Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fcsacsi,
csudahelyes ez a pasiKép
nagyon klassz, hogy elkaptátok a mosolyt. Dorkáét még nem igazán sikerült megörökíteni, azt csak nekünk tartogatjaKép

Szoktatok a C&A-ban vásárolni? Mennyire drágák ott a cuccok?
Dorka kapott egy pár C&A-s bodyt és nagyon-nagyon jók, de mind hosszúujjú és hát jön a nyár csak kéne neki rövidujjú is.
Ti milyeneket szoktatok hordani?
Ja és a sapik, baseball sapkát próbáltatok már?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Na tessék, pont az előbb panaszkodtam mosolyügyben. Bementem a csajhoz és egy ilyen kópés mosoly várt engem a leamortizált ágybanKép

Kép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Szia Krisz!

Mi Prince Olivereket hordunk, azt sem tudom, hol van C and A (nem találom a jelét...), mi egy bababoltban vásárolunk általában, ami a kerületben van, nagyon szeretjük, mert kedvesek, és annyira nem drágák. Meg Apa anyuja varrónő, varrt egy zsák rugdlózót, itthonra most azt hordjuk, mert itt a lakásban még hűvös van, sosem süt ide a nap.

Nem bírtam ki, ezt muszáj feltennem.

Hogy kicsinyíted össze úgy, hogy nem lesz pixeles? A Painttel bénázok, mert elfelejtettem apát megkérdezni, hogyan lehet másképpen.

Kép
Fulescsacsi
 

 
 

Szia Fcsacsi,

Ági ajánlotta ezt a képszerkesztő progit:
http://www.tucows.com/preview/194967.html
én a fényképező saját szoftverével szoktam szerkeszteni. A Paint nem az igazi megoldás.
Ennek ellenére a kép csodásKép nagyon aranyos a srác. Azt figyeltem milyen jó sérója vanKép
Nagyon ügyesen ül, igazi nagyfiú.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Na, jó, ez az utolsó, ezt egy nagyobb képből vágtam ki, azért nem kockás talán annyira. Olyan édes arcot vág, így sétáltunk a Népligetben tegnap, Apa meg tolhatta az üres babakocsit.

Kép

Ja, Krisz! Gyönyörű a csaj! Én úgy emlékeztem, hogy sötét a haja...
Fulescsacsi
 


Hű de egyszerre írtunkKép
Jól birod a kendőzést. Látom Szabolcs is csípázza. Olyan édesen nézelődikKép

Úgynéz ki szőke lesz a leányzónkKép, az apjára ütöttKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, szétvertük leendő kertes házunkat, most rakják össze (csak a nyílászárókat vettük ki, meg újra lesz vakolva, de már alig várom) Közben meg nyakamon az államvizsga és egy majdnem egyévessel nem is olyan egyszerű. Ezért tüntem el majdnem teljesen de megvagyunk!!

A nagyon fontos dolog számomra, amiért írok, hogy megkérjelek bennetek hogy szavazzatok a kislányomra egy szépségversenyen. Ez egy megyei verseny

http://www.haon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=121

A kislányom neve: Sztéló Zsanett a 29 sorban a középső kép, majdnem a legalján a lapnak.

Sajnos elég bonyolult, mert emailben küldik a megerősítést, és, ha azt elfogadjátok (egy linkre kell katintani ami visszamutat az oldalra), csak akkor lesz érvényes. Előre is köszönöm.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Nadine! Szavaztam! Én voltam a 27., jól álltok! Az olyan klassz kép! Már a profilodban is tetszett.

Krisz! Köszi a linket, le is szedtem, még mindig bénázok... A felbontást leveszi, de így is kilencszáz sok megás a fájl, ide csak 300-ast lehet max, de még próbálkozom. Viszont így már be tudom rakni albumba. Majd valamikor...
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Fcsacsikám,
ne a megákat lesd a képeknél, hanem a felbontást, amit a resize menűponttal tudsz megváltoztani. Ide a hozzászólásokhoz max 650*700 ast enged, magam részéről 600*480 ast szoktam ide feltenni. Az albumba meg akkorát raksz amekkorát akarsz, ott nincs korlát, legalábbis nekem az eredeti méreteket is elfogadta.

Nadine,
hajrá a vizsgához és nem utolsó sorban kitartás a felújitáshoz. Megyek én is és szavazokKép

Krisz,
csuda szép a kiscsaj és mennyire örül, hogy rendet rakott a kiságyábanKép

Nah egy művészi beállítású kép csemetéről:
Kép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági! Igen, de asszonta nekem, hogy 300 kbyte-nál nagyobbat nem lehet feltenni, amikor próbáltam a lekicsinyítetett feltenni... és az album nekem a 2048 x akárhanyast nem fogadta el... Ennyit erről...

Asszem az a baja, hogy az a Infran Wiew megváltoztatja a formátumot, és csak JPEG-t fogad el a gép... Egyéb ötlet?
Fulescsacsi
 


Fcsacsi!

Amikor újraméretezed a képet (én 480x360-ra szoktam), akkor ha elmented ki lehet választani a formátumot, mert alappól asszem bmp-t ad, keresd ki a JPG-et és úgy mentsd el.

Ági,
nagyon tetszik a képKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Jellemző, hogy valami egyszerű kis dolog volt a hiba...

Az ülős sorozat egy másik darabja.

Kép
Fulescsacsi
 


Fcsacsi,
ügyi vagyKép
Szabolcs meg szupervagány srác, nagyon szépen ülKép

nah megyünk almás-körtés-krumplit enniKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Csacsikám,
bocsi hogy nem válaszoltam, de nem voltam gépközelben, apa ma szabadnapos volt és együtt voltunk végre egész nap.
Amúgy nem értem az album dolgot mert én 2272*1702 es méretű képeket raktam fel és simán engedte. LEehtséges hogy ahogy Krisz irta, a kiterjesztéssel volt a baj, a bmp formátum állati nagy és nem szeresse az album, a JPG támogatja.
Nagyon édes Szabolcsa ahogy önérzetesen ül ott a játékai közöttKép

Jelentem ma ettünk néhány kanál almapépet és levet, a kanálért remeget, majd mikor bekapta fintorgott egyet és küldte vissza a postásnakKépKép Nem volt tuti elég édes, de majd keverem egy kis banánnal.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok !

A képek nagyon jók. Mindegyik babóca nagyon aranyos.

Krisz:
Dorka mosolygós képe nagyon jó. KépNekem még mindig nem sikerült ilyen igazi mosolyt elkapnom. Csak kisebb, gyenge mosolyok vannak megörökítve.

Fcsacsi:
Szabolcs nagyon ügyi. Milyen szépen ül !Kép

Ági:
Dani breakes képe nagyon tetszik.Kép Alexa is hasonlókat produkál és így halad hátrafelé, meg a hasán hintázik.
Mostanában Alexa is felébred hajnalban, aztán napközben is van hogy alig alszik.Kép Kissé fárasztóbb így nekem is, meg abban a 20 perceben amíg elszenderül nagy fáradságában, kapkodok jobbra-balra, mert mindent szeretnék akkor megcsinálni.
Mi is elkezdtük a gyümit, 1-2 kanál banánnal indultunk, most a 1/2-nél tartunk. Először nem tetszett (szerintem az állaga) Alexának, de most már ízlik neki és élvezi a kanalazást is. Kép A következő az alma lesz, először talán banánnal.

Sziasztok !

Mindenkinek jó hétvégét !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Írok már, még kihal a topik!

Tünde! Jó, hogy jössz, mesélj csak Alexa náthájáról! Szabolcs is náthás lett, lassan öt napja folyik az orra, de semmi más - láz, köhögés, piros torok, ilyesmi -, viszont rengeteget váladékozik az orra. Nagyon gyakran szívom neki, és mindig rengeteg is jön, de így is lenyel belőle, látszik, a visszabukott tejjel együtt jön nyálka is... Nem adtam neki semmit, csak Sterimar+orrporszívás, de mintha egyre több váladék lenne. (Közben én is beteg vagyok, úgyhogy nyomom be a hársfa teát ezerrel.) Teljesen jó kedélyű amúgy, semmivel sem nyűgösebb, mint máskor, és a váladék sem zavarja, az orrszívás annál inkább... Tényleg két hétig eltartott Alexánál? Csináltál vele valamit a szíváson kívűl? Most kihagytunk egy úszást, de a jövő hetit már nem szeretném, mindent elfelejt... Dokihoz nem akarom vinni, ha nem lázas, még összeszed valami súlyosabbat a rendelőben...

Micsoda hülye idő van! Kimentünk sétálni, mert olyan szépen sütött a nap, szerencsére megnéztem az erkély hőmérőjét, ami 11 fokot mutatott, így jól felöltöztünk. Rögtön arcon is kapott egy szélroham, aztán ahogy mentünk valamennyit elállt a szél, a tűző napon meg majd' elolvadtunk a meleg ruháinkban. Aztán megint szélroham, megint tűző nap... Nesze neked május...

Apa ma is dolgozik, most három napig nem is látjuk szinte, csak este mellénk bújik az ágyba... Holnap könyvtárazunk, azzal elmegy a nap.
Fulescsacsi
 


Sziasztok !

Tényleg, mintha kicsit csökkenne az intenzítás.Kép Csak nem a manócskák követelnek több időt anyuciból ? Kép Nálunk biz így van. Kép

Fcsacsi:
Képzeld, tényleg kb. 2 hét tartott, míg teljesen helyrejött a náthából Alexa. De neki köhögés és piros torok kíséretében jött és ezen utóbbiak miatt kapott gyógyszert. A náthára semmit, csak orrszívás és sósvizes orrcsepp (neked Sterimar, gondolom). A váladék nálunk is szinte végeláthatatlan volt, úh. én olyankor leszívás után csöppentettem, volt hogy többször is egy nap. A leszívással ugyebár voltak problémáim, mert csak hagyományos, kézi, gumis orrszívónk van. Azt nem mondhatni tökéletes leszívásnak, de az orrcsepp sokat segített. Láza nem volt, dokihoz is Anett miatt került inkább, merthogy ő kezdte mandulagyuszival. A doki szerint vírusos volt és abból juthatott Alexának is. Azóta szerencsére semmi gond, még az oltást is láz nélkül viselte, amit emiatt 2 héttel később kapott meg.Kép
Az idő felénk is pocsék volt ma, az a néhány óra napsütés sem hozott meleget, viszont eső is esett. A hidegről nem is beszélve. Megint nem tudom hogyan öltözzünk ! Ebből lehet, hogy újabb megfázás lesz.Kép Utálom már ezt az időt ! Mikor lesz már nyár végre ?
A sok aranyos kép láttán felbúzdulva, igyekszem a héten kicsit bővíteni, frissíteni a fényképeinket. Remélem sikerül ! Kép

Jó időre várva ! Kép

Tünde
tünde1122
 
 


Krisz!

Mi is szoktunk a C&A-ban vásárolni, egész jó áron lehet kapni jó minőségű cuccokat. 3 db-os body 1600 Ft. (Finom pamut, jól lehet mosni, nem megy tönkre.)

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

Na én is előkerültemKép
Köszi, hogy életben tartjátok a topikotKép
Egész hétvégén beteg voltam. Ma volt az írásbelim. Kicsit ki vagyok purcanva.

Dorkacsaj viszont szuper, nem kapta el tőlem, nagyon klasszat úszott tegnap az apjával, én nem mehettem, de legalább dokumentáltamKép

Rákattanva a labdára:
Kép

kicsi tengeralattjáróként:
Kép

Egyelőre ennyi.
Jövök még csak anyahiányos lett a cseppemKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok !

Krisz :
Jók az úszós képek. Főleg a merülős. Ügyi Dorka ! Kép Biztosan élvezi nagyon. Ilyenkor irigyellek benneteket. Itt nincs babaúszás ilyen kicsiknek. Igaz, hipp-hopp 1/2 évesek leszünk és jön a nyár.

Üdv.:
Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Tünde! Szegény Alexa... Szabolcsnak csak rengeteg váladék van, alig győzöm szívni. De lassan belejövünk.

Krisz! Klasszak az úszós képek! Kis úszóbajnok!Ha szombatra meggyógyulunk, csinálunk mi is!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
remélem gyógyul Szabolcs, szivogassátok türelmesen az orrát. Ő hogy viseli?

Dorka egyik napról a másikra olyan sokat fejlődik, nem győzöm követniKép Már ő is tud olyan egyenesen ülni mint SzabolcsKép
Kaptunk egy etetőszéket, hát volt nagy öröm amikor beletettem, nagyon szeret benne játszaniKép

Tünde,
1/2évesen már járhattok úszni? Tényleg a strandra vagy élővízbe mikortól mehetnek a manók?

Orsi,
nagyon jó ár 3db-ért. Azt hittem drágább, mert annyira jó minőségűek. Kár, hogy Debrecenben nincs C&AKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Krisz! Szabolcs klasszul viseli az orrszívást. Átálltunk a "ráfekszem félig a gyerekre a pelenkázón, hogy lefogjam"- módszerről a "leülünk a szivacsra, Szabolcs az ölemben, az ő ölében-kezében játék és közben énekelek, meg puszilgatom"-ra, és ez bejött. Néha kicsit panaszkodik, ha sokáig szívom, de amúgy semmi. Csak ha fáradt, akkor mindenképpen üvölt. Amúgy már a porszívó sem zavarja. Eddig a látványától is kiakadt.

Én viszont teljesen kipurcantam. Tegnap délután elkezdett zúgni a fülem, az egyik be is dugult, alig hallottam/hallok rá, plussz szédülés, végtagzsibbadás... Gondoltam, csak a fáradtság, de reggel szinte még rosszabb volt. Lementem a dokinénimhez, 170-es a vérnyomásomKép. Újra Dopegyt... Csak tudnám, mitől ment fel... Amióta Szabolcs megszületett nem volt magas... (Mondjuk nem is mértem csak vagy havonta...) Muszáj lenne lefogynom - voltaképpen ez az egyetlen rizikófaktor, cigi, pia, számottevő édesség, stressz nincs - mindennap tornázok is, de több nem telik tőlem...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
vérnyomásKép
Remélem már jobban vagyKép
Dopegyt szedhető szoptatás alatt? Amikor terhes voltál akkor nem volt magas?
Asszeb, most dekeb kéne egy orrszívóKép
Már csak Dorka nem beteg.

Megyünk kajálni és még tanulnom is kéneKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasok, nagyon lemaradtam, de a képek csodásak!

Fcs, aggódom érted, gyertek az Aranytízbe tornázni, már nekem is sikerült fogyni egy kilót, pedig csak 3-szor voltam.
Usziig gyógyuljatok meg!

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok !

Krisz :
Elvileg 1/2 évestől van egy babaúszós csoport, csak a suliban van a medence. Mire Alexa 6 hós lesz, épp vége a sulinak és bezárják nyárra, ezért úgy néz ki ugrik az úszás egyenlőre. Pedig Alexa a nagykádban már nagyon élvezi a pancsolást, annyira kapálózik a kezével+lábával, hogy úszik a fürdőszoba is.Kép De nagyon aranyos, ahogy tetszik neki.
Szabadvízbe nem tudom mikor mehetnek, de gondolom a hőfok nagyon meghatározó. Egyébként, egy úszóoktató ismerősünk szerint 1 éves korig strandra nem kéne vinni, főleg a víz tisztasága miatt. A vízhezszoktatást is inkább a kádban ajánlotta 1 évesig, mert szerinte Kváron nincs kisbabáknak való víz. Itt tényleg nincs nagy választék medenceügyben, így nyugtonmaradunk szeptemberig biztosan.

Fcsacsi :
Szabolcsnak gyógyulást kívánunk ! Te meg vigyázz a vérnyomással, nehogy komolyabbra forduljon. Egyébként nagyon becsüllek, hogy képes vagy mindennap tornázni. Ügyi vagy ! Én még az elméletig jutottam csak. Kép Lusti vagyok, főleg mostanában, hogy Alexa ráállt az 5 órai kelésre. Pedig lenne mit ledolgoznom ! Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Köszi az aggódást, csajok! Na, ma 150-es volt, azt mondta a doktornénim, hogy nagyon jó, nem is szabad túl gyorsan levinni, úgyhogy örüljönk ennek is. Ne izgulj, Éva, megyünk úszni, ha törik, ha szakad, Szabolcs tutira nem fertőz, és már lassan múlik a sok váladék, legalábbis könnyebben kijön.

Krisz! Hát, minden átmegy az anyatejbe, de talán ez a legkevésbé, ezért adták ezt a terhesség alatt is. Várandós koromban 160/90 volt a legmagasabb, doktorbácsim nagyon vigyázott rám, rögtön adta a bogyót, ahogy emelkedni kezdett. A végén már napi hat szemet szedtem... Most csak kettőt szerencsére.

Éva! Azt hiszem, megyek. Mennyi is volt a bérlet? Csak lehet, hogy előbb azt a "lájtosabb" MÁV-os tornát kellene elkezdeni, hogy megszokjam, aztán mehet az izmosabb... Milyen volt a múlt heti uszi?

Tünde! Pedig olyan jó az úszás! Ennyi előnye van a pesti létnek... Na, a tornáról annnyit, hogy a mindennap, az maximum negyedóra... Elsősorban a hasizomra gyúrtam (illetve arra, ami nekem annak a helyén vanKép), bár most amióta ilyen vacakul lettem, leálltam (három nap). De csak amíg vissza nem áll a vérnyomásom.

Mégsem készülnek még úszós fotók, Apa megint dolgozni fog...

Éva, írjál már! Ide, vagy privibe, csak valamit rólatok!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Fcs,rohanunk a védQnQhöz (nem tudom, miért ilyen az Q betqm,bocs), vizsgálatra, csak rutin féléves ellenQrzés, nem sárkányfogvetemény-e a gyerek?!Kép

Ma lesz a torna kettQkor, szerintem a Kati tanácsot is tudna adni, mit kéne csinálni. Gyógytornász.
Most rohanunk, jöttök? Sms-t írhatnál, ha igen, nem biztos, hogy ma még torna elQtt hazajövünk.

Puszi
Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
örülök, hogy jobban vagyKép
Én mindig alacsony vérnyomással kinlódtam/kinlódok, de arra nincs gyógyszer. Simán elintézik azzal, hogy örüljek neki. KösziKép

Jó lenne eljárni úszni, az neked is használna sztemKép, meg leginkább ha vége lenne a vizsgaidőszaknak.

Tényleg terveztek nyaralást a babával?
Nekünk tavaly is elmaradt, mert a kedvesem annyira féltettKép kissé túlzottan is.
Az idén úgy szeretnék menni, de Dorkát semmiképp nem hagynám itthon. Szóval még nincs konkrét úticél.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Fcs, nem jöttetek tornára! Mi van a vérnyomással?

Tünde, mi Siófokról mentünk Kaposvárra tavaly, egy barátunk színdarabját néztük meg ott fent, biztos tudod, egy hegygerincféleségen van egy klassz apátság talán?,ami átalakítódott színházzá. Nagyon klassz ott!
Mi leszünk lent Siófokon idén is, ha gondoljátok,Topiklakók, csaphatunk egy kis babavízbemártós bulit a Balatonban, lehet nálunk aludni is (egy hétre megkapunk egy lakást, kafa zuhanyzó,erkély a Balatonra, ami 20 méterre van, alattunk szabadstrand,tovább is van, mondjam még?Kép) és a víz igazán sekély,mondhatni, inkább nedves a homokKép


Képzeljétek, Miki fiacskám álítólag nem használja eléggé a kis izmait, azért nem forog meg ilyesmi, úgyhogy most el kell kezdenem gyepálni Qtet, labdán gurítgatni, meg hengeren tologani, meg ilyenek. Kellett nekem 10 kilós féléves-!Kép

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Rizike,
vigyázz, mert a szavadon fogunkKép
Tök jó lenne egy Balatoni talit összehozni. Mit szóltok?

Nemond már, hogy 10 kilós a srác? Nem semmiKépHogy tetszik neki a labdás, hengeres gurigatás?

Fcsacsi,
jelentkezz, hogy vagytok?
Kezdek aggódni értedKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Itt vagyunk, itt vagyunk! Bocsi Éva, de elaludtunk - én is! ami nagy szó, mert nem aludtam délután vagy fél éve - , jól is esett. Mondtam, hogy szörnyű ez a du 2, minden tisztességes baba alszik olyankor... Ez a balaton dolog nagyon szimpi, beszélünk még róla. Mikor van az az egy hét? Én valami kis falura emlékszem veled kapcs... Nemesgulács talán? nem Siófok...

Krisz! Igen az úszás klassz lenne, de még nem tudom, hogyan lehet kivitelezni.

135/80 volt tegnap reggel, úgyhogy lassan beáll.

Viszont van egy kis gondom: Szabolcs négy napja nem kakilt, holott amióta hozzátápunk, minden nap volt széklete. Összefügghet ez azzal, hogy az elmúlt napokban passzírozom neki a banánt és a barackot?
Fulescsacsi
 


Helló!

Szóval Siófokkal az a helyzet, hogy ez egy céges nyaraló, és minden nyáron 1-2 hétre ki lehet venni, ingyen és bérmentve. Kb. 55-60 négyzetméter, 2 szoba, amerikai konyha, erkély a BALATOn-ra. Gyakorlatilag ha eldöntjük, mikor akarunk menni, máris lestoppolhatjuk a naptárban az idQpntot. Minél késQbb találjuk ki, annál kevesebb döntési lehetQségünk van, mikor megyünk, mert még kb. 6 pályázó van, és betáblázzák eQlünk a jó idQket.

Gulács a nagyimék háza volt, ot a mi családinyaralónk van, nagy réttel, jól emlékszel Fcs, az az északi part,Badacsonynál. Oda is meg lehet ám szervezni dolgokat,csak onnan a Balaton kb. 10 km.Tapolcai medence, Kaplocs 20 perc kocsival-nem akaromitt a Kaplocsi napokat forszírozni:o
Szóval, mi lesz a program?Kép


Éváék
rizike
 
 


Helló!

Szóval Siófokkal az a helyzet, hogy ez egy céges nyaraló, és minden nyáron 1-2 hétre ki lehet venni, ingyen és bérmentve. Kb. 55-60 négyzetméter, 2 szoba, amerikai konyha, erkély a BALATOn-ra. Gyakorlatilag ha eldöntjük, mikor akarunk menni, máris lestoppolhatjuk a naptárban az idQpntot. Minél késQbb találjuk ki, annál kevesebb döntési lehetQségünk van, mikor megyünk, mert még kb. 6 pályázó van, és betáblázzák eQlünk a jó idQket.

Gulács a nagyimék háza volt, ott a mi családi nyaralónk van, nagy réttel, jól emlékszel Fcs, az az északi part, Badacsonynál. Oda is meg lehet ám szervezni dolgokat, csak onnan a Balaton kb. 10 km.Tapolcai medence, Kapolcs 20 perc kocsival-nem akarom itt a Kaplocsi napokat forszírozniKép
Szóval, mi lesz a program?Kép


Éváék
rizike
 
 


Szia Fcsacsi!

Örülök, hogy megvagyKép

Sztem próbáld ki a szilvát Szabolcsnak, tuti sikerKép De nézd meg ezen az oldalon a szilárd ételek bevezetésénél:
http://www.otlettar.try.hu/

Dorkacsaj ilyen szempontból tök jól beállt délelőtt 9 körül napi 1xKép

Na mentem, mert megyek iskolába

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Bocs hogy kétszer- És nem Kaplocs, ilyen nincs, hanem Kapolcs. Ott összefuthatnánk a Tapolca, a Vulkánok Városa topik lakóival. Meg ilyenek.

Puszi,Éváék
rizike
 
 


Szia Éva!

Egyszerre ébredtünkKép

Nagyon jól hangzik ez a balatoni nyaraló-dolog. Már csak egy tuti időpontot kéne belőniKép

Most már tényleg menetem
SziasztokKép

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Kicentrifugáztam pár szem szilvát, várja az alvó Szabolcsot... Felhívtam a védőnőt, asszonta, bizony a banán a bűnös... Szépen felhalmozódik aztán egyszercsak eltömi a gyereket, mégha volt is széklete rendesen, nem jött ki tuti az egész - tényleg kevesebb volt, mint amit megevett, meg a korábbiakhoz képest, amióta gyümizünk. Azt mondta hanyagoljuk kicsit a banánt főleg, de almát, répát is, bár most kevertem egy pici almát a szilvához, hogy kicsit sűrűbb legyen. Remélem, ízleni fog neki...

Éva! Még annyit a Balatonról, hogy végre nyaralhattok hármacskán, biztos, hogy NagyMiki örül, ha mi ott telegyerekezzük a lakást? Nekem júni 18-tól bármi jó, kivéve július 9-11, mert akkor Diósgyőri Kaláka!!!!!! (Nem jöttök, Éva? Lehet sátorozni, de tudok szállást intézni elvileg, csak szólj időben.)

No, ennyi hirtelen.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcs, ez a DiósgyQr nagyon szimpatikusan hangzik... Kaláka, mármint Kaláka együttes? Vagy micsoda? Sátorban lehet babával aludni? Ti hogy fogtok?
Egyébként Gulácson tudunk mi Nagymikivel meg a Kicsivel hármasban nyaralni eleget, ha nem így lenne, nem csQdítenék ám Siófokra ennyi hétördögöt!Kép

Lányok, asszonyokKép, sietni kéne az idQpntok egyeztetésével, már megy a helyfoglalás!!!

Mi krumpli-répáztunk ma, elQször fQztem a babámnak, klassz volt, nyelte vidáman!
Holnap uszi!

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Éva,
nekünk is jó a júni 18 után, ami Fcsacsiéknak, kivéve a júni 26. De jó lenne összehozniKép
Klassz, hogy jól sikerült a krumplis répádKép
Mi még répát nem próbáltunk, de az almás-krumpli nagy kedvencKép

Fcsacsi,
bevált a szilva?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Szilva nagyjából bevált. Volt már egy kis kaki, de még nem az igazi...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
szilvaKép
gyümölcscentrifugátok van? Én is gondolkoztam rajta, megéri venni?

Éva,
A kedvesemmel időpontot egyeztetve nekünk kb július 1-től lenne jó, mert a 16-26-ig időszak kiesik.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

A fenébe, elmaradt az úszás... Szegény Manót megsétáltattam fölöslegesen reggel...

Éva! Diósgyőri Kaláka Folkfesztivál. www.biomusic.hu Ez a XXV., úgyhogy rengeteg klassz külföldi fellépő lesz, meg minden. Szerintem nyugodtan lehet sátorozni babával, velem az őseim már ezerrel sátoroztak féléves koromban, addigra meg már nyolc hónaposak lesznek a tökik, nagy fiúk... Nekem a szüleim miskolciak, de éppen költözni fognak, lehet, hogy mi is a kempingre szorulunk - a vár melletti strandon van a kemping - bár Apa nem valami rugalmas ilyen szempontból... De esetleg benn a városban, nagyon messze a vártól tudok szállást intézni, nem biztos.

Krisz! Van gyümicentrifugánk, őszintén szólva egy régi albérletünkből loptuk el egy barátnőmmel, valami régi "NDK kivehető ajtós", de jól szolgál. Én a turmixgépet nem tudom használni, nem botmixerünk van, hanem beleöntős masina, és csak felkeni a falra, ha beleteszem a gyümit, zöldséget, a centrifuga viszont szépen átpaszíroz mindent, és a babáknak emészthetetlen rostok nem mennek át. Szóval én szeretem...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Csak elköszönni ugrottam be, legközelebb pénteken jövök, addig Miskolc ezerrel! Ja, és ma óriási kakihegyek voltak a szilvától, többször is, mindenféle színűek, és sűrűek, szóval mégsem olyan jó ez a banán-alma dolog...
Fulescsacsi
 


Sziasztok !

Fcsacsi:
Nem lehet, hogy épp a rost hiányzik a babának a könnyebb bélműködéshez ? Igaz, Alexa 2-3-szor szokta telepakolni a pelust míg nem kapott gyümit. Most, hogy kap gyümit (főleg banánt), most már 1-szer is elég neki (néha 2-szer), aminek az álaga valóban sűrűbb, de nem olyan vészesen. Gondolom, ha Szabolcsnak nem volt az anyatejtől sem olyan gyakori a kakilás akkor ez valóban lehet, hogy nem túl jó neki. Alexának a baracktól lett kicsit lazább álagú, az almát meg nem hajlandó megenni még banánnal sem, viszont narancslével(rost nélkül) nagyon komázza. Ez utóbbi is lazító hatású volt. Legalábbis nálunk. Azért szerintem ki kell tapasztalnod melyik gyümi hogy hat Szabolcsra és aszerint váltogatni őket. Ez csak magánvélemény, nincs tudományos alapja. Ha szereti, kár lenne megvonni tőle. Kép

Jó pihizést Mindenkinek !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok,
csak beugrottam, megyünk Gulácsra, akkor elkezdem a szervezést a Siófok ügyben!

Puszi
Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Jó utat mindenkinekKép

Mi sajnos itthon. Muszáj tanulnom, de már csak 2 hét és végeKép

Tünde,
Dorkánál is pont így volt, csak tejcinél nap 3x-4x, hozzátápi óta állt be napi 1-reKép
Mindennap megeszünk majdnem egy egész reszelt almát, nagyon csípázza, mondjuk a pelusban megtalálom kicsit módosulva ugyanKép, de még nem emészti meg rendesen.
Ha van kedve enni, akkor mindegy mit adok, eddig a sütőtök nem nagyon ment, de ma barackkal mixeltem és bejöttKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Itt egy elveszett mami, a nagy franc fiávalKép
Visszaolvastalak titeket, de mire megirtam a hszeket elszállt a fránya gépKép
Bevallom lusta vagyok mégegyszer fogalmazni, a fiam tökre lefárasztott maKép

Fcsacsi,
tudom hogy ezt most nem olvasod csak a hétvégén, de ugyanabban a cipőben vagyunk mint te kaki ügyben, fiam heti két alkalommal alkott csak, tesco gazdaságos lettKép
A hozzátápit is csak most kezdtük almával, barackkal meg kétszer banánnal, de azzal leálltam.

Évi,
tök jól hangzik ez a balcsiKép csak az időpontot kéne tudni, hogy apája ráér e mert elég hüle időpontokban van szabin.
Nem semmi kis Miki súlyaKép gratula

Krisz
Dorka nagyon édi kiscsajKép

Tünde,
már én is viszont láttam a reszelt almadarabkát a pelusbanKép Bár elég ritkánKép

Képzeljétek mit csinált a fiam: felállt, azt hittem rosszul látok, de megismételte többször is igy megnyugodtam hogy nem a látásommal van a hibaKép Sőt a négykézlábra állást megtoldotta azzal hogy el is indult, már három négy lépést meg is tesz négykézláb a keze és lábacskája emelésévelKép

Kérdés: mikor csinálom jól? eddig én szopcsi elött adtam neki néhány kanál gyümit, meg két szopcsi között adtam neki alma baracklevet (mildi cukor nélküli) babavizzel felhigitva (kevés gyümi sok viz), viszont azt olvastam hogy szopcsi után adjam a gyümit, most mikor adjam szerintetek??

Most megyek mindenkinek jóéjt

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Ági!

Nagy-nagy gratula Daninak a felálláshoz és a négykézlábas közlekedéshez! Milyen ügyes a srácKép Ági te valamit nagyon tudszKép Mivel motiválod?

Sztem a szopcsi után adjál neki gyümit az a hozzátáplálás. Ha előtte adsz az elválasztás, hiszen annál kevesebbet fog szopizni.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Krisz,
igazad van, nem röhögni, de ez nekem eszembe se jutott ám, nem szeretném ha leszokna a szopiról, azt szeretném hogy még egy jó darabig az legyen a fő táplálékKép Ezentúl akkor fordítva csinálom, nem tom hogy hogy nem jutott ez az eszembe, nah mindegy, ezért jó hogy vagytokKépKépKépKép

Hu amugy fogalmam sincs hogy mivel motiválom őt, de minden érdekli, és egyre többet kér belőlem, igényli hogy vele legyek, ha nem is fogom vagy beszélek esetleg hozzá, de lásson, már ez is megnyugtatja és akkor nagyon szépen eljátszik, néha néha odaless hogy ott vagyok e ahol hagyott, megnyugszik és játszik tovább. Mikor elunja a dolgot akkor rögtön hangot ad neki, és képes addig reklamálni amig fel nem veszem.

Esténként szoktam vele csinálni az agykontrollos észkapcsoló agytornát, lehet hogy ez segit neki és ettől kapcsolt ráKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: