. Jövőre tuti oda megyünk babócával nyaralni de csak szeptemberben, mert akkor már elviselhetőbb a meleg.
Mi nekünk valószínű, hogy lány, bár a doki nem mondta 100%-ra. A múlt héten rossz volt a kórházban a 4D, ezért most pénteken újra megyünk. Kiváncsi vagyok!
Én még nem tudom, hogy megyek-e a talira, mert másnap hajnalban indulunk nyaralni, de mivel ez tőlünk 10 percre van lehet, hogy felugrom. Ha lesz ott topik tali akkor biztos!

Barbara
babar
 
 


Szia Rékacs!

Nem tüntem el, csak pénteken nagyon rosszul voltam és hazamentem, otthon meg nincs internet. Még nem tudom, hogy mikor megyek UH-ra, de valószínű, hogy aug. 6.-án mert 5.-én töltöm be a 18. hetet. Hogy-hogy te ilyen hamar mész? Nem aug. 4.-én töltöd be a 18.hetet? Én nem kaptam most időpontot az UH-tól, mert azt mondta, hogy 16. héten csináltassam meg az AFP-t és 2 hétre rá menjek UH-ra. Te mikor csináltatod az AFP? Én úgy gondoltam, hogy csüt. megyek AFP-re de az asszisztens azt mondta, hogy az nem jó, mert pont a 16.-on nem lehet,csak betöltve. Így vagy péntek vagy legkésőbb hétfő. De pénteken nem tudok menni, mert ügye injekciózóm magam trombózis ellen, így ahhoz a dokihoz kell mennek és ott is vért vesznek. Így marad a hétfő. Viszont holnap megyek EKG-ra és utána a 2. tali lesz a védőnénivel.
Neked mocorgott már a babád? Én tegnap éreztem egy fél pillanatra, de mire apa odarohant már abba is maradt.
A meleggel hogy állsz? Én teljesen ki vagyok!!! Lehet, hogy jővőhéttől kiíratom magam 2-3 hétre, vagy a teljes augusztust.
Jól mondta Babóca az információkat, csinálj mindent úgy ahogy mondta. A pénztár úgy az 5. ajtó. És ez már hasi lesz.

Kriszti
Teljessen igazad van, én is így szoktam járni a legtöbbször ha megyek. De amióta nem rohanok 7.30-ra meg 8-ra hanem akár mentünk 8.30 körül is azóta szinte alig kell várni.

Puszi:Márti (15+4)
hajdum
 
 


Andi!
Azt irta Gigi,hogy a barátnője dicsérte a szülésznőt.Kb 30 körüli.
Eszti!
Nagyon irigyellek Ciprus miatt.Kép
Mi 1999-ben voltunk nászúton Mallorcán.Kép
HÚÚ de rég volt.KépPusz,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kucus, a 18. heti genetikai uh elvileg ugyanolyan uh, mint a többi. Legalábbis nekem a többi uh-n ugyanolyan alaposan megnéz mindent az orvos, nem kevésbé alapos a többin, mint a 18. hetin volt.

Esztyx, nálam már a 15. héten látta az orvos, hogy kisfiú lesz, de általában a 20-22. hét előtt nem nagyon szeretnek mondani semmit, mert ilyenkor még csak ritkán biztosak a baba nemét illetően.

Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Esztyx,

Nekem a 18 hetes ultrahangon már állítólag nagyon jól látszott, hogy kisfiú. A Schöpfiben az ultrahangos nem mondta meg én meg vártam, gondoltam nem látszik, mert ha látszana biztos megkérdezné akarjuk e tudni. De csak vártam a kérdést, de nem tette. A végén már nem bírtam és megkérdeztem nem látszik a neme? Erre: De már ő látta érdekel? Szóval mond meg az elején ha tudni akarod, akkor még meg is állítják a videon és mutatják nyíllal.
kriszti29
 
 


Nem írt senki választ, hogy legyen e topictali a babanetes talin!!??
Írjatok, hogy jöttök e!
pusz,eszti
esztyx
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát látom azért mindenki húzza még az igát rendesen ebben a hőségben is.
Hát aki nászúton volt annak gratulálok, aki meg itthon van, annak jó munkát, jó pihit, én csütörtökön megyek 18 hetes UH-ra, hát már nagyon izgat a dolog, hogy mit fognak mondani, de remélem, rendben lesz minden.

Dia!

Örülök neki, hogy Gigi ezt írta, meg is fogjuk keresni, szerintem ne hallgassunk Brúnóra, nyugodtan előbb is felkereshetjük és megbeszélhetjük a részleteket vele.
Az a tuti.
Én azért az Erzsikét sem hagyom annyiban, őt is jó lenne megismerni és megkérdezni, hogy el tud-e vállalni, valamelyik csak ráér amikor szülünk.
Két hét múlva megyek a Pálfalvihoz, meg fogok vele beszélni mindent, azt is hogy valószínűleg előbb szülök, itthon lesz-e, vagy most mi van.
De lehet, hogy időközben még megbeszélem vele Brúnót is.
Hát majd kiderül.
Vasárnap nagyon fáradt volt Gyuri teljesen kitikkadt, el is aludt, meg én is.
Tegnap anyunál voltunk este, csinált rántott tököt, finom volt, este még bedinnyéztünk, és végre szexeltünk. Hurrá.
Bár őszínte vagyok egy picit fájt, fogalmam sincs mitől, de nem volt az igazi, bár már nagyon hiányzott apa.
Most is hiányzik, meg egyfolytában. Ez már hihetetlen.
No eldöntötte Gyuri végre, hogy menjünk le Vonyarcvashegyre.
Jó is lesz majd remélem jókat megyünk pancsolni, természetesen csak bokáig.
Én már alig várom, hogy babázzunk.
Jó lenne. Tegnap elfordultam hajnalban bal oldalra és olyan ramazurit csapott a gyerkőc, hogy meg is lepődtem, csak reggel fogtam fel végre, hogy ezt már le sem lehet tagadni, hogy ő volt. Tök jó érzés Kép
A helyzet az, hogy fogalmam sincs mikor fogok szülni. Abszolut nem bírom elhinni, hogy Pálfalvi így elszámolta volna magát.
Szerintem Dec. közepére meglesz.
Szóval december elején én már készülök, hogy akár bármi is lehet.
Hát jól lenne, mert egyrészt nem kéne a Karácsonyt a Kórházban tölteni, meg nyilas gyerkőc lenne és azt nagyon csípném.
Jó kis eleven.
Hát kezd terülni a pocakom, most már nem tudom, hogy fiú lesz-e vagy lány, de még mindig azt mondom, hogy fiú.
Na jó majd még ma te is írj.
Tegnap azért nem írtam, mert egész próbáltam feljelentkezni és nem tudtam erre a honlapra, de semmi nem jött be a neten.
Ma meg simán.
No sok pussz Andi
Kép
tandi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a dokinál kontrollon. Hallgattunk szívhangot a kis kütyüjével, de én nem hallottam semmit, csak ö. Mondtam neki, hogy ezért legközelebb dupla ideig hallgathatom.

Akkor a 18.heti UH-n már nagy valószínüséggel tudják a nemét? Engem már megesz a kíváncsiság, föleg, hogy éjjel azt álmodtam, hogy lány lesz.

Nem tud valaki jó és olcsó belsö burkolót? Fürdöszobát, konyhát kéne újraburkolni, és ha nekünk belefér anyagilag, akkor járólapozni is kéne, még mielött megszületik a babóca. Úgy nov.-dec.felé terveznénk.

Puszi:
Anett
13+5
anettka
 
 


Szia Andi!
Voltam a védőnőnél.Légyszi majd a másik topikban
olvasd el mit irtam erről.KépLusta vagyok kétszer
leirni.Téged is megemlitettelek neki.
El meséltem mi ujság Pálfalvival.Azt mondta,hogy hülye vagy ha még most is oda jársz.Attól,hogy ő kandidátus semmivel nem tud többet a szülésnél.
És nem ő szüli meg.Budából elegem van!Azt hiszed jött tegnap?Mi nem szexelünk,mert nem is kivánjuk egyiken se,meg nagyon féltjük a picurt.
Tamás is azt mondta,hogy amikor betenné mindig
az jutna eszébe,hogy ott van a picur.KépMi jó el
vagyunk így is.KépJó nektek,hogy van hol ennetek!
Mi vagy felvágottat eszünk,vagy páncélost.Utóbbi
nekem nem igazán tesz jót a tartósitó miatt de ez van.Van mikor sirdogálok a meleg kaja után aztán meg nyugszom és eszek virslit vagy valami
hasonlót.Pusz,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Dia!

Írtam neked a másik topikban nem fog tetszeni, de neharagudj meg rám ezért, talán ha te olvastad volna a helyemben amiket leírtál, neked sem esett volna jól.
Majd beszélünk telefonon, talán jobb lesz úgy, legalább nem kell kétszer írnod.
Sajnálom, hogy ekkora paraszt Buda, kösz, hogy megemlítettél a védőnőnek, bár fölösleges volt, hisz én is tudom amit tudok, csak ész nélkül nem rohangászok, előbb ezt le akarom tisztázni Pálfalvival. Azért csak négy éve a dokim és eddig nem kért pénzt. Csak sajna amióta terhes vagyok.
Elég csúnya dolog, de mint orvos meg vagyok vele elégedve, nagyon kedves és figyelmes.
Na jó hát további sok sikert a csempézéshez és ne idegeskedj.
PUszi: ANDI
Bocs, hogy rossz passzban voltam ma. De elég szar a kedvem.
tandi
 
 


Andi!
Olvastam a leveled és válaszoltam is!
Szerintem jobb ha egy ideig nem is hivsz!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Esztyx!

Én bár nagyon szivesen mentem volna, de sajnos nem tudok, mert pont nyaralni leszünk. Majd esetleg a következőre.

Lányok!
Mi van veletek? Mindenki átpártolt? Kihalasszuk a topicot?

Sys
sys
 
 


Mindenki nyaral, vagy dolgozik, vagy csak próbálja túlélni ezt a meleget! Kép
babar
 
 


Szia Sys!
Neem pártoltunk el csak itt most nem volt semmi téma.KépDobjál fel valamit.Pusz,DiaKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam AFP vérvételen. A Schöpfiben nagyon kedves volt a nővér lefektetett így nem ájultam el és a karom sem kékült be! Remélem mindenki ilyen kedves lesz ott a szülésnél is!!! Kép

A házunkban van egy újszülött baba tegnap láttam először, annyira irigylem a mamáját!!! Olyan jó lenne ha már megszületne ill. ha már jan eleje lenne! Kép Bocsánat a sok magánjell. dologért. Minden jót mindenkinek a nagy hőségben. Sziasztok. Réka
kucus
 
 


Dia!

Te hová jársz védőnőhöz? A kispesti SZTK-ba?

Sys
sys
 
 


Kucus!

Nagyon hamar el fog jönni a szülés ideje hidd el. Addig meg élvezni kell a pocakosodást, mert az is egy csoda és az csak 9 hónapig tart. Én imádok terhesnek lenni. Fóleg hogy semmi kellemetlen tünetem nincs az állandó álmosságot kivéve.

Szia
Sys 14+3
sys
 
 


Szia Sys!

Igen ebben igazad lehet de nekem ő lesz az első babám és nagyon izgulok!!! Neked? Én is szinte mindíg álmos vagyok de nagyon alacsony a cukrom+a vérnyomásom is? Te dolgozol még? írtad, hogy mocorgott a baba, milyen volt? Én szerintem nem fogom észrevenni. Néha úgy érzem megmozdult de aztán mindíg arra gondolok, hogy csak képzelődöm. Kép Réka
kucus
 
 


Kucus!

Pedig lassan itt az ideje, hogy te is érezd a babót. Először olyan, mintha morogna a pocakod, vagy apró buborékok pukkannának odabent. Aztán később már igenis apró rugásokat érzel. Nagyon furcsa én mindíg jót mulatok rajta, hogy lukas pocakkal megyek majd szülni, mert a gyerek addigra már szétrugdal! Kép
Én először úgy érzetem, hogy lefeküdtem és rátettem a pocakomra a kezem! Fini érzés, most már napközben is érzem!
Barbara
babar
 
 


Szia Sys!
Olvasom a hozzászólásaitokat és irigyellek Téged, hogy már érzed a baba mozgását. Én nem érzek semmit még, pedig nagyon vágyom már rá. Azért így konkrétan Téged szólítottalak meg, mert csak egy nap különbség van kettönk között. Amúgy egy aggódós kismama vagyok. Mindenen aggódóm. Ha fáj a hasam azért, ha nem fáj azért, hogy most miért nem érzek semmit. Szerintem nem nöl a hasam, és nem tudom elképzelni, hogy hol lehet bennem.
Most sok hülyeséget összeírtam. Egyik hozzászólásodban olvastam, hogy megkérdezted, hogyan kell kinézni egy ilyen idös kismamának, tudod már rá a választ?
Sziasztok! Vackor
vackor
 
 


Szia Vackor!

Nem nekem írtál, bocs, hogy beleszólok, de a pocak igazából sokszor csak a 5. hónap végén 6. hónap elején látszik! Szerintem ezen ne aggódj ha a leletek jók!!! Kép

Réka, szintén aggódós
kucus
 
 


Réka!

Nekem már a 2.babám. Már van egy majdnem 4 éves kislányom. Valószinüleg én azért érzem már. Az elsőt csak a 20.hét környékén éreztem először, de azt már kivülről is. Most meg nagyon ritkán érzem és olyan mint amikor finoman megpöckölöd a bőrödet. Lehet, hogy hülye hasonlat, de ehhez tudom a legjobban hasonlítani.Most már neked sincs nagyon messze hogy igazán érezd. Én is azt várom már, főleg azért, hogy a párom is érezze.A nagylánnyal nagyon sokat kommunikáltak egymással.
Egyébként én is állandóan álmos vagyok kivétel éjszaka, mert akkor alszomKép
Az első vérképemen nekem is nagyon alacsony volt a cukrom 0,9. A vérnyomásomat meg pont ma mérte a védőnő 100/65. Azt mondta ez még jó.
A munkával kapcsolatban pedig én még dolgozom és valószinüleg dec.31-ig fogok is.

Vackor!
Aranyos vagy ezzel a névvel! Gyerekkorom egyik kedvenc meséje jut eszembe.
Azt mondták kb.úgy kell kinézni egy kismamának ahogy kinézek. Ezt jól el tudod most képzelni mi?
Tehát még szinte semmi nem látszik. Még csak az mondja, hogy egy kicsit már látszik aki tudja, hogy terhes vagyok. Pedig már nagyon szeretnék nagyobb hasat. Tényleg neked első baba?
Aggódásról csak annyit, hogy most kb.10x annyira aggódom mint az elsőnél. Egyébként egyáltalán nem írsz hülyeséget. Bennem is felvetődnek kérdések amire azt mondaná az ember, hogy tudnom kéne mert nem az első, de akkor is bizonytalan az ember. Mint például ez a "ennyi idős kismamának hogy kéne kinéznie".
Hol fogsz szülni?

Most már befejezem mert egy kicsit sok voltam.

Puszi
Sys
sys
 
 


Lányok!

Jól tudom, hogy az aszalt szilva jó a székrekedés ellen? És mikor kezd el hatni ha igen? Már majdnem egy zecskónál tartok.

Sys
sys
 
 


Sys, én úgy tudom, hogy igen, de elég 5-6 szem belőle!

Kép

Kép
liv
 
 


Szia Sys!
Én a Berzsenyi uti rendelőbe járok.Kép
Nekem szokott használni az aszalt szilva.Kép

Réka!
Én is nagyon aggódó kismama vagyok.De amióta érzem a picurt,azóta nem rohanok a dokimhoz,hogy nézzük meg UH-on minden rendben van-e.
Ez előtte elég sűrűn előfordult.Kép
Kitartást!Puszi,Dia 18+6

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Én az elsö babát várom, és nagyon aggódom mindenen, azért is mert a növérem többször elvetélt és akaratlanul is ez sokszor eszébe jut az embernek.

Sys!
Az István kórházban fogok szülni és jelenleg 14 hetes és 4 napos a baba. Te hol fogsz szülni?
Június 30-án voltam utoljára UH-on, de úgy érzem, hogy olyan rég volt. Legszívesebben 2 naponta járnék uh-ra, ha lehetne, de sajnos erre nincs lehetöségem.
Sziasztok! Vackor
vackor
 
 


Vackor!

Én a Jáhn Ferencbe fogok szülni erzsébeten. Szivem szerint én is sűrűbben járnék uh-ra. Én 8-án voltam. Neked jó az István, mert ott álitólag alapból van 4D uh. Nekem magánba kell mennem.

Szia!
Sys 14+3
sys
 
 


Sys!
Igen, legutóbb 4D uh-on voltunk, és nagyon nagy élmény volt, pedig az majd három héttel ezelött volt, de már láttuk, hogy teljesen kis emberi formája van. Láttuk a kezét, a lábát, söt még az ujjait is.
Amúgy nem a kórházba járok rendelésre, csak ekkor egyszer voltunk a 4D Uh-n. De szerencse, hogy az orvosnak, akihez járok van a rendelöjében uh-ja, de gondolom szinte már mindenkinek van.
Szia!
Vackor
vackor
 
 


Vackor!
Pont téged olvasunk a lányommal, az első bés szériát.Kép
Én is az Istvánban fogok szülni, csak kicsit később (12+3). Bár két héttel korábban kijöhet! Szülünk együtt? Kép

Sys,
nekem a patikában kapható Edelweiss nagyon bejött. Sima tejcukor, cukor helyett lehet használni belőle egy kicsit.

Vica
mvica
 
 


Anettka,

férjem burkoló. Ha érdekel, írhatsz! Novemberben még belefér neki, mi jan-februárban szülünk.Kép

Vica
mvica
 
 


Szia Vackor!

Itt többen vagyunk, akik az Istvánban fogunk szülni! Dia, Tandi, Mvica, Barbara (bocs, ha valakit kihagytam)
Az archívumban találsz táblázatot, hogy ki-mikorra van kiírva!
Ki az orvosod?

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!
Az orvosom dr. Mészáros. Olvastam régebben az Istvános topicot, de vele kapcsolatban nem találtam semmit.
Nektek ki az orvosotok?

Vackor
vackor
 
 


Sziasztok!

Kriszti, Babóca! Köszönöm az infókat!

Márti! Nem tudom miért akkor kell mennem UH-ra, de ezt mondta a doki. Bár nem sokat gondolkodott előtte. De mindegy is. Remélem látszik majd a nemeKép
Milyen szurit kapsz Te? Trombózis ellen? Azt miért kell?
AFP-re most csütörtökön megyek.
Te éreztél már valami mocorgást? Én már párszor. Először most szombaton, de olyan hamar vége lett, hogy alig tudtam beazonosítani. De klassz kis érzés.

Eszti! Én sajna nem tudok menni talira, mert pont nyralokKép

Réka! neked ki a dokid? És hány hetes vagy?

Szaisztok! Mindenkinek! Meg jó munkát! Ja, járjatok úszni, én teljesen rákattantam és nagyon jó ebbe a melegbe!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Sys!

Az aszaltszilvát én is olvastam de én ilyen problémára 1 kávéskanál zabkorpát használtam kis tejjel vagy kefírrel. Egy idő után "beállt" a dolog. A friss gyümölcs is segít vagy a saláta. (A dokim szerint).

Azt hiszem tegnap éreztem a babát de lehet, hogy csak beképzelem Kép mert annyira szeretném. Talán a párom is jobban felfogná a dolgot!

Nektek hogy van a környezetetek az "érzékeny hangulattal"? (már ha nektek is van ilyen). Az enyém annyira nehezen tudja tudomásul venni, hogy ez előfordúl a babaváráskor. Egyszerűen ha valami rosszúl esik vagy csak rossz a hangulatom még ők sértődnek meg Kép Annyira nehéz így...

Bocsánat a sok panaszért, ne haragudjatok, hogy ilyennel untatok mindenkit!!!

Réka
kucus
 
 


Sys!

Nekem a savanyúkáposzta-kakaó-100%-os narancslé összeállítás bejött. Igaz csak egyszer kiséreltem meg, egy hétvégi napon bevackoltam magam az irodába mondván egész nap dolgozok, óriási szerencse, hogy nem volt bent senki, mert rohantam rendesen és a munka se ment hatékonyan. Csak otthon probálkozz vele. Amúgy az aszalt szilva nekem nem segített ezért vetettem be brutálisabb eszközöket.
kriszti29
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: