Új privát üzeneted érkezett!

JAjj de édesek meg kell őket zabálni :wink: :roll:
Vendég
 


Csilla :)
Nagyon édesek a gyerkőcök :lol:
Pomáz azért nagyon jó hely :lol: Valami mindig rossz, de az egyenleget kell nézni, és az a jó oldalára billen :lol:

Képzeljétek, ebben a hónapban Brigi 40 dkg-t hízott :lol: Mitől függ ez? Igaz, hogy már jobban eszim a főzeléket, de szűk 1/2 üvegnél nem eszik többet. Ezt kapja 11-12 közöt, majd délután kb. ugyanennyi bébidesszert. Ezenkívül szopi ezerrel, és most ezen a felálláson nem is szeretnék változtatni, elégedett vagyok :lol:
És kint van a 8. foga :roll:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Hát nem sokat kellet visszaolvasni... hol van mindenki??? :lol:

Nagyon jók a képek!

Csilla: remélem hamar sikerül asszimilálódni a pomázi környezetbe! Írjál majd hogy megy a dolog. :P Sütitek már a pizzákat???

Nelli: Ennek a hízás-dolognak a megfejtését már én is feladtam. Tamara annyit eszik, mint egy kis viziló: reggel szopi, 11 körül gyümi rizzsel, délben szopi, alvás után főzi+ szopi, 5 körül gyümi, 7 kor sinlac erős 2 dl, jó sűrűen, néha gyümölccsel, este szopi. Nagy reményekkel vittem el megméretni, és alig hízott megint valamennyit, még mindíg csak 7600g. Na mondjuk nem kelti egy beesett sovánka nőci látszatát, de hogy ilyen lassan gyarapodik? Valószínű még mindíg az első idők másfél kilós hízásai élnek erősen emlékezetemben.

Szombaton elmentünk a Kikába szőnyeget, meg ezt-azt venni. Okos anyuka (ez lennék én) kiszúrt egy édes játékot a gyerek osztályon és megmutatta kisdednek. Kisded rárabolt és onnan kezdve nem volt hajlandó elereszteni... Nincs mese szerelem volt első látásra. Miután valahogy sikerült lefejteni róla ujjacskáit, olyan éktelen visításban tört ki, hogy csak nevetni tudtunk rajta. Két okos, és következetlen szülő fél perc fejvakargatás után mit csinál? Igen! Megveszi sikongató lánykának a méregdrága cuccost. De: írásban lefektetve: először és utoljára!!! Többet hisztiért semmit! Megmutizom: (azért ennyire drág nem volt)

http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=872#

ui: anyukának is marhára tetszik.... :oops: :oops:
ui2: szőnyeget meg ezt-azt persze nem vettünk....

Csajok, írjatok mi van veletek!!! Mindenki!
v.erika
 
 

 
 

Sziasztok!

Élünk mi is, csak totál el vagyok veszve. Kitört a szorongási láz, ha nem lát, sikolt, a wc-re is jön utánam...hát ennek különösen örülök! :D
Négykézlábazik, kicsit bénán még ugyan, de mászik, tündér pofi!
Erika, megértelek, nálunk is ez van, ilyenkor kapj elő valami mást! Olyan, de olyan akaratos! Úgy tud hisztizni, el sem tudjátok képzelni arról a drága mosolygós aranyfalatról, pedig azzal a klasszikus odavágom magam a kiságyhoz effektussal jött valamelyik nap. De most ráengedtem az anyai szigort, úgyhogy mostmár kicsit rendeződött. De a napi 2-3 X fél óránál nincs több alvás nappal. Az esti 1 kelést meg tartja, de kómál is vissza azonnal. Még mindig nem jó a tápszer, csakhát annyi van még ebből, hogy muszáj ezt meginnia...mert én nem fogom helyette! :D
Röviden ennyi, meg persze a suli, de azt hagyjuk!

Csilla, de jók a képek, úgy örültem nekik! :D
Manóci! Hannus nagyon édes bogárka, mennyire ügyik már, azta! :D
Nelli! Azért az is jó, hogy már ennyit legalább eszik Brigi. :)
Ildi! Mért nem kajabáltál rám? Én nem láttalak, de kár, jó lett volna talizni veletek. Mennyire más lett csajod arca, annyit változott, persze még szebb lett, nagyon édes! :D
Nyuff: Maja is egy gomba! Jó volt látni a webkamerán! :D

Súly: 9 kilót elhagytuk már, leszakad a karom...

Teszek képeket, és megyek csicsizni, mert holnap szemész...Kisteleken! Hát mi tagadás, ott olcsóbb! :oops: :D

Igyekszem jönni, csak legyen mire regálni! :D

Kép Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja fog nuku, társulunk Manóci! :lol: De ez látszik is az üres ínykivillantós képen! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Fogunk még nekünk is hiánycikk... Akkor már 3-an vagyunk.... :lol: A fogatlanok bandája. Milyen jó filmcím....... :lol:
v.erika
 
 


Sziasztok!!

NEm voltam ezer éve, mentségemre legyen mondva, hogy kocsibeállót építtettünk (vagyis én, két gyerek mellől állandóan kirohangálva, közben a frász kerülgetett, hogy mit művelnek bent), aztán jött a pakolás (holnapután hajnalban indulunk Stubaiba), ja és még párocskám kitalálta, hogy l omtalanítsunk is, azalatt lesz, hogy nem leszünk.
Közben Lilla náthás ezerrel, napi 5ször szívom az orrát, m a beruháztam egy elemes orrszívóra. Vaterán vettem, de tuti após törte el, amikor nekiállt benne elemet cserélni. :x :x Szóval most megint nem tudom, hogy oldom meg kint az orrszívást, a porszívót csak nem visszük a vonaton. :lol: :lol: :lol:
Jó hír, hogy péntekig megint nem sztrájkolnak a MÁV-osok... :lol: :lol: Így oda már el tudunk menni, csak vissza is tudjunk...

Nelli, gratula a hízáshoz, és én sem értem. Lilla is kb ugyanennyiket eszik, illetve talán most már fél üveggel délben, féllel este. És megint hízott fél kilót, most annyi, mint Emmababa, 9 kiló... :roll: :roll: Szóval ez is bizonyítja, hogy rá kel hagyni, ő tudja, mikor mennyire éhes...

Erika, hajrá anyai szigor!! :lol: Mi szőnyeget általában a Diego-ban... (És ott babarészleg sincs... :lol: )

Dincus, a képeken Emma hozta a formáját. Nem gondolkozol azon, hogy valami babamodell helyre beküldöd a képét?

Csilla, még mindig furdal a kíváncsiság, hogy a mai világban hogy lehet ilyen gyorsan házvásárlást, költözést lebonyolítani, ráadásul gyerek mellet... :roll: :twisted: Ügyik vagytok!!!

Búcsúzom úgy egy hétre.. Szorítsatok, hogy el tudjunk menni. és senki se legyen beteg, stb. stb...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvih: nem tudom hol fogtok lakni, mi egy ap.házban voltunk és ott volt porszívó! Vidd el a szívót, hátha lesz nálatok is. De tudod mit? Inkább múljon el addigra a nátha!!!!
Pihenjetek, síeljetek jót! :D
v.erika
 
 


Szilvi :)
Még mindig jobbulást!
Én is kaptam névnapomra Öcsélméktől egy elemes orrszívót, de én csak éjjel meg elmenéskor fogom használni, mert fenntartásaim vannak a hatékonyságát illetően pl. ha már nem elég erős az elem benne.
Én kölcsön tudom adni, ha el tudsz érte jönni!

9 kg? nagyon masszív csak Lilla baba :lol: És még mindig nem láttam képet róla :(

Dincuska :)
Szintén 9 Kg? Ő is masszív, de nagyon édes :lol:
Hiszti :( És még meddig lesz :(
Nekem Brigi még nem kezdte el. Csak nézem, mikor elveszik tőle a játékot a nagyok, és ő csak néz ártatlanul. Mindig az jut eszembe, nem tart sokáig ez a mennyei állapot.

Fogatlanság: hát nekünk a 8. van kint.

Erika :)
Klassz a játék! Azért még talán annyira nem jut el a kicsi tudatáig, hogy hisztivel el lehet mindent érni, de nemsokára már igen :lol:

Képzeljétek, hosszú hónapok óta keresem egy régi jó barátnőmet, és most végre regisztrált az iwiven, és megtaláltam :lol: Annyira örülök neki :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvi :)
Még azt szerettem vona írni, hogy ne bándd, hogy lett 2. gyereked! Lehet, hogy átmenetileg nem lesz elég időd Dorkára, meg egy kicsit más lesz a kapcsolatotok, de az nem lesz rosszabb, csak más, és egy gyereknek a legnagyobb ajándék egy tesó!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok csajok,

a napra nem eml;kszem, mikor voltam utolj'ra.
L'tom, mindenki szepen novoget, fejlodik, a fogacskak is elobukkannak/nalunk meg egy sincs

nem tudom, mi van a bill.vel, nem akar ekzetet irni, igy a nelkul irok inkabb :shock:

nagyon dragak a gyerekek, mind, kivetel nelkul. szoktam olvasni benneteket, csak az irasra nem jut idom. Koltozni fogunk, emiatt megint nem fogok tudni jonni.

azert igyekszem visszaterni hozzatok majd surubben,ha lecsengett a koltozes.


Csenge 7.5 kg, maszik, amint meg tud valamiben kapaszkodni, mar fel is all, szo, nem lehet egy percre sem felugyelet nelkul otthagyni- gondolom, ez persze nem csak nalunk van igy...
Enni szinte mindent eszik mar,nincs olyan, ami nem izlik neki,es tejem is van meg boven.

dobok par frisset, es ezzel most bucsuzok is toletek, pussz

Kép Kép Kép Kép

Kitta
kitta
 
 


Csilla,Pomáz :wink: klassz hely!!!Ügyik vagytok mindennel.És a Pizzázó??Mikor nyit?
Elmoval most mi legyen?Lesz valamikor tali, vagy inkább elpostázod??
ugye elraktad nekünk? :wink:

Kitta,Jó hogy jöttél, arik vagytok a képen!Jó költözést, majd jelentkezz.:wink:

Szilvih,már úgyse olvasod, de jó síelést, és ne legyetek betegek!!! :P

Dincus,9 kg????????????????? :shock: :shock: :shock: aztaaaa 7 hósan :lol: :lol: :lol: igaz mi se vagyunk az 5 kg-al az átlag de ti se vagytok semmi :P :P
Elhiszem, hogy leszakad a karod.És a hátad nem fáj?
Nagyon cukik a képek :wink:

Nelli,barátnődhöz gratula, tök jó így rátalálni egy régi ismerősre :)

Erika,játék :lol: :lol: mi is jártunk már így :wink: De Esztinél, hála istennek Hannus nem ilyen akaratos még egyenlőre.Vagyis van hiszti, ha elveszek vmit tőle, de le tudom kezelni pill. alatt :P Szerintem megedződött már Eszti mellett.Mert ő viszont.................fú durva.Csak az övé lehet minden, elég irígy lett :? Ez van, majd visszakapja Hannustól, ha megnő :lol: :lol:

Többiek?Timi merre?Ildi, Szilvy?Olyan rég voltatok

Ha mindenki megjön, meg nem lesz beteg lesz valahol tali?
manóci
 
 


Helló!

Megvagyunk, mi is, csak ezer dolgunk! :) Különben is raktam fel képeket, és nem sokan reagáltak rá, csak az utánunk jövőkre, szóval megsértődjek??? :shock: :evil: :wink: :lol:

Mi is fogatlanok vagyunk...

Kitta, jók a képek, édi Csenge, nekünk is ennyi hajunk van! :D te is fehér holló vagy errefelé, de nem baj, jobb, mint a a semmi! :D

Szilvih, jó síelést!

Dincus, nem semmi kis vasgyúró a csajszi! :)

Erika hiszti :( én még nem tudom milyen a csajos, a fiúsat talán könyebb kezelni... bár ők is tunak néha, főleg Roli...

Hétvégén csatában voltunk, a tavaszi hadjárat győztes isaszegi csatájáról minden évben megemlékeznek a helyike, felvonulás, csatajelenet, ágyúdurrogás, jó buli! idén már a fiúk is vonultak, Mina meg egész jól bírta a dörgést! :)
Kép

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi,Én nem veszem magamra, mert reagáltama képeitekre :wink:
De igazad van, rosszul tud esni az embernek, ha a sok kép közül az övét felejtik el pont :(

Amúgy nagyon jól néznek ki a kis népművészeti ingbe, a csatázók :lol: :lol:

Fogatlanokhoz csatlakozzzz :P :P
manóci
 
 


Móni, ;) tudod, nem is rád gondoltam! :D

Anyum varrta ám a rucit a fiúknak! Már Minát is várrja pár garnitúra néptáncos viselet, még amit mi hordtunk a hugaimmal annó! 3 éves korában ő is kezdi majd az ipart! :D

Lassan összehozhatnánk egy újabb talit! Mehetnénk sétálni, a múltkor úgyis elmaradt! :)

KépKépKép
dikó1
 
 


Manóci :)
Az igaz, hogy külön nem írtunk neveket, de írtuk a képdömpingre, hogy minden baba milyen édes. Csokinyuff is, én is...
Bocs, ha külön nem írtuk, de nagyon édes Hanna. Kicsi a bors, de erős! nagyon ügyes Hanna baba :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli,nekem sem te jutottál eszembe, de mindegy nem kell személyeskedni :lol:
Viszont most miért nekem címezted, nem is én reklamáltam?? :roll:
De Hannus nevében köszi azért :wink:
manóci
 
 


Sziasztok,

van köztetek oly kreatív anyuka, aki rendszeres vásárlója a Praktika magazinnak???
Az egyik számban (talán 2008.01 ???) van egy kerti madáritató/fürdető cserépből... ha tud róla valaki infót adni nekem, hálás lennék érte!

Ildi, a gyerekek nagyon drágák a népviseletben!!!

Kitta
kitta
 
 


Manóci :)
Nem tudom, miért Téged írtalak. Visszanéztem, és akkor láttam, hogy a képeidnél nem írtam külön babanevet, csak minden babához szóltam.
De nem személyeskedni szerettem volna, csak pótolni a hiányosságomat!

És akkor most Ildinek is megteszem:
nagyon klassz fiaid vannak, és mennyire hasonlítanak egymásra! Apu isaszegi. Öcsénék, meg Apu tesói is ott laknak. Anyuék is kint voltak a megemlékezésen.

Kitta :)
Csenge baba nagyon édes és milyen ügyes :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Reklamációnál lévő ikonok vége ;) :D szóval nem volt sértődés ám!!! :D :D :D :D

Nelli merre laknak? Mi a Damjanich iskola, és a Sportcsarnok utcájában! Szoktatok kilátogatni? És köszi a betyárok nevében! ;)

Kitta, én sajna nem... köszi a dicset! :)

KépKépKép
dikó1
 
 


Dózsa György utcában van Apunak a háza, meg az Öccse.
A vasúti átjárónál laknak az Öcsémék, a Profihoz közel.
A vonatmegállóhoz közel Apu két nővére.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a fiatalok :) ROLCSi és BENCE és MINA és EMMa és MILU és HANNNNNA és MAJA és BRIGI és TAMARA és LILLA és....jó ég, kit hagytam ki???????? Most biztos nagyon rosszul esik valakinek :( Bocs, olyan hülye lettem az utóbbi időben :( :cry: :twisted: feledékeny és szétszórt és dekoncentrált.

Kicsi időm van, Csimpu alszik. Láttunk ma kakast, nagyon tetszett de amikor kukorékolt, bizony kicsit eltörött a mécses :)
Sajnos úgy tűnik a tegnapi krémtúró után ma allergiás kiütés jelent meg a hasán :( Vagy pelenka dermatitisz, de ezt a doki sem tudta eldönteni.

Pizzát még nem sütünk, nem megyen ez olyan gyorsan :) Már megvan a helyiség, de nincs még berendezés, személyzet, áru... Hova siessünk, van idő! :wink:

Manóci, Elmo itt figyel a polcon (úgy csináltuk végig a költözést, hogy nem veszett el :lol: ) Postázom ha gondolod (345Ft-ért), de nagyon szívesen elvinném személyesen, ha tartanánk végre TALIT! Hát mi van csajok? Timi, Szilvi????? Szervezzetek má' valamit!

Tényleg, Szylvivel mi lehet? Jó rég volt...
Kitta, szia! Te is hiányoztál! Csenge mekkora csajszi lett! Mi történt az elmúlt hónapokban? Hogyhogy költöztök? Van szívetek otthagyni a víztornyot? Hova mentek? Tessék mindenről beszámolni!
Ildi, írok privit este. Még nem volt időm válaszolni :oops:

Pusza mindenkinek, Csilla
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy írtam-e, de múlt hétfőn voltunk ovi beiratkozáson. Majdhogynem elhajtottak, mikor megtudták, hogy itthon vagyok :evil: . Annyira felhúztam magam rajta. Most várom, hogy megjöjjön a papír (de csak júliusban lesz döntés), és megyek fellebezni. Micsoda diszkrimináció, hogy nem veszik fel azt a gyereket, akinek otthon van az anyja.... Végülis szeptemberben már majdnem 4 éves lesz, nem gondolják, hogy mennyivel jobban érezné magát a többi gyerek között? Mikor ott voltunk is, úgy örült, ment volna játszani a többi gyerekkel...

Cápasrácom is belehúzott a fognövesztegetésbe. Tegnap még csak 4 foga volt, ma már 6 van neki :lol: Persze mondanom sem kell, hogy mostanság nem nagyon alszunk megint éjszaka. Remélem, most hogy kibújt ez a 2 is, egy darabig nyugtunk lesz :wink: Teszek is róla egy képet, talán tegnap készült:
Kép

Amúgy meg kezdődnek a vizsgáim :cry:

Kép
Kép
timóca
 
 


Csilla, nem gond, gondolom, hogy ezer dolgod, majd írsz, ha lesz időd! :)

Timóca, édi a kis cápa! Ő növeszti a fogakat a csajok helyett! :) AMúgy bencémet is csak az utolsó évre vették fel, félek ugyanez lesz Rolival is, de azért mi is megpróbáljuk majd a beiratkozást. Bence suliba, Roli oviba,jó lenne, ha bevennék, nagyon szeretne már menni!
Jó hamar kezdődnek a vizsgáid! :shock:

Nelli, apud háza a szomszéd utcában van! :) Ha ennyien itt laknak a családból, ti hogyhogy nem?
Mi is a profi közelében laktunk tavaly őszig, anyuéknál! Még lehet ismerem is őket! :) A párom biztosan, ő szinte mindenkit ismer!

TALI, tényleg jó lenne! itt a jó idő, szervezhetjük nyitott helyre!

Üdv mindenkinek!

KépKépKép
dikó1
 
 


Nelli, Kép

Csilla,Milu, krémtúró :( hogyhogy ilyen korán adtál már tejes dolgot?? :shock: Én ezt betartom, hogy 1 éves koráig nem adok semmi ilyet!!!Szerintem veszélyes, és sose lehet tudni mitől lesz allergia.Ez befolyásolhatja.Barátnőm is adott már tök korán a gyerekeinek ilyeneket, hogy krémtúró, puding , stb. de én nem merek!
Azért remélem nem attól lesz a kiütése, drukkolok, hogy ne! :?

Elmo :lol: köszi, hogy átköltöztettétek, és nekem mindegy.Ha lesz nemsoká valami taliféle akkor ne postázd, de ha nem akkor igen.Na, ezt jól megmondtam :lol: de érted,ugye? :wink:
Várjuk meg Szilviht, hogy hazajöjjenek a síelésből, és próbáljunk egy talit összekraálni. OK?LÁNYOK?Benne vagytok??

Timi,ovi :( :( :( nem is tudom mit mondjak!Mégpedig azért mert ugye mi is ez előtt állunk!Mi hétfőn megyünk beiratkozni :? Előre félek én is!
De azért elmehetnek a francba, hogy ilyen rendszer van!
Hát nagyon kiváncsi leszek magunkra is! :x
manóci
 
 


Ildi :)
Gondokoztunk házon ott, csak anyagi helyzetünk nem engedi meg, hogy hitelt vegyünk fel :(
Öcsémék még csak 4-5 éve isaszegi lakosok, nem biztos, hogy ismeritek őket. Van egy 21 hós kisfiúk, Levike. Egyébként Heusz család a miénk, nem egy gyakori név :lol:

Timi :)
Huh, milyen édes krapek "Cápasrácod" :lol: Bomlani fognak utána a csajok. Majd megmutatom a képét Briginek :lol:
Ovi :(

Csilla :)
Krémtúró :( Tényleg vigyázni kell még az ilyesmivel. Nekem ugye a sima joghurt menne Briginek.

Dorka tegnap estére beteg lett. 11-től éjfélig hányt, meg hőemelkedése van :( Ebben a melegben betegnek lenni baromi szar lehet. Én már azt hittem, vége ennek.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli, :( :( JOBBULÁST Dorkának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
manóci
 
 


Sziaztok, üdv Tirolbol! GYönyörü helyen vagyunk, itt lent (1000 meteren) tavasz van, de ha felmegyünk a hegyre (2600 meteren voltunk ma), ott meg ragyogo ho van (szo szerint). :roll: Dorka kis nehezseg utan belerazodott, es ujra egyedül csuszik, nem is mehetek vele, egyedul felvonozik, csuszik... Mi is elvezzük, es jo huzas volt elhozni a nagyit, jol elvolt Lillaval, aki 3 orat aludt delelött a jo levegön.
Pusz, majd jelentkezem, ha hazaertünk..

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a képdícséreteket. Szilvi, hát ilyen modellkedésen nem gondolkodtam még.
Szilvi! De jó, hogy a messzeségből jelentkeztél! Néztem is, hogy már most??? Tök jó, hogy Dorka ilyen önálló. 3 órás alvás? Nálunk reménytelen álom, hiába tologálom, akkor is fél óra. Egy nap háromszor, és slussz. Bár lehet hogyha Tirolban tenném ugyanezt... :lol: Érezzétek nagyon jól magatokat! :D

Nelli! Dorkád gyógyuljon, szegényke tényleg így az első nyári napon... Nagyon durva ez vaz idő, kint voltunk ma Emmával az egyetemen, nem volt aki vigyázzon rá, nekem meg zh-t kellett írni, és egy szál ruhácskában nyomult... (jó azért alatta volt ez meg az), de nagyon jó volt! :lol:

Manóci! Én is benne vagyok a taliban, hogyne! :D
Ovi...hát nagyon durva ez a rendszer! Ha akarom bölcsibe adni, mikor kell beiratni? Olyan kis közösségi lény, imád gyerekek között lenni meg emberekkel, és bár szívesen vagyok itthon vele, de lehet hogy 2 éves kora körül már délelőttönként, amikor foglalkozások vannak élvezné.

Timóca! Tényleg kis cápi, nagyon édes! Ovi :( Bunkóság!
Suli: együttérzés! Én is állandóan zh-zok, borzalom!

Csilla! Milyen krémtúró volt? Elmúlt már? Jár már Csimpu? :D Kakas: :D Emma is látott már, neki nagyon bejött. Én jobban félek tőle, régen megtámadott! :?

Dikó! Annyira édesek a fiúk, hogy szavakat se találok! Meg közel is áll a szívemhez a népviselet! :D

Kitta! Nagyon jó, hogy jöttél! Nagyon cuki Csenge! Én nézegtni szoktam a képeit wiwen, ezt a sütiset ott láttam! :D
Próbálj gyakrabban jönni!

Csatolok képet, ez most a kedvencem!:lol:
Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska :)
Meg kell zabálni Emmát :lol:
Én májusban bemegyek a bölcsibe, és megpróbálom előjegyeztetni Brigit jövő szeptemberre, mert iszonyú várólista van. Nekem meg már valamit akkor kell kerresnem, mert a gyesből nem tudunk kijönni :(

Szilvi :)
Jó kikapcsolódást!
Brigi is jókat alszik napközben, ha napi kétszer lemegyünk. Így még ált. 3-szor alszik. Két kisebbet és itthon egy nagyobbat.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli! Hát igen, akkor csak tán felveszik... Én meg majd a sulira hivatkozom... Akkor én is megyek, van egy édi bölcsi a Rendőr palotánál, szimpi.
Akkor mostmár szeret kocsizni Brigi ebben a szép időben? Akkor remélem jöttök a köv. talira.

Szép napot!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska :)
Nem szeret :( Az elejn egy ideig elvan, talán alszik is egy kicsit, aztán meg jön a hiszti. Ha a játszón vagyok a nagyokkal, kiveszem egy kicsit hintázni, majd jön a kenguru.
Attól függ, hol lesz a tali, úgy tudom esetleg bevállalni. Mert hát BKV-val nem egyszerű, plussz ott is kell lenni. De nagyon jó lenne találkozni mindenkivel.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok,

Szeretném a segítségeteket kérni.
ŐRANGYALOK kerestetnek május 4.-re, a születés Hete nyitónapjára.
Hogy kik az őrangyalok?

Azok a kedves nők és férfiak, akik segítenek a tájékozódásban, akik teljes figyelmüket egy-egy előadóra tudják fordítani, akik mindent tudnak a rendezvényről (kit és mit, mikor és hol lehet megtalálni stb.), akik várják a vendégeket, akik egy mosollyal otthonossá teszik a házat…

Önkénteseket keresünk, akik szívesen vállalnák ezt a feladatot, ezzel is segítve a Születés Hete ügyét (azt, hogy a várandósok és családjaik minél informáltabbakká, tájékozottabbakká válhassanak a szülés-születés, gyermeknevelés kérdéseiben), és hogy látogatóink és előadóink maradéktalanul jól érezhessék magukat ezen a napon, hogy igazán vendégnek érezhessék magukat.

Nagyon izgalmas feladat, ráadásul belülről átélve a programok szervezését egészen más érzés és ismeret beülni az általunk kísért előadó programjára.

Ha úgy érzed, hogy szívesen csatlakoznál az őrangyalok csapatához, ha örömmel segítesz, küldj egy mailt a kurti.juditkukacszuleteshete.hu e-mail címre.Ha te magad most nem tudsz bekapcsolódni, de ismersz olyan embert, akiről úgy gondolod, hogy szívesen csatlakozna, ismertesd meg minél előbb ezzel a lehetőséggel.

Jó, ha tudjátok, hogy akkor tudjuk kapkodás nélkül, kényelmesen ellátni az őrangyali feladatokat, ha ötvenen leszünk. Most még nem vagyunk ennyien, kérlek, ha tudsz még olyan embert, aki szívesen vállalná ezt a feladatot, szólj neki is.

Néhány tudnivaló, közeli teendő

• Őrangyal-képzés mindenkinek, aki május 4-ére őrangyalnak jelentkezik!

• Április 18-án, pénteken 11-15 óráig (illetve akinek ez munka vagy egyebek miatt nem jó, annak 19-én, szombaton 11-15 óráig) az Aranytízben. Kérem, hogy minél hamarabb jelezzétek a kurti.juditkukacszuleteshete.hu e-mail címre, hogy melyikre jöttök. (A képzésen való részvétel azért kötelező, mert másképp nem tudjuk nyugiban, kapkodás nélkül ellátni mindazt a feladatot, ami ezen a napon ránk vár.)

Ha további információkat szeretnél, küldj nekem privit!

köszönöm, hogy elolvastátok,
további szép napot kívánok,
kata
sz_kata
 
 


Sziasztok :)

Dincus,Emo nagyon édike azon a képen :) Vele voltál zh-i??És addig ő??Vagy segített? :lol: :lol:
Bölcsi, hát igen ott állítólag még durvább a várólista mint az oviba, és kell munkáltatói is már most.Nekünk legalábbis, mert ugye itt ahol lakunk nincs böli, így én a munkahelyem közelibe viszem.Tehát feltétlen igazolnom kell, hogy legalább ott dolgozom.Ez van!
Mi jövő héten megyünk ovi beiratás, Esztinek, utána következőn pedig Hannit bölcsibe.De én is úgy mint Nelli csak 2009 szeptemberre.Addig van GYED, ami nekem jó azért :wink:

Ha szeretnéd a lányt jövőre te is vinni, azt tanácsolom már most vidd beiratni.Úgy biztosabb lesz a helyetek.Nekem azt mondta a telefonba a nőce, hogy 2008-ra ha akarnám naggyon necces lenne :shock: :evil:

Nelli,Dettó, én is a GYES kevéssége miatt viszem bölcsibe Hannit, és megyek vissza melózni :(
Szívem szerint maradnék azért vele is 3 éves koráig itthon.

De azért lehet jó lesz így is, mert abban is van valami amit Dincus mond, hogy 2 éves koruktól már igénylik a játékot a gyerekekkel :)
Legalábbis Esztit onnantól rendszeresen hordtam játszóra, mert mondta is, hogy menjünk a gyerekekkel akar játszani :wink: :lol:

Hanninak nem lesz választása, megy a gyerekekhez :P

Tali, az állatkerti játszóház egy szerdai napon nem jó neked??Az nincs messze tőletek,nem?Én szívesen alkalmazkodom, hogy el tudj jönni te is.De szerintem mindenki így van ezzel akinek azért van kocsija :) /csak azért a szerdát írtam mert asszem akkor olcsóbb?!valami ilyesmit írt egyszer Szilvih/És akkor lehetne maradni 2 órát is akár :wink:
manóci
 
 


Jajj, nem is írtam!Olyan jó most kicsit feltöltődtem :) Itt volt anyukám, itt is aludt 2 napot, és tök sokat volt a gyerekekkel.Én meg mehettem EGYEDÜL vásárolni, szoliba, és reggel még vissza is aludhattam kicsit!Ma is 1/2 10-ig! :)
Most tökre jólérzem magam!/de meddig,mi? :? / Mindegy ez is nagyon jólesett, mert már a fáradságtól nagyon kivoltam egy hete.Tökre össze-vissza vert a szívem is, meg szúrt, meg szédültem, szal kimerültem.Azért egy EKG-ra beugrom a jövő héten a dokihoz, de most jólérzem magam, és a türelmem is több Esztihez is :) :wink:
manóci
 
 


sziasztok!
Ne haragudjatok,hogy írok nektek,régen jártam hozzátok,és az első szülinapi tortátok érdekelne,valami olyasmi,amit már a kicsi is ehet.
Néztem a képeket,minden bébi GYÖNYÖRŰ!!!
Duncuska!Mi is a XIII.ban lakunk.!

További jó egészséget mindenkinek!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok. :lol:

Eloszor is, gyonyoruek a gyerkocok!!!

En Kriszta vagyok, majdnem 33 eves, van egy gyonyoru kisfiam, aki 2007. augusztus 8-an szuletett Szardinia szigeten, Olbia varosaban, ahol elek mar tobb mint 8 eve. Szeretnek hozzatok csatlakozni...nekem az elso babam, keves tapasztalattal, tavol az otthontol. Kicsi fiam egy 8 honapos, ketfogu, mindenevo (8, 350 kg) sajtkukac.
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Múltkor írtam egy nagyon hosszút, de ez a fránya babanet elröppentette :( olyan rosszul esett, hogy bele is betegedtem, elkapott egy jó kis gyomorvírus... két kilót hagytam a wc-n :)

szóval jól vagyunk, de amióta az emeleten kapott helyet a dolgozó, azóta nagyon nehéz gépközelbe kerülnöm. csak ha Milu alszik, de akkor meg ezer más dolgom van.

most is épp itt nyüszög mellettem, mennem is kell mert esküdt ellenségévé vát a számítógép, utálja ha a billentyűket verem és nem rá figyelek. sokszor ki is kapcsolja, vagy kihúzza a csatlakozót.

Kriszta, üdv itt. szardinián már jó idő lehet :) muti képet a kissrácról! :)

Csilla
Vendég
 


csilla: Matteo sem szereti, ha szamitogepezek...rogvest kitalal valami okosat, hogy elterelje a figyelmemet...sajnos a vonalzos kepeken kivul nem tudok nagyokat felrakni, tul nagyok es nem vagyok kepes lekicsinyiteni...
Az ido...ket hete a tengeren voltunk, a homokot ismertettuk meg a kis krapekkal, eleinte nem akarta meg sem fogni az ujdonsagot, mondvan ilyen szonyeget meg nem pipalt...azutan feloldodott es beindult (kutya-foka maszas keverekeben)
Most pedig esik...egyebkent 20-21C kozott van a homerseklet.

Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Szia Kriszti, üdv itt :) Matteo nagyon cuki a kis képen is :wink: de azért próbálj majd valahogy kicsinyíteni.
Homok ismerkedés :) ari lehetett.Nálunk így van ez a fűvel.Hétvégén kertészkedtünk, füvet nyírtunk stb. és olyan klassz idő volt, hogy leraktam kicsit én is egy plédre a fűbe.De nagyon nem tetszett neki :lol: félt tőle.Nem mert rámászni, és hozzányúlni se :P

Csilla,baromi bosszantó, ha elszáll az iromány :? És milyen az új ház??Sarkokat megszámoltátok?? :wink: Azért gyere amekir tudsz, néha életjelre :lol: Hanni is a lábamat ölelgeti, ha akkor gépezek amikor fönt van.Tépi örökké a gatyám, meg rendezi a zsinórokat :lol: :lol: Ha az ölembe veszem akkor meg Ő akarja verni a klaviatúrát, és kiabál, ha arrébb húzom :lol: :lol: Lassan ki leszek túrva :P

Új tudományunk: pápát integet, ha mondom pápá :) tapsi-tapsinál ő is tapsizik.
Új szavai: dádádá, tetetete/ezt mindíg suttogva mondja :lol: /és kiabál már úgy össze -vissza is mindenféle szótagokból!

Többiek????????????????Jönni, jönni!Kivel mi újság?
manóci
 
 


Jövök én majd, csak elkaptam Dorkától a hányást-hasmenést :( Tegnap nagyon rosszul voltam, nem bírtam felkelni. Úgy begörcsölt a két kezem, mintha lebénultam volna, nagyon megijedtem. Nagyon régen voltam beteg, és olyan rossz gyerekek mellett az lenni, pedig Anyu sokat segít. Ma Domi is itthon van, mert őt is meglegyintette a vírus.
Még Brigi nem beteg, de félek, ami késik, nem múlik :(
És hát ő is nagy kópé napról napra, a szeme sem áll jól :lol:

Kriszta, Üdv itt!
Mesélj magatokról!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli: Jobbulast, itt is volt egy hanyasos jarvany, szerencsere mi nem estunk bele. Jobbulast.

Mi si sikoltozunk, felallunk a kisagyba, szotagokba magunk modjan beszelunk...maszunk (a kutya foka keverekevel). Probalunk magunk enni aminek eredmenye, hogy minden etkezes utan, sokszor meg a bodyt is ki kell cserelnunk.
Magunkrol: 2007. augusztus 8- an csaszarmetszessel szulettunk 38. hetre (a 8 honapban megfordult, fejjel felfele, es igy is maradt) 3, 440 g es 50 cm-el. Apuci Olasz, en szegedi vagyok (voltam, a szivem mindig otthon van). Szep itt, jo itt, de nekem gyakran van honvagyam, alltalaban oktoberben hazautazunk egy 2 hetre...sajnos a terhesseg alatt nem sikerult elindulnom, alhasi fjdalmaim voltak mar az elejetol igy nem mertem bevallalni a repulest. Anyukam volt kint a ketesztelon, amikor Teo 2,5 honapos volt...majd megbetegedtun. Bekapott gy hugyuti gyuszit, 1 honap korhaz....jelenleg minden ok. elovigyazatossagbol 4 honapig antibiotikum kuran voltnk. Most minden ok., remelem nem fog visszaesni, mert akkor kezdodhet minden elorrol.

Ki tudja, hogyan kell kepet zsugoritani???
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Nelli,jobbulást :( Pihenjétek ki, ha elmúlik az esős idő addigra már fittek legyetek :wink:
Jó, hogy anyud tud segíteni azért!

Kriszti,Ez nem semmi ez a fertőzés :shock: 4 hónap AB. szedés??!!Csóri!Vigyázz nagyon rá nehogy megint visszaessen :?
Honvágy, hát elhiszem, hogy azért van!De gondolom csak annak kint barátnőid már?Vagy más kismamák akikkel tudtok együtt babázni?!
Képet kicsinyíteni programmal lehet.Ahhoz kell tömörítő progi.De,ha gondolod küldj át a mailemre képeket, úgy amekkorák, és lekicsínyítem neked, fölrakom szívesen.Vagy visszaküldöm neked, és akkor már föl tudod rakni te is :wink: :)

Csajok, most nekem is itt anyu, mert holnap de. megyek fodrászhoz :P Végre, már alíg várom.Visszamentem a régi fodrászomhoz, igaz ő bent van, nem itt helyben, de legalább mindíg jól megcsinálta a hajam :) Remélem most is jó lesz :wink:
manóci
 
 


Ja, és a lényeg :P Ma voltunk méreckedni védőnőnél, és nagyon meg vagyok elégedve Hannussal :) 5170g, és 63 cm!!!Hosszban is nőtt, és súlyban 2 hét alatt 26 dkg-ot :) :) :) Nálunk ez óriási hííír!Ha így haladunk???Még normál méretű lesz a csajszim :wink: :P
manóci
 
 


Kriszta miatt jöttem most, mert egyébként már Brigi is hány :(

Dominak 4 hós korában volt egy vesemedence gyulladása. Azóta, azaz 4! éve szed AB-t, mert vizeletvisszafolyása van. Volt már 2 beavatkozása is. Nyáron derül ki, sikerült-e Tudom, milyen szar ez a dolog. Drukk, hogy Ti ennyivel megusszátok!

Manóci :)
Gratula a súlygyarapodáshoz!
És jó fodrászhoz menést! Majd kérünk képet!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Jobbulást minden betegeskedőnek!

Kriszta üdv a csapatban! :) Olaszország nagyon szép hely, már 2x volt szerencsém ott lenni, imádtam! :D

Móni, mi volt a baj a hajaddal??? nem is értem, csini volt! Minimanód, hogy belehúzott!

Mina végre megtanult állásból visszaereszkedni, így már kevésbé van sakálkodás! De rájött az anyamánia, követ mindenhová...mág aludni sem akarna nélkülem, de ebben szigorú vagyok, a kiságyban a helye!
Ő is dumál ezerrel, édes ahogy magyaráz, egy csomó hangot használ. Ami konkrté? baba, apa, papa, pápá, tegnap óta heó (=helló), ja és gugu (aminek sok értelme nincs, de marha jól hangzik :D )

és egy kép, anya megbolondult és felmaslizott:
Kép

KépKépKép
dikó1
 
 


Hello lanyok.

Manoci: gratula a gyarapodashoz, ebben a korban egyre kevesebbet hiznak, a teo is csak 400g-ot, a kilos hizasok helyett, nem is csoda ledolgozza a kis sajtkukac!!! Remelem nem esik vissza.... a heten pisi ellenorzes, majd vissza az urulogushoz, mivel a futyi le volt tapadva, igy ket het ,,tornat" es kenocsot irt elo...sok a gond a kis pocsivel!
Koszi a segitseget, ha nem banod kuldok at kepeket....

Nelli: Nekunk nem volt vesemedence gyuli...hal istennek, de csak megelozeskent kapott AB-t, amit en furcsallottam, de azt mondtak, hogy mivel az ultrahang semmit nem mutatott ki, el kellene vegezni rajta egy eleg kellemetlen urulogiai vizsgalatot, amit nem javasoltak...de az ert az AB-felirtak....marciusban nem voltak valami biztatoak a pisi eredmenyek, igy fogtam magunkat es elmentunk egy spec dokihoz, aki kozolte, hogy nem indokolt az AB szedes, a futyi le van tapadva....en ellilultam. 4 honapig kinoztuk a Teot, a semmiert...igaz o is azt mondta, hogyha visszaesik, valoszinu visszafele megy a pipi. Nem irigyellek, nekem ez volt a legrosszabb remalmom. Most hogy vagytok, jol fejlodik a Domi...milyen beavatkozasokat csinaltak???

Ildiko: Nagyon cuki a Mina, es nagyon ugyi, mi meg nagyokat esunk allo helyzetbol, de ujra probalkozunk. Mi is (fiu letunkre) nagyon sokat beszelunk, a kedvencunk: mamamama....most bababa es egyeb leirhatatlan hangok. A legedibb, amikor a kezebe veszi az iranyitas eves kozben...es a vegen olyan mint egy kismalac.
Vannak baratnoim, a legjobbak otthon vannak...azert otthon megis mas minden, egy elet nem eleg, hogy itt megszokjak, de mostmar tuti maradok.
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Ildi,de cukiii Mina :) :) nagyon jól áll neki a kis hajpánt!Vagy fejpánt,inkább :?: :lol: :lol:
És ügyeske már.

Kriszta,Ok. nyugodtan, de fönt van az emil címema profilba?Ha nincs küldöm priviben :wink:
/ezt csak azért kérdem, mert ha én megnézem nálam fönt van, de valaki már mondta, hogy nem látszik :roll: /
Fütyi :cry:

Nelli,majd csináltatok vkivel egy képet.Kicsit szőkébb lettem, átmelíroztattam, meg végre olyan fazonra vágták amit szerettem volna :wink: Főleg mondjuk hátul, mert elöl azért mindíg megpróbáltam zselével stb. úgy szárítani, tehát konkrétan szemből lehet nektek nem is lesz annyira feltünően más.De hátul nagyon tuti lett :wink:
manóci
 
 


Ja, és a manók nagyon ügyik már, mindenkié :wink: :lol: Olyan jó így olvasgatni kié mit tud, mit csinál, mert kb. uott tartanak :wink:
Már Hannus is megtanult leülni, és úgy odébbállni.Végre vége az eséseknek :P
manóci
 
 


Kriszta :)
Sajnos a vizeletvisszafolyást nem látják sima UH-val, csak izotóp vagy MAG3 vizsgálattal. Ezek a picik még nagyon ügyik tudnak lenni. De reméljük, Nálatok nem lesz rá szükség.
Teljesen jól fejlődik Domi, ilyenbe ez nem kavar be. Mi megelőzésképp nem engedtük még másokkal együtt pancsizni nyáron, ez a hátrány (doki ugyan azt mondja, AB mellett lehet, de nem bízom benne, mert az AB-hez már nagyon hozzá van szokva, és az egyiket le is kellett cserélni, mert mellette is lett vesemedence gyulladása), meg hátrány az AB szedés, gyakori vizeletvizsgálat, és a legalább félévenkénti ellenőrzés. Beavatkozás: egyenlőre altatásban befecskendeztek egy speckó zselés anyagot, ami eltömíti ott, ahol visszaáramlik a pisi a húgyhólyagból a vesébe.

Fütyigond :(

Manóci :)
Bizti nagyon csini lettél :lol:

Én most a betegségek és a bezártság miatt elég depis vagyok :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: