Új privát üzeneted érkezett!

melitta drága :) , nálunk eddig éjjel fél 3-kor tombolt egyszer a kenőmájasért,szombat éjszaka meg málnás sütit követelt. Én gonosz Anya meg nem adtam.

Tünde:van ilyen kendőm :) csak poénkodtam :)

Livi:mindenképpen gyere :)

Eszti: fűszerezzek neked pár pipi combot? Nem tudom fog-e izleni,én csak sót, majorannat és kakukkfüvet rakok rá. A Lili imádja.

Most tényleg, sütünk helyben vagy süssek itthon husit és az oviban megesszük. Egyébként péntektől esőt mond :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti=Vok :)

Másik Eszti, neked meg viszek valamit, ha nem felejtem el :) (nem macskát)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti,
milyen volt a Balcsi? Én úgy tudom, hogy tíztől kezdődik a party és nem tudom, hogy meddig tart. Jó lenne Annát leinformálni.
Tünde,
gratula az ötöshöz. Szerintem legyen valami kaja. Mert én elvagyok nélküle, de apa és Lidi nem. Még az a kérdés, hogy ha viszünk 1 kis grillt, akkor lehet e ott grillezni. Én még nem voltam az ovi udvarában. Szerinted?
Akkor eddig:
Gyöngyi- sütit hoz
Vok- spenót :)
Melitta- üditő
Angi- husi, sali
Livi- muffin


angi79
 
 

 
 

Angi:
Melitta-Babetta :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Van Hot-plan sütőm (villany) elvigyem ha esetleg rossz idő lesz?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket, kedvesek vagytok! :)

Én is szívesen viszek bármit. Üdítőt, ásványvizet mindenképp. Egy kis sósat gondoltam még. Ha lesz sütkérezés, vihetek pácolt husit is. Legfeljebb meg is sül, míg odaérünk. :wink:

Remélem, 11 körül akkor ott leszünk mi is, hogy minél több mindenkivel talizzak. Ha B. álmos, majd apa megkocsikáztatja,h bealudjon, aztán letesszük vmi ágyra. De sztem ki is bírná alvás nélkül is... :roll:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Húú, Anita, már 18 hééét? :lol:
Bartika, nektek pedig hatalmas drukkok!!! :lol:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Én is viszek sósat (házipogit a piacról), meg innivalót, az úgyis mindig sok fogy. :)

Gyöngyi, király, úgyis van egy szuper telek kilátásban, csak már nem akarom írni, mert mindig meghiúsul, de remélem ez összejön. :)
(Ildinek: Fenyvesben, az ősfás részen, összközmű, csendes utca, de busz és bolt 5 percen belül, 12,3-ról indították :shock: , most már 10-nél járunk, de 9 a végcél. Szerintem annyiért reális lesz. 530 nm2)
Vendég
 


Eszti: hát még a kertbe nem tudod kitenni, mert picike, kb 5 centi, de ha gondosan ápolgatod, szép nagyra megnő, és mutizhatod mindenkinek, hogy te nevelted fel :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


viszont így könnyen haza tudod vinni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Jó kis telek árak vannak, nálunk 3,6-ért mennek a telkek. Ennyire mucsán lennék? :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Most nézem az Rtl-t. Ez a Győző hányszor veszi még el a Beját? Na ki is kapcsolom, inkább lemegyek az Uramhoz :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Csocsi!!

Eszti, ez nagyon jó!!! :D :D :D
Drukk!!! :D

talira engem is beírhattok, ha.......................................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Előre nem mondom mit viszek, de ha odaérek, összeszedek minden szombati maradékot :D
(süti-kaja-rágcsi-ücsi-torta)--Ha egyáltalán marad valami :wink: :wink: :wink:

Szombaton volt a 15 éves érettségi talim Szombathelyen.
Nagyon jól sikerült, igaz fél 11-kor leléptem, mert jöttek a barátnőmék, és mentünk hozzájuk, aztán onnan meg egy másik buliba.
Igaz, közben reinkarnálódnom kellett :lol: , muszáj volt 5 percet bólintanom.
Aztán 4-ig bírtuk a buliba :D
Kicsit fáradt voltam tegnap, két nap 5-5 órát aludtam, ja, meg amikor visszajöttünk vasárnap éjjel, 10.kor indultunk anyutól, fél egyre voltam itthon, a kőkemény vihat magjába jöttünk megint. Kb 50-el lehetett menni maximum az autópályán is, semmit s elehetett látni, néha nappali világosság volt avillámlástól, nagyon ijesztő volt.
Olyna volt, mint a két évvel ezlőtti aug. 20.-ai vihar.
Bár akkor végig vele jöttünk, most csak kb. fél óra volt a brutalitás :shock:
Nagyon ijesztő volt. :o


Oli meg itthon van, mert kicsit köhög, de holnap már viszem :D
na, fel is ébredt, megetek kakaót csinálni neki,
csók
vas
 
 


Sziasztok,

Kicsit elvesztem, de szeretném jelezni, hogy vasárnap mi is megyünk a talira :) Szombaton céges banzáj lesz Agárdon, szal nagyon nem tudok készülni, bóóóóti cuccost vinnék, meg üdítőt, ha azzal beengedtek :wink:

Minden névnaposnak és szülinaposnak utólag is sok boldogságot :D

Tünde: Gratula a vizsgádhoz! :) Egyértelmű volt az 5-ös :wink:

Velünk semmi különös, ha otthon vagyunk, szinte állandóan kint lebzselünk, így csak ritkán jutok gépközelbe. De majd igyekszem idebentről időt szakítani :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


helló vali :D

bóti cuccos is jó lesz(lehet, még jobb, mint a maradék :lol: :lol: :lol: )

mi is kint lebzselünk egész nap :D

veszekednek a kicsinyeim :lol: , mennem kell, legóval dobálják egymást :shock:
vas
 
 


kész :D , szétszedtem őket :lol:

közben kaka is volt :D , vagy már előtte

na, megjöttek a mai melósaim is :roll:
(agyamra mennek néha)

csá
vas
 
 


Hello Csajok!
Mi is megyünk, csak ezért indulunk haza hamarabb Debrecenből. Viszont így nem tudok én sem sütni, én is viszek valami helyi cukrászdából sütit.
Viszont csak alvás után érkezünk 3 körül.
Egy tegnapi kép, csak azóta levágattam a vad hajtásokat a fejéről... :lol:
Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok,
látom a grillezés érdeklődés hiányában elmarad. Akkor én is sütit hozok és italt. :D
Bartika,
nagyon cuki a lányod.
Ildi,
hogy halad a meló?
Eszti,
drukk a telekhez, jól hangzik az ára!
angi79
 
 


Angi, halad-halad :D
Majd szóban inkább :D

most akkor nem lesz grill?
Bartika, oké, megvárunk :) ,
Jól vagy? Hogy bírod???? :)

Ó, szerintem kár volt a szép hajért
Natus is olyan torzonborz néha, de én imádom a göndör nagy fürtjeit :D
vas
 
 


Ildi! :)
Nem az egészet vágtuk le csak a frufuját elől... Így egészen csajos lett. Amúgy, köszönöm kérdésed, szarul, de boldogan... :D
Reggeltől estig követ róka koma, de arra gondolok, hogy még mindig jobb émelyegni, mint hányni... :roll: MOst ezért is vagyunk lent Debiben, mert itt anyum tehermentesít. Estére általában hulla vagyok. :?
Pusz:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Hú lányok, akkor husi nem is lesz csak süti meg rágcsa? Ja meg spenót :shock: :)


Barti: Látnád Lilit milyen kóc,még fésülni se mindig engedi. Tiszta gubanc :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Szerintem azér kéne kaja is :D

Szóval csak a frufru :D
Akkro oké :)

haja :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2010.02.17 07:45-kor.
vas
 
 


Angi, jó , hogy kérdezted hogy haladnak :wink:
Azóta kiderült, , hogy jól elb...ták :roll:
De az ő bajuk, kezdhetik előről :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(az egyik baromira nem értette a feladatot).
ááááááááááááááááá.................................. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
vas
 
 


Ha senki nem akar sütni, akkor rendeljünk 10-15 családi pizzát azt jócakkát :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ildi: mit is csinálnak pontosan nálatok? A Lili is ilyen csak szőkében :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi, jó ötlet a pizza tényleg, azt a dedek is megeszik :D :D :D
Na, b...ák meg, most ébresztették fel Natust a fúrógépükkel :evil: (ha nem barmolták volna el, nem kellene újból fúrni :evil: )

majd elmondom mit csinálnak :wink:
vas
 
 


szőke fürtös is nagyon csini :D :D

enyimé barna, dehogy mitől göndör???????????? :lol: :roll:
vas
 
 


Gyöngyi
Én tuti nem fogok a grill mellett állni. :wink: :lol: Nekem a pizza ötlet teszik :lol: ,de én a mindenki visz magának hamiban is benne, vagyok. :lol:
Hát süti az lesz bőven.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Na többiek? Akkor jó lesz a pizza, vagy más ötlet? Persz azért a sütit azt megsütöm :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Edit: a mindeki hozzon magának is jó, viszont a pizzarendelés meg egyszerű és egységes. Így aki nem tud készűlni, az is tud hammolni :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Mindenki hozzon magával egy pizzát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kép
vas
 
 


Bocsi, lemaradt, hogy " Valinak" :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


nemértem... senkit sem dob fel a spenót ötlet??? :D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Pedig egy fogyókúránál elengedhetetlen alapanyag :D:D

Akkor csak magamnak viszek, meg viszek persze innit+rágcsát is. Mondjuk köles golyót. :D

Már nagyon várom a talit! :D:D

Megyek, fürdetem a csajt. :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok,

a pizza ötlet nekem is tetszik. :D

Paraanyu ma dokinál járt, mert tegnap este óta hasmenés gyötör. Szerencsére babácskával minden ok, én meg talán helyre jövök. Mindenesetre meg kell nézetni, mi okozza / okozta. :roll: Vasárnapig helyre jövök, sztem csak elcsaptam a gyomrom amúgy. :?

Edit, futamot hogy nézzük? :lol:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita, csatlakozom.
Én is hasmegyek tegnap óta... :? De már lábalok ki, állítólag van most valami ilyen két-három napig tartó hasmenős vírus.
Én totál hulla lettem, egy napja nem ettem, de persze Benyót ez nem hatja meg, ő pörög. Uram rendes volt, és hazajött segíteni. Huhhhh. :)

Pizza ötlet mellett voksolok! Főleg, ha esni is fog!
Vendég
 


Ja, és a pogi helyett gyümit viszek, hogy valami rendes kaja is legyen, ne csak üres zabák. :) Vannak már szép cserkók, Benyó imádja, és már ügyesen kiköpi a magokat is. :lol:
Vendég
 


Gyümi jó ötlet, Lili is imádja az összeset, meg hát abból Vok is ehet talán :)

Vokeszti: a süti a liszt miatt vagy a cukor miatt nem mehet. Ha a cukor miatt, akkor én megsütök Glukononnal, és abból ehetsz :)

Ha okés mindenkinél a pizza, akkor már csak azt kéne tudni, hogy hol van tuti pizzázó a környéken. Meg lehet, hogy lekéne adni előzőnap a rendelést, hogy készen is legyenek időben velük.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita, Eszti: gyógyuljatok meg mielőbb. Örülök, hogy babóval minden oké :) Ne izgulj, én is rohangálnék minden problémámmal a dokihoz, csak már lennék olyan állapotban mint te :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


1 Havaii rendel :D

És hol lesz a tali (pontos címet, mert már fogam sincs hol volt anno), és hánytól hányig? :)

még nem tudom mit viszek. Apát nem biztos. Tényleg lesz apa valakinél?

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Én a saját önös érdekeimet nézve a husika mellett szavazok (nem ehetek semmi tejet, tejterméket), de úgy látom, ezzel egyedül maradtam. :roll: :wink: Sebaj, majd viszek magamnak egy szendvicset! :wink:
Mi üdítőt viszünk.

Nancsi!
Nálam lesz.

Betegek gyorsan gyógyuljanak!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt! :D

Levi úgy gondolta,hogy ma 5.30-kor kel. :wink:

Tali cím: 1064 Szondi u. 65

Akik eddig jönnek
Anna és család
Angi és család
Eszti ?
Lidke ?
Nancsi "
Én és én nem viszek apát
Melitta és ő se
Vali és család
Anita és család
Ildi?
Tünde és család
Era 95%
Gyöngyi?
Bartika?
Boscó és család
Vok?
Livi?



Cory,Mamacka,Ágiboszi,Vikó esetleg ha van kedve,Olgo,?????????? nem tudom kit hagytam ki :oops:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lányok jobbulást :? :)
Ez a nyári vírus :lol:

Remélem, nem dől ki a félbanda hétvégére. :roll: :wink:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


:cry: ezt akartam nem a vigyorit a vírushoz :oops:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, az én Leventém is 5.30-kor kelt, ráadásul beriasztotta a házat :lol: .Élmény volt arra kelni :lol:
Aztán negyed 7-kor Natasa is megjelent az ágyunkban :D

Jobbulást a beteg csajoknak!!! :D
vas
 
 


Mi negyed 9-kor keltünk, de fennt voltunk fél 1-kor és 6-kor is.

Lidke: Akkor én viszem mégis csak a Hot-plan sütőt, nem kell ott állni mellette és viszek kis csirke combit, ha gondolod. A Lili is lehet szívesebben enné azt. Így jó? A többieknek meg lesz pizza

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na akkor össze kéne írni, ki szeretne még húst és milyet, mert holnap elmennék vásárolni. Na megyek, mert a Lili le akar menni a lépcsőn

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Babetta: én még nem tudom, mi lesz vasárnap :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Eszti, Anita,
JOBBULÁST!!!!

Gyöngyi,
akkor hozok én is egy kis pácolt husit. Lidi se szereti a pizzát.
Ildi,
nagyon szép haja van Natinak. A munkásaid meg "jó" fejek. Gondolom már a francba kívánod őket... Megértem.

Frankó az idő. :? A lányom vissza is bújt az ágyába. :)

angi79
 
 


Hello Csajok!
Mi biztos megyünk, Apa is.
Debreceni híres Mandula cukrászdából viszek nosztalgia krémest és mennyei a sajtos pogija. :wink: Gyümölcs szerintem is jó ötlet, én sem ehetek akármit... :( Diabétesz diétán vagyok. :(
Azt is írjátok meg csajok, ki meddig marad!!!!!
Barti
UI: Itt hét ágra süt a nap és 30 fok van. :)

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?