Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Kismamik!

Ki hogy tervezi meddig fog dolgozni!Nekünk saját üzletünk van és én egésznap ülök! ez is fárasztó mert néha rám jön hogy aludnék délután! ha jól láttam többségetek otthon van a nagyobb babával.
tunka
 
 


Tunka: én simán alszom a fiúkkal délután Kép És mivel itthon vagyok velük, végig "dolgozni" fogok.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Az biztos hogy a lurkók túlszárnyalják az összes munkahelyet.
tunka
 
 

 
 

az biztos hogy a gyerkőcök túltesznek minden munkahelyen én legalább ülök te meg folyamatos akcióba vagy .de át fogom érezni a helyzeteteket ha megszületnek az ikreink.
tunka
 
 


Sziasztok csajok!

Én elég nehezen bírtam a meleget, ha lehetett, nem sokat mozogtam!
Pénteken voltam védőnőnél, és itt az lesz a protokoll, hogy az orvosom fog beutalni minden vizsgálatra.
Kaptam kiskönyvet! Kép

Én nem tervezek már sokáig dolgozni, szerintem még augusztusban max. Multinál dolgozom, és már nem akarok úgy hajtani, mint eddig. Itt viszont nem lehet csak kicsit dolgozni...és nekem most a baba a legfontosabb. Szerencsére, ha otthon leszek azért majd tudok mellette ezt-azt dolgozgatni.
Többiek hogy vagytok?
Vendég
 


Helló Lányok!

Én 1 hét múlva megyek először a dokihoz (addig szabin van), és szeretném magam táppénzre íratni, ha lehet az egész terhességet táppénzen tölteném. Nem tudjátok kiírnak mostanában a szülészek minden zokszó nélkül? Az elsővel (10 éve) tőlem kérdezte a dokim, hogy táppénzre akarok-e menni, és végig azon voltam, remélem most is így lesz.

A Maternától elmúlt az émelygésemKép

Üdv mindenkinek: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Mi ma vagyunk 10+1-ek. Dokinál jártam már, de védőnőt még nem láttam. Hova kellene menni? A lakóhely szerint illetékeshez, vagy oda, ahol szülni szeretnék?

Munkahely: mivel nekünk ő lesz az első baba, most dolgozom és mellette suliba is járok. Nagyon kemény dolog minden reggel munkába indulni, és késő este hazaérni. Olyan fáradt vagyok néha. Nem tudom, hogy meddig bírom majd, de csak addig fogok dolgozni, amíg nem lesz túl erős a terhelés.

Vitaminok: nekem elevitet javasolt a doki, de nem vagyok teljesen megelégedve vele, mert hát beszorulok. Így csak kétnaponta szedem.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

Én szeretnék végig dolgozni -amíg lehet - , mrt nem mindegy gyed szempontjából...

Bár, ha az előző évi átlagkeresettel számolnak, akkor lehet, hogy januártól én is elmegyek táppénzre.

Védőnőt nem lehet választani, a lakóhely (tartózkodási hely) szerint illetékes védőnőhöz kell menni.

Az én tanácsadó dokim (nekem 2 van; egy szülész-nőgyógyész -válaszott doki, és egy védőnői tanácsadáson jelenlévő doki) azt mondta, hogy ha úgy gondolom, rögtön kiír. Manapság szerintem igazán elsődleges lett a mama-baba egészségének megőrzése, kímélése, és szerintem a legtöbb helyen ezt az elvet követik.
csirippiri
 
 


Marianka
Mehetsz a bejelentett lakcímed szerintihez, de mivel majd ki fog járni a babához a védőnő , szerintem érdemesebb a tartózkodási helyedhez tartózóhoz menni, akkor is, ha nem vagy bejelentve oda...

Munka: én dec elejéig tervezem a munkát (febr elején szülök), mondjuk dec. 31-el eleve lejár a szerződésem, szóval nagyon sok további lehetőségem nem is lenne...

Valakinek van tippje székrekedés ellen? Õzike hozzám képest :-( És már 4 napja mondhatni semmi, és már feszülök is... (bocsi) Szilva és szilvalekvár kilőve, az nem használ... :-(

Titati
titati
 
 


Csirippiri
Így van, ha a dokinak azt mondod, hogy nincs kedved dolgozni, azonnal kiír, mindenféle indok nélkül...
titati
 
 


Titati, esetleg egy kanál szilvalekvár és utána 2 dl langyos víz....nehéz, de ezt szokták ajánlani.
Vendég
 


Titati, esetleg egy kanál szilvalekvár és utána 2 dl langyos víz....nehéz a langyos víz része Kép, de ezt szokták ajánlani.
Vendég
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk. Épp a hűtőnket olvasztom le. Szegény hűtőt ez a hőség megviselte egy kicsit.

A hétvége nálunk jól telt, Balcsin voltunk, így a hőséget is könnyedén viseltük. Eltekintve az esti rosszulléteimtől. Pedig a múltkor már múlni látszott (még le is kopogtam), tehát nem ér, hogy most már megint van. No mind1. Közeleg a 12.hét. Kép

Védőnőhöz valóban a lakóhely szerintihez kell menni.
Betegállomány: én tavaly azon voltam a szülésig, nekem úgy volt, hogy a körzeti tartott betegácsin, és a nőgyógyásztól havonta vinni kellett neki egy igazolást, hogy kéri a betegállományban tartásomat. Így minden gond nélkül ment a dolog.

Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Titati! Tudom ajánlani (nekem bevált szer volt korábban is) a másnapos csirkehúslevest felforralva. (csak levet igyál)

Vagy nekem még meg szokta hozni az olajban sült hasábburgonya. Az tuti.

Ha nincs más - persze erről konzultálj az orvosoddal - Hunyadi JÁnos vizet kell inni, 0,5 decilitert.

A védőnőm azt mondta, hgy arra nagyon kell figyelni, hogy vaskészítményt és magnéziumkészítményt egyidőben nem lehet szedni - minimum három óra kell a két bogyó bevétele között - mert székrekedést okoz. Én erre nagyon figyelek, egyelőre nekem még nincsenek ilyen problémáim. (Csak el ne kiabáljam!)

A langyos víz segít, negyedóránként 2 dl 3-szor, 4-szer, azután gyenge hasmasszírozás.
(ezt csak hallottam, még nem próbáltam)
csirippiri
 
 


Sziasztok!

Titati: Tamarin lekvárt tudnék javasolni Neked. Ezt herbáriákban, nagyobb gyógyszertárakban lehet kapni. Nekem ez a készítmény bevált. Nem tudom, hogy szedsz-e valamilyen vitamint, de nekem az elevittől lett hasonló gondom.

Kérdés: nekem vidéki állandó lakcímem van, de Budapesten élek, itt ideiglenes címem sincs. A háziorvosom is vidéken van, a választott nőgyógyász szintén pesti. Mit javasoltok, hogy minden rendben legyen a papírokkal?

Munka: szerencsére nekem normálisan bejelentett munkahelyeim vannak, de abban biztos vagyok, hogy két helyen párhuzamosan nem fogok dolgozni. Ráadásul az egyik helyen sokat dohányoznak, amit különben sem bírok. Úgy gondolom, hogy megpróbálok decemberig maradni (február végén fogunk szülni/születni), mert anyagilag úgy lenne a legjobb. De ha korábban érzem majd úgy, hogy nem megy a munka, akkor otthon maradok, mert a babánál és a családnál nem lehet fontosabb semmi. Persze azelőtt még egy alapos lakásfelújítás előtt állunk...(fürdő, konyha, no meg a dolgozó kiürítése, hogy legyen egyszer babaszoba) Van még valaki, aki hasonló cipőban jár?

Most voltam az utcán, baromi meleg van főleg a napon. Szóval vigyázzatok, mert én beszédültem egy kicsit, és megint jött egy kis émelygés.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok! Mindenkinek jó melegtűrést kívánok! Kép
Én nehezen bírom bevallom! Folyik rólam a víz!
Ma voltam védőnőnél. A vizeletem rendben, de azt mondta hogy a vérnyomásomat túl magasnak tartja, úgyhogy most 1 hétig napi 3-szor meg kell mérnem és le kell jegyeznem az eredmény!

KépKép
nicika
 
 


Szia Mariannka!

Azt tudnám javasolni, hogy a tartózkodási helyedet jelentsd be - ha életvitelszerűen Budapesten tartózkodsz - az okmányirodában, mert egyébként nem könnyű megoldani a helyzetet.

/Egyébként szabálysértést követ el, aki a tartózkodási helyének címét a települési önkormányzat jegyzőjének nyilvántartás céljából 3 napon belül nem jelenti be./ A rendőr igazoltatás alkalmával hivatalból is feljelenthet./ Bár, ilyen esetben, ha azt mondod, hogy legalább 7 hónapja nem jelentetted be az új címed (tart.hely), akkor a cselekmény elévül.
/Bocsi, kicsit eltértem a tárgytól - szakmai ártalom./

Egyébként az orvosok szempontjából mindenképp érdemes bejelentkezned, ha Budapesten fogsz maradni a későbbiekben is. Ha nem, akkor a védőnővel, háziorovossal kell megbeszélni.
/szerintem/

Én nagyon rosszul bírom a hőséget, ez apárás még rosszabb, mint a "sima" meleg.

Nálunk a lakásfelújítás a szobákra korlátozódnak, és mi augusztus végén remélhetőleg! túl leszünk rajta. Az én picikénmnek egyelőre nem lesz saját szobája, velünk lesz - úgy 1-1,5 évig. (terveink szerint), bár lehet, hogy fél év után úgy döntünk, hogy megint felforgatjuk a házat...
csirippiri
 
 


Sziasztok!

Csirippiri: köszönöm szépen a jótanácsot. Már akcióba is léptem és kértem időpontot az okmányirodában, mert az orvosokat mindenképpen mihamarabb el kell intéznem. Azt hiszem, hogy a következő lépés az lesz, hogy keresek egy háziorvost a közelemben. Mert hát mégiscsak Pesten élek, nem vidéken.

Köszi a segítséget:

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Nicika!

Ha szereted a fokhagymát, fogyassz sok fokhagymával ízesített ételt! Nagyon jó vértisztító és vérnyomáscsökkentő. Nekem a magas vérnyomás elkerülése végett - igaz ez túlsúlyból fakad - sószegény diétát javasolt az orvos. Semmilyen ételt (még a paradicsomot sem(!) :-(szabad megsózni. Ez pár napon belül normalizálja a vérnyomást.

Ha elfogadsz tőlem valamit, ha lehetőséged van napjában többször tusolj langyos vízzel, mert a megemelkedett testhőmérséklet (ebben a kánikulában nem ritka) is okozhat magasabb vérnyomást.
csirippiri
 
 


Mariannka, nem irigyellek a lakásfelújítás miatt...Nekünk szerencsére ilyen projekt nincs, dehát a bébi érkezésére azért nálunk is kell majd alakítani a berendezéseken.
Nicika, hát neked sem egyszerű, mindig van valami, amire oda kell figyelni! Kívánom, hogy innentől most már ne legyen semmi gondod! Kép
Nekem szerencsére jó volt a vérnyomim pénteken. És örültem, mert egy tök fiatal, szimpatikus védőnénit fogtunk ki! Lelkes volt, segítőkész, együttműködő, de nem túlbuzgó, szóval örömmel megyek hozzá havonta. Kép

Annyira lassan halad az idő...aug. 23-án lesz a köv. UH.....én még csak 6+6 idős koromban láttam a babát, és már annyira szeretném újra. Kép Izgi ez a várakozás, de már gyorsabban telhetne az idő.
Vendég
 


Sziasztok!

Elkezdtem barnázni tegnap éjjel, ma egész nap fekszem, de még mindig van egy kicsi. Mindkét orvosom szabin van, az egyik talán holnap már lesz. MEGÕRÜLÖK!!
Nem bírom ezt a bizonytalanságot, hogy nem tudom mi történik odabenn.
Lehet, hogy a másik baba nem felszívódik, hanem most megy el, a legrosszabbra meg nem is merek gondolni. A doki mondta ugyan, hogy vagy felszívódik az egyik pici, vagy lehet vérezgetek. Mondta semmi pánik, fekvés. Ezt akkor mondta, amikor 6 hetes voltam. Ma kezdtem a 10. hetet. Lehet, hogy eddig elhúzódott a dolog? Hiába mondta, hogy ne izguljak, ez azért nem könnyű.
Örülök, ennek a fórumnak, mert igazán jól esik kiírni a dolgokat, mintha egy kicsit segítene. Nálunk egyébként még senki sem tudja a családban, hogy babát várunk így nekik nem tudom elmondani csak nektek.

Remélem mindenkivel minden rendben (a meleget kivéve) és "robog" a 12. hét felé.
platipus
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti: köszi az együttérzést. Nem egyszerű a mesterek közelébe jutni, nem is beszélve arról, hogy rá sem fogunk ismerni a lakásra a por és az átalakítás miatt. Ráadásul én szinte mindenféle festékre, építőanyagra, ragasztóra, stb. vacakra allergiás vagyok.

Platipus: kitartás, a lényeg az, hogy megnyugodjon a lelked. Azt érzik a bentlakók is, és akkor nem lesz semmi baj, meglátod.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Csirippiri! Szeretem a fokhagymát! Parizerkockákkal szoktam összesütni egy kis olajon és az mustárral nagyon fini! Kép

KépKép
nicika
 
 


Valamiért nem mqködik nekem. Próbaüzenet)
csiricsi
 
 


Sziasztok! (bocs, valamiért szenvedek ezzel a fórummal) Most leletem erre a fórumra, szeretnék én is csatlakozni. Én 30 éves vagyok, elsQ kisbabát várom, aki 10 hetes 3 napos (az uh szerint). Szerintem fiatalabb a gyerköc. Szerintetek mennyit tévedhet az uh? Bár szedem az elevitet, talán az is befolyásolhatja... aszonták egy hete 3 cm-es a kicsi. Étvágyam egyáltalán nincs, nemtom ez normális-e? Állandóan félek, h valami baja lesz a gyereknek, mert nem tudok rendesen enni. Jó lenne tudni, h másnak is volt-e hasonló problémája.
csiricsi
 
 


Üdv itt! Úgy konkrét étvágyam sokszor nekem sincs! Viszont ha üres a pocim a szervezetem jelez hányingerrel! Aztán ha eszek már kutya bajom! Próbálj sokszor keveset enni! Csipegetni, falatozni! Én pl ebéd készítés alatt általában jól lakok a sok kóstolgatás miatt! Kép

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!
Hát... a kaja nálam az ellenkezője: MAJD ÉHEN HALOK! Kb. 3-4 óránként, igaz hál I. nem bírok túl sokat enni egyszerre, de már így is sikerült 2 kg-t híznom, így 7+1 hetesen. Az előző terhességeimmel is zabáltam végig.

Csirippiri!

Én most kérdeztem ki a munkügyest töviről hegyire a könyvelőmnél. A táppénznél és a GYED-nél, valamint a szülési szabinál is az előző év átlagkeresete számít.
Csak, ugyebár nálunk "2006 tavaszi babásoknál" ez két különböző évet jelent. Ha ebben az évben táppénzre mégy a múlt évi keresetedet veszik alapul. A baba viszont jövőre fog megszületni, Gyed-re a szülést követő 5. vagy 6. hónaptól mhetünk (addig szülési szabadság: Tgyes) és annak a számításához már a 2005 évi keresetet veszik alapul ( a táppénz nem számít bele). A gyed maximálva van 83.000 Ft/hó.
Nekem legalábbis ezeket mondták. Ezért mi visszamenőleg erre az egész évre valószínű megemeljük a fizumat, hogy a max. Gyedet kapjam.

Amíg nem szedtem a Maternát nem volt szurulásom, viszont egész nap rosszul voltam és émelyegtem. Most egész nap jobban vagyok, de széklet=0.
Bocs, ha túl sokat dumálok.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Én még a védőnő szerint semmit sem híztam! Azt mondta hogy nem bánná ha ez a 16. hétig így is maradna! Azt mondta nagyon figyeljek oda az étkezésre! És azt hiszem én szótfogadok neki!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok Mamik!

Ebben a topikban utolsó hozzászólásomat intézem hozzátok, ugyanis csütörtök du. (drámaian kifejezve) elkezdett haldokolni a kisbabám. Elkezdtem barnás-rózsaszín trutyit eregetni magamból, amiből péntekre már mensi szerű vér lett. Csütörtök este uh vizsgálat után azt mondta a doki, hogy ne számítsunk babára, de azért pénteken még egy másik orvos is megnézi. Persze az egész éjszakát végigbőgtem, gondolhatjátok. Pénteken a doki azt mondta, hogy szép szabályos a petezsák, de szikhólyag nincs benne. Várjunk hétfőig, hogy mi lesz. Egész hétvégén feküdtem és persze fájt a hasam és véreztem, sok remény nem volt, de mi mégis reménykedtünk. Aztán ma reggel sajnos egy tök üres uh kép fogadott, némi bentmaradt alvadt vérdb-al, amit műtéttel ki is tisztítottak. Nagy vonalakban ennyi. Most férjemmel szenvedünk és nem értjük, hogy mi történt?!
Nagy vonalakban ennyi.
Látod Lola Én vígasztaltalak, hogy együtt szülünk, erre tessék, ez lett.

Nicika!
Érthető okokból így a táblába kerülésemmel sem kell fáradoznod.

Szóval nem jövök többet, de Nektek azért további jó babavárást és jó egészséget, mamiknak és babuciknak egyaránt!

MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Emese: sajnálom Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szonibaba!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult.

Vigyázz magadra!

Puszi: Piroska
csirippiri
 
 


MSE
Én is sajnálom Kép
Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szonibaba!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult.

Vigyázz magadra!

Puszi: Piroska
csirippiri
 
 


Szonibaba, nem találok szavakat, azt hiszem, ha valaki átérzi a bánatod, akkor azok mi vagyunk!
Vigyázz magadra, és sok sikert a továbbiakhoz!!

Eszti
Vendég
 


Szonibaba!

Nagyon szomorú vagyok, sajnálomKép
Vigyázz magadra!

Nekem tegnap este és éjjel is szurkált a hasam, nem emlékszem, hogy a másik kettőnél volt e ilyen.Szokott valakinek sokat szurkálni??

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Becsi!

Nekem feszülni szokott, arra a védőnő azt mondta, hogy magnéziumtól elmúlik... Úgy is lett.
csirippiri
 
 


Szonibaba!

Remélem még olvasol bennünket és eljutnak hozzád a vígasztaló szavak, bár tudom, hogy ez nagyon kevés és nem igazán segít a bánatodon.
Sajnos én is fekvésre és kíméletlen várakozásra vagyok ítélve, de én azzal "vígasztalom" magam, hogyha most elmegy a baba, akkor valószínűleg genetikai probléma áll a háttérben.
Tudom, hogy ez sovány vígasz, de valahogy muszáj feldolgozni és okokat találni.

Szoni, ha úgy érzed, hogy segít, ha kiírod a problémákat, akkor szívesen meghallgatunk. (Remélem írhatom ezt a többiek nevében is.)
platipus
 
 


Becsi, nekem se szokott szurkálni (bár a dokim is és a védőnéni is mondta, hogy lehet ilyen), nekem is csak feszül néha. De annyira nem, hogy magnéziumot vegyek be. (lekopogom) Kép
Vendég
 


Szonibaba! Nem is tudom mit mondjak! Nagyon-nagyon sajnálom!

KépKép
nicika
 
 


Szonibaba:
Nagyon sajnálom :-( És sok erőt a történtek feldolgozásához!

Becsi:
Nekem szokott szúrkálni, amikor fáradok. De ma pl reggel is szúrkált erőtejesen mikor jöttem dolgozni.

Esztipeszti:
Este szilvalekvár és 2dl langyos víz elfogyasztva, de semmi :-(
Most vette lenmagot... hátha az segít majd...
titati
 
 


Titati, én úgy tudom, hogy a rostok segítenek ilyen esetekben, pl. búzakorpa joghurtban, vagy valamibe belekeverve.
Előbb-utóbb kell, hogy legyen eredményKép
platipus
 
 


Titati, még annyit próbálj ki, hogy ne este végezd el a szertartást, hanem felkeléskor rögtön éhgyomorra. Elvileg ezeknek azonnal kellene hatniuk, és az éhgyomorra bevitt szilva+langyosvíz (jó érett szilva legyen, ami már nagyon leveses, vagy aszaltszilva, de szerintem a nagyon érett őszibarack is jó) elég jó bomba szokott lenni. Kép Este már tele a pocid, és nem olyan hatásos.

Többet nem tudok én sem...Kép Kép

Nicika, hogy áll a vérnyomid? Kép
Vendég
 


Köszi csajok, veszek magnéziumot aztán meglátom....

Titati én alapból székrekedéses vagyok, így most különösen.
Én most néha Laevolac szirupot rakok vízben és azt iszom, ez szinten tart.
Jó még az aszaltszilva, a Tamarin lekvárnál van külön olyan ami jó kismamiknak.
Előző terhességemnél ami nagyon bevált az az volt, hogy minden étkezés előtt megettem egy almát héjával együtt, semmi gondom nem volt.
Most még az őszibarack is segít.

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Szonibaba: nagyon sajnálom, ami történt és "csak" azt kívánom, hogy legyen elég erőd a történtek feldolgozásához.

Titati: továbbra is a tamarin lekvárt ajánlom. Nekem bejött.

Kérdés: mivel útban van a lakásfelújítás, és nincsenek mesterek: nem tudtok ajánlani egy ügyes, megbízható burkolót Bp közelében?

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Szonibaba! El se tudom mondani mennyire sajnálom! Sok erőt a feldolgozásához!
tunka
 
 


Sziasztok Lányok!
Platipus! Hogy vagy?

Pozitív gondolat mindenkinek! Én is néha félek hogy ne történjen baj de ilyenkor mindíg a körülöttem lévő kismamikra vagy nem rég született babákra gondolok, hogy nekünk is sikerülni fog, és minden rendbe lesz! Mi minden tőlünk telhetőt megteszünk! Tegnap az egyik ismerősünknél voltunk 2 hónapos lesz a pici hát elolvadtunk tőle!ilyen szép és értelmes tekintetű babát még nem láttam. Meg is fogtam de nincs sok tapasztalatom és olyan izgalommal tartottam.gondolom ha nekünk is meglesznek a babáink minden természetesebben fog menni!

Voltam a védőnőnél van kiskönyvem! Nagyon aranyos volt! szerdán megyek vér és vizelet vizsgálatra és remélam a doki megmutatja megint a babókat! Mikor válik elvileg láthatóvá a nemük.
tunka
 
 


Tunka: elméletileg a 12. hét körül alakul ki a nemiszervük, de látni a 18. hét körül szokták legkorábban.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szonibaba!
Nagyon szomorú vagyok és nagyon sajnállak, remélem sikerül idővel túllenni rajta. Kívánom, hogy sikerüljön legközelebb minden probléma nélkül!!!

Titati:
Nekem a kovászos uborka leve vált be, de nagyon!

Mariannka: Nekünk van egy ismerősünk, akinek burkoló vállalkozása van, nálunk is ők csinálták. Nagyon precízek, nem kapkodják el, mindent tökéletesre csináltak. Adj egy e-mail címet ha gondolod és megírom az elérhetőséget.

Platipus: Remélem Veletek minden rendben lesz, pihenj sokat!

Tünde (12+5)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Becsi!

Én Magne B6-ot szedek, naponta 2X1-et. (ennyit írt az orvos, plusz vasat.)
KÉpzeljétek, tegnap megjött a véreredményem: a fehérvérsejt (4-10 között normális) 10,30, a vas (6-26 között normális) 32,3. Ráadásul a vasat a vérvétel után kezdtem el szedni...

NIncs ötletetek, hogy miért olyan magasak ezek az értékek, mikor gyerekkorom óta vérszegény vagyok? A többi eredmény mind határértékeken belül van.

A székrekedéshez: most jutott eszembe, hogy a Diákcsemege (szárított gyümölcsök, magvak keveréke) is hatásos szokott lenni nálam. (éppen azt rágcsálok)

Nicika! Mennyi a vérnyomásod? (nem is hallottam még ilyen kajáról, amiről írtál, de jól hangzik...)
csirippiri
 
 


Eszti! A vérnyomásom még mindíg 120 körüli! Na de megmutatom és mondhattok véleményt!
Tegnap 13:00 120/69 Pulzus:81
Tegnap 20:00 128/73 Pulzus:73
Ma 8:30 97/54 Pulzus:54
Ma 11:00 112/64 Pulzus:84

Ja és mi ma már megkezdtük a picurral a 12. hetet! Kép

KépKép
nicika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: