Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Kata, én is már 13 hetesen megéreztem most a babát, mondtam is a dokinak, aki nemigazán hitte. Azért bejelölte a kiskönyvembe. Tuti ő volt. De ezen a héten meg még nem éreztem. Ellustult...
Az elsőt én a 19-20.héten kezdtem érezni.

Majcsi, ahhoz a védőnőhöz kell járni elvileg, aki ott illetékes, amelyik címre a baba születik (be lesz jelentve). Lacussal mikor terhes voltam még mi is másik címen laktunk, mert ezt a lakást felújítottuk. Mindig ígértem a védőnőnek, hogy persze még szülés előtt átköltözünk, aztán úgy alakult, hogy szülni a másik lakásból mentem, viszont a babával ide jöttünk haza Kép
Ha viszont nem tudod, hogy még hol fogtok lakni, akkor a most bejelentett lakcímedhez tartozó védőnőt keresd fel, később ha elköltöztök, akkor átadnak a másiknak.

Exdeus, tudom mit érzel Kép Az én férjem is volt már távol több hétig is, múlt év végén egy hónapra kiment külföldre munka miatt. Karácsony előtt jött haza. Idén kétszer két hét, és hát most sem az igazi, mert este későn jön haza, nem mindig csípi el a fürcsi időt. Ráadásul jelentkezett egy suliba, három hete minden este a felvételire tanult. Januártól pedig minden harmadik hétvége (szombat-vasárnap) suli. Ez van.
Igazság szerint tegnap ki is akadtam egy kicsit (azt hiszem nem csak a hormonok dolgoztak), mert azt hittem, hogy egy ötórás vizsga után már nem megy be dolgozni. Beleéltem magam, hogy lesz egy kicsit hosszabb hétvégénk, aztán tegnap este, mikor "összefutottunk", mondta, hogy nem végzett, muszáj visszamennie... Hát nem voltam jó hangulatban.

Verus, jobbulást neked. Én ezekben a se ilyen se olyan időkben az osciloccoccinumot kapkodom, fenntartáshoz elég hetente egyszer 20 szem.

Nyanya, az én fiam is tiszta műszaki beállítottságú, főleg az elektronika érdekli, telefon, távirányító, számítógép. Én is meglepődöm, hogy egy 22hónapos gyerek hogy a fenébe tudja összekötni, hogy az egeret mozgatja, a képernyőn is mozog, és ha ráviszi arra a valamire (ez még nem tudatos minden esetben), akkor kattint is. Volt olyan, hogy édesapámra bíztuk, (apukám analfabéta a számítógéphez) és a gyerek mindenáron gépezni akart. Apukám gondolta az ölébe ülteti, had billentyűzgessen. A kölök viszont addig-addig mozgatta az egeret, és ismeri melyik ikonra kell kattintani, hogy felhívta az Amerikában élő keresztanyját. Édesapám szegény, meg nem értette ki beszél. Csak annyit mondott a sógornőmnek, hogy ugye ő (mármint a sógornőm) le tudja ezt az izét kapcsolni! Kép

Bocsi a litániáért, ritkán jövök, de akkor hosszan.

Jó éjt,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Doren!

Ez már más nemzedék én már labdába sem rúgok mellettük a számítástechnikai végzettségemmel. Lassan a fiam is többett tud az informatikáról mint én Kép Unokaöcsémnek én kezdtem tanítani a gépezést 5 évesen, most 13 éves és néha már azt sem értem miről beszél Kép Ez van.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Csajok, ez a nemzeék már tényleg más műszaki szempontból. Az én lányom novemberben múlt 2 és jó pár hónapja (kb aug-szept óta) játszik a gépen 3-8 éveseknek való kalandjátékokat (Putt-Putt sorozat - hátha ismeritek, nagyon szuper!). Egy ideig csak nézte, aztán egyik napról a másikra rájött, h hogy kell az egeret mozgatni (laptopon is a tapipadot...), kattintani és az a legszebb, h ebből a sorozatból a 2 kedvenc játékát már teljesen egyedül végig tudja játszani: értsd: felveszi a cuccokat ahol kell (fadarab, kötél, kaja, stb) és ott és úgy használja ahol kell Kép Én csak bekapcsolom neki a gépet, a játék elindítása már nem gond, no meg a játék sem, s ha végzett, kikapcsolja a monitort meg a hangfalat és otthagyja Kép Cuki és imádom!!! KépKépKép
A.
annann
 
 

 
 

sziasztok

láttam, hogy olcsó kismamaboltot kerestek, ha gondoljátok, ezt tudom ajánlani
http://www.mamimodi.hu/nadragok.php?kezdo=3
nadrág 5000-6500 ft és egyéni vásárlókank is ennyi és mkaidőben szivesen fogadnak

Orsi
Kép
Kép
spulni
 
 


Sziasztok!

Verus: Nagyon szep amit leirtal. Nem gondoltam ilyen reszletesre, de nagyon szep volt. Kép Erre voltam kivancsi! Kép Gratulalok a szep kapcsolatodhoz es a sok gyerekhez. Kép Ritka az ilyen kapcsolat mint a tied. Kép Tenyleg nem vagyunk egyformak. Kép
A mi kapcsolatunk a ferjemmel is olyan mint a tied, csak mi nem talaltuk meg egymast korabban. Kép
A gyombertea hasznal? Nekem is azt ajanlottak a gyomorfajasra, de meg nem sikerult vennem.

Kepzeljetek lanyok, tegnap eloszor ereztem a babat. Eppen az iskola padjat koptattam, amikor hatarozottan ereztem egy egyetlen rugast. Kesobb meg egyet. Kép Nagyon boldog voltam. Kép

Lili lanyom most pakolaszik, es az az ujabb szokasa, hogy a felnott cipoket probalgatja es setalgat bennuk.

Nemsokara megyunk egy kis bevasarlo korutra a varosba. Mar elore felek, hogy mi lesz bent a varosban.

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Trita!
Tömeg az biztos lesz Kép Este érdemes megnézni a várost, mert gyönyörű ahogy ki van világítva minden fa. Mi megyünk is Balázzsal megnézni, biztos nagyon fog tetszeni neki.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok Lányok!
A változatosság kedvéért ismét lenne egy kérdésem: szombaton volt nálunk egy kis riadalom, ugyanis elkezdtem barnázni. Nem mondanám nagy mennyiségnek, de azért észrevehető. Semmi hasfájás vagy görcs, tök jól érzem magam, de kicsit aggaszt a dolog. Ma vagyok még csak 5+2, és tegnap óta van ez a barnázás. Dokinál még nem voltam, de holnap mindnképp felhívom és elmesélem, hogy mi van. De addig is akinek volt ilyen tudna mesélni hogy mi ez és mennyire íjedjek meg? Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Kriszta: Mar megjottunk egy oraja es egesz turheto volt a varos. Kép Egyaltalan nem voltak olyan sokan es parkolohelyet is konnyen talaltunk a Nyugatinal. Alexandra konyvesboltba mentunk es vettunk Lilinek 5 fele gyerekkonyvet. Van amelyik zenel is. Imadja oket.

Banya: Sajnos nem lehet tudni, hogy mi ez a barnazas. Ha csak egy picit van es emulik nincs ok az aggodalomra. A kovetkezo menstruaciodnak nem most kellene megjonnie valamikor? Mert az is okozhat egy kis barnazast. Es egy kis sargatesthormon hiany is okozhat. Szerintem ne aggodjal, megijedni meg vegkepp nem kell. Nagyon sok nonel van ilyen. Nalam is volt. Aggodalomra ok csak akkor van ha rendes ver van. Majd az orvos ugyis megmondja, hogy mi a helyzet. Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha lehet. Nekem pénteken mutatott pozitívat a tesztem, de az aug. 15-tel még én is beleférnék a nyári babákhoz Kép
Magamról annyit, hogy most GYEDen vagyok a 8 hós kislányommal Kép Nem húztuk az időt, amint látjátok Kép Ez már csak ilyen. Érdekes lesz.

Üdv!
Gira
Vendég
 


Es egy kep Lilirol alvas utan a mama magassarkujaban. Kép
Kép

Kép
Kép
trita
 
 


Banya1!

Szerintem nem lesz gond. Van akinek rendesen megjön a terhesség alatt ezért észre sem veszi, hogy terhes. Már sok ilyet hallottam. Nekem pl egyik elhalt terhességemnél sem volt semmi vérzés és mégis. Lényeg, hogy ne idegeskedj. Ha el akar menni, akkor elmegy, de ez nem annak a jele.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Gira!
Szia, üdv. itt Kép

Trita!
Nagyon helyes a lányod Kép
Mi meg megnéztük délután a Mikulást, Felvonulási téren. Majd este felrakom a képeket az Album 3-ba, de most éhenhalok.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Rita, akkor jóKép Nekem gyömbérszörpöt vett a férjem...de amíg nem volt, addig csak a sima gyömbér üdítőt ittam. De én sosem hánytam, csak émelygés..erre lehet, hogy az is elég.
Cuki a lányod.Kép

Banya, ez a beágyazódás miatt is lehet..(asszem Betti volt hasonlóképp..)Ha nincs egyéb tünet, szerintem se aggódj.

Gira, hát hogyne férnél beleKép Az aug. 15. javában nyár!Kép Sőt, szeptemberben van még a vénasszonyok nyara is.. És gratulálok.

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!
Alig van időm visszaolvasniKép
Örülök, hogy jó sokan vagyunk!

Verus jobbulást! Elmondtuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Örülnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép (Nem bírtam kivárni!)
Nincs olasz vonatkozása a nicknek, egy mozaikszóból származik ami a diplomamunkám "márkaneve" volt.
Én is Andi vagyok mint sokan itt a babaneten ezért inkább maradtam ennél a vévnélKép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Felraktam a Mikulásos képeket. Ha valakit érdekel, akkor hétvégén 13-16, hétköznap 16-18-ig lehet a Mikuláshoz menni a Felvonulási téren. Balázs nagyon élvezte Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!
Még férjjel a nyakamban jelentkezek. Sajna holnap megint egy hét távollét. Kép Meg fog ölni az unalom, habár a záróvizsga tételeket elő kéne venni. Kép
Gira, van egy táblázat, amiben mindannyian szereplünk, nick, kor, lakóhely, hol fog szülni, mikor fogsz szülni, és hanyadik baba (amennyiben nem az első, akkor a többiek születési ideje és neme). EGyébként itt is grat., végre nem leszek egyedül!
Ha megírod, Ann majd beletesz, nekem is megvan ugyan a tábla, de én túl együgyü vagyok ehhez. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Hol találom ezt a táblázatot? Ann e-amiljéra írjam az adatokat, vagy ide?

Gira
Vendég
 


Amica,KépKép Akkor most aztán be ne húzd a pocakot!;-)Kép
"amica" olaszul barátnőt jelentKépKép

Kriszta, helyesek vagytokKép Ugye, a bordó kabátos Te vagy? Látszik, hogy nagyon tetszett Balázsnak a MikulásKép

Most meg én halok éhenKép, jó éjt:
Verus

Kép
verus
 
 


Hűűű, most vettem észre, hogy több, mint 4 éves babanetezés után elértem a "középhaladó felhasználó" titulustKépKép

Kép
verus
 
 


Gira, a dec. 6.-i archívumban van a legutóbbi. Kép Az adatokat ide is beírhatod!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Verus!
Igen én vagyok az bordó kabátban. Direkt messze álltam Balázstól, hogy a férjem fényképezzen, nem tudtam, hogy én is benneleszek Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Verus, tudtam, hogy mit jelent, ezért nem is változtattam, ez ide épp jóKép!!!!!!!

Vettem is ám egy gatyát!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Adataim: Kép nick: Gira; kor: 24; lakóhely: Szeged; hol: SZOTE Női Klinika (Szeged); mikor: aug 15; hanyadik: második, az első Réka 2005.04.18.

Gira
Vendég
 


Sziasztok!
Gira!Tényleg nem leszek egyedül. Egy év van köztünk, és te is szegedi vagy... Kép Néha kezdtem már paránzi, hogy kiosztanak, mert én vagyok a szemtelenül fiatal. Kép
Ann, most rád vár a nagy feladat!

A párom megint lelépett. Kép Egy hét, meg fog ölni az unalom. De. még valahogy elvagyok, de a du.-k nagyon rosszak.
Képzeljétek, tegnap, mintha a babát éreztem volna, de nem biztos. A kezem a pocakomon volt, és egy pillanatra pont ott határozott hirtelen kidudorodást éreztem.
A férjem szerint egyébként is fura hangok jönnek onnan bentről, azt mondta, vesz egy sztetosztkópot, mert nekem is hallanom kéne. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Doren Kép
Köszi. Szerintem is ez a legjobb megoldás.

Banya Kép
Akkor ideje felkeresni a dokit. Különben ettől még lehet minden rendben. Én pl. elkezdtem vérezni aznap amikor meg kellett volna jönnie, aztán két nap múlva pozitív lett a tesztem. Azelőtt egy nappal is barnáztam egy kicsit mielőtt először láttam volna a Babát.
Drukkolok Nektek, hogy minden rendben legyen. ++++++++++++++++++++++

Gira
Gratulálok. Kép

Amica Kép
Én még csak nézegettem a gatyákat. Az áruktól el is borzadtam. Kép

Trita Kép
Mi már megvettük az ajándékok kb. 80%-t. Egész gyorsan ment szerencsére.
Lili nagyon aranyos.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Majcsi, én is, de már csak egy darab jön rám, az is kezd kényelmetlen lenni. A 7 már egész "olcsónak" tűnik...Kép
Sajna a biziben nem találtam nekem valót. Egy meg azért kell. Nyári ruhákat varrtam magamnak 3éve, szépeket, együtteseket is, de most nincs erőm nekiállni. Persze a nacimat és a kantárosomat eladtam a múltkor, de majd megint ügyeskedem!
Az elsőkkel nekem sem kellett ám sokáig kismama ruha, de most már kényelmesebb.

Az ajándékokkal már én is jól haladok, szinte minden megvan, időben összeszedtem, most kiakadok a tumultustól, a melegtől az emberektől a boltokban. Nem lenne kedvem hozzáKép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Nekem az első babával a 7. héten volt egy kis barnás folyás, akkor azonnal elmentem az orvoshoz és az ultrahanggal megnézte mindent rendben talált.
A mostani babával ha jól emlékszem a 9. hét körül volt ugyanilyen de ekkor már nem mentem el az orvoshoz csak lepihentem.jelenleg 13+2
Egyébként a könyvek azt írják, hogy ezt a hormonok okozzák és nem kell megijedni, de ha meg akarsz nyugodni menj el az orvoshoz és az majd megnyugtat.

Kép

Kép
katus73
 
 


Képzeljétek el, hogy hét végén úgy megnőtt a hasam (2 nap alatt), hogy mostmár látszik pedig még csak13+2.Azt tudtam, hogy a második hamarabb fog látszódni na de ennyire. Híztam is gyorsan 1 kilót.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok Lányok!

Banya!

Nekem is volt az elején egy kis pöttyözés, ráadásul piros és nem barna. Aztán a második kimaradó mensi idején is volt pár napig. Az a lényeg, hogy görcs ne legyen. Sokaknak van. Most rendezkedés van bent, noés a hormonjaid is dolgoznak ezerrel. Azért beszélj az orvossal, én is azt tettem.

Hétvégén megvettem életem első és második kismami nadrágját. Ma már fel is avattam az egyiket. Nagyon kényelmes. Még kicsit nagy, összehúzva is, de majd belenövök. Kép A hét végén eljutottam odáig, hogy nem bírom behúzni a pocimat, már van egy kis dudorom. Kép Azt hiszem, hogy a pocisodás útjára léptem. Kép

Betti
14+3

Betti
betti73
 
 


KatusKép, BettiKép!
Csak növesszétek a pocakot!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyit írtatok, hogy alig tudtam visszaolvasni.
Üdvözlöm az újakat:-)

Banya,
nagyon drukkolok neked, hogy ne legyen semmi bajotok. Nekem elején 5-6 hét körül volt 2 napig ilyen. Azt mondta a doki, hogy pihenjek és semmi baj nem lett belőle!

Trita,
Nagyon szép gyerkőcöd van!:-)

Verus,
Remélem ilyen szépen és boldogan éltek még nagyon sokáig. Mindenki mástól és máskor boldog és szerintem ezt tiszteletben kell tartani.

Olyan érdekes, hogy egyre többen írjátok, hogy éreztétek a babát , de én még nem:-( Pedig férjemmel már teljes izgalomban vagyunk. Remélem karácsony környékén megérzem már én is a pocaklakó mozgását, főleg hogy UH-n mindig úgy izeg-mozog, hogy csak:-)

Képzeljétek hétvégén megvettük életem első kismama nadrágját és ruháját, meg nézelődtünk baba boltban. Nagy élmény volt:-)
Úgy várom már a májust!:-)
A pénztárcánkat viszont előre készíthetjük, mert babaruha, bútor, gyerekülés stb. egy vagyonba kerül, így első babát várva.

Szép napot mindenkinek!
Kari
(16+0)
kari
 
 


Beszéltem a dokival! Jövő szerdán megyek hozzá magánrendelésre, nem tudom hogy fogom kibírni addig. És akkor még csak megvizsgál, és ad beutalót ultrahangra. Mindegy, annyi jó benne, hogy addigra talán már lesz szívhang is. Alig várom, remélem minden rendben lesz... És azt is mondta hogy azonnal kezdjem el szedni az elevitet. A barnázás azt mondta nem gáz... :-) Hát ennyi.

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok,

Banya, sajna ehhez a témához nem tudok hozzászólni, mert nincs tapasztalatom, (menstruációm sem igen volt) csak amiket hallottam régről, meg olvastam, az azok amiket a lányok is írtak. De úgy tűnik a doki sem ideges, te is nyugodj meg. Az többet ér.

TRita, az én fiamnak is ez a szórakozása, megpróbálok róla képet felrakni... Kép

Pénteken én is vettem egy elegánsabb kismamanacit (az árát le se írom, dehát csak egyszer 40 éves a férjem Kép ), meg korábban vettem egy gumis farmer kismamanadrágot, de eddig nekem minddel az a gondom, hogy lecsúsznak. Pedig már "nagy" pocakom van.Lehet egy kertészgatyónál kell majd kikössek, hogy kényelmes is legyen...
Mindenki növessze a pocakját! Kép

Verus, továbbra is le a kalappal előtted, és én is gratulálok. Nekem sem volt sok kapcsolatom, de az első szerelem az első férjemmel nem jött össze. 11 évi együttélés után házasodtunk össze és nem értük meg az első házassági évfordulót. A második nagy szerelmem (az igazi), a második férjem, és már félidős voltam, mikor összeházasodtunk. Nem a gyerek miatt, ő csak "megsürgette" az eseményeket Kép

Exdeus, miért osztanánk ki a korod miatt? Bár belegondoltam, hogy mikor annyi idős leszel, mint én már kilencéves lesz a "babád". (és Verusról most nem is beszélek Kép )

Én a héten megyek AFP-re, jövő héten meg még egy UH-ra az idén. Mostanában nem érzek mocorgást, de volt egy kicsit fura érzésem, azt hiszem egy picit bekeményedetta pocim.

Szép napot,
Doren
16+2

Kép
Kép
doren
 
 


Trita, mekkora lehet a kép mérete? mert már iszonyúan lekicsinyítettem, legalábbis azt hittem és még mindig nem hajlandó a rendszer engedni, mert nagy a mérete. Vagy te milyen programmal kicsinyíted?
Köszi,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Megpróbálom mégegyszer Kép

Kép

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok Mamik!

1 hét hallgatás után visszatértem! Annyira, de annyira úsztam itt bent (pedig munkahely, nem uszoda), hogy összvissz 2x tudtam bekukkantani ide, de már akkor láttam, hogy nagyon megindult itt az élet!! Kép

Rókabarátok figyelem! Kép
Kitartás! Tudom, hogy nehéz, pl. ha nekem mondták volna 1 hete, hogy valaha lesz még olyan, hogy nem émelygek és rókázok a nap 24 órájában, tuti, hogy nem hittem volna egyetlen szavát sem!
Most pedig 1 hete béke és nyugalom honol a gyomromban!! Kép Igaz, 15+5-ök vagyunk már, tehát a bűvös 12 hét elmúlását mi is hiába vártuk...

És képzeljétek! Vasárnap Tarhonya valami bonyolult zongoraművet kezdhetett odabent tanulni, mert folyamatosan pici bökdöséseket éreztem!! Kép Kb. 5 percig teljesen egyértelműen kopácsolt a kis drága, annyira furcsa volt, és én annyira meglepődtem, hogy még vigyorogni is elfelejtettem! Utána persze hosszasan magyarázni kezdtem Tarhonyapunak, hogy milyen volt, és azóta folyton azt követeli, hogy mozgassam meg újra, mert ő sem akar semmiből kimaradni. (Bezzeg az ocsmány émelygős időszakomból nem akart részesedni...) Kép

Üdv mindenkinek!
T.
tarhonyanya
 
 


Sziasztok!
Akkor megnyugodtam, hogy a 16. héten kell AFP-re menni. Csak olyan furi volt először, hogy UH meg a 19-20. héten van... Kép Én a jövő héten megyek kedden (vagy szerdán).
Ági (15+0)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Még valami!
Én ajánlani tudom, hogy nézzétek meg a http://www.vatera.hu, és a http://www.teszvesz.hu oldalakat. NÉha még új cuccokat is lehet ott találni, és nagyon elfogadhatóak az árak (még ha a szállítást is beleszámoljuk, akkor is).

Tarhonyanya, grat Tarhonya új tudományához. Én tegnap a babanetes UH tárat tanulmányoztam, és oda az vagyon írva, hogy a 15. héttől már hall a baba, és hogy később az ismerős zenéktől megnyugszik. Rájöttem, hogy a miénk akkor nagyon nyugis lesz, mert most sem hall mást, csak a tam-tam zenét, és később sem lesz másként. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház testvérek
Veráska 30 Siófok 20 hét 5 nap 2006.04.26 Várpalotai kh. elsö baba
Clair 32 Bp. III. ker 17 hét 5 nap 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Acer 32 17 hét 0 nap 2006.05.22 Szt. István kh. fiú
(2004. 10. hó)
Tjuca 27 Budapest 16 hét 6 nap 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 16 hét 2 nap 2006.05.27 János kórház Laci
(2004. 01. 20.)
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 16 hét 0 nap 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 16 hét 0 nap 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 15 hét 6 nap 2006.05.30 Budai Honvéd kh. fiú (1991)
fiú (2004)
Tarhonyanya 31 Bp.. Tárnok 15 hét 4 nap 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 15 hét 3 nap 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004. 06. 26.)
AnnAnn 30 Hatvan 15 hét 1 nap 2006.06.04 MÁV kh. Hanna
(2003. 11. 04)
Exdeus 23 Szeged 15 hét 0 nap 2006.06.05 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Babszem27 27 12 hét 3 nap 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003. 09. hó)
Dalminha 25 Győr 11 hét 6 nap 2006.06.27 elsö baba
Veraa 30 11 hét 3 nap 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Verus 31 Baranya m. 11 hét 0 nap 2006.07.03 Pécs, Megyei kh. lány (93) fiú (95)
lány (97) fiú (01)
fiú (03)
Cila (Ildi) 34 Budapest 11 hét 0 nap 2006.07.03 Újpest
szülőotthon Levente
(2005. 01)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 9 hét 5 nap 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kanyin 33 Bp. X. ker. 8 hét 6 nap 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. lány (2,5 év)
Amica 32 Sopron 8 hét 4 nap 2006.07.20 Soproni kh. 3. baba
Majcsi 30 Budapest 8 hét 3 nap 2006.07.21 Szt. Imre kh. elsö baba
Banya 25 Pécs 5 hét 2 nap 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Gira 24 Szeged 4 hét 6 nap 2006.08.15 SZOTE N.K. Réka
(2005.04.18)</pre>

A mai tábla. Ha új adat van/módosítani kell szóljatok!
Megint mondom, hátha még vki nem tuja, h a táblázat a szülés várható időpontjából számítja ki a megadott napon a baba korát (egy átlagos 280 napos tehességre), általában az orvosok is ennek alapján írják ki az embert, ha vki ettől eltérést tapasztal, azt máshogy írta ki a dokija. 1-2nappal nem lőnek nyulat, úgyis az lesz a ritka, ha vki 40+0 korban fog szülni Kép
annann
 
 


Sziasztok,

Exdeus, a 18. heti Uh-ra már az AFP eredményed birtokában köll menni Kép Emléxem, nekem Hammával alig jött meg az eredmény, csak telcsin tudtam meg, m már aznap mentem a dokihoz, most sztem lesz 4 hét az AFP meg az UH között, ja nem, csak 3.

Tarhonyanya, nagyon aranyos Tarhonyapa, h nem akar kimaradni Kép Olyan jó puklikat meg vándorlásokat fognak még csinálni, ez most nagyon jó rész lesz - ha már rókakoma elment! Kép Már épp ideje volt, h jelentkezz!

Doren, lehet, h pihizned kellene, akkor nem keményednél - nemtom jól látom-e, de úgy érzem, épp eleget kell rohangálnod a majdnem 2 évesed után KépKépKép

Banya, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! Ugye nem görcsölsz továbbra sem? Mert az jó jel!! Kép A barna is lehet bármi, ahogy a piros is, de én úgy tudom, az előbbi rosszabb, ha kis menyiség. Hiába olvasol el ezt azt a neten, pontos adatot, úgyis csak az UH tud mutatni. Én nagyon parázós vagyok, tuti nem bírnám ki szerdáig + még az UHig, de Te legyél ügyes Kép

Új kismama ruhásoknak gratula Kép Nekem már nagyon jól mutat a pocim a kismamagatyóban, már csak picit akar leesni - ez is kb 1 hét kérdése sztem Kép De ha nem akarom, nem látják rajtam :P aztán ez se tart sokáig Kép

Kari, karácsonyig sztem biztosan megérzed, nyugi Kép Utána meg abba se fogja hagyni!

Gira, üdv itt! Nem semmi korkülönbség lesz! Én mondjuk akkor még nem is estem volna teherbe, 13 hónapig nem is menstruáltam KépKépKép Szoptatod még Rékát?

Megirigyeltem a csodás nagycipős képeket, éniséééééééniiiiis!
Ann
annann
 
 


Ann, én 20-án megyek ugye vérvételre, és jan. 6-án megyek vissza a Terhesgondozóba az eredményért, mert 11-én UH. Lesz 17 napjuk arra, hogy produkáljanak valamit!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kép
annann
 
 


Exdeus, biztosan meglesz! Nekem asszem pont 2 hét volt anno, most 3, de itt még az is van, hogy a NAAAAGY Bp-ről ide vidékre mikor gyün meg az eredmény... Védőnéni nagyon lelkes, aszonta felhív, ha megjött Kép (nem tiltakoztam)
Tegnap meg el voltam tévedve, aszittem már ma kell hajnalban kelnem, de átállítottam magam a jövő 7re Kép
A
annann
 
 


Annann,
Hű, micsoda helyes kiscsajszi ez a HammaBaba! Fogadjunk, hogy azóta végigpróbálta már az összes cipőt, ami otthon van! Kép Hát kellett ez Neked? Kép


Nem tudja véletlenül vki, hogy a 16 hetes AFP-nek mik a normál értékei? Én a köv. héten megyek és még időben el szereretném kezdeni a szokásos parázásom, amivel a környezetemben mindenkit a végletekig fel tudok bosszantani! Kép

T.
tarhonyanya
 
 


AFP ügyben körülnéztem: 0,7-2,5 a normál érték, akit érdekel, vagy hisz benne, vagy nem hisz benne, de kíváncsi, meg ilyesmi...
tarhonyanya
 
 


Sziasztok

Én ugyan itthon vagyok illetve dolgozom de valahogy már megint eltelt jó pár nap hogy benézzek és nem gyözök visszaolvasni. Számítógép ügyben a Levi is igen kreatív gépelni pórbál ahogy tölünk látja. Na meg az egeret rángatja de még nem köti össze. Az 5 éves unokaöcsém úgykezeli a gépet hogy é csak piskogok de a telefon sem okoz gondot a dvd is elmagyarázta hogy kell kezelni, úgyhogy ezek a gyerköcök a fejünkre nönek.

Látom sokan vásároltatok kismama nadrágot én még nem tudtam rászánni magam pedig a pocak nő. Én rókakomát nem ismerem (legalábbis terhesség miatt) de állandóan éhes vagyok rágom a gyümülcsöt de az kevés még éhesebb leszek ez szörnyű. Ja és állandóan álmos vagyk pedig a labor vérnyomás minden jó. Nem tudom mi lesz így a készülödéssel se ajándék se takarítás még sehol nem vagyok és állandóan felakarok boruln ivan más is így van tippetek?
Tündériek a gyerköcök legjobb játék ami a mienk illetve a mi kezünkben van.

Bocsi kicsit hosszú lett mennem kell met nyügös és apa nincs itthon.

C.
cila
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk ferjemmel egesz nap vasarolni, es Lilire edesanyam vigyazott. Nagyon jol sikerult. Szinte mindent megvettunk. Nem is volt olyan veszes tomeg a varosban.

Nagyon edesek a cipos kepek. Kép Ugy tunik, szinte minden kisgyerek egyik kedvenc szokasa ez. Kép

Verus: Ugy tunik mar nem lesz szuksegem a gyomberre. Kép Legalabbis remelem. Most mar jol vagyok. A gyomnrom nem faj. Kép

Exdeus: Nem lehet konnyu ferj nelkul. Kép En is nehezen birnam. Mit dolgozik a ferjed, hogy tavol van?

Kari: Hat tenyleg nem olcso a babafelszereles vasarlasa. Nekunk is nem keves penzunk ment ra. Szerintem most se lesz kulonb, mert Lili koltozik egy masik nagyobb szobaba, ahova kell neki agyat es egy par butort venni. Lili mostani szobajat pedig megkapja a kisebbik. Lili uj szobajat valahogy nagyon szepen szeretnem kifesteni, berendezni. Vegul is nincs nehez dolgom lakberendezo leven. Kép mar alig varom, hogy nekifoghassak a tervezesnek. Kép Csak ahhoz tudnom kell, hogy a masodik kislany vagy kisfiu lesz-e, ugyanis, ha a masodik is felno, akkor osszekerulnek egy szobaba.

Doren: en a kep meretet mindig 500x375 -os felbontasra tervezem. Nagyon edes a ksifiad a cipoben. Kép

Tarhonyanya: babamozgas. Kép Tenyleg nagyon jo erzes. Meg masodik babanal is. KépAFP erteket jol tudod, de ez korhazaktol fugg. Mindenhol maskepp van. Nalunk a SOTE-n azt hiszem a 0,8 az also hatar.

Ann: Hamma nem Hanna? Meg sose hallottam a Hamma nevet. Kép Egyebkent nagyon jol all neki az a nagy csizma. Kép

Felrakok egy kepet rolam es lanyomrol, hogy tudjatok arcot kotni a nevemhez. Kép A kep nalunk keszult. Nezzetek el nekem, hogy nem voltam kisminkelve es megfesulkodve. Csak ugy fel van kotve a hajam. Kép
Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Sziasztok!
Õk Márton és Janka.
Kép
Nekem is van huncut nagycsizmásKép
Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!
Rita, a férjem telefon- és hálózatszerelő. Most éppen a rácalmási kábeltévés hálózaton dolgoznak, mivel az előző alvállalkozót fenékbe billentették...
Nagyon hasonlítotok egymásra lányoddal! Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Imádnivalóak ezek a cukorfalat kölykök!!! Kép
Rita, tényleg nagyon hasonlítotok! Kép
Nekünk számtalan cipős + öltözködős képünk van, ez az egyik kedvenc foglalatossága...
Tarhonyanya, ne tudd meg néha mi van itthon - itt egy pár cipő, ott egy ruha stb. Néha azzal húzzuk egymást apával, h már megint hol hagytad a cipődet?!?!?!
Amúgy hidd el, nem kell sokat várnod, Neked is lesz egy hasonló izgő-mozgód, aki mindig kitalál valami újat... 1 perce pl. kiöntötte az etetőszék tálcájára a vizét és most hadonászik a tálcán a pohárral és felszólította a vizet, h vissza, vissza a pohárba!!
Sztem amúgy Tarhonya lány, úgyhogy még nagy öltözős is lehet Kép (nem mindig szoktam eltalálni Kép )

Rita, Hamma természetesen Hanna (a táblázatban így is írtam Kép), de ő Hammának hívja magát, így Hamma vagy Hamóka vagy Hamóca esetleg Hami, Hamókami + még vagy 30 néven fut. Kép

Ann
annann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: