Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Alice!KépEn is gondoltam ma rad,csak nem voltam gepkozelben.Orulok,hogy minden ugy van,ahoghy szeretted volna...

Lanyok!
Utoljara jelentkezem az Oevben,mert holnap indul a csipet-csapatunk Szilveszterezni a Balatonra,ma este nagy csomagolas var ram...ezt utalom.De alig varom,hogy odaerjunk,remek tarsasag,finom kajak,hmmm.

Ezuton szeretnek mindenkinek
NAGYON BOLDOG UJ EVET kivanni!!!

Remelem jobban lesztek Ti is,hihetetlen,de nekem elmultak a rosszulletek szinte teljesen.Nem is ertem miert ilyen koran,remelem nincs gond...

Mindenkinek udvozlet,viszlat jovore!!!
szoszi
11+1
szoszi
 
 


sziasztok!

Zsuzsi: köszi a linket! Belelestem, és ha időm lesz olvasgatok is majd onnan!
Amúgy szerintem csak emiatt nem vagy csúnya anyuka. Én most du. erőt vettem magamon, és elmentem sétálni a lányommal, meg vettem krémet a pofijára, mert ez az idő megviselte. Nos, mire hazaértünk, hibernálódtam. Csak ennél hidegebb ne legyen, mert így is fázik a hasam Kép És csúszkálni sem szeretnék. Amúgy óvatosan emelgess, mert a baba ilyenkor vándorol a méhedben igen gyorsan, és mehet rossz helyre a lepény, vagy bevérezthet, ... Nem riogatlak, csak óvatosan!

Bellana: akkor te a szopi terén nagyon ügyi vagy. Nekem nem volt ebben sikerem, de remélem most jobban megy majd. Legalább egy kicsivel!
Amúgy az én lányom is nagyobb a koránál, pedig ő nem volt nagy baba (2950g, és 52 cm), és most 2.5 évesen 97 cm, és közel 14 kg. Ő is 3 éves méret, ha nem nagyobb!

Most ennyi! Sziasztok: Zsuzsa
zerko
 
 


szöszi: Jó utat, jó pihenést, és BUÉK!
Nekem is elmúlt akkortájt!

Zsuzsa
15+2
zerko
 
 

 
 

sziasztok!

Szoszi: tök jó, hogy elmúltak a rosszullétek!Kép Nagyon jól hangzik ez a Balatoni szilveszterezés! Érzed jól magad! Boldog Új Esztendőt Neked is!

Zsuzsa: na nem sétáltunk ma, de legalább sikerült megfőznöm isKép És vettem magamnak koffeinmentes kávét, hogy rosszabb napjaimon legalább egy capuccinot tudjak főzni!
Az én lányom meg picike, 11 kg és 84 cm 2 évesen (születési súly:3370 g, 54 cm)Kép Igaz emelgetni így sem könnyű, megpróbálok vigyázni, de nekünk még egyes lépcsők nehezek, egyszerűen, mert alacsony hozzá Dorka, nem tud akkorát lépni biztonságosan!Kép
Gondolom, ha baj lenne, akkor már érezném...

üdv: zsuzsi (11)
zsu26
 
 


Szia lányok!

Szöszi, jó utat és BUÉK!

Zsuzsi: akkor te írtál a toxoplazma topikba is ugye? Írtam válszt oda, de csak mérgelődés.
Na, nálunk még csak rend sincs. Kép Dani olyan mint egy kis tornádó, pedig már minden amit csak lehetett lezártunk babazárral, de a játékait is szerte tudja hordani. Meg mondjuk a túró rudival is miket tud művelni...
Remélem holnap már jobban leszek, mert muszáj bemennem a városba. Délután voltunk kinnt, mert vásárolni kellett, de apucival, úgyhogy nem volt gond.

Zsuzsa: nagyon bízom benne, hogy legközelebb is ügyi leszek szopi téren, bár nem tudom ez mennyire az én érdemem és mennyire adottság. Mindenesetre ha odajutunk és tudok, segítek. Kép

Puszi mindenkinek:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre, és annyit kellett visszaolvasni! Kép

Alice! Gratulálok, és még egyszer. Kép

Bellana!
Én is veszekszem agyba-főbe, de még olyan hülyeségen is, hogy Bibí, én érzem a babát, Te meg nem!!! Szóval, agyilag padló.

Amúgy ma voltam hüvelyi UH-n, mert 31-én leszünk 12 hetesek: teljesen egészséges az én babóm. Tök édi volt, 6,4 cm, mindene látszott ezerrel. A képen is, még a szeme is, meg az ujjacskái. A húgaim is megnézték, együtt örömködött a vizsgáló Kép De elég punnyadt volt, aludt, csak kicsit a végén kelt fel, akkor integetett nekünk. És neki is keresztben voltak a lábikói. Ezt nemtom, ki írta, korábban, mármint, hogy az ő babájának is. (Kicsit túl sok volt az olvasnivaló)

A Pocakapuka furin viselkedik, hallomásból tudom: még az előző képből kapott fénymást és állítólag azzal büszkélkedik. Nekem küldött egy halom ajándékot.... Kár, hogy amúgy nem bír normális lenni Kép De azért nem vagyok ám szomorú Kép Tegnap is buliztam egy nagyot, persze, narancslével.

Mindenkinek mindenféle jót, és persze, nagyon boldog, babás Új Évet!

Kinga 11+5
nyinike
 
 


Sziasztok!

AliceKépKépKépKépKép gondoltam ám Rád maKép

KingaKép Haaaatalmas a babád márKép

Fú, megyek, álomkóros vagyok ezerrel...

Pusza,
Beja
beja
 
 


Sziasztok!
Nagyon el van tunve mindenki, en is csak bekukkantottam, mert koltozunk 1000-rel Kép

Laura,
Orulok, hogy jol telt a karacsonyotok. Kicsit utannaneztem en is a neten, hatha tudok valamit segiteni... ugye jol ertettem, hogy a 11-es kromoszomaval van baj? Ha igen, akkor ezt: http://www.11q.org szerintem erdemes megnezni. Ha tudok barmiben segiteni, irj! Illetve talaltam nemet, holland linkeket is, de en csak angolul gagyogok egy kicsit...

batkamano
batkamano
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak egy gyors bekukk ...

Mindenkinek Boldog Karácsonyt igy utólag is és Boldog Újévet!

Diti, nem semmi lehetett ez a sok fog egyszerre! Örülök, hogy most boldog a család Kép

Laura, talán azért jobb igy, hogy nevesiteni tudod a bajt. Egyébként biztos, hogy hallottak az itteni dokik is a Jacobsen szindrómáról, mert már én is hallottam, pedig nem vagyok doki, csak orvos családban nöttem fel. Szivesen látnánk azokat a mosolygós képeket, de nagyon! Tedd fel majd ide, ne csak a profilba, mert oda nekem néha macerás elzarándokolni, nagyon lassú a netem.

Nálunk a Karácsony jól telt, Boti remekül birta az ide-oda hurcolászást, bár nem aludt nappal semmit, mégis. Most viszont már 3 napja nyügös nagyon, folyton a cicin lógna (valamelyik nap összeadtam, röpke 6,5 órát töltött a napból szopással, pedig az utóbbi 3 hétben 10-20 perc volt mindig egy-egy. Most volt 2,5 órás is. És nem aludt, szopizott, vagy legalábbis cumizott.) De eddig csaknem végigaludta az éjszakát (1* ébredt hajnalban) ma éjjel viszont kétóránként felkeltett és majd 3/4 órákat szopizott. Nem tudom mi van vele, én ettöl az egy éjszakától is szédülök, olyan álmos vagyok. Kicsit szörcsög, de azt már vagy két hete, nem lázas, a fog még korai, tejcsi kell hogy legyen, mert még mindig vagy 2,5 dl összejön egy nap a kagylóval...csak reménykedni tudok, hogy nem ez lesz az új rendszer. Meg hogy nem beteg, tegnap a fejét sem tartotta, pedig az már régóta szuperül ment...kicsit aggódom.

No mindigy bizom egy jobb napban Kép Nektek is sok mosolygást kivánok!

Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok KismamikKép

Szerintetek miért hívott vissza a doki 10 nap mulva?
Ha valami gond lenne akkor megmondta volna?,vagy mindenkit visszahívnak az elején sűrübben?
Jaj már megint gyagya vagyok Kép

Alice
6+1
malice
 
 


Szöszi Kép

Kellemes Bulizást Kívánok Nektek Szilveszterre, aztán óvatosan a whyskis üveggel Kép és Nagyon Boldog Új Esztendőt Kívánok Mindenkinek.

Alice
6+1
malice
 
 


Sziasztok Kép

Alice, de jó lehetett a mozizás!! Kép Gratula a 11 mm-eshez Kép Nyugi, a doki biztos azért hívott vissza, hogy nézzetek szívhangot, akkor utána kapsz kiskönyvet ha jól tudom. Kép

Kinga, a te babád is mekkora már! Kép

Szöszi, jó bulizást a Balcsin Kép

Mindenkinek minden jót az újévre. Kép Remélem hamarosan én is beszámolhatok az 1. UH-ról és csupa jo hírem lesz Kép

Soraya
soraya
 
 


sziasztok!

Zsuzsi: a te lányod szerintem nem kicsike! Ezek teljesen jó adatok. Könnyen lehet, hogy ő filigrán kiscsaj lesz Kép
És mit főztél? Tegnap én is kuktáskodtam. Rakottkrumplit csináltam. Így ma is van kaja.

Bellana: köszi előre is a bíztatást, de én genetikailag nem erre vagyok kitalálva. Tudom, aki akar, annak megy. Én a kis eredményeket is szeretném értékelni.

Kinga: az én (fiam?) feküdt így a pocakomban a 13. héten az UH-n Kép Neked is BUÉK!

Alice: szerintem azért, mert addigra ver majd a kicsi szive. Meg megnézi, hogy fejlődik-e olyan mértékben, ahogy azt kell neki. Csak ennyi. Óvatosság! Te meg majd megnyugszol... Kép
Whisky??? Én amúgy sem szeretem. Szerintem nincs is itthon olyan nálunk Kép Én beérem valami lightosabbal Kép

Akivel nem tatálkoznék már, annak BUÉK!!! Jövőre (lassan idén Kép) szülünk!!!

Zsuzsa
15+3
zerko
 
 


zsuzsi: te merre laksz, hogy a Szt Imrében fogsz szülni?

Zsuzsa
zerko
 
 


KismamikKép

Köszike a válaszokat, de ugye megértitek hogy izgulós vagyok.
Képzeljétek az este már megint arra keltem fel hogy fájdogál a hasam
Tiszta Ratyi vagyok Kép

Én még ma melózok, remélem holnap már nem kell bvejönni szeretnék egy jó nagyot aludni végre,ugyanis mostanában ez nekem nemnagyon megyKép

Alice
malice
 
 


SorayaKép

Tök izgi volt a mozifilmKép annyira izgultam ott imádkoztam hogy találja meg, de amint bekapcsolta a cuccost a doki és még nem volt kinagyítva sem már ott virított a kis sötét pontocskaKép aztán jött a nagyításKép
Mostmár tiszta vigyor vagyok, csak már nagyon várom hogy túl legyek a 12 héten.
Te mikor mész UH-ra????? most kb annyi idős lehetsz mint én nem?

Alice
malice
 
 


Sziasztok!

Alice: Én eddig 2 hetenként mentem...Jan 6.-án is megyek, mert addigra már hasin is látszania kell rendesen és a szivének is. Engem megnyugtat, hogy nem kell rágnom a kefét egy hónapig. Kép

Kinga, gartula a kis csápolóhoz! Kép
Zsuzsa: azért hátha most már bejáratódott a szervezeteted. Kép


Bellana
bellana
 
 


Bellana Kép

Én Jan 7-én megyek dokihoz, és persze hogy nyugodtabb vagyok hogy már mindjárt itt van a jövő hétKép
Igaz sokkal jobb mint 1 hónapot kivárniKép

Alice
malice
 
 


Alice Kép
én még csak ma vagyok 5+3 azt hiszem KépMég szeretnénk várni pár napot, 1 hetet (ha bírom turelemmel Kép)

Egész nap émelygek, nagyon fura érzés Kép És a slozi az iroda másik végén, ha rohanni kell, nem tudom hogy érek oda! Kép
soraya
 
 


Soraya Kép

Nem lehetne a slozi mellé költözni? vitesd oda az asztalodat Kép
Nekem se émelygés se hányinger se hányás, csak a hasam szokott fájdogálni inkább estefelé, ennyi.
Már hiányolom is.Igaz azt mondta az anyukám hogy neki sem volt, viszon a két hugim közzül az eggyiknek végigKép vagyis 9 hónapon keresztül hányt szegénykém.
Én inkább eszek egéssz nap Kép de mindíg csak picikét.

Tényleg nektek is fel van fújódva a hasatok??? estére úgy nézek ki mint egy lufi Kép
Alice
6+1
malice
 
 


Sziasztok!

Laura,
olvastam a hírt, nagyon sajnálom!Kép Utánanéztem én is a neten a Jacobsen szindrómának, és találtam egy olyan cikket, ami laikusoknak írja le a betegséget röviden, és abban az van, hogy nagyon változó, hogy milyen tünetek jelentkeznek a betegeknél, egyeseknél mind, másoknál csak kis része. Nagyon drukkolok, hogy Niki az utóbbiak közé tartozzon!!! Azt is írja, hogy a kilátások egyre jobbak, mivel egyre többet tudnak a betegségről. Biztos vagyok abban, hogy a sok szeretet, amit Niki tőletek kap, és a gyógyszerek, a torna és a vele való foglalkozás segít neki! Örülök, hogy azóta picit megnyugodtál. A mosolygós képeket kéretik minél hamarabb feltenni!Kép

Edit,
finom lett a bejgli!Kép A dokinéni nem mondott semmit a tejcifelöklendezésre, mert mikor mentünk hozzá, már nagyon taknyos volt Gabi, és a torka is piroslott. Kapott szem és orrcseppet, és köhögésre szirupot, amit nem adtam be neki, mert nem köhögött. Sajnos azóta is folyamatosan taknyos, bár már sűrűsödik, ami jó jel. Lehet, hogy Boti a karácsonyi hercehurca miatt nyűgös, én hallottam olyat, hogy ilyenkor akár egy hét is eltelhet, mire visszaáll a rendes kerékvágásba.

Barbi,
gratula Ádám forgásához!Kép

Batkamanó,
gratula a lakáshoz!Kép

Ann,
nevetni fogsz, de nálunk ugyanezt csinálta a porszívó! Nekünk 24-én délelőtt adta be a kulcsot, és mi szereztünk egyet anyóséktól azóta, de amikor megláttam leírva, hogy nálatok újra ment pár nap múlva, rögtön megpróbáltuk bekapcsolni, és tényleg működött.Kép Ki érti ezt?! Még jó, hogy írtad, mert lehet, hogy elpakoltuk volna anyuék garázsába.Kép

Anita,
örülök, hogy jól sikerült a karácsony! Kép Én tegnap vasaltam egy hegynyit, és rengeteget pakoltam is, mára szerencsére már alig maradt valami.Kép

Diti,
gratula Pindurnak a rágókhoz!Kép Remélem minden napotok ilyen boldogan telik majd!Kép

A karácsony nálunk is jól telt, Gabi tündérke volt, pedig tényleg sokat vittük el, és a napirendje rendesen felborult, meg aztán náthás is szegénykém. Voltunk az én családomnál, a férjem családjánál (mindkét helyen nagybácsikkal, uncsitesókkal), és a férjem húgának is most volt az eljegyzése, csekély húszan voltunk.Kép A jegyespár helyett mindenki Gabival foglalkozott.Kép (Na jó, azért az ifjú párra is figyeltek egy kicsit.Kép) Kaptunk digitális fényképezőt, most már végre tudok én is jó kis képeket csinálni, és teszek fel nektek is.Kép

Most befejezem, mert ki kell használni, hogy Gabi alszik, gyorsan teszek-veszek egy kicsit.

Szép napot!

Zsizsa

Kép
Ilyen a fánk sötétben.

Kép
Ha cici nincs, apa keze is jó.

Kép
Fekve már tudok karatézni!

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Szisz,
nem találok e-mail címet sehol, ahova küldhetném a mailt! Írj légyszi egyet! Köszi!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Helló lányok!

Sikeresen megjártam a várost a lurkóval, mindent elintézem amit akartam. Jó sokan voltak!
Alice, én is lufi vagyok és a rosszulét nekem is későn kezdődött el és sokkal enyhébb mint Danival volt. Terhessége válogatja.

Soraya: még nem voltál dokinál? Hú, de jól birod. Bár neked van igazad, minek annyit dokihoz járni. Kép

Bori: íme a mi volt cicánk Nyafi kicsinek és nagynak:

Kép

Kép

Bellana
bellana
 
 


Bellana Kép

Bocsika tévedtem Jan 8-án megyünk dokihozKép ...már megint sürgetem látodKép

Pusza

Alice
6+1
malice
 
 


Szép a cic nagyon Kép
malice
 
 


sziasztok!

Akkor lehet, hogy én megyek közűlünk legkésőbb dokihoz? Én dec. 10 óta nem voltam, és csak jan. 8-án megyek újra, és akkor sem lesz mozi. Lesz ez még így sem!
Közben a véremet is lecsapolják Kép

Alice: Zsófival én sem voltam SOHA rosszul, hát ezt most nem mondhatom el. Anyu állítólag egyikünkkel sem. Hát, embere vállogatja.
már mindenki tudja a családban? A nagypapi is?
Ja! És lehet, hogy nem felfújódva vagy, hanem olyan vékony vagy, hogy a megymag is látszik Kép
Amúgy nekem is van pár kaja, amit terhesen nem tudok megemészteni, és felfúj! Pl: kukorica, lencse, és sajna a marhagulyás is Kép
Így újévkor nem eszünk lencsét, és csórók leszünk...
Én is szurkolok a holnapi pihenésedért!

Soraya: akkor nem vagy jó helyen. Most a rosszullét miatt, utána meg a gyakori 2 betűs kitérők miatt! A fél munkaidődben sétálgathatsz majd a WC és a helyed között! Kép

Nos pusz, cupp:
Zsuzsa
15+3
zerko
 
 


Zsuzsa Kép

Hát naggyából tudja majdnem mindenki kivéve anyóssomat, nekik még nemk mondtuk el.Akkor ezek szerint én semmit sem tudok megemészteni mert ahogy eszek egy picit egyből LUFI leszek Kép
Most is olyan vagyok mint egykis törökbasaKép
Na jó azért még az is hozzátartozik hogy rengeteget iszok,amit eddig nem csináltamKép

Pussza

Alice
6+1
malice
 
 


Kedves Z.Zsuzsa!

Van aki nálad is később megy dokibácsihoz. Én jan. 12-n megyek egy kontroll uh-ra, utána pedig jan. 21-n a genetikai Uh-ra. 2 mozi egy hónapban.
Mikor csapolják a véred? Nekem úgy mondták, hogy betöltött 16. hét. Én holnap kezdem meg a 16.hetet.

Alice!

Örülök Neked és ne vedd fel, ha valaki névtelen hülyeséget írogat. ( Másik topic). Az egy irigy barom!

Mi jól vagyunk egyébként. Tegnap azt mondta a dokibácsi, hogy minden rendben, szépen fejlődik Anna-Gergő. Mindenkinek ilyen jó híreket kívánok!
Mucska 15

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok megint Kép

Elmentunk dokihoz. Hát ez itt elég trukkös! A háziorvosnál voltunk, kértem hogy adjon beutalót UH-ra az elozményeim miatt. Azt mondta azt csak úgy nem lehet, úgyhogy most lecsapoltak, pénteken lesz HCG eredmény. Ha az jó (nem magas vagy nem túl alacsony) akkor csak privátban mehetek UH-ra, jó sok pénzért. Ha viszont nem jó az eredény, mehetek a kórházba.
Hát inkább az elobbi legyen Kép
Ja, azt is mondta a doki, hogy szerinte ne menjek semmiképp priváthoz meg, mert annyira kicsi a baba hogy nem látszana semmi Kép De mondta hogy tudja, izgulok, de turelmesnek kell lenni, mert még visszavan 8 hónap Kép

Soraya
soraya
 
 


Sziasztok Pocakosok!

Először is mindenkitől szeretnék elnézést kérni,hogy nem írtam le részletesen a "Karácsonyi Praktikákat",de sikerült az állandó hányásra összeszednem egy vírust amitől mégtöbbet hánytam,hasmenésem volt,és iszonyú fejfájásom,mindez 22-25-ig.Az én karácsonyom pocsék volt,fel sem kelhettem az ágyból.Most már jobban vagyok,de a hányás nem akar elmúlni.pedig már 13+2 vagyok.Mégegyszer bocsi!

Alice!
Nagyon örülök,hogy végre te is láthattad a kis pocaklakót!Remélem most már nyugodtabb vagy kicsit!

Zsuzsi!
Nagyon szépek a képek!

Tegnap voltam Uh-n és végre bebizonyosodott,hogy a babának nincsen semmi baja. 65mm és integetett nekem.A vérzést a mai napig nem tudják miért,mitől volt,áll.a méhlepény kialakulása közben keletkezhetett egy vérömleny, attól lehetett,de felszívódott.
Tudja valaki,hogy mit jelent,ha a placenta a hátsó falon ,mélyen tapad?
Panó!
A Szent Imrében fogok szülni!Köszi!

Mindenkinek kívánok nagyon boldog babavárást az Új évre,sok-sok egészséget,kitartást,türelmet,nevetést,és rövid szép szülést!

Puszi,
Nanda
nanda
 


Sziasztok!

Soraya: én is vártam, én a 7. héten túl voltam és jól lehetett hallani már a szívhangját!Kép Nem értem a háziorvosodat, miért nem utal be normálisan uh-ra (ez nem luxus vizsgálat), van pozitív teszted, akkor mit akar még??? Nem voltál nagyon mérges???
Mit jelent, hogy nagyon magas a HCG? Nekem 5000 mIU/ml és egy felkiáltójel van mellette, de a védőnő azt mondta, hogy ez csak azt jelenti, hogy terhes vagyok, természetes, hogy magas.

Z.Zsuzsanna:
A 11. és 12.kerület határán lakunk albérletben, de a 11.kerületbe vagyok bejelentve. A Mávban szültem Dorkát, nagyon meg voltam elégedve a dokival is és a kórházzal is, de most a botrányok miatt és, hogy most Budán lakunk a Szt.Imrét választottam. Úgy hallottam, több támogatást is kapunk, ha kerületiek vagyunkKép
Currys, kukoricás pulykát főztem rizzsel, ma meg megsütöm végre a mákos beiglit, ha már Karácsony előtt megvettem az alapanyagot, de akkor csak diósra volt energiámKép

Én is dec.3-án voltam utoljára dokinál, jan.7-én megyek uh-ra, és 14-én dokihoz. Nagyon várom, mert a pocakom kimondottan nagy, kiváncsi vagyok mekkora a gyermekKép Mióta "nagy" pocakom van, sokkal könnyebb felfognom, hogy jön a tesó! Végre elkezdtem beszélni hozzá!

Mucska: nemsokára kiderül, hogy Annátok van vagy Gergőtök! Nekem mindkét név tetszik!Kép Hogy érzed, milyen nemű lesz?


Még egy link, én teljesen odavagyok ezért a honlapért, van itt minden, homeos tanácsok, szülés történet (fotóval, otthonszülés), babaúszásról információk, szabásminta stb.:
http://www.nandu.hu/Magyar/Humain.htm


üdv:
zsuzsi (11)
zsu26
 
 


sziasztok!

Nanda: merre laksz, hogy a szt Imrében?
Akkor téged sem került el ez a vírus? Lázad is volt? Már vagy 1/2 éve lappang, és néha felüti egy-egy ismerősnél a fejét Kép
A terhesség kora miatt tényleg nem kellene már hánynod, de az is lehet, hogy ez a nyavaja+a terhesség lassan rendeződik. Igyál sokat!
Azt hallottam én, hogy ezektől a vérömlenyektől görcsölni szoktak. De vérzés? A lényeg, hogy semmi bajotok Kép
A hátsó fali tapadás jó! A mélyen az nem tudom mit jelent, de már lehet, hogy nem is ott van. Ilyenkor nagyon gyorsan vándorolnak még a méhben. A köv alkalommal máshol lesz. Az enyém is rossz helyen volt a 13. héten.

Alice: és mit iszol??? Kép Kép Kép
Béka nő a hasadba! Vagy baba? Kép

Mucska: én is akkortájt számítok a genetikaira legkésőbb. Nekem azt mondta a dokim, hogy a betöltött 16. hét után kell menni, azaz nekem január 5-8 között. Dokihoz meg 8-án.
Ha kitartassz, szülhetsz velem egy napon (júli 2) csak nem egy évben Kép

Soraya: én nem ismerem a "múltadat", de ez nekem igen furi. Próbálkoztál az SZTK-ban? Vagy nincs magándokid? Az ilyet nem mond!
Amúgy betöltött 6 hét után már látnak ezt-azt. Addig lehetsz türelmetlen, de nincs miért. Szurkolok nektek!

Szaisztok: Zsuzsa
zerko
 
 


és ami lemaradt:
Zsuzsi: az oldalba belekukkoltam. A fotogaléria készítőjét ismerem is Kép
A kaja nagyon fini lehetett Kép
Csak azért kérdeztem, mert én is a 11-ben lakom nem messze a KEKtől. Akkor nem vagyunk nagyon messze egymástól. Itt nőttél fel ( bejelentett cím)?
A MÁV-os dolgokról én is olvasgatok, és láttalak is a topicban. Így tudom, és én is így tettem volna valszeg...
Most már annyit olvasgattam róla, hogy össze is állítpttam belőle egy kis file-t. Tanulságos!!!

Zsuzsa
zerko
 
 


Lányok Kép

szóval én nem otthon vagyok, hanem kulföldön, és itt ez így megy. Azt hittem már írtam régebben, hogy Finno-ban vagyok KépÉs nem voltam mérges, mert tudtam hogy így lesz, vagy legalábbis sejtettem. (magyaráztam a dokinak, hogy Mo-on simán UH-ra kuldenek, nem vérvételeznek, de nem hatotta meg. Itt ez a rendszer. És mindig lehet menni magánorvoshoz de az itt borzalmas drága)
A múlt: nekem volt egy vetélésem, ami egy parciális mola terhesség volt, mint kiderult. Ez azzal jár hogy a HCG többszöröse a normálisnak és az UH-n tisztán látszik hogy gond van. (légyszi most senki ne ijedjen meg, mert ennek tényleg komoly jelei vannak)
Na ezért néznek nekem most vérbol eredményt. Ha nagyon alacsony a HCG, akkor pedig arra utalhat hogy nem tapadt meg rendesen a baba.

Köszi a szurkolást és csak megerositettetek abban, hogy nincs is szukség betöltött 6. hét elott UH-ra menni. Csak nehezen telnek a napok..

Soraya
Soraya
 


Kedves Zsuzsi!

Hát a pocakomat Annának hívom. Valahogy az elejétől ez a természetes. A páromnak mindegy, csak egészséges legyen. Bár épp tegnap kottyantotta el, hogy jó lenne, ha Anna lenne. A nevek az Ő választásai. Bár miután nem hánytam volt aki azt mondta, hogy fiú, mert az jól érzi magát bent. Ezt sokan megcáfolták. Végül is mindegy, de remélem, hogy a 2 uh valamelyikén megmutatja magát.
Ti hogy álltok, mit szeretnétek? Most olvastam, hogy a 11. héten vagy. Nekem onnantól kezdett telni az idő. Amikor a 6. héten voltam, az olyan volt, mintha 1/2 éve 6 hetes terhes lettem volna.Úgy éreztem, hogy a 10. hét sose jön el.
Most még az AFP-től tartok egy kicsit, de remélem minden rendben lesz.
Mucska 15

Andi
Kép
mucska
 
 


Soraya:

Dorka topikjában van egy magyar anyuka, aki Finnországban él, lehet, hogy ő tudna tanácsot adni, milyen dokihoz menjél, uh...stb. Nyuszimanó a neve, ha akrod elkérem a mailcímét.

Nanda: sajnálom, hogy ilyen fránya vírus megtalált, de a lényeg, hogy már túl vagy rajta, most már napról napra jobban leszel!Kép

Mucska: Eddig mi ismét kislányt éreztünk (Emmát), de most olyan nagy lett a pocakom, hogy megfordult a fejünkben, hogy ha ilyen nagy, akkor kisfiú is lehet.Kép

Most éppen Dorottya egy kifogyott parfümös üveggel játszik, már beillatosította magát, engem és a KISTESÓT (pocakomat) is!KépKép

üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok mióta nem jártam erre, hogy alig győztem elolvasni!

Mindenki gratula a növekvő babákhoz!

Alice: na ugye, hogy ott van az a baba!

Nálunk se telt túl egyszerűen a karácsony, apa 23-án belázasodott (39 fok), ez tartott 26-ig, azóta csak köhögKép Lányok eddig megúszták egy kis hőemelkedéssel, ami egy napig tartott. Én nem kaptam el, viszont még mindig hányok Kép, nem tudom vége lesz-e már ennek valamikorKép Ez már a 16. hét. Persze Lilivel (Ő a nagyobb) még az utolsó napon is hánytam, de legalább nem voltam rosszul. Most meg... A három közül ez a legpocsékabb, és úgy vártam ezt a két hetet, hogy apa itthon lesz,és én majd jó nagyokat pihenek, na ez nem jött be, tiszta felüdülés lesz, ha apa elmegy dolgozni, Lili megy oviba és csak Nórával leszünk itthon. Na, bocs a sok panaszért, de most valahogy tényleg olyan nehezen viselem.

üdv: Lino
lino
 
 


Lino, ismerős a szitu a pihenésről. Kép Bár nekem csak egy gyerekem van. Mégis ha azt hiszem, hogy könnyebb lesz ha itthon van az apája, akkor időnként kiderül, hogy mégse. Kép

Soraya, kitartás!!! Szorítok ezerrel! Tudom milyen irdatlan lassan megy az idő ilyenkor.

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Laura: örülök, hogy jobb a kedved, nem hagyod el magad. Remélem a kicsi Niki állapota javulni fog. Én is próbáltam a neten keresgélni, hogy megfejtsem a betegség lényegét, de nem sokat sikerült megtudnom. Amit tudok, hogy kromoszóma rendellenesség, szívfejlődési rendellenességgel, és étvágytalansággal (?). De gondolom nem csak ennyi.

Diti: grat a fogacskákhoz!

Edit: Martinnak is voltak ilyen maratoni szopis időszakai. Néztem a profilod, hogy most lesz Boti 3 hónapos, úgyhogy ez valószínűleg a 3 hónapos fejlődési ugrás nála, ezért eszik ilyen sűrűen és ilyen sokáig, ez csak 1-2 nap, utána vissza fog állni a rendes kerékvágásba.

Batkamano: jó csomagolást!

Nekünk is jól sikerült a karácsony, jó sűrű volt. Még szombat-vasárnap sem pihiztünk. Szombaton unokatesómék jöttek hozzánk, vasárnap meg mi voltunk a keresztlányunknál. Martin jól viselte az utat, és ott is jól viselkedett, féltem hogy éjjel lesz ébren, mert nappal sokat aludt, de szerencsére nem kellett éjszakázni.
Ma voltunk 4 hós oltáson, most nem tűrte csendben a szúrásokat Martin. Persze evés előtt voltunk, ezért is nyügibb volt. Martin már 6850g.
A hosszát sajna nem mérték, pedig szerintem sokat nőtt.

Pussz Dandy
Dandy
 


Halihó lányok!

Már egyszer pötyögtem egy keveset, de aztán Ádámka itt ücsörgött az ölemben, vadul el kezdte verni a billentyüzetet és az egész elszállt...Most meg leraktam, ez már nem tetszik neki, szóval nincs sok idöm irni.
Köszi a névnapi jókivánságot Ádám nevében, túl vagyunk az elsö közös névnapos-karácsonyon. Tök furi, hogy neki most már mindig igy lesz, együtt a két ünnep.De itt nem tartanak névnapokat, igy csak mi tudjuk, hogy most volt Ádám...

Nálunk is jól telt a karácsony, egész más az élet, ha itthon van apa is...Jó volt, sokat lustiztunk és pihentünk, a legjobbak a reggeli közös szunyálások voltak 3-an egy ágyban...
Itthon szilveszterezünk, bár hivtunk ismerösökez, még nem döntötték el átjönnek-e, felettébb örülök a kaja szempontjából.Na mid1.
Mindenkinek Boldog Új Ávet kivánok, és itt egy kis irás Ádámtól is:

>>> gjh
Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok Kismamák,

Bellana,
A ti cicátok is brit kék macsek, ugye? A mi Johnnynk is ilyen kicsi volt két éve, azóta jó nagy darab lett! Sajnálom, hogy meg kellett válnotok tőle - én nem is tudom, hgyan bírkóznék meg a hiányával. A fiamnál elvégeztettem az allergiatesztet macskára is, eddig szerencsére negatív, viszont ezer más dologra érzékeny, pl. porra, penészre, füvekre. Remélem, a köv.generáció sem lesz a cicára allergiás!

Lino,
Én is a 16.héten járok már, de ezek a fránya rosszullétek nem akarnak elmúlni: émelygés, hányás...Most a félidőben bízom, hátha majd az meghozza a javulást. A fiammal azért nem voltam ilyen szinten rosszul, akkor eszembe sem jutott, hogy még egy terhességet nem kívánok magamnak.

Valamelyikőtök írta, estére olyan mint egy lufi - hát én is majdnem felszállok esténként. Tényleg, remélem az újévi lencse nem fog különösebb gondot okozni. Nem szívesen hagynám ki.
A férjem jókat mulat rajtam, olyan gyakran tör rám a kívánósság, DAni fiammal ilyesmi nem volt, ma pedig pl. kiharcoltam, hogy mindenféleképpen ejtsünk útba egy Mc-t, mert annyira megkívántam a fagyijukat. Persze, ha már ott voltunk, hamburger is kellett a pocakomba, szóval fagyit nyaltam hamburgerrel. És ki se hánytam.

Ma levették a vért a toxoplazmára, remélem, ezzel sem lesz semmi gond. Az egyetlen dolog, ami bánt, hogy továbbra sem bírom bevenni ezeket az óriás terhesvitaminokat. Annyira undorodom tőlük! A legfontosbb időszakban úgyis kimaradt, most meg már valami gyümölcs is lecsúszik néha a torkomon.

Egyikőtök ajánlotta a SChering weboldalát, és tényleg fantasztikus ez az online szolgáltatás a nőgyógyásszal! TEgnap is beugrottam este hozzá,volt néhány kérdésem, és olyan jó, rögtön jött a válasz! Legalább a saját orvosomat nem kellett ezekkel feltartanom. Ajánlom mindenkinek.


Most elköszönök, mindenkinek jó egészséget!

Bori
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 


sziasztok!

Soraya: hát lehet, hogy írtad, de én nem tudtam. Tény, sok olyan ország van, ahol a terhesség nem betegség, hanem csak egy állapot, és nem járnak a kismamák állandóan orvoshoz.
Erről a dologról még nem hallottam, de ha tehetem, majd utánanézek.
Így marad annyi, hogy szorítok értetek, de amúgy minden rendben lesz Kép

Muska: az AFP mindegy milyen, a lényeg majd a genetikai UH lesz!

Zsuzsi: Dorka is igazi csaj lesz!
Zsófim is ma annyira nézte magát a tükörben, hogy mialatt sétált vele-mert ugye megállni nem lehet- el is esett, Még jó, hogy nem tört el.
Esténként is majd megzabálom. Amikor kijövök tőle, közli velem: Anya: puszi, simi, ölelgetés... Aranyos, mi?

Szia Lino. Hát, nem irigyellek. Egy beteg apuka sokszor rosszabb, mint egy beteg gyerek. Bár a gyerek ne legyen az! Komoly vállakozás lesz 3 gyerekkel Kép A két lány után jöhet egy fiú! Kép
Te is 11-kerben laksz? Mi majdnem egyszerre fogunk szülni... Bár ha kitartassz, szerintem én fogok előbb.

Bellana: jobban van már Dani?

Jó éjt mindenkinek!

Zsuzsa
zerko
 
 


Laura: kíváncsian várjuk az új képet Nikiről. Biztosan nagyon aranyos . Kis tündérke. Nagyon bízom benne, hogy mielőbb találni majd gyógymódot , ami segít a gyógyulásban. Rosszban azért "jó", hogy legalább a nevét tudjátok , mert az még sokkal rosszabb is lehetne, ha sötétben kéne tapogatózni. Szorítok, hogy sikerüljön meggógyulni ennek a gyönyőrű leányzónak! Megkaptam a leveled a tornáról, bár ezt már régebben is visszajegyeztem, de még csak most volt időm átolvasni. Nagyon jó,kéne még több ilyen jellegű tornát gyakorolgatni.

Diti: gratulálok Pindur új fogacskájához. Szegénykém , a láz miatt sajnálom nagyon. Biztosan a fogacskájától lehetett. Klassz lehet a bicajKép.Gratula apának isKép.

batkamanó: aranyos vagy, hogy segítesz LauránakKép. Jól teltek az ünnepek felétek? Írj majd róla egy pár sort.

Edit: a babák is megérzik a frontokat, lehet a melegtől volt nyűgibb Boti. Robót is megviseli. Persze lehet, hogy feljődési ugrásban vagytok és amiatt eszik többet. Ne aggódj, nem lesz semmi gond.Nálunk is napok óta nyűgibb Robó, ő is picit náthás .Kép.Ezek a fránya betegségek ne jönnének.

Zizsa: örülök, hogy jól telt a karácsonyotok. Sok boldogságot a jegyes párnak. A fotók nagyon aranyosak. rengeteget változott Gabi . Annyira aranyos, szép babaKép.Most aztán tessék sok sok képpel elhalmozni minket!Kép.Jobbulást!!!!

Dandy: Martin jó nagy baba. Az oltás után remélem nem volt semmi gond. Látom nálatok is sűrű program volt.

Barbi:köszi Ádi írását, Robó megértette mosolygott rá, szóval biztosan baba nyelven valami szuper dolgot írhatottKép.Használjátok ki az időt, hogy apa is otthon van, ilyenkor olyan jóóóóKép.

Robó nálunk is nyűgibb, kissé náthás is. Az éjszakánk is szörnyű volt óránként szopizott volna, bár nem is az evésen volt a hangsúly hanem inkább a karomban szeretett volna lenni, de aludni sem akart...Ma szintén nehezen aludt el.
Minden babónak jobbulást a nem betegeket pedig kerülje is el!!!

Tud vki esetleg jó készségfejlesztő játékokat, esetleg könyv címet, vagy tornagyakorlatokat. Olyan jó lenne kicsit ilyen írányban is foglalkozni Robóval.Megköszöném ha írnátok róla.



Nem tudom holnap jövök e még, ha esetleng nem, abban az esetben:


Mindenkinek eredményben, boldogságban, egészségben , és sok sok örömben gazdag új évet kívánunk!!!


Anita
anita77
 
 


Sziasztok !

Régen jártam erre, azóta rengeteg hozzászólás van. Nagyon jól telt a karácsonyunk és most vendégeink vannak azért nem tudtam jönni. Nekem is van még hányingerem pedig a doki azt mondta, hogy a 12. hét után majd jobban leszek, ezek szerint nem.

Lányok, a genetikai uh rögtön az AFP után van?

Én is a XI. kerületben lakom és az érdekelne, hogy hallottatok-e arról, hogy az önkormányzat ad valami egyszeri támogatást a baba születése után? Ez az anyasági támogatáson felül van amit az állambácsitól kapunk? Lino, Zsuzsa, tudtok erről valamit bővebben?

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ÉS EGÉSZSÉGES, GYÖNYÖRŰ BABÁKAT ! Kép

Chello
12+3
chello
 
 


Sziasztok lányok!

Bori: ami kis Nyafink házicica.De a doki is mindig csodálta, hogy tényleg olyan mintha fajtatiszta macska lenne. Anyucija egy fekete kisördög volt aki szintén nálunk nőtt fel. Kép Mikor panelba költöztünk vittük őket- akkor még 3 cica volt-, de másfélszobás a lakás, és elég kicsi, úgyhogy amikor a terhességem vége fele jártam anyósékhoz kerültek. Ott ismét övék a világ és boldogok. Még itt ivartalanítva lettek, úgyhogy nincs utód invázió anyóséknál. Kép És láthatjuk őket. Amúgy az anyamacska örül nekünk mindig -Szilvi a neve-, de a Nyafi azóta megváltozott, mintha örökre megsértődött volna. Sokáig hiányoztak, de aztán itt volt a bébi és nem volt idő szomorkodni utánuk.
Kitartást a rosszullétekhez!

Zsuzsa, Dani már csak náthás, a foga mintha megint nem fájna. Amúgy atomkodik rendületlenül.

Drága kismamák!
Mindenkinek nagyon-nagyon boldog, csodálatos, babás új évet kívánok!!

Bellana
Kép
bellana
 
 


Azért egy kis időm csak van , hogy megköszönjem mindenkinek , hogy veletek lehettem itt a neten és remélem jövőre veletek ugyanittKép.
Nagyon aranyos anyukákat ismerhettem meg és tündéri kis netbarátokra tett szert Robó. Nagyon várom már, hogy találkozzunk veletek.
A jövő évre mindenkine nagyon jó egészséget, sok boldogságot örömet kívánok. Nem is kívánok más egyebet , esetleg annyit, hogy mindenkinek teljesüljön és váljon valóra amit szeretne. Mindenki babója legyen a jövő évben is nagyon vidám, nőljenek szép nagyra , legyenek nagyon egészségesek és azért egy kis huncutságot kívánok mindenkinek:

Kép


Robó és szüleiKép
anita77
 
 


sziasztok!

chello: én csak a 2001-es állapotokat tudom. Akkor kaptunk egy adagot az állam bácsitól, és az önkormányzatnál is lehetett igényelni az Erőmű utcában, és tőlük még egyszer annyit. Ha nem változott, akkor a hír igaz. Ha a Skála felé jársz valamikor, ugorj be, és kérdezd meg!
És jobb közérzetet az Új Évre!
Ti merre laktok?
Az AFP-t többnyire a 17. héten veszik le. Ez egy vérvizsgálat. Ha ennek megvan az eredménye (1-2 hét), akkor avval kell menni genetikai UH-ra.

Bellana: akkor hála jobban van a legényke. Mi készülünk Zsófival szilveszterezni barátokhoz, de tavaly kudarcba fulladt, mert a lányunk nem volt hajladó ott elaludni. Az ő gyerekeik kidőltek, de Zsófi nem Kép Most sem reménykedek, max. itthon lesz a jelképes koccintás.

Én is mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!

Zsuzsa
15+4
zerko
 
 


ZsuzsiKép
Ne aggódj a papagájok miatt! Nekem is van két nagy, már lassan 4 éve és nem terjesztenek toxot!
Macska, kutya veszélyesebb, de ha ügyelsz a higieniára nem lehet gond!

AliceKép
Örülök!Kép6 hetesen még nekem sem volt semmi bajom, mindenesetre kívánom, hogy kerüljön el a roszullét!Kép

SzösziKép
Jó mulatást!Kép Nagyon irigyellek a rosszullétek hiánya miatt!Kép

NandaKép
Jobbulást!Kép Örülök, hogy a babóval minden rendben!Kép

LinoKép
Sajnálom, hogy még mindig rosszul vagy, a tudatalattimban én is attól félek, hogy a 12. hét sem hoz enyhülést!Kép

Sajnos nem tudok minden nap benézni, mert olyan rosszul vagyok, hogy inkább fekszem. Szerencsére délután tudok enni, de a délelőtt teljesen reménytelen.Kép Ennek ellenére mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!Kép
Egcsi
egcsi
 


Sziasztok!

Eredményekben, boldogságban, egészségben , és sok sok örömben gazdag új évet kívánunk mindenkinek!!!

Dandy és családja
Dandy
 


Sziasztok!

Előszöris nagyon boldog Újévet kívánunk családilag minden topiclakónak és családjának! Igazán jó kis csapat vagyunk Kép

Kép

A Karácsony nálunk is jól telt. Elözönlöttek a játékok, még nagy részük a fa alatt van, nemis tudom hova rakom őket. Fanni megkapta a hintát, hintalovat, macikat (nagyobbak, mint Ő), meesekönyveket stb Kép Persze a fa érdekli leginkább Kép
Már ezerrel forog hasra-hátra és így "közlekedik". Persze "leközlekedik a szőnyegről", nem győzöm "visszapakolni" Kép
Ma egész nap sütök-főzök, este betelepszünk az ágyba mindhárman és körberakjuk magunkat kajával és innivalóval Kép Videokazik, dvd-k már oda vannak készítve. Persze tv-t is nézünk, ha lesz mit. VV3 valahogy nem vonz....kár, hogy ma is lesz Kép
Teszek fel néhány képet Kép

Kép

Kép

Kép

Végül, tegnap bejöttem a szobába és mit látok?? A játszószőnyegre tettem le eredetileg Kép
Kép

DBarbi Kép
DBarbi
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: